DruStack (7.x-17.5) - en to sl translation catalogue (670 entries)

en: Home
sl: Domov

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: user
sl: uporabnik

en: select
sl: izberi

en: Show on every page except the listed pages.
sl: Prikaži na vseh straneh razen na navedenih.

en: Show on only the listed pages.
sl: Prikaži samo na navedenih straneh.

en: Pages
sl: Strani

en: Save configuration
sl: Shrani nastavitve

en: Reset to defaults
sl: Povrni na privzeto

en: context
sl: kontekst

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Register
sl: Registracija

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: approve
sl: odobri

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Value
sl: Vrednost

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Email address
sl: E-naslov

en: content
sl: vsebine

en: Development
sl: Razvoj

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Last Post
sl: Zadnja objava

en: Closed
sl: Zaprto

en: yes
sl: da

en: List
sl: Seznam

en: Subject
sl: Zadeva

en: Send email
sl: Pošlji e-pošto

en: Actions
sl: Akcije

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Confirm
sl: Potrdi

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Remove
sl: Odstrani

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Unsubscribe
sl: Odjavi me

en: Description
sl: Opis

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Access control
sl: Nadzor dostopa

en: Article
sl: Članek

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Administration
sl: Upravljanje

en: footer
sl: noga

en: Comments
sl: Komentarji

en: Priority
sl: Prioriteta

en: More
sl: Več

en: Action
sl: Akcija

en: Last updated
sl: Nazadnje posodobljeno

en: Tags
sl: Oznake

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Home page
sl: Domača stran

en: Download
sl: Prenesi

en: view
sl: pogled

en: Overview
sl: Pregled

en: File
sl: Datoteka

en: Login
sl: Prijava

en: Advanced options
sl: Napredne možnosti

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Size
sl: Velikost

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: None
sl: Brez

en: default
sl: privzeto

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Number
sl: Številka

en: Message
sl: Sporočilo

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Help text
sl: Besedilo za pomoč

en: Types
sl: Tipi

en: Required
sl: Obvezno

en: root
sl: koren

en: Parent
sl: starš

en: Parents
sl: Starši

en: none
sl: nič

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Import
sl: Uvozi

en: Book
sl: Knjiga

en: Export
sl: Izvoz

en: Taxonomy term
sl: Taksonomski izraz

en: General settings
sl: Splošne nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: category
sl: kategorija

en: header
sl: glava

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Save
sl: Shrani

en: Help
sl: Pomoč

en: username
sl: uporabniško ime

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Update
sl: Posodobitev

en: Open
sl: Odprto

en: Top
sl: Na vrhu

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Core
sl: Jedro

en: High
sl: Visoko

en: Low
sl: Nizko

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Path
sl: Pot

en: Filename
sl: Ime datoteke

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Modules
sl: Moduli

en: Refresh
sl: Osveži

en: Region
sl: Regija

en: Display
sl: Prikaz

en: Menu
sl: Meni

en: results
sl: rezulati

en: search
sl: išči

en: never
sl: nikoli

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: Layout
sl: Postavitev

en: theme
sl: tema

en: Screenshot for %theme theme
sl: Zaslonska slika za temo %theme

en: no screenshot
sl: ni posnetka zaslona

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Statistics
sl: Statistika

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Unknown
sl: Neznan

en: Attachment
sl: Priponka

en: Permitted file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: n/a
sl: n/d

en: Upload
sl: Nalaganje

en: Picture
sl: Slika

en: Subscriptions
sl: Naročniki

en: type
sl: tip

en: Database type
sl: Tip podatkovne baze

en: User
sl: Uporabnik

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Continue
sl: Nadaljuj

en: Configure
sl: Nastavi

en: file
sl: datoteka

en: status
sl: stanje

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Node
sl: Vozlišče

en: The subject of the message.
sl: Zadeva sporočila.

en: Horizontal
sl: Vodoravno

en: Vertical
sl: Navpično

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Menu item
sl: Menijski element

en: Expanded
sl: Razširjeno

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
sl: Opcijsko. V meniju se težji elementi pogreznejo na dno, lažji pa dvignejo na vrh menija.

en: Printer-friendly version
sl: Tiskalniku prijazna oblika

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: All
sl: Vsi

en: Active
sl: Aktiven

en: Done
sl: Opravljeno

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Year
sl: Leto

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Block
sl: Blok

en: Add block
sl: Dodaj blok

en: Page
sl: Stran

en: Bottom
sl: Spodaj

en: 1 hour | @count hours
sl[0]: 1 ura
sl[1]: @count uri
sl[2]: @count ure
sl[3]: @count ur

en: 1 day | @count days
sl[0]: 1 dan
sl[1]: @count dneva
sl[2]: @count dnevi
sl[3]: @count dni

en: Taxonomy terms
sl: Taksonomski izrazi

en: Site name
sl: Ime spletnega mesta

en: Site slogan
sl: Slogan spletnega mesta

en: User settings
sl: Nastavitve uporabnika

en: Public registrations
sl: Javna registracija

en: Only site administrators can create new user accounts.
sl: Samo administratorji lahko ustvarjajo nove uporabniške račune.

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Host
sl: Gostitelj

en: Available updates
sl: Razpoložljive posodobitve

en: Never
sl: Nikoli

en: Up to date
sl: Posodobljeno

en: Update available
sl: Razpoložljiva posodobitev

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Inline
sl: V vrstici

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: Selected
sl: Izbrano

en: Hourly threshold
sl: Urna omejitev

en: Your name
sl: Vaše ime

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Feed description
sl: Opis vira

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Roles
sl: Vloge

en: Revision ID
sl: ID različice

en: Comment
sl: Komentar

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Published
sl: Objavljeno

en: Signature
sl: Podpis

en: Location
sl: Mesto

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Sticky at top of lists
sl: Vedno na vrhu seznama

en: Log message
sl: Sporočilo za zapisnik

en: Poll duration
sl: Čas veljavnosti ankete

en: Poll votes
sl: Glasovi ankete

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Vocabulary ID
sl: ID besedišča

en: Term ID
sl: ID izraza

en: Term name
sl: Ime termina

en: E-mail address
sl: Elektronski naslov

en: Theme configuration
sl: Konfiguracija teme

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Field name
sl: Ime polja

en: Field type
sl: Tip polja

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Count
sl: Število

en: Watchdog
sl: Čuvaj

en: Mode
sl: Način

en: Warning
sl: Opozorilo

en: blocked
sl: blokiran

en: active
sl: aktiven

en: N/A
sl: N/D

en: Items
sl: Notice

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Nodes
sl: Vozlišča

en: Delete all
sl: Izbriši vse

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: This field is required.
sl: To polje je obvezno.

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Medium
sl: Srednja

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: help
sl: pomoč

en: Caching
sl: Predpomnjenje

en: Month
sl: Mesec

en: Details
sl: Podrobnosti

en: Widget
sl: Gradnik

en: System
sl: Sistem

en: Domain
sl: Domena

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: email
sl: e-naslov

en: Send
sl: Pošlji

en: Owner
sl: Lastnik

en: Add a role to the selected users
sl: Dodaj vlogo izbranim uporabnikom

en: node
sl: vozlišče

en: General
sl: Splošno

en: Method
sl: Metoda

en: Recent posts
sl: sveže objave

en: Week
sl: Teden

en: Table
sl: Tabela

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA module and protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA za izboljšavo CAPTCHA sistema in zaščito e-naslovov. Za več podatkov o reCAPTCHi obiščite <a href="@url" target="_blank">njeno uradno spletno stran</a>.

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: The settings associated with reCAPTCHA can be found in the <a href="@recaptchatab">reCAPTCHA tab</a>, in the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>. You must set your public and private reCAPTCHA keys in order to use the module. Once the public and private keys are set, visit the <a href="@captchasettings">CAPTCHA settings</a>, where you can choose where reCAPTCHA should be displayed.
sl: Vse nastavitve povezane z reCAPTCHo najdete v <a href="@recaptchatab">zavihku reCAPTCHA</a>, v <a href="@captchasettings"> nastavitvah CAPTCHe</a>. Pre uporabo modula morate nastaviti vaš javni in zasebni ključ. Ko ste to naredili, obiščite <a href="@captchasettings">CAPTCHA nastavitve</a>, kjer lahko določite obrazce, na katerih naj se prikazuje reCAPTCHA.

en: Public Key
sl: Javni ključ

en: The public key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
sl: Javni ključ, ki ste ga dobili ob <a href="@url" target="_blank">registraciji na reCAPTCHA.net</a>.

en: Private Key
sl: Zasebni ključ

en: The private key given to you when you <a href="@url" target="_blank">registered at reCAPTCHA.net</a>.
sl: Zasebni ključ, ki ste ga dobili ob <a href="@url" target="_blank">registraciji na reCAPTCHA.net</a>.

en: Secure Connection
sl: Varna povezava

en: Connect to the reCAPTCHA server using a secure connection.
sl: S strežnikom reCAPTCHA se poveži preko varne povezave.

en: reCAPTCHA Mailhide
sl: reCAPTCHA zaščita e-naslovov

en: Your private Mailhide key obtained from <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a>.
sl: Vaš zasebni reCAPTCHA Mailhide ključ, ki ste ga pridobili iz <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHe</a>.

en: E-Mail addresses are hidden with <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a>.
sl: E-naslovi so zaščiteni z <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> sistemom.

en: !time ago
sl: !time nazaj

en: Text color
sl: Barva besedila

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Basic
sl: Osnovno

en: Appearance
sl: Izgled

en: User login
sl: Prijava

en: Log in
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Theme Settings
sl: Nastavitve teme

en: String
sl: Niz

en: Users
sl: Uporabniki

en: Referrer
sl: Posrednik

en: Site off-line message
sl: Sporočilo ob nedosegljivi strani

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
sl: Sporočilo, ki bo prikazano obiskovalcem med nedosegljivostjo strani.

en: Default front page
sl: Privzeta vstopna stran

en: Maximum length
sl: Največja dolžina

en: Create content
sl: Ustvari vsebino

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Edit view
sl: Uredi pogled

en: Filters
sl: Filtri

en: Optional
sl: Neobvezno

en: Order
sl: Vrstni red

en: Recent comments
sl: Nedavni komentarji

en: Position
sl: Položaj

en: Integer
sl: Celo število

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
sl: Prikaži, če sledeča PHP koda vrne <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).

en: Preformatted
sl: Pred-oblikovano

en: Profile
sl: Profil

en: Close
sl: Zapri

en: Votes
sl: 1 glas

en: Save settings
sl: Shrani nastavitve

en: reply
sl: odgovori

en: Function
sl: Funkcija

en: Logout
sl: Odjava

en: comments
sl: komentarjev

en: Default language
sl: Privzet jezik

en: American Samoa
sl: Ameriška Samoa

en: Marshall Islands
sl: Maršalovi otoki

en: Puerto Rico
sl: Portoriko

en: Database name
sl: Ime podatkovne baze

en: Port
sl: Vrata

en: Authoring information
sl: Podatki o avtorju

en: Hidden
sl: Skrito

en: normal
sl: normalna

en: Show
sl: Prikaži

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sl: Vnesi vsak naslov do strani v svojo vrstico. Znak '*' je splošen znak. Primeri naslovov so %blog za blog stran in %blog-wildcard za vsak osebni blog. %front je pozdravna stran.

en: Key
sl: Ključ

en: WIDTHxHEIGHT
sl: ŠIRINAxVIŠINA

en: Maximum file size per upload
sl: Največja dovoljena velikost datoteke

en: English
sl: Angleščina

en: No messages
sl: Ni sporočil

en: Edit term
sl: Uredi termin

en: Are you sure you want to delete these items?
sl: Ali si prepričan, da želiš izbrisati te elemente?

en: 1 item | @count items
sl[0]: 1 elemnt
sl[1]: @count elementa
sl[2]: @count elementi
sl[3]: @count elementov

en: menu
sl: meni

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: update
sl: posodobi

en: View user profile.
sl: Prikaži profil uporabnika.

en: Titles only
sl: Samo naslovi

en: Full text
sl: Celotno besedilo

en: published
sl: objavljeno

en: The changes have been saved.
sl: Spremembe so shranjene.

en: Refine
sl: Zožaj

en: Undo
sl: Razveljavi

en: Search results
sl: Rezulati iskanja

en: Your search yielded no results
sl: Poizvedba ne ujema z nobeno vsebino na strani

en: Please enter some keywords.
sl: Prosim, vnesite nekaj ključnih besed.

en: Front page
sl: Vstopna stran

en: Request new password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
sl: Obiskovalci lahko pripravijo račun brez odobritve administratorja.

en: Deleted
sl: Izbrisano

en: Languages
sl: Jeziki

en: Replace
sl: Zamenjaj

en: Publishing options
sl: Možnosti objave

en: Create new revision
sl: Ustvari novo različico

en: Spam control
sl: Nadzor spam-a

en: Configure block
sl: Konfiguriraj blok

en: None.
sl: Brez.

en: Revert
sl: Povrni

en: Greater than
sl: Večje kot

en: Less than
sl: Manjše kot

en: any
sl: karkoli

en: Log out
sl: Odjavi se

en: profile
sl: profil

en: First day of week
sl: Prvi dan v tednu

en: Autocomplete taxonomy
sl: Samodokončaj taksonomijo

en: Are you sure you want to delete the block %name?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati blok %name?

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to improve the CAPTCHA system and protect email addresses.
sl: Uporablja spletni servis <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> za izboljšavo CAPTCHA sistema in zaščito e-naslovov.

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
sl: Definira temo, ki naj se uporabi za prikaz reCAPTCHe.

en: Red
sl: Rdeča

en: White
sl: Bela

en: Black Glass
sl: Črno steklo

en: Clean
sl: Čista

en: Tab Index
sl: Tab indeks

en: Sets a <a href="@tabindex" target="_blank">tabindex</a> for the reCAPTCHA text box. If other elements in the form use a tabindex, this should be set so that navigation is easier for the user.
sl: Nastavi <a href="@tabindex" target="_blank">tab indeks</a> za reCAPTCHino vnosno polje.  Če tudi ostala polja v obrazcu uporabljajo tab indeks, bo ta nastavitev uporabnikom olajšala njegovo uporabo.

en: The Tab Index must be an integer.
sl: Tab indeks mora biti celo število.

en: Incorrect please try again
sl: Napačen odgovor. Prosimo, poizkusite ponovno.

en: Enter the words above:
sl: Vnesite zgornji besedi:

en: Get another CAPTCHA
sl: Dobi nov izziv

en: Get an audio CAPTCHA
sl: Zvočni izziv

en: Get an image CAPTCHA
sl: Grafični izziv

en: Uses the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> web service to protect email addresses.
sl: Uporablja spletni servis <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA</a> za zaščito e-naslovov.

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses. For more information on what reCAPTCHA Mailhide is, visit <a href="@url" target="_blank">the official website</a>.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA za zaščito e-naslovov. Za več informacij o reCAPTCHA Mailhide obiščite <a href="@url" target="_blank">uradno spletno stran</a>.

en: Head over to the <a href="@inputformats">input format settings</a> and add the <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> input filter to hide posted emails.
sl: Da bi skrili e-naslove, morate na strani z <a href="@inputformats">nastavitvami vnosnih formatov</a> vključitei <a href="@url" target="_blank">reCAPTCHA Mailhide</a> vnosni filter.

en: Addresses cannot be hidden because the administrator has not set the reCAPTCHA Mailhide keys.
sl: Naslovov ni mogoče skriti, ker administrator ni nastavil reCAPTCHA Mailhide ključev.

en: Uses the reCAPTCHA web service to improve the CAPTCHA system.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA

en: Uses the reCAPTCHA web service to protect email addresses.
sl: Uporablja spletni servis reCAPTCHA za zaščito e-naslovov.

en: People
sl: Uporabniki

en: warning
sl: opozorilo

en: Site information
sl: Informacije o spletnem mestu

en: Blocked
sl: Blokiran

en: Results
sl: Rezultati

en: open
sl: odpri

en: Visitor
sl: Obiskovalec

en: Parent term
sl: Starševski izraz

en: Parent terms
sl: Starševski izrazi

en: Syndicate content
sl: Razpečuj vsebino

en: Blogs
sl: Blogi

en: Books
sl: Knjige

en: Forums
sl: Forumi

en: Revisions for %title
sl: Različice za %title

en: !date by !username
sl: !date objavil !username

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica

en: Session
sl: Seja

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Date created
sl: Datum nastanka

en: Testing
sl: Testiranje

en: Standard
sl: Standardni

en: Length of trimmed posts
sl: Dolžina povzetih prispevkov

en: 200 characters
sl: 200 znakov

en: 400 characters
sl: 400 znakov

en: 600 characters
sl: 600 znakov

en: 800 characters
sl: 800 znakov

en: 1000 characters
sl: 1000 znakov

en: 1200 characters
sl: 1200 znakov

en: 1400 characters
sl: 1400 znakov

en: 1600 characters
sl: 1600 znakov

en: 1800 characters
sl: 1800 znakov

en: 2000 characters
sl: 2000 znakov

en: System default
sl: Privzeto

en: Not published
sl: Ni objavljeno

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
sl: Vaše PHP nastavitve omejujjeo največjo velikost posamezne naložene datoteke na %size.

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Color scheme
sl: Barvna shema

en: Attach
sl: Pripni

en: Unformatted
sl: Neoblikovano

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: Allowed file extensions
sl: Dovoljene končnice datotek

en: Top left
sl: Zgoraj levo

en: Top right
sl: Zgoraj desno

en: Bottom right
sl: Spodaj desno

en: Bottom left
sl: Spodaj levo

en: image
sl: slika

en: Themes
sl: Teme

en: not published
sl: ni objavljeno

en: Loading...
sl: Nalagam ...

en: !name field is required.
sl: Polje !name je obvezno.

en: Comment settings
sl: Nastavitve komentiranja

en: not sticky
sl: ni na vrhu

en: sticky
sl: na vrhu

en: not promoted
sl: ni prikazano na prvi strani

en: promoted
sl: prikazano na prvi strani

en: You are here
sl: Nahajate se tukaj

en: Default options
sl: Privzete možnosti

en: Processing
sl: V obdelavi

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sl: Napaka pri nalaganju. Datoteke ni bilo možno premakniti.

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: low
sl: nizka

en: high
sl: visoka

en: Anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: The name used to indicate anonymous users.
sl: Ime, ki bo uporabljeno za označevanje anonimnih uporabnikov.

en: Not translated
sl: Ni prevedeno

en: is
sl: je

en: Enter the terms you wish to search for.
sl: Vpišite izraze, ki jih želite poiskati.

en: Blocks
sl: Bloki

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.

en: The content of the block as shown to the user.
sl: Vsebina bloka, kot ga vidijo uporabniki.

en: Menus
sl: Meniji

en: Default time zone
sl: Privzeti časovni pas

en: Add another item
sl: Dodaj še eno...

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: Used in
sl: Uporabljen v

en: Decimal
sl: Decimalno število

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Precision
sl: Natančnost

en: Debug
sl: Razhroščevanje

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: Hide
sl: Skrij

en: Date - newest first
sl: Datum - novejše najprej

en: Date - oldest first
sl: Datum - starejše najprej

en: file system
sl: datotečni sistem

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sl: Sistem menijev shranjuje le sistemske poti, prikazuje pa URL psevdonime. %link_path je bil shranjen kot %normal_path

en: Image gallery
sl: Galerija slik

en: Profiles
sl: profili

en: Hot topic threshold
sl: Prag vroče teme

en: Topics per page
sl: Tematik na stran

en: Posts - most active first
sl: Objave - najbolj aktivne na začeteku

en: Posts - least active first
sl: Objave - najmanj aktivne na začeteku

en: URL path settings
sl: Nastavitve URL poti

en: @user's picture
sl: Slika za %user

en: From name
sl: Ime pošiljatelja (polje 'OD')

en: Image title
sl: Naslov slike

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: Language neutral
sl: Nevtralen jezik

en: (site default theme)
sl: Izberi preivzet časovni pas strani.

en: Screenshot
sl: Zaslonska slika

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Resize
sl: Spremeni velikost

en: Loading
sl: Nalagam

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: The directory %directory is not writable
sl: V mapo %directory ni mogoče zapisovati.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
sl: Mapa %directory ni zapisljiva, ker na tej mapi niso nastavljena ustrezna dovoljenja.

en: Rearrange
sl: Preuredi

en: Show only items where
sl: Prikaži samo elemente, kjer

en: 1 user | @count users
sl[0]: 1 uporabnik
sl[1]: %count uporabnika
sl[2]: %count uporabniki
sl[3]: %count uporabnikov

en: @type: updated %title.
sl: @type: posodobljen %title.

en: Aggregator
sl: Zbiralnik

en: The subscriptions have been deleted.
sl: Prijave so bile uspešno izbrisane.

en: Context
sl: Kontekst

en: Book navigation
sl: Navigacija po knjigi

en: !a comments per page
sl: !a komentarjev na stran

en: Taxonomy vocabulary
sl: Besedišče taksonomije

en: 1 year | @count years
sl[0]: 1 leto
sl[1]: @count leti
sl[2]: @count leta
sl[3]: @count let

en: 1 week | @count weeks
sl[0]: 1 teden
sl[1]: @count tedna
sl[2]: @count tedni
sl[3]: @count tednov

en: 1 sec | @count sec
sl[0]: 1 sek
sl[1]: @count sek
sl[2]: @count sek
sl[3]: @count sek

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Print
sl: Natisni

en: The e-mail address %mail is not valid.
sl: E-naslov %mail ni veljaven.

en: authenticated user
sl: prijavljen uporabnik

en: Any
sl: Katerokoli

en: Check for updates
sl: Preveri posodobitve

en: No update data available
sl: Podatki o posodobitvah niso na voljo

en: Node count
sl: Število vozlišč

en: Field settings
sl: Nastavitve polja

en: Default order
sl: Privzeti vrstni red

en: Number of views
sl: Število ogledov

en: Or
sl: Ali

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
sl: Nalaganje izbrane datoteke %file ni možno, ker ciljna mapa %directory ni pravilno nastavljena.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
sl: Izbrane datoteke %file ni mogoče kopirati, ker nobena datoteka s tem imenom ne obstaja. Preverite ali ste navedli pravilno ime datoteke.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
sl: Izbrane datoteke %file ni mogoče kopirati, ker ciljno ime že obstaja.

en: The selected file %file could not be copied.
sl: Izbrane datoteke %file ni bilo mogoče kopirati

en: The removal of the original file %file has failed.
sl: Brisanje izvorne datoteke %file je spodletelo.

en: About
sl: O modulu

en: Reports
sl: Poročila

en: Default picture
sl: Privzeta slika

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
sl: URL slike, ki je prikazana pri uporabnikih brez izbrane osebne slike. Pustite prazno za izklop prikaza.

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
sl: Če nimate neposrednega datotečnega dostopa do strežnika, uporabite to polje za prenos vašega logotipa.

en: Default theme
sl: Privzeta tema

en: Error reporting
sl: Poročanje o napakah

en: sort by @s
sl: uredi po @s

en: and
sl: in

en: Triggers
sl: Sprožilci

en: Auto-reply
sl: Samodejni odgovor

en: field
sl: polje

en: Translate
sl: Prevodi

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
sl: Uvoz prevoda je spodletel, ker datoteke %filename ni bilo mogoče brati.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr" je bil pričakovan v vrstici %line, vendar ni bil najden.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgid_plural" je bil pričakovan v vrstici %line, vendar ni bil najden.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje sintaktično napako v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgid" je bil nepričakovan v vrsitci %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr[]" je bil nepričakovan v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: "msgstr" je bil nepričakovan v vrstici %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename vsebuje napako: nepričakovan niz v vrstici %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
sl: Datoteka s prevodom %filename se je nepričakovano končala v vrtici %line.

en: Save translations
sl: Shrani prevode

en: Create @name
sl: Ustvari @name

en: @type %title has been deleted.
sl: @type (%title) je bil uspešno izbrisan.

en: Crop
sl: Izrez

en: anonymous user
sl: Anonimni uporabnik

en: Effect
sl: Učinek

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: Original text
sl: Izvorno besedilo

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
sl: Zaradi varnostnih razlogov je bila naložena datoteka preimenovana v %filename.

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Acronym
sl: Kratica

en: original
sl: prvotna

en: 1 month | @count months
sl[0]: 1 mesec
sl[1]: @count meseca
sl[2]: @count meseci
sl[3]: @count mesecev

en: Administration theme
sl: Tema za upravljanje

en: Run cron
sl: Poženi Cron

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
sl: Datoteke %file ni mogoče shraniti. Prišlo je do neznane napake.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sl: Dovoljene so samo datoteke z naslednjimi končnicami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sl: Velikost datoteke %filesize presega največjo dovoljeno velikost %maxsize.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sl: Napaka med nalaganjem. Naložene datoteke %file  ni bilo mogoče premakniti na željeno mesto %destination.

en: outdated
sl: zastarelo

en: add translation
sl: dodaj prevod

en: Translations of %title
sl: Prevod za %title

en: Admin
sl: Skrbnik

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sl: Presledki so dovoljeni; razen pike (.), vezaja (-) ali podčrtaja (_), ločila niso dovoljena.

en: IP address
sl: IP naslovi

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Boolean
sl: Logična vrednost

en: Maximum image resolution
sl: Največja ločljivost slike

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sl: Zaznana je bila neveljavna izbira. Prosimo, obvestite administratorja spletnega mesta.

en: Illegal choice %choice in !name element.
sl: Neveljaven izbor %choice v elementu !name.

en: First sidebar
sl: Prvi stranski stolpec

en: Decimal point
sl: Decimalna točka

en: Book outline
sl: Struktura knjige

en: Revision information
sl: Različice

en: Comma
sl: Vejica

en: Uses
sl: Uporablja

en: Current user
sl: Trenutni uporabnik

en: All languages
sl: Vsi jeziki

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: The MIME type of the file.
sl: MIME tip datoteke.

en: @type %title has been updated.
sl: Vsebina %title tipa @type je bila posodobljena.

en: 1 character | @count characters
sl[0]: 1 znak
sl[1]: 2 znaka
sl[2]: 3 znaki
sl[3]: 5 znakov

en: Edit string
sl: Uredi niz

en: Multilingual support
sl: Večjezična podpora

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.

en: New user: %name (%email).
sl: Nov uporabnik: %name (%email).

en: Username or e-mail address
sl: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: form
sl: obrazec

en: Abbreviation
sl: Okrajšava

en: Inserted
sl: Vnešeno

en: - Any -
sl: - Vse -

en: The title of the comment.
sl: Naslov komentarja.

en: Poll
sl: Anketa

en: Language settings
sl: Nastavitve jezika

en: Already added languages
sl: Že vstavljeni jeziki

en: Contact form
sl: Obrazec za kontakt

en: Installing @drupal
sl: Nameščam @drupal

en: The installation has encountered an error.
sl: Namestitev je naletela na napako.

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
sl: Polje <em>Od<em> pri avtomatiziranih e-sporočilih pri postopku registracije, zahtevah po novih geslih in drugih obvestilih. (Priporočamo uporabo e-naslova, ki se konča z domeno vaše spletne strani, saj bo to zmanjšalo možnosti, da bi bila taka e-pošta označena kot neželjena pošta.)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
sl: !name ne sme biti daljše od %max znakov, vpisanih pa je %length.

en: Illegal choice %choice in %name element.
sl: Neveljavna izbira %choice v %name elementu.

en: Languages not yet added
sl: Še ne vstavljeni jeziki

en: String not found.
sl: Besede nismo našli.

en: The string has been saved.
sl: Izraz je bil shranjen.

en: The language selected for import is not supported.
sl: Izbrani jezik za uvoz ni podprt.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
sl: Datoteka s prevodom %filename pretrgana: Ni glave.

en: Error importing interface translations
sl: Napaka pri uvozu prevodov vmesnika

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
sl: Datoteka %file uvožena v %locale: dodano %number novih nizov, %update posodobljenih in %delete odstranjenih.

en: Allowed HTML tags: @tags
sl: Dovoljene HTML oznake:@tags

en: Ampersand
sl: Znak "&"

en: Number of posts on main page
sl: Število objav na glavni strani

en: Edit field
sl: uredi polje

en: Search form
sl: Iskalnik

en: Popular content
sl: Priljubljena vsebina

en: Compact mode
sl: Kompaktni način

en: Date and time
sl: Datum in čas

en: Content translation
sl: Prevod vsebine

en: Disabled modules
sl: Onemogočeni moduli

en: Disabled themes
sl: Onemogočene teme

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
sl: Obiskovalci lahko pripravijo račun, toda potrebna je še odobritev administratorja.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
sl: Pri ustvarjanju računa zahtevaj verifikacija po e-pošti.

en: User registration guidelines
sl: Vodila za registracijo uporabnikov

en: Welcome, no approval required
sl: Pozdravljeni, odobritev ni zahtevana

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
sl: Prilagodi pozdravna e-poštna sporočila poslana novim uporabnikom med registracijo, ko upravnikova odobritev ni zahtevana.

en: Notify user when account is activated.
sl: Obvesti uporabnika, ko je račun aktiviran

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
sl: Omogoči in prilagodi e-poštna sporočila uporabnikom, ko bodo njihovi računi blokirani.

en: Picture support
sl: Podpora slikam

en: Picture maximum dimensions
sl: Maksimalne dimenzije slike

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
sl: Maksimalna velikost slike v pikslih.

en: Picture maximum file size
sl: Maksimalna velikost datoteke s sliko

en: Maximum file size for pictures, in kB.
sl: Maksimalna velikost slike v kB.

en: Picture guidelines
sl: Navodila za slike

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sl: Dodatna navodila so bila poslana na vaš e-mail naslov.

en: SQL Query
sl: SQL poizvedba

en: Error opening socket @socket
sl: Napaka pri odpiranju vtičnice @socket

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
sl: Za prikaz reCAPTCHe uporabi AJAX API klic.

en: reCaptcha Administration
sl: Upravljanje reCAPTCHe

en: Administer reCaptcha settings
sl: Upravljaj nastavitve reCAPTCHe
