DrupalChat (7.x-2.9) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Theme
te: అలంకారం

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: All users
te: అందరు వాడుకరులు
