Drupalife Store (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (28 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Description
gu: વર્ણન

en: more
gu: વધુ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Search
gu: શોધ

en: Message
gu: સંદેશ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Parent
gu: પિતૃ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Help
gu: મદદ

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Your name
gu: તમારું નામ

en: @count comments
gu: @count ટિપ્પણીઓ

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Close
gu: બંધ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Author uid
gu: લેખક યુઆઈડી
