DrupalChat (7.x-1.0-beta17) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्
