DrupalChat (7.x-2.9) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Username
my: အမည်

en: link
my: လင့်ခ်

en: Advanced Options
my: အဆင့်မြင့်ရွေးချယ် ပြင်ဆင်ရန်

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
