Drupalife Store (7.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Submit
az: Təqdim

en: Content
az: Məzmun

en: Description
az: İzahat

en: more
az: daha çox

en: Comments
az: Şərhlər

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Message
az: Mesaj

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: Parent
az: Valideyn

en: Category
az: Kateqoriya

en: Feed
az: Nəticə

en: Node ID
az: Nod İD-si

en: Help
az: Dəstək

en: Advanced settings
az: Əlavə parametrlər

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Bottom
az: Aşağı

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Your name
az: Adınız

en: Desc
az: azaldın

en: Navigation
az: Naviqasiya

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Close
az: Bağlı

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Post date
az: Yazı tarixi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Page top
az: Səhifənin yuxarısı

en: Page bottom
az: Səhifənin aşağısı

en: Main Menu
az: Əsas menyu
