Drupalife Store (7.x-1.0-beta2) - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: more
hy: ավելի

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: Parent
hy: Ծնող

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Help
hy: Օգնություն

en: Top
hy: Վերև

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Page
hy: Էջ

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Your name
hy: Ձեր անունը

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Left
hy: Ձախ

en: « first
hy: « առաջինը
