DruStack (7.x-17.4) - en to sr translation catalogue (92 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Cancel
sr: Поништи

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: More
sr: Више

en: Advanced options
sr: Напредне опције

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: edit
sr: измени

en: Import
sr: Увоз

en: Export
sr: Извоз

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: never
sr: никада

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: n/a
sr: нема

en: Mail
sr: Пошта

en: Database type
sr: Тип базе података

en: file
sr: фајл

en: Error
sr: Грешка

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: 1 hour | @count hours
sr[0]: @count час
sr[1]: @count часа
sr[2]: @count[2] часова

en: 1 day | @count days
sr[0]: @count дан
sr[1]: @count дана
sr[2]: @count[2] дана

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Mode
sr: Режим

en: Performance
sr: Перформнсе

en: This field is required.
sr: Ово поље је обавезно.

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Template
sr: Шаблон

en: Save settings
sr: Сачувај подешавања

en: Database name
sr: Назив базе података

en: English
sr: енглески

en: View user profile.
sr: Преглед профила корисника

en: Languages
sr: Језици

en: None.
sr: Ништа.

en: First day of week
sr: Први дан у недељи

en: warning
sr: упозорење

en: Site information
sr: Информације о сајту

en: MB
sr: МБ

en: !name field is required.
sr: Морате да попуните поље !name.

en: Processing
sr: Обрада

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sr: Грешка приликом учитавања фајла. Учитан фајл се не може преместити.

en: Default time zone
sr: Подразумевана временска зона

en: file system
sr: Систем фајлова

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.

en: The directory %directory is not writable
sr: Упис у директоријум %directory није дозвољен.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sr: Не може да се уписивати у директоријум %directory , јер нема одговарајућу дозволу.

en: 1 year | @count years
sr[0]: @count година
sr[1]: @count године
sr[2]: @count[2] година

en: 1 week | @count weeks
sr[0]: @count недеља
sr[1]: @count[1] недеље
sr[2]: @count[2] недеља

en: 1 min | @count min
sr[0]: @count минут
sr[1]: @count минуте
sr[2]: @count[2] минута

en: 1 sec | @count sec
sr[0]: @count секунда
sr[1]: @count секунде
sr[2]: @count[2] секунди

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
sr: Одабрани фајл %file не може бити послат, јер одредишни директоријум %directory није исправно конфигурисан.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
sr: Одабарани фајл %file не може да се копира, јер не постоји фајл са овим именом. Молим проверите да ли сте задали исправни назив фајла.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
sr: Изабрани фајл %file не може бити копиран, зато што већ постоји фајл са истим именом на одредишту.

en: The selected file %file could not be copied.
sr: Изабрани фајл %file не може бити копиран.

en: The removal of the original file %file has failed.
sr: Уклањање оригиналног фајла %file није успело.

en: Reports
sr: Извештаји

en: Save translations
sr: Сачувај преводе

en: Original text
sr: Изворни текст

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sr: Из сигурносних разлога, учитан фајл је преименован у %filename.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sr: Фајл %file не може бити сачуван. Дошло је до непознате грешке.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sr: Дозвољени су само фајлови са следећим наставцима: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sr: Фајл је величине %filesize и премашује највећу величину фајла %maxsize.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sr: Грешка у слању. Послат фајл %file не може бити премештен на %destination одредиште.

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sr: Откривен је недозвољен избор. Молимо обратите се администратору сајта.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sr: Недозвољен избор %choice у %name елементу.

en: All languages
sr: Сви језици

en: locale
sr: локални

en: form
sr: формулар

en: Already added languages
sr: Већ додати језици

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
sr: Са ове адресе се аутоматски шаље електронска пошта приликом регистрације или захтева нове лозинке, као и остала обавештења. (Користите адресу која завршава као домен сајта да би сте спречили да електронска пошта буде означена као непожељна.)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sr: !name не може имати више од %max знакова али је тренутно дугачко %length знакова.

en: Illegal choice %choice in %name element.
sr: Недозвољен избор %choice у %name елементу.

en: Languages not yet added
sr: Језици који још нису додати

en: The string has been saved.
sr: Испис је сачуван.

en: The language selected for import is not supported.
sr: Изабрани језик за увоз није подржан.

en: Error importing interface translations
sr: Грешка при увозу превода окружења

en: Date and time
sr: Датум и време
