DruStack (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (278 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Totals
kk: Нәтижелер

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Closed
kk: Жабық

en: List
kk: Көрсету

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Article
kk: Мақала

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Last updated
kk: Сонғыда жанартылған

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Required
kk: Қажетті

en: root
kk: түбір

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: username
kk: қолданушының аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Permitted file extensions
kk: Рұқсат етілген файлдық кеңейтулер

en: n/a
kk: жоқ

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Picture
kk: Сүрет

en: Database type
kk: Дерекқор түрі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Node
kk: Түйін

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: All
kk: Барлық

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: Page
kk: Бет

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Host
kk: Хост

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: Performance
kk: Өнімділік

en: 1 day
kk: @count күн

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Add a role to the selected users
kk: Таңдалған қолданушылардға рөл қос

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте

en: Other
kk: Басқа

en: Navigation
kk: Навигация

en: access content
kk: контентке рұқсат

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Log in
kk: Кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Site off-line message
kk: Сайт офлайн хабарламасы

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
kk: Қазір сайтта жөндеу жұмыстары жүріп жатыр.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
kk: Қонақтарға сайт офлайн кезінде көрсетілетін хабарлама.

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Preformatted
kk: Тегістелген

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: Database name
kk: Дерекқор атауы

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Maximum file size per upload
kk: Файлды жүктеудегі максималды көлем

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: update
kk: жанарту

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Undo
kk: Қайтару

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Please enter some keywords.
kk: Құпия создерді енгізге болады.

en: Front page
kk: Басты бет

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Languages
kk: Тілдер

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Log out
kk: Шығу

en: profile
kk: профиль

en: Are you sure you want to delete the block %name?
kk: %name блогын жойғыңыз келеді ма?

en: open
kk: ашу

en: Visitor
kk: Кіруші

en: Syndicate
kk: Синдикат

en: Syndicate content
kk: Синдикатты контент

en: Blogs
kk: Блогтар

en: Books
kk: Кітаптар

en: Forums
kk: Форумдар

en: view revisions
kk: ревизияларды көру

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: !date by !username
kk: !username<br />!date

en: Revision
kk: Ревизия

en: current revision
kk: соңғы ревизия

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
kk: Сіздің PHP теңшелімдері %size шектеуінен аспау керек.

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: Themes
kk: Темалар

en: !name field is required.
kk: !name өрісін толтыру міндет.

en: Blocks
kk: Блоктар

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.

en: The content of the block as shown to the user.
kk: Қолданушыға көрсетілетін блоктың контенті.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Permission
kk: Құқық

en: Show descriptions
kk: Сипаттаманы көрсету

en: file system
kk: файлдық жүйе

en: Profiles
kk: Профильдер

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: The directory %directory is not writable
kk: %directory қалтасы жазуға жарамсыз.

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: ok
kk: жарайды

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
kk: %url URL-ы жарамсыз. Толық жазылған URL еңгізіңіз, мысалы: http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: Registration form
kk: Тіркелу формасы

en: The e-mail address %mail is not valid.
kk: %mail e-mail мекенжайы дұрыс емес.

en: authenticated user
kk: тіркелген пайдаланушы

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Expand layout to include descriptions.
kk: Сипаттамаларды қосу үшін макетті аудару.

en: Hide descriptions
kk: Сипаттаманы тығу

en: Compress layout by hiding descriptions.
kk: Сипаттамаларын тыға отырып макетті қысу.

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
kk: Таңдалған %file файлын кері қотару мүмкін емес, себебі тағайындалған %directory қалтасы дұрыс теңшелінбеген.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
kk: Таңдалған %file файлын көшіру мүмкін емес, себебі бұндай атауы бар файл жоқ. Енгізген файл атауының дұрыстығын тексеріңіз.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
kk: Таңдалған %file файлын көшіру мүмкін емес, себебі бұндай атауы бар файл тағайындалға қалтада бар.

en: The selected file %file could not be copied.
kk: Таңдалған %file файлын көшіру мүмкін емес.

en: The removal of the original file %file has failed.
kk: Бастапқы %file файлын өшіру сәтсіз аяқталды.

en: Reports
kk: Есептер

en: Error reporting
kk: Қате туралы хабарлау

en: Set @type %title to unpublished.
kk: %title @type жарияланбайтындай орнату.

en: Depends on: !dependencies
kk: Тәуелді: !dependencies

en: Create @name
kk: @name құру

en: anonymous user
kk: тіркелмеген пайдаланушы

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">сөндірулі</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)

en: Acronym
kk: Акроним

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
kk: Суреттің көлемінің максимал мәні (мысалы, ,640х480). Егер еш шектеу болмаса 0 қойыңыз. Егер <a href="!image-toolkit-link">Суреттің құралдар жиынтығы</a>  қондырылған болса, көлемі шектен асып кеткен файлдардар керек мөлшерге дейін азайтылады.

en: Registration
kk: Тіркелу

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
kk: Тек қана %files кеңейтімі бар файлдар рұқсат етілген.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
kk: Файл максималды %maxsize файл мөлшерінен %filesize асып кеткен.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
kk: Жарамайтын таңдау жасалынды. Сайт администраторымен хабарласыңыз.

en: Illegal choice %choice in !name element.
kk: !name элементінде жарамыз %choice таңдауы.

en: First sidebar
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: All languages
kk: Барлық тілдер

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
kk: %name деген қолданушы %timestamp уақытында бір реттік кіру сілтемесін пайдаланды.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).

en: Username or e-mail address
kk: Қолданушы аты және e-mail мекенжайы

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Inserted
kk: Ендірілді

en: HTTP request status
kk: HTTP сұранымның мәртебесі

en: Fails
kk: Сәтсіздің

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
kk: Сіздің жүйелік немесе желілік конфигурациясыңыз Друпалға веб-парақтарды қарауға мүмкіндік бермей отыр. Бұл PHP-нің баптамасы дұрыс болмауынан болуы мүмкін. Бұл бар жаңартулар туралы ақпаратты алу үшін, RSS-баулар жаңалықтарын, OpenID арқылы кіру мен басқа желілік сервистерді қолдану үшін қажет.

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
kk: Тексеру сізге жазбаның бірнеше нұсқасының арасындағы айырмашылықты бақылайтын мүмкіндік береді.

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: select different theme
kk: түрлі темаларды таңдау

en: Compact mode
kk: Тығыз тәртiп

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kk: Кейінгі нұсқаулар сіздің e-mail мекенжайына жіберілді.

en: Site maintenance account
kk: Сайт қызмет көрсету есебі

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
