DrupalChat (7.x-2.9) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: link
lv: saite

en: Theme
lv: Tēma

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Inbox
lv: Iesūtne

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: App Settings
lv: Lietojumprogrammas uzstādījumi
