Drupalife Store (7.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: more
ne: धेरै

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Center
ne: केन्द्र

en: Parent
ne: मूल

en: Category
ne: वर्ग

en: Help
ne: सहयोग

en: Top
ne: माथि

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Footer
ne: फुटर

en: Your name
ne: तपाईंको नाम

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
