DruStack (7.x-17.0-rc6) - en to et translation catalogue (2613 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: user
et: kasutaja

en: select
et: selekteeri

en: Show on every page except the listed pages.
et: Näita kõigil lehtedel, välja arvatud nimetatutel.

en: Show on only the listed pages.
et: Näita ainult nimetatud lehekülgedel.

en: Pages
et: Lehed

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Reset to defaults
et: Taasta vaikeseaded

en: context
et: kontekst

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Administer
et: Haldus

en: Register
et: Registreeru

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: approve
et: kiida heaks

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Totals
et: Kokku

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Item
et: Kirje

en: Private
et: Privaatne

en: content
et: sisu

en: Development
et: Arendus

en: Groups
et: Grupid

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Replies
et: Vastused

en: Last Post
et: Uusim postitus

en: Closed
et: Suletud

en: yes
et: jah

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Send email
et: Saada kiri

en: Actions
et: Toimingud

en: disabled
et: keelatud

en: Confirm
et: Kinnita

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Age
et: Vanus

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Create !type
et: Loo !type

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Article
et: Artikkel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: footer
et: jalus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Priority
et: Tähtsus

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: Last updated
et: Viimati uuendatud

en: On
et: Sees

en: unknown
et: tundmatu

en: Tags
et: Sildid

en: Block title
et: Ploki pealkiri

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Logging
et: Logimine

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Node type settings
et: Sisu tüübi seaded

en: Content types
et: Sisutüübid

en: License
et: Litsents

en: Home page
et: Avaleht

en: Project
et: Projekt

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: Go
et: Mine

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Tag
et: Sildid

en: File path
et: Faili asukoht

en: Login
et: Sisselogimine

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Links
et: Lingid

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: default
et: vaikimisi

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Block settings
et: Ploki sätted

en: Comment form
et: Kommentaari vorm

en: User contact form
et: Kasutaja kontaktvorm

en: - None -
et: - Puudub -

en: Country
et: Riik

en: Weight
et: Kaal

en: The configuration options have been saved.
et: Seadistusvalikud on salvestatud.

en: Variable
et: Muutuja

en: Image
et: Pilt

en: Center
et: Keskel

en: Help text
et: Abitekst

en: Types
et: Tüübid

en: Hierarchy
et: Hierarhia

en: Multiple
et: Mitu

en: Required
et: Kohustuslik

en: root
et: juur

en: Parent
et: Vanem

en: Parents
et: Vanemad

en: Depth
et: Sügavus

en: none
et: puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Node ID
et: Postituse ID

en: Field
et: Väli

en: category
et: kategooria

en: header
et: päis

en: Label
et: Nimetus

en: Changes
et: Muudatused

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: username
et: kasutajanimi

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Background
et: Taust

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Download PDF
et: Laadi alla PDF

en: Display a PDF version of this page.
et: Näita sellest lehest PDF-versiooni.

en: Update
et: Uuenda

en: Open
et: Avatud

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Large
et: Suur

en: Sunday
et: pühapäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Friday
et: Reede

en: Saturday
et: Laupäev

en: Core
et: Tuum

en: High
et: Tugev

en: Low
et: Nõrk

en: Archives
et: Arhiivid

en: Add new
et: Lisa uus

en: Schedule
et: Ajasta

en: Time
et: Aeg

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Length
et: Pikkus

en: Format
et: Vorming

en: Path
et: Tee

en: Dimensions
et: Mõõtmed

en: Filename
et: Failinimi

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Modules
et: Moodulid

en: Manage
et: Halda

en: Refresh
et: Värskenda

en: Region
et: Regioon

en: Visible
et: Nähtav

en: Anchor
et: Ankur

en: Display
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: results
et: tulemust

en: search
et: otsing

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: never
et: mitte kunagi

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: theme
et: kujundus

en: Screenshot for %theme theme
et: Teema %theme kuvatõmmis

en: no screenshot
et: eevaade puudub

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Statistics
et: Statistika

en: #
et: nr

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Attachment
et: Manus

en: Permitted file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: n/a
et: puudub

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: Picture
et: Pilt

en: Paths
et: Asukohad

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: type
et: tüüp

en: Mail
et: E-post

en: Before
et: Enne

en: After
et: Pärast

en: Database type
et: Andmebaasi liik

en: Maximum items
et: Kirjete suurim arv

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: action
et: toiming

en: Continue
et: Jätka

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: Default Settings
et: Vaikesätted

en: Check
et: Kontrolli

en: Files
et: Failid

en: file
et: fail

en: status
et: olek

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Error
et: Viga

en: Options
et: Valikud

en: Contact
et: Kontakt

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Node
et: Postitus

en: The subject of the message.
et: Sõnumi teemarida.

en: Number of columns
et: Tulpade arv

en: Separator
et: Eraldaja

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: term
et: termin

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Expanded
et: Laiendatud

en: The name of the menu.
et: Menüü nimetus.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
et: Valikuline. Menüüs vajuvad raskemad elemendid allapoole ja kergemad tõusevad ülespoole.

en: Printer-friendly version
et: Prindi

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: All
et: Kõik

en: Default settings
et: Vaikimisi seaded

en: days
et: päeva

en: Access log
et: Kasutuslogi

en: Active
et: Aktiivne

en: Done
et: Valmis

en: Points
et: Punktid

en: Submit @name
et: Postita @name

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Submitted
et: Vastatud

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Add block
et: Lisa plokk

en: Override title
et: Kirjuta pealkiri üle

en: CSS class
et: CSS klass

en: Page
et: Lehekülg

en: Pager ID
et: Lehitseja ID

en: Middle column
et: Keskmine tulp

en: Bottom
et: Alumine

en: Two column
et: Kaks tulpa

en: 1 hour | @count hours
et[0]: 1 tund
et[1]: @count tundi

en: 1 day | @count days
et[0]: 1 päev
et[1]: @count päeva

en: Node links
et: Postituse viited

en: Taxonomy terms
et: Taksonoomia terminid

en: User picture
et: Kasutaja pilt

en: Submission information
et: Vastuse andmed

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Site slogan
et: Saidi hüüdlause

en: Event type
et: Sündmuse tüüp

en: Node types
et: Sisutüübid

en: User settings
et: Kasutaja sätted

en: Public registrations
et: Avalik registreerimine

en: Only site administrators can create new user accounts.
et: Ainult saidi administraatorid võivad uusi kontosid luua.

en: Database
et: Andmebaas

en: Not found
et: Ei leitud

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Available updates
et: Saadaolevad uuendused

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Your changes have been saved.
et: Sinu muudatused on salvestatud.

en: Up to date
et: Värske

en: Update available
et: Uuendus saadaval

en: Ignored
et: Eiratud

en: Header
et: Päis

en: Left sidebar
et: Vasak külgriba

en: Right sidebar
et: Parem külgriba

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Recipients
et: Saajad

en: Selected
et: Valitud

en: Hourly threshold
et: Tunnine lävi

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Menu link
et: Menüülink

en: Sender
et: Saatja

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Feed description
et: Voo kirjeldus

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Custom
et: Kohandatud

en: Roles
et: Rollid

en: Revision ID
et: Versiooni ID

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment ID
et: Kommentaari ID

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Score
et: Tulemus

en: Published
et: Avaldatud

en: Signature
et: Allkiri

en: Filter
et: Filtreeri

en: Location
et: Asukoht

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Sticky at top of lists
et: Püsib nimekirja alguses

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Log message
et: Logiteade

en: Poll duration
et: Küsitluse kestus

en: Poll votes
et: Antud häälte arv

en: Session ID
et: Seansi ID

en: File ID
et: Faili ID

en: File name
et: Faili nimi

en: File size
et: Faili suurus

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Vocabulary ID
et: Sõnastiku ID

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term name
et: Termini nimi

en: User role
et: Kasutaja roll

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Theme configuration
et: Kujundusmalli seadistamine

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Field name
et: Välja nimetus

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Title label
et: Pealkiri

en: Fields
et: Väljad

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Contains
et: Sisaldab

en: Does not contain
et: Ei sisalda

en: Is less than
et: väiksem kui

en: Is less than or equal to
et: väiksem või võrdne

en: Is equal to
et: võrdne

en: Is greater than or equal to
et: suurem või võrdne

en: Is greater than
et: on suurem kui

en: Is not equal to
et: pole võrdne

en: Average
et: Keskmine

en: Count
et: Arv

en: Overridden
et: Üle kirjutatud

en: Conditions
et: Tingimused

en: Add a condition
et: Lisa tingimus

en: items
et: toodet

en: Mode
et: Viis

en: Normal
et: Tavaline

en: Warning
et: Hoiatus

en: blocked
et: blokeeritud

en: active
et: aktiivne

en: N/A
et: Puudub

en: OK
et: Olgu

en: Items
et: Kirjed

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: %time ago
et: %time tagasi

en: Nodes
et: Postitused

en: Advanced
et: Täpsem

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: User Interface
et: Kasutajaliides

en: BBCode
et: BB-kood

en: Up
et: Üles

en: Performance
et: Jõudlus

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: Textfield
et: Tekstiväli

en: 1 day
et: 1 päev

en: Maximum
et: Maksimum

en: Range
et: Vahemik

en: Medium
et: Keskmine

en: Media
et: Meedia

en: Sortable
et: Sorditav

en: Plain text
et: Lihttekst

en: help
et: abi

en: Caching
et: Puhverdamine

en: Month
et: Kuu

en: Details
et: Üksikasjad

en: Widget
et: Vidin

en: Load
et: Laadi

en: Id
et: ID

en: System
et: Süsteem

en: Domain
et: Domeen

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Current
et: Praegune

en: Address
et: Aadress

en: State
et: Olek

en: Terms
et: Terminid

en: Send
et: Saada

en: Desc
et: Kahanev

en: Owner
et: Omanik

en: Frequency
et: Sagedus

en: OR
et: VÕI

en: Company
et: Asutus

en: Add a role to the selected users
et: Lisa valitud kasutajatele roll

en: help page
et: abi leht

en: node
et: postitus

en: directory
et: kataloog

en: General
et: Üldine

en: Directory
et: Kataloog

en: Cleanup
et: Puhastamine

en: Calendar
et: Kalender

en: Border
et: Piirjoon

en: Site map
et: Sisu kaart

en: Method
et: Meetod

en: Recent posts
et: Hiljutised postitused

en: Recent posts for %1
et: %1 hiljutised postitused

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Table
et: Tabel

en: here
et: siin

en: am
et: AM

en: pm
et: PM

en: Now
et: Praegu

en: All views
et: Kõik vaated

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Base
et: Baas

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
et: Võimaldab moodulitel automaatselt inimsõbralikke URL aadresse genereerida.

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Configuration
et: Seadistus

en: !time ago
et: !time tagasi

en: Other
et: Muu

en: Backup
et: Varundamine

en: Align
et: Joondus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Text color
et: Teksti värvus

en: Navigation
et: Menüü

en: Basic
et: Lihtne

en: Appearance
et: Välimus

en: access content
et: sisu vaatamine

en: List type
et: Loendi liik

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: Ignore
et: Eira

en: First name
et: Eesnimi

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: User login
et: Sisenemine

en: Log in
et: Logi sisse

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Class
et: Klass

en: String
et: Sõne

en: Case
et: Tõst

en: Users
et: Kasutajad

en: Referrer
et: Viitaja

en: Exists
et: Väljumine

en: Site off-line message
et: Hooldustööde ajal kuvatav sõnum

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
et: Külastajatele kuvatav sõnum, kui sait on välja lülitatud.

en: Default front page
et: Vaikimisi esileht

en: Both
et: Mõlemad

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Last
et: Viimane

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Create content
et: Lisa sisu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: <All>
et: &lt;kõik&gt;

en: Tools
et: Tööriistad

en: Edit view
et: Muuda vaadet

en: Clone
et: Klooni

en: Administer views
et: Vaadete haldamine

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Normal menu item
et: Tavaline menüükirje

en: Down
et: Alla

en: Arguments
et: Argumendid

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Filters
et: Filtrid

en: Optional
et: Valikuline

en: Order
et: Järjestus

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
et: Vaate nimi tohib sisaldada ainult numbreid, tähti ja allkriipsu.

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Random
et: Juhuslik

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Position
et: Asukoht

en: Integer
et: Täisarv

en: Pattern
et: Muster

en: Basic settings
et: Põhilised sätted

en: Template
et: Mall

en: Last checked
et: Viimati kontrollitud

en: Basic setup
et: Põhiline seadistus

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
et: Näita, kui järgnev PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (PHP režiim, ainult ekspertidele).

en: Buttons and plugins
et: Nupud ja pistikmoodulid

en: Editor appearance
et: Toimetaja välimus

en: Path location
et: Asukoht

en: Block formats
et: Plokkvormingud

en: Preformatted
et: Eelvormindatud

en: Remove linebreaks
et: Reamurdmiste eemaldamine

en: Editor CSS
et: CSS-redaktor

en: CSS path
et: CSS kataloog

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Profile
et: Profiil

en: Level
et: Tase

en: Close
et: Sulge

en: Votes
et: Hääled

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: fields
et: väljad

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Datestamp
et: Kuupäevatempel

en: Operation
et: Operatsioon

en: reply
et: vasta

en: Duration
et: Kestus

en: Original
et: Originaal

en: Function
et: Funktsioon

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Notifications
et: Teated

en: City
et: Linn

en: Collapsed
et: Suletud

en: Logout
et: Logi välja

en: with comments
et: kommentaaridega

en: without comments
et: ilma kommentaarideta

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Created date
et: Loomise kuupäev

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Default language
et: Vaikimisi keel

en: Condition
et: Tingimus

en: Rules
et: Reeglid

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: Georgia
et: Gruusia

en: Marshall Islands
et: Marshalli saared

en: Palau
et: Belau

en: Full name
et: Täisnimi

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Regular expression
et: Regulaaravaldis

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: Authoring information
et: Autorluse teave

en: Hidden
et: Peidetud

en: Browse
et: Sirvi

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Root
et: Juur

en: Undefined
et: Defineerimata

en: Imagecache preset
et: Imagecache seade

en: normal
et: tavaline

en: minute
et: minut

en: Show
et: Näita

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
et: Sisesta üks aadress reale. Tärn (*) on kasutatav, kui metamärk (wildcard). Näidisaadressid on %blog blogilehe jaoks ja %blog-wildcard iga personaalse blogi jaoks. %front on kasutatav avalehe jaoks.

en: Other queries
et: Muud päringud

en: Key
et: Võti

en: WIDTHxHEIGHT
et: LAIUSXKÕRGUS

en: Maximum file size per upload
et: Maksimaalne faili suurus üleslaadimise kohta

en: File Browser
et: Failibrauser

en: Upload file
et: Lae fail üles

en: Display a printer-friendly version of this page.
et: Näita sellest lehest printerisõbralikku versiooni.

en: Timer
et: Taimer

en: Change
et: Muutmine

en: English
et: Inglise keel

en: Messages
et: Sõnumid

en: Edit term
et: Muuda terminit

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Calendar Legend
et: Kalendri tähistused

en: Switch
et: Vaheta

en: Countries
et: Riigid

en: Are you sure you want to delete these items?
et: Kas soovid kindlasti need elemendid kustutada?

en: 1 item | @count items
et[0]: 1 kirje
et[1]: @count kirjet

en: Clear
et: Tühjenda

en: menu
et: menüü

en: No items selected.
et: Midagi pole valitud.

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: update
et: uuendus

en: View user profile.
et: Vaata kasutaja profiili.

en: Titles only
et: Ainult pealkirjad

en: Full text
et: Täistekst

en: Feed settings
et: Voo sätted

en: Source
et: Allikas

en: Date/Time
et: Kuupäev/aeg

en: Add new group
et: Lisa uus grupp

en: published
et: avaldatud

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Refine
et: Täpsusta

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Your search yielded no results
et: Otsing ei andnud tulemusi

en: Please enter some keywords.
et: Sisesta mõni märksõna.

en: Front page
et: Avaleht

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
et: Külastajad võivad kontosid luua ning administraatori kinnitus pole vajalik.

en: unlimited
et: piiramata

en: Replacement patterns
et: Asendusmustrid

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Display name
et: Kuvanimi

en: Languages
et: Keeled

en: Features
et: Omadused

en: Replace
et: Asenda

en: Add file
et: Lisa fail

en: (disabled)
et: (keelatud)

en: Publishing options
et: Avaldamise seaded

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: First
et: Esimene

en: Query
et: Päring

en: Spam control
et: Rämpspostituste tõkestamine

en: Configure block
et: Seadista plokki

en: Block name
et: Ploki nimi

en: Period
et: Ajavahemik

en: NO
et: EI

en: YES
et: JAH

en: Site's time zone
et: Saidi ajavöönd

en: Date's time zone
et: Kuupäeva ajavöönd

en: hour
et: tund

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Select list
et: Valikvastustega nimekiri

en: Text field
et: Tekstiväli

en: Time zone handling
et: Ajavööndi haldus

en: Long
et: Pikk

en: Short
et: Lühike

en: is equal to
et: on võrde

en: is not equal to
et: pole võrdne

en: Controls
et: Nupud

en: Alignment
et: Joondus

en: Link label
et: Lingi silt

en: author
et: autor

en: AND
et: JA

en: None.
et: Puudub.

en: Revert
et: Tühista

en: Empty
et: Tühi

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Equal to
et: Võrdne

en: Less than
et: Väiksem kui

en: any
et: suvaline

en: PHP code
et: PHP kood

en: Select a user
et: Vali kasutaja

en: You must select a user.
et: Kasutaja on nõutud.

en: Log out
et: Logi välja

en: views
et: vaated

en: The settings have not been saved because of the errors.
et: Seadistusi ei salvestatud esinenud vigade tõttu.

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: profile
et: profiil

en: First day of week
et: Nädala esimene päev

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: What links here
et: Mis viitab siia

en: Are you sure you want to delete the block %name?
et: Kas soovid kindlasti kustutada ploki %name?

en: Red
et: Punane

en: White
et: Valge

en: Included
et: Sisaldub

en: Current status
et: Praegune olek

en: People
et: Kasutajad

en: terms
et: terminid

en: warning
et: hoiatus

en: Last run
et: Viimati käivitus

en: Site information
et: Veebisaidi andmed

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: or
et: või

en: Keep
et: Säilitatakse

en: Results
et: Tulemused

en: open
et: ava

en: Visitor
et: Külastaja

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Parent terms
et: Vanemtermin

en: Display a site map with RSS feeds.
et: Kuva sisukaart RSS vooga.

en: Syndicate
et: Uudisvoog

en: Syndicate content
et: Sisu liidestamine

en: Blogs
et: Ajaveebid

en: All blogs
et: Kõik blogid

en: Books
et: Raamatud

en: Display a site map.
et: Näita sisukaarti.

en: Style
et: Stiil

en: Forums
et: Foorumid

en: Superscript
et: Ülaindeks

en: view revisions
et: redaktsioonide vaatamine

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: !date by !username
et: !date - !username

en: revert
et: tühista

en: Revision
et: Redaktsioon

en: current revision
et: praegune redaktsioon

en: Changes to %name
et: %name muudatused

en: Add redirect
et: Lisa suunamine

en: Asterisk
et: Tärn

en: Destination name
et: Sihtkoha nimi

en: Session
et: Sessioon

en: Database schema
et: Andmebaasiskeem

en: Schema
et: Skeem

en: schema
et: skeem

en: Permissions
et: Õigused

en: Your settings have been saved.
et: Sätted on salvestatud.

en: Scope
et: Ulatus

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: options
et: omadused

en: Schedules
et: Plaanilised

en: Product
et: Toode

en: Flexible
et: Paindlik

en: Changed
et: Muudetud

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Manage features
et: Halda lisavõimalusi

en: Testing
et: Testimine

en: Standard
et: Standartne

en: Thousands separator
et: Tuhandete eraldaja

en: User name
et: Kasutajanimi

en: Length of trimmed posts
et: Kärbitud postituse pikkus

en: 200 characters
et: 200 märki

en: 400 characters
et: 400 märki

en: 600 characters
et: 600 märki

en: 800 characters
et: 800 märki

en: 1000 characters
et: 1000 märki

en: 1200 characters
et: 1200 märki

en: 1400 characters
et: 1400 märki

en: 1600 characters
et: 1600 märki

en: 1800 characters
et: 1800 märki

en: 2000 characters
et: 2000 märki

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
et: Maksimaalne tähemärkide arv postituse kärbitud versioonis. Drupal otsustab selle seade järgi, kuidas positusi kärpida. Kärbitud varianti kasutatakse tavaliselt siis, kui postitust näidatakse pealehel, XML allikas või mujal. Kärbitud variandi väljalülitamiseks vali 'Piiramatu'. See seade mõjutab ainult uut või uuendatud sisu, mitte olemasolevat.

en: System default
et: Süsteemi vaikeväärtus

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
et: Sinu PHP seaded määravad maksimaalseks üleslaaditava faili suuruseks %size.

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Color scheme
et: Värviskeem

en: Attach
et: Pane kaasa

en: width
et: laius

en: height
et: kõrgus

en: Unformatted
et: Vormindamata

en: Inclusion
et: Sisalduvus

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Allowed file extensions
et: Lubatud faililaiendid

en: New comments
et: Uued kommentaarid

en: New
et: Uus

en: Enter username
et: Sisesta kasutajanimi

en: Username not found
et: Kasutajanime ei leitud

en: Relationships
et: Suhted

en: Plural
et: Mitmus

en: Relationship
et: Seos

en: relationships
et: suhted

en: image
et: pilt

en: Oldest first
et: Vanemad esimesena

en: Basic information
et: Baasinfo

en: Sort criteria
et: Sorteerimise alus

en: Base path
et: Baasasukoht

en: The primary identifier for a node.
et: Postituse peamine identifitseerija.

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje

en: Themes
et: Teemad

en: Translations
et: Tõlked

en: Multilingual
et: Mitmekeelne

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: not published
et: avaldamata

en: Loading...
et: Laadimine...

en: Privacy
et: Privaatsus

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.

en: Comment settings
et: Kommenteerimise sätted

en: Excluded
et: Ei sisaldu

en: not sticky
et: pole kleepuv

en: sticky
et: kleepuv

en: not promoted
et: pole esilehel

en: promoted
et: esilehel

en: Sticky
et: Kleepuv

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Review
et: Kontroll

en: Default options
et: Vaikimisi valikud

en: Ok
et: Olgu

en: cancel
et: katkesta

en: Tabs
et: Sakid

en: Processing
et: Töötlemine

en: Output format
et: Väljundvorming

en: File types
et: Failitüübid

en: Storage
et: Ladu

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Control how your image/file browser works.
et: Seadista kuidas sinu pildi/failihaldur töötab.

en: File upload error. Could not move uploaded file.
et: Faili üleslaadimine ebaõnnestus. Üleslaetud faili liigutamine ebaõnnestus.

en: Page name
et: Lehe nimi

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Photo
et: Pilt

en: Submissions
et: Vastused

en: Analysis
et: Analüüs

en: Clear Form Submissions
et: Tühjenda vormi vastused

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
et: Kas oled kindel, et soovid kõik selle vormi vastused kustutada?

en: Are you sure you want to delete this submission?
et: Kas oled kindel, et soovid selle vastuse kustutada?

en: webform
et: veebivorm

en: Webforms
et: Veebivormid

en: View and edit all the available webforms on your site.
et: Vaata ja muuda saidil saadaolevaid veebivorme.

en: Webform
et: Veebivorm

en: Global configuration of webform functionality.
et: Veebivormide funktsionaalsuse globaalne seadistamine.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Advanced Options
et: Täpsemad valikud

en: Mandatory
et: Nõutav

en: every hour
et: iga tund

en: every day
et: iga päev

en: every week
et: iga nädal

en: Submission #@sid
et: Vastus nr @sid

en: Previous submission
et: Eelmine vastus

en: Next submission
et: Järgmine vastus

en: Submitted by !name
et: Vastas !name

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Go back to the form
et: Tagasi vormi juurde

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
et: Võimaldab vormide ja küsimustike loomist.

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: The name used to indicate anonymous users.
et: Nimi, mis märgib anonüümseid kasutajaid.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
et: Avaleht kuvab sisu sellelt suhteliselt URL-ilt. Kui sa pole kindel, vali "node".

en: Apply
et: Rakenda

en: Not translated
et: Tõlkimata

en: Select
et: Vali

en: Translatable
et: Tõlgitav

en: is
et: on

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
et: Sinu sisestatud vastus CAPTCHALE ei olnud korrektne.

en: Examples
et: Näited

en: Image CAPTCHA
et: Pildi CAPTCHA

en: What code is in the image?
et: Mis kood on pildil?

en: Show blocks
et: Kuva plokke

en: Enter the terms you wish to search for.
et: Sisesta märksõnad, mida soovid otsida.

en: No style
et: Pole stiile

en: Bold
et: Rasvane

en: Information
et: Andmed

en: Variables
et: Muutujad

en: PHP Code
et: PHP-kood

en: Simple
et: Lihtne

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: Multilingual system
et: Mitmekeelne süsteem

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Content selection mode
et: Sisu valimise mood

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
et: Normaalne - Kõik keeled on lubatud.

en: Extended - All defined languages will be allowed.
et: Laiendatud - Kõik määratletud keeled on lubatud.

en: Multilingual options
et: Mitmekeelsuse seaded

en: Multilingual settings
et: Mitmekeelsuse seadistus

en: Translated
et: Tõlgitud

en: Translation
et: Tõlge

en: Translation status
et: Tõlkimise olek

en: Blocks
et: Plokid

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.

en: The content of the block as shown to the user.
et: Ploki sisu nii, nagu kasutaja seda näeb.

en: Menus
et: Menüüd

en: Relative
et: Suhteline

en: Above
et: Üleval

en: User's time zone
et: Kasutaja ajavöönd

en: @min and @max
et: @min ja @max

en: Date Popup
et: Kuupäeva hüpikaken

en: Third
et: Kolmas

en: Default time zone
et: Vaikimisi ajavöönd

en: Add another item
et: Lisa uus

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: Text area
et: Tekstiala

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: No fields have been defined for any content type yet.
et: Ühelegi sisutüübile pole veel määratud välju.

en: Title (link)
et: Pealkiri (link)

en: Title (no link)
et: Pealkiri (pole link)

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli

en: Decimal
et: Kümnendmurd

en: Minimum
et: Miinimum

en: Precision
et: Täpsus

en: Form
et: Vorm

en: Debug
et: Siluma

en: Permission
et: Õigus

en: Grid
et: Ruudustik

en: Edit this term
et: Muuda seda terminit

en: Redo
et: Võta tagasi

en: Italic
et: Kursiiv

en: Editor
et: Redaktor

en: URL redirects
et: URL ümbersuunamised

en: Hide
et: Peida

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Date - newest first
et: Kuupäev - uuemad eespool

en: Date - oldest first
et: Kuupäev - vanemad eespool

en: Submission settings
et: Vastuse seaded

en: Once an hour
et: Kord tunnis

en: Once a day
et: Kord päevas

en: Global
et: Globaalne

en: Transparent
et: Läbipaistev

en: file system
et: failisüsteem

en: Source code
et: Lähtekood

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
et: Menüüsüsteem salvestab ainult süsteemsed teekonnad, kuid kasutab näitamisel aliasi. %link_path salvestati kui %normal_path

en: Thumbnails
et: Pisipildid

en: Image gallery
et: Galerii

en: Profiles
et: Profiilid

en: Add new profile
et: Lisa uus profiil

en: Subscript
et: Alaindeks

en: Indent
et: Taane

en: Unlink
et: Lingi kaotamine

en: Thread
et: Lõim

en: Hot topic threshold
et: Kuumade teemade lävi

en: Topics per page
et: Teemasid lehel

en: Posts - most active first
et: Postitused - kõige aktiivsem esmasena

en: Posts - least active first
et: Postitused - vähim aktiivne esmasena

en: Abstract
et: Abstraktne

en: URL path settings
et: Viite asukoha seaded

en: @user's picture
et: Kasutaja @user pilt

en: Rate
et: Määr

en: Description:
et: Kirjeldus:

en: Extension
et: Laiendus

en: Space
et: Ruum

en: Keys
et: Võtmed

en: Unavailable
et: Pole saadaval

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Delete aliases
et: Kustuta aliased

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: Delete aliases now!
et: Kustuta aliased nüüd!

en: Language neutral
et: Keelest sõltumatu

en: @module help index
et: @module mooduli abi sisukord

en: Missing help topic.
et: Selle teema kohta abi puudub.

en: Example help
et: Abi näidis

en: (site default theme)
et: (saidi vaikimisi kujundusmall)

en: Screenshot
et: Ekraanitõmmis

en: Bullet list
et: Täpploend

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Change layout
et: Muuda paigutust

en: Available
et: Saadaval

en: Contexts
et: Kontekst

en: <Any>
et: &lt;suvaline&gt;

en: Skin
et: Kujundus

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Loading
et: Laadimine

en: The directory %directory does not exist.
et: Kausta %directory pole olemas.

en: The directory %directory is not writable
et: Kausta %directory pole võimalik kirjutada.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
et: Kataloogi %directory ei saa kirjutada, kuna kataloogile ei ole määratud korrektseid ligipääsuõigusi.

en: File display
et: Faili kuva

en: Blockquote
et: Tsitaadiplokk

en: Rearrange
et: Järjesta

en: Show only items where
et: Näita ainult sisu, kus

en: Activate
et: Aktiveeri

en: 1 user | @count users
et[0]: 1 kasutaja
et[1]: @count kasutajat

en: Empty cache
et: Tühjenda vahemälu

en: Reinstall modules
et: Paigalda moodulid uuesti

en: Switch user
et: Vaheta kasutajat

en: Devel
et: Arendus

en: This user can switch back.
et: See kasutaja saab tagasi muuta.

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
et: Sisesta mingi kood. Ära kasuta <code>&lt;?php ja ?&gt;</code> elemente.

en: Execute
et: Rakenda

en: ok
et: olgu

en: empty
et: tühi

en: Package
et: Pakk

en: @type: updated %title.
et: @type: %title uuendatud.

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: Restore
et: Taastamine

en: Aggregator
et: Uudistekoguja

en: Miscellaneous
et: Muu

en: Interface language
et: Kasutajaliidese keel

en: Rebuilding
et: Taastamine

en: Cancel link
et: Tühistamise link

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Attach files
et: Manusta faile

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
et: Veebiaadress %url ei ole korrektne. Palun sisesta täispikk aadress. Näide: http://www.minuleht.ee/feed.xml.

en: Mini panels
et: Minipaneelid

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: New custom content
et: Uus kohandatud sisu

en: Context
et: Kontekst

en: General form
et: Üldine vorm

en: Node type description
et: Postituse tüübi kirjeldus

en: Attached files
et: Kaasapandud failid

en: A list of files attached to the node.
et: Postitusega kaasa pandud failide loend.

en: Book navigation
et: Raamatu navigatsioon

en: Add comment
et: Lisa kommentaar

en: A form to add a new comment.
et: Uue kommentaari lisamise vorm.

en: Node comments
et: Postituse kommentaarid

en: The comments of the referenced node.
et: Viidatud postituse kommentaarid:

en: Sort
et: Järjesta

en: !a comments per page
et: !a kommentaari lehel

en: Pager
et: Lehitseja

en: Node content
et: Postituse sisu

en: The content of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: Identifier
et: Identifikaator

en: Node form publishing options
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Publishing options on the Node form.
et: Postituse vormi avaldamise valikud.

en: Node form author information
et: Postituse vormi autori andmed

en: Author information on the Node form.
et: Postituse vormi autori andmed.

en: Node form comment settings
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted

en: Comment settings on the Node form.
et: Postituse vormi kommenteerimise sätted.

en: Node form menu settings
et: Postituse vormi menüü sätted

en: File attachments on the Node form.
et: Kaasapandud failid

en: Comment options
et: Kommenteerimise valikud

en: Comment options.
et: Kommenteerimise valikud.

en: Menu options
et: Menüü valikud

en: Menu options.
et: Menüü valikud.

en: Attach files.
et: Manusta faile.

en: Book options.
et: Raamatu valikud.

en: Node type description.
et: Postituse tüübi kirjeldus.

en: Profile content goes here.
et: Siia tuleb profiili sisu.

en: Term description goes here.
et: Siia tuleb termini kirjeldus.

en: Term description.
et: Termini kirjeldus.

en: List of related terms
et: Seonduvate terminite loend

en: Unordered
et: Pole sorteeritud

en: Ordered
et: Sorteeritud

en: The picture of a user.
et: Pilt sellest kasutajast.

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: The profile of a user.
et: Kasutaja profiil.

en: Vocabulary terms
et: Sõnastiku terminid

en: All the terms in a vocabulary.
et: Kõik terminid selles sõnastikus.

en: Maximum depth
et: Maksimaalne sügavus

en: Display as tree
et: Kuvatakse puuna

en: Taxonomy vocabulary
et: Taksonoomia sõnastik

en: Select the vocabulary for this form.
et: Vali sellele vormile sõnastik.

en: Close Window
et: Sulge aken

en: Close window
et: Sulge aken

en: Remove this item
et: Eemalda see kirje

en: Add @type "@context"
et: Lisa @type "@context"

en: Edit @type "@context"
et: Muuda @type "@context"

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: 1 year | @count years
et[0]: 1 aasta
et[1]: @count aastat

en: 1 week | @count weeks
et[0]: 1 nädal
et[1]: @count nädalat

en: 1 min | @count min
et[0]: 1 minut
et[1]: @count minutit

en: 1 sec | @count sec
et[0]: 1 sekund
et[1]: @count sekundit

en: Choose layout
et: Vali kavand

en: Add content to !s
et: Lisa sisu jaotusesse !s

en: No title
et: Ilma pealkirjata

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
et: Konteksti märksõnade kasutamiseks %keyword, või %title originaalpealkirja kasutamiseks uue pealkirja sees.

en: Columns
et: Veerud

en: Module name
et: Mooduli nimi

en: Local
et: Kohalik

en: Panel
et: Paneel

en: Add a node from your site as content.
et: Lisa saidis olev postitus selle sisuks.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
et: NID kasutamiseks võib kasutada muutujaid %0, %1, ..., %N, argumentide kasutamiseks muutujaid @0, @1, @2, ..., @N.

en: Page settings
et: Lehekülje sätted

en: Path is required.
et: Aadress on nõutud.

en: Disable Drupal blocks/regions
et: Keela Drupali plokid/regioonid

en: Use pager
et: Lehitseja

en: Items to display
et: Kuvatavate kirjete arv

en: Offset
et: Nihe

en: More link
et: Link 'veel'

en: More link text
et: 'Veel' lingi tekst

en: Top level book
et: Kõrgeima tasandi raamat

en: begins with
et: algab

en: contains
et: sisaldab

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Print
et: Prindi

en: Locked
et: Lukus

en: The e-mail address %mail is not valid.
et: E-posti aadress %mail ei ole kehtiv.

en: authenticated user
et: sisseloginud kasutaja

en: Selection type
et: Valiku liik

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Check for updates
et: Uuenduste kontrollimine

en: No update data available
et: Uuenduste andmeid pole saadaval

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Finish
et: Valmis

en: You can
et: Võimalik on

en: Enable the search module to search help.
et: Otsimise moodulil on lubatud otsida abiteabe seast.

en: Module help index
et: Mooduli abitekstide sisukord

en: Search help
et: Abi seast otsimine

en: Advanced help
et: Täiendav abi

en: Allow advanced help and documentation.
et: Täiendava abi ja dokumentatsiooni lubamine.

en: Click the help icon to view some example help about the PHP programming language (from wikipedia.org). Be sure to run cron to update the index if you want to try out the search features.
et: Klõpsa abiikoonil, et kuvada näidisabi PHP programmeerimiskeele kohta (saidilt wikipedia.org). Kui tahad otsingu võimalust kasutada, luba kindlasti Cron-i tööd, et saaks luua otsinguindeksi.

en: Advanced help example
et: Täiendava abi näidis

en: A example help module to demonstrate the advanced help module.
et: Täiendava abi näidismoodul demonstreerib täiendava abi mooduli toimimist.

en: Field settings
et: Välja seaded

en: Default order
et: Vaikimisi järjestus

en: Number of views
et: Vaatamiste arv

en: Or
et: Või

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
et: Valitud faili %file pole võimalik üles laadida, kuna kataloog %directory ei ole õigesti seadistatud.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
et: Valitud faili %file ei olnud võimalik kopeerida, kuna selle nimega faili ei eksisteeri. Palun kontrolli kas faili nimi on õige.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
et: Valitud faili %file ei õnnestunud kopeerida, kuna selle nimega fail juba eksisteerib sihtkataloogis.

en: The selected file %file could not be copied.
et: Valitud faili %file kopeerimine ebaõnnestus.

en: The removal of the original file %file has failed.
et: Originaalfaili %file eemaldamine ebaõnnestus.

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Cut
et: Lõika

en: Paste
et: Aseta

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: About
et: Programmist

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Reports
et: Raportid

en: Default picture
et: Vaikimisi pilt

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
et: Pildi URL, mida näidatakse, kui kasutaja pole pilti valinud. Jäta tühjaks, et midagi ei näidataks.

en: Domains
et: Domeenid

en: Update mode
et: Uuendusrežiim

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
et: Kui sul puudub otseligipääs serverisse, kasuta seda välja, et oma logo üles laadida.

en: Link class
et: Lingi klass

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
et: Lisab viite sisu- või administratiivlehe printerisõbraliku versioonile.

en: Create new profile
et: Uue profiili loomine

en: Default theme
et: Vaikimisi teema

en: Error reporting
et: Vigadest raporteerimine

en: regex
et: regulaaravaldis

en: Available as block
et: Saadaval plokina

en: Column
et: Tulp

en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

en: sort by @s
et: sorteeri @s järgi

en: and
et: ja

en: Triggers
et: Lülitid

en: Set @type %title to unpublished.
et: Määra @type %title mitteavalikustatuks.

en: URL, as link
et: URL, lingina

en: Content language
et: Sisu keel

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Auto-reply
et: Automaatne vastus

en: Add @type
et: Lisa @type

en: Not promoted
et: Pole esile tõstetud

en: Not sticky
et: Pole kleepuv

en: Outdated translation
et: Vananenud tõlge

en: Out-of-date
et: Aegunud

en: Untranslated
et: Tõlkimata

en: Parent comment
et: Vanema kommentaar

en: The parent comment.
et: Vanema kommentaar.

en: Author's website
et: Autori veebileht

en: Reply-to link
et: Vastamise link

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Submission deleted.
et: Vastus kustutatud.

en: field
et: väli

en: nodes
et: postitused

en: Menu items
et: Menüü kirjed

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Depends on: !dependencies
et: Sõltub moodulitest: !dependencies

en: New posts
et: Uued postitused

en: clone
et: klooni

en: Week @week
et: @week. nädal

en: Regions
et: Regioonid

en: Translate
et: Tõlge

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
et: Tõlke importimine nurjus, kuna faili %filename pole võimalik lugeda.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgstr" ei leitud realt %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
et: Tõlkefail %filename on vigane: oodati "msgid_plural", kuid ei leitud realt %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab süntaksiviga real %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefaili %filename sisaldab viga: string "msgid" ei tohiks olla real %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgstr[]" ei tohiks olla real %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgstr" ei tohiks olla real %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: real %line on ootamatu sõne.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
et: Tõlkefail %filename lõppes ootamatult real %line.

en: Save translations
et: Salvesta tõlge

en: The base table for nodes.
et: Postituste baastabel.

en: Target
et: Siht

en: Time ago
et: Aega tagasi

en: Create @name
et: Lisa @name

en: @type %title has been deleted.
et: @type %title on kustutatud.

en: Crop
et: Lõika

en: Page titles
et: Lehe tiitlid

en: The taxonomy vocabulary ID
et: Klassifikatsioonisõnastiku ID

en: anonymous user
et: anonüümne kasutaja

en: Next »
et: Järgmine »

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
et: @module (<span class="admin-disabled">väljas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
et: @module (<span class="admin-enabled">aktiveeritud</span>)

en: Effect
et: Efekt

en: Landscape
et: Maastik

en: Portrait
et: Portree

en: Error message
et: Veateade

en: Activities
et: Tegevused, eesmärgid

en: The language the content is in.
et: Keel, milles on kirjutatud see sisu.

en: Original text
et: Originaaltekst

en: Patterns
et: Mustrid

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
et: Turvakaalutlustel on üles laetud fail ümber nimetatud failiks %filename.

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: vocabulary
et: sõnastik

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: Multilanguage
et: Mitmekeelsus

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Acronym
et: Akronüüm

en: original
et: originaal

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Title only
et: Ainult pealkiri

en: Minimum width dimension for picture, in pixels. To prevent upscaling this value should be set to your maximum imagecache preset width.
et: Pildi vähim laius pikslites. Pildi suurendamise vältimiseks peaks selle väärtus olema imagecache malli suurim laius.

en: Minimum height dimension for picture, in pixels. To prevent upscaling this value should be set to your maximum imagecache preset height.
et: Pildi vähim kõrgus pikslites. Pildi suurendamise vältimiseks peaks selle väärtus olema imagecache malli suurim kõrgus.

en: Rule
et: Reegel

en: Validator
et: Valideerija

en: Debugging
et: Silumine

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Delete item
et: Kustuta

en: Messaging & Notifications
et: Sõnumid ja teated

en: 1 month | @count months
et[0]: 1 kuu
et[1]: @count kuud

en: No gallery
et: Galerii puudub

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
et: Pildi suurimad mõõtmed (nt 640x480). Kui 0, siis piirang puudub. Kui installeeritud on <a href="!image-toolkit-link">pilditööriistad</a>, siis määratud väärtusest suuremad pildid vähendatakse.

en: Display format
et: Kuvamise formaat

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: The date the node was last updated.
et: Postituse uuendamise kuupäev.

en: Button alignment
et: Nupu joondus

en: Widgets
et: Vidinad

en: Drupal core
et: Drupali tuumamoodulid

en: Confirm e-mail address
et: Kinnita e-posti aadress

en: export
et: ekspordi

en: Backup and Migrate
et: Varundus ja kolimine

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
et: Andmebaasi varundamine/taastamine, andmete toomine siia või viimine mõnele teisele Drupali saidile.

en: Backup the database.
et: Andmebaasi varundus.

en: Restore the database from a previous backup
et: Andmebaasi taastamine varundusest

en: No Compression
et: Ilma pakkimiseta

en: Upload a Backup File
et: Varundusfaili üleslaadimine

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
et: Laadi üles selle mooduli sama versiooniga loodud varundusfail. Teiste varunduste importimiseks kasuta mõnda teist tööriista. Fail ei saa olla suurem kui %size

en: Custom pages
et: Kohandatud lehed

en: Administration theme
et: Administreerimise teema

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: Colon
et: Koolon

en: Run cron
et: Käivita cron

en: Warning message
et: Hoiatus

en: translate
et: Tõlgi

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
et: Faili %file ei õnnestunud salvestada. Esines tundmatu viga.

en: The specified file %name could not be uploaded.
et: Määratud faili %name ei olnud võimalik üles laadida.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
et: Lubatud on ainult failid järgmiste laienditega: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
et: Faili suurus %filesize ületab failisuuruse limiiti %maxsize.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
et: Viga faili üleslaadimisel. Faili %file ei olnud võimalik teisaldada kataloogi %destination.

en: Sharing
et: Jagamine

en: outdated
et: vananenud

en: <strong>@language_name</strong> (source)
et: <strong>@language_name</strong> (allikas)

en: add translation
et: tõlke lisamine

en: Translations of %title
et: %title tõlked

en: Is not one of
et: Pole üks järgnevaist

en: Text length
et: Teksti pikkus

en: Meta tags
et: Metasildid

en: Admin
et: Administraator

en: Row
et: Rida

en: Scheduling
et: Ajastamine

en: IP address
et: IP-aadress

en: Starts with
et: Algab millega

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Variants
et: Variandid

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
et: Kujundusteema mugavamaks arendamiseks teemaregister lehe igal laadimisel uuesti. Valmislehtedel on <em>ülioluline</em> <a href="!link">see välja lülitada</a>.

en: Boolean
et: Tõeväärtus

en: File browser
et: Failihaldur

en: Maximum image resolution
et: Pildi maksimaalne eraldusvõime

en: Directory path
et: Sihtkataloog

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.

en: Upload failed.
et: Üleslaadimine ebaõnnestus.

en: Illegal choice %choice in !name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis !name.

en: Please select a thumbnail.
et: Palun vali pisipilt.

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Second sidebar
et: Teine külgriba

en: Decimal point
et: punkt

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: Comma (,)
et: Koma (,)

en: Semicolon (;)
et: Semikoolon (;)

en: Colon (:)
et: Koolon (:)

en: Period (.)
et: Punkt (.)

en: Space ( )
et: Tühik ( )

en: ends with
et: lõpeb

en: Custom date format
et: Kohandatud kuupäevavorming

en: Book outline
et: Raamatu joondus

en: Revision information
et: Redaktsiooni informatsioon

en: Pause
et: Peata

en: Root term
et: Juurtermin

en: Is one of
et: On üks järgnevaist

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on määratud õiguse sõne.

en: Site default language
et: Saidi vaikimisi keel

en: Comma
et: koma

en: Show All
et: Näita kõiki

en: Uses
et: Kasutab

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Comments are responses to node content.
et: Kommentaarid on vastused postitusele.

en: Users who have created accounts on your site.
et: Sellel saidil registreerunud kasutajad.

en: Current user
et: Käesolev kasutaja

en: Is empty (NULL)
et: on tühi (NULL)

en: not empty
et: pole tühi

en: Default image
et: Vaikimisi pilt

en: Theming information
et: Kujunduse andmed

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Ends with
et: Lõpeb millega

en: Undated
et: Kuupäevata

en: Cycle
et: Tsükkel

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Do not cache
et: Ei puhverdata

en: Writable
et: Kirjutatav

en: Taxonomy vocabularies
et: Klassifikatsiooni sõnastikud

en: Use default RSS settings
et: Kasuta RSS vaikimisi seadeid

en: Front page feed
et: Esilehe voog

en: All languages
et: Kõik keeled

en: User: ID
et: Kasutaja: ID

en: Dashboard
et: Töölaud

en: No role
et: Roll puudub

en: View link
et: Vaatamise link

en: File preview
et: Faili eelvaade

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: The MIME type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: Menu links
et: Menüülingid

en: 1 character | @count characters
et[0]: 1 tähemärk
et[1]: @count tähemärki

en: Rebuild menus
et: Koosta menüüd uuesti

en: View your server's PHP configuration
et: Vaata oma serveri PHP konfiguratsiooni

en: Execute PHP Code
et: Käivita PHP-kood

en: Execute some PHP code
et: Käivita mingi PHP-kood

en: Devel settings
et: Arenduse seaded

en: Add @name
et: Lisa @name

en: Send methods
et: Saatmismeetodid

en: You have %count @status subscriptions.
et: Sul on %count tellimust, mille olek on @status.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
et: Sinu uute tellimuste vaikimisi saatmismeetod on @send_method

en: Administer your subscriptions
et: Oma tellimuste haldamine

en: Edit your notifications settings
et: Teadaannete sätete muutmine

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
et: Telli kõik selle lõime muudatused ja kommentaarid.

en: Subscribe to all content of a given type.
et: Telli kõik selle tüübiga sisu.

en: Add subscription
et: Lisa tellimus

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: No strings found to translate.
et: Ei leitud sõnesid, mida tõlkida.

en: Page Text
et: Tekst lehel

en: Translation to %language
et: Tõlge %language keelde

en: Translate Text
et: Teksti tõlkimine

en: Save translation
et: Salvesta tõlge

en: Enable sharing translations with server
et: Tõlgete saatmine serverisse on lubatud

en: Address of localization server to use
et: Kasutatava tõlkeserveri aadress

en: Localization client
et: Lokaliseerimise klient

en: Your Localization Server API key
et: Sinu lokaliseerimisserveri API võti

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
et: See on unikaalne võti, mis võimaldab sul saata tõlkeid kaugserverisse. Oma API võtme saamiseks mine !server-link.

en: Save string
et: Salvesta sõne

en: Translate strings
et: Tõlkimine

en: An HTTP error @status occured.
et: Tekkis HTTP viga @status.

en: Localization
et: Lokaliseerimine

en: Edit string
et: Sõne muutmine

en: locale
et: regiooniseaded

en: Multilingual support
et: Mitmekeelsuse tugi

en: Enabled, with translation
et: Lubatud, koos tõlgetega

en: Has Avatar
et: Avatariga

en: Draft
et: Mustand

en: Scheduled
et: Ajatatud

en: Main menu
et: Peamenüü

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
et: Kasutaja %name kasutas ühekordset sisse logimise linki %timestamp.

en: New user: %name (%email).
et: Uus kasutaja: %name (%email).

en: Logged in user
et: Sisse loginud kasutaja

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Sum
et: Summa

en: sorted by
et: sorteeritud

en: First letter of name
et: Nime esitäht

en: Abbreviated name
et: Lühendatud nimi

en: 3 items
et: 3 kirjet

en: 5 items
et: 5 kirjet

en: 10 items
et: 10 kirjet

en: Date year range
et: Kuupäeva aastavahemik

en: Format: @date
et: Vorming: @date

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
et: !repeats_every_interval !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
et: !repeats_every_interval iga !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
et: !repeats_every_interval - !month_names - !month_days. kuupäeval

en: !repeats_every_interval on !month_names
et: !repeats_every_interval - !month_names -

en: !repeats_every_interval !count times
et: !repeats_every_interval - !count korral

en: !repeats_every_interval until !until_date
et: - !repeats_every_interval kuni !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
et: !repeats_every_interval välja arvatud !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
et: !repeats_every_interval kui nädala esimene päev on !day_of_week

en: Remove group
et: Eemalda grupp

en: No description
et: Kirjeldus puudub

en: Numbered list
et: Numberloend

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: Most printed
et: Enim prinditud

en: Show link
et: Kuva viidet

en: Show link in individual comments
et: Näita viidet iga kommentaari juures

en: Show Printer-friendly URLs list
et: Kuva printerisõbralike linkide nimekirja

en: PDF version
et: PDF-versioon

en: Most PDFd
et: Enim PDF faile alla laaditud

en: Adds the capability to export pages as PDF.
et: Võimaldab sisulehtede PDF kujul eksportimise.

en: Username or e-mail address
et: Kasutajanimi või meiliaadress

en: Tableless, multi-column, fluid width theme.
et: Tabeliteta mitmetulbaline muudetava laiusega teema.

en: Interactive Media
et: Interaktiivne meedia

en: No fields available.
et: Ühtki välja pole saadaval.

en: Modify user roles
et: Muuda kasutaja rolle

en: Bulk operations
et: Masstegevused

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: No alias
et: Alias puudub

en: Day of week
et: Nädalapäev

en: Up-to-date translation
et: Ajakohane tõlge

en: There are no translatable node types on this site.
et: Tõlgitav sisu puudub.

en: Source language
et: Algne keel

en: High priority
et: Kõrge prioriteet

en: completed translation
et: lõpetatud tõlge

en: out-of-date translation
et: aegunud tõlge

en: untranslated content
et: tõlkimata sisu

en: Numeric
et: Numbriline

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: form
et: vorm

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Date field(s)
et: Kuupäevaväljad

en: New component name
et: Uue komponendi nimi

en: Roles that can submit this webform
et: Sellele veebivormile vastata võivad rollid

en: You have already submitted this form.
et: Oled juba seda vormi kasutanud.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
et: <a href="!url">Vaata enda saadetud kirju</a>.

en: Submission updated.
et: Vastus uuendatud.

en: Thank you, your submission has been received.
et: Täname, teade on edastatud.

en: Form components
et: Vormi komponendid

en: Webform submission
et: Veebivormi vastus

en: User timezone
et: Kasutaja ajavöönd

en: Filesize (KB)
et: Faili suurus (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
et: Kasutajale nähtamatu väli, mis vormi saatmisel salvestatakse.

en: The page has been deleted.
et: See leht on kustutatud.

en: Add comment link
et: Lisa kommenteerimise link

en: Translation updates
et: Tõlgete uuendused

en: Define CSS
et: CSS-i määramine

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
et: %format  vormingu Wysiwyg profiil on salvestatud.

en: No editor
et: Redaktorit pole

en: Installation instructions
et: Paigaldamise juhised

en: Configure client-side editors.
et: Kliendipoole redaktorite seadistamine.

en: Disable rich-text
et: Keela vormindatud tekst

en: Enable rich-text
et: Luba vormindatud tekst

en: The version of %editor could not be detected.
et: Redaktori versiooni %editor ei suudetud tuvastada.

en: Align left
et: Vasakule joondus

en: Align center
et: Keskele joondus

en: Align right
et: Paremale joondus

en: Justify
et: Rööpjoondus

en: Forecolor
et: Teksti värvus

en: Backcolor
et: Tausta värvus

en: Paste Text
et: Aseta tekst

en: Paste from Word
et: Kleebi Wordi dokumendist

en: Remove format
et: Eemalda vormindus

en: Character map
et: Märgikaart

en: Font style
et: Kirjastiil

en: Create DIV container
et: DIV konteineri loomine

en: Autogrow
et: Iselaienev

en: Table: Delete rows
et: Tabel: ridade kustutamine

en: Table: Delete columns
et: Tabel: tulpade kustutamine

en: Table: Delete cells
et: Tabel: lahtrite kustutamine

en: Table: Merge cells
et: Tabel: lahtrite ühendamine

en: Paste text
et: Kleebi tekst

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Inserted
et: Sisestatud

en: Changes cannot be made to a locked view.
et: Lukustatud vaatesse muutusi teha ei saa.

en: Create customized lists and queries from your database.
et: Andmebaasist kohandatud nimekirjade ja päringute tegemine.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
et: Viewsi administreerimisliides. Ilma selle moodulita pole võimalik vaateid luua ega muuta.

en: Display all values
et: Kuva kõik väärtused

en: Hide view / Page not found (404)
et: Peida vaade / Lehekülge ei leitud (404)

en: Display empty text
et: Kuvatakse tühja teksti

en: Provide default argument
et: Vaikimisi argumendi edastamine

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Prefix text
et: Eelliite tekst

en: Add an ellipsis
et: Lisa kolm punkti

en: Strip HTML tags
et: HTML-märgendite filter

en: If checked, the number will be rounded.
et: Kui märgitud, number ümardatakse.

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Invalid date format.
et: Vigane kuupäeva formaat.

en: Is all of
et: on üks loetelust

en: Is none of
et: pole ükski loetelust

en: not
et: ei

en: Is between
et: asub vahel

en: between
et: vahel

en: Is not between
et: ei asu vahel

en: not between
et: ei asu vahel

en: Min
et: Minimaalne

en: And
et: Ja

en: Contains any word
et: Sisaldab suvalist sõna

en: has word
et: sisaldab sõna

en: Contains all words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: has all
et: sisaldab kõike

en: begins
et: algab

en: desc
et: kahanev

en: Broken
et: Katkine

en: Displays
et: Kuvatakse

en: These queries were run during view rendering:
et: Renderdamise käigus tehti järgnevad päringud:

en: This display has no path.
et: Sellel kuval pole rada.

en: Query build time
et: Päringu koostamise kestus

en: Query execute time
et: Päringu käivitamise kestus

en: View render time
et: Renderdamise kestus

en: No query was run
et: Ühtegi päringut ei käivitatud

en: View name
et: Vaate nimi

en: View description
et: Vaate kirjeldus

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
et: Kirjeldus ilmub Viewsi UIs, et sa teaksid, mis vaade see on.

en: View tag
et: Vaate sildid

en: The view has been deleted.
et: Vaade on kustutatud.

en: Break lock
et: Murra lukk

en: Paste view code here
et: Kleebi vaate kood siia

en: Click on an item to edit that item's details.
et: Klõpsa kirjel, et muuta selle üksikasju.

en: Invalid
et: Sobimatu

en: Change settings for this style
et: Selle stiili sätete muutmine

en: Configure @type
et: Seadista @type

en: Clear Views' cache
et: Views'i puhvri tühjendamine

en: Error: missing @component
et: Viga: puudub @component

en: Reduce duplicates
et: Duplikaatide vähendamine

en: Default settings for this view.
et: Selle vaate vaikesätted.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
et: Vaate kuvamine leheküljena, koos URL-i ja menüülinkidega.

en: Display the view as a block.
et: Vaate kuvamine blokina.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
et: Manused lisatakse teistele vaadetele, et saavutada mitu vaadet ühes.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
et: Vaadet kuvatakse voona, nt RSS voona.

en: Displays rows one after another.
et: Ridu kuvatakse üksteise järel.

en: Displays rows as an HTML list.
et: Ridu kuvatakse HTML loendis.

en: Displays rows in a grid.
et: Ridade kuvamine ruudustikus.

en: Displays rows in a table.
et: Ridade kuvamine tabelis.

en: Displays the default summary as a list.
et: Vaikimisi kokkuvõtte kuvamine loendina.

en: Generates an RSS feed from a view.
et: Genereerib vaatest RSS-voo.

en: Displays the fields with an optional template.
et: Kuvab väljad valikulises templiidis.

en: Will be available to all users.
et: On saadaval kõigile kasutajatele.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
et: Ligipääs antakse kasutajatele, kellel on üks järgnevaist rollidest.

en: No caching of Views data.
et: Viewsi andmeid ei puhverdata.

en: Time-based
et: Aja järgi

en: Simple time-based caching of data.
et: Andmete lihtne puhverdamine aja järgi.

en: sort criteria
et: sorteerimise alus

en: Sort criterion
et: Lühike kriteerium

en: sort criterion
et: lühike kriteerium

en: The book the node is in.
et: Raamat, kuhu see sisu kuulub.

en: The title of the comment.
et: Kommentaari pealkiri.

en: The comment ID of the field
et: Välja kommentaari ID

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Provide a simple link to delete the comment.
et: Tekitab käepärase lingi kommentaari kustutamiseks.

en: Parent CID
et: Vanema CID

en: Last comment time
et: Viimase kommentaari aeg

en: Date and time of when the last comment was posted.
et: Kuupäev, mil postitati viimane kommentaar.

en: Last comment author
et: Viimase kommentaari autor

en: The name of the author of the last posted comment.
et: Viimase kommentaari autor.

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: The number of comments a node has.
et: Selle postituse kommentaaride arv.

en: The number of new comments on the node.
et: Postituse uute kommentaaride arv.

en: Comment status
et: Kommentaari olek

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
et: Kas kommentaarid on lubatud või keelatud sellel postitusel.

en: User posted or commented
et: Kasutaja postitatud või kommenteeritud

en: Display the comment as RSS.
et: Näita kommentaari RSS-ina.

en: Link to contact page
et: Link kontakti lehele

en: Locale source
et: Lokaadi sõne

en: A source string for translation, in English or the default site language.
et: Tõlkimise lähtesõne, inglise keeles või saidi vaikimisi keeles.

en: The ID of the source string.
et: Lähtesõne ID.

en: The group the translation is in.
et: Grupp, millesse see tõlge kuulub.

en: The full original string.
et: Täielik orginaaltekst.

en: The full translation string.
et: Täielik tõlketekst.

en: The language this translation is in.
et: Keel, millesse see tõlge kuulub.

en: The ID of the parent translation.
et: Vanemtõlke ID.

en: The title of the node.
et: Postituse pealkiri.

en: The date the node was posted.
et: Postituse lisamise kuupäev.

en: Published or admin
et: Avaldatud või vaatab administraator

en: Created year + month
et: Loomise aasta + kuu

en: Created year
et: Loomise aasta

en: Created month
et: Loomise kuu

en: Created day
et: Loomise päev

en: Created week
et: Loomise nädal

en: Updated year + month
et: Uuendamise aasta + kuu

en: Updated year
et: Uuendamise aasta

en: Updated month
et: Uuendamise kuu

en: Updated day
et: Uuendamise päev

en: Updated week
et: Uuendamise nädal

en: The log message entered when the revision was created.
et: Redaktsiooni loomisel sisestatud logiteade.

en: Revert link
et: Endise taastamise link

en: Filter by access.
et: Filtreeri ligipääsu järgi.

en: Has new content
et: Sisaldab uut sisu

en: Poll
et: Küsitlus

en: Links from
et: Viitab kohast

en: Other nodes that are linked from the node.
et: Teised postitused, millele viidatakse sellest postitusest.

en: Links to
et: Lingid kohta

en: Other nodes that link to the node.
et: Teised postitused, kust viidatakse sellele postitusele.

en: Search Terms
et: Otsisõned

en: The total number of times the node has been viewed.
et: Selle postituse kuvamiste koguarv.

en: Views today
et: Vaatamisi täna

en: The total number of times the node has been viewed today.
et: Selle postituse tänaste kuvamiste koguarv.

en: Browser session ID of user that visited page.
et: Lehte külastanud kasutaja brauseri sessiooni kood.

en: Title of page visited.
et: Külastatud lehe pealkiri.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
et: Külastatud lehe sisemine aadress (omane Drupali juurkataloogile.)

en: Referrer URI.
et: Suunaja URI.

en: Hostname of user that visited the page.
et: Lehe külastaja majutaja nimi.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
et: Aeg millisekundites, mille jooksul leht laeti.

en: Timestamp of when the page was visited.
et: Aeg ja kellaaeg mil lehte külastati.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
et: Drupali ja paljude moodulite hallatavad failid.

en: The ID of the file.
et: Faili ID-number.

en: The name of the file.
et: Faili nimi.

en: The path of the file.
et: Faili asukoht.

en: The mime type of the file.
et: Faili MIME-tüüp.

en: The status of the file.
et: Faili olek.

en: The date the file was uploaded.
et: Kuupäev, mil fail üles laaditi.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
et: Terminid on postituste kategoriseerimiseks.

en: Taxonomy term name.
et: Klassifikatsioonitermini nimi.

en: The term weight field
et: Kategooria raskusväli

en: The description associated with a taxonomy term.
et: Selle klassifikatsioonikirjega seotud kirjeldus.

en: The parent term of the term.
et: Selle termini vanemtermin.

en: Node translation
et: Postituse tõlge

en: Source translation
et: Allika tõlge

en: Outdated
et: Vananenud

en: The user ID
et: Kasutaja ID

en: The user or author name.
et: Kasutaja või autori nimi.

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: The user's picture, if allowed.
et: Kasutaja pilt, kui lubatud.

en: The date the user was created.
et: Kasutajakonto loomise kuupäev.

en: The user's last access date.
et: Kasutaja viimase tegevuse kuupäev.

en: The user's last login date.
et: Kasutaja viimase sisselogimise kuupäev.

en: Whether a user is active or blocked.
et: Kas kasutaja on aktiivne või blokeeritud.

en: The user's signature.
et: Kasutaja allkiri.

en: Roles that a user belongs to.
et: Roll, millesse kasutaja kuulub.

en: User ID from URL
et: Kasutaja ID URL-ist

en: User ID from logged in user
et: Sisseloginud kasutaja ID

en: Randomize the display order.
et: Näitamise järjekorra muutmine juhuslikuks.

en: View result counter
et: Tulemuste loenduri kuvamine

en: contact
et: kontakt

en: Contact %user
et: Võta kasutajaga %user ühendust

en: Default site language
et: Saidi vaikimisi keel

en: No language
et: Keel puudub

en: Select terms from vocabulary @voc
et: Vali terminid sõnastikust @voc

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
et[0]: Ei ole võimalik leida terminit: @terms
et[1]: Ei ole võimalik leida termineid: @terms

en: Usernames
et: Kasutajanimed

en: Only allow string usernames
et: Lubatud on ainult kasutajanimede sõned

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Unrestricted
et: Pole piiratud

en: PHP validate code
et: PHP-koodi validaator

en: Broken field
et: Katkine väli

en: Use AJAX
et: AJAXi kasutamine

en: Change whether or not this display will use AJAX.
et: Muuda, kas see kuva kasutab AJAXit või mitte.

en: Change this display's pager setting.
et: Selle kuva lehitseja sätete muutmine.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: Specify access control type for this display.
et: Selle kuva ligipääsu tüübi määramine.

en: Specify caching type for this display.
et: Selle kuva puhverdamise tüübi määramine.

en: Exposed form in block
et: Vorm on plokis avaldatud

en: The title of this view
et: Selle vaate pealkiri

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
et: Pealkirja kuvatakse vaatega koos seal, kus pealkirju tavaliselt kuvatakse: s.o lehe pealkirjana, bloki pealkirjana jmt kohtades.

en: Use AJAX when available to load this view
et: Kui saadaval, kasutatakse selle vaate laadimiseks AJAXit

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
et: Kui määratud, kasutatakse selle vaate lehitsemiseks, tabelite sorteerimiseks ja avaldatud filtrite muutmiseks AJAXit. See tähendab, et kogu lehekülge ei laadita uuesti. Seda pole soovitatav kasutada lehekülje peamise sisu jaoks, kuna see takistab saidil sügaval asuvate lehtede linkimist, kuid on väga kasulik külgedel näidatava sisu jaoks.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
et: Kui sul just pole selle vaate lehitsejatega probleeme, peaksid selle väärtuseks jätma 0. Kui sa kasutad ühel lehel mitut lehitsejat, peaksid valima suurema numbri, et mitte ?page=array väärtused vastuollu ei satuks. Suured väärtused lisavad URL aadressisse palju komasid, mistõttu võimalusel tuleks neid vältida.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
et: Kirjete arv ühel kuva lehel. 0 tähendab piiranguteta.

en: Access options
et: Ligipääsu valikud

en: Caching options
et: Vahemälu valikud

en: Style options
et: Stiilivalikud

en: Attachment settings
et: Manuste sätted

en: No menu
et: Menüüd pole

en: Normal: @title
et: Tavaline: @title

en: No menu entry
et: Pole menüükirjet

en: Normal menu entry
et: Tavaline menüükirje

en: Menu tab
et: Menüü sakk

en: Default menu tab
et: Vaikimisi menüü sakk

en: RSS description
et: RSS kirjeldus

en: The style selected does not utilize fields.
et: Valitud stiil ei kasuta välju.

en: None defined
et: Ühtegi pole määratud

en: New view
et: Uus vaade

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
et: Vaade %name, kuvatakse <strong>@base</strong> tüüki kirjeid.

en: Live preview
et: Kohene eelvaade

en: @current of @max
et: @current / @max

en: Administration menu
et: Administreerimismenüü

en: Must users preview posts before submitting?
et: Kas kasutajad peavad enne postitamist vaatama eelvaadet?

en: Language settings
et: Keelesätted

en: - All -
et: - Kõik -

en: HTTP request status
et: HTTP päringu olek

en: Fails
et: Ebaõnnestumisi

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
et: Teie süsteemi või võrgu seaded ei luba Drupalil ligi pääseda välistele veebilehtedele, mistõttu on hetkel Drupali funktsionaalsus piiratud. See võib olla põhjustatud veebiserveri seadetest või PHP seadetest ja tuleks lahendada, et saada infot saadaolevate uuenduste kohta, alla laadida uudisteagregaatori vooge, logida sisse OpenID abil või kasutada mõnda muud veebiühendusest sõltuvat teenust.

en: You can:
et: Sa saad:

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Enable and disable features.
et: Funktsioonie lubamine ja keelamine.

en: Compare
et: Võrdle

en: No features available.
et: Ühtegi võimalust pole saadaval.

en: Update translations
et: Uuenda tõlkeid

en: Multilingual menu items.
et: Mitmekeelsed menüüelemendid.

en: Extended language support
et: Laiendatud keelte toetus

en: The value of the variable.
et: Muutuja väärtus.

en: Extends Drupal support for multilingual features.
et: Võimendab Drupali mitmekeelsustoe võimalusi.

en: Content type names
et: Sisutüüpide nimed

en: Already added languages
et: Juba lisatud keeled

en: String translation
et: Sõnede tõlkimine

en: Create new translation
et: Loo uus tõlge

en: Translation mode
et: Tõlkeviis

en: Array
et: Massiiv

en: Temporarily disable all your subscriptions
et: Ajutiselt kõigi oma tellimuste peatamine

en: Add translation
et: Lisa tõlge

en: Filter criteria
et: Filtri tingimused

en: Link ID
et: Lingi ID

en: Contact form
et: Kontaktvorm

en: Equal
et: Võrdne

en: Upcoming
et: Saabuvad

en: Search 404 settings
et: 404 otsingu sätted

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
et: Soovitud lehekülge ei leitud. Tegemaks saidi kasutise mugavamaks pakume teile saidil esinevaid sissekandeid, milles esineb sõna  %keys.

en: Cancel rating
et: Tühista hinne

en: Give it @star/@count
et: Anna hindeks @star/@count

en: Your rating: <span>!stars</span>
et: Sinu hinne: <span>!stars</span>

en: No votes yet
et: Varasemad hinnangud puuduvad

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
et: <em>Saatja</em> aadress automaatsetes e-kirjades, mis saadetakse kasutaja registreerimisel, salasõna muutmisel ja muude teadete puhul. (Kasuta aadressi mis lõpeb selle saidi domeeninimega, et vältida kirja märkimist rämpspostiks.)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
et: !name ei tohi olla pikem, kui %max tähte. Hetkel on pikkus %length tähte.

en: Illegal choice %choice in %name element.
et: Sobimatu valik %choice elemendis %name .

en: Languages not yet added
et: Veel lisamata keeled

en: String not found.
et: Sõnet ei leitud.

en: The string has been saved.
et: Sõne on salvestatud.

en: The language selected for import is not supported.
et: Imporditava keele tugi puudub.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
et: Tõlkefaili %filename päis puudub või on vigane.

en: Error importing interface translations
et: Kasutajaliidese tõlgete importimisel tekkis viga

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
et: %file imporditi keelde %locale: lisati %number uut stringi, %update uuendati ja %delete eemaldati.

en: Allowed HTML tags: @tags
et: Lubatud HTML- märgendid: @tags

en: Ampersand
et: &amp;-märk

en: Default number of forum topics displayed per page.
et: Vaikimisi lehel kuvatud foorumi teemade arv.

en: Default display order for topics.
et: Vaikimisi teemade kuvamise kord.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
et: Selle konto e-mailide ja saidi vaikimisi keel.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
et: Luba seda tüüpi sisu mitmekeelsus. Kui lubatud, lisatakse toimetamise vormile keelevalik, lubades valida <a href="!languages">lubatud keelte</a> vahel. Kui välja lülitatud, salvestatakse uued postitused vaikimisi keeles. Olemasolevat sisu need valikud ei mõjuta.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
et: <em>Postituste administreerimise</em> õigusega kasutajad saavad neid valikuid muuta.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
et: Masinloetav nimi tohib sisaldada ainult täppideta väiketähti, numbreid ja alljooni.

en: Number of posts on main page
et: Postituste arv esilehel

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
et: Muudatuste ajalugu võimaldab vaadata muudatusi erinevates postituse versioonides.

en: Edit field
et: Muuda välja

en: Search form
et: Otsinguvorm

en: Popular content
et: Populaarsed lehed

en: The name of this website.
et: Selle veebilehe nimi.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
et: Teie lehe moto, hüüdlause või kirjeldus (Tihti kuvatakse seda koos lehe pealkirjaga).

en: Default 403 (access denied) page
et: Vaikimisi 403 (ligipääs keelatud) leht

en: Default 404 (not found) page
et: Vaikimisi 404 (lehte ei leitud) leht

en: Number of items in each feed
et: Elementide arv igas voos

en: Default number of items to include in each feed.
et: Vaikimisi elementide arv, mis on kaasatud igale voole.

en: Feed content
et: Voo sisu

en: Titles plus teaser
et: Pealkirjad ja juhtlõik

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
et: Andmevoo sisu kuvamise vaikimisi seadistus (globaalne).

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
et: Teise teema valimine muudab saidi käitumist ja väljanägemist.

en: select different theme
et: kujunduse vahetamine

en: Compact mode
et: Kompaktne esitus

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
et: Võimaldab mitmekeelsuse toe sellele sisutüübile. Kui lubatud, lisatakse toimetamisvormile keelevaliku ala, kust saab valida ühe <a href="!languages">võimaldatud keeltest</a>. Samuti saad lülitada sisse tõlke sellele sisutüübile, mis laseb sul sisu tõlkida kõikidesse lubatud keeltesse. Kui see pole lubatud, salvestatakse uued postitused vaikimisi keelde. Olemasolevat sisu ei mõjuta käesolevad sätted ei mõjuta.

en: Content translation
et: Sisu tõlkimine

en: Disabled modules
et: Keelatud moodulid

en: Disabled themes
et: Keelatud teemad

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
et: Külastajad võivad kontosid luua ning administraatori kinnitus on vajalik.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
et: Nõua e-posti teel tuvastust, kui külastaja loob konto

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
et: Kui see kastike on märgitud, peavad uued külastajad enne sisselogimist läbima e-kirja kontrolli ja saavad süsteemi genereeritud salasõna. Kui kastike ei ole märgitud, logitakse kasutaja kohe pärast registreerimist sisse parooliga, mille ta valib registreerimise käigus.

en: User registration guidelines
et: Kasutaja registreerimise juhend

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
et: See tekst kuvatakse kasutaja registreerimisvormi kohal. See on kasulik uute kasutajate abistamiseks ja juhendamiseks.

en: Welcome, new user created by administrator
et: Tere tulemast, uus kasutaja on loodud administraatori poolt

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
et: Kohalda tervitussõnum, mis saadetakse uuele kasutajale, kes on loodud administraatori poolt.

en: Welcome, no approval required
et: Tere tulemast, kinnitust ei nõuta

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
et: Kohalda tervitussõnum, mis saadetakse uuele kasutajale registreerimise ajal, kui administraatori nõusolek ei ole nõutav.

en: Welcome, awaiting administrator approval
et: Teretulemast, ootan administraatori kinnitust

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
et: Kohanda tervituskirja, mis saadetakse uutele liikmetele registreerumisel, kui administraatori kinnitus on vajalik.

en: Password recovery email
et: Parooli taastamise e-kiri

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
et: Kohanda e-kirja, mis saadetakse kasutajatele, kes soovivad uut parooli.

en: Account activation email
et: Konto aktiveerimise e-kiri

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
et: Lülita sisse ja kohalda e-posti aadressid, mis saadetakse kasutajatele konto aktiveerimisel (saadetakse, kui administraator aktiveerib konto, mis on registreeritud administraatori heakskiitu nõudval saidil).

en: Notify user when account is activated.
et: Kasutajale teatatakse konto aktiveerimisest.

en: Account blocked email
et: Konto blokeerimise e-kiri

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
et: Lülita sisse ja kohanda e-kirja, mis saadetakse blokeeritud kontoga kasutajale.

en: Notify user when account is blocked.
et: Kasutajale teatatakse konto blokeerimisest.

en: Account deleted email
et: Konto kustutamise e-kiri

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
et: Lülita sisse ja kohanda kasutajale konto kustutamisel saadetav e-kiri,

en: Notify user when account is deleted.
et: Kasutajale teatatakse konto kustutamisest.

en: Signature support
et: Allkirja tugi

en: Picture support
et: Pildi kasutamine

en: Picture maximum dimensions
et: Pildi maksimaalsed dimensioonid

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
et: Pildi maksimaalsed dimensioonid, pikslites.

en: Picture maximum file size
et: Pildi maksimaalne suurus

en: Maximum file size for pictures, in kB.
et: Pildi maksimaalne suurus, kB.

en: Picture guidelines
et: Pildi juhised

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
et: Seda teksti näidatakse pildi üleslaadimise vormi all lisaks tavapärasele juhendile. See võib kasutajaid aidata või instrueerida.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
et: Edasised juhised saadeti sinu e-mailile.

en: Wipe and rebuild
et: Tühjenda ja regenereeri

en: Progress indicator
et: Edenemise indikaator

en: Bar with progress meter
et: Progressiriba

en: Styles
et: Stiilid

en: The item has been deleted.
et: See kirje on kustutatud.

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Greater than or equal to
et: Suurem kui või võrdne

en: Less than or equal to
et: Vähem kui või võrdne

en: Edit !type
et: Muuda !type

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
et: Tõlkefail %filename sisaldab viga: "msgctxt" ei peaks olema real %line.

en: The name of the site.
et: Saidi nimetus.

en: CTools CSS Cache
et: CTools CSSi puhver

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
et: Kasulike tööriistade teek. Autor Merlin of Chaos.

en: No info available.
et: Infot pole saadaval.

en: Configure new !subtype_title
et: Seadista uus paigutus !subtype_title

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: , and
et: , ja

en: , or
et: , või

en: Keyword: %@keyword
et: Võtmesõna: %@keyword

en: Update and return
et: Uuenda ja naase

en: Get a summary of the information about this page.
et: Selle lehe andmete kokkuvõte.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
et: Selle lehe aktiveerimine, et seda saaks sinu süsteemis kasutada.

en: Add variant
et: Lisa variant

en: Add a new variant to this page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine.

en: Import variant
et: Impordi variant

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
et: Sellele lehele uue variandi lisamine teiselt lehele eksporditud koodist.

en: No variants
et: Variante pole

en: Optional features
et: Valikulised võimalused

en: This page has no variants and thus no output of its own.
et: Sellel lehel pole ühtegi varianti, seega pole mingit oma väljundit.

en: Add a new variant
et: Lisa uus variant

en: Page manager
et: Lehehaldur

en: Administrative title
et: Administratiivne pealkiri

en: Make this your site home page.
et: Tee sellest saidi avaleht.

en: Name is required.
et: Nimi on nõutud.

en: That name is used by another page: @page
et: See nimi on juba kasutusel: @page

en: That path is used by another page: @page
et: See aadress on juba kasutusel: @page

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
et: Ligipääsureeglid määravad, kas lehele on ligipääs ning kas lehega seotud menüükirjed on näha.

en: Invalid keyword.
et: Vale võtmesõna.

en: Paste page code here
et: Kleebi lehe kood siia

en: Create a new page
et: Uue lehe loomine

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
et: Nime, tee ja teiste lehe põhisätete muutmine.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
et: Sellele lehele nähtava menüükirje või saki lisamine.

en: Make a copy of this page
et: Tee sellest lehest koopia

en: Remove this page from your system completely.
et: Eemalda see leht süsteemist täielikult.

en: This is your site home page.
et: See on saidi avaleht.

en: This page is publicly accessible.
et: See leht on kõigile ligipääsetav.

en: Normal menu entry.
et: Tavaline menüükirje.

en: Title: %title.
et: Pealkiri: %title.

en: Menu block: %title.
et: Menüü plokk: %title.

en: User profile template
et: Kasutajaprofiili mall

en: User being viewed
et: Vaadatav kasutaja

en: User: compare
et: Kasutaja: võrdle

en: First User
et: Esimene kasutaja

en: Second User
et: Teine kasutaja

en: Not equal
et: Pole võrdne

en: @user can view @node.
et: @user saab vaadata @node.

en: @user can edit @node.
et: @user saab muuta @node.

en: @user can delete @node.
et: @user saab kustutada @node.

en: User: role
et: Kasutaja: roll

en: User: language
et: Kasutaja: keel

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
et[0]: Saidi keel on @languages
et[1]: Saidi keel on üks järgnevatest: @languages

en: Taxonomy: vocabulary
et: Klassifikatsioon: sõnastik

en: @identifier is any vocabulary
et: @identifier on suvaline sõnastik

en: Enter a taxonomy term ID.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini ID.

en: Enter a taxonomy term name.
et: Sisesta klassifikatsiooni termini nimi.

en: The body of the referenced node.
et: Viidatud postituse sisu.

en: The date the referenced node was created.
et: Viidatud postituse loomise kuupäev.

en: The title of the referenced node.
et: Viidatud postituse pealkiri.

en: "@s" title
et: "@s" pealkiri

en: Node last updated date
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev

en: The date the referenced node was last updated.
et: Viidatud postituse uuendamise kuupäev.

en: Last updated date
et: Viimase uuenduse kuupäev

en: Node form submit buttons
et: Postituse vormi saatmise nupud

en: Node form url path settings
et: Postituse vormi URL-i sätted

en: Profile category
et: Profiili kategooria

en: Select a term from @vocabulary.
et: Vali termin sõnastikust @vocabulary.

en: Content pane
et: Sisupaneel

en: Mini panel
et: Minipaneel

en: Go to list
et: Mine loendi juurde

en: Style settings
et: Stiilisätted

en: Disable this pane
et: Peida see paan

en: CSS properties
et: CSS seaded

en: A panel layout broken up into rows and columns.
et: Paneelidest kujundus, mis koosneb ridadest ja veergudest.

en: Region settings
et: Regiooni seaded

en: Selection rules
et: Valiku reeglid

en: This panel will always be selected.
et: See paneel on alati valitud.

en: Selection rule
et: Valiku reegel

en: Panel: @title
et: Paneel: @title

en: Reactions
et: Reaktsioonid

en: XML sitemap
et: XML sisukaart

en: Default priority
et: Vaikimisi prioriteet

en: Locking
et: Lukustus

en: Form settings
et: Vormi seaded

en: Time grouping
et: Grupeerimine aja järgi

en: Half hour
et: Pooltund

en: Empty day
et: Tühjenda päev

en: Custom input format
et: Kohandatud sisestuse vorming

en: Content type name
et: Sisutüübi nimi

en: Date Tools
et: Kuupäevatööriistad

en: Date browser
et: Kuupäeva lehitseja

en: Date browser style
et: Kuupäeva lehitseja stiil

en: Creates back/next navigation.
et: Loob edasi/tagasi navigeerimiselemendid.

en: Date (!base_table)
et: Kuupäev (!base_table)

en: Taxonomy Term
et: Taksonoomiatermin

en: References
et: Viited

en: Edit link settings
et: Muuda lingi seadeid

en: Check settings
et: Kontrolli seadeid

en: manage fields
et: väljade haldamine

en: @field_name (Locked)
et: @field_name (lukus)

en: Group name (a-z, 0-9, _)
et: Grupi nimi (a-z, 0-9, _)

en: %name must be a positive integer.
et: %name peab olema positiivne täisarv.

en: Custom label
et: Kohandatud silt

en: Regional settings
et: Regionaalseaded

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Elements
et: Elemendid

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
et: Selle URL'i tähtsus võrreldes teiste URL'idega sellel veebilehel.

en: Default (@value)
et: Vaikimisi (@value)

en: Sitemap file
et: Sisukaardi fail

en: Sitemap URL
et: Sisukaardi veebiaadress

en: XML sitemap cache directory
et: XML sisukaardi puhvri kataloog

en: Search Engines
et: Otsingumootorid

en: Adds content links to the sitemap.
et: Lisa sisu viiteid sisukaarti.

en: Enter the title or NID of a node
et: Sisesta sisu pealkiri või id

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
et: Võimalikud sisupaigutused on jagatud kategooriatesse. Jätkamiseks vali palun vasakult kategooria.

en: (highest)
et: (kõrgeim)

en: (normal)
et: (tavaline)

en: (lowest)
et: (madalaim)

en: XML sitemap link count
et: XML sisukaardi viidete arv

en: Show End Date
et: Näita lõpu kuupäeva

en: Inclusion: @value
et: Sisalduvus: @value

en: Priority: @value
et: Tähtsus: @value

en: Save !type
et: Salvesta !type

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused

en: features
et: võimalused

en: Unique
et: Ainulaadne

en: Robots
et: Robotid

en: Check for updates of disabled modules and themes
et: Kontrollitakse ka väljalülitatud moodulite ning kujunduste uuendusi

en: Content statistics
et: Sisu statistika

en: User blog
et: Kasutaja blogi

en: All polls
et: Kõik küsitlused

en: Taxonomy: term
et: Klassifikatsioon: termin

en: Select a term or terms from @vocabulary.
et: Vali sõnastikust @vocabulary üks või mitu terminit.

en: Taxonomy term: ID
et: Klassifikatsiooni termin: ID

en: User: name
et: Kasutaja: nimi

en: Vocabulary: ID
et: Sõnastik: ID

en: Custom: @title
et: Erilahendus: @title

en: A search form with advanced options.
et: Täpsemate valikutega otsinguvorm.

en: No rules
et: Pole reegleid

en: Visibility rules
et: Nähtavuse reeglid

en: Title type
et: Pealkirja tüüp

en: Manually set
et: Käsitsi sisestatud

en: From pane
et: Paani seadetest

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
et: See õigus tuleneb sisseloginud kasutaja rollist.

en: styles
et: stiilid

en: Does not start with
et: Ei alga

en: Does not end with
et: Ei lõppe

en: The view %name has been saved.
et: Vaade %name on salvestatud.

en: Jump menu
et: Hüpikmenüü

en: Libraries
et: Teegid

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Lock language (Cannot be changed).
et: Lukusta keel (keelt ei saa muuta).

en: Site email address
et: Saidi e-posti aadress

en: Length is shorter than
et: Pikkus on lühem kui

en: shorter than
et: lühem kui

en: Length is longer than
et: Pikkus on pikem kui

en: longer than
et: pikem kui

en: SQL Query
et: SQL päring

en: Exposed form
et: Avaldatud vorm

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Needs review
et: Vajab ülevaatamist

en: View changes
et: Vaata muudatusi

en: No redirects
et: Ümbersuunamised puuduvad

en: Converts non-latin text to US-ASCII and sanitizes file names.
et: Teisendab mitte-ladina teksti US-ASCII kodeeringusse ja puhastab failinimed.

en: No URL redirects available.
et: URL ümbersuunamised puuduvad.

en: Render
et: Renderdatud

en: There are no !items to display.
et: Pole ühtegi !items, mida kuvada.

en: List !type
et: !type nimekiri

en: MySQL Database
et: MySQL andmebaas

en: Default Database
et: Vaikimisi andmebaas

en: Server Directory
et: Kataloog serveris

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
et: Sisesta asukoht, kuhu varundusfailid salvestada. Suhteline kataloogitee on suhteline Drupali juurkataloogi suhtes. Veebiserveril peab olema õigus sellesse kataloogi kirjutada.

en: Change file mode (chmod)
et: Faili õiguste muutmine (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
et: Kui sa sisestad siia väärtuse, muudetakse varundusfaili õigused vastavalt sellele. Õigused näita oktaalarvuna (n.t 644 või 0644) või jäta see väli tühjaks, et seda võimalust mitte kasutada.

en: Change file group (chgrp)
et: Faili grupi muutmine (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
et: Kui sa sisestad siia väärtuse, määratakse varundusfail sellesse gruppi. Selle võimaluse keelamiseks jäta väli tühjaks.

en: Manual Backups Directory
et: Käsitsivarunduste kataloog

en: Scheduled Backups Directory
et: Plaaniliste varunduste kataloog

en: Save the backup files to any directory on the server which the web-server can write to.
et: Varundusfailide salvestamine samas serveris mõnda kataloogi, kuhu veebiserver kirjutada saab.

en: Import the backup directly into another database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
et: Andmebaasi varunduse otse importimine teise andmebaasi. Ka andmebaasi sihtkohtasid võib kasutada varunduse allikana.

en: Import the backup directly into another MySQL database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
et: Andmebaasi varunduse otse importimine teise MySQL andmebaasi. Ka andmebaasi sihtkohtasid võib kasutada varunduse allikana.

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
et: Varundusfailide salvestamine mõnda kataloogi FTP serveris.

en: FTP Directory
et: FTP kataloog

en: Save the backup files to a bucket on your !link.
et: Varundusfailide salvestamine oma !link korvi.

en: Amazon S3 account
et: Amazon S3 konto

en: Amazon S3 Bucket
et: Amazon S3 korv (bucket)

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
et: Varunduse saatmine e-kirja manusena määratud meiliaadressile.

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
et: Taastamise käigus kustuvad andmed osaliselt või täielikult, seda pole võimalik tagasi võtta. <strong>Alati katseta varundusfaile enne prooviserveris.</strong>

en: Backup Source
et: Varunduse allikas

en: Destinations
et: Sihtkohad

en: destination
et: sihtkoht

en: Add a new @s destination.
et: Lisa uus @s sihtkoht.

en: Choose the type of destination you would like to create:
et: Vali, mis liiki sihtkohta sa tahad luua:

en: list files
et: failide loend

en: Take site offline
et: Leht viiakse hooldusrežiimi

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
et: Taastamise ajaks viiakse leht hooldusrežiimi ning kuvatakse hooldusteadet. Pärast taastamise lõppemist pannakse leht jälle töörežiimile.

en: Untitled Profile
et: Ilma pealkirjata profiil

en: schedules
et: plaanitud

en: Untitled Schedule
et: Ilma pealkirjata plaaniline varundus

en: Settings Profile
et: Sätteprofiil

en: Once a second
et: Kord sekundis

en: Once a minute
et: Kord minutis

en: Once a week
et: Kord nädalas

en: Backup and Migrate makes the task of backing up your Drupal database and migrating data from one Drupal install to another easier. It provides a function to backup the entire database to file or download, and to restore from a previous backup. You can also schedule the backup operation. Compression of backup files is also supported.  The database backup files created with this module can be imported into this or any other Drupal installation with the !restorelink, or you can use a database tool such as <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> or the mysql command line command.
et: Varunduse ja migreerimise moodul teeb Drupali andmebaasi varundamise ning teise paigaldusse migreerimise lihtsamaks. See pakub kogu andmebaasi varundamise faili või selle allalaadimise funktsiooni. Sa võid varunduse ka ajastada. Toetatud on ka varundusfaili pakkimine. Selle mooduliga tehtud andmebaasi varundusfaile on võimalik importida kõigis teistes Drupali paigaldustes kasutades !restorelink, kuid võid kasutada ka andmebaasitööriistu nagu <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> või mysqli käsureaprogramme.

en: restore feature
et: taastamise võimalus

en: Quick Backup Tab
et: Kiirvarunduse sakk

en: Use this form to run simple manual backups of your database. Visit the !helppage for more help using this module
et: Selle vormi abil saab käsitsi käivitada lihtsa andmebaasi varundamise. Rohkem infot selle mooduli kasutamise kohta leiab !helppage lehelt.

en: Advanced Backup Tab
et: Täpsema varunduse sakk

en: Use this form to run manual backups of your database with more advanced options. If you have any !profilelink saved you can load those settings. You can save any of the changes you make to these settings as a new settings profile.
et: Selle vormi abil saad käivitada oma andmebaasi käsitsivarunduse täpsemate sätetega. Kui sul on mõni !profilelink salvestatud, võid laadida need sätted. Kõik muudatused võid salvestada uue sätteprofiilina.

en: settings profiles
et: seadistuste profiilid

en: Restore Tab
et: Taastamise sakk

en: Upload a backup and migrate backup file. The restore function will not work with database dumps from other sources such as phpMyAdmin.
et: Laadi üles varunduse ja kolimise varundusfail. Taastamise funktsioon ei tööta muudest allikatest pärit (näiteks phpMyAdmin) andmebaasi ärakirjetega.

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
et: Sihtkohad on asukohad, kuhu saad varundusfaile salvestada või kust neid laadida.

en: Files can be saved to a directory on your web server, downloaded to your desktop or emailed to a specified email account. From the Destinations tab you can create, delete and edit destinations or list the files which have already been backed up to the available destinations.
et: Faile võib salvesteada sinu veebiserveri kataloogi, laadida alla töölauale või saata meiliga määratud meilikontole. Sihtkohtade saki alt saad luua, kustutada ja muuda sihtkohti või vaadata juba neisse kohtadesse varundatud faile.

en: Profiles are saved backup settings. Profiles store your table exclusion settings as well as your backup file name, compression and timestamp settings. You can use profiles in !schedulelink and for !manuallink.
et: Profiilid on salvestatud varundussätted. Profiilidesse saab salvestada millised tabelid välja jätta, samuti määrata varundusfaili nime, tihenduse ja kuupäevatempli. Profiile saab kasutada nii !schedulelink kui !manuallinkte jaoks.

en: manual backups
et: käsitsi varundus

en: You can create new profiles using the add profiles tab or by checking the "Save these settings" button on the advanced backup page.
et: Sa võid luua uusi profiile kasutades profiilide lisamise sakki või kasutades täpsema varunduse lehel nuppu "Salvesta need sätted".

en: Automatically backup up your database on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
et: Andmebaasi automaatne regulaarne varundus kasutades <a href="!cronurl">croni</a> tööd.

en: Each schedule will run a maximum of once per cron run, so they will not run more frequently than your cron is configured to run. If you specify a number of backups to keep for a schedule, old backups will be deleted as new ones created. <strong>If specifiy a number of files to keep other backup files in that schedule's destination will get deleted</strong>.
et: Iga plaanipärast varundust käivitatakse maksimaalselt üks kord Cron-i hooldustöö kohta, seega mitte sagedamini kui töötab Cron. Kui sa määrad varunduste arvu, mitu ühe plaanipärase varundusliigi kohta alles hoida, kustutatakse uute varunduste loomisel vanu varundusfaile. <strong>Kui sa määrad säilitatavate varundusfailide arvu, kustutatakse teisi varundusfaile vastavas sihtkohas.</strong>

en: Quick Backup
et: Kiirvarundus

en: Backup now
et: Varunda kohe

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
et: Rohkem valikuid leiab <a href="!advancedurl">täpsema varunduse lehelt</a>.

en: Backup from !from to !to using !profile !submit
et: Varunda kohast !from kataloogi !to kasutades profiili !profile !submit

en: Save Without Backing Up
et: Salvesta ilma varunduseta

en: <p>Or you can restore one of the files in your <a href="!url">saved backup destinations.</a></p>
et: <p>Sa võid taastada ka mõne faili oma <a href="!url">salvestatud varunduste kataloogist.</a></p>

en: Advanced Backup
et: Täpsem varundus

en: Private files
et: Privaatsed failid

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Other blocks
et: Muud plokid

en: Restore now
et: Taasta kohe

en: The unique ID of the comment.
et: Kommentaari unikaalne ID.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
et: Arvuti IP-aadress, millelt kommentaar sisestati.

en: The name left by the comment author.
et: Kommentaari autori poolt sisestatud nimi.

en: The email address left by the comment author.
et: Kommenteerija lisatud e-posti aadress.

en: The home page URL left by the comment author.
et: Kommenteerija poolt sisestatud kodulehe URL.

en: The URL of the comment.
et: Kommentaari URL.

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: The URL of the comment's edit page.
et: Kommentaari muutmise lehe URL.

en: The date the comment was posted.
et: Kommentaari lisamise kuupäev.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
et: Kommentaari vanem juhul, kui kasutatakse kommentaari lõimesid.

en: The node the comment was posted to.
et: Postitus, mille kohta kommentaar sisestati.

en: The number of comments posted on a node.
et: Postitusele lisatud kommentaaride arv.

en: New comment count
et: Uute kommentaaride hulk

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
et: Postitusele pärast lugeja viimast külastust lisatud kommentaaride arv.

en: The type of the node.
et: Postituse tüüp.

en: The language the node is written in.
et: Keel, milles postitus on loodud.

en: The URL of the node.
et: Postituse URL.

en: The URL of the node's edit page.
et: Postituse muutmisvaate URL.

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev

en: The date the node was most recently updated.
et: Postituse viimase uuendamise kuupäev.

en: The author of the node.
et: Postituse autor.

en: Poll winner
et: Küsitluse võitja

en: The winning poll answer.
et: Küsitluse võitnud vastus.

en: Poll winner votes
et: Võitjale antud häälte arv

en: The number of votes received by the winning poll answer.
et: Võitvale valikule antud häälte koguarv.

en: Poll winner percent
et: Polli võiduprotsent

en: The number of visitors who have read the node.
et: Külastajate arv, kes on postitust lugenud.

en: The number of visitors who have read the node today.
et: Külastajate arv, kes on postitust täna lugenud.

en: Last view
et: Viimane vaatamine

en: The slogan of the site.
et: Saidi hüüdlause.

en: The administrative email address for the site.
et: Saidi administraatori e-posti aadress.

en: The URL of the site's front page.
et: Saidi avalehe URL.

en: Login page
et: Sisselogimise lehekülg

en: The URL of the site's login page.
et: Sisselogimislehe URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
et: Üleslaaditud faili unikaalne ID.

en: The name of the file on disk.
et: Faili nimi kettal.

en: The size of the file, in kilobytes.
et: Faili suurus kilobaitides.

en: The web-accessible URL for the file.
et: Üle veebist avatav faili URL.

en: The date the file was most recently changed.
et: Faili viimase uuendamies kuupäev.

en: The user who originally uploaded the file.
et: Kasutaja, kes faili algselt üles laadis.

en: The unique ID of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termi unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini nimetus.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
et: Selle terminiga seostatud postituste arv.

en: The URL of the taxonomy term.
et: Taksonoomia termini URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
et: Sõnastik, kuhu taksonoomia termin kuulub.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
et: Taksonoomia termini vanemtermin, kui see eksisteerib.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku unikaalne ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku nimetus.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastiku mittekohustuslik kirjeldus.

en: Term count
et: Terminite hulk

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
et: Taksonoomia sõnastikku kuuluvate terminite hulk.

en: The unique ID of the user account.
et: Kasutajakonto unikaalne ID.

en: The login name of the user account.
et: Kasutajakonto sisselogimisnimi.

en: The email address of the user account.
et: Kasutajakonto e-post.

en: The URL of the account profile page.
et: Konto profiili URL.

en: The url of the account edit page.
et: Konto muutmise lehe URL.

en: The date the user last logged in to the site.
et: Kuupäev, millal kasutaja lehele viimati sisse logis.

en: The date the user account was created.
et: Kuupäev, millal kasutajakonto loodi.

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Trigger the activation of this context
et: Selle konteksti ära tundmise tingimused

en: Actions to take when this context is active
et: Tegevused, mida käivitada, kui kirjeldatud kontekst on aktiivne

en: Add a reaction
et: Lisa reaktsioon

en: Changing these type settings will affect any items of this type that have either inclusion or priority set to default.
et: Need on globaalsed väärtused, mis kirjutatakse üle, kui samad väärtused on madalamal tasemel teisiti seadistatud.

en: Is new
et: On uus

en: Default country
et: Vaikimisi riik

en: Site maintenance account
et: Lehe hoolduskonto

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
et: Faili pole võimalik üles laadida, kuna sihtkoht %destination on ebakorrektne.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
et: Faili %source ei olnud võimalik üles laadida, kuna sihtkataloogis %directory juba on sama nimega fail.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
et: @count lubamatut HTML sõnet failis %file

en: (active tab)
et: (aktiivne sakk)

en: Status message
et: Olekuteade

en: Theme key "@key" not found.
et: Teema võtit "@key" ei leitud.

en: All pages except those listed
et: Kõigil lehtedel peale loetletute

en: Only the listed pages
et: Ainult loetletud lehtedel

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
et: Lehed, mille puhul see PHP kood tagastab <code>TRUE</code> (ainult ekspertidele)

en: Pages or PHP code
et: Lehed või PHP kood

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
et: Kui PHP valik on aktiivne, siis sisesta PHP kood %php vahele. Ole ettevaatlik, ebakorrektse PHP koodi käivitamine võib veebilehe katki teha.

en: Not customizable
et: Pole seadistatav

en: Restricted to certain pages
et: Piiratud teatud lehtedega.

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Text formats
et: Tekstiformaadid

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
et: Vastuste arv, mille korral loetakse teema "kuumaks".

en: Add new @node_type
et: Lisa uus @node_type

en: Forum navigation vocabulary
et: Foorumi navigeerimise sõnastik

en: Edit %name style
et: Muuda stiili %name

en: Override defaults
et: Kirjuta vaikeväärtused üle

en: Update style
et: Uuenda stiili

en: Select an effect to add.
et: Vali lisatav efekt.

en: Style name
et: Stiili nimetus

en: Create new style
et: Lisa uus stiil

en: Style %name was created.
et: Loodi stiil nimega %name.

en: !name must be a hexadecimal color value.
et: !name peab olema kuueteistkümnendkoodis väljendatud värvikood.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
et: Stiilid puuduvad. <a href="!url">Lisa uus</a>.

en: Image styles
et: Pildistiilid

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
et: Selle menüüviite tee. See võib olla Drupali sisene viide, näiteks %add-node, või väline URL, näiteks %drupal. Sisesta %front et tekitada viide esilehele.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Menüü maksimaalne sügavus on !maxdepth. Seda sügavust ületavaid menüüpunkte ei pakuta vanemlinkideks.

en: No Main links
et: Pealingid puuduvad

en: Source for the Main links
et: Pealinkide allikas

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
et: Vali, mida peaks pealinkidena (tavaliselt lehe ülaosas) kuvatama.

en: No Secondary links
et: Kõrvalmenüü lingid puuduvad

en: Source for the Secondary links
et: Kõrvalmenüü linkide allikas

en: manage display
et: halda kuva

en: Preview before submitting
et: Kuva eelvade enne salvestamist

en: Display author and date information.
et: Kuva infot autori ja kuupäeva kohta.

en: Author username and publish date will be displayed.
et: Kuvatakse autori kasutajanimi ning avaldamise kuupäev.

en: <em>Edit @type</em> @title
et: <em>Muuda @type</em> @title

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Use PHP for settings
et: Kasuta seadete jaoks PHP-d

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
et[0]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse vähemalt ühe tähemärgi pikkuse võtmesõna.
et[1]: Pead sisestama vähemalt ühe positiivse võtmesõna, milles on vähemalt @count tähemärki.

en: Searched %type for %keys.
et: Sisutüübist %type otsiti %keys.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
et: Postituste suurim arv, mida kuvatakse ülevaatlikel lehtedel, nagu näiteks avaleht.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
et: Seda lehte näidatakse, kui soovitud leht on selle kasutaja jaoks keelatud. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "ligipääs keelatud" lehte.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
et: Seda lehte kuvatakse, kui mitte mingi sisu ei sobi küsitud dokumendina. Jäta tühjaks, et kuvada tavalist "lehekülge ei leitud" lehte.

en: Description of your site, included in each feed.
et: Sinu saidi kirjeldus, mis lisatakse kõigile voogudele.

en: Users may set their own time zone.
et: Kasutajad võivad määrata enda ajavööndi.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
et: Teavita kasutajaid sisselogimise hetkel, kui nende ajavöönd ei ole seadistatud.

en: Only applied if users may set their own time zone.
et: Kehtib ainult siis, kui kasutajatel on lubatud oma ajavööndit määrata.

en: Time zone for new users
et: Ajavöönd uutele kasutajatele

en: Default time zone.
et: Vaikimis ajavöönd

en: Empty time zone.
et: Tühi ajavöönd.

en: Users may set their own time zone at registration.
et: Kasutajad võivad registreerimisel määrata enda ajavööndi.

en: Put site into maintenance mode
et: Vii veebisait hooldusrežiimi

en: Maintenance mode message
et: Teavitustekst hooldusrežiimis

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
et: Külastajatele hooldustööde ajal kuvatav teade.

en: Requires: !module-list
et: Vajab mooduleid: !module-list

en: Required by: !module-list
et: Vajalik moodulitele: !module-list

en: Public files
et: Avalikud failid

en: There is currently no content classified with this term.
et: Selle terminiga seotud sisu hetkel pole.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
et: Kataloogi %directory pole olemas või ei ole võimalik sinna kirjutada.

en: Picture directory
et: Piltide kataloog

en: E-mails
et: E-kirjad

en: Account cancellation confirmation
et: Kasutajakonto sulgemise kinnitus

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
et: Muuda teateid, mida saadetakse kasutajatele siis, kui nad üritavad oma kasutajakontot sulgeda.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Fixed width
et: Fikseeritud laius

en: Entity ID
et: Olemi ID

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Ungroupable filters
et: Grupeerimatud filtrid

en: Input required
et: Täitmine nõutud

en: Display all items
et: Kuva kõik kirjed

en: Display a specified number of items
et: Kuva ette antud arv kirjeid

en: Name (raw)
et: Nimi (toores)

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Change the machine name of this display.
et: Muuda selle kuva masinnime.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
et: Väljade grupeerimine ja agregeerimine (arvutamine)

en: The machine name of this display
et: Selle kuva masinnimi

en: This is machine name of the display.
et: See on selle kuva masinloetav nimi.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
et: Kui lubatud, võivad mõned väljad muutuda kättesaadamatuks. Kõik väljad, mis on grupeerimiseks valitud, ühendatakse ühte kirjesse kindla väärtuse järgi. Teiste agregeerimiseks valitud väljade peal rakendatakse kindlat funktsiooni. Näiteks võid sa postitused grupeerida pealkirja järgi ja loendada nid-d, et leida dubleerivad pealkirjad.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
et: <strong>Oluline!</strong> Sa oled muutnud kuva masinnime. Kõik, mis on sellele kuvaga spetsiifiliselt seotud, võib kuni nende uuendamiseni lakata töötamast. Et näha selle kujunduse soovitusi, pead vaate salvestama.

en: Include reset button
et: Lisa lähtestamise nupp

en: Reset button label
et: Lähtestamise nupu silt

en: Text on demand
et: Tekst nõudmisel

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
et: Vahele jäetavate kirjete arv. Näiteks, kui see väli on kolm, jäetakse kolm esimest kirjet vahele ning neid ei kuvata.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
et: Lehekülgede koguarv. Jäta tühjaks, et näidata kõiki lehekülgi.

en: Exposed options
et: Avalikud valikud

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
et: Nende valikute avalikustamine võimaldab kasutajal määrata vaate kuvamisel oma väärtused avalikustatud vormis.

en: Expose items per page
et: Avalikusta kirjete arv lehel

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
et: Kui valitud, võib kasutaja määrata, mitut kirjet vaate ühel leheküljel kuvada.

en: Expose Offset
et: Avalikusta nihe

en: All items
et: Kõik kirjed

en: Group results together
et: Grupeeri tulemused

en: - Choose -
et: - Vali -

en: Update and save
et: Uuenda ja salvesta

en: The page has been updated and saved.
et: Leht uuendati ja salvestati.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
et: See aadress on juba kasutusel. Süsteem ei saa olemasolevaid aadresse üle kirjutada.

en: @identifier is "@value"
et: @identifier on "@value"

en: @identifier is not "@value"
et: @identifier pole "@value"

en: Not equal to
et: Pole võrdne

en: Administer XML sitemap settings.
et: XML sisukaardi haldamine

en: Access developer information
et: Ligipääs arendusteabele

en: Field info
et: Välja info

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
et: Vaikimisi XML sisukaardi seadeid sellele @bundle saab muuta <a href="@link-type">siit</a>.

en: Government
et: Valitsus

en: Require all conditions
et: Kõik tingimused nõutud

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
et: Sel lehel on loetletud sisu, millega on seotud veebivorm.

en: Webform settings
et: Veebivormide sätted

en: Your submissions
et: Sinu vastused

en: Submission Number
et: Vastuse number

en: Submission ID
et: Vastuse ID

en: The date this submission was submitted.
et: Vastamise kuupäev.

en: XML sitemap maximum file size
et: XML sisukaardi maksimaalne faili suurus

en: The file description
et: Faili kirjeldus

en: Forum settings
et: Foorumi seaded

en: Wysiwyg profiles
et: Wysiwyg profiilid

en: Update preview
et: Uuenda eelvaadet

en: Edit media
et: Muuda meediat

en: Provides the core Media API
et: Media API baasfunktsionaalsus.

en: Edit all webform submissions
et: Kõigi veebivormi vastuste muutmine

en: Delete all webform submissions
et: Kõigi veebivormi vastuste kustutamine

en: Edit own webform submissions
et: Oma veebivormi vastuste muutmine

en: Delete own webform submissions
et: Oma veebivormi vastuste kustutamine

en: Footer first column
et: Jaluse esimene tulp

en: Footer second column
et: Jaluse teine tulp

en: Footer third column
et: Jaluse kolmas tulp

en: Footer fourth column
et: Jaluse neljas tulp

en: Is not empty (NOT NULL)
et: Pole tühi (NOT NULL)

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
et: Kui märgitud, saab kasutaja määrata, mitu kirjet tuleks algusest vahele jätta.

en: Submitter
et: Vastaja

en: Attachment before
et: Manus enne

en: Attachment after
et: Manus pärast

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
et: Loob Token API kasutusliidese ja laiendab tekstiasendajate nimekirja tuumas.

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
et: theme() funktsiooni ei ole võimalik välja kutsuda enne kõikide moodulite laadimist.

en: Add new XML sitemap
et: Lisa uus XML sisukaart

en: The sitemap has been saved.
et: Sisukaart on salvestatud.

en: Translation update status
et: Tõlke uuenduste olek

en: All your translations are up to date
et: Ükski tõlge ei vaja uuendamist

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Triptych first
et: Kolmiku esimene tulp

en: Triptych middle
et: Kolmiku keskmine tulp

en: Triptych last
et: Kolmiku viimane tulp

en: Letter spacing
et: Tähtede vahe

en: Word spacing
et: Sõnade vahe

en: Current theme is "@theme"
et: Praegune teema on "@theme"

en: - All vocabularies -
et: - Kõik sõnastikud -

en: Feed icons
et: Voo ikoonid

en: Site logo
et: Saidi logo

en: Term Description
et: Termini kirjeldus

en: Missing plugin
et: Puuduv plugin

en: Basic styles
et: Põhistiilid

en: A plain box with an optional border. You may set the color of the text and the border.
et: Tühi kast valikulise raamiga. Sa võid määrata teksti ja raami värvi.

en: Custom style
et: Kohandatud stiil

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Local action
et: Kohalik tegevus

en: Add media
et: Lisa pilt

en: Custom display settings
et: Kohandatud kuvasätted

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
et: Eralda faililaiendid tühiku või komaga ning ära sisesta laiendi ees olevat punkti.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
et: Saadaolevad muutujad on: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Custom content
et: Erilahendused

en: Add a new @plugin
et: Lisa uus @plugin

en: Edit @plugin %title
et: Muuda pluginat @plugin %title

en: Clone @plugin %title
et: Klooni @plugin %title

en: Import @plugin
et: Impordi @plugin

en: Export @plugin %title
et: Ekspordi plugin @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
et: Kas tahad kindlasti taastada %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele kirjele tehtud kohandused.

en: The item has been reverted.
et: See kirje on taastatud.

en: This action will permanently remove this item from your database..
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle kirje andmebaasist.

en: %title has been created.
et: %title on loodud.

en: %title could not be created.
et: %title polnud võimalik luua.

en: %title has been updated.
et: %title on uuendatud.

en: %title could not be updated.
et: %title polnud võimalik uuendada.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
et: Eksporditud definitsiooni saab importida asetades objektikoodi alumisele väljale.

en: @plugin %title was enabled.
et: @plugin %title lubati.

en: @plugin %title was disabled.
et: @plugin %title keelati.

en: Select style type
et: Vali stiili tüüp

en: Row number
et: Rea number

en: Panel pane
et: Paneeli leht

en: Add new pane
et: Lisa uus paneel

en: Customize this page
et: Muuda seda lehte

en: Builders
et: Koostajad

en: Copy source
et: Kopeeri lähtetekst

en: Context allows you to manage contextual conditions and reactions for different portions of your site. You can think of each context as representing a "section" of your site. For each context, you can choose the conditions that trigger this context to be active and choose different aspects of Drupal that should react to this active context.
et: Kontekst võimaldab hallata kontekstuaalseid sätteid ja reaktsioone kodulehe erinevate osade jaoks.

en: Show all regions
et: Näita kõiki regioone

en: The title of the current page.
et: Praeguse lehe pealkiri.

en: Account cancellation URL
et: Konto tühistamise aadress

en: One-time login URL
et: Ühekordne sisselogimise aadress

en: Tokens related to menu links.
et: Menüülinkidega seotud märgised.

en: The title of the menu link.
et: Menüülingi pealkiri.

en: Page number
et: Lehekülje number

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Verifications
et: Verifitseerimine

en: - Use default -
et: - Kasuta vaikimisi -

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
et: Vali vähemalt üks keel, mida tahad uuendada. Kui ühtegi pole märgitud, uuendatakse kõiki.

en: Refresh information
et: Värskenda andmeid

en: Fetched information about available updates from the server
et: Hangiti andmed serverist saadaolevate uuenduste kohta

en: Update source
et: Uuenduste allikas

en: Never (manually)
et: Mitte kunagi (käsitsi)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
et: Määra moodulite ja kujunduste tõlgete uuenduste kontrollimise sagedus.

en: Store downloaded files
et: Säilita allalaaditud faile

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
et: Olemasolevad tõlked asendatakse, uued tõlked lisatakse

en: Local files and remote server.
et: Sellest serverist ja tõlgete serverist.

en: Local files only.
et: Ainult sellest serverist.

en: Remote server only.
et: Ainult tõlgete serverist.

en: No information
et: Andmed puuduvad

en: Updating translation.
et: Tõlgete uuendamine.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
et: Viimati imporditud tõlgete ja saadaolevate uuenduste loend kõigile sisse lülitatud moodulitele ja keeltele.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
et: Kui saadaval on uuendusi, võid klõpsata tõlgete uuendamise nupul, et need alla laaditaks ja kohe imporditaks. <a href="@update-settings">Uuenduse sätete lehelt</a> võid seadistada ka automaatse tõlgete uuendamise.

en: Automatic update configuration
et: Automaatse uuendamise seaded

en: Error opening socket @socket
et: Viga pesa @socket avamisel

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
et: Määratud faili %file polnud võimalik kopeerida, kuna sihtkataloog ei ole õigesti seadistatud. Seda võivad põhjustada väärad faili- kataloogiõigused. Täpsem info on süsteemi logis.

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Missing text format: %format.
et: Puuduv tekstiformaat: %format.

en: Administrative overlay
et: Administratiivne ülekate

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
et: Sisselülitatuna on sinu veebisaidile ligipääs ainult kasutajatel, kellele on antud ligipääsuõigus lehele <a href="@permissions-url">Kasuta veebisaiti hooldusrežiimis</a>. Kõikidele teistele kasutajatele kuvatakse allolev teade. Autoriseeritud kasutajatel on võimalik sisse logida otse läbi <a href="@user-login">sisselogimislehe</a>.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
et: Üleslaaditud failide kataloogi alamkaust, kuhu pildid salvestatakse.

en: Last accessed
et: Viimati kasutatud

en: Fix 404 pages
et: Paranda 404 lehti

en: Add redirects for 404 pages.
et: Lisa suunamisi 404 lehtedele.

en: and where %property is %value
et: ja kus %property on %value

en: where %property is %value
et: kus %property on %value

en: and where
et: ja kus

en: After saving a new @entity
et: Pärast uue @entity salvestamist

en: created @entity
et: loodud @entity

en: After updating an existing @entity
et: Pärast olemasoleva @entity uuendamist

en: updated @entity
et: uuendatud @entity

en: Before saving a @entity
et: Enne @entity salvestamist

en: saved @entity
et: salvestatud @entity

en: After deleting a @entity
et: Pärast @entity kustutamist

en: deleted @entity
et: kustutatud @entity

en: Administer access rulesets
et: Ligipääsu reeglikomplektide haldus

en: Add, delete and edit custom access rulesets.
et: Kohandatud ligipääsu reeglikomplektide lisamine, muutmine ja kustutamine.

en: Delete this row
et: Kustuta see rida

en: remain here
et: jää siia

en: Go to your account
et: Mine oma kontole

en: your account
et: sinu konto

en: Choose animal
et: Vali loom

en: Configure animal
et: Seadista looma

en: Sheep
et: Lammas

en: Configure sheep
et: Seadista lammast

en: Lizard
et: Sisalik

en: Configure lizard
et: Seadista sisalikku

en: Choose your animal
et: Vali oma loom

en: Name your sheep
et: Anna oma lambale nimi

en: Administer custom content
et: Kohandatud sisu haldus

en: Add, edit and delete CTools custom stored custom content
et: CToolsi salvestatava kohandatud sisu loomine, muutmine ja kustutamine

en: Configure !plugin_title
et: Seadista !plugin_title

en: 404 Page not found
et: 404 Lehte ei leitud

en: 403 Access denied
et: 403 Ligipääs keelatud

en: Redirect destination
et: Ümbersuunamise sihtkoht

en: User signature
et: Kasutaja allkiri

en: The signature of a user.
et: Kasutaja allkiri.

en: Panel fields
et: Paneeli väljad

en: Displays the fields in a panel rather than using a template.
et: Kuvab väljad templiidi asemel paneelis.

en: Confirmation page
et: Kinnituse lehekülg

en: If enabled this webform will be available as a block.
et: Kui see valik on tehtud, siis on see veebivorm saadaval blokina.

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Media file selector
et: Meediafaili valija

en: Large filetype icon
et: Suur faililiigi ikoon

en: Delete and save
et: Kustuta ja salvesta

en: Enable and save
et: Lülita sisse ja salvesta

en: Disable and save
et: Lülita välja ja salvesta

en: Add @entity_type
et: Lisa @entity_type

en: (No information available)
et: (andmed puuduvad)

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
et: Faili %file polnud võimalik kopeerida, kuna sihtkataloog %destination pole õigesti seadistatud.

en: Hash
et: Räsi

en: Fixed value
et: Fikseeritud väärtus

en: Access Backup and Migrate
et: Ligipääs varundusele ja migreerimisele

en: Access the Backup and Migrate admin section.
et: Ligipääs varunduse ja migreerimise haldusele.

en: Perform a backup
et: Varukoopia tegemine

en: Back up any of the available databases.
et: Saadaolevate andmebaaside varundamine.

en: Access backup files
et: Ligipääs varundusfailidele

en: Access and download the previously created backup files.
et: Ligipääs varem loodud varundusfailidele ja nende allalaadimine.

en: Delete backup files
et: Varundusfailide kustutamine

en: Delete the previously created backup files.
et: Varem loodud varundusfailide kustutamine.

en: Restore the site
et: Saidi taastamine

en: Restore the site's database from a backup file.
et: Saidi andmebaasi taastamine varundusfailist.

en: Edit Backup and Migrate profiles, schedules and destinations.
et: Varunduse ja migreerimise profiilide, korraliste varunduste ja sihtkohtade haldamine.

en: file system settings
et: failisüsteemi sätete alt

en: Translation saved locally.
et: Tõlge salvestati siia serverisse.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
et: Iga tõlge saadetakse ka sellesse serverisse. Soovitatav on kasutada <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> serverit, et jagada tööd kogu Drupali kogukonnaga. Lisa kindlasti API-võti kasutajakonto sätete alt kõigile kasutajatele, kes tõlgivad.

en: Translation sent and accepted by @server.
et: Tõlge saadeti serverisse @server ja võeti vastu.

en: Configure searching for keywords from URLs that result in 404 errors.
et: URL-i päringus veaga 404 lõppenud päringute järgi koostatud otsingu seadistamine.

en: Enables modules to work with any entity type and to provide entities.
et: Võimaldab moodulitel kasutada ja sisaldada laiendatud olemite tüüpe.

en: Also includes !additional_dates.
et: Lisaaeg: !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
et: Kordub !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: The file.
et: Fail.

en: Asc
et: Kasvav

en: Custom blocks
et: Kohandatud plokid

en: Access the views administration pages.
et: Ligipääs vaadete administreerimise lehtedele

en: Bypass access control when accessing views.
et: Vaadete kuvamisel möödahiilimine ligipääsusätetest.

en: Add new view
et: Lisa uus vaade

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
et: selle vaate unikaalne masinloetav nimi. See tohib sisaldada ainult väiketähti, numbreid ja allkriipsu.

en: Weight for @display
et: @display kaal

en: Translation method
et: Tõlkemeetod

en: Approved comment
et: Lubatud kommentaar

en: Last Comment
et: Viimane kommentaar

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: File Usage
et: Failikasutus

en: No comment
et: Kommentaare pole

en: Query settings
et: Päringu sätted

en: The name and the description of this display
et: Selle kuva nimi ja kirjeldus

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
et: See nimi ilmub ainult haldusliideses selle vaate juures.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
et: See kirjeldus on näha ainult haldusliideses selle vaate juures.

en: This display's comments
et: Selle kuva kommentaar

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
et: Seda väärtust näeb ainult Views UI kasutajaliideses, seda võib kasutada selle kuva dokumenteerimiseks. Siia võid jätta märkmeid teistele praegustele või tulevastele halduritele selle kuva seadistamise põhjuste ja viisi kohta.

en: Include all items option
et: Kõigi kirjete vaatamise võimalus

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
et: Kui valitud, kuvatakse lisanupp kõigi kirjete kaasamiseks vaatesse.

en: Field Language
et: Välja keel

en: Table summary
et: Tabeli kokkuvõte

en: Translatable menu items: title and description.
et: Tõlgitavad menüükirjed: pealkiri ja kirjeldus.

en: Content type names, descriptions, help texts.
et: Sisutüüpide nimed, kirjeldused ja abitekstid.

en: Vocabulary titles and term names for localizable vocabularies.
et: Tõlgitavate sõnastike pealkirjad ja terminite nimed.

en: The name of the content type.
et: Sisutüübi nimi.

en: The picture of the user.
et: Kasutaja pilt.

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL

en: Tokens related to menus.
et: Menüüdega seotud märgised.

en: The menu of the menu link.
et: Menüülingi menüü.

en: Add media from remote services
et: Lisa meedia välisest teenusest

en: Approve link
et: Luba link

en: View help topics
et: Abi teemade vaatamine

en: View help popups
et: Abi vaatamine hüpikaknas

en: View help index
et: Abi sisukorra vaatamine

[ctx: datetime]
en: Year
et: Aasta

[ctx: datetime]
en: Month
et: Kuu

[ctx: datetime]
en: Week
et: Nädal

[ctx: datetime]
en: Day
et: Päev

en: View Repeating Dates
et: Korduvate kuupäevade kuvamine

[ctx: datetime]
en: Hour
et: Tund

[ctx: datetime]
en: Minute
et: Minut

[ctx: datetime]
en: Second
et: Sekund

[ctx: date_order]
en: First
et: Esimene

[ctx: date_order]
en: Second
et: Teine

[ctx: date_order]
en: Third
et: Kolmas

[ctx: date_order]
en: Fourth
et: Neljas

[ctx: date_order]
en: Fifth
et: Viies

[ctx: date_nav]
en: Prev
et: Eelmine

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine

en: Configure the Date Popup settings.
et: Kuupäeva hüpikakna seadistused.

[ctx: date_order]
en: Every
et: Iga

[ctx: day_name]
en: Sunday
et: Pühapäev

[ctx: day_name]
en: Monday
et: Esmaspäev

[ctx: day_name]
en: Tuesday
et: Teisipäev

[ctx: day_name]
en: Wednesday
et: Kolmapäev

[ctx: day_name]
en: Thursday
et: Neljapäev

[ctx: day_name]
en: Friday
et: Reede

[ctx: day_name]
en: Saturday
et: Laupäev

en: Administer date tools
et: Kuupäevatööriistade haldamine

en: Weight for new group
et: Uue grupi kaal

en: User role names
et: Kasutajarollide nimed

en: Administer Google Analytics
et: Google statistika haldamine

en: Allows your site to be tracked by Google Analytics by adding a Javascript tracking code to every page.
et: Seadistab saidi Google Analytics'i statistikarakenduse jaoks, lisades JS jälgimiskoodi igale lehele.

en: Add link title
et: Lisa lingi pealkiri

en: 5 minute
et: 5 minutit

en: 15 minute
et: 15 minutit

en: Domain: @domain
et: Domeen: @domain

en: Administer content translations
et: Sisu tõlgete haldamine

en: Language selection
et: Keele valik

en: Name (localized)
et: Nimi (tõlgitud)

en: Description (localized)
et: Kirjeldus (lokaliseeritud)

en: Vocabulary (localized)
et: Sõnastik (lokaliseeritud)

en: Translation sets
et: Tõlgete komplektid

en: Show "Save draft" button
et: Näita "Salvesta mustand" nuppu.

en: This menu item belongs to a node, so it will have the same language as the node and cannot be localized.
et: See menüüpunkt on seotud node tüüpi sisuga ja saab oma keeleväärtuse automaatselt node küljest.

en: For localizable elements, to have all items available for translation visit the <a href="@locale-refresh">translation refresh</a> page.
et: Kasuta <a href="@locale-refresh">tõlgete värskenduse lehte</a>, et tõlgete nimekirja uuendada.

en: Site Information
et: Saidi informatsioon

en: Bypass views access control
et: Viewsi ligipääsureeglitest möödahiilimine

en: No results behavior
et: Käitumine, kui tulemusi pole

en: Add view from template
et: Lisa vaade mallist

en: Show "Page not found"
et: Näita "Lehte ei leitud"

en: Display a summary
et: Kuva kokkuvõtet

[ctx: Sort order]
en: Default sort
et: Vaikimisi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Date
et: Kuupäeva järgi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Numerical
et: Numbrite järgi sortimine

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
et: Tähestikuline sortimine

en: Enable to allow users to select multiple items.
et: Luba kasutajatel mitme välja valimine

en: Save & exit
et: Salvesta ja välju

en: Continue & edit
et: Jätka ja muuda

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
et: Muuda oma vaate kuvasid või lisa uusi kuvasid.

en: edit view name/description
et: muuda vaate nime/kirjeldust

en: analyze view
et: analüüsi vaadet

en: clone view
et: klooni vaade

en: export view
et: ekspordi vaade

en: delete view
et: kustuta vaade

en: Add !display
et: Lisa !display

en: Auto preview
et: Automaatne eelvaade

en: Preview with contextual filters:
et: Kontekstifiltrite eelvaade:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
et: Eralda kontekstifiltri väärtused "/" märgiga, näiteks 40/12/10.

en: Apply and continue
et: Rakenda ja jätka

en: @current of @total
et: @current / @total

en: No filters have been added.
et: Filtreid ei ole lisatud.

en: Drag to add filters.
et: Lohista filtrite lisamiseks.

en: Add and configure @types
et: Lisa ja seadista valitud @types

en: Show filters on the list of views
et: Näita filtreid Vaadete loetelus

en: Show advanced help warning
et: Näita teadet "Täiendatud abi" kohta

en: Show the SQL query
et: Näita seda SQL päringut

en: Show performance statistics
et: Näita soorituse statistikat

en: Unformatted list
et: Vormindamata nimekiri

en: HTML list
et: HTML nimekiri

en: Contextual filters
et: Kontekstifiltrid

en: contextual filters
et: kontekstipõhised filtrid

en: Contextual filter
et: Kontekstifilter

en: filter criteria
et: filtri kriteerium

en: Filter criterion
et: Filtri kriteeriumid

en: no results behavior
et: käitumine, kui tulemusi pole

en: Show a marker if the content is new or updated.
et: Kuvatakse markerit, kui sisu on uus või uuendatud.

en: Show only content that is new or updated.
et: Näidatakse ainult uut või uuendatud sisu.

en: Content ID from URL
et: Sisu ID URL-ist

en: Multiple field settings
et: Mitmikvälja seaded

en: Hide attachments in summary
et: Manused varjatakse kokkuvõttes

en: Block caching
et: Ploki puhverdamine

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt kõik sellele vaatele tehtud kohandused.

en: The view has been reverted.
et: See vaade on taastatud.

en: This action will permanently remove the view from your database.
et: See tegevus eemaldab jäädavalt selle vaate andmebaasist.

en: Create a page
et: Loo sisuleht

en: Create a menu link
et: Loo menüülink

en: Feed path
et: Voo asukoht

en: Create a block
et: Loo plokk

en: of type
et: tüüpi

en: tagged with
et: siltidega

en: titles
et: pealkirjad

en: Hide view
et: Peida vaade

en: Zen sub-themes are the ultimate starting themes for Drupal 7. Read the <a href="http://drupal.org/node/873778">online docs</a> or the included README-FIRST.txt on how to create a theme with Zen.
et: Zen'i alamteemad on Drupal 7 ülimaks lähteteemaks. Loe <a href="http://drupal.org/node/873778">veebidokumentatsiooni</a> või kaasapandud faili README-FIRST.txt, et õppida, kuidas luua Zen'iga uus teema.

en: Value of variable !name
et: Muutuja !name väärtus

en: Variable Information and basic variable API
et: Muutujate informatsioon ja rohujuuretasandil muutujate API

en: Extends File fields to allow referencing of existing files, remote files, and server files.
et: Laiendab faili väljaparameetreid, lubamaks viiteid olemasolevatele failidele, kaughalduse kaudu hallatavatele failidele ja serveris asuvatele failidele.

en: Date field values
et: Kuupäeva välja väärtused

en: Media browser settings
et: Meediabrauseri seadistus

en: The following are a list of URL redirects that point to this @entitytype.
et: Nimekiri URL ümbersuunamistest, mis viitavad selle @entitytype pihta.

en: Add URL redirect to this @entitytype
et: Lisa URL ümbersuunamine

en: References list
et: Viidete nimekiri

en: Submission
et: Vastus

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
et: Võimaldab tõlgete automaatse allalaadimise ja uuendamise.

en: The last element of the array.
et: Massiivi viimane element.

en: Save and translate
et: Salvesta ja tõlgi

en: menu items
et: menüükirjed

en: - Select a language -
et: - Vali keel -

en: No multilingual options for @item_name_multiple. Only the @container_name will be translatable.
et: @item_name_multiple ei ole tõlgitav. Tõlgitav on ainult @container_name.

en: Localize. @item_name_multiple_capitalized are common for all languages, but their name and description may be localized.
et: Lubatud on lokaliseerimine. @item_name_multiple_capitalized on samad kõikides keeltes, aga nende nimetus ja kirjeldus on tõlgitavad.

en: Translate. Different @item_name_multiple will be allowed for each language and they can be translated.
et: Lubatud on tõlkimine. Erinevates keeltes on lubatud erinevad @item_name_multiple ja neid saab tõlkida.

en: Translate and Localize. @item_name_multiple_capitalized with language will allow translations. @item_name_multiple_capitalized without language will be localized.
et: Tõlgi ja lokaliseeri. @item_name_multiple_capitalized, millel on keel valitud, on tõlgitavad. @item_name_multiple_capitalized, millel pole keelt valitud, on lokaliseeritavad.

en: Fixed Language. @item_name_multiple_capitalized will have a global language and they will only show up for pages in that language.
et: Keel on fikseeritud. @item_name_multiple_capitalized on kõik ühes keeles ja nad on nähtavad ainult seda keelt kuvavatel lehtedel.

en: Unsorted
et: Segamini

en: There are no @titles to display.
et: Pole ühtegi @titles, mida kuvada.

en: View: @view
et: Vaade: @view

en: View: @view: @display
et: Vaade: @view: @display

en: Field instance
et: Välja instants

en: Translation saved locally for user defined string.
et: Tõlge salvestati siia serverisse kasutajamääratud sõnena.

en: Double quotation marks
et: Jutumärgid

en: Hyphen
et: Sidekriips

en: Equal sign
et: Võrdusmärk

en: Dollar sign
et: Dollari märk

en: Question mark
et: Küsimärk

en: Backslash
et: Längkriips

en: Customize label HTML
et: Kohanda sildi HTML

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
et: Luba külastajatel seda filtrit muuta

en: reorder displays
et: muuda kuvade järjekorda

en: view @display
et: vaata @display

en: clone @display_title
et: klooni @display_title

en: delete @display_title
et: kustuta @display_title

en: disable @display_title
et: keela @display_title

en: Aggregation settings
et: Agregeerimise seaded

en: Apply (all displays)
et: Lisa (kõikides kuvades)

en:  new
et:  uus

en: @group (historical data): @field
et: @group (ajaloolised andmed): @field

en: Also known as: !also.
et: Tuntud ka kui: !also.

en: Today (page)
et: Täna (leht)

en: Today (block)
et: Täna (plokk)

en: Today's popular content
et: Tänane populaarne sisu

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: @entity using @field
et: @entity kasutab @field

en: Use aggregation
et: Lubada väljade koondamine

en: Wysiwyg profile
et: Wysiwyg profiil

en: Allows to edit content with client-side editors.
et: Võimaldab sisu muutmise kasutajapoolse redaktori abil.

en: Language neutral (Recommended).
et: Neutraalne keel (soovituslik)

en: A date in '@type' format. (%date)
et: Kuupäev '@type' vormingus. (%date)

en: The size of the file, in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: A random number from 0 to @max.
et: Juhuslik number: 0 - @max.

en: @type field.
et: @type väli.

en: Also known as %labels.
et: Tuntud ka kui %labels.

en: 10 minute
et: 10 minutit

en: 30 minute
et: 30 minutit

en: !start-date to !end-date
et: !start-date kuni !end-date

en: Makes date/time fields available.
et: Võimaldab kuupäeva/kellaaja väljad.

en: The value input for field %field is invalid:
et: Välja %field väärtus on väär:

en: The value @date does not match the expected format.
et: Väärtus @date ei ole korrektses formaadis.

en: System date settings
et: Süsteemi kuupäeva seadistus

[ctx: datetime]
en: Date
et: Kuupäev

[ctx: datetime]
en: Time
et: Kellaaeg

en: E.g., @date
et: Nt. @date

en: All submissions
et: Kõik vastused

en: Hide empty column
et: Peida tühi tulp

en: The %dependency library, which the %library library depends on, is not installed.
et: Sõltuvusteek %dependency, millest teek %library sõltub, pole paigaldatud.

en: The version %dependency_version of the %dependency library is not compatible with the %library library.
et: Sõltuvusteegi %dependency versioon %dependency_version ei ole ühilduv teegiga %library.

en: The %library library could not be found.
et: Teeki %library ei leitud.

en: The version of the %library library could not be detected.
et: Teegi %library versiooni ei suudetud tuvastada.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
et: Teegi %library paigaldatud versioon %version ei ole toetatud.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
et: %variant varianti teegist %library ei leitud.

en: @entity is viewed
et: @entity vaadatakse

en: viewed @entity
et: vaadati @entity

en: Uploaded file.
et: Üleslaaditud fail.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
et: Väiksem kuva (throbber) ei näita uuenduste olekut, kuid võtab vähem ruumi. Edenemise riba on abiks suurte üleslaadimiste jälgimiseks.

en: Generate automatic URL alias
et: Loo automaatne URL alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
et: Võta see linnuke ära, kui soovid aliase käsitsi sisestada.

en: Configure URL alias patterns.
et: Seadista URL aliase muster.

en: Overview of fields used in all views.
et: Vaadetes kasutatavate väljade ülevaade.

en: And/Or, Rearrange
et: Ning/või, ümberkorraldamine

en: No fields have been used in views yet.
et: Selles vaates ei ole välju veel kasutatud.

en: The user permissions.
et: Kasutaja õigused

en: You don't have translatable entity types.
et: Sul ei ole tõlgitavaid olemi tüüpe.

en: Use a pager
et: Kasuta leheküljenumbreid

en: Total submissions limit
et: Vastuste koguarv

en: Limit the total number of allowed submissions.
et: Piira vastuste koguarv.

en: Per user submission limit
et: Vastuste koguarv kasutaja kohta

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
et: Piira !count vastust kasutaja kohta !timespan jooksul

en: Limit to !count total submission(s) !timespan
et: Piira !count vastust !timespan jooksul

en: Only the latest !number submissions
et: Ainult !number viimast vastust

en: The user who sent the webform submission.
et: Veebivormi vastuse saatnud kasutaja.

en: Webform Submission
et: Veebivormi vastus

en: Webform submissions of the given user.
et: Selle kasutaja veebivormi vastused.

en: 1 item
et: 1 element

en: The description of the view.
et: Vaate kirjeldus.

en: The title of current display of the view.
et: Praeguse vaate pealkiri.

en: Apostrophe
et: Ülakoma

en: Date in the form of CCYYMMDD.
et: Kuupäev kujul CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
et: Kuupäev kujul YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
et: Kuupäev kujul YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
et: Kuupäev kujul MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
et: Kuupäev kujul DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
et: Kuupäev kujul WW (01 - 53).

en: monday wednesday friday
et: esmaspäev kolmapäev reede

en: Result summary
et: Tulemuse kokkuvõte

en: Use site default RSS settings
et: Kasuta saidi vaikimis RSS seadeid

en: No lock
et: Pole lukustust

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
et: Koha peal muudetud tõlked säilitatakse, ainult imporditud tõlkeid muudetakse, uued tõlked lisatakse.

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
et: Kõik olemasolevad tõlked säilitatakse, uued tõlked lisatakse.

en: @language: <em>No installed translation</em>
et: @language: <em>tõlge pole paigaldatud</em>

en: Recommended version: @version (!date)
et: Soovituslik versioon: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
et: Eemaldatud tõlge on saadaval

en: No available translations found
et: Ühtegi tõlget pole saadaval

en: to:
et: kuni:

en: Select media
et: Vali meedia

en: Remove media
et: Eemalda meediafail

en: Keep the current theme CSS
et: Kasuta praeguse kujunduse CSS-i.

en: Printer, email and PDF versions
et: Printimise, e-posti ja PDFi genereerimise seaded

en: Send by email
et: Saada e-kirjaga

en: Send this page by email.
et: Saada see leht e-kirjaga.

en: The date the webform was submitted.
et: Veebivormile vastamise kuupäev.

en: All variables
et: Kõik muutujad

en: Field "@name".
et: Väli "@name".

en: Submitted on [submission:date:long]
et: Vastatud [submission:date:long]

en: Submitted by user: [submission:user]
et: Vastas: [submission:user]

en: Submitted by anonymous user: [submission:ip-address]
et: Vastas anonüümne kasutaja: [submission:ip-address]

en: There are %name variables in this form
et: Selles vormis kasutatakse %name muutujaid

en: Check you are editing the variables for the right %realm value or select the desired %realm.
et: Kontrolli, et muudad õiget väärtuste hulka %realm

en: This is a @name variable.
et: See on @name muutuja.

en: Display "Access Denied"
et: Kuva "Ligipääs keelatud"

en: grouped
et: grupeeritud

en: @entity types
et: @entity tüübid

en: There are no enabled views.
et: Ei ole lubatud vaateid.

en: Display fields as RSS items.
et: Kuva välju RSS elementidena.

en: - No value -
et: - Väärtust pole -

en: Unfiltered text
et: Filtreerimata tekst
