DruStack (7.x-15.0-beta2) - en to lt translation catalogue (5281 entries)

en: Home
lt: Pirmas

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Slideshow
lt: Skaidrių peržiūra

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: select
lt: pasirinkti

en: Show on every page except the listed pages.
lt: Rodyti visuose išskyrus nurodytuose

en: Show on only the listed pages.
lt: Rodyti tik nurodytuose puslapiuose

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: context
lt: kontekstas

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Administer
lt: Administravimas

en: Create a new user account.
lt: Registracija

en: Request new password via e-mail.
lt: Gauti naują slaptažodį el. paštu.

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: approve
lt: patvirtinti

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Item
lt: Elementas

en: Private
lt: Privatus

en: content
lt: turinys

en: Development
lt: Kūrimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Is
lt: Yra

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Last Post
lt: Paskutinis pranešimas

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: closed
lt: uždaryta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Subscribe
lt: Prenumeruoti

en: Unsubscribe
lt: Atsisakyti

en: administrator
lt: administratorius

en: Age
lt: Amžius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: more
lt: daugiau

en: Create !type
lt: Sukurti !type

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Access control
lt: Prieigos kontrolė

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: Priority
lt: Prioritetas

en: More
lt: Daugiau

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: For
lt: Kam

en: new
lt: naujas

en: error
lt: klaida

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: The title of the block as shown to the user.
lt: Pavadinimas, kurį matys nariai

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Blue Lagoon (Default)
lt: Blue Lagoon (Įprasta)

en: Cold Day
lt: Šalta diena

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: License
lt: Licenzija

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Project
lt: Projektas

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Go
lt: Pirmyn

en: view
lt: Peržiūrėti

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: updated
lt: atnaujinta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: File information
lt: Failo informacija

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Login
lt: Prisijungti

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: default
lt: įprasta

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: Comment form
lt: Komentarų forma

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Hierarchy
lt: Hierarchija

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Required
lt: Būtinas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Parents
lt: Tėvai

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lt: Puslapiai rūšiuojami pirma pagal svorį, po to pagal pavadinimą.

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Add container
lt: Pridėti konteinerį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Add category
lt: Pridėti kategorija

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit container
lt: redaguoti konteinerį

en: edit
lt: redaguoti

en: No categories available.
lt: Nėra kategorijų

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: category
lt: kategorija

en: Outline
lt: Apybraiža

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Žymė

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Session opened for %name.
lt: Narys %name prisijungė.

en: Help
lt: Pagalba

en: username
lt: registracijos vardas

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Top
lt: Viršus

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Core
lt: Branduolys

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Archives
lt: Archyvai

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: History
lt: Istorija

en: Path
lt: Kelias

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Clear index
lt: Valyti indeksą

en: General discussion
lt: Pagrindinė diskusija

en: edit forum
lt: redaguoti forumą

en: Forum name
lt: Forumo pavadinimas

en: forum
lt: forumas

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name forumą?

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: Visible
lt: Matomas

en: link
lt: nuoroda

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: results
lt: rezultatai

en: search
lt: paieška

en: Teaser
lt: Įžanga

en: never
lt: niekada

en: The username %name does not exist.
lt: Registracijos vardas %name nežinomas.

en: mail
lt: el. paštas

en: Event
lt: Įvykis

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: actions
lt: veiksmai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: aggregator
lt: surinkėjas

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: The fully-qualified URL of the feed.
lt: Visiškai kvalifikuotas URL tiekimas

en: Add forum
lt: Pridėti forumą

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: theme
lt: tema

en: Screenshot for %theme theme
lt: Temos %theme vaizdas

en: no screenshot
lt: nėra vaizdo

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Access log settings
lt: Priėjimų įrašų nuostatų

en: Enable access log
lt: Įjungti priėjimo įrašymą

en: Discard access logs older than
lt: Pašalinti įrašus senesnius kaip

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: <none>
lt: -joks-

en: Component
lt: Komponentas

en: Unassign
lt: Atskirti

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Permitted file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Paths
lt: Keliai

en: Notify poster of own posts
lt: Pranešti rašytojus apie savus įrašus

en: Subscriptions
lt: Prenumeratoriai

en: Your subscription was activated.
lt: Jūsų prenumerata aktyvuota.

en: type
lt: tipas

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Find content
lt: Rasti turinį

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Check
lt: Čekis

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: status
lt: būsena

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: Unable to send email to %recipient
lt: Neįmano išsiųsti laiško %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Save categories
lt: Išsaugoti kategorijas

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: The name of the menu.
lt: Meniu pavadinimas.

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Frequently Asked Questions
lt: Dažnai užduodami klausimai

en: Question
lt: Klausimas

en: Add child page
lt: Pridėti dukterinį puslapį

en: Printer-friendly version
lt: Spausdinimo versija

en: Content type for child pages
lt: Turinio tipas dukteriniams puslapiams

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Remove from outline
lt: Pašalinti iš apybraižos

en: Unknown export format.
lt: Nežinomas eksportavimo formatas.

en: All
lt: Visi

en: Default settings
lt: Numatytosios nuostatos

en: days
lt: dienos

en: Active
lt: Aktyvus

en: Done
lt: Atlikta

en: Points
lt: Taškai

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Submit @name
lt: Pateikti @name

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Submitted
lt: Pateikta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Display links
lt: Rodyti nuorodas

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Override URL
lt: Perrašyti URL

en: Three column 25/50/25
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Middle column
lt: Vidurinis stulpelis

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Three column 25/50/25 stacked
lt: Trys stulpeliai 25/50/25

en: Bottom
lt: Apačia

en: Three column 33/34/33
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
lt: Trys stulpeliai 33/34/33

en: Two column
lt: Du stulpeliai

en: Two column stacked
lt: Du stulpeliai

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count[2] valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count[2] dienų

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti

en: Node links
lt: Mazgo nuorodos

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: User picture
lt: Vartotojo nuotrauka

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Good
lt: Gerai

en: rate content
lt: vertinti turinį

en: Voting
lt: Balsavimas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Public registrations
lt: Vieša registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
lt: Tik svetainės administratoriai gali kurti naujus vartotojus.

en: Added
lt: Pridėta

en: Not found
lt: Nerasta

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Your changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Drupal core update status
lt: Drupal branduolio atnaujinimo būklė

en: Out of date
lt: Baigėsi galiojimas

en: Header
lt: Atraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Input filters
lt: Įvesties filtrai

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
lt: Nustatykite <em>Taip</em> jei pageidaujate, kad ši kategorija būtų pagrindinė.

en: You must enter a category.
lt: Jūs turite įvesti kategoriją.

en: Are you sure you want to delete %category?
lt: Ar tikrai norite ištrinti %category kategoriją?

en: Category %category has been deleted.
lt: Kategorija %category ištrinta.

en: Hourly threshold
lt: Valandinis slenkstis

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Your e-mail address
lt: Jūsų el. pašto adresas

en: Send e-mail
lt: Siųsti el. paštą

en: You must select a valid category.
lt: Pasirinkite kategoriją.

en: You must enter a valid e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti galiojantį  el. pašto adresą.

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Kam

en: From
lt: Nuo

en: Feed description
lt: Tiekimo aprašymas

en: Custom
lt: Savitas

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Signature
lt: Parašas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Source string
lt: Šaltinio eilutė

en: Locale
lt: Lokalė

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: Poll duration
lt: Apklausos trukmė

en: Poll choices
lt: Apklausos pasirinkimai

en: Poll votes
lt: Balsai

en: Explanation
lt: Paaiškinimas

en: Selection options
lt: Galimi pasirinkimai

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: Term name
lt: Termino pavadinimas

en: User role
lt: Narių rolės

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: E-mail address
lt: El. pašto adresas

en: Theme configuration
lt: Temų konfigūracija

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Severity
lt: sunkumas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Vote
lt: Balsuoti

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Set name
lt: Nustatyti pavadinimą

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: RSS - blogs
lt: RSS - tinklaraščiai

en: Heading
lt: Antraštė

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Mode
lt: Būdas

en: Normal
lt: Normalus

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: OK
lt: Gerai

en: OPML feed
lt: OPML tiekimas

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Number of news items in block
lt: Naujienų kiekis bloke

en: View this feed's recent news.
lt: Rodyti šio tiekimo naujienas.

en: View this category's recent news.
lt: Rodyti šios kategorijos naujienas.

en: Feed overview
lt: Tiekimo peržiūra

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Next update
lt: Kitas atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: %time left
lt: liko %time

en: remove items
lt: pašalinti elementus

en: update items
lt: atnaujinti elementus

en: Category overview
lt: Kategorijos peržiūra

en: Categorize
lt: Kategorizuoti

en: The categories have been saved.
lt: Kategorijos išsaugotos.

en: Updated:
lt: Atnaujinta:

en: %age old
lt: %age senumo

en: %ago ago
lt: prieš %ago

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: The feed %feed has been updated.
lt: Tiekimas %feed atnaujinti.

en: Feed %feed deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalintas.

en: The feed %feed has been deleted.
lt: Tiekimas %feed pašalinti

en: Feed %feed added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas.

en: The feed %feed has been added.
lt: Tiekimas %feed pridėtas

en: Delete all
lt: Ištrinti visas

en: The news items from %site have been removed.
lt: Naujienos iš %site buvo pašalintos.

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Line
lt: Eilutė

en: Scale
lt: Mastelis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: download
lt: atsisiųsti

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: help
lt: pagalba

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Last reply
lt: Atsakymas

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: System
lt: Sistema

en: Domain
lt: Domenas

en: Processors
lt: Procesoriai

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: email
lt: el. paštas

en: Send
lt: Siųsti

en: Serial
lt: Serija

en: Code
lt: Kodas

en: Enter a valid username.
lt: Įveskite teisingą nario vardą.

en: Owner
lt: Savininkas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Company
lt: Įmonė

en: Add a role to the selected users
lt: Pridėti rolę pasirinktiems nariams

en: Remove a role from the selected users
lt: Pašalinti role pasirinktiems nariams

en: security
lt: saugumas

en: node
lt: mazgas

en: Administer content
lt: Administruoti turinį

en: directory
lt: katalogas

en: General
lt: Bendras

en: Directory
lt: Katalogas

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Site map
lt: Svetainės struktūra

en: Method
lt: Būdas

en: Recent posts
lt: Naujausi įrašai

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Iran
lt: Iranas

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Libya
lt: Libija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Turkey
lt: Turkija

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Events
lt: Įvykiai

en: here
lt: čia

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: January
lt: Sausis

en: February
lt: Vasaris

en: March
lt: Kovas

en: April
lt: Balandis

en: May
lt: Gegužė

en: June
lt: Birželis

en: July
lt: Liepa

en: August
lt: Rugpjūtis

en: September
lt: Rugsėjis

en: October
lt: Spalis

en: November
lt: Lapkritis

en: December
lt: Gruodis

en: Now
lt: Dabar

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
lt: Numatytas kelio modelis (taikoma visiems žodynams jei nenurodytas kitoks modelis)

en: Pattern for all %vocab-name paths
lt: Modelis visiems %vocab-name keliams

en: Pattern for forums and forum containers
lt: Modelis forumui ir forumo konteineriams

en: Pattern for user account page paths
lt: Modelis narių paskyros puslapių keliams

en: Pattern for blog page paths
lt: Modelis tinklaraščio puslapiams

en: Verbose
lt: Pranešti

en: Display alias changes (except during bulk updates).
lt: Parodyti kelio pasikeitimą (išskyrūs masiniam atnaujinimui)

en: Replace by separator
lt: Pakeičiama skirtuku

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Maximum component length
lt: Maksimalus komponento ilgis

en: Update action
lt: Atnaujinimo veiksmai

en: Strings to Remove
lt: Sekos pašalinimui

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
lt: Numatytas mechanizmas, skirtas moduliams automatiškai generuoti turinio pervadinimus, jos valdyti.

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Forum
lt: Forumas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: !time ago
lt: prieš !time

en: Other
lt: Kiti

en: Backup
lt: Atsarginė kopija

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Logo URL
lt: Logotipo URL

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: access content
lt: skaityti turinį

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: Messaging
lt: Susirašinėjimai

en: First name
lt: Vardas

en: Last name
lt: Pavardė

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Updated URL for feed %title to %url.
lt: Atnaujintas tiekimo %title URL į %url.

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Jump to the first comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą šio įrašo komentarą.

en: Jump to the first new comment of this posting.
lt: Peršokti į pirmą naują šio įrašo komentarą.

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Add a new comment to this page.
lt: Pridėti naują komentarą šiam puslapiui.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
lt: Pasidalinkite savo nuomone ir mintimis apie šį įrašą.

en: Destination
lt: Paskirtis

en: reset
lt: atstatyti

en: Class
lt: Klasė

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: Users
lt: Nariai

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Choices
lt: Pasirinkimai

en: Minimum cache lifetime
lt: Mažiausias talpyklos gyvavimo laikas

en: Exists
lt: Esantys

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Site off-line message
lt: Išjungtos svetainės pranešimas

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
lt: Žinutė rodoma lankytojams kai svetainė išjungta.

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Top pages
lt: Lankomiausi puslapiai

en: Clicks
lt: Paspaudimai

en: Text processing
lt: Teksto apdorojimas

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Create content
lt: Kurti turinį

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: access denied
lt: prieiga uždrausta

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: <All>
lt: -Visi-

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Override
lt: Perrašyti

en: Clone
lt: Klonuoti

en: Existing Views
lt: Esantis vaizdas

en: Default Views
lt: Įprastas vaizdas

en: Normal menu item
lt: Normalus meniu elementas

en: Down
lt: Žemyn

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Order
lt: Užsakymas

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Recent hits
lt: Naujausi skaitymai

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Set default
lt: Nustatyti numatytuoju

en: Position
lt: Padėtis

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: The comment and all its replies have been deleted.
lt: Komentaras ir visi atsakymai į jį ištrinti.

en: Basic settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: Template
lt: Šablonas

en: Basic setup
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Profile name
lt: Profilio pavadinimas

en: Allow users to choose default
lt: Leisti nariams pasirinkti įprasta būseną

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Rodoma jei PHP užklausos atsakymas yra <code>TRUE</code> (php žinovams)

en: Buttons and plugins
lt: Mygtukai ir plėtiniai

en: Editor appearance
lt: Redaktoriaus rodymas

en: Toolbar location
lt: Mygtukų juostos vieta

en: Path location
lt: Kelio vieta

en: Enable resizing button
lt: Įjungti dydžio keitimo mygtuką

en: Block formats
lt: Blokuoti formatus

en: Cleanup and output
lt: Sutvarkymas ir išvedimas

en: Verify HTML
lt: Tikrinti HTML

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
lt: Konvertuoti &lt;font&gt; žymes į stilius

en: Editor CSS
lt: Redaktoriaus CSS

en: CSS path
lt: CSS kelias

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Profile
lt: Profilis

en: Anonymous users
lt: Anoniminis lankytojas

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Close
lt: Uždaryti

en: Visibility settings
lt: Matomumo nuostatos

en: Votes
lt: Balsai

en: Term description
lt: Termino aprašymas

en: Child terms
lt: Dukeriniai terminai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Operation
lt: Veiksmai

en: reply
lt: atsakyti

en: Duration
lt: Laikas

en: Original
lt: Orginalas

en: Function
lt: Funkcija (metodas)

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Tracker
lt: seklys

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: You have to specify a valid date.
lt: Reikia nurodyti galiojančią datą.

en: Server settings
lt: Serverio nustatymai

en: City
lt: Miestas

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: The field %field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas

en: Germany
lt: Vokietija

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: 1 new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count[2] naujų

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigua ir Barbuda

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Brunei
lt: Brunėjus

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Keelingo) salos

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Comoros
lt: Komorai

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekijos Respublika

en: Denmark
lt: Danija

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: El Salvador
lt: El Salvadoras

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Herdo ir Makdonaldo salos

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Italy
lt: Italija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Laos
lt: Laosas

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Myanmar
lt: Mianmaras

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Netherlands Antilles
lt: Nyderlandų Antilai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niujė

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Oman
lt: Omanas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Reunion
lt: Reunionas

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russia
lt: Rusija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Seychelles
lt: Šeišeliai

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovenija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija ir Pietų Sandvičo salos

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Jan Mayenas

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syria
lt: Sirija

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Togo
lt: Togas

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Turks and Caicos Islands
lt: Turkso ir Caicoso salos

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: United States Minor Outlying Islands
lt: Jungtinių Valstijų mažosios aplinkinės salos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Wallis and Futuna
lt: Volis ir Futūna

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: Confirm your subscription
lt: Patvirtinti jūsų prenumeratą.

en: Table prefix
lt: Lentelių priešdėlis

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Port
lt: Šliuzas

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Browse
lt: Naršyti

en: normal
lt: normalus

en: minute
lt: Minutės

en: Show
lt: Rodyti

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
lt: Įjungia ar išjungia puslapių kešavimą anoniminiams lankytojams ir nustato CSS bei JS duomenų srauto optimizavimą

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Key
lt: Raktas

en: WIDTHxHEIGHT
lt: PLOTISxAUKŠTIS

en: Maximum file size per upload
lt: Maksimalus failo dydis per įkėlimą

en: File Browser
lt: Failų naršyklė

en: Upload file
lt: Įkelti failą

en: Enabled languages
lt: Įjungtos kalbos

en: English
lt: Anglų

en: Messages
lt: Žinutės

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Time format
lt: Laiko formatas

en: Calendar Legend
lt: Kalendoriaus legenda

en: Week of @date
lt: Savaitė @date

en: Are you sure you want to delete these items?
lt: Ar tikrai nori pašalinti?

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
lt: Įrašykite galiojantį el. pašto adresą. Visi laiškai iš sistemos bus siunčiami šiuo adresu. Jis niekam nebus rodomas, o naudojamas tik tada, jei jūs norėsite gauti naują slaptažodį, arba gauti kai kurias naujienas ar pranešimus el. paštu.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Su tokiu el. pašto adresu %email jau registruotasi. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: Import OPML
lt: Importuoti OPML

en: Remove items
lt: Pašalinti elementus

en: OPML File
lt: OPML Failas

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Sources
lt: Šaltinis

en: !title category latest items
lt: !title kategorijos naujausi elemantai

en: !title feed latest items
lt: !title teikimo naujausi elementai

en: The category %category has been updated.
lt: %category atnaujinta.

en: Category %category deleted.
lt: Kategorija %category pašalinta.

en: The category %category has been deleted.
lt: %category pašalinta

en: Category %category added.
lt: Kategorija %category pridėta.

en: The category %category has been added.
lt: %category pridėta

en: aggregator - @title
lt: surinkėjas - @title

en: 1 item | @count items
lt[0]: @count elementas
lt[1]: @count elementai
lt[2]: @count[2] elementų

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: Clear
lt: Išvalyti

en: menu
lt: meniu

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: update
lt: atnaujinti

en: Browser
lt: Naršyklė

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: This cannot be undone.
lt: Šis veiksmas negryžtamas

en: Upload picture
lt: Atsiųsti nuotrauką

en: Source
lt: Šaltinis

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Language file
lt: Kalbos failas

en: Add new group
lt: Pridėti naują grupę

en: published
lt: paskelbtas

en: Average page generation time
lt: Vidutinis puslapio generavimo laikas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Show only users where
lt: Rodyti tik narius kur

en: Refine
lt: Patikslinti

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: No users selected.
lt: Nariai nepasirinkti.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
lt: Aptiktas piktavališkas bandymas pakeisti apsaugotus nario duomenis.

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Your search yielded no results
lt: Nieko nerasta

en: Please enter some keywords.
lt: Prašome ką nors įvesti

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Request new password
lt: Pamiršau slaptažodį

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Features
lt: Savybės

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Today
lt: Šiandien

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: (disabled)
lt: (išjungta)

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Middle
lt: Viduryje

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: Locale settings
lt: Lokalės nustatymai

en: Code length
lt: Kodo ilgis

en: Font size
lt: Šrifto dydis

en: Spam control
lt: Brukalų kontrolė

en: Characters to use in the code
lt: Simboliai naudojami kode

en: The list of characters to use should not contain spaces.
lt: Šiame sąraše neturėtų būti tarpų.

en: Math question
lt: Matematinis klausimas

en: Encountered an illegal byte while splitting an utf8 string in characters.
lt: Nesuskaičiuojami ar neleistini bitai kai atskiriami utf8 eilutės ir simboliai.

en: For language %lang_name (code %lang_code)
lt: %lang_name kalbai (kodas %lang_code)

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: How many content items to display in "day" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "dieno" sąraše.

en: Site's time zone
lt: Svetainės laiko juosta

en: Date's time zone
lt: Datos laiko juosta

en: No time zone conversion
lt: Nėra laiko juostos konversijos

en: hour
lt: valanda

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Site default
lt: Svetainės numatytasis

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Long
lt: Ilgas

en: Short
lt: Trumpas

en: is equal to
lt: yra lygu

en: is not equal to
lt: nelygu

en: Posts
lt: Įrašai

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: E-mail subject
lt: El. pašto tema

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: None.
lt: Joks.

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Existing system path
lt: Esantis siteminis kelias

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Nurodykite alternatyvų kelią iki duomenų. Pvz, įveskite  "apie" kai tekstas yra apie jūsų svetainę ar įmonę, nenaudokite jokių specialių simbolių.

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: any
lt: visi

en: PHP code
lt: PHP kodas

en: Changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Caption
lt: Antraštė

en: Your rating
lt: Jūsų vertinimas

en: Days
lt: Dienos

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Number of day's top views to display
lt: Dienos  peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of all time views to display
lt: Viso laiko peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of most recent views to display
lt: Naujausių peržiūrų rodomas kiekis

en: views
lt: rodinys

en: The settings have not been saved because of the errors.
lt: Nustatymai nebuvo išsaugoti dėl klaidos.

en: Maxlength
lt: Maksimalus ilgis

en: characters
lt: simboliai

en: profile
lt: profilis

en: Su
lt: Se

en: Mo
lt: Pr

en: Tu
lt: An

en: We
lt: Tr

en: Th
lt: Ke

en: Fr
lt: Pe

en: Sa
lt: Še

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Send yourself a copy.
lt: Atsiųsti kopiją sau.

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta

en: Create new account
lt: Registracija

en: Hours
lt: Valandos

en: Seconds
lt: Sekundės

en: role
lt: rolė

en: Are you sure you want to delete the block %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name bloką?

en: The block %name has been removed.
lt: Blokas %name ištrintas.

en: Info
lt: Informacija

en: Red
lt: Raudona

en: White
lt: Baltas

en: Current status
lt: Dabartinė būsena

en: People
lt: Žmonės

en: list terms
lt: peržiūrėti terminus

en: add terms
lt: pridėti terminus

en: Created new term %term.
lt: Sukurtas naujas terminas %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti terminą %title?

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: warning
lt: įspėjimas

en: No statistics available.
lt: Statistikos nėra.

en: Last run !time ago
lt: Paskutinis paleidimas prieš !time

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Enabled filters
lt: Įjungti filtrai

en: critical
lt: kritiška

en: or
lt: arba

en: Results
lt: Rezultatai

en: Older polls
lt: Senesnės apklausos

en: View the list of polls on this site.
lt: Peržiūrėti apklausų sąrašą šioje svetainėje

en: Poll settings
lt: Apklausos nuostatos

en: You must fill in at least two choices.
lt: Turite užpildyti bent du pasirinkimus

en: open
lt: atvira

en: This table lists all the recorded votes for this poll. If anonymous users are allowed to vote, they will be identified by the IP address of the computer they used when they voted.
lt: Šioje lentelėje pateikti visi šios apklausos balsai. Jei balsuoti leidžiama neprisijungusiems nariams, jiems atskirti naudojamas IP adresas.

en: Visitor
lt: Svečias

en: Cancel your vote
lt: Atšaukti savo balsą

en: View the current poll results.
lt: Peržiūrėti šios apklausos rezultatus

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami terminą pašalinsite jo palikuonis, jei tokių yra. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: Site map message
lt: Svetainės struktūros žinutė

en: Define a message to be displayed above the site map.
lt: Žinutė, kuri būs rodoma po svetainės struktūra.

en: Site map content
lt: Svetainės struktūros turinys

en: Show front page
lt: Rodyti pirmą puslapį

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
lt: Jei įjungta, įtraukti svetainės turinį į pirmą puslapį

en: Show active blog authors
lt: Rodyti aktyvius tinklaraščių autorius

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
lt: Kai įjungta, šis pasirinkimas rodys 10 labiausiai aktyvius tinklaraščių autorius.

en: Books to include in the site map
lt: Knygos, kurios įtraukiamos į svetainės struktūrą

en: Menus to include in the site map
lt: Meniu įtraukti į svetainės struktūrą

en: Show FAQ content
lt: Rodyti DUK turinį

en: Categories to include in the site map
lt: Kategorijas įtraukti į svetainės struktūra

en: Categories settings
lt: Kategorijų nustatymai

en: Show books expanded
lt: Knygas rodyti išskleistas

en: Show node counts by categories
lt: Rodyti mazgų kiekį kategorijoje

en: Categories depth
lt: Kategorijų gylis

en: RSS settings
lt: RSS nustatymai

en: Include RSS links
lt: Įtraukti RSS nuorodas

en: When enabled, this option will show links to the RSS feeds for each category and blog.
lt: Kai įjungta, šis pasirinkimas rodys nuorodas į RSS gijas kiekvienai tinklaraščio kategorijai.

en: RSS feed depth
lt: RSS gijos gylis

en: Control what should be displayed on the site map.
lt: Valdyti ką vaizduoti svetainės struktūroje.

en: Syndicate (site map)
lt: Surinkti (svetainės struktūra)

en: Syndicate
lt: Sindikacija

en: View the site map to see more RSS feeds.
lt: Žiūrėti svetainės struktūrą, kad pamatyti daugiau RSS gijų.

en: Syndicate content
lt: Surinkti turinį

en: Syndicate comments
lt: Surinkti komentarus

en: Front page of %sn
lt: %sn pirmas puslapis

en: Blogs
lt: Tinklaraščiai

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
lt: %sn autoriaus bendruomenės tinklaraštis ir naujausias tinklaraštis

en: All blogs
lt: Visi tinklaraščiai

en: Audio content
lt: Audio turinys

en: Video content
lt: Video turinys

en: Books
lt: Knygos

en: Books at %sn.
lt: %sn knygos.

en: Display a site map.
lt: Rodyti svetainės struktūrą.

en: Style
lt: Stilius

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikai nes "%error"  %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
lt: Tiekimas iš %site atrodo, kad neveikia, nes klaida "%error" %line.

en: Forums
lt: Forumai

en: view revisions
lt: žiūrėti versijas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: !date by !username
lt: !date !username

en: revert
lt: sugrąžinti

en: Show diff
lt: Rodyti skirtumus

en: Revision
lt: Versija

en: current revision
lt: dabartinė versija

en: Select different revisions to compare.
lt: Pasirinkti kitą versiją palyginimui.

en: next diff >
lt: kitas skirtumas >

en: < previous diff
lt: < ankstesnis skirtumas

en: Current revision:
lt: Dabartinė versija:

en: Revision of !new_date:
lt: !new_date versija:

en: Changes to %name
lt: %name pakeitimai

en: No visible changes
lt: Nėra matomų pakeitimų

en: Show %preview_changes button on node edit form
lt: Rodyti %preview_changes mygtuką mazgo redagavimo formoje

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa

en: Session
lt: Sesija

en: Track
lt: Sekti

en: Access Denied
lt: Pieiga Uždrausta

en: Match
lt: Sutampa

en: Database schema
lt: Duomenų bazės schema

en: No forums defined
lt: Nėra apibrėžtų forumų

en: This topic has been moved
lt: Ši tema perkelta

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Cron
lt: cron

en: Installed
lt: Įdiegta

en: permission
lt: teisė

en: Your vote was recorded.
lt: Jūsų balsas įrašytas

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
lt: Leidžia atlikti apklausas

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: options
lt: Pasirinkimai

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Product
lt: Prekė

en: Flexible
lt: Lankstus

en: My files
lt: Mano failai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Completed
lt: Pabaigtas

en: Testing
lt: Testavimas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Aland Islands
lt: Alandų salos

en: Falkland Islands
lt: Falklando salos

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Sent Kitsas ir Nevis

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: Saint Lucia
lt: Sent Lusija

en: Saint Helena
lt: Šventosios Elenos sala

en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos Pietinės ir Antarkties teritorijos

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Sent Vinsentas ir Grenadinai

en: British Virgin Islands
lt: Didžiosios Britanijos Mergelių salos

en: U.S. Virgin Islands
lt: JAV Mergelių salos

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Jersey
lt: Džersis

en: Line %lineno
lt: %lineno eilutė

en: User name
lt: Nario vardas

en: Length of trimmed posts
lt: Santraukos ilgis

en: 200 characters
lt: 200 simbolių

en: 400 characters
lt: 400 simbolių

en: 600 characters
lt: 600 simbolių

en: 800 characters
lt: 800 simbolių

en: 1000 characters
lt: 1000 simbolių

en: 1200 characters
lt: 1200 simbolių

en: 1400 characters
lt: 1400 simbolių

en: 1600 characters
lt: 1600 simbolių

en: 1800 characters
lt: 1800 simbolių

en: 2000 characters
lt: 2000 simbolių

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
lt: Maksimalus skaičius simbolių įrašo įžangoje. Įžanga padaroma iš įrašo, nukerpant jį ties nurodytu simbolių skaičiumi. Ji naudojama rodant įrašą pagrindiniame puslapyje, sąrašuose pagal kategorijas, XML šaltiniuose ir kitur. Kad visada būtų naudojamas visas įrašas, nurodykite "Neribojamas". Šios reikšmės pakeitimas turės įtakos tik naujam ar atnaujintam turiniui, esamos įžangos liks tokio ilgio, kokio yra.

en: System default
lt: Įprastas sistemos

en: %type settings
lt: %type nuostatos

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
lt: Jūsų PHP nustatymai riboja maksimalų įkeliamo failo dydį iki %size.

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Attach
lt: Prisegti

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Formats
lt: Formatai

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: details
lt: smulkiau

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Plural
lt: Daugiskaita

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: image
lt: paveikslėlis

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Sort criteria
lt: Išrikiavimo kriterijai

en: <Hidden>
lt: - Paslėpta -

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: The primary identifier for a node.
lt: Pirminis mazgo identifikatorius.

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lt: Nario vardas, kuriam norite priskirti nuosavybės teises.

en: Manage the actions defined for your site.
lt: Valdo veiksmus nustatytus jūsų svetainėje

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: The action has been successfully saved.
lt: Šis veiksmas sėkmingai išsaugotas

en: Deleted action %aid (%action)
lt: Pašalintas veiksmas %aid (%action)

en: Action '%action' added.
lt: Veiksmas '%action' pridėtas.

en: Remove orphaned actions
lt: Pašalinti vienišus veiksmus

en: Themes
lt: Temos

en: Translations
lt: Vertimai

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Minutes
lt: Minutės

en: Unpublished
lt: Nepublikuojamas

en: Delete comments
lt: Šalinti komentarus

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: !name field is required.
lt: Laukelis !name būtinas.

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Hits
lt: Skaityta

en: not sticky
lt: neprikabintas

en: sticky
lt: prikabintas

en: not promoted
lt: ne iškeltas

en: promoted
lt: iškeltas

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: cancel
lt: atšaukti

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Finished
lt: Pabaiga

en: disable
lt: išjungti

en: Storage
lt: Saugykla

en: Temporary directory
lt: Laikinas aplankas

en: Control how your image/file browser works.
lt: Konfigūruoti failų naršyklės darbą.

en: date
lt: data

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
lt: Įjungti paveiksliukų įterpimą paprastiems tekstiniams laukeliams

en: Insert !image or !link.
lt: Įterpti !image arba !link.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
lt: Paveiksliukų ir rinkmenų siuntimo ir naršymo priemonė, palaikanti asmeninius katalogus ir apribojimus.

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Submissions
lt: Pateikimai

en: Analysis
lt: Analizė

en: Clear Form Submissions
lt: Išvalyti formos pateikimus

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus šios formos pateikimus?

en: Webform %title entries cleared.
lt: Web formos %title įrašai pašalinti.

en: Are you sure you want to delete this submission?
lt: Ar tikrai norite pašalinti pateikimus?

en: Submitted values are
lt: Pateikimo reikšmės yra

en: Q
lt: K

en: responses
lt: atsakymai

en: Webforms
lt: Webformos

en: View and edit all the available webforms on your site.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti visas galimas web formas jūsų svetainėje.

en: Webform
lt: Web forma

en: Global configuration of webform functionality.
lt: Globalūs nustaymai.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Go to form
lt: Į formą

en: View this form.
lt: Peržiūrėti formą.

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: E-mail to address
lt: El. pašto adresas

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas

en: ever
lt: visada

en: every hour
lt: kiekvieną valandą

en: every day
lt: kiekvieną dieną

en: every week
lt: kiekvieną savaitę

en: No Components, add a component below.
lt: Nėra komponentų, pridėkite žemiau.

en: Field Key
lt: Laukelio Raktas

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
lt: Tai naudojama kaip žymės aprašymas kai rodomas formos elementas.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
lt: Trumpas laukelio aprašymas rodomas kaip pagalbos tekstas žmonėms pildantiems formą.

en: Check this option if the user must enter a value.
lt: Pažymėkite čia jei pasirinkimas privalomas.

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
lt: Šio tipo ( @type ) Web formos komponentas neturi redagavimo funkcijos.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
lt: Laukelio raktas %field_key yra klaidingas. Prašome rašyti tik mažasias raides.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
lt: Laukelio raktas %field_key jau naudojamas laukelyje %existing_field. Prašome įrašyti unikalų raktą.

en: Submission #@sid
lt: Pateikimas #@sid

en: Previous submission
lt: Ankstesnis pateikimas

en: Next submission
lt: Kitas pateikimas

en: Submitted by !name
lt: Pateikė !name

en: Next Page >
lt: Kitas puslapis >

en: < Previous Page
lt: < Buvęs puslapis

en: The webform component @type is not able to be displayed
lt: Formos komponentas @type nerodomas

en: Illegal information. Data not submitted.
lt: Neteisinga informacija. Duomenys nepateikti.

en: Go back to the form
lt: Atgal į formą

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
lt: Suteikia galimybę kurti formas ir klausimynus.

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: The default value of the field.
lt: Įprasta laukelio reikšmė.

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Presents month, day, and year fields.
lt: Atstoja mėnesio, dienos ir metų laukelius.

en: Left Blank
lt: Paliktas tusčias

en: User entered value
lt: Įvesta reikšmė

en: Width of the textfield.
lt: Teksto laukelio plotis.

en: User email as default
lt: Vartotojo el. paštas kaip numatytasis

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
lt: Automatiškai įrašo vartotojo el. paštą, jei lankytojas prisijungęs.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
lt: Padaryti laukelį nekeičiamą. Naudinga kai reikalinga nekeičiama, standartinė reikšmė.

en: Average submission length in words (ex blanks)
lt: Vidutinis pateikimo ilgis žodžiais (be tuščių)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
lt: Jei šis laukelis sustmiamas, lankytojai gali uždaryti ar atidaryti laukelių rinkinį.

en: Collapsed by Default
lt: Įprastai Sustumta

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
lt: Sustumiami laukelių rinkiniai yra "atidaryti" įprastai. Pasirinkite jei norite, kad būtų "uždaryta".

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
lt: Įveskite papildomus bylų plėtinius šiam atsiuntimo laukeliui, kiekvieną atskirkite kableliu.<br />Įvesti plėtiniai bus pridėti prie aukščiau pasirinktų.

en: User uploaded file
lt: Lankytojas ikėlė failą

en: Average uploaded file size
lt: Vidutinis įkelto failo dydis

en: Questions
lt: Klausimai

en: Randomize Options
lt: Atsitiktinis pasirinkimas

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė pasirinkimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Randomize Questions
lt: Atsitiktiniai klausimai

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
lt: Atsitiktinė klausimų tvarka viršuje kai rodoma forma.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
lt: Suteikia galimybė kurti tinklelio klausimus, žymimus pasrinkimus

en: Non-empty
lt: Ne tuščia

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
lt: Žymėjimas (Markup) suteikia galimybę įvesti savitą HTML ar PHP į formą.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
lt: Pažymėkite čia jei leisite lankytojams pasirinkit daugiau nei vieną.

en: Listbox
lt: Sąrašas

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
lt: Suteikia galimybę kurti žymimuosius langelius, pasirenkamus sąrašus ar pasirenkamus meniu.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
lt: Didelės teksto sritis kuri suteikia galimybę įrašyti daugiau eilučių.

en: Basic textfield type.
lt: Įprastas teksto laukelio tipas.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
lt: Rodo lankytojams valandas ir minutes. am/pn laukeliai galimi.

en: The specified date is invalid.
lt: Nurodyta data yra klaidinga.

en: low
lt: žemas

en: medium
lt: vidutinis

en: high
lt: aukštas

en: Password strength:
lt: Slaptažodžio stiprumas:

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Anonymous user
lt: Svečias

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
lt: Pirmo puslapio rodomas turinys iš šio URL. Jei nežinote, įrašykite "node".

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Please wait...
lt: Prašome palaukti..

en: Assign
lt: Priskirti

en: Not translated
lt: Neišversta

en: (source)
lt: (šaltinis)

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Translatable
lt: Verčiama

en: is
lt: yra

en: Add CAPTCHA administration links to forms
lt: Prie formos pridėti CAPTCHA administravimo nuorodas

en: Challenge description
lt: Apsaugos aprašymas

en: Persistence
lt: Patvarumas

en: Always add a challenge.
lt: Visada pridėti apsaugą.

en: Log wrong responses
lt: Įrašyti neteisingus atsakymus

en: The Drupal form_id of the form to add the CAPTCHA to.
lt: Drupal formos form_id, prie kurios bus pridedama CAPTCHA apsauga.

en: Challenge type
lt: Apsaugos tipas

en: Illegal form_id
lt: Neteisingas form_id

en: Saved CAPTCHA point settings.
lt: CAPTCHA taško nustatymai išsaugoti.

en: Are you sure you want to delete the CAPTCHA for form_id %form_id?
lt: Ar tikrai norite ištrinti CAPTCHA formai %form_id?

en: Are you sure you want to disable the CAPTCHA for form_id %form_id?
lt: Ar tikrai norite išjungti CAPTCHA formai %form_id?

en: Deleted CAPTCHA for form %form_id.
lt: CAPTCHA ištrinta formai %form_id.

en: Disabled CAPTCHA for form %form_id.
lt: CAPTCHA išjungta formai %form_id.

en: This page gives an overview of all available challenge types, generated with their current settings.
lt: Šis puslapis leidžia matyti visų apsaugos tipų pavyzdžius, kurie buvo sugeneruoti naudojant dabartinius nustatymus

en: 10 more examples of this challenge.
lt: Dar 10 šio apsaugos tipo pavyzdžių.

en: "CAPTCHA" is an acronym for "Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart". It is typically a challenge-response test to determine whether the user is human. The CAPTCHA module is a tool to fight automated submission by malicious users (spamming) of for example comments forms, user registration forms, guestbook forms, etc. You can extend the desired forms with an additional challenge, which should be easy for a human to solve correctly, but hard enough to keep automated scripts and spam bots out.
lt: "CAPTCHA" yra akronimas sakiniui "Automatizuotas testas leidžiantis atskirti kompiuterius ir žmones". Tai yra apsaugos ir atsakymo testas, kuris atskleidžia ar vartotojas yra žmogus. CAPTCHA modulis leidžia apsisaugoti nuo automatinių brukalų siuntėjų (spambot'ų). Gali būti naudojama prie komentarų formų, vartotojų registracijos formų, svečių knygos formų ir t.t. Jūs galite pasirinkti formas, kuriose norite matyti papildomą apsaugą. Ši apsauga bus lengvai įveikiama žmonėms, tačiau bus pakankamai sunki automatinėms programoms ir automatiniams brukalų (spam) siuntėjams.

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
lt: CAPTCHA yra Carnegie Mellon universiteto prekinis ženklas.

en: Enabled challenge
lt: Apsauga įjungta

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
lt: Rodyti CAPTCHA nepatikimiems vartotojams.

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
lt: Jūsų įvestas patikros kodo CAPTCHA atsakymas buvo neteisingas.

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
lt: Išspresk šią lengvą užduotį ir įvesk rezultatą. Pvz.: 1+3, įvesk 4.

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
lt: Nustatykite kur ir kada naudoti CAPTCHA užduotis.

en: Examples
lt: Pavyzdžiai

en: An overview of the available challenge types with examples.
lt: Galimų užduočių su pavyzdžiais apžvalga.

en: You can now <a href="!captcha_admin">configure the CAPTCHA module</a> for your site.
lt: Dabar jūs galite <a href="!captcha_admin">sukonfigūruoti CAPTCHA užduoties modulį</a> savo svetainei.

en: Base CAPTCHA module for adding challenges to arbitrary forms.
lt: Pagrindinis CAPTCHA užduoties modulis, leidžiantis pridėti užduotis prie pasirinktų formų.

en: Code settings
lt: Kodo nustatymai

en: The code length influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Kodo ilgis įtakoja paveikslėlio dydį. Atminkite, kad didelės reikšmės didina CPU intensyvumą.

en: Font settings
lt: Šrifto nustatymai

en: tiny
lt: mažytis

en: small
lt: mažas

en: large
lt: didelis

en: The font size influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Šrifto dydis įtakoja paveikslėlio dydį. Atminkite, kad didelės reikšmės didina CPU intensivumą.

en: Character spacing
lt: Tarpų plotis tarp simbolių

en: Define the average spacing between characters. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
lt: Nustatykite vidutinį tarpą tarp simbolių. Atkreipkite dėmesį, kad didesnis paveikslėlis reiškia daugiau darbo procesoriui jį generuojant.

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
lt: Įveskite šešioliktainį teksto spalvos kodą, pvz., #000 ar #004283.

en: Additional variation of text color
lt: Papildomas teksto spalvos variavimas

en: The different characters will have randomized colors in the specified range around the text color.
lt: Skirtingi simboliai turės atsitiktines spalvas, parenkamas iš panašių į nurodytą teksto spalvą.

en: Distortion and noise
lt: Iškraipymai ir triukšmas

en: With these settings you can control the degree of obfuscation by distortion and added noise. Do not exaggerate the obfuscation and assure that the code in the image is reasonably readable. For example, do not combine high levels of distortion and noise.
lt: Su šiom nuostatom galite valdyti klaidinimo laipsnį. Nenaudokite maksimalių reikšmių, nes kodas bus visiškai neįskaitomas.

en: Distortion level
lt: Iškraipymo lygis

en: severe
lt: sunkus

en: Set the degree of wave distortion in the image.
lt: Nustatykite banguoto iškraipymo lygį

en: Smooth distortion
lt: Glotnus iškraipymas

en: This option adds randomly colored point noise.
lt: Šis pasirinkimas prideda spalvotus taškelius

en: Add line noise
lt: Pridėti linijinį triukšmą

en: This option enables lines randomly drawn on top of the text code.
lt: Šis pasirinkimas įjungia linijas, kurios perdengia tekstą.

en: Noise level
lt: Triukšmo lygis

en: Background color is not a valid hexadecimal color value.
lt: Fono spalva nėra galima šešioliktainė spalvos vertė.

en: Text color is not a valid hexadecimal color value.
lt: Teksto spalva nėra galima šešioliktainė spalvos vertė.

en: Generation of image CAPTCHA failed. Check your image CAPTCHA configuration and especially the used font.
lt: Paveikslėlio CAPTCHA generavimas nepavyko. Patirinkite paveikslėlių CAPTCHA nustatymus įpatingai šriftą.

en: Image CAPTCHA
lt: Vaizdinė CAPTCHA užduotis

en: What code is in the image?
lt: Koks kodas paveikslėlyje?

en: Provides an image based CAPTCHA.
lt: Suteikia vaizdinę CAPTCHA užduotį.

en: Show blocks
lt: Rodyti blokus

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Go to page @number
lt: Eiti į @number puslapį

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Bold
lt: Paryškintas

en: Underlined
lt: Pabrauktas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: Basic configuration
lt: Pagrindinė konfigūracija

en: Simple
lt: Paprastas

en: Relationship type
lt: Sąryšio tipas

en: List menus
lt: Meniu sąrašas

en: Customize menu
lt: Pritaikyti meniu

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Pitcairn
lt: Pitkernas

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Multilingual system
lt: Daugiakalbystės sistema

en: Multilingual settings
lt: Daugiakalbiškumo nuostatos

en: English name
lt: Angliškas pavadinimas

en: Native name
lt: Projekto pavadinimas:

en: Translated
lt: Išversta

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Form name
lt: Formos pavadinimas

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
lt: Laukelio pavadinimas, kuris bus matomas nariams. Pvz. "Mėgstamiausia spalva"

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
lt: Pasirinktinai. Platesnis šio laukelio paaiškinimas. Jis bus rodomas nariams.

en: Save field
lt: Išsaugoti laukelį

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
lt: Nustatykite bloko turinį ir jo rodymą svetainėje.

en: Delete block
lt: Ištrinti bloką

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: The block settings have been updated.
lt: Bloko nuostatos atnaujintos

en: '%name' block
lt: '%name' blokas

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
lt: Leidžia nariams nustatyti blokų matomumą, kaip jie nori.

en: Show block for specific roles
lt: Rodyti bloką šioms rolėms

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
lt: Rodomas blokas tik pasirinktoms rolėms. Jei nepasirinkta jokia rolė, blokas rodomas visoms rolėms.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Show block on specific pages
lt: Bloko rodymas specifiniuose puslapiuose

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: The block has been created.
lt: Blokas sukurtas.

en: Block body
lt: Bloko turinys

en: The content of the block as shown to the user.
lt: Bloko turinys, kurį matys vartotojai.

en: Menus
lt: Meniu

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lt: Bet koks savitumo nustatymai dings. Tai neatstatoma.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
lt: Leidžia administratoriams pritaikyti puslapio navigaciją, meniu.

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: edit vocabulary
lt: redaguoti žodyną

en: Created new vocabulary %name.
lt: Sukurtas naujas žodynas %name.

en: Updated vocabulary %name.
lt: Atnaujintas žodynas %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žodyną %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami žodyną pašalinsite ir terminus jame. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Deleted vocabulary %name.
lt: Žodynas %name pašalintas.

en: Above
lt: Virš

en: Number of values
lt: Reikšmių kiekis

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Full node
lt: Visas mazgas

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Add field
lt: Pridėti lauką

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Used in
lt: Naudojama

en: No fields have been defined for any content type yet.
lt: Dar nenustatytas nei vienas laukelis.

en: Add existing field
lt: Pridėti egzistuojantį laukelį

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
lt: Jei su šiuo laukeliu išsaugotas turinys jį prarasite. Veiksmas nebegrįžtamas.

en: Save field settings
lt: Išsaugoti laukelių nuostatas

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count[2] elementų sėkmingai apdorota:

en: Fieldgroup
lt: Laukelių grupė

en: Node reference
lt: Mazgo nurodymas

en: Content types that can be referenced
lt: Turinio tipas kuri gali būt nurodytas

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Title (link)
lt: Pavadinimas (su nuoroda)

en: Title (no link)
lt: Pavadinimas (be nuorodos)

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Node Reference
lt: Mazgo Nurodymas

en: Defines a field type for referencing one node from another.
lt: Nustato laukelių tipą kuris nurodo vieną mazgą kitam mazgui.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
lt: Simbolis kuris bus įterpiamas pažymėti dešimtainį tašką.

en: Defines numeric field types.
lt: Nustato skaitinių laukelių tipus.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
lt: 'Vienas on/off žymimas langelis' valdiklis nustato "off" reikšmę pirmiau po to "on" reikšmę <strong>Leidžiamos reikšmės</strong> skyriuje. Atminkite, kad žymimas langelis bus pažymėtas 'on' reikšmės žyme.

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
lt: Šis pasirinkimas sukuria teksto arba numerių laukeliams pasirinkimo (select), varnelių (checkbox) arba radio mygtukų valdiklius

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Defines simple text field types.
lt: Nustato paprasto teksto laukelių tipus

en: User reference
lt: Narių nurodymai

en: User roles that can be referenced
lt: Narių rolės kurie gali būt nurodyti

en: User status that can be referenced
lt: Narių būsenos kurie gali būt nurodyti

en: Index
lt: Indeksas

en: Enable clean URLs
lt: Įjungti švarius URL

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Theme-engine-specific settings
lt: Temos variklio specifiniai nustatymai

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: Exception
lt: Išimtis

en: Any user
lt: Bet koks vartotojas

en: Permission
lt: Teisė

en: @module module
lt: @module modulis

en: Incompatible with this version of PHP
lt: Nesuderinama su šia PHP versija

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiam moduliui reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Grid
lt: Tinklelis

en: My blog
lt: Mano tinklaraštis

en: Italic
lt: Pasviręs

en: Hide
lt: Slėpti

en: Anonymous commenting
lt: Anoniminis komentavimas

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lt: Anonimai gali neįvesti kontaktinių duomenų

en: Anonymous posters may leave their contact information
lt: Anonimai gali įvesti kontaktinius duomenis

en: Anonymous posters must leave their contact information
lt: Anonimai privalo įvesti kontaktinius duomenis

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
lt: Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
lt: Jūsų parašas bus viešai rodomas po jūsų komentarais.

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count[2] komentarų

en: 1 new comment | @count new comments
lt[0]: @count naujas komentaras
lt[1]: @count nauji komentarai
lt[2]: @count[2] naujų komentarų

en: Display help text
lt: Rodyti pagalbos tekstas

en: Submission settings
lt: Pateikimų nustatymai

en: Save content type
lt: Išsaugoti turinio tipą

en: Global
lt: Globalus

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: Subscription
lt: Prenumerata

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Save role
lt: Išsaugoti rolę

en: X offset
lt: X ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>left</em>, <em>center</em>, ar <em>right</em>.

en: Y offset
lt: Y ofsetas

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
lt: Įveskite ofsetą taškais ar raktažodžiais: <em>top</em>, <em>center</em>, ar <em>bottom</em>.

en: Transparent
lt: Permatomas

en: File format
lt: Failo formatas

en: debug
lt: derinimas

en: file system
lt: Failų sistema

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
lt: Meniu sistema išsaugo tik sistemos kelius, bet naudos URL pervadinimus keliams rodymui. %link_path buvo išsaugota kaip %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '@link_path'  arba neteisingas arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti meniu %title?

en: Number of users to display
lt: Rodomų narių skaičius

en: Thumbnails
lt: Miniatiūros

en: Image gallery
lt: Galerija

en: Profiles
lt: Profiliai

en: Add new profile
lt: Pridėti naują profilį

en: Edit container
lt: Redaguoti konteinerį

en: Unlink
lt: Šalinti nuorodą

en: Last visit
lt: Paskutinis apsilankymas

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: @user's picture
lt: @user nuotrauka

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Rate
lt: Tarifas

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: From name
lt: Siuntėjo vardas

en: From address
lt: Nuo adresas

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Image title
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Directories
lt: Aplankai

en: Space
lt: Tarpas

en: New forum topics
lt: Naujos forumo temos

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
lt: Modelis visiems @node_type keliams

en: Delete aliases
lt: Pašalinti pervadinimus

en: Automatic alias
lt: Automatinis kelias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
lt: Simboliai naudojami atskirti žodžius pavadinime. Tai pakeis visus tarpus į skirtuko simbolį. Tarpo ar + simbolio naudojimas gali sukelti nepageidaujama efektą.

en: Character case
lt: Simbolio registras

en: Leave case the same as source token values.
lt: Palikti tokį pat registrą kaip ir token reikšmės.

en: Change to lower case
lt: Pakeisti į mažasias raides

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
lt: Nieko nedaryti. Palikti senus pervadinimus.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Esančius pervadinimus palikti veikiančius.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
lt: Sukurti naujus pervadinimus. Senus pašalinti.

en: Transliterate prior to creating alias
lt: Versti prieš kuriant pervadimimą

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
lt: Filtruoja naujus pervadinimus tik iki raidžių ir numerių pagal ASCII-96

en: No action (do not replace)
lt: Be veiksmo (nekeičiamas)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus. Bus pašalinta %count pervadinimų.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
lt: Pašalinti visus pervadinimus iš @label. Bus pašalinta: %count.

en: Delete aliases now!
lt: Pašalinti visus pervadinimus!

en: All of your path aliases have been deleted.
lt: Visi pervadinimai buvo pašalinti.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
lt: Visi %type pervadinimai buvo pašalinti.

en: Language neutral
lt: Kalbai neutralus

en: More help
lt: Daugiau pagalbos

en: (site default theme)
lt: (svetainės įprasta tema)

en: Screenshot
lt: Vaizdas

en: Preview trimmed version
lt: Peržiūrėti santrauką

en: Preview full version
lt: Peržiūrėti pilną versiją

en: Bullet list
lt: Sąrašas

en: Account blocked
lt: Paskyra blokuota

en: Expand
lt: Išplėsti

en: The name %name is already taken.
lt: Narys vardu %name jau yra.

en: Send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Send method
lt: Siuntimo metodas

en: info
lt: informacija

en: Export format
lt: Eksportavimo formatas

en: <Any>
lt: -bet kuris-

en: OpenID redirect
lt: OpenID nukreipimas

en: OpenID Login
lt: OpenID prisijungimas

en: Delete OpenID
lt: Pašalinti OpenID

en: Log in using OpenID
lt: Prisijungti naudojant OpenID

en: Cancel OpenID login
lt: Atšaukti OpenID prisijungimą

en: What is OpenID?
lt: Kas tai OpenID ?

en: OpenID login failed.
lt: OpenID prisijungimas nepavyko

en: OpenID login cancelled.
lt: OpenID prisijungimas atšauktas

en: Successfully added %identity
lt: Sėkimgai pridėta %identity

en: Add an OpenID
lt: Įtraukti OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
lt: OpenID jau naudojamas svetainėje

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
lt: Ar tikrai norite pašalinti OpenID %authname nariui %user?

en: OpenID deleted.
lt: OpenID pašalintas

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Overlay
lt: Sluoksnis

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Loading
lt: Kraunama

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: The directory %directory is not writable
lt: Katalogas %directory  neįrašomas

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
lt: Katalogas %directory neįrašomas, nes jis neturi atitinkamų leidimų

en: Defines a file field type.
lt: Apibrėžia failo laukelio tipą.

en: Rearrange
lt: Pertvarkyti

en: Show only items where
lt: Rodyti tik elementus kur

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Deactivate
lt: Deaktyvuoti

en: 1 user | @count users
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Variable editor
lt: Kintamųjų redaktorius

en: Execute
lt: Vykdyti

en: ok
lt: Gerai

en: Rebuild permissions
lt: Atstatyti leidimus

en: Package
lt: Pakuotė

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Error saving user account.
lt: Klaida išsaugant nario paskyrą.

en: Restore
lt: Atstatyti

en: Preset
lt: Numatyta

en: Action %action has been unassigned.
lt: %action veiksmas sėkmingai atskirtas

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: You must specify a valid role name.
lt: Turite pavadinti rolę.

en: The role has been added.
lt: Rolė pridėta.

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: taxonomy
lt: sistematika

en: Updated term %term.
lt: Atnaujintas %term terminas.

en: - Please choose -
lt: - Prašome pasirinkti -

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Parser
lt: Apdorotojas

en: Discard items older than
lt: Pašalinti elementus senesnius nei

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
lt: @site_name - surinkti tiekimai kategorijoje @title

en: @site_name - aggregated feeds
lt: @site_name - surinkti tiekimai

en: @site_name aggregator
lt: @site_name surinkėjas

en: !title feed
lt: !title tiekimas

en: Aggregator
lt: surinkėjas

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikia, dėl "%error" kalidos.

en: There is no new syndicated content from %site.
lt: Nėra turinio iš %site.

en: There is new syndicated content from %site.
lt: Naujas turinys iš %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
lt: Tiekimas iš %site atrodo neveikai nes "%error".

en: Feed aggregator
lt: Tiekimo surinkėjas

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
lt: Agregatorių surenkamas turinys (RSS, RDF ir Atom sąsajos)

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Node author
lt: Mazgo autorius

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: The content type %name has been deleted.
lt: Turinio tipas %name buvo pašalintas.

en: Deleted content type %name.
lt: Turinio tipas %name pašalintas.

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Clean URLs
lt: Švarūs URL

en: My account
lt: Mano erdvė

en: No subscriptions available.
lt: Nėra galimų prenumeratų.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šiuos prenumeratorius?

en: The subscriptions have been deleted.
lt: Prenumeratoriai pašalinti.

en: Number of topics
lt: Temų skaičius

en: Active forum topics
lt: Aktyviausios forumo temos

en: Read the latest forum topics.
lt: Skaityti naujausias forumų temas.

en: HTTP authentication
lt: HTTP autentifikacija

en: User activity
lt: Narių aktyvumas

en: Attach files
lt: Prisegti failus

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
lt: Kuriai kategorijai priklausys naujas laukelis. Kategorijos naudojamos logiškai sugrupuoti laukelius. Pvz. kategorija "Asmeninė informacija"

en: The user must enter a value.
lt: Narys privalo įrašyti reikšmę.

en: Visible in user registration form.
lt: Matomas registracijos formoje.

en: New feed items are automatically filed in the checked categories.
lt: Naujienų tiekimo elementai automatiškai užpildomo pasirinktas kategorijas

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Prašome įvesti patvirtinta URL, tarkim http://www.example.com/feed.xml.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Maximum number of currently online users to display.
lt: Maksimalus skaičius narių, rodomų "Kas prisijungę" bloke.

en: Argument type
lt: Argumento tipas

en: New custom content
lt: Naujas savitas turinys

en: Context
lt: Kontekstas

en: General form
lt: Bendra forma.

en: Node type description
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Attached files
lt: Prisegti failai

en: A list of files attached to the node.
lt: Prisegtų bylų sąrašas.

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Add comment
lt: Komentuoti

en: A form to add a new comment.
lt: Forma naujo komentaro pridėjimui

en: Node comments
lt: Mazgo komentarai

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: !a comments per page
lt: !a komentarų puslapyje

en: Node content
lt: Mazgo turinys

en: No extras
lt: Be priedų

en: Node form publishing options
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai

en: Publishing options on the Node form.
lt: Mazgo formos publikavimo nustatymai.

en: Node form author information
lt: Mazgo formos autoriaus informacija

en: Author information on the Node form.
lt: Mazgo formos autoriaus informacija.

en: Node form comment settings
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai

en: Comment settings on the Node form.
lt: Mazgo formos komentarų nustatymai.

en: Node form menu settings
lt: Mazgo formos meniu nustatymai

en: Node form file attachments
lt: Mazgo formos prisegtukai

en: File attachments on the Node form.
lt: Mazgo formos prisegtukai.

en: Publishing options.
lt: Rodymo nuostatos

en: Comment options
lt: Komentarų nustatymai

en: Comment options.
lt: Komentarų nustatymai.

en: Authoring information.
lt: Sukūrimo informacija.

en: Menu options
lt: Meniu nustatymai

en: Menu options.
lt: Meniu nustatymai.

en: URL path options
lt: URL kelių nuostatos

en: URL Path options.
lt: URL kelių nuostatos.

en: Attach files.
lt: Prisegti failus.

en: Book options.
lt: Knygos nustatymai.

en: Node type description.
lt: Mazgo tipo aprašymas

en: Term description.
lt: Termino aprašymas.

en: Sibling terms
lt: Giminingi terminai

en: Which terms
lt: Terminai kurie

en: The picture of a user.
lt: Vartotojo nuotrauka.

en: User profile
lt: Vartotojo profilis

en: The profile of a user.
lt: Vartotojo profilis.

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: New @s
lt: Naujas @s

en: Allowed @s content
lt: Leidžiamas @s turinys

en: Add argument
lt: Pridėti argumentą

en: Add relationship
lt: Pridėti sąryšį

en: Close Window
lt: Uždaryti langą

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count[2] metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count[2] savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count[2] minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count[2] sek

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Panel content has been updated.
lt: Panelės turinys atnaujintas

en: Choose layout
lt: Pasirinkite išdėstymą

en: Add content to !s
lt: Pridėti turinį į !s

en: Panel settings
lt: Regionų nustatymai

en: No title
lt: Be pavadinimo

en: Unknown context
lt: Nežinomas kontekstas

en: No context
lt: Be konteksto

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
lt: Galite naudoti %keywords iš konteksto taip pat kaip ir %title orginaliam pavadinimui.

en: Context %count
lt: Kontakstas %count

en: Single column
lt: Vienas stulpelis

en: Two column bricks
lt: Du stulpeliai plytos

en: Left above
lt: Kairė viršuj

en: Right above
lt: Dešinė viršuj

en: Left below
lt: Kairė žemiau

en: Right below
lt: Dešinė žemiau

en: Please select a layout.
lt: Prašome pasirinkti išdėstymą.

en: Invalid node
lt: Klaidingas mazgas

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Path is required.
lt: Kelias reikalingas.

en: Disable Drupal blocks/regions
lt: Išjungti Drupal blokus/regionus

en: CSS code
lt: CSS kodas

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Link title to view
lt: Nuorodos į peržiūra pavadinimas

en: Num posts
lt: Įrašų skaičius

en: Send arguments
lt: Siųsti argumentus

en: Book parent
lt: Knygos tėvukas

en: Immediate parent
lt: Neatidėliotinas tėvukas

en: Term parent
lt: Termino tėvukas

en: The default panel rendering style; displays each pane with a separator.
lt: Įprastas regionų stilius; rodo kiekvieną regioną su skirtuku.

en: Presents the panes in the form of an HTML list.
lt: Rodo regionus HTML formato sąrašą.

en: Rounded corners
lt: Apvalūs kampai

en: Presents the panes or panels with a rounded corner box around them
lt: Rodo regionus ar rėmelius apsuptus dėžute suapvalintais kampais.

en: Box around
lt: Dėžė aplink

en: Each pane
lt: Kiekviena celė

en: -n/a-
lt: -n/d-

en: Found the @submit button
lt: Rastas @submit mygtukas

en: Failed to set field @name to @value
lt: Nepavyko nustatyti laukui @name reikšmės @value

en: No temporary directories to remove.
lt: Nėra laikino aplanko, kurį galėtumėte pašalinti.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
lt: Vykdykite Drupal branduolio ir aktyvių modulių testus. Šie testai  leis įsitikinti, kad svetainės kodas veikia taip, kaip suprojektuota.

en: Palestinian Territory
lt: Palestinos teritorija

en: Vatican
lt: Vatikanas

en: Featured
lt: Svarbus

en: begins with
lt: prasideda

en: contains
lt: turi

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Let scale make images larger than their original size
lt: Leisti padaryti vaizdą didesnį nei originalus dydis

en: Rotation angle
lt: Pasukimo kampas

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lt: Laipsnis kuris bus pasuktas vaizdas. Teigiamas skaičius pasuks pagal laikrodžio rodyklę, neigiamas - prieš laikrodžio rodyklę.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lt: Atsitiktinis pasukimo kampas. Aukščiau nurodytas maksimalus kampas.

en: Print
lt: Spausdinti

en: The file could not be created.
lt: Failo sukurti neįmanoma

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lt: %name slaptažodžio keitimo instrukcijos nusiųstos į %email.

en: Registration form
lt: Registracijos forma

en: The e-mail address %mail is not valid.
lt: El. pašto adresas %mail yra neteisingas.

en: Account
lt: Paskyra

en: authenticated user
lt: patvirtintas narys

en: Any
lt: Bet kuris

en: E-mail addresses to notify when updates are available
lt: El. pašto adresai, į kuriuos siųsti pranešimus apie galimus atnaujinimus

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
lt: Kuomet svetainėje randama galimų atnaujinimų, galima apie tai pranešti el. pašto žinutėmis. Kiekvieną el. pašto adresą rašykite į atskirą eilutę. Jei tuščia, žinutės nebus siunčiamos.

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: All newer versions
lt: Kiekviena nauja versija

en: Only security updates
lt: Tik atnaujinimai saugumui

en: %email is not a valid e-mail address.
lt: %email yra klaidingas el. pašto adresas.

en: %emails are not valid e-mail addresses.
lt: %emails yra klaidingi el. pašto adresai.

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Not secure!
lt: Nesaugu!

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Unsupported release
lt: Nepalaikoma laida

en: Can not determine status
lt: Neįmanoma nustatyti būsenos

en: (version @version available)
lt: (galima  @version versija)

en: See the available updates page for more information:
lt: Peržiūrėkite galimų atnaujinimų puslapį:

en: New release(s) available for !site_name
lt: Nauja laida galima !site_name

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra galimas saugumo atnaujinimas Drupal. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau.

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų Įdeigta Drupal versija nebepalaikoma ir atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojame atnaujinti.

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
lt: Bent jau vienas modulis ar tema kurią įdiegėte atšaukta ir daugiau neįmanoma atsisiųsti. Rekomenduojame atnaujinti ar išjungti.

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų įdiegta Drupal versija nebelaikoma. Rekomenduojame atnaujinti.

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas Drupal versijos atnaujinimas. Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
lt: Platenė informacija <a href="@available_updates">galimų atnaujinimų puslapyje</a>.

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: Project revoked
lt: Projektas atšauktas

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas buvo atšauktas, jo atsisiųsti daugiau neįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: klaidinga informacija

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: Validation
lt: Patvirtinimas

en: You can
lt: Jūs galite

en: Advanced help
lt: Išplėstinė pagalba

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Edit forum
lt: Redaguoti forumą

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
lt: Šis žodynas priskirtas forumui. Kai kurios normalau žodyno galimybės išjungtos.

en: Leave shadow copy
lt: Palikti kopiją

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
lt: Perkėlus šią temą,  sename forume galite palikti nuorodą į naują forumą.

en: Container name
lt: Konteinerio pavadinimas

en: forum container
lt: forumo konteineris

en: Created new @type %term.
lt: Sukurta nauja @type %term.

en: The @type %term has been updated.
lt: @type %term atnaujinta.

en: Add new field
lt: Pridėti naują laukelį

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Content ranking
lt: Turinio reitingavimas

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
lt: Žemiau pateikti skaičiai valdo kokiu svarbumu pateikiamos paieškos reikšmės. Aukštesnis skaičius rodo didesnę įtaką, o nulis reiškia, kad reikšmė ignoruojama. Šių skaičių pakeitimas nereikalauja atnaujinti paieškos indekso. Pakeitimai įsigali iškarto.

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Recently posted
lt: Naujausi įrašai

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Factor
lt: Faktorius

en: Expand layout to include descriptions.
lt: Išplėsti išdėstymą įterpient aprašymus.

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lt: Suspausti išdėstymą paslepiant aprašymus.

en: Or
lt: Arba

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti įkeltas, nes katalogas %directory neteisingai sukonfigūruotas.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failo tokiu pavadinimu nėra. Prašome patikrinti pavadinimą.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti nukopijuotas, nes failas tokiu pavadinimu jau yra kataloge.

en: The selected file %file could not be copied.
lt: Pasirinktas failas %file negali būti kopijuojamas.

en: The removal of the original file %file has failed.
lt: Orginalios bylos  %file pašalinimas napavyko

en: Color set
lt: Spalvos rinkinys

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: Underline
lt: Pabrauktas

en: About
lt: Apie

en: Database host
lt: Duomenų bazių serveris

en: Maximum link text length
lt: Maksimalus nuorodos teksto ilgis

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lt: URL ilgesni nei nurodytas skaičius yra sutrumpinami, kad išvengti formatavimo klaidų. Pati nuoroda liks tokia pati tik tekstas bus sumažintas.

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Default picture
lt: Įprasta nuotrauka

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
lt: URL nuotraukos, kuris bus rodomas prie vartotojų, kurie neįkėlė savo nuotraukos. Palikite tuščią, kad nieko nebūtų rodoma.

en: Log messages
lt: Log žinutės

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
lt: Jei neužtenka aukščiau esančių laukelių, spauskite čia, kad pridėtumėte papildomų pasirinkimų.

en: Toggle display
lt: Perjungti rodymą

en: Update mode
lt: Atnaujinimo būdas

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Create new profile
lt: Sukurti naują profilį

en: Configuration file
lt: Konfiguracijos failas

en: Install profile
lt: Įdiegimo profilis

en: %percentage of the site has been indexed.
lt: %percentage jūsų svetainės buvo indeksuota.

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Web server
lt: Web serveris

en: Error reporting
lt: Klaidų pranešimai

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
lt[0]: indeksuoti liko @count elementas
lt[1]: indeksuoti liko @count elementai
lt[2]: indeksuoti liko @count[2] elementų

en: The content access permissions have been rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti.

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
lt: Atsiprašome, nepažįstamas vardas ar slaptažodis. <a href="@password">Ar jūs pamiršote slaptažodį?</a>

en: Publish content
lt: Paskelbti turinį

en: and
lt: ir

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
lt: Krūvos perpildymas: per didelis skaičius kreipimusi į actions_do (). Nutraukite, kad sutrukdytų begalinei rekursijai.

en: Action %action saved.
lt: Veiksmas '%action' išsaugotas.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
lt: Galite tęsti <a href="@url">Triggers</a> puslapyje priskyrti šiuos veiksmus prie sistemos įvykių.

en: Manage actions
lt: Tvarkyti veiksmus

en: Configure an advanced action
lt: Konfigūruoti sudėtingą veiksmą

en: Delete an action.
lt: Šalinti veiksmą

en: Remove orphans
lt: Šalinti našlaičius

en: Triggers
lt: Spragtukai

en: Unassign an action from a trigger.
lt: Atskirti veiksmą nuo spargtuko.

en: Choose an advanced action
lt: Konfigūruoti sudėtingą veiksmą

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: Are you sure you want to delete the action %action?
lt: Ar tikrai norite pašalinti  %category veiksmą?

en: Action %action was deleted
lt: %action veiksmas pašalintas

en: Deleted orphaned action (%action).
lt: Šalinti vienišus veiksmus (%action)

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
lt: Ar ikrai norite atskirti veiksmą %title?

en: You can assign it again later if you wish.
lt: Vėliau jei norite vėl galėsite priskirti.

en: unassign
lt: atskirti

en: Choose an action
lt: Pasirinkite veiksmą

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
lt: Veiksmas kurį pasirinkote jau priskirtas to spragtuko.

en: When cron runs
lt: Kai cron paleistas

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
lt: URL į kur narys turėtų būt nukreiptas. Tai gali būt ir vidinis URL toks kaip node/1234 ar išorinis URL toks kaip http://drupal.org.

en: When content is viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras yra rodomas prisijungusiam naudotojui.

en: Display a message to the user
lt: Rodyti žinutę nariams

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Unpublish comment containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su raktažodžiais

en: Block current user
lt: Blokuoti pasirinktą narį

en: Ban IP address of current user
lt: Užblokuoti pasirinkto narioIP adresą.

en: Set @type %title to published.
lt: Nustatyti @type %title paskelbta.

en: Set @type %title to unpublished.
lt: Nustatyti @type %title nepaskelbta.

en: Set @type %title to sticky.
lt: Nustatyti @type %title į prikabinta

en: Set @type %title to unsticky.
lt: Nustatyti @type %title atkabinti.

en: Promoted @type %title to front page.
lt: Iškelta @type %title į pirmą puslapį.

en: Removed @type %title from front page.
lt: Pašalinta @type %title iš pirmo puslapio.

en: Saved @type %title
lt: Išsaugota: @type %title.

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
lt: Pakeisti savininką @type %title į uid %name.

en: After saving a new comment
lt: Po naujo komentaro išsaugojimo

en: After saving an updated comment
lt: Po komentaro atnaujinimo ir išsaugojimo

en: After deleting a comment
lt: Po komentaro pašalinimo

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
lt: Kai komentaras peržiūrėtas prisijungusio nario

en: Unpublished comment %subject.
lt: Komentarų temos laukelis

en: After a user has been deleted
lt: Po nario pašalinimo

en: After a user has logged in
lt: Po nario prisijungimo

en: After a user has logged out
lt: Po nario atsijungimo

en: When a user's profile is being viewed
lt: Kai nario profilis yra rodomas

en: Blocked user %name.
lt: %name narys užblokuotas.

en: Banned IP address %ip
lt: IP adresas %ip užblokuotas

en: After saving a new term to the database
lt: Po naujo termino išsaugojimo į duomenų bazę.

en: After saving an updated term to the database
lt: Po termino išsaugojimo ar atnaujinimo  į duomenų bazę.

en: After deleting a term
lt: Po termino pašalinimo

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
lt: Įgalina veiksmus paleisti per tam tikrą sistemos veiksmą, tarkim, kai naujas turinys sukuriamas.

en: 1 read | @count reads
lt[0]: @count peržiūra
lt[1]: @count peržiūros
lt[2]: @count[2] peržiūrų

en: You cannot enter a title without a link url.
lt: Nagalite įvesti pavadinimo be URL nuorodos.

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Enables the categorization of content.
lt: Leidžia sisteminti turinį

en: Path prefix
lt: kelio priešdėlis

en: Add new rule
lt: Pridėti naują taisyklę

en: Delete contact
lt: Šalinti kontaktą

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
lt: Nebūtinas auto atsakymas. Palikite tuščia jei nenorite siųsti auto atsakymo žinutės.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
lt: %recipient klaidingas el. pašto adresas.

en: Lithuanian
lt: Lietuvių

en: Up to date translation
lt: Atnaujintas vertimas

en: Outdated translation
lt: Nebegaliojanti vertimas

en: Untranslated
lt: Neišversta

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: The parent comment.
lt: Tėvinis komentaras.

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Reply-to link
lt: Atsakyti-kam nuoroda

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
lt: Nauja %title webforma sukurta. Pridėkite naujus laukelius prie formos žemiau pateiktoje formoje.

en: Submission deleted.
lt: Pateikimai pašalinti.

en: field
lt: laukelis

en: Create subscription
lt: Sukurti prenumeratą

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: Some required modules must be enabled
lt: Kai kurie reikalingi moduliai turi būti įjungti

en: New posts
lt: Nauji įrašai

en: clone
lt: klonuoti

en: mm/dd/yy
lt: mm/dd/MM

en: Translate
lt: Versti

en: File to import not found.
lt: Importuojamas failas nerastas.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
lt: Vertimo importavimas nepavyko, nes failas %filename neperskaitomas.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" tikėtasi bet nerasta eilutėje %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid_plural"  tikėtasi bet nerasta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi sintaksės klaidų %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgid" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr[]" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: "msgstr" nesitikėta %line eilutėje.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
lt: Vertimo failas %filename turi klaidų: nesitikėta eilutė %line eilutėje.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
lt: Vertimo failas %filename netikėtai baigėsi %line eilutėje.

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Export template
lt: Eksportuoti šabloną

en: Create @name
lt: Kurti @name

en: The custom menu %title has been deleted.
lt: Savitas meniu %title buvo ištrintas

en: @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Number of stars
lt: Žvaigždžių kiekis

en: anonymous user
lt: anonimas

en: Next »
lt: Toliau »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: The e-mail address %email is already taken.
lt: El, pašto adresas %email jau užimtas.

en: Effect
lt: Efektas

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Show @count value(s)
lt: Rodyti @count reikšmes.

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Please select a file.
lt: Prašome pasirinkti failą.

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Original text
lt: Orginalus tekstas

en: Patterns
lt: Šablonai

en: Delete content type
lt: Pašalinti turinio tipą

en: Change book (update list of parents)
lt: Keisti knygą (atnaujinti tėvinį sąrašą)

en: create a new book
lt: sukurti knygos puslapį

en: edit permissions
lt: redaguoti teises

en: edit order and titles
lt: redaguoti tvarką ir pavadinimus

en: Manage your site's book outlines.
lt: Valdyti savo svetainės knygos apybraižas.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Resizable
lt: Galima keisti aukštį

en: vocabulary
lt: žodynas

en: Installed version
lt: Įdiegta versija

en: Recommended version
lt: Rekomenduojama versija

en: Cron run successfully.
lt: Cron paleistas sėkmingai.

en: Cache cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: notice
lt: pastebėjimas

en: User roles
lt: Narių rolės

en: Multilanguage
lt: Daugiakalbystė

en: User account
lt: Nario erdvė

en: File download
lt: Failų atsisiuntimas

en: Acronym
lt: Akronimas

en: original
lt: originalas

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
lt: Nepavyko nusiųsti nuotraukos; aplankas %directory neegzistuoja ar į jį negali būti įrašoma.

en: Dates
lt: Datos

en: The field has been updated.
lt: Laukelis buvo atnaujinta.

en: pixels
lt: pikseliai

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus

en: Messaging & Notifications
lt: Pranešimai ir Įspėjimai

en: [site-name] subscription update for [user]
lt: [site-name] prenumerata atnaujinta [user]

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
lt: Sveikinimai, [user].
    Šios žinutės jūsų

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
lt: [type] atnaujinta: [title]
    
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
lt: Tai automatinė žinutė iš [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
lt: Norite tvarkyti prenumeratas spauskite [subscriptions-manage]

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: This option enables bilinear interpolation of the distortion which makes the image look smoother, but it is more CPU intensive.
lt: Šis nustatymas įjungia „bilinear“ iškraipymų interpoliaciją. Tai paveikslėlį daro glotnesnį, bet labiau apkrauna procesorių.

en: Add salt and pepper noise
lt: Druskos ir pipirų triukšmas

en: The image CAPTCHA is a popular challenge where a random textual code is obfuscated in an image. The image is generated on the fly for each request, which is rather CPU intensive for the server. Be careful with the size and computation related settings.
lt: Vaizdinė CAPTCHA užduotis, kur atsitiktinis tekstinis kodas yra apgadinamas paveikslėlyje, yra labai plačiai naudojama. Paveikslėlis yra sugeneruojamas kiekvienai užklausai, dėl to tai gana stipriai apkrauna serverio procesorių. Būkite atsargūs su dydžio ir skaičiavimų nustatymais.

en: Save order
lt: Išsaugoti užsakymą

en: done
lt: atlikta

en: List, edit, or add user roles.
lt: Pateikti sąrašą, pridėti ar redaguoti roles.

en: edit role
lt: redaguoti rolę

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
lt: Maksimalus galimas paveikslėlio dydis (pvz. 640x480). Nurodžius 0 apribojimai nebus taikomi. Jei <a href="!image-toolkit-link">paveikslėlių manipuliavimo priemonių komplektas</a> yra instaliuotas, bylos, kurios viršija šiuos matmenis, bus sumažintos iki tinkamų matmenų.

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Button alignment
lt: Mygtuko lygiavimas

en: Direction
lt: Kryptis

en: Registration
lt: Registracija

en: %name: illegal value.
lt: %name: neleistina reikšmė.

en: Edit %title
lt: Redaguoti %title

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Book navigation block display
lt: Knygos navigacijos bloko rodymas

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Number of options
lt: Pasirinimų kiekis

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Confirm e-mail address
lt: Patvirtinkite el. pašto adresą

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: export
lt: eksportuoti

en: Custom template
lt: Savitas šablonas

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Backup and Migrate
lt: Kopijavimas ir Migravimas

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
lt: Kopijuoti/atstatyti duomenų bazę arba migruoti duomenis į kitą arba iš kitos Drupal svetainės.

en: Backup the database.
lt: Kopijuoti duomenų bazę.

en: Restore the database from a previous backup
lt: Atstatyti duomenų bazę iš senesnės kopijos

en: Backup every
lt: Kopijuoti periodiškai, kas

en: Number of Backup files to keep
lt: Laikomų atsarginių kopijų skaičius

en: Exclude the following tables altogether
lt: Visiškai nekopijuoti šių lentelių.

en: The selected tables will not be added to the backup file.
lt: Pasirinktos lentelės nebus įtrauktos į kopijos failą.

en: Exclude the data from the following tables
lt: Nekopijuoti duomenų iš šių lentelių

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
lt: Bus kopijuojama tik pasirinktų lentelių struktūra, bet ne jų turinys. Tai naudinga norint neįtraukti į kopiją kešavimo duomenų tam kad sumažinti failo dydį.

en: Backup file name
lt: Kopijos failo pavadinimas

en: No Compression
lt: Nenaudoti suspaudimo

en: Compression
lt: Suspaudimas

en: Append a timestamp.
lt: Pridurti datos ir laiko kodą.

en: Timestamp format
lt: Datos ir laiko kodo formatas

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
lt: Turi būti PHP funkcijos <a href="!url">date()</a> formato frazė.

en: Save these settings.
lt: Išsaugoti šias nuostatas.

en: Upload a Backup File
lt: Įkelti atsarginės kopijos failą

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
lt: Įkelkite atsarginės kopijos failą sukurtą šio modulio ta pačia versija. Kitokių duomenų bazės kopijų importavimui naudokite kitas priemones. Maksimalus failo dydis gali būti: %size

en: Unable to open file %file to restore database
lt: Nepavyko atidaryti failo %file duomenų bazės atsatymui

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
lt: Saugumo įspėjimas: 'Kopijavimo ir Migravimo' moduliui nepavyko įrašyti testinio tekstinio failo į paskirties katalogą %directory, ir todėl neimanoma patikrinti kopijų katalogo saugumą. Kopijavimas į serverį bus išjungtas, kol katalogas taps įrašomas ir saugus.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
lt: Saugumo įspėjimas: 'Kopijavimo ir Migravimo' modulis nesaugos kopijų failų į serverį, nes paskirties katalogas yra viešai prieinamas. Jeigu norite išsaugoti kopijų failus į serverį, užtikrinkite katalogo '%directory' saugumą

en: Backup or migrate the Drupal Database quickly and without unnecessary data.
lt: Kopijuoti ar migruoti Drupal duomenų bazę greitai ir be bereikalingų duomenų.

en: Administration theme
lt: Administravimo tema

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Tuo tarpu, tolesnės instrukcijos buvo išsiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: Congo (Kinshasa)
lt: Kongas (Kinšasa)

en: Congo (Brazzaville)
lt: Kongas (Brazavilis)

en: Ivory Coast
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Hong Kong S.A.R., China
lt: Honkongas S.A.R., Kinija

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Macao S.A.R., China
lt: Makao S.A.R., Kinija

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Sen Pjeras ir Mikelonas

en: Serbia
lt: Serbija

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: translate
lt: išversti

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
lt: Saugumo įspėjimas: neįmanoma įrašyiti į .htaccess failą. Prašome sukurti .htaccess failą %directory kataloge, su eilutėmis:<code>!htaccess</code>

en: The specified file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes failo tokiu pavadinimu nėra. Prašome patikrinti ar teisingai nurodėte failo pavadinimą.

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes taip jis perrašys pats save.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes jis viršijo %maxsize, maksimalų leidžiamą įkėliamo failo dydį.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo, nes įkėlimas nebuvo baigtas.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
lt: Nenurodytas failo pavadinimas. Pavadinkite failą.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
lt: Leidžiami tik JPEG, PNG ir GIF vaizdai.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
lt: Paveikslėlio dydis pakeistas, kad tiktų maksimaliai leidžiamiems %dimensions matmenims.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Atsiųstas paveikslėlis yra per didelis: maksimalūs matmenys yra %dimensions taškų.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
lt: Vaizdas per mažas, mažiausi matmenys yra %dimensions taškai.

en: The file %path was not deleted, because it does not exist.
lt: Failas %path neištrintas, nes neegzistuoja.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: Add to book outline
lt: Pridėti į knygos apybraižą

en: notifications
lt: pranešimai

en: Sharing
lt: Dalintis

en: New set
lt: Naujas rinkinys

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Translations of %title
lt: Vertimas - %title

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
lt: Valdydi žymėjimą, kategorijas ir turinio klasifikavimą.

en: Designer
lt: Dizaineris

en: Database port
lt: Duomenų bazės šliuzas

en: Re-index site
lt: Perindeksuoti svetainę

en: Are you sure you want to re-index the site?
lt: Ar tikrai norite perindeksuoti svetainę?

en: Pass
lt: Pavyko

en: Fail
lt: Nepavyko

en: No test results to display.
lt: Nėra testo rezultatų

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Admin
lt: Adminas

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
lt: Šie nustatymai reikalingi tik kai kurioms svetainėms. Jeigu tiksliai nežinote, ką čia reikia parašyti, palikite esančius nustatymus arba paklauskite jūsų hostingo tiekėjo.

en: If your database is located on a different server, change this.
lt: Jei duomenų bazės yra kitame serveryje pakeiskite tai.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
lt: Jei prie jūsų duomenų bazės prėjimas yra per nestandartinį šliuzą, įveskite jo numerį.

en: Database port must be a number.
lt: Duomenų bazės prievadas turi būti skaičius.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes, ir apatinius brūkšnelius.

en: Scheduling
lt: Grafikas

en: IP address
lt: IP adresas

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

en: Page elements
lt: Puslapio elementai

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
lt: Lengvesniam temo kūrimui, temų registras perkuriamas kiekvieno puslapio užklausimo metu. <em>Labai</em> svarbu šią  <a href="!link">funkcija išjungti</a> paruoštoje svetainėje.

en: Enable or disable the display of certain page elements.
lt: Įjungia ar išjungia tam tikrų puslapio elementų rodymą.

en: Add new content
lt: Pridėti naujo turinio

en: Boolean
lt: Loginis

en: File browser
lt: Failų naršyklė

en: Configuration profiles
lt: Profilių valdymas

en: Absolute URLs
lt: Absoliutus URL

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
lt: Pažymėkite jei norite, kad IMCE naudotu absuliučius URL.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
lt: Įprastas elgasys kai įkeliamas jau egzistuojantis failas

en: Keep the existing file renaming the new one
lt: Palikti egzistuojantį failą, prevadinant naują

en: Keep the existing file rejecting the new one
lt: Palikti egzistuojatį failą nepriimant naujo

en: Replace the existing file with the new one
lt: Pakeisti egzistuojantį failą nauju

en: Default method for creating thumbnails
lt: Numatytasis miniatiūrų kūrimo metodas

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
lt: Sumažinti vaizdą pagal miniatiūrų matmenis.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
lt: Pirmiau sumažinti, o po to apkarpyti vaizdą, kad tiktų miniatiūros matmenims.

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Settings were imported from the profile %name
lt: Nuostatos buvo importuotos iš %name profilio

en: Give a name to this profile.
lt: Pavadinkitę šį profilį.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
lt: Nustatykite  0 naudoti maksimalią galimą reikšmę.

en: Directory quota
lt: Direktorijos kvota

en: Total user quota
lt: Viso nario kvota

en: Set to * to remove the restriction.
lt: Nustatykite * jei norite pašalinti draudimą

en: Maximum image resolution
lt: Maksimali vaizdo rezoliucija

en: Maximum number of files per operation
lt: Maksimalus failų kiekis operacijos metu

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
lt: Galite leisti nariams naudoti daugiau bylų vienai operacijai tokiai kaip pašalinimas, matmenų keitimas. Visos bylos veikiamos vieno Drupal krovimo metu. Tai gali padidinti atminties ir cpu naudojimą todėl naudokite atsargiai. Ignoruoti šią nuostatą nustatykite  0.

en: Profile has been added.
lt: Profilis pridėtas

en: Including subdirectories
lt: Įskaitant  subdirektorijas

en: Directory path
lt: Katalogo kelias

en: Define directories that users of this profile can access.
    <ul>
    	<li>Use alphanumeric characters as directory paths.</li>
    	<li>To specify file system root, just enter <strong>.</strong>(dot) character.</li>
    	<li>Use <strong>%uid</strong> as a placeholder for user ID. Ex: <em>users/user%uid</em> creates directories such as <em>users/user1</em>, <em>users/user42</em>, etc.</li>
      <li>To remove a directory from the list, leave the directory path blank.</li>
      <li>If you want more flexibility in directory paths you can execute php to return a directory path.<br />
      For php execution your directory path must start with <strong>php:</strong> and the rest must be a valid php code that is expected to return the actual directory path. <br />Ex: <strong>php: return 'users/'.$user->name;</strong> defines <strong>users/USER-NAME</strong> as the directory path.<br />
      A multi-level directory example <strong>php: return date('Y', $user->created).'/'.date('m', $user->created).'/'.$user->uid;</strong> defines <strong>MEMBERSHIP-YEAR/MONTH/USER-ID</strong> as the directory path, resulting in self-categorized user directories based on membership date.<br />
      Note that you should use the $user variable instead of $GLOBALS['user'] since they are not always the same object.</li>
    </ul>
    <p>Note that thumbnails permission does not affect thumbnail creation on upload. See thumbnails decription below.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
lt: Nustatykite kuriuos katalogus galės naudoti šios rolės narys.
    <ul>
    	<li>Naudokite skaičius ir raides katalogo keliui.</li>
    	<li>Nustatyti bylų sistemos root<strong>.</strong>(taškas) simbolį.</li>
    	<li>Naudokite <strong>%uid</strong> kaip nario ID. pvz.: <em>nariu/narys%uid</em> sukurs katalogą <em>nariu/narys1</em>, <em>nariu/narys42</em>, ir tt.</li>
      <li>Norėdami pašalinti katalogą iš sąrašo - palikite katalogo kelią tuščia</li>
      <li>Jei norite daugiau lankstumo naudokite php<br>
      php kelio nustatymui pradžioje įrašykite <strong>php:</strong> ir likusį galiojantį php kodą kuris grąžins tikrąjį kelią. <br>Pvz.: <strong>php: return 'nariu/'.$user-&gt;name;</strong> nustato <strong>narių/NARIO-VARDAS</strong> kaip katalogo kelias.<br>
      Kelių lygių pavyzdys <strong>php: return date('Y', $user-&gt;created).'/'.date('m', $user-&gt;created).'/'.$user-&gt;uid;</strong> nustato <strong>NARYSTĖS-PRADŽIOS-METAI/MĖNESIS/NARIO-ID</strong> kaip katalogo kelias, pagal narių įstojimo datą.<br>
      Atminkite, kad jūs turėtumėte naudoti $user kintamąjį vietoj $GLOBALS['user'] kadangi kartais tai ne tas pats.</li>
    </ul>
    <p>Atminkite, kad miniatiūrų leidimai neįtakoja miniatiūrų kūrimo ir atsiuntimo. Peržiūrėkite miniatiūrų aprašymą žemiau. </p>
    <p>Jei jums reikia daugiau laukelių, tiesiog užpildykite esančius ir išsaugokite, taip gausite dar du.</p>

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: Profile has been deleted.
lt: Profilis pašalintas.

en: Import settings from other profiles
lt: Importuoti nuostatas iš kito profilio

en: Duplicate directory paths are not allowed.
lt: Pasikartojantis direktorijos kelias neleidžiamas.

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
lt: %dirname netinkamas direktorijos pavadinimas

en: Create thumbnails
lt: Sukurti miniatiūras

en: Selected files
lt: Pažymėti failai

en: Width x Height
lt: Plotis x Aukštis

en: Create a new image
lt: Sukurti naują vaizdą.

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
lt: Jums neleidžiama valdyti daugiau nei %num failų.

en: directory (%dir)
lt: direktorija (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
lt: Pastebėtas neleistimas pasirinkimas. Prašome susisiekti su administratoriumi.

en: Upload failed.
lt: Atsiuntimas nepavyko.

en: File deletion successful: %files.
lt: Failas(-ai) sėkmingai pašalinti: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
lt: Nurodykite matmenis tarp leidžiamos srities 1x1   @dimensions.

en: File resizing successful: %files.
lt: Bylos keitimas sėkmingas: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
lt: Miniatiūros kūrimas (%thumbnames) sėkmingas %filename.

en: %filename is not an image.
lt: %filename ne vaizdas.

en: Scaling up is not allowed.
lt: Didinimas neleidžiamas.

en: %filename(%dimensions) already exists.
lt: %filename(%dimensions) jau yra.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
lt: %filename neįmanoma pakeisti į %dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
lt: Neįmanoma nustatyti darbinio katalogo failų naršyklei.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
lt: Nėra direktorijos kurią galite naršyti.

en: Illegal choice %choice in !name element.
lt: Neleistinas pasirinkimas %choice !name elemente.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
lt: Failų naršymas %dir direktorijai išjungtas.

en: Do you want to refresh the current directory?
lt: Ar norite atnaujinti dabartinį katalogą?

en: Delete selected files?
lt: Šalinti pasirinktus failus?

en: Please select a thumbnail.
lt: Prašome pasirinkti miniatiūrą.

en: You must select at least %num files.
lt: Privalote pasirinkti bet %num failus.

en: Tips
lt: Patarimai

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
lt: Pasirinkite failą paspausdami atitinkamą eilutę sąraše.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
lt: Ctrl+click prideda ar atima failus iš pasirinkimo.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
lt: Shift+click pasirenkam sritis. Paspauskite srities pradžią ir su shift+click pabaigoje.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
lt: Rikiuoti failus paspaudus stulpelio antraštę.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
lt: Pakeiskite darbo erdvę tempdami už horizontalių ir vertikalių šonų.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
lt: Klaviatūros trumpiniai failų sąrašui: viršun, žemyn, kairėn,  home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
lt: Klaviatūros trumpiniai pasirinktiems failams: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
lt: Klaviatūros trumpiniai direktorijoms: viršun, žemyn, kairėn, dešinėn, home, end.

en: Limitations
lt: Ribojimai

en: !num files using !dirsize of !quota
lt: !num failai naudoja !dirsize iš !quota

en: unlimited quota
lt: neribota

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Second sidebar
lt: Antras šonas

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Delimited text
lt: Atskirtas tekstas

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
lt: Paprastos tekstinės bylos atskiriamos kableliais, tabuliavimo žyme ar kitais simboliais.

en: A file readable by Microsoft Excel.
lt: Failas, atidaromas su Microsoft Excel.

en: Delimited text format
lt: Atskirto teksto formatas

en: Comma (,)
lt: Kablelis (,)

en: Semicolon (;)
lt: Kabliataškis (;)

en: Colon (:)
lt: Dvitaškis (:)

en: Pipe (|)
lt: Linija (|)

en: Period (.)
lt: Taškas (.)

en: Space ( )
lt: Tarpas ( )

en: ends with
lt: baigiasi

en: Delete selected files
lt: Pašalinti pasirinkus failus

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: This will be the top-level page in this book.
lt: Tai bus aukščiausio lygio knygos puslapis

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują paskyrą

en: interval
lt: intervalas

en: View used to select the nodes
lt: Peržiūra naudojam pasirinkti mazgus

en: %name: this post can't be referenced.
lt: %name: šis įrašas negali būt nurodytas.

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: View comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Site default language
lt: Svetainės pagrindinė kalba

en: Comma
lt: Kablelis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Digest
lt: Sisteminti

en: You are not authorized to post comments.
lt: Jūs neturite teisės rašyti komentarų.

en: The comment you are replying to does not exist.
lt: Komentaras kuriam jūs atsakote neegzistuoja.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
lt: Ši diskusija yra uždaryta: jūs nebegalite rašyti naujų komentarų.

en: You are not authorized to view comments.
lt: Jūs neturite teisės skaityti komentarų.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
lt: Ar tikrai norite ištrinti komentarą %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lt: Visi atsakymai į šį komentarą bus prarasti. Tai neatsatoma.

en: Publish the selected comments
lt: Publikuoti pasirinktus įrašus

en: Unpublish the selected comments
lt: Nebeskelbti pasirinktus įrašus

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
lt: Ar tikrai nori ištrinti šiuos komentarus ir jų palikuonis?

en: You have to specify a valid author.
lt: Reikia nurodyti autorių.

en: The name you used belongs to a registered user.
lt: Jūsų įvestas vardas priklauso registruotam nariui.

en: The e-mail address you specified is not valid.
lt: Jūsų įrašytas el. pašto adresas yra neteisingas.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
lt: Jūsų svetainės adresas yra neteisingas. Jis turi būti nurodytas pilnai, įskaitant protokolą, pvz. <code>http://drupal.lt/aplankas</code>.

en: (No subject)
lt: (be temos)

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
lt: Šis tekstas naudojamas paieškos sistemų, ekranų skaityklių ar kai vaizdo neįmanoma įkelti.

en: Add feed
lt: Pridėti tiekimą

en: List links
lt: Rikiuoti nuorodas

en: Thank you for your vote.
lt: Dėkojame už balsą

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: File system
lt: Failų sistema

en: Undated
lt: Atnaujinta

en: @name's blog
lt: @name tinklaraštis

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Enter your @s username.
lt: Įveskite registracijos @s vardą

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
lt: Komentarai: bandyta paskelbti komentarą neturint teisių arba į uždarytą diskusiją %subject.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Action to take if argument is not present
lt: Kokį veiksmą atlikti, jei argumento nėra

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
lt: Jeigu ši reikšmė bus gaunama kaip argumentas, tada argumentas bus ignoruojas, pvz. "visos reikšmės"

en: Action to take if argument does not validate
lt: Veiksmai jei argumentas negalioja

en: !name's blog
lt: !name tinklaraštis

en: Email:
lt: El. paštas:

en: All languages
lt: Visos kalbos

en: opt-in or out of tracking
lt: įjungti išjungti sekimą

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: <a href="@module_list">Enable the profile module</a> to be able to use profile fields for more granular tracking.
lt: <a href="@module_list">Įjunkite profilio modulį</a> jei norite pasinaudoti profilio laukeliais dar labiau segmentuoti sekimą.

en: Track translation sets as one unit
lt: Sekti vertimo rinkinius kaip vieną vienetą

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
lt: Kai mazgas yra dalis vertimo rinkinio, į statistiką rašyti originalų mazgą. Tai leidžia vertimą nustatyti kaip vieną vienetą.

en: Track internal search
lt: Sekti vidinę paiešką

en: Track AdSense ads
lt: Sekti AdSense skelbimus

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
lt: Jei pažymėta, jūsų AdSense skelbimai bus sekami Google Analytics paskyroje.

en: Custom JavaScript code
lt: Savitas JavaScript kodas

en: Code snippet (before)
lt: Kodo fragmentas (prieš)

en: Code snippet (after)
lt: Kodo fragmentas (po)

en: JavaScript scope
lt: JavaScript sritis

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
lt: Nepridėkite sekimo kodo, kurį teikia Google. Šis modulis jau turi sekimo kodą, paremtą jūsų Google Analytics paskyros numeriu ir nuostatomis.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
lt: Neįterpkite  &lt;script&gt; žymių javascript kode.

en: Google Analytics configuration
lt: Google Analytics konfigūravimas

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
lt: Pagal nutylėjimą nariai sekami, bet gali tai išjungti.

en: Enable user tracking
lt: Įjungia narių sekimą

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
lt: Pagal nutylėjimą nariai nesekami, bet gali tai įjungti.

en: Google Analytics module
lt: Google Analytics modulis

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
lt: Google Analytics modulis dar nenustatytas. Prašome konfigūruoti <a href="@url">Google Analytics nuostatas</a>.

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The MIME type of the file.
lt: Failo MIME tipas.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: Menu links
lt: Meniu nuorodos

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: 1 character | @count characters
lt[0]: @count simbolis
lt[1]: @count simboliai
lt[2]: @count simbolių

en: Theme registry
lt: Temų registrą

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
lt: Viena ar daugiau problemų aptika jūsų Drupal svetainėje. Daugiau informacijos rasite patikrinę <a href="@status">būsenos pranešimą</a> .

en: Help topics
lt: Žinyno temos

en: Help is available on the following items:
lt: Žinynas apima šiuos elementus:

en: No help is available for module %module.
lt: Pagalba nepateikta %module moduliui.

en: @module administration pages
lt: @module administravimo puslapiai

en: Messaging settings
lt: Žinučių nuostatos

en: Default send interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Notifications Sender
lt: Pranešimų Siuntėjas

en: No one (All notifications will appear as coming from the web site)
lt: Niekas (Visi pranešimai bus rodomi kaip iš svetainės)

en: User name, site data (Only the user name will be used)
lt: Nario vardas, svetainės duomenis (Bus naudojamas tik nario vardas)

en: Full user data (User name and available user information)
lt: Pilni nario duomenis (Nario vardas ir galima nario infomrmacija)

en: You need to enable some plug-ins to provide notifications events.
lt: Jums reikia įjungti įskiepius kurie teikia pranešimų įvykius.

en: Total: %number
lt: Viso: %number

en: Subscriptions by type
lt: Prenumeratos pagal tipą

en: Subscriptions by send method
lt: Prenumeratos pagal siuntimo metodą

en: No elements
lt: Nėra elementų

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
lt: Jūs neturite teisės tvarkyti šių prenumeratų

en: Change send method to
lt: Pakeisti siuntimo metodą į

en: Change send interval to
lt: Pakeisti siuntimo intervalą į

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
lt: Patvirtinimo klaida. Jūs neturite teisės šalinti kai kurių iš šių prenumeratų.

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
lt: Jūs neturite teisės šalinti visų šių prenumeratų.

en: Node title mismatch. Please check your selection.
lt: Mazgo pavadinimas nesutampa. Prašome patikrinti pasirinkimą.

en: Found no valid post with that title: %title
lt: Nerasta galiojančių įrašų su šiuo pavadinimu: %title

en: You have %count @status subscriptions.
lt: Jūs prenumeruojate %count @status.

en: You don't have any subscriptions yet.
lt: Jūs dar nieko nesiprenumeruojate.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
lt: Jūsų numatytasis siuntimo metodas yra @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
lt: Jūsų numatytasis siuntimo intervalas yra @send_interval

en: Administer your subscriptions
lt: Jūsų prenumeratų administravimas

en: Edit your notifications settings
lt: Redaguoti jūsų prenumeratų nuostatas

en: Cancel all your subscriptions
lt: Atšaukti visas jūsų prenumeratas

en: Create @type subscription
lt: Sukurti @type prenumeratą

en: Your subscription has been created.
lt: Jūsų prenumerata sukurta.

en: Your subscription cannot be created.
lt: Jūsų prenumeratos neįmanoma sukurti.

en: Your subscription has been removed.
lt: Jūsų prenumerata pašalinta.

en: All your subscriptions have been removed.
lt: Visos jūsų prenumeratos pašalintos.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šią prenumeratą?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visas šias prenumeratas?

en: Messages coming from user subscriptions and system events
lt: Žinutės gaunamos iš nario prenumeratos ir sistemos įvykių

en: Notifications event
lt: Pranešimų įvykiai

en: Common parts for all Notifications messages for a single event. This is useful for defining a common header and/or footer for all these messages.
lt: Bendros dalys visoms Pranešimų žinutėms iš vieno įvykio. Tai naudinga nustatant bendrą antraštę ir/ar poraštę visoms šioms žinutėms.

en: Event notification for [user] from [site-name]
lt: Įvykių pranešimai [user] iš [site-name]

en: Greetings [user],
lt: Sveiki [user],

en: A item to which you are subscribed has been updated
lt: Elementai kuriuos jūs prenumeruojate buvo atnaujinti

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
lt: Jūs galite atsisakyti [unsubscribe-url]

en: Do not send notifications for this update.
lt: Nesiųsti pranešimo apie šį atnaujinimą.

en: Add subscription
lt: Pridėti prenumeratą

en: Send Interval
lt: Siuntimo intervalas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: No strings found to translate.
lt: Nėra eilučių vertimui

en: Page Text
lt: Puslapio tekstas

en: Translation to %language
lt: Vertimas į %language

en: Translate Text
lt: Vertimo tekstas

en: Save translation
lt: Išsaugoti vertimą

en: Enable sharing translations with server
lt: Įjungti dalinimasi su vertimo serveriu

en: Address of localization server to use
lt: Lokalizacijos serverio adresas

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
lt: Duotas serveris negali naudotis v2.0 nuotoliniu pateikimo API.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
lt: Patvirtinta, kad nurodytas serveris gali naudoti nuotolinį eilučių pateikimą. Palaikomos kalbos: %languages.

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
lt: Klaidingas lokalizacijos serverio adresas. Įsitikinkite, kad nurodėte teisingą serverio adresą.

en: Localization client
lt: Lokalizacijos klientas

en: Your Localization Server API key
lt: Jūsų API raktas Lokalizacijos serveryje

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
lt: Tai unikalus raktas kuris leis jums siųsti vertimus į nutolusį serverį. Gaukite savo API raktą nuėję į !server-link.

en: Save string
lt: Išsaugoti eilutę

en: Translate strings
lt: Versti eilutes

en: Provides on-page localization
lt: Suteikia vertimą puslapyje

en: An HTTP error @status occured.
lt: Įvyko HTTP klaida @status.

en: Translate interface
lt: Sąsajos vertimas

en: Localization
lt: Lokalizacija

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: Edit string
lt: Redaguoti eilutes

en: Delete string
lt: Šalinti eilutes

en: Are you sure you want to delete the language %name?
lt: Ar tikrai nori ištrinti %name kalbą?

en: The language %locale has been removed.
lt: Kalba %locale buvo pašalinta

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
lt: Ar tikrai norite pašalinti eilutę "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
lt: Pašalinami šią eilutę pašalinsite visus vertimus visose kalbose. Šis veiksmas galutinis.

en: locale
lt: lokalė

en: PHP extensions
lt: PHP plėtiniai

en: Comments per page
lt: Komentarai puslapyje

en: Multilingual support
lt: Kelių kalbų palaikymas

en: Enabled, with translation
lt: Įjungta su vertimu

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
lt: Pasirinkta paveikslėlių valdymo įrankinė (toolkit) %toolkit negali teisingai įvykdyti %function.

en: Has Avatar
lt: Turi Avatarą

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
lt: Katalogas %file neapsaugotas nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo rizika. Jūs turite pakeisti katalogo leidimus, kad jis nebūtų įrašomas.

en: Collaboration
lt: Bendradarbiavimas

en: Administration pages
lt: Administravimo puslapiai

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Currently using !item !version
lt: Dabar naudojama  !item !version

en: Scheduled
lt: Publikavimas atidėtas

en: Created content type %type.
lt: Sukurtas %type tipo turinys.

en: User created with name %name and pass %pass
lt: Sukurtas narys, kurio vardas %name ir slaptažodis %pass

en: Created permissions: @perms
lt: Sukurtos teisės: @perms

en: Invalid permission %permission.
lt: Klaidingos teisės %permission.

en: Username field found.
lt: Rastas nario vardo laukelis.

en: Password field found.
lt: Rastas slaptažodžio laukelis.

en: !method @url returned @status (!length).
lt: !method @url grąžino @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
lt: "@path" rastas validus HTML

en: Parsed page successfully.
lt: Puslapis išnagrinėtas sėkmingai.

en: Found the requested form fields at @path
lt: @path rasti prašomi formos laukai

en: Did not find field by name @name
lt: Nerastas laukelis, turintis pavadinimą @name

en: Found field by id @id
lt: Rastas laukelis, kurio id @id

en: Did not find field by id @id
lt: Nerastas laukelis, kurio id @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
lt: HTTP tikėjosi atsakymo !code, bet gavo !curl_code

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
lt: Svetainėje nenumatyta klaida. Prašome pabandyti vėliau.

en: Tests
lt: Testai

en: Run tests
lt: Paleisti testus

en: Clean test environment
lt: Išvalyti testinę aplinką

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
lt: Pašalina lenteles su prefiksu "simpletest" ir laikinus aplankus, kurie liko po nesėkmingų testų. Tai skirta kūrėjams kuriant testus.

en: Clean environment
lt: Išvalyti aplinką

en: No tests to display.
lt: Nėra testų.

en: @pass, @fail, and @exception
lt: @pass, @fail ir @exception

en: No test(s) selected.
lt: Testas (-ai) nepažymėti.

en: Processing test @num of @max - %test.
lt: Vykdomas testas @num iš @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
lt: Vykdomas testas @num iš @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
lt[0]: @count bandymas
lt[1]: @count bandymai
lt[2]: @count bandymų

en: 1 fail | @count fails
lt[0]: @count nesėkmė
lt[1]: @count nesėkmės
lt[2]: @count nesėkmių

en: 1 exception | @count exceptions
lt[0]: @count išimtis
lt[1]: @count išimtys
lt[2]: @count išimčių

en: PHP DOMDocument class
lt: PHP DOMDocument klasė

en: Provides a framework for unit and functional testing.
lt: Pateikia karkasą kodo testavimui.

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
lt: Sukurta nauja paskyra nariui<a href="@url">%name</a>. El. pašto žinutė nebuvo išsiųsta.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: New user: %name (%email).
lt: Naujas narys: %name (%email).

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
lt: Šios formos pateikimų nėra. <a href="!url">Peržiūrėti šią formą</a>.

en: Please check the following potential issues: !issues
lt: Prašome patikrinti galimas klaidas: !issues

en: View user website.
lt: Rodyti nario svetainę

en: Image maturity filter
lt: Vaizdo brandos filtras

en: G: Suitable for display on all websites with any audience type.
lt: G: Tinka rodyti visuose svetainėse visai auditorijai

en: PG: May contain rude gestures, provocatively dressed individuals, the lesser swear words, or mild violence.
lt: PG: Gali vaizduoti šiurkščius gestus, provokuojančiai apsirengusius asmenis ar švelnų smurtą.

en: R: May contain such things as harsh profanity, intense violence, nudity, or hard drug use.
lt: R: Gali būti tokie dalykai kaip nešvankybės, intensyvią prievartą, nuogumas, arba narkotikų vartojimo.

en: X: May contain hardcore sexual imagery or extremely disturbing violence.
lt: X: Gali vaizduoti baisius seksualinius vaizdus ar nepaprastai žiaurų smurtą.

en: Specifies an image that should be returned if either the requested e-mail address has no associated gravatar, or that gravatar has a rating higher than is allowed by the maturity filter.
lt: Nurodo koks vaizdas bus rodomas jei el. pašto adresas nesusietas su gravatar, ar gravatar yra aukštesnio lygio nei leidžia brandos filtras.

en: Global default user image
lt: Globalinis numatytasis narių vaizdas

en: Module default image (white background)
lt: Modulio numatytasis vaizdas (baltas fonas)

en: Module default image (transparent background)
lt: Modulio numatytasis vaizdas (permatomas fonas)

en: Gravatar.com identicon (generated)
lt: Gravatar.com ikona (sugeneruota)

en: Gravatar.com wavatar (generated)
lt: Gravatar.com bangos (sugeneruota)

en: Gravatar.com monsterid (generated)
lt: Gravatar.com monstras (sugeneruota)

en: Gravatar.com logo
lt: Gravatar.com logotipas

en: Default picture example
lt: Numatytojo vaizdo pavyzdys

en: This setting can be adjusted in the <a href="@user-picture-link">user pictures settings</a>.
lt: Šias nuostatas galite pakeisti <a href="@user-picture-link">narių portretų nuostatose</a>.

en: There currently is not a global default user picture specified.
lt: Šiuo metu bendras numatytasis vaizdas nenustatytas.

en: Do not modify these options unless you know what you are doing!
lt: Nieko nekeiskite nebent žinote ką darote!

en: use gravatar
lt: naudoti gravatar

en: Make sure <a href="@user-settings-link">user picture support</a> is enabled to allow gravatar integration.
lt: Įsitikinkite, kad <a href="@user-settings-link">narių portretų palaikymas</a> įjungtas.

en: There are no user roles that have the <a href="@permissions-link">%permission permission</a>.
lt: Nėra rolės kuri turėtų <a href="@permissions-link">%permission leidimą</a>.

en: Make sure user pictures are enabled in your <a href="@theme-settings">theme</a> settings.
lt: Įsitikinkite, kad portretai įjungti jūsų <a href="@theme-settings">temos</a> nuostatose.

en: You have selected the global default user picture for the default gravatar picture, but you have not specified a <a href="@user-picture-link">global default user picture</a>.
lt: Jūs pasirinkote bendrą įprastą nario portretą numatytiesiems gravatar portretams, bet nenurodėte <a href="@user-picture-link">bendro numatytojo nario portreto</a>.

en: Your <a href="@user-picture-link">global default user picture</a> is too large (@widthx@height pixels) and may not display properly. Please resize it to fit the <a href="@user-picture-settings-link">preferred user picture size</a> (@size pixels).
lt: Jūsų <a href="@user-picture-link">bendras numatytasis portretas</a> per didelis (@widthx@height taškų) ir gali būt rodomas neteisingai. Prašome pakeisti dydį, kad atitiktų <a href="@user-picture-settings-link">nustatytą nario portreto dydį</a> (@size taškai).

en: Potential issues
lt: Galimos klaidos

en: sorted by
lt: rikiuojama

en: Legend
lt: Legenda

en: Format: @date
lt: Formatas: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
lt: !repeats_every_interval - !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kiekvieną !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_days - !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
lt: !repeats_every_interval - !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
lt: !repeats_every_interval !count kartus

en: !repeats_every_interval until !until_date
lt: !repeats_every_interval iki !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
lt: !repeats_every_interval išskyrus!except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
lt: !repeats_every_interval kai savaitė prasideda !day_of_week

en: every week | every @count weeks
lt[0]: kas savaitę
lt[1]: kas @count savaites
lt[2]: kas @count[2] savaičių

en: every month | every @count months
lt[0]: kas mėnesį
lt[1]: kas @count mėnesius
lt[2]: kas @count[2] mėnesių

en: every year | every @count years
lt[0]: kasmet
lt[1]: kas @count metus
lt[2]: kas @count[2] metų

en: every day | every @count days
lt[0]: kiekvieną dieną
lt[1]: kas @count dienas
lt[2]: kas @count[2] dienų

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Remove group
lt: Pašalinti grupę

en: is greater than
lt: yra daugiau nei

en: is less than
lt: yra mažiau

en: Cancel changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Numbered list
lt: Sunumeruotas sąrašas

en: View comments
lt: Peržiūrėti komentarus

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
lt: Prašome įvesti savo el. pašto adresą patvirtindami dar kartą.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />Once it has been approved, you will receive an e-mail containing further instructions.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas jūsų registracija laukia administratoriaus pritarimo.<br />Kai Jūsų paskyra bus patvirtinta, gausite tolesnes instrukcijas kurios bus išsiųstos Jums el. pašto adresu.

en: Username or e-mail address
lt: Vardas arba el. pašto adresas

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
lt: Jūs galite prisijungti arba su Jums priskirtu vartotojo vardu, arba su savo el. pašto adresu.

en: The password field is case sensitive.
lt: Slaptažodžio laukas yra jautrus didžiosioms ir mažosioms raidėms.

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: After saving new content
lt: Po naujo turinio išsaugojimo

en: After deleting content
lt: Po turinio pašalinimo

en: Modify user roles
lt: Keisti nario roles

en: Bulk operations
lt: Masinės operacijos

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Not in book
lt: Ne knygoje

en: New book
lt: Nauja knyga

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: User autocomplete
lt: Narių autocomplete

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
lt: Prašome tęsti <a href="@error_url">klaidos puslapis</a>

en: HTTP POST is required.
lt: HTTP POST reikalingas.

en: Your page will be a part of the selected book.
lt: Jūsų puslapis bus dalis pasirinkto knygos.

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: form
lt: forma

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: alert
lt: įspėjimas

en: emergency
lt: kritiška padėtis

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: The results of this submission may be viewed at:
lt: Rezultatą galite peržiūrėti:

en: New component name
lt: Naujo komponento pav.

en: When adding a new component, the name field is required.
lt: Kai pridedamas naujas komponentas, jo pavadinimas privalomas.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
lt: Komponento pozicija ir privalomos reikšmės atnaujintos.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
lt: Pasirinktina. Galite sutvarkyti jūsų formą įkėlus komponentus į kitą laukelių rinkinį.

en: Component %name cloned.
lt: Komponentas %name klonuotas.

en: Component %name updated.
lt: Komponentas %name atnaujintas.

en: New component %name added.
lt: Naujas komponentas %name pridėtas.

en: Delete the %name fieldset?
lt: Pašalinti %name laukelių rinkinį?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name laukelių rinkinį ir visus jame esančius elementus %name iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Delete the %name component?
lt: Pašalinti %name elementą?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
lt: Tai iškarto pašalins %name komponentą iš %webform webformos. Tai nebeatstatoma.

en: Component %name deleted.
lt: Komponentas %name pašalintas.

en: Submissions for %user
lt: %user pateikimas

en: Show !count results per page.
lt: Rodyti !count rezultatus puslapyje.

en: Showing all results.
lt: Rodomi visi rezultatai.

en: @total results total.
lt: @total rezultatai.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
lt: Tai skirtukas naudojamas CSV/TSV faile kai atsiunčiami Webformos rezultatai. Patikimiausias būdas išsaugoti ne logtyniškus simbolius yra eksportuoti naudojant tabuliavimą (Tab (\t)). Galite pakeisti į kitą simbolį priklausimai nuo jūsų programinės įrangos, kuria atidarinėsite CSV/TSV failą.

en: Submission Details
lt: Pateikimo Informacija

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
lt: Šiame puslapyje rodomi visi komponentai šiuo metu nustatyti šiam web formos mazgui.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
lt: Spauskite ant komponento pavadinimo jei norite jį redaguoti.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
lt: Šie leidimai nurodo kurioms rolėms leidžiama pateikti formą. Tai neuždraudžia formos peržiūrėti. Jei reikia užkirsti kelią visam webformos puslapiui naudokitės turinio draudimo moduliais tokiais kaip <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> ar <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
lt: Rolės kurioms leidžiama užpildyti formą

en: Show complete form in teaser
lt: Rodyti visą formą įžangoje

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
lt: Rodyti šio mazgo formą įžangoje

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
lt: Įprastai pateikimo mygtuko tekstas šiai formai yra <em>Siųsti</em>. Įveskite naują pavadinimą.

en: The entered email address %address is not a valid address.
lt: Įvestas el. pašto adresas  %address netinkamas.

en: Submissions for this form are closed.
lt: Pateikimai šiai formai negalimi.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
lt: Jūs turite <a href="!login">prisijungti</a> ar <a href="!register">užsiregistruyoti</a>jei noite peržvelgti formą.

en: You do not have permission to view this form.
lt: Jūs neturite teisės peržiūrėti šios formos.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
lt: Jūs pildėte šią formą, maksimalų skaičių kartų (@count).

en: You have already submitted this form.
lt: Jūs jau pildėte šią formą.

en: You may not submit another entry at this time.
lt: Šiuo metu jūs negalite pildyti formos.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
lt: <a href="!url">Peržiūrėti buvusius pateikimus</a>.

en: Available components
lt: Galimi komponentai

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
lt: Čia yra galimi laukelių tipai jūsų įdiegtai Webformai. Jūs galite išjungti bet kurį komponentą atžymėdami langelį. Tik pažymėti komponentai bus galimi naujosm formoms.

en: Default e-mail values
lt: Numatytos el. pašto reikšmės

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
lt: Numatytas siuntėjo adresas siunčiamiems pateikimams; dažniausiai el. pašto adresas formos kūrėjo.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
lt: Numatytas siutėjo vardas kuris naudojamas su numatytu NUO adresu.

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: The default subject line of any e-mailed results.
lt: Numatyta temos eilutė vieims siunčiamiems rezultatams.

en: Allow cookies for tracking submissions
lt: Leisti sausainėlius (cookies) pateikimų sekimui

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
lt: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Sausainėliai (Cookies)</a> gali būt naudojami užkirsti kelią tam pačiam lankytojui daug kartų pateikti formą. Ši galimybė nereikalinga jei ribojami pateikimai kiekvienam lankytojui, kadangi gali padidinti ribojimą kaikuriais atvejais. Bet sausainėlių Webforma taip pat naudoja IP adresus ir registruotus narius, kad neleistų daug kartų pateikti formos.

en: Default export format
lt: Eksporto formatas pagal nutylėjimą

en: Default export delimiter
lt: Numatytasis eksportavimo skirtukas

en: Submission access control
lt: Pateikimų priėjimo kontrolė

en: Select the user roles that may submit each individual webform
lt: Pasirinkite narių rolę kuri galės pateikti kiekvieną individualią webformą

en: Disable Webform submission access control
lt: Išjungti Webforms pateikimo priėjimo kontrolę

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
lt: Paprastai konfigūruojant formą administratorius gali pasirinkti kuri rolė galės pateikti formą. Jūs galite leisti nariams visada pildyti formą jei naudojate atskirą mazgų priėjimo modulį kuris kontroliuoja web formos mazgus.

en: Form: !form
lt: Forma: !form

en: Submission updated.
lt: Pateikimas atnaujintas.

en: Thank you, your submission has been received.
lt: Dėkojame jums, pateikimą gavome.

en: Token values
lt: Token reikšmės

en: Webform confirmation
lt: Webformos konfigūravimas

en: Form components
lt: Formos komponentai

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Website timezone
lt: Svetainės laiko juosta

en: User timezone
lt: Nario laiko juosta

en: Use a textfield for year
lt: Metams naudoti teksto laukelį

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
lt: Jei pažymėta, datos teksto laukelis naudos tekstinį laukelį. Kitu atveju bus naudojamas pasirenkamas sąrašas.

en: Entered !name is not a valid date.
lt: Įvesta !name neteisinga data.

en: Leaving blank will use the default size.
lt: Jei paliksite tusčią bus naudojama numatyta reikšmė.

en: %value is not a valid email address.
lt: %value netinkamas el. pašto adresas.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
lt: Laukelių rinkiniai suteikia galimybę sugrupuoti daug laukelių į grupes.

en: %field field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas.

en: Filesize (KB)
lt: Failo dydis (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
lt: Laukas, nematomas vartotojui, bet įrašomas pateikiant.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
lt: Parodo tekstą HTML formatu formoje; nepakeičia lauko.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
lt: Pasirinkimai iš pasirenkamo sąrašo turi būt unikalūs. Šie raktai panaudoti kelis kartus:

en: Make this field resizable by the user.
lt: Leisti nariui keisti laukelio aukštį.

en: Examples: $, #, -.
lt: Pavyzdžiai: $, #, —.

en: Examples: lb, kg, %.
lt: Pavyzdžiai: m, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
lt: %name netinkamas laikas.

en: New revision
lt: Nauja versija

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandote prisijungti vienkartine nuoroda, jos laikas baigėsi. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: This login can be used only once.
lt: Šis prisijungimas gali būt naudojamas tik vieną kartą.

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: The translation import of %filename failed.
lt: Vertimo importavimas %filename nepavyko

en: Translation updates
lt: Vertimo atnaujinimai

en: More choices
lt: Daugiau pasirinkimų

en: Disable rich-text
lt: Išjungti raiškųjį tekstą

en: Enable rich-text
lt: Įjungti raiškųjį tekstą

en: Strike-through
lt: Perbrauktas

en: Align left
lt: Lygiuoti kairėje

en: Align center
lt: Centruoti

en: Align right
lt: Lygiuoti dešinėje

en: Justify
lt: Lygiuoti su abiem paraštėm

en: Remove format
lt: Pašalinti formatavimą

en: Check spelling
lt: Tikrinti rašybą

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Parent term(s)
lt: Termino tėvukas

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: Broken handler @table.@field
lt: Sugadintas  padėjėjas @table.@field

en: Skipping broken view @view
lt: Praleidžiamas sugedęs vaizdas @view

en: Ajax callback for view loading.
lt: Ajax callback vaizdo krovimuisi.

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Create customized lists and queries from your database.
lt: Kurti savitus sąrašus ir užklausas iš jūsų duomenų bazės

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
lt: Vaizdų administravimo sąsaja. Be šio modulio redaguoti ar kurti vaizdų jūs negalėsite.

en: Display all values
lt: Rodyti visas reikšmes

en: Hide view / Page not found (404)
lt: Paslėpti vaizdą/ Puslapis nerastas (404)

en: Display empty text
lt: Rodyti tuščio tekstą

en: Provide default argument
lt: Rodyti numatytąjį argumentą

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: not in
lt: ne

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: Displays rows as an HTML list.
lt: Rodo eilutes kaip HTML sąrašą.

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: filter
lt: filtras

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Provide a simple link to view the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima peržiūrėti komentarą.

en: Provide a simple link to edit the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti komentarą.

en: Provide a simple link to delete the comment.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima pašalinti komentarą.

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: The Comment ID of the parent comment.
lt: Tėvinio komentaro ID.

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
lt: Naujausio komentaro arba mazgo atnaujinimo laikas.

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
lt: Ar komentarai šiame mazge leidžiami, ar ne.

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment with standard comment view.
lt: Rodyti standartinį komentarų langą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: The group the translation is in.
lt: Vertimo grupė.

en: Provide a simple link to edit the translations.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vertimus.

en: The language this translation is in.
lt: Šio vertimo kalba.

en: The ID of the parent translation.
lt: Tėvinio vertimo ID.

en: Whether or not the translation is plural.
lt: Ar vertimas yra daugiskaita.

en: The title of the node.
lt: Mazgo pavadinimas.

en: The date the node was posted.
lt: Data kada mazgas buvo paskelbtas.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Revert link
lt: Sugrąžinti nuorodą

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Poll
lt: Apklausos

en: Whether the poll is open for voting.
lt: Ar apklausa yra atvira balsavimui.

en: Links from
lt: Nuorodos iš

en: Other nodes that are linked from the node.
lt: Kiti mazgai, kurie pasiekiami per nuorodas iš mazgo.

en: Links to
lt: Nuorodos į

en: Other nodes that link to the node.
lt: Kitos nuorodos, vedančios į mazgą.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Browser session ID of user that visited page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį naršyklės sesijos ID

en: Title of page visited.
lt: Aplankyto puslapio pavadinimas.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
lt: Aplankyto puslapio vidinis kelias (giminingas Drupal)

en: Referrer URI.
lt: Referio URI

en: Hostname of user that visited the page.
lt: Nario kuris aplankė puslapį serveris

en: Time in milliseconds that the page took to load.
lt: Puslapio užkrovimo laikas milisekundėmis

en: Timestamp of when the page was visited.
lt: Laiko žyma kada buvo aplankytas puslapis

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: The ID of the file.
lt: Failo ID.

en: The name of the file.
lt: Failo pavadinimas.

en: The status of the file.
lt: Failo būsena.

en: The date the file was uploaded.
lt: Failo įkėlimo data.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Language of the user
lt: Vartotojo kalba

en: The user's picture, if allowed.
lt: Vartotojo nuotrauka, jei leidžiama.

en: The date the user was created.
lt: Vartotojo sukūrimo data.

en: The user's last access date.
lt: Vartotojo paskutinės prieigos data.

en: The user's last login date.
lt: Vartotojo paskutinio prisijungimo data.

en: Whether a user is active or blocked.
lt: Ar vartotojas yra aktyvus, ar užblokuotas.

en: The user's signature.
lt: Vartotojo parašas.

en: Provide a simple link to edit the user.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima redaguoti vartotojo informaciją.

en: Roles that a user belongs to.
lt: Rolės, kurias vykdo vartotojas.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Current user's language
lt: Dabartinė vartotojo kalba

en: Default site language
lt: Pagrindinė svetainės kalba

en: No language
lt: Be kalbos

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: @current of @max
lt: @current iš @max

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: PHP filter
lt: PHP filtras

en: Must users preview posts before submitting?
lt: Ar nariai privalo peržiūrėti įrašus prieš juos paskelbiant?

en: Cache table for the Gravatar module to store already processed and cached images.
lt: Spartinančiosios atminties lentelė Gravatar moduliui išsaugo jau paveiktus ir cached vaizdus.

en: Integrate Gravatar pictures registered at Gravatar.com in Drupal sites
lt: Integruoja Gravatar portretus užregistruotus Gravatar.com į Drupal svetainę

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lt: Bandoma paleisti cron kai jis jau veikia.

en: Cron run completed.
lt: Cron paleidimas baigtas

en: - All -
lt: - Visos -

en: HTTP request status
lt: HTTP užklausos būsena

en: Fails
lt: Nepavyko

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
lt: Jūsų sistema ar tinklo nustatymai neleidžia Drupal pasiekti web puslapių, to pasekoje sumažėje funkcionalumas. Tai gali būt dėl serverio nustatymų ar PHP nuostatų, šie sutrikimai turėtų būt pašalinti tam, kad galėtumėt prisijungti naudojant OpenID, atsiųsti informacija apie atnaujinimus, surinkti rss tiekimus ar naudotis kitais su tinklu susijusiais servisais.

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Fieldset
lt: Laukelių rinkinys

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Textarea
lt: Tekstinė zona

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas.

en: Enable and disable features.
lt: Įjungti ir išjungti elementus.

en: Compare
lt: Palyginti

en: Select translations for %title
lt: Pasirinkite vertimą - %title

en: Alternatively, you can select existing nodes as translations of this one or remove nodes from this translation set. Only nodes that have the right language and don't belong to other translation set will be available here.
lt: Be to, galite pasirinkti šį vieną jau esamų mazgų, arba pašalinti iš šio vertimo rinkinio. Tik mazgai, kurie turi tinkamą kalbą ir nepriklauso kitiems vertimų rinkiniams bus čia.

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: Already added languages
lt: Jau įdėta kalba

en: Use the site information as the sender for notification messages or use account data from the user causing the event. WARNING: Selecting the last option (Full user data) may disclose private information to subscribers like the user e-mail address.
lt: Naudokite svetainės informacija kaip siuntėją ar nario paskyros duomenis kuris sukėlė įvykį. ĮSPĖJIMAS: pasirinkdami paskutinį pasirinkimą (Pilni nario duomenis) galite pažeisti privatumą.

en: Temporarily disable all your subscriptions
lt: Laikinai išjungti visas jūsų prenumeratas

en: Enable all your subscriptions
lt: Įjungti visas jūsų prenumeratas

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
lt: Jūs galite laikinai išjungti šią prenumeratą, kad negauti pranešimų.

en: Are you sure you want to enable all your subscriptions?
lt: Ar tikrai norite įjungti visas šias prenumeratas?

en: You will get notifications again for all of them.
lt: Jūs vėl gausite pranešimus.

en: Are you sure you want to disable all your subscriptions?
lt: Ar tikrai norite išjungti visas šias prenumeratas?

en: You will stop getting notifications until you enable them again.
lt: Jūs negausite pranešimų iki kol vėl jas įjungsite.

en: All your subscriptions have been enabled.
lt: Visos jūsų prenumeratos įjungtos

en: All your subscriptions have been disabled.
lt: Visos jūsų prenumeratos išjungtos

en: !type subscription
lt: !type prenumerata

en: Recent blog posts
lt: Naujausi tinklaraščio įrašai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Edit language
lt: Redaguoti kalbą

en: list links
lt: rikiuoti nuorodas

en: Edit category
lt: Redaguoti kategoriją

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti kol forma nebus išsaugota

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
lt: Puslapio kurį bandote pasiekti nėra. <br />
    Jūsų patogumui atlikome paiešką su raktažodžiais %keys.

en: Blue Lagoon (default)
lt: Mėlynoji lagūna (numatyta)

en: Node reference: @field
lt: Mazgo nuoroda:  @field

en: Voting target
lt: Balsavimo tikslas

en: As Stars
lt: Kaip žvaigždės

en: Rating (i.e. 4.2/5)
lt: Įvertinimas (pvz.: 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
lt: Procentai (pvz.: 92)

en: Configure site-wide widgets used for Fivestar rating.
lt: Tvarkyti svetainės widgets naudojamus Fivestar vertinimui.

en: Cancel rating
lt: Atšaukti

en: Give it @star/@count
lt: Duoti @star/@count

en: Your vote has been cleared.
lt: Jūsų balsas pašalintas

en: Your rating: <span>!stars</span>
lt: Jūsų vertinimas: <span>!stars</span>

en: No votes yet
lt: Nevertinta

en: Saving your vote...
lt: Saugomas jūsų balsas..

en: Your vote has been saved.
lt: Jūsų balsas išsaugotas.

en: Deleting your vote...
lt: Šalinamas jūsų balsas..

en: Your vote has been deleted.
lt: Jūsų balsas pašalintas.

en: Select rating
lt: Pasirinikte

en: <span>@count</span> vote | <span>@count</span> votes
lt[0]: <span>@count</span> balsas
lt[1]: <span>@count</span> balsai
lt[2]: <span>@count[2]</span> balsų

en: The requested page could not be found.
lt: Prašomas puslapis nerastas.

en: The user account %id does not exist.
lt: Nario paskyra %id neegzistuoja.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
lt: Bandoma panaikinti neegzistuojančio nario paskyrą: %id.

en: Requirements problem
lt: Reikalavimų problema

en: Database configuration
lt: Duomenų bazės nuostatos

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
lt: Duomenų bazės tipas kurioje @drupal duomenys bus saugojami.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
lt: Duomenų bazės pavadinimas kurioje bus saugojami @drupal duomenys. Ji turi egzistuoti prieš @drupal įdiegimą.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
lt: Jei daugiau nei viena aplikacija naudosis šia duomenų baze įveskite lentelių priešdėlį tarkim %prefix jūsų @drupal svetainei.

en: Select an installation profile
lt: Pasirinkite įdiegimo profilį

en: Choose language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Learn how to install Drupal in other languages
lt: Sužinokite, kaip įdiegti Drupal kitomis kalbomis

en: (built-in)
lt: (standartinis)

en: No profiles available
lt: Nėra profilių

en: Drupal already installed
lt: Drupal jau įdiegtas

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
lt: <ul><li>Kad pradėti iš naujo jūs turite išvalyti duomenų bazę.</li><li>Įdiegti į dita duomenų bazę, redaguokite <em>settings.php</em> bylą <em>sites</em> kataloge</li><li>Norėdami atnaujinti jau esantį įdiegimą, tęskite su <a href="@base-url/update.php">atnaujinimo scenarijumi</a>.</li><li>Peržiūrėkite savo <a href="@base-url">svetainę</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
lt: Diegiama @drupal

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Configure site
lt: Svetainės konfigūracija

en: @drupal installation complete
lt: @drupal įdiegimas užbaigtas

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: Choose profile
lt: Pasirinkite profilį

en: Verify requirements
lt: Patikrinkite reikalavimus

en: Set up database
lt: Duomenų bazės nustatymas

en: Set up translations
lt: Vertimo nustatymas

en: Install site
lt: Įdiegti svetainę

en: Finish translations
lt: Baigti vertimus

en: Site e-mail address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
lt: <em> Nuo </em> adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
lt: Įprastai, svetainės datos bus rodomas pasirinkta laiko zona.

en: Update notifications
lt: Pranešimai apie atnaujinimus

en: Check for updates automatically
lt: Tikrinti atnaujinimus automatiškai

en: Removed orphaned action '%action' from database.
lt: Vieniši veiksmai  '%action' pašalinti iš duomenų bazės.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
lt: Cron veikimas nutrauktas dėl laiko limito.

en: 1 byte | @count bytes
lt[0]: @count baitas
lt[1]: @count baitai
lt[2]: @count baitų

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
lt: !name negali būt daugiau nei %max simbolių, bet netrumpiau nei %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
lt: Neleistinas %choice pasirinkimas %name  elemente.

en: GD2 image manipulation toolkit
lt: GD2 vaizdo manipuliavimo įrankių komplektas

en: The GD toolkit is installed and working properly.
lt: GD įrankių komplektas yra įdiegtas ir dirbantis tinkamai.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
lt: Apibrėžia paveikslėlių kokybę JPG manipuliacijoms. Galimas ruožas nuo 0 iki 100. Didesnė reikšmė reiškia geresnę paveikslėlių kokybę bet ir didesnius failus.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
lt: GD vaizdo įrankių komplektas reikalauja, kad GD modulis PHP būtų įdiegtas ir suformuotas tinkamai. Dėl išsamesnės informacijos žr. <a href="@url"> PHP vaizdo dokumentacija </a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
lt: JPEG kokybė nustatoma numeriu nuo 0 ik 100.

en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Predefined language
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Custom language
lt: Sava kalba

en: Add custom language
lt: Pridėti savo kalbą

en: Save language
lt: Išsaugoti kalbą

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
lt: <a href="@rfc4646"> RFC 4646 </a> atitinka kalbos identifikatorius. Kalbos kodai paprastai naudoja šalies kodą, ir pasirinktinai, regioninį variantą. <em> Pavyzdžiai: "en ", "en-US " ir "zh-Hant ". </em>

en: Language name in English
lt: Kalbos pavadinimas angliškai

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
lt: Pavadinimas kalbos anglų kalba. Bus pasiekiamas vertimui visomis kalbomis.

en: Native language name
lt: Orginalus kalbos pavadinimas

en: Name of the language in the language being added.
lt: Kalbos pavadinimas pridėtas į kalbas.

en: Language domain
lt: Kalbos domenas

en: Direction that text in this language is presented.
lt: Teksti kryptis šioje kalboje.

en: The language %language (%code) already exists.
lt: %language kalba (%code) jau nustatyta.

en: Invalid language code.
lt: Klaidingas kalbos kodas

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
lt: Kalba %language buvo sukurta ir galima ją dabar naudoti. Daugiau informacijos rasite <a href="@locale-help">pagalbos skiltyje</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
lt: Domeno ir kalio preišdelio reikšmės neturėtų būt nustatytos tuo pačiu metu.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
lt: Domenas (%domain) jau pririštas prie kalbos (%language).

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
lt: Tik įprasta kalba gali turėti abu ir domeno ir priešdėlio laukelius tusčius.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
lt: Priešdėlis (%prefix) jau pririštas prie kalbos (%language).

en: The English language cannot be deleted.
lt: Angliška lokalė negali būt pašalinta

en: The default language cannot be deleted.
lt: Įprastas fomatas negali būt ištrintas.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami kalbą pašalinsite ir sąsajos vertimą taip pat visi įrašai kurie nustatyti šiai kalbai taps neutralūs kalbai. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Language negotiation configuration saved.
lt: Kalbų derinimo nustatymai išsaugoti.

en: English (built-in)
lt: Anglų (standartinė)

en: String contains
lt: Eilutė sudaryta

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lt: Palikite tuščią, kad rodytų visas eilutes. Paieška jautri didžiosiom raidėm

en: English (provided by Drupal)
lt: Anglų (tiekia Drupal)

en: Search in
lt: Ieškoti

en: Both translated and untranslated strings
lt: Ir išverstos ir neišverstos eilutės

en: Only translated strings
lt: Tik išverstos eilutės

en: Only untranslated strings
lt: Tik neišverstos eilutės

en: Limit search to
lt: Riboti paieška

en: All text groups
lt: Visos teksto grupės

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: Import translation
lt: Importuoti vertimą

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
lt: Gettext Portable Object (<em>.po</em>) failas.

en: Import into
lt: Importuoti į

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
lt: Pasirinkite kalbą į kurią norite įterpti naujas eilutes. Jei pasirinkote kalbą kuri dar nenustatyta, tai ji bus pridėta

en: Text group
lt: Teksto grupė

en: Imported translations will be added to this text group.
lt: Importuojamas vertimas bus pridėtas prie šios teksto grupės.

en: The language %language has been created.
lt: Kalba %language sukurta.

en: Export translation
lt: Eksportuoti vertimą

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
lt: Pasirinkite kalbą kurią norėtumėt eksportuoti į  Gettex Portable Object (<em>.po</em>) formatą.

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
lt: Generuoti gettext Portable Object Šablono  (<em>.pot</em>) bylą su visom sąsajos eilutėmis iš vietinės Drupal duomenų bazės.

en: String not found.
lt: Eilutė nerasta

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lt: Pateikta eilutė turi neleidžiamo HTML: %string

en: The string has been saved.
lt: Eilutė išsaugota

en: The string has been removed.
lt: Eilutė pašalinta

en: The language selected for import is not supported.
lt: Pasirinkta kalba importavimui nepalaikoma

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
lt: Pasirodo vertimo failui %filename trūksta arba blogai suformatuota antraštė (header).

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
lt: Vertimas sėkmingai importuotas. Buvo naujai sukurta %number eilutės, %update eilutės atnaujintos ir %delete pašalintos eilutės.

en: Importing interface translations
lt: Importuojami sąsajos vertimai

en: Starting import
lt: Pradedama importuoti

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lt: Bandymas pateikti vertimą su neleidžiamu HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
lt: Kalba %language (%code) sukurta.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
lt: Importuota %file į %locale: %number eilutės pridėtos, %update eilutės atnaujintos ir  %delete pašalintos.

en: Exported %locale translation file: %filename.
lt: Eksportuotas %locale vertimo failas: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
lt: Eksportuotas vertimo failas: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
lt: Atnaujintas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
lt: Sukurtas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
lt: Pašalintas JavaScript vertimo failas %language kalbai, nes nėra vertimo šiai kalbai.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
lt: Klaida kuriant JavaScript vertimo failą %language kalbai.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
lt[0]: @count vertimo eilutė buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.
lt[1]: @count vertimo eilutės buvo praleistos dėl neleidžiamo HTML.
lt[2]: @count[2] vertimo eilučių buvo praleista dėl neleidžiamo HTML.

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
lt[0]: @count vertimo rinkmena importuota naujai įdiegtiems moduliams
lt[1]: @count vertimo rinkmenos importuotos naujai įdiegtiems moduliams
lt[2]: @count vertimo rinkmenų importuotos naujai įdiegtiems moduliams

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
lt[0]: @count vertimo rinkmena importuota įjungtiems moduliams
lt[1]: @count vertimo rinkmenos importuotos įjungtiems moduliams
lt[2]: @count[2] vertimo rinkmenų importuotos įjungtiems moduliams

en: Latvian
lt: Latviškai

en: Sinhala
lt: Sinhalų

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lt: Klaida siunčiant el. paštą (iš %from į %to).

en: sort ascending
lt: didėjančia tvarka

en: sort descending
lt: mažėjančia tvarka

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
lt: Veiksmai paremti Unicode eilutėmis yra paremtas geriausiomis pastangomis. Įdiegite <a href="@url">PHP mbstring plėtinius</a>, kad pagerinti Unicode palaikymą.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės funkcijos perkraunama PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.func_overload</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės įvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės įvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.encoding_input</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Multibyte eilutės išvesties transformacija PHP yra aktyvi ir turi būt išjungta. Patikrinkite php.ini <em>mbstring.http_output</em> nuostatas. Prašome peržiūrėti <a href="@url">PHP mbstring dokumentacija</a> jei norite daugiau informacijos.

en: Standard PHP
lt: Standartinis PHP

en: PHP Mbstring Extension
lt: PHP Mbstring pėltinys

en: Unicode library
lt: Unicode biblioteka

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
lt: Nepavyko išversti XML encodingo '%s  į UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
lt: Nepalaikomas kodavimas %s. Prašome įdiegti iconv, GNU recode ar mbstring  PHP.

en: Parse error. Not well formed
lt: Frazės klaida. Neteisingai suformuota.

en: Parse error. Request not well formed.
lt: Frazės klaida. Užklausa neteisingai suformuota.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
lt: Serverio klaida. Neteisngas XML-RPC. Užklausa turi būti methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodas @methodname nenurodytas.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
lt: Serverio klaida. Neteisingas metodo parametro skaičius .

en: Server error. Invalid method parameters.
lt: Serverio klaida. Neteisingas metodo parametras.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodas @method neegzistuoja.

en: Invalid syntax for system.multicall.
lt: Neteisinga sintaksė system.multicall.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
lt: Serverio klaida. Užklausos metodo @methodname parašas nenurodytas.

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
lt: Tiekimo pavadinimas (ar svetainės pavadinimas kuri tiekia)

en: Categorize news items
lt: Kategorizuoti naujienų elementai

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
lt: Ar tikrai norite pašalinti visus elementus iš tiekimo %feed?

en: checkboxes
lt: langeliai

en: multiple selector
lt: daugybinis žymėjimas

en: Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
lt: Daugelis svetainių publikuoja savo naujienas ir žiniaraščio įrašus pasinaudoję tiekimu standartizuotais XML formatais. <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, ir <a href="@atom">Atom</a>.

en: Current feeds are listed below, and <a href="@addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed or feed category, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href="@block">blocks administration page</a>.
lt: Dabartiniai tiekimai rodomi žemiau, <a href="@addfeed">nauji tiekimai gali būt pridėti</a>. Kiekvienam tiekimui ar tiekimo kategorijai yra blokas kurį galite įjungti <a href="@block">blokų valdymo puslapyje</a>.

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
lt: Pridėkite tiekimus RSS, RDF ar Atom formatu. Tiekimas gali turėti tik vieną įrašą.

en: Categories allow feed items from different feeds to be grouped together. For example, several sport-related feeds may belong to a category named <em>Sports</em>. Feed items may be grouped automatically (by selecting a category when creating or editing a feed) or manually (via the <em>Categorize</em> page available from feed item listings). Each category provides its own feed page and block.
lt: Kategorijos suteikia galimybę sugrupuoti skirtingus tiekimus. Pvz.: keli su sportu susiję teikimai gali priklausyti grupei <em>Sportas</em>. Tiekimai gali būt grupuojami automatiškai (pagal parinkta kategorija kai jis kuriamas) ar rankiniu būdu (Kategorizavimo puslapyje). Kiekviena kategorija teikia savo tiekimo puslapį ir bloką.

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
lt: Nustatykite kuris turinys jūsų svetainėje surenkamas iš kitų svetainių, kaip dažnai jie atnaujinami ir kaip jį kategorizuoti.

en: Update items
lt: Atnaujinti elemantai

en: Edit feed
lt: Redaguoti tiekimą

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šiam regione

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
lt: Blokas %info buvo priskirtas prie individualios srities %region ir buvo išjungtas.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
lt: Pakeitimai nebus išsaugoti iki tol kol nuspausite <em> išsaugoti blokus</em> mygtuką.

en: Post new blog entry.
lt: Skelbti naują tinklaraščio įrašą

en: You are not allowed to post a new blog entry.
lt: Jums neleidžiama sukurti naujo įrašo.

en: You have not created any blog entries.
lt: Jūs dar nesukūrėte nei vieno tinklaraščio įrašo.

en: !author has not created any blog entries.
lt: !author nesukūrė nei vieno tinklaraščio įrašo.

en: No blog entries have been created.
lt: Dar nesukurta tinklaraščio įrašų.

en: Blog entry
lt: Tinklaraščio įrašas

en: View recent blog entries
lt: Rodyti paskutinius tinklaraščio įrašus

en: Read !username's latest blog entries.
lt: Skaityti !username' naujausius tinklaraščio įrašus.

en: !username's blog
lt: !username tinklaraštis

en: Read the latest blog entries.
lt: Skaityti naujausius tinklaraščio įrašus

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
lt: Trinio tipas %add-child nuorodai turi būti vienas iš pasirinktų kaip leidžia knygos apybraižos tipas.

en: Save book pages
lt: Išsaugoti knygos puslapius

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
lt: Ši knyga pakeista kito nario, pakeitimai neišsaugoti.

en: Title changed from %original to %current.
lt: Pavadinimas pakeistas iš %original  į %current.

en: Updated book %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: book: updated %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: Update book outline
lt: Atnaujinti knygos apybraižą

en: Remove from book outline
lt: Pašalinti iš knygos apybraižą

en: No changes were made
lt: Pakeitimų neatlikta

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
lt: Įrašas pridėtas į pasirinktą knygą. Dabar galite nustatyti vietą priklausomai nuo kitų puslapių.

en: The book outline has been updated.
lt: Knygos apybraiža atnaujinta.

en: There was an error adding the post to the book.
lt: Klaida pridedant įrašą į knygą.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
lt: %title turi susietus dukterinius puslapius kurie bus automatiškai išdėstyti taip, kad išlaikytų savo struktūrą. Atkurti struktūrą (kaip buvo prieš pašalinant puslapį),  %title galima vėl pridėti naudojant Apybraižos kortelę, ir kiekvienas ir kiekvieną  dukterinį puslapį reikės išdėstyti rankinių būdu.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lt: %title galima vėl pridėti į struktūra naudojant Apybraižos kortelę

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
lt: Ar tikrai nurite pašalinti %title iį knygos struktūros?

en: The post has been removed from the book.
lt: Įrašas pašalintas iš knygos.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
lt: Spausdinimo versija puslapiams ir sub-puslapiams

en: Show block on all pages
lt: Bloko rodymas visuose puslapiuose

en: Show block only on book pages
lt: Rodyti bloką tik knygos puslapiuose

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
lt: Jei pasirinkta, kad <em>Bloką rodys visuose puslapiuose</em> bloką sudarys automatiškai sugeneruotas meniu visoms svetainės knygoms.  Jei pasirnkta, kad <em>Bloką rodys tik knygos puslapiuose</em> bloką sudarys tik konkrečios knygos meniu. Šiuo atveju jei dabartinis puslapis nepriklauso knygai, blokas nebus rodomas. <em>Specifinės matomumo nuostatos</em> ar kitos matomumo nuostatos gali būt naudojamos papildomam bloko rodymui.

en: This is the top-level page in this book.
lt: Čia yra aukščiausio lygio knygos puslapis

en: No book selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Tėvinis knygos puslapis. Maksimalus knygos gylis ir visi dukteriniai puslapiai yra !maxdepth. Kaikurie puslapiai pasirinktoje knygoje gali būt užimti nes jei virųys šį limitą.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
lt: %title yra knygos apybraižos dalis, ir turi susijusių dukterinių puslapių. Jie jūs tęsite šalinimą dukteriniai puslapiai bus automatiškai perkelti.

en: Re-order book pages and change titles
lt: Pertvarkyti knygos puslapius ir pakeisti pavadinimus

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: Base color
lt: Pagrindinė spalva

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Header bottom
lt: Galvos apačia

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
lt: Neužtenka PHP atminties pakeisti temos spalvinė schemą. Jums reikia bent jau %size daugiau. Daugiau informacijos <a href="@url">PHP dokumentacijoje</a>

en: Delete the selected comments
lt: Šalinti pasirinktus įrašus

en: Allows users to comment on and discuss published content.
lt: Leidžia vartotojams komentuoti skelbiamą turinį.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
lt: Pavyzdžiui: 'svetainės atsiliepimai' ar 'produkto informacija'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Kai peržiūrimos kategorijos lengvesnės pakyla virš sunkesnių. Kategorijos su vienodu svoriu rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
lt: Kontaktų forma nenustatyta.<a href="@add"> Pridėkite vieną ar daugiau kategorijų</a> prie formos.

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
lt: Sukuria sistemos kontaktų formą ir nustato jų kategorijas.

en: Edit contact category
lt: Redaguoti kontaktų kategorijas

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
lt: Leidžia naudoti tiek asmeninę tiek ir puslapio kontaktų formą.

en: Database logging
lt: Duomenų bazės prisijungimai

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Top 'page not found' errors
lt: Top 'nerastas puslapis' klaidos

en: View 'page not found' errors (404s).
lt: Peržiūrėti 'puslapis nerastas' klaidas (404)

en: Top 'access denied' errors
lt: Top 'priėjimas uždraustas' klaidos

en: View 'access denied' errors (403s).
lt: Peržiūrėti 'priėjimas uždraustas' klaidas (403)

en: Logs and records system events to the database.
lt: Kaupia ir įrašo sistemos įvykius į duomenų bazę.

en: No roles may use this format
lt: Nei viena rolė negali naudotis šiuo formatu

en: Allowed HTML tags: @tags
lt: Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
lt: Anchors naudojamas nuorodoms į kitus puslapius

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems. Šios žymės naudojimas šiek tiek kitoks, nes nera atidarymo/uždarymo dalių kaip kituose. Naudokite papildoma " /" žymės viduje, kad atitiktų XHTML 1.0 suderinamumą.

en: Text with <br />line break
lt: Tekstas su <br />lūžio linija

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems.

en: Paragraph one.
lt: Pirmas paragrafas

en: Paragraph two.
lt: Antras paragrafas

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Emphasized
lt: Pabrauktas

en: Cited
lt: Cituojama

en: Coded text used to show programming source code
lt: Kodo tekstas rodyti programavimo kodą

en: Coded
lt: Kodas

en: Bolded
lt: Pastorintas

en: Italicized
lt: Pasviręs

en: Superscripted
lt: Užrašytas virš

en: <sup>Super</sup>scripted
lt: <sup>Virš</sup>užrašytas

en: Subscripted
lt: Žemiau užrašytas

en: <sub>Sub</sub>scripted
lt: <sub>Žemiau</sub>užrašytas

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
lt: <abbr title="Trumpinys">trum.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
lt: <acronym title="Trijų-Raidžių-Akronimas">TRA</acronym>

en: Block quoted
lt: Citavimo blokas

en: Quoted inline
lt: Citavimas eilutėje

en: Table header
lt: Lentalės antraštė

en: Table cell
lt: Lantelės celė

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Numeruotas sąrašas - naudokite &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: First item
lt: Pirmas elementas

en: Second item
lt: Antras elementas

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Nenumeruotas sąrašas - naudokite  &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
lt: Paaiškinimo sąrašas panašus į kitus HTML sąrašus. &lt;dl&gt; pradėkite sąrašą, &lt;dt&gt; pradėkite sąrašo elemetą ir&lt;dd&gt; pradėtike paaiškinimą.

en: First term
lt: Pirmas apibūdinimas

en: First definition
lt: Pirmas apibrėžimas

en: Second term
lt: Antras apibūdinimas

en: Second definition
lt: Antras paaiškinimas

en: Subtitle three
lt: Trečia paantraštė

en: Subtitle four
lt: Ketvirta  paantraštė

en: Subtitle five
lt: Penkta  paantraštė

en: Subtitle six
lt: Šešta  paantraštė

en: Tag Description
lt: Žymės aprašymas

en: You Type
lt: Jūs rašote

en: You Get
lt: Jūs gaunate

en: No help provided for tag %tag.
lt: Pagalbos žymei %tag nėra.

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Quotation mark
lt: Kabutės

en: Character Description
lt: Simbolio pibūdinimas

en: Lines and paragraphs break automatically.
lt: Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
lt: Linijos ir paragrafai atpažystami automatiškai &lt;br /&gt; linijos trūkis ir &lt;p&gt; paragrafas ir &lt;/p&gt; paragrafo pabaigoje įterpiami automatiškai. Jei paragrafas neatsiranda tiesiog pridėkite keletą tusčių linijų.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
lt: Web puslapių adresai ir el. pašto adresai automatiškai tampa nuorodomis.

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
lt: Tvarko kaip turinys filtruojamas pagal narį, įtraukiant leidžiamas HTML žymes. Taip pat leidžia įjungti moduliu pateiktus filtrus.

en: Compose tips
lt: Formatavimo pagalba

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šių diskusijos pavadinimas.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
lt: Aprašymas ir nurodymas diskusijoms šiame forume.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
lt: Forumai rodomi pagal svorį (forumai su vienodu svoriu rikiuojami pagal abėcėlę)

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šio forumo pavadinimas.

en: Description and guidelines for forums within this container.
lt: Aprašymas ir nurodymas forumams šiamekonteineryje.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
lt: Konteineriai rodomi pagal svorį (konteineriai su vienodu svoriu rikiuojami pagal abėcėlę)

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
lt: Pašalinę forumą ar konteinerį taip pat pašalinsite ir sub-forumus ir įrašus juose. Norėdami pašalinti įrašus aplankykite <a href="@content">turinio administravimą</a>. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
lt: Konteineris paprastai talpinamas auksčiausiam (root) lygyje, bet taip pat galima talpinti ir į kitus konteinerius ar forumus.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
lt: Forumai gali būt talpinami auksčiausiam (root) lygyje, ar talpinti į kitus konteinerius ar forumus.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@forum">Forumo modulį</a>.

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: You are not allowed to post new content in the forum.
lt: Jums neleidžiama skelbti naujo turinio forme.

en: Manages the display of online help.
lt: Tvarko online pagalbos rodymą

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
lt: Šiame puslapyje galite peržiūrėti galimus vertimus. Drupal vertimo eilutes rodo teksto grupėse; moduliai gali pateikti papildomą teksto grupę kur bus kitos vertimo eilutės. Kadangi teskto grupės grupuoja susijusias eilutes, dažniausiai sutelkiamas dėmesys į specifines Drupal sąsajos sritis.

en: Note that the <em>.po</em> files within a translation package are imported automatically (if available) when new modules or themes are enabled, or as new languages are added. Since this page only allows the import of one <em>.po</em> file at a time, it may be simpler to download and extract a translation package into your Drupal installation directory and <a href="@language-add">add the language</a> (which automatically imports all <em>.po</em> files within the package). Translation packages are available for download on the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
lt: Atminkite, kad  <em>.po</em> bylos iš vertimo paketų importuojamos automatiškai (jei įmanoma) kai naujas modulis ar tema įjungiama ar kai nauja kalba pridedama. Kadangi šiame puslapyje galima importuoti tik vieną  <em>.po</em> bylą vienu metu, gal būtų patogiau atsisiųsti vertimo paketą ir išarchyvuoti jį į Drupal direktoriją ir <a href="@language-add">pridėti kalbą</a> (kur automatiškai bus importuotos  <em>.po</em> bylos). Vertimo paketus galima atsisiųsti iš <a href="@translations">Drupal vertimų puslapių</a>.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
lt: Šiame puslapyje galite eksportuoti eilutes vertimui kurias naudoja jūsų svetainė. Eksportuojama byla gali būt Gettext Portable Object (<em>.po</em>) forma, kur yra tiek išverstos tiek neišverstos eilutės (naudojama pasidalinti vertimu su kitais), arba Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) forma, kur yra tik orginalios kalbos eilutės (naudojama sukurti naują vertimą  naudojant Gettext vertimo redaktorių )

en: Built-in interface
lt: Vidinė sąsaja

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui ir pageidaujama svetainės atvaizdavimo kalba.

en: This account's default language for e-mails.
lt: Įprasta paskyros kalba el. paštui.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
lt: Kelio pervadinimas tam tikrai kalbai visada bus naudojamas šiam puslapiui tai kalbai ir turi pirmenybę prieš kelius nustatytus <em>Visose kalbose</em>.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungti daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirinkimo laukelis bus pridėtas prie redagavimo formos, leidžiantis pasirinkti vieną iš <a href="!languages">galimų kalbų</a>.Jei išjungta nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Šio pasirinkimo pakeitimas neturės jokios įtakos jau esančiam turiniui.

en: Configure languages for content and the user interface.
lt: Konfigūruoti turinio bei naudotojo sąsajos kalbas.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
lt: Versti sąsają,ir kitą tekstą.

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
lt: Prideda kalbos valdymo galimybę ir įgalina vartotojo sąsajos išvertimą į kitą kalbą.

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: This content type does not have a title field.
lt: Šis turinio tipas neturi pavadinimo laukelio.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>mazgų administravimo</em> teisėmis šias nuostatas galės perrašyti.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The human-readable name %name is already taken.
lt: Žmonėms suprantamas pavadinimas %type jau užimtas.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %type turinio tipą?

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
lt[0]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašui.
lt[1]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašams.
lt[2]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count[2] įrašų.

en: Number of posts on main page
lt: Įrašų skaičius pagrindiniame puslapyje

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
lt: Ar jūs tikrai norite atstatyti svetainės turinio leidimus?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
lt: Šis veiksmas atstato visus leidimus svetainės turiniui ir gali būt gan ilgas procesas. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: language
lt: kalba

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
lt: Sutrumpinta įrašo versija rodo, kaip paskelbas įrašas bus vaizduojamas pagrindiniame puslapyje ar eksportuotas sindikacijai. <span class="no-js"> Jūs galite įterpti skirtuką "&lt;!--break--&gt;" (be kabučių), norėdami nurodyti, kurioje vietoje įrašas bus perskirtas.</span>

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
lt: @type %title buvo atstatyta į versija iš %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimus reikia atstatyti.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
lt: Versija leidžia jums sekti skirtumus tarp daugialypių versijų.

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
lt: <strong>Sukonfiguruokite savo svetainę</strong> Kai tik prisijungsite, apsilankykite <a href="@admin">administravimo skiltyje</a>, kur galėsite  <a href="@config">konfiguruoti ir pritaikyti </a> savo svetainę visais atžvilgiais.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
lt: <strong>Įjunkite papildomas galimybes</strong> Peržiūrėkite <a href="@modules">modulių sąrašą</a> ir įjunkite galimybes kurios tenkins jūsų poreikius. Papildomus modulius galite rasti <a href="@download_modules">Drupal modulių atsisiuntimų puslapyje</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
lt: <strong>Pritaikykite savo svetainės dizainą </strong> Norėdami pakeisti svetainės išvazdą, aplankykite <a href="@themes">temų skiltį</a>. Galite pasirinkti iš jau esančių temų arba atsisiųsti papidomai iš <a href="@download_themes">Drupal temų atsisiuntimo puslapio</a>.

en: Rebuilding content access permissions
lt: Atstatomos turinio skaitymo leidimai

en: Content permissions have been rebuilt.
lt: Turinio leidimai atstatyti.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti netinkamai.

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją.

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją.

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
lt: Sistemos pagrindas, kuris leidžia į svetainę dėti turinį ir jį atvaizduoti

en: To use OpenID you must first establish an identity on a public or private OpenID server. If you do not have an OpenID and would like one, look into one of the <a href="@openid-providers">free public providers</a>. You can find out more about OpenID at <a href="@openid-net">this website</a>.
lt: Norint naudotis OpenID jūs turite susikurti paskyrą viešame ar privačiame OpenID serveryje. Jei neturite OpenID ir norite susikurti peržiūrėkite <a href="@openid-providers">nemokamus viešus tiekėjus</a>. Daugiau sužinoti apie OpenID galite <a href="@openid-net">šioje svetainėje</a>.

en: OpenID identities
lt: OpenID paskyros

en: Allows users to log into your site using OpenID.
lt: Leidžia vartotojams prisijungti prie jūsų svetainės, naudojant OpenID.

en: The alias %alias is already in use in this language.
lt: Pervadinimas %alias jau naudojamas šiai kalbai.

en: The alias has been saved.
lt: Pervadinimas išsaugotas

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
lt: Ar tikrai nori ištrinti pervadinima %title?

en: Filter aliases
lt: Filtruoti pervadinimus

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
lt: Įveskite kelią kuriam norite sukurti pervadinimą ir naują pervadinimą.

en: URL aliases
lt: URL pervadinimai

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
lt: Pakeiskite svetainės URL kelius pervadindami juos.

en: Edit alias
lt: Redaguoti pervadinimus

en: Delete alias
lt: Pašalinti pervadinimą

en: Add alias
lt: Pridėti pervadinimus

en: Allows users to rename URLs.
lt: Leidžia nariams pervadinti URL.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
lt: <a href="@drupal">Drupal.org</a> siūlo <a href="@php-snippets">kelis PHP fragmentus</a>, arba jūs galite sukurti savo su PHP patirtimi ir Drupal sistemos žiniomis.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
lt: Galite įrašyti PHP kodą. Tarp &lt;?php ?&gt; žymenų.

en: Using custom PHP code
lt: Naudotis savitu PHP kodu

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
lt: Pasirinktiniai PHP kodas gali būti integruotas į kai kuriuos svetainės turinio tipus, įskaitant pranešimus ir blokus. Nors įterpti PHP kodą į įrašus arba blokus yra galinga ir lanksti funkcija, kai tai anudojasi patikimas vartotojas su PHP patirtį, ji yra didelė ir pavojinga saugumo riziką, kai naudojama netinkamai. Net ir maža klaida, kai įršytas PHP kodas gali netyčia sutrikdyti svetainės darbą.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
lt: Jei jūs nesusipažinę su PHP, SQL ar Drupal venkite naudoti PHP kodą įrašuose. Eksperimentai su PHP kodu gali sugadinti duomenų bazę, atvaizduoti svetainę neteisingai ar pažeisti saugumą.

en: Notes:
lt: Pastabos:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
lt: Nepamirškite du kart patikrinti kiekvieną eilutę dėl sintaksės ar logikos klaidų <strong>prieš</strong> išsaugant.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
lt: Sakinys turi būti tinkamai užbaigtas su kabliataškiu.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
lt: Globalūs kintamieji panaudoti PHP kode turi savo reikšmes.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
lt: <code>register_globals</code> yyra <strong>išjungtas</strong>. Jei jums reikia pasinaudoti formomis, suprakite ir pasinaudokite funkcijomis <a href="@formapi">Drupal Form API</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
lt: Pasinaudokite <code>print</code> ar <code>return</code> sakiniuose, kad išvesti turinį.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
lt: Kurkite ir testuokite savo PHP kodą pasinaudoja atskiru scenarijum ir pavyzdine duomenų baze prieš naudojant veikiančioje svetainėje.

en: Consider including your custom PHP code within a site-specific module or <code>template.php</code> file rather than embedding it directly into a post or block.
lt: Apsvarstykite įterpti savita PHP kodą į specifinius modulius ar <code>template.php</code> bylą nei įterpti kodą tiesiai į turinį ar bloką

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
lt: Žinokite, kad galimybę dėti PHP kodą į turinį suteikia PHP filtro modulis. Jei šis modulio yra išjungtas arba panaikintas, tada blokai ir įrašai su įterptu PHP gali rodyti, o ne vykdyti PHP kodą.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
lt: Pagrindinis pavyzdys: <em>Sukurti "Sveiki" bloką kuris pasisveikins su lankytojais</em>

en: PHP evaluator
lt: PHP vertintojas

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
lt: Vykdo PHP kodą. Šio filtro naudojimas turėtų būt patikėtas tik administratoriams.

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
lt: Leidžia įterpti PHP kodą/fragmentą, kad jis veiktų.

en: Total votes: @votes
lt: Iš viso balsų: @votes

en: Most recent poll
lt: Naujausios apklausos

en: A <em>poll</em> is a question with a set of possible responses. A <em>poll</em>, once created, automatically provides a simple running count of the number of votes received for each response.
lt: <em>Apklausa</em> yra sudaryta iš klausimo ir galimų atsakymų sąrašo. <em>Apklausos</em> modulis iš karto atlieka kiekvieno atsakymo balsų skaičiavimą.

en: Poll status
lt: Apklausos būsena

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
lt: Kai apklausa uždaryta, svetainės lankytojai balsuoti nebegali

en: After this period, the poll will be closed automatically.
lt: Po šio periodo apklausa bus automatiškai uždaryta

en: Negative values are not allowed.
lt: Neigiamos reikšmės neleidžiamos

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
lt: Jūsų balsas neišsaugotas, nes jūs nieko nepasirinkote.

en: Vote count
lt: Balsų skaičius

en: Polls
lt: Apklausos

en: Profile fields have been updated.
lt: Profilio laukeliai atnaujinti.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
lt: Šioje kategorijoje nėra laukelių. Jei kategorija bus tuščia saugojant, ji bus pašalinta.

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
lt: Laukelio pavadinimas. Šis pavadinimas nebus rodomas viešai - jis bus naudojamas vidiniams URL ir HTML kodui generuoti.
    Rekomenduojama, kad priešdėlis būtų <code>profile_</code> tam, kad išvengti vardų konfliktų su kitais laukeliais, nebent jūs žinote ką darote. Specialūs simboliai neleidžiami išskyrus brūkšnelius ( - ir _ ). Pvz. "profile_megstama_spalva", o gal tiesiog  "profile_spalva".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
lt: Sąrašo pasirinkimai. Kiekvieną pasirinkimą rašykite naujoje eilutėje. Pvz. "žalia",  "mėlyna",  "ruda", ir pan.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
lt: Paslėptas profilio laukelis, tik administratorius, moduliai ir temos jį matys.

en: Private field, content only available to privileged users.
lt: Privatus laukelis, turinys matomas tik administratoriams.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
lt: Viešas laukelis, turinys matomas profilyje, bet nenaudojamas narių sąrašo puslapyje.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
lt: Viešas laukelis, turinys matomas profilyje ir narių sąrašo puslapyje.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
lt: Svoris nurodo kaip bus rikiuojami laukeliai. Lengvesni pakils virš sunkesnių.

en: Form will auto-complete while user is typing.
lt: Forma siūlys teksto pabaiga kai narys rašys.

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
lt: Saugumo sumetimais, auto pabaiga išjungta nariams kurie neturi priėjimo prie narių paskyrų.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
lt: Nurodytas formos pavadinimas sudarytas iš neleistinų simbolių. Tarpai ar kiti specialūs simboliai neleidžiami išskyrūs ( - ir _ ).

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
lt: Nurodytas formos pavadinimas yra rezervuotas Drupal reikmėms.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
lt: Nurodytas kategorijos pavadinimas yra rezervuotas Drupal reikmėms.

en: The specified title is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: The specified name is already in use.
lt: Nurodytas pavadinimas jau naudojamas.

en: A hidden field cannot be required.
lt: Paslėptas laukelis negali būti būtinas.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
lt: Paslėptas laukelis negali būti nustatytas kaip matomas naudotojų registracijos formoje.

en: The field has been created.
lt: Laukelis sukurtas.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
lt: Ar tikrai nori pašalinti laukelį %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
lt: Šis veiksmas neatstatomas. Jei nariai įvędę reikšmes jos bus ištrintos. Jei norite reikšmes išsaugoti verčiau <a href="@edit-field">redaguokite šį laukelį</a> ir pakeiskite į paslėptą profilį taip reikšmes matys tik administratorius.

en: The field %field has been deleted.
lt: Laukelis %field pašalintas.

en: Profile field %field added under category %category.
lt: Profilio laukelis %field pridėtas į %category kategoriją.

en: Profile field %field deleted.
lt: Profilio laukelis %field pašalintas

en: User list
lt: Narių sąrašas

en: single-line textfield
lt: vienos eilutės teksto laukelis

en: multi-line textfield
lt: kelių eilučių teksto laukelis

en: checkbox
lt: žymimasis langelis

en: list selection
lt: pasirinkimas iš sąrašo

en: freeform list
lt: bet kokių reikšmių sąrašas

en: Author information
lt: Autoriaus informacija

en: Link to full user profile
lt: Nuoroda į pilną nario profilį.

en: Profile fields to display
lt: Profilio laukelio rodymas

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
lt: Pasirinkite kuris profilio laukelis bus rodomas bloke. Tik viešam rodymui<a href="@profile-admin"> priskirti</a> laukai bus rodomi.

en: View full user profile
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: About %name
lt: Apie %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
lt: Įveskite kiekvieną elementą atskiroje eilutėje arba atskirkite kableliais. HTML neleidžiamas.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
lt: Pateikta reikšmė %field  negaliojantis URL.

en: Create customizable fields for your users.
lt: Sukurkite savitus laukelius nario profilyje

en: Profile category autocomplete
lt: Profilio kategorijos automatinis baigimas

en: Edit field
lt: Redaguoti laukelį

en: Delete field
lt: Pašalinti laukelį

en: Profile autocomplete
lt: Profilių automatinis baigimas

en: Supports configurable user profiles.
lt: Palaiko konfiguruojama nario profilį.

en: The index will be rebuilt.
lt: Indeksas bus atkurtas.

en: Indexing status
lt: Indekso būsena

en: Indexing throttle
lt: Indekso sklendė

en: Number of items to index per cron run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per cron paleidimą

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
lt: Maksimalus elementų kiekis kuris bus indeksuotas per cron veikimo užduotį. Jei būtina sumažinkite elemtų kiekį, taip išvegsite atminties klaidų ir timeouts kai indeksuojama.

en: Indexing settings
lt: Indekso nuostatos

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
lt: <p><em>Pakeitus žemiau esančias nuostatas reikės atstatyti svetainės indeksą. Paieškos indeksas nebus išvalomas bet sistemiškai atnaujintas, tam, kad atitiktų naujas nuostatas. Paieška veiks, bet  naujas turinys ne bus randamas kol indeksas nebus atnaujintas.</em></p><p><em>Įprastos nuostatos turėtu tikti daugeliui svetainių.</em></p>

en: Minimum word length to index
lt: Mažiausias žodžio ilgis indeksavimui

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
lt: Žodžio simbolių kiekis, kad jis būtų indeksuojamas. Mažesnė reikšmė reiškia didesnį paieškos tikslumą, bet taip pat didelę duomenų bazę. Kiekviena paieškos užklausa turi būti bent jau tokio ilgio arba ilgesnė.

en: Simple CJK handling
lt: Paprastas CJK naudojimas

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
lt: Ar pritaikyti paprasta  Chinese/Japanese/Korean tokenizer paremta dalinį nuoseklumą. Išjunkite jei norite naudoti išorinį procesorių. Neveikia kitoms kalboms.

en: The search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the settings below.
lt: Paieškos variklis naudoja žodžių rastų jūsų svetainėje indeksą. Sukurti ir naudoti šį indeksą reikia teisingo <a href="@cron">cron užduočių vykdomo</a>. Indeksavimo elgesys gali būt nustatytas žemiau.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Top search phrases
lt: Labiausiai ieškomos frazės

en: View most popular search phrases.
lt: Peržiūrėti populiariausias paieškos frazes.

en: Enables site-wide keyword searching.
lt: Leidžia ieškoti žodžių visoje svetainėje.

en: Total page generation time
lt: Visas puslapio generavimo laikas

en: Top pages in the past %interval
lt: Lankomiausi puslapiai per %interval

en: Top visitors in the past %interval
lt: Dažniausi lankytojai per %interval

en: Top referrers in the past %interval
lt: Dažniausi persiuntėjai per %interval

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
lt: Užrašyti kiekvieno puslapio peržiūrėjimą. Reikia šaltinių statistikai.

en: Older access log entries (including referrer statistics) will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
lt: Senesni perskaitymo įrašai bus automatiškai išmesti. (Reikalauja teisingai nustatytų <a href="@cron">cron darbų</a>.)

en: Content viewing counter settings
lt: Turinio peržiūrėjimų skaitiklio nustatymai

en: Count content views
lt: Skaičiuoti turinio parodymus

en: Increment a counter each time content is viewed.
lt: Padidiną skaitiklio parodymą kai tik turinys skaitomas.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
lt: Statistinės informacijos nuostatos kurią renka Drupal. Dabartinę informacija žiūrėkite <a href="@statistics"> svetainės statistikos puslapyje</a>.

en: This page displays the site's most recent hits.
lt: Šis puslapis rodo svetainės naujausius paspaudimus.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
lt: Šiame puslapyje rodoma išoriniai referiai ar išoriniės nuorodos į jūsų svetainę.

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
lt: Kai jūs blokuojate lankytoją jūs uždraudžiate lankytojo IP. Priešingai nei nario blokavimas, lankytojo blokavimas veikia net anoniminiams lankytojams. Tai dažniausiai naudojama blokuoti šaltiniui jautrius robotus ar web crawlers.

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: How many content items to display in "all time" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "viso laiko" sąraše.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lt: Kiek turinio elementų royti "naujausios peržiūros" sąraše.

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: Last viewed:
lt: Peržiūrėtas paskutinis:

en: View pages that have recently been visited.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: View pages that have been hit frequently.
lt: Peržiūrėti puslapius kurius aplankė vėliausiai

en: Top visitors
lt: Dažniausi lankytojai

en: View visitors that hit many pages.
lt: Peržiūrėti lankytojus kurie paspaudė daug puslapių

en: Top referrers
lt: Dažniausi persiuntėjai

en: View top referrers.
lt: Peržiūrėti top referius

en: View access log.
lt: Peržiūrėti priėjimo įrašus.

en: Track page visits
lt: Sekti puslapio aplankymus

en: Logs access statistics for your site.
lt: Įrašo svetainės apsilankymų statistiką.

en: Logs and records system events to syslog.
lt: Kaupia ir įrašo sistemos įvykius į duomenų  syslog.

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Logo image settings
lt: Logotipo nustatymai

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
lt: Jei pažymėta, logotipas nebus rodomas.

en: Use the default logo
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą jai priklausantį logotipą.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo logotipą.

en: Upload logo image
lt: Įkelti logotipo paveikslėlį

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
lt: Jūsų trumpinio ikona ar 'favicon'  yra rodoma adreso eilutėje daugumoje naršyklių.

en: Use the default shortcut icon.
lt: Naudoti įprastą logotipą

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
lt: Pažymėkite čia jei norite, kad tema naudotų įprastą trumpinio ikoną.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
lt: Kelias iki paveikslėlio kurį norite naudoti kaip savo trumpinio ikoną.

en: Upload icon image
lt: Atsiųsti ikonos paveikslėlį

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį  kad nusiųstumėte trumpinio ikoną.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
lt: @module (<span class="admin-missing">trūksta</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
lt: Sekantys moduliai visiškai pašalinti iš svetainės ir <em>visi duomenys susiję su šiais moduliais pašalinti</em>!

en: Confirm uninstall
lt: Patvirtinkite pašalinimą

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
lt: Tęsti pašalinant aukščiau nurodytus?

en: No modules selected.
lt: Moduliai nepasirinkti

en: The selected modules have been uninstalled.
lt: Pasirinkti moduliai pašalinti.

en: The name of this website.
lt: Šios svetainės pavadinimas.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
lt: Jūsų svetainės moto, žymės elitė ar šūkis (dažniauiai rodoma šalia svetainės pavadinimo )

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Caches cleared.
lt: Talpyklos išvalytos.

en: Select an image processing toolkit
lt: Pasirinkite paveikslėlių apdirbimo įrankinę

en: Number of items in each feed
lt: Elementų kiekis kiekvienam feed

en: Default number of items to include in each feed.
lt: Įprastas elementų kiekis įterptas į kiekvieną feed.

en: Feed content
lt: Sklaidos turinys

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
lt: Visuotinės nuostatos kaip bus rodomas turinys kiekvienam feed.

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko

en: Cron run failed.
lt: Cron paleidimas nepavyko

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
lt: Šiai temai reikia @php_required PHP versijos nes modulis nesuderinamas su !php_version PHP versija

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
lt: Šis puslapis rodo visus administravimo darbus kiekvienam moduliui.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
lt: Šios nuostatos kontroliuoja įprasta temos rodyma visoje svetainėje, visose temose. Nebent konkreti tema nustatyta kitaip.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
lt: <em>Svetainė naudoja Drupal</em> blokas nurodo pagrindinę Drupal sistemos svetainę. Tuo tarpu šis blokas nėra privalomas, jis gali būt rodomas palaikant Drupal.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
lt: Čia jūs galite pežiūrėti Drupal parametrus taip pat pastebėtas problemas. Naudinga kopijuoti/įterpti informacija kai prašote pagalbos.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
lt: Pasirinkdami kita temą pakeisite svetainės išvaizdą ir nuotaika.

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal.

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
lt: Nepavyko ištrinti laikinos bylos "%path" per šiukšlių rinkimą

en: select different theme
lt: pasirinkti kitą temą

en: Compact mode
lt: Glaustas režimas

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
lt: Pasakyk Drupal kur saugoti įkeltus failus ir kaip jie turėtų būti prieinami.

en: Image toolkit
lt: Paveikslėlių įrankinė

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
lt: Pasirinkite kurią paveikslėlių įrankinę naudoti, jei jūs turite daugiau nei vieną.

en: RSS publishing
lt: RSS rodymas

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: Date and time lookup
lt: Datos ir laikos ieškojimas

en: Enable or disable clean URLs for your site.
lt: Įjungia ar išjungia svetainėje švarius URL.

en: Clean URL check
lt: Paleisti švarių URL testą

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
lt: Gauti būklės pranešimą apie jūsų svetainės veikimą ir aptiktas problemas.

en: -1 (Unlimited)
lt: -1 (Neribota)

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
lt: Jūsų įdiegta PHP per sena. Drupal reikia bent jau  PHP %version.

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
lt: <em>register_globals</em> įjungta. Drupal reikalauja, kad ši funkcija būtų išjungta. Jūsų svetainė gali būt nesaugi kai <em>register_globals</em> įjungta. PHP vadovėlyje yra instrukcijos <a href="http://php.net/configuration.changes">kaip pakeisti nuostatas</a>.

en: Enabled ('@value')
lt: Įjungta  ('@value')

en: PHP memory limit
lt: PHP atminties limitas

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią įdiegimo klaidoms

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią atnaujinimo klaidoms

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
lt: Priklausomai nuo konfigūracijos, Drupal gali veikti su %memory_limit PHP atminties limitu. Bet %memory_minimum_limit PHP atminties limitu ar daugiau rekimenduojama, įpatingai jei jūsų svetainė naudoja papildomus ar savus modulius.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
lt: Daugiau informacijos ieškokite <a href="@url">Drupal reikalavimų</a> puslapyje

en: Not protected
lt: Neapsaugota

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
lt: Byla %file neapsaugota nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo problemų. Jūs turite pakeisti leidimus, kad byla būtų neįrašoma.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
lt: Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@cron-handbook">cron darbų nustatymą</a>.

en: Cron has not run recently.
lt: Pastaruoju metu Cron nebuvo paleistas.

en: Cron maintenance tasks
lt: Cron palaikymo užduotys

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
lt: Galite paleisti <a href="@cron">cron rankiniu būdu</a>.

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
lt: Jums reiktų nustatyti teisinga aplanką <a href="@admin-file-system">bylų sistemos nuostatų puslapyje</a> arba pakeisti aplanko leidimus, kad jis būstų įrašomas.

en: Writable (<em>public</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>viešas</em> atsisiuntimo būdas)

en: Writable (<em>private</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>privatus</em> atsisiuntimo būdas)

en: Database updates
lt: Duomenų bazės atnaujinimai

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
lt: Kai kuriems moduliams reikia atnaujinti duomenų bazės įdiegimą. Jums tučtuojau reiktų paleisti <a href="@update">duomenų bazės atnaujinimo scenariju</a>.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
lt: update.php scenarijus yra pasiekiamas visiems, tai rizikinga. Jūs turite pakeisti $update_free_access  reikšmes settings.php į FALSE.

en: Access to update.php
lt: update.php priėjimas

en: Handles general site configuration for administrators.
lt: Palaiko pagrindines svetainės nuostatas.

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
lt: Terminai rikiuojami pagal svorį.

en: Weight value must be numeric.
lt: Svorio reikšmė turi būti skaičius.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
lt: Ar tikrai  norite atstatyti žodyno %title rikiavimą į abėcėlinį?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
lt: Atstačius žodyno rikiavimas praras visas savitas nuostatas.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
lt: Atstatyti žodyno %title rikiavimą į abėcėlinį

en: Translations of a piece of content are managed with translation sets. Each translation set has one source post and any number of translations in any of the <a href="!languages">enabled languages</a>. All translations are tracked to be up to date or outdated based on whether the source post was modified significantly.
lt: Turinio dalies vertimas valdomas vertimo rinkiniais. Kiekvienas vertimas turi vieną šaltinio įrašą ir bet kiek vertimų į bet kokias <a href="!languages">įjungtas kalbas</a>. Visi vertimai sekami kad būtų galiojantys kai žymiai pakeičiamas šaltinis.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
lt: Įjungia daugiakalbiškumo palaikymą šiam turinio tipui. Jei įjungta kalbos pasirikimo laukelis bus pridėtas redagavimo formoje, leidžiantis jums pasirinkit vieną iš <a href="!languages">įjungtų kalbų</a>. Jūs taip pat galite įjungti vertimą šiam turinio tipui, kuris leidžia jums versti turinį į bet kokia įjungtą kalbą. Jei išjungta, nauji įrašai bus išsaugoti įprasta kalba. Jau esančio turinio šie pakeitimai neįtakos.

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Flag translations as outdated
lt: Pažymėti vertimą kaip pasenusį.

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
lt: Jei pakeitėte turinį taip, kad vertimas nebeatitinka teisybės jūs galite pažymėti vertimą kaip nebegaliojanti. Tai nepakeis jokiu įrašo savybių.

en: This translation needs to be updated
lt: Šį vertimą reikia atnaujinti

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
lt: Kai šis pasirinkimas pažymėtas, vertimą reikia atnaujinti, nes šaltinis buvo pakeistas. Atžymėkite kai vertimas atitiks šalitinį.

en: Content translation
lt: Turinio vertimas

en: Allows content to be translated into different languages.
lt: Leidžia išversti turinį į kitą kalbą.

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Disabled modules
lt: Išjungti moduliai

en: Disabled themes
lt: Išjungtos temos

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
lt: Pasirinkite, kaip dažnai norite automatiškai ieškoti atnaujinimų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: E-mail notification threshold
lt: El. pašto įspėjimo slenkstis

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
lt: Galite pasirinkti ar siųsti el. paštą jei saugumo atnaujinimas įmanomas ar įspėti kai įmanoma nauja versija. Jei yra Drupal šerdies ar įdiegtų modulių ar temų atnaujinimas a href="@status_report">būsenos pranešimo</a> puslapyje bus rodoma žinutė, taip pat žinutė bus rodoma visuose administravimo puslapyje.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
lt: Čia jūs rasite informacija apie įmanomus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms. Atminkite, kad kiekvienas modulis ar tema yra "projekto" dalis , kuris gali turėti arba ne tokį patį pavadinimą ir gali apimti dauginius modulius ar temas.

en: Module and theme update status
lt: Modulių ir temų atnaujinimo būklė

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra saugumo atnaujinimas vienam ar keliems moduliamas ar temoms. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau.

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas atnaujinimas vienam ar keliems moduliams ar temoms.  Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
lt: Gauti būsenos pranešimus apie galimus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
lt: Lankytojai gali registruotis, bet reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
lt: Reikia el-pašto patvirtinimo kai lankytojas sukuria sąskaita

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Jei šis langelis pažymėtas, nauji naudotojai turės patvirtinti savo el. pašto adresą ir jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis langelis nepažymėtas, naudotojai gali laisvai rinktis savo slaptažodį ir prisijungti iš karto po registracijos.

en: User registration guidelines
lt: Narių registracijos taisyklės

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas registracijos formos viršuje. Jis skirtas informuoti padėti naudotojams.

en: Welcome, new user created by administrator
lt: Sveikinimas nariui, jei jo paskyrą sukūrė administratorius

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams, kurių paskyras sukūrė administratorius.

en: Welcome, no approval required
lt: Sveikinimas nariui, kai nereikalingas patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei nereikalingas administratoriaus patvirtinimas.

en: Welcome, awaiting administrator approval
lt: Sveikinimas nariui, jei reikalingas administratoriaus patvirtinimas

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Pritaikykite pasveikinimo laišką, siunčiamą naujiems nariams po registracijos, jei administratoriaus patvirtinimas yra būtinas.

en: Password recovery email
lt: Slaptažodžio atkūrimo žinutė

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
lt: Koreguokite el pašto žinutes, siunčiamas nariams, kurie prašo naujo slaptažodžio.

en: Account activation email
lt: Paskyros aktyvavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros aktyvuojamos (narysužsiregistruoja pats, bet paskyros aktyvavimui reikalingas administratoriaus patvirtinimas).

en: Notify user when account is activated.
lt: Pranešti nariui apie paskyros aktyvavimą.

en: Account blocked email
lt: Paskyros blokavimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros užblokuojamos.

en: Notify user when account is blocked.
lt: Pranešti nariai apie paskyros blokavimą.

en: Account deleted email
lt: Paskyros pašalinimo žinutė

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
lt: Įjunkite ir koreguokite el. pašto žinutes, siunčiamas nariams, kai jų paskyros pašalinamos.

en: Notify user when account is deleted.
lt: Pranešti nariai apie paskyros pašalinimą.

en: Signature support
lt: Parašo galimybė

en: Picture support
lt: Nuotraukos galimybė

en: Picture maximum dimensions
lt: Maksimalūs nuotraukos matmenys

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
lt: Maksimalūs paveikslėlio matmenys, pikseliais.

en: Picture maximum file size
lt: Maksimalus nuotraukos failo dydis

en: Maximum file size for pictures, in kB.
lt: Maksimalus nario nuotraukos failo dydis kilobaitais.

en: Picture guidelines
lt: Nuotraukų taisyklės

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
lt: Šis tekstas rodomas nuotraukos atsiuntimo formoje greta įprastų taisyklių. Naudingas informuoti narius ar jiems padėti.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
lt: Šios rolės pavadinimas. Pavyzdžiui, "moderatorius", "korespondentas", "tarybos narys".

en: The role has been renamed.
lt: Rolė pervadinta.

en: The role has been deleted.
lt: Rolė pašalinta.

en: E-mail new password
lt: Gauti naują slaptažodį

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
lt: Atsiprašome, %name neatpažįstamas kaip nario vardas ar el. pašto adresas.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
lt: Tolesnės instrukcijos nusiųstos jūsų el. pašto adresu.

en: %name has been deleted.
lt: %name buvo pašalintas.

en: You must enter a username.
lt: Jūs turite įvesti savo registracijos vardą.

en: The username cannot begin with a space.
lt: Registracijos vardas negali prasidėti tarpu.

en: The username cannot end with a space.
lt: Registracijos vardas negali baigtis tarpu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lt: Registracijos varde negali būti kelių tarpų iš eilės.

en: The username contains an illegal character.
lt: Registracijos varde yra neleistinas simbolis.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lt: Registracijos vardas %name per ilgas: jis turi būt %ma simbolių arba mažiau.

en: You must enter an e-mail address.
lt: Jūs turite įvesti el. pašto adresą.

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: User list length
lt: Narių sąrašo ilgis

en: Enter the password that accompanies your username.
lt: Įveskite slaptažodį

en: Signature settings
lt: Parašo nuostatos

en: Delete picture
lt: Ištrinti nuotrauka

en: Check this box to delete your current picture.
lt: Pažymėkite šį langelį, jei norite ištrinti esamą nuotrauką.

en: Unblock the selected users
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Block the selected users
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
lt: Šis puslapis leidžia administratoriams registruoti naujus narius. Narių el. pašto adresai ir registracijos vardai turi būti unikalūs.

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
lt: Įveskite paprastą šabloną ("*"  atitinka bet ką), kurį turi atitikti ieškomas registracijos vardas. Pavyzdžiui, įvedus  "jo", rezultatuose gali būti "Jonas", "Jokūbas" ir "jonija@pvz.lt".

en: Deleted user: %name %email.
lt: Pašalintas narys: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
lt: Nusako priėjimą pagal rolę.

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: Manages the user registration and login system.
lt: Tvarko registracijos ir prisijungimo sistemas.

en: Run the clean URL test
lt: Paleisti švarių URL testą

en: Wipe and rebuild
lt: Valyti ir perkrauti

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
lt: Pasirinkite metodą naudojamą surinkti siūlomos pabaigos siūlymus.Atminkite, kad <em>Turi</em> gali sukelti veikimo klaidų svetainėms turinčioms tūkstančius mazgų.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: @type (from module @module)
lt: @type (@module modulio)

en: Form protection
lt: Formos apsauga

en: Default challenge type
lt: Apsaugos tipas pagal nutylėjimą

en: Allow CAPTCHAs and CAPTCHA administration links on administrative pages
lt: Leisti CAPTCHA formas ir CAPTCHA administravimo nuorodas rodyti administravimo srityje

en: This option makes it possible to add CAPTCHAs to forms on administrative pages. CAPTCHAs are disabled by default on administrative pages (which shouldn't be accessible to untrusted users normally) to avoid the related overhead. In some situations, e.g. in the case of demo sites, it can be usefull to allow CAPTCHAs on administrative pages.
lt: Šis nustatymas leidžia rodyti CAPTCHA apsaugą prie formų ir administravimo puslapiuose. CAPTCHA pagal nutylėjimą yra paslėpta administravimo puslapiuose (kurių paprastai nepasiekia nepatikimi nariai). Tam tikrais atvejais šis nustatymas yra reikalingas (pvz.: demo puslapiuose) ir gali būti panaudojamas įjungiant CAPTCHA administravimo puslapiuose.

en: Add a description to the CAPTCHA
lt: Pridėti CAPTCHA aprašymą

en: Add a configurable description to explain the purpose of the CAPTCHA to the visitor.
lt: Pridėkite paaiškinimą žmonėms, kurie įvedinės CAPTCHA.

en: CAPTCHA description
lt: CAPTCHA aprašymas

en: Default CAPTCHA validation
lt: CAPTCHA patvirtinimas pagal nutylėjimą

en: Define how the response should be processed by default. Note that the modules that provide the actual challenges can override or ignore this.
lt: Apsaugos atsakymo pagal nutylėjimą nustatymas. Turėkite omenyje, jog kai kurie moduliai gali perrašyti šią reikšmę arba ją tiesiog ignoruoti.

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
lt: Patvirtinimas jautrus didž. ir maž. raidėms - vartotojo atsakymas turi pilnai atitikti apsaugos kodą.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
lt: Patvirtinimas nejautrus raidėms - dydžiųjų ar mažųjų raidžių klaidos yra ignoruojamos.

en: Added CAPTCHA point.
lt: Pridėtas CAPTCHA taškas.

en: Reset of CAPTCHA description for language %language.
lt: Perrašyti CAPTCHA aprašymą %language kalbai.

en: Reset of CAPTCHA description.
lt: Perrašyti CAPTCHA aprašymą.

en: Failed to set a CAPTCHA type for form %form_id: could not interpret value "@captcha_type"
lt: Nepavyko nustatyti CAPTCHA tipo formai %form_id - negalima interpretuoti reikšmės "@captcha_type"

en: CAPTCHA: challenge "@type" enabled
lt: CAPTCHA: apsauga "@type" įjungta

en: This is a pre-solved, non-blocking example of this challenge.
lt: Čia yra išspręstas, neblokuojantis apsaugos pavyzdys.

en: CAPTCHA: no challenge enabled
lt: CAPTCHA: nėra įjungtų apsaugų

en: Test one two three
lt: Testas vienas du trys

en: Already 1 blocked form submission | Already @count blocked form submissions
lt[0]: Blokuotas @count formos įrašas.
lt[1]: Blokuoti @count formos įrašai.
lt[2]: Blokuota @count[2] formos įrašų.

en: CAPTCHA point administration
lt: Kitų formų CAPTCHA užduočių administravimas

en: extra large
lt: labai didelis

en: tight
lt: siauras

en: wide
lt: platus

en: extra wide
lt: labai platus

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: The file upload failed. %upload
lt: Failo įkėlimas nepavyko. %upload

en: URL to file
lt: Failo URL

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
lt: Nepataisoma klaida. Įkeltas failas tikriausiai viršijo maksimalų leidžiamą dydį (@size), kurį palaiko šis serveris.

en: Starting upload...
lt: Pradedamas įkėlimas...

en: Uploading... (@current of @total)
lt: Įkeliama... (@current iš @total)

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis, bet neturi reikiamų bibliotekų. Rekomenduojama įdiegti <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteką</a> arba <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC RFC1867. Atminkite, kad vienu metu palaikomas tik vienas įkėlimas. Rekomenduojama  naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress biblioteka</a> jei įmanoma.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
lt: Jūsų serveris negali rodyti bylų atsiuntimo progreso. Tam reikia, kad PHP veiktu su mod_php ir ne kaip FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
lt: Jūsų serveris gali rodyti failų įkėlimo eigą naudojantis APC, bet ji neįjungta. Pridėkite <code>apc.rfc1867 = 1</code> į savo php.ini konfigūraciją. Kaip alternatyva, rekomenduojama naudotis <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, kuri taip pat palaiko kelis įkėlimus vienu metu.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lt: Įkėlimo eiga

en: Fivestar Rating
lt: Penkių žvaigžių vertinimas

en: Store a rating for this piece of content.
lt: Išsaugo šio turinio vertinimą.

en: Comparing two revisions:
lt: Lyginamos dvi versijos:

en: Show diffs inline for this content type
lt: Šiam turinio tipui rodyti skirtumus tiesiogiai

en: Highlight changes
lt: Paryškinti pakeitimus

en: List revisions
lt: Versijų sąrašas

en: Show latest diff
lt: Rodyti naujausią skirtumą

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Separate multiple tags with commas.
lt: Žymes atskirkite kableliais

en: All messages
lt: Visos žinutės

en: A post of this type is <strong>public</strong>. All visitors will be able to see it.
lt: Šio tipo įrašas yra <strong>viešas</strong>. Visi lankytojai jį matys.

en: (empty)
lt: (tuščia)

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: No new posts
lt: Nėra naujų įrašų

en: Sticky topic
lt: Prikabinta tema

en: URL path
lt: URL kelias

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
lt: Vertimo faile %filename yra klaida: "msgctxt" nesitikėta eilutėje %line.

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas

en: CTools CSS Cache
lt: CTools CSS Podėlis

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
lt: Specialus podėlis naudojamas redaguojamiems objektams; jis naudojamas būsenos išsaugojimui paprastai būsenos neturinčioje aplinkoje.

en: In code
lt: Kode

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
lt: Viskas formoje, ko nėra rodoma kitame turinyje.

en: Node created date
lt: Mazgo sukūrimo data

en: Node last updated date
lt: Mazgo paskutinio atnaujinimo data

en: Node form submit buttons
lt: Mazgo formos pateikimo mygtukai

en: Menu settings on the Node form.
lt: Mazgo formos meniu nustatymai.

en: Region settings
lt: Regionų nuostatos

en: Enter well-formed CSS code here; this code will be embedded into the page, and should only be used for minor adjustments; it is usually better to try to put CSS for the page into the theme if possible. This CSS will be filtered for safety so some CSS may not work.
lt: Teik

en: Form settings
lt: Formos nuostatos

en: Before @time
lt: Prieš @time

en: Format string
lt: Formato eilutė

en: Are you sure you want to remove the format %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti formatą %format?

en: Removed date format %format.
lt: %format formatas pašalintas.

en: %title is invalid.
lt: %title klaidingas.

en: Failed to open file: %filename
lt: Nepavyko atidaryti failo: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
lt: Klaidingas kalendoriaus failas: %filename

en: Invalid calendar file.
lt: Klaidingas kalendoriaus failas.

en: Add format
lt: Pridėti formatą

en: Allow users to add additional date formats.
lt: Leisti nariams pridėti papildomų datos formatų.

en: Delete date format
lt: Ištrinti datos formatą

en: Allow users to delete a configured date format.
lt: Leisti vartotojams ištrinti sukonfigūruotą datos formatą.

en: There are errors in @field_name:
lt: Klaida @field_name:

en: Configure date formats for each locale
lt: Konfigūruoti datos formatus kiekvienai lokalei

en: Current exceptions
lt: Dabartinės išimtys

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Content type description
lt: Turinio tipo aprašymas

en: Date Tools
lt: Datos įrankiai

en: Date browser
lt: Datos naršyklė

en: Date browser style
lt: Datos naršyklės stilius

en: Date (!base_table)
lt: Data (!base_table)

en: Navigate to previous year
lt: Pereiti į praėjusius metus

en: Navigate to next year
lt: Pereiti į sekančius metus

en: Navigate to previous month
lt: Pereiti į praėjusį mėnesį

en: Navigate to next month
lt: Pereiti į sekantį mėnesį

en: Navigate to previous week
lt: Pereiti į praėjusią savaitę

en: Navigate to next week
lt: Pereiti į sekančią savaitę

en: Navigate to previous day
lt: Pereiti į praėjusią dieną

en: Navigate to next day
lt: Pereiti į sekančią dieną

en: View full page month
lt: Peržiūrėti pilna mėnesio puslapį

en: manage fields
lt: valdyti laukelius

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: - Select a field type -
lt: - Pasirinkite laukelio tipą -

en: - Select a widget -
lt: - Pasirinkite valdiklį -

en: Type of data to store.
lt: Saugomas duomenų tipas.

en: Form element to edit the data.
lt: Formos elementas duomenų redagavimui.

en: - Select an existing field -
lt: - Pasirinkite iš esančių laukelių -

en: Field to share
lt: Dalinamas laukelis

en: Group name (a-z, 0-9, _)
lt: Grupės pavadinimas (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add new field: you need to provide a field name.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti laukelio pavadinimą.

en: Add new field: you need to select a field type.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti laukelio tipą.

en: Add new field: you need to select a widget.
lt: Pridėti naują laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add new field: invalid widget.
lt: Pridėti naują laukelį: blogas valdiklis.

en: Add existing field: you need to provide a label.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite įvesti žymę.

en: Add existing field: you need to select a field.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti laukelį.

en: Add existing field: you need to select a widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: turite pasirinkti valdiklį.

en: Add existing field: invalid widget.
lt: Pridėti esantį laukelį: klaidingas valdiklis.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
lt: Maksimalus reikšmių kiekis, kurį vartotojai galės įrašyti.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
lt: 'Neribojama' pridės mygtuką 'Pridėti dar' - taip narys galės pridėti tiek reikšmių kiek jis norės.

en: %name must be an integer.
lt: %name privalo būti sveikas skaičius.

en: %name must be a positive integer.
lt: %name privalo būti teigiamas sveikas skaičius.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: Custom label
lt: Savite žymė

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
lt: Delta suteikia galimybę pasirinkti kurį elementą kelių reikšmių laukelyje išjungti. Pasirinkite "1" naudoti pirmą elementą "2" antram elementui ir taip toliau. Jei pasirinkite "Visi" kiekvienas elementas laukelyje sukurs naują eilutę kuri greičiausiai sukels dubliavimą.

en: Add new group: you need to provide a group name.
lt: Pridėti naują grupę: jums reikia įrašyti pavadinimą.

en: Field group label
lt: Laukelių grupės žymė

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: %name: found no valid post with that title.
lt: %name: su šiuo pavadinimų mazgų nerasta.

en: Only numbers are allowed in %field.
lt: Leidžiami tik skaičiai laukelyje %field.

en: View used to select the users
lt: Vaizdas, naudojamas narių pasirinkimui

en: Regional settings
lt: Regiono nustatymai

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Library
lt: Biblioteka

en: Hello <strong>@username</strong>
lt: Tu <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
lt: Rodyti trumpinius

en: width @width
lt: plotis @width

en: height @height
lt: aukštis @height

en: upscaling allowed
lt: didinimas leidžiamas

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
lt: atsitiktinis tarp -@degrees° ir @degrees°

en: @degrees&deg
lt: @degrees°

en: Existing node
lt: Egzistuojantis mazgas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Database is encoded in UTF-8
lt: Duomenų bazė koduota UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
lt: Drupal negalėjo nustatyti ar duomenų bazė kodavimas nustaytas į UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
lt: PostgreSQL pasileido pats.

en: Structure
lt: Struktūra

en: Create feature
lt: Sukurti elementą

en: Create a new feature.
lt: Sukurti naują elementą.

en: Created role of name: @name, id: @rid
lt: Sukurta rolė su pavadinimu: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
lt: Narys %name sėkmingai prisijungė.

en: Raw "@raw" found
lt: Rastas neapdirbtas "@raw"

en: Raw "@raw" not found
lt: Nerastas neapdirbtas "@raw"

en: "@text" found
lt: Rastas "@text"

en: "@text" not found
lt: Nerastas "@text"

en: Pattern "@pattern" found
lt: Rastas šablonas "@pattern"

en: Pattern "@pattern" not found
lt: Nerastas šablonas "@pattern"

en: Checkbox field @id is checked.
lt: Žymimasis langelis @id pažymėtas.

en: Checkbox field @id is not checked.
lt: Žymimasis langelis @id nepažymėtas.

en: Verbose message
lt: Daugiažodė žinutė

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
lt: Pasirinkite testą (-us) ar grupę (-es) testų, kuriuos norite vykdyti ir spragtelėkite <em>Vykdyti testus</em>.

en: All (@count)
lt: Visi (@count)

en: Pass (@count)
lt: Pavyko (@count)

en: Fail (@count)
lt: Nepavyko (@count)

en: Return to list
lt: Grįžti į sąrašą

en: Clear results after each complete test suite run
lt: Išvalyti rezultatus po kiekvieno paleisto testo komplekto.

en: Provide verbose information when running tests
lt: Pateikti išsamią informaciją, kai vykdomi testai

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
lt: Bus pateikti išsamūs duomenys, kurie naudingi derinant. Vykdant kiekvieną testo rinkinį išsamūs duomenys perrašomi iš naujo. Išsamių duomenų išvedimas yra labai detalus, todėl rekomenduojama naudoti tik derinant.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
lt: HTTP auth nustatymus naudoja SimpleTest naršyklė, kai vykdo testavimą. Tai naudinga kai svetainė reikalauja paprastos HTTP autentifikacijos.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
lt: @pass, @fail, @exception ir  @debug

en: The test run did not successfully finish.
lt: Testo vykdymas baigėsi nesėkmingai.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
lt: Galimybė išvalyti testo rezultatus išjungta, todėl testo rezultatų lentelė nebus išvalyta.

en: No leftover tables to remove.
lt: Nėra likučių lentelės, kurią būtų galima pašalinti.

en: 1 debug message | @count debug messages
lt[0]: @count derinimo žinutė
lt[1]: @count derinimo žinutės
lt[2]: @count derinimo žinučių

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
lt[0]: Pašalintas @count testavimo rezultatas.
lt[1]: Pašalinti @count testavimo rezultatai.
lt[2]: Pašalinta @count testavimo rezultatų.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
lt[0]: Pašalinta @count likučių lentelė.
lt[1]: Pašalintos @count likučių lentelės.
lt[2]: Pašalinta @count likučių lentelių.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
lt[0]: Pašalintas @count laikinas aplankas
lt[1]: Pašalinti @count laikini aplankai.
lt[2]: Pašalinta @count laikinų aplankų.

en: Test result
lt: Testo rezultatai

en: View result of tests.
lt: Peržiūrėti testavimo rezultatus.

en: hash
lt: maiša

en: Comment permalink
lt: Komentaro tiesioginė nuoroda

en: !site_name blogs
lt: !site_name tinklaraščiai

en: Unique
lt: Unikalus

en: Search block
lt: Paieškos blokas

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
lt: CAPTCHA patvirtinimo klaida: neatpažįstamas CAPTCHA sesijos ID. Jeigu problema pasikartoja susisiekite su puslapio administratoriumi.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID (%csid).
lt: CAPTCHA patvirtinimo klaida: neatpažįstamas CAPTCHA sesijos ID (%csid).

en: Color and image settings
lt: Spalvos ir paveikslėlio nustatymai

en: PNG with transparent background
lt: PNG su permatomu fonu

en: @level - no distortion
lt: @lygis - be iškraipymo

en: @level - low
lt: @lygis - žemas

en: @level - medium
lt: @lygis - vidutinis

en: @level - high
lt: @lygis - aukštas

en: Edit style
lt: Redaguoti stilių

en: Delete style
lt: Ištrinti stilių

en: Check for updates of disabled modules and themes
lt: Tikrinti ar yra atnaujinimų išjungtiems moduliams ir temoms.

en: Advanced search form
lt: Išplėstinė paieškos forma

en: A search form with advanced options.
lt: Paieškos forma su sudėtingesniais nustatymais.

en: The results of a search using keywords.
lt: Paieškos pagal raktinius žodžius rezultatai.

en: Fetcher
lt: Surinkėjas

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
lt: Šios teisės yra paveldėtos iš prisijungusio nario rolės.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Navigation bar
lt: Navigacijos juosta

en: Highlighted content
lt: Paryškintas turinys

en: Submitted by !username on !datetime
lt: Paskelbė !username - !datetime

en: Site email address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: Administer forums
lt: Administruoti forumus

en: Cancel account
lt: Panaikinti paskyrą

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Manage features.
lt: Tvarkyti elementus.

en: View changes
lt: Peržiūrėti pakeitimus

en: Administrator role
lt: Administratoriaus rolė

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: @number comments per page
lt: @number komentarai puslapyje

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Other blocks
lt: Kiti blokai

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
lt: Komentatoriaus kompiuterio IP adresas.

en: The name left by the comment author.
lt: Vardas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The formatted content of the comment itself.
lt: Suformatuotas komentaro turinys.

en: The URL of the comment.
lt: Komentaro URL.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: The URL of the comment's edit page.
lt: Komentaro redagavimo puslapio URL.

en: The date the comment was posted.
lt: Data kada komentaras buvo paskelbtas.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
lt: Komentaro tėvukas jei komentarų medis įjungtas.

en: The node the comment was posted to.
lt: Mazgas kuris buvo pakomentuotas.

en: The author of the comment, if they were logged in.
lt: Komentaro autorius jei jis buvo prisijungęs.

en: The number of comments posted on a node.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui.

en: New comment count
lt: Naujų komentarų kiekis

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
lt: Komentarų kiekis paskelbtas mazgui nuo praėjusio skaitytojo apsilankymo.

en: The unique ID of the node's latest revision.
lt: Unikalus mazgo naujausios versijos ID.

en: Translation set ID
lt: Vertimo rinkinio ID

en: The unique ID of the original-language version of this node, if one exists.
lt: Mazgo originalios kalbos versijos unikalus ID.

en: The type of the node.
lt: Mazgo tipas.

en: The human-readable name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas mazgo tipo pavadinimas.

en: The language the node is written in.
lt: Kalba, kuria mazgas parašytas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The URL of the node's edit page.
lt: Mazgo redagavimo puslapio URL.

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The author of the node.
lt: Mazgo autorius.

en: Poll winner
lt: Apklausos populiariausias

en: The winning poll answer.
lt: Populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner votes
lt: Apklausos populiariausio balsų skaičius

en: The number of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: Poll winner percent
lt: Apklausos populiariausio procentas

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
lt: Balsų procentas, kurį gavo populiariausias apklausos pasirinkimas.

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: The URL of the site's front page.
lt: Svetainės pirmo puslapio URL.

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: The URL of the site's login page.
lt: Svetainės prisijungimo puslapio URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
lt: Unikalus įkelto failo ID.

en: The name of the file on disk.
lt: Failo, esančio diske, pavadinimas.

en: The size of the file, in kilobytes.
lt: Failo dydis kilobaitais.

en: The web-accessible URL for the file.
lt: Failo URL, kuriuo failas pasiekiamas per web.

en: The date the file was most recently changed.
lt: Paskutinio failo pakeitimo data.

en: The user who originally uploaded the file.
lt: Narys, kuris pirmas įkėlė failą.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lt: Mazgų, kurie susieti su šiuo sistematikos terminu, skaičius.

en: The URL of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lt: Žodynas, kuriam sistematikos terminas priklauso.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lt: Sistematikos termino tėvinis terminas (jei toks egzistuoja).

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Mazgų, susietų su terminais, priklausančiais sistematikos žodynui, skaičius.

en: Term count
lt: Terminų skaičius

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Terminų, priklausančių sistematikos žodynui, skaičius.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: The date the user last logged in to the site.
lt: Data kai narys buvo prisijungęs paskutinį kartą.

en: The date the user account was created.
lt: Data kai nario paskyra buvo sukurta.

en: Your OpenID
lt: Jūsų OpenID

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
lt: Šis OpenID bus pridėtas prie jūsų paskyros po registracijos.

en: No TrueType support
lt: Nėra TrueType palaikymo

en: You need to select at least one font.
lt: Privalote pasirinkti bent vieną šriftą.

en: The following fonts are not readable: %fonts.
lt: Šie šriftai yra neskaitomi: %fonts.

en: Enter the characters shown in the image.
lt: Įveskite simbolius iš paveikslėlio.

en: Font example
lt: Šrifto pavyzdys

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Is new
lt: Yra naujų

en: You are not allowed to access this page.
lt: Jums yra uždrausta pasiekti šį puslapį.

en: Authorize file system changes
lt: Įgalioti failų sistemos pakeitimus

en: It appears you have reached this page in error.
lt: Atrodo, kad jūs pasiekėte šį puslapį per klaidą.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
lt: Cron negali būti paleistas, nes naudojamas neteisingas raktas.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
lt: Cron negalėjo būti paleistas, nes svetainė yra priežiūros režime.

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
lt: Patikrinkite klaidų pranešimus ir <a href="!url">tęskite įdiegimą</a>.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lt: Jūsų %settings_file faile nustatyta @drupal naudotis %driver serveriu, bet PHP įdiegimas šiuo metu nepalaiko šio duomenų bazės tipo.

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
lt: Atsiprašome norit tęsti įdiegimą jūs turite pasirinkti kalbą.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
lt: Mes neradome įdiegimo profilių. Įdiegimo profiliai nurodo kokius modulius įdiegti į duomenų bazę. Profilis reikalingas tam, kad tęsti įdiegimo procesą.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
lt: Atsiprašome, bet pasirinktas profilis neužkraunamas.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lt: Visi reikalingi pakeitimai %dir ir %file buvo atlikti, taigi Jūs turėtumėte pašalinti rašymo leidimus jiems, tam, kad išvengti saugumo rizikos. Jei nežinote kaip tai padaryti prašome peržiūrėti <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname jūs įdiegėte @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lt: <a href="@url">Aplankykite savo naują svetainę</a>.

en: Settings file
lt: Nustatymų failas

en: The settings file does not exist.
lt: Nustatymų failas neegzistuoja.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.
lt: @drupal įdiegimo vedlys reikalauja, kad Jūs sukurtumėte nustatymų failą. Nukopijuokite %default_file failą į %file. Daugiau informacijos apie Drupal įdiegimą rasite <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: The %file file exists.
lt: Failas %file egzistuoja.

en: The settings file is not writable.
lt: Nustatymų failas neįrašomas (not writable).

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lt: @drupal įdiegimo vedliui įdiegimo metu reikia leidimo rašyti į %file. Jei nesate tikri kaip tai padaryti peržiūrėkite <a href="@handbook_url">vadovėlį</a>.

en: Automated e-mails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these e-mails from being flagged as spam.
lt: El. pašto adresas automatiškai siunčiamiems el. pašto laiškams per registracija ir prašant naujo slaptažodžio, bei kitai informacijai. (Naudokite adresą iš svetainės domeno, nes kitaip jis gali būt palaikytas kaip brukalas)

en: Site maintenance account
lt: Svetainės valdytojo paskyra

en: Select the default country for the site.
lt: Pasirinkite numatytą šalį svetainei.

en: Receive e-mail notifications
lt: Gauti el. pašto pranešimus

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href="@drupal">Drupal.org</a>.
lt: Sistema įspės Jus apie galimus atnaujinimus ir svarbius saugumo leidimus. Anoniminė informacija apie Jūsų svetainę siunčiama į <a href="@drupal">Drupal.org</a>.

en: No pending updates.
lt: Nėra galimų atnaujinimų.

en: 1 pending update | @count pending updates
lt[0]: @count galimas atnaujinimas
lt[1]: @count galimi atnaujinimai
lt[2]: @count galimų atnaujinimų

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
lt: Apdorojant užklausimą įvyko klaida: serveris gavo klaidingą įvedimą.

en: Invalid form POST data.
lt: Klaidingi form POST duomenys.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
lt: Neįmanoma tęsti, nėra galimo failų perkėlimo būdo

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
lt: ĮSPĖJIMAS: Jūs nesinaudojate saugiu ryšiu, todėl slaptažodis bus siunčiamas paprastu tekstu. <a href="@https-link">Sužinokite daugiau</a>.

en: To continue, provide your server connection details
lt: Norėdami tęsti įveskite serverio prisijungimo informacija

en: Connection method
lt: Sujungimo būdas

en: Enter connection settings
lt: Įveskite sujungimo nuostatas

en: @backend connection settings
lt: @backend ryšio nuostatos

en: Change connection type
lt: Pakeisti prisijungimo tipą

en: Error, this type of connection protocol (%backend) does not exist.
lt: Klaida, šio ryšio protokolas (%backend) neegzistuoja.

en: No active batch.
lt: Nėra aktyvaus paketo.

en: Site under maintenance
lt: Svetainė tvarkoma

en: Archivers can only operate on local files: %file not supported
lt: Archyveriai gali naudotis tik vietiniais failais: %file nepalaikoma

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
lt: Failas neatsiųstas, nes tikslo direktorija  %destination klaidinga.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
lt: Failas %source negali būti įkeltas, nes paskirties kataloge %directory jau yra failas su tokiu pavadinimu.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
lt: Failo pavadinimas ilgesnis nei 240 simbolių.Prašom pervadinti failą ir pabandyti vėl.

en: %path is a directory and cannot be removed using file_unmanaged_delete().
lt: %path yra katalogas ir negali būti pašalintas naudojant file_unmanaged_delete().

en: The file %path is not of a recognized type so it was not deleted.
lt: Failo %path tipo nepavyko atpažinti, todėl jis neištrintas.

en: The file permissions could not be set on %uri.
lt: Failo leidimai negali būti nustatyti %uri.

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
lt: Nepavyko visų užduočių paleidimas. Užduotis %task nerasta.

en: Failed to modify %settings. Verify the file permissions.
lt: Nepavyko pakeisti %settings. Patikrinkite leidimus (permissions).

en: Failed to open %settings. Verify the file permissions.
lt: Nepavyko atidaryti %settings. Patikrinkite leidimus (permissions).

en: Required modules
lt: Būtini moduliai

en: Required modules not found.
lt: Būtini moduliai nerasti.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>sites/all/modules</em>. Missing modules: !modules
lt: Šie būti moduliai nerasti. Perkelkite juos į tinkamą direktoriją, tarkim <em>sites/all/modules</em>. Trūkstami moduliai: !modules

en: system
lt: sistema

en: %module module uninstalled.
lt: %module modulis išdiegtas.

en: Saint Barthélemy
lt: Švento Baltramiejaus sala

en: Saint Martin (French part)
lt: San Martenas (Prancūzijos dalis)

en: Use the default site language (@language_name).
lt: Naudoti numatytąją svetainės kalbą (@language_name).

en: The translation file %filepath contains an error: the plural formula could not be parsed.
lt: Vertimo faile %filepath yra klaida: daugiskaitos forma negali būti apdorota.

en: No strings available.
lt: Nėra galimų eilučių.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
lt: @count neleidžiama HTML eilutė %file
    @count neleidžiamos HTML eilutės %file
    @count neleidžiamų HTML eilučių %file

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
lt: JavaScript vertimo failas %file.js prarastas.

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
lt: Neįmanoma išsiųsti el. laiško. Jei problema kartojasi, susisiekite su svetainės administratoriumi.

en: Class %class does not implement interface %interface
lt: Klasė %class nerealizuota sąsajoje %interface

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Operating in maintenance mode. <a href="@url">Go online.</a>
lt: Dirbama priežiūros būsenoje. <a href="@url">Paleisti.</a>

en: Operating in maintenance mode.
lt: Dirbama priežiūros būsenoje.

en: %module module enabled.
lt: %module modulis įjungtas.

en: %module module disabled.
lt: %module modulis išjungtas.

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title

en: Theme key "@key" not found.
lt: Temos raktas "@key" nerastas.

en: Unable to determine the type of the source directory.
lt: Neįmanoma nustatyti šaltinio direktorijos tipo.

en: Cannot determine the type of project.
lt: Neįmanoma nustatyti projekto tipo.

en: Fatal error in update, cowardly refusing to wipe out the install directory.
lt: Mirtina klaida atnaujinti, bailiai atsisako sunaikinti įdiegti kataloge. :)

en: File Transfer failed, reason: !reason
lt: Failų perkėlimas nepavyko, priežastis: !reason

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
lt: Nepavyko sukurti  %directory dėl: %reason

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
lt: Drupal negalėjo teisingai įdiegti su egzistuojančia duomenų baze. Peržiūrėkite visas klaidas.

en: An AJAX HTTP error occurred.
lt: AJAX HTTP klaida.

en: HTTP Result Code: !status
lt: HTTP rezultato kodas: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
lt: AJAX HTTP užklausa nutraukta nenormaliai.

en: Debugging information follows.
lt: Tikrinimo informacija seka.

en: Path: !uri
lt: Kelias: !uri

en: StatusText: !statusText
lt: BūsenosTekstas: !statusText

en: ResponseText: !responseText
lt: AtsakymoTekstas: !responseText

en: ReadyState: !readyState
lt: PasiruošęsBūsena: !readyState

en: No feeds available. <a href="@link">Add feed</a>.
lt: Nėra tiekimų. <a href="@link">Pridėti tiekimą</a>.

en: No categories available. <a href="@link">Add category</a>.
lt: Nėra kategorijų. <a href="@link">Pridėti kataegoriją</a>.

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Laiko tarpas tarp tiekimų atnaujinimų. Reikia teisingai nustayti <a href="@cron">cron užduotis</a>.

en: News items in block
lt: Naujienos elementai bloke

en: Drupal can make a block with the most recent news items of this feed. You can <a href="@block-admin">configure blocks</a> to be displayed in the sidebar of your page. This setting lets you configure the number of news items to show in this feed's block. If you choose '0' this feed's block will be disabled.
lt: Drupal gali padaryti naujausių tiekimo naujienų bloką. Jūs galite <a href="@block-admin">konfigūruoti bloką</a>,  kad jis būtų rodomas svetainės šone. Šios nuostatos suteikia galimybę nustatyti naujienų kiekį. Jei pasirinksite '0' šis tiekimo blokas bus išjungtas.

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
lt: URL %url klaidingas. Įveskite pilną URL, tokį kaip http://www.example.com/feed.xml.

en: A feed named %feed already exists. Enter a unique title.
lt: Tiekimo pavadinimas %feed jau yra. Įveskite unikalų.

en: A feed with this URL %url already exists. Enter a unique URL.
lt: Tiekimas su tokiu URL %url jau yra. Įveskite unikalų URL.

en: Upload an OPML file containing a list of feeds to be imported.
lt: Atsiųskite OPML failą su tiekimo sąrašu.

en: OPML Remote URL
lt: OPML nuotolinis URL

en: Enter the URL of an OPML file. This file will be downloaded and processed only once on submission of the form.
lt: Įveskite URL  OPML failo. Jis bus atsiųstas ir apdorotas tik vieną kartą, formos pateikimo metu.

en: Drupal can make a block with the most recent news items of a feed. You can <a href="@block-admin">configure blocks</a> to be displayed in the sidebar of your page. This setting lets you configure the number of news items to show in a feed's block. If you choose '0' these feeds' blocks will be disabled.
lt: Drupal gali padaryti naujausių tiekimo naujienų bloką. Jūs galite <a href="@block-admin">konfigūruoti bloką</a>,  kad jis būtų rodomas svetainės šone. Šios nuostatos suteikia galimybę nustatyti naujienų kiekį. Jei pasirinksite '0' šis tiekimo blokas bus išjungtas.

en: You must <em>either</em> upload a file or enter a URL.
lt: Jūs turite <em>arba</em> atsiųsti failą arba įvesti URL.

en: This URL is not valid.
lt: Šis URL negaliojantis.

en: No new feed has been added.
lt: Tiekimas nepridėtas.

en: The URL %url is invalid.
lt: URL %url klaidingas.

en: A feed named %title already exists.
lt: Tiekimo pavadinimas %title jau yra.

en: A feed with the URL %url already exists.
lt: Tiekimas su tokiu URL %url jau yra.

en: Fetchers download data from an external source. Choose a fetcher suitable for the external source you would like to download from.
lt: Surinkėjai atsiunčia duomenis iš išorinio šaltinio. Pasirinkite labiausiai tinkantį surinkėjo tipą.

en: Parsers transform downloaded data into standard structures. Choose a parser suitable for the type of feeds you would like to aggregate.
lt: Apdorotojai transformuoja atsiųstus duomenis į standartines struktūras. Pasirinkite apdorotoją, kuris tiktų norimam surinkti tiekimo tipui.

en: Processors act on parsed feed data, for example they store feed items. Choose the processors suitable for your task.
lt: Procesoriai veikia apdorotus tiekimo duomenis, pavyzdžiui, jie saugo tiekimo elementus. Pasirinkite jūsų užduočiai tinkamą procesorių.

en: For most aggregation tasks, the default settings are fine.
lt: Daugumai surinkimo užduočių tinka numatytieji nustatymai.

en: A category named %category already exists. Enter a unique title.
lt: Kategorija su pavadinimu %category jau yra. Įveskite unikalų pavadinimą.

en: Default fetcher
lt: Numatytasis surinkėjas

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
lt: Atsiunčia duomenis iš URL naudojant Drupal'o HTTP užklausos valdiklį.

en: Default parser
lt: Numatytasis apdorotojas

en: Parses RSS, Atom and RDF feeds.
lt: Apdoroja RSS, Atom ir RDF tiekimus.

en: Default processor
lt: Numatytasis procesorius

en: Creates lightweight records from feed items.
lt: Sukuria lengvus įrašus iš tiekimo elementų.

en: Default processor settings
lt: Numatytieji procesoriaus nustatymai

en: Number of items shown in listing pages
lt: Sąrašų puslapiuose rodomų elementų kiekis

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Reikalauja korektiškai sukonfigūruotos <a href="@cron">cron priežiūros užduoties</a>.

en: Select categories using
lt: Pasirinkite kategoriją naudodami

en: For a small number of categories, checkboxes are easier to use, while a multiple selector works well with large numbers of categories.
lt: Esant mažam kategorijų skaičiui, patogiau naudoti langelius, o kai yra didelis kiekis kategorijų, tada geriau naudoti daugybinis žymėjimas.

en: Length of trimmed description
lt: Sutrumpinto aprašymo ilgis

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of content.
lt: Maksimalus simbolių kiekis naudojamas sutrumpintoje turinio versijoje.

en: The Aggregator module is an on-site syndicator and news reader that gathers and displays fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines in feeds, using a number of standardized XML-based formats. For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator-module">Aggregator module</a>.
lt: Aggregator modulis yra svetainės naujienų surinkėjas, kuris gauna ir atvaizduoja naują informaciją iš RSS-, RDF- ir Atom- pagrindu internete veikiančių tiekimų. Tūkstančiai svetainių (paprastai naujienų svetainės ir blogai) skelbia paskutines naujienas tiekimuose, naudodami XML pagrindu veikiančius standartus. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite <a href="@aggregator-module">Aggregator modulis</a>.

en: Viewing feeds
lt: Tiekimų peržiūra

en: Feeds contain published content, and may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed content in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a>, or by <a href="@aggregator-sources">their source</a> (usually via an RSS feed reader). The most recent content in a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">Blocks administration page</a>.
lt: Tiekimai yra sudaryti iš paskelbto turinio ir gali būti sugrupuoti į kategorijas pagal temas. Nariai mato tiekimo turinį <a href="@aggregator">pagrindiniame surinkėjo (angl. aggregator) lange</a> arba <a href="@aggregator-sources">jo kode</a> (paprastai per RSS tiekimo skaitytuvą). Naujiausias tiekimo ar kategorijos turinys gali būti rodomas bloke. Tam reikia eiti į <a href="@admin-block">Blokų administravimo puslapį</a>.

en: Adding, editing, and deleting feeds
lt: Tiekimo pridėjimas, redagavimas ir trynimas

en: Administrators can add, edit, and delete feeds, and choose how often to check each feed for newly updated items on the <a href="@feededit">Feed aggregator administration page</a>.
lt: Administratoriai gali pridėti, redaguoti ir trinti tiekimus. Taip pat gali pasirinkti, kaip dažnai tikrinti kiekvieną tiekimą <a href="@feededit">Tiekimo surinkimo (angl. aggregator) administravimo puslapyje</a>.

en: OPML integration
lt: OPML integracija

en: A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. OPML is an XML-based file format used to share outline-structured information such as a list of RSS feeds. Feeds can also be <a href="@import-opml">imported via an OPML file</a>.
lt: Visiems tiekimams yra <a href="@aggregator-opml">mašinoms suprantamas OPML failas</a> of . OPML yra XML pagrindu sudarytas failo formatas, naudojamas dalintis apybraižos formato informacija, tokia kaip RSS tiekimų sąrašas. Tiekimai taip pat gali būti importuoti <a href="@import-opml">per OPML failą</a>.

en: Configuring cron
lt: Cron konfigūravimas

en: A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
lt: Tam, kad tiekimai būtų atnaujinami automatiškai, reikalinga korektiškai sukonfigūruota <a href="@cron">cron priežiūros užduotis</a>.

en: <acronym title="Outline Processor Markup Language">OPML</acronym> is an XML format used to exchange multiple feeds between aggregators. A single OPML document may contain a collection of many feeds. Drupal can parse such a file and import all feeds at once, saving you the effort of adding them manually. You may either upload a local file from your computer or enter a URL where Drupal can download it.
lt: <acronym title="Outline Processor Markup Language">OPML</acronym> tai XML formatas, naudojamas apsikeisti tiekimais tarp surinkėjų. Vienas OPML dokumentas gali būti sudarytas iš daugybės tiekimų rinkinių. Drupal gali apdoroti tokio tipo failą ir importuoti visus tiekimus vienu metu, taip sutaupydamas labai daug laiko ir pastangų. Galima įkelti lokalų failą iš kompiuterio arba įvesti URL, iš kurio Drupal gali atsisiųsti tą failą.

en: Administer news feeds
lt: Administruoti naujienų tiekimus

en: View news feeds
lt: Žiūrėti naujienų tiekimus

en: Configure the behavior of the feed aggregator, including when to discard feed items and how to present feed items and categories.
lt: Konfigūruoti tiekimo surinkėjo savybes, tame tarpe ir tai, kada uždrausti tiekimo elementus ir kaip pateikti tiekimo elementus bei kategorijas.

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
lt: Perrašykite bloko pavadinimą. Naudokite <em>!placeholder</em>, kad būtų be pavadinimo , ar palikite tuščia - bus naudojamas numatytas pavadinimas.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
lt: Nurodykite kuriose temose ir regionuose šis blokas bus rodomas.

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Customizable per user
lt: Pritaikoma kiekvienam nariui

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Customizable, visible by default
lt: Pritaikoma, įprastai matoma

en: Customizable, hidden by default
lt: Pritaikoma, įprastai paslėpta

en: Ensure that each block description is unique.
lt: Įsitikinkite, kad kiekvieno bloko aprašymas yra unikalus.

en: The Block module allows you to create boxes of content, which are rendered into an area, or region, of one or more pages of a website. The core Seven administration theme, for example, implements the regions "Content", "Help", "Dashboard main", and "Dashboard sidebar", and a block may appear in any one of these regions. The <a href="@blocks">Blocks administration page</a> provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. For more information, see the online handbook entry for <a href="@block">Block module</a>.
lt: Blokų modulis suteikia galimybę kurti turinio dėžutes, kurios rodomos srityse ar regionuose vienam ar keliuose  svetainės puslapiuose. Branduolio Seven administravimo tema turi "Turinio", "Pagalbos", "Darbastalio pagrindinis" ir "Darbastalio šonas" regionus ir blokas gali atsirasti bet kuriam iš jų.  <a href="@blocks">Blokų administravimo puslapis</a> suteikia tempimo ir paleidimo sąsaja su kuria galite priskirti blokus konkrečiam regionui. Daugiau informacijos rasite vadovėlio puslapyje <a href="@block">apie blokų modulį</a>.

en: Positioning content
lt: Turinio pozicijos

en: When working with blocks, remember that all themes do <em>not</em> implement the same regions, or display regions in the same way. Blocks are positioned on a per-theme basis. Users with the <em>Administer blocks</em> permission can disable blocks. Disabled blocks are listed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>, but are not displayed in any region.
lt: Kai dirbama su blokais atminkite, kad ne visos temos turi tuos pačius regionus ar vaizduoja tuos regionus vienodai. Blokai pozicijos nustatomos temos rėmuose. Nariai su <em>blokų administravimo</em> teise gali išjungti blokus. Išjungti blokai matomi <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>, bet nerodomi regionuose.

en: Controlling visibility
lt: Kontroliuoti matomumą

en: Blocks can be configured to be visible only on certain pages, only to users of certain roles, or only on pages displaying certain <a href="@content-type">content types</a>. Administrators can also allow specific blocks to be enabled or disabled by users when they edit their <a href="@user">My account</a> page. Some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.
lt: Blokų matomumas gali būt sukonfigūruotas taip, kad būtų matomi pasirinkai rolei ar tik puslapiuose kuriuose yra tam tikras <a href="@content-type">turinio tipas</a>. Administratorius gali nurodyti ar bloką narys galės išjungti redaguodamas <a href="@user">savo paskyrą</a>.  Kai kurie dinaminiai blokai, kuriuos sugeneruoja moduliai, bus matomi tik tam tikruose puslapiuose.

en: Creating custom blocks
lt: Kurti savitus blokus

en: Users with the <em>Administer blocks</em> permission can <a href="@block-add">add custom blocks</a>, which are then listed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. Once created, custom blocks behave just like default and module-generated blocks.
lt: Nariai su <em>blokų administravimo</em> leidimu gali <a href="@block-add">pridėti savitus blokus</a>, kurie matomi <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>. Sukurtas savitas blokas elgiasi taip kaip modulių sugeneruoti blokai.

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page. Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings.
lt: Šis puslapis teikia tempimo ir paleidimo sąsaja, tam, kad priskirti blokus regionams ir kontroliuoti jų tvarką regionuose. Kadangi nevisos temos turi tuos pačios regionus ar regionai rodomi nevienodai, blokų pozicijos nustatomos kiekvienai temai atskirai. Atminkite, kad pakeitimai nebus išsaugoti kol nepaspausite <em>išsaugoti blokus</em> puslapio apačioje. Paspaudę mygtuką <em>konfigūruoti</em> prie kiekvieno bloko nustatysite jų pavadinimus bei matomumą.

en: Demonstrate block regions (@theme)
lt: Demonstruoti blokų regionus (@theme)

en: Administer blocks
lt: Administruoti blokus

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
lt: Trumpas bloko aprašymas. Naudojamas <a href="@overview">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Personalize blocks
lt: Personalizuoti blokus

en: Blocks consist of content or information that complements the main content of the page. Enable or disable optional blocks using the checkboxes below.
lt: Blokai su papildoma informacija papildo pagrindinį turinį. Įjungti ar išjungti galite žemiau pažymėję langelius.

en: Cache blocks
lt: Blokų talpykla

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
lt: Blokų kešavimas neaktyvus nes jūs įjungėte modulius nustatančius turinio priėjimą.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
lt: Valdo vizualinius blokų konstravimus. Blokai yra turinio dėžutės rodomos svetainės puslapio srityse ar regionuose.

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: The block cannot be placed in this region.
lt: Šiame regione blokai negali būt talpinami.

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
lt: Naudojamas kelių vartotojų tinklaraščiui. Kiekvienas vartotojas turi nuosavą tinklaraštį.

en: Single-user blogs
lt: Vieno nario tinklaraščiai

en: Each user's blog entries are automatically displayed with a link to the user's main blog page. You can create as many single-user blogs as you have site users with permission to create blog content.
lt: Kiekvienas nario tinklaraščio įrašas automatiškai rodomas su nuorodą į nario pagrindinį tinklaraščio puslapį. Jūs galite sukurti tiek vieno nario tinklaraščių kiek turite narių su leidimų kurti tinklaraščio turinį.

en: Multi-user blogs
lt: Bendras tinklaraštis

en: Blog entries from each single-user blog are also aggregated into one central multi-user blog, which displays the blog content of all users in a single listing.
lt: Tinklaraščio įrašai iš kiekvieno asmeninio tinklaraščio taip pat surenkami į vieną bendrą tinklaraštį, kur rodomi visi narių įrašai bendram sąraše.

en: There is an optional <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries.
lt: Į Navigacijos meniu įdėtas meniu elementas <em>Tinklaraščiai</em>, kuris rodo visus svetainėje esančius tinklaraščius, o <em>Mano tinklaraščiai</em> rodo dabartinio nario tinklaraščio įrašus.

en: The Blog module also creates a default <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
lt: Tinklaraščio modulis taip pat sukuria numatytąjį <em>Naujausi tinklaraščio įrašai</em> bloką, kuris gali būti  įjungtas <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Create new blog entry
lt: Sukurti naują tinklaraščio įrašą

en: Enables multi-user blogs.
lt: Įjungia bendra tinklaraštį.

en: No books available.
lt: Nėra knygų

en: Content types allowed in book outlines
lt: Turinio tipai kurie galimi knygos apybraižoje

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lt: Nariai su %outline-perm teisėmis gali kurti bet kurio tipo turinį.

en: Administer book outlines
lt: Administruoti knygos apybraižą

en: The Book module is used for creating structured, multi-page content, such as site resource guides, manuals, and wikis. It allows you to create content that has chapters, sections, subsections, or any similarly-tiered structure. For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
lt: Knygos (Book) modulis naudojamas kurti struktūrinį, daugelio puslapių turinį, tokį kaip vadovėliai, wikis, pagalbininkai. Tai leidžia kurti turinį, kuris sudarytas iš skyrių, skyrelių ir skyrelių dalių, arba panašios struktūros. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite <a href="@book">Knygos (Book) modulis</a>.

en: Adding and managing book content
lt: Knygos turinio pridėjimas ir tvarkymas

en: You can assign separate permissions for <em>creating</em>, <em>editing</em>, and <em>deleting</em> book content, as well as <em>adding content to books</em>, and <em>creating new books</em>. Users with the <em>Administer book outlines</em> permission can add <em>any</em> type of content to a book by selecting the appropriate book outline while editing the content. They can also view a list of all books, and edit and rearrange section titles on the <a href="@admin-book">Book administration page</a>.
lt: Galite priskirti atskiras teises knygos turinio <em>kūrimui</em>, <em>redagavimui</em> ir <em>trynimui</em> , taip pat <em>turinio pridėjimui į knygas</em> ir  <em>naujų knygų kūrimui</em>. Vartotojai, turintys <em>Administruoti knygos apybraižas</em> teises, gali pridėti <em>bet kokį</em> turinio tipą į knygą, turinį redagavimo metu pasirinkdami tinkamą knygos apybraižą. Taip pat galima matyti visų knygų sąrašą ir redaguoti bei rūšiuoti skyrių pavadinimus <a href="@admin-book">Knygos administravimo puslapyje</a>

en: Book pages have a default book-specific navigation block. This navigation block contains links that lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. This block can be enabled on the <a href='@admin-block'>Blocks administration page</a>. For book pages to show up in the book navigation, they must be added to a book outline.
lt: Knygos puslapiai turi numatytąjį specializuotą navigacijos bloką. Šis navigacijos  blokas turi nuorodas, kurios susietos su ankstesniu ir sekančiu knygos puslapiais ir  nuorodą į aukštesnį (einamojo puslapio atžvilgiu) knygos struktūros puslapį . Šis blokas gali būti įjungiamas<a href='@admin-block'>Blokų administravimo puslapyje</a>. Norėdami, kad knygų puslapiai būtų rodomi knygos navigacijoje, turite juos įdėti į knygos apybraižą.

en: Books can be created collaboratively, as they allow users with appropriate permissions to add pages into existing books, and add those pages to a custom table of contents menu.
lt: Knygos gali būti kuriamos bendradarbiaujant, t.y. leidžiant nariams su reikiamomis teisėmis pridėti puslapių į egzistuojančias knygas ir pridėti šiuos puslapius į  turinio meniu lentelę.

en: Printing books
lt: Knygų spausdinimas

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
lt: Nariai, kurie turi teisę<em>Žiūrėti spausdinimui skirtą knygą</em>, gali nurodyti, kad knygos puslapio apačioje būtų matoma nuoroda <em>spausdinimui skirta versija</em>, kuri generuoja spausdinimui skirtą puslapio ir visų poskyrių vaizdą.

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
lt: Knygos modulis siūlo priemones, kurios padeda tvarkyti susietus turinio puslapius, bendriau vadinamus knyga. Peržiūrint šį turinį automatiškai rodomos nuorodos į gretimus knygos puslapius. Tai leidžia paprastai naršyti kuriant ir peržiūrint struktūrizuotą turinį.

en: The outline feature allows you to include pages in the <a href="@book">Book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href="@book-admin">reorder an entire book</a>.
lt: Apybraižos savybė leidžia įtraukti puslapius į <a href="@book">Knygos hierarchiją</a>, taip pat perkelti juos hierarchijos viduje arba <a href="@book-admin">perrūšiuoti visą knygą</a>.

en: Create new books
lt: Sukurti naujas knygas

en: Add content and child pages to books
lt: Pridėti turinį ir dukterinius puslapius į knygas

en: View printer-friendly books
lt: Žiūrėti knygų spausdinimo versijas

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
lt: Žiūrėti knygos puslapį ir visus jos subpuslapius kaip vieną dokumentą tam, kad būtų lengviau spausdinti. Tai gali pareikalauti daug resursų.

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
lt: <em>Knygos</em> turi hierarchinės navigacijos galimybę. Tinka vartotojų vadovams ir žinynams.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
lt: Leidžia nariams kurti ir tvarkyti susietą turinį apybraižos pavidalu.

en: The Color module allows users with the <em>Administer site configuration</em> permission to quickly and easily change the color scheme of themes that have been built to be compatible with it. For more information, see the online handbook entry for <a href="@color">Color module</a>.
lt: Color modulis leidžia vartotojams su <em>Administruoti svetainės konfigūraciją</em> teisėmis lengvai ir greitai keisti temos, kuri palaiko šią galimybę, spalvų schemą. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite internetinio vadovėlio įrašą apie <a href="@color">Color modulį</a>.

en: Changing colors
lt: Spalvų keitimas

en: Using the Color module allows you to easily change the color of links, backgrounds, text, and other theme elements. To change the color settings for a compatible theme, select the <em>Settings</em> link for your theme on the <a href='@configure'>Themes administration page</a>. If you don't see a color picker on that page, then your theme is not compatible with the color module. If you are sure that the theme does indeed support the color module, but the color picker does not appear, then <a href='@troubleshoot'>follow these troubleshooting procedures</a>.
lt: Spalvų modulio naudojimas leidžia lengviau keisti nuorodų, fonų, teksto ir kitų temos elementų spalvą. Norėdami keisti temos, kuri palaiko šias savybes, spalvą, pasirinkite nuorodą <em>Nustatymai</em> iš temos puslapio <a href='@configure'>Temos administravimo puslapis</a>. Jei šiame puslapyje nematote spalvos parinkiklio, tai reiškia, kad jūsų tema yra nesuderinama su spalvų moduliu. Jei esate įsitikinę, kad tema palaiko spalvų modulį, bet spalvų parinkiklio vis vien nematote, tada reikia atlikti veiksmus, aprašytus <a href='@troubleshoot'>trikčių šalinimo procedūrose</a>.

en: The Color module saves a modified copy of the theme's specified stylesheets in the files directory. This means that if you make any manual changes to your theme's stylesheet, <em>you must save your color settings again, even if they haven't changed</em>. This step is required because the module stylesheets (in the files directory) need to be recreated to include your changes.
lt: Spalvų modulis išsaugo modifikuotos temos stilių lentelių failų kopijas failų kataloge. Tai reiškia, kad jei padarysite temos stilių lentelėje tam tikrus pakeitimus rankiniu būdu, <em>turėsite ir vėl išsaugoti spalvos nustatymus, kitaip jie liks nepakitę</em>. Šis žingsnis reikalingas todėl, kad modulio stilių lentelės (failų kataloge) turi būti iš naujo sukurtos tam, kad būtų įtraukti pakeitimai.

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: PHP GD biblioteka  yra įjungta, bet neturi PNG palaikymo. Peržiūrėkite <a href="@url">PHP atvaizdų dokumentaciją </a> ir sužinosite kaip išspręsti problemą.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
lt: PHP GD biblioteka yra pasenusi arba nekorektiška. Peržiūrėkite <a href="@url">PHP atvaizdų dokumentaciją </a> ir sužinosite kaip išspręsti problemą.

en: Allows administrators to change the color scheme of compatible themes.
lt: Leidžia keisti temų spalvų schemas administratoriams.

en: Select one or more comments to perform the update on.
lt: Pasirinkite vieną ar kelis komentarus jei norite atnaujinti.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
lt: Pasirodo nėra komentarų pašalinimui arba komentarai buvo pašalinti kito administratoriaus.

en: Deleted @count comments.
lt: Pašalinti @count komentarai.

en: Deleted comment @cid and its replies.
lt: Pašalintas komentaras @cid ir atsakymai į jį.

en: Comment approved.
lt: Komentaras patvirtintas.

en: Tokens for comments posted on the site.
lt: Token komentarams paskelbtiems šioje svetainėje.

en: The Comment module allows users to comment on site content, set commenting defaults and permissions, and moderate comments. For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
lt: Komentarų modulis suteikia galimybę lankytojams komentuoti svetainės turinį, bei valdyti komentarų leidimus ir nustatymus bei moderuoti komentarus. Daugiau informacijos vadovėlyje apie <a href="@comment">komentarų modulį</a>.

en: Default and custom settings
lt: Numatyti ir saviti nustatymai

en: Each <a href='@content-type'>content type</a> can have its own default comment settings configured as: <em>Open</em> to allow new comments, <em>Hidden</em> to hide existing comments and prevent new comments, or <em>Closed</em> to view existing comments, but prevent new comments. These defaults will apply to all new content created (changes to the settings on existing content must be done manually). Other comment settings can also be customized per content type, and can be overridden for any given item of content. When a comment has no replies, it remains editable by its author, as long as the author has a user account and is logged in.
lt: Kiekvienas <a href='@content-type'>turinio tipas</a> gali turėti savo komentarų nuostatas: <em>atvira</em> leidžiami komentarai, <em>paslėpta</em> paslėpti esančius komentarus ir neleisti naujų ar <em>uždara</em> rodomi komentarai bet neleidžiama skelbti naujų. Šios nuostatos taikomos būsimiems komentarams (jau esantiems komentarams nuostatas reiks keisti rankiniu būdu). Kitos komentarų nuostatos taip pat gali būt keičiamos kiekvienam turinio tipui ir gali būt perrašytos duotam turinio elementui. Kai komentaras neturi atsakymų jo autorius dar gali redaguoti komentarą jei autorius prisijungęs prie savo paskyros.

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Unapproved comments (@count)
lt: Nepatvirtinti komentarai (@count)

en: Administer comments and comment settings
lt: Administruoti komentarus ir komentarų nustatymus

en: Edit own comments
lt: Redaguoti savo komentarus

en: Number of recent comments
lt: Naujausių komentarų kiekis

en: Threading
lt: Medis

en: Show comment replies in a threaded list.
lt: Rodyti komentarų atsakymus medžio pavidale.

en: Default comment setting for new content
lt: Numatytosios nuostatos naujiems komentarams

en: Allow comment title
lt: Leisti komentaro pavadinimą

en: Show reply form on the same page as comments
lt: Rodyti komentarų formą tame pačiame puslapyje kaip ir komentarai

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
lt: Nariai su "Komentuoti" leidimu gali skelbti komentarus.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
lt: Nariai negali komentuoti, bet jau esantys komentarai bus rodomi.

en: Comments are hidden from view.
lt: Komentarai yra paslėpti nuo peržiūrėjimo.

en: Users cannot post comments.
lt: Nariai negali komentuoti.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
lt: Jūsų komentaras išsaugotas po to kai jį peržiūrės svetainės administratoriai ir patvirtins jis bus paskelbtas.

en: Your comment has been posted.
lt: Jūsų komentaras paskelbtas.

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
lt: Norėdami komentuoti <a href="@login">prisijunkite</a> arba <a href="@register">užsiregistruokite</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
lt: Norėdami komentuoti<a href="@login">prisijunkite</a>

en: Flat list
lt: Paprastas sąrašas

en: Threaded list
lt: Medžio sąrašas

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
lt: Komentaras bus nepaskelbtas jei jame bus frazės esančios viršuje. Jautru didžiosioms raidėms, kableliu atskirta frazės. Pavyzdžiui: juokinga,  šokinėjimas, "Kompanija uab"

en: Published comment %subject.
lt: Komentaras paskelbtas %subject.

en: Saved comment %title
lt: Išsaugotas komentaras %title

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti svetainės komentarus bei komentarų patvirtinimo eilę.

en: Unapproved comments
lt: Nepatvirtinti komentarai

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
lt: Pavyzdžiui: 'webmaster@example.com' arba 'sales@example.com,support@example.com' . Nurodydami kelis gavėjus kiekvieną atskirkite kableliu.

en: Category %category has been saved.
lt: Kategorija %category išsaugota.

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %limit žinučių per @interval. Pabandykite vėliau.

en: Contact @username
lt: Susisiekti su @username

en: %sender-name (@sender-from) sent an e-mail regarding %category.
lt: %sender-name (@sender-from) išsiųstas el. pašto laiškas %category.

en: %sender-name (@sender-from) sent %recipient-name an e-mail.
lt: %sender-name (@sender-from) išsiuntė %recipient-name el. pašto laišką.

en: User contact forms
lt: Narių kontaktų formos

en: Site-wide contact forms
lt: Svetainės kontaktų formos

en: When the site-wide contact form is enabled, a link in the main <em>Navigation</em> menu is created, but the link is disabled by default. This menu link can be enabled on the <a href='@menu'>Menus administration page</a>.
lt: Kai įgalinama svetainės kontaktų forma, kartu sukuriama ir nuoroda pagrindiniame meniu  <em>Navigation</em>. Ši nuoroda pagal nutylėjimą yra išjungta. Ši meniu nuoroda gali būti įjungta <a href='@menu'>Meniu administravimo puslapyje</a>.

en: Customization
lt: Pritaikymas

en: Add one or more categories on this page to set up your site-wide <a href="@form">contact form</a>.
lt: Nustatydami svetainės <a href="@form">kontaktų formą</a> pridėkite vieną ar kelias kategorijas šiame puslapyje

en: A <em>Contact</em> menu item (disabled by default) is added to the Navigation menu, which you can modify on the <a href="@menu-settings">Menus administration page</a>.
lt: <em>Kontaktai</em> meniu elementas (paprastai išjungtas) pridėtas prie navigacijos meniu, kurį galite keisti <a href="@menu-settings">meniu administravimo puslapyje</a>.

en: If you would like additional text to appear on the site-wide contact page, use a block. You can create and edit blocks on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
lt: Jei norite, kad papildomas tektas atsirastu svetainės kontaktų formoje pasinaudokite blokais. Jūs galite sukurti ir redaguot blokus <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Administer contact forms and contact form settings
lt: Administruoti kontaktų formas ir kontaktų formos nuostatas

en: Use the site-wide contact form
lt: Naudotis svetainės kontaktų forma

en: Use users' personal contact forms
lt: Naudotis nario asmenine kontaktų forma

en: !sender-name (!sender-url) sent a message using the contact form at !form-url.
lt: !sender-name (!sender-url) išsiuntė žinutę pasinaudojęs forma !form-url.

en: !sender-name (!sender-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site-name.
lt: !sender-name (!sender-url) atsiuntė žinutę per (!form-url) iš !site-name.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !recipient-edit-url.
lt: Jei nenorite tokių laiškų gauti, galite pakeisti savo nuostatas !recipient-edit-url.

en: Enable the personal contact form by default for new users.
lt: Naujiems nariams paprastai asmeninė kontaktų forma įjungta.

en: Changing this setting will not affect existing users.
lt: Šios nuostatos pakeitimas neįtakos jau esančių narių.

en: Displaying contextual links
lt: Kontekstinių nuorodų rodymas

en: Contextual links are supplied by modules, to give you quick access to tasks associated with regions of pages on your site. For instance, if you have a custom menu block displayed in a sidebar of your site, the Blocks and Menus modules will supply links to configure the block and edit the menu. The Contextual links module collects these links into a list for display by your theme, and also adds JavaScript code to the page to hide the links initially, and display them when your mouse hovers over the block.
lt: Moduliai teikia kontekstines nuorodas, kurių pagalba galima greitai pasiekti užduotis, susietas su svetainės puslapių regionais. Pavyzdžiui, jei meniu blokas rodomas svetainės šone, Bloko ir Meniu moduliai teikia nuorodas, kurių pagalba galima konfigūruoti bloką ir redaguoti meniu. Kontekstinių nuorodų modulis surenka šias nuorodas į sąrašą, kad būtų galima rodyti temoje, prideda JavaScript'o kodą į puslapį, kurio pagalba slepia nuorodas, kai svetainė užkraunama, ir parodo jas, kai užvedame pelę ant bloko.

en: Use contextual links
lt: Kontekstinių nuorodų naudojimas

en: Use contextual links to perform actions related to elements on a page.
lt: Norėdami atlikti veiksmus su puslapyje esančiais elementais, naudokite kontekstines nuorodas.

en: Contextual links
lt: Kontekstinės nuorodos

en: Provides contextual links to perform actions related to elements on a page.
lt: Pateikia kontekstines nuorodas, kurių pagalba galima atlikti veiksmus, susijusius su puslapyje esančiais elementais.

en: Tracking user activity
lt: Nario aktyvumo sekimas

en: By enabling blocks such as <em>Who's online</em> and <em>Who's new</em>, site users can track who is logged in and new user signups at a centralized location.
lt: Svetainės nariai, įjungdami blokus <em>Kas yra prisijungę</em> ir <em>Kas naujo</em>, gali vienoje vietoje sekti, kas yra prisijungę ir kokie nauji nariai sukūrė paskyras.

en: Tracking content activity
lt: Turinio aktyvumo sekimas

en: By enabling blocks such as <em>Recent blog posts</em>, <em>New forum topics</em> and <em>Recent comments</em>, site users can view newly added site content at a glance.
lt: Svetainės nariai, įjungdami blokus <em>Naujausi tinklaraščio įrašai</em>, <em>Naujos forumo temos</em> ir  <em>Naujausi komentarai</em>, gali glaustai matyti naujai į svetainę įrašytą turinį.

en: View the administrative dashboard
lt: Žiūrėti administratoriaus darbastalį

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
lt: Šis darbastalio regionas tuščias. Spragtelėkite <em>Tinkinti darbastalį</em>  ir galėsite pridėti blokų.

en: DRAG HERE
lt: TEMPKITE ČIA

en: Provides a dashboard page in the administrative interface for organizing administrative tasks and tracking information within your site.
lt: Administravimo aplinkoje pateikia darbastalio puslapį, kuris leidžia organizuoti administravimo veiksmus ir sekti svetainės informaciją.

en: Customize dashboard
lt: Tvarkyti darbastalį

en: Clear log messages
lt: Išvalyti įrašų žinutes

en: This will permanently remove the log messages from the database.
lt: Tai visam laikui pašalins žurnalo įrašus iš duomenų bazės.

en: Database log cleared.
lt: Duomenų bazių žurnalas išvalytas.

en: Monitoring your site
lt: Svetainės stebėjimas

en: Debugging site problems
lt: Svetainės problemų derinimas

en: Field validation errors
lt: Laukelio validacijos klaidos

en: Attempt to create a field with a name longer than 32 characters: %name
lt: Bandymas sukurti laukelį, kurio pavadinimas ilgesnis nei 32 simboliai: %name

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
lt: Bandymas sukurti laukelio pavadinimą %name, kuris jau egzistuoja ir yra aktyvus.

en: Attempt to create field name %name which already exists, although it is inactive.
lt: Bandymas sukurti laukelio pavadinimą %name, kuris jau egzistuoja, bet yra neaktyvus.

en: Attempt to create field name %name which is reserved by entity type %type.
lt: Bandymas sukurti laukelio vardą %name, kuris yra rezervuotas elemento tipui%type.

en: Attempt to create a field of unknown type %type.
lt: Bandoma sukurti nežinomo tipo %type laukelį.

en: Attempt to create a field with unknown storage type %type.
lt: Bandymas sukurti laukelį su nežinomu saugojimo tipu %type.

en: Attempt to create an instance of field @field_name without a bundle.
lt: Bandymas sukurti laukelio objektą @field_name be paketo.

en: Enabling field types
lt: Leisti laukelio tipus

en: Managing field data storage
lt: Valdyti laukelių duomenų saugyklą

en: Default SQL storage
lt: Numatytoji SQL saugykla

en: Stores fields in the local SQL database, using per-field tables.
lt: Saugo laukelius lokalioje SQL duomenų bazėje, naudojant laukeliams lenteles.

en: Field SQL storage
lt: Laukelių SQL saugykla

en: Stores field data in an SQL database.
lt: Saugo laukelių duomenis SQL duomenų bazėje

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
lt: Šis laukelis saugo paprasčiausias on/off arba taip/ne reikšmes.

en: List (text)
lt: Sąrašas (tekstas)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lt: Žymose leidžiamos šios HTML žymos: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
lt: Šio laukelio reikšmė nustatyta funkcijos %function ir negali būti pakeista.

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: kiekvienas įrašas turi būti sveikasis arba realusis skaičius.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: kiekvienas įrašas gali būti simbolių eilutė iš daugiausia 255 simbolių.

en: Allowed values list: keys must be integers.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: įrašai turi būti sveikieji skaičiai.

en: This field stores a number in the database as an integer.
lt: Šis laukelis saugo skaičius duomenų bazėje kaip sveikuosius.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
lt: Šis laukelis saugo skaičių duomenų bazėje fiksuotu dešimtainiu formatu.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
lt: Šis laukelis saugo skaičių duomenų bazėje slankaus kablelio formatu.

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Long text and summary
lt: Ilgas tekstas ir santrauka

en: Filtered text (user selects text format)
lt: Filtruotas tekstas (vartotojas pasirenka teksto formatą)

en: Summary input
lt: Įžangos įvedimas

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
lt: Tai leidžia autoriams įvesti norimą įžangą, kuris bus rodomas vietoj automatiškai paruošto teksto naudojant "Įžanga arba sutrumpinimas" rodymo tipą.

en: Summary or trimmed
lt: Įžanga arba sutrumpinta

en: Text area with a summary
lt: Teksto sritis su įžanga

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lt: Jei paliksite tuščia, įžangai bus naudojama sutrumpinta pilno teksto versija.

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: Edit field settings.
lt: Keisti laukelio nustatymus.

en: Change widget type.
lt: Keisti valdiklio tipą

en: Edit instance settings.
lt: Redaguoti reikalavimų parametrus.

en: Delete instance.
lt: Ištrinti reikalavimą.

en: %field has no field settings.
lt: %field neturi laukelių nustatymų.

en: Change widget
lt: Keisti valdiklį

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
lt: Formos elemento tipas kurį norite naudoti kai narys kuria šį laukelį turinio tipui %type.

en: These settings apply only to the %field field when used in the %type type.
lt: Šios nuostatos taikomos tik  %field laukeliui kai naudojamas %type turinio tipas.

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Because the field already has data, some settings can no longer be changed.
lt: Šio laukelio nuostatos bus taikomos visur kur naudojamas laukelis %field. Kadangi laukelis jau turi duomenų kai kurių nuostatų pakeisti jau nebegalima.

en: %field field settings
lt: %field laukelio nustatymai

en: The default value for this field, used when creating new content.
lt: Šio laukelio numatytoji reikšmė, naudojama kai kuriamas naujas turinys.

en: Saved %label configuration.
lt: Išsaugotos %label nuostatos.

en: Save and add fields
lt: Išsaugoti ir pridėti laukelių

en: Field list
lt: Laukelių sąrašas

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: Table of files
lt: Failų lentelė

en: Add a new file
lt: Pridėti naują failą

en: The description may be used as the label of the link to the file.
lt: Aprašymas bus matomas kaip nuorodos į failą žyma.

en: Files must be less than !size.
lt: Failas turi būtu mažesnis nei !size.

en: Allowed file types: !extensions.
lt: Leidžiami failų tipai: !extensions.

en: Images must be between !min and !max pixels.
lt: Paveikslėliai turi būt tarp !min ir !max pikselių.

en: Images must be larger than !min pixels.
lt: Paveikslėlis turi būt didesnis nei !min pikselių.

en: Attaching files to content
lt: Failų prijungimas prie turinio

en: Managing file locations
lt: Failo vietų valdymas

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
lt: Failo laukelyje !name nepavyko įkelti.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires an Apache server running PHP with mod_php.
lt: Jūsų serveris neturi galimybės atvaizduoti failo įkėlimo progreso. Failo įkėlimo progreso atvaizdavimui būtina, kad  Apache serveris turėtų PHP su mod_php.

en: All roles may use this format
lt: Visos rolės turi naudoti šį formatą

en: The text format ordering has been saved.
lt: Teksto formatų eilės tvarka išsaugota.

en: Add text format
lt: Pridėti teksto formatą

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
lt: Visos šio teksto formato rolės privalo būti įgalintos ir negali būti pakeistos.

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Applying filters to text
lt: Pritaikyti filtrus tekstui

en: Choosing a text format
lt: Pasirinkite teksto formatą

en: More information about text formats
lt: Daugiau informacijos apie teksto formatus

en: Display any HTML as plain text
lt: Bet kokį HTML rodyti kaip paprastą tekstą

en: Display basic HTML help in long filter tips
lt: Rodyti pagrindinę HTML pagalbą ilgose filtro pastabose

en: No HTML tags allowed.
lt: HTML žymės neleidžiamos.

en: By !author @time ago
lt: !author prieš @time

en: Add new @node_type
lt: Kurti naują - @node_type

en: <a href="@login">Log in</a> to post new content in the forum.
lt: <a href="@login">Prisijunkite</a> jei norite paskelbti turinį forume.

en: Provides discussion forums.
lt: Pateikia diskusijų forumus.

en: Edit %name style
lt: Redaguoti stilių - %name

en: Image style name
lt: Paveikslėlio stiliaus pavadinimas

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
lt: Pavadinimas bus naudojamas sugeneruotų paveikslėlių URL. Naudokite tik mažąsias raides ir skaičius, pabraukimus (_), ir brūkšnius (-).

en: Select a new effect
lt: Pasirinkite naują efektą

en: Update style
lt: Atnaujinti stilių

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: Create new style
lt: Sukurti naują stilių

en: Style %name was created.
lt: Stilius %name sukurtas.

en: Edit %label effect
lt: Redaguoti efektą %label

en: Update effect
lt: Atnaujinti efektą

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
lt: Šiuo metu šis stilius neturi efektų. Pridėkite pasirinkę vieną iš galimų žemiau.

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Add style
lt: Pridėti stilių

en: Delete an image style.
lt: Pašalinti paveikslėlio stilių

en: Edit image effect
lt: Redaguoti paveikslėlio efektą

en: Filter translatable strings
lt: Filtruoti verčiamas eilutes

en: See the <a href="@languages">Languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
lt: Peržiūrėkite <a href="@languages">Kalbų puslapį</a> jei norite daugiau informacijos apie kitų kalbų pridėjimą.

en: Administer languages
lt: Administruoti kalbas

en: Translate interface texts
lt: Versti sąsajos tekstus

en: Detection and selection
lt: Aptikti ir pasirinkti

en: Localize
lt: Lokalizuoti

en: Localize date formats
lt: Lokalizuoti datos formatus

[ctx: Long month name]
en: January
lt: Sausis

[ctx: Long month name]
en: February
lt: Vasaris

[ctx: Long month name]
en: March
lt: Kovas

[ctx: Long month name]
en: April
lt: Balandis

[ctx: Long month name]
en: May
lt: Gegužė

[ctx: Long month name]
en: June
lt: Birželis

[ctx: Long month name]
en: July
lt: Liepa

[ctx: Long month name]
en: August
lt: Rugpjūtis

[ctx: Long month name]
en: September
lt: Rugsėjis

[ctx: Long month name]
en: October
lt: Spalis

[ctx: Long month name]
en: November
lt: Lapkritis

[ctx: Long month name]
en: December
lt: Gruodis

en: add link
lt: pridėti nuorodą

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
lt: Meniu nuorodų nėra. <a href="@link">Pridėkite</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
lt: Šios nuorodos tekstas naudojamas meniu.

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
lt: Meniu nuorodos kelias. Tai gali būt vidinis Drupal kelias %add-node ar išorinis URL toks kaip %drupal. Įrašykite %front ir tai bus nuorodą į pirmą puslapį.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
lt: Meniu nuorodos kurios neįjungtos nebus rodomos meniu.

en: Show as expanded
lt: Rodyti išplėstą

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi papunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Parent link
lt: Tėvinė nuorodą

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Maksimalus elementų ir jo palikuonių gylis yra fiksuotas iki !maxdepth. Kai kurie meniu elementai nebus įmanomi kaip tėvai jei pasirinkus juos bus peržengtas šis limitas.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
lt: Pasirinktinai. Sunkesni meniu punktai bus žemiau lengvesnių.

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
lt: Ar tikrai norite atstatyti nuorodą %item į numatytąja reikšmę?

en: The menu link was reset to its default settings.
lt: Meniu nuorodos buvo atstatytos į numatytas reikšmes.

en: No Main links
lt: Nėra pagrindinių nuorodų

en: Source for the Main links
lt: Pagrindinių nuorodų šaltinis

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
lt: Pasirinkite kas turėtų būt rodoma kaip pagrindinės nuorodos (paprastai svetainės viršuje).

en: No Secondary links
lt: Nėra antrinių nuorodų

en: Source for the Secondary links
lt: Antrinių nuorodų šaltinis

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
lt: Pasirinkite antrinių nuorodų šaltinį. Pažangesnės nuostatos suteikia jums galimybę naudoti tą patį šaltinį pagrindinėms nuorodoms (šiuo metu %main) ir antrinėms: jei jūsų šaltinio meniu turi kelis lygius, tokiu atveju pirmas lygis bus rodomas pagrindinėse nuorodose, o antras lygis antrinėse.

en: You can enable the newly-created block for this menu on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
lt: Naujai sukurta meniu galite įjungti <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje </a>.

en: Each menu has a corresponding block that is managed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
lt: Kiekvienas meniu turi atitinkamą bloką kuris valdomas <a href="@blocks">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
lt: Meniu elementai su mažesniu svoriu bus rodomi prieš tuos elementus kurie yra didesnio svorio.

en: Available menus
lt: Galimi meniu

en: The menus available to place links in for this content type.
lt: Meniu kuriuose bus galima patalpinti šio turinio tipo nuorodas.

en: Default parent item
lt: Numatytasis tėvinis elementas

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
lt: Pasirinkite meniu elementą kuris turinio kūrimo formoje bus numatytasis naujos meniu nuorodos tėvukas.

en: Add new menus to your site, edit existing menus, and rename and reorganize menu links.
lt: Pridėti naują menių, redaguoti jau esančius bei pervadinti ir perrikiuoti meniu nuorodas.

en: Parent menu items
lt: Tėviniai meniu elementai

en: Edit menu link
lt: Redaguoti meniu nuorodą

en: Delete menu link
lt: Pašalinti meniu nuorodą

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
lt: <em>Navigacijos</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų svetainės lankytojams. Nuorodas kai kurie moduliai prideda automatiškai.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
lt: <em>Nario</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų nario paskyros valdymui, taip pat nuorodą 'Atsijungti'.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
lt: <em>Valdymo</em> meniu sudarytas iš nuorodų skirtų administravimui.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
lt: <em>Pagrindinis</em>meniu daugelyje svetainių naudojamas parodyti pagrindines svetainės skiltis, dažniausiai jis būna viršuje.

en: manage display
lt: laukelių atvaizdavimas

en: No content types available. <a href="@link">Add content type</a>.
lt: Turinio tipų šiuo metu nėra. <a href="@link">Pridėkite turinio tipą</a>.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add new content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces. This name must be unique.
lt: Žmogui suprantamas turinio tipo pavadinimas. Šis tekstas bis rodomas kaip sąrašo dalis turinio pasirinkimo puslapyje. Rekomenduojama, kad pavadinimas prasidėti didžiąja raide ir butų sudarytas tik iš raidžių, skaičių ir tarpų. Šia pavadinimas turi būt unikalus.

en: Describe this content type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
lt: Apibūdinkite šį turinio tipą. Tekstas bus rodomas <em>Pridėti naują turinį</em> puslapyje.

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
lt: Šis tekstas bus rodomas puslapio viršuje kai bus kuriamas ar redaguojamas šio turinio tipo turinys.

en: Users with the <em>Administer content</em> permission will be able to override these options.
lt: Nariai su <em>Administruoti turinį</em> leidimu galės šias nuostatas pakeisti.

en: Display author and date information.
lt: Rodyti autoriaus ir datos informaciją.

en: Author username and publish date will be displayed.
lt: Ar autoriaus slapyvardis ir paskelbimo data bus rodoma.

en: Publish selected content
lt: Paskelbti pasirinktą turinį

en: Unpublish selected content
lt: Nebeskelbti pasirinkto turinio

en: Promote selected content to front page
lt: Iškelti pasirinktą turinį į pirmą puslapį

en: Demote selected content from front page
lt: Pašalinti pasirinktą turinį iš pirmo puslapio

en: Make selected content sticky
lt: Pasirinktą turinį prikabinta

en: Make selected content not sticky
lt: Pasirinktą turinį neprikabinta

en: Delete selected content
lt: Pašalinti pasirinktą turinį

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
lt: Pateikite paaiškinimą kas buvo pakeista. Tai padės kitiems autoriams suprasti jūsų motyvus.

en: The unique ID of the content item, or "node".
lt: Unikalus turinio elemento arba "node" ID.

en: The Node module makes a number of permissions available for each content type, which can be set by role on the <a href="@permissions">permissions page</a>.
lt: Kiekvienam turinio tipui Node modulis sukuria teisių rinkinius, kuriuos pagal roles galima nustatyti  <a href="@permissions">teisių puslapyje</a>.

en: Individual content types can have different fields, behaviors, and permissions assigned to them.
lt: Kiekvienas turinio tipas gali turėti skirtingus laukelius, elgesį bei jiems priskirtus leidimus.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
lt: Versijos suteikia galimybę sekti turinio pakeitimus bei sugrąžinti senesnes versijas.

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: Administer content types
lt: Administruoti turinio tipus

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: View published content
lt: Peržiūrėti paskelbtą turinį

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Show block for specific content types
lt: Rodyti bloką tam tikriems turinio tipams

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
lt: Rodyti šį bloką tik tuose puslapiuose kuriuose yra turinys pateikti turinio tipo. Jei nieko nepažymėsite šie ribojimai nebus taikomi.

en: Welcome to @site-name
lt: Sveiki atvykę į @site-name

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prilipinti turinį viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atlipinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Change the author of content
lt: Pakeisti turinio autorių

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Unpublish content containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti turinio su raktažodžiu(-iais)

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
lt: Valdyti turinio tipus, įskaitant numatytąsias reikšmes, iškėlimą į pirmą puslapį, komentarų nuostatas ir pan.

en: Edit content type
lt: Redaguoti turinio tipą

en: Don't display post information
lt: Nerodyti įrašo informacijos

en: Logging in with OpenID
lt: Prisijungti naudojant OpenID

en: Displays the Drupal administration interface in an overlay.
lt: Drupal administravimo puslapius rodo sluoksnyje.

en: Administer URL aliases
lt: Administruoti URL pervadinimus

en: Create and edit URL aliases
lt: Sukurti ir redaguoti URL pervadinimus

en: The alias is already in use.
lt: Pervadinimas jau naudojamas

en: Optionally specify an alternative URL by which this term can be accessed. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Galite nurodyti kitokį URL kuriuo bus pasiekiamas šis turinys. Naudokite reliatyvų kelią ir neįveskite įžambių brūkšnių kitaip URL kelias neveiks.

en: Enabling execution of PHP in text fields
lt: Tekstiniuose laukuose leisti PHP vykdymą

en: Use PHP for settings
lt: Naudoti PHP nustatymams

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
lt: <ul>
    <li>Patikrinkite, ar rašyba yra teisinga.</li>
    <li>Pašalinkite kabutes - taip bus rasta daugiau atskirų žodžių: <em>"mėlynas autobusiukas"</em> bus randama mažiau nei <em>mėlynas autobusiukas</em>.</li>
    <li>Bet kuriam žodžiui rasti naudokite <em>OR</em>: <em>mėlynas autobusiukas</em>bus randama mažiau nei <em>mėlynas OR autobusiukas</em>.</li>
    </ul>

en: Choose a set of shortcuts to use
lt: Pasirinkite rinkinį

en: Change set
lt: Keisti rinkinį

en: Editing @shortcut
lt: Redaguojamas @shortcut

en: Add to %shortcut_set shortcuts
lt: Pridėti prie %shortcut_set trumpinių

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
lt: Pašalinti iš %shortcut_set trumpinių

en: Edit shortcuts
lt: Redaguoti trumpinius

en: Edit shortcut
lt: Redaguoti trumpinį

en: Screenshot for !theme theme
lt: Temos !theme ekrano nuotrauka

en: Settings for !theme theme
lt: Temos !theme nustatymai

en: Disable !theme theme
lt: Išjungti temą !theme

en: Set !theme as default theme
lt: Nustatyti !theme kaip numatytąją

en: Enable !theme theme
lt: Įjungti !theme temą

en: Enable and set default
lt: Įjungti ir nustatyti numatytąją

en: Enable !theme as default theme
lt: Įjungti !theme kaip numatytąją

en: default theme
lt: numatytoji tema

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
lt: Pasirinkite "Numatytoji tema" jei norite naudoti ją visoje svetainėje.

en: Use the administration theme when editing or creating content
lt: Naudoti administravimo temą kai redaguojamas ar kuriamas turinys

en: The %theme theme has been enabled.
lt: Tema %theme buvo įjungta.

en: Would you like to continue with the above?
lt: Ar pageidaujate tęsti?

en: Enter a valid IP address.
lt: Įveskite teisingą IP adresą.

en: The IP address %ip has been blocked.
lt: IP adresas %ip užblokuotas.

en: How this is used depends on your site's theme.
lt: Ar tai naudojama priklauso nuo Jūsų svetainės naudojamos temos.

en: Number of posts on front page
lt: Įrašų kiekis pirmame puslapyje

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
lt: Maksimalus įrašu skaičius rodomas peržiūros puslapiuose, tokiuose kaip pirmas puslapis.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai užklausto puslapio peržiūrėti nariui neleidžiama. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "priėjimas uždraustas" puslapis.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai nei vienas dokumentas neatitinka užklausto. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "puslapis nerastas" puslapis.

en: Errors and warnings
lt: Klaidos ir įspėjimai

en: Clear all caches
lt: Išvalyti visą kešą

en: Bandwidth optimization
lt: Pralaidumo optimizavimas

en: Public file system path
lt: Viešas failų sistemos kelias

en: Private file system path
lt: Privatus failų sistemos kelias

en: Default download method
lt: Numatytasis atsisiuntimo būdas

en: Put site into maintenance mode
lt: Perjungti svetainę į priežiūros režimą

en: Maintenance mode message
lt: Rodomas pranešimas priežiūros režime

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
lt: Žinutė kuri bus rodoma lankytojams kai svetainė yra techninės priežiūros režime.

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list

en: Required by: !module-list
lt: Reikalingas: !module-list

en: Available actions:
lt: Galimi veiksmai:

en: Enabled theme | Enabled themes
lt[0]: Įjungta tema
lt[1]: Įjungtos temos
lt[2]: Įjungtos temos

en: You must enable the @required module to install @module. | You must enable the @required modules to install @module.
lt[0]: Jums reikia įjungti @required modulį jei norite įdiegti @module.
lt[1]: Jums reikia įjungti @required modulius jei norite įdiegti @module.
lt[2]: Jums reikia įjungti @required modulius jei norite įdiegti @module.

en: Set and configure the default theme for your website.  Alternative <a href="@themes">themes</a> are available.
lt: Nustatykite ir konfigūruokite svetainės numatytąja temą. Galimos alternatyvios <a href="@themes">temos</a> .

en: Download additional <a href="@modules">contributed modules</a> to extend Drupal's functionality.
lt: Atsisiųskite papildomus <a href="@modules">pateiktus modulius</a> tam, kad išplėsti Drupal funkcionalumą.

en: Regularly review and install <a href="@updates">available updates</a> to maintain a secure and current site. Always run the <a href="@update-php">update script</a> each time a module is updated.
lt: Reguliariai peržiūrėkite ir įdiekite <a href="@updates">galimus atnaujinimus</a>, kad svetainė liktu saugi. Visada paleiskite <a href="@update-php">atnaujinimo scenarijų</a> kai modulis atnaujintas.

en: If you are upgrading to a newer version of Drupal or upgrading contributed modules or themes, you may need to run the <a href="@update-php">update script</a>.
lt: Jei jūs atnaujinate Drupal iki naujesnės versijos ar atnaujinate pagalbinius modulius ar temas, jums gali tekti paleisti <a href="@update-php"> atnaujinimo scenariju</a>.

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
lt: Jūsų slaptažodis neišsaugomas duomenų bazėje jis naudojamas tik nustatyti ryšį.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
lt: Ryšys bus sukurtas tarp web serverio ir mašinos talpinamo web serverio failų. Dažniausiais atvejais tai bus ta pati mašina ir "localhost" tiks.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lt: Pasirinkite norima laiko juostą. Data ir laikas šioje svetainėje bus rodoma pagal Jūsų pasirinkimą.

en: Your time zone setting will be automatically detected if possible. Confirm the selection and click save.
lt: Jūsų laiko juosta, jei tai įmanoma, bus automatiškai nustatyta. Patvirtinkite pasirinkdami ir spauskite išsaugoti.

en: System help
lt: Sistemos pagalba

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
lt: Svetainė naudoja <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
lt: Blokų, turinio tipų, meniu ir pan. administravimas.

en: Configure default and theme specific settings.
lt: Konfigūruoti numatytuosius ir temų nustatymus.

en: IP address blocking
lt: IP adresų blokavimas

en: Manage blocked IP addresses.
lt: Valdykite užblokuotus IP adresus.

en: Development tools.
lt: Kūrimo įrankiai.

en: Maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsena

en: Take the site offline for maintenance or bring it back online.
lt: Išjungti priėjimą prie svetainės techninei priežiūrai arba grąžinti ją į darbinė būseną.

en: Logging and errors
lt: Registravimas ir klaidos

en: Regional and language
lt: Regionas ir kalbos

en: Settings for the site's default time zone and country.
lt: Nustatykite svetainės numatytoj laiko zoną bei šalį.

en: Configure display formats for date and time.
lt: Konfigūruoti datos ir laiko formatus.

en: Edit date format
lt: Redaguoti datos formatą

en: Allow users to edit a configured date format.
lt: Leidžia vartotojams redaguoti nustatytą datos formatą.

en: Search and metadata
lt: Paieška ir metaduomenys

en: Local site search, metadata and SEO.
lt: Vietinė svetainės paieška, metaduomenys ir SEO.

en: General system related configuration.
lt: Pagrindinės sistemos nuostatos.

en: Tools that enhance the user interface.
lt: Įrankiai kurie pagerina vartotojo sąsają.

en: Content authoring
lt: Turinio kūrimas

en: Inserted into {role_permission} the permissions for role ID !id
lt: Teisės rolei, kurios ID !id, įterptos į {role_permission}

en: more information
lt: daugiau informacijos

en: To run cron from outside the site, go to <a href="!cron">!cron</a>
lt: Norėdami paleisti cron iš išorės, eikite <a href="!cron">!cron</a>

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lt: Automatinis bandymas sukurti aplanką nepavyko, greičiausiai tai atsitiko dėl leidimų stokos. Norėdami tęsti įdiegimą, arba sukurkite aplanką ir suteikite leidimus rankiniu būdu arba diegimo vedliui suteikite leidimus sukurti aplanką automatiškai. Daugiau informacijos ieškokite INSTALL.txt arba <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Your configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: There is currently no content classified with this term.
lt: Šiai kategorijai priskirto turinio nėra.

en: Taxonomy is for categorizing content. Terms are grouped into vocabularies. For example, a vocabulary called "Fruit" would contain the terms "Apple" and "Banana".
lt: Sistematika skirta turinio klasifikacijai. Terminai grupuojami į žodynus. Pvz.: žodynas "Vaisiai" gali turėti terminus "Obuolys" ir "Bananas".

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
lt: Galite pakeisti %capital_name terminų tvarką tempdami aukštyn ar žemyn,  galite sugrupuoti patempdami terminą dešiniau.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
lt: %capital_name turi terminus sugrupuotus pagal tėvinį elementą. Galite pertvarkyti terminus %capital_name pasinaudojus "tempti paleisti" principu.

en: Administer vocabularies and terms
lt: Administruoti žodynus ir terminus

en: Edit terms in %vocabulary
lt: Redaguoti terminus iš žodyno %vocabulary

en: Delete terms from %vocabulary
lt: Ištrinti terminus iš žodyno %vocabulary

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: Term reference
lt: Termino nuoroda

en: This field stores a reference to a taxonomy term.
lt: Šiame laukelyje saugoma nuoroda į sistematikos terminą.

en: Autocomplete term widget (tagging)
lt: Termino automatinio užpildymo valdiklis (žymėjimas)

en: Displaying administrative links
lt: Rodant administravimo nuorodas

en: Use the administration toolbar
lt: Naudoti administravimo įrankinę

en: Toggle drawer visibility
lt: Perjungti dėžutės matomumą

en: Provides a toolbar that shows the top-level administration menu items and links from other modules.
lt: Pateikia įrankinę, kuri rodo aukščiausio lygio administravimo meniu nuorodas iš kitų modulių.

en: Tracking new and updated site content
lt: Sekti naują ir atnaujintą svetainės turinį

en: Tracking user-specific content
lt: Sekti konkretaus nario turinį

en: To follow a specific user's new and updated content, select the <em>Track</em> tab from the user's profile page.
lt: Norėdami stebėti naują arba atnaujintą konkretaus nario turinį, pasirinkite nario profilio puslapio kortelę <em>Sekti</em>.

en: All recent content
lt: Visas naujausias turinys

en: My recent content
lt: Mano naujausias turinys

en: Track content
lt: Sekti turinį

en: Enables tracking of recent content for users.
lt: Leidžia nariams stebėti naujausią turinį.

en: The Content translation module allows content to be translated into different languages. Working with the <a href="@locale">Locale module</a> (which manages enabled languages and provides translation for the site interface), the Content translation module is key to creating and maintaining translated site content. For more information, see the online handbook entry for <a href="@translation">Content translation module</a>.
lt: Content translation modulis leidžia išversti turinį į kelias kalbas. Content translation modulis kartu su <a href="@locale">Locale moduliu</a> (kuris leidžia valdyti įgalintas kalbas ir teikia svetainės interfeisui vertimus) yra pagrindas, leidžiantis kurti ir valdyti verčiamą svetainės turinį. Daugiau informacijos ieškokite vadovėlyje apie <a href="@translation">Content translation modulį</a>.

en: Configuring content types for translation
lt: Verčiamų turinio tipų  konfigūravimas

en: Assigning a language to content
lt: Kalbos priskyrimas turiniui

en: Use the <em>Language</em> drop down to select the appropriate language when creating or editing content.
lt: Naudokite <em>Kalba</em>, kad pasirinkti reikiamą kalbą kuriamam ar redaguojamam turiniui.

en: Translating content
lt: Turinio vertimas

en: Maintaining translations
lt: Vertimų priežiūra

en: Translate content
lt: Versti turinį

en: There is already a translation in this language.
lt: Vertimas į šią kalbą jau yra.

en: Trigger: !description
lt: Spragtukas: !description

en: No actions available for this trigger. <a href="@link">Add action</a>.
lt: Šiam spragtukui nėra galimų veiksmų. <a href="@link">Pridėti veiksmą</a>.

en: Missing/undefined save action (%save_aid) for %aid action.
lt: Trūkstamas/neapibrėžtas išsaugojimo veiksmas (%save_aid) veiksmui %aid.

en: The %label action has been appended, which is required to save the property change.
lt: Veiksmas %label buvo papildytas. Jis reikalingas savybės pasikeitimui saugoti.

en: The %label action was moved to save the property change.
lt: Veiksmas %label perkeltas savybės pasikeitimui saugoti.

en: Configuring triggers and actions
lt: Spragtukų ir veiksmų nustatymas

en: When either saving new content or updating existing content
lt: Išsaugant naują arba atnaujinant esamą turinį

en: After saving updated content
lt: Po atnaujinti turinio išsaugojimo

en: When either saving a new comment or updating an existing comment
lt: Išsaugant naują arba atnaujinant esamą komentarą

en: After creating a new user account
lt: Sukūrus naują nario paskyrą

en: After updating a user account
lt: Atnaujinus nario paskyrą

en: Configure when to execute actions.
lt: Veiksmų vykdymo laiko nustatymas.

en: Installing updates
lt: Diegiami atnaujinimai

en: Preparing to update your site
lt: Pasiruošiama atnaujinti svetainę

en: Installing %project
lt: Diegama %project

en: Preparing to install
lt: Ruošiamasi diegti

en: Error installing / updating
lt: Diegimo  / atnaujinimo klaida

en: Installed %project_name successfully
lt: %project_name įdiegtas sėkmingai

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
lt: Atnaujinimas įvykdytas sėkmingai. Svetainėje išjungtas priežiūros režimas.

en: Update was completed successfully.
lt: Atnaujinimas atliktas sėkmingai.

en: Update failed! See the log below for more information.
lt: Atnaujinimas nepavyko! Žiūrėkite įvykių žurnalą žemiau.

en: Update failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
lt: Atnaujinimas nepavyko! Žiūrėkite įvykių žurnalą žemiau. Svetainėje priežiūros režimas liko įjungtas.

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
lt: Instaliacija atlikta sėkmingai. Svetainė grįžo iš priežiūros režimo.

en: Installation was completed successfully.
lt: Įdiegimas baigtas sėkmingai

en: Installation failed! See the log below for more information.
lt: Įdiegimas nepavyko! Žiūrėkite registracijos žurnalą žemiau.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
lt: Įdiegimas nepavyko! Žiūrėkite registracijos žurnalą žemiau. Svetainė liko priežiūros režime.

en: Failed to get available update data.
lt: Nepavyko gauti galiojančių atnaujinimo duomenų.

en: No available update data
lt: Nėra galiojančių atnaujinimo duomenų

en: Checking available update data
lt: Patikrinti galiojančių atnaujinimų duomenis

en: Trying to check available update data ...
lt: Bandoma tikrinti galiojančių atnaujinimų duomenis ...

en: Error checking available update data.
lt: Klaida tikrinant galiojančių atnaujinimų duomenis.

en: Checking available update data ...
lt: Tikrinami galiojančių atnaujinimų duomenys ...

en: Checked available update data for %title.
lt: Patikrinta %title galimi atnaujinimai.

en: Failed to check available update data for %title.
lt: Nepavyko patikrinti %title galimų atnaujinimų.

en: An error occurred trying to get available update data.
lt: Įvyko klaida bandant gauti galimų atnaujinimų duomenis.

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
lt[0]: Patikrinta galimų atnaujinimų duomenys @count projektui.
lt[1]: Patikrinta galimų atnaujinimų duomenys @count projektams.
lt[2]: Patikrinta galimų atnaujinimų duomenys @count projektų.

en: Failed to get available update data for one project. | Failed to get available update data for @count projects.
lt[0]: Įvyko klaida bandant gauti galimų atnaujinimų duomenis @count projektui.
lt[1]: Įvyko klaida bandant gauti galimų atnaujinimų duomenis @count projektams.
lt[2]: Įvyko klaida bandant gauti galimų atnaujinimų duomenis @count projektų.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
lt: Įvyko problema gaunant atnaujinimo informaciją. Bandykite vėliau.

en: (Theme)
lt: (Tema)

en: (Release notes)
lt: (Laidos naujienos)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
lt: Šis atnaujinimas yra esminis versijos atnaujinimas. Tai reiškia, kad nebus galimybės grįžti atgal. Rekomenduojama perskaityti laidos naujienas ir atnaujinti savo pačių rizika.

en: (Security update)
lt: (Saugumo atnaujinimas)

en: (Unsupported)
lt: (Nepalaikomas)

en: All of your projects are up to date.
lt: Visu jūsų projektai naujausios versijos.

en: Download these updates
lt: Atsisiųskite šiuos atnaujinimus

en: Manual updates required
lt: Reikia atnaujinti rakiniu būdu

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
lt: Drupal branduolio atnaujinimai šiuo momentu nepalaikomi.

en: You must select at least one project to update.
lt: Privalote pasirinkti bent vieną projektą atnaujinimui.

en: Downloading updates
lt: Atsiunčiami atnaujinimai

en: Preparing to download selected updates
lt: Ruošiamasi atsiųsti pažymėtus atnaujinimus

en: Downloading updates failed:
lt: Atnaujinimų siuntimas nepavyko:

en: Updates downloaded successfully.
lt: Atnaujinimai atsiųsti sėkmingai.

en: Fatal error trying to download.
lt: Mirtina klaida bandant atsiųsti.

en: Back up your database and site before you continue. <a href="@backup_url">Learn how</a>.
lt: Padarykite duomenų bazės ir svetainės atsarginę kopiją.  <a href="@backup_url">Sužinokite kaip</a>.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
lt: Vykdykite atnaujinimus priežiūros režime (griežtai rekomenduojama)

en: Install from a URL
lt: Įdiegti iš URL

en: For example: %url
lt: Pavyzdžiui: %url

en: Upload a module or theme archive to install
lt: Atsiųskite suarchyvuotą modulį ar temą

en: For example: %filename from your local computer
lt: Pavyzdžiui: %filename iš savo kompiuterio

en: You must either provide a URL or upload an archive file to install.
lt: Jei norite įdiegti jūs turite arba įrašyti URL arba atsiųsti failą.

en: The provided URL is invalid.
lt: Pateiktas URL yra nekorektiškas.

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
lt: Negalima gauti Drupal projekto iš %url.

en: Provided archive contains no files.
lt: Pateiktas archyvas neturi failų.

en: Unable to determine %project name.
lt: Negalima gauti %project pavadinimo.

en: %project is already installed.
lt: %project jau įdiegtas.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
lt: Negalima išskleisti %file, nėra korektiško archyvo.

en: Downloading %project
lt: Atsiunčiamas %project

en: Failed to download %project from %url
lt: Negalima gauti %project iš %url

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Depends on: !basethemes
lt: Priklauso nuo: !basethemes

en: Required by: %subthemes
lt: Reikalinga: %subthemes

en: The Update manager module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts administrators to available updates. In order to provide update information, anonymous usage statistics are sent to Drupal.org. If desired, you may disable the Update manager module from the <a href='@modules'>Module administration page</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href='@update'>Update manager module</a>.
lt: Update manager modulis periodiškai tikrina svetainės programų (modulių ir temų) naujas versijas ir praneša administratoriams apie galimus atnaujinimus. Į Drupal.org yra siunčiama anoniminė naudojimo statistika, tam, kad pateikti atnaujinimo informaciją. Jei norite, galite išjungti Update manager modulį <a href='@modules'>Modulio administravimo puslapyje</a>. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite vadovėlyje <a href='@update'>Update manager modulis</a>.

en: The Update manager also allows administrators to update and install modules and themes through the administration interface.
lt: Atnaujinimų tvarkyklė taip pat leidžia administratoriams atnaujinti ir įdiegti modulius bei temas per administravimo sąsają.

en: Checking for available updates
lt: Tikrinami galiojantys atnaujinimai

en: A report of <a href="@update-report">available updates</a> will alert you when new releases are available for download. You may configure options for the frequency for checking updates (which are performed during <a href="@cron">cron</a> runs) and e-mail notifications at the <a href="@update-settings">Update manager settings</a>  page.
lt: Ataskaita<a href="@update-report">galimi atnaujinimai</a> praneš, kada bus galima atsisiųsti naujas versijas. <a href="@update-settings">Atnaujinimo tvarkyklės nustatymų</a>  puslapyje turite sukonfigūruoti atnaujinimo tikrinimo (kuris vyksta  <a href="@cron">cron</a> paleidimo metu) dažnumo nustatymus ir  el.pašto pranešimus.

en: Performing updates through the user interface
lt: Atnaujinimų vykdymas per vartotojo sąsają

en: The Update manager module allows administrators to perform updates directly through the administration interface. At the top of the <a href="@modules_page">modules</a> and <a href="@themes_page">themes</a> pages you will see a link to update to new releases. This will direct you to the <a href="@update-page">update page</a> where you see a listing of all the missing updates and confirm which ones you want to upgrade. From there, you are prompted for your FTP/SSH password, which then transfers the files into your Drupal installation, overwriting your old files. More detailed instructions can be found in the <a href="@update">online handbook</a>.
lt: Update manager modulis leidžia administratoriams vykdyti atnaujinimus per administravimo aplinką. <a href="@modules_page">Modulių</a> ir <a href="@themes_page">temų</a> puslapių viršuje yra nuoroda, kurios pagalba galima gauti naujas versijas. Tai nuves jus į <a href="@update-page">atnaujinimo puslapį</a>, kur pamatysite trūkstamų atnaujinimų sąrašą ir galėsite pasirinkti, kuriuos atnaujinti. Čia bus prašoma FTP/SSH slaptažodžio, o po to failai perkeliami į jūsų Drupal instaliaciją, perrašant senus failus. Išsamesnė instrukcija yra <a href="@update">vadovėlyje</a>.

en: Installing new modules and themes through the user interface
lt: Naujų modulių ir temų diegimas per vartotojo sąsają

en: You can also install new modules and themes in the same fashion, through the <a href="@install">install page</a>, or by clicking the <em>Install new module/theme</em> link at the top of the <a href="@modules_page">modules</a> and <a href="@themes_page">themes</a> pages. In this case, you are prompted to provide either the URL to the download, or to upload a packaged release file from your local computer.
lt: Galite  įdiegti naujus modulius ir temas tuo pačiu būdu, per <a href="@install">įdiegimo puslapį</a>, arba paspaudę nuorodą <em>Įdiegti naują modulį/temą</em> esančią <a href="@modules_page">modulių</a> ir <a href="@themes_page">temų</a> puslapių viršuje. Tokiu atveju jūs turėsite nurodyti modulio atsisiuntimo URL arba atsiųsti failą iš savo kompiuterio.

en: No update information available. <a href="@run_cron">Run cron</a> or <a href="@check_manually">check manually</a>.
lt: Nėra informacijos apie galimus atnaujinimus. <a href="@run_cron">Paleiskite cron</a> arba <a href="@check_manually">patikrinkite rankiniu būdu</a>.

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
lt: Trūkstamus atnaujinimus galite automatiškai įdiegti per Atnaujinimų tvarkyklę:

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, !url.
lt: Svetainė yra sukonfigūruota siųsti šiuos el.laiškus, kai bus bent vienas atnaujinimas. Jei norite gauti tik saugumo atnaujinimus, eikite !url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, !url.
lt: Svetainė yra sukonfigūruota siųsti šiuos el. pašto laiškus, kai yra saugumo atnaujinimų. Jei norite gauti pranešimą apie visus atnaujinimus, eikite !url.

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended. See the project homepage for more details.
lt: Bent vienas modulis ar tema, kurią įdiegėte, atšaukta ir daugiau neįmanoma atsisiųsti. Rekomenduojame atnaujinti ar išjungti. Daugiau informacijos žiūrėkite projekto namų puslapyje.

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for Drupal.
lt: Problema tikrinant <a href="@update-report">galiojančius atnaujinimus</a> Drupal'ui.

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for your modules or themes.
lt: Problema tikrinant <a href="@update-report">galiojančius atnaujinimus</a> moduliams ar temoms.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information and to install your missing updates.
lt: Peržiūrėkite <a href="@available_updates">galimų atnaujinimų</a> puslapį, kuriame yra daugiau informacijos ir kur galima įdiegti trūkstamus atnaujinimus.

en: Ready to update
lt: Galima atnaujinti

en: Update manager
lt: Atnaujinimų tvarkyklė

en: Checks for available updates, and can securely install or update modules and themes via a web interface.
lt: Patikrinti galimus atnaujinimus ir saugiai įdiegti arba atnaujinti modulius ir temas per web interfeisą.

en: No people available.
lt: Nėra žmonių

en: This role will be automatically assigned new permissions whenever a module is enabled. Changing this setting will not affect existing permissions.
lt: Šiai rolei bus automatiškai priskirti nauji leidimai kai bus įjungiamas naujas modulis. Šios nuostatos pakeitimas neįtakos egzistuojančių leidimų.

en: Registration and cancellation
lt: Registracija ir panaikinimas

en: Who can register accounts?
lt: Kas gali registruoti naujas paskyras?

en: Administrators only
lt: Tik administratoriai

en: Visitors, but administrator approval is required
lt: Lankytojai, bet administratoriaus leidimas reikalingas

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account.
lt: Reikalingas el. pašto patvirtinimas kai sukuriama nauja paskyra.

en: New users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With this setting disabled, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Naujiems nariams bus reikalingas el. pašto patvirtinimas. Tik po to jie galės prisijungi prie svetainės. Jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis pasirinkimas įjungtas nariai galės prisijungti prie svetainės iš karto taip pat bus galima pasirinkti savo slaptažodį registracijos metu.

en: When cancelling a user account
lt: Kai narys panaikina paskyrą

en: Users with the %select-cancel-method or %administer-users <a href="@permissions-url">permissions</a> can override this default method.
lt: Nariai %select-cancel-method arba %administer-users <a href="@permissions-url">leidimais</a> gali perrašyti numatytąjį metodą.

en: Select method for cancelling account
lt: Pasirinkti paskyros panaikinimo metodą

en: Administer users
lt: Administruoti narius

en: Personalization
lt: Suasmeninimas

en: Enable signatures.
lt: Įjungti parašus.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
lt: Aplankas %directory neegzistuoja arba neįrašomas.

en: Enable user pictures.
lt: Įjungti narių nuotraukas.

en: Picture directory
lt: Paveikslėlių aplankas

en: Picture display style
lt: Paveikslėlių rodymo stilius

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
lt: Pasirinktas stilius bus naudojamas rodymui, o originalus paveikslėlis išsaugomas. Stilius galite konfigūruoti <a href="!url">paveikslėlių stilių</a> administravimo skiltyje.

en: Picture upload dimensions
lt: Atsiunčiamo paveikslėlio matmenys

en: Picture upload file size
lt: Atsiunčiamo paveikslėlio failo dydis

en: E-mails
lt: El. pašto laiškai

en: Welcome (new user created by administrator)
lt: Pasisveikinimas (kai naują narį sukūrė administratorius)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę, siunčiama kai naują narį sukūrė administratorius.

en: Welcome (awaiting approval)
lt: Pasisveikinimas (laukiama patvirtinimo)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę, siunčiama kai naujas narys užsiregistravo ir reikia administratoriaus patvirtinimo.

en: Welcome (no approval required)
lt: Pasisveikinimas (be patvirtinimo)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę, siunčiama kai naujas narys užsiregistravo, o administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: Password recovery
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Edit the e-mail messages sent to users who request a new password.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę siunčiama kai narys paprašė naujo slaptažodžio.

en: Account activation
lt: Paskyros aktyvavimas

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjungti ir redaguoti el. pašto žinutę siunčiam nariams kai jų paskyra patvirtinama (kai administratorius patvirtiną paskyra kurią užregistravo narys, svetainėse kuriose reikalingas patvirtinimas).

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjungti ir redaguoti el. pašto žinutę siunčiam nariams kai jų paskyra užblokuota.

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
lt: Redaguoti el. pašto žinutę siunčiama kai nariai bando panaikinti savo paskyrą.

en: Account canceled
lt: Paskyra panaikinta

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are canceled.
lt: Įjungti ir redaguoti el. pašto žinutę siunčiam nariams kai jų paskyra panaikinta.

en: Notify user when account is canceled.
lt: Pranešti nariams, kad jų paskyra panaikinta.

en: The role name %name already exists. Choose another role name.
lt: Rolė su pavadinimu %name jau yra. Pasirinkite kitą pavadinimą.

en: You are logged in as %user. <a href="!user_edit">Change your password.</a>
lt: Jūs prisijungėt kaip  %user. <a href="!user_edit">Pasikeiskite slaptažodį.</a>

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
lt: Jūs mėginote pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuoroda, skirta nariui %resetting_user, bet iš šio kompiuterio jau prisijungęs kitas narys %other_user. Prašome <a href="!logout">atsijungti</a> ir pabandyti nuoroda pasinaudoti dar kartą.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lt: Vienkartinė nuorodą kurią paspaudėte yra klaidinga.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
lt: Jūs ką tik pasinaudojote  vienkartine prisijungimo nuoroda. Daugiau nebereikia naudotis šia nuorodą. Prašom pasikeisti savo slaptažodį.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
lt: <p>Tai vienkartinis prisijungimas %user_name galiojimas baigsis %expiration_date.</p><p>Paspaudę šį mygtuką  prisijungsite prie svetainės ir pasikeiskite slaptažodį </p>

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandėte pasinaudoti vienkartine prisijungimo nuorodą kuri arba negalioja arba jau buvo panaudota. Prašome paprašyti naujos naudodami žemiau esančia formą.

en: When cancelling your account
lt: Kai panaikinama jūsų paskyra

en: When cancelling the account
lt: Kai panaikinama paskyra

en: Require e-mail confirmation to cancel account.
lt: Reikia el. pašto patvirtinimo kai paskyra panaikinama.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via e-mail.
lt: Kai įjungta narys turi patvirtinti paskyros panaikinimą per el. paštą.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
lt: Kai įjungta narys gaus pranešimą kai paskyra bus panaikinta.

en: Are you sure you want to cancel your account?
lt: Ar tikrai norite panaikinti savo paskyra?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
lt: Ar tikrai norite panaikinti paskyra %name?

en: Select the method to cancel the account above.
lt: Aukščiau pasirinkite paskyros panaikinimo būdą.

en: A confirmation request to cancel your account has been sent to your e-mail address.
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas nusiųstas  jūsų el. pašto adresu.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will remain attributed to your user name.
lt: Jūsų paskyra bus užblokuota ir daugiau negalėsite prisijungti. Visas jūsų turinys liks pažymėtas jūsų vardu.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
lt: Jūsų paskyra bus užblokuota ir daugiau negalėsite prisijungti. Visas jūsų turinys bus paslėptas.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will be assigned to the %anonymous-name user.
lt: Jūsų paskyra bus užblokuota ir daugiau negalėsite prisijungti. Visas jūsų turinys liks pažymėtas %anonymous-name vardu.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
lt: Jūsų paskyra ir informacija bus pašalinta. Visas jūsų turinys taip pat bus pašalintas.

en: You have tried to use an account cancellation link that has expired. Please request a new one using the form below.
lt: Jūs bandėt pasinaudoti paskyros panaikinimo nuorodą kuri baigė galioti. Prašome paprašyti kitos pasinaudojus žemiau esančia forma.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
lt: Nusiųsta paskyros panaikinimo užklausa į %name %email.

en: Tokens related to individual user accounts.
lt: Tokens susiję su individualia nario paskyra.

en: Tokens related to the currently logged in user.
lt: Tokens susiję su dabar prisijungusiu nariu.

en: The User module allows users to register, log in, and log out. It also allows users with proper permissions to manage user roles (used to classify users) and permissions associated with those roles. For more information, see the online handbook entry for <a href="@user">User module</a>.
lt: User modulis suteikia galimybę nariam užsiregistruoti, prisijungti ir atsijungti. Taip su tinkamais leidimais valdyti narių roles (naudojam narių klasifikacijai) ir leidimus susijusius su rolėmis. Daugiau informacijos rasite vadovėlyje apie <a href="@user">User modulį</a>.

en: Creating and managing users
lt: Kurti ir valdyti narius

en: The User module allows users with the appropriate <a href="@permissions">permissions</a> to create user accounts through the <a href="@people">People administration page</a>, where they can also assign users to one or more roles, and block or delete user accounts. If allowed, users without accounts (anonymous users) can create their own accounts on the <a href="@register">Create new account</a> page.
lt: User modulis suteikia galimybę nariams su tinkamais <a href="@permissions">leidimais</a> kurti narių paskyras <a href="@people">žmonių administravimo puslapyje</a>, kur galima priskirti narį vienai ar kitai rolei, užblokuoti ar pašalinti nario paskyrą. Jei leidžiama, lankytojai, neturintys paskyros (svečiai),  gali susikurti savo paskyras <a href="@register">registracijos puslapyje</a>.

en: User roles and permissions
lt: Narių rolės ir teisės

en: <em>Roles</em> are used to group and classify users; each user can be assigned one or more roles. By default there are two roles: <em>anonymous user</em> (users that are not logged in) and <em>authenticated user</em> (users that are registered and logged in). Depending on choices you made when you installed Drupal, the installation process may have defined more roles, and you can create additional custom roles on the <a href="@roles">Roles page</a>. After creating roles, you can set permissions for each role on the <a href="@permissions_user">Permissions page</a>. Granting a permission allows users who have been assigned a particular role to perform an action on the site, such as viewing a particular type of content, editing or creating content, administering settings for a particular module, or using a particular function of the site (such as search).
lt: <em>Rolės</em> naudojamos narių klasifikacijai; kiekvienas narys gali būt priskirtas vienai ar kelioms rolėms. Paprastai yra dvi rolės: <em>anoniminis lankytojas</em> (nariai kurie neprisijungia) ir <em>prisijungęs narys</em> (užsiregistravęs ir prisijungęs narys). Priklausomai nuo jūs pasirinkimo Drupal įdiegimo metu, įdiegimo vedlys galėjo sukurti daugiau rolių, jūs taip pat galite sukurti savitas roles <a href="@roles">rolių</a> puslapyje. Po rolių sukūrimo jūs galite nustatyti leidimus kiekvienai rolei atskirai <a href="@permissions_user">leidimų puslapyje</a>. Leidimo gavimas nariams kurie buvo priskirti konkrečiai rolei suteikia galimybę atlikti tam tikrus veiksmus, tarkim, skaityti turinį, kurti turinį, administruoti tam tikrus modulius ar naudotis tanm tikromis svetainės funkcijomis tarkim (paieška).

en: The <a href="@accounts">Account settings page</a> allows you to manage settings for the displayed name of the anonymous user role, personal contact forms, user registration, and account cancellation. On this page you can also manage settings for account personalization (including signatures and user pictures), and adapt the text for the e-mail messages that are sent automatically during the user registration process.
lt: <a href="@accounts">Paskyros nustatymu puslapis</a> suteikia galimybę valdyti nustatymus tokius kaip: anoniminio lankytojo rodomas vardas, asmeninės kontaktų formos, narių registracija ir paskyrų panaikinimą. Šiame puslapyje taip pat galite valdyti suasmeninimo nuostatas (taip pat ir parašus ir narių nuotraukas) bei adaptuoti el. pašto žinučių tekstus kurie siunčiami narių registracijos metu.

en: By default, Drupal comes with two user roles:
lt: Pagal nutylėjimą, Drupal turi dvi vartotojų roles:

en: Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.
lt: Anoniminis lankytojas: ši rolė naudojama nariams kurie neprisijungę prie svetainės.

en: Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.
lt: Prisijungęs narys: ši rolė suteikiama kiekvienam nariui kuris prisijungę prie svetainės.

en: This form lets administrators add, edit, and arrange fields for storing user data.
lt: Ši forma administratoriui suteikia galimybę pridėti, redaguoti ir rikiuoti laukelius kuriuose saugomi duomenys.

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
lt: Ši forma suteikia administratoriui galimybę konfigūruoti kaip laukeliai bus rodomi kai formuojamas nario profilio puslapis.

en: User module timezone form element.
lt: User modulio laiko zonos formos elementas.

en: User module history view element.
lt: User modulio istorijos peržiūros elementas.

en: Administer permissions
lt: Administruoti leidimus

en: View user profiles
lt: Peržiūrėti narių profilius

en: Change own username
lt: Keisti savo prisijungimo vardą

en: Cancel own user account
lt: Panaikinti savo paskyrą

en: Note: content may be kept, unpublished, deleted or transferred to the %anonymous-name user depending on the configured <a href="@user-settings-url">user settings</a>.
lt: Atminkite: turinys gali būt paliktas, nebepublikuojamas, pašalintas ar perkeltas  %anonymous-name nariui priklausomai nuo <a href="@user-settings-url">narių nuostatų</a>.

en: Select method for cancelling own account
lt: Pasirinkite savo paskyros panaikinimo būdą

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
lt: Tarpai yra leidžiami; skyrybos ženklai neleidžiami, išskyrus taškus, brūkšnelius, kabutes ir apatinius brūkšnelius.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
lt: Parašas per ilgas: jis turi būt %max simbolių arba mažiau.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
lt: Atsiprašom iš jūsų IP adreso buvo per daug nepavykusių prisijungimų. Šis IP adresas laikinai užblokuotas. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.

en: Cancelling account
lt: Panaikinama paskyra

en: Cancelling user account
lt: Panaikinama nario paskyra

en: %name has been disabled.
lt: %name išjungta.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
lt: [user:name] paskyros informacija [site:name] svetainėje

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Nario informacija [user:name] iš [site:name] (laukiama patvirtinimo)

en: [user:name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another e-mail containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
lt: [user:name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūsų prašymas laukia patvirtinimo. Kai tik jis bus patvirtintas jūs gausite kitą el. pašto pranešimą su prisijungimo informacija.
    
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
lt: [user:name] paprašė paskyros.
    
    [user:edit-url]

en: Replacement login information for [user:name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos vartotojui [user:name] svetainėje [site:name] keitimas

en: Account details for [user:name] at [site:name] (approved)
lt: [user:name] paskyros informacija [site:name] svetainėje  (patvirtinta)

en: Account details for [user:name] at [site:name] (blocked)
lt: [user:name] paskyros informacija [site:name] svetainėje  (užblokuota)

en: Account cancellation request for [user:name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimo užklausa [user:name] iš [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (canceled)
lt: [user:name] paskyros informacija [site:name] svetainėje (panaikinta)

en: Cancel the selected user accounts
lt: Panaikinti pasirinktų narių paskyras

en: The user account %name cannot be cancelled.
lt: Nario %name paskyra negali būt panaikinta.

en: When cancelling these accounts
lt: Kai panaikinamos šios paskyros

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
lt: Ar tikrai norite panaikinti šias narių paskyras?

en: Cancel accounts
lt: Panaikinti paskyras

en: To make your password stronger:
lt: Kad slaptažodis būtų stipresnis:

en: Make it at least 6 characters
lt: Turėtų būt bent jau 6 simboliai

en: Add lowercase letters
lt: Pridėkite mažųjų raidžių

en: Add uppercase letters
lt: Pridėkite didžiųjų raidžių

en: Add numbers
lt: Pridėkite skaičių

en: Add punctuation
lt: Pridėkite skyrybos ženklų

en: Make it different from your username
lt: Turi skirtis nuo nario vardo

en: Weak
lt: Silpnas

en: Fair
lt: Pakankamas

en: Blocked user: %name %email.
lt: Užblokuotas narys: %name %email.

en: There is currently 1 user online. | There are currently @count users online.
lt[0]: Šiuo metu svetainėje yra @count narys.
lt[1]: Šiuo metu svetainėje yra @count nariai.
lt[2]: Šiuo metu svetainėje yra @count narių.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
lt[0]: Atsiprašome, bet buvo daugiau kaip @count nepavykęs bandymas prisijungti prie šios paskyros. Ji laikinai užblokuota. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.
lt[1]: Atsiprašome, bet buvo daugiau kaip @count nepavykę bandymai prisijungti prie šios paskyros. Ji laikinai užblokuota. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.
lt[2]: Atsiprašome, bet buvo daugiau kaip @count nepavykusių bandymų prisijungti prie šios paskyros. Ji laikinai užblokuota. Pabandykite vėliau arba <a href="@url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Confirm account cancellation
lt: Patvirtinkite paskyros panaikinimą

en: User passwords rehashed to improve security
lt: Nario slaptažodžiai permaišyti siekiant pagerinti saugumą

en: Migrated user time zones
lt: Migruoto nario laiko zonos

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Start with only a few modules enabled.
lt: Pradėti tik su keliais įjungtais moduliais.

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.

en: Install with commonly used features pre-configured.
lt: Įdiegiama su labiausiai paplitusiomis savybėmis

en: Content width
lt: Turinio plotis

en: Fluid width
lt: Nepastovus plotis

en: Fixed width
lt: Fiksuotas plotis

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
lt: Nurodykite ar turinys bus fiksuoto pločio ar plėsis kartu su naršyklės pločiu.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
lt: Kelių stulpelių tema, kurios konfigūravimas leidžia keisti spalvas ir naudoti fiksuotą arba nefiksuotą išdėstymą.

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
lt: Paprasta vieno stulpelio, be lentelių, nefiksuoto pločio administravimo tema.

en: This theme demonstrates Drupal's default HTML markup and CSS styles. To learn how to build your own theme and override Drupal's default code, see the <a href="http://drupal.org/theme-guide">Theming Guide</a>.
lt: Ši tema demonstruoja Drupal'o numatytuosius HTML kodą ir CSS stilius. Norėdami išmokti kurti temą ir perrašyti numatytąjį Drupal kodą, žiūrėkite <a href="http://drupal.org/theme-guide">Theming Guide</a>.

en: Add subdirectories
lt: Pridėti subdirektorija

en: Remove subdirectories
lt: Pašalinti subdirektorija

en: Maximum number of subdirectories
lt: Maksimalus subdirektorijų kiekis

en: - Choose -
lt: - Pasirinkite -

en: In database
lt: Duomenų bazėje

en: Start from (X:Y)
lt: Pradėti nuo (X:Y)

en: Image cropping successful: %files.
lt: Paveikslėlis apkarpytas sėkmingai %files.

en: Crop must be inside the image boundaries.
lt: Apkirpimas turi būt paveikslėlio ribose.

en: %filename cannot be cropped.
lt: %filename neįmanoma apkirpti.

en: Adds image cropping functionality to IMCE
lt: Prideda paveikslėlių apkirpimo galimybę prie IMCE

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
lt: Specialus tekstinis laukelis, priimantis el. pašto adresus.

en: Select options
lt: Pasirinkimo nustatymai

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
lt: Patikrinti, kad visos šio laukelio reikšmės būtų unikalios. Tokios pačios reikšmės nebus galima įvesti antra kartą.

en: Other...
lt: Kita...

en: Maximum length of the textfield value.
lt: Maksimalus teksto laukelio reikšmės ilgis.

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
lt: Reikšmė %value jau buvo pateikta laukelyje %title. Tikriausiai Jūs jau pildėte šią formą arba Jums reikia naudoti kitą reikšmę.

en: The date this submission was submitted.
lt: Pateikimo data

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
lt[0]: @count galimas atnaujinimas (@number_applied pritaikyti, @number_incompatible praleista)
lt[1]: @count galimi atnaujinimai (@number_applied pritaikyti, @number_incompatible praleista)
lt[2]: @count galimų atnaujinimų (@number_applied pritaikyti, @number_incompatible praleista)

en: The Blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>. By default, the blog entries are displayed by creation time in descending order, with comments enabled, and are promoted to the site's front page. For more information, see the online handbook entry for <a href='@blog'>Blog module</a>.
lt: Tinklaraščio modulis leidžia registruotiems nariams pildyti internetinį dienoraštį arba <em>tinklaraštį</em>. Tinklaraščiai sudaryti iš atskirų <em>tinklaraščio įrašų</em>. Paprastai tinklaraščio įrašai rodomi pagal sukūrimo datą mažėjančia tvarka, su komentarais ir iškelti į pirmą svetainės puslapį. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite vartotojo vadovą apie <a href='@blog'>Tinklaraščio modulį</a>.

en: Author textfield
lt: Autoriaus laukelis

en: Subject textfield
lt: Temos laukelis

en: A contact form with category %category already exists.
lt: Kontaktų formos kategorija  %category jau yra.

en: Hello !recipient-name,
lt: Labas !recipient-name,

en: Overview of fields on all entity types.
lt: Visų tipų elementų laukelių apžvalga.

en: Users with access to more than one text format can use the <em>Text format</em> fieldset to choose between available text formats when creating or editing multi-line content. Administrators can define the text formats available to each user role, and control the order of formats listed in the <em>Text format</em> fieldset on the <a href="@text-formats">Text formats page</a>.
lt: Nariai, kurie turi priėjimą naudoti keletą teksto formatų, kai redaguoja arba kuria kelių eilučių turinį, gali naudoti laukelį <em>Teksto formatas</em>, kurio pagalba gali keisti galimus teksto formatus. Administratoriai gali nurodyti, kurie teksto formatai galimi kiekvienai nario rolei, ir valdyti, kokiu eiliškumu formatai bus pateikiami <em>Teksto formatas</em> laukelyje <a href="@text-formats">Tekstų formatų puslapyje</a>.

en: Show more content
lt: Rodyti daugiau turinio

en: Error messages to display
lt: Klaidų pranešimų rodymas

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
lt: Svetainėms kurios veikia viešai rekomenduojama nerodyti klaidų.

en: Term name textfield
lt: Termino pavadinimo teksto laukelis

en: Term description textarea
lt: Termino aprašymo teksto laukelis

en: Password reset instructions will be mailed to %email. You must log out to use the password reset link in the e-mail.
lt: Slaptažodžio atkūrimo instrukcijos bus nusiųstos  %email. Jūs turite atsijungti jei norite pasinaudoti slaptažodžio atkūrimo nuoroda.

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
lt: Įveskite dabartinį slaptažodį jei norite keisti %mail ar %pass. !request_new.

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
lt: Jūsų dabartinio slaptažodžio nėra arba jis neteisingas, jis reikalingas norit pakeisti  %name.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
lt: Pasveikinimo žinutė su tolimesnėms instrukcijom  buvo nusiųsta naujam nariui <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
lt: Pasveikinimo žinutė su tolimesnėms instrukcijom  buvo nusiųsta jums į el. pašto dėžutę.

en: Configure user accounts.
lt: Konfigūruoti narių paskyras.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
lt: Nustatykite kaip sistema elgsis su nariais: registracijos reikalavimus, el. pašto laiškus, laukelius ir narių nuotraukas.

en: Choose aliases to delete
lt: Pasirinkite pervadinimus kuriuos norite pašalinti

en: All aliases
lt: Visi pervadinimai

en: Check spelling as you type
lt: Tikrinti rašybą berašant

en: Allowed URI schemes
lt: Leidžiamos URI schemos

en: URI schemes include public:// and private:// which are the Drupal files directories, and may also refer to remote sites.
lt: Galimus URI schemos public:// ir private:// tai yra Drupal failų direktorijos, taip pat gali bus nukreipta į nuotolines svetaines.

en: Embedding %filename
lt: Įterpiama %filename

en: Upload a new file
lt: Įkelti naują failą

en: !module has been installed.
lt: !module įdiegtas.

en: Delete configuration profile
lt: Pašalinti konfigūravimo profilį

en: The file has been renamed to %filename.
lt: Failas pervadintas į %filename.

en: %filename has been uploaded.
lt: %filename atsiųstas.

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų direktorijos kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
lt: %filename yra  %filesize dėl to viršysite jūsų kvotą. Dabar Jūs naudojate %size iš %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
lt: Direktorija %dirname nepasiekiama.

en: Access to %directory was denied.
lt: Priėjimas prie %directory uždraustas.

en: You can not perform this operation.
lt: Jūs negalite atlikti šio veiksmo.

en: Administer IMCE
lt: Administruoti IMCE

en: %module module installed.
lt: %module modulis įdiegtas.

en: Table %name already exists.
lt: Lentelė %name jau yra.

en: Cannot rename %table to %table_new: table %table doesn't exist.
lt: Neįmanoma pervadinti  %table į %table_new: lentelė %table neegzistuoja.

en: Cannot rename %table to %table_new: table %table_new already exists.
lt: Neįmanoma pervadinti %table į %table_new: lentelė %table_new jau yra.

en: Cannot add field %table.%field: table doesn't exist.
lt: Neįmanoma pridėti laukelio %table.%field: lentelė neegzistuoja.

en: Cannot add field %table.%field: field already exists.
lt: Neįmanoma pridėti laukelio %table.%field: laukelis jau yra.

en: Cannot set default value of field %table.%field: field doesn't exist.
lt: Neįmanoma nustatyti numatytų reikšmių %table.%field: laukelis neegzistuoja.

en: Cannot remove default value of field %table.%field: field doesn't exist.
lt: Neįmanoma pašalinti numatytų reikšmių %table.%field: laukelis neegzistuoja.

en: Cannot add primary key to table %table: table doesn't exist.
lt: Neįmanoma pridėti pirminio lentelės rakto %table: lentelė neegzistuoja.

en: Cannot add primary key to table %table: primary key already exists.
lt: Neįmanoma pridėti pirminio lentelės rakto %table: pirminis raktas jau yra.

en: Cannot add unique key %name to table %table: table doesn't exist.
lt: Neįmanoma pridėti unikalaus rakto %name prie lentelės  %table: lentelė neegzistuoja.

en: Cannot add unique key %name to table %table: unique key already exists.
lt: Neįmanoma pridėti unikalaus rakto %name prie lentelės  %table: unikalus raktas jau yra.

en: Cannot add index %name to table %table: table doesn't exist.
lt: Neįmanoma pridėti indekso %name prie lentelės %table: lentelė neegzistuoja.

en: Cannot add index %name to table %table: index already exists.
lt: Neįmanoma pridėti indekso %name prie lentelės %table: indeksas jau yra.

en: Cannot change the definition of field %table.%name: field doesn't exist.
lt: Neįmanoma pakeisti laukelio apibrėžimo %table.%name: laukelis neegzistuoja.

en: Cannot rename field %table.%name to %name_new: target field already exists.
lt: Neįmanoma pervadinti laukelio %table.%name į %name_new: tikslo laukelis jau yra.

en: Use this page to create a new custom block.
lt: Šiame puslapyje sukurkite naują savitą bloką.

en: Number of recent blog posts to display
lt: Rodomas naujausių tinklaraščių kiekis

en: @node_type comment
lt: @node_type komentarai

en: Edit comment %comment
lt: Redaguoti komentarą %comment

en: What the field will be called
lt: Kaip laukelis bus vadinamas

en: What type of data the field will store
lt: Kokio tipo duomenys bus saugomi laukelyje

en: How the data will be input and displayed
lt: Kaip duomenys bus įvedami ir atvaizduojami

en: How many values the field will store
lt: Kiek reikšmių bus saugoma laukelyje

en: User interface text
lt: Vartotojo sąsajos tekstas

en: The new set is created by copying items from your default shortcut set.
lt: Naujas rinkinys sukurtas kopijuojant elementus iš numatytojo trumpinių rinkinio.

en: Choosing shortcut sets
lt: Pasirinkite trumpinių rinkinius

en: Add shortcut set
lt: Pridėti nuorodų rinkinį

en: Database support
lt: Duomenų bazės palaikymas

en: Footer first column
lt: Poraštės pirmas stulpelis

en: Footer second column
lt: Poraštės antras stulpelis

en: Footer third column
lt: Poraštės trečias stulpelis

en: Footer fourth column
lt: Poraštės ketvirtas stulpelis

en: {current} of {total}
lt: {current} iš {total}

en: « Prev
lt: « Atgal

en: Kyrgyz
lt: Kirgizijos

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
lt: theme() gali būt neiškviesta kol visi moduliai neužsikraus.

en: GD library PNG support
lt: GD bibliotekos PNG palaikymas

en: The date the comment was most recently updated.
lt: Data komentarų kurie atnaujinti.

en: Comment posted: %subject.
lt: Komentaras įrašytas: %subject.

en: On value
lt: "Taip" reikšmė

en: If left empty, "1" will be used.
lt: Jei bus tuščias, bus naudojamas „1“.

en: Off value
lt: "Ne" reikšmė

en: If left empty, "0" will be used.
lt: Jei bus tuščias, bus naudojamas „0“.

en: The GD Library for PHP is enabled, but was compiled without support for functions used by the rotate and desaturate effects. It was probably compiled using the official GD libraries from http://www.libgd.org instead of the GD library bundled with PHP. You should recompile PHP --with-gd using the bundled GD library. See <a href="http://www.php.net/manual/book.image.php">the PHP manual</a>.
lt: PHP GD biblioteka įjungta, bet sukompiliuota be funkcijų, naudojamų pasukimui ir nusodrinimui. Tikriausiai buvo sukompiliuota naudojant oficialias GD bibliotekas iš http://www.libgd.org, vietoj PHP vidinių bibliotekų. Būtina perkompiliuoti PHP --with-gd naudojant vidinę GD biblioteką. Žiūrėkite <a href="http://www.php.net/manual/book.image.php">PHP vadovėlį</a>.

en: GD library rotate and desaturate effects
lt: GD bibliotekos pasukimo ir spalvų nusodrinimo efektai

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
lt: Žiūrėti, redaguoti ir trinti visą turinį nepaisant leidimų apribojimų.

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID.
lt: Jūs turite patvirtinti savo el. pašto adresą prieš prisijungdami per OpenID.

en: The HTML ID %id is unique.
lt: HTML ID %id unikalus.

en: Syslog format
lt: Syslog formatas

en: Specify the format of the syslog entry. Available variables are: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Base URL of the site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix timestamp of the log entry.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>The category to which this message belongs.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP address of the user triggering the message.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>The requested URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer if available.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>A link to associate with the message.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>The message to store in the log.</dd></dl>
lt: Nurodykite Syslog įrašo formatą. Galimi formatai: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Pagrindinis svetainės URL.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Įrašo žurnale Unix laiko žyma.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>Kategorija, kuriai žinutė priklauso.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP adresas, iš kurio iššauktas žinutės įrašas.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>Prašomas URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer, jei yra.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>NarioID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>Nuoroda, susieta su žinute.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>Saugoti žinutę žurnale.</dd></dl>

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
lt: Išoriniai ištekliai gali būt optimizuojami automatiškai. Tai gali sumažinti kreipinių į svetainę kiekį ir dydį.

en: A date in 'time-since' format. (%date)
lt: Data 'time-since' formate. (%date)

en: The location of the file relative to Drupal root.
lt: Failo vieta reliatyvi Drupal šakninio katalogo atžvilgiu.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
lt: Bandant įkelti @remote įvyko HTTP klaida @errorcode.

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services. If you are certain that Drupal can access web pages but you are still seeing this message, you may add <code>$conf['drupal_http_request_fails'] = FALSE;</code> to the bottom of your settings.php file.
lt: Sistemos arba tinklo konfigūracija riboja funkcionalumą ir neleidžia Drupal pasiekti interneto puslapių. Tai gali atsitikti dėl serverio konfigūracijos arba PHP nustatymų. Tai turi būti išspręsta tam, kad būtų galima parsisiųsti informaciją apie galimus atnaujinimus, surinkti rss tiekimus, prisijungti naudojant OpenID ar naudotis kitomis su tinklu susijusiomis paslaugomis. Jei esate įsitikinęs, kad Drupal pasiekia interneto puslapius, bet vis rodomas šis pranešimas, tada settings.php failo pabaigoje galima pridėti <code>$conf['drupal_http_request_fails'] = FALSE;</code>.

en: A translation of %title in %language already exists, a new %type will be created instead of a translation.
lt: %title jau išverstas į %language kalbą. Vietoj vertimo bus sukurtas naujas %type.

en: Your modules have been downloaded and updated.
lt: Moduliai buvo parsiųsti ir atnaujinti.

en: <a href="@update">Run database updates</a>
lt: <a href="@update">Vykdyti duomenų bazės atnaujinimą</a>

en: @name <em>(locked)</em>
lt: @name <em>(užrakinta)</em>

en: Are you sure you want to delete the role %name ?
lt: Ar tikrai norite pašalinti rolę, kurios pavadinimas %name ?

en: Permissions let you control what users can do and see on your site. You can define a specific set of permissions for each role. (See the <a href="@role">Roles</a> page to create a role). Two important roles to consider are Authenticated Users and Administrators. Any permissions granted to the Authenticated Users role will be given to any user who can log into your site. You can make any role the Administrator role for the site, meaning this will be granted all new permissions automatically. You can do this on the <a href="@settings">User Settings</a> page. You should be careful to ensure that only trusted users are given this access and level of control of your site.
lt: Leidimai nustato ką narys gali matyti jūsų svetainėje. Jūs galite nustatyti leidimus kiekvienai rolei atskirai. (<a href="@role">Rolių</a> kūrimo puslapis). Dvi svarbiausios rolės yra <em>prisijungę nariai</em> ir <em>administratoriai</em>. Bet koks leidimas suteiktas <em>prisijungusio nario</em> rolei galios kiekvienam prisijungusiam nariui. Kiekvieną rolę galite padaryti <em>administratoriaus</em> role, taip suteikdami visas teises šiai rolei. Tai galite atlikti <a href="@settings">narių nuostatų</a> puslapyje. Turėtumėte įsitikinti, kad rolė suteikta patikimiems nariams.

en: Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined on the <a href="@permissions">permissions page</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the names and order of the roles on your site. It is recommended to order your roles from least permissive (anonymous user) to most permissive (administrator). To delete a role choose "edit role".
lt: Rolės suteikia galimybę Drupal puslapyje tiksliau nustatyti administravimo lygius. Rolės nusako narių grupes suteikdamos joms atitinkamus leidimus kurie nustatomi <a href="@permissions">leidimų puslapyje</a>. Pavyzdžiui rolės gali būt : anoniminis lankytojas, prisijungęs narys, moderatorius, administratorius ir t.t. Šioje srityje galite nustatyti rolių pavadinimus ir jų tvarką. Rekomenduojama roles rikiuoti nuo mažiausiai privilegijų turinčios iki labiausiai privilegijuotos. Norėdami pašalinti rolę pasirinkite "redaguoti rolę"

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Translation update status
lt: Vertimų atnaujinimo būsena

en: All your translations are up to date
lt: Visi vertimai naujausi

en: Filipino
lt: Filipinų

en: Swiss German
lt: Šveicarijos vokiečių

en: Scots
lt: Škotų

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su sekančiais plėtiniais: %extensions.

en: Import files into your media library.
lt: Importuoti failus į media biblioteką

en: The body of the message.
lt: Žinutės turinys.

en: The date the message was sent.
lt: Data kada žinutė buvo išsiųta.

en: Cache pages for anonymous users
lt: Talpinti puslapius į laikinąją atmintį neregistruotiems lankytojams

en: A flexible, recolorable theme with many regions.
lt: Lanksti, keičiamomis spalvomis su daug regionų tema.

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Sidebar second
lt: Antra pusė

en: Triptych first
lt: Pirmas triptikas

en: Triptych middle
lt: Vidurinis triptikas

en: Triptych last
lt: Paskutinis triptikas

en: Main background
lt: Pagrindinis fonas

en: Sidebar borders
lt: Pusių rėmeliai

en: Footer background
lt: Poraštės fonas

en: Image CAPTCHA requires GD library
lt: Paveikslėlio CAPTCHA reikalinga GD biblioteka

en: Feed icons
lt: Srauto ikonos

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
lt: Tarpu atskirtas sąrašas HTML žymių kurios yra leidžiamos. Neleidžiamos žymės pašalinamos.

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
lt: %field gali turėti tik raides a-z, pabraukimą ir brūkšnelį.

en: %field cannot contain any markup.
lt: %field negali turėti jokio kodo.

en: No URL aliases available. <a href="@link">Add URL alias</a>.
lt: Nėra galimų URL pervadinimų. <a href="@link">Pridėti URL pervadinimą</a>.

en: To provide keyword searching, the search engine maintains an index of words found in the content and its fields, along with text added to your content by other modules (such as comments from the core Comment module, and taxonomy terms from the core Taxonomy module). To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Users with <em>Administer search</em> permission can further configure the cron settings on the <a href="@searchsettings">Search settings page</a>.
lt: Paieškos variklis valdo žodžių, kurie randami turinyje ir tekste, sukurtame kitų modulių (komentarai iš Komentarų modulio, sistematikos terminai ir Sistematikos modulio), ir jo laukuose, indeksą tam, kad leistų raktažodžių paiešką. Norint sukurti ir naudoti šį indeksą reikalinga teisingai sukonfigūruoti <a href="@cron">cron priežiūros užduotis</a>. Nariai su teisėmis <em>Administruoti paiešką</em> gali konfigūruoti cron nustatymus <a href="@searchsettings">Paieškos nustatymų puslapyje</a>.

en: Content reindexing
lt: Turinys perindeksuojamas

en: Content-related actions on your site (creating, editing, or deleting content and comments) automatically cause affected content items to be marked for indexing or reindexing at the next cron run. When content is marked for reindexing, the previous content remains in the index until cron runs, at which time it is replaced by the new content. Unlike content-related actions, actions related to the structure of your site do not cause affected content to be marked for reindexing. Examples of structure-related actions that affect content include deleting or editing taxonomy terms, enabling or disabling modules that add text to content (such as Taxonomy, Comment, and field-providing modules), and modifying the fields or display parameters of your content types. If you take one of these actions and you want to ensure that the search index is updated to reflect your changed site structure, you can mark all content for reindexing by clicking the "Re-index site" button on the <a href="@searchsettings">Search settings page</a>. If you have a lot of content on your site, it may take several cron runs for the content to be reindexed.
lt: Su turinio tvarkymu susiję veiksmai svetainėje (turinio ir komentarų kūrimas, redagavimas, trynimas) automatiškai pažymi turinio elementus indeksavimui arba perindeksavimui kai tik bus sekantį kartą paleistas cron. Kai turinys yra pažymėtas perindeksavimui, prieš tai buvęs turinys lieka suindeksuotas iki tol, kol bus paleistas cron. Veiksmai, susiję su svetainės struktūros keitimu, priešingai nei su turiniu susiję veiksmai, neturi įtakos turiniui dėl jo perindeksavimo. Struktūros pertvarkymo veiksmų pavyzdžiu gali būti sistematikos termų ištrynimas arba redagavimas, modulių, kurie prideda tekstą į turinį (tokių kaip Sistematika, Komentarai ir laukelius teikiantys moduliai), įjungimas ar išjungimas, laukelių arba turinio tipų parametrų modifikavimas. Jei atliekate vieną iš šių veiksmų ir norite būti tikri, kad paieškos indeksas yra atnaujintas pagal naują svetainės struktūrą, galite visą turinį pažymėti perindeksavimui spragtelėdami mygtuką "Perindeksuoti svetainę" <a href="@searchsettings">Paieškos nustatymų puslapyje</a>. Jei svetainėje yra daug turinio, svetainės perindeksavimas su cron gali šiek tiek užtrukti.

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
lt: Talpykloje laikomi puslapiai nebus perkurti, kol nepraies šis laikas.

en: Expiration of cached pages
lt: Talpykloje laikomų puslapių galiojimo pasibaigimas.

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
lt: Didžiausias laikas, per kurį išorinė laikinoji talpykla gali naudoti seną puslapio versiją.

en: These options control the display settings for the %name theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used.
lt: Šios nuostatos kontroliuoja %name temos rodymą. Kai svetainė rodoma naudojant šią temą, naudojami šie nustatymai.

en: Administer software updates
lt: Administruoti programinės įrangos atnaujinimus

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
lt: Įveskite teisingą el. pašto adresą arba naudokite el. pašto žymę (angl. token), pvz. %author.

en: @required_name (Missing)
lt: @required_name (Trūkstamas)

en: @required_name (Version @compatibility required)
lt: @required_name (Reikalinga @compatibility versija )

en: @name requires at least PHP @version.
lt: @name reikalauja bent @version PHP  versijos.

en: Unresolved dependency
lt: Neišspręsta priklausomybė

en: @name requires this module.
lt: @name reikalauja šio modulio.

en: @name requires this module and version. Currently using @required_name version @version
lt: @name reikalauja šio modulio ir versijos. Dabar @required_name naudoja versiją @version

en: Display file browser tab in user profile pages.
lt: Rodyti failų naršyklės kortelę nario profilio puslapiuose.

en: Insert file
lt: Įterpti failą

en: Site details
lt: Svetainės informacija

en: CAPTCHA session reuse attack detected.
lt: CAPTCHA sesijos pakartotinio panaudojimo ataka aptikta.

en: Title and slogan
lt: Pavadinimas ir šūkis

en: Can't handle more than one field storage engine
lt: Negalima naudotis daugiau kaip vienu laukelių saugojimo varikliu

en: Field storage engine not found.
lt: Laukelių saugojimo variklis nerastas.

en: For this query an entity type must be specified.
lt: Šiai užklausai elemento tipas turi būt nurodytas.

en: Entity %entity has no base table.
lt: Elementas %entity neturi pagrindinės lentelės.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
lt: Nežinoma, kaip surūšiuoti @key iš @entity_type

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis %prefix klaidingas. Lentelių priešdėlis gali būt sudarytas tik iš skaičių, raidžių, taškų ar pabraukimų.

en: Default settings file
lt: Numatytas nustatymų failas

en: The default settings file does not exist.
lt: Nustatymų failas neegzistuoja.

en: The @drupal installer requires that the %default-file file not be modified in any way from the original download.
lt: @drupal įdiegimo vedlys reikalauja, kad orginalus  %default-file failas nebūtų keičiamas jokiais būdais.

en: Māori
lt: Maorių

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
lt: Perrikiuoti eilutes pagal svorių reikšmes vietoj tempimo.

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: Attempt to create an instance of field @field_name without an entity type.
lt: Bandoma sukurti laukelio @field_name  objektą be elemento tipo.

en: Attempt to create an instance of field @field_name on forbidden entity type @entity_type.
lt: Bandoma sukurti laukelio @field_name objektą uždraustame @entity_type tipo elemente.

en: Attempt to update an instance of a nonexistent field @field.
lt: Bandoma atnaujinti neegzistuojančio laukelio @field objektą.

en: Attempt to update an instance of field @field on bundle @bundle that doesn't exist.
lt: Bandymas atnaujinti laukelio objektą @field pakete @bundle, kuris neegzistuoja.

en: Attempt to purge a field @field_name that still has instances.
lt: Bandymas išvalyti laukelį @field_name, kuris turi  objektus.

en: %name: the value may be no less than %min.
lt: %name: reikšmė gali būti ne mažesnė nei %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
lt: %name: reikšmė gali būti ne didesnė nei %max.

en: No fields have been defined yet.
lt: Jokie laukeliai nebuvo apibrėžti

en: Weight for new field
lt: Naujo laukelio svoris

en: Weight for added field
lt: Pridėto laukelio svoris

en: Custom display settings
lt: Pasirinktiniai rodymo nustatymai

en: Use custom display settings for the following view modes
lt: Sekantiems peržiūros režimams naudoti pasirinktinius rodymo nustatymus

en: The %view_mode mode now uses custom display settings. You might want to <a href="@url">configure them</a>.
lt: %view_mode režimas dabar naudoja pasirinktinius rodymo nustatymus. Galbūt norite <a href="@url">juos konfigūruoti</a>.

en: User interface for the Field API.
lt: Laukelio API (angl. Field API) vartotojo sąsaja.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Edit an existing effect within a style.
lt: Redaguoti stiliuje egzistuojantį efektą.

en: Delete an existing effect from a style.
lt: Šalinti egzistuojantį efektą iš stiliaus.

en: Node module element
lt: Mazgo modulio elementas

en: Close overlay
lt: Uždaryti sluoksnį

en: Poll module settings
lt: Apklausos (angl. Poll) modulio nustatymai

en: Poll vote
lt: Apklausos balsavimas

en: Poll results
lt: Apklausos rezultatai.

en: The new set name is required.
lt: Naujas pavadinimas būtinas.

en: The shortcut set %name already exists. Choose another name.
lt: Trumpinys su pavadinimu %name jau egzistuoja. Pasirinkite kitą pavadinimą.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
lt: Numatomas tekstas @field rastas el. laiške "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
lt[0]: Šio testo metu @count el. laiškas išsiųstas.
lt[1]: Šio testo metu @count el.laiškų išsiųsta.
lt[2]: Šio testo metu @count el.laiškai išsiųsti.

en: Blocked IP addresses
lt: Užblokuoti IP adresao

en: IP addresses listed here are blocked from your site. Blocked addresses are completely forbidden from accessing the site and instead see a brief message explaining the situation.
lt: Čia išvardintiems IP adresams priėjimas prie svetainės blokuojamas. Blokuoti adresams visiškai užblokuotas priėjimas prie svetainės ir matoma tik trumpa paaiškinimo žinutė.

en: The content type %rowtype had uploads disabled but contained uploaded file data. Uploads have been re-enabled to migrate the existing data. You may delete the "File attachments" field in the %rowtype type if this data is not necessary.
lt: Turinio tipui %rowtype įkėlimai uždrausti, bet liko anksčiau įkelti duomenys. Įkėlimai įjungti vėl tam, kad būtų galima migruoti esamus duomenis. Galite ištrinti "Failo priedai" (angl. "File attachments") laukelį turinio tipe %rowtype, jei duomenys nereikalingi.

en: Upload module has been migrated to File module.
lt: Įkėlimo (angl. Upload) modulis pakeistas į Failo (angl. File) modulį.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: not yet assigned
lt: dar nepriskirta

en: not yet created
lt: dar nesukurta

en: [user:name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:name],
    
    Dėkojama, kad registruojatės [site:name]. Galite prisijungti spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būt panaudota tik vieną kartą ji nukreips jus į puslapį kur galėsite pasikeisti slaptažodį.
    
    Po to kai pasikeisite slaptažodį galėsite prisijungti [site:login-url] pasinaudoję:
    
    nario vardu: [user:name]
    slaptažodžiu: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:name],
    
    Svetainė [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą. Galite prisijungti spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būt panaudota tik vieną kartą ji nukreips jus į puslapį kur galėsite pasikeisti slaptažodį.
    
    Po to kai pasikeisite slaptažodį galėsite prisijungti [site:login-url] pasinaudoję:
    
    nario vardu: [user:name]
    slaptažodžiu: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:name],
    
    Jūsų užklausimas pakeisti paskyros slaptažodį buvo įvykdytas [site:name].
    
    Dabar galite prisijungti spragtelėdami arba kopijuodami šią nuorodą į interneto naršyklę:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti naudojama tik vieną kartą. Ji nukreips į puslapį, kuriame bus galima įvesti slaptažodį. Nuorodos galiojimo laikas pasibaigs po vienos dienos.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:name],
    
    Jūsų paskyra [site:name] buvo užblokuota.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:name],
    
    Jūsų paskyros iš [site:name] panaikinimo užklausa.
    
    Galite panaikinti paskyrą iš [site:url-brief] spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    [user:cancel-url]
    
    DĖMESIO: Jūsų paskyros panaikinimas yra negrįžtamas.
    
    Nuoroda galioja vieną dieną vėliau ji bus neveiksminga.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:name],
    
    Jūsų paskyra [site:name] panaikinta.
    
    --  [site:name] komanda

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
lt: Drupal 7 panaikinta galimybė siųsti nario slaptažodį paprastu tekstu. Jūsų buvę el. pašto šablonai modifikuoti, kad nebeturėtų šios savybės. Turite <a href="@template-url">peržiūrėti šiuos šablonus</a> ir įsitikinti, ar jie perskaitomi teisingai.

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Custom content
lt: Specifinis turinys

en: Clone @plugin %title
lt: Klonuoti @plugin %title

en: %title has been created.
lt: %title sukurtas.

en: %title could not be created.
lt: %title nepavyko sukurti.

en: %title has been updated.
lt: %title atnaujintas.

en: %title could not be updated.
lt: %title nepavyko atnaujinti.

en: @plugin %title was enabled.
lt: @plugin %title įjungtas.

en: @plugin %title was disabled.
lt: @plugin %title išjungtas.

en: Copy source
lt: Kopijuoti šaltinį

en: Hide on-page translation from you
lt: Paslėpti sąsajos vertimo galimybę

en: Log in/Register
lt: Prisijungti / Registruotis

en: Log in successful for %name.
lt: Prisijungėte sėkmingai %name vardu.

en: The URL of the account edit page.
lt: Nario paskyros redagavimo puslapio URL.

en: The title of the current page.
lt: Dabartinio puslapio pavadinimas.

en: The URL of the current page.
lt: Dabartinio puslapio URL.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
lt: Pasirinkite kelio tipus be pervadinimų, kuriems norite sugeneruoti URL pervadinimus.

en: User paths
lt: Narių keliai

en: Update URL alias
lt: Atnaujintas URL pervadinimas

en: Nonce from @endpoint rejected because it is not correctly formatted, nonce: @nonce.
lt: Laikinas identifikatorius, gautas iš @endpoint, buvo atmestas, nes suformuotas nekorektiškai, laikinas identifikatorius: @nonce.

en: Nonce received from @endpoint is out of range (time difference: @intervals). Check possible clock skew.
lt: Laikinas identifikatorius, gautas iš @endpoint nepatenka į galimų reikšmių intervalą (laiko skirtumas: @intervals). Patikrinkite galimą laikrodžio paklaidą.

en: Nonce replay attempt blocked from @ip, nonce: @nonce.
lt: Laikino identifikatoriaus pakartotinis bandymas iš @ip užblokuotas, laikinas identifikatorius: @nonce.

en: Comment display
lt: Komentarų rodymas

en: New field name
lt: Naujas laukelio pavadinimas

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
lt: Pasirinkite kurias kalbas atsiųsti ir atnaujinti. Jei nepasirinksite nei vienos, visos bus atnaujintos.

en: Refresh information
lt: Atnaujinti informacija

en: Fetched information about available updates from the server
lt: Paimta informacija apie galimus atnaujinimus iš serverio

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
lt: Vertimo atnaujinimai pakeis jau egzistuojančius, nauji taip bus pridėti

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
lt: Sąrašas naujausiai importuotų vertimų ir galimi atnaujinimai įjungtiems projektams.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
lt: Jei yra galimas atnaujinimas Jūs galite spausti Atnaujinti, taip atsiųsite ir importuosite atnaujinimus. Galite redaguoti konfigūracija, kad atnaujinimai vyktų automatiškai <a href="@update-settings">Vertimų atnaujinimo puslapyje</a>

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
lt: Naujas ar atnaujintas vertimas galimas dabar įjungtiems moduliams ar temoms. Norėdami patikrinti atnaujinimus apsilankykite <a href="@check_manually">vertimų atnaujinimo puslapį</a>.

en: Error opening socket @socket
lt: Klaida atveriant lizdą (socket) @socket

en: delivery callback not found
lt: pristatymo atgalinio ryšio nerasta

en: callback %callback not found: %q.
lt: atgalinis iškvietimas %callback nerastas: %q.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes klaidingai nurodytas tikslas. Daugiau informacijos sistemos žurnale

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes neteisingai sukonfigūruota tikslo katalogas. Tai gali būt dėl to, kad blogai nurodyti failo ar direktorijos leidimai. Daugiau informacijos sistemos žurnale

en: The file %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory.
lt: Nurodytas failas %file negali būt nukopijuotas, nes toks failas jau yra.

en: The specified file %file could not be moved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
lt: Nurodytas failas %file negali būt perkeltas, nes klaidingai nurodytas tikslas. Daugiau informacijos sistemos žurnale

en: The specified file %file could not be deleted, because it is not a valid URI. More information is available in the system log.
lt: Nurodytas failas %file negali būt ištrintas, nes tai negaliojantis URI. Daugiau informacijos sistemos žurnale

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
lt: Duomenys negali būti išsaugoti, nes klaidingai nurodytas tikslas. Daugiau informacijos sistemos žurnale.

en: File %file (%realpath) could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
lt: Failas %file (%realpath) negali būti nukopijuotas, nes paskirties vieta %destination neteisinga. Tai dažnai įvyksta dėl nekorektiško file_copy() naudojimo arba trūksta srauto  apvalkalo (stream wrapper).

en: File %file (%realpath) could not be copied because it does not exist.
lt: Failas %file (%realpath) negali būti nukopijuotas, nes jis neegzistuoja.

en: File %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
lt: Failas %file negali būti nukopijuotas, nes paskirties aplanke (%directory) failas su tokiu vardu jau egzistuoja

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
lt: Failas %file negali būti nukopijuotas, nes jis perrašys pats save.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
lt: Nurodytas failas %file negali būti nukopijuotas į %destination.

en: File %file (%realpath) could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
lt: Failas %file (%realpath) negali būti perkeltas, nes paskirtis %destination nekorektiška. Tai gali būti dėl nekorektiško file_move() naudojimo arba nenurodžius stream wrapper.

en: File %file (%realpath) could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
lt: Failas %file (%realpath) negali būti ištrintas, nes nėra korektiško URI. Tai gali įvykti dėl nekorektiško file_delete() naudojimo arba trūksta srauto apvalkalo (stream wrapper).

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
lt: Duomenys negali būti išsaugoti, nes paskirties vieta %destination nekorektiška. Tai gali įvykti dėl nekorektiško file_save_data() naudojimo arba trūksta srauto apvalkalo (stream wrapper).

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
lt: Jūsų PHP nustatymai palaiko tik vieną duomenų bazės tipą, taigi jis buvo pasirinktas automatiškai.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
lt: Nepavyko prisijungti prie duomenų bazės serverio. Serveris pranešė: %error.<ul><li>Ar duomenų bazės serveris veikia?</li><li>Ar duomenų bazė egzistuoja, ir ar teisingai įvestas duomenų bazės pavadinimas?</li><li>Ar teisingai įvestas prisijungimo vardas bei slaptažodis?</li><li>Ar teisingai nurodytas serveris?</li></ul>

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
lt: PHP versija kuria naudojatės turi problemų su PostgreSQL. Jums reiktu atnaujinti PHP į 5.2.11, 5.3.1 ar naujesnę.

en: Exit block region demonstration
lt: Išeiti iš blokų regionų demonstracijos

en: Customizing the dashboard requires the !permission-name permission.
lt: Darbastalio tvarkymui reikia !permission-name leidimo.

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
lt: Norėdami nustatyti darbastalio puslapį, perkelkite blokus į darbastalio regionus per  <a href="@dashboard">Darbastalio administravimo puslapį</a> arba įjunkite šiame puslapyje JavaScript, tada galėsite naudoti "tempti ir paleisti" sąsają.

en: Configure available dashboard blocks
lt: Konfigūruoti galimus darbastalio blokus

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
lt: Vilkite ir paleiskite šiuos blokus į žemiau esančius stulpelius. Pakeitimai automatiškai išsaugomi. Daugiau parinkčių yra <a href="@dashboard-url">konfigūravimo puslapyje</a>.

en: Configure which blocks can be shown on the dashboard.
lt: Konfigūruoti, kurie blokai bus rodomi darbastalyje.

en: The Database logging module allows you to view an event log on the <a href="@dblog">Recent log messages</a> page. The log is a chronological list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the log on a regular basis to ensure their site is working properly.
lt: Duomenų bazės veiksmų žurnalo registravimo (angl. Database logging) modulis leidžia žiūrėti įvykių žurnalą puslapyje <a href="@dblog">Naujausios įvykių žurnalo žinutės</a>. Įvykių žurnalas sudarytas iš chronologine tvarka surašytų įvykių su naudojimo duomenimis, našumo duomenimis, klaidomis, pranešimais ir veikimo informacija. Administratorius, norėdamas užtikrinti tinkamą svetainės darbą, turėtų reguliariai patikrinti įvykių žurnalą.

en: In case of errors or problems with the site, the <a href="@dblog">Recent log messages</a> page can be useful for debugging, since it shows the sequence of events. The log messages include usage information, warnings, and errors.
lt: Esant klaidų ar problemų svetainėje, derinimui naudinga naudoti puslapį <a href="@dblog">Naujausios įvykių žurnalo žinutės</a>, nes čia galima pamatyti įvykių seką. Įvykių žurnalo žinutės saugo informaciją apie naudojimą, pranešimus ir klaidas.

en: The Database logging module monitors your website, capturing system events in a log (shown here) to be reviewed by an authorized individual at a later time. This log is a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. It is vital to check the Recent log messages report on a regular basis, as it is often the only way to tell what is going on.
lt: Duomenų bazės veiksmų žurnalo registravimo (angl. Database logging) modulis stebi svetainę kaupdamas sisteminius įvykius žurnale (rodomi čia), kuriuos galima vėliau peržiūrėti. Šis žurnalas - tai įrašytų įvykių su naudojimo, našumo, klaidų, pranešimų ir veiklos duomenimis sąrašas. Labai svarbu reguliariai patikrinti naujausias žurnalo žinutes, nes tai dažniausiai vienintelis būdas sužinoti, kas vyksta.

en: Database log messages to keep
lt: Išlaikyti duomenų bazės žurnalo žinutes

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
lt: Didžiausias žinučių, laikomų duomenų bazės registro žurnale, skaičius. Reikalauja <a href="@cron">cron priežiūros vykdymo</a>.

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
lt: Nurodykite eilutę, kuri turi būti priesagoje, pvz. ' m', ' kb/s'. Nieko nenurodyti - palikti tuščią. Vienaskaitos ir daugiskaitos reikšmes atskirti vertikaliu brūkšniu ('kilogramas|kilogramai').

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Display prefix and suffix.
lt: Rodyti priešdėlį ir priesagą.

en: Display with prefix and suffix.
lt: Rodyti su priešdėliu ir priesaga.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: No field is displayed.
lt: Nėra rodomų laukelių.

en: No field is hidden.
lt: Nėra paslėptų laukelių.

en: Format settings:
lt: Formato nustatymai:

en: The file used in the !name field may not be referenced.
lt: Failas, kuris naudojamas laukelyje !name negali būti nurodytas.

en: Text formats are presented on content editing pages in the order defined on this page. The first format available to a user will be selected by default.
lt: Turinio redagavimo puslapiuose teksto formatai yra pateikiami šiame puslapyje nurodyta tvarka. Pirmasis nariui prieinamas formatas bus pažymėtas pagal nutylėjimą.

en: Missing text format: %format.
lt: Nesantis teksto formatas: %format.

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. To configure these settings for a particular content type, visit the <a href="@content-types">Content types</a> page, click the <em>edit</em> link for the content type, and go to the <em>Menu settings</em> section.
lt: Meniu modulis suteikia galimybę sukurti meniu nuorodas turinio kūrimo formose. Šias nuostatas galite keisti konkrečiam turinio tipui. <a href="@content-types">Turinio tipų</a> puslapyje paspaudę <em>redaguoti</em> nuorodą prie pasirinkto turinio tipo tada eikite <em>meniu nuostatos</em>.

en: Undefined language (@langcode)
lt: Nenurodyta kalba (@langcode)

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
lt: Formatas: %time. Datos formatas YYYY-MM-DD ir %timezone laiko zonos nuo UTC. Jei paliksite tuščia bus naudojama įrašymo data.

en: Administrative overlay
lt: Administratoriaus sluoksnis

en: Use the overlay for administrative pages.
lt: Administravimo puslapiams naudoti sluoksnį.

en: Show administrative pages on top of the page you started from.
lt: Rodo administravimo puslapius virš puslapio kuriame Jūs pradėjote.

en: A <a href="@php-code">PHP code</a> text format has been created.
lt: Teksto formatas <a href="@php-code">PHP kodas</a> sukurtas.

en: Choose which search modules are active from the available modules.
lt: Pasirinkite, kurie paieškos moduliai yra aktyvūs iš galimų modulių.

en: Default search module
lt: Numatytasis paieškos modulis

en: Choose which search module is the default.
lt: Pasirinkite, kurį paieškos modulį laikyti numatytuoju.

en: Your default search module is not selected as an active module.
lt: Numatytasis paieškos modulis nėra parinktas kaip aktyvus modulis.

en: Search is currently disabled.
lt: Paieška išjungta.

en: Syslog identity
lt: Syslog tapatybė

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
lt: Prie kiekvienos užregistruotos į Syslog žinutės pradžios bus pridedama eilutė. Jei kelių svetainių įvykiai rašomi į vieną Syslog failą, tada naudinga turėti kiekvienai svetainei unikalų identifikatorių, kuris parodytų, kuris įvykių žurnalo įrašas, kuriai svetainei priklauso.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page.  Leave blank to display the default content feed.
lt: Pasirinktinai nurodykite santykinį URL, kuris bus rodomas kaip pirmasis puslapis. Palikite tuščią, kad būtų rodomas numatytasis turinio tiekimas.

en: Error pages
lt: Klaidų puslapiai

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias '%path' arba neteisingas, arba jūs neturite teisės jo peržiūrėti.

en: Last run: %cron-last ago.
lt: Paskutinis paleidimas prieš: %cron-last.

en: Run cron every
lt: Paleisti cron kas

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
lt: Kai įjungta, tik nariai su "Naudotis svetaine priežiūros režime" <a href="@permissions-url">teisėmis</a> gali pasiekti svetainę ir vykdyti jos priežiūrą; kiti svetainės lankytojai matys priežiūros režimo žinutę, kuri konfigūruojama žemiau. Registruoti nariai gali prisijungti per <a href="@user-login">nario prisijungimo</a> puslapį.

en: In order for the site and its modules to continue to operate well, a set of routine administrative operations must run on a regular basis. The System module manages this task by making use of a system cron job. You can verify the status of cron tasks by visiting the <a href="@status">Status report page</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">configuring cron jobs</a>. You can set up cron job by visiting <a href="@cron">Cron configuration</a> page
lt: Siekiant užtikrinti svetainės ir jos modulių korektišką veikimą, reikia nuolatos vykdyti įprastines administracines operacijas. Sistemos modulis valdo šią užduotį per sisteminio cron darbą. Cron užduočių būseną galima patikrinti <a href="@status">Būsenos ataskaitos puslapyje</a>. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite <a href="@handbook">cron darbų konfigūravimas</a>. Cron darbus nustatyti galima <a href="@cron">Cron konfigūravimo</a> puslapyje.

en: Change site name, e-mail address, slogan, default front page, and number of posts per page, error pages.
lt: Keisti svetainės pavadinimą, el. paštą, šūkį, numatytąjį pradinį puslapį, žinučių skaičių puslapyje, klaidų puslapius.

en: Manage automatic site maintenance tasks.
lt: Valdyti automatines svetainės priežiūros užduotis.

en: Did not delete temporary file "%path" during garbage collection, because it is in use by the following modules: %modules.
lt: Nepavyko ištrinti laikinos bylos "%path" per šiukšlių rinkimą, nes jis naudojamas šių modulių:  %modules.

en: Weight for added term
lt: Pridėto termino svoris

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
lt: Poaplankis failų atsiuntimo aplanke kur bus saugojami paveikslėliai.

en: Pictures larger than this will be scaled down to this size.
lt: Didesni paveikslėliai bus sumažinti iki šio dydžio.

en: Maximum allowed file size for uploaded pictures. Upload size is normally limited only by the PHP maximum post and file upload settings, and images are automatically scaled down to the dimensions specified above.
lt: Maksimalus failo dydis atsiunčiamam paveikslėliui. Paprastai dydį riboja tik PHP maksimalios post ir failo atsiuntimo nuostatos. Paveikslėliai automatiškai sumažinami iki nurodytu matmenų.

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
lt: Jūsų virtualus veidas. Paveikslėliai didesni kaip @dimensions pikseliu bus sumažinti.

en: [user:name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:name],
    
    Jūsų paskyra svetainėje [site:name] buvo aktyvuota.
    
    Galite prisijungti spausdami šią nuorodą arba nukopijavę ją į naršyklę:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būt panaudota tik vieną kartą ji nukreips jus į puslapį kur galėsite pasikeisti slaptažodį.
    
    Po to kai pasikeisite slaptažodį galėsite prisijungti [site:login-url] pasinaudoję:
    
    nario vardu: [user:name]
    slaptažodžiu: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: Upload an image to go with this article.
lt: Atsiųskite paveikslėlį šiam straipsniui.

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
lt: Minimalus profilis testų paleidimui. Tik būtiniausi moduliai.

en: The settings file is writable.
lt: Nustatymų failas įrašomas.

en: The settings file is owned by the web server.
lt: Nustatymų failo savininkas yra web serveris.

en: The @drupal installer failed to create a settings file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. If you have problems with the file permissions on your server, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
lt: @drupal įdiegimo vedliui nepavyko sukurt nustatymų failo su tinkamu savininku. Prisijunkite prie web serverio ir pašalinkite egzistuojantį %file failą ir sukurkite naują nukopijavę  %default_file į %file. Daugiau informacijos apie Drupal įdiegimą rasite <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. Jei turite problemų su failų leidimų nustatymų peržiūrėkite  <a href="@handbook_url">vadovėlį</a>.

en: Invalid merge query: no conditions
lt: Klaidinga suliejimo užklausą: nėra salygų

en: Weight for @block block
lt: Bloko @block svoris

en: Region for @block block
lt: Regionas @block blokui

en: Comment approval
lt: Komentarų patvirtinimas

en: Comments from users who have the <em>Skip comment approval</em> permission are published immediately. All other comments are placed in the <a href='@comment-approval'>Unapproved comments</a> queue, until a user who has permission to <em>Administer comments</em> publishes or deletes them. Published comments can be bulk managed on the <a href='@admin-comment'>Published comments</a> administration page.
lt: Komentarai iš narių, kurie turi teisę <em>Praleisti komentarų patvirtinimą</em> yra skelbiami iškart. Visi kiti komentarai yra patalpinami į <a href='@comment-approval'>Nepatvirtintų komentarų </a> eilę, kol narys, turintis teisę <em>Administruoti komentarus</em> juos paskelbs arba ištrins. Paskelbti komentarai gali būti masiškai valdomi <a href='@admin-comment'>Paskelbti komentarai</a> administravimo puslapyje.

en: Post comments
lt: Skelbti komentarus

en: Skip comment approval
lt: Praleisti komentarų patvirtinimą

en: View and customize your dashboard.
lt: Žiūrėti ir tinkinti darbastalį.

en: Customize your dashboard.
lt: Tvarkykite savo darbastalį.

en: This function can only be used to delete fields without data
lt: Šis veiksmas gali būti naudojamas tik laukelių be duomenų ištrynimui.

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
lt: Ar tikrai norite išjungti teksto formatą %format?

en: Disabled text formats are completely removed from the administrative interface, and any content stored with that format will not be displayed. This action cannot be undone.
lt: Išjungti teksto formatai yra visiškai pašalinti iš administracinės sąsajos ir bet kuris turinys su šiuo formatu neberodomas. Šis veiksmas negali būtu atšaukiamas.

en: Disabled text format %format.
lt: Išjungti teksto formatą %format.

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Disable text format
lt: Išjungti teksto formatą

en: Hot topic, new comments
lt: Karšta tema, nauji komentarai

en: Hot topic
lt: Karšta tema

en: Normal topic
lt: Normali tema

en: Closed topic
lt: Uždaryta tema

en: Reference for usage, configuration, and modules.
lt: Nuoroda apie naudojimą, nustatymus ir modulius.

en: and where %property is %value
lt: ir čia %property yra %value

en: where %property is %value
lt: čia %property yra %value

en: and where
lt: ir čia

en: The RDF module enriches your content with metadata to let other applications (e.g., search engines, aggregators, and so on) better understand its relationships and attributes. This semantically enriched, machine-readable output for Drupal sites uses the <a href="@rdfa">RDFa specification</a> which allows RDF data to be embedded in HTML markup. Other modules can define mappings of their data to RDF terms, and the RDF module makes this RDF data available to the theme. The core Drupal modules define RDF mappings for their data model, and the core Drupal themes output this RDF metadata information along with the human-readable visual information. For more information, see the online handbook entry for <a href="@rdf">RDF module</a>.
lt: RDF modulis papildo jūsų turinį metaduomenimis, leisdamas kitoms aplikacijoms (pvz., paieškos varikliai, surinkėjai ir pan.) geriau suprasti jo sąryšius ir atributus. Ši semantiškai praturtinta, tik mašinoms suprantama Drupal svetainės sugeneruota informacija naudoja <a href="@rdfa">RDFa specifikaciją</a>, kuri leidžia RDF duomenis įdėti į HTML kodą. Kiti moduliai gali nustatyti jų duomenų susiejimą su RDF terminais, o RDF modulis padaro šiuos RDF duomenis prieinamus temai. Drupal branduolio moduliai apibrėžia RDF susiejimą su jo duomenų modeliu, o Drupal branduolio temos atvaizduoja RDF metaduomenų informaciją kartu su kita žmonėms suprantama vizualine informacija. Norėdami sužinoti daugiau skaitykite <a href="@rdf">RDF modulis</a>.

en: Current URL is @url.
lt: Dabartinis URL yra @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
lt: Puslapio pavadinimas @actual toks pat kaip @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
lt: Puslapio pavadinimas @actual ne toks pat kaip @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
lt: Netikėtas HTTP atsakymas !code, dabartinis !curl_code

en: Configure @module permissions
lt: Valdyti @module leidimus

en: Select and configure your themes.
lt: Pasirinkite ir konfigūruokite temas.

en: Administer settings.
lt: Nustatymų administravimas.

en: View reports, updates, and errors.
lt: Peržiūrėti ataskaitas, atnaujinimus ir klaidas.

en: Stores temporary data for system_update_7061.
lt: Saugo system_update_7061 laikinus duomenis.

en: Administrative toolbar
lt: Administracinė įrankinė

en: Install new module or theme
lt: Įdiekite naują modulį ar temą

en: Install new module
lt: Įdiekite naują modulį

en: Install new theme
lt: Įdiekite naują temą

en: %property is %value
lt: %property yra %value

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Renamed the 'post comments without approval' permission to 'skip comment approval'.
lt: Teisė 'rašyti komentarus be patvirtinimo' pervadinta į 'praleisti komentarų patvirtinimą'.

en: Change view
lt: Pakisti viazdą

en: User signature
lt: Vartotojo parašas

en: The signature of a user.
lt: Vartotojo parašas.

en: Nothing
lt: Nieko

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
lt: %type: !message - %function (eilutė %line iš %file).

en: Update @title
lt: Atnaujintas @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būt unikalus.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
lt: Mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.

en: Asturian
lt: Asturianų

en: English, British
lt: Anglų, Britų

en: Haitian Creole
lt: Haičio kreolų

en: Portuguese, International
lt: Portugalų, Tarptautinė

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Parent for @title
lt: @title tėvinis elementas

en: New field label
lt: Naujo laukelio žyma

en: Parent for new field
lt: Naujo laukelio tėvinis elementas

en: Type of new field
lt: Naujo laukelio tipas

en: Widget for new field
lt: Naujo laukelio valdiklis

en: Existing field label
lt: Egzisuojančio laukelio žyma

en: Parent for existing field
lt: Egzistuojančio laukelio tėvinis elementas

en: Existing field to share
lt: Bendrai naudoti esamą laukelį

en: Widget for existing field
lt: Egzistuojančios laukelio valdiklis

en: Label display for @title
lt: @title žymos rodymas

en: Formatter for @title
lt: @title formatavimas

en: Parents for @title
lt: @title tėvai

en: Visibility for @title
lt: @title matomumas

en: There is data for this field in the database. The field settings can no longer be changed.
lt: Šiam laukeliui duomenų bazėje yra duomenų. Laukelio nustatymai nebegali būtų pakeisti.

en: Weight for new file
lt: Naujo failo svoris

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Weight for new effect
lt: Naujo efekto svoris

en: @title language provider
lt: @title kalbos tiekėjas

en: Enable @title menu link
lt: Įjungti @title meniu nuorodą

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
lt: Unikalus meniu pavadinimas naudojamas URL. Turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: A unique machine-readable name for this content type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores. This name will be used for constructing the URL of the %node-add page, in which underscores will be converted into hyphens.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas turinio tipo pavadinimas. Jis turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų. Šis pavadinimas bus naudojamas konstruojant URL  %node-add puslapyje kur pabraukimai bus paversti į brukšnelius.

en: Choice label
lt: Pasirinkimo žyma

en: New choice label
lt: Naujo pasirinkimo žyma

en: Vote count for choice @label
lt: Pasirinkimo @label balsų skaičius

en: Vote count for new choice
lt: Naujų pasirinkimų balsų skaičius

en: Weight for choice @label
lt: Pasirinkimo @label svoris

en: Weight for new choice
lt: Naujo pasirinkimo svoris

en: Category for @title
lt: @title kategorija

en: Active modules
lt: Aktyvūs moduliai

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP 5.2.5, or PHP @version with the htmlspecialchars security patch backported.
lt: Jūsų įdiegta PHP per sena. Drupal reikalauja ne žemesnės kaip PHP 5.2.5 arba PHP @version su htmlspecialchars saugumo programiniu pataisymu.

en: Your web server does not appear to support PDO (PHP Data Objects). Ask your hosting provider if they support the native PDO extension. See the <a href="@link">system requirements</a> page for more information.
lt: Jūsų interneto serveris napalaiko PDO (PHP Data Objects). Teiraukitės talpinimo paslaugos tiekėjo, ar jis palaiko PDO išplėtimus. Norėdami sužinoti daugiau, žiūrėkite <a href="@link">sisteminiai reikalavimai</a>.

en: Your web server seems to have the wrong version of PDO installed. Drupal 7 requires the PDO extension from PHP core. This system has the older PECL version. See the <a href="@link">system requirements</a> page for more information.
lt: Interneto serveryje tikriausiai įdiegta neteisinga PDO versija.Drupal 7 reikalauja PDO išplėtimo iš PHP branduolio. Ši sistema turi senesnę PECL versiją. Norėdami sužinoti daugiau žiūrėkite <a href="@link">sistemos reikalavimus</a>.

en: List of trigger actions when !description
lt: Spragtukų veiksmus rodyti kai !description

en: Start upload
lt: Pradėti siutimą

en: Only the following types of files are allowed to be uploaded: %types-allowed
lt: Leidžiama įkelti tik šiuos failų tipus: %types-allowed

en: The database version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
lt: Duomenų bazės versija %version žemesnė nei minimalus reikalavimas %minimum_version.

en: !theme (default theme)
lt: !theme (numatyta tema)

en: !theme (administration theme)
lt: !theme (administravimo tema)

en: The Dashboard module provides a <a href="@dashboard">Dashboard page</a> in the administrative interface for organizing administrative tasks and navigation, and tracking information within your site. The Dashboard page contains blocks, which you can add to and arrange using the drag-and-drop interface that appears when you click on the <em>Customize dashboard</em> link. Within this interface, blocks that are not primarily used for site administration do not appear by default, but can be added via the <em>Add other blocks</em> link. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">Dashboard module</a>.
lt: Darbastalio (angl. Dashboard) modulis administravimo aplinkoje leidžia per <a href="@dashboard">Darbastalio puslapį</a> tvarkyti administracines užduotis ir navigaciją bei stebėti informaciją svetainėje. Darbastalio puslapis turi blokus, kuriuos galima įdėti ir surūšiuoti panaudojant "tempti ir paleisti" sąsają, kuri matoma, kai spragtelėjame<em>Pritaikyti darbastalį</em> nuorodą. Šioje sąsajoje blokai, kurie nėra naudojami svetainės administravimui, pagal nutylėjimą nėra rodomi, tačiau gali būti įkelti per  <em>Pridėti kitus blokus</em> nuorodą. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite <a href="@handbook">Darbastalio modulis</a>.

en: Rearrange blocks for display on the <a href="@dashboard-url">Dashboard page</a>. Blocks placed in the <em>Dashboard (inactive)</em> region are not displayed when viewing the Dashboard page, but are available within its <em>Customize dashboard</em> interface. Removing a block from active dashboard display makes it available on the main <a href="@blocks-url">blocks administration page</a>.
lt: Perrikiuoti blokus, kurie rodomi <a href="@dashboard-url">Darbastalio puslapyje</a>. Blokai, kurie patalpinti <em>Darbastalis (neaktyvus)</em> regione yra nerodomi Darbastalio puslapyje. Jie pasiekiami per <em>Tinkinti darbastalį</em> sąsają. Iš aktyvaus darbastalio pašalintas blokas yra pasiekiamas <a href="@blocks-url">blokų administravimo puslapyje</a>.

en: Add other blocks
lt: Pridėti kitus blokus

en: URL fallback
lt: URL palaikymas (angl. fallback)

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
lt: URL naudoti jau aptiktą kalbą, jei nė viena nerasta.

en: %type_name: Create new content
lt: %type_name: Sukurti naują turinį

en: %type_name: Edit own content
lt: %type_name: Redaguoti savo turinį

en: %type_name: Edit any content
lt: %type_name: Redaguoti bet kokį turinį

en: %type_name: Delete own content
lt: %type_name: Pašalinti savo turinį

en: %type_name: Delete any content
lt: %type_name: Pašalinti bet kokį turinį

en: The message has been dismissed. You can change your overlay settings at any time by visiting your profile page.
lt: Žinutė buvo atmesta. Bet kuriuo metu galite pakeisti sluoksnio nustatymus profilio puslapyje.

en: If you have problems accessing administrative pages on this site, disable the overlay on your profile page.
lt: Jei šioje svetainėje nepavyksta pasiekti administracinių puslapių, profilio puslapyje išjunkite sluoksnį.

en: Dismiss this message.
lt: Nepaisyti šios žinutės.

en: Options for the administrative overlay
lt: Administracinio sluoksnio pasirinkimai

en: Administer CAPTCHA settings
lt: Administruoti CAPTCHA nustatymus

en: Skip CAPTCHA
lt: Praleisti CAPTCHA

en: Users with this permission will not be offered a CAPTCHA.
lt: Naudotojams su šiuo leidimu CAPTCHA nebus pateikta.

en: Next steps
lt: Kiti žingsniai

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
lt: Failas %file negali būti nukopijuotas, nes paskirties aplankas %destination sukonfigūruotas nekorektiškai.

en: @driver_name settings
lt: @driver_name nuostatos

en: MySQL, MariaDB, or equivalent
lt: MySQL, MariaDB, ar lygevertis

en: Database file
lt: Duomenų bazės failas

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
lt: Absoliutus kelias iki failo kur @drupal duomenys bus saugomi. Jis turi būt įrašomas web serverio ir turėtų būt web root išorėje.

en: The directory you specified is not writable by the web server.
lt: Direktorija kurią nurodėte neįrašoma.

en: Autocomplete popup
lt: Autoužbaigimo popupas

en: Searching for matches...
lt: Ieškoma atitikmenų...

en: The Field module allows custom data fields to be defined for <em>entity</em> types (entities include content items, comments, user accounts, and taxonomy terms). The Field module takes care of storing, loading, editing, and rendering field data. Most users will not interact with the Field module directly, but will instead use the <a href="@field-ui-help">Field UI module</a> user interface. Module developers can use the Field API to make new entity types "fieldable" and thus allow fields to be attached to them. For more information, see the online handbook entry for <a href="@field">Field module</a>.
lt: Laukelio (angl. Field) modulis leidžia <em>elemento</em>  (elementai apima turinį, komentarus, narių paskyras ir taksonomijos termus) tipui nurodyti savitus duomenų laukelius. Laukelio modulis yra atsakingas už laukelio duomenų saugojimą, užkrovimą, redagavimą ir interpretavimą. Dauguma vartotojų naudoja Laukelio modulį netiesiogiai, o per <a href="@field-ui-help">Laukelio UI modulio</a> vartotojo sąsają. Modulio kūrėjai gali naudoti Laukelio API norėdami sukurti naują "laukelinį" elemento tipą. Tai suteikia galimybę laukelius susieti su nauju elemento tipu. Norėdami sužinoti daugiau skaitykite <a href="@field">Laukelio modulis</a>.

en: No fields are present yet.
lt: Nėra laukelių.

[ctx: Font weight]
en: Strong
lt: Ryškus

en: After you create an image style, you can add effects: crop, scale, resize, rotate, and desaturate (other contributed modules provide additional effects). For example, by combining effects as crop, scale, and desaturate, you can create square, grayscale thumbnails.
lt: Kai sukuriamas vaizdo stilius, tada galima pridėti efektus: apkirpti, keisti mastelį, keisti matmenis, pasukti ir nusodrinti spalvas (kiti moduliai suteikia papildomų efektų). Pavyzdžiui, kombinuojant apkirpimo, mastelio keitimo ir nusodrinimo efektais, galima sukurti juodai baltą kvadratinę miniatiūrą.

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
lt: Skaityti daugiau <span class="element-invisible">apie @title</span>

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
lt: Galite nurodyti kitokį URL kuriuo bus pasiekiamas šis turinys. Pavyzdžiui įrašykite "Apie mus" kai kuriate puslapį apie save. Naudokite reliatyvų kelią ir neįveskite įžambių brūkšnių kitaip URL kelias neveiks.

en: The PHP filter module adds a PHP filter to your site, for use with <a href="@filter">text formats</a>. This filter adds the ability to execute PHP code in any text field that uses a text format (such as the body of a content item or the text of a comment). <a href="@php-net">PHP</a> is a general-purpose scripting language widely-used for web development, and is the language with which Drupal has been developed. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@php">PHP filter module</a>.
lt: PHP filtro modulis įdeda į svetainę PHP filtrą, kurį galimą naudoti su <a href="@filter">teksto formatais</a>. Šis filtras suteikia galimybę vykdyti PHP kodą bet kuriame tekstiniame laukelyje (tokiame kaip turinio (angl. body) ar komentaro teksto laukelyje). <a href="@php-net">PHP</a> yra plačiai naudojama interneto svetainių kūrimui skriptų kalba. Jos pagrindu yra sukurtas ir Drupal. Norėdami sužinoti daugiau, skaitykite <a href="@php">PHP filtro modulis</a>.

en: The number of votes that have been cast on a poll.
lt: Balsų skaičius, kurį gavo apklausa.

en: The length of time the poll is set to run.
lt: Laiko trukmė, kuriai apklausa bus aktyvi.

en: Uninstall @module module
lt: Išdiegti @module modulį

en: Aggregate and compress CSS files.
lt: CSS failus surinkti į vieną ir suspausti.

en: Aggregate JavaScript files.
lt: JavaScript failus surinkti į vieną.

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
lt[0]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti : @required_modules
lt[1]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti šiuos modulius: @required_modules
lt[2]: Norit išdiegti @module, pirmiausia reikia išdiegti šiuos modulius: @required_modules

en: Enable newly added modules
lt: Įjungti naujai pridėtus modulius

en: Enable newly added themes
lt: Įjungti naujai pridėtas temas

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it on the main <a href="@modules">Modules page</a>.
lt: Išdiegimo procesas pašalina visus duomenis, susietus su moduliu. Norėdami išdiegti modulį, pirmiausia turite jį išjungti pagrindiniame <a href="@modules">Modulių puslapyje</a>.

en: View the administration theme
lt: Žiūrėti administravimo temą

en: This is only used when the site is configured to use a separate administration theme on the <a href="@appearance-url">Appearance</a> page.
lt: Tai yra naudojama tik tuo atveju, kai svetainė <a href="@appearance-url">Išvaizdos</a> puslapyje yra sukonfigūruota naudoti atskirą administravimo temą.

en: Database system
lt: Duomenų bazės sistema

en: Database system version
lt: Duomenų bazės sistemos versija

en: The Toolbar module displays a bar containing top-level administrative links across the top of the screen. Below that, the Toolbar module has a <em>drawer</em> section where it displays links provided by other modules, such as the core <a href="@shortcuts-help">Shortcut module</a>. The drawer can be hidden/shown by using the show/hide shortcuts link at the end of the toolbar.
lt: Įrankinės (angl. Toolbar) modulis rodo juostelę ekrano viršuje, kurioje yra administravimo aukščiausio lygio nuorodos. Žemiau įrankinės modulis turi <em>dėžutės</em> sekciją, kurioje rodomi kitų modulių, tokių kaip branduolio <a href="@shortcuts-help">Trumpinio (angl. Shortcut) modulio</a>, nuorodos. Dėžutė gali būti slepiama/rodoma naudojant rodyti/slėpti trumpinių nuorodas įrankinės pabaigoje.

en: Hide shortcuts
lt: Paslėpti trumpinius

en: Indexed %count content items for tracking.
lt: Sekimui indeksuota %count turinio elementų.

en: There is a tab on this page for each module that defines triggers. On this tab you can assign actions to run when triggers from the <a href="@module-help">@module-name module</a> happen.
lt: Šiame puslapyje yra kortelė kiekvienam moduliui, kuris aprašo trigerius. Šioje kortelėje galima nurodyti, koks veiksmas turi įvykti, kai aktyvuojamas <a href="@module-help">@module-name modulio</a> trigeris.

en: Release notes for @project_title
lt: Projekto @project_title laidos naujienos

en: The role settings have been updated.
lt: Rolės nustatymai buvo atnaujinti.

en: Disable the account and keep its content.
lt: Paskyra išjungiama ir turinys paliekamas.

en: Disable the account and unpublish its content.
lt: Paskyra išjungiama ir turinys nebepublikuojamas.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
lt: Pašalinama paskyra ir turinio nuosavybė pereina %anonymous-name nariui.

en: Delete the account and its content.
lt: Pašalinama paskyra ir jos turinys.

en: Display on user registration form.
lt: Rodoma narių registracijos formoje.

en: This is compulsory for 'required' fields.
lt: Tai būtina privalomiems laukeliams.

en: Drupal system listing compatible test
lt: Drupal sistema įtraukė į sąrašą suderinamą testą

en: Support module for testing the drupal_system_listing function.
lt: Palaikymo (angl. Support) modulis skirtas testuoti drupal_system_listing funkcijai.

en: Drupal system listing incompatible test
lt: Drupal sistema įtraukė į sąrašą nesuderinamą testą

en: @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
lt: @count vieniši veiksmai (%orphans) egzistuoja veiksmų lentelėje. !link

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
lt[0]: Pašalintas @count komentaras.
lt[1]: Pašalinti @count komentarai.
lt[2]: Pašalinta @count komentarų.

en: Use field label instead of the "On value" as label
lt: Naudoti laukelio žymą vietoj žymos "Reikšmė"

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
lt[0]: Pašalintas @count  įrašas.
lt[1]: Pašalinti @count įrašai.
lt[2]: Pašalinta @count įrašų.

en: tracker
lt: seklys

en: Automatic updating of Drupal core is not supported. See the <a href="@upgrade-guide">upgrade guide</a> for information on how to update Drupal core manually.
lt: Automatinis Drupal branduolio atnaujinimas nepalaikomas. Žiūrėkite <a href="@upgrade-guide">atnaujinimo vadovas</a>, kad sužinotumėte, kaip atnaujinti Drupal branduolį rankiniu būdu.

en: %archive_file contains a version of %names that is not compatible with Drupal !version. | %archive_file contains versions of modules or themes that are not compatible with Drupal !version: %names
lt[0]: %archive_file turi %names versiją , kuri nesuderinama su Drupal !version.
lt[1]: %archive_file turi modulių ar temų versijas, kurios nesuderinamos su Drupal !version: %names

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
lt: %setting nuostatos nustatytos '%current_value', bet reikia '%needed_value'.Pakeiskite tai paleisdami šią užklausą: !query

en: List (integer)
lt: Sąrašas (sveikasis skaičius)

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
lt: Šis laukelis saugo sveikojo skaičiaus reikšmes iš leidžiamų 'reikšmė => žyma' porų sąrašo, pvz., 'Gyvenimo trukmė dienomis': 1 => 1 diena, 7 => 1 savaitė, 31 => 1 mėnuo.

en: List (float)
lt: Sąrašas (kintantis)

en: This field stores float values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Fraction': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.
lt: Šis laukelis saugo realiųjų skaičių reikšmes iš leidžiamų 'reikšmė => žyma' porų sąrašo, pvz., 'Trupmena': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
lt: Šis laukelis saugo tekstines reikšmes iš leidžiamų 'reikšmė => žyma' porų sąrašo, pvz., 'JAV valstijos': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
lt: Galimos šio laukelio reikšmės. Įveskite vieną reikšmę eilutėje šiuo formatu raktas|žyma.

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
lt: Raktas yra saugoma reikšmė ir turi būti skaičius. Žyma naudojama rodant reikšmes ir redagavimo formose.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
lt: Žyma nebūtina: jei eilutė sudaryta iš vieno skaičiaus, jis bus naudojamas kaip raktas ir žyma.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
lt: Žymų sąrašas (viena žyma eilutėje) leidžiamas, jei laukelis dar neturi reikšmių. Skaitmeniniai raktai bus automatiškai sugeneruojami pagal poziciją sąraše.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lt: Raktas yra saugoma reikšmė. Žyma naudojama rodant reikšmes ir redagavimo formose.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
lt: Žyma nebūtina: jei eilutė sudaryta iš vienos simbolių eilutės, ji bus naudojama kaip raktas ir žyma.

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: kai kurios reikšmės bus pašalintos, nors šiuo metu ir naudojamos.

en: If you have a <a href="@gravatar-check">valid Gravatar</a> associated with your e-mail address, use it for your user picture.
lt: Jei Jūs turite<a href="@gravatar-check">galiojantį Gravatar</a> susietą su Jūsų el. paštu, naudokite savo portretui.

en: Your Gravatar will not be shown if you upload a user picture.
lt: Jūsų Gravatar nebus rodomas jei atsiųsite kitą portretą.

en: Failed to connect to the server. The server reports the following message: !message For more help installing or updating code on your server, see the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
lt: Nepavyko prisijungti prie serverio. Serverio žinutė: !message Daugiau informacijos apie įdiegimą ar atnaujinimą rasite <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Unable to parse info file: %info_file.
lt: Neįmanoma perskaityti failo: %info_file.

en: The info file (%info_file) does not define a 'name' attribute.
lt: Info faile (%info_file)nenurodytas 'name' atributas.

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
lt: Testavimo karkasas reikalauja, kad PHP atminties minimumas būtų ne mažesnis kaip%memory_minimum_limit. Dabartinė reikšmė yra %memory_limit. <a href="@url">Norėdami tęsti, atlikite šiuos veiksmus</a>.

en: You can find <a href="@module_url">modules</a> and <a href="@theme_url">themes</a> on <a href="@drupal_org_url">drupal.org</a>. The following file extensions are supported: %extensions.
lt: <a href="@module_url">Modulius</a> ir <a href="@theme_url">temas</a> rasite <a href="@drupal_org_url">drupal.org</a>. Palaikomi failų plėtiniai: %extensions.

en: Your server does not support updating modules and themes from this interface. Instead, update modules and themes by uploading the new versions directly to the server, as described in the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
lt: Jūsų serveris nepalaiko modulių ir temų atnaujinimo per šią sąsają. Atnaujinti modulius ir temas galite tiesiogiai įkeldami naujas versijas į serverį. Tai aprašyta <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Your server does not support installing modules and themes from this interface. Instead, install modules and themes by uploading them directly to the server, as described in the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
lt: Jūsų serveris nepalaiko modulių ar temų įdiegimo per šią sąsają. Įdiegti modulius ir temas galite tiesiogiai įkeldami naujas versijas į serverį. Tai aprašyta <a href="@handbook_url">vadovėlyje</a>.

en: Updating modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other update methods. | Updating modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other update methods.
lt[0]: Modulių ir temų atnaujinimui reikia <strong>@backends priėjimo</strong> prie serverio. Dėl kitų atnaujinimo būdų peržiūrėkite <a href="@handbook_url">vadovėlį</a>.
lt[1]: Modulių ir temų atnaujinimui reikia vieno iš būdų prieiti prie serverio:<strong>@backends</strong>. Dėl kitų atnaujinimo būdų peržiūrėkite <a href="@handbook_url">vadovėlį</a>.
lt[2]: Modulių ir temų atnaujinimui reikia vieno iš būdų prieiti prie serverio:<strong>@backends</strong>. Dėl kitų atnaujinimo būdų peržiūrėkite <a href="@handbook_url">vadovėlį</a>.

en: Installing modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other installation methods. | Installing modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other installation methods.
lt[0]: Tam, kad įdiegti modulius ir temas reikia <strong>@backends priėjimo</strong> prie serverio. Peržiūrėkite <a href="@handbook_url">vadovėlį</a> jei norite sužinoti daugiau apie kitus įdiegimo būdus.
lt[1]: Tam, kad įdiegti modulius ir temas reikia vieno iš šių įdiegimo būdų:
    <strong>@backends</strong> . Peržiūrėkite <a href="@handbook_url">vadovėlį</a> jei norite sužinoti daugiau apie kitus įdiegimo būdus.
lt[2]: Tam, kad įdiegti modulius ir temas reikia vieno iš šių įdiegimo būdų:
    <strong>@backends</strong>. Peržiūrėkite <a href="@handbook_url">vadovėlį</a> jei norite sužinoti daugiau apie kitus įdiegimo būdus.

en: %archive_file does not contain any .info files.
lt: %archive_file neturi nė vieno .info failo.

en: Add new view
lt: Pridėti naują vaizdą

en: Password must be at least %length characters.
lt: Slaptažodis turi būti ilgesnis nei %length ženklai.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
lt: Įveskite mašinom suprantama šio formos elemento raktas. Gali būt sudarytas iš raidžių ir skaičių bei apatinio brūkšnio. Šis raktas bus naudojamas kaip atributo pavadinimas. Ši reikšmė neturi jokios įtakos duomenų saugojimui, bet naudinga darant savitą formos apdorojimą.

en: Content paths
lt: Turinio keliai

[ctx: date_order]
en: First
lt: Pirmas

[ctx: date_order]
en: Second
lt: Antras

[ctx: date_order]
en: Third
lt: Trečias

[ctx: date_order]
en: Fourth
lt: Ketvirtas

[ctx: date_order]
en: Fifth
lt: Penktas

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis

[ctx: date_order]
en: Every
lt: Kiekvienas

[ctx: day_name]
en: Sunday
lt: Sekmadienis

[ctx: day_name]
en: Monday
lt: Pirmadienis

[ctx: day_name]
en: Tuesday
lt: Antradienis

[ctx: day_name]
en: Wednesday
lt: Trečiadienis

[ctx: day_name]
en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

[ctx: day_name]
en: Friday
lt: Penktadienis

[ctx: day_name]
en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, pavadinimų, atskirtų kableliais, sąrašas.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
lt: Rolių, priskirtų vartotojo paskyrai, ID, atskirtų kableliais, sąrašas.

en: Administer content and comments.
lt: Administruoti turinį ir komentarus.

en: Comment fields
lt: Komentarų laukeliai

en: RSS category
lt: RSS kategorija

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
lt: Jei nepasirinkta jokia kalba blokas bus rodomas neatsižvelgiant į kalbą.

en: Not translatable
lt: Neverčiamas

en: Restricted to certain languages
lt: Apribota tam tikrom kalbom

en: Path translation
lt: Kelio vertimas

en: Add view from template
lt: Pridėti vaizdą iš šablono

en: Show "Page not found"
lt: Rodyti "Puslapis nerastas"

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

[ctx: Sort order]
en: Date
lt: Data

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis

en: Save & exit
lt: Išsaugoti ir išeiti

en: Continue & edit
lt: Tęsti ir redaguoti

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
lt: * Visi pakeitimai išsaugomi laikinai. Spauskite Saugoti tam, kad pakeitimai išsisaugotų. Spauskite Atšaukti - jei norite atmesti pakeitimus.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
lt: Keiskite vaizdų rodymus arba pridėkite naujus.

en: edit view name/description
lt: redaguoti vaizdo pavadinimą/aprašymą

en: Add !display
lt: Pridėti !display

en: All displays
lt: Visi rodymai

en: This @display_type (override)
lt: Šiam @display_type (perrašyta)

en: Configure @type: @item
lt: Konfigūruojama @type: @item

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Include an RSS feed
lt: Įtraukti RSS teikimą

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: of type
lt: tipas

en: tagged with
lt: pažymėta

en: Localization update
lt: Lokalizacijos atnaujinimas

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
lt: Automatiškai atsiunčia ir atnaujina vertimus.

en: Label display
lt: Žymės rodymas

en: Determines the placement of the component's label.
lt: Nustatykite komponento žymės vietą.

en: Make this block translatable
lt: Padaryti šį bloką išverčiamą

en: Show this block for these languages
lt: Rodyti šį bloką šioms kalboms

en: Save and translate
lt: Išsaugoti ir versti

en: not translated
lt: neišversta

en: - Select a language -
lt: - Pasirinkite kalbą -

en: Unsorted
lt: Nerikiuojama

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
lt: %name turi būti korektiška šešioliktainė CSS spalvos reikšmė.

en: Changes to the style have been saved.
lt: Stiliaus pateikimai išsaugoti.

en: (Machine name: @type)
lt: (Mašininis pavadinimas: @type)

en: Contact category
lt: Kontakto kategoriją

en: Path module form elements
lt: Path modulio formų elementai

en:  new
lt:  nauja

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: Unknown field: @field_name
lt: Nežinomas laukelis: @field_name

en: File %file could not be copied because it does not exist.
lt: Failas %file negali būti perkopijuotas, nes jis neegzistuoja.

en: !start-date to !end-date
lt: nuo !start-date iki !end-date

en: E.g., @date
lt: Pvz.: @date

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
lt: Token kuriuos galite panaudoti el. pašto laiške rasite žemiau.

en: Private fields are shown only to users with results access.
lt: Privatus laukelis rodomas tik nariams turintiems rezultatų peržiūrėjimo teise.

en: Missing bundle property on entity of type @entity_type.
lt: @entity_type tipo elemente trūksta paketo ypatybės.

en: Field type(s) in use - see !link
lt: Naudojami laukelių tipai - žiūrėti !link

en: Fields type(s) in use
lt: Naudojamas (-i) laukų tipas (-ai)

en: Fields pending deletion
lt: Laukeliai laukiantys pašalinimo

en: (module: !module)
lt: (modulis: !module)

en: Extend site functionality.
lt: Išplėskime svetainės funkcionalumą.

en: Hide (do not display image)
lt: Paslėpta (nerodyti paveikslėlio)

en: The requested page "@path" could not be found.
lt: Užklaustas puslapis "@path" nerastas.

en: The form has become outdated. Copy any unsaved work in the form below and then <a href="@link">reload this page</a>.
lt: Forma tapo pasenusi. Nukopijuokite neišsaugotą darbą ir <a href="@link">perkraukite šį puslapį</a>.

en: New OpenID identifier %identity was added as a replacement for invalid identifier %invalid_identity. To finish the invalid OpenID transition process, please go to your <a href="@openid_url">OpenID identities page</a> and remove the old identifier %invalid_identity.
lt: Naujas OpenID identifikatorius %identity buvo pridėtas tam, kad pakeistų neleistiną identifikatorių %invalid_identity. Tam, kad užbaigtumėte neleistino identifikatoriaus šalinimo procesą, eikite į <a href="@openid_url">OpenID paskyrų puslapį</a> ir pašalinkite seną identifikatorių %invalid_identity.

en: Cron takes care of running periodic tasks like checking for updates and indexing content for search.
lt: Cron rūpinasi periodiškomis užduotimis, pavyzdžiui, tikrinant naujinimus ir indeksavimo turinio paieškai.

en: User name and password
lt: Nario vardas ir slaptažodis

en: User module account form elements.
lt: Narių modulio paskyros formos elementai.

en: Generate automatic URL alias
lt: Automatiškai generuoti URL pervadinimus

en: Uncheck this to create a custom alias below.
lt: Nuimkite varnelę jei norite redaguoti žemiau.

en: Configure URL alias patterns.
lt: Konfigūruoti URL pervadinimų modelius.

en: Access denied. You may need to login below or register to access this page.
lt: Prieiga uždrausta. Jums gali tekti prisijungti žemiau arba registruotis norint pasiekti šį puslapį.

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
lt: Kiekvieną šiokiadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
lt: Kiekvieną Pirmadienį, Trečiadienį, Penktadienį

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
lt: Kiekvieną Antradienį, Ketvirtadienį

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
lt: Kartoja kiekvieną

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
lt: Kasdieninis

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
lt: Savaitinis

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
lt: Mėnesinis

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
lt: Metinis

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
lt: Redaguoti atnaujinimai paliekami, tik ankščiau importuoti perrašomi, nauji vertimai pridedami

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
lt: Visi egzistuojantys vertimai paliekami pridedami tik nauji.

en: @language: <em>No installed translation</em>
lt: @language: <em>Vertimai neįdiegti</em>

en: Uninstalled translation available
lt: Galimas neįdiegtas vertimas

en: No available translations found
lt: Nerasta galimų vertimų

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
lt: %language vertimo eilučių pridėta: !add, atnaujinta: !update, pašalinta: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
lt[0]: @count projektas atnaujintas: @projects.
lt[1]: @count projektai atnaujinti: @projects.
lt[2]: @count[2] projektų atnaujinta: @projects.

en: %name field value of @value must be numeric.
lt: %name laukelio reikšmė @value turi būt skaičius.

en: This file is currently in use and may cause problems if deleted.
lt: Šis failas šiuo metu naudojamas pašalinimas gali sukelti problemų.

en: Are you sure you want to delete the file %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti failą %title?

en: Import files
lt: Importuoti failus

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Text for the close button.
lt: Uždarymo mygtuko tekstas

en: All variables
lt: Visi kintameji

en: Prefix text placed to the left of the textfield
lt: Tekstas rodomas laukelio kairėje

en: Postfix text placed to the right of the textfield
lt: Tekstas rodomas teksto laukelio dešinėje.

en: Translate to !language
lt: Išversti į !language

en: Translate !name
lt: Išversti !name

en: multilingual
lt: daugiakalbė

en: Replace file
lt: Pakeisti failą

en: This file will replace the existing file. This action cannot be undone.
lt: Šis failas pakeis jau esantį. Šis veiksmas nebeatsakomas.

en: Display "Access Denied"
lt: Rodyti "Prieiga draudžiama"

en: Browse available tokens.
lt: Naršyti galimus token.

en: - No challenge -
lt: - Be tikrinimo -

en: The CAPTCHA settings have been saved.
lt: CAPTCHA nustatymai buvo išsaugoti.

en: No variation
lt: Be variacijos

en: Little variation
lt: Maža variacija

en: Medium variation
lt: Vidutinė variacija

en: High variation
lt: Aukšta variacija

en: Very high variation
lt: Labai aukšta variacija
