DrupalChat (7.x-2.9) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: link
kn: ಸಂಪರ್ಕಕೊಂಡಿ

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: Configure
kn: ಸ್ವರೂಪಿಸು

en: Inbox
kn: ಇನ್‍ಬಾಕ್ಸ್‍

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Advanced Options
kn: ಪ್ರೌಢ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Chat
kn: ಹರಟೆ
