DrupalChat (7.x-2.9) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: link
mn: холбоос

en: Theme
mn: Загвар

en: Configure
mn: Тохируулах

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
