DrupalChat (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Username
lt: Nario vardas

en: Disable
lt: Išjungti

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Theme
lt: Tema

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Inbox
lt: Gauta

en: Close
lt: Uždaryti

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: All users
lt: Visi nariai

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.
