DrupalChat (7.x-2.9) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Only the listed pages
ku: تەنها پەڕە لیستکراوەکان

en: Pages or PHP code
ku: پەڕەکان یانی کۆدی PHP
