DruStack (7.x-17.5) - en to fa translation catalogue (2786 entries)

en: Home
fa: خانه

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Slideshow
fa: اسلایدشو

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: user
fa: کاربر

en: select
fa: انتخاب

en: Show on every page except the listed pages.
fa: در همه صفحات به‌جز صفحات لیست شده نشان بده.

en: Show on only the listed pages.
fa: فقط در صفحات لیست شده نشان بده.

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Reset to defaults
fa: بازنشاندن به پیش‌فرض

en: context
fa: زمینه

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Administer
fa: مدیریت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Markup
fa: نشانه گذاری

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: approve
fa: موافقت

en: E-mail
fa: پست الکترونیکی

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: کارکردها

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Totals
fa: مجموع

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Item
fa: آیتم

en: Private
fa: خصوصی

en: content
fa: محتوا

en: Development
fa: توسعه

en: Groups
fa: گروه‌ها

en: Is
fa: هست

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: Last Post
fa: آخرین ارسال

en: Closed
fa: بسته شده

en: yes
fa: بله

en: List
fa: لیست

en: Subject
fa: موضوع

en: Send email
fa: فرستادن نامه الکترونیکی

en: Actions
fa: عملکردها

en: disabled
fa: غیرفعال

en: Confirm
fa: تایید

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Age
fa: سن

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: more
fa: بیشتر

en: Create !type
fa: ساخت !type

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Article
fa: مقاله

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: footer
fa: پاورقی

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Priority
fa: اولویت

en: More
fa: بیشتر

en: Action
fa: عملکرد

en: Last updated
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: On
fa: روشن

en: For
fa: برای

en: Tags
fa: تگ‌ها

en: Block title
fa: عنوان بلوک

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Home page
fa: صفحه خانگی

en: Project
fa: پروژه

en: Download
fa: دانلود

en: Version
fa: نسخه

en: Go
fa: برو

en: view
fa: مشاهده

en: unpublished
fa: منتشر نشده

en: Overview
fa: مرورکلی

en: all
fa: همه

en: File
fa: فایل

en: Tag
fa: برچسب

en: File path
fa: مسیر فایل

en: Login
fa: ورود

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Links
fa: پیوندها

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: None
fa: هیچ

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: default
fa: پیش‌فرض

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیغام

en: Response
fa: پاسخ

en: Password
fa: گذرواژه

en: Block settings
fa: تنظیمات بلوک

en: Comment form
fa: فرم دیدگاه

en: User edit form
fa: فرم ویرایش کاربر

en: User contact form
fa: فرم تماس کاربر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Variable
fa: متغیر

en: Link
fa: پیوند

en: Image
fa: تصویر

en: Center
fa: وسط

en: Help text
fa: متن راهنما

en: Types
fa: انواع

en: Hierarchy
fa: سلسله مراتب

en: Multiple
fa: چندین

en: Required
fa: اجباری

en: root
fa: ریشه

en: Parent
fa: والد

en: Parents
fa: والدها

en: Depth
fa: عمق

en: none
fa: هیچ

en: Category
fa: دسته

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: edit
fa: ویرایش

en: Import
fa: ورود

en: Book
fa: کتاب

en: Export
fa: استخراج

en: Taxonomy term
fa: واژه رده بندی

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: settings
fa: تنظیمات

en: Back
fa: بازگشت

en: Node ID
fa: شناسه گره

en: Field
fa: فیلد

en: category
fa: دسته

en: header
fa: سر صفحه

en: Label
fa: برچسب

en: Changes
fa: تغییرات

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: username
fa: نام کاربری

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Font
fa: فونت

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Background
fa: زمینه

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Summary
fa: خلاصه

en: Display a PDF version of this page.
fa: نمایش یک نسخه PDF از این صفحه

en: Default page
fa: صفحه پیش‌فرض

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Open
fa: باز

en: Top
fa: بالا

en: Small
fa: کوچک

en: Large
fa: بزرگ

en: Sunday
fa: یک‌شنبه

en: Monday
fa: دوشنبه

en: Tuesday
fa: سه‌شنبه

en: Wednesday
fa: چهارشنبه

en: Thursday
fa: پنج‌شنبه

en: Friday
fa: جمعه

en: Saturday
fa: شنبه

en: Core
fa: هسته

en: High
fa: زیاد

en: Low
fa: کم

en: Archives
fa: آرشیوها

en: Schedule
fa: برنامه زمانی

en: Time
fa: زمان

en: Views
fa: نماها

en: Access
fa: دسترسی

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Audio
fa: صوتی

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Dimensions
fa: ابعاد

en: Filename
fa: نام فایل

en: Sync
fa: همگام‌سازی

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Modules
fa: ماژول‌ها

en: Form ID
fa: شناسه‌ی فرم

en: Manage
fa: مدیریت

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: Region
fa: ناحیه

en: Visible
fa: نمایان

en: link
fa: پیوند

en: Anchor
fa: لنگر

en: Display
fa: نمایش

en: Node type
fa: نوع گره

en: Menu
fa: منو

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: results
fa: نتایج

en: search
fa: جستجو

en: Teaser
fa: خلاصه

en: never
fa: هرگز

en: Event
fa: رویداد

en: Updated
fa: به‌روز

en: Text
fa: متن

en: Theme
fa: پوسته

en: Layout
fa: آرایش

en: theme
fa: پوسته

en: Screenshot for %theme theme
fa: پیش‌نمایش برای پوسته %theme

en: no screenshot
fa: بدون پیش‌نمایش

en: Display mode
fa: نحوه نمایش

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Component
fa: جزء

en: ID
fa: شناسه

en: Statistics
fa: آمار

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما حق دسترسی به این صفحه را ندارید.

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Attachment
fa: پیوست

en: Permitted file extensions
fa: پسوندهای مجاز فایل

en: Submission guidelines
fa: زاهنما های ثبت

en: n/a
fa: هیچ

en: Upload
fa: بارگذاری

en: Picture
fa: تصویر

en: Paths
fa: مسیرها

en: Subscriptions
fa: مشترکین

en: type
fa: نوع

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Before
fa: قبل از

en: After
fa: بعد

en: Database type
fa: نوع پایگاه داده

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: action
fa: عملکرد

en: Continue
fa: ادامه

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Default Settings
fa: تنظیمات پیش‌فرض

en: Check
fa: بررسی

en: Files
fa: فایل‌ها

en: file
fa: فایل

en: status
fa: وضعیت

en: User ID
fa: شناسه کاربر

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Contact
fa: تماس

en: no
fa: خیر

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Node
fa: محتوا

en: The subject of the message.
fa: موضوع پیغام.

en: Number of columns
fa: تعداد ستون‌ها

en: Separator
fa: جداکننده

en: Exclude
fa: استثنا

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Are you sure you want to delete %title?
fa: آیا از حذف %title اطمینان دارید؟

en: Link Title
fa: عنوان پیوند

en: Open link in new window
fa: بازکردن پیوند در ینجره جدید

en: Defines simple link field types.
fa: نوع فیلدهای پیوند ساده‌ای تعریف می‌کند.

en: term
fa: واژه

en: Menu item
fa: آیتم منو

en: Expanded
fa: گسترده

en: The name of the menu.
fa: نام منو.

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
fa: اختیاری. در منو, آیتم‌های سنگین‌تر ته‌نشین و سبک‌تر‌ها بالاتر قرار خواهند گرفت.

en: Frequently Asked Questions
fa: سوالات متداول

en: Printer-friendly version
fa: نسخه مناسب چاپ

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: All
fa: همه

en: days
fa: روزها

en: Access log
fa: ثبت وقایع دسترسی

en: Active
fa: فعال

en: Done
fa: انجام

en: Points
fa: امتیازها

en: Submit @name
fa: ارسال @name

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Submitted
fa: ثبت شده

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Panels
fa: پنل‌ها

en: Add content
fa: افزودن محتوا

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: بلوک

en: Add block
fa: افزودن بلوک

en: Display links
fa: نمایش پیوندها

en: Page
fa: صفحه

en: Embedded
fa: جایگذاری شده

en: View arguments
fa: آرگومان‌های نما

en: Three column 25/50/25
fa: سه ستون ۲۵/ ۵۰/ ۲۵

en: Left side
fa: سمت چپ

en: Middle column
fa: ستون میانی

en: Right side
fa: سمت راست

en: Three column 25/50/25 stacked
fa: سه ستون ۲۵/۵۰/۲۵ پشته شده است

en: Bottom
fa: پایین

en: Three column 33/34/33
fa: سه ستون ۳۳/۳۴/۳۳

en: Three column 33/34/33 stacked
fa: سه ستون پشته شده  ۳۳/ ۳۴/ ۳۳

en: Two column
fa: دو ستون

en: Two column stacked
fa: دو ستون پشته شده

en: 1 hour | @count hours
fa[0]: 1 ساعت
fa[1]: @count ساعت

en: 1 day | @count days
fa[0]: 1 روز
fa[1]: @count روز

en: Node links
fa: پیوندهای گره

en: Taxonomy terms
fa: واژه‌های رده بندی

en: User picture
fa: تصویر کاربر

en: Site name
fa: نام سایت

en: Site slogan
fa: شعار سایت

en: Node types
fa: انواع گره

en: User settings
fa: تنظیمات کاربری

en: Public registrations
fa: ثبت نام‌های عمومی

en: Only site administrators can create new user accounts.
fa: فقط مدیران سایت می‌توانند حساب های کاربری جدید بسازند.

en: Added
fa: اضافه شده

en: Database
fa: پایگاه داده

en: Not found
fa: پیدا نشد

en: Module
fa: ماژول

en: Off
fa: خاموش

en: Host
fa: میزبان

en: Available updates
fa: به‌روز رسانی‌های در دسترس

en: Never
fa: هیچوقت

en: Your changes have been saved.
fa: تغییرات شما ذخیره شد.

en: Up to date
fa: به‌روز

en: Update available
fa: به‌روزرسانی در دسترس است

en: Header
fa: سربرگ

en: Left sidebar
fa: کناره چپ

en: Right sidebar
fa: کناره راست

en: Footer
fa: پاورقی

en: Inline
fa: درون خطی

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Selected
fa: انتخاب شده

en: Hourly threshold
fa: آستانه زمانی

en: Your name
fa: نام شما

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Sender
fa: فرستنده

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Aggregator category
fa: گروه گردآورنده

en: Aggregator feed
fa: خوراک گردآورنده

en: Feed description
fa: شرح خوراک

en: Aggregator item
fa: آیتم گردآورنده

en: Source URL
fa: نشانی منبع

en: Creation date
fa: تاریخ ایجاد

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Revision ID
fa: شناسه بازبینی

en: Comment
fa: دیدگاه

en: Comment ID
fa: شناسه دیدگاه

en: Hostname
fa: نام میزبان

en: Score
fa: امتیاز

en: Published
fa: منتشر شده

en: Signature
fa: امضا

en: Filter
fa: فیلتر

en: Location
fa: مکان

en: Source string
fa: رشته منبع

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Sticky at top of lists
fa: ماندگار در بالای فهرست

en: Log message
fa: گزارش

en: Poll duration
fa: مدت استمرار نظرسنجی

en: Poll votes
fa: نتایج نظرسنجی

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: File name
fa: نام فایل

en: File size
fa: اندازه فایل

en: Vocabulary
fa: واژگان

en: Vocabulary ID
fa: شناسه واژگان

en: Term
fa: واژه

en: Term ID
fa: شناسه واژه

en: Term name
fa: نام واژه

en: User role
fa: نقش کاربر

en: E-mail address
fa: نشانی پست الکترونیک

en: Theme configuration
fa: پیکربندی پوسته

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Last login
fa: آخرین ورود

en: Time zone
fa: ناحیه زمانی

en: Field name
fa: نام فیلد

en: Field type
fa: نوع فیلد

en: Global settings
fa: تنظیمات سراسری

en: Title label
fa: عنوان

en: Fields
fa: فیلدها

en: Widget type
fa: نوع

en: Contains
fa: شاملِ

en: Does not contain
fa: شامل این مقدار نیست

en: Is less than
fa: کوچکتر است از

en: Is less than or equal to
fa: کوچکتر یا مساوی است با

en: Is equal to
fa: برابر است با

en: Is greater than or equal to
fa: بزرگتر یا مساوی است با

en: Is greater than
fa: بزرگتر است از

en: Is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Average
fa: میانگین

en: Count
fa: شمارش

en: Overridden
fa: رونویسی

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Watchdog
fa: نگهبان

en: Mode
fa: سبک

en: Normal
fa: عادی

en: Warning
fa: اخطار

en: blocked
fa: مسدود شده

en: active
fa: فعال

en: N/A
fa: هیچ

en: OK
fa: موافقت

en: Items
fa: آیتم‌ها

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Nodes
fa: گره‌ها

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Delete all
fa: حذف همه

en: Sort order
fa: ترتیب مرتب سازی

en: Up
fa: بالا

en: Performance
fa: کارایی

en: Flash
fa: فلش

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: This field is required.
fa: این فیلد اجباری است.

en: Textfield
fa: فیلد متنی

en: 1 day
fa: ۱ روز

en: Maximum
fa: حداکثر

en: Bar
fa: خط

en: Medium
fa: متوسط

en: Media
fa: رسانه

en: Sortable
fa: قابل مرتب‌سازی

en: Plain text
fa: متن ساده

en: help
fa: راهنما

en: Caching
fa: بکارگیری حافظه موقت

en: Month
fa: ماه

en: Details
fa: جزئیات

en: Widget
fa: ساختار

en: End Date
fa: تاریخ پایان

en: Id
fa: شناسه

en: Introduction
fa: معرفی

en: System
fa: سیستم

en: Domain
fa: دامنه

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Current
fa: جاری

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Terms
fa: واژه‌ها

en: email
fa: پست الکترونیکی

en: Send
fa: ارسال

en: Desc
fa: نزولی

en: Owner
fa: مالک

en: OR
fa: یا

en: Company
fa: شرکت

en: Add a role to the selected users
fa: افزودن یک نقش به کاربران انتخاب شده

en: help page
fa: صفحه راهنما

en: node
fa: محتوا

en: Transliteration
fa: حرف به حرف نویسی

en: directory
fa: دایرکتوری

en: General
fa: عمومی

en: Directory
fa: دایرکتوری

en: Cleanup
fa: پاک سازی

en: Calendar
fa: تقویم

en: Border
fa: حاشیه

en: Site map
fa: نقشه سایت

en: Method
fa: روش

en: Recent posts
fa: ارسال‌های اخیر

en: Recent posts for %1
fa: ارسال‌های اخیر %1

en: Day
fa: روز

en: Table
fa: جدول

en: Events
fa: رویدادها

en: here
fa: اینجا

en: am
fa: ق‌ظ

en: pm
fa: ب‌ظ

en: Now
fa: اکنون

en: All views
fa: همه بازدیدها

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Pattern for user account page paths
fa: الگوی مسیر‌های صفحه حساب کاربری

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Public Key
fa: کلید عمومی

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
fa: آدرس‌های پست الکترونیکی توسط <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> مخفی شده‌اند.

en: !time ago
fa: !time قبل

en: Other
fa: ساير

en: Backup
fa: پشتیبان

en: Quality
fa: کیفیت

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Basic
fa: پایه

en: Appearance
fa: ظاهر

en: access content
fa: دسترسی به محتوا

en: List type
fa: نوع لیست

en: Role
fa: نقش

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: Ignore
fa: چشم پوشی

en: Messaging
fa: تبادل پیغام

en: Your email
fa: پست الکترونیکی شما

en: First name
fa: نام

en: Last name
fa: نام خانوادگی

en: User login
fa: ورود کاربر

en: Log in
fa: ورود

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Link text
fa: متن پیوند

en: Add new comment
fa: افزودن دیدگاه جدید

en: Destination
fa: مقصد

en: Class
fa: کلاس

en: String
fa: رشته

en: Case
fa: مورد

en: Users
fa: کاربران

en: Referrer
fa: ارجاع دهنده

en: Exists
fa: وجود دارد

en: redirect
fa: هدایت

en: Site off-line message
fa: پیغام آفلاین سایت

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fa: @site در دست عملیات پشتیبانی و نگهداری است. به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. با تشکر از بردباری شما.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
fa: پیغامی که به کاربران هنگامی که سایت آفلاین است نمایش داده می‌شود.

en: Default front page
fa: صفحه اصلی پیش‌فرض

en: Both
fa: هردو

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Last
fa: آخرین

en: Maximum length
fa: حداکثر طول

en: Create content
fa: ایجاد محتوا

en: Save changes
fa: ذخیره تغییرات

en: Printer-friendly pages
fa: صفحات مناسب چاپ

en: Argument
fa: آرگومان

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Smiley
fa: شکلک

en: <All>
fa: <همه>

en: Tools
fa: ابزارها

en: Edit view
fa: ویرایش نما

en: Override
fa: بازنویسی

en: Clone
fa: کپی سازی

en: Administer views
fa: مدیریت نماها

en: Existing Views
fa: نماهای موجود

en: Default Views
fa: نماهای پیش فرض

en: Ascending
fa: صعودی

en: Descending
fa: نزولی

en: Normal menu item
fa: آیتم منوی معمولی

en: Down
fa: پایین

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Operator
fa: عملگر

en: Filters
fa: فیلترها

en: Optional
fa: اختیاری

en: Order
fa: سفارش

en: Add criteria
fa: افزودن معیار

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
fa: نام نما تنها می‌تواند شامل حروف انگلیسی، اعداد، و زیرخط باشد.

en: Views UI
fa: رابط کاربری نماها

en: Recent comments
fa: دیدگاه‌های اخیر

en: Node: ID
fa: گره : شناسه

en: Random
fa: تصادفی

en: Uncategorized
fa: دسته‌بندی نشده

en: Plain
fa: ساده

en: Position
fa: موقعیت

en: Integer
fa: صحیح

en: IP Address
fa: آدرس IP

en: Send to
fa: ارسال به

en: Basic settings
fa: تنظیمات پایه

en: Template
fa: قالب

en: Last checked
fa: آخرین بررسی

en: Node template
fa: قالب گره

en: Profile name
fa: نام پروفایل

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
fa: چنانچه کد PHP زیر مقدار <code>TRUE</code> را باز می‌گرداند بلوک را نمایش بده (PHP-mode, فقط برای کاربران حرفه‌ای).

en: Editor appearance
fa: ظاهر ویرایشگر

en: Toolbar location
fa: مکان نوار ابزار

en: Preformatted
fa: از قبل قالب‌بندی شده

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Profile
fa: نمایه

en: Level
fa: سطح

en: Close
fa: بستن

en: Votes
fa: آراء

en: Term description
fa: شرح واژه

en: fields
fa: فیلدها

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Operation
fa: عملکرد

en: reply
fa: پاسخ

en: Duration
fa: مدت

en: Original
fa: اصلی

en: Property
fa: ویژگی

en: Function
fa: تابع

en: Word count
fa: شمارش کلمات

en: Defaults
fa: پیش‌فرض‌ها

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: 1 Day
fa: ۱ روز

en: 2 Days
fa: ۲ روز

en: 3 Days
fa: ۳ روز

en: 4 Days
fa: ۴ روز

en: 5 Days
fa: ۵ روز

en: 6 Days
fa: ۶ روز

en: 1 Week
fa: ۱ هفته

en: 2 Weeks
fa: ۲ هفته

en: 1 Month
fa: ۱ ماه

en: 3 Months
fa: ۳ ماه

en: 6 Months
fa: ۶ ماه

en: 1 Year
fa: ۱ سال

en: City
fa: شهر

en: Logout
fa: خروج

en: Common settings
fa: تنظیمات مشترک

en: with comments
fa: با دیدگاه‌ها

en: without comments
fa: بدون دیدگاه‌ها

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Updated date
fa: تاریخ به روزرسانی

en: show
fa: نمایش بده

en: comments
fa: دیدگاه‌ها

en: Full
fa: کامل

en: Default language
fa: زبان پیش‌فرض

en: Rules
fa: قوانین

en: American Samoa
fa: ساموآی آمریکا

en: Georgia
fa: گرجستان

en: Guam
fa: گوام

en: Marshall Islands
fa: جزایر مارشال

en: Palau
fa: پالائو

en: Puerto Rico
fa: پورتوریکو

en: Full name
fa: نام و نام خانوادگی

en: duplicate
fa: تکراری

en: Database name
fa: نام پایگاه داده

en: Port
fa: درگاه

en: Regular expression
fa: عبارت منظم

en: Size of textfield
fa: اندازه فیلد متن

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Hidden
fa: پنهان

en: Approved
fa: تایید شده

en: Root
fa: ریشه

en: Create account
fa: ایجاد حساب

en: Undefined
fa: تعریف نشده

en: normal
fa: معمولی

en: minute
fa: دقیقه

en: Show
fa: نمایش

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: به ازای هر خط، مسیر یک صفحه را براساس ساختار مسیرهای دروپال وارد کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحات وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحات وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Other queries
fa: سایر پرس و جوها

en: Key
fa: کلید

en: WIDTHxHEIGHT
fa: طول x عرض

en: Maximum file size per upload
fa: حداکثر اندازه فایل برای هر بارگذاری

en: File Browser
fa: کاوشگر فایل

en: Upload file
fa: بارگذاری فایل

en: Display a printer-friendly version of this page.
fa: نمایش یک نسخه مناسب چاپ از این صفحه.

en: Open the printer-friendly version in a new window
fa: بازکردن نسخه مناسب چاپ در یک پنجره جدید

en: Send to printer
fa: ارسال به چاپگر

en: Timer
fa: زمان‌سنج

en: Change
fa: تغییر

en: English
fa: انگلیسی

en: in
fa: در

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Edit term
fa: ویرایش واژه

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن

en: Countries
fa: کشورها

en: Are you sure you want to delete these items?
fa: آیا از حذف این آیتم‌ها اطمینان دارید؟

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: ago
fa: پیش

en: 1 item | @count items
fa[0]: 1 آیتم
fa[1]: @count آیتم

en: Google
fa: گوگل

en: Clear
fa: پاک کردن

en: menu
fa: منو

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: No items selected.
fa: هیچ یک از آیتم‌ها انتخاب نشده است.

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Node title
fa: عنوان گره

en: Node body
fa: محتوای گره

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: View user profile.
fa: مشاهده نمایه کاربر.

en: Titles only
fa: فقط عناوین

en: Full text
fa: تمام متن

en: Feed settings
fa: تنظیمات خوراک

en: Source
fa: منبع

en: Date/Time
fa: تاریخ / ساعت

en: No groups found.
fa: هیچ گروهی پیدا نشد.

en: published
fa: منتشرشده

en: The changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شد.

en: Refine
fa: تصفیه

en: Undo
fa: باز گرداندن

en: Search results
fa: نتایج جستجو

en: Your search yielded no results
fa: جستجوی شما نتیجه‌ای در بر نداشت

en: Please enter some keywords.
fa: لطفا تعدادی کلمه کلیدی وارد کنید.

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Request new password
fa: درخواست گذرواژه جدید

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
fa: بازدیدکنندگان می‌توانند بدون نیاز به تایید مدیریت، حساب کاربری ایجاد کنند.

en: unlimited
fa: نامحدود

en: Replacement patterns
fa: الگوهای جایگزینی

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Available tokens
fa: توکن‌های موجود

en: Activity
fa: فعالیت

en: Add file
fa: افزودن فایل

en: (disabled)
fa: (غیرفعال)

en: Publishing options
fa: گزینه‌های انتشار

en: Create new revision
fa: ایجاد بازبینی جدید

en: First
fa: اولین

en: Query
fa: پرس و جو

en: Moderate
fa: مدیریت

en: Code length
fa: طول کد

en: Font size
fa: اندازه فونت

en: Characters to use in the code
fa: کارکترهای مورد استفاده در کد

en: The list of characters to use should not contain spaces.
fa: لیست کاراکترهای مورد استفاده نباید شامل کاراکتر فاصله باشد.

en: Math question
fa: سوال ریاضی

en: For language %lang_name (code %lang_code)
fa: برای زبان %lang_name (کد %lang_code)

en: Configure block
fa: پیکربندی بلوک

en: Period
fa: دوره

en: Site's time zone
fa: منطقه‌ی زمانی سایت

en: No time zone conversion
fa: عدم تبدیل منطقه‌ی زمانی

en: hour
fa: ساعت

en: Hour
fa: ساعت

en: Minute
fa: دقیقه

en: Second
fa: ثانیه

en: Site default
fa: پیش‌فرض سایت

en: Select list
fa: لیست انتخاب

en: Text field
fa: فیلد متنی

en: Long
fa: طولانی

en: Short
fa: کوتاه

en: is equal to
fa: برابر است با

en: is not equal to
fa: برابر نیست با

en: Date API
fa: API  تاریخ

en: Controls
fa: کنترل‌ها

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: AND
fa: و

en: None.
fa: هیچکدام.

en: Revert
fa: بازگشت

en: Empty
fa: خالی

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Notice
fa: اطلاعیه

en: any
fa: همه

en: Changes have been saved.
fa: تغییرات ذخیره شدند.

en: Your rating
fa: امتیاز شما

en: Log out
fa: خروج

en: views
fa: نماها

en: The settings have not been saved because of the errors.
fa: تنظیمات به علت رخ دادن خطا ذخیره نشد.

en: profile
fa: نمایه

en: First day of week
fa: اولین روز هفته

en: Immediately
fa: فورا

en: Transition
fa: انتقال

en: Autocomplete taxonomy
fa: تکمیل خودکار رده بندی

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Hours
fa: ساعت

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Are you sure you want to delete the block %name?
fa: آیا از حذف بلوک %name اطمینان دارید ؟

en: Red
fa: قرمز

en: White
fa: سفید

en: Fade
fa: محو شدن

en: Current status
fa: وضعیت فعلی

en: People
fa: افراد

en: terms
fa: واژه‌ها

en: warning
fa: هشدار

en: Site information
fa: اطلاعات سایت

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: or
fa: یا

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Results
fa: نتایج

en: open
fa: باز

en: Visitor
fa: بازدید کننده

en: Parent term
fa: واژه والد

en: Parent terms
fa: واژه‌های والد

en: Site map message
fa: پیام نقشه سایت

en: Define a message to be displayed above the site map.
fa: یک پیام برای نمایش در بالای نقشه سایت تعریف کنید

en: Site map content
fa: محتوای نقشه سایت

en: Show front page
fa: نمایش صفحه اصلی

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
fa: در صورت فعال بودن، این گزینه صفحه اصلی را در نقشه سایت قرار می‌دهد.

en: Categories settings
fa: تنظیمات دسته‌ها

en: Categories depth
fa: عمق دسته‌ها

en: RSS settings
fa: تنظیمات RSS

en: Include RSS links
fa: شامل پیوندهای RSS

en: RSS feed depth
fa: عمق خوراک RSS

en: Control what should be displayed on the site map.
fa: کنترل اینکه چه چیزی می‌بایست در نقشه سایت نمایش داده شود.

en: Syndicate
fa: جمع آوری

en: View the site map to see more RSS feeds.
fa: نقشه سایت را برای خوراک‌های RSS بیشتر ببینید.

en: Syndicate content
fa: همزمانی محتوا

en: Front page of %sn
fa: صفحه اصلی %sn

en: Blogs
fa: وبلاگ‌ها

en: All blogs
fa: تمام وبلاگ‌ها

en: Audio content
fa: محتوای صوتی

en: Video
fa: ویدیو

en: Video content
fa: محتوای ویدیویی

en: Books
fa: کتاب‌ها

en: Forums
fa: انجمن‌ها

en: Superscript
fa: بالانویس

en: Revisions for %title
fa: بازبینی‌های %title

en: !date by !username
fa: !date توسط !username

en: revert
fa: بازگشت

en: Revision
fa: بازبینی

en: current revision
fa: بازبینی جاری

en: Session
fa: نشست

en: Access Denied
fa: دسترسی ممنوع می باشد

en: Match
fa: مطابق است

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Your settings have been saved.
fa: تنظیمات شما ذخیره شد.

en: Last modified
fa: تاریخ آخرین تغییر

en: options
fa: گزینه‌ها

en: Reversed
fa: معکوس

en: Schedules
fa: زمان‌بندی‌ها

en: Product
fa: محصول

en: Flexible
fa: انعطاف‌پذیر

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Reverse
fa: معکوس

en: Testing
fa: آزمایش

en: Standard
fa: استاندارد

en: Thousands separator
fa: جداکننده هزارگان

en: User name
fa: نام کاربری

en: Length of trimmed posts
fa: طول ارسال‌های بریده شده

en: 200 characters
fa: ۲۰۰ کاراکتر

en: 400 characters
fa: ۴۰۰ کاراکتر

en: 600 characters
fa: ۶۰۰ کاراکتر

en: 800 characters
fa: ۸۰۰ کاراکتر

en: 1000 characters
fa: ۱۰۰۰ کاراکتر

en: 1200 characters
fa: ۱۲۰۰ کاراکتر

en: 1400 characters
fa: ۱۴۰۰ کاراکتر

en: 1600 characters
fa: ۱۶۰۰ کاراکتر

en: 1800 characters
fa: ۱۸۰۰ کاراکتر

en: 2000 characters
fa: ۲۰۰۰ کاراکتر

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
fa: حداکثر تعداد حروفی که در نسخه پیرایش شده محتوا استفاده می‌شود. دروپال از این تنظیمات برای تعیین اینکه کجا باید محتوای بلند پیرایش گردند استفاده می‌کند. نسخه پیرایش شده هنگامی که محتوا در صفحه اصلی، خواراک و غیره نمایش داده می‌شود به عنوان نوعی خلاصه به کار می‌رود. برای غیر فعال نمودن خلاصه، این گزینه را برروی «نامحدود» تنظیم کنید. توجه داشته باشید این تنظیمات فقط برروی محتوا جدید و به‌روز شده اثر می‌گذارد و بر روی خلاصه‌های موجود اثری نخواهد داشت.

en: Theme settings
fa: تنظیمات پوسته

en: System default
fa: پیش‌فرض سیستم

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: MB
fa: مگابایت

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
fa: تنظیمات php شما حداکثر حجم فایل قابل بارگذاری را محدود به %size کرده است.

en: Menu settings
fa: تنظیمات منو

en: Color scheme
fa: طرح رنگ

en: Attach
fa: پیوست

en: Unformatted
fa: قالب‌بندی نشده

en: Documents
fa: اسناد

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.

en: RSS Feed
fa: خوراک RSS

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: New comments
fa: دیدگاه‌های جدید

en: Enter username
fa: نام کاربری خود را وارد کنید

en: Resume
fa: از سر گرفتن

en: Relationships
fa: روابط

en: Relationship
fa: رابطه

en: relationships
fa: روابط

en: image
fa: تصویر

en: Oldest first
fa: قدیمی‌ترین ابتدا

en: Basic information
fa: اطلاعات پایه

en: Sort criteria
fa: معیار مرتب سازی

en: Parent menu item
fa: آیتم منوی والد

en: Themes
fa: پوسته‌ها

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Multilingual
fa: چند زبانه

en: Minutes
fa: دقیقه

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: not published
fa: منتشر نشده

en: Comment Notify
fa: اطلاع‌رسان دیدگاه

en: Comment follow-up notification settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسانی پیگیری دیدگاه

en: Receive comment follow-up notification e-mails
fa: دریافت نامه‌های الکترونیکی اطلاع‌رسانی پیگیری دیدگاه

en: source comment
fa: دیدگاه مرجع

en: Comment follow-up e-mail notification for anonymous as well as registered users.
fa: ارسال نامه‌های الکترونیکی اطلاع‌رسانی دیدگاه برای کاربران ناشناس همچون کاربران ثبت‌نام شده.

en: Loading...
fa: در حال بارگذاری...

en: !name field is required.
fa: فیلد !name اجباری است.

en: Comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه

en: not sticky
fa: غیر سرمطلب

en: sticky
fa: سرمطلب

en: not promoted
fa: ارتقا داده‌نشده

en: promoted
fa: ارتقا داده‌شده

en: Sticky
fa: چسبانک

en: You are here
fa: شما اینجا هستید

en: Review
fa: بازبینی

en: Default options
fa: گزینه‌های پیش‌فرض

en: cancel
fa: لغو

en: Processing
fa: در حال پردازش

en: Output format
fa: فرمت خروجی

en: Storage
fa: ذخیره سازی

en: Complete
fa: کامل

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای بارگذاری فایل. فایل بارگذاری شده نمی‌تواند منتقل شود.

en: Insert !image or !link.
fa: درج !image یا !link

en: Analysis
fa: تحلیل

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Global configuration of webform functionality.
fa: پیکربندی سراسری قابلیت وبفرم

en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: every week
fa: هر هفته

en: Submission #@sid
fa: ارسال #@sid

en: Previous submission
fa: ارسال قبلی

en: Next submission
fa: ارسال بعدی

en: Submitted by !name
fa: ارسال‌شده توسط !name

en: Next Page >
fa: صفحه بعد >

en: < Previous Page
fa: < صفحه قبل

en: Go back to the form
fa: بازگشت به فرم

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
fa: فیلدهای ساعت و دقیقه را به کاربر نمایش می‌دهد. همراه با فیلدهای ق‌ظ/ب‌ظ اختیاری.

en: Slogan
fa: شعار

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: The name used to indicate anonymous users.
fa: اسمی که برای مشخص نمودن کاربران ناشناس به کار می‌رود.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
fa: صفحه خانگی محتوا را نسبت به این نشانی نمایش می‌دهد. اگر مطمئن نیستید "node" بنویسید.

en: Apply
fa: اعمال

en: Edit translation
fa: ویرایش ترجمه

en: Not translated
fa: ترجمه نشده

en: (source)
fa: (منبع)

en: Select
fa: انتخاب

en: is
fa: است

en: Log wrong responses
fa: ثبت پاسخ‌های اشتباه

en: Illegal form_id
fa: form_id معتبر نیست

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
fa: محل استفاده از CAPTCHA و نحوه استفاده از آن را مدیریت کنید.

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Base CAPTCHA module for adding challenges to arbitrary forms.
fa: ماژول پایه CAPTCHA برای افزودن آزمون‌ها به فرم‌های دلخواه.

en: Code settings
fa: تنظیمات کد

en: Font settings
fa: تنظیمات فونت

en: small
fa: کوچک

en: large
fa: بزرگ

en: Image CAPTCHA
fa: CAPTCHA ی تصویری

en: What code is in the image?
fa: چه کدی در تصویر می‌بینید؟

en: Provides an image based CAPTCHA.
fa: یک CAPTCHA مبتنی بر تصویر را ارائه می‌دهد.

en: Show blocks
fa: نمایش بلوک‌ها

en: Enter the terms you wish to search for.
fa: عبارتی را که می‌خواهید جستجو گردد را وارد نمایید.

en: No style
fa: بدون قالب

en: Bold
fa: برجسته

en: Lifetime
fa: طول عمر

en: Information
fa: اطلاعات

en: Variables
fa: متغیرها

en: No content types available.
fa: هیچ یک از انواع محتوا در دسترس نیست.

en: PHP Code
fa: کد PHP

en: Simple
fa: ساده

en: Multilingual system
fa: سیستم چندزبانه

en: Content selection mode
fa: نوع انتخاب محتوا

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
fa: عادی - همه زبان‌های فعال مجاز خواهند بود.

en: Extended - All defined languages will be allowed.
fa: گسترده - همه زبان‌های تعریف‌شده مجاز خواهند بود.

en: Multilingual options
fa: گزینه‌های چندزبانه

en: Multilingual settings
fa: تنظیمات چند زبانه

en: Translated
fa: ترجمه شده

en: Supports translatable custom menu items.
fa: پشتیبانی از آیتم‌های منوی قابل‌ترجمه سفارشی.

en: Strings
fa: عبارات

en: Translation
fa: ترجمه

en: Translation status
fa: وضعیت ترجمه

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fa: اگر PHP-mode انتخاب شده باشد، کد PHP خود را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند سایت را از کار بیاندازد.

en: The content of the block as shown to the user.
fa: محتوای بلوک که به کاربر نشان داده می‌شود.

en: Menus
fa: منوها

en: A Date API that can be used by other modules.
fa: یک API تاریخ که می‌تواند توسط سایر ماژول‌ها مورد استفاده قرار بگیرد.

en: Relative
fa: نسبی

en: Above
fa: بالا

en: User's time zone
fa: منطقه‌ی زمانی کاربر

en: @min and @max
fa: @min و @max

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
fa: یک API تکرار تاریخ برای محاسبه تاریخ‌ها و زمان‌های تکرار شونده از قوانین iCal.

en: Default time zone
fa: ناحیه زمانی پیش‌فرض

en: Add another item
fa: افزودن آیتم دیگر

en: Full node
fa: گره کامل

en: Manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: No fields have been defined for any content type yet.
fa: هنوز هیچ فیلدی برای هیچکدام از انواع محتوا تعریف نشده است.

en: Fieldgroup
fa: گروه فیلد

en: Node reference
fa: مرجع گره

en: Title (link)
fa: عنوان (پیوند)

en: Title (no link)
fa: عنوان (بدون پیوند)

en: Autocomplete text field
fa: فیلد متن تکمیل شونده خودکار

en: Decimal
fa: اعشار

en: Minimum
fa: حداقل

en: Precision
fa: دقت

en: Form
fa: فرم

en: Debug
fa: اشکال زدایی

en: Exceptions
fa: استثناها

en: 1 minute
fa: 1 دقیقه

en: Permission
fa: مجوز

en: ,
fa: ،

en: Redo
fa: از نو

en: Editor
fa: ویرایشگر

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Date - newest first
fa: تاریخ - ابتدا جدیدترین

en: Date - oldest first
fa: تاریخ - ابتدا قدیمی‌ترین

en: Global
fa: سراسری

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Adjust
fa: تنظیم

en: file system
fa: سیستم فایل

en: Source code
fa: کد منبع

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
fa: سیستم منو فقط مسیرهای سیستم را ذخیره می‌کند، اما برای نمایش از نام مستعار استفاده می‌کند. %link_path به صورت %normal_path ذخیره شده است

en: Image gallery
fa: گالری عکس

en: Profiles
fa: نمایه‌ها

en: Add new profile
fa: افزودن پروفایل جدید

en: Subscript
fa: زیرنویس

en: Indent
fa: فاصله از سر خط

en: Outdent
fa: بیرون آمدگی

en: Unlink
fa: از پیوند خارج کردن

en: Hot topic threshold
fa: آستانه موضوع داغ

en: Topics per page
fa: موضوعات در هر صفحه

en: Posts - most active first
fa: تعداد محتوا - فعال‌ترین‌ها در ابتدا

en: Posts - least active first
fa: تعداد محتوا - غیرفعال‌ترین‌ها در ابتدا

en: Layouts
fa: آرایش‌ها

en: Abstract
fa: چکیده

en: Section title
fa: عنوان بخش

en: URL path settings
fa: تنظیمات مسیر نشانی

en: @user's picture
fa: تصویر @user

en: Title text
fa: متن عنوان

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Rate
fa: نرخ

en: From name
fa: نام فرستنده

en: From address
fa: آدرس فرستنده

en: Image title
fa: عنوان تصویر

en: Description:
fa: توضیحات:

en: Extension
fa: پسوند

en: Space
fa: فاصله

en: Keys
fa: کلیدها

en: Unavailable
fa: در دسترس نیست

en: Page not found
fa: صفحه مورد نظر یافت نشد.

en: Delete aliases
fa: حذف اسامی مستعار

en: Language neutral
fa: زبان نا‌مشخص

en: Example help
fa: راهنمای نمونه

en: (site default theme)
fa: (پوسته پیش‌فرض سایت)

en: Screenshot
fa: عکس از صفحه

en: Bullet list
fa: لیست بولت

en: Usage
fa: کاربرد

en: Change layout
fa: تغییر آرایش

en: Send interval
fa: بازه زمانی ارسال

en: Send method
fa: روش ارسال

en: Available
fa: در دسترس

en: Contexts
fa: زمینه‌ها

en: Aggregate
fa: انبوه

en: <Any>
fa: <همه>

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Skin
fa: پوسته

en: Resize
fa: تغییر اندازه

en: Loading
fa: در حال بارگذاری

en: The directory %directory does not exist.
fa: پوشه %directory وجود ندارد.

en: The directory %directory is not writable
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
fa: پوشه %directory قابل نوشتن نیست، زیرا مجوزهای صحیح را ندارد.

en: Blockquote
fa: نقل قول بلاک شده

en: Rearrange
fa: بازآرایی

en: Show only items where
fa: نمایش آیتم‌هایی که

en: Activate
fa: فعال‌سازی

en: Deactivate
fa: غیرفعال کردن

en: 1 user | @count users
fa[0]: 1 کاربر
fa[1]: @count کاربر

en: Empty cache
fa: پاک کردن حافظه موقت

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: ok
fa: قبول

en: empty
fa: خالی

en: Package
fa: بسته

en: @type: updated %title.
fa: @type: %title به‌روز شد.

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره حساب کاربری.

en: All types
fa: تمام انواع

en: Aggregator
fa: گردآورنده

en: Node author
fa: نویسنده گره

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Interface language
fa: زبان رابط

en: Rebuild
fa: بازسازی

en: No subscriptions available.
fa: هیچ اشتراکی وجود ندارد.

en: The subscriptions have been deleted.
fa: اشتراک‌ها حذف شدند.

en: Cancel link
fa: پیوند لغو

en: Attach to
fa: پیوست به

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
fa: نشانی %url معتبر نیست؛ لطفا یک نشانی معتبر و کامل مانند: http://www.example.com/feed.xml وارد کنید.

en: Argument type
fa: نوع آرگومان

en: Context
fa: زمینه

en: General form
fa: فرم عمومی

en: Attached files
fa: فایل‌های پیوست

en: A list of files attached to the node.
fa: یک لیست از فایل‌های پیوست شده به گره.

en: Book navigation
fa: پیمایش کتاب

en: Add comment
fa: افزودن دیدگاه

en: A form to add a new comment.
fa: یک فرم برای افزودن یک دیدگاه جدید.

en: Node comments
fa: دیدگاه‌های گره

en: Sort
fa: مرتب‌سازی

en: !a comments per page
fa: !a دیدگاه در هر صفحه

en: Node content
fa: محتوای گره

en: Identifier
fa: شناسه

en: Node form publishing options
fa: گزینه‌های انتشار فرم گره

en: Publishing options on the Node form.
fa: گزینه‌های انتشار برای فرم گره.

en: Node form comment settings
fa: تنظیمات دیدگاه فرم گره

en: Comment settings on the Node form.
fa: تنظیمات دیدگاه برای یک فرم گره.

en: Node form menu settings
fa: تنظیمات منوی فرم گره

en: The picture of a user.
fa: تصویر یک کاربر.

en: User profile
fa: پروفایل کاربر

en: The profile of a user.
fa: پروفایل یک کاربر.

en: Taxonomy vocabulary
fa: واژگان رده‌بندی

en: Close window
fa: بستن پنجره

en: Remove this item
fa: حذف این آیتم

en: 1 year | @count years
fa[0]: 1 سال
fa[1]: @count سال

en: 1 week | @count weeks
fa[0]: 1 هفته
fa[1]: @count هفته

en: 1 min | @count min
fa[0]: 1 دقیقه
fa[1]: @count دقیقه

en: 1 sec | @count sec
fa[0]: 1 ثانیه
fa[1]: @count ثانیه

en: Choose layout
fa: انتخاب آرایش

en: Columns
fa: ستون‌ها

en: Single column
fa: تک ستون

en: Module name
fa: نام ماژول

en: Enter the module name to export code to.
fa: نام ماژول را برای گرفتن کد خروجی از آن وارد کنید.

en: Page settings
fa: تنظیمات صفحه

en: Offset
fa: جابجایی

en: Book parent
fa: والد کتاب

en: System block
fa: بلوک سیستم

en: begins with
fa: شروع میشود با

en: contains
fa: شامل

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Print
fa: چاپ

en: Locked
fa: قفل شده

en: The e-mail address %mail is not valid.
fa: نشانی پست الکترونیک %mail معتبر نیست.

en: authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Your message
fa: پیغام شما

en: Data
fa: داده

en: Selection type
fa: نوع انتخاب

en: Any
fa: هر

en: Check for updates
fa: بررسی به‌روزرسانی‌ها

en: No update data available
fa: هیچ داده به‌روزرسانی وجود ندارد

en: No name
fa: بدون نام

en: Node count
fa: تعداد گره‌ها

en: Scale image
fa: تغییر اندازه تصویر

en: Text only
fa: فقط متن

en: Finish
fa: پایان

en: Module help index
fa: فهرست راهنمای ماژول

en: Search help
fa: جستجوی راهنما

en: Advanced help
fa: راهنمای پیشرفته

en: Advanced help example
fa: نمونه راهنمای پیشرفته

en: Field settings
fa: تنظیمات فیلد

en: Default order
fa: ترتیب پیش‌فرض

en: Number of views
fa: تعداد مشاهده‌ها

en: Or
fa: یا

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
fa: فایل انتخاب شده %file نمی‌تواند بارگذاری شود، زیرا مقصد %directory به درستی پیکربندی نشده است.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
fa: فایل انتخاب شده %file نمی‌تواند کپی شود، زیرا فایلی با این نام وجود ندارد. لطفا بررسی کنید که نام فایل را درست وارد نموده باشید.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
fa: فایل %file انتخاب شده نتوانست کپی شود, به دلیل اینکه فایلی با این نام در مقصد وجود دارد.

en: The selected file %file could not be copied.
fa: فایل انتخاب شده %file نمی‌تواند کپی شود.

en: The removal of the original file %file has failed.
fa: حذف فایل اصلی %file ناموفق بود.

en: Underline
fa: زیرخط

en: Cut
fa: برش

en: Paste
fa: چسباندن

en: Ordered list
fa: لیست مرتب شده

en: Unordered list
fa: لیست نامرتب

en: About
fa: درباره

en: Case sensitive
fa: حساس نسبت به بزرگ يا کوچک بودن حرف

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Default picture
fa: عکس پیش‌فرض

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
fa: آدرس تصویر به نمایش درآمده برای کاربرانی که تصویری برای خود انتخاب نکرده‌اند. برای عدم استفاده خالی بگذارید

en: Update mode
fa: شیوه به‌روز‌رسانی

en: Logo type
fa: نوع لوگو

en: None (Disabled)
fa: هیچکدام (غیرفعال)

en: Current theme's logo
fa: لوگوی پوسته فعلی

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
fa: اگر شما دسترسی مستقیم به فایل‌های روی سرور را ندارید، از این فیلد برای بارگذاری آرم خود استفاده کنید.

en: Icon only
fa: فقط آیکن

en: Icon and Text
fa: آیکن و متن

en: Published on %site_name
fa: منتشر شده در %site_name

en: Create new profile
fa: ایجاد پروفایل جدید

en: Default theme
fa: پوسته پیش‌فرض

en: Error reporting
fa: گزارش خطا

en: Column
fa: ستون

en: Default sort
fa: مرتب سازی پیش فرض

en: sort by @s
fa: مرتب‌سازی براساس @s

en: and
fa: و

en: Triggers
fa: راه‌انداز

en: Set @type %title to unpublished.
fa: تنظیم @type %title به منتشر نشده.

en: Content language
fa: زبان محتوا

en: All comments
fa: همه دیدگاه‌ها

en: Add new rule
fa: افزودن قانون جدید

en: Auto-reply
fa: پاسخ خودکار

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Outdated translation
fa: ترجمه منسوخ

en: Untranslated
fa: ترجمه نشده

en: Translation overview
fa: مرورکلی ترجمه

en: View the translation status of the site's content.
fa: مشاهده وضعیت ترجمه محتوای سایت.

en: Parent comment
fa: دیدگاه والد

en: The parent comment.
fa: دیدگاه والد.

en: Author's website
fa: وب‌سایت نویسنده

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
fa: نمایش عمق دیدگاه در صورتی که که دنباله‌دار باشد.

en: Reply-to link
fa: پیوند پاسخ

en: Provide a simple link to reply to the comment.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای پاسخ به دیدگاه.

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Link this field to its user or an author's homepage
fa: لینک دادن این فیلد به کاربر آن یا آدرس سایت ارسال کننده

en: field
fa: فیلد

en: Create subscription
fa: ایجاد اشتراک

en: nodes
fa: گره ها

en: Depends on: !dependencies
fa: وابسته به: !dependencies

en: New posts
fa: مطالب جدید

en: Week @week
fa: هفته @week

en: Translate
fa: ترجمه

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
fa: وارد کردن ترجمه با شکست مواجه شد, زیرا فایل %filename خوانده نمی‌شود.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: "msgstr" انتظار می‌رفت ولی در خط %line پیدا نشد.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: "msgid_plural" انتظار می‌رفت ولی در خط %line پیدا نشد.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
fa: فایل ترجمه %filename یک خطای دستوری در خط %line دارد.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: وجود "msgid" در خط %line غیرمنتظره است.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: وجود "msgstr[]" در خط %line غیرمنتظره است.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: وجود "msgstr" در خط %line غیرمنتظره است.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: در خط %line رشته‌ای غیرمنتظره پیدا شد.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: در خط %line غیرمنتظره فایل پایان یافت.

en: Save translations
fa: ذخیره ترجمه‌ها

en: Target
fa: مقصد

en: Create @name
fa: ایجاد @name

en: @type %title has been deleted.
fa: @type %title حذف شد.

en: Crop
fa: برش

en: anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-disabled">غیرفعال</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
fa: @module (<span class="admin-enabled">فعال</span>)

en: Node options
fa: گزینه‌های گره

en: Effect
fa: اثر

en: Fonts
fa: فونت‌ها

en: Show @count value(s)
fa: نمایش @count مقدار

en: starting from @count
fa: شروع از @count

en: Please select a file.
fa: لطفاً یک فایل را انتخاب کنید.

en: Embed
fa: جایگذاری

en: Error message
fa: پیغام خطا

en: Speed
fa: سرعت

en: Activities
fa: فعالیت‌ها

en: Original text
fa: متن اصلی

en: Patterns
fa: الگوها

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
fa: به دلایل امنیتی، بارگذاری شما به %filename تغییر نام داده شد.

en: Entity type
fa: نوع موجودیت

en: vocabulary
fa: واژگان

en: User roles
fa: نقش‌های کاربری

en: Organizations
fa: سازمان‌ها

en: Multilanguage
fa: چند زبانه

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Acronym
fa: سرنام

en: original
fa: اصلی

en: Title only
fa: فقط عنوان

en: hide
fa: پنهان کن

en: Rule
fa: قانون

en: Validator
fa: اعتبارسنج

en: Debugging
fa: اشکال‌زدایی

en: Delete item
fa: حذف آیتم

en: This is an automatic message from [site-name]
fa: این یک پیغام خودکار از [site-name] است.

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
fa: برای مدیریت اشتراک‌های خود، به [subscriptions-manage] مراجعه کنید

en: 1 month | @count months
fa[0]: 1 ماه
fa[1]: @count ماه

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
fa: حداکثر مجاز حجم فایل (مثلا 640X480). برای عدم محدودیت 0 بدهید. اگر یک <a href="!image-toolkit-link">جعبه ابزار تصویر</a> نصب باشد، فایلهایی که از این مقدار فراتر روند برای تطابق کوچک خواهند شد.

en: Display format
fa: قالب بندی نمایش

en: Custom format
fa: قالب‌بندی سفارشی

en: The date the node was last updated.
fa: تاریخ آخرین به روزرسانی گره.

en: Category ID
fa: شناسه دسته

en: Example:
fa: مثال:

en: Registration
fa: عضویت

en: Drupal core
fa: هسته دروپال

en: Invalid display id @display
fa: شناسه نمایشگر نامعتبر @display

en: Number of options
fa: تعداد گزینه‌ها

en: Display type
fa: نوع نمایش

en: Confirm e-mail address
fa: تایید نشانی پست الکترونیکی

en: export
fa: صدور

en: Custom template
fa: قالب سفارشی

en: Backup and Migrate
fa: پشتیبان گیری و انتقال فایل ها

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
fa: پشتیبان‌گیری/بازیابی پایگاه داده یا انتقال داده‌ها به/از یک سایت دروپال دیگر.

en: Save these settings.
fa: ذخیره این تنظیمات

en: Upload a Backup File
fa: بارگذاری فایل پشتیبان

en: Custom pages
fa: صفحات سفارشی

en: Administration theme
fa: پوسته مدیریت

en: The cache has been cleared.
fa: حافظه موقت تخلیه شد.

en: Run cron
fa: اجرای کرون

en: Warning message
fa: پیغام هشدار

en: translate
fa: ترجمه

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
fa: فایل %file نمی‌تواند ذخیره شود. یک خطای ناشناخته رخ داده است.

en: The specified file %name could not be uploaded.
fa: فایل مشخص شده %name نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fa: فقط فایل‌های با پسوندهای زیر مجاز هستند: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
fa: فایل %filesize حجم دارد و از حداکثر حجم %maxsize بیشتر است.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fa: خطای بارگذاری. فایل‌های بارگذاری شده %file نمی‌تواند به مقصد %destination منتقل شود.

en: Sharing
fa: اشتراک‌گذاری

en: No link
fa: بدون پیوند

en: outdated
fa: منسوخ

en: <strong>@language_name</strong> (source)
fa: <strong>@language_name</strong> (منبع)

en: add translation
fa: افزودن ترجمه

en: Translations of %title
fa: ترجمه‌های %title

en: Is not one of
fa: نیست یکی از

en: Admin
fa: مدیر

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
fa: فاصله مجاز است؛ علائم بغیر از نقطه، خط تیره(-) و زیر خط(_) غیر مجازند.

en: Scheduling
fa: زمان‌بندی

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Page elements
fa: عناصر صفحه

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Theme development settings
fa: تنظیمات توسعه پوسته

en: Layout method
fa: روش آرایش

en: Liquid layout
fa: آرایش شناور

en: Fixed layout
fa: آرایش ثابت

en: Autocomplete
fa: تکمیل خودکار

en: Boolean
fa: منطقی

en: File browser
fa: مرورگر فایل

en: Keep the existing file renaming the new one
fa: نگهداری فایل موجود و تغییر نام فایل جدید

en: Keep the existing file rejecting the new one
fa: نگهداری فایل موجود و رد فایل جدید

en: Replace the existing file with the new one
fa: جایگزینی فایل موجود با فایل جدید

en: Maximum image resolution
fa: حداکثر کیفیت تصویر

en: Maximum number of files per operation
fa: حداکثر تعداد فایل به ازای هر عملیات

en: Profile has been added.
fa: پروفایل اضافه شد.

en: Selected files
fa: فایل‌های انتخاب شده

en: Width x Height
fa: پهنا x ارتفاع

en: Create a new image
fa: ایجاد تصویر جدید

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fa: یک انتخاب غیر مجاز شناسایی شده است. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: %filename is not an image.
fa: %filename یک تصویر نیست.

en: Illegal choice %choice in !name element.
fa: انتخاب غیرمجاز %choice در عنصر !name.

en: Delete selected files?
fa: حذف فایل‌های انتخاب شده؟

en: You must select at least %num files.
fa: شما باید حداقل %num فایل را انتخاب کنید.

en: Limitations
fa: محدودیت ها

en: First sidebar
fa: اولین نوار کناری

en: Second sidebar
fa: نوار جانبی دوم

en: Maintenance
fa: تعمیر و نگهداری

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: ends with
fa: خاتمه می‌یابد به

en: Custom date format
fa: قالب سفارشی تاریخ

en: Book outline
fa: سرفصل کتاب

en: Revision information
fa: اطلاعات بازبینی

en: interval
fa: بازه زمانی

en: View used to select the nodes
fa: نمای انتخاب شده برای انتخاب گره‌ها

en: Root term
fa: واژه ریشه

en: Is one of
fa: یکی از

en: Expression
fa: عبارت

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
fa: اجازه‌ی دسترسی به کاربران دارای رشته‌ی مجوز تعیین شده اعطا می‌شود.

en: Replies to my comment
fa: پاسخ‌های دیدگاه من

en: Notify me when new comments are posted
fa: آگاه شدن از ارسال دیدگاه‌های جدید

en: If you want to subscribe to comments you must supply a valid e-mail address.
fa: اگر می‌خواهید در دیدگاه‌ها مشترک شوید، باید یک آدرس پست الکترونیکی معتبر وارد نمایید.

en: Email to unsubscribe
fa: پست الکترونیکی برای لغو اشتراک

en: Unsubscribe this e-mail
fa: لغو اشتراک این پست الکترونیکی

en: There were no active comment notifications for that email.
fa: هیچ اطلاع‌رسانی دیدگاه فعالی برای آن پست الکترونیکی وجود ندارد.

en: Content types to enable for comment notification
fa: انواع محتوایی که برای اطلاع‌رسان دیدگاه فعال شوند

en: Comments on content types enabled here will have the option of comment notification.
fa: دیدگاه‌های مربوط به انواع محتوایی که اینجا فعال نمایید، گزینه اطلاع‌رسانی دیدگاه را خواهند داشت.

en: Available subscription modes
fa: حالت‌های موجود اشتراک

en: Choose which notification subscription styles are available for users
fa: انتخاب کنید که چه قالب‌های اشتراک اطلاع‌رسانی برای کاربران فعال باشد

en: Default state for the notification selection box for anonymous users
fa: حالت پیش‌فرض گزینه انتخابی اطلاع‌رسان برای کاربران مهمان

en: Default mail text for sending out notifications to commenters
fa: متن پیش‌فرض نامه برای ارسال اطلاعیه‌ها به دیدگاه‌گذاران

en: Default mail text for sending out the notifications to node authors
fa: متن پیش‌فرض نامه برای ارسال اطلاعیه‌ها به نویسندگان گره

en: Email unsubscribed from 1 comment notification. | Email unsubscribed from @count comment notifications.
fa[0]: اشتراک پست الکترونیکی از ۱ اطلاع‌رسانی دیدگاه لغو شد.
fa[1]: اشتراک پست الکترونیکی از @count اطلاع‌رسانی دیدگاه لغو شد.

en: Configure settings for e-mails about new comments.
fa: پیکربندی تنظیمات برای نامه الکترونیکی ارسالی درباره دیدگاه‌های جدید.

en: Unsubscribe an email from all notifications.
fa: اشتراک این پست الکترونیکی در تمام اطلاع‌رسانی‌ها لغو شود.

en: Site default language
fa: زبان پیش‌فرض سایت

en: Comma
fa: کاما

en: Show All
fa: نمایش همه

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Comments are responses to node content.
fa: دیدگاه‌ها پاسخی به محتوای گره هستند.

en: Users who have created accounts on your site.
fa: کاربرانی که در سایت شما حساب ایجاد کرده‌اند.

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: Is empty (NULL)
fa: خالی است (NULL)

en: not empty
fa: خالی نیست

en: Default image
fa: تصویر پیش‌فرض

en: Theming information
fa: اطلاعات پوسته‌گذاری

en: MIME type
fa: نوع MIME

en: Ends with
fa: تمام می‌شود با

en: Untitled skin
fa: پوسته‌ی بی‌نام

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Do not cache
fa: عدم استفاده از حافظه موقت

en: Link this field to its user
fa: این فیلد را به کاربر خودش پیوند بده

en: Overwrite the value to display for anonymous users
fa: بازنویسی مقدار برای نمایش به کاربران ناشناس

en: Text to display for anonymous users
fa: متن نمایشی برای کاربران مهمان

en: Use default RSS settings
fa: استفاده از تنظیمات پیش فرض RSS

en: Title plus teaser
fa: عنوان بعلاوه خلاصه

en: Front page feed
fa: خوراک صفحه اصلی

en: Primary
fa: اصلی

en: All languages
fa: تمام زبان‌ها

en: Custom JavaScript code
fa: کد جاواسکریپت سفارشی

en: Code snippet (before)
fa: قطعه کد (قبل)

en: Code snippet (after)
fa: قطعه کد (بعد)

en: Google Analytics configuration
fa: پیکربندی Google Analytics

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
fa: در حالت پیش‌فرض، ردپای کاربران ثبت می‌گردد. اما شما می‌توانید این کار را متوقف نمایید.

en: Enable user tracking
fa: فعال کردن ردیابی کاربر

en: Google Analytics module
fa: ماژول تحلیل‌گر گوگل

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
fa: ماژول تحلیل‌گر گوگل هنوز پیکربندی نشده است. لطفا تنظیمات آن را در <a href="@url">صفحه تنظیمات تحلیل‌گر گوگل</a> پیکربندی نمایید.

en: Google Analytics
fa: تحلیل‌گر گوگل

en: Dashboard
fa: میزکار

en: No role
fa: بدون نقش

en: View link
fa: پیوند مشاهده

en: The size of the file.
fa: اندازه فایل.

en: The MIME type of the file.
fa: نوع MIME فایل.

en: Link this field
fa: پیوند نمودن این فیلد

en: @type %title has been updated.
fa: @type %title به‌روز شد.

en: Menu links
fa: پیوندهای منو

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Finished with an error.
fa: با یک خطا پایان یافت.

en: 1 character | @count characters
fa[0]: 1 حرف
fa[1]: @count حرف

en: Theme registry
fa: مخزن پوسته

en: Bio
fa: بیوگرافی

en: Messaging settings
fa: تنظیمات پیغام‌رسانی

en: Default send interval
fa: فاصله زمانی ارسال پیش‌فرض

en: Change send method to
fa: تغییر روش ارسال به

en: Change send interval to
fa: تغییر فاصله زمانی ارسال‌ها به

en: Found no valid post with that title: %title
fa: هیچ ارسال معتبری با این عنوان یافت نشد: %title

en: You have %count @status subscriptions.
fa: شما %count اشتراک @status دارید.

en: You don't have any subscriptions yet.
fa: شما هنوز هیچ اشتراکی ندارید.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
fa: روش پیش‌فرض ارسال اشتراک‌های جدید برای شما @send_method است.

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
fa: فاصله زمانی پیش‌فرض برای ارسال اشتراک‌های جدید شما @send_interval است.

en: Administer your subscriptions
fa: مدیریت اشتراک‌های شما

en: Edit your notifications settings
fa: ویرایش تنظیمات اطلاع‌رسانی شما

en: Cancel all your subscriptions
fa: لغو همه اشتراک‌ها

en: Create @type subscription
fa: ایجاد اشتراک @type

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
fa: شما میتوانید از طریق آدرس [unsubscribe-url] اشتراک خود را لغو کنید

en: Do not send notifications for this update.
fa: اطلاعیه‌ای برای این به‌روزرسانی ارسال نشود.

en: Subscribe to all content of a given type.
fa: اشتراک همه محتواهای یک نوع مشخص.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
fa: اشتراک در همه محتواهای ارسال شده توسط یک کاربر.

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
fa: اشتراک همه محتواهای یک نوع مشخص ارسال شده توسط یک کاربر.

en: All posts by @name
fa: همه پست‌های ارسال شده توسط @name

en: Add subscription
fa: افزودن اشتراک

en: or create a new subscription
fa: یا یک عضویت جدید برای خودتان ایجاد نمایید

en: Delete link
fa: پیوند حذف

en: Filter the view to the currently logged in user.
fa: فیلتر نمودن نما به کاربر وارد شده فعلی.

en: No strings found to translate.
fa: رشته‌ای برای ترجمه یافت نشد.

en: Page Text
fa: متن صفحه

en: Translation to %language
fa: ترجمه به %language

en: Translate Text
fa: ترجمه کردن متن

en: Save translation
fa: ذخیره ترجمه

en: Enable sharing translations with server
fa: فعال سازی اشتراک‌گذاری با سرور

en: Address of localization server to use
fa: نشانی سرور بومی‌سازی برای استفاده

en: The given server could not handle the v2.0 remote submission API.
fa: سرور داده شده قادر نیست از عهده v2.0 remote submission API بربیاید.

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
fa: بررسی کنید که سرور مشخص شده از عهده remote string submissions برمی‌آید یا خیر. زبان‌های پشتیبانی شده: %languages

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
fa: نشانی مشخص شده سرور بومی‌سازی غیرمعتبر است. مطمئن شوید که نشانی سرور را به درستی وارد کرده‌اید.

en: Your Localization Server API key
fa: API key سرور بومی‌سازی شما

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
fa: این یک کلید منحصر بفردی است که اجازه می‌دهد ترجمه‌ها را به سرور از راه دوری ارسال کنید. برای دریافت API key خود به !server-link رجوع کنید.

en: Save string
fa: ذخیره رشته

en: Translate strings
fa: ترجمه عبارات

en: Provides on-page localization
fa: بومی‌سازی بر صفحه را ممکن می‌سازد

en: An HTTP error @status occured.
fa: یک خطای HTTP @status رخ داده است.

en: Localization
fa: بومی سازی

en: Edit string
fa: ویرایش رشته

en: locale
fa: منطقه

en: Cache once for everything (global)
fa: یک حافظه موقت برای همه چیز (سراسری)

en: Multilingual support
fa: پشتیبانی از چند زبانی

en: Enabled, with translation
fa: فعال, به‌همراه ترجمه

en: Has Avatar
fa: آواتار دارد

en: Draft
fa: پیش نویس

en: Main menu
fa: منوی اصلی

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
fa: کاربر %name از پیوند یکبار مصرف ورود در %timestamp استفاده نمود.

en: New user: %name (%email).
fa: کاربر جدید: %name (%email).

en: Logged in user
fa: کاربر وارد شده

en: Custom text
fa: متن سفارشی

en: Sum
fa: مجموع

en: sorted by
fa: دسته‌بندی بر اساس

en: Format: @date
fa: قالب: @date

en: The dates are invalid.
fa: تاریخ‌ها معتبر نیستند.

en: Remove group
fa: حذف گروه

en: is greater than
fa: بزرگتر است از

en: is less than
fa: کمتر است از

en: Cancel changes
fa: لغو تغییرات

en: Numbered list
fa: لیست عددی

en: Not installed.
fa: نصب نشده است

en: Content Types page
fa: صفحه انواع محتوا

en: Current page only
fa: فقط صفحه فعلی

en: Show link
fa: نمایش پیوند

en: Show link in individual comments
fa: نمایش پیوند در هر یک از دیدگاه‌ها

en: Show Printer-friendly URLs list
fa: نمایش فهرست آدرس‌های مناسب برای چاپ

en: Send only the teaser
fa: فقط چکیده را بفرست

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
fa: آدرس‌های مختلف را با کاما از هم جدا کرده یا هر کدام را در یک خط جداگانه بنویسید.

en: Page to be sent
fa: صفحه ارسالی

en: Clear form
fa: پاک کردن فرم

en: an interesting site
fa: یک سایت جالب

en: PDF options
fa: اختیارات PDF

en: PDF generation tool
fa: ابزار تولید PDF

en: Open PDF in
fa: بازکردن PDF در

en: Same browser window
fa: همان پنجره مرورگر

en: New browser window
fa: پنجره مرورگر جدید

en: Paper size
fa: اندازه صفحه

en: Font size must be at least 1.
fa: اندازه فونت حداقل باید ۱ باشد.

en: PDF version
fa: نسخه PDF

en: Text used in the link to the PDF version.
fa: متن مورد استفاده برای پیوند به نسخه PDF.

en: Page !n of !total
fa: صفحه !n از !total

en: Printer-friendly PDF
fa: PDF مناسب برای چاپ

en: Adds the capability to export pages as PDF.
fa: امکان صدور صفحات در قالب PDF را فراهم می‌کند.

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
fa: لطفا برای تایید صحت، نشانی پست الکترونیکی خود را یک بار دیگر وارد نمایید.

en: Username or e-mail address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیک

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
fa: شما میتوانید با نام کاربری و یا آدرس پست الکترونیکی خود وارد سایت شوید.

en: The password field is case sensitive.
fa: کلمه عبور به بزرگی و کوچکی حروف حساس است.

en: No fields available.
fa: هیچ فیلدی در دسترس نیست.

en: Execute arbitrary PHP script
fa: اجرای اسکریپت‌های دلخواه PHP

en: Modify user roles
fa: ویرایش نقش‌های کاربر

en: Bulk operations
fa: کارکردهای دسته جمعی

en: - Choose an operation -
fa: - یک عملیات را انتخاب کنید -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
fa: هیچ عملیاتی انتخاب نشده است. لطفا عملیاتی را جهت اجرا انتخاب کنید.

en: Alias: @alias
fa: نام مستعار: @alias

en: No alias
fa: بدون نام مستعار

en: View the translations assignments.
fa: مشاهده تفویض ترجمه‌ها.

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos

en: Numeric
fa: عددی

en: Custom URL
fa: آدرس URL سفارشی

en: form
fa: فرم

en: Edit link
fa: پیوند ویرایش

en: Submissions for %user
fa: فرم‌های تکمیلی %user

en: Showing all results.
fa: نمایش تمامی نتایج.

en: @total results total.
fa: @total نتیجه در کل.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
fa: جهت مشاهده این فرم بایستی <a href="!login">وارد سایت</a> شده یا <a href="!register">ثبت نام</a> کنید.

en: You do not have permission to view this form.
fa: شما مجوز لازم جهت مشاهده این فرم را ندارید.

en: You have already submitted this form.
fa: شما این فرم را قبلا پر کرده‌اید.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
fa: <a href="!url">فرم‌های تکمیلی پیشین خود را ببینید</a>.

en: Form: !form
fa: فرم: !form

en: %value is not a valid email address.
fa: %value یک نشانی پست الکترونیکی معتبر نیست.

en: layout
fa: آرایش

en: Add comment link
fa: پیوند افزودن دیدگاه

en: Translation updates
fa: به‌روز‌رسانی ترجمه‌ها

en: No editor
fa: هیچ ویرایشگر

en: Installation instructions
fa: دستورهای نصب

en: Configure client-side editors.
fa: تنظیم ادیتور های سمت کاربر

en: Disable rich-text
fa: غیر فعال کردن rich-text

en: Enable rich-text
fa: فعال سازی  rich-text

en: Strike-through
fa: خط خورده

en: Align left
fa: چپ‌چین

en: Align center
fa: وسط‌چین

en: Align right
fa: راست‌چین

en: Forecolor
fa: رنگ پيش زمينه

en: Backcolor
fa: رنگ زمینه

en: Horizontal rule
fa: خط افقی

en: Paste Text
fa: چسباندن متن

en: Paste from Word
fa: چسباندن از Word

en: Remove format
fa: حذف فرمت

en: Character map
fa: نقشه کاراکتر

en: HTML block format
fa: طرح بلوک  HTML

en: Font style
fa: استایل فونت

en: Check spelling
fa: بررسی املایی

en: Fullscreen
fa: تمام صفحه

en: Advanced image
fa: تصویر پیشرفته

en: Left-to-right
fa: چپ به راست

en: Right-to-left
fa: راست به چپ

en: Insert date
fa: درج تاریخ

en: Insert time
fa: درج زمان

en: Paste text
fa: چسپاندن متن

en: Abbreviation
fa: تلخیص

en: Inserted
fa: درج شد

en: Separate the teaser and body of this content
fa: خلاصه و متن کامل این محتوا را جدا کن

en: Skipping broken view @view
fa: در نظر نگرفتن نمای شکسته @view

en: Ajax callback for view loading.
fa: درخواست از آجاکس برای بارگذاری دید.

en: Create customized lists and queries from your database.
fa: ایجاد فهرست‌ها و جستجوهای سفارشی از پایگاه داده شما.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
fa: رابط مدیریتی نماها. بدون این ماژول نمی‌توانید نماهای خود را ایجاد یا ویرایش کنید.

en: Display all values
fa: نمایش همه مقادیر

en: Hide view / Page not found (404)
fa: نمای پنهان / صفحه پیدا نشد.

en: Display empty text
fa: نمایش متن‌های خالی

en: Provide default argument
fa: تهیه آرگومان‌های پیشفرض

en: Current date
fa: تاریخ کنونی

en: Current node's creation time
fa: تاریخ ایجاد گره جاری

en: Do not display items with no value in summary
fa: آیتم های بدون مقدار را در خلاصه نمایش نده.

en: Invalid input
fa: ورودی نامعتبر

en: Glossary mode
fa: حالت واژه نامه

en: Upper case
fa: حروف بزرگ

en: Lower case
fa: حروف کوچک

en: Link path
fa: آدرس پیوند

en: Prefix text
fa: متن پیشوند

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
fa: یک متن برای نمایش قبل از این پیوند. شما می‌توانید HTML نیز وارد کنید.

en: Suffix text
fa: متن پسوند

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
fa: متنی برای نمایش بعد از این لینک. می‌توانید از HTML استفاده کنید.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
fa: <p>شما بایستی پیش از استفاده از این فیلد، تعدادی فیلد دیگر اضافه نمایید. این فیلدها اگر مایل باشید، به صورت <em>حذف از نمایش</em> نشان‌گذاری می‌شوند. دقت کنید که به علت ترتیب آماده‌سازی، نمی‌توانید از فیلدهایی که پس از این فیلد می‌آیند استفاده کنید؛ اگر به فیلدی نیاز دارید که در اینجا لیست نشده است، فیلدهای خود را جابه‌جا کنید.</p>

en: Trim this field to a maximum length
fa: محدود کردن حداکثر طول این فیلد

en: Add an ellipsis
fa: افزودن سه‌نقطه

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
fa: اگر تیک خورده باشد، در صورت برش، یک علامت «...» به متن افزوده می‌شود.

en: Strip HTML tags
fa: حذف کردن تگ‌های HTML

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
fa: اگر تیک خورده باشد، همه‌ی تگ‌های HTML حذف خواهند شد.

en: Field can contain HTML
fa: فیلد می‌تواند حاوی HTML باشد

en: File size display
fa: نمایش حجم فایل

en: Formatted (in KB or MB)
fa: قالب‌بندی شده (به KB یا MB)

en: Raw bytes
fa: بایت‌ خام

en: Display as link
fa: نمایش به صورت پیوند

en: Operator identifier
fa: شناسه عملگر

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
fa: این عنوان برای مشخص نمودن این عملگر بعد از علامت ? در URL می آید.

en: Filter identifier
fa: شناسه فیلتر

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
fa: این عنوان برای مشخص نمودن این فیلتر بعد از علامت ? در URL می آید. نباید خالی باشد.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
fa: این فیلتر نمایش داده شده اختیاری است و گزینه های اضافی برای اینکه امکان تنظیم نشدن به آن داده شود وجود خواهد داشت.

en: Remember
fa: به خاطر بسپار

en: Remember the last setting the user gave this filter.
fa: آخرین تنظیمات انجام شده توسط کاربر بر روی این فیلتر را به خاطر بسپار.

en: - Any -
fa: - هر چیزی -

en: Value type
fa: نوع مقدار

en: Invalid date format.
fa: قالب تاریخ نامعتبر

en: not in
fa: نه در

en: Is all of
fa: همه است

en: Is none of
fa: هیچکدام نیست

en: <
fa: >

en: Is between
fa: بین

en: between
fa: بین

en: Is not between
fa: در این بین نیست

en: Min
fa: حداقل

en: And max
fa: و حداکثر

en: And
fa: و

en: Contains any word
fa: شامل هر یک از کلمات

en: has word
fa: شامل کلمه

en: Contains all words
fa: شامل تمام کلمات

en: asc
fa: صعودی

en: desc
fa: نزولی

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
fa: اگر شما <a href="@modules">ماژول راهنمای پیشرفته را فعال کنید</a>، نماها راهنمای بیشتر و بهتری ارائه خواهد کرد. <a href="@hide">مخفی نمودن این پیغام.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
fa: اگر ماژول راهنمای پیشرفته را از !href نصب نمایید، نماها (Views) اطلاعات کمکی بیشتر و بهتری را نمایش خواهد داد. <a href="@hide">مخفی کردن این پیام.</a>

en: Displays
fa: نمایش ها

en: This display has no path.
fa: این نمایش مسیری ندارد

en: @time ms
fa: @time میلی ثانیه

en: Query execute time
fa: مدت زمان اجرای پرس و جو

en: No query was run
fa: هیچ پرس و جویی انجام نشد

en: View name
fa: نام نما

en: View description
fa: شرح نما

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
fa: این شرح در بخش رابط کاربری مدیریت نماها نمایش داده میشود، و مشخص مینماید که نما قرار است به چه کاری بیاید.

en: View tag
fa: برچسب (تگ) نما

en: The view has been deleted.
fa: نمای مورد نظر حذف گردید.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
fa: آیا مطمئنید که میخواهید قفل نمای %name را باز کنید؟

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
fa: با شکستن این قفل، همه تغییرات ذخیره نشده ای که توسط !user اعمال شده اند از دست خواهند رفت!

en: Break lock
fa: شکستن قفل

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
fa: قفل شکسته شد و اکنون شما میتوانید این نما را ویرایش نمایید.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
fa: نام قابل استفاده این نما را در صورتی که با نام مبدأ نما متفاوت است وارد نمایید. اگر میخواهید از نام خود نما استفاده کنید این فیلد را خالی رها کنید.

en: Paste view code here
fa: کد نما را اینجا Paste نمایید

en: A view by that name already exists; please choose a different name
fa: نمای دیگری با این نام قبلا ایجاد شده است. لطفا نام دیگری انتخاب نمایید

en: Click on an item to edit that item's details.
fa: برای ویرایش جزئیات هر آیتم روی آن کلیک کنید.

en: Invalid
fa: نامعتبر

en: Change settings for this style
fa: تغییر تنظیمات این قالب (Style) نمایش.

en: Configure @type
fa: پیکربندی @type

en: Rearrange @type
fa: بازچیدن @type

en: Clear Views' cache
fa: پاک کردن حافظه موقت نماها

en: Add Views signature to all SQL queries
fa: افزودن امضای نماها به همه درخواست‌های SQL

en: Disable views data caching
fa: غیرفعال‌سازی ذخیره‌سازی داده نماها

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
fa: ماژول نماها برای افزایش کارایی، داده‌های جداول، ماژولها و نماهای موجود را در حافظه موقت ذخیره مینماید. با علامت زدن این باکس، ماجول نماها از ذخیره‌سازی این داده‌ها در حافظه موقت صرف‌نظر می‌کند و همواره این داده‌ها را در هنگام نیاز بازسازی می‌کند. این میتواند اثر منفی چشمگیری بر کارایی سایت داشته باشد.

en: Show other queries run during render during live preview
fa: نمایش اجرای queryها در هنگام render شدن پیش نمایش زنده

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
fa: Drupal این قابلیت را دارد که تعداد زیادی query را در هنگام render شدن یک نما اجرا نماید. انتخاب این گزینه باعث میگردد که هر query که در هنگام render شدن پیش نمایش اجرا میگردد نمایش داده شود.

en: Reduce duplicates
fa: کاهش تکرارها

en: Default settings for this view.
fa: تنظیمات پیش‌فرض برای این نما.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
fa: نمایش نما بصورت یک صفحه، با آدرس و پیوندهای منو.

en: Display the view as a block.
fa: نمایش نما به صورت یک بلوک

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
fa: پیوست ها اضافه شده به دیگر نمایش ها برای دستیابی به نماهای چندگانه د ر همان نما

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
fa: نمایش نما به صورت یک خوراک، مانند خوراک RSS.

en: Displays rows one after another.
fa: ردیف‌ها را یکی پس از دیگری نمایش می‌دهد.

en: Displays rows as an HTML list.
fa: ردیف‌ها را بصورت یک لیست HTML نمایش می‌دهد.

en: Displays rows in a grid.
fa: ردیف‌ها را در یک شبکه نمایش می‌دهد.

en: Displays rows in a table.
fa: ردیف‌ها را در یک جدول نمایش می‌دهد

en: Displays the default summary as a list.
fa: خلاصه پیش‌فرض را به صورت یک فهرست نشان می‌دهد.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
fa: نمایش خلاصه بدون قالب ، با گزینه های یکی پس از دیگری و یا خطی

en: Generates an RSS feed from a view.
fa: یک خوراک RSS از یک نما ایجاد می‌کند.

en: Displays the fields with an optional template.
fa: نمایش دادن فیلدها با قالب بندی دلخواه

en: Will be available to all users.
fa: برای تمام کاربران در دسترس خواهد بود.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
fa: اجازه‌ی دسترسی به کاربران دارای هر یک از نقش‌های تعیین شده اعطا می‌شود.

en: No caching of Views data.
fa: هیچ کشی از اطلاعات نما وجود ندارد

en: Time-based
fa: زمان محلی پیش‌فرض

en: Simple time-based caching of data.
fa: کش ساده اطلاعات بر اساس زمان

en: sort criteria
fa: معیار مرتب سازی

en: Sort criterion
fa: معیار مرتب‌سازی

en: sort criterion
fa: معیار مرتب‌سازی

en: filter
fa: فیلتر

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
fa: آیتم‌های گردآورنده از طریق هوراک های RSS و Atom وارد می‌شوند.

en: The title of the aggregator item.
fa: عنوان آیتم گردآورنده

en: The link to the original source URL of the item.
fa: پیوند به نشانی منبع اولیه آیتم.

en: The author of the original imported item.
fa: نویسنده آیتم اصلی وارد شده

en: The actual content of the imported item.
fa: محتوای واقعی آیتم وارد شده

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
fa: تاریخی که آیتم اصلی خوراک ارسال شده است ... (در بعضی خوراک‌ها، این تاریخ زمانی که وارد شده است است.)

en: Feed ID
fa: شناسه خوراک

en: The unique ID of the aggregator feed.
fa: شناسه منحصر به فرد برای خوراک گردآورنده

en: The title of the aggregator feed.
fa: عنوان گردآورنده خوراک

en: The link to the source URL of the feed.
fa: پیوند به آدرس منبع خوراک.

en: The date the feed was last checked for new content.
fa: تاریخی که خوراک برای آخرین بار جهت محتوای جدید بررسی شده است.

en: The description of the aggregator feed.
fa: توضیحات گردآورنده خوراک

en: The unique ID of the aggregator category.
fa: شناسه منحصر به فرد گروه گردآورنده

en: The title of the aggregator category.
fa: عنوان گروه گردآورنده

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
fa: نمایش آیتم گرداورنده با استفاده از داده سورس اصلی

en: The title of the comment.
fa: عنوان دیدگاه.

en: The comment ID of the field
fa: شناسه دیدگاه مربوط به فیلد

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
fa: نام نویسنده دیدگاه. می‌تواند به عنوان پیوند به صفحه اصلی نویسنده استفاده شود.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
fa: آدرس وب سایت نویسنده دیدگاه که می‌تواند به‌صورت لینک نمایش داده شود. در صورتی که کاربر عضو باشد، خالی خواهد بود.

en: Post date
fa: تاریخ مطلب

en: Provide a simple link to view the comment.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای مشاهده دیدگاه.

en: Provide a simple link to edit the comment.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش دیدگاه.

en: Provide a simple link to delete the comment.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای حذف دیدگاه.

en: The Comment ID of the parent comment.
fa: شناسه دیدگاهی که والد دیدگاه است

en: Date and time of when the last comment was posted.
fa: تاریخ و زمانی که آخرین دیدگاه ارسال شده است

en: The name of the author of the last posted comment.
fa: نام نویسنده اخرین دیدگاه ارسال شده

en: Comment count
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: The number of new comments on the node.
fa: تعداد نظرات جدید روی گره

en: Comment status
fa: وضعیت دیدگاه

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
fa: تنها گره‌هایی را نمایش می‌دهد که کاربر آن را ارسال کرده باشد، یا بر روی گره دیدگاهی ارسال کرده باشد.

en: Display the comment with standard comment view.
fa: نمایش دیدگاه با نمای استاندارد دیدگاه.

en: Display the comment as RSS.
fa: نمایش دیدگاه به عنوان RSS.

en: Link to contact page
fa: پیوند به صفحه تماس

en: Provide a simple link to the user contact page.
fa: ارائه یک پیوند ساده به صفحه تماس کاربر.

en: Locale source
fa: منبع بومی‌سازی

en: A source string for translation, in English or the default site language.
fa: یک رشته منبع برای ترجمه ، به انگلیسی یا زبان پیش فرض وب سایت

en: The ID of the source string.
fa: شناسه رشته منبع

en: A description of the location or context of the string.
fa: توضیحی درباره موقعیت یا زمینه یک رشته.

en: The group the translation is in.
fa: گروهی که ترجمه در آن است.

en: The full original string.
fa: رشته‌ی کامل اولیه.

en: The version of Drupal core that this string is for.
fa: نسخه هسته دروپال که رشته متعلق به آن است.

en: Provide a simple link to edit the translations.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش ترجمه‌ها.

en: Locale target
fa: مقصد بومی‌سازی

en: The full translation string.
fa: رشته ترجمه کامل

en: The language this translation is in.
fa: زبانی که ترجمه در آن است.

en: The ID of the parent translation.
fa: شناسه ترجمه والد

en: The title of the node.
fa: عنوان محتوا

en: The date the node was posted.
fa: تاریخی که محتوا ارسال شده است.

en: Created year + month
fa: سال + ماه ایجاد

en: Created year
fa: سال ایجاد

en: Created month
fa: ماه ایجاد

en: Created day
fa: روز ایجاد

en: Created week
fa: هفته ایجاد

en: Updated year + month
fa: سال + ماه به روزرسانی

en: Updated year
fa: سال به روزرسانی

en: Updated month
fa: ماه به روزرسانی

en: Updated day
fa: روز به روزرسانی

en: Updated week
fa: هفته به روزرسانی

en: Filter by access.
fa: فیلتر بر اساس دسترسی.

en: Has new content
fa: محتوای جدید دارد

en: Poll
fa: نظرخواهی

en: Other nodes that are linked from the node.
fa: گره‌های دیگری که از گره به آنها پیوند وجود دارد.

en: Other nodes that link to the node.
fa: گره‌های دیگری که به گره پیوند دارند.

en: Search Terms
fa: عبارات جستجو

en: The terms to search for.
fa: عباراتی که جستجو برای آنها انجام می‌شود.

en: Total views
fa: کل بازدیدها

en: Views today
fa: مشاهدات امروز

en: Stores site access information.
fa: اطلاعات دسترسی به سایت را ذخیره می‌نماید.

en: Title of page visited.
fa: عنوان صفحه بازدید شده

en: Referrer URI.
fa: آدرس ارجاع دهنده

en: The user who visited the site.
fa: کاربری که از سایت بازدید کرده است

en: Time in milliseconds that the page took to load.
fa: مدت زمان بارگذاری (Load) صفحه برحسب میلی ثانیه.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
fa: فایل هایی که توسط دروپال و ماژول‌های مختلف نگه‌داری می‌شوند.

en: The ID of the file.
fa: شناسه فایل

en: The name of the file.
fa: نام فایل.

en: The path of the file.
fa: مسیر فایل.

en: The status of the file.
fa: وضعیت فایل.

en: The date the file was uploaded.
fa: تاریخی که فایل بارگذاری شده است.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
fa: فیلتر نتایج "Taxonomy: Term" به یک واژگان خاص.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
fa: نمایش همه واژه‌های طبقه‌بندی مرتبط با یک گره از واژگان‌های تعیین شده.

en: The parent term of the term.
fa: واژه‌ی والد این واژه

en: Node translation
fa: ترجمه گره

en: Translation set node ID
fa: شناسه گره مجموعه ترجمه

en: The ID of the translation set the content belongs to.
fa: شناسه مجموعه ترجمه‌ای که محتوا به آن تعلق دارد.

en: Source translation
fa: ترجمه منبع

en: The source that this content was translated from.
fa: منبعی که این محتوا از آن ترجمه شده است.

en: Versions of content in different languages.
fa: نسخه‌های محتوا در زبان‌های مختلف

en: Child translation
fa: ترجمه فرزند

en: Outdated
fa: قدیمی

en: The user ID
fa: شناسه کاربر

en: The user or author name.
fa: نام کاربر یا نویسنده.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
fa: آدرس ایمیل یک کاربر.این فیلد در حالت عادی به کاربر نمایش داده نمی شود. بنابراین در استفاده از آن دقت کنید.

en: Language of the user
fa: زبان کاربر

en: The date the user was created.
fa: تاریخی که حساب کاربر ایجاد شده است

en: The user's last access date.
fa: تاریخ آخرین دسترسی کاربر.

en: The user's last login date.
fa: تاریخ آخرین ورود کاربر.

en: The user's signature.
fa: امضای کاربر.

en: Provide a simple link to edit the user.
fa: فراهم کردن یک پیوند ساده برای ویرایش کاربر.

en: Roles that a user belongs to.
fa: نقش‌هایی که یک کاربر به آنها تعلق دارد.

en: User ID from URL
fa: شناسه کاربر از آدرس

en: Null
fa: تهی

en: Provide custom text or link.
fa: ارائه متن یا پیوند سفارشی.

en: Displays the actual position of the view result
fa: نمایش محل حقیقی نتیجه نما

en: Link this field to its comment
fa: لینک دادن این فیلد به دیدگاه آن

en: Link this field to new comments
fa: لینک دادن این فیلد به دیدگاه های جدید

en: contact
fa: تماس

en: Contact %user
fa: تماس با %user

en: Unknown group
fa: گروه ناشناخته

en: Unknown language
fa: زبان ناشناخته

en: Default site language
fa: زبان پیش فرض سایت

en: Current installed version
fa: نسخه نصب شده فعلی

en: Show None
fa: نمایش هیچ کدام

en: Display score
fa: نمایش رتبه

en: Link this field to download the file
fa: لینک دادن این فیلد به دانلود فایل

en: Select terms from vocabulary @voc
fa: انتخاب واژه‌ها از واژگان @voc

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
fa: اگر تمایل به اعتبارسنجی برای واژگان‌های خاصی را دارید، آنها را انتخاب نمایید؛ اگر هیچکدام انتخاب نشده باشد، تمام واژه‌ها تایید می‌شود.

en: Term IDs separated by , or +
fa: شناسه واژه‌ها، جدا شده با , یا +

en: Usernames
fa: نام‌های کاربری

en: Enter a comma separated list of user names.
fa: فهرستی که با کاما جدا شده از نام کاربران را وارد کنید

en: Unrestricted
fa: بدون محدودیت

en: No role(s) selected
fa: هیچ نقشی انتخاب نشده است

en: Multiple roles
fa: نقش‌های متعدد

en: Query results
fa: نتایج پرس و جو

en: Mini
fa: کوچک

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Specify caching type for this display.
fa: تعیین نوع ذخیره‌سازی موقت این نمایشگر.

en: Get information on how to theme this display
fa: دریافت اطلاعاتی درباره روش پوسته‌گذاری این نمایش

en: The title of this view
fa: عنوان این نما

en: Access restrictions
fa: محدودیت‌های دسترسی

en: Field @field (ID: @id)
fa: فیلد @field (شناسه: @id)

en: Change theme
fa: تغییر پوسته

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
fa: <strong>مهم!</strong> هنگام افزودن، حذف، یا تغییر نام فایل‌های قالب، لازم است برای آگاه نمودن دروپال از تغییرات، دستور اسکن دوباره فایل‌های سیستم خود را بدهید. با کلیک بر روی این کلید، شما مخزن پوسته‌های دروپال خود را تخلیه کنید و در نتیجه فرآیند اسکن دوباره را فعال نمایید. قالب‌های مشخص شده‌ی بالا بعد از آن وضعیت جدید سیستم شما را نشان خواهند داد.

en: Theming information (display)
fa: اطلاعات پوسته‌گذاری (نمایشگر)

en: Back to !info.
fa: بازگشت به !info.

en: theming information
fa: اطلاعات پوسته‌گذاری

en: This display has no theming information
fa: این نمایشگر دارای هیچ اطلاعات پوسته‌گذاری نیست.

en: This is the default theme template used for this display.
fa: این قالب پیش‌فرض پوسته برای این نمایشگر است.

en: This is an alternative template for this display.
fa: این یک قالب جایگزین برای این نمایشگر است.

en: This is the default theme template used for this style.
fa: این قالب پیش‌فرض پوسته استفاده شده برای این استایل است.

en: This is the default theme template used for this row style.
fa: این قالب پیش‌فرض پوسته استفاده شده برای استایل این سطر است.

en: Attachment settings
fa: تنظیمات ضمیمه

en: Block caching type
fa: نوع حافظه نهان بلوک

en: Using the site name
fa: استفاده از نام سایت

en: Use the site name for the title
fa: استفاده از نام سایت برای عنوان

en: No menu
fa: بدون منو

en: Normal: @title
fa: معمولی: @title

en: Change settings for the parent menu
fa: تغییر تنظیمات برای منوی والد

en: Menu item entry
fa: ورودی آیتم‌های منو

en: No menu entry
fa: بدون ورودی منو

en: Normal menu entry
fa: ورودی پیش فرض منو

en: Already exists
fa: قبلا استفاده شده است

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
fa: "$arg" دیگر پشتیبانی نمی‌شود. به جای آن از % استفاده کنید.

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
fa: نمی‌توان از "%" برای اولین بخش مسیر استفاده کرد.

en: Title is required for this menu type.
fa: عنوان برای این نوع منو اجباری است.

en: Inline fields
fa: فیلد های خطی

en: RSS description
fa: توضیحات RSS

en: Display record count with link
fa: نمایش تعداد رکوردها همراه با پیوند

en: New view
fa: نمای جدید

en: Changed view
fa: نمای تغییریافته

en: Live preview
fa: پیش‌نمایش زنده

en: @current of @max
fa: @current از @max

en: Administration menu
fa: منوی مدیریت

en: Must users preview posts before submitting?
fa: آیا کاربران قبل از ارسال نوشته‌ها باید پیش‌نمایش آنرا ببینند؟

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: - All -
fa: - همه -

en: HTTP request status
fa: وضعیت درخواست HTTP

en: Fails
fa: خطاها

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services.
fa: پیکربندی سیستم شما و یا شبکه شما به دروپال اجازه دسترسی به وب را نمی‌دهد، این مورد به پیکربندی PHP یا وب سرور شما بستگی دارد، این مورد باعث کاهش توانمدی برنامه می‌شود. برای استفاده از کسب اطلاع از آخرین نسخه و به‌روز رسانی  خودکارو، کسب خبر توسط گردآورنده و ورود به سیستم با Open ID و دیگر سرویس‌های مشابه مبتنی بر شبکه لازم است.

en: You can:
fa: شما می‌توانید:

en: Fieldset
fa: مجموعه فیلد

en: Checking...
fa: در حال بررسی...

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Dependency
fa: وابستگی

en: Hide content translation links
fa: مخفی نمودن پیوندهای ترجمه محتوا

en: Update translations
fa: به‌روزرسانی ترجمه‌ها

en: Added a node to the translation set. | Added @count nodes to the translation set.
fa[0]: ۱ گره به مجموعه ترجمه افزوده شد.
fa[1]: @count گره به مجموعه ترجمه افزوده شد.

en: Removed a node from the translation set. | Removed @count nodes from the translation set.
fa[0]: ۱ گره از مجموعه ترجمه حذف شد.
fa[1]: @count گره از مجموعه ترجمه حذف شد.

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
fa: این ماژول پشتیبانی از محتوای چند زبانه را در سایت‌های دروپال بهبود می‌بخشد:

en: Shows content depending on page language.
fa: محتوا را بر اساس زبان صفحه نمایش می‌دهد.

en: Handles multilingual variables.
fa: متغیر های چند زبانه را مورد استفاده قرار می دهد

en: Extended language option for chosen content types. For these content types transations will be allowed for all defined languages, not only for enabled ones.
fa: گزینه زبان توسعه‌یافته برای انواع محتوای انتخاب شده. برای این انواع محتوا، ترجمه به تمام زبان‌ها امکان‌پذیر می‌شود، نه تنها برای زبان‌های فعال‌شده.

en: Provides a block for language selection and two theme functions: <em>i18n_flags</em> and <em>i18n_links</em>.
fa: ارائه یک بلوک برای انتخاب زبان و دو تابع در پوسته: <em>i18n_flags</em> و <em>i18n_links</em>.

en: Multilingual menu items.
fa: آیتم‌های منو چند زبانه.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
fa: جهت فعال کردن پشتیبانی چندزبانه از انواع محتوا به <a href="@configure_content_types">پیکربندی انواع محتوا</a> مراجعه نمایید.

en: Extended language support
fa: پشتیبانی زبان توسعه یافته

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
fa: پیکربندی گزینه های تمدید برای محتوای چند زبانه و ترجمه ها.

en: The value of the variable.
fa: مقدار متغیر

en: Extends Drupal support for multilingual features.
fa: توسعه پشتیبانی دروپال از قابلیت‌های چندزبانه

en: Content type names
fa: نام‌های انواع محتوا

en: Already added languages
fa: قبلا زبان‌ها افزوده شده‌اند

en: A language can be assigned globaly for a vocabulary.
fa: یک زبان را می‌توان به صورت سراسری به یک واژگان منسوب کرد.

en: Different terms for each language with translation relationships.
fa: اصطلاحات مختلف برای هر زبان با ارتباطات ترجمه

en: Enables multilingual taxonomy.
fa: طبقه بندی چند زبانه را فعال می کند

en: Array
fa: آرایه

en: !type subscription
fa: اشتراک !type

en: Add translation
fa: افزودن ترجمه

en: Filter criteria
fa: معیار فیلتر

en: Link ID
fa: شناسه پیوند

en: Contact form
fa: فرم تماس

en: Search 404 settings
fa: تنظیمات جستجو ۴۰۴

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a google search was performed using the query %keys.
fa: صفحه‌ مورد نظر شما وجود ندارد. برای سهولت کار جستجوی گوگل برای جستار %keys فراهم شده است.

en: The page you requested does not exist. A search for %keys resulted in this page.
fa: صفحه‌ مورد نظر شما وجود ندارد. جستجو برای جستار %keys به این صفحه منتهی شده است.

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
fa: صفحه درخواستی شما وجود ندارد. برای راحتی کار شما، جستجویی برای عبارت %keys انجام گرفته است.

en: Search 404
fa: جستجوی ۴۰۴

en: Your rating: <span>!stars</span>
fa: امتیاز شما: <span>!stars</span>

en: Installing @drupal
fa: نصب @drupal

en: The installation has encountered an error.
fa: نصب با خطا مواجه شد.

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
fa: نشانی <em>فرستنده</em> نامه‌های خودکار که در حین ثبت نام و همچنین هنگام درخواست گذرواژه و آگاه‌سازی‌های سیستم فرستاده می‌شود. (استفاده از نشانی پست الکترونیکی که با نام دامنه‌تان تمام می‌شود کمک می‌کند تا نشانی اسپم شناسایی نگردد.)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
fa: !name نباید بیشتر از %max حرف باشد در حالیکه %length حرف طول دارد.

en: Illegal choice %choice in %name element.
fa: انتخاب غیرمجاز %choice در عنصر %name.

en: Languages not yet added
fa: زبان‌هایی که تاکنون اضافه نشده‌اند

en: String not found.
fa: رشته یافت نشد.

en: The string has been saved.
fa: رشته ذخیره شد.

en: The language selected for import is not supported.
fa: زبان انتخاب شده برای ورود پشتیبانی نمی‌شود.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
fa: فایل ترجمه %filename ظاهرا دارای سربرگ معیوب یا بدون سربرگ است.

en: Error importing interface translations
fa: خطا در ورود ترجمه‌های واسط

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
fa: ورود %file به %locale: %number رشته جدید اضافه شد، %update رشته به‌روز شد و %delete رشته حذف شد.

en: Allowed HTML tags: @tags
fa: تگ‌های HTML مجاز: @tags

en: Ampersand
fa: امپرسند

en: Default number of forum topics displayed per page.
fa: تعداد پیش‌فرض موضوعات انجمن برای نمایش دادن در هر صفحه.

en: Default display order for topics.
fa: ترتیب نمایش پیش‌فرض برای موضوعات.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
fa: زبان پیش‌فرض حساب برای نامه‌های الکترونیکd و زبان ترجیح داده شده برای نمایش سایت.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
fa: پشتیبانی چند زبانی را در این نوع محتوا فعال می‌کند. اگر فعال شود یک فیلد انتخاب زبان به فرم ویرایش اضافه خواهد شد که به شما اجازه می‌دهد یکی از <a href="!languages">زبان‌های فعال</a> را انتخاب کنید. اگر غیرفعال باشد محتوای ارسالی جدید با زبان پیش‌فرض ذخیره خواهند شد. محتوای موجود تحت ثاثیر این تغییرات قرار نخواهند گرفت.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
fa: کاربران دارای مجوز <em>مدیریت نودها</em> می‌توانند این گزینه‌ها را رونویسی کنند.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
fa: نام خواندنی توسط ماشین باید فقط حروف کوچک, شامل اعداد, و خط زیر باشد.

en: Number of posts on main page
fa: تعداد ارسال‌ها در صفحه اصلی

en: Edit field
fa: ویرایش فیلد

en: Search form
fa: فرم جستجو

en: Popular content
fa: محتوای محبوب

en: The name of this website.
fa: نام این وب‌سایت.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
fa: شعار سایت شما، کلام آخر یا تکیه کلام (معمولا همراه عنوان سایت نمایش داده می‌شود).

en: Default 403 (access denied) page
fa: صفحه پیش‌فرض 403 (دسترسی غیرمجاز)

en: Default 404 (not found) page
fa: صفحه پیش‌فرض 404 (پیدا نشد)

en: Number of items in each feed
fa: تعداد آیتم‌ها در هر خوراک

en: Default number of items to include in each feed.
fa: تعداد پیش‌فرض آیتم‌هایی که در هر خوراک قرار می‌گیرد.

en: Feed content
fa: محتوای خوراک

en: Titles plus teaser
fa: عناوین بعلاوه خلاصه

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
fa: تنظیمات سراسری برای نمایش پیش‌فرض آیتم‌های محتوا در هر خوراک.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
fa: انتخاب پوسته متفاوت نحوه نمایش ظاهری سایت را تغییر می دهد

en: select different theme
fa: انتخاب پوسته متفاوت

en: Compact mode
fa: حالت فشرده

en: Date and time
fa: تاریخ و زمان

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
fa: پشتیبانی از چند زبانه بودن برای این نوع از محتوا را فعال می‌کند. اگر فعال باشد، فیلد انتخاب زبان  به فرم ویرایش اضافه خواهد شد  که به شما اجازه می‌دهد یکی از<a href="!languages">زیان‌های فعال</a> را انتخاب کنید، شما همچنین می‌توانید ترجمه را در این نوع از محتوا فعال کنید که به شما اجازه می‌دهد محتوا ترجمه شده به هریک از زبانهای فعال را داشته باشید. اگر غیر فعال باشد محتوای ارسالی جدید با زبان پیش‌فرض ذخیره خواهند شد. محتوا موجود تحت ثاثیر این تغییرات قرار نخواهند گرفت.

en: Content translation
fa: ترجمه محتوا

en: Disabled modules
fa: ماژول‌های غیرفعال

en: Disabled themes
fa: پوسته‌های غیرفعال

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
fa: بازدید کنندگان بتوانند حساب کاربری ایجاد کنند ولی موافقت مدیر نیاز باشد.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
fa: تایید هویت از طریق پست الکترونیک هنگام ایجاد حساب  توسط بازدید کنندگان لازم باشد.

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
fa: اگر این گزینه انتخاب شده باشد. کاربران جدید ملزم خواهند بود برای ورود به سایت هویت خود را از طریق پست الکترونیک تایید کنند و یک رمز توسط سیستم به آنها اختصاص داده خواهد شد. اگر انتخاب نشده باشد کاربران بلافاصله وارد سایت خواهند شد و  می‌توانند در هنگام ثبت نام گذرواژه خود را ثبت کنند.

en: User registration guidelines
fa: راهنمای ثبت نام کاربر

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
fa: این متن در بالای فرم ثبت‌نام کاربران نمایش داده می‌شود و برای راهنمایی یا آموزش کاربران مفید است.

en: Welcome, new user created by administrator
fa: خوش‌آمدگویی، کاربر ساخته شده توسط مدیر

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
fa: نامه‌های الکترونیکی خوش‌آمدگویی ارسال شده به حساب‌های کاربری جدید ساخته شده توسط مدیر را سفارشی کنید.

en: Welcome, no approval required
fa: خوش‌آمدگویی، بدون نیاز به تایید

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
fa: نامه‌های الکترونیکی خوش‌آمدگویی ارسال شده به کاربران جدید، در صورتی که نیاز به تایید مدیر نباشد، را سفارشی کنید.

en: Welcome, awaiting administrator approval
fa: خوش‌آمدگویی، در انتظار تایید مدیر

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
fa: سفارشی کردن نامه‌های الکترونیکی خوش‌آمدگویی ارسال شده به کاربران جدید هنگام ثبت‌نام، در صورتی که نیاز به تایید مدیریت باشد.

en: Password recovery email
fa: نامه الکترونیکی بازیابی کلمه عبور

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
fa: سفارشی کردن نامه‌های الکترونیکی ارسال شده به کاربرانی که درخواست یک کلمه عبور جدید نموده‌اند.

en: Account activation email
fa: نامه الکترونیکی فعال‌سازی حساب

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
fa: فعال‌سازی و سفارشی نمودن نامه‌های الکترونیکی ارسال شده به کاربران هنگام فعال شدن حساب (در صورتی که یک مدیر حساب کاربری که قبلا ثبت‌نام نموده است را فعال نماید، در وب‌سایتی که تایید مدیریت لازم است).

en: Notify user when account is activated.
fa: کاربر را هنگام فعال شدن حسابش آگاه کن.

en: Account blocked email
fa: نامه الکترونیکی مسدود شدن حساب

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
fa: فعال‌سازی و سفارشی نمودن نامه‌های الکترونیکی ارسال شده به کاربران هنگامی که حساب‌شان مسدود می‌شود.

en: Notify user when account is blocked.
fa: کاربر را هنگام مسدود شدن حسابش آگاه کن.

en: Account deleted email
fa: نامه الکترونیکی حذف حساب

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
fa: فعال‌سازی و سفارشی نمودن نامه‌های الکترونیکی ارسال شده به کاربران هنگامی که حساب‌شان حذف می‌شود.

en: Notify user when account is deleted.
fa: کاربر را هنگام حذف حسابش آگاه کن.

en: Signature support
fa: پشتیبانی امضا

en: Picture support
fa: پشتیبانی تصویر

en: Picture maximum dimensions
fa: بیشترین ابعاد تصویر

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
fa: بیشترین ابعاد برای تصاویر، بر حسب پیکسل.

en: Picture maximum file size
fa: بیشترین اندازه فایل تصویر

en: Maximum file size for pictures, in kB.
fa: بیشترین اندازه فایل برای تصاویر, به کیلوبایت.

en: Picture guidelines
fa: راهنماهای تصویر

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
fa: این متن در فرم بارگذاری تصویر همراه با راهنمایی‌های پیش‌فرض نمایش داده می‌شود. این امر برای راهنمایی یا آموزش کاربران مفید است.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
fa: راهنمایی‌های بعدی به نشانی پست الکترونیکی شما فرستاده شد.

en: Add a description to the CAPTCHA
fa: افزودن یک توضیح به CAPTCHA

en: CAPTCHA description
fa: توضیح CAPTCHA

en: extra large
fa: خیلی بزرگ

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Bar with progress meter
fa: میله‌ای همراه با علامت پیشرفت

en: Throbber
fa: چرخنده

en: Styles
fa: استایل ها

en: The item has been deleted.
fa: مورد حذف شد.

en: Item ID
fa: شناسه آیتم

en: A post of this type is <strong>private</strong>. Only members of this !typename will be able to see it.
fa: هر پستی از این نوع، <strong>خصوصی</strong> است و تنها برای اعضای این !typename قابل مشاهده است.

en: %name: found no valid user with that name.
fa: %name: هیچ کاربر معتبری با این نام پیدا نشد.

en: Base name
fa: نام ساده

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: Edit !type
fa: ویرایش !type

en: Sort descending
fa: مرتب‌سازی نزولی

en: Sort ascending
fa: مرتب‌سازی صعودی

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
fa: فابل ترجمه %filename شامل یک خطا است: وجود "msgctxt" در خط %line غیرمنتظره است.

en: The name of the site.
fa: نام سایت.

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
fa: مجموعه‌ای از ابزارهای مفید از مرلین، توسعه‌گر Chaos.

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
fa: ارائه رابط کاربری و API  برای مدیریت صفحات سایت

en: Node add/edit form
fa: فرم افزودن/ویرایش محتوا

en: Create a new page
fa: ایجاد یک صفحه جدید

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
fa: ویرایش نام، مسیر و دیگر تنظیمات پایه برای هر صفحه.

en: Set up contexts for the arguments on this page.
fa: قرار دادن زمینه برای آرگومان‌های این صفحه.

en: Control what users can access this page.
fa: کنترل کاربرانی که به این صفحه دسترسی دارند.

en: Make a copy of this page
fa: ایجاد یک کپی از این صفحه

en: User profile template
fa: قالب پروفایل کاربر

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
fa: هر چیزی در فرم که که توسط محتواهای دیگر نمایش داده نمی شود.

en: Node created date
fa: تاریخ ایجاد محتوا

en: Node links of the referenced node.
fa: پیوندهای گره برای گره مرجع.

en: Configure Views to be used as CTools content.
fa: پیکربندی نماها برای مورد استفاده قرار گرفتن در محتوای CTools

en: Select display
fa: انتخاب نمایش

en: Content pane
fa: قاب محتوا

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
fa: برای یک پانل یا صفحه نمایش داشبورد به عنوان مطالب در دسترس است

en: A panel layout broken up into rows and columns.
fa: یک آرایش پنل تقسیم‌شده به سطرها و ستون‌ها.

en: Region settings
fa: تنظیمات ناحیه

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
fa: افزودن اشیاء زمینه اضافی به این گونه، که می‌تواند توسط زمینه استفاده شود.

en: Add content items and change their location with a drag and drop interface.
fa: افزودن اقلام محتوا و تغییر مکان آنها با یک رابط انداختن و کشیدن.

en: Theme variables
fa: متغیرهای پوسته

en: XML sitemap
fa: نقشه سایت XML

en: Submit the sitemap to search engines.
fa: ارسال نقشه سایت به موتورهای جستجو.

en: Add taxonomy term links to the sitemap.
fa: افزودن پیوندهای واژه‌های طبقه‌بندی به نقشه سایت.

en: Form settings
fa: تنظیمات فرم

en: Content type name
fa: نام نوع محتوا

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
fa: نام قابل فهم توسط انسان برای این نوع محتوا. فقط هنگام ایجاد یک نوع محتوای جدید لازم است.

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
fa: ابزارهایی برای وارد نمودن و ایجاد خودکار تاریخ‌ها و تقویم‌ها.

en: manage fields
fa: اداره فیلد‌ها

en: @field_name (Locked)
fa: @field_name (قفل شده)

en: Group name (a-z, 0-9, _)
fa: نام گروه (a-z, 0-9, _)

en: %name must be a positive integer.
fa: %name باید یک عدد صحیح مثبت باشد.

en: (start from last values)
fa: (شروع از آخرین مقدار)

en: Regional settings
fa: تنظیمات منطقه‌ای

en: Elements
fa: عنصرها

en: Notified: @user_mail
fa: اطلاع‌رسانی شد: @user_mail

en: Page top
fa: بالای صفحه

en: Page bottom
fa: پایین صفحه

en: Adds user configurable links to the sitemap.
fa: پیوندهای قابل‌پیکربندی توسط کاربران را به نقشه سایت اضافه می‌کند.

en: Adds menu item links to the sitemap.
fa: پیوندهای اقلام منو را به نقشه سایت اضافه می‌کند.

en: Adds content links to the sitemap.
fa: پیوندهای محتوا را به نقشه سایت اضافه می‌کند.

en: Change the layout of this panel.
fa: تغییر آرایش این پنل.

en: Show End Date
fa: نمایش تاریخ پایان

en: Delete !type
fa: حذف !type

en: Gallery page
fa: صفحه گالری

en: Forum count threshold
fa: آستانه تعداد محتوای انجمن

en: Default values
fa: مقادیر پیش‌فرض

en: My Account
fa: حساب من

en: Color and image settings
fa: تنظیمات تصویر و رنگ

en: @level - low
fa: @level - کم

en: @level - high
fa: @level - زیاد

en: Pager Type
fa: نوع صفحه‌بند

en: Check for updates of disabled modules and themes
fa: بررسی به‌روزرسانی برای ماژو‌ل‌ها و پوسته‌های غیرفعال

en: Header text
fa: متن سربرگ

en: Close window after sending to printer
fa: بستن پنجره بعد از ارسال به پرینتر

en: User blog
fa: وبلاگ کاربر

en: Site contact page
fa: صفحه تماس سایت

en: Advanced search form
fa: فرم جستجوی پیشرفته

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fa: این مجوز از نقش کاربر شناخته شده گرفته شده است.

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
fa: مقصد پیوند، مانند _blank، _parent، یا نام یک iframe. این فیلد به ندرت استفاده می‌شود.

en: @argument title
fa: عنوان @argument

en: Count the number 0 as empty
fa: حساب کردن عدد 0 به عنوان خالی

en: Hide if empty
fa: محفی کردن در صورت خالی بودن

en: Does not start with
fa: شروع نمی‌شود با

en: Does not end with
fa: تمام نمیشود با

en: The view %name has been saved.
fa: نمای %name ذخیره شد.

en: Jump menu
fa: منوی پرش

en: Hostname of user that posted the comment.
fa: نام هاست کاربری که دیدگاه را ارسال کرده است.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
fa: پست الکترونیکی کاربری که دیدگاه را ارسال کرده است. اگر کاربر ثبت‌نام کرده باشد، خالی خواهد بود.

en: The taxonomy term ID for the term.
fa: شناسه‌ی واژه taxonomy برای واژه.

en: The taxonomy term name for the term.
fa: نام واژه taxonomy برای واژه.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
fa: نام واژگانی که دسته به آن تعلق دارد.

en: The name of the role.
fa: نام نقش

en: The role ID of the role.
fa: شناسه نقش

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهیانه

en: Length is shorter than
fa: طول کمتر است از

en: Length is longer than
fa: طول بیشتر است از

en: Default state for the notification selection box for registered users
fa: حالت پیش‌فرض گزینه انتخابی اطلاع‌رسان برای کاربران ثبت‌نام کرده

en: Subscribe users to their node follow-up notification emails by default
fa: کاربران در نامه‌های الکترونیکی اطلاع‌رسانی پیگیری برای گره خودشان به صورت پیش‌فرض مشترک شوند.

en: If this is checked, new users will receive e-mail notifications for follow-ups on their nodes by default until they individually disable the feature.
fa: اگر این گزینه انتخاب شود، کاربران جدید برای دیدگاه‌های گره‌های خودشان به صورت پیش‌فرض نامه‌های الکترونیکی اطلاع‌رسانی دریافت می‌کنند، تا زمانی که هر یک این قابلیت را غیرفعال نمایند.

en: Disable comment notification
fa: غیرفعال کردن اطلاع‌رسان دیدگاه

en: View changes
fa: مشاهده تغییرات

en: Convert existing file names to US-ASCII.
fa: تغییر نام فایل های موجود به US-ASCII

en: MySQL Database
fa: پایگاه داده MySQL

en: Server Directory
fa: پوشه سرور

en: Manual Backups Directory
fa: پوشه پشتیبان‌های دستی

en: Scheduled Backups Directory
fa: پوشه پشتیبان‌های زمان‌بندی شده

en: FTP Directory
fa: پوشه FTP

en: Destinations
fa: مقصدها

en: profiles
fa: پروفایل‌ها

en: Untitled Profile
fa: پروفایل بدون نام

en: schedules
fa: زمان‌بندی‌ها

en: Untitled Schedule
fa: زمان‌بندی بدون نام

en: Create new destination
fa: ایجاد مقصد جدید

en: restore feature
fa: بازگردانی مشخصات

en: Quick Backup Tab
fa: نوار پشتیبان گیری سریع

en: Advanced Backup Tab
fa: نوار پشتیبان گیری پیشرفته

en: settings profiles
fa: پروفایل‌های تنظیمات

en: Restore Tab
fa: بازگرداندن نوار

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
fa: مقصدها مکان‌هایی هستند که شما می‌توانید فایل‌های پشتیبان خود را در آنها ذخیره کرده یا از آنها بارگذاری کنید.

en: manual backups
fa: پشتیبان‌گیری دستی

en: You do not have permission to back up this site.
fa: شما مجوز لازم برای پشتیبان‌گیری از سایت را ندارید.

en: Load Settings
fa: بارگذاری تنظیمات

en: Load Profile
fa: بارگذاری پروفایل

en: Quick Backup
fa: پشتیبان‌گیری سریع

en: Backup Destination
fa: مقصد پشتیبان‌گیری

en: Save the settings as
fa: ذخیره این تنظیمات به عنوان

en: Save Without Backing Up
fa: ذخیره بدون پشتیبان‌گیری

en: Restore to
fa: بازگرداندن به

en: Advanced Backup
fa: پشتیبان‌گیری پیشرفته

en: The filter settings for the profile.
fa: تنظیمات فیلتر برای پروفایل.

en: Default Schedule
fa: زمان‌بندی پیش‌فرض

en: The db source to backup from.
fa: پایگاه داده مبدا برای پشتیبان‌گیری

en: Entities
fa: موجودیت‌ها

en: Private files
fa: فایل‌های خصوصی

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Other blocks
fa: بلوک‌های دیگر

en: The unique ID of the comment.
fa: شناسه منحصر‌به‌فرد دیدگاه

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
fa: آدرس IP کامپیوتری که دیدگاه از آن ارسال شده است.

en: The name left by the comment author.
fa: نامی که توسط نویسنده دیدگاه ثبت شده است.

en: The email address left by the comment author.
fa: نشانی پست الکترونیکی داده شده توسط نویسنده دیدگاه.

en: The home page URL left by the comment author.
fa: آدرس صفحه خانگی که توسط نویسنده دیدگاه داده شده است.

en: The URL of the comment.
fa: آدرس دیدگاه.

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس

en: The URL of the comment's edit page.
fa: آدرس صفحه ویرایش دیدگاه.

en: The date the comment was posted.
fa: تاریخی که دیدگاه ثبت شده است.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
fa: والد دیدگاه, اگر دیدگاه‌های دنباله‌دار فعال باشد.

en: The node the comment was posted to.
fa: محتوایی که دیدگاه برای آن ثبت شده است.

en: The number of comments posted on a node.
fa: تعداد دیدگاه‌هایی که برای یک محتوا ثبت شده است.

en: New comment count
fa: تعداد دیدگاه‌های جدید

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
fa: تعداد دیدگاه‌های ارسال‌شده برای یک محتوا پس از آخرین مشاهده‌ی خواننده.

en: The type of the node.
fa: نوع محتوا.

en: The language the node is written in.
fa: زبانی که محتوا در آن نوشته شده است.

en: The URL of the node.
fa: آدرس محتوا.

en: The URL of the node's edit page.
fa: آدرس صفحه ویرایش محتوا.

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر

en: The date the node was most recently updated.
fa: تاریخ آخرین باری که محتوا به‌روز شده است.

en: The author of the node.
fa: نویسنده محتوا.

en: Poll winner
fa: برنده نظرسنجی

en: The winning poll answer.
fa: پاسخ برنده نظرسنجی

en: Poll winner votes
fa: آراء پاسخ برنده

en: The number of votes received by the winning poll answer.
fa: تعداد آراء داده شده به پاسخ برنده نظر سنجی.

en: Poll winner percent
fa: درصد پاسخ برنده

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
fa: درصد آراء داده شده به  پاسخ برنده یک نظر سنجی.

en: The number of visitors who have read the node.
fa: تعداد بازدیدکنندگانی که محتوا را خوانده‌اند.

en: The number of visitors who have read the node today.
fa: تعداد بازدیدکنندگانی که امروز محتوا را خوانده‌اند.

en: Last view
fa: آخرین مشاهده

en: The date on which a visitor last read the node.
fa: تاریخی که یک بازدیدکننده آخرین بار محتوا را خوانده است.

en: The slogan of the site.
fa: شعار سایت

en: The administrative email address for the site.
fa: نشانی پست الکترونیکی مدیریت سایت.

en: The URL of the site's front page.
fa: آدرس صفحه اول سایت.

en: Login page
fa: صفحه ورود

en: The URL of the site's login page.
fa: آدرس صفحه ورود.

en: The unique ID of the uploaded file.
fa: شناسه انحصاری فایل بارگذاری شده.

en: The name of the file on disk.
fa: نام فایل بر روی دیسک.

en: The web-accessible URL for the file.
fa: آدرس دسترسی فایل از وب.

en: The date the file was most recently changed.
fa: آخرین تاریخی که فایل تغییر یافته است.

en: The user who originally uploaded the file.
fa: کاربر بارگذار کننده فایل.

en: The unique ID of the taxonomy term.
fa: شناسه‌ی یکتای واژه‌ی رده‌بندی

en: The name of the taxonomy term.
fa: نام واژه رده بندی.

en: The optional description of the taxonomy term.
fa: شرح اختیاری واژه رده بندی

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
fa: تعداد گره‌هایی که با این واژه رده بندی برچسب گذاری شده‌اند

en: The URL of the taxonomy term.
fa: آدرس واژه رده بندی.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
fa: واژگانی که این واژه رده‌بندی به آن متعلق است.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
fa: واژه والد واژه رده بندی، اگر وجود داشته باشد.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
fa: شناسه منحصر به فرد واژگان رده‌بندی.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
fa: نام واژگان رده‌بندی

en: The machine name of the taxonomy vocabulary.
fa: نام ماشین برای واژگان طبقه‌بندی.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
fa: شرح اختیاری واژگان رده‌بندی

en: Term count
fa: تعداد واژه‌ها

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
fa: تعداد واژه‌هایی که متعلق به واژگان طبقه‌بندی هستند.

en: The unique ID of the user account.
fa: ID منحصر به فرد حساب کاربری.

en: The login name of the user account.
fa: نام ورود حساب کاربری.

en: The email address of the user account.
fa: نشانی پست الکترونیک حساب کاربری.

en: The URL of the account profile page.
fa: آدرس صفحه پروفایل حساب.

en: The date the user last logged in to the site.
fa: تاریخ آخرین ورود کاربر به سایت.

en: The date the user account was created.
fa: تاریخی که حساب کاربری ایجاد شده است.

en: Context editor
fa: ویرایشگر زمینه

en: Always active
fa: همیشه فعال

en: All parent terms
fa: همه اصطلاحات والد

en: No TrueType support
fa: عدم پشتیبانی از TrueType

en: Font preview of @font (@file)
fa: پیش‌نمایش فونت @font (@file)

en: Preview of built-in font
fa: پیش‌نمایش فونت داخلی

en: You need to select at least one font.
fa: شما باید حداقل یک فونت را انتخاب کنید

en: Enter the characters shown in the image.
fa: کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.

en: Font example
fa: نمونه فونت

en: Is new
fa: جدید

en: Promoted to frontpage
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Sticky in lists
fa: موضوع مهم در لیست

en: Comments allowed
fa: ارسال دیدگاه مجاز باشد

en: Saved %title for %space.
fa: %title برای %space ذخیره شد.

en: Default country
fa: کشور پیش‌فرض

en: Site maintenance account
fa: حساب نگهداری سایت

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
fa: فایل نمی‌تواند بارگذاری شود، زیرا مقصد %destination معتبر نیست.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
fa: فایل %source نمی‌تواند بارگذاری شود زیرا فایلی با این نام در مقصد %directory وجود دارد.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
fa: @count رشته غیر مجاز HTML در %file

en: (active tab)
fa: (لبه فعال)

en: Status message
fa: پیغام وضعیت

en: Theme key "@key" not found.
fa: کلید پوسته "@key" پیدا نشد.

en: All pages except those listed
fa: همه صفحه‌ها به جز صفحه‌های لیست شده.

en: Only the listed pages
fa: تنها در صفحه‌های لیست شده.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
fa: صفحه‌ها را با استفاده از مسیر آنها به ازای هر خط یک  مسیر را مشخص کنید. حرف '*' کاراکتر عام است. به عنوان مثال از: %blog برای صفحه‌ها وبلاگ، از %blog-wildcard برای صفحه‌ها وبلاگ شخصی و از %front برای صفحه اول سایت استفاده کنید.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
fa: صفحه‌های که کد PHP زیر در آنها مقدار <code>TRUE</code> باز می‌گرداند. (فقط حرفه‌ای‌ها)

en: Pages or PHP code
fa: صفحه‌ها یا کد PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
fa: اگر گزینه PHP را انتخاب نموده‌اید، کد PHP را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند باعث خرابی سایت گردد.

en: Not customizable
fa: غیر قابل سفارشی نمودن

en: Restricted to certain pages
fa: محدود یه صفحه‌های خاص

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
fa: زیر پوشه‌ای در مقصد بارگذاری که فایل‌ها در آن ذخیره خواهند شد(اختیاری). با اسلش شروع یا تمام نشود.

en: Text formats
fa: قالب‌بندی‌های متن

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
fa: تعداد پاسخ‌هایی که یک موضوع برای "داغ" به حساب آمدن باید داشته باشد.

en: Add new @node_type
fa: افزودن @node_type جدید

en: Forum navigation vocabulary
fa: واژگان پیمایش انجمن

en: Edit %name style
fa: ویرایش استایل %name

en: Override defaults
fa: رونویسی پیش‌فرض‌ها

en: Update style
fa: به‌روز رسانی سبک

en: Select an effect to add.
fa: یک اثر را برای افزودن انتخاب کنید.

en: Style name
fa: نام استایل

en: Create new style
fa: ایجاد سبک جدید

en: Style %name was created.
fa: سبک %name  ایجاد شد.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
fa: تنها از حروف الفبایی و عددی، زیرخط (ـ)، و خط تیره (-) برای نام های سبک استفاده نمایید.

en: !name must be a hexadecimal color value.
fa: !name بایستی یک مقدار رنگ در مبنای ۱۶ باشد.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
fa: در حال حاضر سبکی وجود ندارد. <a href="!url">یکی اضافه کنید</a>.

en: Image styles
fa: سبک‌های تصویر

en: Date type
fa: نوع تاریخ

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
fa: مسیر این پیوند منو. این مسیر می‌تواند یک مسیر داخلی دروپال مثل %add-node یا یک آدرس خارجی مثل %drupal باشد. برای پیوند به صفحه اول %front را وارد کنید.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
fa: حداکثر عمق برای یک منو و تمامی زیر شاخه‌هاش محدود به !maxdepth است. چنانچه هنگام پیمایش منو انتخاب برخی اقلام منو باعث تجاوز از این محدودیت شود، آن پیوند منو به عنوان والد در دسترس نخواهند بود.

en: No Main links
fa: پیوندهای اصلی وجود ندارد

en: Source for the Main links
fa: منبع پیوندهای اصلی

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
fa: آنچه باید به عنوان پیوندهای اصلی (عموما در بالای صفحه) نمایش داده شود را انتخاب کنید.

en: No Secondary links
fa: پیوندهای ثانویه وجود ندارد

en: Source for the Secondary links
fa: منبع پیوندهای ثانویه

en: manage display
fa: اداره نمایش

en: Preview before submitting
fa: پیش‌نمایش قبل از ارسال

en: Display author and date information.
fa: اطلاعات نویسنده و تاریخ را نشان بده.

en: Author username and publish date will be displayed.
fa: نام کاربری نویسنده و تاریخ انتشار نمایش داده خواهد شد.

en: <em>Edit @type</em> @title
fa: <em>ویرایش @type</em> @title

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش بازبینی

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
fa: بازبینی به شما اجازه می‌دهد تا تفاوتهای بین چند بازبینی یک محتوای ارسالی را رد گیری کنید وبه یک نسخه قدیمی بازگردید.

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Use PHP for settings
fa: استفاده از PHP برای تنظیمات

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
fa[0]: شما باید حداقل یک کلید واژه با 1 حرف یا بیشتر وارد کنید.
fa[1]: شما باید حداقل یک کلید واژه با @count حرف یا بیشتر وارد کنید.

en: Searched %type for %keys.
fa: %keys در %type جستجو شدند.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
fa: حداکثر تعداد صفحه‌های که در صفحه‌ها خلاصه مطالب مانند صفحه اول دیده می‌شود.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
fa: این صفحه هنگامی که سند درخواست شده برای کاربر جاری غیر مجاز باشد نمایش داده خواهد شد. برای نمایش صفحه «دسترسی مجاز نیست» پیش‌فرض خالی بگذارید.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
fa: این صفحه هنگامی که سند درخواست شده با هیچ محتوای مطابقت نکند نمایش داده خواهد شد. برای نمایش صفحه «صفحه پیدا نشد» پیش‌فرض خالی بگذارید.

en: Description of your site, included in each feed.
fa: شرح سایت شما؛ در هر خوراک ظاهر خواهد شد.

en: Users may set their own time zone.
fa: کاربران بتوانند ناحیه زمانی خود را تنظیم کنند.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
fa: به کاربران در هنگام ورود یادآوری شود که منطقه زمانی خود را تعیین نکرده‌اند.

en: Only applied if users may set their own time zone.
fa: فقط هنگامی که کاربران بتوانند ناحیه زمانی خود را تنظیم کنند پذیرفته می‌شود.

en: Time zone for new users
fa: ناحیه زمانی کاربران جدید

en: Default time zone.
fa: ناحیه زمانی پیش‌فرض.

en: Empty time zone.
fa: ناحیه زمانی خالی

en: Users may set their own time zone at registration.
fa: کاربران بتوانند ناحیه زمانی خود را هنگام ثبت نام تنظیم کنند.

en: Put site into maintenance mode
fa: قرار دادن سایت در حالت نگهداری

en: Maintenance mode message
fa: پیغام حالت نگهداری سایت

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
fa: پیغامی که به بازدیدکنندگان هنگامی که سایت در حالت نگهداری است نمایش داده می‌شود.

en: Requires: !module-list
fa: نیازمند: !module-list

en: Required by: !module-list
fa: ضروری برای: !module-list

en: Public files
fa: فایل‌های عمومی

en: There is currently no content classified with this term.
fa: در حال حاضر هیچ محتوایی با این واژه طبقه‌بندی نشده است.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
fa: پوشه %directory وجود ندارد یا قابل نوشتن نیست.

en: Picture directory
fa: پوشه عکس

en: E-mails
fa: پست‌های الکترونیکی

en: Account cancellation confirmation
fa: تایید لغو حساب

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
fa: پیغام نامه الکترونیک ارسالی به کاربران هنگامی که حسابشان لغو می‌شود را ویرایش کنید.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.

en: Fixed width
fa: پهنای ثابت

en: Contact forms
fa: فرم‌های تماس

en: Entity ID
fa: شناسه موجودیت

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
fa: عنوان این منطقه که فقط در بخش‌های مدیریتی نمایش داده خواهد شد.

en: Remove this display
fa: حذف این نمایش

en: Remove group @group
fa: حذف گروه @group

en: Default group
fa: گروه پیش فرض

en: Group @group
fa: گروه @group

en: Ungroupable filters
fa: فیلترهای غیرقابل گروه بندی

en: Basic exposed form
fa: فرم پایه

en: Input required
fa: نیازمند ورودی است

en: Display all items
fa: نمایش تمامی آیتم‌ها

en: Display all items that this view might find
fa: نمایش تمامی اقلامی که این نمایه می‌تواند پیدا کند

en: Display a specified number of items
fa: نمایش تعداد مشخصی از آیتم‌ها

en: Display a limited number items that this view might find.
fa: نمایش تعداد محدودی از اقلامی که این نما می‌تواند بیابد.

en: Paged output, full pager
fa: خروجی صفحه بندی شده ، کامل صفحه بندی شده

en: Paged output, full Drupal style
fa: خروجی صفحه بندی شده ، استایل دروپال کامل

en: Paged output, mini pager
fa: خروجی صفحه بندی شده ، صفحه بندی کوچک

en: Authentication module
fa: ماژول تعیین هویت

en: bypass node access
fa: عدم کنترل دسترسی به گره

en: view own unpublished content
fa: مشاهده محتوای منتشر نشده خود

en: In database
fa: در پایگاه داده

en: Webform settings
fa: تنظیمات وب فرم

en: Other...
fa: سایر...

en: Provide a simple link to view the submission.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای مشاهده ارسال.

en: Provide a simple link to edit the submission.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش ارسال.

en: Provide a simple link to delete the submission.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای حذف ارسال.

en: Transfer
fa: انتقال

en: Adds user profile links to the sitemap.
fa: پیوندهای پروفایل کاربر را به نقشه سایت اضافه می‌کند.

en: The currently logged in user.
fa: کاربر وارد شده فعلی.

en: Switch theme
fa: تعویض پوسته

en: Maximum alias and component length
fa: حداکثر طول اسامی مستعار و اجزا

en: Administer pathauto
fa: مدیریت مسیر خودکار

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
fa: به کاربر اجازه می دهد تا الگوهای اسامی مستعار خودکار  و حذف جمعی اسامی مستعار  URL  ها را تنظیم نماید

en: Notify of Path Changes
fa: اطلاع از تغییرات مسیر

en: Determines whether or not users are notified.
fa: مشخص می‌کند که کاربران مطلع گردند یا خیر.

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
fa: جهت مشاهده این فرم بایستی <a href="!login"> وارد سایت </a> شوید.

en: The file description
fa: توضیحات فایل

en: Reference existing
fa: ارجاع به موجود

en: Remote URL
fa: آدرس دوردست

en: Wysiwyg profiles
fa: پروفایل‌های wysiwyg

en: Div container
fa: نگهدارنده Div

en: Maximize
fa: بیشینه سازی

en: Check spelling as you type
fa: بررسی املایی در هنگام تایپ

en: Advanced list
fa: لیست پیشرفته

en: The file has been renamed to %filename.
fa: نام فایل به %filename تغییر یافت.

en: %filename has been uploaded.
fa: %filename بارگذاری شد.

en: You can not perform this operation.
fa: شما قادر به انجام این عمل نیستید.

en: Administer IMCE
fa: مدیریت IMCE

en: Performance and scalability
fa: عملکرد و مقیاس‌پذیری

en: Footer first column
fa: اولین ستون پاورقی

en: Footer second column
fa: دومین ستون پاورقی

en: Footer third column
fa: سومین ستون پاورقی

en: Footer fourth column
fa: ژهارمین ستون پاورقی

en: Is not empty (NOT NULL)
fa: مقدار دارد

en: Translate link
fa: پیوند ترجمه

en: Provide a simple link to translate the node.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ترجمه گره.

en: Authentication name
fa: تایید نام

en: Attachment before
fa: پیوست قبل از

en: Attachment after
fa: پیوست بعد از

en: No tokens available.
fa: توکنی در دسترس نیست.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
fa: بر روی توکنی کلیک کنید تا به آخرین فیلدی که روی آن کلیک نموده‌اید وارد شود.

en: List of the currently available tokens on this site
fa: لیست توکن‌های موجود در این سایت

en: View my account
fa: نمایش حساب من

en: Edit my account
fa: ویرایش حساب من

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
fa: theme() نمی‌تواند پیش از بارگذاری تمام ماژول‌ها فراخوانی شود.

en: Rebuild links
fa: بازسازی پیوندها

en: Translation update status
fa: وضعیت به‌روز‌رسانی ترجمه

en: There are available updates
fa: تعدادی به‌روز‌رسانی‌ وجود دارد.

en: All your translations are up to date
fa: تمامی ترجمه‌های شما به‌روز هستند

en: Connections
fa: ارتباطات

en: The body of the message.
fa: بدنه پیغام.

en: The date the message was sent.
fa: تاریخی که پیغام ارسال شده است.

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: Highlighted
fa: موارد برجسته

en: Triptych first
fa: عکس اول

en: Triptych middle
fa: عکس وسط

en: Triptych last
fa: عکس آخر

en: Primary navigation links
fa: پیوندهای پیمایش اصلی

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
fa: افزودن primary_links (عملیات محلی) به عنوان محتوا.

en: Secondary navigation links
fa: پیوندهای پیمایش ثانویه

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
fa: افزودن secondary_links (عملیات محلی) به عنوان محتوا.

en: Header background
fa: زمینه سربرگ

en: Insert file
fa: درج فایل

en: You are not logged in.
fa: شما هنوز وارد سایت نشده‌‏اید.

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
fa: اداره کننده‌ی @handler سعی کرد فیلد اضافی @identifier را اضافه کند اما جدول @table نتوانست افزوده شود!

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fa: پسوندها را با فاصله یا کاما از هم جدا کنید و نقطه ابتدای آنها را ننویسید.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
fa: مقادیر مجاز عبارتند از:: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: None (original image)
fa: هیچ (تصویر اصلی)

en: Custom content
fa: محتوای سفارشی

en: Add a new @plugin
fa: افزودن یک @plugin جدید

en: Edit @plugin %title
fa: ویرایش @plugin %title

en: Clone @plugin %title
fa: کلون @plugin %title

en: Import @plugin
fa: وارد کردن @plugin

en: Export @plugin %title
fa: صادر کردن @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
fa: آیا مطمئنید می خواهید %title را برگردانید؟

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
fa: این عمل هر گونه سفارشی سازی که روی این آیتم انجام شده است را به طور دائم حذف می کند

en: The item has been reverted.
fa: این آیتم برگشته است

en: This action will permanently remove this item from your database..
fa: این عمل این آیتم را به طور دائم از دیتا بیس حذف می کند

en: %title has been created.
fa: %title ساخته شد.

en: %title could not be created.
fa: نمی‌توان %title را ایجاد کرد.

en: %title has been updated.
fa: %title به‌روز شد.

en: %title could not be updated.
fa: %title به روز نمی شود.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
fa: می توانید با قرار دادن کد خروجی در فیلد زیر توضیحات را وارد کرده یا از آن خروجی بگیرید

en: @plugin %title was enabled.
fa: @plugin %title فعال بود

en: @plugin %title was disabled.
fa: @plugin %title غیر فعال بود

en: View context
fa: زمینه نما

en: Display the attachments on a view context.
fa: نمایش پیوست‌های یک زمینه نما

en: Makes the view results available as a context for use in Panels and other applications.
fa: نتایج نما را به صورت یک زمینه برای استفاده در پنل‌ها و سایر کاربردها قابل‌دسترس می‌نماید.

en: Contains rows in contexts.
fa: شامل ردیف‌ها در زمینه‌ها است.

en: layouts
fa: آرایش‌ها

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
fa: ورودی لاگ توصیف‌کننده تغییرات صورت گرفته در این نسخه، هنگامی که یک بازنویسی جدید صورت گیرد.

en: Creates revision
fa: یک بازنویسی ایجاد می‌کند

en: The current date and time.
fa: تاریخ و ساعت کنونی.

en: Copy source
fa: کپی منبع

en: Hide on-page translation from you
fa: مخفی سازی ترجمه روی صفحه از شما

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
fa: توضیح اخرین تغییرات انجام شده روی گره

en: The title of the current page.
fa: عنوان صفحه جاری

en: The URL of the current page.
fa: URL صفحه جاری

en: Account cancellation URL
fa: URL لغو حساب

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
fa: URL صفحه تایید حذف برای حساب کاربر.

en: One-time login URL
fa: نشانی اینترنتی ورود یک بار مصرف

en: The URL of the one-time login page for the user account.
fa: نشانی اینترنتی صفحه‌ی ورود یک بار مصرف به سایت برای حساب کاربر.

en: Tokens related to menu links.
fa: توکن‌های مرتبط با پیوندهای منو.

en: The unique ID of the menu link.
fa: شناسه یکتا پیوند منو.

en: The title of the menu link.
fa: عنوان پیوند منو.

en: The URL of the menu link.
fa: URL پیوند منو.

en: The menu link's parent.
fa: والد پیوند منو.

en: Tokens related to the current page request.
fa: توکن‌های مرتبط با تقاضای صفحه جاری.

en: Page number
fa: شماره صفحه

en: The menu link for this node.
fa: پیوند منو برای این گره.

en: Update URL alias
fa: به‌روزرسانی آدرس مستعار

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: - Use default -
fa: -استفاده از پیش فرض-

en: Unknown content type
fa: نوع محتوای ناشناخته

en: view mode
fa: حالت نمایش

en: No projects or languages to update.
fa: پروژه یا زبانی برای به‌روز‌رسانی وجود ندارد.

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
fa: یک یا چند زبان را برای دانلود و به‌روز‌رسانی انتخاب کنید. اگر هیچ موردی را انتخاب نکنید، تمامی آنها به‌روز‌رسانی خواهد شد.

en: Refresh information
fa: تازه کردن اطلاعات

en: Cannot find any translation updates.
fa: به‌روز‌رسانی هیچ ترجمه‌ای یافت نشد.

en: Fetched information about available updates from the server
fa: اطلاعات در مورد به‌روز‌رسانی‌های موجود از سرور دریافت شد.

en: Update source
fa: منبع به‌روز‌رسانی

en: Never (manually)
fa: هرگز (به صورت دستی)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
fa: تعیین کنید بررسی خودکار برای ترجمه‌های به‌روز شده ماژول‌ها و پوسته‌ها چند وقت یکبار صورت بگیرد.

en: Store downloaded files
fa: ذخیره‌سازی فایل‌های دانلود شده

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
fa: ترجمه‌های به روز شده جایگزین ترجمه‌های قبلی شده و ترجمه‌های جدید اضافه می‌شود.

en: Local files and remote server.
fa: فایل‌های محلی و سرور خارجی.

en: Local files only.
fa: فقط فایل‌های محلی.

en: Remote server only.
fa: فقط سرور خارجی.

en: Remote update available
fa: به‌روز‌رسانی سرور خارجی در دسترس است

en: Local update available
fa: به‌روز‌رسانی محلی در دسترس است

en: No information
fa: اطلاعاتی وجود ندارد

en: Updating translation.
fa: در حال به‌روز‌رسانی ترجمه‌ها.

en: Downloading and importing files.
fa: دانلود و وارد کردن فایل‌ها.

en: Error importing translations.
fa: خطایی در وارد کردن ترجمه‌ها رخ داد.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
fa: فایل %download_link با موفقیت به %tmpfile دانلود شد.

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
fa: خطا در ایجاد فایل موقتی برای دانلود در %tmpdir. فایل مبدا %download_link است.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
fa: لیستی از اخرین ترجمه‌های وارد شده و به‌روز‌رسانی‌های موجود برای هر یک از پروژه‌ها و زبان‌های فعال.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
fa: اگر به‌روزرسانی‌هایی موجود باشد، می‌توانید با کلیک بر گزینه به‌روزرسانی آنها را دانلود و وارد کنید یا اینکه می‌توانید تنظیمات آنها را در <a href="@update-settings">صفحه تنظیمات به‌روزرسانی</a> تغییر دهید تا به صورت خودکار به‌روز شوند.

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
fa: این تنظیمات مربوط به سیستم به‌روزرسانی ترجمه هستند. برای به‌روز‌رسانی ترجمه‌های خود به <a href="@update-admin">صفحه مدیریتی به‌روز‌رسانی ترجمه</a> مراجعه کنید.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
fa: هیچ اطلاعاتی در مورد ترجمه‌های جدید یا به‌روزرسانی‌شده برای ماژول‌ها و پوسته‌های نصب‌شده فعلی وجود ندارد. برای بررسی به‌روزرسانی‌ها، ممکن است لازم باشد <a href="@run-cron">کرون را اجرا کنید</a> یا اینکه به صورت <a href="@check_manually">دستی بررسی نمایید</a>. توجه داشته باشید که بررسی به‌روزرسانی‌های موجود ممکن است مدت زیادی طول بکشد، پس صبور باشید.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
fa: @checked ترجمه به صورت خودکار بررسی شد، @updated ترجمه به‌روز‌رسانی شد.

en: Automatic update configuration
fa: پیکربندی به‌روزرسانی خودکار

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
fa: ترجمه‌های جدید یا به‌روز‌شده‌ای برای ماژول‌ها و پوسته‌های نصب‌شده کنونی موجود است. برای بررسی به‌روز‌رسانی‌ها می‌توانید به <a href="@check_manually">صفحه به‌روز‌رسانی ترجمه</a> مراجعه کنید.

en: Error opening socket @socket
fa: اشکال در بازنمودن درگاه @socket

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
fa: فایل انتخاب شده %file نمی‌تواند کپی شود، زیرا مقصد به درستی پیکربندی نشده است. که می‌تواند ناشی از مشکل مجوز فایل یا پوشه باشد. اطلاعات بیشتر در گزارشات سیستم در دسترس است.

en: Recent log messages
fa: جدیدترین گزارش‌ها

en: Missing text format: %format.
fa: قالب‌بندی متن مفقود: %format.

en: Administrative overlay
fa: مدیریت میز کار

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
fa: هنگامی که فعال شود فقط کاربران دارای مجوز «استفاده از سایت در حالت نگهداری» قادر خواهند بود تا به تنظیمات نگهداری سایت دسترسی داشته باشند؛ بقیه کاربران پیغام آفلاین را که در زیر تعیین می‌شود را خواهند دید. کاربران مجاز می‌توانند مستقیم از صفحه <a href="@user-login">ورود کاربر</a> وارد شوند.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
fa: زیرپوشه‌ای در پوشه بارگذاری که عکس‌ها در آنجا ذخیره خواهند شد.

en: Settings for site administration tools.
fa: تنظیمات ابزارهای مدیریت سایت.

en: Slide Counter
fa: شمارنده‌ی اسلاید

en: and where %property is %value
fa: و %property آنها %value است.

en: where %property is %value
fa: که %property آنها %value است.

en: and where
fa: که

en: The menu link's root.
fa: ریشه پیوند منو.

en: Change view
fa: تغییر نمایش

en: @entity "@property" property.
fa: @entity "@property" دارایی.

en: @entity ID
fa: شناسه @entity

en: Unsubscribe URL
fa: URL لغو اشتراک

en: The URL to disable notifications for the comment.
fa: URL برای غیرفعال کردن آگاه‌سازی دیدگاه.

en: Sorry, there was a problem unsubscribing from notifications.
fa: متاسفانه مشکلی در لغو اشتراک از اطلاع‌رسانی‌ها رخ داده است.

en: User signature
fa: امضای کاربر

en: Use on-page translation
fa: استفاده از ترجمه روی صفحه

en: Makes it possible to translate the Drupal interface on-page.
fa: ترجمه رابط دروپال را روی صفحه ممکن می‌سازد.

en: Submit translations to localization server
fa: ثبت ترجمه‌ها در سرور بومی‌سازی

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
fa: به کاربران اجازه می‌دهد ترجمه‌ها را در سرور بومی‌سازی از راه دور ثبت کنند.

en: You should provide a server address, such as http://localize.drupal.org
fa: شما بایستی نشانی یک سرور مانند  http://localize.drupal.org را وارد کنید.

en: Webform edit link
fa: پیوند ویرایش وب‌فرم

en: Provide a simple link to edit the webform components and configuration.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای ویرایش اجزا و پیکربندی وب‌فرم.

en: Webform results link
fa: پیوند نتایج وب‌فرم

en: Provide a simple link to view the results of a webform.
fa: ارائه یک پیوند ساده برای مشاهده نتایج وب‌فرم.

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Slides
fa: اسلایدها

en: Add @entity_type
fa: افزودن @entity_type

en: The author of the comment.
fa: نویسنده دیدگاه

en: (No information available)
fa: (اطلاعاتی در دست نیست)

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
fa: فایل %file نمی‌تواند کپی شود، زیرا پوشه مقصد %destination به درستی پیکربندی نشده است.

en: Fixed value
fa: مقدار ثابت

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
fa: دریافت اطلاعات در مورد به‌روز‌رسانی‌های موجود از سرور موفقیت‌آمیز نبود.

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations. If left empty the downloaded translation will not be saved.
fa: یک مسیر نسبی از پوشه نصب دروپال شما که فایل‌های ترجمه در آن ذخیره شوند، برای مثال sites/all/translations. ترجمه‌های ذخیره شده می‌تواند توسط سایر نصب‌ها نیز استفاده شود. اگر خالی گذاشته شود، ترجمه‌های دانلود شده ذخیره نمی‌شوند.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
fa: به دلیل محتوای HTML نامعتبر ذخیره به صورت محلی انجام نگرفت.

en: Translation saved locally.
fa: ترجمه بصورت محلی ذخیره شد.

en: Translation successfuly removed locally.
fa: ترجمه با موفقیت از بخش محلی حذف شد.

en: Unknown error while saving translation locally.
fa: خطای نامعلومی هنگام ذخیره ترجمه بصورت محلی رخ داده است.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
fa: اگر API key خود را در !user_link وارد کنید، می‌توانید حاصل کار خود را با !l10n_server به اشتراک بگذارید.

en: Not saved due to source string missing.
fa: به دلیل مفقود بودن رشته منبع، ذخیره صورت نگرفت.

en: Not saved due to missing form values.
fa: به دلیل مفقود بودن مقادیر فرم، ذخیره صورت نگرفت.

en: Not saved due to insufficient permissions.
fa: به دلیل نداشتن مجوز‌های لازم، ذخیره انجام نگرفت.

en: Added l10n_status field to locales_target.
fa: فیلد l10n_status به locales_target افزوده شد.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
fa: تداخل احتمالی فیلد l10n_status در locales_target برطرف شد.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
fa: ثبت هر ترجمه جدید موجب ارسال آن به این سرور نیز می‌شود. به شما پیشنهاد می‌کنیم که <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> را برای اشتراک گذاری با بزرگترین جامعه دروپالی وارد کنید. مطمئن شوید که یک API-key را در قسمت تنظیمات حساب کاربری برای هر کاربر دخیل در امر ترجمه وارد کنید.

en: Translation sent and accepted by @server.
fa: ترجمه ارسال و توسط @server پذیرفته شد.

en: Translation rejected by @server. Reason: %reason
fa: ترجمه توسط @server رد شد. دلیل: %reason

en: The connection with @server failed with the following error: %error_code: %error_message.
fa: ارتباط با @server به دلیل خطای مقابل امکان‌پذیر نبود:  %error_code: %error_message.

en: Disable auto search
fa: غیرفعال کردن جستجوی خودکار

en: The page you requested does not exist.
fa: صفحه مورد نظر شما وجود ندارد.

en: The original-language version of this node, if one exists.
fa: نسخه زبان اصلی گره، در صورتی که موجود باشد.

en: The file.
fa: فایل

en: The image file.
fa: فایل تصویر

en: The main body text
fa: متن بدنه اصلی

en: Example modules
fa: ماژول‌های نمونه

en: Asc
fa: صعودی

en: Access the views administration pages.
fa: دسترسی به نمای صفحات مدیریت

en: Bypass access control when accessing views.
fa: عدم کنترل دسترسی هنگام دسترسی به نماها.

en: Add new view
fa: افزودن نمای جدید

en: - Basic validation -
fa: - اعتبارسنجی پایه -

en: HTML element
fa: عنصر HTML

en: Label HTML element
fa: عنصر HTML برچسب

en: Preserve certain tags
fa: حفظ برچسب‌های خاص

en: Translation method
fa: روش ترجمه

en: Do not pass admin strings for translation.
fa: عبارت‌های مدیریتی را برای ترجمه ارسال نکنید.

en: Date and time of when the comment was created.
fa: تاریخ و زمانی که دیدگاه ایجاد شده است.

en: Date and time of when the comment was last updated.
fa: تاریخ و زمانی که دیدگاه برای آخرین بار به‌روز‌رسانی شده است.

en: Approved comment
fa: دیدگاه تایید شده

en: Display the last comment of a node
fa: نمایش آخرین دیدگاه یک گره

en: The extension of the file.
fa: پسوند فایل

en: File Usage
fa: استفاده از فایل

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
fa: یک فایل مرتبط با این گره، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلدهای آن گره است.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
fa: یک کاربر مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلدهای کاربر قرار دارد.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
fa: یک فایل مرتبط با این کاربر، معمولا به خاطر اینکه این فایل در یکی از فیلدهای کاربر قرار دارد.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
fa: یک دیدگاه مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلدهای دیدگاه است.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
fa: یک فایل مرتبط با این دیدگاه، معمولا به دلیل اینکه این فایل در یکی از فیلدهای دیدگاه قرار دارد.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
fa: یک اصطلاح طبقه‌بندی مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلدهای اصطلاح طبقه‌بندی قرار دارد.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
fa: فایلی که با این اصطلاح طبقه بندی در ارتباط است ، معمولا به این دلیل که این فایل در یکی از فیلد های آن طبقه بندی وجود دارد

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
fa: یک واژگان طبقه‌بندی که با این فایل در ارتباط است، معمولا به دلیل اینکه این فایل در یک فیلد از واژگان طبقه‌بندی وجود دارد.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
fa: فایلی که با این واژگان طبقه‌بندی در ارتباط است، معمولا به دلیل اینکه در یک فیلد از واژگان طبقه‌بندی قرار دارد.

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
fa: یک عبارت ریاضی را محاسبه می‌نماید و نمایش می‌دهد.

en: Query settings
fa: تنظیمات پرس و جو

en: Text formats enabled for rich-text editing
fa: فرمت متن برای ویرایش متن کامل فعال است

en: I have an account
fa: من حساب کاربری دارم

en: I want to create an account
fa: میخواهم حساب جدید بسازم

en: Configurable blocks titles and content.
fa: عنوان و محتوای بلوک های قابل تنظیم

en: Configurable fields descriptions, defaults, options, etc.
fa: فیلد های توضیحات ، پیش فرض ها و گزینه های قابل تنظیم

en: Default translated
fa: ترجمه شده به صورت پیش فرض

en: Translate field properties
fa: ترجمه مشخصات فیلد

en: Translatable menu items: title and description.
fa: اقلام قابل‌ترجمه منو : عنوان و توضیحات.

en: Content type names, descriptions, help texts.
fa: نام های نوع محتوا ، توضیحات ، متن های راهنما

en: API module for multilingual content selection
fa: ماژول API برای انتخاب محتوای چند زبانه

en: Refresh user defined strings.
fa: نوسازی رشته های کاربری تعریف شده

en: Vocabulary titles and term names for localizable vocabularies.
fa: عنوان‌های واژگان و اسامی واژه‌ها برای واژگان قابل محلی‌سازی.

en: Tokens related to the current date and time.
fa: توکن‌های مرتبط با تاریخ و زمان کنونی.

en: The URL of the @entity.
fa: نشانی اینترنتی @entity.

en: The content type of the node.
fa: نوع محتوای گره

en: Tokens related to content types.
fa: توکن‌های مرتبط با انواع محتوا.

en: The name of the content type.
fa: نام نوع محتوا

en: The unique machine-readable name of the content type.
fa: نام منحصر بفرد خوانا توسط ماشین برای نوع محتوا.

en: The optional description of the content type.
fa: توضیح اختیاری نوع محتوا

en: The number of nodes belonging to the content type.
fa: تعداد گره های متعلق به نوع محتوا

en: The URL of the content type's edit page.
fa: نشانی اینترنتی صفحه ویرایش نوع محتوا.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
fa: نشانی اینترنتی صفحه ویرایش عبارات طبقه‌بندی شده

en: The URL of the vocabulary's edit page.
fa: URL صفحه ویرایش واژگان.

en: The picture of the user.
fa: تصویر کاربر.

en: Tokens related to URLs.
fa: توکن‌های مرتبط با نشانی‌های اینترنتی

en: Relative URL
fa: URL نسبی

en: The relative URL.
fa: URL نسبی

en: Absolute URL
fa: URL  مطلق

en: The absolute URL.
fa: URL مطلق

en: Tokens related to menus.
fa: توکن‌های مرتبط با منوها.

en: The unique machine-readable name of the menu.
fa: نام یکتا خوانا توسط ماشین برای منو.

en: The optional description of the menu.
fa: توضیح اختیاری منو

en: Menu link count
fa: تعداد پیوندهای منو

en: The number of menu links belonging to the menu.
fa: تعداد پیوندهای منو که متعلق به منو هستند.

en: The URL of the menu's edit page.
fa: URL صفحه ویرایش منو.

en: The menu of the menu link.
fa: منوی مربوط به پیوند منو.

en: The URL of the menu link's edit page.
fa: URL صفحه ویرایش پیوند منو.

en: Approve link
fa: پیوند تایید

en: Content access
fa: دسترسی محتوا

en: Display:
fa: نمایش:

en: Multiple values:
fa: چندین مقدار:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
fa: تعداد مقادیر مشخصی را برای نمایش انتخاب کنید، یا برای نمایش همه‌ی مقادیر خالی بگذارید.

en: starting from @isodate
fa: شروع از @isodate

en: ending with @isodate
fa: پایان با @isodate

en: earliest
fa: قدیمی‌ترین

en: latest
fa: جدیدترین

[ctx: datetime]
en: Second
fa: ثانیه

en: Views integration for date fields and date functionality.
fa: نما ها برای ادغام فیلد های تاریخ و عملکرد تاریخ

en: Tokens for variable values.
fa: رمز های مقادیر متغیر

en: Host entity
fa: عنصر هاست

en: Field collection
fa: مجموعه فیلد

en: 5 minute
fa: 5 دقیقه

en: 15 minute
fa: 15 دقیقه

en: Languages for content
fa: زبان‌ها برای محتوا

en: Administer content translations
fa: ترجمه محتوای مدیریت

en: Add or remove existing content to translation sets.
fa: افزودن و حذف محوای موجود به مجموعه های ترجمه

en: Define translations for generic paths
fa: تعریف ترجمه برای مسیرهای عمومی

en: Options for user defined strings.
fa: گزینه های رشته های تعریف شده توسط کاربر

en: Configure multilingual variables.
fa: تنظیم متغیرهای چندزبانه.

en: Machine name:
fa: نام ماشین:

en: Language selection
fa: انتخاب زبان

en: Name (localized)
fa: نام (محلی شده)

en: Description (localized)
fa: توضیحات (محلی شده)

en: Vocabulary (localized)
fa: واژگان (محلی)

en: Parent term (localized)
fa: اصطلاح والد (محلی سازی شده)

en: Plain text (localized)
fa: متن ساده

en: Translation sets
fa: مجموعه ترجمه‌ها

en: Translation sets overview.
fa: نمای کلی مجموعه ترجمه‌ها

en: Overview of existing translation sets.
fa: بررسی کلی مجموعه ترجمه های موجود

en: Enables multilingual forum, translates names and containers.
fa: انجمن‌های چندزبانه را فعال می‌کند، نام‌ها و نگهدارنده‌ها را ترجمه می‌کند.

en: No translation sets available.
fa: مجموعه ترجمه‌ای موجود نیست.

en: Slideshow Type
fa: نوع Slideshow

en: Weight of the !name
fa: وزن !name

en: Information related to the current page request.
fa: اطلاعات مربوط به صفحه درخواست‌شده فعلی.

en: The internal Drupal path of the current page request.
fa: مسیر داخلی دروپال برای صفحه درخواست‌شده فعلی.

en: The full URL of the current page request.
fa: URL کامل صفحه درخواست‌شده فعلی.

en: Bypass views access control
fa: عدم کنترل دسترسی به نماها

en: No results behavior
fa: رفتار در نبود نتیجه

en: Edit @section
fa: ویرایش @section

en: Add view from template
fa: افزودن نما از قالب

en: Inherit contextual filters
fa: به ارث‌بری فیلترهای زمینه‌ای

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
fa: اگر تیک خورده باشد، این نما همان فیلترهای زمینه‌ای را دریافت می‌کند که والد آن دریافت کرده است.

en: Exception value
fa: مقدار استثنا

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
fa: اگر این مقدار دریافت شود، فیلتر در نظر گرفته نخواهد شد؛ که یعنی «همه‌ی موارد»

en: Provide title
fa: ارائه عنوان

en: Action to take if filter value does not validate
fa: عملیاتی که هنگام عدم تایید اعتبار مقدار فیلتر انجام می‌شود.

en: Display all results for the specified field
fa: نمایش همه‌ی نتایج برای فیلد مشخص شده

en: Provide default value
fa: ارائه مقدار پیش فرض

en: Show "Page not found"
fa: نمایش "صفحه پیدا نشد"

en: Display a summary
fa: نمایش یک خلاصه

[ctx: Sort order]
en: Default sort
fa: مرتب‌سازی پیش‌فرض

[ctx: Sort order]
en: Date
fa: تاریخ

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
fa: در صورتی که انتخاب شود کاربران می‌توانند مقادیر چندتایی به شکل 1+2+3 (برای "یا") یا 1,2,3 (برای "و") وارد کنند.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
fa: هنگام چاپ مسیرهای url، چگونه کوچکی و بزرگی حروف مقدار فیلتر تغییر کند. از آن مگر در زمان استفاده از Postgres استفاده نکنید از آنجا که از مقایسه‌ی حساس به بزرگی و کوچکی حروف استفاده می‌کند.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
fa: المان HTML برای قرار دادن به دور این فیلد را انتخاب کنید، مثال: H1، H2، و ...

en: Create a CSS class
fa: ایجاد کلاس CSS

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
fa: عنصر HTML برای قرار دادن به دور این برچسب را انتخاب کنید، مثال: H1، H2، و ...

en: External server URL
fa: آدرس سرور خارجی

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
fa: برای محدود کردن حداکثر طول فیلد، این گزینه را قعال کنید.

en: No results text
fa: متن نبود نتیجه

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
fa: برای نمایش «متن نبود نتیجه» در صورتی که فیلد حاوی عدد 0 است آن را فعال کنید.

en: Save & exit
fa: ذخیره و خروج

en: Continue & edit
fa: ادامه و ویرایش

en: edit view name/description
fa: ویرایش نام/توضیحات نما

en: export view
fa: صدور نما

en: delete view
fa: حذف نما

en: @display_title details
fa: جزییات @display_title

en: Auto preview
fa: پیش نمایش خودکار

en: Apply and continue
fa: اعمال و ادامه

en: All displays
fa: همه‌ی نمایش‌ها

en: Above the preview
fa: بالای پیش‌نمایش

en: Below the preview
fa: زیر پیش‌نمایش

en: Show the SQL query
fa: نمایش پرس و جوی SQL

en: Master
fa: مدیر

en: Unformatted list
fa: فهرست قالب‌بندی نشده

en: HTML list
fa: لیست HTML

en: Contextual filters
fa: فیلترهای زمینه‌ای

en: contextual filters
fa: فیلترهای زمینه‌ای

en: Contextual filter
fa: فیلتر زمینه‌ای

en: contextual filter
fa: فیلتر زمینه‌ای

en: filter criteria
fa: معیار فیلتر

en: Filter criterion
fa: معیار فیلتر

en: filter criterion
fa: مقیاس فیلتر

en: no results behavior
fa: رفتار در نبود نتیجه

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
fa: فیلتر محتوای منتشر نشده در صورتیکه کاربر جاری نتواند آن را مشاهده کند

en: All nodes where a certain user has a revision
fa: همه گره‌هایی که یک کاربر خاص بازنویسی کرده است

en: Content revision
fa: بازنویسی محتوا

en: Content revision is a history of changes to content.
fa: بازنویسی محتوا یک تاریخچه از تغییرات روی محتواست.

en: Get the actual content from a content revision.
fa: دریافت محتوای واقعی از یک بازنویسی محتوا.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
fa: فیلتر برای محتوا براساس دسترسی نما.<strong>اگر از گره به عنوان جدول پایه استفاده می کنید، نیازی به این نیست.</strong>

en: Display the content with standard node view.
fa: نمایش محتوا با نمای استاندارد گره.

en: Content ID from URL
fa: شناسه محتوا از  URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
fa: محتوای مرتبط با این فایل، معمولا به این دلیل که فایل در یکی از فیلدهای محتواست.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
fa: محتوایی که یا ترجمه نشده است یا نسخه اصلی یه مجموعه ترجمه است

en: Content that is a translation of a source translation.
fa: محتوایی که ترجمه از یک منبع ترجمه است

en: Content authored
fa: نویسنده محتوا

en: Multiple field settings
fa: تنظیمات فیلد چندگانه

en: Display all values in the same row
fa: نمایش همه‌ی مقادیر در یک سطر

en: Native language
fa: زبان محلی

en: Display comments
fa: نمایش دیدگاه‌ها

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
fa: این عمل هر گونه سفارشی سازی که روی این نما انجام شده است را به طور دائم حذف می کند

en: The view has been reverted.
fa: این نما به وضعیت قبلی برگشته است.

en: This action will permanently remove the view from your database.
fa: این عملکرد نما را برای همیشه از پایگاه داده شما حذف می‌کند.

en: Create a page
fa: ساخت صفحه

en: Create a menu link
fa: ایجاد یک پیوند منو

en: Create a block
fa: ایجاد بلوک

en: Hide view
fa: پنهان کردن نما

en: @group (historical data)
fa: @group (اطلاعات تاریخی)

en: Entity id
fa: شناسه عنصر

en: Report and troubleshoot field permissions.
fa: گزارش و عیب‌یابی مجوزهای فیلد.

en: Set field-level permissions to create, update or view fields.
fa: تنظیم دسترسی سطح فیلد برای ایجاد ، به روز رسانی و نمایش فیلد ها

en: Administer field permissions
fa: دسترسی فیلدهای مدیریت

en: Manage field permissions and field permissions settings.
fa: مدیریت مجوزهای فیلد و تنظیمات مجوزهای فیلد.

en: Variable Information and basic variable API
fa: اطلاعات متغیر و API پایه ای متغیر

en: Variable Administration UI
fa: متغیر رابط کاربری مدیریت

en: API to use variable realms from different modules
fa: API برای استفاده از عرصه‌های متغیر از ماژول‌های متفاوت

en: Date field values
fa: مقادیر فیلد تاریخ

en: The date value.
fa: مقدار تاریخ

en: Multilingual - Internationalization
fa: چندزبانه - بین‌المللی‌سازی

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
fa: دانلود و به‌روز‌رسانی خودکار را برای ترجمه‌ها فراهم می‌سازد.

en: The user roles associated with the user account.
fa: نقش‌های کاربری مرتبط با حساب کاربر.

en: Brief URL
fa: URL مختصر

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
fa: URL بدون پروتوکل و اسلش

en: Tokens related to arrays of strings.
fa: توکن‌های مرتبط با نظم رشته‌ها

en: The first element of the array.
fa: اولین عنصر آرایه

en: The last element of the array.
fa: آخرین عنصر آرایه

en: The number of elements in the array.
fa: تعداد عناصر موجود در آرایه

en: The array reversed.
fa: آرایه معکوس

en: The array of keys of the array.
fa: آرایه کلید های آرایه

en: Configurable contact form categories.
fa: دسته‌های فرم تماس قابل‌تنظیم

en: menu items
fa: اقلام منو

en: translated
fa: ترجمه شده

en: not translated
fa: ترجمه نشده

en: Translations of term %title
fa: ترجمه‌های عبارت %title

en: - Select a language -
fa: - یک زبان را انتخاب کنید -

en: Contact user element
fa: عناصر کاربری تماس

en: Unsorted
fa: مرتب نشده

en: There are no @titles to display.
fa: هیچ @titles برای نمایش وجود ندارد.

en: Contact category
fa: دسته تماس

en: Field instance
fa: نمونه فیلد

en: Path module form elements
fa: عناصر فرم ماژول مسیر

en: Allow multiple filter values to work together
fa: اجازه‌ی فعالیت چندین فیلتر به صورت همزمان

en: Customize field HTML
fa: سفارشی‌سازی HTML فیلد

en: Customize label HTML
fa: سفارشی‌سازی HTML برچسب

en: Customize field and label wrapper HTML
fa: سفارشی‌سازی HTML قرارگرفته به دور فیلد و برچسب

en: Remove whitespace
fa: حذف فضای خالی

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
fa: در صورتی که انتخاب شود، همه‌‌ی فضاهای خالی در ابتدا و انتهای خروجی حذف خواهد شد.

en: Hide rewriting if empty
fa: محفی کردن بازنویسی در صورت خالی بودن

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
fa: عدم نمایش محتوای بازنویسی شده در صورتی که فیلد خالی است.

en: Thousands marker
fa: نشانگر هزارگان

en: This display is disabled.
fa: این نمایش غیرفعال است.

en: Select the aggregation function to use on this field.
fa: تابع تجمعی مورد استفاده روی این فیلد را انتخاب کنید.

en: Empty display extender
fa: توسعه دهنده صفحه نمایش خالی

en: Raw value from URL
fa: مقدار خام از URL

en: Apply (all displays)
fa: اعمال (همه‌ی نمایش‌ها)

en: Apply (this display)
fa: اعمال (این نمایش)

en: Comments of the node
fa: دیدگاه‌های گره

en: Reply to
fa: پاسخ به

en:  new
fa:  جدید

en: Appears in: @bundles.
fa: نمایش در @bundles.

en: @group (historical data): @field
fa: @group (اطلاعات تاریخی): @field

en: @label:delta
fa: @label: دلتا

en: Delta - Appears in: @bundles.
fa: دلتا - نمایش به صورت @bundles.

en: The user that uploaded the file.
fa: کاربری که فایل را آپلود کرده است.

en: Content with term
fa: محتوا با اصطلاح

en: Has taxonomy term ID
fa: شناسه اصطلاح طبقه بندی دارد

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
fa: نمایش محتوا در صورتی که اصلاحات طبقه‌بندی انتخاب شده را داشته باشد.

en: Has taxonomy term
fa: اصطلاح طبقه بندی دارد

en: All taxonomy terms
fa: همه اصطلاحات طبقه بندی

en: Has taxonomy term ID (with depth)
fa: شناسه اصطلاح طبقه بندی دارد (با عمق)

en: Has taxonomy terms (with depth)
fa: اصطلاح طبقه بندی دارد (با عمق)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
fa: تغییر دهنده عمق شناسه اصطلاح طبقه بندی دارد

en: @entity using @field
fa: @entity از @field استفاده می‌کند

en: Pass ids as arguments to a page
fa: ارسال شناسه‌ها به عنوان آرگومان به یک صفحه

en: Examples of migrating with the Date module
fa: نمونه هایی از مهاجرت با ماژول تاریخ

en: Rules component
fa: جزء قوانین

en: File byte size
fa: حجم فایل بر حسب بایت

en: Query string value
fa: مقدار رشته کوئری

en: A random number from 0 to @max.
fa: یک عدد تصادفی از 0 تا @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
fa: hash  تصادفی. الگوریتم ممکن برای hash کردن : @hash-algos

en: Disable error message
fa: غیرفعال کردن پیغام خطا

en: Rendered entity
fa: بخش ارائه شده

en: The End date value.
fa: مقدار تاریخ پایان

en: Both Start and End dates
fa: هردو تاریخ شروع و تاریخ پایان

en: Start date only
fa: فقط تاریخ شروع

en: End date only
fa: فقط تاریخ پایان

en: Display both Start and End dates
fa: نمایش هر دو تاریخ شروع و پایان

en: Display Start date only
fa: فقط نمایش تاریخ شروع

en: Display End date only
fa: فقط نمایش تاریخ پایان

en: Default date
fa: تاریخ پیش‌فرض

en: No default value
fa: بدون مقدار پیش‌فرض

en: Default end date
fa: تاریخ پیش‌فرض پایان

en: Time increments
fa: گام‌های افزایش زمان

en: 10 minute
fa: 10 دقیقه

en: 30 minute
fa: 30 دقیقه

en: @field_name Start date
fa: تاریخ شروع @field_name

en: @field_name End date
fa: تاریخ پایان @field_name

en: The Start date is invalid.
fa: تاریخ شروع معتبر نیست.

en: The End date is invalid.
fa: تاریخ پایان معتبر نیست.

en: Starting and ending year
fa: سال شروع و پایان

en: !start-date to !end-date
fa: !start-date تا !end-date

en: System date settings
fa: تنظیمات تاریخ سیستم

en: Receive content follow-up notification e-mails
fa: دریافت نامه‌های الکترونیکی اطلاع‌رسانی پیگیری محتوا

en: No tokens available
fa: هیچ توکنی موجود نیست

en: Token registry
fa: ثبت توکن

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
fa: رموز و یا نوع رمز های زیر به عنوان آرایه تعریف نشده اند

en: The following token types do not have any tokens defined:
fa: برای نوع رمز های زیر  هیچ رمزی تعریف نشده است

en: The following token types are not defined but have tokens:
fa: نوع رمز های زیر تعریف نشده اند اما رمز دارند

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
fa: رمز ها یا نوع رمز های زیر به ماژول های چندگانه تعریف شده اند

en: Create Account
fa: ایجاد حساب

en: Create an archive of selected files
fa: ایجاد یک آرشیو از فایل‌های انتخاب شده

en: Access other users' private fields
fa: دسترسی به فیلدهای خصوصی سایر کاربران

en: View and edit the stored values of all private fields.
fa: مشاهده و ویرایش همه مقادیر ذخیره شده در کلیه فیلدهای خصوصی.

en: Language settings for the user account.
fa: تنظیمات زبان برای حساب کاربری

en: Wysiwyg status
fa: وضعیت Wysiwyg

en: The URL of the link.
fa: URL پیوند.

en: Generate automatic URL alias
fa: تولید خودکار اسم مستعار برای URL

en: Uncheck this to create a custom alias below.
fa: برای تولید یک نام مستعار دلخواه تیک این مورد را بردارید.

en: Configure URL alias patterns.
fa: پیکربندی الگوهای نام مستعار URL‌ها.

en: Ancestors of the term, i.e. parent of all above hierarchy levels.
fa: اجداد اطلاحات ، والد همه سطوح سلسله مراتبی بالا

en: The date the user last accessed the site.
fa: تاریخ آخرین دسترسی کاربر به سایت

en: Overview of fields used in all views.
fa: جمع‌بندی فیلدهای استفاده شده در تمامی نماها.

en: No fields have been used in views yet.
fa: هنوز هیچ فیلدی در نما استفاده نشده است.

en: First and last only
fa: فقط اولین و آخرین

en: Tokens related to views.
fa: رمز های مربوط به نما

en: The human-readable name of the view.
fa: نام قابل خواندن توسط انسان نما

en: The description of the view.
fa: توضیحات نما

en: The machine-readable name of the view.
fa: نام قابل خواندن توسط ماشین نما

en: The title of current display of the view.
fa: عنوان نمایش فعلی نما

en: The URL of the view.
fa: URL نما

en: -Select-
fa: -انتخاب کنید-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
fa: متنی که به عنوان "title" استفاده شود، که اکثر مرورگرها آن را به صورت یک tooltip هنگام عبور از روی لینک نمایش می‌دهند.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fa: تاریخ در قالب CCYYMMDD

en: Date in the form of YYYYMM.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
fa: تاریخ به این شکل وارد شود YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
fa: تاریخ به این شکل وارد شد DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
fa: تاریخ به این شکل وارد شود WW (01 - 53).

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
fa: هر @interval روز

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
fa: هر @interval هفته

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
fa: هر @interval ماه

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
fa: هر @interval سال

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
fa: هر روز هفته

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
fa: هر دوشنبه، چهارشنبه، جمعه

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
fa: هر سه‌شنبه، پنج‌شنبه

[ctx: Date repeat]
en: On day @bymonthday of
fa: در روز @bymonthday از

[ctx: Date repeat]
en: On the @byday of
fa: در @byday از

[ctx: Date repeat]
en: Count
fa: تعداد

[ctx: Date repeat]
en: Until
fa: تا

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
fa: به غیر از تاریخ‌های

en: No field collections have been defined yet. To do so attach a field collection field to any entity.
fa: هنوز هیچ مجموعه فیلدی تعریف نشده است. برای انجام این کار یک مجموعه فیلد به هر مورد پیوست نمایید

en: The machine-readable name of the field collection field containing this item.
fa: نام قابل خواندن توسط ماشین مجموعه فیلد حاوی این آیتم

en: The entity containing the field collection field.
fa: بخشی شامل فیلد مجموعه فیلد

en: Administer field collections
fa: مجموعه فیلد های مدیریت

en: Create and delete fields on field collections.
fa: ایجاد و حذف فیلد در مجموعه فیلد ها

en: Field collection items
fa: آیتم های مجموعه فیلد

en: Fields only
fa: فقط فیلدها

en: Field collections
fa: مجموعه فیلد ها

en: Manage fields on field collections.
fa: مدیریت فیلد های مجموعه فیلد ها

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
fa: یک آرایه از همه اصطلاحات والد ، که با root آغاز می شود

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
fa: یک آرایه از لینک های والد منو ، که با  root آغاز می شود

en: Cache dates
fa: ذخیره تاریخ‌ها در حافظه موقت

en: Maximum dates per field
fa: حداکثر تعداد تاریخ در هر فیلد

en: The number of cache values must be a number.
fa: تعداد مقادیر ذخیره شده در حافظه‌ی موقت باید یک عدد باشد.

en: The number of cache values must be a number 0 or greater.
fa: تعداد مقادیر در حافظه موقت باید مقدار صفر یا بیشتر باشد.

en: Settings for modules the use the Date API.
fa: تنظیمات ماژول استفاده از  API  تاریخ

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
fa: توجه داشته باشید که این مورد موجب کاهش کارایی می‌گردد، و برای همین توصیه نمی‌شود.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
fa: ترجمه‌های ویرایش شده حفظ می‌شود، فقط مواردی که قبلا وارد شده‌اند بازنویسی شده و ترجمه‌های جدید اضافه می‌شود.

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
fa: تمامی ترجمه‌های موجود حفظ شده و فقط ترجمه‌های جدید اضافه می‌شود.

en: (translation source: !server)
fa: (منبع ترجمه: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
fa: @language: <em>هیچ ترجمه‌ای نصب نشده است</em>

en: Recommended version: @version (!date)
fa: نسخه پیشنهاد شده: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
fa: ترجمه نصب نشده موجود است

en: No available translations found
fa: هیچ ترجمه‌ای یافت نشد.

en: Importing: %name.
fa: در حال وارد کردن: %name.

en: Imported: %name.
fa: وارد شد: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
fa: رشته‌های ترجمه‌ی زبان %language افزوده شده: !add، به‌روز شده: !update، حذف شده: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
fa[0]: یک پروژه به‌روز شد: @projects.
fa[1]: @count پروژه به‌روز شد: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
fa[0]: یک رشته ترجمه نادیده گرفته شد، زیرا شامل HTML غیرمجاز بود. برای اطلاع از جزئیات، !log_messages را مشاهده کنید.
fa[1]: @count رشته ترجمه نادیده گرفته شد، زیرا شامل HTML غیرمجاز بود. برای اطلاع از جزئیات، !log_messages را مشاهده کنید.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
fa[0]: ترجمه‌های یک پروژه وارد نشد: @projects
fa[1]: ترجمه‌های @count پروژه وارد نشد: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
fa: خطایی هنگام دانلود کردن رخ داده است: 
    %error.

en: An error occured during the download operation: HTTP status code %code.
fa: یک خطا هنگام دانلود رخ داده است: کد وضعیت HTTP %code.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
fa: ذخیره فایل %download_link در %tmpfile میسر نبود.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
fa: HTML غیرمجاز یافته شد. این رشته وارد نگردید: %string

en: Modify entity values
fa: تغییر مقادیر بخش

en: to:
fa: تا:

en: Add a read-more link if output is trimmed.
fa: افزودن پیوند «بیشتر بخوانید» در صورت بریدن خروجی.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
fa: اگر تیک خورده باشد، پیوند «بیشتر بخوانید» به انتهای خروجی بریده شده افزوده خواهد شد.

en: Display the user with standard user view.
fa: نمایش کاربر با نمای استاندارد کاربر.

en: Only has the 'authenticated user' role
fa: فقط نقش 'کاربر شناخته‌شده' را دارد

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
fa: دارای نقش هایی علاوه بر نقش "کاربر شناسایی شده" است

en: Fields to be included as contextual links.
fa: فیلدهایی به عنوان پیوندهای زمینه‌ای افزوده می‌شوند.

en: Include destination
fa: افزودن مقصد

en: Contextual Links
fa: پیوندهای زمینه‌ای

en: Display fields in a contextual links menu.
fa: نمایش فیلدها در یک منوی پیوندهای زمینه‌ای.

en: Original @entity
fa: @entity اصلی

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
fa: @entity اصلی اگر اطلاعات @entity در حال به‌روزرسانی یا ذخیره باشد.

en: The base name of the file.
fa: نام اصلی فایل

en: This field supports tokens.
fa: این فیلد از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
fa: رمز ها و نوع رمز های زیر گم شده اند و نیاز به اطلاعات نام و توضیحات دارند

en: Multiple language
fa: چند زبانه

en: Translate user-defined strings
fa: ترجمه رشته های تعریف شده توسط کاربر

en: Translate user-defined strings that are created as part of content or configuration.
fa: ترجمه رشته های تعریف شده توسط کاربرکه به عنوان بخشی از محتوا یا پیکربندی ساخته شده اند.

en: Translate admin strings
fa: ترجمه رشته‌های مدیریت

en: The URL of the entity.
fa: URL عنصر.

en: The following properties may be appended to the token: @keys
fa: دارایی های زیر به رمز @keys وابسته اند

en: Tokens related to the "@name" entities.
fa: رمز های مربوط به بخش های "@name"

en: List of @entities
fa: فهرست @entities

en: List of @type values
fa: فهرست @type مقادیر

en: Tokens for lists of @type values.
fa: رمز های لیست مقادیر @type

en: @type with delta @delta
fa: @type با دلتا @delta

en: The "Alt" attribute text
fa: متن ویژگی "Alt"

en: The "Title" attribute text
fa: متن ویژگی "Title"

en: Field "@name".
fa: فیلد "@name".

en: The language code of the current user interface language.
fa: کد زبان برای زبان رابط کاربری فعلی.

en: The language code of the current content language.
fa: کد زبان برای زبان محتوای فعلی.

en: Displays a single chosen entity.
fa: یک عنصر انتخاب‌شده را نمایش می‌دهد.

en: Joined path
fa: مسیر پیوسته

en: Convert all characters to US-ASCII
fa: تبدیل همه کاراکترها به US-ASCII

en: [site:name] :: new comment for your post.
fa: [site:name] :: دیدگاه جدید برای ارسال شما.

en: Comment Notify settings
fa: تنظیمات اطلاع‌رسان دیدگاه

en: @node_type settings for Comment Notify
fa: تنظیمات @node_type برای اطلاع‌رسان دیدگاه

en: User settings for Comment Notify
fa: تنظیمات کاربری برای اطلاع‌رسان دیدگاه

en: Custom search path
fa: مسیر سفارشی جستجو

en: Browse available tokens.
fa: مرور توکن‌های موجود

en: Loading token browser...
fa: بارگذاری مرور توکن...

en: For efficiency, the positions of the CAPTCHA elements in each of the configured forms are cached. Most of the time, the structure of a form does not change and it would be a waste to recalculate the positions every time. Occasionally however, the form structure can change (e.g. during site building) and clearing the CAPTCHA placement cache can be required to fix the CAPTCHA placement.
fa: برای بازدهی، مکان المان CAPTCHA درهر یک از فرم‌های پیکربندی شده در حافظه موقت ذخیره می‌شود. در اکثر اوقات، ساختار فرم‌ها تغییر نمی‌کند و محاسبه مجدد مکان هر دفعه، هدر دادن بی‌جهت منابع  خواهد بود. اگرچه گاهی اوقات ساختار فرم می‌تواند تغییر کند (برای مثال در حین ساخت سایت) و پاک کردن حافظه موقت جایگاه قرارگیری CAPTCHA می‌تواند برای تصحیح موقعیت آن در فرم الزامی باشد.

en: Clear the CAPTCHA placement cache
fa: پاک کردن حافظه موقت مکان قرارگیری CAPTCHA

en: The CAPTCHA settings have been saved.
fa: تنظیمات CAPTCHA ذخیره شد.

en: Cleared the CAPTCHA placement cache.
fa: حافظه موقت مکان قرارگیری CAPTCHA پاک شد.

en: The CAPTCHA type to use for this form.
fa: نوع CAPTCHA مورد استفاده برای این فرم.
