DrupalChat (7.x-1.0-beta32) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Username
he: שם משתמש

en: Disable
he: השבתה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: Configure
he: הגדרות

en: Close
he: סגירה

en: Notifications
he: הודעות

en: Available
he: זמין

en: All pages except those listed
he: בכל העמודים, חוץ מאלו שמופיעים ברשימה

en: Only the listed pages
he: רק בעמודים שברשימה להלן

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
he: ציינו עמודים תוך שימוש בנתיבים שלהם. הכניסו נתיב אחד בכל שורה. התו '*' הוא תו חופשי (wildcard). דוגמא לנתיבים הם למשל %blog  לעמוד הבלוג ו %blog-wildcard עבור בלוג אישי כלשהו. %front  הוא עבור הדף הראשי.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
he: בעמודים שעבורם קוד הPHP מחזיר <code>TRUE</code> (רק למתקדמים).

en: Pages or PHP code
he: עמודים או קוד PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
he: אם סומנה האפשרות ה PHP, יש להכניס קוד בין %php. שימו לב שהרצת שקוד PHP שגוי יכולה "לשבור" את האתר.
