Drupalace Theme (7.x-1.0-rc1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Content
ar: المحتوى

en: Comments
ar: التعليقات

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Navigation
ar: الإبحار

en: User login
ar: دخول المستخدم

en: Log in
ar: تسجيل الدخول

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Logout
ar: خروج

en: Node settings
ar: اعدادت العقدة

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Layout settings
ar: إعداد النسق

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Footer first column
ar: العمود الأول لتذييل الصفحة

en: Footer second column
ar: العمود الثاني لتذييل الصفحة

en: Footer third column
ar: العمود الثالث لتذييل الصفحة

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص
