Drupress Support (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Images
ar: الصور

en: Tags
ar: وسوم

en: Archive
ar: الأرشيف

en: Files
ar: الملفات

en: Year
ar: السنة

en: Month
ar: بالشهر

en: Day
ar: باليوم

en: Blog
ar: المدونة

en: Hide summary
ar: إخفاء الموجز

en: Edit summary
ar: تعديل الملخص
