Drupress Support (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Images
it: Immagini

en: Tags
it: Etichette

en: Archive
it: Archivio

en: Files
it: File

en: Year
it: Anno

en: Month
it: Mese

en: Day
it: Giorno

en: Hide summary
it: Nascondi sommario

en: Edit summary
it: Modifica sommario
