DruStack (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (760 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Virsraksts

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Reset to defaults
lv: Atjaunot noklusētās vērtības

en: context
lv: konteksts

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Administer
lv: Administrēt

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Development
lv: Izstrāde

en: Groups
lv: Grupas

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Closed
lv: Slēgts

en: List
lv: Saraksts

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Age
lv: Vecums

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Create !type
lv: Izveidot saturu: !type

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Access control
lv: Pieejas kontrole

en: Article
lv: Raksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Last updated
lv: Pēdējo reizi atjaunināts

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Go
lv: Aiziet

en: view
lv: skatīt

en: all
lv: visi

en: File
lv: Datne

en: Tag
lv: Birka

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Advanced options
lv: Papildus iestatījumi

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Links
lv: Saites

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: default
lv: noklusējums

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Number
lv: Skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: Response
lv: Atbilde

en: Password
lv: Parole

en: Comment form
lv: Komentāru forma

en: User contact form
lv: Lietotāja saziņas forma

en: - None -
lv: - Nav -

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Center
lv: Centrā

en: Required
lv: Obligāts

en: root
lv: sakne

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parents
lv: Vecāki

en: Depth
lv: Dziļums

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Import
lv: Importēt

en: Book
lv: Grāmata

en: Export
lv: Eksportēt

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: General settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: username
lv: lietotājvārds

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunot

en: Open
lv: Atvērt

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Album
lv: Albūms

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skats

en: Length
lv: Garums

en: Path
lv: Ceļš

en: Dimensions
lv: Izmērs

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Modules
lv: Moduļi

en: Developer Module that assists with code review and version upgrade
lv: Izstrādātāja modulis, kas palīdz pārskatīt kodu un jaunināt versiju

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Visible
lv: Redzams

en: link
lv: saite

en: Anchor
lv: Novietot

en: Display
lv: Ekrāns

en: Node type
lv: Satura veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: results
lv: rezultāti

en: search
lv: meklēt

en: Event
lv: Notikums

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: style
lv: stils

en: Keywords
lv: Atslēgas vārdi

en: Statistics
lv: Statistika

en: You are not authorized to access this page.
lv: Jums nav pieejas tiesību šai lapai.

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Permitted file extensions
lv: Atļautie failu paplašinājumi

en: n/a
lv: n/p

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Picture
lv: Attēls

en: Database type
lv: Datubāzes tips

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Continue
lv: Turpināt

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: Check
lv: Čeks

en: status
lv: statuss

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Error
lv: Kļūda

en: Contact
lv: Kontakti

en: Node
lv: Mezgls

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst '%title'?

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: The name of the menu.
lv: Izvēlnes nosaukums.

en: Frequently Asked Questions
lv: Bieži uzdotie jautājumi

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: All
lv: Visi

en: Done
lv: Pabeigts

en: Submit @name
lv: Ievietot ierakstu "@name"

en: Access denied
lv: Pieeja liegta

en: Submitted
lv: Nosūtīts

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Add block
lv: Pievienot bloku

en: Override title
lv: Pārrakstīt virsrakstu

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Node links
lv: Mezglu saites

en: Taxonomy terms
lv: Taksonomijas termini

en: User picture
lv: Lietotāja bilde

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Site slogan
lv: Vietnes devīze

en: Added
lv: Pievienots

en: Database
lv: Datubāze

en: Host
lv: Mājvieta

en: Never
lv: Nekad

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Inline
lv: Vienā līmenī

en: Input filters
lv: Ieejas filtri

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Source URL
lv: Avota URL

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Signature
lv: Paraksts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Vocabulary ID
lv: Vārdnīcas ID

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Fields
lv: Lauki

en: Count
lv: Skaits

en: Overridden
lv: Pārdefinēts

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Mode
lv: Režīms

en: Normal
lv: Normāls

en: Nodes
lv: Mezgli

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Game
lv: Spēle

en: Up
lv: Augoša

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Medium
lv: Vidējs

en: download
lv: lejupielādes

en: Media
lv: Multivide

en: help
lv: palīdzība

en: Caching
lv: Kešošana

en: Details
lv: Detaļas

en: System
lv: Sistēma

en: State
lv: Stāvoklis

en: Company
lv: Uzņēmums

en: Add a role to the selected users
lv: Pievienot lomu izvēlētajiem lietotājiem

en: node
lv: mezgls

en: Transliteration
lv: Transliterācija

en: directory
lv: direktorija

en: General
lv: Galvenie

en: Directory
lv: Direktorija

en: Cleanup
lv: Satīrīt

en: Site map
lv: Vietnes karte

en: Table
lv: Tabula

en: here
lv: šeit

en: Now
lv: Tagad

en: All views
lv: Skatīt visus

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Other
lv: Cits

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Basic
lv: Pamata

en: access content
lv: piekļūt saturam

en: List type
lv: Saraksta veids

en: Role
lv: Loma

en: Select all
lv: Iezīmēt visu

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Blog
lv: Blogs

en: Add new comment
lv: Pievienot komentāru

en: Destination
lv: Galamērķis

en: String
lv: Simbolu rinda

en: Case
lv: Lieta

en: Users
lv: Lietotāji

en: Exists
lv: Pastāv

en: redirect
lv: pārsūtīšana

en: Site off-line message
lv: Vietnes izslēgšanas paziņojums.

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: @site: vietne pašlaik tiek labota. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par Jūsu pacietību.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
lv: Ziņojums, ko rādīt viesiem, kad vietne ir izslēgtā režīmā.

en: Clicks
lv: Klišķi

en: Last
lv: Pēdējā

en: Create content
lv: Veidot saturu

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Redirect
lv: Pārsūtīšana

en: Argument
lv: Arguments

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Smiley
lv: Smaidiņi

en: <All>
lv: <Visi>

en: Tools
lv: Rīki

en: Clone
lv: Klonēt

en: Normal menu item
lv: Normāls izvēlnes ieraksts

en: Down
lv: Dilstoša

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Operator
lv: Operators

en: Order
lv: Secība

en: Random
lv: Nejaušs

en: Position
lv: Pozīcija

en: CSS settings
lv: CSS iestatījumi

en: Basic setup
lv: Pamata uzstādījumi

en: Profile name
lv: Profila nosaukums

en: Allow users to choose default
lv: Ļaut lietotājiem izvēlēties noklusējumu

en: Buttons and plugins
lv: Pogas un spraudņi

en: Editor appearance
lv: Redaktora izskats

en: Toolbar location
lv: Rīkjoslas novietojums

en: Path location
lv: Takas atrašanās vieta

en: Enable resizing button
lv: Iespējot izmēru izmainīšanas pogu

en: Block formats
lv: Bloka formāts

en: Cleanup and output
lv: Attīrīšana un izvade

en: Verify HTML
lv: Verificēt HTML

en: Preformatted
lv: Pirmsformatēts

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lv: Pārvērst &lt;font&gt; tagus par style attribūtiem

en: Remove linebreaks
lv: Izņemt rindas pārtraukumus

en: Apply source formatting
lv: Pielietot koda formatēšanu

en: Editor CSS
lv: Redaktora CSS

en: CSS path
lv: CSS ceļš

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Profile
lv: Profils

en: Close
lv: Aizvērt

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Operation
lv: Operācija

en: Word count
lv: Vārdu skaits

en: Weeks
lv: Nedēļas

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: 1 Day
lv: 1 Diena

en: City
lv: Pilsēta

en: Logout
lv: Iziet

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Database name
lv: Datubāzes nosaukums

en: Port
lv: Ports

en: Authoring information
lv: Autorinformācija

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Show
lv: Rādīt

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lv: Ievadiet vienu lapu katrā rindā kā Drupal ceļu.  Simbols '*' ir aizstājzīme. Ceļa piemēri ir  '%blog' emuāru lapai un  %blog-wildcard katra personīgajiem emuāriem. %front ir sākumlapa.

en: Key
lv: Atslēga

en: WIDTHxHEIGHT
lv: PLATUMSxAUGSTUMS

en: Maximum file size per upload
lv: Maksimālais faila izmērs vienā augšupielādē

en: Upload file
lv: Augšuplādēt failu

en: Change
lv: Mainīt

en: Edit term
lv: Labot terminu

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Feeds
lv: Plūsmas

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: update
lv: atjaunot

en: Source
lv: Avots

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Undo
lv: Atcelt

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāts

en: Your search yielded no results
lv: Meklēšana beidzās bez rezultātiem

en: Please enter some keywords.
lv: Lūdzu ievadiet dažus atslēgas vārdus.

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Request new password
lv: Atjaunot paroli

en: unlimited
lv: neierobežots

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Languages
lv: Valodas

en: Replace
lv: Aizvietot

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: (disabled)
lv: (atslēgts)

en: Publishing options
lv: Publicēšanas iestatījumi

en: First
lv: Pirmā

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Configure block
lv: Konfigurēt bloku

en: Period
lv: Periods

en: Second
lv: Sekunde

en: Site default
lv: Vietnes noklusējums

en: Long
lv: Garš

en: Short
lv: Īss

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Changes have been saved.
lv: Izmaiņas ir saglabātas

en: Days
lv: Dienas

en: Log out
lv: Atslēgties

en: profile
lv: profils

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lv: Vai esat pārliecināti, ka vēlaties dzēst bloku %name?

en: People
lv: Cilvēki

en: open
lv: atvērts

en: Visitor
lv: Apmeklētājs

en: Define a message to be displayed above the site map.
lv: Definē ziņojumu kas tiks parādīts virs vietnes kartes.

en: Site map content
lv: Vietnes kartes saturs

en: Show front page
lv: Rādīt sākumlapu

en: Show FAQ content
lv: Parāda FAQ saturu

en: Categories settings
lv: Kategoriju uzstādījumi

en: RSS settings
lv: RSS iestatījumi

en: Specify how many subcategories should be included in the RSS feed. Enter "all" to include all subcategories or "0" to include no subcategories.
lv: Uzstāda cik daudz apakškategorijas tiks ietvertas RSS barotnē. Ievadiet "all" lai ietvertu visas apakškategorijas vai "0" lai ietvertu nevienu apakškategoriju.

en: Control what should be displayed on the site map.
lv: Pārvalda kas tiks parādīts vietnes kartē

en: Syndicate
lv: Pierakstīties jaunumiem (RSS)

en: Syndicate content
lv: Satura barotne

en: Front page of %sn
lv: %sn sākumlapa

en: Blogs
lv: Blogi

en: Books
lv: Grāmatas

en: Style
lv: Stils

en: Forums
lv: Forumi

en: Superscript
lv: Augšraksts

en: view revisions
lv: skatīs revīzijas

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: !date by !username
lv: !username !date

en: revert
lv: atgriezt atpakaļ

en: Show diff
lv: Rādīt izmaiņas

en: Revision
lv: Revīzija

en: current revision
lv: aktīvā revīzija

en: Select different revisions to compare.
lv: Izvēlieties dažādas revīzijas salīdzināšanai.

en: next diff >
lv: nākamās izmaiņas >

en: < previous diff
lv: < iepriekšējās izmaiņas

en: Current revision:
lv: Tekošā revīzija:

en: Revision of !new_date:
lv: Revīzija datumā !new_date:

en: Changes to %name
lv: Izmaiņas uz %name

en: No visible changes
lv: Nav redzamu izmaiņu

en: Show %preview_changes button on node edit form
lv: Rādīt %preview_changes pogu

en: Diff
lv: Izmaiņas

en: Show difference between node revisions.
lv: Rādīt atšķirības starp ieraksta revīzijām.

en: Session
lv: Sesija

en: Match
lv: Atbilst

en: Database schema
lv: Datubāzes shēma

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Product
lv: Prece

en: Changed
lv: Labots

en: Testing
lv: Testēšana

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Standard
lv: Standarta

en: Line %lineno
lv: Līnija %lineno

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lv: PHP uzstādījumi ierobežo faila augšuplādes limitu līdz %size.

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Color scheme
lv: Krāsu palete

en: User page
lv: Lietotāja lapa

en: Top left
lv: Augšdaļā pa kreisi

en: Top right
lv: Augšējā labajā stūrī

en: Bottom left
lv: Apakšā kreisajā pusē

en: Relationships
lv: Attiecības

en: image
lv: attēls

en: Themes
lv: Tēmas

en: Minutes
lv: Minūtes

en: Loading...
lv: Notiek ielāde...

en: !name field is required.
lv: Lauks !name ir obligāts.

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Control how your image/file browser works.
lv: Kontrolējiet kā izturās jūsu attēlu/datņu pārlūks.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lv: Iespējot inline attēlu/datņu ievietošanu vienkāršo textarea elementos

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Show blocks
lv: Parādīt blokus

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Copy
lv: Kopēt

en: PHP Code
lv: PHP kods

en: Blocks
lv: Bloki

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.

en: The content of the block as shown to the user.
lv: Bloka saturs tā, kā tas būs redzams lietotājam.

en: Menus
lv: Izvēlnes

en: Above
lv: Virs

en: Form
lv: Forma

en: Debug
lv: Atkļūdot

en: Exceptions
lv: Izņēmumi

en: Permission
lv: Atļauja

en: Redo
lv: Atatsaukt

en: Italic
lv: Kursīvs

en: Editor
lv: Redaktors

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Global
lv: Globāls

en: Show descriptions
lv: Rādīt aprakstus

en: No highlighting
lv: Nav teksta iezīmēšana

en: file system
lv: datņu sistēma

en: Source code
lv: Pirmkods

en: Thumbnails
lv: Sīkattēli

en: Profiles
lv: Profili

en: Add new profile
lv: Pievienot jaunu profilu

en: Subscript
lv: Apakšraksts

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Outdent
lv: Negatīva atkāpe

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Extension
lv: Paplašinājums

en: Passed
lv: Nokārtots

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Language neutral
lv: Neitrāla valoda

en: Bullet list
lv: Saraksts

en: Change layout
lv: Mainīt izkārtojumu

en: Available
lv: Pieejams

en: Skip
lv: Izlaist

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Loading
lv: Notiek ielāde

en: The directory %directory does not exist.
lv: Direktorija %directory neeksistē.

en: The directory %directory is not writable
lv: Nav rakstīšanas tiesību direktorijā %directory

en: Blockquote
lv: Citāts

en: 1 user | @count users
lv[0]: 1 lietotājs
lv[1]: @count lietotāji
lv[2]: nav lietotāju

en: Empty cache
lv: Iztukšot kešatmiņu

en: Execute PHP
lv: Izpildīt PHP

en: Execute
lv: Izpildīt

en: ok
lv: labi

en: empty
lv: tukšs

en: Package
lv: Paka

en: Error saving user account.
lv: Kļūda saglabājot lietotāja kontu.

en: Interface language
lv: Saskarnes valoda

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lv: Norādītā adrese %url nav korekta, lūdzu ievadiet pilnu adresi šādā formā http://www.example.com/feed.xml.

en: Context
lv: Konteksts

en: Book navigation
lv: Grāmatas navigācija

en: !a comments per page
lv: !a komentāri lapā

en: Pager
lv: Šķirklis

en: Identifier
lv: Identifikators

en: Taxonomy vocabulary
lv: Taksonomijas vārdnīca

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Use pager
lv: Izmantot lapu pārslēdzēju

en: More link
lv: Saite Vairāk

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Print
lv: Drukāt

en: Locked
lv: Slēgts

en: Registration form
lv: Reģistrācijas forma

en: The e-mail address %mail is not valid.
lv: Jūsu norādītā e-pasta adrese %mail nav derīga.

en: authenticated user
lv: autentificēts lietotājs

en: Node count
lv: Mezglu skaits

en: Finish
lv: Pabeigt

en: Hide descriptions
lv: Slēpt aprakstus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lv: Saspiest izkārtojumu, paslēpjot aprakstus

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
lv: Izvēlēto failu %file nevar augšupielādēt, jo galamērķa direktorija %directory nav pareizi nokonfigurēta.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
lv: Izvēlēto failu %file nevar kopēt, jo nav faila ar šādu vārdu. Pārbaudiet norādīto faila vārdu.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
lv: Izvēlēto failu %file nevar kopēt, jo fails ar šādu vārdu jau galamērķī ir.

en: The selected file %file could not be copied.
lv: Izvēlēto failu %file nevar kopēt.

en: The removal of the original file %file has failed.
lv: Oriģinālā faila %file aizvākšana neizdevās.

en: Underline
lv: Pasvītrots

en: Cut
lv: Izgriezt

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: About
lv: Par

en: Reports
lv: Atskaites

en: Error reporting
lv: Kļūdu ziņošana

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Menu items
lv: Izvēlnes ieraksti

en: Depends on: !dependencies
lv: Atkarīgs no: !dependencies

en: Create @name
lv: Izveidot @name

en: Crop
lv: Apgriezt

en: anonymous user
lv: anonīms lietotājs

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-disabled">atspējots</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lv: @module (<span class="admin-enabled">iespējots</span>)

en: User roles
lv: Lietotāju lomas

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms

en: Acronym
lv: Akronīms

en: Button alignment
lv: Pogas novietojums

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Confirm e-mail address
lv: Apstiprināt e-pasta adresi

en: Run cron
lv: Laist cronu

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujamas tikai datnes ar paplašinājumiem: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lv: Faila izmērs %filesize pārsniedz maksimāli pieļauto izmēru %maxsize.

en: IP address
lv: IP adrese

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: File browser
lv: Failu pārlūks

en: Configuration profiles
lv: Uzstādījumu profili

en: Absolute URLs
lv: Absolūtais URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lv: Iezīmējiet, ja vēlatais, lai IMCE atgriezu absolūto datnes URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lv: Noklusētā rīcība jau esošām datnēm augšupielādes laikā

en: Keep the existing file renaming the new one
lv: Paturēt esošo datni, pārsaukt jauno

en: Keep the existing file rejecting the new one
lv: Paturēt esošo datni, atmest jauno

en: Replace the existing file with the new one
lv: Aizstāt esošo datni ar jauno

en: Default method for creating thumbnails
lv: Noklusētā sīktēlu izveidošanas metode

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lv: Samazināt attēlu ņemot par piemēru sīktēla dimensijas.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lv: No sākuma samazināt, tad apgriezt attēlu lai iekļautos sīktēla dimensijās.

en: Role-profile assignments
lv: Lomu-profilu piesaiste

en: Maximum image resolution
lv: Maksimālā attēla izšķirtspēja

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lv: Nepieļaujama izvēle. Lūdzu, sazinieties ar vietnes administratoru.

en: Upload failed.
lv: Augšupielāde neizdevās

en: Illegal choice %choice in !name element.
lv: Nepieļaujama izvēle %choice elementā !name.

en: First sidebar
lv: Pirmā sānu josla

en: Book outline
lv: Grāmatas saturs

en: Revision information
lv: Revīzijas informācija

en: Citation
lv: Atsauce

en: Comma
lv: Komats

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: All languages
lv: Visas valodas

en: Google Analytics module
lv: Google Analytics modulis

en: The size of the file.
lv: Faila izmērs

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: 1 character | @count characters
lv[0]: 1 simbols
lv[1]: @count simboli

en: Execute PHP Code
lv: Izpildīt PHP kodu

en: Devel settings
lv: Devel iestatījumi

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Main menu
lv: Galvenā izvēlne

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lv: Lietotājs %name izmantojis vienreizējo pieslēgšanās norādi %timestamp.

en: New user: %name (%email).
lv: Jauns lietotājs: %name (%email).

en: Legend
lv: Leģenda

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Not installed.
lv: Nav instalēts.

en: Username or e-mail address
lv: Lietotājvārds vai e-pasta adrese

en: Username or e-mail
lv: Lietotājvārds vai e-pasts

en: No alias
lv: Nav aizstājvārds

en: Teaser break
lv: Ievadteksta pārtraukums

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: %editor profile for %format
lv: %editor profils formātam %format

en: Enabled by default
lv: Pēc noklusējuma iespējots

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
lv: Noklusētais redaktora stāvoklis lietotājiem, kuriem atļauts piekļūt šim profilam. Lietotāji var pārlabot stāvokli, ja nākamā opcija ir iespējota.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
lv: Ja iespējots, lietotāji sava konta iestatījumos varēs izvēlēties noklusēto redaktora stāvokli.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
lv: Rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
lv: Nosaka vai rādīt saiti <em>iespējot/atspējot formatētu tekstu</em> zem teksta apgabala. Ja atspējots, tiks lietots lietotāja iestatījumi vai globālais noklusējums (skatīt augstāk).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
lv: Šī opcija nosaka vai redaktora josla tiek rādīta virs vai zem rediģēšanas apgabala.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
lv: Šī opcija nosaka ikona novietojumu redaktora rīkjoslā.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
lv: Kur parādīt ceļu uz HTML elementiem (t.i. <code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
lv: Šī opcija ļauj iespējot/atspējot izmēru izmaiņas pogu. Ja iespējota, tad takas atrašanās vietas rīkjoslai iestatījumam jābūt "Augša" vai "Apakša", lai tiktu parādīts izmēru izmaiņas ikona.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
lv: Ja iespējots, iespējami ļaunprātīgs kods kā <code>&lt;HEAD&gt;</code> tiks izņemts no HTML satura.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
lv: Ja iespējots, redaktors aizvietos tabulatoru ar TAB rakstzīmēm un saglabās citas atstarpju rakstzīmes tāpat kā HTML PRE elements.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
lv: Ja iespējots, HTML tagi, kas nosaka fonta izmēru, fonta saimi, fonta krāsu un fonta fona krāsu, tiks aizvietoti ar CSS stilu.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors no satura izņems gandrīz visus rindas pārtraukums. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
lv: Ja iespējots, redaktors pārformatēs HTML kodu. Šo opciju atspējojot, iespējams, var novērst konfliktus ar citiem ievades filtriem.

en: Force cleanup on standard paste
lv: Lietojot standarta ielīmēšanu, piespiedu kārtā veikt attīrīšanu.

en: If enabled, the default paste function (CTRL-V or SHIFT-INS) behaves like the "paste from word" plugin function.
lv: Ja iespējots noklusējuma "ielīmēt" funkcija (CTRL-V vai SHIFT-INS) tiks izpildīta kā "ielīmēt no word" spraudņa funkcija.

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
lv: Komata atdalīts HTML bloku formātu saraksts. Iespējamās vērtībās: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
lv: Lietot Tēmas CSS

en: Define CSS
lv: Definēt CSS

en: Editor default CSS
lv: Redaktora noklusējuma CSS

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
lv: Nosaka CSS, kas tiks lietots redaktora apgabalā.<br />Lietot tēmas CSS - lietot tēmas CSS datnes.<br/>Definēt CSS - apakšā norādīt taku uz CSS datnēm.<br />Redaktora noklusētais CSS - tiek lietotas redaktora noklusētās CSS datnes.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
lv: Ja iepriekš tika izvēltēts "Definēt CSS" norādiet CSS failu ceļu vai CSS failu uzskaitījumu, atdalot tos ar komatu.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
lv: Pieejamie tokeni: <code>%b</code> (pamata taka, piem.: <code>/</code>), <code>%t</code> (taka uz tēmu, piem.: <code>themes/garland</code>)

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
lv: Pēc izvēles definēt CSS klases "Fonta veida" sarakstam<br />Katrā rindā jāievada viena klase formātā: !format . Piemērs:  !example<br />Ja nav aizpildīts, tad CSS klases tiek automātiski ielādētas no CSS datnēm.

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
lv: Wysiwyg profili formātam %format ir saglabāts.

en: No editor
lv: Nav redaktora

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
lv: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Lejupielādēt</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
lv: Atarhivēt arhīvu un iekopēt saturu jaunā mapē sekojošā atrašanās vietā:<br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
lv: Lai bibliotēku varētu atrast šajā atrašanās vietā: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
lv: Instalācijas norādījumi

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
lv: Nav instalēta neviena redaktora bibliotēka. Šis saraksts parāda pašreiz atbalstītos redaktorus:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
lv: Vai tiešām %name noņemt profilu?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
lv: %name wysiwyg profils dzēsts.

en: Configure client-side editors.
lv: Konfigurēt pārlūka redaktorus.

en: Disable rich-text
lv: Izslēgt teksta redaktoru

en: Enable rich-text
lv: Ieslēgt teksta redaktoru

en: The version of %editor could not be detected.
lv: Nebija iespējams noteikt redaktora %editor versiju.

en: The installed version %version of %editor is not supported.
lv: Redaktora %editor versija %version netiek atbalstīta.

en: Strike-through
lv: Izsvītrots

en: Align left
lv: Pakārtot pa kreisi

en: Align center
lv: Centrēt

en: Align right
lv: Pakārtot pa labi

en: Justify
lv: Izlīdzināts

en: Forecolor
lv: Priekšplāna krāsa

en: Backcolor
lv: Fona krāsa

en: Horizontal rule
lv: Horizontāla atdalošā līnija

en: Paste Text
lv: Ielīmēt Tekstu

en: Paste from Word
lv: Ielīmēt no Word

en: Remove format
lv: Noņemt formātu

en: Character map
lv: Rakstzīmju karte

en: HTML block format
lv: HTML bloka formāts

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Create DIV container
lv: Izveidot DIV konteineru

en: FitWindow
lv: Pielīdzināt logam

en: Check spelling
lv: Pārbaudīt pareizrakstību

en: Autogrow
lv: Automātiski palielināt

en: Table drag/resize
lv: Stiept/izmainīt tabulas lielumu

en: Table: Cell properties
lv: Tabula: Šūnas iestatījumi

en: Table: Insert row after
lv: Tabula: Ievietot rindu aiz

en: Table: Insert column after
lv: Tabula: Ievietot kolonu aiz

en: Table: Insert cell after
lv: Tabula: Ievietot šūnu aiz

en: Table: Delete rows
lv: Tabula: Dzēst rindas

en: Table: Delete columns
lv: Tabula: Dzēst kolonas

en: Table: Delete cells
lv: Tabula: Dzēst šūnas

en: Table: Merge cells
lv: Tabula: Apvienot šūnas

en: Table: Horizontal split cell
lv: Tabula: Horizontāli dalīt šūnu

en: Sup
lv: Augšraksts

en: Sub
lv: Apakšraksts

en: Clean-up
lv: Attīrīšana

en: Visual aid
lv: Vizuāla palīdzība

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna

en: Advanced horizontal rule
lv: Paplašināta horizontāla līnija

en: Advanced image
lv: Paplašināts attēls

en: Advanced link
lv: Paplašināta saite

en: Auto save
lv: Automātiskā saglabāšana

en: Context menu
lv: Konteksta izvēlne

en: Left-to-right
lv: No kreisās uz labo

en: Right-to-left
lv: No labās uz kreiso

en: Emotions
lv: Emocijas

en: Inline popups
lv: Starpteksta uzlecošais logs

en: Insert date
lv: Ievietot datumu

en: Insert time
lv: Ievietot laiku

en: Insert layer
lv: Ievietot kārtu

en: Move forward
lv: Uz priekšu

en: Move backward
lv: Atpakaļ

en: Absolute
lv: Noteikts

en: Paste text
lv: Ielīmēt tekstu

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Inserted
lv: Pievienots

en: Safari compatibility
lv: Savietojamība ar Safari

en: Spell check
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Font Color
lv: Fonta krāsa

en: Show/hide hidden elements
lv: Rādīt/slēpt apslēptus elementus

en: Separate the teaser and body of this content
lv: Šim saturam atdalīt ievadtekstu no galvenā satura

en: Current date
lv: Tekošais datums

en: filter
lv: filtrs

en: - All -
lv: - Visi -

en: HTTP request status
lv: HTTP pieprasījuma statuss

en: Fails
lv: Neizdodas

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Contact form
lv: Kontaktu forma

en: Ampersand
lv: Ampersends

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lv: Mašīnlasāmajam nosaukumam jāsatur tikai mazie burti, numuri un apakšsvītras.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lv: Revīzijas ļauj sekot atšķirībām starp viena ieraksta vairākām versijām.

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: select different theme
lv: izvēlēties citu tēmu

en: Compact mode
lv: Kompaktais režīms

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lv: Turpmākās instrukcijas nosūtītas uz Jūsu e-pasta adresi.

en: Styles
lv: Stili

en: The item has been deleted.
lv: Šī vienība ir dzēsta.

en: Comparing two revisions:
lv: Salīdzinam divas revīzijas:

en: Show diffs inline for this content type
lv: Rādīt izmaiņas saturā šim satura tipam

en: Highlight changes
lv: Izcelt izmaiņas

en: List revisions
lv: Revīziju saraksts

en: Show latest diff
lv: Rādīt pēdējās izmaiņas

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: The name of the site.
lv: Vietnes nosaukums.

en: In code
lv: Kodā

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
lv: Vai tiešām vēlaties izdzēst šo lapu? Izdzēstās lapas nav iespējams atjaunot!

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: styles
lv: stili

en: View changes
lv: Skatīt izmaiņas

en: Enable the %revisions page for this content type
lv: Ieslēgt %revisions lapu konkrētajam satura tipam

en: Render
lv: Atveidot

en: Private files
lv: Privātas datnes

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Other blocks
lv: Citi bloki

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: HTML attributes
lv: HTML atribūti

en: Site maintenance account
lv: Lapas uzturēšanas konts

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lv: Lapas, kurām PHP kods atgriež vērtību <code>TRUE</code> (tikai ekspertiem)

en: Pages or PHP code
lv: Lapas vai PHP kods

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lv: Ja izvēlēta PHP opcija, ievadiet PHP kodu starp %php. Ievērojiet, ka nepareiza PHP koda izpilde var salauzt jūsu Drupal vietni.

en: Not customizable
lv: Nav pielāgojams

en: Restricted to certain pages
lv: Iespējots tikai noteiktām lapām

en: Text formats
lv: Teksta formāti

en: Image styles
lv: Attēlu stili

en: Revision log message
lv: Piezīmes par labojumu

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lv: Direktorija %directory neeksistē jeb nav rakstāma.

en: Administer pathauto
lv: Administrēt pathauto

en: Determines whether or not users are notified.
lv: Nosaka vai lietotājiem tiek vai netiek ziņots.

en: Wysiwyg profiles
lv: Wysiwyg profili

en: Div container
lv: DIV konteiners

en: Maximize
lv: Maksimizēt

en: Check spelling as you type
lv: Pārbaudīt pareizrakstību rakstīšanas laikā.

en: Advanced list
lv: Paplašināts saraksts

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
lv: Lai teksta formātam pievienotu citu redaktoru, vispirms jānoņem esošais redaktors, noklikšķinot "dzēst".

en: Footer first column
lv: Kājenes pirmā josla

en: Footer second column
lv: Kājenes otrā josla

en: Footer third column
lv: Kājenes trešā josla

en: Footer fourth column
lv: Kājenes ceturtā josla

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: Triptych first
lv: Trīsslejas pirmā sleja

en: Triptych middle
lv: Trīsslejas otrā sleja

en: Triptych last
lv: Trīsslejas trešā sleja

en: Stylizer
lv: Dizaineris

en: Disable serving of private files
lv: Atspējot privāto datņu attēlošanu

en: ruleset
lv: noteikumu kopums

en: rulesets
lv: noteikumu kopumi

en: content pane
lv: satura daļa

en: content panes
lv: satura daļas

en: The item has been reverted.
lv: Šī vienība ir atgriezta iepriekšējā stāvoklī.

en: The URL of the current page.
lv: Pašreizējās lapas URL.

en: One-time login URL
lv: Vienreizējas pierakstīšanās URL

en: Updated by !name on @date
lv: Atjaunināts pēc vārda !name datumā @date

en: Inline diff
lv: Satura izmaiņas

en: You must enable the 'Inline diff' block to use this feature
lv: Jums jāieslēdz 'Inline diff'(Satura izmaiņas) bloku, lai lietotu šo iespēju

en: @revision by @name
lv: @revision no @name

en: Revisions for @title
lv: Revīzijas rakstam @title

en: Missing text format: %format.
lv: Trūkst teksta formāts: %format.

en: If you don't use any WYSIWYG editor, this feature will allow you to add your images or files as <strong>html code into any plain textarea</strong>. Enter <strong>comma separated textarea IDs</strong> under which you want to enable a link to IMCE. The * character is a wildcard. Hint: ID of Body fields in most node types starts with edit-body*.
lv: Ja jūs nelietojat WYSIWYG redaktoru, šī iespēja atļaus jums pievienot attēlus vai datnes kā <strong>html kodu jebkurā vienkāršā teksta laukā</strong>. Ievadiet ar <strong>komatu atdalītus textarea elementu ID</strong> kuros jūs vēlēsieties izmantot IMCE. * ir aizstājējzīme. Mājiens: Body lauku ID lielākajā daļā node tipu sākās ar edit-body*.

en: IMCE serves all files under private files directory without applying any access restrictions. This allows anonymous access to any file(/system/files/filename) unless there is a module restricting access to the files. Here you can disable this feature.
lv: IMCE padod visas datnes no privātām datņu mapēm neierobežojot piekļuvi. Tas atļauj anonīmi piekļūt jebkurai datnei(/system/files/filename), izņemot, ja kāds modulis to neaizliedz. Šeit jūst varat atspējot šo iespēju.

en: Auto resize
lv: Automātiska izmēra mainīšana

en: Assign profiles to user roles for available file systems. Your default file system is %name.
lv: Piesaistīt profilus lietotāju lomām pieejamajā failsistēmā. Jūsu noklusētā failsistēma ir %name.

en: Text formats enabled for rich-text editing
lv: Teksta formāti iespējoti formatētam tekstam

en: Add custom @title
lv: Pievienot pielāgotu @title

en: Convert all characters to US-ASCII
lv: Visas rakstzīmes konvertētu US-ASCII
