Drupalife Store (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (62 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Description
lt: Aprašymas

en: more
lt: daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: Default currency
lt: Numatytoji valiuta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Login
lt: Prisijungti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Category
lt: Kategorija

en: Feed
lt: Srautas

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Top
lt: Viršus

en: Catalog
lt: Katalogas

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Price
lt: Kaina

en: Address
lt: Adresas

en: @count comments
lt: @count komentarai

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Close
lt: Uždaryti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Product
lt: Prekė

en: Products
lt: Prekės

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Filter by category
lt: Filtruoti pagal kategorija

en: Auto
lt: Automatiškai

en: product
lt: prekė

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: Next »
lt: Toliau »

en: products
lt: prekės

en: Cover
lt: Viršelis

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.
