DrupalChat (7.x-2.9) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: link
uk: посилання

en: Theme
uk: Тема

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Inbox
uk: Вхідні

en: chat
uk: балачка

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: All users
uk: Усі користувачі

en: Chat
uk: Чат

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.
