DruStack (7.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (275 entries)

en: Home
af: Tuis

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: user
af: gebruiker

en: Pages
af: Bladsye

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Reset to defaults
af: Herstel na verstekwaardes

en: context
af: konteks

en: delete
af: verwyder

en: Administer
af: Administreer

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Totals
af: Totale

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Groups
af: Groepe

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Closed
af: Gesluit

en: List
af: Lys

en: Actions
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Age
af: Ouderdom

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Create !type
af: Skep !type

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Access control
af: Toegangsbeheer

en: Article
af: Artikel

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Priority
af: Prioriteit

en: Last updated
af: Laas opgedateer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: Go
af: Gaan

en: view
af: bekyk

en: all
af: alle

en: File
af: Lêer

en: Tag
af: Etiket

en: Login
af: Gebruiker

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Number
af: Getal

en: Message
af: Boodskap

en: Password
af: Wagwoord

en: - None -
af: - Geen -

en: Country
af: Land

en: Weight
af: Gewig

en: Variable
af: Veranderlike

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Center
af: Senter

en: Required
af: Verplig

en: root
af: basis

en: Parent
af: Voorganger

en: Parents
af: Voorgangers

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Import
af: Voer in

en: Book
af: Boek

en: Export
af: Voer uit

en: General settings
af: Algemene verstellings

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: username
af: gebruikersnaam

en: Default
af: Verstek

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Large
af: Groot

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: results
af: resultate

en: search
af: soek

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Statistics
af: Statistieke

en: You are not authorized to access this page.
af: U is toegang tot hierdie bladsy geweier.

en: Unknown
af: Onbekend

en: Permitted file extensions
af: Toegelate lêeruitbreidings

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Upload
af: Oplaai

en: Picture
af: Prentjie

en: Database type
af: Databasistipe

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Configure
af: Verstel

en: Error
af: Fout

en: Contact
af: Kontak

en: Node
af: Mode

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Menu item
af: Menu-item

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: All
af: Alle

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Add block
af: Voeg blok by

en: Page
af: Bladsy

en: User picture
af: Gebruikersbeeld

en: Site name
af: Webwerf se naam

en: Site slogan
af: Bladslagspreuk

en: Host
af: Masjien

en: Never
af: Nooit

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Roles
af: Rolle

en: Signature
af: Handtekening

en: Filter
af: Filtreer

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Term name
af: Termnaam

en: User role
af: Gebruikersrol

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Overridden
af: Oorheers

en: Normal
af: Normaal

en: Performance
af: Werkverrigting

en: help
af: hulp

en: Load
af: Laai

en: System
af: Stelsel

en: Table
af: Tabel

en: Other
af: Ander

en: Navigation
af: Navigasie

en: access content
af: toegang tot inhoud

en: Role
af: Rol

en: User login
af: Aanmelding

en: Log in
af: Teken in

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Users
af: Gebruikers

en: Site off-line message
af: Webwerf se aflyn boodskap

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
af: Ons is tans besig met onderhoud op @site. Wees asseblief geduldig, ons sal binnekort weer terug wees.

en: Create content
af: Skep inhoud

en: Anonymous
af: Anoniem

en: <All>
af: <Alles>

en: Order
af: Bestelling

en: Preformatted
af: Voorafgeformateerde

en: Profile
af: Profiel

en: Save settings
af: Stoor verstellings

en: Operation
af: Operasie

en: Database name
af: Databasisnaam

en: Authoring information
af: Outeursinligting

en: Create account
af: Skep profiel

en: Show
af: Vertoon

en: Error handling
af: Fouthantering

en: WIDTHxHEIGHT
af: WYDTExHOOGTE

en: Maximum file size per upload
af: Maksimum grootte per oplaaisessie

en: Edit term
af: Wysig term

en: update
af: opdateer

en: Source
af: Bron

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Undo
af: Maak ongedaan

en: Breadcrumb settings
af: Krummelspoor instellings

en: Display breadcrumb
af: Wys krummelspoor

en: Breadcrumb separator
af: Krummelspoor separator

en: Show home page link in breadcrumb
af: Wys tuisblad skakel in krummelspoor

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
af: Las 'n verdeler aan die einde van die krummelspoor by

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Your search yielded no results
af: Jou soektog het geen resultate opgelewer nie

en: Please enter some keywords.
af: Voer asb. 'n paar sleutelwoorde in.

en: Request new password
af: Versoek nuwe wagwoord

en: Deleted
af: Uitgewis

en: Languages
af: Tale

en: Publishing options
af: Publiseringsopsies

en: Configure block
af: Verstel blok

en: Long
af: Lank

en: Short
af: Kort

en: Revert
af: Rol terug

en: Greater than
af: Groter as

en: Less than
af: Kleineras

en: Log out
af: Teken uit

en: profile
af: profiel

en: Are you sure you want to delete the block %name?
af: Is jy seker jy wil blok %name uitvee?

en: People
af: Mense

en: open
af: oop

en: Visitor
af: Besoeker

en: Syndicate
af: Sindikaat

en: Books
af: Boeke

en: !date by !username
af: !date deur !username

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe

en: Database schema
af: Databasis-skema

en: Permissions
af: Regte

en: Product
af: Produk

en: Color scheme
af: Kleurskema

en: Themes
af: Temas

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.

en: Review
af: Hersiening

en: Apply
af: Pas toe

en: Blocks
af: Blokke

en: The content of the block as shown to the user.
af: Die inhoud van die blok soos vertoon aan die gebruiker.

en: Permission
af: Permissie

en: Profiles
af: Profiele

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: 1 user | @count users
af[0]: 1 gebruiker
af[1]: @count gebruikers

en: A list of files attached to the node.
af: 'n Lys van lêers aan die node geheg.

en: Book navigation
af: Boeknavigasie

en: !a comments per page
af: !a kommentare per bladsy

en: Identifier
af: Identifiseerder

en: The picture of a user.
af: Die beeld van 'n gebruiker.

en: User profile
af: Gebruikersprofiel

en: The profile of a user.
af: Die profiel van 'n gebruiker.

en: Vocabulary terms
af: Woordeskat terme

en: Add a node from your site as content.
af: Voeg 'n node toe van u werf af as inhoud.

en: Argument wildcard
af: Argument plekhouer

en: The e-mail address %mail is not valid.
af: Die e-posadres %mail is nie geldig nie.

en: Reports
af: Verslae

en: Error reporting
af: Foutverslaggewing

en: Depends on: !dependencies
af: Is afhanlkik van: !dependencies

en: Create @name
af: Skep @name

en: anonymous user
af: anonieme gebruiker

en: Layout method
af: Uitlegmetode

en: Liquid layout
af: Vloeiende uitleg

en: Fixed layout
af: Vaste uitleg

en: <a href="!link">Wireframes</a> are useful when prototyping a website.
af: <a href="!link">Draadrame</a> is nuttig wanneer 'n prototipe webwerf geskep word.

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Second sidebar
af: Tweede kantkolom

en: All languages
af: Alle tale

en: Main menu
af: Hoofkieslys

en: New user: %name (%email).
af: Nuwe gebruiker: %name (%email).

en: Inserted
af: Ingevoeg

en: filter
af: filtreer

en: Administration menu
af: Administratiewe kieslys

en: - All -
af: - Alle -

en: Contact form
af: Kontak-vorm

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
af: Die weergawse afdeling laat jou toe om verskille tussen meervoudige weergawes van 'n stuk inhoud te spoor.

en: Search form
af: Soekvorm

en: select different theme
af: kies ander tema

en: Compact mode
af: Kompakte modus

en: Text format
af: Teksformaat

en: The name of the site.
af: Die naam van die werf.

en: The title of the referenced node.
af: Die titel van die verwysde node.

en: Add the breadcrumb trail as content.
af: Voeg die broodkrummelspoor as inhoud.

en: Add the help text of the current page as content.
af: Voeg die hulpteks van die huidige bladsy as inhoud.

en: My Account
af: My Rekening

en: A search form with advanced options.
af: 'n Soekform met gevorderde opsies.

en: The results of a search using keywords.
af: Die resultate van 'n soektog waar sleutelwoorde gebruik is.

en: Libraries
af: Biblioteke

en: Navigation bar
af: Navigasiestrook

en: Jump to Navigation
af: Spring na Navigasie

en: User signature
af: Gebruikershandtekening

en: The signature of a user.
af: Die handteken van 'n gebruiker.

en: Master
af: Meester

en: The node title form.
af: Die nodetitelvorm.
