Drupress Support (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Images
hy: Նկարներ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Year
hy: Տարի

en: Month
hy: Ամիս

en: Day
hy: Օր
