DruStack (7.x-15.0-beta4) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: E-mail address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ca: Es permeten els espais; no es permet cap símbol de puntuació tret de punts, guions i guions baixos.

en: Installing @drupal
ca: Instal·lant el @drupal

en: The installation has encountered an error.
ca: La instal·lació ha trobat un error.
