DruStack (7.x-19.36) - en to uk translation catalogue (12751 entries)

en: Home
uk: Головна

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Slideshow
uk: Слайд-шоу

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Тіло

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: select
uk: вибір

en: Show on every page except the listed pages.
uk: Показувати на всіх сторінках, окрім вказаних.

en: Show on only the listed pages.
uk: Показувати тільки на вказаних сторінках.

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Reset to defaults
uk: Скинути до початкових значень

en: enabled
uk: увімкнено

en: enable
uk: увімкнути

en: context
uk: контекст

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Administer
uk: Адміністрування

en: Register
uk: Реєстрація

en: Create a new user account.
uk: Створити новий обліковий запис користувача

en: Request new password via e-mail.
uk: Отримати новий пароль електронною поштою.

en: Markup
uk: Розмітка

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: approve
uk: схвалити

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Approve
uk: Схвалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Матеріал

en: Configure content moderation.
uk: Налаштувати ухвалення матеріалів

en: Value
uk: Значення

en: Totals
uk: Підсумки

en: Username
uk: Ім’я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Item
uk: Елемент

en: Private
uk: Приватне

en: content
uk: матеріал

en: Development
uk: Розробка

en: Groups
uk: Групи

en: Is
uk: Є

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Replies
uk: Відповіді

en: Last Post
uk: Останній допис

en: Closed
uk: Закрито

en: yes
uk: так

en: Subscribers
uk: Учасники

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Send email
uk: Надіслати email

en: closed
uk: закрите

en: Actions
uk: Дії

en: disabled
uk: вимкнено

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Subscribe
uk: Підписатися

en: Unsubscribe
uk: Відписатися

en: administrator
uk: адміністратор

en: Age
uk: Вік

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Read more
uk: Читати далі

en: RSS feed
uk: RSS-потік

en: more
uk: ще

en: Create !type
uk: Створити !type

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Explanation or submission guidelines
uk: Пояснення або вказівки щодо введення

en: Email settings
uk: Налаштування електронної пошти

en: Article
uk: Стаття

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: footer
uk: нижній колонтитул

en: Comments
uk: Коментарі

en: Priority
uk: Пріоритет

en: More
uk: Ще

en: not verified
uk: не перевірено

en: Action
uk: Дія

en: Last updated
uk: Востаннє оновлено

en: On
uk: Увімкнено

en: For
uk: Для

en: unknown
uk: невідомо

en: new
uk: новий

en: error
uk: помилка

en: Tags
uk: Теґи

en: Block title
uk: Заголовок блоку

en: The title of the block as shown to the user.
uk: Заголовок блоку, який бачить користувач.

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Logging
uk: Журналювання

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: cron
uk: крон

en: Blue Lagoon (Default)
uk: Блакитна Лагуна (Стандартна)

en: Node type settings
uk: Налаштування типу матеріалу

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: License
uk: Ліцензія

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Project
uk: Проект

en: Categories
uk: Категорії

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Go
uk: Перехід

en: view
uk: переглянути

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: updated
uk: оновлено

en: Overview
uk: Огляд

en: all
uk: все

en: File information
uk: Інформація про файл

en: File
uk: Файл

en: Tag
uk: Теґ

en: File path
uk: Шлях до файла

en: Login
uk: Вхід

en: Advanced options
uk: Розширені налаштування

en: Release notes
uk: Інформація про випуск

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: None
uk: Немає

en: Scheme
uk: Схема

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: default
uk: стандартний

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Test
uk: Тест

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: Response
uk: Відповідь

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Password
uk: Пароль

en: Block settings
uk: Налаштування блоку

en: Comment form
uk: Форма коментування

en: User edit form
uk: Форма редагування користувача

en: User contact form
uk: Контактна форма користувача

en: - None -
uk: - Немає -

en: Country
uk: Країна

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації було успішно збережено.

en: Variable
uk: Змінна

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: Help text
uk: Текст довідки

en: Admin title
uk: Адміністративний заголовок

en: Types
uk: Типи

en: Hierarchy
uk: Ієрархія

en: Single
uk: Єдиний

en: Multiple
uk: Декілька значень

en: Required
uk: Обов’язкове

en: root
uk: корінь

en: Parent
uk: Батьківський елемент

en: Parents
uk: Батьки

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
uk: Сторінки на цьому рівні впорядковані в першу чергу за вагою, а тоді за заголовком.

en: Depth
uk: Глибина

en: none
uk: немає

en: Category
uk: Категорія

en: Add container
uk: Додати контейнер

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add category
uk: Додати категорію

en: Feed
uk: Потік

en: Note:
uk: Примітка:

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit container
uk: редагувати контейнер

en: edit
uk: редагувати

en: No categories available.
uk: Категорії відсутні.

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Import
uk: Імпорт

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експорт

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Description field
uk: Поле опису

en: settings
uk: налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Field
uk: Поле

en: category
uk: категорія

en: Outline
uk: Підшивка

en: header
uk: верхній колонтитул

en: Label
uk: Мітка

en: Changes
uk: Зміни

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Session opened for %name.
uk: Сеанс для користувача %name відкрито.

en: Help
uk: Довідка

en: username
uk: ім’я користувача

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Font
uk: Шрифт

en: Default
uk: Базовий

en: Background
uk: Тло

en: Background Color
uk: Колір фону

en: Summary
uk: Резюме

en: Download PDF
uk: Завантажити PDF

en: Display a PDF version of this page.
uk: Показати Pdf-Версію цієї сторінки.

en: Default page
uk: Сторінка базово

en: Update
uk: Оновити

en: Open
uk: Відкрито

en: Top
uk: Зверху

en: Link Target
uk: Ціль посилання

en: Small
uk: Малий

en: Large
uk: Великий

en: Sunday
uk: Неділя

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Core
uk: Ядро

en: High
uk: Високий

en: Low
uk: Низький

en:  and
uk:  та

en: Archives
uk: Архіви

en: Album
uk: Альбом

en: Add new
uk: Додати новий

en: Schedule
uk: Розклад

en: Time
uk: Час

en: Views
uk: Види

en: Access
uk: Доступ

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Length
uk: Довжина

en: Format
uk: Формат

en: Audio
uk: Звук

en: History
uk: Історія

en: The configuration options have been reset to their default values.
uk: Налаштування повернуто до їх стандартних (базових) значень.

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Dimensions
uk: Розміри

en: Filename
uk: Назва файла

en: Sync
uk: Синхронізація

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Code review
uk: Перегляд коду

en: Modules
uk: Модулі

en: Form ID
uk: ID форми

en: Section
uk: Розділ

en: Clear index
uk: Очистити індекс

en: General discussion
uk: Загальне обговорення

en: edit forum
uk: редагувати форум

en: Forum name
uk: Назва форуму

en: forum
uk: форум

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити форум %name?

en: Manage
uk: Керування

en: Refresh
uk: Оновити

en: Region
uk: Область

en: Visible
uk: Видиме

en: Custom links
uk: Власні посилання

en: Add custom link
uk: Додати власне посилання

en: Edit custom link
uk: Редагувати власне посилання

en: link
uk: посилання

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Placeholder tokens
uk: Заповнювач міток

en: Display
uk: Відображення

en: Node type
uk: Тип матеріалу

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: results
uk: результати

en: search
uk: пошук

en: Teaser
uk: Анонс

en: never
uk: ніколи

en: The username %name does not exist.
uk: Ім'я користувача %name не існує.

en: mail
uk: пошта

en: Event
uk: Подія

en: Remove item
uk: Вилучити елемент

en: Add item
uk: Додати пункт

en: Updated
uk: Оновлено

en: actions
uk: дії

en: Content Types
uk: Типи матеріалів

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Layout
uk: Макет

en: style
uk: стиль

en: add
uk: додати

en: Rename
uk: Перейменувати

en: aggregator
uk: збирач

en: read more
uk: детальніше

en: Update interval
uk: Періодичність оновлення

en: The fully-qualified URL of the feed.
uk: Повний URL потоку новин.

en: Add forum
uk: Додати форум

en: Add term
uk: Додати термін

en: theme
uk: тема

en: Screenshot for %theme theme
uk: Вигляд теми %theme

en: no screenshot
uk: без знімків екрану

en: Display mode
uk: Режим відображення

en: Search keywords
uk: Ключові слова для пошуку

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Access log settings
uk: Параметри журналу доступу

en: Enable access log
uk: Увімкнути журнал доступу

en: Discard access logs older than
uk: Позбутися журналів доступу давніших ніж

en: Preview comment
uk: Попередній перегляд коментаря

en: <none>
uk: <нічого>

en: Component
uk: Компонент

en: Unassign
uk: Відмінити призначення

en: Unassigned
uk: Не призначено

en: Components
uk: Компоненти

en: Statistics
uk: Статистика

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: You are not authorized to access this page.
uk: Для доступу до цієї сторінки необхідно авторизуватися.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Attachment
uk: Долучення

en: Issue
uk: Проблема

en: Permitted file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Submission guidelines
uk: Вказівки щодо введення

en: States
uk: Стани

en: n/a
uk: н/д

en: Upload
uk: Відвантажити

en: Picture
uk: Зображення

en: Paths
uk: Шляхи

en: The following placeholder tokens can be used in both paths and titles. When used in a path or title, they will be replaced with the appropriate values.
uk: Даний заповнювач міток може бути використаний і для шляхів, і для заголовків, які будуть замінені відповідними значеннями.

en: Subscription settings
uk: Налаштування підписки.

en: Notify poster of own posts
uk: Повідомляти автора про власні публікації

en: Subscriptions
uk: Підписка

en: Enables site settings for user subscriptions.
uk: Містить налаштування сайту для користувацьких підписок.

en: Your subscription was activated.
uk: Ваша підписка була активована.

en: type
uk: тип

en: Mail
uk: Пошта

en: Block message
uk: Заголовок блоку

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Find content
uk: Знайти матеріали

en: Database type
uk: Тип бази даних

en: Promoted
uk: Розміщено на першій сторінці

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалу

en: action
uk: дія

en: Continue
uk: Продовжити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Default Settings
uk: Типові параметри

en: Check
uk: Перевірити

en: Files
uk: Файли

en: Imported
uk: Імпортовано

en: file
uk: файл

en: status
uk: стан

en: Email Address
uk: Адреса електронної пошти

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Набір параметрів

en: Contact
uk: Контакт

en: no
uk: ні

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Sent email to %recipient
uk: Відправлено електронну пошту до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
uk: Неможливо відправити електронну пошту до %recipient

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення.

en: Number of columns
uk: Кількість стовпців

en: Create
uk: Створити

en: Separator
uk: Розділювач

en: Advanced Settings
uk: Додаткові налаштування

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Node edit form
uk: Форма редагування матеріалу

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Node add form
uk: Форма додавання матеріалу

en: Activated
uk: Увімкнено

en: Optional Title
uk: Необов'язковий заголовок

en: Required Title
uk: Обов’язковий заголовок

en: No Title
uk: Без заголовку

en: Link Title
uk: Заголовок посилання

en: URL Display Cutoff
uk: Обрізка відображуваного URL

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
uk: Якщо користувач не ввів заголовок для посилання, у якості його буде використаний URL. Заголовок посилання буде обрізаний і наприкінці додано три крапки (&hellip;)? Залиште порожнім, якщо не потрібно вводити обмеження.

en: Default (no target attribute)
uk: Типово (без атрибуту target)

en: Open link in window root
uk: Відкривати посилання в поточному вікні

en: Open link in new window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Allow the user to choose
uk: Дозволити користувачу вибрати

en: Additional CSS Class
uk: Додатковий клас CSS

en: Titles are required for all links.
uk: Заголовки потрібні для всіх посилань

en: Open URL in a New Window
uk: Відкривати посилання у новому вікні

en: Defines simple link field types.
uk: Визначає прості типи полів для посилань.

en: Save categories
uk: Зберегти категорії

en: term
uk: термін

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: The name of the menu.
uk: Назва меню.

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
uk: Необов'язково. В меню елементи з меншим значенням порядку будуть розташовані вище, з більшим --  нижче.

en: Menu Block
uk: Блок меню

en: Frequently Asked Questions
uk: Часті питання

en: Question
uk: Питання

en: Add child page
uk: Додати дочірню сторінку

en: Printer-friendly version
uk: Версія для друку

en: Content type for child pages
uk: Тип матеріалу для дочірніх сторінок

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Remove from outline
uk: Видалити з підшивки

en: Unknown export format.
uk: Невідомий формат експорту.

en: All
uk: Все

en: Default settings
uk: Початкові налаштування

en: days
uk: дні(в)

en: Access log
uk: Журнал доступу

en: Active
uk: Активний

en: Done
uk: Готово

en: Points
uk: Пунктів

en: Last post
uk: Останнє повідомлення

en: Submit @name
uk: Зберегти  @name

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Panels
uk: Панелі

en: Panel title
uk: Заголовок панелі

en: Add content
uk: Додати матеріал

en: Page title
uk: Назва сторінки

en: The CSS ID to apply to this page
uk: CSS ID, що застосовуються до цієї сторінки

en: panels
uk: панелі

en: Block
uk: Блок

en: Add block
uk: Додати блок

en: Override title
uk: Переписати заголовок

en: CSS class
uk: Клас CSS

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: Page
uk: Сторінка

en: Embedded
uk: Вбудований

en: Pager ID
uk: ID сторінкового навіґатора

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Override URL
uk: Переписати URL-адресу

en: If this is set, override the View URL; this can sometimes be useful to set to the panel URL
uk: Якщо позначено, URL виду буде переписаний; іноді це може знадобитися, щоб задати URL панелі

en: Three column 25/50/25
uk: Три колонки 25/50/25

en: Left side
uk: Ліва колонка

en: Middle column
uk: Середня колонка

en: Right side
uk: Права колонка

en: Three column 25/50/25 stacked
uk: Три колонки 25/50/25 стосом

en: Bottom
uk: Знизу

en: Three column 33/34/33
uk: Три колонки 33/34/33

en: Three column 33/34/33 stacked
uk: Три колонки 33/34/33 стосом

en: Two column
uk: Дві колонки

en: Two column stacked
uk: Дві колонки стосом

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Configuration saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Node links
uk: Посилання матеріалі

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: User picture
uk: Користувацьке зображення

en: Submission information
uk: Інформація про надсилання

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Logo
uk: Лого

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Average Rating
uk: Середня оцінка

en: Good
uk: Добре

en: rate content
uk: оцінка вмісту

en: Voting
uk: Голосування

en: Event type
uk: Тип події

en: Create redirection
uk: Створити перенаправлення

en: Node types
uk: Типи матеріалів

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: Public registrations
uk: Відкриті реєстрації

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові облікові записи користувачів.

en: Added
uk: Додано

en: Database
uk: База даних

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Module
uk: Модуль

en: Off
uk: Вимкнено

en: Extensions
uk: Додатки

en: Host
uk: Хост

en: Available updates
uk: Доступні оновлення

en: Manual update check
uk: Перевірка оновлення вручну

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Up to date
uk: В актуальному стані

en: Update available
uk: З'явилося оновлення

en: Ignored
uk: Ігнорується

en: Drupal core update status
uk: Стан оновлення ядра Drupal

en: Out of date
uk: Застаріло

en: Update status
uk: Стан оновлення

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Left sidebar
uk: Ліва бічна панель

en: Right sidebar
uk: Права бічна панель

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Input filters
uk: Фільтри вводу

en: Recipients
uk: Отримувачі

en: Selected
uk: Вибране

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
uk: Виберіть <em>Так</em>, якщо хочете, щоб дана категорія була вибраною від початку.

en: You must enter a category.
uk: Необхідно ввести категорію.

en: Are you sure you want to delete %category?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %category?

en: Category %category has been deleted.
uk: Категорію %category було видалено.

en: Hourly threshold
uk: Обмеження за часом

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Your e-mail address
uk: Ваша адреса електронної пошти

en: Send e-mail
uk: Надіслати повідомлення електронної пошти

en: You must select a valid category.
uk: Необхідно вибрати правильну категорію.

en: You must enter a valid e-mail address.
uk: Необхідно ввести дійсну адресу електронної пошти.

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Sender
uk: Відправник

en: To
uk: Кому

en: From
uk: Відправник

en: Aggregator category
uk: Категорія збиральника

en: Aggregator feed
uk: Потік збирача

en: Feed description
uk: Опис потоку

en: Aggregator item
uk: Елемент збирача

en: Source URL
uk: Джерело

en: Creation date
uk: Дата створення

en: Delta
uk: Різниця

en: Custom
uk: Власний

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Hostname
uk: Назва хоста:

en: Score
uk: Вага

en: Published
uk: Опубліковано

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Місце розташування

en: Source string
uk: Вихідний рядок

en: Locale
uk: Мова

en: Title field label
uk: Мітка поля заголовку

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: Revisions
uk: Редакції

en: Log message
uk: Повідомлення журналу

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Poll duration
uk: Тривалість опитування

en: Poll choices
uk: Варіанти відповідей

en: Poll votes
uk: Голоси опитування

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Selection options
uk: Опції вибору

en: Session ID
uk: ID сеансу

en: Page URL
uk: URL сторінки

en: Variable value
uk: Значення змінної

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Term
uk: Термін

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Term name
uk: Назва терміна

en: User role
uk: Роль користувача

en: Role name
uk: Назва ролі

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Theme configuration
uk: Конфігурація тем

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Severity
uk: Важливість

en: Field name
uk: Назва поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Title label
uk: Мітка заголовка

en: Fields
uk: Поля

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Is not
uk: Не є

en: Contains
uk: Містить

en: Does not contain
uk: Не містить

en: Is less than
uk: Є меншим, ніж

en: Is less than or equal to
uk: Є меншим або рівним

en: Is equal to
uk: Є рівним

en: Is greater than or equal to
uk: Є більшим або рівним

en: Is greater than
uk: Є більшим, ніж

en: Is not equal to
uk: Не є рівним

en: Percent
uk: Відсоток

en: Vote
uk: Голосувати

en: Average
uk: Середнє

en: Count
uk: Лічильник

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Set name
uk: Задати назву

en: Conditions
uk: Умови

en: Add a condition
uk: Додати умову

en: Voting API
uk: API голосувань

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: RSS - blogs
uk: RSS - блоґи

en: item
uk: елемент

en: items
uk: елементи

en: Heading
uk: Заголовок

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Mode
uk: Режим

en: Normal
uk: Звичайний

en: Warning
uk: Попередження

en: blocked
uk: заблоковано

en: active
uk: активне

en: N/A
uk: Н/Д

en: OK
uk: Гаразд

en: Gallery settings
uk: Параметри галереї

en: OPML feed
uk: Потік OPML

en: configure
uk: налаштувати

en: Number of news items in block
uk: Кількість новин у блоці

en: View this feed's recent news.
uk: Переглянути останні новини цього потоку.

en: View this category's recent news.
uk: Переглянути останні новини цієї категорії.

en: Feed overview
uk: Огляд потоку

en: Items
uk: Елементи

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Next update
uk: Наступне оновлення

en: %time ago
uk: %time тому

en: %time left
uk: залишилось %time

en: remove items
uk: видалити елементи

en: update items
uk: оновити елементи

en: Category overview
uk: Огляд категорій

en: Categorize
uk: Розбити на категорії

en: The categories have been saved.
uk: Категорії були успішно збережені.

en: URL:
uk: Адреса URL:

en: Updated:
uk: Оновлено:

en: %age old
uk: %age тому

en: %ago ago
uk: %ago тому

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Authored by
uk: Автор

en: Advanced
uk: Розширені

en: The feed %feed has been updated.
uk: Потік %feed було оновлено.

en: Feed %feed deleted.
uk: Потік %feed видалено.

en: The feed %feed has been deleted.
uk: Потік %feed було видалено.

en: Feed %feed added.
uk: Потік %feed додано.

en: The feed %feed has been added.
uk: Потік %feed було додано.

en: Delete all
uk: Видалити все

en: The news items from %site have been removed.
uk: Новини з сайту %site були успішно видалені.

en: User Interface
uk: Інтерфейс користувача

en: BBCode
uk: BBКод

en: Game
uk: Гра

en: Sort order
uk: Сортування

en: Up
uk: Вгору

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: This field is required.
uk: Це поле - обов’язкове.

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: 1 day
uk: 1 день

en: Maximum
uk: Максимум

en: Range
uk: Діапазон

en: Bar
uk: Прямокутник

en: Line
uk: Рейс

en: Scale
uk: Заокруглювання

en: Medium
uk: Середній

en: download
uk: завантаження

en: navigation
uk: навіґація

en: Media
uk: Медіа

en: Sortable
uk: Сортується

en: Plain text
uk: Простий текст

en: help
uk: довідка

en: Caching
uk: Кешування

en: Month
uk: Місяць

en: Details
uk: Подробиці

en: Widget
uk: Віджет

en: Load
uk: Завантажити

en: Last reply
uk: Остання відповідь

en: Prev
uk: Попередній

en: End Date
uk: Кінцева дата

en: Id
uk: Ідентифікатор

en: Introduction
uk: Вступ

en: System
uk: Система

en: Domain
uk: Домен

en: Processors
uk: Обробники

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Current
uk: Поточна

en: Address
uk: Адреса

en: State
uk: Область

en: Terms
uk: Терміни

en: email
uk: електронна пошта

en: Email format
uk: формат ел. пошти

en: Send
uk: Надіслати

en: Serial
uk: Послідовний

en: Desc
uk: Спад

en: Code
uk: Код

en: code
uk: код

en: Enter a valid username.
uk: Введіть дійсне ім'я користувача

en: Job Title
uk: Посада

en: Owner
uk: Власник

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Frequency
uk: Частота

en: OR
uk: АБО

en: Company
uk: Компанія

en: Add a role to the selected users
uk: Додати роль позначеним користувачам

en: Remove a role from the selected users
uk: Видалити роль для позначених користувачів

en: help page
uk: сторінка довідки

en: security
uk: безпека

en: node
uk: матеріал

en: Administer content
uk: Адміністрування матеріалів

en: Transliteration
uk: Транслітерація

en: directory
uk: каталог

en: General
uk: Загальне

en: browse
uk: вибрати

en: Directory
uk: Каталог

en: Cleanup
uk: Очищення

en: Calendar
uk: Календар

en: Border
uk: Рамка

en: Example
uk: Приклад

en: Site map
uk: Мапа сайту

en: Method
uk: Спосіб

en: Recent posts
uk: Останні дописи

en: Recent posts for %1
uk: Останні дописи для %1

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Namibia
uk: Намібія

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Iran
uk: Іран

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Tonga
uk: Тонґа

en: Cuba
uk: Куба

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Libya
uk: Лівія

en: Navajo
uk: Навахо

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Singapore
uk: Сингапур

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Table
uk: Таблиця

en: Events
uk: Події

en: here
uk: тут

en: Mon
uk: Пон

en: Tue
uk: Втр

en: Wed
uk: Срд

en: Thu
uk: Чтв

en: Fri
uk: Птн

en: Sat
uk: Суб

en: Sun
uk: Нед

en: January
uk: Січень

en: February
uk: Лютий

en: March
uk: Березень

en: April
uk: Квітень

en: May
uk: Травень

en: June
uk: Червень

en: July
uk: Липень

en: August
uk: Серпень

en: September
uk: Вересень

en: October
uk: Жовтень

en: November
uk: Листопад

en: December
uk: Грудень

en: Now
uk: Зараз

en: All views
uk: Всі види

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Base
uk: Основа

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (застосовується до всіх словників з порожніми шаблонами)

en: Pattern for all %vocab-name paths
uk: Шаблон для всіх шляхів словника %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
uk: Шаблон для форумів і контейнерів форумів

en: Pattern for user account page paths
uk: Шаблон для шляхів облікових записів користувачів

en: Pattern for blog page paths
uk: Шаблон для шляхів сторінок блоґів

en: Verbose
uk: Подробиці

en: Display alias changes (except during bulk updates).
uk: Відображати зміни синонімів ( крім масового відновлення).

en: Replace by separator
uk: Замінити на роздільник

en: Maximum alias length
uk: Максимальна довжина синоніма

en: Maximum component length
uk: Максимальна довжина компонента

en: Update action
uk: Оновлення Дії

en: Strings to Remove
uk: Рядки для видалення

en: Pathauto
uk: Автоcинонім

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
uk: Надає модулям механізм автоматичного формування синонімів для керованого цими модулями вмісту.

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Forum
uk: Форум

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Administer the reCAPTCHA web service.
uk: Налаштувати веб-сервіс reCAPTCHA.

en: Public Key
uk: Відкритий ключ

en: Private Key
uk: Закритий ключ

en: Security
uk: Безпека

en: !time ago
uk: !time тому

en: Other
uk: Інше

en: Backup
uk: Резервувати

en: Quality
uk: Якість

en: Align
uk: Вирівнювання

en: General Settings
uk: Загальні налаштування

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Basic
uk: Основні

en: Color
uk: Колір

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Logo URL
uk: URL емблеми

en: Repeat
uk: Повторення

en: Link URL
uk: Посилання

en: File type
uk: Тип файла

en: access content
uk: доступ до наповнення

en: List type
uk: Тип списку

en: Role
uk: Роль

en: Select all
uk: Виділити все

en: Deselect all
uk: Зняти виділення із усього

en: Ignore
uk: Нехтувати

en: Messaging
uk: Повідомлення

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Padding
uk: Внутрішній відступ

en: First name
uk: Ім’я

en: Last name
uk: Прізвище

en: Sent
uk: Сент

en: User login
uk: Вхід

en: Log in
uk: Вхід

en: Updated URL for feed %title to %url.
uk: Оновлено URL для потоку %title на %url.

en: Blog
uk: Блоґ

en: Link text
uk: Текст посилання

en: Jump to the first comment of this posting.
uk: Перейти до першого коментаря цього допису.

en: Jump to the first new comment of this posting.
uk: Перейти до першого з нових коментарів цього допису.

en: Add new comment
uk: Додати новий коментар

en: Add a new comment to this page.
uk: Додати до цієї сторінки новий коментар.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
uk: Поділіться своїми думками та поглядами з приводу цього допису.

en: Theme Settings
uk: Настроювання Шаблону

en: Destination
uk: Місце призначення

en: reset
uk: скинути

en: Class
uk: Клас

en: String
uk: Рядок

en: Case
uk: Регістр

en: External
uk: Зовнішнє

en: Users
uk: Користувачі

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Choices
uk: Варіанти

en: Minimum cache lifetime
uk: Мінімальний час життя кешу

en: Referrer
uk: Джерело

en: Exists
uk: Існує

en: 1 vote | @count votes
uk[0]: @count голос
uk[1]: @count голоса
uk[2]: @count голосів

en: redirect
uk: Переадресація

en: Site off-line message
uk: Повідомлення про перерву у роботі сайту

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: <p>
    	Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.</p>

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
uk: Повідомлення для користувачів під час обслуговування сайту.

en: Default front page
uk: Базова головна сторінка

en: Front Page
uk: Головна

en: Top pages
uk: Популярні сторінки

en: Both
uk: Все

en: Clicks
uk: Переходи

en: Last
uk: Останнє

en: Text processing
uk: Обробка тексту

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Rows
uk: Рядки

en: Create content
uk: Створити вміст

en: Save changes
uk: Зберегти зміни

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: Robots META tags
uk: META теґи для роботів

en: Add noindex
uk: Додати noindex

en: Add nofollow
uk: Додати nofollow

en: Add noarchive
uk: Додати noarchive

en: Cache
uk: Кеш

en: Redirect
uk: Переадресувати

en: Argument
uk: Аргумент

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Provider
uk: Постачальник

en: Smiley
uk: Смайлик

en: Image URL
uk: URL зображення

en: Uninstall
uk: Видалити

en: Install
uk: Встановити

en: <All>
uk: <Усі>

en: Save and edit
uk: Зберегти й продовжити редагування

en: Edit view
uk: Редагувати вид

en: Override
uk: Перевизначити

en: Clone
uk: Клонувати

en: Administer views
uk: Адміністрування видів

en: Existing Views
uk: Доступні види

en: Default Views
uk: Базові види

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Normal menu item
uk: Звичайний пункт меню

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Down
uk: Вниз

en: Wildcard
uk: Джокер

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Operator
uk: Оператор

en: Filters
uk: Фільтри

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Exposed Filters
uk: Розкриті фільтри

en: Order
uk: Послідовність

en: Add criteria
uk: Додати критерії

en: View name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва виду має містити лише алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення.

en: Views UI
uk: Інтерфейс видів

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Node: ID
uk: Матеріал: ID

en: Random
uk: Випадково

en: Recent hits
uk: Останні відвідування

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: Plain
uk: Простий

en: Set default
uk: Активувати

en: Position
uk: Позиція

en: Integer
uk: Ціле число

en: E-Mail
uk: Електронна пошта

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Remaining
uk: Залишилось

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Send to
uk: Одержувач

en: The comment and all its replies have been deleted.
uk: Коментар та всі відповіді на нього були успішно видалені.

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: CSS settings
uk: Налаштування CSS

en: Blacklist
uk: Чорний список

en: Template
uk: Шаблон

en: Last checked
uk: Востаннє перевірено

en: Node template
uk: Шаблон матеріалу

en: Basic setup
uk: Основні установки

en: Profile name
uk: Назва профілю

en: Allow users to choose default
uk: Дозволити користувачам обирати стандартно

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
uk: Показати, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong> (PHP-режим, тільки для експертів).

en: Buttons and plugins
uk: Кнопки та плаґіни

en: Editor appearance
uk: Вигляд редактора

en: Toolbar location
uk: Розташування панелі інструментів

en: Path location
uk: Розташування HTML-елементів

en: Enable resizing button
uk: Додати кнопку зміни розміру

en: Block formats
uk: Блочні елементи

en: Cleanup and output
uk: Очищення й вивід

en: Verify HTML
uk: Перевірка HTML

en: Preformatted
uk: Відформатований текст

en: Convert &lt;font&gt; tags to styles
uk: Конвертувати теги &lt;font&gt; у стилі

en: Remove linebreaks
uk: Видалити розриви рядка

en: Apply source formatting
uk: Застосувати вихідне форматування

en: Editor CSS
uk: CSS редактора

en: CSS path
uk: Шлях до CSS

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Profile
uk: Профіль

en: Level
uk: Рівень

en: Anonymous users
uk: Анонімні користувачі

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: Close
uk: Закрити

en: Recent
uk: Останні

en: Visibility settings
uk: Налаштування видимості

en: Custom stylesheet
uk: Власний файл стилів

en: Votes
uk: Голоси

en: Term description
uk: Опис терміна

en: Child terms
uk: Дочірні терміни

en: fields
uk: поля

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Datestamp
uk: Дата у unix-форматі часу

en: Operation
uk: Дія

en: reply
uk: відповісти

en: Duration
uk: Тривалість

en: Revoke
uk: Відкликати

en: Original
uk: Оригінал

en: Creation
uk: Створено

en: Property
uk: Властивість

en: Displayed
uk: Відображено

en: Function
uk: Функція

en: Word count
uk: Кількість слів

en: Weeks
uk: Тижні

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для користувача %name завершено.

en: Tracker
uk: Відстежувач

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: 1 Day
uk: 1 день

en: 2 Days
uk: 2 дні

en: 3 Days
uk: 3 дні

en: 4 Days
uk: 4 дні

en: 5 Days
uk: 5 днів

en: 6 Days
uk: 6 днів

en: 1 Week
uk: 1 тиждень

en: 2 Weeks
uk: 2 тижні

en: 1 Month
uk: 1 місяць

en: 3 Months
uk: 3 місяці

en: 6 Months
uk: 6 місяців

en: 1 Year
uk: 1 рік

en: You have to specify a valid date.
uk: Необхідно вказати дійсну дату.

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: City
uk: Місто

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Collapsed
uk: Згорнуте

en: The field %field is required.
uk: Поле %field є обов'язковим.

en: Germany
uk: Німеччина

en: Protocol
uk: Протокол

en: Logout
uk: Вихід

en: Common settings
uk: Прості налаштування

en: with comments
uk: з коментарями

en: without comments
uk: без коментарів

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Updated date
uk: Дата оновлення

en: show
uk: показати

en: comments
uk: коментарі

en: Full
uk: Повністю

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нових
uk[2]: @count нових

en: Default language
uk: Базова мова

en: Condition
uk: Умова

en: Rules
uk: Правила

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Albania
uk: Албанія

en: Algeria
uk: Алжир

en: American Samoa
uk: Американське Самоа

en: Andorra
uk: Андорра

en: Angola
uk: Ангола

en: Anguilla
uk: Ангілья

en: Antarctica
uk: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk: Антігуа та Барбуда

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: Bahamas
uk: Багамські острови

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Bangladesh
uk: Бангладеш

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Belize
uk: Беліз

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермудські острови

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Bolivia
uk: Болівія

en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія та Герцеговина

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Bouvet Island
uk: Острів Буве

en: Brunei
uk: Бруней

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: Cambodia
uk: Камбоджа

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Canada
uk: Канада

en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
uk: Кайманові острови

en: Central African Republic
uk: Центрально-Африканська Республіка

en: Chad
uk: Чад

en: China
uk: Китай

en: Christmas Island
uk: Острів Різдва

en: Cocos (Keeling) Islands
uk: Кокосові (Кілінг) острови

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Comoros
uk: Коморські острови

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Costa Rica
uk: Коста-Ріка

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: Denmark
uk: Данія

en: Djibouti
uk: Джибуті

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська республіка

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: El Salvador
uk: Ель-Сальвадор

en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Estonia
uk: Естонія

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: Faroe Islands
uk: Фарерські острови

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: Gabon
uk: Габон

en: Gambia
uk: Гамбія

en: Georgia
uk: Грузія

en: Ghana
uk: Гана

en: Gibraltar
uk: Гібралтар

en: Greece
uk: Греція

en: Greenland
uk: Гренландія

en: Grenada
uk: Гренада

en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

en: Guam
uk: Гуам

en: Guatemala
uk: Гватемала

en: Guinea
uk: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Бісау

en: Guyana
uk: Гайана

en: Haiti
uk: Гаїті

en: Heard Island and McDonald Islands
uk: Острів Херд і Острови Макдональд

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Iceland
uk: Ісландія

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Iraq
uk: Ірак

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Italy
uk: Італія

en: Jordan
uk: Йорданія

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kenya
uk: Кенія

en: Kiribati
uk: Кірібаті

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: Laos
uk: Лаос

en: Latvia
uk: Латвія

en: Lebanon
uk: Ліван

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liberia
uk: Ліберія

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: Lithuania
uk: Литва

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: Madagascar
uk: Мадагаскар

en: Malawi
uk: Малаві

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Marshall Islands
uk: Маршаллові острови

en: Martinique
uk: Мартиніка

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Mayotte
uk: Майотта

en: Mexico
uk: Мексика

en: Micronesia
uk: Мікронезія

en: Moldova
uk: Молдова

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Montserrat
uk: Монтсеррат

en: Morocco
uk: Марокко

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Myanmar
uk: М’янма

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Netherlands Antilles
uk: Нідерландські Антильські острови

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

en: Niger
uk: Нігер

en: Nigeria
uk: Нігерія

en: Niue
uk: Ніуе

en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

en: North Korea
uk: Північна Корея

en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські острови

en: Norway
uk: Норвегія

en: Oman
uk: Оман

en: Pakistan
uk: Пакістан

en: Palau
uk: Палау

en: Panama
uk: Панама

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Puerto Rico
uk: Пуерто-Ріко

en: Qatar
uk: Катар

en: Reunion
uk: Реюньйон

en: Romania
uk: Румунія

en: Russia
uk: Московія

en: Rwanda
uk: Руанда

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан-Марино

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Senegal
uk: Сенегал

en: Seychelles
uk: Сейшели

en: Sierra Leone
uk: Сьєрра-Леоне

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Solomon Islands
uk: Соломонові острови

en: Somalia
uk: Сомалі

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
uk: Південна Джорджія та Південні Сандвічеві острови

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sri Lanka
uk: Шрі-Ланка

en: Sudan
uk: Судан

en: Suriname
uk: Сурінам

en: Svalbard and Jan Mayen
uk: Свальбард і Ян-Майен

en: Swaziland
uk: Свазіленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Syria
uk: Сирія

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Tajikistan
uk: Таджикістан

en: Tanzania
uk: Танзанія

en: Thailand
uk: Таїланд

en: Togo
uk: Того

en: Tokelau
uk: Токелау

en: Trinidad and Tobago
uk: Тринідад і Тобаго

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Uganda
uk: Уганда

en: Ukraine
uk: Україна

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: United States Minor Outlying Islands
uk: Малі Зовнішні Острови Сполучених Штатів

en: Uruguay
uk: Уругвай

en: Uzbekistan
uk: Узбекістан

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Virgin Islands
uk: Віргінські Острови

en: Wallis and Futuna
uk: Волліс і Футуна

en: Yemen
uk: Ємен

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: Full name
uk: Повне ім'я

en: Confirm your subscription
uk: Підтвердження Вашої підписки

en: Modified
uk: Змінено

en: duplicate
uk: дублікат

en: Table prefix
uk: Префікс таблиць

en: Database username
uk: Ім’я користувача бази даних

en: Database password
uk: Пароль до бази даних

en: Database name
uk: Назва бази даних

en: Remove Checked
uk: Вилучити позначене

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Add User
uk: Додати користувача

en: Current users
uk: Користувачі в цей момент

en: Port
uk: Порт

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Authoring information
uk: Інформація про автора

en: Authored on
uk: Створено

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: Hidden
uk: Приховано

en: Some
uk: Деякий

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Browse
uk: Огляд

en: Approved
uk: Схвалено

en: create
uk: створення

en: Root
uk: Корінь

en: Create account
uk: Створити обліковий запис

en: Undefined
uk: Невизначено

en: Pending
uk: Очікування

en: fetch now
uk: отримати зараз

en: Edit location
uk: Редагувати місце розташування

en: Imagecache preset
uk: Набір Imagecache

en: normal
uk: звичайно

en: slow
uk: повільно

en: seconds
uk: секунд

en: minute
uk: хвилина

en: Show
uk: Показати

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
uk: Вмикання або вимикання кешування сторінок для гостей і встановлення параметрів оптимізації смуги пропускання для CSS та JS

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Введіть по одній сторінці на рядок у вигляді шляху Друпалу. Позначка '*' означає будь-який символ. Наприклад, %blog для сторінки блоґу і %blog-* для будь-якого персонального блоґу. %front - головна сторінка.

en: Syslog
uk: Системний журнал

en: Error handling
uk: Управління помилками

en: Other queries
uk: Інші запити

en: Key
uk: Ключ

en: Link to node
uk: Посилання на матеріал(ноду)

en: WIDTHxHEIGHT
uk: ШИРИНАxВИСОТА

en: Maximum file size per upload
uk: Максимальний розмір файла на одне відвантаження

en: File Browser
uk: Оглядач файлів

en: Upload file
uk: Відвантажити файл

en: Printer-friendly
uk: Версія для друку

en: Display a printer-friendly version of this page.
uk: Вивести версію для друку цієї сторінки.

en: Send to printer
uk: Роздрукувати

en: Display source URL
uk: Показати URL джерела

en: Add current time/date to the source URL
uk: Додати поточну дату/час до URL джерела

en: Display the current date and time in the Source URL line.
uk: Показує поточну дату й час у рядку URL джерела.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
uk: Вказати роботам не слідувати за зовнішніми посиланнями на сторінках із версіями для друку

en: Non-standard tag to instruct search engines to not show a "Cached" link for your printer-friendly pages. Recognized by Googlebot.
uk: Нестандартний теґ, що вказує пошуковим машинам не показувати посилання 'Cached' для сторінки з версіями для друку з цього сайту. Розпізнається роботом Googlebot.

en: Timer
uk: Таймер

en: Stop
uk: Зупинити

en: Enabled languages
uk: Увімкнені мови

en: Change
uk: Змінити

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Корейська

en: No messages
uk: Немає повідомлень

en: in
uk: в

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Edit term
uk: Редагувати термін

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Time format
uk: Формат часу

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
uk: <p> Повний вид документації в !link.</p>

en: Calendar Legend
uk: Легенда Календаря.

en: Switch
uk: Перемикати

en: Week of @date
uk: Тиждень @date

en: Countries
uk: Країни

en: Are you sure you want to delete these items?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ці елементи?

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
uk: Дійсна адреса електронної пошти. Усі повідомлення з сайту будуть надсилатися на цю адресу. Її не буде оприлюднено та буде використано лише за Вашим бажанням для отримання нового паролю або новин чи сповіщень електронною поштою.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Адреса електронної пошти %email вже зареєстрована. <a href="@password">Ви забули свій пароль?</a>

en: Feeds
uk: Потоки

en: Import OPML
uk: Імпортувати OPML

en: Remove items
uk: Видалити елементи

en: OPML File
uk: Файл OPML

en: ago
uk: тому

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Sources
uk: Джерела

en: !title category latest items
uk: Останні новини в категорії !title

en: !title feed latest items
uk: Останні новини у стрічці !title

en: The category %category has been updated.
uk: Категорію %category було поновлено.

en: Category %category deleted.
uk: Категорію %category видалено.

en: The category %category has been deleted.
uk: Категорію %category видалено.

en: Category %category added.
uk: Категорію %category додано.

en: The category %category has been added.
uk: Категорія %category додано.

en: aggregator - @title
uk: збирач - @title

en: 1 item | @count items
uk[0]: 1 елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Clear
uk: Очистка

en: menu
uk: меню

en: Pager position
uk: Розташування навіґатора

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: No items selected.
uk: Позицій не позначено.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Node title
uk: Тема матеріалу

en: Node body
uk: Тіло матеріалу

en: update
uk: оновити

en: Browser
uk: Браузер

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Titles only
uk: Тільки заголовки

en: Full text
uk: Повний текст

en: This cannot be undone.
uk: Дана дія не зможе бути скасоване.

en: Upload picture
uk: Відвантажити зображення

en: Feed settings
uk: Налаштування потоку

en: Cron throttle
uk: Обмежувач cron

en: Source
uk: Джерело

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Date/Time
uk: Дата/Час

en: Delay
uk: Затримка

en: Language file
uk: Файл із перекладом

en: No groups found.
uk: Групи не знайдені.

en: Add new group
uk: Додати нову групу

en: published
uk: опубліковано

en: Select a date
uk: Виберіть дату

en: Average page generation time
uk: Середньостатистичний час створення сторінки

en: The changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Show only users where
uk: Відобразити лише тих користувачів, у яких

en: Refine
uk: Відібрати

en: Undo
uk: Скасувати

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: @time ago
uk: @time тому

en: No users selected.
uk: Жодного користувача не обрано.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
uk: Виявлено зловмисну спробу змінити захищені поля користувача.

en: Select all rows in this table
uk: Обрати всі рядки в таблиці

en: Deselect all rows in this table
uk: Зняти вибір всіх рядків

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Request new password
uk: Запит нового паролю

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
uk: Відвідувачі можуть створювати облікові записи без необхідності схвалення адміністратором.

en: unlimited
uk: необмежено

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Deleted
uk: Видалено

en: Display name
uk: Назва

en: Languages
uk: Мови

en: Features
uk: Властивості

en: Feature
uk: Можливість

en: Replace
uk: Замінити

en: Topics
uk: Теми

en: Topic
uk: Тема

en: Reindex
uk: Переіндексувати

en: Allowed values list
uk: Список допустимих значень

en: Available tokens
uk: Доступні замінники

en: Today
uk: Сьогодні

en: Activity
uk: Діяльність

en: Add file
uk: Додати файл

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: Edit menu
uk: Редагувати меню

en: Delete menu
uk: Видалити меню

en: Publishing options
uk: Опції публікації

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: First
uk: Перший

en: Middle
uk: Середина

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Minimum height
uk: Мінімальна висота

en: Minimum width
uk: Мінімальна ширина

en: Search engine
uk: Пошукова система

en: Query
uk: Запит

en: Moderate
uk: Модерувати

en: Locale settings
uk: Налаштування мови

en: Code length
uk: Довжина коду

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Characters to use in the code
uk: Символи для використання в коді

en: The list of characters to use should not contain spaces.
uk: Список символів не повинен містити пробіли.

en: Math question
uk: Математичне завдання

en: Encountered an illegal byte while splitting an utf8 string in characters.
uk: Виявлено неприпустимий байт при поділу utf8-рядка на символи.

en: For language %lang_name (code %lang_code)
uk: Для мови %lang_name ( код %lang_code )

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: Block name
uk: Назва блоку

en: How many content items to display in "day" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за день".

en: Project name
uk: Назва проекту

en: Period
uk: Крапка

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: Site's time zone
uk: Часовий пояс сайту

en: Date's time zone
uk: Часовий пояс дати

en: No time zone conversion
uk: Не конвертувати часовий пояс

en: hour
uk: година

en: Jan
uk: Січ

en: Feb
uk: Лют

en: Mar
uk: Бер

en: Apr
uk: Кві

en: Jun
uk: Чер

en: Jul
uk: Лип

en: Aug
uk: Сер

en: Sep
uk: Вер

en: Oct
uk: Жов

en: Nov
uk: Лис

en: Dec
uk: Гру

en: Hour
uk: Година

en: Minute
uk: Хвилина

en: Second
uk: Другий

en: Site default
uk: Базове для сайту

en: Select list
uk: Вибір зі списку

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
uk: Дати без годинної точності не повинні використовувати часовий пояс.

en: Granularity
uk: Точність

en: Time zone handling
uk: Обробка часового пояса

en: Long
uk: Довгий

en: Short
uk: Короткий

en: is equal to
uk: дорівнює

en: is not equal to
uk: не дорівнює

en: Date field
uk: Поле дати.

en: Posts
uk: Дописи

en: Controls
uk: Елементи керування

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Configure permissions
uk: Налаштувати повноваження

en: E-mail subject
uk: Тема листа

en: Workflow
uk: Процес

en: Randomize
uk: Випадково

en: Link label
uk: Мітка посилання

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: AND
uk: ТА

en: None.
uk: Ні.

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Revert
uk: Відновити

en: Are you sure you want to delete %label?
uk: Впевнені, що хочете видалити %label?

en: %label has been deleted.
uk: %label було вилучено.

en: Empty
uk: Порожньо

en: Import failed.
uk: Помилка імпорту.

en: Existing system path
uk: Існуючий системний шлях

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за яким дані будуть доступні. Для прикладу, напишіть "Про Сайт" , коли створюєте сторінку про ваш сайт. Використовуйте відносні шляхи і не додавайте на початку слеш, інкаше синонім не буде працювати.

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Equal to
uk: Дорівнює

en: Less than
uk: Менше ніж

en: The mail's subject.
uk: Тема поштового повідомлення.

en: Notice
uk: Сповіщення

en: any
uk: будь-який

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Changes have been saved.
uk: Зміни збережено.

en: Caption
uk: Підпис

en: Your rating
uk: Ваша оцінка

en: Days
uk: Дні(в)

en: Select a user
uk: Виберіть користувача

en: You must select a user.
uk: Необхідно обрати користувача.

en: Choice
uk: Вибір

en: Log out
uk: Вихід

en: Number of day's top views to display
uk: Відображувана кількість найпопулярніших переглядів за день

en: Number of all time views to display
uk: Відображувана кількість переглядів за весь час

en: Number of most recent views to display
uk: Відображувана кількість найостанніших переглядів

en: views
uk: види

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не були збережені, оскільки виникли помилки.

en: Object
uk: Об'єкт

en: Default template
uk: Шаблон за промовчанням

en: Server name
uk: Назва сервера

en: Expire
uk: Закінчується дія

en: Email Subject
uk: Тема листа

en: Open in new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Maxlength
uk: Максимальна довжина

en: characters
uk: символів

en: profile
uk: профіль

en: Su
uk: Нд

en: Mo
uk: Пн

en: Tu
uk: Вт

en: We
uk: Ср

en: Th
uk: Чт

en: Fr
uk: Пт

en: Sa
uk: Сб

en: First day of week
uk: Перший день тижня

en: Immediately
uk: Негайно

en: Transition
uk: Перехід

en: Autocomplete taxonomy
uk: Автодоповнення таксономії

en: Token replacement
uk: Заміна маркерами

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Send yourself a copy.
uk: Надіслати собі копію.

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було надіслано.

en: Create new account
uk: Створення нового користувача

en: What links here
uk: Посилання сюди

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Seconds
uk: Секунди

en: role
uk: роль

en: Are you sure you want to delete the block %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок %name?

en: The block %name has been removed.
uk: Блок %name було вилучено.

en: Info
uk: Інформація

en: Red
uk: Червоний

en: White
uk: Білий

en: Clean
uk: Очистити

en: Fade
uk: Згасання

en: Slow
uk: Повільно

en: Fast
uk: Швидко

en: From email address
uk: З електронної адреси

en: Included
uk: Доданий

en: Current status
uk: Поточний стан

en: People
uk: Люди

en: list terms
uk: показати список термінів

en: add terms
uk: додати терміни

en: Created new term %term.
uk: Створено новий термін %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити термін %title?

en: Deleted term %name.
uk: Видалений термін "%name".

en: terms
uk: терміни

en: warning
uk: попередження

en: Last run
uk: Востаннє виконувалась

en: No statistics available.
uk: Статистика відсутня.

en: Last run !time ago
uk: Востаннє виконано !time тому

en: Site information
uk: Інформація про сайт

en: Blocked
uk: Заблокований

en: Enabled filters
uk: Увімкнені фільтри

en: critical
uk: критична ситуація

en: Do it!
uk: Зробити!

en: or
uk: або

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Keep
uk: Залишити

en: Results
uk: Результати

en: Older polls
uk: Старі опитування

en: View the list of polls on this site.
uk: Переглянути список опитувань на цьому сайті.

en: No limit
uk: Необмежено

en: Poll settings
uk: Налаштування опитування

en: You must fill in at least two choices.
uk: Треба подати щонайменше два варіанти відповідей.

en: open
uk: відкрито

en: This table lists all the recorded votes for this poll. If anonymous users are allowed to vote, they will be identified by the IP address of the computer they used when they voted.
uk: У цій таблиці перераховані всі голоси, подані в данім опитуванні. Якщо анонімним користувачам дозволено голосувати, вони ідентифікуються по IP адресам тих комп'ютерів, з яких вони голосували.

en: Visitor
uk: Відвідувач

en: Cancel your vote
uk: Скасувати ваш голос

en: View the current poll results.
uk: Переглянути результати поточного опитування.

en: Promote
uk: Підвищити

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
uk: Видалення терміна також видалить усі його нащадків, якщо вони існують. Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: Parent terms
uk: Батьківські терміни

en: Site map message
uk: Повідомлення мапи сайту

en: Define a message to be displayed above the site map.
uk: Введіть повідомлення, що буде повинно відображуватися над мапою сайту.

en: Site map content
uk: Вміст мапи сайту

en: Show front page
uk: Показувати головну сторінку

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
uk: Якщо увімкнено, головна сторінка буде додана до мапи сайту.

en: Show active blog authors
uk: Показувати активних авторів блогів

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
uk: Якщо увімкнене, ця опція буде відображати 10 найбільш активних авторів блоґів.

en: Books to include in the site map
uk: Книги, що включаються в мапу сайту

en: Menus to include in the site map
uk: Меню, що додаються до мапи сайту

en: Show FAQ content
uk: Показувати вміст FAQ

en: When enabled, this option will include the content from the FAQ module in the site map.
uk: Якщо включене, ця опція буде включати вміст із модуля FAQ у цю карту сайту.

en: Categories to include in the site map
uk: Категорії, що додаються до мапи сайту

en: Categories settings
uk: Налаштування категорій

en: Show books expanded
uk: Показувати книги в розгорнутому вигляді

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
uk: Якщо увімкнено, будуть показуватися всі дочірні сторінки кожної книги.

en: Show node counts by categories
uk: Показувати кількість матеріалів по категоріях

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
uk: Коли увімкнено, буде показуватися кількість матеріалів для кожного терміна таксономії.

en: Categories depth
uk: Глибина категорій

en: RSS settings
uk: Налаштування RSS

en: Include RSS links
uk: Додавати посилання RSS потоків

en: When enabled, this option will show links to the RSS feeds for each category and blog.
uk: Якщо вибрано, для кожної категорії і кожного блогу будуть показуватися посилання на RSS потоки.

en: RSS feed depth
uk: Глибина RSS потоків

en: Specify how many subcategories should be included in the RSS feed. Enter "all" to include all subcategories or "0" to include no subcategories.
uk: Вкажіть, скільки підкатегорій повинно бути включено в RSS стрічку. Введіть  "all " щоб включити всі підкатегорії або  "0 " щоб виключити всі підкатегорії.

en: Control what should be displayed on the site map.
uk: Керування тим, що буде відображено на мапі сайту

en: Display a site map with RSS feeds.
uk: Відображення карти сайту з потоками RSS

en: Syndicate (site map)
uk: Трансляція (мапа сайту)

en: Syndicate
uk: Збір новин

en: View the site map to see more RSS feeds.
uk: Переглянути мапу сайту, щоб побачити більше RSS потоків.

en: Syndicate content
uk: Об'єднати вміст

en: Syndicate comments
uk: Трансляція коментарів

en: Front page of %sn
uk: Головна сторінка %sn

en: Blogs
uk: Блоґи

en: Community blog and recent blog authors at %sn.
uk: Блоґ спільноти та останні блоґи авторів на сайті %sn.

en: All blogs
uk: Всі блоґи

en: Audio content
uk: Аудіо матеріал

en: Video
uk: Відео

en: Video content
uk: Відео матеріал

en: Books
uk: Книги

en: Books at %sn.
uk: Книги для %sn.

en: Display a site map.
uk: Показує мапу сайту

en: Style
uk: Стиль

en: Content title
uk: Заголовок матеріалу

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку "%error" на рядку %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку "%error" на рядку %line.

en: Forums
uk: Форуми

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Link style
uk: Стиль посилання

en: superscript
uk: Надрядковий індекс

en: Superscript
uk: Надрядковий індекс

en: Revisions for %title
uk: Редакції для матеріалу %title

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: revert
uk: відновити

en: Revision
uk: Редакція

en: current revision
uk: поточна редакція

en: Select different revisions to compare.
uk: Обрати версії для порівняння.

en: Current revision:
uk: Поточна версія:

en: Changes to %name
uk: Зміни в %name

en: No visible changes
uk: Змін не помічено

en: Diff
uk: Різниця

en: Add redirect
uk: Додати переадресацію

en: Asterisk
uk: Зірочка

en: Engine
uk: Рушій

en: The specified passwords do not match.
uk: Вказані паролі не збігаються.

en: Website
uk: Веб-сайт

en: Session
uk: Сеанс

en: Track
uk: Відстежити

en: Access Denied
uk: Немає доступу

en: Match
uk: Збігається

en: Mismatch
uk: Неузгодженість

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Database schema
uk: Схема бази даних

en: Schema
uk: Схема

en: No forums defined
uk: Жодних форумів не створено

en: This topic has been moved
uk: Цю тему було перенесено

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Your settings have been saved.
uk: Налаштування були успішно збережені.

en: Cron
uk: Крон

en: All tags
uk: Всі мітки

en: Installed
uk: Встановлено

en: permission
uk: повноваження

en: Scope
uk: Область

en: Activation
uk: Активація

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Your vote was recorded.
uk: Ваш голос було додано.

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
uk: Дозволяє проводити на сайті опитування на різні теми у вигляді запитання із кількома варіантами відповідей.

en: Link color
uk: Колір посилання

en: address
uk: адреса

en: options
uk: варіанти вибору

en: Reversed
uk: Зворотній порядок

en: Schedules
uk: Розклади

en: Product
uk: Товар

en: Flexible
uk: Гнучкий

en: My files
uk: Мої файли

en: Changed
uk: Змінено

en: Date created
uk: Дата створення

en: Completed
uk: Завершено

en: Reverse
uk: Обернено

en: Testing
uk: Тестування

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Standard
uk: Стандартно

en: Thousands separator
uk: Розділювач тисяч

en: Interval
uk: Проміжок

en: Aland Islands
uk: Аландські острови

en: Fiji
uk: Фіджі

en: Falkland Islands
uk: Фольклендські острови

en: Saint Kitts and Nevis
uk: Сент-Кітс і Невіс

en: South Korea
uk: Південна Корея

en: Saint Lucia
uk: Сент-Люсія

en: Saint Helena
uk: Острів Святої Єлени

en: Sao Tome and Principe
uk: Сан-Томе і Прінсіпі

en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні Території

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk: Сент-Вінсент і Гренадіни

en: British Virgin Islands
uk: Британські Віргінські острови

en: U.S. Virgin Islands
uk: Американські Віргінські острови

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: Guernsey
uk: Гернсі

en: Jersey
uk: Джерсі

en: completed
uk: завершене

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Length of trimmed posts
uk: Довжина скорочених дописів

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
uk: Максимальне число знаків в скороченій версії допису. Drupal використовує це налаштування для визначення місця від початку, в якому будуть обрізані довгі дописи. Скорочена версія зазвичай використовується як анонс допису на головній сторінці, у XML-потоках тощо. Для вимкнення анонсів, виберіть 'Необмежене'. Зверніть увагу, що це налаштування буде стосуватися тільки нових або оновлених матеріалів і не вплине на наявні анонси.

en: Theme settings
uk: Налаштування теми

en: System default
uk: За промовчанням в системі

en: missing
uk: відсутнє

en: %type settings
uk: Налаштування %type

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: MB
uk: MБ

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
uk: Параметри PHP обмежують максимальний розмір файла на одне відвантаження до %size.

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Attach
uk: Вкласти

en: width
uk: ширина

en: height
uk: висота

en: loading
uk: завантажується

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Inclusion
uk: Долучення

en: Document
uk: Документ

en: Documents
uk: Документи

en: Formats
uk: Формати

en: @type: deleted %title.
uk: @type: %title видалено.

en: RSS Feed
uk: RSS-потік

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: New comments
uk: Нові коментарі

en: New content
uk: Нове на сайті

en: New
uk: Нові

en: Enter username
uk: Уведіть ім'я користувача

en: Username not found
uk: Ім'я користувача не знайдене

en: Resume
uk: Поновити

en: User page
uk: Сторінка користувача

en: Redirect to URL
uk: Переадресовувати на URL-адресу

en: summary
uk: коротко

en: details
uk: подробиці

en: Top left
uk: Верхній лівий

en: Top right
uk: Верхній правий

en: Bottom right
uk: Нижній правий

en: Bottom left
uk: Знизу зліва

en: Relationships
uk: Зв’язки

en: Plural
uk: Множина

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: relationships
uk: зв'язки

en: Migrate
uk: Перенесення

en: The username %name has not been activated or is blocked.
uk: Ім’я користувача %name не було активоване або є заблокованим.

en: Login attempt failed for %user.
uk: Невдала спроба входу для користувача %user.

en: image
uk: зображення

en: Oldest first
uk: Старіші спочатку

en: Basic information
uk: Основна інформація

en: Facets
uk: Грані

en: Name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва має містити лише латинські абетково-цифрові символи на символи підкреслення.

en: Facet
uk: Грань

en: Sort criteria
uk: Критерії сортування

en: Current search
uk: Поточний пошук

en: Base path
uk: Базовий шлях

en: Indexing
uk: Індексація

en: <Hidden>
uk: <Сховати>

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: The primary identifier for a node.
uk: Головний ідентифікатор для матеріалу

en: Parent menu item
uk: Батьківський пункт меню

en: Jump Menu
uk: Меню переходу

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
uk: Ім'я користувача, якому ви прагнете призначити авторство.

en: Manage the actions defined for your site.
uk: Керування діями, визначеними на сайті.

en: Delete action
uk: Вилучення дії

en: The action has been successfully saved.
uk: Дія була успішно збережена.

en: Deleted action %aid (%action)
uk: Вилучена дія %aid (%action)

en: Action '%action' added.
uk: Дію '%action' додано.

en: Remove orphaned actions
uk: Видалення загублених дій

en: Themes
uk: Теми

en: Translations
uk: Переклади

en: Multilingual
uk: Багатомовна

en: Security update
uk: Оновлення безпеки

en: JPEG quality
uk: Якість JPEG

en: Minutes
uk: Хвилини

en: Unpublished
uk: Неопубліковане

en: administer nodes
uk: адмініструвати матеріали

en: Delete comments
uk: Видалити коментарі

en: not published
uk: не опубліковано

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: Comment Notify
uk: Повідомлення про Коментарі

en: Your comment follow-up notification for this post was disabled. Thanks.
uk: Сповіщення вас про подальші відгуки на цій сторінці було вимнено.Дякуємо.

en: Comment follow-up notification settings
uk: Налаштування сповіщень про коментарі

en: Receive comment follow-up notification e-mails
uk: Отримувати повідомлення про подальші відгуки електронною поштою

en: Check this box to receive e-mail notification for follow-up comments to comments you posted. You can later disable this on a post-by-post basis... so if you leave this to YES, you can still disable follow-up notifications for comments you don't want follow-up mails anymore - i.e. for very popular posts.
uk: Встановіть цю галочку для отримання електронною поштою сповіщень про подальші відгуки на ваші коментарі. Ви можете цей параметр встановлювати окремо для кожного матеріалу... Отже, якщо ви виберете "Повідомляти", Ви, все одно, можете вимкнути сповіщення для відгуків, про які не хочете отримувати поштових повідомлень (наприклад, для дуже обговорюваних матеріалів).

en: source comment
uk: сам коментар

en: This flag presets the flag for the follow-up notification on the form that anon users will see when posting a comment
uk: Цей вибір представлятиметься як типовий при виборі сповіщення про відгуки у формі додавання коментаря.

en: Comment follow-up e-mail notification for anonymous as well as registered users.
uk: Гості так само можуть бути сповіщені про нові відгуки, як і зареєстровані користувачі.

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: !name field is required.
uk: Поле !name - обов’язкове.

en: Protected
uk: Захищено

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Excluded
uk: Вилучений

en: Hits
uk: Перегляди

en: not sticky
uk: не прикріплене

en: sticky
uk: прикріплене

en: not promoted
uk: не на головній

en: promoted
uk: на головній

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Review
uk: Перевірити

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Default options
uk: Базові опції

en: Read only
uk: Тільки для читання

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: FALSE
uk: ХИБНІСТЬ

en: Fill Color
uk: Колір заповнення

en: Ok
uk: Гаразд

en: Excerpt
uk: Витяг

en: Contact settings
uk: Налаштування контактів

en: cancel
uk: скасувати

en: Tabs
uk: Вкладки

en: fast
uk: швидко

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Processing
uk: Обробка

en: Finished
uk: Завершено

en: Running
uk: Запущено

en: Run
uk: Виконати

en: disable
uk: вимкнути

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: File types
uk: Типи файлів

en: Storage
uk: Сховище

en: Complete
uk: Виконано

en: Temporary directory
uk: Тимчасовий каталог

en: Control how your image/file browser works.
uk: Керування роботою оглядача зображень/файлів.

en: date
uk: дата

en: File upload error. Could not move uploaded file.
uk: Помилка відвантаження файла. Неможливо перемістити відвантажений файл.

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
uk: Увімкнтути вставку вбудованих зображень/файлів у прості текстові області

en: Insert !image or !link.
uk: Вставте !image чи !link.

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
uk: Відвантажувач та оглядач зображень/файлів з підтримкою власних каталогів та квоти користувачів.

en: Page name
uk: Назва сторінки

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Shortcut
uk: Швидка кнопка

en: Photo
uk: Фото

en: Sets
uk: Установки

en: Submissions
uk: Надсилання

en: Analysis
uk: Аналіз

en: Clear Form Submissions
uk: Очистити надсилання форми

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити всі надсилання для цієї форми?

en: Webform %title entries cleared.
uk: Записи веб-форми %title очищено.

en: Are you sure you want to delete this submission?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити це надсилання?

en: Submitted values are
uk: Надіслані значення:

en: webform
uk: веб-форма

en: responses
uk: відповідей

en: Webforms
uk: Веб-форми

en: View and edit all the available webforms on your site.
uk: Перегляд і редагування всіх доступних веб-форм на сайті.

en: Webform
uk: Веб-форма

en: Global configuration of webform functionality.
uk: Глобальна конфігурацію функціоналу веб-форм.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
uk: Створіть нову форму або опитувача. Результати заповнення й статистика будуть записані й передані для перегляду користувачам з відповідними правами доступу.

en: Go to form
uk: Перейти до форми

en: View this form.
uk: Перегляд цієї форми

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: E-mail to address
uk: Кому

en: E-mail from name
uk: Електронний лист від імені

en: E-mail from address
uk: Адреса відправника

en: ever
uk: завжди

en: every hour
uk: щогодини

en: every day
uk: щодня

en: every week
uk: щотижня

en: No Components, add a component below.
uk: Компоненти відсутні, додайте компонент нижче.

en: Field Key
uk: Ключ поля

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
uk: Використовується як описова мітка при відображенні цього елемента форми.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
uk: Короткий опис цього поля, що застосовується як підказка користувачеві під час використання форми.

en: Check this option if the user must enter a value.
uk: Якщо потрібно зробити це поле обов'язковим, поставте тут позначку.

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
uk: Компонент веб-форма типу @type не має визначених функцій редагування.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
uk: Ключ поля %field_key не коректний. Використовуйте тільки алфавітно-цифрові символи нижнього регістру й символи підкреслення.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
uk: Машинне ім'я поля %field_key вже використовується полем позначеним %existing_field. Назвіть поле унікальним ім'ям.

en: Submission #@sid
uk: Надсилання #@sid

en: Previous submission
uk: Попереднє надсилання

en: Next submission
uk: Наступне надсилання

en: Submitted by !name
uk: Надіслано !name

en: Next Page >
uk: Наступна сторінка >

en: < Previous Page
uk: < Попередня сторінка

en: The webform component @type is not able to be displayed
uk: Компонент веб-форми @type не може бути відображений.

en: Illegal information. Data not submitted.
uk: Невірна інформація. Дані не прийняті.

en: Go back to the form
uk: Повернутися до форми

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
uk: Дозволяє створення форм і опитувачів.

en: Default value
uk: Базове значення

en: The default value of the field.
uk: Базове значення цього поля

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Presents month, day, and year fields.
uk: Поля днів, місяців і років

en: Left Blank
uk: Залишено порожнім

en: User entered value
uk: Значення, що вводиться користувачем

en: Width of the textfield.
uk: Ширина текстового поля

en: User email as default
uk: Електронна пошта користувача базово

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
uk: Внести за промовчаннями в це поле адресу електронної пошти користувача, якщо він/вона увійшли на сайт.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
uk: Зробити це поле незмінним. Корисне для установки незмінного значення за замовчуванням.

en: Average submission length in words (ex blanks)
uk: Середня довжина надсилання у словах (викл. порожні)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
uk: Якщо цей набір полів згортуваний, користувач може розгорнути або згорнути набір полів.

en: Collapsed by Default
uk: Згорнене за замовчуванням

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
uk: Згортувані набори полів за замовчуванням "розгорнуті". Виберіть цю опцію, щоб за замовчування набори полів були "згорнуті".

en: Enter a list of additional file extensions for this upload field, seperated by commas.<br /> Entered extensions will be appended to checked items above.
uk: Введіть через кому список додаткових розширень файлів для цього поля завантаження. <br /> Введені розширення будуть додані до відмічених вище розширень.

en: User uploaded file
uk: Файл, відвантажений користувачем

en: Average uploaded file size
uk: Середній розмір файлів, що відвантажуються

en: Questions
uk: Питання

en: Randomize Options
uk: Випадкова послідовність варіантів

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
uk: Розташовувати варіанти  у випадковому порядку при відображенні їх у формі.

en: Randomize Questions
uk: Випадковий порядок питань

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
uk: Розташовувати питання у випадковому порядку при відображенні їх у формі.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
uk: Дозволяє створити сітку з питаннями, які позначаються радіо-кнопками.

en: Non-empty
uk: Непорожні

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
uk: Розмітка - дозволений HTML або PHP у цьому полі.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
uk: Щоб дозволити користувачеві обирати декілька значень, поставте тут позначку.

en: Listbox
uk: Список

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
uk: Дозволяє створювати поля з галочками, радіо кнопки або список, що випадає, значень

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
uk: Велике текстове область, куди можна вводити значення в кілька рядків.

en: Basic textfield type.
uk: Тип звичайного текстового поля

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
uk: Поля для введення годин і хвилин. Необовязкові поля для  am/pm.

en: The specified date is invalid.
uk: Вказана дата хибною.

en: Selection
uk: Вибір

en: low
uk: низький

en: medium
uk: середній

en: high
uk: високий

en: Password strength:
uk: Складність пароля:

en: Passwords match:
uk: Збіг паролів:

en: Slogan
uk: Гасло

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: The name used to indicate anonymous users.
uk: Ім'я для позначення анонімних користувачів.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
uk: Головна сторінка показує наповнення з цієї відносної URL-адреси. Якщо не впевнені, вкажіть "node".

en: Alternate text
uk: Альтернативний текст

en: Apply
uk: Застосувати

en: Please wait...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Edit translation
uk: Редагувати переклад

en: Assign
uk: Призначити

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: (source)
uk: (джерело)

en: Select
uk: Вибір

en: Translatable
uk: Перекладається

en: is
uk: буде

en: Add CAPTCHA administration links to forms
uk: Додати адміністративні посилання CAPTCHA до форм

en: Challenge description
uk: Опис перевірки

en: Persistence
uk: Стійкість

en: Always add a challenge.
uk: Завжди додавати перевірку.

en: Log wrong responses
uk: Записувати помилкові відповіді в журнал

en: The Drupal form_id of the form to add the CAPTCHA to.
uk: form_id форми Друпала, до якої слід додати CAPTCHA.

en: Challenge type
uk: Тип перевірки

en: Illegal form_id
uk: Неприпустимий form_id

en: Saved CAPTCHA point settings.
uk: Збережено налаштування балів CAPTCHA.

en: Are you sure you want to delete the CAPTCHA for form_id %form_id?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити CAPTCHA для form_id %form_id?

en: Are you sure you want to disable the CAPTCHA for form_id %form_id?
uk: Ви дійсно бажаєте вимкнути CAPTCHA для form_id %form_id?

en: Deleted CAPTCHA for form %form_id.
uk: Видалено CAPTCHA для форми %form_id.

en: Disabled CAPTCHA for form %form_id.
uk: Вимкнено CAPTCHA для форми %form_id.

en: This page gives an overview of all available challenge types, generated with their current settings.
uk: Ця сторінка надає огляд всіх доступних типів перевірки, згенерованих з їх поточними налаштуванням.

en: 10 more examples of this challenge.
uk: Ще 10 прикладів даного типу перевірки

en: "CAPTCHA" is an acronym for "Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart". It is typically a challenge-response test to determine whether the user is human. The CAPTCHA module is a tool to fight automated submission by malicious users (spamming) of for example comments forms, user registration forms, guestbook forms, etc. You can extend the desired forms with an additional challenge, which should be easy for a human to solve correctly, but hard enough to keep automated scripts and spam bots out.
uk: CAPTCHA — це скорочення від англійського «Сompletely Automated Public Turing Test to tell Computers and Humans Apart» (повністю автоматизований публічний тест Тюринга для розрізнення комп'ютерів і людей). Це звичайний комп'ютерний тест, який використовується для того, щоб визначити чи користувач людина. Модуль CAPTCHA являє собою засіб боротьби з автоматизованими надсиланнями від зловмисних користувачів (спамом), наприклад, у формах коментування, реєстраційних форма, гостьових книгах тощо. При цьому стає можливим доповнити необхідні форми перевіркою, яка має бути досить легкою для проходження людиною, але досить складною — для автоматизованих програм і спам-ботів.

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
uk: CAPTCHA — торговельна марка університету Карнегі-Меллона.

en: Enabled challenge
uk: Ввімкнена перевірка

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
uk: Вставляти тут CAPTCHA для користувачів, котрим не довіряють.

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
uk: Відповідь, введена для CAPTCHA є хибною.

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
uk: Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
uk: Керування використанням Капчі

en: Examples
uk: Приклади

en: An overview of the available challenge types with examples.
uk: Огляд доступних типів перевірок із прикладами.

en: You can now <a href="!captcha_admin">configure the CAPTCHA module</a> for your site.
uk: Зараз Ви можете <a href="!captcha_admin">налаштувати модуль CAPTCHA</a> для Вашого сайту.

en: Base CAPTCHA module for adding challenges to arbitrary forms.
uk: Модуль CAPTCHA для використання в різних формах.

en: Code settings
uk: Параметри коду

en: The code length influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
uk: Довжина коду впливає на розміри зображення. Зверніть увагу, що великі значення довжини збільшують навантаження на центральний процесор сервера при створенні зображення.

en: Font settings
uk: Налаштування шрифтів

en: tiny
uk: дрібний

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: The font size influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
uk: Розмір шрифту впливає на розмір зображення. Зверніть увагу, що великі значення збільшують навантаження на центральний процесор сервера при створенні зображення.

en: Character spacing
uk: Проміжки між символами

en: Define the average spacing between characters. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
uk: Вкажіть середню відстань між символами. Зверніть увагу, що великі значення збільшують навантаження на центральний процесор сервера при створенні зображення.

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
uk: Введіть шістнадцятковий код для кольору тексту (наприклад, #000 або #004283).

en: Additional variation of text color
uk: Додаткові зміни кольору тексту

en: The different characters will have randomized colors in the specified range around the text color.
uk: Кожний символ буде мати випадкові забарвлення із зазначеного діапазону кольорів навколо кольору тексту.

en: Distortion and noise
uk: Розмивання та шум

en: With these settings you can control the degree of obfuscation by distortion and added noise. Do not exaggerate the obfuscation and assure that the code in the image is reasonably readable. For example, do not combine high levels of distortion and noise.
uk: За цими налаштуваннями можна керувати рівнем внесених спотворень і шуму. Не встановлюйте надмірне спотворення — зображення повинне залишатися читабельним. Приміром, не варто використовувати одночасно високі рівні спотворень і шуму.

en: Distortion level
uk: Рівень спотворень

en: severe
uk: надзвичайно

en: Set the degree of wave distortion in the image.
uk: Встановити ступінь хвильового розмивання картинки

en: Smooth distortion
uk: М'яке розмивання

en: This option adds randomly colored point noise.
uk: Цей параметр додає випадкові кольорові точки шуму

en: Add line noise
uk: Додати лінійний шум

en: This option enables lines randomly drawn on top of the text code.
uk: Цей параметр вмикає лінії, випадково намальовані поверх тексту.

en: Noise level
uk: Рівень шуму

en: Background color is not a valid hexadecimal color value.
uk: Колір тла не є дійсним шістнадцятковим значенням кольору.

en: Text color is not a valid hexadecimal color value.
uk: Колір тексту не є дійсним шістнадцятковим значенням кольору.

en: Generation of image CAPTCHA failed. Check your image CAPTCHA configuration and especially the used font.
uk: Помилка створення фото-CAPTCHA. Перевірте конфігурацію модуля фото-CAPTCHA, і особливо використовуваний шрифт.

en: Image CAPTCHA
uk: Фото-CAPTCHA

en: What code is in the image?
uk: Які символи ви бачите на малюнку?

en: Provides an image based CAPTCHA.
uk: Надає фото капчу

en: Show blocks
uk: Показати блоки

en: You must select a node.
uk: Необхідно вибрати матеріал.

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть терміни, які необхідно знайти.

en: No style
uk: Немає стилю

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Underlined
uk: Підкреслений

en: Lifetime
uk: Час життя

en: Copy
uk: Копіювати

en: Information
uk: Інформація

en: Variables
uk: Змінні

en: Tasks
uk: Завдання

en: No content types available.
uk: Немає доступних типів матеріалів.

en: Delete role
uk: Видалити роль

en: Timeout
uk: Час очікування

en: PHP Code
uk: Код PHP

en: Basic configuration
uk: Основна конфігурація

en: Publisher URL
uk: URL видавця (Publisher URL)

en: Simple
uk: Просте

en: Double
uk: Подвійний

en: Relationship type
uk: Тип відносин

en: No caching
uk: Без кешування

en: List menus
uk: Перегляд меню

en: Customize menu
uk: Персоналізувати меню

en: British Indian Ocean Territory
uk: Британська Територія в Індійському океані

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Macedonia
uk: Македонія

en: Pitcairn
uk: Піткерн

en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

en: Alabama
uk: Алабама

en: Alaska
uk: Аляска

en: Arizona
uk: Арізона

en: Arkansas
uk: Арканзас

en: California
uk: Каліфорнія

en: Colorado
uk: Колорадо

en: Connecticut
uk: Коннектикут

en: Delaware
uk: Делавер

en: Florida
uk: Флорида

en: Hawaii
uk: Гаваї

en: Idaho
uk: Айдахо

en: Illinois
uk: Іллінойс

en: Indiana
uk: Індіана

en: Iowa
uk: Айова

en: Kansas
uk: Канзас

en: Kentucky
uk: Кентуккі

en: Louisiana
uk: Луїзіана

en: Maine
uk: Мен

en: Maryland
uk: Меріленд

en: Massachusetts
uk: Масачусетс

en: Michigan
uk: Мічиган

en: Minnesota
uk: Міннесота

en: Mississippi
uk: Міссісіпі

en: Missouri
uk: Міссурі

en: Montana
uk: Монтана

en: Nebraska
uk: Небраска

en: Nevada
uk: Невада

en: New Hampshire
uk: Нью-Гемпшир

en: New Jersey
uk: Нью-Джерсі

en: New Mexico
uk: Нью-Мексико

en: New York
uk: Нью-Йорк

en: North Carolina
uk: Північна Кароліна

en: North Dakota
uk: Північна Дакота

en: Ohio
uk: Огайо

en: Oklahoma
uk: Оклахома

en: Oregon
uk: Орегон

en: Pennsylvania
uk: Пенсільванія

en: Rhode Island
uk: Род-Айленд

en: South Carolina
uk: Південна Кароліна

en: South Dakota
uk: Південна Дакота

en: Tennessee
uk: Теннессі

en: Texas
uk: Техас

en: Utah
uk: Юта

en: Vermont
uk: Вермонт

en: Virginia
uk: Вірджинія

en: Washington
uk: Вашингтон

en: West Virginia
uk: Західна Вірджинія

en: Wisconsin
uk: Вісконсин

en: Wyoming
uk: Вайомінг

en: Multilingual system
uk: Багатомовна система

en: Internationalization
uk: Інтернаціоналізація

en: Reset language for all terms.
uk: Скинути мови для всіх термінів

en: Content selection mode
uk: Режим вибору матеріалів

en: Normal - All enabled languages will be allowed.
uk: Нормально - Всі увімкнені мови будуть доступні

en: Extended - All defined languages will be allowed.
uk: Розширено - Всі зазначені мови будуть доступні

en: Multilingual options
uk: Параметри багатомовності

en: Multilingual content
uk: Багатомовний матеріал

en: Multilingual settings
uk: Параметри багатомовності

en: English name
uk: Назва англійською

en: Native name
uk: Рідна назва

en: Translated
uk: Перекладено

en: Supports translatable custom menu items.
uk: Підтримує власні пункти меню з можливістю перекладання.

en: Strings
uk: Рядки

en: Synchronize translations
uk: Синхронізація перекладів

en: Select which fields to synchronize for all translations of this content type.
uk: Виберіть поля, які будуть синхронізовані в усіх перекладах даного типа матеріалу.

en: Synchronization
uk: Синхронізація

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Form name
uk: Назва форми

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
uk: Заголовок нового поля. Заголовок буде показуватись користувачу. Прикладом заголовку є "Улюблений колір".

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
uk: Необов'язкове пояснення до нового поля. Це пояснення буде відображатися користувачеві.

en: Save field
uk: Зберегти поле

en: Translation
uk: Переклад

en: Translation status
uk: Стан перекладу

en: Edit term translations
uk: Редагувати переклади термінів

en: Blocks
uk: Блоки

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
uk: Налаштування вмісту блоків, що відображуються у бічних колонках та інших областях сайту.

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: Save blocks
uk: Зберегти блоки

en: The block settings have been updated.
uk: Налаштування блоку було успішно оновлено.

en: '%name' block
uk: блок "%name"

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
uk: Дозволити певним користувачам змінювати показ цього блоку у налаштуваннях їхнього облікового запису.

en: Show block for specific roles
uk: Показувати блок для певних ролей

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
uk: Показувати цей блок тільки для вибраної ролі(ролей). Якщо не вибрати жодної ролі, блок буде видимим для всіх користувачів.

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.

en: Show block on specific pages
uk: Показувати блок на певних сторінках

en: Save block
uk: Зберегти блок

en: The block configuration has been saved.
uk: Конфігурацію блоку було успішно збережено.

en: The block has been created.
uk: Блок було успішно створено.

en: Block body
uk: Вміст блоку

en: The content of the block as shown to the user.
uk: Вміст блоку показуваний користувачеві.

en: Menus
uk: Меню

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
uk: Усі особисті налаштування будуть втрачені. Цю дію неможливо відмінити.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
uk: Дозволяє адміністраторам персоналізувати меню навігації сайту.

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: edit vocabulary
uk: редагувати словник

en: Created new vocabulary %name.
uk: Створено новий словник %name.

en: Updated vocabulary %name.
uk: Оновлено словник %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити словник %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
uk: Видалення словника також знищить усі його терміни. Цю дію неможливо буде відмінити.

en: Deleted vocabulary %name.
uk: Видалено словник %name.

en: A valid date is required for %title.
uk: Для %title є обов'язковою дійсна дата.

en: A Date API that can be used by other modules.
uk: Date API, що може використовуватися сторонніми модулями.

en: The Strtotime default value is invalid.
uk: Базове значення Strtotime є невірним.

en: Relative
uk: Відносний

en: Above
uk: Зверху

en: Within
uk: В середині

en: Position of date part labels
uk: Положення міток частини дати

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: User's time zone
uk: Часовий пояс користувача

en: @min and @max
uk: @min та @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
uk: Зберігати дату в базі даних у вигляді ISO-дати, рекомендовано для історичних або часткових дат.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
uk: Зберігати дату в базі даних у вигляді поля дати і часу, рекомендовано для повних дат і часів, що може знадобитися при перетворенні часу для різних часових поясів.

en: Date Popup
uk: Спливна дата

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
uk: Вмикає jquery-віджети спливних календарів та часу для вибору дат і часів.

en: Until
uk: До

en: Third
uk: Третій

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Fifth
uk: П’ятий

en: Date Repeat API
uk: API Повторення дати

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
uk: API Повторення дати використовується для розрахунку повторення дат і часу з правил iCal.

en: Default time zone
uk: Базовий часовий пояс

en: Overrides
uk: Перепризначити

en: Add another item
uk: Додати інший елемент

en: Full node
uk: Повний матеріал

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Add field
uk: Додати поле

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: Trimmed
uk: Скорочений

en: Text area
uk: Текстова область

en: Used in
uk: Використано в

en: No fields have been defined for any content type yet.
uk: Жодних полів ще не задано для жодного типу матеріалів

en: Add existing field
uk: Додати існуюче поле

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
uk: Якщо в даному полі знаходиться якийсь матеріал - він буде втрачений. Це незворотня операція

en: Save field settings
uk: Зберегти налаштування поля

en: The update has encountered an error.
uk: Під час оновлення сталася помилка.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: Вдало оброблено @count позицію:
uk[1]: Вдало оброблено @count позиції:
uk[2]: Вдало оброблено @count позицій:

en: Fieldgroup
uk: Група полів

en: Node reference
uk: Посилання на матеріал

en: Content types that can be referenced
uk: Типи вмісту, на які можна посилатися

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: Title (link)
uk: Назва (посилання)

en: Title (no link)
uk: Назва (без посилання)

en: Autocomplete text field
uk: Текстове поле автозаповнення

en: Node Reference
uk: Посилання на матеріал

en: Defines a field type for referencing one node from another.
uk: Визначає тип поля для посилань на один матеріал від іншого.

en: Decimal
uk: Десяткове

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Precision
uk: Точність

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
uk: Загальна кількість цифр для запису в базу даних із врахуванням дробової частини.

en: The number of digits to the right of the decimal.
uk: Кількість цифр праворуч від знаку десяткового дробу.

en: Decimal marker
uk: Позначка десяткового дробу

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
uk: Символ, що використовуватиметься для позначення десяткових дробів у формах.

en: Defines numeric field types.
uk: Визначає типи числових полів.

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
uk: Для віджету "Одинарний прапорець увімкнено/вимкнено" визначіть спочатку значення 'вимкнено', а потім значення 'увімкнено' у розділі <strong>Дозволені значення</strong>. Зверніть увагу, прямокутник буде позначено міткою для значення  'увімкено'.

en: Check boxes/radio buttons
uk: Прапорці/перемикачі

en: Single on/off checkbox
uk: Одинарний прапорець увімкнено/вимкнено

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
uk: Визначає віджети списку вибору, прапорця та радіокнопки для текстових та числових полів.

en: Text area (multiple rows)
uk: Текстова область (декілька рядків)

en: Defines simple text field types.
uk: Визначає прості типи текстових полів.

en: User reference
uk: Посилання на користувача

en: User roles that can be referenced
uk: Ролі користувачів можуть бути пов'язані

en: User status that can be referenced
uk: Статус користувача може бути пов'язаний

en: User Reference
uk: Посилання на користувача

en: Defines a field type for referencing a user from a node.
uk: Визначає тип поля для посилань на користувача з матеріалу.

en: Index
uk: Індекс

en: Enable clean URLs
uk: Увімкнути чисті URL

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Theme-engine-specific settings
uk: Налаштування, що стосуються двигуна теми

en: Form
uk: Форма

en: Debug
uk: Зневадження

en: Exceptions
uk: Винятки

en: Exception
uk: Виняток

en: Title tag
uk: Теґ заголовку

en: Override path
uk: Переписати шлях

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Any user
uk: Будь-який користувач

en: Vote tallying
uk: Підрахунок голосів

en: On high-traffic sites, administrators can use this setting to postpone the calculation of vote results.
uk: На високонавантажених сайтах, адміністратори можуть використати ці параметри для відкладеного обрахунку результатів голосувань

en: Tally results whenever a vote is cast
uk: Підрахунок результатів під час додавання голосу

en: Tally results at cron-time
uk: Підрахунок голосів cron-ом

en: Provides a shared voting API for other modules.
uk: Надає доступ до API голосувань для інших модулів

en: Permission
uk: Повноваження

en: @module module
uk: модуль @module

en: Incompatible with this version of PHP
uk: Несумісний із цією версією PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
uk: Цей модуль вимагає PHP версії @php_required і не сумісний з PHP версії !php_version.

en: More information
uk: Додаткові відомості

en: Dotted
uk: Пунктир

en: Dashed
uk: Штрих

en: Solid
uk: Суцільне

en: Groove
uk: Виступ

en: Ridge
uk: Гребінь

en: Inset
uk: Вкладка

en: Outset
uk: Накладка

en: Grid
uk: Сітка

en: My blog
uk: Мій блоґ

en: Edit this term
uk: Редагувати цей термін

en: Redo
uk: Повторити

en: Italic
uk: Курсив

en: Editor
uk: Редактор

en: URL redirects
uk: Перенаправлення URL

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
uk: Ви намагаєтеся переадресувати сторінку саму на себе. Це приведе до нескінченного циклу.

en: The redirect has been deleted.
uk: Переадресацію вилучено.

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: Redirect users from one URL to another.
uk: Перекидає користувачів з однієї адреси до іншої

en: Hide
uk: Приховати

en: Date range
uk: Період часу

en: Anonymous commenting
uk: Анонімне коментування

en: Anonymous posters may not enter their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть не вказувати свою контактну інформацію

en: Anonymous posters may leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть вказувати свою контактну інформацію

en: Anonymous posters must leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі повинні вказувати свою контактну інформацію

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
uk: Вміст цього поля є приватним і не буде доступний широкому загалу.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
uk: Підпис буде додаватися в кінці усіх коментарів.

en: Date - newest first
uk: За датою - спочатку нові

en: Date - oldest first
uk: За датою - спочатку старі

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: 1 new comment | @count new comments
uk[0]: @count новий коментар
uk[1]: @count нових коментаря
uk[2]: @count нових коментарів

en: Filter that removes malicious HTML and ensures standards compliant output.
uk: Фільтр, що видаляє шкідливий HTML і сприяє збереженню стандартів виводу

en: HTML Purifier
uk: HTML Чистильщик

en: HTML Purifier (advanced)
uk: HTML Чистильщик (розширений)

en: <em>This version has advanced configuration options, do not enable both at the same time.</em>
uk: <em>Ця версія має додаткові можливості, не вмикаєте обидві одночасно</em>

en: HTML tags will be transformed to conform to HTML standards.
uk: HTML теги будуть перетворені у відповідності до стандартів HTML

en: Display help text
uk: Відображати текст допомоги

en: If enabled, a short note will be added to the filter tips explaining that HTML will be transformed to conform with HTML standards. You may want to disable this option when the HTML Purifier is used to check the output of another filter like BBCode.
uk: Якщо увімкнено, короткі нотатки будуть додані до підказок фільтрів, що пояснюватимуть яким чином HTML буде трансформовано до стандартів. Ви можете  вимкнути це в випадках, якщо Чистильщик використовуватиметься для виводу інших фільтрів, наприклад BBCode.

en: Configure HTML Purifier
uk: Управління модулем HTML Чистильщик

en: Advanced configuration options
uk: Розширені налаштування

en: Submission settings
uk: Налаштування надсилань

en: Save content type
uk: Зберегти тип матеріалу

en: Once an hour
uk: Раз на годину

en: Once a day
uk: Раз на день

en: Global
uk: Глобальне

en: Show descriptions
uk: Показати описи

en: Subscription
uk: Підписка

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Language code
uk: Код мови

en: Save role
uk: Зберегти роль

en: Enter a value in pixels or percent
uk: Введіть значення в пікселях або відсотках

en: Relative size
uk: Відносний розмір

en: X offset
uk: Зсув по горизонталі

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях або використайте ключ: <em>left</em>, <em>center</em>, or <em>right</em>.

en: Y offset
uk: Зсув по вертикалі

en: Enter an offset in pixels or use a keyword: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.
uk: Введіть зміщення в пікселях або ключ: <em>top</em>, <em>center</em>, or <em>bottom</em>.

en: opacity
uk: непрозорість

en: Opacity: 0-100.
uk: Непрозорість: 0-100.

en: file name
uk: ім'я файлу

en: Flatten
uk: Вирівняти

en: Transparent
uk: Прозорий

en: Choose to save the image as a different filetype.
uk: Вибрати, щоб зберегти зображення в іншому форматі.

en: Adjust transparency.
uk: Регулювання прозорості.

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Adjust
uk: Підганяти

en: File format
uk: Формат файлу

en: Convert to
uk: Перетворити на

en: debug
uk: відлагодження

en: Dependent
uk: Залежність

en: Sections
uk: Розділи

en: file system
uk: файлова система

en: Source code
uk: Вихідний код

en: Menu link title
uk: Назва посилання меню

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
uk: Система меню зберігає лише системні шляхи, але буде використовувати синонім для відображення. %link_path буде збережено як %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@link_path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні посилання меню.

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власне меню %title?

en: Number of users to display
uk: Кількість користувачів для відображення.

en: Thumbnails
uk: Мініатюри

en: Drupal path
uk: Шлях Drupal

en: Image gallery
uk: Галерея зображень

en: Profiles
uk: Профілі

en: Add new profile
uk: Додати новий профіль

en: Edit container
uk: Редагувати контейнер

en: Subscript
uk: Підрядковий індекс

en: Indent
uk: Збільшити відступ

en: Outdent
uk: Зменшити відступ

en: Unlink
uk: Прибрати посилання

en: Thread
uk: Гілка

en: Last visit
uk: Останнє відвідування

en: Hot topic threshold
uk: Поріг "гарячих тем"

en: Topics per page
uk: Тем на сторінці

en: Posts - most active first
uk: Дописи - найактивніші спочатку

en: Posts - least active first
uk: Дописи - найменш активні спочатку

en: Layouts
uk: Макети

en: Abstract
uk: Анотація

en: current
uk: поточне

en: Section title
uk: Заголовок секції

en: URL path settings
uk: Налаштування шляху URL

en: @user's picture
uk: Зображення користувача @user.

en: Title text
uk: Текст заголовку

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Rate
uk: Оцінити

en: Yandex
uk: Яндекс

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернутися до редакції за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити редакцію від %revision-date?

en: From name
uk: Ім'я відправника

en: From address
uk: Адреса відправника

en: Distinct
uk: Унікальність

en: E-mail template
uk: Шаблон електронної пошти

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження на сайт

en: KB
uk: КБ

en: Image title
uk: Заголовок зображення

en: <None>
uk: <Нічого>

en: Uppercase
uk: Верхній регістр

en: Picture minimum width
uk: Мінімальна ширина зображення

en: Picture minimum height
uk: Мінімальна висота зображення

en: Description:
uk: Опис:

en: Directories
uk: Каталоги

en: Extension
uk: Розширення

en: Add server
uk: Додати сервер

en: Server
uk: Сервер

en: Passed
uk: Успіх

en: Space
uk: Пробіл

en: New forum topics
uk: Нові теми на форумі

en: Keys
uk: Ключі

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: @type: deleted %title revision %revision.
uk: @type: %title видалено редакцію %revision.

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
uk: Автоматично сформований %original_alias конфліктує з існуючим адресою. Синонім змінений на %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
uk: Шаблон для всіх шляхів типів матеріалів @node_type

en: Delete aliases
uk: Видалити синоніми

en: Automatic alias
uk: Автоматичні синоніми

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
uk: Символ, що розділяє слова в заголовках. Їм заміняються всі пробіли й символи пунктуації. Використання пробілу або символу + може привести до непередбачених результатів.

en: Character case
uk: Регістр символів

en: Leave case the same as source token values.
uk: Залишити регістр таким, який він є у вихідному значенні замінника.

en: Change to lower case
uk: Перевести в нижній регістр

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
uk: Нічого не робити, залишивши в старий синонім без змін

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
uk: Створювати новий синонім. Залишати наявний синонім функціонуючим.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
uk: Створювати новий синонім. Видаляти старий синонім.

en: Transliterate prior to creating alias
uk: Транслітерувати перед створенням синоніма

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
uk: Залишати в створюваних синонімах тільки букви й цифри, що входять у набір ASCII-96.

en: No action (do not replace)
uk: Немає дії (не заміняти)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити всі синоніми. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
uk: Видалити синоніми для всіх @label. Кількість синонімів, які будуть видалені: %count.

en: Delete aliases now!
uk: Видалити синоніми зараз!

en: All of your path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів були видалені.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
uk: Усі ваші синоніми шляхів %type були видалені.

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: @module help index
uk: Індекс довідки модуля @module

en: Missing help topic.
uk: Тема довідки відсутня.

en: More help
uk: Детальніша довідка

en: Example help
uk: Приклад довідки

en: (site default theme)
uk: (стандартна тема сайту)

en: Screenshot
uk: Знімок екрану

en: Database not supported.
uk: База даних не підтримується.

en: Preview trimmed version
uk: Зразок скороченої версії

en: Preview full version
uk: Зразок повної версії

en: Bullet list
uk: Ненумерований список

en: New account
uk: Новий обліковий запис

en: Account blocked
uk: Блокування облікового запису

en: Expand
uk: Розкрити

en: The name %name is already taken.
uk: Ім'я %name вже зайняте.

en: Usage
uk: Використання

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Change layout
uk: Змінити макет

en: Send interval
uk: Інтервал відправлення

en: Send method
uk: Метод відправлення

en: info
uk: інформація

en: Provided by
uk: Забезпечується

en: Available
uk: Доступно

en: Contexts
uk: Контексти

en: Export format
uk: Формат експорту

en: Aggregate
uk: Агрегувати

en: inactive
uk: неактивне

en: Compatibility
uk: Сумісність

en: Node access
uk: Доступ до матеріалу

en: <Any>
uk: <Будь-що>

en: OpenID redirect
uk: Перенаправлення OpenID

en: OpenID Login
uk: Логін OpenID

en: Delete OpenID
uk: Видалити OpenID

en: Log in using OpenID
uk: Увійти по OpenID

en: Cancel OpenID login
uk: Скасувати вхід по OpenID

en: What is OpenID?
uk: Що таке OpenID?

en: OpenID login failed.
uk: Помилка входу OpenID

en: OpenID login cancelled.
uk: Скасовано вхід OpenID

en: Successfully added %identity
uk: %identity успішно доданий

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Add an OpenID
uk: Додати OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
uk: Цей OpenID використовується на сайті

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити OpenID %authname для %user?

en: OpenID deleted.
uk: OpenID видалено

en: edit menu
uk: редагувати меню

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Skin
uk: Обкладинка

en: Initial height
uk: Початкова висота

en: Initial width
uk: Початкова ширина

en: Overlay
uk: Накладання

en: Skip
uk: Пропустити

en: Resize
uk: Зміна розміру

en: Loading
uk: Завантаження

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Newsletters
uk: Розсилання

en: The directory %directory does not exist.
uk: Каталогу %directory не існує.

en: The directory %directory is not writable
uk: Каталог %directory закритий для запису.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
uk: Каталог %directory закритий для запису, оскільки не має налаштованих належним чином прав доступу.

en: File display
uk: Відображання файлу

en: Defines a file field type.
uk: Визначає тип файлового поля.

en: Blockquote
uk: Цитата

en: Rearrange
uk: Перешикувати

en: Show only items where
uk: Відображати лише позиції, де

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: View message
uk: Перегляд листа

en: Activate
uk: Задіяти

en: Deactivate
uk: Вимкнути

en: Subscribed to
uk: Підписаний на

en: !num_users created.
uk: !num_users створене.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
uk: Створені наступні нові словники: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
uk: Створені наступні нові терміни: !terms

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: This is a list of defined user functions that generated this current request lifecycle. Click on a function name to view its documention.
uk: Це список усіх певних користувачем функцій, які використовувалися  при генерації даної сторінки. Посилання з імені функції веде на її опис в документації.

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
uk: Це вміст змінної <code>$_SESSION</code>.

en: Empty cache
uk: Очистити кеш

en: Reinstall modules
uk: Переустановити модулі

en: Variable editor
uk: Редактор змінних

en: Session viewer
uk: Переглядач сеансів

en: Switch user
uk: Перемкнути користувача

en: Devel
uk: Розробка

en: Execute PHP
uk: Виконання PHP

en: Number of users to display in the list
uk: Кількість користувачів, які потрібно показати в списку.

en: This user can switch back.
uk: Користувач зможе перепідключитись назад.

en: Caution: this user will be unable to switch back.
uk: Попередження: цей користувач не зможе перепідключитись назад.

en: Query log
uk: Журнал Sql-Запитів

en: Display query log
uk: Показувати журнал Sql-Запитів.

en: Sort query log
uk: Сортування списку Sql-Запитів

en: by source
uk: один по одному

en: by duration
uk: по тривалості

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
uk: Таблиця запитів може бути відсортована один по одному, у якому вони виконувалися для генерації сторінки, або за часом їх виконання у зворотному порядку.

en: Slow query highlighting
uk: Підсвічування повільних Sql-Запитів

en: Display page timer
uk: Показувати лічильник часу

en: Display page execution time in the query log box.
uk: Показувати час генерації сторінки в блоці журналу Sql-Запитів.

en: Display memory usage
uk: Показувати використовувану пам'ять

en: Display redirection page
uk: Показувати сторінку переадресації

en: When a module executes drupal_goto(), the query log and other developer information is lost. Enabling this setting presents an intermediate page to developers so that the log can be examined before continuing to the destination page.
uk: Якщо модуль виконує функцію drupal_goto(), журнал Sql-Запитів і інша інформація для розробника губиться. Включення даної опції дозволяє розробнику переглянути проміжну сторінку з усією необхідної інформацією, щоб її можна було проаналізувати до переходу на сторінку призначення.

en: PHP code to execute
uk: Php-Код, який повинен бути виконаний

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
uk: Введіть необхідний код. Не використовуйте теґи <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
uk: Виконати

en: Warning - will delete your module tables and variables.
uk: Попередження: усі таблиці і змінні модуля будуть видалені.

en: Old value
uk: Старе значення

en: New value
uk: Нове значення

en: Session name
uk: Назва сеансу

en: Generate users
uk: Генерувати користувачів

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
uk: Створити задану кількість користувачів. Додатково можна вилучити поточних користувачів.

en: Generate content
uk: Генерувати матеріали

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
uk: Створити задану кількість матеріалів і коментарів до них. Додатково можна вилучити поточні об'єкти.

en: How many users would you like to generate?
uk: Скільки користувачів Ви бажаєте створити?

en: How many nodes would you like to generate?
uk: Скільки матеріалів повинно бути створено?

en: Development helper for node_access table
uk: Помічник розробника для роботи з таблицею node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
uk: Цей модуль служить для допомоги в розробці сайтів. Зокрема, коли використовуються модулі, що обмежують доступ до матеріалів сайту, цей модуль дозволяє переглянути актуальну інформацію в таблиці node_access бази даних сайту.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (усім користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
uk: Ваша таблиця node_access містить записи, що дають доступ усім користувачам на перегляд усіх матеріалів сайту. Залежно від того, які модулі обмеження доступу використовуються, Вам може знадобитися вилучити ці записи. Якщо Ви не використовуєте модулів обмеження доступу, імовірно, краще буде залишити їх як є.

en: realm
uk: область

en: Legacy Nodes
uk: Загублені матеріали

en: You have !num nodes in your node table which are not represented in your node_access table.  If you have an access control module installed, these nodes may be hidden from all users.  This could be caused by publishing nodes before enabling the access control module.  If this is the case, manually updating each node should add it to the node_access table and fix the problem.
uk: На сайті є !num матеріалів, доступ до яких не описаний у таблиці node_access. Якщо у Вас використовується модуль контролю доступу, ці матеріали можуть бути сховані від усіх типів користувачів. Це могло відбутися, якщо матеріали були опубліковані до підключення модуля контролю доступу. Якщо це так, відновлення даних матеріалів вручну додасть опис доступу до них в node_access і розв'яже дану проблему.

en: All Nodes Represented
uk: Усі матеріали визначені.

en: All nodes are represented in the node_access table.
uk: Усі матеріали, що наявні в таблиці node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (деяким користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting some users access to all nodes.  This may be perfectly normal, depending on which access control module(s) you use.
uk: Таблиця node_access містить записи, що визначають доступ до всіх матеріалів  для деяких користувачів. Це може бути абсолютно нормальним, залежно від того, які модулі контролю доступу використовуються.

en: Access Granted to Some Nodes
uk: Доступ для всіх до деяких матеріалів

en: public nodes
uk: публічні матеріали

en: Public Nodes
uk: Публічні матеріали

en: Summary by Realm
uk: Коротко по областях

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
uk: Наступні області дають обмежений доступ до деяких специфічних матеріалів.

en: private nodes
uk: приватні матеріали

en: Protected Nodes
uk: Захищені Матеріали

en: Devel Node Access
uk: Розробка: Доступ до Матеріалів

en: explained
uk: розкрите

en: ok
uk: гаразд

en: ignored
uk: ігнорується

en: empty
uk: порожньо

en: node_access entries for nodes shown on this page
uk: Записи в node_access для матеріалів, показаних на цій сторінці

en: Rebuild permissions
uk: Перебудувати повноваження

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
uk: Різні інструменти (блоки, сторінки й функції) для розроблювачів.

en: Generator
uk: Генератор

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
uk: Генерує несправжніх користувачів, матеріали й терміни таксономії.

en: Package
uk: Пакунок

en: @type: updated %title.
uk: @type: %title оновлено.

en: @type: added %title.
uk: @type: додано %title.

en: Error saving user account.
uk: Помилка збереження облікового запису користувача.

en: All types
uk: Всі типи

en: Restore
uk: Відновити

en: Preset
uk: Попередня установка

en: Display as
uk: Показати, як

en: Force transition
uk: Примусовий перехід

en: Action %action has been unassigned.
uk: Дію %action відмінено.

en: Add role
uk: Додати роль

en: You must specify a valid role name.
uk: Потрібно вказати припустиму назву ролі.

en: The role has been added.
uk: Роль додано.

en: Path to custom logo
uk: Шлях до власного логотипу

en: taxonomy
uk: таксономія

en: Updated term %term.
uk: Оновлено термін %term.

en: - Please choose -
uk: - Оберіть будь-ласка -

en: - None selected -
uk: - Не обрано -

en: Parser
uk: Аналізатор

en: Discard items older than
uk: Викидати елементи старіші за

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
uk: @site_name - зібрані потоки в категорію @title

en: @site_name - aggregated feeds
uk: @site_name - зібрані потоки

en: @site_name aggregator
uk: @site_name збирач

en: !title feed
uk: !title потік

en: Aggregator
uk: Збирач

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку: "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
uk: Відсутні нові трансльовані матеріали з сайту %site.

en: There is new syndicated content from %site.
uk: Нові трансльовані матеріали з сайту %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site, через помилку: "%error".

en: Feed aggregator
uk: Збирач потоків

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
uk: Збирає трансльовані матеріали (потоки RSS, RDF, і Atom ).

en: Grant
uk: Надати

en: Alias
uk: Синонім

en: Node author
uk: Автор матеріалу

en: Account settings
uk: Налаштування облікового запису

en: Miscellaneous
uk: Різне

en: The content type %name has been deleted.
uk: Тип матеріалу %name було успішно видалено.

en: Deleted content type %name.
uk: Видалено тип матеріалу %name.

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Clean URLs
uk: Чисті URL-адреси

en: My account
uk: Мій обліковий запис

en: Rebuilding
uk: Перебудова

en: Rebuild
uk: Перебудувати

en: All Pages
uk: На всі сторінках

en: Confirm newsletter subscriptions
uk: Підтвердити передплату на розсилання

en: highest
uk: найвищий

en: lowest
uk: найнижчий

en: Request receipt
uk: Запит підтвердження про одержання

en: Send one test newsletter to the test address
uk: Відправити один тестовий дайджест на тестову адресу

en: Send newsletter
uk: Відправити дайджест

en: This newsletter has been sent
uk: Це розсилання було відправлено

en: Current newsletter subscriptions
uk: Поточні передплати на розсилання

en: Newsletter: @title
uk: Розсилання: @title

en: Stay informed on our latest news!
uk: Будьте в курсі останніх новин нашого сайту!

en: Display link to previous issues
uk: Показати посилання на попередні випуски

en: Display previous issues
uk: Показати попередні випуски

en: Number of issues to display
uk: Кількість питань, для відображення

en: Display RSS-feed icon
uk: Відображати іконку RSS-потоку

en: Manage my subscriptions
uk: Управляти моїми підписками

en: Previous issues
uk: Попередні розсилання

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
uk: Виберіть списки розсилань, на які ви хочете підписатися або відписатися

en: Subscriptions for %mail
uk: Підписки для %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
uk: Управляти вашими передплатами на розсилання

en: You must select at least one newsletter.
uk: Вам слід указати хоча б одне розсилання.

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
uk: Передплати на розсилання для %mail були оновлені.

en: You will receive a confirmation e-mail shortly containing further instructions on how to complete your subscription.
uk: Незабаром ви одержите підтверджувального листа, що містить подальші короткі інструкції із завершення вашої підписки.

en: No newsletters available.
uk: Немає розсилань.

en: Inactive: no newsletters will be sent
uk: Неактивно: немає розсилань для відправлення

en: Active: user will receive newsletters
uk: Активно: користувач буде одержувати розсилання

en: Not sent
uk: Не відправлене

en: Currently sending by cron
uk: Наразі відправляється за допомогою cron

en: All newsletters
uk: Усі розсилання

en: Inactivate
uk: Неактивно

en: No subscriptions available.
uk: Немає доступних підписок.

en: Are you sure you want to delete these subscriptions?
uk: Ви певні, що прагнете вилучити цих передплатників?

en: The subscriptions have been deleted.
uk: Підписки були видалені.

en: The following addresses were added or updated: %added.
uk: Наступні адреси були додані або оновлені: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
uk: Адреси були підписана на наступні розсилання: %newsletters.

en: No addresses were added.
uk: Адреси не додані.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
uk: Наступні адреси невірні: %invalid.

en: Active users
uk: Активні користувачі

en: Inactive users
uk: Неактивні користувачі

en: No addresses were found.
uk: Адреси не знайдені.

en: Sender information
uk: Інформація про відправника

en: HTML to text conversion
uk: Перетворення HTML у текст

en: When your newsletter is sent as plain text, these options will determine how the conversion to text is performed.
uk: Коли ваше розсилання відправляється як простий текст, ці параметри визначають як буде виконане перетворення в текст.

en: Hyperlink conversion
uk: Перетворення гіперпосилань

en: Default newsletter options
uk: Настроювання розсилання базово

en: These options will be the defaults for new newsletters, but can be overridden in the newsletter editing form.
uk: Ці настроювання будуть використані для нових розсилань, але вони можуть бути змінені при зміні розсилання.

en: Allow test address override
uk: Дозволити перевизначити тестові адреси

en: Synchronize with account
uk: Синхронізувати з обліковим записом

en: Sets the numbers of newsletters sent per cron run. Failure to send will also be counted.
uk: Встановлює кількість розсилок, які будуть відправлені при одному запуску cron. Також враховуються і помилки надсилання.

en: Log emails
uk: Журнал електронної пошти

en: You can create different newsletters (or subjects) to categorize your news (e.g. Cats news, Dogs news, ...).
uk: Ви можете створити різні розсилання (або теми), щоб упорядкувати ваші новини (наприклад, Котячі новини, Собачі новини, ...).

en: Confirm subscription
uk: Підтвердити підписку

en: simplenews
uk: інформаційні бюлетені

en: Simplenews
uk: Інформаційні бюлетені

en: Number of topics
uk: Кількість тем

en: Active forum topics
uk: Активні теми на форумі

en: Read the latest forum topics.
uk: Читати останні теми на форумі.

en: HTTP authentication
uk: HTTP автентифікація

en: District of Columbia
uk: Округ Колумбія

en: User activity
uk: Активність користувача

en: Cancel link
uk: Посилання скасування

en: Subscriber
uk: Передплатник

en: Attach to
uk: Приєднати до

en: Email addresses
uk: Адреси ел. пошти

en: Attach files
uk: Вкласти файл

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
uk: Категорія до якої повинне належати нове поле. Категорії використовуються для логічного групування полів. Приклад категорії - "Персональна інформація".

en: The user must enter a value.
uk: Користувач має ввести значення.

en: Visible in user registration form.
uk: Відображуване у реєстраційній формі користувача.

en: New feed items are automatically filed in the checked categories.
uk: Нові елементи потоку автоматично заповнюють обрані категорії

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
uk: Помилка адреси %url. Прохання внести повну URL-адресу, наприклад http://my.ukrweb.info/rss.xml

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті на протязі цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Maximum number of currently online users to display.
uk: Максимальна кількість присутніх користувачів, яка відображатиметься.

en: Unconfigured menu block
uk: Не налаштований блок меню

en: @menu_name (level @level1)
uk: @menu_name (рівень @level1)

en: @menu_name (levels @level1-@level2)
uk: @menu_name (рівні @level1-@level2)

en: @menu_name (levels @level1+)
uk: @menu_name (рівні @level1+)

en: 1st level (primary)
uk: 1-ий рівень (первинний)

en: 2nd level (secondary)
uk: 2-ий рівень (вторинний)

en: 3rd level (tertiary)
uk: 3-ій рівень

en: 4th level
uk: 4-ий рівень

en: 5th level
uk: 5-ий рівень

en: 6th level
uk: 6-ий рівень

en: 7th level
uk: 7-ий рівень

en: 8th level
uk: 8-ий рівень

en: 9th level
uk: 9-ий рівень

en: Expand all children
uk: Розгорнути всі підпункти

en: Panel pages
uk: Сторінки-панелі

en: Panel nodes
uk: Матеріали-панелі

en: Mini panels
uk: Міні-панелі

en: Views panes
uk: Панелі видів

en: by @user
uk: автор: @user

en: Argument type
uk: Тип аргументу

en: Deleted/missing block @module-@delta
uk: Видалений/відсутній блок @module-@delta

en: New custom content
uk: Новий власний вміст

en: Create a completely custom piece of HTML content.
uk: Створити цілком власний HTML-вміст.

en: Context
uk: Контекст

en: General form
uk: Загальна форма

en: Form goes here.
uk: Форма веде сюди.

en: "@s" base form
uk: Основна форма "@s"

en: Node type description
uk: Опис типу матеріала

en: Attached files
uk: Вкладені файли

en: Attached files go here.
uk: Вкладений файл веде сюди

en: A list of files attached to the node.
uk: Перелік файлів, вкладених до матеріалу.

en: "@s" attachments
uk: Вкладення "@s"

en: Book navigation
uk: Навіґатор книги

en: Book navigation goes here.
uk: Навіґатор книги веде сюди.

en: "@s" book navigation
uk: Навіґатор книги "@s"

en: Add comment
uk: Додати коментар

en: Comment form here.
uk: Форма коментування тут.

en: A form to add a new comment.
uk: Форма додавання нових коментарів.

en: "@s" comment form
uk: Форма коментаря "@s"

en: Node comments
uk: Коментарі матеріалу

en: Node comments go here.
uk: Коментарі матеріалу ведуть сюди.

en: The comments of the referenced node.
uk: Коментарі матеріалу за посиланням.

en: Sort
uk: Сортувати

en: !a comments per page
uk: !a коментарів на сторінку

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: "@s" comments
uk: Коментарі "@s"

en: Node content
uk: Вміст матеріалу

en: The content of the referenced node.
uk: Вміст матеріалу за посиланням.

en: Node title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: Node content goes here.
uk: Вміст матеріалу веде сюди.

en: Link title to node
uk: Зв’язати посиланням заголовок і матеріал.

en: Check here to make the title link to the node.
uk: Клацніть тут, щоб зробити заголовок посиланням на матеріал.

en: No extras
uk: Без доповнень

en: Check here to disable additions that modules might make to the node, such as file attachments and CCK fields; this should just display the basic teaser or body.
uk: Клацніть тут, щоб вимкнути оновлення, що модуль може додати до матеріалу, наприклад, файлові вкладення та поля CCK; при цьому буде відображуватися простий анонс та тіло.

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: "@s" content
uk: Вміст "@s"

en: Node form publishing options
uk: Опції публікації з форми матеріалу

en: Publishing options on the Node form.
uk: Опції публікації на формі матеріалу.

en: Node form author information
uk: Інформація про автора з форми матеріалу

en: Author information on the Node form.
uk: Інформація про автора на формі матеріалу.

en: Node form comment settings
uk: Налаштування коментування з форми матеріала

en: Comment settings on the Node form.
uk: Налаштування коментування на формі матеріала

en: Node form menu settings
uk: Налаштування меню з форми матеріалу

en: Node form file attachments
uk: Форма файлових вкладень матеріалу

en: File attachments on the Node form.
uk: Файлові вкладення на формі матеріалу.

en: Node form book options
uk: Опції книги з форми матеріалу

en: Book options for the node.
uk: Опції книги для матеріалу

en: Publishing options.
uk: Опції публікації.

en: Comment options
uk: Налаштування коментарів

en: Comment options.
uk: Опції коментування

en: Authoring information.
uk: Інформація про автора.

en: Menu options
uk: Опції меню

en: Menu options.
uk: Опції меню.

en: URL path options
uk: Опції URL-шляху

en: URL Path options.
uk: Опції URL-шляху.

en: Attach files.
uk: Вкласти файл.

en: Book options.
uk: Опції книги

en: "@s" @type
uk: @type "@s"

en: Node type description goes here.
uk: Опис типа матеріалу веде сюди.

en: Node type description.
uk: Опис типу матеріала.

en: "@s" type description
uk: Опис типу "@s"

en: Profile content goes here.
uk: Вміст профілю веде сюди.

en: Which category
uk: Котра категорія

en: Text to display if category has no data. Note that title will not display unless overridden.
uk: Текст для відображення, якщо категорія не містить даних. Зверніть увагу, що заголовок не відображатиметься, якщо він не перевизначений.

en: "@s" profile fields
uk: Поля профілю "@s"

en: Term description goes here.
uk: Опис терміна веде сюди.

en: Term description.
uk: Опис терміна.

en: "@s" term description
uk: Опис терміна "@s"

en: List of related terms
uk: Перелік пов’язаних термінів

en: Terms related to an existing term; may be child, siblings or top level.
uk: Терміни, пов’язані з існуючим терміном; це може бути дочірні терміни, від спільного батька або рівнем вище.

en: Sibling terms
uk: Терміни від спільного батька

en: Top level terms
uk: Терміни верхнього рівня

en: Which terms
uk: Котрі терміни

en: Unordered
uk: Невпорядкований

en: Ordered
uk: Впорядкований

en: The picture of a user.
uk: Картинка користувача.

en: "@s" user picture
uk: Картинка користувача "@s"

en: User profile
uk: Профіль користувача

en: The profile of a user.
uk: Профіль користувача

en: "@s" user profile
uk: Профіль користувача "@s"

en: Vocabulary terms
uk: Терміни словника

en: All the terms in a vocabulary.
uk: Всі терміни в словнику.

en: "@s" terms
uk: Терміни "@s"

en: Maximum depth
uk: Максимальна глибина

en: Define the maximum depth of terms being displayed.
uk: Визначіть максимальну глибину термінів, що відображатимуться.

en: Display as tree
uk: Відображати у вигляді дерева.

en: If checked, the terms are displayed in a tree, otherwise in a flat list.
uk: Якщо позначено, терміни будуть відображені у вигляді дерева, інакше - у вигляді простого списку.

en: A node object.
uk: Об’єкт сутності.

en: Currently set to !link
uk: Наразі встановлено у !link

en: Invalid node selected.
uk: Обрано неприпустимий матеріал.

en: A node add form.
uk: Форма додавання матеріалу.

en: Select the node type for this form.
uk: Оберіть тип матеріалу для цієї форми.

en: A node edit form.
uk: Форма для редагування матеріалу.

en: A single taxonomy term object.
uk: Введіть об’єкт окремого терміна таксономії.

en: A single user object.
uk: Окремий об’єкт користувача.

en: Taxonomy vocabulary
uk: Словник таксономії

en: A single taxonomy vocabulary object.
uk: Окремий об’єкт словника таксономії.

en: Select the vocabulary for this form.
uk: Оберіть словник для цієї форми.

en: New @s
uk: Новий матеріал типу @s

en: New content of other types
uk: Новий матеріал інших типів

en: New content behavior
uk: Використання нових матеріалів

en: Select the default behavior of new content added to the system. If checked, new content will automatically be immediately available to be added to Panels pages. If not checked, new content will not be available until specifically allowed here.
uk: Оберіть усталену поведінку при додаванні нових типів матеріалів до системи. Якщо позначено, нові матеріали будуть автоматично доступні для додавання на сторінки модуля Панелі. Якщо не позначено, нові матеріали не будуть доступні, поки не будуть тут дозволені.

en: Allowed @s content
uk: Дозволений матеріал типу @s

en: Select allowed layouts
uk: Оберіть дозволені макети

en: Check the boxes for all layouts you want to allow users choose from when picking a layout. You must allow at least one layout.
uk: Позначте прапорці усіх тих макетів, які зможе обирати користувач при виборі макету. Необхідно обрати принаймні один макет.

en: argument
uk: аргумент

en: Add argument
uk: Додати аргумент

en: relationship
uk: зв’язок

en: Add relationship
uk: Додати зв'язки

en: Add context
uk: Додати контекст

en: Required contexts
uk: Необхідний контекст

en: required context
uk: необхідний контекст

en: Add required context
uk: Додати необхідний контекст

en: Close Window
uk: Закрити вікно

en: Close window
uk: Закрити вікно

en: Remove this item
uk: Вилучити цей елемент

en: Add @type "@context"
uk: Додати @type "@context"

en: Edit @type "@context"
uk: Редагувати @type "@context"

en: Enter a name to identify this !type on administrative screens.
uk: Введіть назву для ідентифікації цього !type на адміністративних сторінках.

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Enter a keyword to use for substitution in titles.
uk: Введіть ключове слово, що використовуватиметься для підстановки заголовках.

en: Ignore it; content that requires this context will not be available.
uk: Ігнорувати; матеріал, що вимагає цей контекст буде недоступний.

en: If the argument is missing or is not valid, select how this should behave.
uk: Оберіть поведінку, якщо аргумент відсутній або помилковий.

en: Argument @count
uk: Аргумент @count

en: Context @count
uk: Контекст @count

en: 1 year | @count years
uk[0]: @count рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: @count хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: @count сек
uk[1]: @count сек
uk[2]: @count сек

en: Show all
uk: Показати все

en: Panel content has been updated.
uk: Вміст панелі було успішно оновлено.

en: Choose layout
uk: Вибір макету

en: Missing content type
uk: Відсутній тип матеріалу

en: This pane's content type is either missing or has been deleted. This pane will not render.
uk: Цей тип матеріалу для фрагменту або відсутній, або був вилучений. Цей фрагмент панелі не відображуватиметься.

en: Add content to !s
uk: Додати вміст - !s

en: There are no content types you may add to this display.
uk: Немає типів матеріалу, які можна додати до цього відображення.

en: Configure !subtype_title
uk: Налаштувати підтип !subtype_title

en: Panel settings
uk: Налаштування панелі

en: No title
uk: Без заголовка

en: Unknown context
uk: Невідомий контекст

en: No context
uk: Немає контексту

en: Deleted/missing content type @type
uk: Видалений/відсутній тип матеріалу @type

en: You may use %keywords from contexts, as well as %title to contain the original title.
uk: Необхідно використовувати %keywords з контекстів, так само як %title, аби утримувати оригінальну назву.

en: Context %count
uk: Контекст %count

en: Columns
uk: Колонки

en: Row @row, Column @col
uk: Рядок @row, Стовпець @col

en: Single column
uk: Одна колонка

en: Two column bricks
uk: Цегельні колонки

en: Module name
uk: Назва модуля

en: Enter the module name to export code to.
uk: Введіть назву модуля для експортування коду.

en: The title for this mini panel. It can be overridden in the block configuration.
uk: Назва для міні-панелі. Воно може бути перевизначене в блоці конфігурації.

en: Categories may contain only alphanumerics or spaces.
uk: Категорії мають містити лише абетково-цифрові символи або пробіли.

en: Deleted/missing mini panel @name
uk: Видалена/відсутня міні-панель @name

en: Untitled mini panel
uk: Міні-панель без назви

en: Local
uk: Локаль

en: Panel
uk: Панель

en: Panel layout
uk: Макет панелі

en: Panel content
uk: Уміст панелі

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
uk: Ідентифікатор, який використовує CSS для стилізації панелі.

en: Please select a layout.
uk: Будь ласка, виберіть макет.

en: Add a node from your site as content.
uk: Додати як вміст матеріал з сайту.

en: To use a NID from the URL, you may use %0, %1, ..., %N to get URL arguments. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel.
uk: Для використання NID з URL, необхідно використовувати %0, %1, ..., %N аби отримати URL-аргументи. Або використовувати @0, @1, @2, ..., @N для використання аргументів, переданих в панель.

en: Leave node title
uk: Залишити заголовок матеріалу

en: Advanced: if checked, do not touch the node title; this can cause the node title to appear twice unless your theme is aware of this.
uk: Додатково: якщо позначено, не змінюйте заголовок матеріалу; це може призвести до появи двох заголовків матеріалу, хіба що у вашій темі це враховано.

en: Invalid node
uk: Неприпустимий матеріал

en: Node loaded from @var
uk: Матеріал завантажено з @var

en: Deleted/missing node @nid
uk: Видалений/відсутній матеріал @nid

en: Page settings
uk: Налаштування сторінки

en: Path is required.
uk: Шлях є обов’язковим.

en: Disable Drupal blocks/regions
uk: Вимкнути блоки/області Drupal

en: CSS code
uk: Код CSS

en: Simple cache
uk: Простий кеш

en: Argument wildcard
uk: Cимвол підстановки аргументу

en: No argument
uk: Без аргументу

en: From context
uk: З контексту

en: From panel argument
uk: З аргументу панелі

en: Input on pane config
uk: Вводити з конфігурацією фрагменту панелі

en: Required context
uk: Контекст обов’язковий

en: Panel argument
uk: Аргумент панелі

en: If "From panel argument" is selected, which panel argument to use.
uk: Якщо обрано опцію "З аргументу панелі", який аргумент панелі використовувати.

en: Sixth
uk: Шостий

en: Fixed argument
uk: Фіксований аргумент

en: If "Fixed" is selected, what to use as an argument.
uk: Якщо обрано "Фіксоване", що використовувати як аргумент.

en: If this argument is presented to the panels user, what label to apply to it.
uk: Якщо цей аргумент презентовано користувачеві панелі, яку мітку до нього застосовувати.

en: Use pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Items to display
uk: Відображати елементів

en: Offset
uk: Зміщення

en: Link to view
uk: Посилання на вид

en: More link
uk: Посилання "Ще"

en: More link text
uk: Текст посилання "Ще"

en: Link title to view
uk: Зв’язати посиланням заголовок і вид.

en: Provide a "more" link that links to the view
uk: Надати посилання "Ще", котре вказує на вид

en: This is independent of any more link that may be provided by the view itself; if you see two more links, turn this one off. Views will only provide a more link if using the "block" type, however, so if using embed, use this one.
uk: Це не має сенсу, якщо будь-яке посилання "ще" може бути забезпечене безпосередньо видом; якщо з’явилось два або більше посилань "ще", вимкніть цю опцію. Модуль Види забезпечуватиме посилання "Ще" лише при використанні типу "блок, тому при використанні вбудовування, вмикайте цю опцію.

en: Display feed icons
uk: Відображати іконки потоку

en: Num posts
uk: Кількість дописів

en: Send arguments
uk: Надсилати аргументи

en: Deleted/missing view @view
uk: Видалений/відсутній вид @view

en: Book parent
uk: Батьківська книга

en: Adds a book parent from a node context.
uk: Додає батька книги з контексту матеріала.

en: Immediate parent
uk: Негайний батько

en: Top level book
uk: Книга вищого рівня

en: Term from node
uk: Термін з матеріалу

en: Adds a taxonomy term from a node context; if multiple terms are selected, this will get the "first" term only.
uk: Додає термін таксономії з контексту матеріалу; якщо обрано декілька термінів, буде взятий лише "перший" термін.

en: Term parent
uk: Батько терміна

en: Adds a taxonomy term parent from a term context.
uk: Додає батька терміна таксономії з контексту терміна.

en: Top level term
uk: Термін верхнього рівня

en: Rounded corners
uk: Заокруглення кутів

en: Each pane
uk: Кожний фрагмент панелі

en: -n/a-
uk: -н/д-

en: Found the @submit button
uk: Знайдено кнопку @submit

en: Failed to set field @name to @value
uk: Не вдалося встановити значення @value у поле @name

en: No temporary directories to remove.
uk: Тимчасові каталоги на видалення відсутні.

en: Run tests against Drupal core and your active modules. These tests help assure that your site code is working as designed.
uk: Виконайте тести с цим ядром Друпал і активними модулями. Ці тести допоможуть впевнитись, що код сайту працює як запрограмовано.

en: Palestinian Territory
uk: Палестинська територія

en: Vatican
uk: Ватикан

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецька

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Московська

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Featured
uk: Пов’язане

en: begins with
uk: починається з

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Allow Upscaling
uk: Дозволити збільшення розміру

en: Let scale make images larger than their original size
uk: Дозволити при масштабуванні робити зображення більшими за їх початковий розмір

en: Rotation angle
uk: Кут повороту

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
uk: Градус кута, на який буде повернуто зображення. Позитивний градус - за годинниковою стрілкою, негативний - проти годинникової стрілки.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
uk: Випадковий кут повороту для кожного зображення. Кут, зазначений вище вважатиметься максимумом.

en: Screen
uk: Екран

en: Print
uk: Друк

en: General settings.
uk: Загальні настроювання.

en: Person
uk: Особа

en: The file could not be created.
uk: Неможливо створити файл.

en: University
uk: Університет

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
uk: Інструкції щодо скидання паролю надіслані користувачеві %name за адресою %email.

en: Registration form
uk: Реєстраційна форма

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail неправильна.

en: Account
uk: Обліковий запис

en: authenticated user
uk: авторизований користувач

en: Your message
uk: Ваше повідомлення

en: Advanced configuration
uk: Додаткове налаштування

en: Data
uk: Дані

en: Item type
uk: Тип елемента

en: Pause on hover
uk: Пауза при наведенні

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: Any
uk: Будь-якій

en: E-mail addresses to notify when updates are available
uk: Адреси електронної пошти для сповіщень про доступні оновлення

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
uk: Щойно сайт виконає перевірку доступних оновлень та знайде нові випуски, то зможе сповістити перелічених користувачів електронною поштою. Введіть кожну адресу електронної пошти в окремому рядку. Якщо поле порожнє, повідомлення розсилатися не будуть.

en: Check for updates
uk: Перевіряти наявність оновлень

en: All newer versions
uk: Всі нові версії

en: Only security updates
uk: Лише оновлення безпеки

en: %email is not a valid e-mail address.
uk: %email - хибна адреса електронної пошти

en: %emails are not valid e-mail addresses.
uk: %emails - хибні електронні адреси

en: No update data available
uk: Дані про оновлення відсутні

en: Not secure!
uk: Незахищено!

en: Revoked!
uk: Відкликано!

en: Unsupported release
uk: Непідтримувана версія

en: Can not determine status
uk: Неможливо визначити стан

en: (version @version available)
uk: (є в наявності версія @version)

en: See the available updates page for more information:
uk: Для додаткової інформації перегляньте сторінку доступних оновлень:

en: New release(s) available for !site_name
uk: !site_name: З’явились нові версії

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
uk: З’явилося оновлення безпеки для поточної версії Друпал. Для забезпечення безпеки сервера необхідно якомога швидше оновитися!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
uk: Дану версію Друпал було відкликано і вона більше недоступна для завантаження. Рекомендовано виконати повне оновлення!

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
uk: Встановлена версія щонайменше одного з модулів або тем була відкликана і більше недоступна для завантаження. Рекомедовано здійснити оновлення або вимкнення!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
uk: Дана версія Друпал більше не підтримується. Рекомендовано виконати повне оновлення!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
uk: З’явились оновлення для даної версії Друпал. Для забезпечення правильної роботи сайту, необхідно якомога швидше оновитись.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
uk: Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@available_updates">Доступні оновлення</a>.

en: Project not secure
uk: Проект небезпечний

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Командою безпеки Drupal проект визначений як небезпечний і його завантаження більше неможливе. Настійливо рекомендовано вимкнути все, пов'язане з проектом.

en: Project revoked
uk: Проект відкликано

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проект було відкликано, і його завантаження більше неможливе. Рекомендовано вимкнути все, що входить в цей проект!

en: Project not supported
uk: Проект не підтримується

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проект більше не підтримується і більше не доступний для завантаження. Настійливо рекомендовано вимкнути все, пов'язане з проектом!

en: No available releases found
uk: Доступних версій не знайдено

en: Release revoked
uk: Версію вікликано

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Наразі встановлена версія була відкликана і більше недоступна для завантаження. Рекомендовано вимкнути все, що міститься в цій версії!

en: Release not supported
uk: Версія не підтримується

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Наразі встановлена версія відтепер не підтримується і більше недоступна для завантаження. Рекомендовано вимкнути все, що входить в цю версію, або виконати оновлення!

en: Invalid info
uk: Неприпустима інформація

en: Security update required!
uk: Потрібне оновлення безпеки!

en: Not supported!
uk: Не підтримується!

en: Recommended version:
uk: Рекомендована версія:

en: Security update:
uk: Оновлення безпеки:

en: Latest version:
uk: Остання версія:

en: Development version:
uk: Версія в розробці:

en: Also available:
uk: Також доступно:

en: Add editor
uk: Додати особу із правом редагування

en: No name
uk: Без імені

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: Scale image
uk: Масштаб зображення

en: Custom caption
uk: Власний підпис

en: Text only
uk: Тільки текст

en: Validation
uk: Перевірка

en: Finish
uk: Завершити

en: You can
uk: Ви можете

en: Enable the search module to search help.
uk: Для пошуку довідкою увімкніть модуль Пошук

en: Module help index
uk: Індекс довідки модуля

en: Search help
uk: Пошук довідкою

en: Advanced help
uk: Розширена довідка

en: Allow advanced help and documentation.
uk: Дозволяє поліпшити довідку й документацію.

en: Click the help icon to view some example help about the PHP programming language (from wikipedia.org). Be sure to run cron to update the index if you want to try out the search features.
uk: Натисніть на іконку довідки аби переглянути приклад довідки про мову програмування PHP (з wikipedia.org). Аби спробувати скористатися функціює пошуку впевніться в роботі тому, що виконуються запуски крону, які потрібні для оновлення індексу.

en: Advanced help example
uk: Приклад розширеної довідки

en: A example help module to demonstrate the advanced help module.
uk: Приклад модуля довідки для демонстрації модуля Розширена довідка.

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного матеріалу

en: Receipt
uk: Підтвердження

en: Edit forum
uk: Редагувати форум

en: Default order
uk: Базовий порядок

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
uk: Цей словник призначений для форумів. Деякі стандартні для словників можливості недоступні.

en: Leave shadow copy
uk: Залишити тіньову копію

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
uk: Якщо ви перенесете цю тему, ви можете залишити в старому форумі посилання на неї в новому форумі.

en: Container name
uk: Назва контейнера

en: forum container
uk: контейнер для форуму

en: Created new @type %term.
uk: Створено новий @type %term.

en: The @type %term has been updated.
uk: @type %term оновлено.

en: Default format
uk: Базовий формат

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: Create field
uk: Створити поле

en: inherited
uk: успадковані

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типу(типів)

en: Content ranking
uk: Ранжування матеріалів

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
uk: Наступні номери керують, якими властивостями матеріалу пошук повинен переважати, коли видавати результати.Вищі значення надають більшої вагомості, нуль - ігнорування. Зміна цих значень не вимагає перебудови пошукового індексу. Зміни вступають в силу одразу.

en: Keyword relevance
uk: Релевантність ключового слова

en: Recently posted
uk: Нещодавно опубліковані

en: Number of comments
uk: Кількість коментарів

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: Factor
uk: Фактор

en: Expand layout to include descriptions.
uk: Розгорнути таблицю, щоб показати описи.

en: Hide descriptions
uk: Приховати описи

en: Compress layout by hiding descriptions.
uk: Зменшити таблицю приховавши описи.

en: Or
uk: Або

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
uk: Позначений файл %file неможливо завантажити на сайт, оскільки  каталог %directory невірно налаштований.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file, оскільки файла з таким іменем не існує. Перевірте правильність назви вказаного файла.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file, оскільки файл з таким іменем у місці призначення вже існує.

en: The selected file %file could not be copied.
uk: Не вдається скопіювати вибраний файл %file.

en: The removal of the original file %file has failed.
uk: Не вдається видалити початковий файл %file.

en: Color set
uk: Набір кольорів

en: Content ID
uk: ID матеріалу

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Cut
uk: Вирізати

en: Paste
uk: Вставити

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Paragraph
uk: Абзац

en: Font family
uk: Гарнітура

en: About
uk: Про модуль

en: Case insensitive
uk: Нечутливий до регістру

en: Case sensitive
uk: Чутливе до регістру

en: Database host
uk: Сервер бази даних

en: Maximum link text length
uk: Максимальна довжина тексту посилання

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
uk: Посилання довжина яких більша ніж це число обрізаються, щоб уникнути порушення форматування тексту. Саме посилання зберігається, але його текстова частина обрізається.

en: Reports
uk: Звіти

en: Default picture
uk: Зображення за замовчуванням

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
uk: URL зображення, яке відображатиметься для користувачів, що не вибрали жодного аватару. Залишити порожнім, якщо зображення не потрібне.

en: Log messages
uk: Повідомлення в журнал

en: Editors
uk: Редактори

en: Domains
uk: Домени

en: Domain Theme
uk: Шаблон Домена

en: Add row
uk: Додати рядок

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
uk: Якщо кількість наведених вище полів не достатньо, те клацніть тут, щоб збільшити кількість варіантів.

en: administer string overrides
uk: керування переназначенням рядків

en: Toggle display
uk: Показ елементів

en: Update mode
uk: Режим оновлення

en: Use Javascript (requires browser support)
uk: Використовувати Javascript (вимагає підтримки браузера)

en: Choose the method used to open pages in a new window/tab.
uk: Виберіть метод, використовуваний для відкриття сторінок у новому вікні/вкладці.

en: Logo options
uk: Логотип - настроювання

en: Logo type
uk: Тип логотипа

en: None (Disabled)
uk: Відключене

en: Current theme's logo
uk: Поточної лого шаблону

en: User-specified
uk: Установлене користувачем

en: Select the type of logo to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified location, insert the path or URL below.
uk: Виберіть тип логотипа для відображення у версії для друку. При необхідності, нижче вкажіть шлях або Url-Aдрес.

en: Upload logo
uk: Завантажити лого

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
uk: Якщо ви не маєте прямого доступу до серверу, для відвантаження вашого логотипу скористайтеся цим полем.

en: Footer options
uk: Налаштування нижнього колонтитулу

en: Site's footer
uk: Нижній колонтитул сайту

en: Select the type of footer to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified footer, insert it below.
uk: Виберіть тип підвалу (сторінки) для відображення у версії для друку. При необхідності, нижче вкажіть шлях або Url-Адреса.

en: Web page options
uk: властивості Веб сторінки

en: Links area
uk: Область посилань

en: Content corner
uk: У куті вмісту

en: Advanced link options
uk: Розширені настроювання посилання

en: Icon only
uk: Тільки іконка

en: Icon and Text
uk: Піктограма і текст

en: Select the visual style of the link.
uk: Виберіть стиль відображення для посилання

en: Link class
uk: Клас посилання

en: Show link in system (non-content) pages
uk: Показати посилання на системних сторінках

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
uk: Додає посилання на сторінку для друку на сторінки адміністратора.

en: Web page
uk: Web сторінка

en: Printer-friendly Page settings are available under !link
uk: Настроювання сторінок для виводу на друк доступні в !link

en: Browsers
uk: Переглядачі

en: Create new profile
uk: Додати новий профіль

en: Configuration file
uk: Файл налаштувань

en: Install profile
uk: Профіль встановлення

en: %percentage of the site has been indexed.
uk: %percentage сайту було проіндексовано.

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Web server
uk: Веб-сервер

en: Error reporting
uk: Звітування про помилку

en: regex
uk: регулярний вираз

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
uk[0]: @count елемент залишився для індексації.
uk[1]: @count елемента залишилось для індексації.
uk[2]: @count елементів залишилось для індексації.

en: The content access permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були перебудовані.

en: Available as block
uk: Доступний як блок

en: Subscribed
uk: Підписано

en: Column
uk: Стовпець

en: Default sort
uk: Базове сортування

en: sort by @s
uk: сортувати за @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Вибачте, ім'я користувача або пароль невірні. <a href="@password">Забули пароль?</a>

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: and
uk: та

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
uk: Переповнення буфера: занадто багато викликів до actions_do(). Припинено для попередження нескінчених рекурсій.

en: Action %action saved.
uk: Дію %action збережено.

en: You may proceed to the <a href="@url">Triggers</a> page to assign these actions to system events.
uk: Щоб прикріпити ці дії до системних подій, небхідно перейти на сторінку <a href="@url">Тригери</a>.

en: Manage actions
uk: Керування діями

en: Configure an advanced action
uk: Налаштовування розширеної дії

en: Delete an action.
uk: Видалити дію.

en: Remove orphans
uk: Видалення зайвого

en: Triggers
uk: Тригери

en: Unassign an action from a trigger.
uk: Відмінити дію для тригера.

en: Choose an advanced action
uk: Виберіть розширену дію

en: Action type
uk: Тип дії

en: Are you sure you want to delete the action %action?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити дію %action?

en: Action %action was deleted
uk: Дію %action було видалено

en: Deleted orphaned action (%action).
uk: Вилучена зависла дія (%action).

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
uk: Ви дійсно бажаєте відкріпити дію %title?

en: You can assign it again later if you wish.
uk: За бажанням можна призначити це пізніше.

en: unassign
uk: відкріпити

en: Choose an action
uk: Оберіть дію

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
uk: Обрана дія вже прикріплена до цього тригера.

en: When cron runs
uk: Під час запуску крону

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
uk: URL, до якого буде переадресовано користувача. Це може бути внутрішня адреса на кшталт <em>node/1234</em> або зовнішня типу http://my.ukrweb.info

en: When content is viewed by an authenticated user
uk: Коли матеріал переглянуто авторизованим користувачем

en: Display a message to the user
uk: Показати повідомлення користувачеві

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Unpublish comment containing keyword(s)
uk: Зняти з публікації коментар, який містить ключові слова

en: Block current user
uk: Блокувати поточного користувача

en: Ban IP address of current user
uk: Заборонити IP адреса для поточного користувача

en: Set @type %title to published.
uk: Установити @type %title як опубліковане.

en: Set @type %title to unpublished.
uk: Установити @type %title як неопубліковане.

en: Set @type %title to sticky.
uk: Установити @type %title закріпленим.

en: Set @type %title to unsticky.
uk: Зняти закріплення для @type %title.

en: Promoted @type %title to front page.
uk: Матеріал @type %title винесено на головну сторінку.

en: Removed @type %title from front page.
uk: Матеріал @type %title вилучено з головної сторінки.

en: Saved @type %title
uk: Збережене @type %title

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
uk: Для матеріалу @type %title змінено власника на uid %name.

en: After saving a new comment
uk: Після збереження нового коментаря

en: After saving an updated comment
uk: Після збереження зміненого коментаря

en: After deleting a comment
uk: Після видалення коментаря

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
uk: Коли коментар переглядає авторизований користувач

en: Unpublished comment %subject.
uk: Неопублікований коментар %subject.

en: After a user has been deleted
uk: Після видалення користувача

en: After a user has logged in
uk: Після входу користувача

en: After a user has logged out
uk: Після виходу користувача

en: When a user's profile is being viewed
uk: Коли переглядається профіль користувача

en: Blocked user %name.
uk: Користувач %name заблокований.

en: Banned IP address %ip
uk: Заборонена IP адреса %ip

en: After saving a new term to the database
uk: Після додавання нового терміна в базу

en: After saving an updated term to the database
uk: Після оновлення терміна в базі

en: After deleting a term
uk: Після видалення терміна

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
uk: Додає дії, що запускаються за певних системних подій, наприклад, у момент створення нового матеріалу.

en: 1 read | @count reads
uk[0]: @count перегляд
uk[1]: @count перегляди
uk[2]: @count переглядів

en: Optional URL
uk: Додатковий URL

en: Allow user-entered tokens
uk: Дозволити замінники, введені користувачем.

en: Rel Attribute
uk: Атрибут rel

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
uk: При виведенні це посилання матиме даний атрибут "rel". Найчастіше він використовується у вигляді  <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> , що запобігає переходу за посиланням роботами деяких пошукових систем.

en: At least one title or URL must be entered.
uk: Необхідно ввести принаймні один заголовок або URL-адресу.

en: You cannot enter a title without a link url.
uk: Ви не можете ввести заголовок без посилання на адресу.

en: Title, as link (default)
uk: Заголовок, як посилання (базово)

en: URL, as link
uk: URL, як посилання

en: Short, as link with title "Link"
uk: Коротко, як посилання з заголовком "Посилання"

en: Label, as link with label as title
uk: Мітка, у вигляді посилання з міткою поля в якості заголовка

en: Separate title and URL
uk: Окремі заголовок і URL

en: Popup
uk: Спливний

en: - Select -
uk: - Оберіть -

en: Content language
uk: Мова матеріалу

en: Enables the categorization of content.
uk: Дозволяє впорядкувати матеріали по категоріях.

en: Path prefix
uk: Префікс шляху

en: !interval ago
uk: !interval тому

en: All comments
uk: Усі коментарі

en: Index name
uk: Назва індексу

en: Add new rule
uk: Додати нове правило

en: Delete contact
uk: Знищити контакт

en: Auto-reply
uk: Автовідповідь

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
uk: Автоматична відповідь (необов'язкова). Якщо не хочете надсилати користувачеві повідомлення автоматичної відповіді, то залиште поле порожнім.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
uk: %recipient є неприпустимою адресою електронної пошти.

en: Allowed vocabularies
uk: Дозволені словники

en: Views Slideshow
uk: Слайд-шоу видів

en: Add @type
uk: Додати @type

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Autodetect
uk: Автовизначення

en: Not promoted
uk: Не виведено на першу сторінку

en: Not sticky
uk: Не прикріплене

en: Up to date translation
uk: Актуальний переклад

en: Outdated translation
uk: Застарілий переклад

en: Out-of-date
uk: Застаріло!!!

en: Untranslated
uk: Не перекладено

en: Translation overview
uk: Перегляд Перекладів

en: View the translation status of the site's content.
uk: Огляд стану перекладу матеріалів сайту

en: Provides an overview of the translation status of the site's content.
uk: Забезпечує огляд станів перекладу матеріалів сайту.

en: Parent comment
uk: Батьківський коментар

en: The parent comment.
uk: Батьківський коментар.

en: Author's website
uk: Веб-сайт автора

en: Display the depth of the comment if it is threaded.
uk: Показує глибину коментаря, якщо коментування гілкоподібне.

en: Sort by the threaded order. This will keep child comments together with their parents.
uk: Сортувати за гілкою обговорень. Дочірні коментарі будуть знаходитися поруч з їх батьками.

en: Reply-to link
uk: Посилання на відповідь

en: Provide a simple link to reply to the comment.
uk: Пряме посилання на відповідь до коментаря.

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Link this field to its user or an author's homepage
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача або на домашню сторінку автора

en: Newest first
uk: Найновіші спочатку

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
uk: Нова веб-форма %title була успішно створена. У формі нижче додайте нові поля.

en: Submission deleted.
uk: Надсилання видалено.

en: field
uk: поле

en: Create subscription
uk: Створити підписку

en: nodes
uk: матеріали

en: Menu items
uk: Пункти меню

en: Formatter
uk: Форматер

en: Depends on: !dependencies
uk: Залежить від: !dependencies

en: Some required modules must be enabled
uk: Деякі обов’язкові модулі мають бути увімкнені

en: New posts
uk: Нові повідомлення

en: clone
uk: клонувати

en: Week @week
uk: Тиждень @week

en: mm/dd/yy
uk: мм/дд/рр

en: Regions
uk: Області

en: Set this context when viewing a node page or using the add/edit form of one of these content types.
uk: Встановлювати цей контекст при перегляді сторінки матеріалу або використання форми додавання/редагування на одному з цих типів матеріалу.

en: Set this context when displaying the page of one of these views.
uk: Задати цей контекст при перегляді сторінки одного з цих видів.

en: Context UI
uk: Користувацький інтерфейс Контексту

en: Translate
uk: Перекласти

en: Source data
uk: Вихідні дані

en: File to import not found.
uk: Файл імпорту не знайдено.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
uk: Імпорт перекладу не відбувся, оскільки неможливо прочитати файл %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікуване "msgstr" не знайдено у рядку  %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікується "msgid_plural", але у рядку %line його не знайдено.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить синтаксичну помилку у рядку номер %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: неочікуване "msgid" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr[]" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуваний текст у рядку %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
uk: Файл перекладу %filename неочікувано закінчився на рядку %line.

en: Save translations
uk: Зберегти переклади

en: Export template
uk: Експортувати шаблон

en: The base table for nodes.
uk: Базова таблиця для матеріалів.

en: Step
uk: Крок

en: Target
uk: Ціль

en: Web
uk: Веб

en: Time ago
uk: Час тому

en: Create @name
uk: Створити @name

en: The custom menu %title has been deleted.
uk: Власне меню %title видалено.

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title було видалено.

en: Angle
uk: Кут

en: Opacity
uk: Непрозорість

en: Font file name
uk: Назва файлу шрифту

en: Opacity must be a number between 1 and 100.
uk: Непрозорість має бути числом між 1 і 100.

en: Crop
uk: Кадрування

en: Not enabled
uk: Не увімкнено

en: Profile Name
uk: Назва профілю

en: The taxonomy vocabulary ID
uk: ID словника таксономії

en: Force single
uk: Примусово одиничний

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Інструкції, що відобразяться користувачу нижче цього поля на формі редагування. <br />Дозволені HTML теги: @tags

en: Number of stars
uk: Кількість зірок

en: anonymous user
uk: анонімний користувач

en: Relevance
uk: Доречність

en: Radios
uk: Радіо-кнопки

en: Next »
uk: Наступна »

en: Block type
uk: Тип блоку

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-disabled">вимкнено</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-enabled">увімкнено</span>)

en: Web services
uk: Інтернет-служби

en: Node options
uk: Параметри матеріалу

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: The e-mail address %email is already taken.
uk: Адреса електронної пошти %email вже використовується.

en: Effect
uk: Ефект

en: Fonts
uk: Шрифти

en: This node
uk: Цей матеріал

en: Show @count value(s)
uk: Показати @count значень

en: starting from @count
uk: починаючи з @count

en: Wikipedia
uk: Вікіпедія

en: Landscape
uk: Альбомна

en: Portrait
uk: Портретне розташування

en: Please select a file.
uk: Будь ласка, виберіть файл.

en: Embed
uk: Вбудоване

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Speed
uk: Швидкість

en: Activities
uk: Діяльності

en: The language the content is in.
uk: Мова матеріалу.

en: Original text
uk: Оригінальний текст

en: If
uk: Якщо

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити блок "%name"?

en: @menu_name (expanded levels @level1-@level2)
uk: @menu_name (розгорнуті рівні @level1-@level2)

en: @menu_name (expanded levels @level1+)
uk: @menu_name (розгорнуті рівні @level1+)

en: Adding menu blocks
uk: Додавання блоків меню

en: Configuring menu blocks
uk: Налаштування блоків меню

en: Styling menu blocks
uk: Стилізація блоків меню

en: Menu block API
uk: API Блоків меню

en: Add menu block
uk: Додати блок меню

en: Add a new menu block.
uk: Додати новий блок меню

en: Delete menu block
uk: Вилучити блок меню

en: Menu block
uk: Блок меню

en: Redirect URL
uk: URL переадресація

en: Response code
uk: Код відповіді

en: Patterns
uk: Шаблони

en: Delete content type
uk: Видалити тип матеріалу

en: Change book (update list of parents)
uk: Змінити книгу (оновити список "батьків")

en: create a new book
uk: створити нову книгу

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: edit order and titles
uk: редагувати послідовність і заголовки

en: Manage your site's book outlines.
uk: Керування підшивками книг сайту.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
uk: Відвантажений файл з міркувань безпеки було перейменовано у %filename.

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Resizable
uk: Змінний розмір

en: vocabulary
uk: словник

en: Nice Menus
uk: Гарні Меню

en: right: menu items are listed on top of each other and expand to the right
uk: вправо: пункти меню перераховані зверху вниз і розширюються праворуч

en: left: menu items are listed on top of each other and expand to the left
uk: уліво: пункти меню перераховані зверху вниз і розширюються ліворуч

en: down: menu items are listed side by side and expand down
uk: униз: пункти меню перераховані поруч і розвертаються вниз

en: You must enter a number from 0 to 99.
uk: Необхідно ввести число від 0 то 99.

en: Installed version
uk: Встановлена версія

en: Recommended version
uk: Рекомендована версія

en: Cron run successfully.
uk: Здійснено успішний запуск крону.

en: Cache cleared.
uk: Кеш очищено

en: notice
uk: сповіщення

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: Menu parent
uk: Батько меню

en: Organizations
uk: Організації

en: Multilanguage
uk: Багатомовність

en: Debug mode
uk: Режим налагодження

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: File download
uk: Завантаження файла

en: Importing
uk: Імпорт

en: Acronym
uk: Скорочення

en: More link path
uk: Шлях посилання "Ще"

en: original
uk: оригінал

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
uk: Помилка відвантаження зображення, каталогу %directory не існує або він закритий для запису.

en: @menu_name (active menu item)
uk: @menu_name (активний пункт меню)

en: Starting level
uk: Початковий рівень

en: Make the starting level follow the active menu item.
uk: Зробити початковий рівень активним пунктом меню

en: Active menu item
uk: Активний пункт меню

en: Children of active menu item
uk: Підпункти активного пункту меню

en: Button text
uk: Текст кнопки

en: Title only
uk: Тільки назва

en: hide
uk: приховати

en: Dates
uk: Дати

en: Not defined
uk: Не визначено

en: Rule
uk: Правило

en: Validator
uk: Критерій перевірки

en: The field has been updated.
uk: Поле було оновлено.

en: Debugging
uk: Зневадження

en: Gets
uk: Отримає

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: pixels
uk: пікселів

en: Credits
uk: Подяки

en: Mime type
uk: MIME Тип

en: Delete item
uk: Видалити пункт

en: Messaging & Notifications
uk: Повідомлення і сповіщення

en: [site-name] subscription update for [user]
uk: Оновлення підписки користувача [user] на сайті [site-name]

en: Greetings, [user].
    
    These are your messages
uk: Шановний, [user].
    
    Це ваші повідомлення.

en: A [type] has been updated: [title]
    
    [event_list]
uk: Матеріал типу [type] було оновлено: [title]
    
    [event_list]

en: This is an automatic message from [site-name]
uk: Це автоматичне повідомлення з сайту [site-name]

en: To manage your subscriptions, browse to [subscriptions-manage]
uk: Щоб налаштувати ваші підписки, перейдіть за посиланням: [subscriptions-manage]

en: 1 month | @count months
uk[0]: @count місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: This option enables bilinear interpolation of the distortion which makes the image look smoother, but it is more CPU intensive.
uk: Ця опція вмикає білінійну інтерполяцію спотворення, що робить зображення більш розмитим, але при цьому зростає навантаження на центральний процесор серверу.

en: Add salt and pepper noise
uk: Додати шуми «salt and pepper»

en: The image CAPTCHA is a popular challenge where a random textual code is obfuscated in an image. The image is generated on the fly for each request, which is rather CPU intensive for the server. Be careful with the size and computation related settings.
uk: Фото-CAPTCHA — популярний тип перевірки, у якому випадковий текст виводиться на зображенні з викривленнями. Зображення створюється побіжно для кожного запиту, що збільшує навантаження на процесор сервера. Будьте обережні з налаштуваннями, котрі пов’язані з розміром і обчисленням.

en: Save order
uk: Зберегти послідовність

en: Add region
uk: Додати область

en: Generate
uk: Згенерувати

en: done
uk: зроблено

en: Per page gallery
uk: Галерея через сторінку

en: Per post gallery
uk: Галерея через матеріал

en: No gallery
uk: Без галереї

en: List, edit, or add user roles.
uk: Переглянути, редагувати або додати ролі користувачів.

en: edit role
uk: редагувати роль

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
uk: Максимально дозволений розмір зображень (наприклад: 640x480). Щоб зняти обмеження, встановіть у "0". Якщо встановлено <a href="!image-toolkit-link">засоби обробки зображень</a>, файли, що перевищують це значення, будуть зменшені до дозволених розмірів.

en: Display format
uk: Формат відображення

en: Custom format
uk: Власний формат

en: Previous state
uk: Попередній стан

en: Supported
uk: Підтримувані

en: 1 row | @count rows
uk[0]: @count рядок
uk[1]: @count рядки
uk[2]: @count рядків

en: The date the node was last updated.
uk: Дата останньої зміни матеріалу.

en: Category ID
uk: ID категорії

en: Button alignment
uk: Вирівнювання кнопок

en: Example:
uk: Приклад:

en: Direction
uk: Напрям

en: Registration
uk: Реєстрація

en: %name: illegal value.
uk: %name: неприпустиме значення.

en: iFrame
uk: IFrame

en: Edit %title
uk: Редагувати %title

en: Widgets
uk: Віджети

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Ignored from settings
uk: Ігноровано з налаштувань

en: Book navigation block display
uk: Відображення блоку навіґації по книзі

en: Add tracking to specific pages
uk: Додати відстеження певних сторінок

en: Relations
uk: Стосунки

en: Whitelist
uk: Білий список

en: Invalid display id @display
uk: Неприпустимий ідентифікатор відображення @display

en: Error: handler for @table > @field doesn't exist!
uk: Помилка: оброблювач для @table &gt; @field не існує!

en: Do not use a relationship
uk: Не використовувати зв'язок

en: Password field is required.
uk: Поле "пароль" - обов'язкове.

en: Number of options
uk: Кількість параметрів

en: Display type
uk: Тип відображення

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: export
uk: експорт

en: Custom template
uk: Власний шаблон

en: Classification
uk: Класифікація

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Backup and Migrate
uk: Резервування та перенесення

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
uk: Створіть/відновіть резервну копію вашої бази даних, або мігруйте з/на інший Друпал-сайт.

en: Backup the database.
uk: Створити резервну копію бази даних.

en: Restore the database from a previous backup
uk: Відновити базу даних з попередньої резервної копії

en: Backup every
uk: Робити резервну копію кожні

en: Number of Backup files to keep
uk: Кількість резервних копій, що залишається

en: Exclude the following tables altogether
uk: Вилучити наступні таблиці загалом

en: The selected tables will not be added to the backup file.
uk: Обрані таблиці не будуть додані в резервну копію

en: Exclude the data from the following tables
uk: Вилучити дані з наступних таблиць

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
uk: В обраних таблицях буде скопійована лише їх структура, а не вміст. Стане в нагоді для вилучення кешованих даних з метою зменшення розміру файла.

en: Backup file name
uk: Назва файла резервної копії

en: No Compression
uk: Без стиснення

en: Compression
uk: Стиснення

en: Append a timestamp.
uk: Додавання часу в ім'я резервної копії

en: Timestamp format
uk: Формат позначки часу

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
uk: Має бути у форматі рядка функції PHP <a href="!url">date()</a>.

en: Save these settings.
uk: Зберегти ці налаштування

en: Upload a Backup File
uk: Відвантажити файл резервної копії

en: Unable to open file %file to restore database
uk: Неможливо відкрити файл %file для відновлення бази даних

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
uk: Зауваження з безпеки: Модуль Резервування та перенесення не зміг виконати запис тестового текстового файла до каталогу місця призначення %directory і отже не в змозі перевірити безпечність місця призначення резервної копії. Резервування на сервер будуть вимкнені поки місце призначення не стане записуваним та безпечним.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
uk: Зауваження з безпеки: модуль Резервування та перенесення не зберігає файли резервної копії на сервері оскільки вони можуть бути доступні публічно. Якщо необхідно зберігати файли на сервері, будь ласка, забезпечте безпеку каталогові '%directory'

en: Backup or migrate the Drupal Database quickly and without unnecessary data.
uk: Резервна копія або міграція даних швидко й без непотрібних даних.

en: Custom pages
uk: Власні сторінки

en: Administration theme
uk: Адміністративна тема

en: Webform submissions
uk: Надсилання з веб-форми

en: The cache has been cleared.
uk: Кеш було очищено.

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Дякуємо за бажання створити обліковий запис на нашім сайті. Ваша заявка зараз відправлена на схвалення адміністратором сайту<br /> Згодом, привітальне повідомлення з подальшими інструкціями буде надіслано на вашу електронну адресу.

en: Congo (Kinshasa)
uk: Конго (Кіншаса)

en: Congo (Brazzaville)
uk: Конго (Браззавіль)

en: Ivory Coast
uk: Кот-д'Івуар

en: Hong Kong S.A.R., China
uk: S.A.R. Гонконг, Китай

en: Isle of Man
uk: Острів Мен

en: Montenegro
uk: Чорногорія

en: Macao S.A.R., China
uk: S.A.R. Макао, Китай

en: Saint Pierre and Miquelon
uk: Сен-П'єр і Мікелон

en: Serbia
uk: Сербія

en: Afar
uk: Афарська

en: Somali
uk: Сомалі

en: Colon
uk: Двокрапка

en: Komi
uk: Комі

en: Run cron
uk: Запустити крон

en: Warning message
uk: Попередження

en: of
uk: з

en: Instances
uk: Зразки

en: Title field
uk: Поле заголовку

en: translate
uk: перекласти

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
uk: Попередження системи безпеки: Неможливо записати файл .htaccess. Створіть цей файл вручну у каталозі %directory і внесіть в нього наступні рядки:<code>!htaccess</code>

en: The specified file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки файл з таким іменем вже існує. Будь ласка, переконайтеся, що надане правильне ім’я файла.

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки він може переписати сам себе.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки його розмір перевищує значення %maxsize, максимально допустиме для відвантаження.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
uk: Неможливо зберегти файл %file оскільки не було завершено його відвантаження на сайт.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Неможливо зберегти файл %file. Сталася невідома помилка.

en: The specified file %name could not be uploaded.
uk: Неможливо відвантажити зазначений файл %name.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
uk: Назва файла порожня. Будь ласка, дайте назву для цьому файлу.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Можна використовувати лише файли з наступними розширеннями: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
uk: Розмір файла %filesize перевищує максимально допустимий розмір  %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
uk: Дозволені тільки зображення JPEG, PNG і GIF.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
uk: Зображення змінено в розмірі, щоб відповідати максимально дозволеному розмірові в %dimensions пікселів.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Завелике зображення; максимальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Замале зображення; мінімальні розміри становлять %dimensions пікселів.

en: The file %path was not deleted, because it does not exist.
uk: Файл %path не був видалений, тому що він не існує.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
uk: Помилка відвантаження. Неможливо перемістити відвантажений файл (%file) до місця призначення (%destination).

en: Add to book outline
uk: Додати до підшивки книги.

en: Column settings
uk: Налаштування стовпця

en: notifications
uk: сповіщення

en: Sharing
uk: Обмін

en: New set
uk: Новий набір

en: No link
uk: Без посилання

en: outdated
uk: застарілий

en: <strong>@language_name</strong> (source)
uk: <strong>@language_name</strong> (джерело)

en: add translation
uk: додати переклад

en: Translations of %title
uk: Переклади для %title

en: Is not one of
uk: Жоден з

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
uk: Керування теґуванням, категоризацією і класифікацією матеріалів.

en: Designer
uk: Дизайнер

en: The sender's email address you supplied is not valid.
uk: Ви вказали не дійсну електронну адресу відправника

en: Database port
uk: Порт бази даних

en: Re-index site
uk: Переіндексувати сайт

en: Are you sure you want to re-index the site?
uk: Ви дійсно бажаєте переіндексувати сайт?

en: Text length
uk: Довжина тексту

en: Meta tags
uk: Мета-теґи

en: Pass
uk: Пройдено

en: Fail
uk: Не пройдено

en: No test results to display.
uk: Результати тесту відсутні.

en: Save and continue
uk: Зберегти і продовжити

en: Parent Node
uk: Батьківський матеріал

en: Admin
uk: Адмін

en: Row
uk: Рядок

en: Row settings
uk: Налаштування рядка

en: Migration
uk: Перенесення...

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
uk: Ці налаштування необхідні лише для деяких сайтів. Якщо ви не знаєте, що тут вказувати, то залиште початкові налаштування, або утоічніть їх у хостинг-провайдера.

en: If your database is located on a different server, change this.
uk: Якщо ваша база даних розташована на іншому сервері, змініть це.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
uk: Якщо ваша база даних доступна через настандартний порт, вкажіть тут його номер.

en: Database port must be a number.
uk: Порт бази даних має бути числом.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
uk: Дозволено пробіли; не дозволено знаки пунктуації за винятком крапок, дефісів, та символів підкреслення.

en: Simplecontext arg
uk: Аргумент Simplecontext

en: Item1
uk: Елемент1

en: The stuff for item 1.
uk: Вміст для елементу 1.

en: Item2
uk: Елемент2

en: A relcontext object.
uk: Об’єкт relcontext.

en: Adds a relcontext from existing simplecontext.
uk: Додає relcontext з існуючого simplecontext.

en: Scheduling
uk: Планування

en: IP address
uk: IP-адреса

en: permissions
uk: повноваження

en: Maximum height
uk: Максимальна висота

en: Maximum width
uk: Максимальна ширина

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Link options
uk: Параметри посилання

en: Timor-Leste
uk: Східний Тимор

en: Page elements
uk: Елементи сторінки

en: Primary tabs
uk: Первинні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Variants
uk: Варіанти

en: Properties
uk: Властивості

en: Enable or disable the display of certain page elements.
uk: Увімкніть або вимкніть відображення деяких елементів сторінки.

en: Filter list
uk: Фільтр списку

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Module filter
uk: Фільтр модулів

en: Filter the modules list.
uk: Фільтрує список модулів.

en: Immediate
uk: Негайно

en: Add new content
uk: Додати новий матеріал

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: E-mail to
uk: Надіслати лист до

en: File browser
uk: Оглядач файлів

en: Configuration profiles
uk: Конфігураційні профілі

en: Absolute URLs
uk: Абсолютні URL-адреси

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
uk: Позначте, якщо необхідно аби IMCE повертав абсолютні URL-адреси файла.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
uk: Поведінка за замовчуванням для наявних файлів під час їх відвантаження

en: Keep the existing file renaming the new one
uk: Залишати наявні файли, перейменовуючи нові

en: Keep the existing file rejecting the new one
uk: Залишати наявні файли, відкидаючи нові

en: Replace the existing file with the new one
uk: Заміняти наявні файли на нові

en: Default method for creating thumbnails
uk: Метод за замовчуванням для створення мініатюр

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
uk: Масштабування зображення у відповідності до розміру мініатюри.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
uk: Спочатку масштабуємо, а потім кадруємо до розмірів мініатюри.

en: Role-profile assignments
uk: Призначення профілів для ролей

en: Settings were imported from the profile %name
uk: Налаштування були імпортовані з профілю %name

en: Give a name to this profile.
uk: Дати назву цьому профілю.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
uk: Установити в 0 для використання максимального доступного значення.

en: Directory quota
uk: Квота каталогу

en: Total user quota
uk: Загальна квота користувача

en: Set to * to remove the restriction.
uk: Щоб зняти обмеження, встановіть * .

en: Maximum image resolution
uk: Максимальна роздільна здатність зображення

en: Maximum number of files per operation
uk: Максимальна кількість файлів за один раз

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
uk: Ви можете дозволити користувачам вибір кількох файлів для видалення, зміни розміру та ін. Весь пакет операцій буде виконано однією дією. Проте це може тривати довше, виклкати навантаження на процесор та пам'ять на сервер. Для необмеженої кількості файлів встановіть значення 0.

en: Profile has been added.
uk: Профіль було успішно додано.

en: Including subdirectories
uk: Включаючи підкаталоги

en: Directory path
uk: Шлях до каталогу

en: Define directories that users of this profile can access.
    <ul>
    	<li>Use alphanumeric characters as directory paths.</li>
    	<li>To specify file system root, just enter <strong>.</strong>(dot) character.</li>
    	<li>Use <strong>%uid</strong> as a placeholder for user ID. Ex: <em>users/user%uid</em> creates directories such as <em>users/user1</em>, <em>users/user42</em>, etc.</li>
      <li>To remove a directory from the list, leave the directory path blank.</li>
      <li>If you want more flexibility in directory paths you can execute php to return a directory path.<br />
      For php execution your directory path must start with <strong>php:</strong> and the rest must be a valid php code that is expected to return the actual directory path. <br />Ex: <strong>php: return 'users/'.$user->name;</strong> defines <strong>users/USER-NAME</strong> as the directory path.<br />
      A multi-level directory example <strong>php: return date('Y', $user->created).'/'.date('m', $user->created).'/'.$user->uid;</strong> defines <strong>MEMBERSHIP-YEAR/MONTH/USER-ID</strong> as the directory path, resulting in self-categorized user directories based on membership date.<br />
      Note that you should use the $user variable instead of $GLOBALS['user'] since they are not always the same object.</li>
    </ul>
    <p>Note that thumbnails permission does not affect thumbnail creation on upload. See thumbnails decription below.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
uk: Визначіть каталоги, до яких мають доступ користувачі цього профілю.
    <ul>
    	<li>В шляху папки використовувати букво-цифрові символи.</li>
    	<li>Щоб вказати кореневу файлову систему, просто введіть символ <strong>.</strong>(крапка).</li>
    	<li>Для заповнювача ідентифікатора користувача  використовувати <strong>%uid</strong>. Наприклад,  <em>users/user%uid</em> створить наступні каталоги <em>users/user1</em>, <em>users/user42</em> тощо.</li>
      <li>Аби прибрати каталог зі списку видаліть його шлях.</li>
      <li>Якщо необхідно більшої гнучкості в шляху каталогів, то можна виконати код php, котрий повертає шлях каталогу.<br />
      Для виконання коду php шляху каталогу має починатися <strong>php:</strong>, а далі має бути дійсний php-код, який буде повертати актуальний шлях каталогу. <br />Наприклад, код <strong>php: return 'users/'.$user->name;</strong> визначить як шлях каталогу <strong>users/USER-NAME</strong>.<br />
      Приклад багаторівневих каталогів <strong>php: return date('Y', $user->created).'/'.date('m', $user->created).'/'.$user->uid;</strong> визначить як шлях каталогу <strong>MEMBERSHIP-YEAR/MONTH/USER-ID</strong>, в результаті шлях каталога буде заснований на даті створення користувача.<br />
      Зверніть увагу, що необхідно використовувати змінну $user замість $GLOBALS['user'] оскільки вони не завжди вказують на один і той самий об'єкт.</li>
    </ul>
    <p>Зверніть увагу, що повноваження мініатюр не впливають на автоматичне створення мініатюр при відвантаженні. Дивіться нижче у описі до мініатюр.</p>
    <p>Якщо потрібні ще поля, тоді заповніть їх усі і збережіть. На наступній сторінці з’явиться ще кілька полів.</p>

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
uk: Ви дійсно хочете видалити профіль %name?

en: Profile has been deleted.
uk: Профіль був успішно видалений.

en: Import settings from other profiles
uk: Імпорт налаштувань з інших профілів

en: Duplicate directory paths are not allowed.
uk: Дублі в шляхах каталогів неприпустимі.

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
uk: %dirname не прийняті в якості правильного імені папки.

en: Create thumbnails
uk: Створити мініатюри

en: Selected files
uk: Обрані файли

en: Width x Height
uk: Ширина х Висота

en: Create a new image
uk: Створення нового зображення

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
uk: Вам не дозволено працювати більше ніж %num файлами.

en: directory (%dir)
uk: каталог (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
uk: Виявлено недозволений вибір. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Upload failed.
uk: Помилка відвантаження.

en: File deletion successful: %files.
uk: Видалення файла успішно завершено: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
uk: Будь-ласка вкажіть розмір в дозволених межах від 1x1 до @dimensions.

en: File resizing successful: %files.
uk: Зміна розміру файла успішно завершена: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
uk: Мініатюра для %filename створена (%thumbnames) успішно.

en: %filename is not an image.
uk: %filename не зображення.

en: Scaling up is not allowed.
uk: Збільшення масштабу не допускається.

en: %filename(%dimensions) already exists.
uk: %filename(%dimensions) уже існує.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
uk: %filename не може бути масштабований до %dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
uk: Неможливо дістатися робочого каталогу оглядача файлів!

en: There is no valid directory specified for the file browser!
uk: Для оглядача файлів на зазначено жодного дійсного каталогу!

en: imce
uk: IMCE

en: Illegal choice %choice in !name element.
uk: Неприпустимий вибір %choice в елементі !name.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
uk: Перегляд файлів заборонений для папки %dir.

en: Do you want to refresh the current directory?
uk: Ви бажаєте оновити поточний каталог?

en: Delete selected files?
uk: Видалити обрані файли?

en: Please select a thumbnail.
uk: Будь ласка, виберіть мініатюру.

en: You must select at least %num files.
uk: Необхідно обрати принаймні %num файлів.

en: Tips
uk: Підказки

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
uk: Виберіть файл клацнувши на відповідний рядок в списку файлів.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
uk: Ctrl+клацання додає файли до вибірки або вилучає їх звідти.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
uk: Shift+клацання створює діапазон вибірки. Клацання починає діапазон вибірки, а shift+клацання — завершує йогоклік вкінці.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
uk: Впорядкування файлів здійснюється клацанням на заголовок стовпця в списку файлів.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
uk: Змінити розмір робочої області можна перетягнувши горизонтальну чи вертикальну смужку.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
uk: Скорочення клавіатури для списку файлів: вверх, вниз, вліво, home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
uk: Клавіатурні скорочення для позначених файлів: enter/insert, delete, R(esize)-змінити розмір, T(humbnails)-мініатюри, U(pload)-відвантаження.

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
uk: Скорочення клавіатури для списку папок: вверх, вниз, вліво, вправо, додому, кінець.

en: Limitations
uk: Обмеження

en: !num files using !dirsize of !quota
uk: !num файлів використовує !dirsize з !quota

en: unlimited quota
uk: необмежена квота

en: New name
uk: Нова назва

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Second sidebar
uk: Друга бічна панель

en: By path
uk: За шляхом

en: Bundles
uk: Пакети

en: Maintenance
uk: Обслуговування

en: Status report
uk: Звіт про стан

en: Not writable
uk: Запис закрито

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: Delimited text
uk: Текст з роздільниками

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
uk: Звичайний текстовий файл, в якому роздільниками є коми, табуляції або іншими символи.

en: A file readable by Microsoft Excel.
uk: Файл, що відкривається Microsoft Excel.

en: Delimited text format
uk: Текст із роздільниками

en: Comma (,)
uk: Кома (,)

en: Tab (\t)
uk: Табуляція  (\t)

en: Semicolon (;)
uk: Крапка з комою (;)

en: Colon (:)
uk: Двокрапка (:)

en: Pipe (|)
uk: Вертикальна риска (|)

en: Period (.)
uk: Крапка (.)

en: Space ( )
uk: Пробіл (  )

en: ends with
uk: закінчується на

en: Delete selected files
uk: Вилучити вибрані файли

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Drupal version
uk: Версія Drupal

en: Book outline
uk: Підшивка книги

en: This will be the top-level page in this book.
uk: Ця сторінка стане титульною у даній книзі.

en: Revision information
uk: Інформація про редакції

en: Notify user of new account
uk: Сповістити користувача про створення облікового запису

en: Omit
uk: Пропустити

en: Pause
uk: Призупинити

en: Image height
uk: Висота зображення

en: Image width
uk: Ширина зображення

en: Citation
uk: Цитування

en: interval
uk: інтервал

en: Show theme option in create/edit node forms
uk: Відображати опцію вибору шаблону оформлення при створенні/редагуванні матеріалу.

en: Show 'Theme' option for nodes of type
uk: Відображати опцію 'Шаблони оформлення' для матеріалів наступного типу

en: assign node themes
uk: призначати шаблони матеріалам

en: Hide submit button
uk: Приховати кнопку "Надіслати"

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of users.
uk: Оберіть метод збору підказок щодо автозаповнення. Зверніть увагу, що <em>Contains</em> може призвести до проблем з продуктивністю на сайтах з тисячами вузлів.

en: View used to select the nodes
uk: Перегляд для вибору вузлів

en: Root term
uk: Кореневий термін

en: %name: this post can't be referenced.
uk: %name: Не вдалось створити посилання на вказаний матеріал.

en: Is one of
uk: Один з

en: Expression
uk: Вираз

en: IMCE Wysiwyg API bridge
uk: Звя'зка IMCE-Wysiwyg

en: Makes IMCE available as plugin for client-side editors integrated via Wysiwyg API.
uk: Робить IMCE доступним як плагін для клієнтських редакторів, інтегрованих через API візуального редактора.

en: View comment
uk: Переглянути коментар

en: Sitewide context
uk: Загальносайтовий контекст

en: Should this context always be set? If <strong>true</strong>, this context will be active across your entire site.
uk: Чи має цей контекст завжди бути увімкненим? Якщо <strong>істина</strong>, цей контекст буде активним на усьому сайті.

en: Section subtitle
uk: Підзаголовок секції

en: Section class
uk: Класс секції

en: Spaces
uk: Пробіли

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
uk: Доступ буде надано користувачам вказаного рядка повноважень

en: Replies to my comment
uk: Відповіді на мій коментар

en: Notify me when new comments are posted
uk: Сповіщати мене про нові коментарі

en: If you want to subscribe to comments you must supply a valid e-mail address.
uk: Якщо ви бажаєте підписатися на коментарі, потрібно вказати дійсну адресу електронної пошти.

en: No notifications
uk: Немає сповіщень

en: Email to unsubscribe
uk: Почта для відписування

en: Unsubscribe this e-mail
uk: Відписати цю почтову адресу

en: There were no active comment notifications for that email.
uk: На цю адресу не надходить жодного сповіщення про коментарі.

en: Content types to enable for comment notification
uk: Типи матеріалу із увімкненими повідомленнями про коментарі

en: Comments on content types enabled here will have the option of comment notification.
uk: Відгуки на вказані тут типи матеріалів будуть мати параметр "сповіщення про відгуки".

en: Available subscription modes
uk: Доступні режими підписки

en: Choose which notification subscription styles are available for users
uk: Вибір стилів підписки, доступних для користувачів

en: Default state for the notification selection box for anonymous users
uk: Базовий стан вибору підписки для анонімних користувачів

en: Default mail text for sending out notifications to commenters
uk: Базовий текст електронного повідомлення для видправки авторам відгуків

en: Default mail text for sending out the notifications to node authors
uk: Базовий текст електронного повідомлення для видправки авторам матеріалів

en: Email unsubscribed from 1 comment notification. | Email unsubscribed from @count comment notifications.
uk[0]: Адресу знято з підписки для @count повідомлення
uk[1]: Адресу знято з підписки для @count-х повідомлень
uk[2]: Адресу знято з підписки для @count повідомлень

en: Configure settings for e-mails about new comments.
uk: Налаштування електронних листів про нові коментарі.

en: Unsubscribe an email from all notifications.
uk: Відписати адресу електронної пошти від усіх сповіщень

en: Stores information about which commenters on the site have subscriped to followup emails.
uk: Зберігає інформацію про те, які коментатори на сайті підписані на отримання сповіщень про відгуки.

en: Append hyperlinks as a numbered reference list
uk: Додати гіперпосилання як список нумерованих посилань

en: Display hyperlinks inline with the text
uk: Показувати гіперпосилання в тексті

en: Note: All subscriptions associated with this newsletter will be lost.
uk: Примітка: Всі підписки, пов'язані з цією новиною, будуть втрачені.

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
uk: Адреси електронної пошти повинні бути відділені комою, пробілом або бути в новому рядку.

en: Subscribe to
uk: Підписатися на

en: Site default language
uk: Типова мова сайту

en: Anonymous user preferred language
uk: Мова, якій надає перевагу анонімний користувач

en: Subscriptions matching the selected states will be exported.
uk: Підписка відповідності окремих станів буде експортуватися.

en: Subscriptions matching the selected newsletters will be exported.
uk: Підписка відповідностей обраних розсилань буде експортуватися.

en: Export results
uk: Експорт результатів

en: Unsubscribe from
uk: Відписатися від

en: The addresses were unsubscribed from the following newsletters: %newsletters.
uk: Адреси були відписані від наступних інформаційних бюлетенів: %newsletters.

en: No addresses were removed.
uk: Жодної адреси не було видалено

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
uk: Зауважимо, що пріоритет електронної пошти ігнорується багатьма поштовими прогрмамами.

en: Request a Read Receipt from your newsletters. A lot of email programs ignore these so it is not a definitive indication of how many people have read your newsletter.
uk: Запит "Повідомлення про прочитання" від вашої розсилки. Багато поштових програм ігнорують це функціонал, так що це не остаточні данні кількості людей, які прочитали інформаційний бюлетень.

en: Default send action
uk: Дія щодо відправлення за замовчуванням

en: Test addresses
uk: Тестові адреси

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses. The override function allows to override these addresses in the newsletter editing form.
uk: Введіть розділений комами список адрес електронної пошти, які будуть використовуватися як тестові. Функція перевизначення дозволяє перевизначити ці адреси у формі редагування розсилання.

en: Default sender address that will only be used for confirmation emails. You can specify sender information for each newsletter separately on the newsletter's settings page.
uk: За замовчуванням адреса відправника, буде використовуватися тільки для підтвердження електронної пошти. Ви можете визначити відправника для кожного інформаційного бюлетеня окремо на сторінці налаштувань бюлетеня.

en: Use cron to send newsletters
uk: Використовувати cron для відправлення розсилань

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
uk: Виконання планувальника не повинно перевищувати дозволений час виконання PHP скрипту, максимальний час %max секунд.

en: Mail spool expiration
uk: Тривалість існування буфера пошти

en: Confirmation emails
uk: Підтвердження електронної пошти

en: Body text of subscribe email
uk: Текст повідомлення листа підписки

en: Body text for already subscribed visitor
uk: Повідомлення для вже підписаного відвідувача

en: Body text of unsubscribe email
uk: Повідомлення відмови від підписки

en: Body text for not yet subscribed visitor
uk: Повідомлення для ще не підписаного відвідувача

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
uk: Ви дійсно бажаєте додати %user у список розсилань %newsletter?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
uk: %user був доданий у список %newsletter.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
uk: Ви впевнені, що прагнете вилучити %user зі списку %newsletter?

en: Sent status
uk: Стан відправлення

en: Test email address is empty.
uk: Тестова електронна адреса порожня.

en: Newsletter %title was deleted.
uk: Розсилання %title було вилучено.

en: Test email addresses
uk: Тестові e-mail адреси

en: You have been subscribed.
uk: Ви підписані.

en: You have been unsubscribed.
uk: Ви відписані.

en: Configure Simplenews
uk: Налаштування Інформаційних бюлетенів

en: Unsubscribe from this newsletter
uk: Відписатися від цього розсилання

en: This is a test version of the newsletter.
uk: Це тестова версія розсилання.

en: Mass subscribe
uk: Масова підписка

en: Mass unsubscribe
uk: Масова відписка

en: Send mail
uk: Відправити пошту

en: Format of the newsletter (plain or html).
uk: Формат розсилання (простий текст або html).

en: The {node}.nid of this newsletter.
uk: {node}.nid цього розсилання.

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
uk: Випуск розсилання був відправлений на електронні адреси передплатників.

en: @site_name newsletter
uk: Розсилання @site_name

en: Send newsletters to subscribed email addresses.
uk: Відправити розсилання на електронні адреси передплатників.

en: Comma
uk: Кома

en: Semicolon
uk: Крапка з комою

en: Show All
uk: Показати все

en: Uses
uk: Використання

en: Path to custom icon
uk: Шлях до власної іконки

en: Websites
uk: Веб-сайти

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Comments are responses to node content.
uk: Коментарі являють собою відгуки на вміст матеріалу.

en: Users who have created accounts on your site.
uk: Користувачі, у яких є обліковий запис на цьому сайті.

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Digest
uk: Дайджест

en: You are not authorized to post comments.
uk: Ви не авторизовані для публікації коментарів.

en: The comment you are replying to does not exist.
uk: Коментар, на який ви намагаєтесь відповісти, більше не існує.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
uk: Обговорення припинене: Ви не можете залишити нові коментарі.

en: You are not authorized to view comments.
uk: Ви не авторизовані для перегляду коментарів.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити коментар %title?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
uk: Всі відповіді на цей коментар будуть видалені. Цю операцію неможливо відмінити.

en: Publish the selected comments
uk: Опублікувати вибрані коментарі

en: Unpublish the selected comments
uk: Зняти з публікації вибрані коментарі

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити ці коментарі і їх нащадків?

en: You have to specify a valid author.
uk: Необхідно правильно вказати автора.

en: The name you used belongs to a registered user.
uk: Використане вами ім'я належить зареєстрованому користувачеві.

en: The e-mail address you specified is not valid.
uk: Зазначена вами адреса електронної пошти неправильна.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
uk: URL-адреса вашої домашньої сторінки неправильна. Вона має бути повною, тобто виглядати наступним чином <code>http://example.com/directory</code>.

en: (No subject)
uk: (Без теми)

en: Extra features
uk: Додаткові функції

en: Is empty (NULL)
uk: Порожнє (NULL)

en: not empty
uk: не порожнє

en: Default image
uk: Базове зображення

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
uk: Цей текст використовується читачами екранів, пошуковими системами, чи коли неможливо завантажити зображення.

en: Theming information
uk: Інформація для розробки тем

en: Add feed
uk: Додати потік

en: List links
uk: Список посилань

en: Thank you for your vote.
uk: Дякуємо за Ваш голос.

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: File system
uk: Файлова система

en: Ends with
uk: Закінчується на

en: Undated
uk: Без дати

en: @name's blog
uk: блоґ користувача @name

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Enter your @s username.
uk: Введіть Ваше ім’я користувача на сайті "@s".

en: Cycle
uk: Коло

en: Untitled skin
uk: Обкладинка без назви

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
uk: Коментар: додано неавторизований коментар або додано до закритого допису %subject.

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Do not cache
uk: Не кешувати

en: Image description
uk: Опис зображення

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
uk: Заголовок, використовуваний якщо присутній цей аргумент; він перезаписує заголовок виду і заголовки з попередніх аргументів. Також можна використовувати відсоткову заміну для заголовків аргументів. Наприклад "%1" для першого аргументу, "%2" - для другого, тощо.

en: Action to take if argument is not present
uk: Що робити, якщо аргумент відсутній

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
uk: Якщо це значення отримане як аргумент, аргумент буде проігнорований; тобто "усі значення"

en: Wildcard title
uk: Джокер назви

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
uk: Заголовок, який буде використаний для підстановки в будь-якому місці.

en: Action to take if argument does not validate
uk: Що робити, якщо аргумент не перевірений

en: The protocols displayed here are those globally available. You may add more protocols by modifying the <em>filter_allowed_protocols</em> variable in your installation.
uk: Протоколи, що тут перелічено, є глобально надаваними протоколами. Додати інші протоколи можна модифікуючи змінну <em>filter_allowed_protocols</em> у налаштуваннях системи.

en: Link this field to its user
uk: Зробити це поле посиланням на його користувача

en: This will override any other link you have set.
uk: Це перевизначить будь-яке інше встановлене посилання.

en: Overwrite the value to display for anonymous users
uk: Переписувати відображуване анонімним користувачам значення

en: Text to display for anonymous users
uk: Текст, показуваний анонімним користувачам

en: More info
uk: Розширена інформація

en: Writable
uk: Запис дозволено

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: Use default RSS settings
uk: Використовувати стандартні налаштування RSS

en: Title plus teaser
uk: Заголовок і анонс

en: !name's blog
uk: блоґ !name

en: Front page feed
uk: Потік головної сторінки

en: Primary
uk: Основні

en: Search type
uk: Тип пошуку

en: Email:
uk: Електронна пошта:

en: Tab weight
uk: Вага вкладки

en: All languages
uk: Всі мови

en: Files directory
uk: Каталог файлів

en: Not writeable (%dir)
uk: Не доступно для запису (%dir)

en: Writeable (%dir)
uk: Доступно для запису (%dir)

en: User: ID
uk: Користувач: ID

en: opt-in or out of tracking
uk: відстежувати чи ні

en: Add tracking for specific roles
uk: Додати відстеження певних ролей

en: Track translation sets as one unit
uk: Відстежувати набори перекладів як одне ціле

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
uk: Якщо матеріал є частиною набору перекладів, записувати статистику оригінального матеріалу. Це дає можливість вважати набір перекладів одним цілим.

en: Track internal search
uk: Відстежувати внутрішній пошук

en: Track AdSense ads
uk: Відстежувати рекламу AdSense

en: If checked, your AdSense ads will be tracked in your Google Analytics account.
uk: Якщо вибрано, ваша реклама AdSense буде відстежуватися

en: Custom JavaScript code
uk: Власний код JavaScript

en: Code snippet (before)
uk: Фрагмент коду (перед)

en: Code snippet (after)
uk: Фрагмент коду (після)

en: JavaScript scope
uk: Місце вставки JavaScript

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
uk: Не додавайте код відстеження від Google в фрагменти коду javascript! Цей модуль вже створює код відстеження на основі номера вашого облікового запису Google Analytics та налаштувань.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
uk: Не використовуйте теґи &lt;script&gt; в фрагментах коду  javascript.

en: Google Analytics configuration
uk: Конфігурація Google Analytics

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
uk: Користувачі відстежуются за замовчуванням, але це можна вимкнути.

en: Enable user tracking
uk: Дозволити відстеження користувача

en: Users are <em>not</em> tracked by default, but you are able to opt in.
uk: Користувачі <em>не</em> відстежуються за замовчуванням, але це можна увімкнути.

en: Google Analytics module
uk: Модуль Google Analytics

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
uk: Модуль Google Analytics ще не налаштований. Налаштуйте його на <a href="@url">сторінці налаштувань модуля Google Analytics</a>

en: SEO
uk: Оптимізація для пошукових систем

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: No role
uk: Без ролі

en: Slideshow settings
uk: Налаштування слайд-шоу

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: File preview
uk: Перегляд файлів

en: The size of the file.
uk: Розмір файла.

en: The MIME type of the file.
uk: MIME-тип файла.

en: Link this field
uk: Зробити це поле посиланням

en: is not
uk: не є

en: @type %title has been created.
uk: @type %title було створено.

en: @type %title has been updated.
uk: @type %title було оновлено.

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти публікацію.

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Link title
uk: Заголовок посилання

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Enter function name for api lookup
uk: Уведіть ім'я функції для пошуку в API

en: API Site
uk: API сайту

en: Rebuild the theme registry on every page load
uk: Перебудовувати реєстр теми при кожному завантаженні сторінки

en: Reinstall
uk: Перевстановити

en: Saved new value for %name.
uk: Нове значення для %name збережене.

en: Display of !type !obj
uk: Змінна: !type !obj

en: {empty}
uk: {порожньо}

en: 1 character | @count characters
uk[0]: @count символ
uk[1]: @count символи
uk[2]: @count символів

en: 1 element | @count elements
uk[0]: 1 елемент
uk[1]: @count елементи
uk[2]: @count елементів

en: Function reference
uk: Опис функції

en: View a list of currently defined user functions with documentation links.
uk: Перегляд списку користувацьких функцій, завантажених для поточної сторінки, з посиланнями на документацію.

en: Run hook_uninstall() and then hook_install() for a given module.
uk: Запускає hook_uninstall() і hook_install() для обраного модуля.

en: Rebuild menus
uk: Переформувати меню

en: Edit and delete site variables.
uk: Редагування й видалення змінних сайту.

en: View your server's PHP configuration
uk: Переглянути PHP-конфігурацію

en: Execute PHP Code
uk: Виконати PHP-код

en: Execute some PHP code
uk: Виконати деякий PHP-код

en: Theme registry
uk: Реєстр теми

en: View a list of available theme functions across the whole site.
uk: Перегляд переліку доступних функцій теми усього сайту.

en: View the active form/render elements for this site.
uk: Перегляд активних структурних ( для форм і т.п.) елементів цього сайту

en: List the contents of $_SESSION.
uk: Список умісту $_SESSION.

en: Devel settings
uk: Devel налаштування

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
uk: Вилучити всіх користувачів ( крім користувача з id 1) перед генерацією нових користувачів.

en: How old should user accounts be?
uk: Яка має бути тривалість існування облікових записів?

en: User ages will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
uk: Тривалість існування облікових записів буде випадковим чином розподілена від поточного назад до обраного часу.

en: How far back in time should the nodes be dated?
uk: Наскільки старими мають бути матеріали?

en: Node creation dates will be distributed randomly from the current time, back to the selected time.
uk: Дати створення матеріалів будуть випадковим чином розподілені від поточного часу назад до обраного часу.

en: Requires path.module
uk: Потребує path.module

en: Add an url alias for each node.
uk: Додати синонім url для кожного матеріалу.

en: Display the list of theme templates and theme functions which could have been be used for a given page. The one that was actually used is bolded. This is the same data as the represented in the popup, but all calls are listed in chronological order and can alternately be sorted by time.
uk: Відображення списку шаблонів і функцій оформлення, які використовувалися або могли б використовуватися для генерації даної сторінки. Об'єкти, які дійсно використовувалися, виділені жирним. Це та ж сама інформація, яка видається у вікні, що випадає, але списком, упорядкованим в хронологічному порядку, і може бути пересортований за часом.

en: link to Drupal API documentation
uk: посилання на документацію Drupal API

en: link to source code
uk: посилання на вихідний код

en: Function Arguments
uk: Аргументи Функцій

en: Template Variables
uk: Змінні шаблона

en: Essential theme API information for theme developers
uk: Необхідна інформація з API тем оформлення для розроблювачів тем оформлення

en: Bio
uk: Біо

en: Filter settings
uk: Параметри фільтру

en: You do not have any administrative items.
uk: Ви не маєте жодних адміністративних елементів.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
uk: При встановленні Drupal виникла одна або кілька помилок. Додаткова інформація на сторінці <a href="@status">Звіт про стан</a>.

en: Help topics
uk: Теми довідки

en: Help is available on the following items:
uk: В наявності є довідка з наступних тем:

en: No help is available for module %module.
uk: Довідка для модуля %module відсутня.

en: @module administration pages
uk: Сторінки адміністрування модуля @module

en: Sending methods
uk: Методи відправки

en: You should enable some messaging method plug-ins for this to work.
uk: Для цієї роботи необхідний запуск деяких додатків методів сповіщення.

en: The messaging module is the engine that handles outgoing messages and message queueing for different sending methods.
uk: Модуль обміну повідомленнями - це ядро, яке обробляє вихідні повідомлення і визначає послідовність відправки повідомлень для різних методів відправки.

en: You need to enable one or more of the included plug-ins to be able to actually take advantage of it.
uk: Вам необхідно включити один або кілька додаткових додатків, щоб мати можливість користуватися цим.

en: Messaging settings
uk: Налаштування відправки повідомлень

en: Disabled messaging sending method %method and replaced by %replace
uk: Вимкнути відправку повідомлень методом %method і замінити на метод %replace

en: Disabled messaging sending method but cannot find a replacement. Please, enable some other sending method.
uk: Обраний метод відправки повідомлення було вимкнено, але альтернативної заміни для нього не вдалося знайти. Будь ласка, увімкніть інший спосіб відправки повідомлень.

en: Messaging sending methods
uk: Метод відправки повідомлень

en: No sending method plug-ins available. Please enable some Sending Method on the !admin-modules page.
uk: Не ввімкнено жодного способу відправлення повідомлення. Будь ласка, увімкніть якийсь із додатків на сторінці !admin-modules

en: Modules administration
uk: Керування Модулями

en: messaging
uk: повідомлення

en: Administer and configure messaging
uk: Керування і налаштування відправлення повідомлень

en: Configuration of messaging framework
uk: Налаштування системи відправлення повідомлень

en: Configuration of sending methods
uk: Налаштування методів відправлення повідомлень

en: Send methods
uk: Методи відправлення

en: Messaging system. This is the base module for the Messaging Framework
uk: Це базовий модуль для системи відправлення повідомлень.

en: Post message
uk: Надсилання повідомлення

en: Message log
uk: Журнал повідомлень

en: If enabled, messages wont be sent out but logged to watchdog, and displayed in the page footer.
uk: Якщо увімкнено, повідомлення не будуть розіслані, але будуть записані в журнал, і показані в нижньому колонтитулі.

en: Messages for %name
uk: Повідомлення для %name

en: No logged messages
uk: Журнал повідомлень порожній

en: The messages will be just logged (And printed on page if Devel module enabled).
uk: Повідомлення будуть просто зберігатися в журналі (і відображатись на сторінці, якщо увімкнений модуль Devel).

en: Log message to watchdog
uk: Повідомлення збережено в журналі watchdog

en: Display message in block
uk: Відображати повідомлення в блоці

en: Mail Sending Method: Integration with Drupal mail API
uk: Метод відправлення: інтеграція з Drupal mail API

en: Default send interval
uk: Інтервал відправлення по-умовчанню

en: No pending messages
uk: Немає повідомлень, що очікують прочитання

en: Sending Method: Show messages on user's page
uk: Метод відправки: відображати повідомлення на особистій сторінці користувача

en: Notifications Sender
uk: Відправляти повідомлення від імені

en: User name, site data (Only the user name will be used)
uk: Від імені користувача із зазначенням дати

en: Full user data (User name and available user information)
uk: Від імені користувача із зазначенням доступної інформації про користувача

en: You need to enable some plug-ins to provide notifications events.
uk: Ви повинні включити певні модулі, щоб задіяти події для повідомлень.

en: Total: %number
uk: Усього: %number

en: Subscriptions by type
uk: Підписки по типу

en: Subscriptions by send method
uk: Підписки по методу надсилання

en: No elements
uk: Немає значень

en: You don't have permissions to manage these subscriptions
uk: У вас немає прав для керування цими підписками

en: Change send method to
uk: Змінити метод надсилання на

en: Change send interval to
uk: Змінити інтервал надсилання на

en: Validation error. You don't have permission to delete some of these subscriptions
uk: У доступі відмовлено. У вас немає необхідних прав для видалення деяких з цих підписок

en: You don't have permission to manage all these subscriptions
uk: У вас немає прав на керування всіма цими підписками

en: Node title mismatch. Please check your selection.
uk: Не збігається заголовок матеріалу. Будь-ласка, перевірте ваш вибір.

en: Found no valid post with that title: %title
uk: Не знайдений матеріал з таким заголовком: %title

en: You have %count @status subscriptions.
uk: Ваші підписки: %count @status

en: You don't have any subscriptions yet.
uk: У вас поки-що немає жодних підписок.

en: Your default sending method for new subscriptions is @send_method
uk: Ваш базовий метод відправлення для нових підписок: @send_method

en: Your default sending interval for new subscriptions is @send_interval
uk: Ваші базові параметри інтервалу відправлення для нових підписок: @send_interval

en: Administer your subscriptions
uk: Керування Вашими підписками

en: Edit your notifications settings
uk: Змінити налаштування сповіщень

en: Cancel all your subscriptions
uk: Відмінити всі ваші підписки

en: Create @type subscription
uk: Створити підписку на @type

en: Your subscription has been created.
uk: Ваша підписка була успішно створена.

en: Your subscription cannot be created.
uk: Ваша підписка не може бути створена.

en: Your subscription has been removed.
uk: Ваша підписка була видалена.

en: All your subscriptions have been removed.
uk: Всі ваші підписки були видалені.

en: Are you sure you want to delete this subscription?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю підписку?

en: Are you sure you want to remove all your subscriptions on this site?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити всі ваші підписки на оновлення матеріалів на сайті?

en: Messages coming from user subscriptions and system events
uk: Повідомлення, що приходять від модуля підписки на матеріали користувачів і системні події

en: Notifications event
uk: Події для сповіщення

en: Common parts for all Notifications messages for a single event. This is useful for defining a common header and/or footer for all these messages.
uk: Спільні для всіх сповіщень частини повідомлень. Зручно використовувати цю опцію для додавання верхнього та/або нижнього колонтитулу одразу до всіх повідомлень.

en: Notifications digest
uk: Добірка сповіщень

en: Depending on your settings for each Send interval, Notifications may be digested, this is grouped and summarized in a single message. These are the common parts for Notifications digests.
uk: Залежно від налаштувань для кожного інтервалу відправлення, повідомлення можуть бути об'єднані в добірку й відправлені єдиним повідомленням.

en: Line for digested events
uk: Рядок для подій у добірці

en: Event notification for [user] from [site-name]
uk: Повідомлення про подію від користувача [user] із сайту [site-name]

en: Greetings [user],
uk: Шановний [user],

en: A item to which you are subscribed has been updated
uk: На сайті був оновлений матеріал, на сповіщення про стан якого ви підписані

en: You can unsubscribe at [unsubscribe-url]
uk: Щоб відписатися від розсилки, перейдіть за посиланням: [unsubscribe-url]

en: Subscription %id of type %type to: !values
uk: Підписка %id типу %type на: !values

en: Administer subscriptions.
uk: Адмініструвати підписки.

en: Node title autocomplete
uk: Автозавершение заголовка матеріалу

en: The basic notifications framework
uk: Основний фреймворк для повідомлень

en: Enabled subscription types
uk: Включені типи підписок

en: Use global settings on this page for all content types
uk: Використовувати глобальні налаштування на цій сторінці для всіх типів матеріалів

en: Set up for each content type on <a href="@content-type-settings">Administer Content Types</a>.
uk: Встановити індивідуальні налаштування для кожного окремого типу матеріалів можна на сторінках редагування <a href="@content-type-settings">типів матеріалів</a>.

en: Global options
uk: Загальні параметри

en: Allowed subscription types
uk: Доступні типи підписок

en: Enable different subscription options for this content type.
uk: Включити різні опції підписок для цього типу матеріалів.

en: To enable these options check the <a href="@notifications-settings">Notifications content settings</a>
uk: Увімкнути ці опції можна на сторінці <a href="@notifications-settings">налаштувань сповіщень</a>

en: Do not send notifications for this update.
uk: Не відправляти сповіщення про це оновлення.

en: Subscribe to all changes and comments for a thread.
uk: Підписатися на всі зміни та коментарі до гілки.

en: Subscribe to all content of a given type.
uk: Підписатися на всі матеріали даного типу.

en: Subscribe to all content submitted by a user.
uk: Підписатися на всі матеріали від цього користувача.

en: Subscribe to all content of a given type submitted by a user.
uk: Підписатися на всі матеріали даного типу цього користувача.

en: Node update
uk: Оновлення матеріалу

en: New comment by [comment-author-name]: [comment-title]
uk: [comment-author-name] залишив новий коментар із заголовком: [comment-title]

en: Node comment
uk: Коментар до матеріалу

en: User name not found.
uk: Користувача з таким іменем не знайдено.

en: This post
uk: Цей допис

en: Posts of type @type
uk: Дописи типу @type

en: Posts by @name
uk: Дописи користувача @name

en: All posts by @name
uk: Всі дописи користувача @name

en: @type posts by @name
uk: до всіх матеріалів типу «@type», опублікованих користувачем @name

en: Content subscriptions
uk: Підписки на оновлення матеріали

en: Content Notifications
uk: Сповіщення про оновлення матеріалів

en: Allows users to subscribe to content related events.
uk: Дозволяє користувачам підписуватися на сповіщення про події, пов'язані з матеріалами.

en: Subscription type
uk: Тип підписки

en: Subscribe to content tagged with a given taxonomy term.
uk: Підписатися на матеріали, помічених даним терміном таксономії.

en: Tag subscriptions
uk: Теґ підписки

en: Select vocabularies to which subscriptions should be <em>allowed</em>.
uk: Виберіть словники, які будуть <em>доступні</em> для підписки.

en: Allows users to subscribe to taxonomy terms.
uk: Дозволяє користувачам підписуватися на терміни таксономії.

en: Add subscription
uk: Додати підписку

en: Manage own subscriptions
uk: Керування власними підписками

en: Subscribe to content
uk: Підписка на матеріали

en: These are UI settings only and will define which options will be visible for end users and how they'll be displayed. Which options will be finally available will be determined by:
uk: Ці налаштування стосуються тільки інтерфейсу. Вони визначають, які опції будуть доступні користувачам і як вони будуть відображатися. Те, які налаштування будуть доступні, визначається наступним:

en: Enabled subscription types on the other Notifications settings pages
uk: Включені типи підписок на інших сторінках налаштувань сповіщень.

en: Permissions that you can configure on <a href="@administer-permissions">Administer permissions</a>.
uk: Налаштувати повноваження можна на сторінці <a href="@administer-permissions">Адміністрування повноважень</a>.

en: The enabled options on this page.
uk: Увімкнення опцій на цій сторінці.

en: Subscriptions UI
uk: Інтерфейс підписок

en: Enable different display options for subscriptions to this content type.
uk: Увімкніть різноманітні способи відображення для підписки на матеріали цього типу.

en: To enable these options check the <a href="@notifications-ui-settings">Notifications UI settings</a>
uk: Щоб задіяти ці опції, перейдіть на сторінку <a href="@notifications-ui-settings">налаштування інтерфейсу сповіщень</a>

en: or create a new subscription
uk: або створити нову підписку

en: Send Interval
uk: Інтервал відправлення

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Receiver
uk: Одержувач

en: Notifications subscriptions.
uk: Підписки на сповіщення.

en: Subscription by the current user
uk: Підписка поточного користувача

en: Filter the view to the currently logged in user.
uk: Фільтрація по користувачам, що увійшли на сайт в цю мить.

en: Subscriber UID
uk: UID абонента підписки

en: The UID of the subscriber.
uk: Ідентифікатор користувача, що підписався на повідомлення.

en: The UID of the subscribed author.
uk: Ідентифікатор автора, на який зроблена підписка

en: Views integration for Notifications.
uk: Інтеграція підписок з модулем Views.

en: No strings found to translate.
uk: Рядкі для перекладу відсутні.

en: Page Text
uk: Текст сторінки

en: Translation to %language
uk: Переклад мовою %language

en: Translate Text
uk: Перекласти текст

en: Save translation
uk: Зберегти переклад

en: Enable sharing translations with server
uk: Увімкнути обмін перекладами з сервером

en: Address of localization server to use
uk: Адреса сервера локалізації для використання

en: Invalid localization server address specified. Make sure you specified the right server address.
uk: Зазначена неправильна адреса сервера локалізації. Переконайтеся, що ви вказали правильну адресу сервера.

en: Localization client
uk: Клієнт локалізації

en: Your Localization Server API key
uk: Ваш API ключ до сервера локалізації

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
uk: Унікальний ключ, що дозволяє надсилати переклади до віддаленого сервера. Для отримання ключа API переходьте за адресою !server-link.

en: l10n_client
uk: Клієнт локалізації

en: Save string
uk: Зберегти рядок

en: Translate strings
uk: Перекласти рядки

en: Provides on-page localization
uk: Забезпечує локалізацію на сторінці

en: An HTTP error @status occured.
uk: Сталася помилка HTTP @status.

en: Translate interface
uk: Переклад інтерфейсу

en: Localization
uk: Переклади

en: Add language
uk: Додати мову

en: Edit string
uk: Змінити рядок

en: Delete string
uk: Видалити рядок

en: Are you sure you want to delete the language %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити мову %name?

en: The language %locale has been removed.
uk: Мову %locale видалено.

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити рядок "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
uk: Видалення рядка знищить всі переклади цього рядка у всіх мовах. Цю дію неможливо відмінити.

en: locale
uk: мова

en: Cache once for everything (global)
uk: Кешувати один раз для всього (глобально)

en: Per page
uk: По сторінках

en: Per role
uk: По ролях

en: Per role per page
uk: По ролях по сторінках

en: Per user
uk: По користувачах

en: Per user per page
uk: По користувачах по сторінках

en: Display the results as a slideshow.
uk: Відображати результати у вигляді слайд-шоу

en: PHP extensions
uk: Розширення PHP

en: Uptime
uk: Час роботи

en: Comments per page
uk: Коментарів на сторінку

en: Multilingual support
uk: Підтримка багатомовності

en: Enabled, with translation
uk: Увімкнено, з перекладом

en: Create new
uk: Створити...

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: The file could not be uploaded.
uk: Неможливо відвантажити файл.

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
uk: Обраний засіб обробки зображень '%toolkit' не може правильно обробити '%function'.

en: Export configuration
uk: Експорт конфігурації

en: Has Avatar
uk: Має аватар

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
uk: Каталог %file не захищений від змін, що несе ризик безпеки. Потрібно встановити заборону на запис в каталог.

en: Collaboration
uk: Кооперація

en: Administration pages
uk: Адміністративні сторінки

en: Draft
uk: Чернетка

en: Save Draft
uk: Зберегти чернетку

en: Currently using !item !version
uk: Зараз використовується !item !version

en: Capitalize first letter
uk: Перша літера велика

en: Slash
uk: Похила риска

en: 12-hour (am/pm)
uk: 12-годинний (am/pm)

en: 24-hour
uk: 24-годинний

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Created content type %type.
uk: Створений тип матеріалу %type.

en: User created with name %name and pass %pass
uk: Створений користувач із іменем %name і паролем %pass

en: Created permissions: @perms
uk: Створені повноваження: @perms

en: Invalid permission %permission.
uk: Недійсне повноваження %permission.

en: Username field found.
uk: Знайдено поле імені користувача.

en: Password field found.
uk: Знайдено поле пароля.

en: !method @url returned @status (!length).
uk: !method @url повернув @status (!length).

en: Valid HTML found on "@path"
uk: За "@path" знайдено припустимий HTML.

en: Parsed page successfully.
uk: Сторінку успішно проаналізовано.

en: Found the requested form fields at @path
uk: Запитувані поля форми знайдено на @path

en: Did not find field by name @name
uk: Не знайдено поля по імені @name

en: Found field by id @id
uk: Знайдено поле за @id

en: Did not find field by id @id
uk: Не знайдено поле за @id

en: HTTP response expected !code, actual !curl_code
uk: Очікувана відповідь HTTP !code, фактична !curl_code

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
uk: На сайті сталася несподівана помилка. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Tests
uk: Тести

en: Run tests
uk: Виконати тести

en: Clean test environment
uk: Прибирання тестового середовища

en: Remove tables with the prefix "simpletest" and temporary directories that are left over from tests that crashed. This is intended for developers when creating tests.
uk: Видалити таблиці з префіксом "simpletest" та тимчасові каталоги, що залишилися від тестів, що провалилися. Це стосується розробників при створенні тестів.

en: Clean environment
uk: Прибрати середовище

en: No tests to display.
uk: Тести для показу відсутні.

en: @pass, @fail, and @exception
uk: @pass, @fail, та @exception

en: No test(s) selected.
uk: Жодного тесту не вибрано.

en: Processing test @num of @max - %test.
uk: Обробляється тест @num з @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
uk: Оброблено тест @num з @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
uk[0]: @count пройдений тест
uk[1]: @count пройдених тести
uk[2]: @count пройдених тестів

en: 1 fail | @count fails
uk[0]: @count непройдений тест
uk[1]: @count непройдених тести
uk[2]: @count непройдених тестів

en: 1 exception | @count exceptions
uk[0]: @count виняток
uk[1]: @count винятки
uk[2]: @count винятків

en: PHP DOMDocument class
uk: Клас PHP DOMDocument

en: Provides a framework for unit and functional testing.
uk: Створює середовище для перевірки програмних елементів та функцій.

en: Canvas
uk: Полотно

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Hindi
uk: Гінді

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
uk: Користувач %name %timestamp використав одноразове посилання для входу на сайт.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
uk: Створено новий обліковий запис для користувача <a href="@url">%name</a>. Жодного електронного листа не надсилалося.

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Тепер ви здійснили вхід.

en: New user: %name (%email).
uk: Новий користувач: %name %email.

en: Lorem ipsum
uk: Текст за шаблоном

en: Logged in user
uk: Авторизований користувач

en: Custom text
uk: Власний текст

en: Display text
uk: Відображати текст

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
uk: Надсилання для цієї форми відсутні. <a href="!url">Переглянути форму</a>.

en: Sum
uk: Сума

en: View user website.
uk: Перегляд сайту користувача

en: Default picture example
uk: Базовий приклад зображення

en: Do not modify these options unless you know what you are doing!
uk: Не змінюйте ці параметри в випадку, якщо ви не знаєте, за що вони відповідають!

en: Gravatar URL
uk: Посилання Gravatar

en: use gravatar
uk: використовувати gravatar

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: sorted by
uk: впорядковані за

en: Show memcache statistics at the bottom of each page
uk: Показувати статистику Memcache унизу кожної сторінки

en: Memcache statistics
uk: Статистика Memcache

en: Show week numbers
uk: Показувати номера тижнів

en: Date year range
uk: Період років дати

en: Legend
uk: Легенда

en: Click to see all @count events
uk: Натисніть щоб побачити всі @count події

en: Format: @date
uk: Формат дати: @date

en: date ical
uk: дата ical

en: The dates are invalid.
uk: Хибні дати.

en: Repeats
uk: Повторювати

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
uk: !repeats_every_interval у дні !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
uk: !repeats_every_interval кожен !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
uk: !repeats_every_interval у дні !month_days місяців !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
uk: !repeats_every_interval у місяці !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
uk: !repeats_every_interval !count разів

en: !repeats_every_interval until !until_date
uk: !repeats_every_interval до !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
uk: !repeats_every_interval окрім !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
uk: !repeats_every_interval де тиждень починається з !day_of_week

en: every week | every @count weeks
uk[0]: кожен тиждень
uk[1]: кожні @count тижні
uk[2]: кожні @count тижнів

en: every month | every @count months
uk[0]: кожен місяць
uk[1]: кожні @count місяці
uk[2]: кожні @count місяців

en: every year | every @count years
uk[0]: кожен рік
uk[1]: кожні @count роки
uk[2]: кожні @count років

en: every day | every @count days
uk[0]: кожен день
uk[1]: кожні @count дні
uk[2]: кожні @count днів

en: Not Approved
uk: Не схвалено

en: Trigger
uk: Тригер

en: Remove group
uk: Вилучити групу

en: is greater than
uk: більше

en: is less than
uk: менше

en: Cancel changes
uk: Скасування змін

en: If you are only using this access control module, you can safely ignore this. If you are using multiple access control modules you can adjust the priority of this module.
uk: Ви можете пропустити цей пункт, якщо використовуєте тільки цей модуль керування доступом. Якщо ж ви використовуєте кілька модулів керування доступом, можете задати пріоритет цього модуля.

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Summary:
uk: Резюме:

en: No description
uk: Без опису

en: Numbered list
uk: Нумерований список

en: View comments
uk: Перегляд коментарів

en: radius
uk: радіус

en: Original file name
uk: Оригінальне ім’я файла

en: Not installed.
uk: Не встановлено.

en: Link in book hierarchy nodes
uk: Посилання на матеріали книжкової ієрархії

en: Current page only
uk: Тільки поточна сторінка

en: Show link
uk: Показати посилання

en: Show link in individual comments
uk: Показати посилання на окремі коментарі

en: Send only the teaser
uk: Відправити тільки анонс

en: Enable teaser/full mode choice
uk: Увімкнути вибір анонс/повний уміст

en: If checked, the user will be able to choose between sending the full content or only the teaser at send time.
uk: Установкою прапорця користувач може вибирати між відправленням повного змісту й анонсом.

en: Message from sender
uk: Повідомлення від відправника

en: Thank you for spreading the word about !site.
uk: Дякуємо вам за поширення інформації про !site.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
uk: Уведіть кілька адрес, розділивши їх комами та/або розташувавши кожний на окремому рядку.

en: Page to be sent
uk: Сторінка, яка буде відправлена

en: View page
uk: Переглянути сторінку

en: Clear form
uk: Очистити форму

en: Someone
uk: Хтось

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please reduce the number of recipients.
uk: Ви не можете відсилати більше %number повідомлень у годину. Будь ласка, зменшіть число одержувачів.

en: PDF generation tool
uk: Утиліта створення PDF

en: Same browser window
uk: У тому ж вікні браузера

en: Paper size
uk: Розмір аркуша

en: Page orientation
uk: Орієнтація сторінки

en: No PDF tool selected
uk: Не вибрано PDF інструменту

en: Font size must be at least 1.
uk: Мінімальний розмір шрифту рівний 1.

en: PDF version
uk: PDF версія

en: Text used in the link to the PDF version.
uk: Текст посилання на Pdf-Версію.

en: Page !n of !total
uk: Сторінка !n з !total

en: Adds the capability to export pages as PDF.
uk: Додавання можливості вивантаження сторінки в PDF.

en: Collapsible form
uk: Згортувана форма

en: Set a custom message to appear at the top of the login block
uk: Установка користувацького повідомлення, що з'являється у верхній частині блоку входу

en: A validation e-mail has been sent to your e-mail address. In order to gain full access to the site, you will need to follow the instructions in that message.
uk: E-mail перевірки правильності на вашу електронну адресу. Щоб отримати повний доступ до сайту, необхідно виконати інструкції у тому повідомленні.

en: Allow users to login using their e-mail address
uk: Дозволити користувачам вхід за допомогою адреси електронної пошти

en: Users will be able to enter EITHER their username OR their e-mail address to log in.
uk: Користувачі матимуть змогу для входу вводити АБО своє ім'я користувача АБО свою адресу електронної пошти.

en: Use two e-mail fields on registration form
uk: Використовувати два поля адреси електронної пошти на реєстраційній формі

en: User will have to type the same e-mail address into both fields. This helps to confirm that they've typed the correct address.
uk: Користувачі будуть вводити однакову електронну адресу в обидва поля. Це допоможе підтвердити правильність вводу адреси.

en:  More help in writing the e-mail message can be found at <a href="!help">LoginToboggan help</a>.
uk:  Інформацію про написання повідомлень електронної пошти дивіться у <a href="!help">Довідці LoginToboggan </a>.

en: Set password
uk: Вказувати пароль

en: Non-authenticated role
uk: Роль для неавторизованих користувачів

en: Never delete
uk: Ніколи не видаляти

en: Delete unvalidated users after
uk: Видаляти несхвалених користувачів через

en: If enabled, users that are still in the 'Non-authenticated role' set above will be deleted automatically from the system, if the set time interval since their initial account creation has passed. This can be used to automatically purge spambot registrations. Note: this requires cron, and also requires that the 'Set password' option above is enabled. <strong>WARNING: changing this setting after initial site setup can cause undesirable results, including unintended deletion of users -- change with extreme caution! (please read the CAVEATS section of INSTALL.txt for important information on configuring this feature)</strong>
uk: Якщо увімкнено, користувачі, що все ще перебувають у встановленій вище ролі з налаштунку "Роль для неавторизованих користувачів", будуть автоматично видалені з системи по закінченні встановленого проміжку часу з моменту створення облікового запису. Це може знадобитися для автоматичного видалення реєстрацій від спамботів. Примітка: необхідно налаштований планувальник та увімкнений вище параметр  'Вказувати пароль'. <strong>УВАГА: зміна цього налаштунку після початкового встановлення сайту може привести до небажаних результатів включно з несподіваним видаленням користувачів -- змінюйте з особливою пильністю! (важлива інформація про налаштування цього функціоналу міститься в розділі CAVEATS файла INSTALL.txt )</strong>

en: Immediate login
uk: Негайний вхід

en: If set, the user will be logged in immediately after registering. Note this only applies if the 'Set password' option above is enabled.
uk: Якщо увімкнено, користувач матиме змогу увійти на сайт одразу після реєстрації. Зверніть увагу, що ця опція працює лиш при увімкненому параметрі "Вказувати пароль".

en: Redirections
uk: Переадресації

en: Normally, after a user registers a new account, they will be taken to the front page, or to their user page if you specify <cite>Immediate login</cite> above. Leave this setting blank if you wish to keep the default behavior. If you wish the user to go to a page of your choosing, then enter the path for it here. For instance, you may redirect them to a static page such as <cite>node/35</cite>, or to the <cite>&lt;front&gt;</cite> page. You may also use <em>%uid</em> as a variable, and the user's user ID will be substituted in the path.
uk: Зазвичай, після реєстрації користувачем нового облікового запису, йде переадресація на головну сторінку або на сторінку профіля користувача, якщо вище увімкнено параметр <cite>Негайний вхід</cite>. Якщо необхідно зберегти стандартну поведінку, залиште це поле порожнім. Якщо необхідно здійснювати перехід на обрану сторінку, то вкажіть тут її шлях. Наприклад, можна здійснити переадресацію на статичну сторінку на кшталт <cite>node/35</cite>, або на головну <cite>&lt;front&gt;</cite> сторінку. Також як змінну можна використати <em>%uid</em>, і в шляху її буде замінено на ідентифікатор (ID) користувача.

en: Normally, after a user confirms their new account, they will be taken to their user page. Leave this setting blank if you wish to keep the default behavior. If you wish the user to go to a page of your choosing, then enter the path for it here. For instance, you may redirect them to a static page such as <cite>node/35</cite>, or to the <cite>&lt;front&gt;</cite> page. You may also use <em>%uid</em> as a variable, and the user's user ID will be substituted in the path. In the case where users are not creating their own passwords, it is suggested to use <cite>user/%uid/edit</cite> here, so the user may set their password immediately after validating their account.
uk: Зазвичай, після підтвердження користувачем його нового облікового запису, сторінку профіля користувача. Якщо необхідно зберегти стандартну поведінку, залиште це поле порожнім. Якщо необхідно здійснювати перехід на обрану сторінку, то вкажіть тут її шлях. Наприклад, можна здійснити переадресацію на статичну сторінку на кшталт <cite>node/35</cite>, або на головну <cite>&lt;front&gt;</cite> сторінку. Також як змінну можна використати <em>%uid</em>, і в шляху її буде замінено на ідентифікатор (ID) користувача. В тому випадку, якщо користувачі не можуть вказувати свої паролі, тут бажано зазначити шлях <cite>user/%uid/edit</cite>, щоб користувач міг встановити свій пароль одразу після перевірки свого облікового запису.

en: Present login form on access denied (403)
uk: Показувати форму входу на сайт при забороні доступу (403)

en: Anonymous users will be presented with a login form along with an access denied message.
uk: Анонімним користувачам поруч з повідомлення про заборону доступу буде показано форму входу на сайт.

en: Display login successful message
uk: Показувати повідомлення про успішний вхід

en: Minimum password length
uk: Мінімальна довжина паролю

en: You must enter a password.
uk: Ви повинні ввести пароль.

en: The password contains an illegal character.
uk: Пароль містить неприпустимий символ.

en: The password is too short: it must be at least %min_length characters.
uk: Пароль занадто короткий: він повинен бути як мінімум %min_length символів

en: Account validation
uk: Форма підтвердження аккаунта

en: re-send validation e-mail
uk: повторно послати підтвердження на e-mail

en: This name has already been taken by another user.
uk: Це ім'я вже зайняте іншим користувачем

en: This e-mail has already been taken by another user.
uk: Цей e-mail уже зайнятий іншим користувачем.

en: Username or e-mail address
uk: Ім’я користувача або адреса електронної пошти

en: Username or e-mail
uk: Ім'я користувача або e-mail

en: Validate e-mail address
uk: Перевірка адреси e-mail

en: Re-send validation e-mail
uk: Послати повторно e-mail підтвердження

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Internet Services
uk: Служби Інтернет

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
uk: %name: це поле не може містити понад @count значень.

en: Secondary
uk: Додаткові

en: No fields available.
uk: Поля відсутні.

en: After saving new content
uk: Після збереження нового матеріалу

en: After deleting content
uk: Після видалення матеріалу

en: rules
uk: правила

en: PHP script
uk: Сценарій PHP

en: Modify user roles
uk: Змінити ролі користувача

en: Add roles
uk: Додати ролі

en: Remove roles
uk: Видалити ролі

en: Each action as a separate button
uk: Кожна дія у вигляді окремої кнопки

en: Skip confirmation step
uk: Пропустити підтвердження

en: Bulk operations
uk: Пакетні операції

en: - Choose an operation -
uk: - Оберіть операцію -

en: No operation selected. Please select an operation to perform.
uk: Жодної операції не обрано. Будь ласка, виберіть виконувану операцію.

en: Vertical Tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: Not in book
uk: Не в книзі

en: New book
uk: Нова книга

en: By @name on @date
uk: @name, @date

en: By @name
uk: @name

en: Not in menu
uk: Не в меню

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Відсутній синонім

en: Day of week
uk: День тижня

en: Access control list API. Has no features on its own.
uk: API списку контролю доступу . Сам по собі не несе ніяких функцій.

en: Up-to-date translation
uk: Оновлення перекладу

en: Source language
uk: Вихідна мова

en: High priority
uk: Високий пріоритет

en: completed translation
uk: завершений переклад

en: out-of-date translation
uk: застарілий переклад

en: untranslated content
uk: неперекладений матеріал

en: with a note
uk: з приміткою

en: Click to edit it.
uk: Клацніть для редагування.

en: Click to add it.
uk: Клацніть для додавання.

en: Click to view it.
uk: Клацніть для перегляду.

en: translation_overview
uk: Перегляд Перекладів

en: Translator assigments
uk: Призначення Перекладачам

en: View the translations assignments.
uk: Огляд призначеннь перекладачів

en: Chaos tool suite
uk: Набір інструментів Chaos

en: User autocomplete
uk: Автодоповнення користувача

en: Initializing.
uk: Ініціалізація.

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
uk: Прохання продовжити на <a href="@error_url">сторінці помилок</a>

en: HTTP POST is required.
uk: Вимагається HTTP POST

en: Your page will be a part of the selected book.
uk: Ця сторінка буде частиною вибраної книги.

en: Numeric
uk: Числовий

en: Teaser break
uk: Розрив заголовка

en: Alt text
uk: Альтернативний текст

en: Providers
uk: Джерела

en: Custom URL
uk: Власна URL-адреса

en: 0 sec
uk: 0 сек

en: form
uk: форма

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Submit button text
uk: Текст кнопки надсилання

en: Basic options
uk: Базові налаштування

en: Date field(s)
uk: Поле(я) дати

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
uk: Метод обробки декількох полів дати у одному запиті. Повертає елементи, що відповідають одному з полів дати (date = field_1 АБО field_2), чи лише ті, які відповідають усім обраним полям дати (date = field_1 ТА field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
uk: Для цього фільтру необхідно обрати принаймні одне поле дати.

en: Missing date fields!
uk: Поля дати відсутні!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
uk: (@field) <strong>Розкритий</strong> @widget @format

en: alert
uk: тривога

en: emergency
uk: збій

en: Filter log messages
uk: Фільтрувати записи журналу

en: You must select something to filter by.
uk: Для фільтраціїї необхідно щось обрати.

en: Invalid user specified.
uk: Зазначений невірний користувач.

en: The results of this submission may be viewed at:
uk: Результати цього надсилання можна переглянути за адресою:

en: New component name
uk: Нова назва компонента

en: When adding a new component, the name field is required.
uk: При додаванні нового компонента, поле назва є обов’язковим.

en: The component positions and mandatory values have been updated.
uk: Позиції компонент і обов'язкові значення були оновлені.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
uk: Необов'язково. Можна організувати свою форму, якщо помістити цей компонент в інший набір полів.

en: Component %name cloned.
uk: Компонент %name клоновано.

en: Component %name updated.
uk: Компонент %name оновлений.

en: New component %name added.
uk: Новий компонент %name доданий.

en: Delete the %name fieldset?
uk: Видалити набір полів %namе?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
uk: Набір полів %name і всі дочірні елементи в %name веб-форми %webform будуть негайно видалені. Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Delete the %name component?
uk: Видалити компонент %name?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
uk: Компонент %name  буде негайно видалено з веб-форми %webform. Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Component %name deleted.
uk: Компонент %name видалений.

en: Submissions for %user
uk: Надсилання  %user

en: Show !count results per page.
uk: Відображати !count результатів на сторінку.

en: Showing all results.
uk: Показані всі результати.

en: @total results total.
uk: Усього: @total.

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
uk: Це роздільник, використовуваний для файлів CSV/TSV при завантаженні результатів веб-форми.  Використання табуляцій в файлі експорті — найбільш надійний спосіб збереження нелатинських символів. Можна обрати інший символ залежно від програми, яка буде імпортувати результати.

en: Submission Details
uk: Подробиці надсилання

en: This page displays all the components currently configured for this webform node. You may add any number of components to the form, even multiple of the same type. To add a new component, fill in a name and select a type from the fields at the bottom of the table. Submit the form to create the new component or update any changed form values.
uk: На цій сторінці відображаються всі компоненти, що цієї миті сконфігуровані для цієї веб-форми. Ви можете додати до форму будь-яку кількість компонентів, навіть одного типу. Щоб додати новий компонент, заповніть назву і виберіть тип з полів під таблицею. Надішліть форму, щоб створити новий компонент або оновити змінені значення форми.

en: Click on any existing component's name to edit its settings.
uk: Для зміни настроювань будь-якого існуючого компонента клацніть мишкою на його назву.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
uk: Ці повноваження визначають ролі, які можуть надсилати цю веб-форму. При цьому доступ до сторінки веб-форми не обмежується. Якщо потрібно повністю закрити доступ до сторінки веб-форми, використовуйте модулі доступу до вмісту таких як <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> або <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
uk: Ролі, які можуть надсилати ці веб-форми

en: Show complete form in teaser
uk: Показати повну форму в анонсі

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
uk: Показати повну форму в анонсі цього матеріалу.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
uk: За промовчанням кнопка надсилання на цій формі має напис<em>Надіслати</em>. Введіть тут новий напис, щоб перевизначити той, що за промовчанням.

en: The entered email address %address is not a valid address.
uk: Зазначена  електронна адреса %address  не дійсна.

en: Submissions for this form are closed.
uk: Цю форму вже не можна надіслати.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
uk: Щоб переглянути цю форму, вам необхідно <a href="!login">увійти</a> або <a href="!register">зареєструватися</a>.

en: You do not have permission to view this form.
uk: У вас немає повноважень на перегляд цієї форми.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
uk: Ви надіслали цю форму максимальну кількість разів (@count).

en: You have already submitted this form.
uk: Ви вже надсилали цю форму.

en: You may not submit another entry at this time.
uk: Зараз ви можете не надсилати форму ще раз.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
uk: <a href="!url">Перегляд ваших попередніх надсилань</a>.

en: Available components
uk: Доступні компоненти

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
uk: Це доступні для використання у встановленій версії модуля Веб-форма типи полів. Можна вимкнути будь-який з цих компонентів, знявши відповідну позначку. Тільки позначені компоненти будуть доступні в наявних або нових веб-формах.

en: Default e-mail values
uk: Параметри відправки електронної пошти за промовчанням

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
uk: Адреса відправника за промовчанням, з якої іде відправка результатів веб-форми; найчастіше це електронна адреса служби підтримки веб-форм.

en: The default sender name which is used along with the default from address.
uk: Iм'я відправника, що стоятиме поруч з адресою відправника за промовчанням.

en: Default subject
uk: Тема за промовчанням

en: The default subject line of any e-mailed results.
uk: Тема за промовчанням усіх відправлюваних електронною поштою результатів.

en: Allow cookies for tracking submissions
uk: Дозволити cookies для відстеження надсилань

en: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> can be used to help prevent the same user from repeatedly submitting a webform. This feature is not needed for limiting submissions per user, though it can increase accuracy in some situations. Besides cookies, Webform also uses IP addresses and site usernames to prevent repeated submissions.
uk: <a href="http://www.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie">Cookies</a> корисні для запобігання повторних надсилань веб-форми одним користувачем. Ця функція не потрібна для обмеження кількості надсилань від користувача, хоча в деяких випадках вона може допомогти збільшити точність. Крім cookies, для запобігання повторних надсилань модуль Webform також використовує IP адреси і імена користувачів сайту.

en: Default export format
uk: Формат експорту за промовчанням

en: Default export delimiter
uk: Роздільник експорту за промовчанням

en: Submission access control
uk: Керування доступом до надсилань

en: Select the user roles that may submit each individual webform
uk: Виберіть ролі користувачів, які можуть надсилати свої веб-форми

en: Disable Webform submission access control
uk: Вимкнути керування доступом до надсилань модуля Веб-форма

en: By default, the configuration form for each webform allows the administrator to choose which roles may submit the form. You may want to allow users to always submit the form if you are using a separate node access module to control access to webform nodes themselves.
uk: За замовчуванням, в конфігураційній формі кожної з веб-форм адміністратор може обрати ролі, котрі можуть надсилати форму. Можна дозволити користувачам завжди надсилати форму, якщо використовується модуль доступу до окремих матеріалів для керування доступу безпосередньо до матеріалів веб-форм.

en: Form: !form
uk: Форма: !form

en: Submission updated.
uk: Надсилання оновлено.

en: Thank you, your submission has been received.
uk: Дякуємо, ваше повідомлення було отримано.

en: Token values
uk: Значення замінників

en: Webform confirmation
uk: Підтвердження веб-форми

en: Form components
uk: Компоненти форми

en: Webform submission
uk: Надсилання веб-форми

en: Website timezone
uk: Часовий пояс веб-сайту

en: User timezone
uk: Часовий пояс користувача

en: Use a textfield for year
uk: Використовувати для року текстове поле.

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
uk: При наявності прапорця, дата буде братися з відповідного поля. У протилежному випадку буде пропонуватися список множинного вибору.

en: Entered !name is not a valid date.
uk: Введена дата  !name не дійсна.

en: Leaving blank will use the default size.
uk: Якщо не заповнювати, буде використано базовий розмір.

en: %value is not a valid email address.
uk: Уведена невірна адреса: '%value'. Виправте адресу email.

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
uk: Набори полів дозволяють організовувати декілька поля в групи.

en: %field field is required.
uk: Необхідно вказати %field.

en: Filesize (KB)
uk: Розмір файла (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
uk: Поле не показуване користувачеві, але записується разом з надсиланням.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
uk: Відображає текст у формі в форматі HTML; поле не додається і користувачем не заповнюється.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
uk: Варіанти в списку вибору повинні бути унікальними. Наступні ключі були використані неодноразово:

en: Make this field resizable by the user.
uk: Користувач може змінювати розмір поля

en: Examples: $, #, -.
uk: Приклад: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
uk: Приклади: кг, %.

en: Entered %name is not a valid time.
uk: Введений %name не є допустимим часом.

en: New revision
uk: Нова редакція

en: layout
uk: розкладка

en: The page has been deleted.
uk: Сторінку було успішно видалено.

en: Lowercase
uk: Нижній регістр

en: Punctuation
uk: Пунктуація

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
uk: Щоб змінити поточний пароль користувача, введіть новий пароль в обидва поля.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Спроба використати одноразове посилання на вхід, термін дії якого вичерпався. Будь ласка, отримайте нове посилання використавши наведену нижче форму.

en: This login can be used only once.
uk: Це ім'я для входу може бути використане лише один раз.

en: Add comment link
uk: Додати посилання на коментар

en: The translation import of %filename failed.
uk: Помилка імпорту перекладу %filename.

en: Translation updates
uk: Оновлення Перекладів

en: More choices
uk: Більше варіантів

en: No results
uk: Не знайдено

en: %editor profile for %format
uk: профіль %editor для %format

en: Enabled by default
uk: Увімкнено за замовчуванням

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
uk: Стандартний редактор за замовчуванням для користувачів, що мають доступ до цього профілю. Користувачі мають можливість змінити цей стан, якщо включена наступна опція.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
uk: Якщо дозволено, користувачі зможуть вибирати свій власний стандартний редактор за замовчуванням у налаштуваннях облікового запису користувача.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
uk: Показати перемикач <em>увімкнути/вимкнути форматований текст</em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
uk: Показувати чи ні під текстовою областю перемикач <em>увімкнути/вимкнути форматований текст</em>. Якщо вимкнуто, використовуються налаштування користувача, або глобальні налаштування за промовчанням (див.вище).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
uk: Ця опція дозволяє налаштувати відображення панелі інструментів вище або нижче області редагування.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
uk: Ця опція дозволяє налаштувати вирівнювання іконок у панелі інструментів редактора.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
uk: Де відображати HTML-елементи (тобто <code>body > table > tr > td</code>)

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
uk: Ця опція вмикає/вимикає кнопку зміни розміру. У разі увімкнення опції, для відображення кнопки зміни розміру панель Розміщення елементів має бути в положенні "Зверху" або "Знизу".

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
uk: Якщо увімкнено, з HTML-вмісту буде видалений потенційно небезпечний код, на кшталт теґів <code>&lt;HEAD&gt;</code>.

en: If enabled, the editor will insert TAB characters on tab and preserve other whitespace characters just like a PRE element in HTML does.
uk: Якщо увімкнено, редактор додаватиме символ табуляції при натисненні відповідної клавіші і зберігатиме інші пробільні символи як це робить HTML-тег PRE.

en: If enabled, HTML tags declaring the font size, font family, font color and font background color will be replaced by inline CSS styles.
uk: Якщо увімкнено, теґи HTML, що декларують розмір, родину, колір та колір тла шрифту буде замінено вбудованими стилями CSS.

en: If enabled, the editor will remove most linebreaks from contents. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
uk: Якщо увімкнено, редактор буде видаляти більшість розривів рядка з тексту. Вимкнення цієї опції допоможе уникнути конфліктів з іншими фільтрами введення.

en: If enabled, the editor will re-format the HTML source code. Disabling this option could avoid conflicts with other input filters.
uk: Якщо увімкнено, редактор буде переформатувати вихідний код HTML. Вимкнення цієї опції допоможе уникнути конфліктів з іншими фільтрами введення.

en: Force cleanup on standard paste
uk: Примусове очищення при стандартній вставці

en: If enabled, the default paste function (CTRL-V or SHIFT-INS) behaves like the "paste from word" plugin function.
uk: Якщо увімкнено, стандартна функція вставки (CTRL-V or SHIFT-INS) поводить себе як функція плаґіну "paste from word".

en: Comma separated list of HTML block formats. Possible values: <code>@format-list</code>.
uk: Розділяйте комою список HTML блочних форматів. Можливі значення: <code>@format-list</code>.

en: Use theme CSS
uk: Використовувати CSS теми

en: Define CSS
uk: Визначити CSS

en: Editor default CSS
uk: CSS редактора за промовчанням

en: Defines the CSS to be used in the editor area.<br />Use theme CSS - loads stylesheets from current site theme.<br/>Define CSS - enter path for stylesheet files below.<br />Editor default CSS - uses default stylesheets from editor.
uk: Вибір стилю CSS, що використовується в області редагування.<br />Використати CSS теми - завантажить стиль сторінки з поточної теми сайту.<br />Вказати CSS - ввести нижче шлях до файла стиля сторінки.<br />CSS редактора за замовчуванням - використовуються вбудовані стилі редактора.

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
uk: Якщо вище було вибрано "Вказати CSS", введіть шлях до файла CSS або перелік файлів CSS через кому.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
uk: Дозволені замінники: <code>%b</code> (основний шлях, наприклад: <code>/</code>), <code>%t</code> (шлях до теми, наприклад: <code>themes/garland</code>)

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from all loaded stylesheet(s).
uk: Можливе визначення CSS-класів для "стилю тексту" як випадаючий список.<br />Введіть один клас в одному рядку: !format. Приклад: !example<br />Якщо залишити порожнім,CSS класи будуть автоматично імпортовані з всіх завантажених стилів.

en: Wysiwyg profile for %format has been saved.
uk: Профіль візуального редактора %format збережено.

en: No editor
uk: Без редактора

en: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Download</a>)
uk: <a href="!vendor-url">@editor</a> (<a href="!download-url">Завантажити</a>)

en: Extract the archive and copy its contents into a new folder in the following location:<br /><code>@editor-path</code>
uk: Розпакуйте архів і скопіюйте його вміст в нову папку в наступному місці:<br /><code>@editor-path</code>

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
uk: Таким чином, актуальні бібліотеки можуть бути знайдені в:<br><code>@library-filepath</code>

en: Installation instructions
uk: Інструкції з встановлення

en: There are no editor libraries installed currently. The following list contains a list of currently supported editors:
uk: Редакторські бібліотеки не встановлені. Наступний список містить перелік наразі підтримуваних редакторів:

en: Are you sure you want to remove the profile for %name?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити профіль для %name?

en: Wysiwyg profile for %name has been deleted.
uk: Профіль Wysiwyg для %name було видалено.

en: Configure client-side editors.
uk: Налаштувати клієнтські редактори.

en: Disable rich-text
uk: Вимкнути форматований текст

en: Enable rich-text
uk: Дозволити форматований текст

en: The version of %editor could not be detected.
uk: Неможливо визначити версію редактора %editor .

en: The installed version %version of %editor is not supported.
uk: Встановлена версія %version  %editor не підтримується.

en: Strike-through
uk: Перекреслений

en: Align left
uk: Вирівняти вліво

en: Align center
uk: По центру

en: Align right
uk: Вирівняти вправо

en: Justify
uk: По ширині

en: Forecolor
uk: Головний Колір

en: Backcolor
uk: Колір тла

en: Horizontal rule
uk: Горизонтальна лінійка

en: Paste Text
uk: Вставити текст

en: Paste from Word
uk: Вставити з Word

en: Remove format
uk: Прибрати формат

en: Character map
uk: Таблиця символів

en: HTML block format
uk: HTML-формат блоку

en: Font style
uk: Стиль шрифту

en: Create DIV container
uk: Створити контейнер DIV

en: FitWindow
uk: Вписати у вікно

en: Check spelling
uk: Перевірка правопису

en: Autogrow
uk: Автозростання

en: Table drag/resize
uk: Таблиця: перетягнути/змінити розмір

en: Table: Cell properties
uk: Таблиця: Властивості клітинки

en: Table: Insert row after
uk: Таблиця: вставити рядок після

en: Table: Insert column after
uk: Таблиця: вставити колонку після

en: Table: Insert cell after
uk: Таблиця: вставити клітинку після

en: Table: Delete rows
uk: Таблиця: видалити рядки

en: Table: Delete columns
uk: Таблиця: видалити колонки

en: Table: Delete cells
uk: Таблиця: видалити клітинки

en: Table: Merge cells
uk: Таблиця: об'єднати клітинки

en: Table: Horizontal split cell
uk: Таблиця: розділити клітинку по горизонталі

en: Sup
uk: Верхній індекс

en: Sub
uk: Нижній індекс

en: Clean-up
uk: Очистити

en: Visual aid
uk: Візуальна допомога

en: Fullscreen
uk: На весь екран

en: Advanced horizontal rule
uk: Розширена горизонтальна лінійка

en: Advanced image
uk: Розширене зображення

en: Advanced link
uk: Розширене посилання

en: Auto save
uk: Автозбереження

en: Context menu
uk: Контекстне меню

en: Left-to-right
uk: Зліва направо

en: Right-to-left
uk: Справа наліво

en: Emotions
uk: Емоції

en: Inline popups
uk: Спливаючі в рядку вікна

en: Insert date
uk: Вставити дату

en: Insert time
uk: Вставити час

en: Insert layer
uk: Вставити шар

en: Move forward
uk: Перемістити вперед

en: Move backward
uk: Перемістити назад

en: Absolute
uk: Абсолютний

en: Paste text
uk: Вставити текст

en: Abbreviation
uk: Скорочення

en: Inserted
uk: Вставлене

en: Safari compatibility
uk: Сумісність із Safari

en: Spell check
uk: Перевірка орфографії

en: Font Color
uk: Колір шрифту

en: Show/hide hidden elements
uk: Показати/сховати приховані елементи

en: Separate the teaser and body of this content
uk: Розділити анонс і основний текст цього вмісту

en: Parent term(s)
uk: Батківський термін(и)

en: Provide a password for the new account in both fields.
uk: Вкажіть пароль для нового облікового запису в обох полях.

en: Broken handler @table.@field
uk: Пошкоджений обробник @table.@field

en: Skipping broken view @view
uk: Пропущено пошкоджений вид @view

en: Ajax callback for view loading.
uk: Ajax callback для завантаження виду.

en: Changes cannot be made to a locked view.
uk: Змінити заблокований вид неможливо.

en: Create customized lists and queries from your database.
uk: Створення змінюваних списків та запитів з бази даних.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
uk: Адміністративний інтерфейс для видів. Без цього модуля неможливо створювати або редагувати види.

en: Display all values
uk: Показувати всі значення

en: Hide view / Page not found (404)
uk: Сховати вид / Сторінку не знайдено (404)

en: Display empty text
uk: Показати порожній текст

en: Provide default argument
uk: Вказати базовий аргумент

en: Broken/missing handler
uk: Пошкоджений/відсутній обробник

en: The handler for this item is broken or missing and cannot be used. If a module provided the handler and was disabled, re-enabling the module may restore it. Otherwise, you should probably delete this item.
uk: Обробник цього елемент пошокоджений або відсутній і не може бути використаний. Якщо модуль надав обробник і  був вимкнений, то повторне увімкнення модуля може  його відновити. В іншому випадку, можливо, доведеться вилучити цей елемент.

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Current node's creation time
uk: Час створення поточного матеріалу

en: Current node's update time
uk: Час оновлення поточного матеріалу

en: Do not display items with no value in summary
uk: Не відображати елементи з відсутніми у підсумку значеннями

en: Invalid input
uk: Хибне введення

en: Fail basic validation if any argument is given
uk: Просту перевірку вважати непройденою, якщо надається хоча б один аргумент

en: By checking this field, you can use this to make sure views with more arguments than necessary fail validation.
uk: Якщо це поле позначено, будьте певними, що види з кількістю аргументів, більшою ніж необхідно, не пройдуть перевірку.

en: Glossary mode
uk: Режим глосарію

en: Character limit
uk: Символьне обмеження

en: No transform
uk: Без перетворення

en: Upper case
uk: Верхній регістр

en: Lower case
uk: Нижній регістр

en: Capitalize each word
uk: Кожне слово з великої

en: Case in path
uk: Регістр в шляху

en: Transform spaces to dashes in URL
uk: Замінити в URL пробіли на дефіси

en: Exclude from display
uk: Вилучити з відображення

en: Rewrite the output of this field
uk: Перезаписати вивід цього поля

en: The text to display for this field. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Текст, показуваний в цьому полі. Може містити HTML розмітку. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: Output this field as a link
uk: Виведення даного поля в вигляді посилання

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
uk: Якщо включене, це поле буде перетворено в посилання. Шлях посилання повинен бути зазначений нижче.

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: The Drupal path or absolute URL for this link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Шлях Drupal або абсолютний URL для цього посилання. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: The CSS class to apply to the link.
uk: CSS-клас для посилання.

en: Prefix text
uk: Текст-префікс

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається перед цим посиланням. Можна використовувати HTML.

en: Suffix text
uk: Текст-суфікс

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
uk: Будь-який текст, який відображається після цього посиланням. Можна використовувати HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
uk: <p>Перш ніж використовувати це поле потрібно додати в це відображення додаткові поля. Ці поля за потреби можуть мати позначку <em>Вилучити з відображення</em>. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.</p>

en: Trim this field to a maximum length
uk: Обрізати це поле до максимальної довжини

en: Trim only on a word boundary
uk: Скрочувати тільки на межі слова

en: If checked, this field be trimmed only on a word boundary. This is guaranteed to be the maximum characters stated or less. If there are no word boundaries this could trim a field to nothing.
uk: Якщо позначено, це поле буде скорочено тільки на межі слова. Гарантується максимальна кількість символів або менше. Якщо межі слова не існує, поле може скоротитись до нуля.

en: Add an ellipsis
uk: Додати три крапки

en: If checked, a "..." will be added if a field was trimmed.
uk: Якщо позначено, при обрізанні поля додаватимуться "...".

en: Strip HTML tags
uk: Вилучати HTML-теґи.

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
uk: Якщо позначено, всі HTML-теґи буде вилучено.

en: Field can contain HTML
uk: Поле може містити HTML

en: If checked, HTML corrector will be run to ensure tags are properly closed after trimming.
uk: Якщо обране, буде запущений HTML коректор, щоб забезпечити правильне закриття тегів.

en: File size display
uk: Відобразити розмір файла

en: Formatted (in KB or MB)
uk: У заданому форматі (в KB або MB)

en: Raw bytes
uk: У байтах без обробки

en: If checked, true will be displayed as false.
uk: Якщо позначено, ІСТИНА буде відображатись як ХИБНІСТЬ.

en: Time ago (with "ago" appended)
uk: Час тому (з додаванням "тому")

en: Time span (with "ago/hence" appended)
uk: Проміжок часу (з додаванням "тому/віднині")

en: Round
uk: Округлення

en: If checked, the number will be rounded.
uk: Якщо позначено, число заокруглюється.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
uk: Вкажіть кількість цифр, що виводяться після десяткової коми.

en: What single character to use as a decimal point.
uk: Який символ використовувати як десяткову кому.

en: What single character to use as the thousands separator.
uk: Який символ використовувати як роздільник тисяч.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу перед числом, наприклад, символ валюти.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
uk: Текст для виводу після числа, наприклад, символ валюти.

en: Simple separator
uk: Простий розділювач

en: Display as link
uk: Відображати як посилання

en: Operator identifier
uk: Ідентифікатор оператора

en: This will appear in the URL after the ? to identify this operator.
uk: З’являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього оператора.

en: Filter identifier
uk: Ідентифікатор фільтра

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
uk: З'являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього фільтра. Не може бути порожнім.

en: This exposed filter is optional and will have added options to allow it not to be set.
uk: Цей розкритий фільтр необов'язковий і буде містити додані параметри, які можна не налаштовувати.

en: Remember
uk: Запам'ятати

en: Remember the last setting the user gave this filter.
uk: Запам'ятовувати останнє налаштування користувача для цього фільтра.

en: The identifier is required if the filter is exposed.
uk: Ідентифікатор обов'язковий, якщо фільтр розкритий.

en: This identifier is not allowed.
uk: Цей ідентифікатор неприпустимий.

en: - Any -
uk: - Усі -

en: exposed
uk: розкритий

en: Value type
uk: Тип значення

en: A date in any machine readable format. CCYY-MM-DD HH:MM:SS is preferred.
uk: Дата в будь-якому машинному форматі. Кращий формат: CCYY-MM-DD HH:MM:SS.

en: Invalid date format.
uk: Неприпустимий формат дати.

en: Limit list to selected items
uk: Обмежити список обраними позиціями

en: If checked, the only items presented to the user will be the ones selected here.
uk: Якщо позначено, користувачеві будуть показані лише позиції, позначені тут.

en: not in
uk: не в

en: Is all of
uk: З всіма

en: Is none of
uk: Без жодного

en: not
uk: не

en: Is between
uk: Між

en: between
uk: між

en: Is not between
uk: Поза межами

en: not between
uk: поза межами

en: Min
uk: Мін

en: And max
uk: Та макс

en: And
uk: Та

en: Contains any word
uk: Містить будь-яке слово

en: has word
uk: містить слово

en: Contains all words
uk: Містить всі слова

en: has all
uk: містить всі

en: begins
uk: починається

en: ends
uk: закінчується

en: Require this relationship
uk: Цей зв'язок обов'язковий

en: asc
uk: зрост

en: desc
uk: спад

en: The granularity is the smallest unit to use when determining whether two dates are the same; for example, if the granularity is "Year" then all dates in 1999, regardless of when they fall in 1999, will be considered the same date.
uk: Точність - це найменша одиниця, що визначає відповідність двох дат; наприклад, якщо точність - "Рік", то всі дати в 1999 році, незалежно від того, коли вони відбувалися, будуть вважатися однаковими.

en: If you <a href="@modules">enable the advanced help module</a>, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Якщо <a href="@modules">увімкнути модуль Розширена довідка (advanced help)</a>, то довідка про модуль Views буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення.</a>

en: If you install the advanced help module from !href, Views will provide more and better help. <a href="@hide">Hide this message.</a>
uk: Якщо встановити модуль Розширена довідка (advanced help) з !href, то довідка про модуль Views буде докладніша і краща. <a href="@hide">Прибрати це повідомлення.</a>

en: Broken
uk: Пошкоджено

en: Displays
uk: Відображення

en: These queries were run during view rendering:
uk: Ці запити були виконані під час відтворення:

en: [@time ms]
uk: [@time мсек]

en: This display has no path.
uk: Це відображення не має шляху.

en: Query build time
uk: Час побудови запиту

en: @time ms
uk: @time мс

en: Query execute time
uk: Час виконання запиту

en: View render time
uk: Час відтворення виду

en: No query was run
uk: Немає запущених запитів

en: Unable to preview due to validation errors.
uk: Неможливо створити перегляд через помилки некоректності.

en: View name
uk: Назва виду

en: View description
uk: Опис виду

en: This description will appear on the Views administrative UI to tell you what the view is about.
uk: Цей опис буде показуватися на сторінці Адміністрування модуля Види, щоб було зрозуміло, що це за вид.

en: View tag
uk: Теґ виду

en: The view has been deleted.
uk: Вид було видалено.

en: Are you sure you want to break the lock on view %name?
uk: Ви дійсно бажаєте перервати блокування на виді %name?

en: By breaking this lock, any unsaved changes made by !user will be lost!
uk: Із перериванням блокування, будь-які незбережені зміни зроблені користувачем !user будуть втрачені!

en: Break lock
uk: Перервати блокування

en: The lock has been broken and you may now edit this view.
uk: Блокування було перервано і тепер можна редагувати цей вид.

en: Enter the name to use for this view if it is different from the source view. Leave blank to use the name of the view.
uk: Введіть назву для цього виду, якщо вона відмінна від назви вихідного виду. Щоб не змінювати назву, залиште поле порожнім.

en: Paste view code here
uk: Вставте сюди код виду

en: Unable to interpret view code.
uk: Неможливо інтерпретувати код виду.

en: A view by that name already exists; please choose a different name
uk: Вид з такою назвою вже існує, виберіть іншу назву

en: Display plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін відображення @plugin не доступний.

en: Style plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін стилю @plugin не доступний.

en: Row plugin @plugin is not available.
uk: Плаґін рядка @plugin не доступний.

en: @type handler @table.@field is not available.
uk: Обробник @type для @table.@field не доступний.

en: Unable to import view.
uk: Неможливо імпортувати вид.

en: Click on an item to edit that item's details.
uk: Клацніть на елементі, щоб змінити його параметри.

en: Go to the real page for this display
uk: Перейдіть на реальну сторінку для цього відображення

en: Invalid
uk: Некоректно

en: Missing style plugin
uk: Плаґін стилю відсутній

en: Change settings for this style
uk: Зміна налаштувань цього стилю

en: View analysis
uk: Аналіз виду

en: Configure @type
uk: Конфігурування @type

en: Rearrange @type
uk: Перевпорядкування @type

en: Broken field @id
uk: Пошкоджене поле @id

en: There are no @types available to add.
uk: @types, доступні для додавання, відсутні.

en: Configure extra settings for @type %item
uk: Настроювання додаткових параметрів для @type %item

en: Configure summary style for @type %item
uk: Конфігурувати стиль анонса для @type %item

en: Clear Views' cache
uk: Очистити кеш модуля Види

en: Add Views signature to all SQL queries
uk: Додати підпис модуля Види до всіх SQL-запитів

en: Disable views data caching
uk: Вимкнути кешування даних з видів

en: Views caches data about tables, modules and views available, to increase performance. By checking this box, Views will skip this cache and always rebuild this data when needed. This can have a serious performance impact on your site.
uk: Модуль Види кешує дані про таблиці, модулі та наявні види заради збільшення швидкодії. З позначеним тут прапорцем, модуль Види не буде здійснювати кешування і завжди перебудовуватиме ці дані за потреби в них. Це може суттєво вплинути на швикодію сайту.

en: Show other queries run during render during live preview
uk: Показувати інші запити під час генерування живого попереднього перегляду.

en: Drupal has the potential to run many queries while a view is being rendered. Checking this box will display every query run during view render as part of the live preview.
uk: У Друпал є можливість виконувати декілька запитів під час генерування виду. Якщо позначено, під час генерування виду, як частина живого перегляду, буде відображатись кожен із запитів.

en: Error: missing @component
uk: Помилка: відсутній @component

en: View analysis can find nothing to report.
uk: Аналіз виду не має жодної інформації для звіту.

en: This view has only a default display and therefore will not be placed anywhere on your site; perhaps you want to add a page or a block display.
uk: Цей вид має лише стандартне відображення і таким чином не може бути розміщений в довільному місці сайту; можливо необхідно додати відображення сторінки або блоку.

en: Reduce duplicates
uk: Зменшення дублів

en: Default settings for this view.
uk: Базові налаштування для цього виду.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
uk: Відображати вид у вигляді сторінки, з URL-адресою і посиланнями в меню.

en: Display the view as a block.
uk: Показувати вид як блок.

en: Attachments added to other displays to achieve multiple views in the same view.
uk: Долучення додаються до інших відображень для поєднання кількох видів в одному виді.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
uk: Відображення виду у вигляді потоку на кшталт RSS.

en: Displays rows one after another.
uk: Відображення рядків один за одним.

en: Displays rows as an HTML list.
uk: Показувати рядки як HTML-список.

en: Displays rows in a grid.
uk: Відображення рядків у вигляді сітки.

en: Displays rows in a table.
uk: Відображення рядків у вигляді таблиці.

en: Displays the default summary as a list.
uk: Відображення базового резюме у вигляді списку.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
uk: Відображати резюме неформатованим, з можливістю вибору опції один за одним або в рядок.

en: Generates an RSS feed from a view.
uk: Створення з виду RSS потоку.

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Will be available to all users.
uk: Буде доступно всім користувачам

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
uk: Доступ буде надано користувачам будь-якої вказаної ролі.

en: No caching of Views data.
uk: Без кешування даних модуля Види.

en: Time-based
uk: Базовано на часі

en: Simple time-based caching of data.
uk: Просте кешування даних базоване на часі.

en: sort criteria
uk: критерії сортування

en: Sort criterion
uk: Критерій сортування

en: sort criterion
uk: критерій сортування

en: filter
uk: фільтр

en: Aggregator items are imported from external RSS and Atom news feeds.
uk: Елементи збирача імпортуються з зовнішніх потоків новин RSS чи Atom.

en: The title of the aggregator item.
uk: Заголовок елементу збиральника.

en: The link to the original source URL of the item.
uk: Посилання на URL оригінального джерела елемента.

en: The author of the original imported item.
uk: Автор оригінального імпортованого елементу.

en: The actual content of the imported item.
uk: Актуальний вміст імпортованого елементу.

en: The date the original feed item was posted. (With some feeds, this will be the date it was imported.)
uk: Дата публікації оригінального елементу потоку. (Для деяких потоків це може бути дата імпортування.)

en: Feed ID
uk: ID потоку

en: The unique ID of the aggregator feed.
uk: Унікальний ідентифікатор потоку збиральника.

en: The title of the aggregator feed.
uk: Заголовок збиральника потоку.

en: The link to the source URL of the feed.
uk: Посилання на URL джерела потоку.

en: The date the feed was last checked for new content.
uk: Дата останньої перевірки потоку на новий вміст.

en: The description of the aggregator feed.
uk: Опис збиральника потоку.

en: The unique ID of the aggregator category.
uk: Унікальний ідентифікатор категорії збиральника.

en: The title of the aggregator category.
uk: Заголовок категорії збиральника.

en: Display the aggregator item using the data from the original source.
uk: Відображати елемент збиральника за допомогою даних з оригінального джерела.

en: The book the node is in.
uk: Книга, в якій міститься матеріал.

en: The weight of the book page.
uk: Вага сторінки книги.

en: The depth of the book page in the hierarchy; top level books have a depth of 1.
uk: Глибина книжкових сторінок в ієрархії; верхній рівень підшивки має глибину 1.

en: The parent book node.
uk: Матеріал батьківської книги.

en: The title of the comment.
uk: Заголовок коментаря.

en: The comment ID of the field
uk: Ідентифікатор коментаря поля

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
uk: Ім'я автора коментаря. Може бути відображене у вигляді посилання на домашню сторінку автора.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Адреса веб-сайту автора коментаря. Може бути відображена у вигляді посилання. Буде порожньою, якщо автором є зареєстрований користувач.

en: Post date
uk: Дата публікації

en: Provide a simple link to view the comment.
uk: Пряме посилання на перегляд коментаря.

en: Provide a simple link to edit the comment.
uk: Пряме посилання на редагування коментаря.

en: Provide a simple link to delete the comment.
uk: Пряме посилання на видалення коментаря.

en: The User ID of the comment's author.
uk: ID користувача, що є автором коментаря.

en: Parent CID
uk: CID батька

en: The Comment ID of the parent comment.
uk: ID батьківського коментаря.

en: Last comment time
uk: Час останнього коментаря

en: Date and time of when the last comment was posted.
uk: Дата й час публікації останнього коментаря.

en: Last comment author
uk: Автор останнього коментаря

en: The name of the author of the last posted comment.
uk: Ім'я автора останнього опублікованого коментаря.

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The number of comments a node has.
uk: Кількість коментарів до матеріалу.

en: Updated/commented date
uk: Дата оновлення/коментування

en: The most recent of last comment posted or node updated time.
uk: Найпізніша із двох дат - дати останнього опублікованого коментаря або дати оновлення матеріалу.

en: The number of new comments on the node.
uk: Кількість нових коментарів до матеріалу.

en: Comment status
uk: Стан коментаря

en: Whether comments are enabled or disabled on the node.
uk: Чи увімкнені коментарі у цього матеріалу.

en: User posted or commented
uk: Користувач опублікував чи прокоментував

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
uk: Відображати матеріал лише якщо користувач його опублікував або додав коментар.

en: Display the comment with standard comment view.
uk: Відображати коментарі у стандартному вигляді.

en: Display the comment as RSS.
uk: Відображати коментарі у вигляді RSS потоку.

en: Link to contact page
uk: Посилання на сторінку контактів

en: Provide a simple link to the user contact page.
uk: Пряме посилання на сторінку з персональною формою контактів користувача.

en: Locale source
uk: Вихідна мова

en: A source string for translation, in English or the default site language.
uk: Рядок, що є джерелом для перекладу, на англійській або стандартній мові сайту.

en: The ID of the source string.
uk: ID вихідного рядка.

en: A description of the location or context of the string.
uk: Опис місця розташування або контексту рядка.

en: The group the translation is in.
uk: Група, до якої належить переклад.

en: The full original string.
uk: Повний оригінальний текст.

en: The version of Drupal core that this string is for.
uk: Версія ядра Drupal, до якої належить цей рядок.

en: Provide a simple link to edit the translations.
uk: Пряме посилання на редагування перекладів.

en: Locale target
uk: Кінцева мова

en: The full translation string.
uk: Рядок повного перекладу.

en: The language this translation is in.
uk: Мова цього перекладу.

en: Singular LID
uk: LID однини

en: The ID of the parent translation.
uk: ID батьківського перекладу.

en: Whether or not the translation is plural.
uk: Чи цей переклад є множиною.

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Published or admin
uk: Опубліковано або адміністування

en: Created year + month
uk: Рік + місяць створення

en: Created year
uk: Рік створення

en: Created month
uk: Місяць створення

en: Created day
uk: День створення

en: Created week
uk: Тиждень створення

en: Updated year + month
uk: Рік + місяць оновлення

en: Updated year
uk: Рік оновлення

en: Updated month
uk: Місяць оновлення

en: Updated day
uk: День оновлення

en: Updated week
uk: Тиждень оновлення

en: Node revision
uk: Редакція матеріалу

en: The log message entered when the revision was created.
uk: Повідомлення у журнал, котре вводиться під час створення редакції

en: Revert link
uk: Посилання повернення

en: Provide a simple link to revert to the revision.
uk: Пряме посилання для повернення редакції.

en: Filter by access.
uk: Фільтрувати за доступом.

en: Has new content
uk: Має новий вміст

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
uk: Відображення %display не має контролю доступа і тому не містить фільтрів для опублікованих матеріалів.

en: Poll
uk: Опитування

en: Whether the poll is open for voting.
uk: Чи відкрите дане опитування для голосування.

en: Profile textfield
uk: Текстове поле профілю

en: Profile textarea
uk: Текстова область профілю

en: Profile checkbox
uk: Прапорець профілю

en: Profile URL
uk: URL профілю

en: Profile selection
uk: Вибір профілю

en: Profile freeform list %field-name.
uk: Вільнозаповнюваний список профілю %field-name.

en: Profile date %field-name.
uk: Дата профілю %field-name.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
uk: Вага об'єкту пошуку. Не використовується, якщо відсутній фільтр пошуку.

en: Links from
uk: Вихідні посилання

en: Other nodes that are linked from the node.
uk: Інші матеріали, на які посилається цей матеріал.

en: Links to
uk: Вхідні посилання

en: Other nodes that link to the node.
uk: Інші матеріали, які посилаються на цей матеріал.

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: The terms to search for.
uk: Терміни, які необхідно знайти.

en: Display the results with standard search view.
uk: Відображати результати пошуку за допомогою стандартного виду пошуку.

en: Total views
uk: Усього переглядів

en: The total number of times the node has been viewed.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: The total number of times the node has been viewed today.
uk: Загальна кількість переглядів матеріалу за сьогодні.

en: Most recent view
uk: Найостанніший перегляд

en: The most recent time the node has been viewed.
uk: Час останнього перегляду матеріалу.

en: Stores site access information.
uk: Зберігає інформацію про доступ до сайту.

en: Browser session ID of user that visited page.
uk: Ідентифікатор сеансу браузера користувача, що відвідав сторінку.

en: Title of page visited.
uk: Заголовок переглянутої сторінки.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
uk: Внутрішній шлях до відвіданої сторінки (відносно папки, де встановлено Drupal).

en: Referrer URI.
uk: URI джерела.

en: Hostname of user that visited the page.
uk: Назва хоста користувача, що відвідав сторінку.

en: The user who visited the site.
uk: Користувачі, що відвідали сайт.

en: Time in milliseconds that the page took to load.
uk: Час завантаження сторінки в мілісекундах.

en: Timestamp of when the page was visited.
uk: Мітка часу відвідування сторінки.

en: Files maintained by Drupal and various modules.
uk: Файли підтримуються Drupal і різними модулями.

en: The ID of the file.
uk: Ідентифікатор файла.

en: The name of the file.
uk: Назва файла.

en: The path of the file.
uk: Шлях до файлу.

en: The mime type of the file.
uk: Mime-тип файлу.

en: The status of the file.
uk: Стан файла.

en: The date the file was uploaded.
uk: Дата відвантаження файла.

en: Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
uk: Назва словника, до якого належить термін. Це буде словник якого завгодно терміна у полі "Таксономія: Термін" і в такий же спосіб можуть бути створені дублікати.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
uk: Терміни таксономії, пов'язані з матеріалом.

en: Taxonomy term name.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The term weight field
uk: Поле ваги терміна

en: The description associated with a taxonomy term.
uk: Опис пов'язаний з терміном таксономії.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
uk: Фільтрувати результати поля "Таксономія: Термін" за певним словником.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
uk: Показ всіх термінів таксономії зазначених словників, що пов'язані з матеріалом.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
uk: Батьківський термін для терміна. Якщо використовується словник, в якому дозволено декілька батьків, це може спричинити появу дублікатів.

en: The parent term of the term.
uk: Батьківський термін терміна.

en: Node translation
uk: Переклад матеріалу

en: Translation set node ID
uk: ID набору перекладів матеріалу

en: The ID of the translation set the content belongs to.
uk: Ідентифікатор набору перекладів, до якого належить матеріал.

en: Source translation
uk: Базовий переклад

en: The source that this content was translated from.
uk: Джерело, з якого перекладено цей  матеріал.

en: Versions of content in different languages.
uk: Версії матеріалу у різних мовах.

en: Child translation
uk: Дочірній переклад

en: Outdated
uk: Застарілий

en: The user ID
uk: Ідентифікатор користувача

en: The user or author name.
uk: Ім'я користувача або автора.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
uk: Адреса електронної пошти даного користувача. Це поле зазвичай не показується користувачам, тому будьте обережні при її використанні.

en: Language of the user
uk: Мова користувача

en: The user's picture, if allowed.
uk: Зображення користувача. якщо дозволено.

en: The date the user was created.
uk: Дата створення користувача.

en: The user's last access date.
uk: Дата останнього візиту користувача.

en: The user's last login date.
uk: Остання дата входу користувача

en: Whether a user is active or blocked.
uk: Активний користувач чи заблокований.

en: The user's signature.
uk: Підпис користувача

en: Provide a simple link to edit the user.
uk: Пряме посилання на редагування користувача.

en: Roles that a user belongs to.
uk: Ролі, до яких належить користувач.

en: User ID from URL
uk: ID користувача з URL-адреси

en: User ID from logged in user
uk: ID користувача, що увійшов на сайт

en: Randomize the display order.
uk: Зробити послідовність відображення випадковою.

en: Null
uk: Пусто

en: Provide custom text or link.
uk: Введення власного тексту або посилання.

en: View result counter
uk: Лічильник результатів виду

en: Displays the actual position of the view result
uk: Показ поточної позиції у результатах виду

en: Link this field to its aggregator category page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку категорій збиральника

en: No user
uk: Нема користувача

en: Link this field to its comment
uk: Зробити це поле посиланням на його коментар

en: Show teaser-style link
uk: Показувати посилання у вигляді анонса

en: Link this field to new comments
uk: Зробити це поле посиланням на нові коментарі

en: contact
uk: контакт

en: Contact %user
uk: Контактувати з користувачем %user

en: Unknown group
uk: Невідома група

en: Unknown language
uk: Невідома мова

en: Current user's language
uk: Мова поточного користувача

en: Default site language
uk: Базова мова сайту

en: No language
uk: Немає мови

en: Current installed version
uk: Теперішня встановлена версія

en: Check for new comments as well
uk: Перевіряти нові коментарі також

en: Node IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори матеріалів, розділені "," або "+"

en: Build mode
uk: Режим створення

en: No alternate
uk: Нема альтернативних

en: Alternative sort
uk: Альтернативне сортування

en: Alternate sort order
uk: Альтернативний порядок сортування

en: On empty input
uk: На порожньому полі

en: Show None
uk: Не показувати нічого

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: Display score
uk: Відображає оцінку

en: Link this field to download the file
uk: Зробити це поле посиланням на завантаження файла

en: Set the breadcrumb for the term parents
uk: Встановити рядок навіґації для батьків терміна

en: If selected, the breadcrumb trail will include all parent terms, each one linking to this view. Note that this only works if just one term was received.
uk: Якщо позначено, рядок навіґації міститиме усі батьківські терміни, кожен з яких посилається на цей вид. Зверніть увагу, що це спрацьовує тільки якщо було отримано лише один термін.

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
uk: Глибина буде відповідати матеріалам, теґованим термінами в ієрархії. Наприклад, якщо у вас є термін  "фрукт" і дочірній термін "яблуко" глибиною 1 (або більше), тоді з фільтрація за терміном "фрукт" будуть отримані матеріали, що теґовані терміном "яблуко", так само як і терміном "фрукт". Якщо від'ємне, то все навпаки: пошук за терміном "яблуко", якщо глибина дорівнює -1 (або менше), також зачепить і матеріали з теґом "фрукт".

en: No vocabulary
uk: Без словника

en: Link this field to its taxonomy term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна таксономії

en: Link this field to its term page
uk: Зробити це поле посиланням на його сторінку терміна

en: Limit terms by vocabulary
uk: Обмежити терміни словником

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
uk: Виберіть словник, з якого будете вибирати терміни.

en: Dropdown
uk: Спадний список

en: Show hierarchy in dropdown
uk: Показувати ієрархію в списку, що випадає

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
uk: Вибрано неприпустимий словник. Змініть параметри.

en: Select terms from vocabulary @voc
uk: Виберіть терміни зі словника @voc

en: Select terms
uk: Вибір термінів

en: Unable to find term: @terms | Unable to find terms: @terms
uk[0]: Неможливо знайти термін: @terms
uk[1]: Неможливо знайти терміни: @terms
uk[2]: Неможливо знайти терміни: @terms

en: If you wish to validate for specific vocabularies, check them; if none are checked, all terms will pass.
uk: Якщо ви прагнете перевірити конкретні словники - позначте їх; якщо не позначено жодного - будуть пройдені всі терміни.

en: Term IDs separated by , or +
uk: Ідентифікатори термінів, розділені , або +

en: Current language
uk: Поточна мова

en: Translation option
uk: Параметр перекладу

en: The translation options allows you to select which translation or translations in a translation set join on. Select "Current language" or "Default language" to join on the translation in the current or default language respectively. Select a specific language to join on a translation in that language. If you select "All", each translation will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Параметри перекладу дозволяють обирати, який переклад або переклади з набору приєднувати. Оберіть опцію "Поточна мова" or "Стандартна мова", щоб приєднати переклад в поточній або стандартній мові відповідно. Оберіть особливу мову, щоб приєднати переклад в цій мові. Якщо ви оберете "Все", кожен переклад створюватиме новий рядок, що може викликати появу дублікатів.

en: To the user
uk: До користувача

en: With a mailto:
uk: З mailto:

en: Is the logged in user
uk: Чи користувач увійшов

en: Usernames
uk: Імена користувачів

en: Enter a comma separated list of user names.
uk: Введіть через кому список імен користувачів.

en: Unable to find user: @users | Unable to find users: @users
uk[0]: Неможливо знайти користувача: @users
uk[1]: Неможливо знайти користувачів: @users
uk[2]: Неможливо знайти користувачів: @users

en: Also look for a node and use the node author
uk: Також шукати матеріал і використовувати автора матеріалу

en: Only allow numeric UIDs
uk: Дозволені лише числові UID

en: Only allow string usernames
uk: Дозволені лише текстові імена користувачів

en: Allow both numeric UIDs and string usernames
uk: Дозволені як числові UID так і текстові імена користувачів

en: Restrict user based on role
uk: Обмежувати користувачів залежно від ролі

en: Restrict to the selected roles
uk: Обмежувати лише за обраними ролями

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
uk: Якщо жодної ролі не обрано, будуть дозволені користувачі будь-якої ролі.

en: Unrestricted
uk: Необмежено

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of other permissions.
uk: Лише користувачі з обраним прапорцем повноважень матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від інших повноважень.

en: No role(s) selected
uk: Жодної ролі(ролей) не обрано

en: Multiple roles
uk: Кілька ролей

en: Only the checked roles will be able to access this display. Note that users with "access all views" can see any view, regardless of role.
uk: Лише позначені ролі матимуть доступ до цього відображення. Зверніть увагу, що користувачі з повноваженням "доступ до усіх видів", можуть переглядати будь-який вид, незалежно від ролі.

en: You must select at least one role if type is "by role"
uk: Якщо тип "за роллю", то неообхідно вказати хоча б одну роль.

en: PHP validate code
uk: PHP-код перевірки

en: Never cache
uk: Ніколи не кешувати

en: Query results
uk: Результат запиту

en: The length of time raw query results should be cached.
uk: Тривалість кешування необроблених результатів запиту.

en: Rendered output
uk: Відтворюване виведення

en: The length of time rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість кешування генерованого HTML-виведення.

en: Broken field
uk: Пошкоджене поле

en: Change the title that this display will use.
uk: Зміна заголовку цього відображення.

en: Use AJAX
uk: Використовувати AJAX

en: Change whether or not this display will use AJAX.
uk: Вкажіть, чи це відображення буде використовувати AJAX.

en: Mini
uk: Міні

en: Change this display's pager setting.
uk: Зміна налаштування сторінкового навіґатора цього відображення.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: Specify whether this display will provide a "more" link.
uk: Вкажіть, чи буде в наявності посилання "Ще" у цього відображення.

en: Specify access control type for this display.
uk: Визначення типу контролю доступа для цього відображення.

en: Change settings for this access type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу доступу.

en: Specify caching type for this display.
uk: Визначення типу кешування для цього відображення.

en: Change settings for this caching type.
uk: Зміна налаштувань для цього типу кешування.

en: Link display
uk: Посилатися на відображення

en: Exposed form in block
uk: Розкрита форма у блоці

en: Allow the exposed form to appear in a block instead of the view.
uk: Дозволяє розкритій формі з'являтися у блоці замість виду.

en: Get information on how to theme this display
uk: Одержати інформацію про темізацію даного відображення

en: The title of this view
uk: Заголовок цього виду

en: This title will be displayed with the view, wherever titles are normally displayed; i.e, as the page title, block title, etc.
uk: Цей заголовок буде відображений з цим виду в тому місці, де зазвичай відображуються заголовки; тобто він матиме вигляд  заголовку сторінки, заголовку блоку тощо.

en: Use AJAX when available to load this view
uk: Використовувати AJAX для завантаження цього виду, якщо доступно

en: If set, this view will use an AJAX mechanism for paging, table sorting and exposed filters. This means the entire page will not refresh. It is not recommended that you use this if this view is the main content of the page as it will prevent deep linking to specific pages, but it is very useful for side content.
uk: Якщо встановлено, цей вид для сторінковості, сортування таблиці та розкритих фільтрів використовуватиме механізм AJAX. Отже при цьому не відбуватиметься оновлення цілої сторінки. Не рекомендується застосовувати, якщо цей вид є основним вмістом сторінки, оскільки перешкоджатиме глибоким зв'язкам з певними сторінками, але дуже зручне для бічного вмісту.

en: Unless you're experiencing problems with pagers related to this view, you should leave this at 0. If using multiple pagers on one page you may need to set this number to a higher value so as not to conflict within the ?page= array. Large values will add a lot of commas to your URLs, so avoid if possible.
uk: Залиште нуль, тільки якщо не виникає проблем з сторінковим навігатором цього виду.  Якщо на одній сторінці застосовується кілька сторінкових навігаторів, потрібно надати цьому числу більшого значення, так щоб не було конфліктів в межах масиву ?page= . Великі значення додадуть багато ком до URL-адрес, тому за можливості уникайте цього.

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість елементів, показуваних на сторінці. Вкажіть 0 для зняття обмежень.

en: Add a more link to the bottom of the display.
uk: Додати посилання  "Ще" в нижній частині відображення.

en: Create more link
uk: Створити посилання "Ще"

en: The text to display for the more link.
uk: Текст, що буде показаний на посиланні "Ще".

en: This will make the view display only distinct items. If there are multiple identical items, each will be displayed only once. You can use this to try and remove duplicates from a view, though it does not always work. Note that this can slow queries down, so use it with caution.
uk: Це налаштування дозволить відображати у виді лише унікальні елементи. Якщо в результат потраплять ідентичні елементи, то вони будуть відображатися тільки один раз. Можна спробувати цей спосіб аби прибрати з виду дублі, але іноді це може не спрацьовувати. Зверніть увагу, що це може сповільнити вибірку, тому використовуйте обережно.

en: Access restrictions
uk: Обмеження доступу

en: Access options
uk: Параметри доступу

en: Caching options
uk: Опції кешування

en: Display even if view has no result
uk: Показувати, навіть якщо вид порожній

en: How should this view be styled
uk: Оберіть стиль цього виду

en: If the style you choose has settings, be sure to click the settings button that will appear next to it in the View summary.
uk: Якщо обраний стиль має налаштування, обов'язково натисність кнопку налаштувань, що знаходиться поруч з ним в огляді Виду.

en: Style options
uk: Параметри стилю

en: Row style options
uk: Параметри стилю рядка

en: How should each row in this view be styled
uk: Оберіть стиль кожного рядка цього виду

en: Which display to use for path
uk: Яке відображення використовувати для адреси

en: Which display to use to get this display's path for things like summary links, rss feed links, more links, etc.
uk: Яке відображення використовувати, щоб отримати шлях цього відображення, наприклад, для посилань резюме, посилань rss-потоку, посилань "Ще" тощо

en: Display output
uk: Відображення виводу

en: Alternative display output
uk: Альтернативний стиль відображення

en: Style output
uk: Стиль виводу

en: Alternative style
uk: Альтернативний стиль

en: Row style output
uk: Стиль виводу - в рядок

en: Alternative row style
uk: Альтернативний стиль рядка

en: Field @field (ID: @id)
uk: Поле @field (ID: @id)

en: This section lists all possible templates for the display plugin and for the style plugins, ordered roughly from the least specific to the most specific. The active template for each plugin -- which is the most specific template found on the system -- is highlighted in bold.
uk: В цьому розділі перелічені усі можливі шаблони для плаґіну відображення і для плаґінів стилю, впорядковані від менш особливих до більш особливих. Активний шаблон для кожного плаґіна -- найбільш особливий шаблон, знайдений в системі -- виділений жирним шрифтом.

en: Change theme
uk: Змінити тему

en: Rescan template files
uk: Перечитати файли шаблона

en: <strong>Important!</strong> When adding, removing, or renaming template files, it is necessary to make Drupal aware of the changes by making it rescan the files on your system. By clicking this button you clear Drupal's theme registry and thereby trigger this rescanning process. The highlighted templates above will then reflect the new state of your system.
uk: <strong>Важливо!</strong>При додаванні, видаленні чи перейменуванні файлів шаблону необхідно повідомити Drupal про зміни, змусивши його пересканувати файли у системі. Клацання на цій кнопці очистить реєстр теми Drupal і тим самим запустить процесс пересканування. Підсвічені вище шаблони будуть відображати новий стан системи.

en: Theming information (display)
uk: Інформація щодо темізації (відображення)

en: Back to !info.
uk: Повернутись до !info

en: theming information
uk: Інформація щодо темізації

en: This display has no theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо темізації

en: This is the default theme template used for this display.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому відобрежанні.

en: This is an alternative template for this display.
uk: Це альтернативний шаблон для цього відображення.

en: Theming information (style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль)

en: This display has no style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації

en: This is the default theme template used for this style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі.

en: This is an alternative template for this style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю.

en: Theming information (row style)
uk: Інформація щодо темізації (стиль рядка)

en: This display has no row style theming information
uk: Це відображення не містить інформації щодо стильової темізації рядка

en: This is the default theme template used for this row style.
uk: Це шаблон активної теми використовуваний в цьому стилі рядка.

en: This is an alternative template for this row style.
uk: Це альтернативний шаблон для цього стилю рядка.

en: Put the exposed form in a block
uk: Помістити розкриту форму у блок

en: If set, any exposed widgets will not appear with this view. Instead, a block will be made available to the Drupal block administration system, and the exposed form will appear there. Note that this block must be enabled manually, Views will not enable it for you.
uk: Якщо встановлено, будь-які розкриті віджети в цьому виді не будуть доступні. Натомність, в системі адміністрування блоків Drupal буде в наявності блок, і розкрита форма з'явиться в ньому. Зверніть увагу, що цей блок необхідно вмикати вручну, бо модуль Види його не вмикатиме.

en: File found in folder @template-path
uk: Файл знайдений у папці @template-path

en: (File not found, in folder @template-path)
uk: (Файл не знайдений у папці @template-path)

en: Display "@display" uses fields but there are none defined for it or all are excluded.
uk: Відображення "@display" використовує поля, але жодного з них не визначено або всі вони вилучені.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
uk: Відображення "@display" використовує шлях, проте цей шлях не визначено.

en: Display "@display" has an invalid style plugin.
uk: Відображення "@display" має неприпустимий плаґін стилю.

en: Exposed form: @view-@display_id
uk: Розкрита форма: @view-@display_id

en: Attachment settings
uk: Налаштування долучення

en: Inherit exposed filters
uk: Успадковувати розкриті фільтри

en: Multiple displays
uk: Сукупність відображень

en: Should this display inherit its exposed filter values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення розкритих фільтрів з батьківського відображення, до якого він приєднаний?

en: Attach before or after the parent display?
uk: Долучити перед або після батьківського відображення?

en: Select which display or displays this should attach to.
uk: Виберіть, до якого відображення або відображень потрібно долучити вкладення.

en: Block admin description
uk: Опис блоку для Адміністратора.

en: Block caching type
uk: Тип кешування блоку

en: This sets the default status for Drupal's built-in block caching method; this requires that caching be turned on in block administration, and be careful because you have little control over when this cache is flushed.
uk: Цим встановлюється початковий стан вбудованого методу кешування блоку в Drupal; для цього необхідно увімкнути кешування на сторінці адміністрування блоків і бути обережним, оскільки коли цей кеш очищено, ситуація не контрольована.

en: Using the site name
uk: Використання назви сайту

en: Use the site name for the title
uk: Використовувати назву сайту для заголовка

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
uk: Іконка потоків буде доступна тільки для обраних відображень.

en: No menu
uk: Без меню

en: Normal: @title
uk: Звичайний: @title

en: Tab: @title
uk: Вкладка: @title

en: Change settings for the parent menu
uk: Зміна налаштувань батьківського меню

en: The menu path or URL of this view
uk: Шлях меню чи URL-адреса цього виду

en: Menu item entry
uk: Вміст пункту меню

en: No menu entry
uk: Без пункта меню

en: Normal menu entry
uk: Звичайний пункт меню

en: Menu tab
uk: Вкладка меню

en: Default menu tab
uk: Базова вкладка меню

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний для цього пункту.

en: If set to normal or tab, enter the text to use for the menu item's description.
uk: Якщо обрано звичайний пункт або вкладку, то введіть текст, використовуваний як опис цього пункту.

en: Insert item into an available menu.
uk: Додати пункт у наявне меню.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
uk: Для вибору меню необхідна активація модуля меню.

en: The lower the weight the higher/further left it will appear.
uk: Чим менша вага тим важче/лівіше він знаходиться.

en: Default tab options
uk: Базові параметри вкладки

en: When providing a menu item as a tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
uk: Якщо пункт меню пропонується у вигляді вкладки, системі Drupal необхідно знати, який пункт меню буде батьківським для цієї вкладки. Іноді батько вже існує, а іноді потрібно його створювати. Шлях батьківського пункту завжди буде з прибраною останньою частиною. Тобто, якщо шлях цього виду <em>foo/bar/baz</em>, тоді батьківський шлях буде  <em>foo/bar</em>.

en: Already exists
uk: Вже існує

en: If creating a parent menu item, enter the title of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його заголовок.

en: If creating a parent menu item, enter the description of the item.
uk: Якщо батьківський пункт меню створюється, введіть його опис.

en: If the parent menu item is a tab, enter the weight of the tab. The lower the number, the more to the left it will be.
uk: Якщо батьківський пункт меню є вкладкою, введіть вагу вкладки. Чим менше число, тим лівіше вона розташовуватиметься.

en: "$arg" is no longer supported. Use % instead.
uk: "$arg" більше не підтримується. Замість нього використовуйте %

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
uk: "%" більше не може використовуватися в якості першого сегменту шляху.

en: Views cannot create normal menu items for paths with a % in them.
uk: Модуль Види не може створити звичайні пункти меню для шляхів в яких містяться % .

en: A display whose path ends with a % cannot be a tab.
uk: Відображення, шлях якого завершується на % не може бути вкладкою.

en: Title is required for this menu type.
uk: Для цього типу меню необхідний заголовок.

en: Inline fields
uk: Вбудовані поля

en: The separator may be placed between inline fields to keep them from squishing up next to each other. You can use HTML in this field.
uk: Розділювач може розташовуватися між вбудованими полями, щоб вони не з’єднувались одне з одним. В цьому полі можливе використання HTML-коду.

en: You may optionally specify a field by which to group the records. Leave blank to not group.
uk: Необов'язково можна вказати поле, за яким будуть групуватися записи. Щоб не групувати залиште порожнім.

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
uk: Стилю @style потрібно вказати стиль рядка, але плаґін рядка невірний.

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
uk: В горизонтальнім розташуванні елементи розміщуються починаючи від верхнього лівого кута праворуч. У вертикальнім розташуванні - від верхнього лівого кута донизу.

en: RSS description
uk: Опис RSS

en: This will appear in the RSS feed itself.
uk: З'являтиметься безпосередньо в RSS-потоці.

en: Display record count with link
uk: Відображати лічильник записів у вигляді посилання

en: Override number of items to display
uk: Перезаписати кількість відображуваних елементів

en: Display items inline
uk: Відображення елементів без розділювачів

en: You need at least one field before you can configure your table settings
uk: Для можливості конфігурування таблиці необхідно додати хоча б одне поле

en: Override normal sorting if click sorting is used
uk: Змінити звичайне сортування, якщо можна сортувати клацанням

en: Enable Drupal style "sticky" table headers (Javascript)
uk: Увімкнути "прикріплені" заголовки таблиц в стилі Drupal (Javascript)

en: (Sticky header effects will not be active for preview below, only on live output.)
uk: (Ефект прикріплених заголовків не відображуєтся у попередньому перегляді, лише у реальному показі.)

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
uk: Розмістите поля в колонки; можна поєднати кілька полів в одній колонці.  При цьому, зазначений роздільник колонки буде використовуватися для поділу полів. Позначте прапорець сортування, аби можна було сортувати колонку клацанням, а також радіокнопку сортування за промовчанням, аби визначити колонку з таким сортуванням. Також можна керувати послідовністю колонок та міток полів у розділі "Поля".

en: The style selected does not utilize fields.
uk: Обраний стиль не використовує поля.

en: None defined
uk: Не зазначено

en: This view is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
uk: Цей вид наразі редагується користувачем !user, і тому заблокований для редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. Клацніть тут, щоб <a href="!break">перервати це блокування</a>.

en: New view
uk: Новий вид

en: Changed view
uk: Змінений вид

en: View %name, displaying items of type <strong>@base</strong>.
uk: Вид %name, відображення елементів типу <strong>@base</strong>.

en: Live preview
uk: "Живий" попередній перегляд

en: @current of @max
uk: @current з @max

en: Administration menu
uk: Адміністративне меню

en: PHP filter
uk: PHP фільтр

en: Formatted html link
uk: Форматоване html-посилання

en: Must users preview posts before submitting?
uk: Чи переглядати користувачеві допис перед надсиланням?

en: Cache table for the Gravatar module to store already processed and cached images.
uk: Кеш таблиця для модуля Gravatar для зберігання вже опрацьованих і кешованих зображень.

en: Integrate Gravatar pictures registered at Gravatar.com in Drupal sites
uk: Вмикає фото Gravatar, зареєстровані на сайти Gravatar.com для сайтів Друпал.

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
uk: Спроба перезапустити крон, коли він працює.

en: Cron run completed.
uk: Запуск крону завершено.

en: - All -
uk: - Усе -

en: HTTP request status
uk: Статус запиту HTTP

en: Fails
uk: Збій

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: You can:
uk: Ви можете:

en: Compact
uk: Компактний

en: Aspect ratio
uk: Пропорції

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Textarea
uk: Текстова область

en: Import code
uk: Імпорт коду

en: Allow multiple values
uk: Дозволити декілька значень

en: The maximum length of the field in characters.
uk: Максимальна довжина поля в символах.

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Compare
uk: Порівняння

en: Dependency
uk: Залежність

en: Hide content translation links
uk: Приховування посилань перекладу матеріалу

en: Hide the links to translations in content body and teasers. If you choose this option, switching language will only be available from the language switcher block.
uk: Приховування посилань для перекладу в тілі і анонсі матеріалу. Якщо оберете це - зміна мови буде доступною лише з блоку перемикання мови

en: Select translations for %title
uk: Оберіть переклади для %title

en: Alternatively, you can select existing nodes as translations of this one or remove nodes from this translation set. Only nodes that have the right language and don't belong to other translation set will be available here.
uk: Також можна обрати в якості перекладу існуючі матеріали або вилучити матеріали з цього набору перекладів. Тут будуть доступні лише матеріали з відповідною мовою і котрі не входять до жодного іншого набору перекладів.

en: Update translations
uk: Оновити переклади

en: Added a node to the translation set. | Added @count nodes to the translation set.
uk[0]: До набору перекладів додано матеріал.
uk[1]: До набору перекладів додано @count матеріали.
uk[2]: До набору перекладів додано @count матеріалів.

en: Removed a node from the translation set. | Removed @count nodes from the translation set.
uk[0]: З набору перекладів вилучено матеріал.
uk[1]: З набору перекладів вилучено @count матеріали.
uk[2]: З набору перекладів вилучено @count матеріалів.

en: This module improves support for multilingual content in Drupal sites:
uk: Цей модуль надає підтримку багатомовності матеріалів для Друпал базованих сайтів

en: Shows content depending on page language.
uk: Відображує матеріал залежно від мови сторінки.

en: Handles multilingual variables.
uk: Обробляє багатомовні змінні.

en: Extended language option for chosen content types. For these content types transations will be allowed for all defined languages, not only for enabled ones.
uk: Розширений параметр мови для обраних типів матеріалу. Для цих типів переклади будуть доступні для всіх зазначених мов, а не тільки для увімкнених.

en: Provides a block for language selection and two theme functions: <em>i18n_flags</em> and <em>i18n_links</em>.
uk: Надає блок для вибору мови і дві функції теми: <em>i18n_flags</em> та <em>i18n_links</em>.

en: This is the base module for several others adding different features:
uk: Це базовий модуль для декількох інших, що додають різноманітні можливості:

en: Multilingual menu items.
uk: Багатомовні пункти меню

en: Multilingual taxonomy adds a language field for taxonomy vocabularies and terms.
uk: Багатомовна таксономія додає поле мови для словників та термінів таксономії.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@i18n">Internationalization module</a>.
uk: Додаткову інформацію дивіться у розділі онлайнового довідника про <a href="@i18n">модуль Інтернаціоналізація</a>.

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
uk: Для вмикання підтримки багатомовності для спеціальних типів матеріалу відвідайте <a href="@configure_content_types">налаштування типів матеріалів</a>.

en: Extended language support
uk: Розширена підтримка багатомовності

en: If enabled, all defined languages will be allowed for this content type in addition to only enabled ones. This is useful to have more languages for content than for the interface.
uk: Якщо увімкнено, всі зазначені мови будуть доступні для цього типу матеріала на додаток до увімкнених. Це корисно, якщо у Вас в наявності більше мов для матеріалів чим для інтерфейсу.

en: Extended, but not displayed - All defined languages will be allowed for input, but not displayed in links.
uk: Розширено але не відображено - Всі зазначені мови будуть доступні для введення, але не відображені в посиланнях

en: Configure extended options for multilingual content and translations.
uk: Налаштування розширених параметрів для багатомовного вмісту та перекладів.

en: The value of the variable.
uk: Значення змінної.

en: Extends Drupal support for multilingual features.
uk: Розширює Друпал підтримкою багатомовності

en: This module provides support for multilingual blocks.
uk: Цей модуль надає підтримку багатомовних блоків

en: You can set up a language for a block or define it as translatable:
uk: Ви можете встановлювати мову для блоку або визначати його як доступний для перекладу:

en: Blocks with a language will be displayed only in pages with that language.
uk: Блоки з мовою можуть бути відображені тільки на сторінках із цією мовою.

en: Translatable blocks can be translated using the localization interface.
uk: Доступні для перекладу блоки можуть бути перекладені за допомогою інтерфейсу локалізації.

en: To search and translate strings, use the <a href="@translate-interface">translation interface</a> pages.
uk: Для пошуку і перекладу рядків, використовуйте сторінки <a href="@translate-interface">перекладу інтерфейсу</a>

en: Content type names
uk: Назви типів матеріалу

en: Content type descriptions were previously localized so they won't be affected.
uk: Описи типу матеріалу були попередньо перекладені, тому на них це не вплине.

en: Menu translation
uk: Переклад меню

en: Select text groups
uk: Вибір текстових груп

en: Refresh strings
uk: Оновити рядки

en: This will create all the missing strings for the selected text groups.
uk: Це створить всі рядки яких бракує для вибраних текстових груп.

en: This module adds support for other modules to translate user defined strings. Depending on which modules you have enabled that use this feature you may see different text groups to translate.
uk: Цей модуль додає до інших модулів підтримку перекладу визначених користувачем рядків. Залежності від модуля, в якому увімкнена ця функція ви можете бачити різні текстові групи для перекладу.

en: If you are missing strings to translate, use the <a href="@refresh-strings">refresh strings</a> page.
uk: Якщо втрачено рядки для перекладу, використовуйте сторінку <a href="@refresh-strings">оновлення рядків</a>

en: Read more on the <em>Internationalization handbook</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Translating user defined strings</a>.
uk: Читайте більше в <em>довіднику Багатомовності</em>: <a href="http://drupal.org/node/313293">Переклад строк, зазначених користувачем</a>.

en: On this page you can refresh and update values for user defined strings.
uk: На цій сторінці можна освіжити та оновити значення визначених користувачем рядків.

en: Use the refresh option when you are missing strings to translate for a given text group. All the strings will be re-created keeping existing translations.
uk: Використовуйте можливість оновлення, якщо знайдено втрачені рядки для перекладу в заданій текстовій групі. Всі текстові рядку будуть перестворені із збереженням наявних перекладів.

en: Use the update option when some of the strings had been previously translated with the localization system, but the translations are not showing up for the configurable strings.
uk: Використовуйте можливість оновлення, якщо деякі рядки були попередньо перекладені системою перекладів, але переклади для цих рядків не відображаються .

en: Already added languages
uk: Вже додані мови

en: Updated string %location for textgroup %textgroup: %string
uk: Оновлений рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: Created string %location for text group %textgroup: %string
uk: Створено рядок %location для текстової групи %textgroup: %string

en: String translation
uk: Переклад рядків

en: Provides support for translation of user defined strings.
uk: Надає можливість перекладу рядків, що визначив користувач.

en: This module synchronizes content taxonomy and fields accross translations:
uk: Цей модуль синхронізує таксономію матеріалу і полів між перекладами:

en: First you need to select which fields should be synchronized. Then, after a node has been updated, all enabled vocabularies and fields will be synchronized as follows:
uk: Спочатку потрібно обрати поля, котрі будуть синхронізовані. Потім, після оновлення матеріалу, всі увімкнені словники та поля будуть синхронізовані наступним чином:

en: All the node fields selected for synchronization will be set to the same value for all translations.
uk: Всім полям матеріалу, обраним для синхронізації, будуть встановлені однакові значення у всіх перекладах.

en: For multilingual vocabularies, the terms for all translations will be replaced by the translations of the original node terms.
uk: Для багатомовних словників, терміни для всіх перекладів будуть замінені перекладами базових термінів матеріалу

en: For other vocabularies, the terms will be just copied over to all the translations.
uk: Для інших словників, терміни будуть лише скопійовані до всіх перекладів

en: Note that permissions are not checked for each node. So if someone can edit a node and it is set to synchronize, all the translations will be synchronized anyway.
uk: Зверніть увагу, що для кожного матеріалу повноваження не перевіряються. Отже, якщо дехто матиме можливість редагувати матеріал і встановить для нього синхронізацію, то всі переклади будуть все одно синхронізовані.

en: To enable synchronization check content type options to select which fields to synchronize for each node type.
uk: Для вмикання синхронізації перевірте параметри типу матеріала для вибору полів для синхронізації кожного типу матеріалу

en: The list of available fields for synchronization will include some standard node fields and all CCK fields. You can add more fields to the list in a configuration variable. See README.txt for how to do it.
uk: Список всіх доступних полів для синхронізації буде включати деякі стандартні поля матеріалу і всі поля CCK. Ви можете додати більше полів в список в налагодженні змінної. Дивіться README.txt щодо того як це зробити.

en: Synchronizes taxonomy and fields accross translations of the same content.
uk: Синхронізує таксономію і поля між перекладами для самого матеріалу

en: Term translations have been updated.
uk: Переклади термінів було оновлено.

en: The term translation has been deleted.
uk: Переклад терміна було видалено.

en: Create new translation
uk: Створити новий переклад

en: This module adds support for multilingual taxonomy. You can set up multilingual options for each vocabulary:
uk: Цей модуль додає підтримку багатомовної таксономії. Ви можете налагодити багатомовність для кожного словника:

en: A language can be assigned globaly for a vocabulary.
uk: Мова для словника може бути призначена глобально.

en: Different terms for each language with translation relationships.
uk: Різні терміни для кожної мови із зв'язками перекладу

en: Terms can be common to all languages, but may be localized.
uk: Терміни можуть бути спільними для всіх мов, але можуть бути перекладені.

en: To set up multilingual options for vocabularies go to <a href="@configure_taxonomy">Taxonomy configuration page</a>.
uk: Для встановлення багатомовних параметрів для словників перейдіть до <a href="@configure_taxonomy">сторінки налагодження Таксономії</a>.

en: %capital_name is a localizable vocabulary. You will be able to translate term names and descriptions using the <a href="@translate-interface">translate interface</a> pages.
uk: %capital_name - словник з можливістю перекладу. Ви можете перекладати імена термінів і описи, використовуючи сторінки <a href="@translate-interface">перекладу інтерфейса</a>

en: %capital_name is a vocabulary with a fixed language. All the terms in this vocabulary will have %language language.
uk: %capital_name - це словник з фіксованою мовою. Всі терміни словника будуть мати мову %language

en: %capital_name is a full multilingual vocabulary. You will be able to set a language for each term and create translation relationships.
uk: %capital_name - повноцінний багатомовний словник. Можна встановити мову для кожного терміна і створити зв'язки в перекладах.

en: Translation mode
uk: Режим перекладу

en: This term belongs to a multilingual vocabulary. You can set a language for it.
uk: Цей термін належить багатомовному словнику. Ви можете встановити мову для нього

en: All terms in this vocabulary have a fixed language: %language
uk: Усі терміни в цьому словнику закріплені за мовою: %language

en: Taxonomy translation
uk: Переклад таксономії

en: Enables multilingual taxonomy.
uk: Вмикання багатомовності таксономії

en: Array
uk: Масив

en: Test message sending
uk: Тестове повідомлення відправлено

en: Debugging and development utilities for messaging package.
uk: Налагодження та розробка утиліт для роботи з пакетом повідомленнь.

en: Use the site information as the sender for notification messages or use account data from the user causing the event. WARNING: Selecting the last option (Full user data) may disclose private information to subscribers like the user e-mail address.
uk: Зазначте, що використовувати в якості імені відправника повідомлень. Можна використовувати або назву сайту, або ім’я користувача, або і’мя і дані його профіля. ПОПЕРЕДЖЕННЯ: останній варіант може розкрити приватні дані про користувачів, наприклад, e-mail адресу.

en: Temporarily disable all your subscriptions
uk: Тимчасово вимкнути всі ваші підписки

en: Enable all your subscriptions
uk: Увімкнути всі ваші підписки

en: You can temporarily disable this subscription for not getting notifications.
uk: Ви можете тимчасово вимкнути цю підписку, щоб не отримувати сповіщень.

en: Are you sure you want to enable all your subscriptions?
uk: Ви впевнені, що бажаєте ввімкнути всі ваші підписки?

en: You will get notifications again for all of them.
uk: Ви знову будете одержувати повідомлення по всіх підписках.

en: Are you sure you want to disable all your subscriptions?
uk: Ви впевнені, що бажаєте вимкнути всі ваші підписки?

en: You will stop getting notifications until you enable them again.
uk: Ви перестанете одержувати повідомлення, поки знову не ввімкнете їх.

en: All your subscriptions have been enabled.
uk: Всі ваші підписки були ввімкнені.

en: All your subscriptions have been disabled.
uk: Всі ваші підписки були вимкнені.

en: !type subscription
uk: Підписка на: !type

en: Group closing
uk: Закриття груп

en: Edit subscription
uk: Редагувати підписку

en: Content subscriptions are subscriptions to nodes that will produce notifications when a node is posted or updated or when a comment is posted for that nodes. Notifications will be sent only for published content so if you need to be notified of unpublished content waiting for approval you better use Triggers and Actions or some other module for that.
uk: Підписки на матеріали — це підписки на конкретні статті, пости, новини й т.п. Коли матеріал створюється, редагується або одержує коментар, підпищикам відправляється повідомлення. Повідомлення відправляються тільки для опублікованих матеріалів, тому якщо ви бажаєте отримувати повідомлення по неопублікованим матеріалам, наприклад, що вимагають ревізії, вам слід використовувати інший модуль: базові Triggers і Actions, додатковий Rules або щось ще.

en: On this page you can set which of the available subscription types are allowed. Alternatively you can select the <em>Set up for each content type</em> option and use the <a href="@content-type-settings">Administer Content types</a> page. These settings will be combined with permissions and other options (See user interface options if enabled) to determine which subscriptions will be finally available for users.
uk: На цій сторінці ви можете налаштувати, які типи підписок будуть використовуватись на сайті. Ці налаштування застосовуються до всіх типів матеріалів зразу. Ви також можете налаштувати тип підписок окремо для кожного типу матеріалів, для цього активуйте відповідний режим нижче і перейдіть на сторінку <a href="@content-type-settings">керування типами матеріалів</a>. Ці налаштування працюють у парі з дозволами (permissions) і іншими опціями. Перейдіть на вкладку Інтерфейс користувача, щоб побачити, які саме налаштування будуть доступні користувачу.

en: Please, check all your Notifications content settings and note the new options.
uk: Будь-ласка, перевірте всі налаштування сповіщень про оновлення матеріалів і зверніть увага на нові опції.

en: Limit the displayed taxonomy terms
uk: Ліміт відображення термінів таксономії

en: Recent blog posts
uk: Останні дописи у блозі

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Language name
uk: Назва мови

en: Edit language
uk: Редагувати мову

en: Add translation
uk: Додати переклад

en: Filter criteria
uk: Критерії фільтрування

en: Link ID
uk: ID посилання

en: list links
uk: показати список посилань

en: Edit category
uk: Змінити категорію

en: The content type %name has been updated.
uk: Тип матеріалу %name було оновлено.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип матеріалу %name було успішно додано.

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для перевпорядкування

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
uk: Зміни, виконані в цій таблиці, не будуть записані, доки не буде надіслано форму.

en: Equal
uk: Дорівнює

en: Upcoming
uk: Невдовзі

en: Created date.
uk: Дата створення.

en: HTTP response code
uk: Код HTTP-відповіді

en: Execute PHP code
uk: Виконати PHP-код

en: A redirect set for a specific language will always be used when requesting this page in that language, and takes precedence over redirects set for <em>All languages</em>.
uk: Установки переадресацій на конкретну мову завжди будуть використовуватися при запиті сторінки на цій мові, і мають пріоритет над установками переадресацій на сторінці <em>Усі мови</em>.

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: Display a warning message to users when they are redirected.
uk: Показувати користувачам при переадресації попереджуюче повідомлення.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
uk: Автоматично створювати переадресації при зміні синонімів адрес.

en: Never (do not discard)
uk: Ніколи (не відмовляйтеся)

en: Default redirect status
uk: Стан переадресації базове

en: Delete redirect
uk: Видалення переадресації

en: Search 404 settings
uk: Параметри Пошуку на сторінці 404

en: The page you requested does not exist. A search for %keys resulted in this page.
uk: Запитувана Вами сторінка неіснує. ВІдображено пошуко для %keys по сайту.

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
uk: Запитувана сторінка не існує. Для Вашої зручності здійснено пошук за запитом %keys.

en: Words to ignore
uk: Слова, що ігнорувати

en: Extensions to ignore
uk: Розширення для ігнорування

en: Extensions to abort search
uk: Розширення для зупинки пошуку

en: A search will not be performed for a query ending in these extensions. Separate extensions with a space, e.g.: "gif jpg jpeg bmp png". Do not include leading dot.
uk: Пошук для запитів, що закінчуються цими розширеннями, виконуватись не буде. Розширення вводити через пробіл, наприклад: "gif jpg jpeg bmp png". Крапку перед розширеннями не ставити.

en: Search 404
uk: Пошук 404

en: Tag ID
uk: Ідентифікатор тегу

en: Blue Lagoon (default)
uk: Блакитна Лагуна (стандартна)

en: Node reference: @field
uk: Посилання на матеріал: @field

en: As Stars
uk: У вигляді зірок

en: Rating (i.e. 4.2/5)
uk: Оцінка (напр. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
uk: Відсотки (напр. 92)

en: Configure site-wide widgets used for Fivestar rating.
uk: Налаштуйте загально-сайтові віджети для оцінок Fivestar.

en: Cancel rating
uk: Скасувати оцінку

en: Give it @star/@count
uk: Оцінка @star/@count

en: Your vote has been cleared.
uk: Ви забрали свій голос.

en: Your rating: <span>!stars</span>
uk: Ваша оцінка: <span>!stars</span>

en: No votes yet
uk: Голоси відсутні

en: Saving your vote...
uk: Зберігаємо Ваш голос...

en: Your vote has been saved.
uk: Ваша голос був збережений.

en: Deleting your vote...
uk: Видаляємо Ваш голос...

en: Your vote has been deleted.
uk: Ваш голос був видалений

en: Select rating
uk: Виберіть оцінку

en: <span>@count</span> vote | <span>@count</span> votes
uk[0]: <span>@count</span> голос
uk[1]: <span>@count</span> голоси
uk[2]: <span>@count</span> голосів

en: The requested page could not be found.
uk: Запитувану сторінку не знайдено.

en: The user account %id does not exist.
uk: Обліковий запис %id не існує.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
uk: Спроба скасувати неіснуючий обліковий запис: %id.

en: New topic
uk: Нова тема

en: Custom Filter
uk: Власний фільтр

en: Requirements problem
uk: Невідповідність вимогам

en: Database configuration
uk: Конфігурація бази даних

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
uk: Тип бази даних, де будуть зберігатися дані сайту @drupal.

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
uk: Назва бази даних, в якій будуть зберігатися дані @drupal. Ця база даних має бути створена до початку встановлення @drupal.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
uk: Якщо цією БД користуватеметься більш ніж 1 сайт, то додайте тут префікс %prefix до таблиць вашого сайту @drupal.

en: Select an installation profile
uk: Виберіть профіль встановлення

en: Choose language
uk: Вибір мови

en: Learn how to install Drupal in other languages
uk: Дізнайтеся, як встановити Друпал на інших мовах

en: (built-in)
uk: (вбудований)

en: No profiles available
uk: Доступні профілі відсутні

en: Drupal already installed
uk: Друпал вже встановлено

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
uk: <ul><li>Щоб почати спочатку необхідно очистити наявну базу даних.</li><li>Для встановлення в іншу базу даних, відредагуйте відповідним чином файл <em>settings.php</em> в теці <em>sites</em>.</li><li>Для оновлення вже використовуваної інсталяції, виконайте <a href="@base-url/update.php">сценарій оновлення</a>.</li><li>Перегляньте <a href="@base-url">існуючий сайт</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
uk: Встановлення @drupal

en: The installation has encountered an error.
uk: Помилка при встановленні.

en: Configure site
uk: Налаштування сайту

en: @drupal installation complete
uk: Встановлення @drupal завершено

en: Installed %module module.
uk: Встановлено модуль %module

en: Choose profile
uk: Вибір профілю

en: Verify requirements
uk: Перевірка вимог

en: Set up database
uk: Встановлення бази даних

en: Set up translations
uk: Встановлення перекладу

en: Install site
uk: Встановлення сайту

en: Finish translations
uk: Завершення перекладів

en: Site e-mail address
uk: Адреса електронної пошти веб-сайту

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
uk: <em>Від</em> адреси в автоматичних електронних листах під час реєстрації або запитів на нагадування паролів, та інших повідомленнях. (Використовуйте адресу із домену Вашого вебсайту, щоб не потрапити в спам.)

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
uk: Початково дати на сайті будуть відображатися в обраному часовому поясі.

en: Update notifications
uk: Сповіщення про оновлення

en: Check for updates automatically
uk: Автоматично перевіряти наявність оновлень

en: Removed orphaned action '%action' from database.
uk: З бази даних вилучено загублену дію '%action'.

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
uk: Запуск крону перевищив обмеження часу і був перерваний.

en: 1 byte | @count bytes
uk[0]: @count байт
uk[1]: @count байти
uk[2]: @count байтів

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
uk: Довжина !name не може перевищувати %max знаків, зараз його довжина %length знаків.

en: Illegal choice %choice in %name element.
uk: Неприпустимий вибір %choice в елементі %name.

en: GD2 image manipulation toolkit
uk: Засоби обробки зображень GD2

en: The GD toolkit is installed and working properly.
uk: Засоби обробки GD встановлені і працюють.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
uk: Визначає якість обробки зображень JPEG. Діапазон від 0 до 100. Більш високе значення означає кращу якість зображення, але більший розмір файла.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
uk: Засоби обробки зображень GD потребують встановленого та налаштованого модуля GD для PHP. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@url">Документація PHP про зображення</a>.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
uk: JPEG якість повинна бути числом між 0 і 100.

en: Right to left
uk: Справо наліво

en: Left to right
uk: Зліва направо

en: Predefined language
uk: Вбудовані мови

en: Custom language
uk: Власна мова

en: Add custom language
uk: Додати власну мову

en: Save language
uk: Зберегти мову

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
uk: Ідентифікатор мови згідно <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Код мови зазвичай складається з коду країни та, необов'язково, назви системи писемності або регіонального варіанту.<em>Приклади: "uk", "uk-UA", "ru-UA" та "zh-Hant".</em>

en: Language name in English
uk: Назва мови англійською

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
uk: Назва мови англійською. Буде доступна для перекладу на всі мови.

en: Native language name
uk: Рідна назва мови

en: Name of the language in the language being added.
uk: Назва мови на мові, що додається.

en: Language domain
uk: Домен мови

en: Direction that text in this language is presented.
uk: Напрямок читання тексту

en: The language %language (%code) already exists.
uk: Мова %language (%code) вже існує.

en: Invalid language code.
uk: Неприпустимий код мови.

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
uk: Створена мова %language і тепер вона доступна. Більше інформації можна знайти на <a href="@locale-help">сторінці допомоги</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
uk: Заборонено зазначати одночасно префікс адреси і домен.

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
uk: Для мови (%language) вже назначено домен (%domain)

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
uk: Тільки стандартна мова може мати порожніми і домен і префікс.

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
uk: Для мови (%language) вже створено префікс (%prefix)

en: The English language cannot be deleted.
uk: Англійську мову видалити неможливо.

en: The default language cannot be deleted.
uk: Стандартну мову видалити неможливо.

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
uk: Видалення мови знищить всі переклади інтерфейсу, пов'язані з нею, а всі матеріали в цій мові буде перепризначено на нейтральну мову. Цю дію неможливо відмінити.

en: Language negotiation configuration saved.
uk: Налаштування визначення мови збережені.

en: English (built-in)
uk: Англійська (вбудована)

en: String contains
uk: Рядок містить

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
uk: Щоб показати усі рядки, залишіть поле порожнім. Пошук є чутливим до регістру.

en: English (provided by Drupal)
uk: Англійська (надана Друпалом)

en: Search in
uk: Шукати

en: Both translated and untranslated strings
uk: Перекладені та неперекладені рядки

en: Only translated strings
uk: Лише перекладені рядки

en: Only untranslated strings
uk: Лише неперекладені рядки

en: Limit search to
uk: Обмеження пошуку

en: All text groups
uk: Всі текстові групи

en: Languages not yet added
uk: Мови, що поки не додані

en: Import translation
uk: Імпорт перекладу

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
uk: Файл перекладу формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Import into
uk: Імпортувати до мови

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
uk: Виберіть мову, до якої ви хочете додати рядки. Якщо обрана мова ще не налаштована, то її буде додано.

en: Text group
uk: Текстова група

en: Imported translations will be added to this text group.
uk: Імпортовані переклади будуть додані до цих текстових груп.

en: The language %language has been created.
uk: Мову %language було успішно створено.

en: Export translation
uk: Експортувати переклад

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
uk: Оберіть мову для експорту в формат Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
uk: Згенерувати файл шаблону Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) з усіма рядками, що є в локальній базі даних Drupal.

en: String not found.
uk: Рядка не знайдено.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
uk: Поданий рядок містить заборонений HTML: %string

en: The string has been saved.
uk: Рядок збережено.

en: The string has been removed.
uk: Рядок було видалено.

en: The language selected for import is not supported.
uk: Мова, що була вибрана для імпорту, не підтримується.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
uk: Файл перекладу  %filename не має заголовку або його заголовок пошкоджено.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
uk: Переклад було успішно імпортовано. Нових перекладених рядків: %number, оновлених рядків: %update, та видалених рядів: %delete.

en: Importing interface translations
uk: Імпортування перекладів інтерфейсу

en: Starting import
uk: Початок імпорту

en: Error importing interface translations
uk: Помилка імпорту перекладів інтерфейсу

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
uk: Спроба надсилання рядка перекладу з забороненим HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
uk: Мову %language (%code) було успішно створено.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
uk: Імпортовано %file в мову %locale: додано нових рядків:%number , оновлено: %update, та видалено: %delete.

en: Exported %locale translation file: %filename.
uk: Експортований файл перекладу для мови %locale: %filename.

en: Exported translation file: %filename.
uk: Експортований файл перекладу: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
uk: Оновлено файл перекладу JavaScript для мови %language.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
uk: Створено JavaScript файл перекладу для мови %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
uk: Видалено JavaScript файл перекладу для мови %language, через відсутність перекладу для цієї мови

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
uk: Сталася помилка під час створення JavaScript-файла перекладу для мови %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
uk[0]: 1 рядок перекладу пропущено через наявність забороненого HTML.
uk[1]: @count рядки перекладу пропущено через наявність забороненого HTML
uk[2]: @count рядків перекладу пропущено через наявність забороненого HTML

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
uk[0]: @count файл перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.
uk[1]: @count файли перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.
uk[2]: @count файлів перекладу було імпортовано для щойно встановлених модулів.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
uk[0]: Імпортовано @count файл перекладу для ввімкнених модулів
uk[1]: Імпортовано @count файла перекладу для ввімкнених модулів
uk[2]: Імпортовано @count файлів перекладу для ввімкнених модулів

en: Abkhazian
uk: Абхазька

en: Avestan
uk: Авестійська

en: Afrikaans
uk: Африкаанс

en: Akan
uk: Аканська

en: Amharic
uk: Амхарська

en: Assamese
uk: Ассамська

en: Avar
uk: Аварська

en: Aymara
uk: Аймара

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Bashkir
uk: Башкірська

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Bihari
uk: Біхарі

en: Bislama
uk: Біслама

en: Bambara
uk: Бамбара

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Tibetan
uk: Тібетська

en: Breton
uk: Бретонська

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Chechen
uk: Чеченська

en: Chamorro
uk: Чаморро

en: Corsican
uk: Корсіканська

en: Cree
uk: Крі

en: Old Slavonic
uk: Старослов’янська

en: Chuvash
uk: Чуваська

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Maldivian
uk: Мальдівська

en: Bhutani
uk: Бутані

en: Ewe
uk: Еве

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Estonian
uk: Естонська

en: Basque
uk: Баскська

en: Persian
uk: Перська

en: Fulah
uk: Фула

en: Faeroese
uk: Фарерська

en: Frisian
uk: Фризька

en: Irish
uk: Ірландська

en: Scots Gaelic
uk: Шотландська ґельська

en: Galician
uk: Галісійська

en: Guarani
uk: Ґуарані

en: Gujarati
uk: Ґуджаратська

en: Manx
uk: Менська

en: Hausa
uk: Гауса

en: Hiri Motu
uk: Гірі-моту

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Herero
uk: Гереро

en: Interlingua
uk: Інтерлінґва

en: Interlingue
uk: Інтерлінгва

en: Igbo
uk: Іґбо

en: Inupiak
uk: Інупіак

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Inuktitut
uk: Інуктитут

en: Javanese
uk: Яванська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: Kongo
uk: Конґолезька

en: Kikuyu
uk: Кікуйю

en: Kwanyama
uk: Кваньяма

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Greenlandic
uk: Ґренландська

en: Cambodian
uk: Кхмерська

en: Kannada
uk: Каннада

en: Kanuri
uk: Канурі

en: Kashmiri
uk: Кашмірська

en: Kurdish
uk: Курдська

en: Cornish
uk: Корнійська

en: Latin
uk: Латина

en: Luxembourgish
uk: Люксембурзька

en: Luganda
uk: Луґанда

en: Lingala
uk: Лінґала

en: Laothian
uk: Лаоська

en: Latvian
uk: Латвійська

en: Malagasy
uk: Малагасійська

en: Marshallese
uk: Маршальська

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Malayalam
uk: Малаялам

en: Mongolian
uk: Монгольська

en: Moldavian
uk: Молдовська

en: Marathi
uk: Маратхі

en: Malay
uk: Малайська

en: Maltese
uk: Мальтійська

en: Burmese
uk: Бірманська

en: North Ndebele
uk: Північна ндебеле

en: Nepali
uk: Непальська

en: Ndonga
uk: Ндонґа

en: Norwegian Bokmål
uk: Норвезька букмол

en: Norwegian Nynorsk
uk: Норвезька нюношк

en: South Ndebele
uk: Південна ндебеле

en: Chichewa
uk: Чева

en: Occitan
uk: Окситанська

en: Oromo
uk: Оромо

en: Oriya
uk: Орія

en: Ossetian
uk: Осетинська

en: Punjabi
uk: Пенджабська

en: Pali
uk: Палі

en: Pashto
uk: Пушту

en: Portuguese, Portugal
uk: Португальська, Португалія

en: Portuguese, Brazil
uk: Португальська, Бразилія

en: Quechua
uk: Кечуа

en: Rhaeto-Romance
uk: Ретороманська

en: Kirundi
uk: Кірунді

en: Kinyarwanda
uk: Руандійська

en: Sanskrit
uk: Санскрит

en: Sardinian
uk: Сардинська

en: Sindhi
uk: Сіндхі

en: Northern Sami
uk: Північно-саамська

en: Sango
uk: Санґо

en: Serbo-Croatian
uk: Сербо-хорватська

en: Sinhala
uk: Сингальська

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Samoan
uk: Самоанська

en: Shona
uk: Шона

en: Albanian
uk: Албанська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Siswati
uk: Сваті

en: Sesotho
uk: Сесото

en: Sudanese
uk: Суданська

en: Swahili
uk: Суахілі

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Telugu
uk: Телуґу

en: Tajik
uk: Таджицька

en: Thai
uk: Тайська

en: Tigrinya
uk: Тігрінья

en: Turkmen
uk: Туркменська

en: Tagalog
uk: Тагальська

en: Setswana
uk: Тсвана

en: Tsonga
uk: Тсонґа

en: Tatar
uk: Татарська

en: Twi
uk: Чві

en: Tahitian
uk: Таїтянська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Urdu
uk: Урду

en: Uzbek
uk: Узбецька

en: Venda
uk: Венда

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Wolof
uk: Волоф

en: Xhosa
uk: Кхоса

en: Yiddish
uk: Ідиш

en: Yoruba
uk: Йоруба

en: Zhuang
uk: Чжуанська

en: Chinese, Simplified
uk: Китайська, спрощена

en: Chinese, Traditional
uk: Китайська, традиційна

en: Zulu
uk: Зулу

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
uk: Помилка під час надсилання пошти(від %from до %to).

en: sort ascending
uk: сортувати за зростанням

en: sort descending
uk: сортувати за спаданням

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
uk: Операції над Unicode рядками емулюються задля кращої роботи. Інсталюйте <a href="@url">розширення PHP mbstring</a> для кращої підтримки Юнікоду.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Функція перезавантаження (overloading) мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.func_overload</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація введення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевітре налаштування <em>mbstring.encoding_translation</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація введення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_input</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація виведення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_output</em> у php.ini. За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@url">документації з PHP mbstring</a>.

en: Standard PHP
uk: Стандартний PHP

en: PHP Mbstring Extension
uk: Розширення PHP Mbstring

en: Unicode library
uk: Бібліотека Юнікод

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
uk: Не вдалося конвертувати кодування XML %s у UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
uk: Кодування не підтримується %s. Встановіть iconv, GNU recode або mbstring для PHP.

en: Parse error. Not well formed
uk: Помилка аналізу. Сформовано неправильно

en: Parse error. Request not well formed.
uk: Помилка аналізу. Запит сформовано неправильно.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
uk: Помилка на сервері. Хибний XML-RPC. Запит повинен бути methodCall.

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
uk: Помилка на сервері. Запитуваний метод %methodname не визначено.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
uk: Помилка на сервері. Хибне число параметрів методу.

en: Server error. Invalid method parameters.
uk: Помилка на сервері. Неправильні параметри методу.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
uk: Помилка на сервері. Запитуваної функції %method не існує.

en: Invalid syntax for system.multicall.
uk: Неправильний синтаксис запиту system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
uk: Рекурсивне звернення до system.multical заборонено.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
uk: Помилка на сервері. Не зазначено сигнатуру запитуваного методу %methodname.

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
uk: Назва потоку (або назва веб-сайту, що надає потік)

en: Categorize news items
uk: Категоризувати новинні елементи

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі елементи з потоку %feed?

en: checkboxes
uk: прапорці

en: multiple selector
uk: множинний селектор

en: Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
uk: Тисячі сайтів (зокрема новинні та блоґи) публікують свої останні заголовки та дописи у вигляді потоків, використовуючи певні стандартизовані формати на основі XML. Формати, які підтримується збирачем — <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, та <a href="@atom">Atom</a>.

en: Current feeds are listed below, and <a href="@addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed or feed category, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href="@block">blocks administration page</a>.
uk: Нижче наведені доступні потоки і <a href="@addfeed">можуть бути додані нові потоки</a>. Також для кожного потоку або категорії на адміністративній сторінці <a href="@block">Блоки</a> можна увімкнути блок <em>Останні елементи</em>.

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
uk: Додавання потоку в форматі  RSS, RDF або Atom. Потік може містити лише один елемент

en: Categories allow feed items from different feeds to be grouped together. For example, several sport-related feeds may belong to a category named <em>Sports</em>. Feed items may be grouped automatically (by selecting a category when creating or editing a feed) or manually (via the <em>Categorize</em> page available from feed item listings). Each category provides its own feed page and block.
uk: Категорії дозволяють групувати разом елементи з різноманітних потоків. Наприклад, кілька спортивно орієнтованих потоків можна додати до категорії <em>Спорт</em>. Елементи потоку можуть бути згруповані автоматично (вибором категорії при створенні чи редагуванні потоку) або вручну (через сторінку <em>Категорії</em>, доступну зі списків елементів потоку). Для кожної категорія створюється своя сторінка потоку і блок.

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
uk: Налаштування вмісту, що збираються з інших сайтів, їх частоти опитувань і категорізації.

en: Update items
uk: Оновити елементи

en: Edit feed
uk: Редагувати потік

en: No blocks in this region
uk: В цій області блоки відсутні

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
uk: Блок %info було приєднано до неприпустимої області %region і тому його вимкнено.

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
uk: Зміни до нового розташування блоків не будуть збережені, поки не буде натиснено кнопку <em>Зберегти блоки</em>.

en: Post new blog entry.
uk: Додати запис у блоґ

en: You are not allowed to post a new blog entry.
uk: Ви не можете створити новий запис у блозі.

en: You have not created any blog entries.
uk: Жодного запису до блоґу ви не додавали .

en: !author has not created any blog entries.
uk: У блозі немає записів користувача !author.

en: No blog entries have been created.
uk: Жодного запису в блозі не створено.

en: Blog entry
uk: Запис у блозі

en: View recent blog entries
uk: Переглянути останні записи у блозі

en: Read !username's latest blog entries.
uk: Прочитати останні записи в блозі користувача !username.

en: !username's blog
uk: блоґ користувача !username

en: Read the latest blog entries.
uk: Читати останні дописи у блозі.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
uk: Тип матеріалу для посилання %add-child повинен бути одним з обраних у якості дозволених.

en: Save book pages
uk: Зберегти сторінки книги

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
uk: Ця книга щойно була змінена іншим користувачем, тому зміни не можуть бути збережені.

en: Title changed from %original to %current.
uk: Замінено заголовок з %original на %current.

en: Updated book %title.
uk: Оновлено книгу %title.

en: book: updated %title.
uk: книга: оновлено %title.

en: Update book outline
uk: Оновити підшивку книги

en: Remove from book outline
uk: Прибрати з підшивки книги.

en: No changes were made
uk: Жодних змін не виконано

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
uk: Цей допис булу додано до обраної книги. Тепер можна зпозиціонувати його відносно інших сторінок.

en: The book outline has been updated.
uk: Підшивку книги було змінено.

en: There was an error adding the post to the book.
uk: Помилка додавання допису до книги.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
uk: %title має зв'язані дочірні сторінки, які будуть автоматично переміщені для збереження їх з'єднання з підшивкою. Для створення ієрархії заново (у тому виді, який вона мала до видалення цієї сторінки), %title можна додати знову, використовуючи вкладку Outline, а кожну з її колишніх дочірніх сторінок слід перемістити вручну.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
uk: %title можна додати до ієрархії використовуючи вкладку Підшивки.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити %title з підшивки?

en: The post has been removed from the book.
uk: Допис було успішно видалено з книги.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
uk: Показати сторінку та підсторінки цієї книги у версії для друку.

en: Show block on all pages
uk: Показувати блок на всіх сторінках

en: Show block only on book pages
uk: Показувати блок лише на сторінках книги

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
uk: Якщо буде обрана опція <em>Показувати блок на всіх сторінках</em>, то блок буде містити автоматично створені меню для всіх підшивок цього сайту. Якщо буде обрана опція <em>Показувати блок тільки на сторінках підшивки</em>, то блок буде містити тільки одне меню, відповідне до підшивки поточної сторінки. У цьому випадку, якщо поточна сторінка не буде в підшивці, то блок відображатись не буде. Додатково можна використовувати <em>Специфічні для сторінки настроювання видимості</em> або інші параметри настроювання видимості для вибіркового відображення даного блоку.

en: This is the top-level page in this book.
uk: Це титульна сторінка даної книги.

en: No book selected.
uk: Не вибрано жодної книги.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина для публікації та всіх підлеглих сторінок встановлена в !maxdepth. Деякі пункти меню можуть бути недоступними, як батьківські, якщо вложення перевищує цей ліміт.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
uk: %title є частиною структури  »підшивки » і має дочірні зв'язані сторінки.  Якщо ви вилучите цей елемент, дочірні сторінки будуть автоматично переміщені.

en: Re-order book pages and change titles
uk: Перевпорядкуйте сторінки книги та змініть заголовки

en: Book page
uk: Сторінка книги

en: Base color
uk: Основний колір

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Header bottom
uk: Низ заголовку

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
uk: PHP не вистачає пам'яті для зміни схеми кольорів в темі оформлення. Необхідно щонайменше ще %size. За додатковою інформацією зверніться до <a href="@url">документації PHP</a>.

en: Delete the selected comments
uk: Видалити вибрані коментарі

en: Allows users to comment on and discuss published content.
uk: Дозволяє користувачам коментувати і обговорювати опублікований матеріал.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
uk: Приклад: 'зворотній зв'язок' або 'інформація про продукт'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
uk: При відображенні переліку категорій, ті, що мають меншу вагу, будуть розташовані вище, ніж ті, що мають більшу вагу. Категорії з однаковою вагою сортуються в алфавітному порядку.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
uk: Форма контактів ще не налаштована. <a href="@add">Додайте одну або кілька категорій</a> до форми.

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
uk: Створіть системну контактну форму і визначіть категорії, що в ній використовуються.

en: Edit contact category
uk: Редагувати контактну категорію

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
uk: Дозволяє використовувати контактні форми, як персональні так і загальні для сайту.

en: Database logging
uk: Журналювання бази даних

en: View events that have recently been logged.
uk: Перегляд останніх записаних в журнал подій.

en: Top 'page not found' errors
uk: Найчастіші помилки 'сторінку не знайдено'

en: View 'page not found' errors (404s).
uk: Перегляд помилок 'сторінку не знайдено' (404).

en: Top 'access denied' errors
uk: Найчастіші помилки 'доступ заборонено'

en: View 'access denied' errors (403s).
uk: Перегляд помилок 'доступ заборонено' (403).

en: Logs and records system events to the database.
uk: Зберігає системні повідомлення до бази даних.

en: No roles may use this format
uk: Жодні ролі не використовують цей формат

en: Allowed HTML tags: @tags
uk: Дозволені теґи HTML: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
uk: Якори використовують для створення посилань на інші сторінки.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
uk: За замовчуванням теґи розриву рядків додаються автоматично, тому використовуйте цей теґ, щоб додати їх ще. Використання цього теґу трохи різниться, оскільки він не використовується як парний відкриваючий/закриваючий теґ, на відміну від решти. Для сумісності з XHTML 1.0 додавайте в середині теґу похилу риску " /".

en: Text with <br />line break
uk: Текст з розривом рядків <br />

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
uk: Стандартно теґи абзаців додаються автоматично, тож використовуйте цей теґ, щоб додати їх ще.

en: Paragraph one.
uk: Перший абзац.

en: Paragraph two.
uk: Другий абзац.

en: Strong
uk: Сильний

en: Emphasized
uk: Курсив

en: Cited
uk: Цитата

en: Coded text used to show programming source code
uk: Текст для показу вихідного програмного коду

en: Coded
uk: Вихідний код

en: Bolded
uk: Напівжирний

en: Italicized
uk: Курсив

en: Superscripted
uk: Надрядковий

en: <sup>Super</sup>scripted
uk: <sup>Над</sup>рядковий

en: Subscripted
uk: Підрядковий

en: <sub>Sub</sub>scripted
uk: <sub>Під</sub>рядковий

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
uk: <abbr title="Скорочення">Скор.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
uk: <acronym title="Абревіатура трьох літер">АТЛ</acronym>

en: Block quoted
uk: Процитований блок

en: Quoted inline
uk: Цитата у тексті

en: Table header
uk: Шапка таблиці

en: Table cell
uk: Комірка таблиці

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
uk: Пронумерований список - використовуйте &lt;li&gt; на початку кожного елементу списку

en: First item
uk: Перший елемент

en: Second item
uk: Другий елемент

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
uk: Ненумерований список – використовуйте &lt;li&gt; для початку кожного елементу списку

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
uk: Списки визначень подібні до інших списків HTML. &lt;dl&gt; починає увесь список визначень, &lt;dt&gt; починає кожний термін для визначення і &lt;dd&gt; починає безпосередньо опис терміна.

en: First term
uk: Перший термін

en: First definition
uk: Перше визначення

en: Second term
uk: Другий термін

en: Second definition
uk: Друге визначення

en: Subtitle three
uk: Заголовок третього рівня

en: Subtitle four
uk: Заголовок четвертого рівня

en: Subtitle five
uk: Заголовок п'ятого рівня

en: Subtitle six
uk: Заголовок шостого рівня

en: Tag Description
uk: Опис теґа

en: You Type
uk: Ви пишете

en: You Get
uk: Отримуєте

en: No help provided for tag %tag.
uk: Немає довідки для теґу %tag.

en: Ampersand
uk: Амперсанд

en: Quotation mark
uk: Лапки

en: Character Description
uk: Опис символу

en: Lines and paragraphs break automatically.
uk: Рядки і абзаци переносяться автоматично.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
uk: Рядки та абзаци розпізнаються автоматично. Теґи переносу рядка &lt;br /&gt;, абзацу &lt;p&gt;, та кінця абзацу &lt;/p&gt; додаються автоматично. Якщо абзац не розпізнано, просто додайте кілька порожніх рядків.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
uk: Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.

en: HTML filter
uk: HTML-фільтр

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
uk: Налаштовування фільтрації введення від користувачів, включно з дозволеними теґами HTML. Також можливо увімкнути фільтри, надані модулями.

en: Compose tips
uk: Підказки з написання

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
uk: Коротка, але зрозуміла назва для цієї колекції тематичних дискусій.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
uk: Опис і вказівки щодо дискусій усередині цього форуму.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
uk: Форуми відображені в порядку зростання по вазі (форуми з однаковою вагою відображені за абеткою).

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
uk: Коротка, але зрозуміла назва для цієї колекції пов'язаних форумів.

en: Description and guidelines for forums within this container.
uk: Опис і вказівки для форумів з цього контейнера.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
uk: Контейнери відображені в порядку зростання по вазі (контейнери з рівною вагою відображені за абеткою).

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
uk: Видалення форуму або контейнера спричинить видалення дочірніх елементів, якщо такі є. Для видалення повідомлень у цьому форумі, відвідайте <a href="@content"> адміністрування змісту</a> в першу чергу. Ця дія не може бути скасована.

en: Default number of forum topics displayed per page.
uk: Стандартна кількість тем форуму, відображуваних на одній сторінці

en: Default display order for topics.
uk: Базовий порядок відображення тем.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
uk: Контейнери зазвичай розташовані на верхньому (кореневому) рівні, але також можуть бути розміщені всередині іншого контейнера або форуму.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
uk: Форуми можуть бути розташовані на верхньому (кореневому) рівні, або усередині іншого контейнера або форуму.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
uk: Для додаткової інформації дивіться розділ онлайн-підручника <a href="@forum">Модуль Форум</a>

en: Forum topic
uk: Тема форуму

en: You are not allowed to post new content in the forum.
uk: Ви не можете додавати новий допис на форум.

en: Manages the display of online help.
uk: Керує відображенням онлайн-довідки.

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
uk: Ця сторінка надає всі доступні для перекладу рядки. Drupal відображає перекладні рядки в текстових групах; модулі можуть додавати додаткові текстові групи, що містять інші перекладені рядки. Через те, що текстові групи надають метод групування схожих рядків, вони часто використовуються для фокусування зусиль по перекладу окремих зон інтерфейсу Drupal.

en: Note that the <em>.po</em> files within a translation package are imported automatically (if available) when new modules or themes are enabled, or as new languages are added. Since this page only allows the import of one <em>.po</em> file at a time, it may be simpler to download and extract a translation package into your Drupal installation directory and <a href="@language-add">add the language</a> (which automatically imports all <em>.po</em> files within the package). Translation packages are available for download on the <a href="@translations">Drupal translation page</a>.
uk: Зверніть увагу, що <em>.po</em> файли в пакеті перекладу імпортуються автоматично (за наявності) при увімкненні нових модулів або тем, чи при додаванні нових мов. Оскільки на цій сторінці можливо здійснювати імпорт лише по одному <em>.po</em> -файла, простіше буде завантажити і розпакувати пакет перекладу в каталог, куди встановлено Drupal, і <a href="@language-add">додати мову</a> (це автоматично імпортує усі <em>.po</em>-файли в пакеті). Пакети перекладу можна завантажити на сторінці <a href="@translations">Переклади Drupal</a>.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
uk: На цій сторінці здійснюється експорт перекладених рядків, що використовуються на сайті. Файл експорту може бути у форматі Gettext Portable Object (<em>.po</em>), в якому містяться як оригінальний рядок, так і його переклад (для обміну перекладами з рештою), або у форматі шаблону для Gettext Portable Object (<em>.pot</em>), в якому містяться лише оригінальні рядки (для створення нових перекладів за допомогою редактора перекладів Gettext).

en: Built-in interface
uk: Вбудований інтерфейс

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
uk: Це стандартна мова облікового запису для електронних листів і бажана мова відображення сайту.

en: This account's default language for e-mails.
uk: Це стандартна мова облікового запису для електронних листів.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
uk: Синонім, установлений для конкретної мови, завжди буде використовуватися при відображенні цієї сторінки на цій мові, а також буде мати перевага над іншими синонімами з опцією <em>Усі мови</em>.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
uk: Увімкнути для цього типу матеріалу підтримку багатомовності. Якщо увімкнено, то до форми редагування додається поле вибору мови, за допомогою якого можна вибрати одну з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Якщо вимкнено, то нові публікації зберігаються у стандартній мові. Зміна цієї опції не вплине на вже наявні матеріали.

en: Configure languages for content and the user interface.
uk: Налаштовування параметрів мов для матеріалу та інтерфейсу користувача.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
uk: Переклад вбудованого інтерфейсу та додатково іншого тексту

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
uk: Додає можливість обробки мови і дозволяє переклад користувацького інтерфейсу на інші мови крім Англійської

en: Submission form settings
uk: Налаштування форми надсилання

en: This content type does not have a title field.
uk: Цей тип матеріал не містить поля заголовку.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
uk: Користувачі з повноваженнями <em>адміністрування матеріалів</em> зможуть перевизначити ці опції.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельна назва має містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: The human-readable name %name is already taken.
uk: Людино-читабельна назва %name вже зайнята.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити тип матеріалу %type?

en: Added content type %name.
uk: Додано тип матеріалу %name.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
uk[0]: Змінено тип матеріалу 1 допису з %old-type на %type
uk[1]: Змінено тип матеріалу @count дописів з %old-type на %type
uk[2]: Змінено тип матеріалу @count дописів з %old-type на %type

en: Number of posts on main page
uk: Кількість дописів на головній сторінці.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
uk: Ви дійсно бажаєте перебудувати права доступу до матеріалів сайту?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
uk: Ця дія перебудовує всі дозволи для матеріалів сайту й може виконуватись достатньо тривалий час. Цю дію неможливо відмінити.

en: language
uk: мова

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Сталася помилка й обробка не була завершена.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
uk: Скорочена версія вашої публікації показує, як виглядатиме публікація при винесенні її на головну сторінку чи експорті в RSS потік.<span class="no-js"> Ви можете додати розділювач "&lt;!--break--&gt;" (без лапок), щоб точно вказати місце поділу вашої публікації.</span>

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія редакції від %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
uk: @type %title повернено до редакції від %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
uk: Редакцію @type %title від %revision-date видалено.

en: @type: reverted %title revision %revision.
uk: @type: %title повернено до редакції %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу мають бути перебудовані.

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
uk: <strong>Налаштуйте сайт</strong> Після входу на сайт відвідайте <a href="@admin">розділ адміністрування</a>, де можна  <a href="@config">налаштувати і зконфігурувати під себе</a> усі аспекти Вашого сайту.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
uk: <strong>Увімкніть додаткову функціональність</strong> Потім відвідайте <a href="@modules">список модулів</a> і увімкніть функціонал, який відповідає вашим особистим вимогам. Додаткові модулі можна знайти на <a href="@download_modules">сторінці завантаження модулів Друпалу</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
uk: <strong>Налаштуйте дизайну вебсайту</strong> Щоб змінити "вигляд та механіку" Вашого сайту, відвідайте <a href="@themes">розділ тем</a>. Можна вибрати одну з існуючих тем або завантажити додаткові теми з <a href="@download_themes">розділу завантаження тем Друпалу</a>.

en: Rebuilding content access permissions
uk: Перебудова прав доступу до матеріалу

en: Content permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу були успішно перебудовані.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
uk: Права доступу до матеріалу не були перебудовані належним чином.

en: Add content type
uk: Додати тип матеріалу

en: Revert to earlier revision
uk: Повернутися до більш ранньої редакції

en: Delete earlier revision
uk: Видалити попередню редакцію

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
uk: Дозволяє додавати матеріали на сайт і відображати їх на сторінках.

en: To use OpenID you must first establish an identity on a public or private OpenID server. If you do not have an OpenID and would like one, look into one of the <a href="@openid-providers">free public providers</a>. You can find out more about OpenID at <a href="@openid-net">this website</a>.
uk: Для використання OpenID необхідно спочатку отримати посвідчення на публічному або приватному сервері OpenID. Якщо ви ще не маєте OpenID і хотіли б його отримати, оберіть один <a href="@openid-providers">безкоштовних публічних провайдерів</a>. Більше інформації про OpenID можна знайти на <a href="@openid-net">цьому веб-сайті</a>.

en: OpenID identities
uk: Посвідчення OpenID

en: Allows users to log into your site using OpenID.
uk: Дозволяє користувачам входити на сайт з використанням OpenID

en: The alias %alias is already in use in this language.
uk: Синонім %alias уже використовується в цій мові.

en: The alias has been saved.
uk: Синонім збережено.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити синонім шляху %title?

en: Filter aliases
uk: Фільтр синонімів

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
uk: Введіть шлях, для якого необхідно створити синонім, а потім сам синонім.

en: URL aliases
uk: Синоніми URL

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
uk: Зміна URL-адрес сторінок сайту шляхом створення синонімів.

en: Edit alias
uk: Редагувати синонім

en: Delete alias
uk: Видалити синонім

en: Add alias
uk: Додати синонім

en: Allows users to rename URLs.
uk: Дозволяє користувачам переіменовувати URL-адреси.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
uk: <a href="@drupal">Drupal.org</a> надає <a href="@php-snippets">деякі приклади PHP фрагментів</a>, або Ви можете створити свої персональні в разі вміння кодувати з допомогою PHP і наявності знань системи Друпал.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
uk: Ви можете вводити PHP код. Використовуйте теги &lt;?php ?&gt;.

en: Using custom PHP code
uk: Використовуючи додатковий PHP код.

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
uk: Додатковий PHP-код може бути вбудовано в деякі типи матеріалів сайту, в тому числі дописи і блоки. Незважаючи на те, що вбудовування PHP-коду в допис або блок є досить потужним і гнучким інструментом, якщо його використовує довірений користувач з досвідом програмування мовою PHP, і, водночас, дуже загрозливий для безпеки при неправильному використанні. Навіть невелика помилка при введенні PHP-коду може випадково нашкодити сайту

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
uk: Якщо Ви незнайомі із PHP, SQL або Друпалом, не використовуйте додатковий PHP код в матеріалах. Експерименти з PHP кодом можуть привести до пошкодження бази даних, відображати некоректно Ваш сайт, або погіршити рівень безпеки.

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
uk: Пам'ятайте про подвійну перевірку кожної стрічки щодо синтаксису і логічних помилок <strong>перед зберіганням</strong>.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
uk: Оператори повинні бути коректно закінчені крапками з комою.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
uk: Глобальні змінні в Вашому PHP коді пам'ятають свої значення після виконання Вашого скрипта.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
uk: <code>register_globals</code> зараз <strong>вимкнено</strong>. Якщо Вам потрібно використовувати форми, вивчіть і зрозумійте функції <a href="@formapi">Друпал Form API</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
uk: Для виведення матеріалу використовуйте в коді оператори <code>print</code> або <code>return</code>.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
uk: Розробляйте і тестуйте Ваш PHP код, використовуючи окремий тестовий скрипт та допоміжну базу даних перед впровадженням на реальний сайт.

en: Consider including your custom PHP code within a site-specific module or <code>template.php</code> file rather than embedding it directly into a post or block.
uk: Продумайте використання власного PHP, розробивши спеціальний модуль або <code>template.php</code> файл проти вбудовування його безпосередньо в матеріал або блок.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
uk: Зверніть увагу, що можливість вбудовування PHP-коду в матеріал надається модулем Фільтр PHP. Якщо цей модуль вимкнено або видалено, тоді блоки та дописи з вбудованим PHP-кодом можуть відобразити його простим текстом, замість виконання.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
uk: Базовий приклад: <em>Створення блоку "Welcome", що привітає відвідувачів простим повідомленням.</em>

en: PHP evaluator
uk: Інтерпретатор PHP

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
uk: Виконує код PHP. Використання цього фільтра повинно бути дозволено лише адміністраторам!

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
uk: Дозволяє вбудовувати PHP код

en: Total votes: @votes
uk: Загальна кількість голосів: @votes

en: Most recent poll
uk: Останнє опитування

en: A <em>poll</em> is a question with a set of possible responses. A <em>poll</em>, once created, automatically provides a simple running count of the number of votes received for each response.
uk: <em>Опитування</em> з декількома варіантами відповіді, які відвідувачі можуть вибрати. <em>Опитування</em>після створення автоматично забезпечує простий підрахунок кількості голосів за кожний варіант відповіді.

en: Poll status
uk: Статус опитування

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
uk: Коли опитування закрите, відвідувачі більше не можуть голосувати.

en: After this period, the poll will be closed automatically.
uk: Після зазначеного часу опитування буде автоматично закрите.

en: Negative values are not allowed.
uk: Від'ємні значення недопустимі.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
uk: Ваш голос не може бути врахований, тому що ви не вибрали жоден з варіантів.

en: Vote count
uk: Лічильник голосів

en: Polls
uk: Опитування

en: Profile fields have been updated.
uk: Поля профілю були оновлені.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
uk: У даній категорії полів немає. Якщо при збереженні ця категорія залишиться порожньою, то вона буде вилучена.

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
uk: Назва поля. Назва форми не відображається користувачеві, але використовується системою в HTML-коді та URL-адресах.
    Якщо Ви не дуже на цьмоу розумієтесь, наполегливо рекомендується для запобігання конфліктів назв з іншими полями починати назву форми з <code>profile_</code>. Недозволеними символами є пробіли або інші спеціальні символи, крім дефісу (-) та символу підкреслення (_). Приклад імені: "profile_favorite_color" або просто "profile_color".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
uk: Список всіх варіантів. Вкажіть по одному варіанту на рядок. Приклад варіантів: "червоний", "синій", "зелений" тощо.

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
uk: Приховане поле профілю, доступне лише адміністраторам, модулям та темам.

en: Private field, content only available to privileged users.
uk: Захищене поле, вміст якого видимий тільки для користувачів з відповідними правами.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
uk: Відкрите поле, вміст відображається на сторінці профілю, але не на сторінках списку учасників.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
uk: Відкрите поле, вміст відображається на сторінці профілю та на сторінках списку учасників.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
uk: Вага визначає порядок показу полів форми. Легші поля "випливають" до верху категорії.

en: Form will auto-complete while user is typing.
uk: Форма буде автоматично заповнюватись під час написання тексту користувачем.

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
uk: З міркувань безпеки, автозаповнення буде відключено, якщо користувач не має доступу до профілів користувачів.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
uk: Зазначене назва форми містить один або більш неприпустимих символів. Пробіли й інші спеціальні символи за винятком дефіса (-) і підкреслення (_) неприпустимі.

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
uk: Зазначена назва форми зарезервована для використання системою Drupal.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
uk: Зазначена назва категорії зарезервована для використання системою Drupal.

en: The specified title is already in use.
uk: Зазначений заголовок вже використовується.

en: The specified name is already in use.
uk: Зазначене ім'я вже використовується.

en: A hidden field cannot be required.
uk: Приховане поле не може бути обов'язковим.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
uk: Приховане поле не може бути визначене як відображуване на формі реєстрації користувача.

en: The field has been created.
uk: Поле створено.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
uk: Ви дійсно хочете видалити поле %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
uk: Цю дію не можна відмінити. Якщо користувачі задали значення цього поля у їхніх профілях, ці записи будуть також видалені. Якщо ви хочете зберегти дані, введені користувачами, замість видалення поля ви можете <a href="@edit-field">відредагувати це поле</a> і зробити його прихованим, так щоб доступ до нього  мали лише адміністратори.

en: The field %field has been deleted.
uk: Поле %field видалено.

en: Profile field %field added under category %category.
uk: Поле профілю %field додано до категорії %category.

en: Profile field %field deleted.
uk: Поле профілю %field видалено.

en: User list
uk: Перелік користувачів

en: single-line textfield
uk: однорядкове текстове поле

en: multi-line textfield
uk: багаторядкове текстове поле

en: checkbox
uk: прапорець

en: list selection
uk: вибір зі списку

en: freeform list
uk: вільно заповнюваний список

en: Author information
uk: Інформація про автора

en: Link to full user profile
uk: Посилання на повний профіль користувача

en: Profile fields to display
uk: Поля профілю, що відображатимуться

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
uk: Виберіть, які поля профілю слід показувати у блоці. Можуть бути використані лише ті поля, які визначені як загальнодоступні  в <a href="@profile-admin">налаштуваннях полів профілю</a>.

en: View full user profile
uk: Переглянути повний профіль користувача

en: About %name
uk: Про користувача %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
uk: Вкажіть кожен елемент у окремому рядку або розділіть їх комами. HTML використовувати не можна.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
uk: Значення у полі %field э неприпустимою адресою URL.

en: Create customizable fields for your users.
uk: Створити налаштовувані поля для ваших користувачів.

en: Profile category autocomplete
uk: Автодоповнення категорії профілю

en: Edit field
uk: Редагувати поле

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: Profile autocomplete
uk: Автодоповнення профілю

en: Supports configurable user profiles.
uk: Підтримує настроювані профілі користувачів.

en: The index will be rebuilt.
uk: Індекс буде перебудовано.

en: Indexing status
uk: Стан індексації

en: Indexing throttle
uk: Обмежувач індексації

en: Number of items to index per cron run
uk: Кількість елементів, індексованих за один запуск крону

en: The maximum number of items indexed in each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing.
uk: Максимальна кількість об'єктів, що індексуються під час кожного запуску <a href="@cron">завдання крон з обслуговування</a>.  За необхідності, аби запобігти виникненню затримок та помилок пам’яті під час індексування, зменшіть це число.

en: Indexing settings
uk: Налаштування індексації

en: <p><em>Changing the settings below will cause the site index to be rebuilt. The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed.</em></p><p><em>The default settings should be appropriate for the majority of sites.</em></p>
uk: <p><em>Зміна нижче наведених налаштувань призведе до перебудови індексу сайту. Пошуковий індекс не очищається, але систематично оновлюється, щоб відповідати новим налаштуванням. Пошук працюватиме, але нові матеріали не будуть проіндексовані, поки не буде переіндексовано весь наявний вміст.</em></p><p><em>Початкові налаштування відповідають більшості сайтів.</em></p>

en: Minimum word length to index
uk: Мінімальна довжина слова для його індексації

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
uk: Кількість символів, яке має містити слово, щоб бути проіндексованим. Чим менше значення тим краща точність пошуку, але це призводить до збільшення бази даних. Кожен пошуковий запит має містити хоча б одне ключове слово цієї довжини (або більше).

en: Simple CJK handling
uk: Проста робота із CJK (китайською, японською і корейською мовами)

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
uk: Чи потрібно застосовувати простий китайський/японський/корейський токенайзер, який базується на накладанні послідовностей. Вимкніть це, якщо для цього буде використовуватися зовнішній препроцесор. Не впливає на інші мови.

en: The search engine maintains an index of words found in your site's content. To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Indexing behavior can be adjusted using the settings below.
uk: Пошукова система підтримує індекс слів знайдених у матеріалах сайту. Для побудови і пітримки цього індексу необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>. Режим індексування налагоджується за допомогою наведених нижче параметрів.

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Top search phrases
uk: Популярні пошукові запити

en: View most popular search phrases.
uk: Переглянути найпопулярніші пошукові запити.

en: Enables site-wide keyword searching.
uk: Дозволяє пошук по сайту за ключовими словами.

en: Total page generation time
uk: Загальний час генерації сторінки

en: %time ms
uk: %time мс

en: Top pages in the past %interval
uk: Найвідвідуваніші сторінки за останні %interval

en: Top visitors in the past %interval
uk: Найактивніші відвідувачі за останні %interval

en: Top referrers in the past %interval
uk: Найкращі джерела за %interval

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
uk: Реєструвати відвідини кожної сторінки. Необхідно для статистики джерел.

en: Older access log entries (including referrer statistics) will be automatically discarded. (Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.)
uk: Старіші записи журналу доступу (включно зі статистикою джерел) будуть автоматично відкинуті.  (Необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>.)

en: Content viewing counter settings
uk: Налаштування лічильника переглядів матеріалу

en: Count content views
uk: Підраховувати перегляди матеріалів

en: Increment a counter each time content is viewed.
uk: Збільшення показника лічильника на одиницю щоразу при перегляді матеріалу.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
uk: Налаштування статистичної інформації, яку Друпал зберігатиме про сайт. Для актуальної інформації дивіться <a href="@statistics">статистику сайту</a>.

en: This page displays the site's most recent hits.
uk: Ця сторінка показує останні відвідування сайту.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
uk: Ця сторінка показує всі зовнішні джерела відвідувачів (зовнішні посилання на ваш сайт).

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
uk: Коли ви блокуєте відвідувача, ви забороняєте доступ на ваш сайт із його Ip-Адреси. На відміну від блокування користувача, блокування відвідувача працює навіть для анонімних відвідувачів. Найчастіше це використовується для блокування особливо настирливих ботів і розвідувачів.

en: Popular content
uk: Популярні матеріали

en: How many content items to display in "all time" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "за весь час".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
uk: Скільки матеріалів показувати у списку "найостанніші перегляди".

en: Today's:
uk: Сьогодні:

en: All time:
uk: За весь час:

en: Last viewed:
uk: Останні перегляди:

en: View pages that have recently been visited.
uk: Список щойно відвіданих сторінок.

en: View pages that have been hit frequently.
uk: Список часто відвідуваних сторінок.

en: Top visitors
uk: Активні відвідувачі

en: View visitors that hit many pages.
uk: Показати відвідувачів, які переглянули багато сторінок.

en: Top referrers
uk: Найкращі джерела відвідувань

en: View top referrers.
uk: Переглянути найчастіші джерела відвідувань.

en: View access log.
uk: Переглянути журнал доступу.

en: Track page visits
uk: Відстежити відвідини сторінок

en: Logs access statistics for your site.
uk: Фіксує статистику доступу на вашому сайті.

en: Logs and records system events to syslog.
uk: Записує системні події до системного журналу.

en: User pictures in posts
uk: Картинки користувачів у дописах

en: User pictures in comments
uk: Картинки користувачів у коментарях

en: Shortcut icon
uk: Іконка сайту

en: Logo image settings
uk: Налаштування логотипу

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
uk: Якщо увімкнено, буде показано наступний логотип.

en: Use the default logo
uk: Використовувати стандартний логотип

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
uk: Поставте позначку, якщо бажаєте, щоб в темі використовувався її вбудований логотип.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
uk: Шлях до файла, який би ви хотіли використати у якості файла логотипу замість стандартного.

en: Upload logo image
uk: Відвантажити зображення з логотипом

en: Shortcut icon settings
uk: Налаштування іконки

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
uk: Ваша іконка, або 'favicon', що відображується в адресному рядку та закладках більшості браузерів.

en: Use the default shortcut icon.
uk: Використовувати стандартну іконку.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
uk: Поставте позначку, якщо хочете, щоб тема використовувала свою вбудовану іконку.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
uk: Шлях до файла зображення, яке ви збираєтеся використовувати як іконку.

en: Upload icon image
uk: Відвантаження зображення іконки

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
uk: Якщо у вас нема прямого доступу до файлів серверу,  для відвантаження іконки використовуйте це поле.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
uk: @module (<span class="admin-missing">відсутній</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
uk: Наступні модулі будуть повністю деінстальовані з сайту і <em>усі дані, використовувані ними, будуть втрачені</em>!

en: Confirm uninstall
uk: Підтвердити деінсталяцію

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
uk: Ви все ж таки бажаєте деінсталювати вищеобране?

en: No modules selected.
uk: Жодного модуля не вибрано.

en: The selected modules have been uninstalled.
uk: Вибрані модулі було успішно деінстальовано.

en: The name of this website.
uk: Назва цього веб-сайту.

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
uk: Гасло вашого сайту, ключові слова, влучна фраза (часто відображається поруч з назвою сайта)

en: Default 403 (access denied) page
uk: Стандартна сторінка 403 (заборона доступу)

en: Default 404 (not found) page
uk: Стандартна сторінка 404 (не знайдено)

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.

en: Select an image processing toolkit
uk: Оберіть засоби обробки зображень

en: Number of items in each feed
uk: Кількість елементів на потік

en: Default number of items to include in each feed.
uk: Базове значення кількості елементів, що додаються в кожний потік.

en: Feed content
uk: Вміст потоку

en: Titles plus teaser
uk: Заголовок плюс анонс

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
uk: Глобальне налаштування стандартного відображення вмісту елементів у кожному потоці.

en: Cron ran successfully.
uk: Крон успішно запущено.

en: Cron run failed.
uk: Невдалий запуск крон.

en: No modules are available to uninstall.
uk: Доступні для деінсталяції модулі відсутні.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
uk: Ця тема вимагає PHP версії @php_required і не сумісна з PHP версії !php_version.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
uk: Ця сторінка показує всі доступні адміністративні завдання для кожного модуля.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
uk: Ці опції визначають стандартні налаштування відображення всього сайту в усіх темах. Ці налаштування будуть застосовані, якщо вони не перевизначені в певній темі.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
uk: Блок <em>Виконано на Drupal</em> являє собою необов'язкове посилання на домашню сторінку проекту Drupal. Хоча обов'язкової вимоги про додавання цього посилання на сайт не надається, його можна використати для підтримки проекту Drupal.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
uk: Тут можна знайти короткий огляд параметрів сайту і також проблем, що виникли з системою. Це може стати в нагоді для копіювання і вставки цієї інформації в запити підтримки, що написані на форумах підтримки Drupal.org і в чергах помилок проекту.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
uk: Вибір іншої теми змінить вигляд і поведінку сайту.

en: Powered by Drupal
uk: Виконано на Drupal

en: Could not delete temporary file "%path" during garbage collection
uk: Неможливо видалити тимчасовий файл "%path" під час прибирання сміття

en: select different theme
uk: вибрати іншу тему

en: Compact mode
uk: Стислий режим

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
uk: Налаштування Друпалу щодо збереження відвантажених файли та способу доступу до них.

en: Image toolkit
uk: Засоби обробки зображень

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
uk: Вибір засобів обробки зображень, якщо були встановлені додаткові.

en: RSS publishing
uk: Публікація RSS

en: Date and time
uk: Дата та час

en: Date and time lookup
uk: Запит дати і часу

en: Enable or disable clean URLs for your site.
uk: Вмикання або вимикання на сайті функції чистих URL-адрес.

en: Clean URL check
uk: Перевірка на чисті URL-адреси

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
uk: Отримання звіту про роботу сайту та усі виявлені проблеми.

en: -1 (Unlimited)
uk: -1 (Необмежено)

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
uk: Встановлений PHP застарілий. Для роботи Drupal потрібно як мінімум PHP версії %version.

en: PHP register globals
uk: параметр PHP register globals

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
uk: Увімкнено <em>register_globals</em>. Друпал потребує вимкнення даної директиви. Ваш вебсайт може бути послабленим в безпеці, якщо увімкнено <em>register_globals</em>. Документація PHP описує <a href="http://php.net/configuration.changes">процедуру зміни параметрів конфігурації</a>.

en: Enabled ('@value')
uk: Увімкнено ('@value')

en: PHP memory limit
uk: Обмеження пам’яті PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
uk: Для уникнення помилок під час процесу встановлення забезпечте збільшення обмеження пам’яті PHP до %memory_minimum_limit.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
uk: Для уникнення помилок під час процесу оновлення забезпечте збільшення обмеження пам'яті PHP до %memory_minimum_limit.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
uk: Залежно від конфігурації Друпал може працювати з обмеженням пам’яті PHP рівним %memory_limit. Однак, рекомендовано встановити обмеження пам’яті PHP %memory_minimum_limit або вище, особливо якщо на сайті використовуються власні та внесені модулі.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
uk: Збільшіть обмеження пам’яті шляхом редагування параметра memory_limit в файлі %configuration-file, після чого перезавантажте свій веб-сервер (або зверніться про допомогу до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
uk: За допомогою щодо збільшення обмеження пам’яті PHP зверніться до свого системного адміністратора чи хостінг-провайдера.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
uk: Перегляньте сторінку <a href="@url">Вимоги Друпал</a> для додаткової інформації

en: Not protected
uk: Не захищено

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
uk: Файл %file не захищений від змін і становить загрозу безпеці. Необхідно встановити заборону на запис у файл.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте статтю онлайнового довідника про <a href="@cron-handbook">налаштовування завдань крон</a>.

en: Cron has not run recently.
uk: Крон нещодавно не запускався.

en: Cron maintenance tasks
uk: Завдання крону з обслуговування

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
uk: Можливо <a href="@cron">запустити крон вручну</a>.

en: The directory %directory is not writable.
uk: Каталог %directory не доступний для запису.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
uk: Необхідно встановити правильний каталог на сторінці <a href="@admin-file-system">Налаштування файлової системи</a> або встановити для поточного каталогу права, що дозволяють запис.

en: Writable (<em>public</em> download method)
uk: Запис дозволено (<em>загальнодоступний</em> метод завантаження)

en: Writable (<em>private</em> download method)
uk: Запис дозволено (<em>приватний</em> метод завантаження)

en: Database updates
uk: Оновлення бази даних

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
uk: Деякі модулі для встановлення потребують оновлення бази даних. Необхідно негайно запустити <a href="@update">сценарій оновлення бази даних</a>.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
uk: Сценарій update.php доступний навіть анонімному користувачеві, що є ризиком безпеки. Необхідно змінити значення $update_free_access в файлі  settings.php на FALSE

en: Access to update.php
uk: Доступ до update.php

en: Handles general site configuration for administrators.
uk: Керує загальною конфігурацією сайту для адміністраторів.

en: Reset to alphabetical
uk: Скинути до абетки

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
uk: Терміни відображуються в порядку збільшення ваги.

en: Weight value must be numeric.
uk: Значення ваги повинне бути числовим.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути словник %title до сортування за абеткою?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
uk: Скидання словника приведе до скасування всіх власних сортувань і відсортує пункти за абеткою.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
uk: Скинути словник %name до сортування за абеткою.

en: Translations of a piece of content are managed with translation sets. Each translation set has one source post and any number of translations in any of the <a href="!languages">enabled languages</a>. All translations are tracked to be up to date or outdated based on whether the source post was modified significantly.
uk: Керування перекладами окремих матеріалів здійснюється через набори перекладів. Кожен набір перекладів містить в собі вихідний допис і довільну кількість перекладів на будь-яку з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Всі переклади відстежуються щодо їх актуальності чи застарілості залежно від кількісної зміни вихідного допису.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
uk: Увімкнути багатомовну підтримку для цього типу матеріала. Якщо увімкнено, до форми редагування буде додане поле вибору мови, за допомогою якого можна вибрати одну з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Також для цього типу матеріалу можна увімкнути переклад, що дозволить додати перекладений матеріал в увімкнених мовах. Якщо вимкнено, нові дописи будуть збережені у стандартній мові. Зміна цієї опції не вплине на існуючі матеріали.

en: Translation settings
uk: Параметри перекладу

en: Flag translations as outdated
uk: Позначити переклад як застарілий

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
uk: Якщо внесено істотну зміну, що вимагає оновлення перекладу, то можна позначити всі переклади цього допису як застарілі. Це не змінить жодної іншої властивості тих дописів, наприклад параметрів публікації.

en: This translation needs to be updated
uk: Даний переклад потребує оновлення

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
uk: Якщо ця опція позначена, то даний переклад потребує оновлення, тому що вихідне повідомлення змінилося. Зніміть відмітку, якщо переклад синхронізовано.

en: Content translation
uk: Переклад матеріалу

en: Allows content to be translated into different languages.
uk: Дозволяє переклад матеріалу на різні мови.

en: Unknown release date
uk: Невідома дата випуску

en: Last checked: @time ago
uk: Остання перевірка: @time тому

en: Last checked: never
uk: Остання перевірка: ніколи

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
uk: Оберіть частоту автоматичних перевірок наявності нових випусків наразі встановлених модулів та тем.

en: E-mail notification threshold
uk: Рівень сповіщень електронною поштою

en: You can choose to send e-mail only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href="@status_report">status report</a> page, and will also display an error message on administration pages if there is a security update.
uk: Можна надсилати повідомлення тільки в разі оновлень, пов'язаних з безпекою, чи повідомляти про всі нові версії. Якщо з'являються оновлення ядра Друпал чи будь-яких встановлених модулів або тем, повідомлення про це завжди буде надруковане на сторінці <a href="@status_report">Звіт про стан</a>, а також, якщо це оновлення пов'язане з безпекою, як повідомлення про помилку на сторінках адміністрування.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
uk: Тут можна знайти інформацію про доступні оновлення для встановлених модулів та тем оформлення. Зверніть увагу, що кожен модуль або тема є частиною "проекту", який може мати (а може й не мати) таку ж назву, та може містити в собі декілька модулів або тем.

en: Module and theme update status
uk: Стан оновлень модулів та тем

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
uk: З'явилися оновлення безпеки для одного або кількох модулів або тем. Для забезпечення безпеки сервера потрібно негайно оновитися!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
uk: З'явилися оновлення для одного або декількох модулів або тем. Для забезпечення повноцінного функціонування сайту, бажано якнайшвидше оновитися.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
uk: Отримання звіту про доступність оновлень для встановлених модулів та тем.

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
uk: Відвідувачі можуть створювати облікові записи, але вимагається підтвердження адміністратора.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
uk: Вимагати підтвердження електронною поштою, коли відвідувач створює обліковий запис

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
uk: Якщо позначено цей пункт, нові користувачі будуть зобов'язані підтверджувати правильність вказаної адреси електронної пошти  перш ніж отримати можливість входу на сайт. Пароль для них генерується сайтом. Коли пункт не позначено, користувачі зможуть входити на сайт одразу після реєстрації, а також зможуть встановлювати собі власний пароль підчас реєстрації.

en: User registration guidelines
uk: Вказівки щодо реєстрації користувачів

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст відображується зверху реєстраційної форми для допомоги користувачам у заповненні реєстраційних даних.

en: Welcome, new user created by administrator
uk: Привітальний лист (користувач створений адміністратором)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
uk: Настроювання тексту привітального листа, який висилається  новим користувачам, чиї записи створив адміністратор.

en: Welcome, no approval required
uk: Привітальний лист (підтвердження адміністратора не потрібно)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
uk: Настроювання e-mail  вітання, що відправляється новому користувачеві при реєстрації, якщо не потрібне підтвердження адміністратора.

en: Welcome, awaiting administrator approval
uk: Привітальний лист (необхідне підтвердження адміністратора)

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
uk: Настроювання e-mail  вітання, що відправляється новому користувачеві при реєстрації, якщо потрібне підтвердження адміністратора.

en: Password recovery email
uk: Лист про відновлення паролю

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
uk: Настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при запиті нового пароля.

en: Account activation email
uk: Лист про активацію облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачам після активації облікового запису (коли адміністратор активує обліковий запис користувача, який уже зареєстрований на сайті, де потрібне підтвердження адміністратора).

en: Notify user when account is activated.
uk: Сповістити користувача про активацію облікового запису.

en: Account blocked email
uk: Лист про блокування облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при блокуванні його облікового запису.

en: Notify user when account is blocked.
uk: Сповістити користувача про блокування облікового запису.

en: Account deleted email
uk: Лист про видалення облікового запису

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
uk: Включення й настроювання e-mail повідомлення, що відправляється користувачеві при видаленні його облікового запису.

en: Notify user when account is deleted.
uk: Повідомити користувача, коли обліковий запис вилучений.

en: Signature support
uk: Підтримка підписів

en: Picture support
uk: Підтримка зображень

en: Picture maximum dimensions
uk: Максимальні розміри зображення

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
uk: Максимальні розміри зображення в пікселях.

en: Picture maximum file size
uk: Максимальний розмір файла зображення

en: Maximum file size for pictures, in kB.
uk: Максимальний розмір зображень, в кБ.

en: Picture guidelines
uk: Вказівки щодо зображень

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст відображається у формі відвантаження зображення додатково до стандартних підказок. Його можна використати для допомоги або інструкцій користувачам.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
uk: Назва для цієї ролі. Наприклад: "модератор", "редакційна колегія", "архітектор сайту".

en: The role has been renamed.
uk: Роль перейменовано.

en: The role has been deleted.
uk: Роль була успішно видалена.

en: E-mail new password
uk: Надіслати новий пароль електронною поштою

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
uk: Вибачте, %name не розпізнане як ім'я користувача або e-mail адреса.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
uk: Подальші інструкції вислані за вашою адресою електронної пошти.

en: %name has been deleted.
uk: %name було видалено.

en: You must enter a username.
uk: Необхідно ввести ім’я користувача.

en: The username cannot begin with a space.
uk: Ім’я користувача не може починатися з пробілу.

en: The username cannot end with a space.
uk: Ім’я користувача не може завершуватися пробілом.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
uk: Ім'я користувача не може містити декілька пробілів поспіль.

en: The username contains an illegal character.
uk: Ім’я користувача містить неприпустимий символ.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
uk: Ім’я користувача %name надто довге; воно не повинно перевищувати %max символів.

en: You must enter an e-mail address.
uk: Необхідно ввести адресу електронної пошти.

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: User list length
uk: Довжина переліку користувачів

en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Введіть пароль, що відповідає вашому імені користувача.

en: Signature settings
uk: Налаштування підпису

en: Delete picture
uk: Видалити зображення

en: Check this box to delete your current picture.
uk: Позначте цей пункт для видалення вашого теперішнього зображення.

en: Unblock the selected users
uk: Розблокувати позначених користувачів

en: Block the selected users
uk: Заблокувати позначених користувачів

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
uk: Ця сторінка дозволяє адміністраторам власноруч зареєструвати нових користуавчів. Обов'язково потрібно ввести унікальні реєстраційне ім'я (логін) та електронну пошту (е-мейл) нового користувача.

en: Enter a simple pattern ("*" may be used as a wildcard match) to search for a username or e-mail address. For example, one may search for "br" and Drupal might return "brian", "brad", and "brenda@example.com".
uk: Введіть простий шаблон (як символ підстановки можна використати "*") для пошуку імені користувача або адреси електронної пошти. Наприклад, можна шукати "br" і Друпал може повернути  "brian", "brad", та "brenda@example.com".

en: Deleted user: %name %email.
uk: Видалено користувача: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
uk: Визначення доступу до функцій встановленням повноважень для ролей.

en: Edit role
uk: Редагувати роль

en: Manages the user registration and login system.
uk: Керує реєстрацією користувачів і системою входу.

en: Run the clean URL test
uk: Запустити перевірку "чистих" посилань.

en: Slot
uk: Позиція

en: Transliterate
uk: Транслітерувати

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами матеріалів.

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
uk: %name: відмінність заголовку. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: @type (from module @module)
uk: @type (з модуля @module)

en: Form protection
uk: Захист форми

en: Default challenge type
uk: Базовий тип перевірки

en: Select the default challenge type for CAPTCHAs. This can be overriden for each form if desired.
uk: Оберіть базовий тип перевірки для CAPTCHA. Якщо потрібно, може бути змінено для кожної форми.

en: Allow CAPTCHAs and CAPTCHA administration links on administrative pages
uk: Дозволити адміністративні посилання CAPTCHA на адміністративних сторінках

en: This option makes it possible to add CAPTCHAs to forms on administrative pages. CAPTCHAs are disabled by default on administrative pages (which shouldn't be accessible to untrusted users normally) to avoid the related overhead. In some situations, e.g. in the case of demo sites, it can be usefull to allow CAPTCHAs on administrative pages.
uk: Ця опція робить можливим додавання CAPTCHA до форм на адміністративних сторінках. Базово на адміністративних сторінках CAPTCHA вимкнена (такі сторінки зазвичай недоступні для користувачів, котрим не довіряють) з метою уникнення зайвого навантаження. В деяких ситуаціях (наприклад на демонстраційних сайтах) увімкнути CAPTCHA на адміністративних сторінках буде чудово.

en: Add a description to the CAPTCHA
uk: Додати опис до CAPTCHA

en: Add a configurable description to explain the purpose of the CAPTCHA to the visitor.
uk: Додати налаштовуваний опис для пояснення відвідувачеві потреби у CAPTCHA.

en: CAPTCHA description
uk: Опис CAPTCHA

en: Default CAPTCHA validation
uk: Перевірка CAPTCHA базове.

en: Define how the response should be processed by default. Note that the modules that provide the actual challenges can override or ignore this.
uk: Визначає типову обробку відповіді. Зверніть увагу, що модулі, котрі виконують актуальні виклики, можуть замінити або проігнорувати це.

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
uk: Перевірка чутлива до регістру: відповідь повинна у точності відповідати завданню.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
uk: Перевірка нечутлива до регістру: помилки верхнього/нижнього регістру ігноруються.

en: Added CAPTCHA point.
uk: Додана CAPTCHA.

en: Reset of CAPTCHA description for language %language.
uk: Скинути опис CAPTCHA для мови %language.

en: Reset of CAPTCHA description.
uk: Скинути опис CAPTCHA.

en: Failed to set a CAPTCHA type for form %form_id: could not interpret value "@captcha_type"
uk: Збій при зміні типу CAPTCHA для форми %form_id: неможливо інтерпретувати значення "@captcha_type"

en: CAPTCHA: challenge "@type" enabled
uk: CAPTCHA: перевірка "@type" задіяна

en: This is a pre-solved, non-blocking example of this challenge.
uk: Це заздалегідь розв’язаний, неблокуючий приклад цієї перевірки.

en: CAPTCHA: no challenge enabled
uk: CAPTCHA: жодної перевірки не увімкнено

en: Test one two three
uk: Тест Раз-Два-Три

en: Already 1 blocked form submission | Already @count blocked form submissions
uk[0]: Вже заблоковано одне надсилання форми
uk[1]: Вже заблоковано @count надсилання форми
uk[2]: Вже заблоковано @count надсилань форми

en: CAPTCHA point administration
uk: керування CAPTCHA

en: Presolved image CAPTCHA example, generated with the current settings.
uk: Заздалегідь розв’язаний приклад фото-CAPTCHA, створеної з поточними налаштуваннями.

en: extra large
uk: понад-великий

en: tight
uk: вузький

en: wide
uk: широкий

en: extra wide
uk: понад-широкий

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості спливаючої підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: Bar with progress meter
uk: Смуга зі шкалою прогресу

en: Throbber
uk: Тро́бер

en: The file upload failed. %upload
uk: Відвантаження файла завершилося невдачею. %upload

en: URL to file
uk: URL-адреса до файла

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
uk: Невідновлювана помилка. Завантажуваний на сайт файл швидше за все перевищує максимальний розмір файла (@size), який підтримує цей сервер.

en: Starting upload...
uk: Початок відвантаження...

en: Uploading... (@current of @total)
uk: Передавання... (@current з @total)

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
uk: Ваш сервер здатен відображати прогрес відвантаження файлів, але відсутні необхідні бібліотеки. Рекомендовано встановити  <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">бібліотеку PECL uploadprogress </a> (переважно) або <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Your server is capable of displaying file upload progress using APC RFC1867. Note that only one upload at a time is supported. It is recommended to use the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> if possible.
uk: Ваш сервер здатен відображати прогрес відвантаження файлів за допомогою APC RFC1867. Зазначимо, що підтримується лише одне одночасне передавання. За можливості рекомендовано використовувати <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">бібліотеку PECL</a>.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php and not as FastCGI.
uk: Ваш сервер нездатний відображати прогрес відвантаження файлів. Для відображення прогресу відвантаження файлів необхідно запущене PHP з mod_php і не як FastCGI.

en: Your server is capable of displaying file upload progress through APC, but it is not enabled. Add <code>apc.rfc1867 = 1</code> to your php.ini configuration. Alternatively, it is recommended to use <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, which supports more than one simultaneous upload.
uk: Ваш сервер здатен відображати прогрес відвантаження файлів через APC, але його не увімкнено. Додайте у файл конфігурації php.ini <code>apc.rfc1867 = 1</code>. Як альтернативу, рекомендовано використовувати <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>, що підтримує декілька одночасних відвантажень.

en: Enabled (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)
uk: Увімкнено (<a href="http://php.net/manual/en/apc.configuration.php#ini.apc.rfc1867">APC RFC1867</a>)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
uk: Увімкнено (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
uk: Прогрес відвантаження

en: Preferred language
uk: Бажана мова

en: Set a label for each enabled theme. This is what will be displayed to the user in the selection box.
uk: Встановіть мітку для для кожної увімкненої на сайті теми оформлення. Вони будуть зображуватися користувачеві в списку вибору.

en: Random theme
uk: Випадкова тема

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
uk: Записує в базу даних title, href та атрибути з яких потім компонуватиметься посилання.

en: URL, as plain text
uk: URL, як простий текст

en: Fivestar Rating
uk: Оцінка Fivestar

en: Store a rating for this piece of content.
uk: Зберегти оцінку для цього матеріалу.

en: Styles
uk: Таблиці стилів

en: Hello world!
uk: Привіт, світ!

en: The item has been deleted.
uk: Елемент було успішно видалено.

en: Item ID
uk: ID елементу

en: Comparing two revisions:
uk: Порівняти дві версії:

en: Highlight changes
uk: Підсвітити зміни

en: List revisions
uk: Список версій

en: Last modification date
uk: Дата останньої зміни

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: @size KB
uk: @size КБ

en: @size MB
uk: @size МБ

en: @size GB
uk: @size ГБ

en: @size TB
uk: @size ТБ

en: @size PB
uk: @size ПБ

en: @size EB
uk: @size ЕБ

en: @size ZB
uk: @size ЗБ

en: @size YB
uk: @size ЙБ

en: Separate multiple tags with commas.
uk: Розділити теги комами.

en: All messages
uk: Всі повідомлення

en: %name: found no valid user with that name.
uk: %name: не знайдено дійсного користувача з таким ім'ям.

en: Base name
uk: Основна назва

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: CSS Class
uk: Клас CSS

en: No new posts
uk: Нові дописи відсутні

en: Sticky topic
uk: Прикріплена тема

en: Greater than or equal to
uk: Більше або дорівнює

en: Less than or equal to
uk: Менше або дорівнює

en: Director
uk: Режисер

en: Edit !type
uk: Редагувати !type

en: Sort descending
uk: Сортування за спаданням

en: Sort ascending
uk: Сортування за зростанням

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: "msgctxt" не очікується в рядку %line.

en: Days of the week
uk: Дні тижня

en: Anonymous vote rollover
uk: Повторювання анонімних голосувань

en: The amount of time that must pass before two anonymous votes from the same computer are considered unique. Setting this to 'never' will eliminate most double-voting, but will make it impossible for multiple anonymous on the same computer (like internet cafe customers) from casting votes.
uk: Кількість часу, що мине перед тим, як два анонімних голоси з одного комп'ютера вважатимуться різними. Вибір "ніколи" дозволятиме накрутки, але надасть можливість багатьом анонімним користувачам на одному комп'ютері (наприклад, відвідувачам інтернет-кафе) брати участь у голосуваннях.

en: Do not tally results automatically: I am using a module that manages its own vote results.
uk: Не рахувати голоси автоматично: Я використовую модуль, що керує сам результатами голосувань

en: Which node types should receive votes?
uk: Які типи матеріалів мають отримати голоси?

en: What type of votes should be generated?
uk: Які типи голосів мають бути згенеровані?

en: Delete existing votes before generating new ones.
uk: Видалити існуючих голосів перед генерацією нових.

en: Average vote
uk: Середній голос

en: Generate votes
uk: Генерація голосів

en: Generate a given number of votes on site content. Optionally delete existing votes.
uk: Генерувати вказану кількість голосів на матеріалі сайту. За бажанням видалити існуючі голоси.

en: Restrict to current user
uk: Обмежити для поточного користувача

en: The name of the site.
uk: Назва сайту.

en: Manage the database schema for this system.
uk: Управління схемою бази даних для цієї системи.

en: Inspect
uk: Перевірити

en: CTools CSS Cache
uk: Кеш CTools CSS

en: The CTools CSS cache directory, %path could not be created due to a misconfigured files directory. Please ensure that the files directory is correctly configured and that the webserver has permission to create directories.
uk: Каталог кешу для CTools CSS %path неможливо створити через невірно налаштований каталог файлів. Будь ласка, впевніться, що каталог файлів налаштований належним чином та веб-сервер має повноваження на створення каталогів.

en: Unable to create
uk: Неможливо створити

en: A special cache used to store objects that are being edited; it serves to save state in an ordinarily stateless environment.
uk: Спеціальний кеш, що  застосовується для збереження редагованих об'єктів; він слугує для збереження стану в середовищах, де зазвичай стан не зберігається.

en: Chaos tools
uk: Інструменти Chaos

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
uk: Бібліотека корисних інструментів від Merlin of Chaos

en: Bulk export results
uk: Результати масового експорту

en: Place this in @file
uk: Помістити це у @file

en: There are no objects to be exported at this time.
uk: Немає об'єктів, які можна експортувати зараз.

en: Bulk Exporter
uk: Масовий експортер

en: Bulk-export multiple CTools-handled data objects to code.
uk: Масово-екпортовані множинні CTools-оброблювані об’єкти даних для кодування.

en: Bulk Export
uk: Масовий експорт

en: Performs bulk exporting of data objects known about by Chaos tools.
uk: Виконує масове експортування об’єктів даних, котрі відомі під назвою інструменти Chaos.

en: @type:@subtype will not display due to missing context
uk: @type:@subtype не відображатиметься через відсутність контексту

en: No info available.
uk: Інформація відсутня.

en: Configure new !subtype_title
uk: Налаштувати новий підтип !subtype_title

en: All criteria must pass.
uk: Мають виконуватись всі критерії.

en: Only one criteria must pass.
uk: Має виконуватись лише один критерій.

en: Broken/missing access plugin %plugin
uk: Пошкоджений/відсутній плаґін доступу %plugin

en: Configure settings for this item.
uk: Зконфігуруйте налаштування для цього елементу.

en: Remove this item.
uk: Видалити цей елемент.

en: No criteria selected, this test will pass.
uk: Жодного критерію не обрано, цю перевірку буде пройдено.

en: Missing callback hooks.
uk: Відсутні пастки зворотнього виклику.

en: Edit criteria
uk: Редагувати критерії

en: Invalid object name.
uk: Неприпустима назва об’єкту.

en: Invalid context type
uk: Неприпустимий тип контексту

en: Display page not found or display nothing at all.
uk: Відображати "сторінку не знайдено" або взагалі нічого не відображати.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
uk: Введіть заголовок, що використовується за присутності цього аргументу. Можна використовувати заміну %KEYWORD, де ключове слово зазначено нижче.

en: Unable to delete missing item!
uk: Неможливо видалити відсутній елемент!

en: Edit @type
uk: Редагувати @type

en: Summary of contexts
uk: Підсумок контекстів

en: Please choose which context and how you would like it converted.
uk: Будь ласка, оберіть контекст і як його необхідно перетворити.

en: , and
uk: , та

en: , or
uk: , або

en: Built in context
uk: Вбудовано в контекст

en: Keyword: %@keyword
uk: Ключове слово: %@keyword

en: From "@title"
uk: Із "@title"

en: Unable to create CTools CSS cache directory. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог кешу CTools CSS. Перевірте права доступу до каталогу файлів.

en: Update and return
uk: Оновити та повернутись

en: In code
uk: У коді

en: Enabled, title
uk: Увімкнено, назва

en: Get a summary of the information about this page.
uk: Отримати коротку інформацію про дану сторінку.

en: Activate this page so that it will be in use in your system.
uk: Активувати цю сторінку, аби вона була доступна в системі.

en: De-activate this page. The data will remain but the page will not be in use on your system.
uk: Деактивувати цю сторінку. Дані сторінки залишаться, але сторінка не буде задіяна в системі.

en: Add variant
uk: Додати варіант

en: Add a new variant to this page.
uk: Додати до цієї сторінки новий варіант.

en: Create variant
uk: Створити варіант

en: Import variant
uk: Імпортувати варіант

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
uk: Додати до цієї сторінки новий варіант з коду, що експортований з іншої сторінки.

en: Reorder variants
uk: Перевпорядкувати варіанти

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
uk: Змініть пріоритет варіантів аби вибирався той, який потрібно.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
uk: Налаштуйте щойно створений варіант до того, як він фактично буде доданий до сторінки.

en: Break the lock on this page so that you can edit it.
uk: Перервіть блокування цієї сторінки аби мати змогу її редагувати.

en: Variant operations
uk: Операції з варіантом.

en: Get a summary of the information about this variant.
uk: Отримайте коротку інформацію про цей варіант.

en: Make an exact copy of this variant.
uk: Отримати точну копію цього варіанту.

en: Export this variant into code to import into another page.
uk: Експортувати цей варіант в код, аби імпортувати його в іншу сторінку.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
uk: Видалити всі зміни до цього варіанту і повернутися до версії в коді.

en: Remove this variant from the page completely.
uk: Повністю видалити цей варіант зі сторінки.

en: Activate this variant so that it will be in use in your system.
uk: Активувати цей варіант, аби він був доступний в системі.

en: De-activate this variant. The data will remain but the variant will not be in use on your system.
uk: Деактивувати цей варіант. Дані залишаться, але варіант не буде задіяний в системі.

en: No variants
uk: Варіанти відсутні

en: This operation trail does not exist.
uk: Цей операційний слід не існує.

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
uk: Сторінку було оновлено. Зміни не будуть зафіксовані, поки їх не збережено.

en: Unable to update changes due to lock.
uk: Неможливо оновити зміни через блокування.

en: This setting contains unsaved changes.
uk: Це налаштування містить незбережені зміни.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
uk: До цієї сторінки внесені незбережені зміни. Потрібно натиснтути "Зберегти" аби ці зміни записалися до бази даних, або "Скасувати", аби відмовитись від цих змін. Зверніть увагу, якщо ви змінили яку-небудь форму, її потрібно надіслати до збереження.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
uk: Всі очікувані зміни були скасовані, і тепер сторінку розблоковано.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
uk: Адміністративний заголовок цього варіанту. Якщо порожній, його буде задано автоматично.

en: Variant type
uk: Тип варіанта

en: Optional features
uk: Додаткові можливості

en: Check any optional features you need to be presented with forms for configuring them. If you do not check them here you will still be able to utilize these features once the new page is created. If you are not sure, leave these unchecked.
uk: Позначте необхідні додаткові можливості, які відображатимуться на формах для їх подальшого налаштовування. Навіть якщо їх не буде обрано зараз, все ще буде можливо увімкнути ці функції перед створенням нової сторінки. Якщо маєте сумніви, не ставте позначок.

en: Variant name
uk: Назва варіанту

en: Enter the name of the new variant.
uk: Введіть назву нового варіанту.

en: Paste variant code here
uk: Вставте код варіанту в це поле

en: No variant found.
uk: Жодного варіанту не знайдено.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
uk: Неможливо отримати варіант з імпорту. Повідомлено про помилки: @errors

en: Reverting the variant will delete the variant that is in the database, reverting it to the original default variant. This deletion will not be made permanent until you click Save.
uk: Відновлення варіанту видалить варіант, що записано в базі даних, повернувши його до оригінального базового варіанту. Це видалення набуде чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей варіант? Це видалення набуде чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: This variant is currently disabled. Enabling it will make it available in your system. This will not take effect until you save this page.
uk: Цей варіант наразі вимкнено. Якщо його увімкнути, він стане доступним в системі. Ці дії набудуть чинності лише після збереження цієї сторінки.

en: This variant is currently enabled. Disabling it will make it unavailable in your system, and it will not be used. This will not take effect until you save this page.
uk: Цей варіант наразі увімкнено. Якщо його вимкнути, він стане недоступним в системі, і його буде неможливо застосовувати. Ці дії набудуть чинності лише після збереження цієї сторінки.

en: Breaking the lock on this page will <strong>discard</strong> any pending changes made by the locking user. Are you REALLY sure you want to do this?
uk: Зняття блокування цієї сторінки призведе до <strong>втрати</strong> усіх змін виконаних користувачем, який блокував сторінку. Ви ДІЙСНО бажаєте виконати цю дію?

en: The lock has been cleared and all changes discarded. You may now make changes to this page.
uk: Блокування було успішно знято і всі зміни втрачено. Тепер можна виконувати зміни над цією сторінкою.

en: Enabling this page will immediately make it available in your system (there is no need to wait for a save.)
uk: Щойно буде увімкнена ця сторінка, вона одразу стане доступною в системі (очікувати збереження необов’язково)

en: Disabling this page will immediately make it unavailable in your system (there is no need to wait for a save.)
uk: Щойно буде вимкнена ця сторінка, вона одразу стане недоступною в системі (очікувати збереження необов’язково)

en: This page has no variants and thus no output of its own.
uk: Ця сторінка не має варіантів, отже нічого не виводить.

en: Add a new variant
uk: Додати новий варіант

en: Unable to disable due to lock.
uk: Неможливо вимкнути через блокування.

en: Unable to enable due to lock.
uk: Неможливо увімкнути через блокування.

en: Add, edit and remove overridden system pages and user defined pages from the system.
uk: Додавання, редагування та видалення з системи  перезаписаних системних сторінок і сторінок, визначених користувачами.

en: Page manager
uk: Менеджер сторінок

en: Provides a UI and API to manage pages within the site.
uk: Забезпечує користувацький інтерфейс та API для керування сторінками сайту.

en: Node add/edit form
uk: Форма додавання/редагування матеріалу

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for adding or edit nodes at <em>node/%node/edit</em> and <em>node/add/%node_type</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as node type or language or user access to provide different edit forms for nodes. If no variant is selected, the default Drupal node edit will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для додавання чи редагування матеріалу за адресою <em>node/%node/edit</em> та <em>node/add/%node_type</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от тип матеріалу, мова або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні форми редагування матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська форма редагування матеріалу.

en: Node being edited
uk: Матеріал, що редагується

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying nodes at <em>node/%node</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as node type or language or user access to provide different views of nodes. If no variant is selected, the default Drupal node view will be used. This page only affects nodes viewed as pages, it will not affect nodes viewed in lists or at other locations. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a node to be somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at node/%node.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення матеріалів за адресою <em>node/%node</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от тип матеріалу, мова або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими показу матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський показ матеріалу. Ця сторінка лише впливає на показ матеріалів у вигляді сторінок, вона не впливає на їх показ у списках та решти місць. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою node/%node.

en: Node being viewed
uk: Матеріал, що переглядається

en: Argument settings
uk: Налаштування аргументу

en: A meaningless second page
uk: Безцільна друга сторінка

en: Administrative title
uk: Адміністративний заголовок

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Назва цієї сторінки. Вона використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення її ідентифікації.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машино-читабельна назва цієї сторінки. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити цю назву буде неможливо!

en: Administrative description
uk: Адміністративний опис

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за сторінка, що вона робить і для чого, для адміністративного використання.

en: The URL path to get to this page. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements and !name for optional elements. For example: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form.
uk: URL-адреса шляху до цієї сторінки. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів та !name — для необов’язкових. Приклади: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти.

en: Make this your site home page.
uk: Зробити головною сторінкою сайту.

en: Visible menu item
uk: Видимий пункт меню

en: Name is required.
uk: Назва є обов’язковою.

en: That name is used by another page: @page
uk: Назва вже використовується іншою сторінкою: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
uk: Назва сторінки має містити лише алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення.

en: That path is used by another page: @page
uk: Шлях вже використовується іншою сторінкою: @page

en: You cannot have a dynamic path element after an optional path element.
uk: Динамічний елемент шляху не можна розміщувати після необов’язкового елементу шляху.

en: You cannot have a static path element after an optional path element.
uk: Статичний елемент шляху не можна розміщувати після необов’язкового елементу шляху.

en: That path is currently assigned to be an alias for @alias. This system cannot override existing aliases.
uk: Цей шлях наразі є синонімом для @alias. Система не може перезаписувати існуючі синоніми.

en: You cannot make this page your site home page if it uses % placeholders.
uk: Цю сторінку не можна зробити головною сторінкою сайту якщо в ній використовуються %-заповнювачі.

en: Duplicated argument %arg
uk: Дубльований аргумент %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
uk: Неприпустимий аргумент <em>%</em>. Всі аргументи мають бути іменованими з ключовими словами.

en: When providing a menu item as a default tab, Drupal needs to know what the parent menu item of that tab will be. Sometimes the parent will already exist, but other times you will need to have one created. The path of a parent item will always be the same path with the last part left off. i.e, if the path to this view is <em>foo/bar/baz</em>, the parent path would be <em>foo/bar</em>.
uk: Якщо пункт меню стає базовою вкладкою, системі Drupal необхідно знати, який пункт меню для тої вкладки буде батьківським. Іноді батьківський пункт вже використовується, але в інших випадках вам необхідно самостійно створити його. Шлях батьківського пункту завжди буде збігатися з шляхом вкладки без останньої частини. Тобто, якщо її шлях - <em>foo/bar/baz</em>, то батьківський шлях буде <em>foo/bar</em>.

en: Parent item title
uk: Заголовок батьківського пункту

en: Parent item menu
uk: Меню батьківського пункту

en: Access rules are used to test if the page is accessible and any menu items associated with it are visible.
uk: Правила доступу застосовуються для перевірки доступності сторінки і видимості кожного з пунктів меню, пов’язаних з нею.

en: No context assigned
uk: Жодного контексту не призначено

en: Position in path
uk: Розташування в шляхові

en: Context assigned
uk: Контекст призначено

en: The path %path has no arguments to configure.
uk: Шлях %path не містить аргументів, які налаштовуються.

en: Invalid keyword.
uk: Неприпустиме ключове слово.

en: Change context type
uk: Змінити тип контексту

en: Change argument
uk: Змінити аргумент

en: No context selected
uk: Жодного контексту не обрано

en: Error: missing argument.
uk: Помилка: відсутній аргумент.

en: Context identifier
uk: Ідентифікатор контексту

en: This is the title of the context used to identify it later in the administrative process. This will never be shown to a user.
uk: Це заголовок контексту, що використовується для його ідентифікації в адміністративному процесі. Він ніколи не відображується користувачеві.

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
uk: Помилка: відсутній або неприпустимий плаґін аргументу %argument.

en: Import page
uk: Імпортувати сторінку

en: Enter the name to use for this page if it is different from the source page. Leave blank to use the original name of the page.
uk: Якщо потрібно змінити назву вихідної сторінки, введіть її в це поле. Щоб використовувати оригінальну назву, залиште це поле порожнім.

en: Enter the path to use for this page if it is different from the source page. Leave blank to use the original path of the page.
uk: Якщо потрібно змінити шлях вихідної сторінки, введіть його в це поле. Щоб використовувати оригінальний шлях, залиште це поле порожнім.

en: Allow overwrite of an existing page
uk: Дозволити перезапис існуючої сторінки

en: If the name you selected already exists in the database, this page will be allowed to overwrite the existing page.
uk: Якщо сторінка з такою назвою вже існує в базі даних, імпортована сторінка її перезапише.

en: Paste page code here
uk: Вставте код сторінки в це поле

en: No handler found.
uk: Жодного обробника не знайдено.

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
uk: Неможливо імпортувати сторінку. Повідомлено про наступні помилки: @errors.

en: That page name is in use and locked by another user. You must <a href="!break">break the lock</a> on that page before proceeding, or choose a different name.
uk: Ця назва сторінки вже існує і заблокована іншим користувачем. Необхідно <a href="!break">зняти блокування</a> аби продовжити, або обрати іншу назву.

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
uk: Введіть назву нової сторінки. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення.

en: The URL path to get to this page. You may create named placeholders for variable parts of the path by using %name for required elements and !name for optional elements. For example: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". These named placeholders can be turned into contexts on the arguments form. You cannot use the same path as the original page.
uk: URL-адреса шляху до цієї сторінки. Можна створити іменовані заповнювачі для змінних частин шляху використовуючи %name для обов’язкових елементів та !name — для необов’язкових. Приклади: "node/%node/foo", "forum/%forum" or "dashboard/!input". На формах редагування аргументів ці іменовані заповнювачі можуть бути перетворені у контексти. Використовувати шлях оригінальної сторінки не можна.

en: Clone variants
uk: Клонувати варіанти

en: If checked all variants associated with the page will be cloned as well. If not checked the page will be cloned without variants.
uk: Якщо позначено, тоді всі варіанти, пов’язані з сторінкою також будуть клоновані. Якщо жодного не позначено, сторінка буде клонована без варіантів.

en: Reverting the page will delete the page that is in the database, reverting it to the original default page. Any changes you have made will be lost and cannot be recovered.
uk: Відновлення сторінки видалить її з бази даних, і буде повернуто оригінальну базову сторінку. Всі виконані зміни будуть невідновно втрачені.

en: Are you sure you want to delete this page? Deleting a page cannot be undone.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю сторінку? Видалення сторінки неможливо скасувати.

en: The page has been reverted.
uk: Сторінку було успішно відновлено.

en: Administrator created pages that have a URL path, access control and entries in the Drupal menu system.
uk: Сторінки, створені адміністратором, мають URL-шлях, контроль доступу і пункти в системі меню Друпалу.

en: Create a new page
uk: Створити нову сторінку

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
uk: Відредагуйте назву, шлях та інші основні налаштування сторінки.

en: Set up contexts for the arguments on this page.
uk: Встановіть контексти для аргументів цієї сторінки.

en: Control what users can access this page.
uk: Налаштуйте користувачів, що мають доступ до цієї сторінки.

en: Provide this page a visible menu or a menu tab.
uk: Надайте цій сторінці видимий пункт меню чи вкладку меню.

en: Make a copy of this page
uk: Зробити копію цієї сторінки

en: Export this page as code that can be imported or embedded into a module.
uk: Експортувати цю сторінку у вигляді коду, котрий можна імпортувати або вбудувати у модуль.

en: Remove all changes to this page and revert to the version in code.
uk: Видалити усі зміни до цієї сторінки і відновити її до версії у коді.

en: Remove this page from your system completely.
uk: Повністю видалити цю сторінку з системи.

en: This is your site home page.
uk: Це головна сторінка сайту.

en: This page is set to become your site home page.
uk: Цю сторінку встановлено як головну сторінку сайту.

en: Accessible only if @conditions.
uk: Доступна лише якщо @conditions.

en: This page is publicly accessible.
uk: Ця сторінка загальнодоступна.

en: No menu entry.
uk: Пункт меню відсутній.

en: Normal menu entry.
uk: Звичайний пункт меню.

en: Menu tab.
uk: Вкладка меню.

en: Default menu tab.
uk: Базова вкладка меню.

en: Title: %title.
uk: Заголовок: %title.

en: Parent title: %title.
uk: Батьківський заголовок: %title.

en: Menu block: %title.
uk: Блок меню: %title.

en: Taxonomy term template
uk: Шаблон терміна таксономії

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying taxonomy terms at <em>taxonomy/term/%term</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as vocabulary or user access to provide different displays of the taxonomy term and associated nodes. If no variant is selected, the default Drupal taxonomy term display will be used. This page only affects items actually displayed ad taxonomy/term/%term. Some taxonomy terms, such as forums, have their displays moved elsewhere. Also please note that if you are using pathauto, aliases may make a taxonomy terms appear somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at taxonomy/term/%term.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення термінів таксономії за адресою <em>taxonomy/term/%term</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от словник або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими відображення терміна таксономії і пов’язаних матеріалів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базове друпалівське відображення терміна таксономії. Ця сторінка лише впливає на відображення елементів за адресою taxonomy/term/%term. Деякі терміни таксономії, наприклад форуми, можуть мати інші адреси. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою taxonomy/term/%term.

en: Term(s) being viewed
uk: Термін(и), що переглядаються

en: Term being viewed
uk: Термін, що переглядається

en: Allow multiple terms on taxonomy/term/%term
uk: Дозволити декілька термінів у адресі taxonomy/term/%term

en: Single term
uk: Один термін

en: Multiple terms
uk: Декілька термінів

en: By default, Drupal allows multiple terms as an argument by separating them with commas or plus signs. If you set this to single, that feature will be disabled.
uk: За умовчанням, Друпал дозволяє використовувати як аргумент декілька термінів, якщо вони відокремлені комами або знаком "+". Якщо обрано опцію "Один термін", ця можливість буде вимкнена.

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
uk: Додавати ієрархію першого терміна в рядок навіґації

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
uk: Якщо позначено, в навіґаційний рядок будуть додані батьківські терміни таксономії.

en: Multiple terms may be used, separated by , or +.
uk: Можна використовувати декілька термінів, котрі відокремлюються , або +.

en: Only a single term may be used.
uk: Можна використовувати лише один термін.

en: Breadcrumb trail will contain taxonomy term hierarchy
uk: Рядок навіґації буде містити ієрархію терміна таксономії.

en: Breadcrumb trail will not contain taxonomy term hiearchy.
uk: Рядок навіґації не буде містити ієрархію терміна таксономії.

en: User profile template
uk: Шаблон профіля користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user profiles at <em>user/%user</em>. If you add variants, you may use selection criteria such as roles or user access to provide different views of user profiles. If no variant is selected, the default Drupal user view will be used. Please note that if you are using pathauto, aliases may make a node to be somewhere else, but as far as Drupal is concerned, they are still at user/%user.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення профілів користувачів за адресою <em>user/%user</em>. Якщо додавати варіанти, необхідно використовувати критерії вибору, як-от ролі або доступ користувача, в залежності від яких пропонуватимуться різні режими показу профілів користувачів. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський показ профілю користувача. Також зверніть увагу, що при застосування модуля Автосинонім, синоніми можуть розмістити матеріал за іншою адресою, але для Друпала вони все одно знаходитимуться за адресою user/%user.

en: User being viewed
uk: Користувач, що переглядається

en: This page is being edited by another user and you cannot make changes to it.
uk: Ця сторінка вже редагується іншим користувачем і ви не можете внести в неї зміни.

en: This page is newly created and has not yet been saved to the database. It will not be available until you save it.
uk: Ця сторінка щойно створена і ще не записана до бази даних. Вона стане доступною після її збереження.

en: This page has been modified, but these modifications are not yet live. While modifying this page, it is locked from modification by other users.
uk: Цю сторінку було змінено, але ці зміни ще не стали чинними. Під час редагування цієї сторінки вона блокується від її редагування іншими користувачами.

en: No task handlers are defined for this task.
uk: Для цього завдання не визначено обробників завдань.

en: Variant
uk: Варіант

en: This page is being edited by user !user, and is therefore locked from editing by others. This lock is !age old. Click here to <a href="!break">break this lock</a>.
uk: Ця сторінка наразі редагується користувачем !user, отже її заблоковано від редагування іншими користувачами. Це блокування вже триває !age. Натисніть тут, щоб <a href="!break">зняти це блокування</a>.

en: User: compare
uk: Користувач: порівняти

en: Compare two users (logged-in user and user being viewed, for example)
uk: Порівняти двох користувачів (наприклад, користувача, що увійшов і користувача, якого переглядають)

en: First User
uk: Перший користувач

en: Second User
uk: Другий користувач

en: Grant access based on comparison of the two user contexts. For example, to grant access to a user to view their own profile, choose "logged in user" and "user being viewed" and say "grant access if equal". When they're the same, access will be granted.
uk: Надання доступу на основі порівняння контекстів двох користувачів. Наприклад, щоб дати доступ користувачеві на перегляд його власного профілю, оберіть "користувач, що увійшов" і "користувач, що переглядається" і скажіть "надати доступ, якщо дорівнює". Коли все збігатиметься, доступ буде наданий.

en: Grant access if user contexts are
uk: Надавати доступ, якщо контекст користувача

en: Not equal
uk: Не дорівнює

en: Node: accessible
uk: Матеріал: доступність

en: Control access with built in Drupal node access test.
uk: Керування доступом за допомогою вбудованої в Друпал системи перевірки доступу до матеріалу.

en: Create nodes of the same type
uk: Створювати матеріали такого самого типу

en: Using built in Drupal node access rules, determine if the user can perform the selected operation on the node.
uk: Визначення за допомогою вбудованих в Друпал правил доступу до матеріалів того, чи може користувач виконувати з матеріалом обрані операції.

en: @user can view @node.
uk: @user може переглядати @node.

en: @user can edit @node.
uk: @user може редагувати @node.

en: @user can delete @node.
uk: @user може видаляти @node.

en: @user can create nodes of the same type as @node.
uk: @user створювати матеріали такого ж типу як і @node.

en: Node: language
uk: Матеріал: мова

en: Control access by node language.
uk: Керування доступом на основі мови матеріалу

en: Current site language
uk: Поточна мова сайту

en: Pass only if the node is in one of the selected languages.
uk: Критерій виконується, якщо матеріал на одній з обраних мов

en: @identifier is in any language
uk: @identifier на будь-якій мові

en: @identifier language is "@languages" | @identifier language is one of "@languages"
uk[0]: Мова @identifier - "@languages"
uk[1]: Мова @identifier одна з "@languages"

en: Node: type
uk: Матеріал: тип

en: Control access by node_type.
uk: Керування доступом на основі типу матеріалу

en: Only the checked node types will be valid.
uk: Тільки позначені типи матеріалі будуть дійсними.

en: @identifier is any node type
uk: @identifier належить до будь-якого типу матеріала

en: @identifier is type "@types" | @identifier type is one of "@types"
uk[0]: @identifier належить до типу "@types"
uk[1]: @identifier належить до одного з типів"@types"

en: User: permission
uk: Користувач: повноваження

en: Control access by permission string.
uk: Керування доступом на основі рядка повноважень

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this.
uk: Доступ отримають лише користувачі з вказаним повноваженням.

en: Error, unset permission
uk: Помилка, повноваження не встановлено.

en: @identifier has "@perm"
uk: @identifier має "@perm"

en: Control access through arbitrary PHP code.
uk: Керування доступом через довільний PHP-код

en: Administrative desc
uk: Адміністративний опис

en: A description for this test for administrative purposes.
uk: Опис цієї перевірки для адміністраторів.

en: Access will be granted if the following PHP code returns <code>TRUE</code>. Do not include &lt;?php ?&gt;. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site. All contexts will be available in the <em>$contexts</em> variable.
uk: Доступ надається, якщо даний PHP-код повертає <strong>TRUE</strong>. Не додавайте &lt;?php ?&gt;. Пам'ятайте — виконання неправильного коду PHP може порушити роботу сайту. Всі контексти будуть доступні в змінній <em>$contexts</em>.

en: You do not have sufficient permissions to edit PHP code.
uk: Ви не маєте достатніх повноважень для редагування PHP-коду.

en: User: role
uk: Користувач: роль

en: Control access by role.
uk: Керування доступом на основі ролі.

en: Only the checked roles will be granted access.
uk: Доступ буде наданий лише позначеним ролям.

en: @identifier can have any role
uk: @identifier може мати будь-яку роль

en: @identifier has role "@roles" | @identifier has one of "@roles"
uk[0]: @identifier має роль "@roles"
uk[1]: @identifier має одну з ролей "@roles"

en: User: language
uk: Користувач: мова

en: Control access by the language the user or site currently uses.
uk: Керування доступом на основі мови, що зараз використовується користувачем або на сайті.

en: Pass only if the current site language is one of the selected languages.
uk: Критерій виконується, якщо поточна мова сайту одна з вказаних мов.

en: Site language is any language
uk: Мова сайту будь-яка

en: Site language is "@languages" | Site language is one of "@languages"
uk[0]: Мова сайту — "@languages"
uk[1]: Мова сайту — одна з "@languages"

en: Taxonomy: vocabulary
uk: Таксономія: словник

en: @identifier is any vocabulary
uk: @identifier - будь-який словник

en: @identifier vocabulary is "@vids" | @identifier vocabulary is one of "@vids"
uk[0]: Словник @identifier є "@vids"
uk[1]: Словник @identifier є одним з "@vids"

en: Creates a node context from a node ID argument.
uk: Створює контекст матеріалу з аргументу ID матеріалу.

en: Enter the node ID of a node for this argument
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цього аргументу.

en: Creates a node add form context from a node type argument.
uk: Створює форму редагування матеріалу з аргументу типу матеріалу

en: Creates a node edit form context from a node ID argument.
uk: Створює форму редагування матеріалу з аргументу ID матеріалу.

en: A string is a minimal context that simply holds a string that can be used for some other purpose.
uk: Рядок являє собою мінімальний контекст, що утримує в собі рядок, що може бути використаний з іншою метою.

en: Enter a value for this argument
uk: Введіть значення для цього аргументу.

en: Creates a single taxonomy term from a taxonomy ID or taxonomy term name.
uk: Створює один термін таксономії з ідентифікатора таксономії або з назви терміна таксономії.

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
uk: Додати ієрархію в рядок навіґації

en: Enter a taxonomy term ID.
uk: Введіть ідентифікатор терміна таксономії.

en: Enter a taxonomy term name.
uk: Введіть назву терміна таксономії.

en: Creates a group of taxonomy terms from a list of tids separated by a comma or a plus sign. In general the first term of the list will be used for panes.
uk: Створює групу термінів таксономії з списку ідентифікаторів термінів, записаних через кому або знак плюс. Загалом перший термін із списку буде використаний для областей панелі.

en: Enter a term ID or a list of term IDs separated by a + or a ,
uk: Введіть ідентифікатор терміна або список ідентифікаторів термінів, відокремлених + або ,

en: Creates a user context from a user ID argument.
uk: Створює контекст користувача з аргументу ID користувача.

en: Enter the user ID of a user for this argument
uk: Введіть ідентифікатор користувача для цього аргументу

en: Creates a vocabulary context from a vocabulary ID argument.
uk: Створює контекст словника з аргументу ID словника.

en: Enter the vocabulary ID for this argument
uk: Введіть ідентифікатор словника для цього аргументу

en: Use context keywords
uk: Використовувати контекстні ключові слова

en: If checked, context keywords will be substituted in this content.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у вмісті будуть замінені.

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: Everything in the form that is not displayed by other content.
uk: Форма для усього, що не відображується іншим вмістом.

en: The author of the referenced node.
uk: Автор матеріалу за посиланням

en: Link to author profile
uk: Посилання на профіль автора

en: Check here to link to the node author profile.
uk: Клацніть тут аби перейти на профіль автора матеріалу

en: "@s" author
uk: Автор "@s"

en: The body of the referenced node.
uk: Тіло матеріалу за посиланням.

en: "@s" body
uk: Тіло "@s"

en: The navigation menu the book the node belongs to.
uk: Меню навігації по книзі, до якої входить матеріал.

en: Node created date
uk: Дата створення матеріалу

en: The date the referenced node was created.
uk: Дата створення матеріалу за посиланням.

en: "@s" created date
uk: Дата створення "@s"

en: Node links of the referenced node.
uk: Посилання матеріалу за посиланням

en: Node links go here.
uk: Посилання матеріалу ведуть сюди.

en: "@s" links
uk: Посилання "@s"

en: The title of the referenced node.
uk: Заголовок матеріалу за посиланням.

en: "@s" title
uk: Заголовок "@s"

en: Node last updated date
uk: Дата останнього оновлення матеріалу

en: The date the referenced node was last updated.
uk: Дата останнього оновлення матеріалу за посиланням.

en: Last updated date
uk: Дата останнього оновлення

en: "@s" last updated date
uk: Дата останнього оновлення "@s"

en: "@s" node form attach files
uk: Форма файлових вкладень матеріалу "@s"

en: "@s" node form publishing options
uk: Опції публікації з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form book options
uk: Опції книги з форми матеріалу "@s"

en: Node form submit buttons
uk: Кнопки надсилання з форми матеріалу

en: Submit buttons for the node form.
uk: Кнопки надсилання для форми матеріалу

en: Node form buttons.
uk: Кнопки форми матеріалу.

en: "@s" node form submit buttons
uk: Кнопки надсилання з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form comment settings
uk: Налаштування коментування з форми матеріала "@s"

en: Node form revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію з форми матеріалу.

en: Revision log message for the node.
uk: Повідомлення журналу про редакцію для матеріалу.

en: "@s" node form revision log
uk: Повідомлення журналу про редакцію з форми матеріалу "@s"

en: Menu settings on the Node form.
uk: Налаштування меню для форми матеріалу.

en: "@s" node form menu settings
uk: Налаштування меню з форми матеріалу "@s"

en: Node form url path settings
uk: Налаштування url-шляху з форми матеріалу

en: "@s" node form path options
uk: Опції шляху з форми матеріалу "@s"

en: "@s" node form author information
uk: Інформація про автора з форми матеріалу "@s"

en: Profile category
uk: Категорія профілю

en: Contents of a single profile category.
uk: Вміст окремої категорії профілю.

en: Enter the node ID of a node for this context.
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цієї сутності.

en: '%title' [node id %nid]
uk: '%title' [ідентифікатор матеріалу %nid]

en: Reset identifier to node title
uk: Скидати ідентифікатор до заголовку матеріалу

en: If checked, the identifier will be reset to the node title of the selected node.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до заголовку обраного матеріалу.

en: Enter the node type this context.
uk: Введіть тип матеріалу цього контексту.

en: Enter the node ID of a node for this argument:
uk: Введіть ідентифікатор матеріалу для цього аргументу:

en: A context that is just a string.
uk: Контекст, що являє собою звичайний рядок.

en: Raw string
uk: Нефільтрований рядок

en: Enter the string for this context.
uk: Введіть рядок для цього контексту.

en: Currently set to @term. Enter another term if you wish to change the term.
uk: Наразі встановлено у термін @term. Якщо необхідно змінити термін, введіть його.

en: Select a term from @vocabulary.
uk: Оберіть термін зі словника @vocabulary.

en: Reset identifier to term title
uk: Скидати ідентифікатор до заголовка терміна

en: If checked, the identifier will be reset to the term name of the selected term.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до назви обраного терміна.

en: You must select a term.
uk: Необхідно обрати термін.

en: Invalid term selected.
uk: Обрано неприпустимий термін.

en: Multiple taxonomy terms, as a group.
uk: Декілька термінів таксономії, у вигляді групи.

en: Term ID of first term
uk: Ідентфікатор першого терміна

en: Term ID of all term, separated by + or ,
uk: Ідентифікатори усіх терміні, розділені "+" або ","

en: Term name of first term
uk: Назва першого терміна.

en: Term name of all terms, separated by + or ,
uk: Назви усіх термінів, розділені "+" або ","

en: Vocabulary ID of first term
uk: ID словника першого терміна

en: Creates the author of a node as a user context.
uk: Створює автора матеріалу з контексту користувача.

en: Make all views available as panes
uk: Зробити усі види доступними як фрагменти панелі

en: If checked, all views will be made available as content panes to be added to content types. If not checked, only Views that have a 'Content pane' display will be available as content panes. Uncheck this if you want to be able to more carefully control what view content is available to users using the panels layout UI.
uk: Якщо позначено, всі види будуть доступні у вигляді фрагментів панелей вмісту, що можуть бути додані до типів матеріалу. Якщо не позначено, доступними будуть лише ті види, що мають відображення "Фрагмент панелі вмісту". Зніміть цей прапорець, якщо є необхідність більш гнучко керувати видами, які доступні користувачам через інтерфейс панелей.

en: Configure Views to be used as CTools content.
uk: Налаштуйте модуль Види на використання в якості вмісту CTools.

en: Views content panes
uk: Фрагменти вмісту панелей видів

en: Allows Views content to be used in Panels, Dashboard and other modules which use the CTools Content API.
uk: Дозволяє матеріали модуля Види в модулях Панелі, Панель керування та решта, де використовується CTools Content API.

en: Select display
uk: Оберіть відображення

en: Configure view
uk: Налаштуйте вид

en: Choose which display of this view you wish to use.
uk: Оберіть відображення з цього виду, яке треба використати.

en: Broken/missing/deleted view.
uk: Пошкоджений/відсутній/видалений вид.

en: Configure view @view (@display)
uk: Налаштуйте вид @view (@display)

en: View: @name
uk: Вид: @name

en: View information
uk: Інформація про вид

en: Using display @display.
uk: Використання відображення @display.

en: Argument @arg using context @context converted into @converter
uk: Аргумент @arg, що використовує контекст @context перетворено у @converter

en: @count items displayed.
uk: Відображено @count елементів.

en: With pager.
uk: З сторінковим навіґатором.

en: Without pager.
uk: Без сторінкового навіґатора.

en: Skipping first @count results
uk: Пропущено перші @count результатів

en: With more link.
uk: З посиланням "Ще".

en: With feed icon.
uk: З іконкою потоку.

en: Sending arguments.
uk: Надсилання аргументів.

en: Using arguments: @args
uk: Використання аргументів: @args

en: Using url: @url
uk: Використання url: @url

en: View panes
uk: Фрагменти панелі видів

en: Link title to page
uk: Зв’язати посиланням заголовок і сторінку.

en: Provide a "more" link.
uk: Надати посилання "Ще"

en: Num items
uk: Кількість елементів

en: Select the number of items to display, or 0 to display all results.
uk: Оберіть кількість відображуваних елементів, або 0, аби відобразити усі результати.

en: Enter the number of items to skip; enter 0 to skip no items.
uk: Оберіть кількість пропущених елементів, або 0, аби не пропускати елементи.

en: If this is set, override the View URL path; this can sometimes be useful to set to the panel URL.
uk: Якщо позначено, URL-шлях виду буде переписаний; іноді це може знадобитися, щоб задати URL панелі

en: Content pane
uk: Фрагмент вмісту

en: Is available as content for a panel or dashboard display.
uk: Доступний як вміст для панелі або відображення панелі керування.

en: Pane settings
uk: Налаштування фрагменту панелі.

en: Use view name
uk: Використовувати назву виду

en: Use view description
uk: Використовувати опис виду

en: Admin desc
uk: Адміністративний опис

en: Use Panel path
uk: Використовувати шлях панелі

en: Argument input
uk: Введення аргументу

en: Allow settings
uk: Дозволити налаштування

en: Checked settings will be available in the panel pane config dialog for modification by the panels user. Unchecked settings will not be available and will only use the settings in this display.
uk: Позначені налаштування будуть доступні в діалозі конфігурації фрагменту панелі для їх зміни користувачем панелі. Непозначені налаштування не будуть доступні і будуть використовуватись в налаштуваннях цього відображення.

en: Pager offset
uk: Зміщення сторінкового навіґатора

en: Path override
uk: Перезапис шляху

en: Title override
uk: Перезапис заголовку

en: This is the title that will appear for this view pane in the add content dialog. If left blank, the view name will be used.
uk: Цей заголовок з'явиться для цього фрагменту панелі виду у діалозі додавання вмісту. Якщо порожнє, буде взята назва виду.

en: This is text that will be displayed when the user mouses over the pane in the add content dialog. If blank the view description will be used.
uk: Цей текст відобразиться при проведенні мишею над фрагментом панелі у діалозі додавання вмісту. Якщо порожнє, буде взятий опис виду.

en: This is category the pane will appear in on the add content dialog.
uk: Ця категорія фрагменту панелі з'явиться у діалозі додавання вмісту.

en: This is the default weight of the category. Note that if the weight of a category is defined in multiple places, only the first one Panels sees will get that definition, so if the weight does not appear to be working, check other places that the weight might be set.
uk: Це базова вага категорії. Зверніть увагу, що якщо вага категорії визначена в декількох місцях, модуль Панелі сприймає лише перше знайдене значення. Тому якщо схоже на те, що вага не спрацьовує, перевірте інші місця, де вона може встановлюватись.

en: Link pane title to view
uk: Зв’язати посилання заголовок фрагменту панелі з видом

en: Inherit path from panel display
uk: Наслідувати шлях з відображення панелі

en: If yes, all links generated by Views, such as more links, summary links, and exposed input links will go to the panels display path, not the view, if the display has a path.
uk: Якщо "так", усі посилання, генеровані модулем Види, наприклад, "Ще", або "Підсумки", та розкриті посилання вводу вестимуть на шлях відображення панелей, а не виду, за умови, що відображення має шлях.

en: Choose the data source for view arguments
uk: Оберіть джерело даних для аргументів виду

en: @arg source
uk: джерело @arg

en: The CTools API version is too old for Panels. Panels needs at least %version.
uk: Версія CTools API надто стара для Панелей. Модуль Панелі потребує принаймні %version.

en: CTools API Version
uk: Версія CTools API

en: Panel pages can be used as landing pages. They have a URL path, accept arguments and can have menu entries.
uk: Сторінки-панелі можуть використовуватись як цільові сторінки. Вони можуть мати URL-адресу, приймати аргументи і можуть мати пункти меню.

en: Panel page
uk: Сторінка-панель

en: You must activate the page manager module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Менеджер сторінок.

en: Panel nodes are node content and appear in your searches, but are more limited than panel pages.
uk: Матеріали-панелі являють собою матеріал із вмістом, що потрапляє в пошук, але має обмежені можливості в порівнянні з сторінками-панелями.

en: Panel node
uk: Матеріал-панель

en: You must activate the panel node module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Матеріал-панель.

en: Mini panels are small content areas exposed as blocks, for when you need to have complex block layouts or layouts within layouts.
uk: Міні-панелі — це невеликі області вмісту, які виводяться як блоки, і використовуються у тих випадках, коли є потреба в складних макетах блоків або макетів в макетах.

en: Mini panel
uk: Міні-панель

en: You must activate the Mini panels module for this functionality.
uk: Для цього функціоналу необхідно активувати модуль Міні-панелі.

en: Go to list
uk: Перехід до списку

en: There are no mini panels.
uk: Міні-панелі відсутні.

en: There are currently no settings to change, but additional plugins or modules may provide them in the future.
uk: Наразі налаштування, що вимагають змін, відсутні, але вони можуть з'явитися в майбутньому через додаткові плаґіни або модулі.

en: Your changes have been discarded.
uk: Ваші зміни були відхилені.

en: Style settings
uk: Налаштування стилю

en: Disable this pane
uk: Вимкнути цей фрагмент панелі

en: Enable this pane
uk: Увімкнути цей фрагмент панелі

en: CSS properties
uk: Параметри CSS

en: Invalid pane id.
uk: Хибний ідентифікатор фрагменту панелі.

en: Cache method for this display
uk: Метод кешування для цього відображення

en: Cache method for !subtype_title
uk: Метод кешування для підтипу !subtype_title

en: Cache settings for this display
uk: Налаштування кешування для цього відображення

en: Cache settings for !subtype_title
uk: Налаштування кешування для !subtype_title

en: Panel style for region "!region"
uk: Стиль панелі для області "!region"

en: Style settings for style @style (Pane "!pane")
uk: Налаштування для стилю @style (Фрагмент "!pane")

en: CSS ID to apply to this pane. This may be blank.
uk: CSS ID, що застосовується до цього фрагменту. Може бути порожнім.

en: CSS class to apply to this pane. This may be blank.
uk: Клас CSS,що застосовується до цього фрагменту. Може бути порожнім.

en: Invalid test id.
uk: Хибний тестовий ідентифікатор.

en: Panel layout has been updated.
uk: Макет панелі було успішно оновлено.

en: Mini panel: "@title"
uk: Міні-панель: "@title"

en: Create mini panels that can be used as blocks by Drupal and panes by other panel modules.
uk: Створює міні-панелі, які можуть бути використані як блоки в Drupal і фрагменти панелей у інших модулях панелей.

en: A panel layout broken up into rows and columns.
uk: Макет панелі розділений на рядки та стовпці.

en: Configure which content is available to add to panel node displays.
uk: Налаштуйте вміст, що буде доступний для додавання до відображень матеріалів-панелей

en: Show layout designer
uk: Показати дизайнер макету

en: Remove column
uk: Вилучити стовпчик

en: Add row to top
uk: Додати рядок зверху

en: Add row to bottom
uk: Додати рядок знизу

en: Remove row
uk: Вилучити рядок

en: Add column
uk: Додати колонку

en: Add region to left
uk: Додати область ліворуч

en: Add column to left
uk: Додати колонку ліворуч

en: Add region to right
uk: Додати область праворуч

en: Add column to right
uk: Додати колонку праворуч

en: Region settings
uk: Налаштування області

en: Remove region
uk: Видалити область

en: Invalid item id.
uk: Хибний ідентифікатор об'єкта.

en: Configure column
uk: Налаштувати колонку

en: Configure row
uk: Налаштувати рядок

en: Configure region
uk: Налаштувати область

en: Region title
uk: Заголовок області

en: Fluid
uk: Нефіксоване

en: Hide layout designer
uk: Приховати дизайнер макету

en: No markup at all
uk: Взагалі без розмітки

en: Each region
uk: Кожна область

en: Selection rules
uk: Правила вибору

en: Control the criteria used to decide whether or not this variant is used.
uk: Керування критеріями, за якими вирішується можливість застосування цього варіанту.

en: Add additional context objects to this variant that can be used by the content.
uk: Додайте до цього варіанту додаткові контекстні об’єкти, що можуть бути використані вмістом.

en: Move content from old layout
uk: Перенесіть вміст зі старого макету

en: Get a preview of what this variant will look like.
uk: Отримайте попередній вигляд цього варіанту.

en: This panel will be selected if @conditions.
uk: Ця панель буде обрана за умов @conditions.

en: This panel will always be selected.
uk: Ця панель завжди буде обрана.

en: Selection rule
uk: Правило вибору

en: Panel: @title
uk: Панель: @title

en: You must select a layout.
uk: Необхідно обрати макет.

en: Update and preview
uk: Оновити та переглянути

en: Administrative title of this variant.
uk: Адміністративний заголовок цього варіанту.

en: Theme variables
uk: Змінні шаблону

en: The description of this context definition.
uk: Опис цього контексту.

en: Reactions
uk: Реакції

en: XML sitemap
uk: XML-мапа сайту

en: XML sitemap engines
uk: Системи XML-мапи сайту

en: Submit the sitemap to search engines.
uk: Надсилати мапу сайту до пошукових систем.

en: XML sitemap node
uk: XML-мапа сайту - матеріал

en: XML sitemap taxonomy
uk: XML-мапа сайту - таксономія

en: Add taxonomy term links to the sitemap.
uk: Додати на мапу сайту терміни таксономії.

en: Default priority
uk: Базовий пріоритет

en: XML sitemap user
uk: XML-мапа сайту - користувач

en: Indexed
uk: Проіндексовано

en: Locking
uk: Блокування

en: is empty
uk: порожнє

en: Form settings
uk: Налаштування форми

en: View the calendar.
uk: Перегляд календаря.

en: All times
uk: Весь час

en: Before @time
uk: Перед @time

en: Empty day
uk: Пустий день

en: Format string
uk: Рядок формату

en: Are you sure you want to remove the format %format?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити формат %format?

en: Removed date format %format.
uk: Видалено формат дати %format.

en: %title is invalid.
uk: %title є неприпустимим.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
uk: Помилка HTTP-запиту при імпорті файла %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
uk: Не вдалося відкрити файл: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
uk: Хибний файл календаря: %filename

en: Invalid calendar file.
uk: Хибний файл календаря.

en: Add format
uk: Додати формат

en: Allow users to add additional date formats.
uk: Дозволити користувачам додавати додаткові формати дат.

en: Delete date format
uk: Видалити формат дати

en: Allow users to delete a configured date format.
uk: Дозволити користувачам видаляти налаштований формат дати.

en: Custom input format
uk: Власний формат введення

en: Hide repeat rule
uk: Приховати правило повтору

en: There are errors in @field_name value #@delta:
uk: Помилки у значенні поля @field_name #@delta:

en: There are errors in @field_name:
uk: Помилки у полі@field_name:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
uk: Повна документація для модуля Дата і  Date API знаходиться за адресою <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Configure date formats for each locale
uk: Налаштовування форматів дати для кожної мови

en: Use default jQuery timepicker
uk: Використовувати базовий вибирач часу jQuery

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
uk: Ручне введення часу, без вибирача часу jQuery

en: Timepicker
uk: Вибирач часу

en: Current exceptions
uk: Поточні винятки

en: Date wizard
uk: Майстер дати

en: Content type name
uk: Назва типу матеріалу

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
uk: Машинна назва. Дозволені значення: (a-z, 0-9, _). Якщо цього типу матеріала не існує, він буде створений.

en: Content type label
uk: Мітка типу матеріала

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
uk: Легка для читання назва цього типу матеріала. Необхідна лише для нового типу матеріала.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
uk: Тип матеріалу Дата, що пов'язаний з календарем виду

en: Content type description
uk: Опис типу матералів

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
uk: Опис типу матеріалів. Потрібний лише при створенні нового типу матеріалів.

en: Date field name
uk: Назва поля дати

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
uk: Машино-читабельна назва. Дозволені значення:(a-z, 0-9, _) Не повинна збігатися з вже використовуваною назвою поля.

en: Date field label
uk: Мітка поля дати

en: The human-readable label for this field.
uk: Легка для читання мітка для цього поля.

en: Date widget type
uk: Тип віджету дати

en: Show repeating date options
uk: Показати опції повторюваної дати

en: Date field type
uk: Тип поля дати

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
uk: Рекомендований тип — Дата-і-час, окрім історичних дат або дат з точністю в рік або місяць. Старі або неповні дати мають використовувати тип Дата (ISO-дата).

en: Date timezone handling
uk: Обробка часового поясу дати

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
uk: Для дат з точністю без складових годин, обробка часового поясу має бути встановлена у опцію "Немає"

en: Create a calendar for this date field
uk: Створити для цього поля дати календар

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
uk: Цей тип матеріалів вже існує, додавання нового поля до наявного типу матеріалів.

en: This field name already exists.
uk: Ця назва поля вже існує.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
uk: Для точності без часу обробка часового поясу має бути встановлена у опцію "Немає"

en: Date Tools
uk: Інструменти дати

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
uk: Інструменти для імпорту і автостворення дат і календарів.

en: Date browser
uk: Вибір дати

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
uk: Навіґація дати назад/вперед для приєднання до інших відображень. Потрібен аргумент дати.

en: Date browser style
uk: Стиль вибору дати

en: Creates back/next navigation.
uk: Створює навігацію назад/вперед

en: Date (!base_table)
uk: Дата (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
uk: Фільтрує всі поля дати !base_table з видів.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
uk: Оберіть тип значення дати, що буде використовуватись за замовчуванням у резюме та навіґації. Наприклад, точність у "місяць" встановить базовою датою поточний місяць, збираючи за місяць у збираючих видах, і посилання на наступний та попередній місяць при використанні навіґації дати.

en: You must select at least one date field for this argument.
uk: Для цього аргументу необхідно обрати принаймні одне поле дати.

en: Navigate to previous year
uk: Перейти до попереднього року

en: Navigate to next year
uk: Перейти до наступного року

en: Navigate to previous month
uk: Перейти до попереднього місяця

en: Navigate to next month
uk: Перейти до наступного місяця

en: Navigate to previous week
uk: Перейти до попереднього тижня

en: Navigate to next week
uk: Перейти до наступного тижня

en: Navigate to previous day
uk: Перейти до попереднього дня

en: Navigate to next day
uk: Перейти до наступного дня

en: View full page month
uk: Перегляд повного місяця

en: Taxonomy Term
uk: Термін таксономії

en: References
uk: Посилання

en: Affiliation
uk: Приєднання

en: Not indexed
uk: Неіндексоване

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Minimum word length
uk: Мінімальна довжина слова

en: Role based access control settings
uk: Настроювання керування доступом для ролей.

en: Furthermore note that content which is not @published is treated in a different way by drupal: It can be viewed only by its author or users with the %administer_nodes permission.
uk: Крім того, не@published уміст по різному обробляється в drupal: воно може проглядатися тільки автором або користувачами з дозволом на %administer_nodes.

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Check settings
uk: Перевірте параметри

en: Debug Settings
uk: Установки зневаджування

en: manage fields
uk: керувати полями

en: @field_name (Locked)
uk: @field_name (Заблоковано)

en: - Select a field type -
uk: - Виберіть тип поля -

en: - Select a widget -
uk: - Виберіть віджет -

en: Type of data to store.
uk: Тип даних для збереження

en: Form element to edit the data.
uk: Елемент форми для редагування даних.

en: - Select an existing field -
uk: - Виберіть існуюче поле -

en: Field to share
uk: Спільне поле

en: Group name (a-z, 0-9, _)
uk: Назва групи (a-z, 0-9, _)

en: Add new field: you need to provide a label.
uk: Додати нове поле: необхідно вказати мітку.

en: Add new field: you need to provide a field name.
uk: Додати нове поле: необхідно вказати назву поля

en: Add new field: you need to select a field type.
uk: Додати нове поле: необхідно вибрати тип поля.

en: Add new field: you need to select a widget.
uk: Додати нове поле: необхідно вибрати віджет.

en: Add new field: invalid widget.
uk: Додати нове поле: неприпустимий віджет.

en: Add existing field: you need to provide a label.
uk: Додати існуюче поле: необхідно вказати мітку.

en: Add existing field: you need to select a field.
uk: Додати існуюче поле: необхідно обрати поле.

en: Add existing field: you need to select a widget.
uk: Додати існуюче поле: необхідно вибрати віджет.

en: Add existing field: invalid widget.
uk: Додати існуюче поле: неприпустимий віджет.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
uk: Поле %field заблоковане і не може бути відредаговано.

en: Maximum number of values users can enter for this field.
uk: Максимальна кількість значень, що користувачі можуть вносити до цього поля.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
uk: При 'Необмежено' з'явиться кнопка 'Додати ще', що дозволить користувачам додавати скільки завгодно значень.

en: %name must be an integer.
uk: %name повинен бути цілим числом.

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинен бути додатнім цілим числом.

en: %name must be a number.
uk: %name повинен бути числом.

en: Custom label
uk: Настроювана мітка

en: (first item is 0)
uk: (перший елемент - 0)

en: (start from last values)
uk: (починати з останніх значень)

en: The delta allows you to select which item in a multiple value field to key the relationship off of. Select "1" to use the first item, "2" for the second item, and so on. If you select "All", each item in the field will create a new row, which may appear to cause duplicates.
uk: Допустима похибка дозволяє вам обрати, який елемент в полі з декількома значеннями буде відмикати взаємозв'язок. Оберіть "1"  для використання першого елемента, "2" для другого елемента, і так далі. Якщо ви оберете "All", кожен елемент у полі створить новий рядок, що, можливо, створить копії.

en: Add new group: you need to provide a group name.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати ім'я групи

en: %name: invalid input.
uk: %name: неправильне введення

en: %name: found no valid post with that title.
uk: %name: не знайдено дійсного повідомлення з таким заголовком.

en: Only numbers are allowed in %field.
uk: В полі %field дозволені тільки числа.

en: View used to select the users
uk: Вид для відбору користувачів

en: New field
uk: Нове поле

en: Regional settings
uk: Регіональні стандарти

en: Show or hide memcache statistics at the bottom of each page.
uk: Включення/вимикання відображення статистики memcache унизу кожної сторінки.

en: Custom filters
uk: Спеціальні фільтри

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: Elements
uk: Елементи

en: Rotate
uk: Поворот

en: Relative date
uk: Відносна дата

en: Canonical URL
uk: Канонічний URL

en: Add index
uk: Додати індекс

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Library
uk: Бібліотека

en: Hello <strong>@username</strong>
uk: Привіт <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
uk: Показати комбінації клавіш

en: width @width
uk: ширина @width

en: height @height
uk: висота @height

en: upscaling allowed
uk: збільшення розміру дозволено

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
uk: випадково між -@degrees&deg і @degrees&deg

en: Unknown action.
uk: Невідома дія.

en: Minimum sitemap lifetime
uk: Мінімальний час життя мапи сайту

en: No minimum
uk: Без мінімуму

en: Number of links in each sitemap page
uk: Кількість посилань на кожній сторінці мапи сайту

en: Maximum number of sitemap links to process at once
uk: Максимальна кількість посилань мапи сайту, що оброблюється за один раз

en: If you have problems running cron or rebuilding the sitemap, you may want to lower this value.
uk: Зменшіть це значення, якщо виникають проблеми з запуском крону чи оновленням мапи сайту.

en: Sitemap cache directory
uk: Каталог кешу мапи сайту

en: Change frequency
uk: Частота зміни

en: The sitemap page link count of @size will create more than 1,000 sitemap pages. Please increase the link count.
uk: Кількість посилань на сторінці мапи сайту, що дорівнює @size, призведе до створення понад 1000 сторінок мапи. Будь ласка, збільшіть кількість посилань.

en: Invalid base URL.
uk: Хибний базовий URL.

en: Your sitemap is up to date and does not need to be rebuilt.
uk: Ваша мапа сайту в актуальному стані і не потребує оновлення.

en: Rebuild sitemap
uk: Оновити мапу сайту

en: The priority of this URL relative to other URLs on your site.
uk: Пріоритет цього URL щодо інших URL-адрес на сайті.

en: Default (@value)
uk: Базово (@value)

en: Rebuilding Sitemap
uk: Оновлення мапи сайту

en: Could not open file @file for writing.
uk: Неможливо відкрити файл @file на запис.

en: Unknown error occurred while writing to file @file.
uk: Невідома помилка під час запису у файл @file.

en: Sitemap file
uk: Файл мапи сайту.

en: Generated by the <a href="@link-xmlsitemap">Drupal XML sitemap module</a>.
uk: Створено <a href="@link-xmlsitemap">модулем Друпал XML-мапа сайту</a>.

en: Number of sitemaps in this index
uk: Кількість мап сайту у індексі

en: Click on the table headers to change sorting.
uk: Аби змінити упорядкування клацніть на шапці таблиці.

en: Sitemap URL
uk: URL-адреса мапи сайту

en: Number of URLs in this sitemap
uk: Кількість URL-адрес в цій мапі сайту

en: URL location
uk: URL-адреса місця розташування. location

en: Invalid sitemap link priority %priority.<br />@link
uk: Хибний пріоритет посилання мапи сайту %priority.<br />@link

en: Negative changecount value. Please report this to <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link
uk: Від’ємне значення кількості змін. Будь ласка повідомте про це до <a href="@516928">@516928</a>.<br />@link

en: Rebuild the site map.
uk: Перешикувати мапу сайту

en: XML sitemap cache directory
uk: Каталог кешу XML-мапи сайту

en: Cached files have not been generated yet.
uk: Кешовані файли ще не створювались.

en: The XML sitemap data is out of sync and needs to be <a href="@link-rebuild">completely rebuilt<a>.
uk: Дані XML-мапи сайту не синхронізовані і потребують <a href="@link-rebuild">повного оновлення<a>.

en: The XML cached files are out of date and need to be regenerated. You can <a href="@link-cron">run cron manually</a> to regenerate the sitemap files.
uk: Кешовані XML-файли застаріли і потребують повторного створення. Для створення файлів мапи сайту можна здійснити <a href="@link-cron">ручний запуск крону</a>.

en: Path to link
uk: Шлях до посилання

en: There is already an existing link in the sitemap with the path %link.
uk: В мапі сайту вже знаходить посилання з шляхом %link.

en: The custom link %link is either invalid or it cannot be accessed by anonymous users.
uk: Власне посилання %link або помилкове, або недоступне для анонімних користувачів.

en: The custom link for %loc was saved.
uk: Власне посилання для %loc було збережено.

en: Are you sure you want to delete the custom link for %loc?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити власне посилання для %loc?

en: The custom link for %loc has been deleted.
uk: Власне посилання для %loc було видалене.

en: XML sitemap custom
uk: XML-мапа сайту - власні налаштування

en: Adds user configurable links to the sitemap.
uk: Додає до мапи сайту користувацькі посилання.

en: Submit the sitemap to the following engines
uk: Надсилати мапу сайту до наступних пошукових систем

en: Do not submit more often than every
uk: Надсилати не частіше ніж

en: Only submit if the sitemap has been updated since the last submission.
uk: Надсилати лише якщо мапа сайту була оновлена з часу останнього надсилання.

en: Custom submission URLs
uk: Власні URL-адреси для надсилання

en: In order to verify site ownership with the search engines listed below, it is highly recommended to download and install the <a href="@site-verify">Site verification module</a>.
uk: Для перевірки належності сайту власникові пошуковими системами, котрі перелічені нижче, настійливо рекомендовано завантажити і встановити <a href="@site-verify">Модуль Перевірка сайту (Site verification module)</a>.

en: Submitted the sitemap to %url and received response @code.
uk: Мапу сайту надіслано на %url і отримано відповідь @code.

en: Search Engines
uk: Пошукові системи

en: XML sitemap menu
uk: XML-мапа сайту - меню

en: Adds menu item links to the sitemap.
uk: Додає на мапу сайту посилання пунктів меню.

en: Adds content links to the sitemap.
uk: Додає на мапу сайту посилання на матеріал.

en: Demonstration code, advanced help, and a demo panel to show how to build ctools plugins.
uk: Демонстраційний код, розширена довідка та демо-панель для демонстрації методу побудови плаґінів ctools.

en: The CTools Plugin Example is simply a developer's demo of how to create plugins for CTools. It provides no useful functionality for an ordinary user.
uk: Зразок Плаґіну CTools — це спрощена демонстрація розроблювачам методики створення плаґінів для CTools. Він не забезпечує жодних корисних функцій для звичайного користувача.

en: There is a demo panel demonstrating much of the functionality provided at
        <a href="@demo_url">CTools demo panel</a>, and you can find documentation on the examples at
        !ctools_plugin_example_help.
        CTools itself provides documentation at !ctools_help. Mostly, though, the code itself is intended to be the teacher.
        You can find it in %path.
uk: Демо-панель демонструє більшість функціоналу, надаваного через
        <a href="@demo_url">Демо-панель CTools</a>, а документацію щодо прикладів можна знайти у 
        !ctools_plugin_example_help.
        Власне модуль CTools має свою документацію у !ctools_help. Загалом, тим не менш, код власне призначений для навчання.
        Його можна знайти у %path.

en: CTools plugin example
uk: Зразок плаґіну CTools

en: Chaos Tools (CTools) Plugin Example
uk: Зразок плаґіну Інструментів Chaos (CTools)

en: Shows how an external module can provide ctools plugins (for Panels, etc.).
uk: Демонструє як зовнішній модуль може забезпечувати плаґіни ctools (для модуля Панелі тощо).

en: Arg length
uk: Довжина аргументу

en: Control access by length of simplecontext argument.
uk: Керування доступом на основі довжини аргументу simplecontext.

en: Grant access if simplecontext argument length is
uk: Надавати доступ, якщо довжина аргументу simplecontext дорівнює

en: Length of simplecontext argument
uk: Довжина аргументу simplecontext

en: Access/visibility will be granted based on arg length.
uk: Доступ/видимість буде надаватись на основі довжини аргументу.

en: Simpletext argument must be !comp @length characters
uk: Аргумент Simpletext має бути !comp @length символів

en: CTools example: role
uk: Зразок CTools: роль

en: @identifier must have role "@roles" | @identifier can be one of "@roles"
uk[0]: @identifier повинен мати роль "@roles"
uk[1]: @identifier може мати одну з ролей "@roles"

en: Creates a "simplecontext" from the arg.
uk: Створює "simplecontext" з аргументу.

en: Enter the simplecontext arg
uk: Введіть аргумент simplecontext

en: CTools example no context content type
uk: Приклд CTools типу матеріалу без контексту

en: No context content type - requires and uses no context.
uk: Тип матеріалу без контексту - не вимагає і не використовує контекст.

en: CTools Examples
uk: Приклади CTools

en: The setting for item 1.
uk: Налаштування для елементу 1.

en: The setting for item 2
uk: Налаштування для елементу 2.

en: CTools example relcontext content type
uk: Приклад CTools тип матеріалу relcontext

en: Relcontext content type - works with relcontext context.
uk: Тип матеріалу Relcontext - працює з контекстом relcontext.

en: Config Item 1 (relcontext)
uk: Конфігурація елементу 1 (relcontext)

en: Setting for relcontext.
uk: Налаштування для relcontext.

en: Simplecontext content type
uk: Тип матеріалу Simplecontext

en: Simplecontext content type - works with a simplecontext context.
uk: Тип матеріалу Simplecontext - працює з контекстом simplecontext.

en: Config Item 1 for simplecontext content type
uk: Конфігурація елементу 1 для типу матеріала simplecontext

en: Relcontext context from simplecontext
uk: Контекст Relcontext з simplecontext

en: Relcontext setting
uk: Налаштування Relcontext

en: Just an example setting.
uk: Звичайний приклад налаштування.

en: A single "simplecontext" context, or data element.
uk: Окремий контекст "simplecontext" або елемент даних.

en: Enter some data to represent this "simplecontext".
uk: Введіть деякі дані аби презентувати даний "simplecontext".

en: Simplecontext context from config
uk: Контекст Simplecontext з конфігурації

en: Setting for simplecontext
uk: Налаштування для simplecontext

en: An example setting that could be used to configure a context
uk: Приклад налаштування, що може бути використаний для конфігурації контексту

en: Relcontext from simplecontext
uk: Relcontext з simplecontext

en: See the getting started guide for more information.
uk: Додаткову інформацію дивіться у посібнику з початку роботи.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
uk: Перш ніж додавати варіант, його потрібно налаштувати. По завершенні, аби додати це на сторінку, потрібно натиснути кнопку "Додати варіант" в кінці роботи майстра.

en: Page manager module is unable to enable node/%node/edit because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях node/%node/edit оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Page manager module is unable to override @path because some other module already has overridden with %callback. Node edit will be enabled but that edit path will not be overridden.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може перевизначити адресу @path оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback. Можливість редагування матеріалу буде увімкнена, але шлях редагування не перевизначатиметься.

en: Page manager module is unable to enable node/%node because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути node/%node оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Paths with non optional placeholders cannot be used as normal menu items unless the selected argument handler provides a default argument to use for the menu item.
uk: Шляхи без додаткових заповнювачів не можуть бути використані в пунктах звичайного меню, якщо обраний обробник аргументу не надає для пункту меню аргумент за умовчанням.

en: Page manager module is unable to enable user/%user because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Existing node
uk: Існуючий матеріал

en: Enter the title or NID of a node
uk: Введіть заголовок або ідентифікатор (NID) матеріалу

en: Include node links for "add comment", "read more" etc.
uk: Показувати "додати коментар", "читати далі" та інші посилання матеріалів

en: Template identifier
uk: Ідентифікатор шаблона

en: Add the breadcrumb trail as content.
uk: Додати як вміст навіґаційний рядок.

en: Add the help text of the current page as content.
uk: Додати як вміст текст довідки поточної сторінки.

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Add the status messages of the current page as content.
uk: Додати як вміст повідомлення про стан поточної сторінки.

en: Add the slogan trail as content.
uk: Додати як вміст гасло.

en: Add the tabs (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст вкладки (локальні завдання)

en: Add the page title as content.
uk: Додати як вміст заголовок сторінки.

en: You may use substitutions in this title.
uk: В цьому заголовку можливо використовувати підстановки.

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
uk: Параметри матеріалу поділені на категорії. Для продовження оберіть ліворуч необхідну категорію.

en: Change the layout of this panel.
uk: Змініть макет цієї панелі.

en: Manage pages
uk: Керування сторінками

en: Automatic (recommended)
uk: Автоматично (рекомендовано)

en: (highest)
uk: (найвищий)

en: (normal)
uk: (нормальний)

en: (lowest)
uk: (найнижче)

en: Please increase the number of links per page.
uk: Будь ласка, збільшіть кількість посилань на сторінці.

en: XML sitemap link count
uk: Кількість посилань XML-мапи сайту

en: You have exceeded the number of links that your sitemap can contain (@num).
uk: Перевищена кількість посилань, що може містити мапа сайту (@num).

en: XML sitemap page count
uk: Кількість сторінок XML-мапи сайту

en: Show End Date
uk: Показати Кінцеву Дату

en: Creates an XML sitemap conforming to the <a href="http://sitemaps.org/">sitemaps.org protocol</a>.
uk: Створює XML-мапу сайту, що відповідає <a href="http://sitemaps.org/">протоколу sitemaps.org</a>.

en: XML sitemap internationalization
uk: Інтернаціоналізація XML-мапи сайту

en: Include a stylesheet in the sitemaps for humans.
uk: Додавати стилі до мапи сайту для легкого читання.

en: A rebuild is not necessary. If you are just wanting to regenerate the XML sitemap files, you can <a href="@link-cron">run cron manually</a>.
uk: Потреби в оновленні немає. Якщо ви просто бажаєте повторно створити XML-мапу сайту, можете виконати <a href="@link-cron">ручний запуск крону</a>.

en: Save and restore any custom inclusion and priority links.
uk: Зберегти та відновити будь-які долучення та пріоритет посилань.

en: This action rebuilds your site's XML sitemap and regenerates the cached files, and may be a lengthy process. If you just installed XML sitemap, this can be helpful to import all your site's content into the sitemap. Otherwise, this should only be used in emergencies.
uk: Цією дією відновлюється XML-мапа сайту і повторно створюються кешовані файли, цей процес може бути тривалим. Якщо модуль XML-мапа сайту було щойно встановлено, тоді потреба в імпорті усіх матеріалів сайту в мапу існує. В інших випадках цю дію потрібно виконувати лише за крайньої потреби.

en: Enables multilingual XML sitemaps.
uk: Вмикає багатомовні XML-мапи сайту

en: Inclusion: @value
uk: Долучення: @value

en: Priority: @value
uk: Пріоритет: @value

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Timer delay
uk: Таймер затримки

en: Time in milliseconds that each transition lasts. Numeric only!
uk: Час у мс кожної тривалості переходу. Лише число!

en: Pause when hovering on the slideshow image.
uk: Зупиняти при наведенні курсору на зображення слайд-шоу.

en: !setting must be numeric!
uk: !setting має бути числом!

en: The built-in font only supports Latin2 characters. Only use "a" to "z" and numbers.
uk: Вбудований шрифт підтримує символи тільки з набору Latin2. Використовуйте тільки літери від "a" до "z" та цифри.

en: Send now
uk: Відіслати зразу

en: Save !type
uk: Зберегти !type

en: Delete !type
uk: Видалити !type

en: Highlight
uk: Підсвітити

en: Gallery page
uk: Сторінка галереї

en: Do not include site map CSS file
uk: Не додавати до мапи сайту CSS файли

en: RSS feed for front page
uk: RSS потік для головної сторінки

en: Link to a content RSS feed
uk: Це посилання на RSS стрічку матеріалів

en: Link to a comment RSS feed
uk: Це посилання на RSS стрічку коментарів

en: Database is encoded in UTF-8
uk: Кодування бази даних UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
uk: Друпал не може визначити, що кодування бази даних є UTF-8.

en: PostgreSQL has initialized itself.
uk: PostgreSQL самоініціалізувався.

en: Structure
uk: Структура

en: Progress
uk: Поступ

en: Max width
uk: Максимальна ширина

en: Transition speed
uk: Швидкість переходу

en: Default values
uk: Базові значення

en: Example: Image gallery
uk: Приклад: Галерея зображень

en: Example: image_gallery
uk: Приклад: image_gallery

en: Provide a short description of what users should expect when they enable your feature.
uk: Дайте короткий опис того, що очікувати користувачам після увімкнення властивості.

en: Auto-detected
uk: Автовизначений

en: Created role of name: @name, id: @rid
uk: Створено роль для імені: @name, id: @rid

en: User %name successfully logged in.
uk: Користувач %name успішно увійшов на сайт.

en: Raw "@raw" found
uk: Знайдено необроблений HTML "@raw"

en: Raw "@raw" not found
uk: Не знайдено необроблений HTML "@raw"

en: "@text" found
uk: "@text" знайдено

en: "@text" not found
uk: "@text" не знайдено

en: Pattern "@pattern" found
uk: Шаблон "@pattern" знайдено

en: Pattern "@pattern" not found
uk: Шаблон "@pattern" не знайдено

en: Checkbox field @id is checked.
uk: Прапорець поля @id позначено.

en: Checkbox field @id is not checked.
uk: Прапорець поля @id не позначено.

en: Verbose message
uk: Докладне повідомлення

en: Select the test(s) or test group(s) you would like to run, and click <em>Run tests</em>.
uk: Виберіть тест(и) чи тестову групу(групи), які необхідно виконати і клацніть <em>Виконати тести</em>.

en: All (@count)
uk: Всі (@count)

en: Pass (@count)
uk: Пройдено (@count)

en: Fail (@count)
uk: Провалено (@count)

en: Return to list
uk: Повернутись до списку

en: Clear results after each complete test suite run
uk: Очищати результати після кожного повного проходження тесту

en: Provide verbose information when running tests
uk: Показувати докладну інформацію під час виконання тестів

en: The verbose data will be printed along with the standard assertions and is useful for debugging. The verbose data will be erased between each test suite run. The verbose data output is very detailed and should only be used when debugging.
uk: Докладна інформація буде надрукована разом зі стандартними повідомленнями і може знадобитися при відлагодженні. Докладна інформація видаляється між кожними запусками тестів. Вивід докладної інформації є дуже детальним має використовуватися лише під час відлагодження.

en: HTTP auth settings to be used by the SimpleTest browser during testing. Useful when the site requires basic HTTP authentication.
uk: Налаштування методів HTTP автентифікації під час тестування браузером SimpleTest. Використовується, якщо сайт вимагає базової HTTP автентифікації.

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
uk: @pass, @fail, @exception, і @debug

en: The test run did not successfully finish.
uk: Виконання тесту завершене не успішно.

en: Clear results is disabled and the test results table will not be cleared.
uk: Очищення результатів вимкнено і таблицю результатів тесту не буде очищено.

en: No leftover tables to remove.
uk: Незавершені таблиці для вилучення відсутні.

en: 1 debug message | @count debug messages
uk[0]: 1 налагоджувальне повідомлення
uk[1]: @count налагоджувальні повідомлення
uk[2]: @count налагоджувальних повідомлень

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
uk[0]: Вилучено 1 результат тесту.
uk[1]: Вилучено @count результати тесту.
uk[2]: Вилучено @count результатів тесту.

en: Removed 1 leftover table. | Removed @count leftover tables.
uk[0]: Вилучено @count незавершену таблицю.
uk[1]: Вилучено @count незавершені таблиці.
uk[2]: Вилучено @count незавершених таблиць.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
uk[0]: Вилучено одну тимчасову папку.
uk[1]: Вилучено @count тимчасові папки.
uk[2]: Вилучено @count тимчасових папок.

en: Test result
uk: Результат тесту

en: View result of tests.
uk: Перегляд результату тестів.

en: hash
uk: хеш

en: Comment permalink
uk: Постійне посилання на коментар

en: Content:
uk: Вміст:

en: !site_name blogs
uk: !site_name блоги

en: Unique
uk: Унікальне

en: Search block
uk: Блок пошуку

en: My Account
uk: Мій рахунок

en: Robots
uk: Роботи

en: To see more details enable <a href="@debug_mode">debug mode</a>.
uk: Аби отримати докладну інформацію увімкніть <a href="@debug_mode">режим зневадження</a>.

en: !username has the following access
uk: !username має наступні права доступу

en: Create nodes of the '@Node_type' type.
uk: Створити матеріали типу '@Node_type'.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
uk: Помилка перевірки CAPTCHA: невідомий ідентифікатор сеансу CAPTCHA. Якщо ця проблема зберігається, зверніться до адміністратора сайту.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID (%csid).
uk: Помилка перевірки CAPTCHA: невідомий ідентифікатор сеансу CAPTCHA (%csid).

en: The Image CAPTCHA module can not generate images because your PHP setup does not support it (no <a href="!gdlib">GD library</a> with JPEG support).
uk: Модуль Фото-CAPTCHA не може генерувати зображення оскільки встановлена версія PHP цього не підтримує (відсутня <a href="!gdlib">бібліотека GD</a> з підтримкою JPEG).

en: Color and image settings
uk: Налаштування кольору та зображення

en: Configuration of the background, text colors and file format of the image CAPTCHA.
uk: Налаштування тла, кольорів тексту та формату файла в Фото-CAPTCHA.

en: Enter the hexadecimal code for the background color (e.g. #FFF or #FFCE90). When using the PNG file format with transparent background, it is recommended to set this close to the underlying background color.
uk: Введіть шістнадцятковий код кольору тла (наприклад #FFF або #FFCE90). При використанні формату файлів PNG з прозорим тлом рекомендовано встановити цей колір близьким до основного кольору тла.

en: Select the file format for the image. JPEG usually results in smaller files, PNG allows tranparency.
uk: Оберіть формат файлу для зображення. JPEG дає звичайні результати в менших файлах, PNG дозволяє прозорість.

en: PNG with transparent background
uk: PNG з прозорим тлом

en: @level - no distortion
uk: @level - без спотворень

en: @level - low
uk: @level - низький

en: @level - medium
uk: @level - середній

en: @level - high
uk: @level - високий

en: Edit style
uk: Редагування стилю

en: Delete style
uk: Видалити стиль

en: Initial slide delay offset
uk: Початкова затримка ротації слайдів

en: Amount of time in milliseconds for the first slide to transition. This number will be added to Timer delay to create the initial delay.  For example if Timer delay is 4000 and Initial delay is 2000 then the first slide will change at 6000ms (6 seconds).  If Initial delay is -2000 then the first slide will change at 2000ms (2 seconds).
uk: Час у мс для переходу першого слайду. Це число буде додане до затримки таймера для створення початкової затримки. Наприклад, якщо затримка таймера дорівнює 4000, а початкова затримка — 6000, перший слайд відображатиметься 6000мс (6с). Якщо 7 початкова затримка складає -2000, перший слайд відображатиметься 2000мс (2с).

en: Pager Type
uk: Тип навіґатора

en: Activate Slide and Pause on Pager Hover
uk: Активація і зупинка слайда при наведенні на навіґатор

en: Should the slide be activated and paused when hovering over a pager item.
uk: Чи має слайд активуватися чи зупинятися при наведенні  курсора на елемент сторінкового навіґатора.

en: ClearType Background
uk: Тло ClearType

en: Check for updates of disabled modules and themes
uk: Перевіряти наявність оновлень вимкнених модулів та тем

en: Existing sitemap.xml file found.
uk: Існуючий файл sitemap.xml знайдено.

en: The XML sitemap module cannot display its XML output if there is an existing sitemap.xml file in your website root.
uk: Модуль XML-мапа сайту не може відобразити XML-виведення, якщо у кореневому каталозі сайту знаходиться файл sitemap.xml.

en: Header text
uk: Текст верхнього колонтитулу

en: Content statistics
uk: Статистика матеріалу

en: Scrollbars
uk: Смуги прокручування

en: Menu depth
uk: Глибина меню

en: 
        This is a block of data created by the Relcontent content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
uk: 
        Цей блок даних створено типом матеріалу Relcontent.
        Дані в блоці можуть бути зібрані з статичного тексту (як цей) або з
        форми налаштувань типу матеріалу ($conf) для даного типу, або з контексту,
        котрий передається в нього. <br />
        В нашому випадку конфігураційна форма ($conf) містить лише одне поле — 'config_item_1;
        і його налаштовано з:

en: 
        This is a block of data created by the Simplecontext content type.
        Data in the block may be assembled from static text (like this) or from the
        content type settings form ($conf) for the content type, or from the context
        that is passed in. <br />
        In our case, the configuration form ($conf) has just one field, 'config_item_1;
        and it's configured with:
uk: 
        Цей блок даних створено типом матеріалу Simplecontext.
        Дані в блоці можуть бути зібрані з статичного тексту (як цей) або з
        форми налаштувань типу матеріалу ($conf) для даного типу, або з контексту,
        котрий передається в нього. <br />
        В нашому випадку конфігураційна форма ($conf) містить лише одне поле — 'config_item_1;
        і його налаштовано з:

en: This page is currently locked for editing by you. Nobody else may edit this page until these changes are saved or canceled.
uk: Наразі ця сторінка заблокована вами через її редагування. Ніхто з решти не зможе внести в неї зміни поки ви їх не збережете або не скасуєте.

en: This page is currently locked for editing by another user. You may not edit this page without breaking the lock.
uk: Наразі ця сторінка заблокована іншим користувачем через її редагування. Ви не можете вносити зміни в цю сторінку, якщо не перервете блокування.

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the all blogs at <em>/blog</em>. If no variant is selected, the default Drupal most recent blog posts will be shown.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для усіх блоґів за адресою <em>/blog</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, будуть показані базові друпалівські найостанніші дописи блоґу.

en: Page manager module is unable to enable blog because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях blog оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User blog
uk: Блоґ користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user blogs at <em>blog/%user</em>. If no variant is selected, the default Drupal user blog will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення блоґів користувачів за адресою <em>/blog/%user</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базовий друпалівський блоґ користувача.

en: Page manager module is unable to enable blog/%user because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути blog/%user оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Site contact page
uk: Контактна сторінка сайту

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the site contact page at <em>/contact</em>. If no variant is selected, the default Drupal contact form will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для контактної сторінки сайту за адресою <em>/contact</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська контактна форма.

en: Page manager module is unable to enable contact because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях contact оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User contact
uk: Контакт користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying the user contact form at <em>user/%user/contact</em>. If no variant is selected, the default Drupal user contact form will be used.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення контактної форми користувача за адресою <em>user/%user/contact</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, буде використовуватись базова друпалівська контактна форма користувача.

en: Page manager module is unable to enable user/%user/contact because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user/contact оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: You cannot have an unnamed placeholder (% or ! by itself). Please name your placeholder by adding a short piece of descriptive text to the % or !, such as %user or %node.
uk: Не-іменовані заповнювачі (% або ! окремо) використовувати не можна. Будь ласка, дайте назву заповнювачеві додавши до % або ! короткий описовий текст, наприклад %user або %node.

en: All polls
uk: Всі опитування

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for the polls at <em>/poll</em>. If no variant is selected, the default Drupal most recent polls will be shown.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для усіх опитувань за адресою <em>/poll</em>. Якщо жодного варіанту не обрано, будуть показані базові друпалівські найостанніші опитування.

en: Page manager module is unable to enable poll because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях poll оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Search @type
uk: Пошук @type

en: Taxonomy: term
uk: Таксономія: термін

en: Control access by a specific term.
uk: Керування доступом на основі певного терміна.

en: Select a term or terms from @vocabulary.
uk: Оберіть термін чи терміни зі словника @vocabulary.

en: @term can be the term "@terms" | @term can be one of these terms: @terms
uk[0]: @term може бути терміном"@terms"
uk[1]: @term може бути одним з цих термінів: @terms

en: Node add form: node type
uk: Форма додавання матеріалу: тип матеріалу

en: Node edit form: node ID
uk: Форма додавання матеріалу: ідентифікатор матеріалу.

en: Get all arguments after this one
uk: Отримати усі аргументи після цього

en: If checked, this string will include all arguments. For example, if the path is "path/%" and the user visits "path/foo/bar", if this is not checked the string will be "foo". If it is checked the string will be "foo/bar".
uk: Якщо позначено, цей рядок міститиме всі аргумент. Наприклад, якщо шлях має вигляд "path/%" і користувач відвідує сторінку "path/foo/bar", а позначки немає, тоді рядок матиме вигляд "foo". Якщо позначка є, рядок матиме вигляд "foo/bar".

en: Taxonomy term: ID
uk: Термін таксономії: ID

en: Taxonomy term (multiple): ID
uk: Термін таксономії (декілька): ID

en: User: name
uk: Користувач: ім’я

en: Creates a user context from a user name.
uk: Створює контекст користувача з імені користувача.

en: Enter the username of a user for this argument
uk: Введіть ім'я користувача для цього аргументу.

en: Vocabulary: ID
uk: Словник: ID

en: The site contact form that allows users to send a message to site administrators.
uk: Контактна форма сайту, що надає користувачам можливість надсилати повідомлення адміністраторам сайту.

en: The site contact form that allows users to contact other users.
uk: Контактна форма сайту, що надає користувачам можливість зв’язуватись з іншими користувачами.

en: Contact @name
uk: Контактувати з @name

en: Custom: @title
uk: Власний: @title

en: This title will be used administratively to identify this pane. If blank, the regular title will be used.
uk: Цей заголовок буде використаний в адміністративному інтерфейсі для ідентифікації цього фрагменту панелі. Якщо порожнє, буде взятий звичайний заголовок.

en: Advanced search form
uk: Розширена форма пошуку

en: A search form with advanced options.
uk: Форма пошуку з розширеними опціями.

en: The advanced form may have additional options based upon the search type. For example the advanced content (node) search form will allow searching by node type and taxonomy term.
uk: Розширена форма може мати додаткові опції залежно від типу пошуку. Наприклад, розширена форма пошуку вмісту (матеріалу) дозволить виконувати пошук за типом матеріалу і терміном таксономії.

en: Same page
uk: Та сама сторінка

en: Override default prompt
uk: Переписати базове запрошення

en: @type search form
uk: Форма пошуку типу @type

en: The results of a search using keywords.
uk: Результати пошуку за допомогою ключових слів.

en: Record a watchdog log entry when searches are made
uk: Здійснювати запис в журнал інформацію про виконані пошуки

en: Override "no result" text
uk: Переписати текст "результати відсутні"

en: No result text
uk: Текст "Результати відсутні"

en: Display text if no search keywords were submitted
uk: Відображати текст, якщо надісланих ключових слів не знайдено

en: @type search result
uk: Результати пошуку типу @type

en: HTML-safe string
uk: HTML-безпечний рядок

en: Custom pager settings
uk: Власні налаштування сторінкового навіґатора

en: Use different pager settings from view settings
uk: Використовувати налаштування сторінкового навіґатора, котрі відрізняються від налаштувань у виді

en: <strong>Warning: </strong> This view has AJAX enabled. Overriding the pager settings will work initially, but when the view is updated via AJAX, the original settings will be used. You should not override pager settings on Views with the AJAX setting enabled.
uk: <strong>Увага: </strong> У цього виду увімкнено AJAX. Перевизначення налаштувань сторінкового наві ґтора початково працюватиме, але після оновлення виду через AJAX застосовуватимуться оригінальні налаштування. Тому на видах з увімкненим AJAX не потрібно переналаштовувати сторінковий навіґатор.

en: The number of items to skip and not display.
uk: Кількість елементів, що необхідно пропустити і не відображати.

en: Select this to send all arguments from the panel directly to the view. If checked, the panel arguments will come after any context arguments above and precede any additional arguments passed in through the Arguments field below. Note that arguments do not include the base URL; only values after the URL or set as placeholders are considered arguments.
uk: Оберіть це, аби надсилати усі аргументи з панелі безпосередньо у вид. Якщо позначено, аргументи панелі будуть йти одразу після аргументів контексту вище і передувати будь-яким додаткових аргументам, що передаються через поле "Аргументи" нижче. Зверніть увагу, що аргументи не включають в себе базовий URL; аргументами вважаються лише значення після URL або вказані як заповнювачі.

en: Additional arguments to send to the view as if they were part of the URL in the form of arg1/arg2/arg3. You may use %0, %1, ..., %N to grab arguments from the URL. Or use @0, @1, @2, ..., @N to use arguments passed into the panel. Note: use these values only as a last resort. In future versions of Panels these may go away.
uk: Додаткові параметри для надсилання у вид, так, якби вони були частиною URL-адреси у вигляді arg1/arg2/arg3. Для отримання аргументів з URL, необхідно використовувувати %0, %1, ..., %N. Або @0, @1, @2, ..., @N, аби використати аргументи, передані у панель. Примітка: Використовуйте ці значення лише в крайньому випадку. В наступних версія модуля Панелі цей функціонал може бути прибраний.

en: If "From context" is selected, which type of context to use.
uk: Якщо обрано опцію "З контексту", вкажіть якій тип контексту використовувати.

en: Context is optional
uk: Контекст є необов’язковим

en: This context need not be present for the pane to function. If you plan to use this, ensure that the argument handler can handle empty values gracefully.
uk: Наявність цього контексту в фрагменті панелі необов’язкова для функціонування. Якщо планується його використовувати, впевніться, що обробник аргументу може коректно обробляти порожні значення.

en: &#x2713;Panel title
uk: &#x2713;Заголовок панелі

en: No rules
uk: Правила відсутні

en: Title type
uk: Тип заголовка

en: Manually set
uk: Встановлений вручну

en: From pane
uk: З фрагмента

en: NOTE: in order to import panel_nodes you must first set the export.module settings to "Save as a new node then edit", otherwise it won't work.
uk: ПРИМІТКА: аби додати до імпорту матеріал-панелі необхідно спочатку встановити налаштування  export.module у "Save as a new node then edit", інакше воно не працюватиме.

en: Region class
uk: Клас області

en: Override destination parameter
uk: Перевизначити параметр місця призначення

en: Normally, when a Drupal redirect is performed, priority is given to the 'destination' parameter from the originating URL. With this setting enabled, LoginToboggan will attempt to override this behavior with any values set above.
uk: Зазвичай, коли Drupal виконує переадресацію, пріорітет має параметр 'місце призначення'  з оригінального URL. З увімкненням цього параметру LoginToboggan намагатиметься перевизначити цю поведінку із значеннями, вказаними вище.

en: Upgrade
uk: Оновлення

en: Fetcher
uk: Завантажувач

en: If "Set password" is selected, users will be able to login before their e-mail address has been authenticated. Therefore, you must choose a role for new non-authenticated users -- you may wish to <a href="!url">add a new role</a> for this purpose. Users will be removed from this role and assigned to the "authenticated user" role once they follow the link in their welcome e-mail. <strong>WARNING: changing this setting after initial site setup can cause undesirable results, including unintended deletion of users -- change with extreme caution!</strong>
uk: Якщо увімкнено параметр "Вказувати пароль" користувачі зможуть входити на сайт до того, як буде підтверджена їх адреса. Тим не менш, потрібно вказати роль для нових неавторизованих користувачів -- можливо, з цією метою, виникне бажання <a href="!url">додати нову роль</a>. Користувачі виходитимуть з цієї ролі і приєднуватимуться до ролі "авторизований користувач" одразу після переходу за посилання з електронного листа-привітання. <strong>УВАГА: зміна цього налаштунку після початкового встановлення сайту може привести до небажаних результатів включно з несподіваним видаленням користувачів -- змінюйте з особливою пильністю!</strong>

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
uk: Це повноваження успадковується від ролі "Авторизований користувач".

en: Movie
uk: Фільм

en: styles
uk: стилі

en: Invalid user
uk: Некоректний користувач

en: Alpha
uk: Альфа

en: Target of the link, such as _blank, _parent or an iframe's name. This field is rarely used.
uk: Значення атрибуту target у посиланні, як-от  _blank, _parent чи назва назва iframe. Це поле рідко застосовується.

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення

en: The maximum number of characters this field can be.
uk: Максимальна кількість символів в цьому полі.

en: Count the number 0 as empty
uk: Число "0" означає порожнє

en: Hide if empty
uk: Приховати, якщо порожнє

en: Starting value
uk: Початкове значення

en: Specify the number the counter should start at.
uk: Вкажіть число, з якого починатиметься відлік.

en: Does not start with
uk: Не починається з

en: Does not end with
uk: Не завершується на

en: The view %name has been saved.
uk: Вид %name було успішно збережено.

en: This filter can cause items that have more than one of the selected options to appear as duplicate results. If this filter causes duplicate results to occur, this checkbox can reduce those duplicates; however, the more terms it has to search for, the less performant the query will be, so use this with caution. Shouldn't be set on single-value fields, as it may cause values to disappear from display, if used on an incompatible field.
uk: Через цей фільтр елементи з однією або декількома обраними варіантами вибору можуть дублюватися. Якщо так сталося, цей прапорець може прибрати ці дублікати. Однак, чим більше термінів потрібно шукати, тим довше триватиме запит, тому використовуйте це обережно. Не потрібно вмикати на полях з одним значенням, оскільки, при використанні на несумісному полі, це може призвести до зникнення значень поля з відображення.

en: Jump menu
uk: Меню переходу

en: Puts all of the results into a select box and allows the user to go to a different page based upon the results.
uk: Всі результати вносяться в список вибору і користувач може перейти на певну сторінку залежно від результатів.

en: Hostname of user that posted the comment.
uk: Ім’я хоста користувача, що написав цей коментар.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
uk: Електронна адреса користувача, що опублікував коментар. Порожне, якщо автор є зареєстрованим користувачем.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifiying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
uk: Зв'язок матеріалів з термінами таксономії із зазначенням словника чи словників, що використовуються. Якщо є декілька термінів, цей зв'язок може привести до появи дубльованих записів.

en: The text of the profile item.
uk: Тексти елементу профіля.

en: The taxonomy term ID for the term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії для терміна.

en: The taxonomy term name for the term.
uk: Назва терміна таксономії для терміна.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Назва словника, до якого належить термін.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
uk: Вкажіть, з якими словниками необхідно встановити зв'язок. Пам'ятайте, що кожен знайдений термін створить новий запис, тому цей зв'язок найкраще використовувати лише на одному словнику, який має лише по одному терміну на матеріал.

en: The name of the role.
uk: Назва ролі

en: The role ID of the role.
uk: Ідентифікатор ролі.

en: Hide empty fields
uk: Приховати порожні поля

en: Do not display fields, labels or markup for fields that are empty.
uk: Не відображати поля, мітки або розмітку для порожніх полів.

en: You need at least one field before you can configure your jump menu settings
uk: Перед налаштуванням параметрів меню переходу потрібно мати принаймні одне поле.

en: To properly configure a jump menu, you must select one field that will represent the path to utilize. You should then set that field to exclude. All other displayed fields will be part of the menu. Please note that all HTML will be stripped from this output as select boxes cannot show HTML.
uk: Щоб правильно налаштувати меню переходу необхідно обрати одне поле, що буде являти собою шлях для використання. Потім необхідно встановити це поле таким, що виключається. Всі інші відображувані поля будуть частиною цього  меню. Зверніть увагу, що усі HTML коди будуть вилучені з виведення, оскільки спискі вибору не можуть відображувати HTML.

en: Path field
uk: Поле шляху

en: If hidden, this button will only be hidden for users with javascript and the page will automatically jump when the select is changed.
uk: Якщо приховано, ця кнопка буде прихована лише для користувачів з javascript і сторінка автоматично перейде, коли вибір зміниться.

en: Libraries
uk: Бібліотеки

en: openid
uk: служба OpenID

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
uk: Приймає будь-яку дату в будь-якому <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Рядки, подібні до today, +2 months, і Dec 9 2004 також дозволені.

en: Accepts a time in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 10:30pm are all valid.
uk: Приймає час в будь-якому <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Такі записи, як now, +2 hours, 10:30pm  також можливі.

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Extended multilingual options provided by Internationalization module.
uk: Розширені параметри багатомовності надаються модулем Інтернаціоналізація.

en: Set current language as default for new content.
uk: Встановити поточну мову у якості стандартної для нового матеріалу.

en: Require language (Do not allow Language Neutral).
uk: Вимагати мову (не дозволяти нейтральну мову)

en: Lock language (Cannot be changed).
uk: Закріпити мову (неможливо змінити)

en: If a text group is no showing up here it means this feature is not implemented for it.
uk: Якщо текстова група тут не відображується, тоді цей функціонал для цього не призначений.

en: User language
uk: Мова користувача

en: Highlighted content
uk: Підкреслені матеріали

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Site email address
uk: Електронна адреса сайту

en: Administer forums
uk: Адміністрування форумів

en: This identifier is used by another handler.
uk: Цей ідентифікатор використовується іншим обробником.

en: Length is shorter than
uk: Довжина менша ніж

en: shorter than
uk: коротший ніж

en: Length is longer than
uk: Довжина більша ніж

en: longer than
uk: довший ніж

en: SQL Query
uk: Запит SQL

en: Query will be generated and run using the Drupal database API.
uk: Запит буде згенерований і виконаний за допомогою Drupal database API.

en: revision user
uk: автор редакції

en: Exposed form
uk: Розкрита форма

en: Cancel account
uk: Скасування облікового запису

en: Subscription send method.
uk: Метод надилання підписок.

en: Subscription type.
uk: Тип підписки.

en: Subscription send interval.
uk: Інтервал надилання підписок.

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Dependencies
uk: Залежності

en: Recreate
uk: Створити заново

en: Mark as reviewed
uk: Позначити як перевірене

en: Needs review
uk: Потребує перевірки

en: View changes
uk: Перегляд змін

en: Other tools
uk: Інші інструменти

en: clear
uk: очистити

en: Administrator role
uk: Роль адміністратора

en: Are you sure you want to transliterate existing file names?
uk: Ви дійсно бажаєте транслітерувати наявні імена файлів?

en: Not all file names could be converted. The following files could not be accessed and have been ignored:
uk: Не всі назви файлів можуть бути перетворені. Наступні файли недоступні і були проігноровані:

en: @filenames have been successfully transliterated.
uk: @filenames було успішно транслітеровано.

en: 1 file name | @count file names
uk[0]: @count назва файлу
uk[1]: @count назви файлів
uk[2]: @count назв файлів

en: Lowercase transliterated file names.
uk: Перевести транслітеровані назви файлів в нижній регістр.

en: Convert existing file names to US-ASCII.
uk: Перетворити наявні імена файлів в US-ASCII.

en: Transliteration has been installed. <a href="@transliteration-url">Fix existing file names</a>.
uk: Модуль Транслітерація встановлено. <a href="@transliteration-url">Виправити наявні назви файлів</a>.

en: Converts non-latin text to US-ASCII and sanitizes file names.
uk: Перетворює нелатинські тексти в US-ASCII і очищує імена файлів.

en: No URL redirects available.
uk: Не має перенаправлення на URL.

en: Filter redirects
uk: Фільтр перенаправлення

en: The order of pages in the book hierarchy.
uk: Послідовність сторінок у ієрархії книги.

en: Display the standard add comment link used on regular nodes, which will only display if the viewing user has access to add a comment.
uk: Показ стандартного посилання "Додати коментар", що використовується у матеріалах і показуване лише, якщо користувач має повноваження додавати коментар.

en: Inherit pager
uk: Наслідувати навіґатор

en: Render pager
uk: Відобразити навіґатор

en: Render
uk: Відобразити

en: Sets the speed of the fade and elastic transitions, in milliseconds.
uk: Вкажіть швидкість переходу еластик або згасання, у мілісекундах

en: The overlay opacity level. Range: 0 to 1.
uk: Рівень прозорості накладання. Проміжок: від 0 до 1.

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds.
uk: Вкажіть швидкість показу слайд-шоу, у мілісекундах.

en: Text for the slideshow start button.
uk: Текст для кнопки запуску слайд-шоу.

en: No revision
uk: Без редакції

en: @number comments per page
uk: @number коментарів на сторінку

en: Requires a title
uk: Потрібен заголовок

en: Exported content
uk: Експортовані матеріали

en: override
uk: перевизначити

en: There are no !items to display.
uk: Немає що показати з !items.

en: Are you sure you want to delete this !type?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цей !type?

en: List !type
uk: Перелічити !type

en: Export !type
uk: Експортувати !type

en: The type of the database. Drupal only supports one database type at a time, so this must be the same as the current database type.
uk: Тип бази даних. Drupal працює лише з одним типом бази даних за раз, тому цей тип БД має збігатися з поточний тип бази даних сайту.

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
uk: Назва бази даних. База даних має існувати, вона не буде створюватись.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
uk: Введіть ім'я користувача, котрий має доступ до бази даних.

en: The database name is not valid.
uk: Назва бази даних не є дійсною.

en: You may omit specific tables, or specific table data from the backup file. Only omit data that you know you will not need such as cache data, or tables from other applications. Excluding tables can break your Drupal install, so <strong>do not change these settings unless you know what you're doing</strong>.
uk: Можна вилучити з файлу резервної копії певні таблиці або певні дані таблиць . Вилучайте лише ті дані, в яких точно не буде потреби, наприклад, кешовані дані, або таблиці з інших застосунків. Вилучення таблиць може пошкодити встановлену систему Drupal, тому <strong>не змінюйте ці налаштування, якщо не впевнені в своїх діях</strong>.

en: Lock tables during backup
uk: Блокувати таблиці під час резервування

en: This can help reduce data corruption, but will make your site unresponsive.
uk: Це може допомогти зменшити імовірність пошкодження даних, але зробить сайт недоступним.

en: %num SQL commands executed.
uk: Виконано команд SQL: %num.

en: MySQL Database
uk: База даних MySQL

en: Default Database
uk: Усталена база даних

en: Enter the email address to send the backup files to. Make sure the email sever can handle large file attachments
uk: Введіть електронну адресу для надсилання файлів резервних копій. Впевніться в тому, що поштовий сервер здатний приймати прикріплені файли великих розмірів.

en: Database backup from !site: !file
uk: Резервна копія бази даних з сайту !site: !file

en: Database backup attached.
uk: Резервна копія бази даних прикріплена.

en: Server Directory
uk: Каталог серверу

en: Enter the path to the directory to save the backups to. Use a relative path to pick a path relative to your Drupal root directory. The web server must be able to write to this path.
uk: Введіть шлях до каталогу, куди будуть зберігатися резервні копії. Використовуйте відносний шлях відносно кореневого каталогу Drupal. Сервер повинен мати право запису за цим шляхом.

en: Change file mode (chmod)
uk: Змінити режим доступу до файла (chmod)

en: If you enter a value here, backup files will be chmoded with the mode you specify. Specify the mode in octal form (e.g. 644 or 0644) or leave blank to disable this feature.
uk: Якщо сюди введене значення, то у файлів резервних копій буде змінено режим доступу на вказаний. Вкажіть режим у восьмеричному форматі (наприклад, 644 або 0644) або залиште порожнім, аби вимкнути цю функцію.

en: Change file group (chgrp)
uk: Змінити групу файла (chgrp)

en: If you enter a value here, backup files will be chgrped to the group you specify. Leave blank to disable this feature.
uk: Якщо сюди введене значення, то у файлів резервних копій буде змінено групу на вказану. Аби вимкнути цю функцію залиште порожнім.

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
uk: Необхідно ввести у поле зміни режиму доступу належне восьмеричне значення chmod (наприклад, 644 або 0644) або залишити його порожнім.

en: Manual Backups Directory
uk: Каталог ручних резервних копій

en: Scheduled Backups Directory
uk: Каталог запланованих резервних копій

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
uk: Зберігати файли резервних копій до будь-якого каталогу на FTP-сервері.

en: FTP Directory
uk: FTP-каталог

en: Save the backup files to a bucket on your !link.
uk: Зберігати резервні файли у бакеті за посиланням !link.

en: Amazon S3 account
uk: Обліковий запис Amazon S3

en: Amazon S3 Bucket
uk: Бакет Amazon S3

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
uk: Надсилати резервну копію у вигляді вкладення до електронного листа на зазначену адресу.

en: There are no backup files to display.
uk: Файли резервних копій для показу відсутні.

en: Choose the database to restore to. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be restored to.
uk: Оберіть базу даних, в яку виконуватиметься відновлення. Відновлення може бути виконане в будь-які створені вами бази даних і в будь-які бази даних, зазначені в файлі settings.php.

en: Are you sure you want to restore the database?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити базу даних?

en: Are you sure you want to restore the database from the backup file %file_id? This will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
uk: Ви дійсно бажаєте відновиди базу даних з файлу резервної копії %file_id? При цьому будуть видалені деякі або усі дані і їх неможливо буде повернути. <strong>Завжди перевіряйте ваші резервні копії на неосновному (непрацюючому) сервері!</strong>

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
uk: При відновленні будуть видалені деякі або усі дані і їх неможливо буде повернути. <strong>Завжди перевіряйте ваші резервні копії на неосновному (непрацюючому) сервері!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити файл резервної копії?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
uk: Ви дійсно бажаєте видалити файл резервної копії %file_id? <strong>Цю дію неможливо скасувати.</strong>

en: Backup Source
uk: Джерело резервування

en: Choose the database to backup. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be backed up.
uk: Оберіть резервовану базу даних. Резервні копії можуть будуть виконані з будь-яких створених вами баз даних і з будь-яких баз даних, зазначених в файлі settings.php.

en: Destinations
uk: Місця призначення

en: destinations
uk: місця призначення

en: destination
uk: призначення

en: Add a new @s destination.
uk: Додати нове місце призначення @s.

en: Choose the type of destination you would like to create:
uk: Оберіть тип створюваного місця призначення:

en: No destination types available.
uk: Типи місць призначень відсутні.

en: Are you sure you want to delete the destination %name? Backup files already saved to this destination will not be deleted.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити місце призначення %name? Файли резервних копій, що вже знаходяться в цьому місці призначення видалені не будуть.

en: list files
uk: перелічити файли

en: restore
uk: відновити

en:  You do not need to enter a password unless you wish to change the currently saved password.
uk:  Вводити пароль лише якщо необхідно змінити наразі збережений.

en: File Encryption
uk: Шифрування файла

en: Install the !link to enable backup file encryption.
uk: Аби увімкнути шифрування файла резервної копії встановіть !link.

en: AES Encryption Module
uk: Модуль шифрування AES

en: No Encryption
uk: Без шифрування

en: AES Encryption
uk: Шифрування AES

en: Send an email if backup succeeds
uk: Надсилати електронний лист про успішне резервування

en: Email Address for Success Notices
uk: Електронна адреса для сповіщень про успішне резервування

en: Send an email if backup fails
uk: Надсилати електронний лист про невдале резервування

en: Email Address for Failure Notices
uk: Електронна адреса для сповіщень про невдале резервування

en: !site backup succeeded
uk: Резервування сайту !site виконано.

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
uk: Резервування сайту успішно виконано з наступними повідомленнями:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
uk: Резервування сайту успішно виконано.

en: !site backup failed
uk: Резервування сайту !site було невдалим

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
uk: Резервування сайту завершилося невдачею з наступними повідомленнями:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
uk: Резервування сайту завершилося невдачею з невідомих причин.

en: Disable query log
uk: Вимкнути запис запиту

en: Disable the devel module's query logging during the backup operation. It will be enabled again after backup is complete. This is very highly recommended.
uk: Вимкнути запис запиту від модуля devel під час резервування. Він буде увімкнений знову після завершення резервування. Настійливо рекомендовано.

en: Take site offline
uk: Вивести сайт з мережі

en: Take the site offline during backup and show a maintenance message. Site will be taken back online once the backup is complete.
uk: Сайт буде виводитись з мережі під час резервування і показуватиметься повідомлення про обслуговування. Сайт буде повернуто в мережу одразу після завершення резервування.

en: Disable the devel module's query logging during the restore operation. It will be enabled again after restore is complete. This is very highly recommended.
uk: Вимкнути запис запиту від модуля devel на час відновлення. Він буде увімкнений знову після завершення відновлення. Настійливо рекомендовано.

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
uk: Вивести сайт з мережі на час відновлення і показати повідомлення про обслуговування. Сайт буде повернуто до мережі одразу після завершення відновлення.

en: View as checkboxes
uk: Показати у вигляді прапорців

en: Backup File
uk: Файл резервної копії

en: You can use tokens in the file name.
uk: У назві файла можна використовувати замінники.

en: profiles
uk: профілі

en: Untitled Profile
uk: Профіль без назви

en: Are you sure you want to delete the profile %name? Any schedules using this profile will be disabled.
uk: Ви дійсно бажаєте видалити профіль %name? Будь-які розклади, що використовують цей профіль будуть вимкнені.

en: schedule
uk: розклад

en: schedules
uk: розклади

en: Untitled Schedule
uk: Розклад без назви

en: No tables excluded
uk: Жодних таблиць не вилучено

en: No data omitted
uk: Жодних даних не пропущено

en: Schedule Name
uk: Назва розкладу

en: Settings Profile
uk: Профіль налаштувань

en: -- None Available --
uk: -- Відсутнє --

en: Create new destination
uk: Створити нове розташування

en: Backup period must be a number greater than 0.
uk: Проміжок резервування має бути числом більшим за 0.

en: Once a second
uk: Раз на секунду

en: Every @count seconds
uk: Кожні @count секунд(и)

en: Once a minute
uk: Раз на хвилину

en: Every @count minutes
uk: Кожні @count хвилин(и)

en: Every @count hours
uk: Кожні @count годин(и)

en: Every @count days
uk: Кожні @count дні(в)

en: Once a week
uk: Раз на тиждень

en: Every @count weeks
uk: Кожні @count тижні(в)

en: Backup and Migrate makes the task of backing up your Drupal database and migrating data from one Drupal install to another easier. It provides a function to backup the entire database to file or download, and to restore from a previous backup. You can also schedule the backup operation. Compression of backup files is also supported.  The database backup files created with this module can be imported into this or any other Drupal installation with the !restorelink, or you can use a database tool such as <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> or the mysql command line command.
uk: Модуль Резервування та перенесення виконує завдання з створення резервної копії бази даних Drupal і полегшення перенесення даних з однієї встановленої системи Drupal до іншої. Він забезпечує функцію резервування цілої бази даних у файл або на сервер, та відновлення попередньої резервної копії. Також можна запланувати створення резервної копії. Підтримується стиснення файлів резервної копії. Файли резервної копії бази даних, котрі створені за допомогою цього модуля можуть бути імпортовані до цієї або іншої системи Drupal за допомогою !restorelink, або можна використати інструментарій для роботи з базами даних на кшталт <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> або програм mysql  у командному рядкові.

en: restore feature
uk: функція відновлення

en: Quick Backup Tab
uk: Вкладка швидкого резервування

en: Use this form to run simple manual backups of your database. Visit the !helppage for more help using this module
uk: Ця форма використовується для здійснення простого ручного резервування бази даних. За додатковою інформацією щодо використання цього модуля звертайтеся до !helppage.

en: Advanced Backup Tab
uk: Вкладка розширеного резервування

en: Use this form to run manual backups of your database with more advanced options. If you have any !profilelink saved you can load those settings. You can save any of the changes you make to these settings as a new settings profile.
uk: Ця форма використовується для здійснення ручних резервувань бази даних з більш розширеними параметрами. Якщо існують будь-які збережені !profilelink, можна завантажити налаштування з них. Можна зберегти будь-які внесені зміни в ці налаштування в новий профіль налаштувань.

en: settings profiles
uk: профілі налаштувань

en: Restore Tab
uk: Вкладка відновлення

en: Upload a backup and migrate backup file. The restore function will not work with database dumps from other sources such as phpMyAdmin.
uk: Відвантаження файла резервування і перенесення. Ця функція відновлення не працює з копіями бази даних, отриманими з інших джерел, як-от phpMyAdmin.

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
uk: В місцях призначення відбувається збереження резервних файлів або відновлення з них даних.

en: Files can be saved to a directory on your web server, downloaded to your desktop or emailed to a specified email account. From the Destinations tab you can create, delete and edit destinations or list the files which have already been backed up to the available destinations.
uk: Файли можуть бути збережені в каталозі на веб-сервері, завантажені на локальну машину, або відправлені на певну електронну адресу. На вкладці Місця призначення можна створити, видалити чи відредагувати місця призначення або перелічити файли резервних копій, які вже створені на наявних місцях призначення.

en: Profiles are saved backup settings. Profiles store your table exclusion settings as well as your backup file name, compression and timestamp settings. You can use profiles in !schedulelink and for !manuallink.
uk: Профілі — це збережені параметри резервування. Профілі зберігають таблицю винятків, крім того назву резервного файла, параметри компресії та мітки часу. Профілі можна використовувати у  !schedulelink і для !manuallink.

en: manual backups
uk: ручне резервування

en: You can create new profiles using the add profiles tab or by checking the "Save these settings" button on the advanced backup page.
uk: Нові профілі можна створити на вкладці додавання профілів чи натиснувши кнопку "Зберегти ці налаштування" на сторінці розширеного резервування.

en: Automatically backup up your database on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
uk: Автоматично резервувати базу даних за регулярним розкладом використовуючи <a href="!cronurl">планувальник</a>

en: Each schedule will run a maximum of once per cron run, so they will not run more frequently than your cron is configured to run. If you specify a number of backups to keep for a schedule, old backups will be deleted as new ones created. <strong>If specifiy a number of files to keep other backup files in that schedule's destination will get deleted</strong>.
uk: Кожний розклад запуститься максимум один раз під час запуску крону і отже він не буде виконуватись частіше, ніж налаштовані запуски крону. Якщо зазначено кількість резервних копій для збереження, старі копії будут видалені одразу після створення нових. <strong>Якщо вказано кількість файлів для зберігання, решта файлів резервних копій в місці призначення розкладу буде видалена</strong>.

en: You do not have permission to back up this site.
uk: Ви не маєте повноважень виконувати резервування цього сайту.

en: -- Select a Settings Profile --
uk: -- Оберіть профіль налаштувань --

en: You can load a profile. Any changes you made below will be lost.
uk: Ви можете завантажити профіль. Всі виконані нижче зміни будуть втрачені.

en: Load Settings
uk: Завантажити налаштування

en: Load Profile
uk: Завантажити профіль

en: Quick Backup
uk: Швидке резервування

en: Backup now
uk: Створити резервну копію зараз

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
uk: Для додаткових параметрів резервування відвідайте сторінку <a href="!advancedurl">Розширене резервування</a>.

en: A source cannot be backed up to itself. Please pick a different destination for this backup.
uk: Джерело не може бути резервоване у самого себе. Будь ласка, оберіть інше місце призначення для цієї резервної копії.

en: Backup from !from to !to using !profile !submit
uk: Резервна копія !from до !to використовуючи !profile !submit

en: Backup Destination
uk: Розташування резервних копій

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them. Select 'Download' to download the file to your desktop.
uk: Оберіть місце збереження файла резервної копії. Файли резервних копій містять чутливі дані, тому будьте обережні з їх зберігання. Аби завантажити файл на ваш комп'ютер, оберіть "Завантажити"

en: Save the settings as
uk: Зберегти налаштування як

en: Replace the '%profile' profile
uk: Замінити профіль '%profile'

en: This will be the name of your new profile if you select 'Create new profile' otherwise it will become the name of the '%profile' profile.
uk: Якщо буде обрано "Створити новий профіль", тоді це буде його назвою. В іншому випадку воно стане назвою профілю "%profile".

en: Pick a name for the settings. Your settings will be saved as a profile and will appear in the <a href="!url">Profiles Tab</a>.
uk: Оберіть назву для налаштувань. Ці налаштування будуть збережені у профіль на вкладці <a href="!url">Профілі</a>.

en: Save Without Backing Up
uk: Зберегти без резервування

en: Restore to
uk: Відновити у

en: <p>Or you can restore one of the files in your <a href="!url">saved backup destinations.</a></p>
uk: <p>Або можна відновити один з файлів у <a href="!url">місцях призначення збережених резервних копій.</a></p>

en: <a href="!restoreurl">Restore again</a>
uk: <a href="!restoreurl">Відновити знову</a>

en: Advanced Backup
uk: Розширене Резервування

en: The filter settings for the profile.
uk: Налаштування фільтра для профілю.

en: The {backup_migrate_destination}.destination_id of the source to backup from.
uk: {backup_migrate_destination}.destination_id джерела для резервного копіювання з.

en: The db source to backup from.
uk: Джерело БД для резервного копіювання з.

en: Cafe
uk: Кафе

en: Restaurant
uk: Ресторан

en: School
uk: Школа

en: Sport
uk: Спортивні

en: Entities
uk: Сутності

en: Private files
uk: Приватні файли

en: Not restricted
uk: Без обмежень

en: Other blocks
uk: Інші блоки

en: Use JavaScript
uk: Використовувати JavaScript

en: The human readable label.
uk: Людино-читабельна мітка.

en: Processed @current out of @total
uk: Оброблено @current з @total

en: Thickness
uk: Товщина

en: Restore now
uk: Відновити зараз

en: Entity API
uk: API сутностей

en: If part of a book, the book to which this book page belongs.
uk: Якщо частина книги, книга, до якої належить ця сторінка.

en: The unique ID of the comment.
uk: Унікальний ідентифікатор коментаря.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
uk: IP-адреса комп'ютера, з якого був надісланий коментар.

en: The name left by the comment author.
uk: Назву, що залишив автор коментаря.

en: The email address left by the comment author.
uk: Адреса електронної пошти, яку залишив автор коментаря.

en: The home page URL left by the comment author.
uk: URL-адреса домашньої сторінки, яку залишив автор коментаря.

en: The formatted content of the comment itself.
uk: Форматований текст коментаря.

en: The URL of the comment.
uk: URL-адреса коментаря.

en: Edit URL
uk: URL-адреса редагування

en: The URL of the comment's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування коментаря.

en: The date the comment was posted.
uk: Дата опублікування коментаря.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
uk: Батьківський коментар, якщо увімкнено деревоподібний список обговорень.

en: The node the comment was posted to.
uk: Матеріал, до якого відноситься коментар.

en: The author of the comment, if they were logged in.
uk: Автор коментаря, якщо він увійшов на сайт.

en: The number of comments posted on a node.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу.

en: New comment count
uk: Кількість нових коментарів

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу з часу останнього відвідання сторінки.

en: The unique ID of the node.
uk: Унікальний ідентифікатор матеріалу.

en: The unique ID of the node's latest revision.
uk: Унікальний ідентифікаційний код ID останньої редакції матеріалу.

en: Translation set ID
uk: ID набору перекладу

en: The unique ID of the original-language version of this node, if one exists.
uk: Унікальний ідентифікаційний код ID версії цього матеріалу на мові оригіналу, якщо вона існує.

en: The type of the node.
uk: Тип елементарної одиниці матеріалу

en: The human-readable name of the node type.
uk: Легка для читання назва цього типу матеріалу.

en: The language the node is written in.
uk: Мова, на якій написаний матеріал.

en: The URL of the node.
uk: URL-адреса матеріалу.

en: The URL of the node's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування матеріалу.

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: The date the node was most recently updated.
uk: Дата, коли матеріал було востаннє оновлено.

en: The author of the node.
uk: Автор матеріалу.

en: The number of votes that have been cast on a poll node.
uk: Кількість голосів, зібраних при опитуванні.

en: Poll winner
uk: Переможець опитування

en: The winning poll answer.
uk: Відповідь, що перемогла в опитуванні.

en: Poll winner votes
uk: Голоси переможця опитування

en: The number of votes received by the winning poll answer.
uk: Кількість голосів отриманих відповіддю, що перемогла в опитуванні.

en: Poll winner percent
uk: Відсоток переможця опитування

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
uk: Відсоток голосів отриманих відповіддю, що перемогла в опитуванні.

en: The length of time the poll node is set to run.
uk: Тривалість роботи матеріалу опитування.

en: The number of visitors who have read the node.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал.

en: The number of visitors who have read the node today.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал сьогодні.

en: Last view
uk: Останній перегляд

en: The date on which a visitor last read the node.
uk: Дата, коли користувач останній раз читав матеріал.

en: The slogan of the site.
uk: Девіз сайту.

en: The administrative email address for the site.
uk: Адміністративна електронна адреса сайту.

en: The URL of the site's front page.
uk: URL-адреса головної сторінки сайту.

en: Login page
uk: Сторінка входу

en: The URL of the site's login page.
uk: URL-адреса сторінки входу на сайт

en: The unique ID of the uploaded file.
uk: Унікальний ідентифікатор відвантаженого файла.

en: The name of the file on disk.
uk: Назва файла на диску.

en: The size of the file, in kilobytes.
uk: Розмір файла, в кілобайтах.

en: The web-accessible URL for the file.
uk: Доступна з веб URL-адреса файла.

en: The date the file was most recently changed.
uk: Дата останньої зміни файла

en: The user who originally uploaded the file.
uk: Користувач, що першим відвантажив цей файл.

en: The unique ID of the taxonomy term.
uk: Унікальний ідентифікатор терміна таксономії.

en: The name of the taxonomy term.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміна таксономії.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
uk: Кількість матеріалів позначених терміном таксономії.

en: The URL of the taxonomy term.
uk: URL-адреса терміна таксономії.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
uk: Словник, до якого належить термін таксономії.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
uk: Батьківський термін для терміна таксономії, якщо існує.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
uk: Унікальний ідентифікатор словника таксономії.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
uk: Назва словника таксономії.

en: The machine name of the taxonomy vocabulary.
uk: Машинна назва словника таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: The number of nodes tagged with terms belonging to the taxonomy vocabulary.
uk: Кількість матеріалів, що позначені термінами, які входять в словник таксономії.

en: Term count
uk: Кількість термінів

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
uk: Кількість термінів, що входить в словник таксономії.

en: The unique ID of the user account.
uk: Унікальний ідентифікатор облікового запису користувача.

en: The login name of the user account.
uk: Ім'я для входу в обліковий запис користувача.

en: The email address of the user account.
uk: Адреса електронної пошти облікового запису користувача.

en: The URL of the account profile page.
uk: URL-адреса сторінки профілю облікового запису.

en: The url of the account edit page.
uk: Url сторінки редагування облікового запису.

en: The date the user last logged in to the site.
uk: Дата останнього входу користувача на сайт.

en: The date the user account was created.
uk: Дата створення облікового запису користувача.

en: Your OpenID
uk: Ваш OpenID

en: This OpenID will be attached to your account after registration.
uk: Цей OpenID буде приєднаний до вашого облікового запису після реєстрації.

en: HTML attributes
uk: HTML-атрибути

en: Sender name
uk: Ім’я відправника

en: Sender email
uk: Електронна пошта відправника

en: Control block visibility using context.
uk: Керувати видимістю блока за допомогою контексту.

en: Control menu active class using context.
uk: Керувати класом активного меню за допомогою контексту.

en: Context layouts
uk: Розміщення контексту

en: Could not save context %title.
uk: Неможливо зберегти контекст %title.

en: Example: <code>theme</code>
uk: Приклад: <code>шаблон</code>

en: A tag to group this context with others.
uk: Теґ для групування цього контексту з рештою.

en: Trigger the activation of this context
uk: Перемикач активації цього контексту

en: Actions to take when this context is active
uk: Дії, що виконуються при активації контексту

en: Add a reaction
uk: Додати реакцію

en: Context editor
uk: Редактор контексту

en: Context inspector
uk: Інспектор контексту

en: Set on node form
uk: Задати на формі матеріалу

en: Set this context on node forms
uk: Задати цей контекст на формах матеріалу

en: Always active
uk: Завжди активний

en: Saved %title.
uk: Збережено %title.

en: Lighter
uk: Світліший

en: Bolder
uk: Жирніший

en: Idle
uk: Без дій

en: All parent terms
uk: Всі батьківські терміни.

en: No TrueType support
uk: Без підтримки TrueType

en: The Image CAPTCHA module can not use TrueType fonts because your PHP setup does not support it. You can only use a PHP built-in bitmap font of fixed size.
uk: Модуль Фото-CAPTCHA не може використовувати шрифти TrueType оскільки встановлена версія PHP не підтримує їх. Можна використовувати тільки вбудований у PHP растровий шрифт фіксованого розміру.

en: Font preview of @font (@file)
uk: Зразок шрифту @font (@file)

en: Preview of built-in font
uk: Зразок вбудованого шрифту

en: PHP built-in font: !font_preview
uk: Вбудований шрифт PHP: !font_preview

en: You need to select at least one font.
uk: Потрібно обрати принаймні один шрифт.

en: The following fonts are not readable: %fonts.
uk: Наступні шрифти не читаються: %fonts.

en: Enter the characters shown in the image.
uk: Введіть символи з малюнку.

en: Font example
uk: Зразок шрифту

en: Changing these type settings will affect any items of this type that have either inclusion or priority set to default.
uk: Зміна цих налаштувань типу вплинуть на усіх об’єктів цього типу, які мають встановленими базові налаштування долучення та пріоритету.

en: Purging links.
uk: Очищення посилань

en: XML sitemap settings have been modified and the files should be regenerated. You can <a href="@run-cron">run cron manually</a> to regenerate the cached files.
uk: Налаштування XML-мапи сайту були змінені і необхідно оновити файли. Для оновлення кешованих файлів можна виконати <a href="@run-cron">ручний запуск крону</a>.

en: Not found or not writable
uk: Не знайдено, або закрито для запису

en: How frequently the page is likely to change. This value provides general information to search engines and may not correlate exactly to how often they crawl the page.
uk: Яка імовірна частота оновлення сторінки. Це значення лише інформує пошукові системи і може не збігатися з частотою обходу сторінок сайту пошуковим роботом.

en: Total rows
uk: Усього рядків

en: Main page content
uk: Вміст головної сторінки

en: The unique ID of the node's revision.
uk: Унікальний ідентифікатор редакції матеріалу.

en: Is new
uk: Новий

en: Whether the node is new and not saved to the database yet.
uk: Чи матеріал новий і ще не збережений до бази даних.

en: Promoted to frontpage
uk: Винесено на головну сторінку

en: Whether the node is promoted to the frontpage.
uk: Чи цей матеріал винесено на головну сторінку.

en: Sticky in lists
uk: Прикріплено в списках

en: Whether the node is displayed at the top of lists in which it appears.
uk: Чи матеріал показуваний зверху списків, в яких він з’являється.

en: Comments allowed
uk: Коментарі дозволено

en: Whether comments are allowed on this node: 0 = no, 1 = closed (read only), 2 = open (read/write).
uk: Чи дозволяються коментарі на цьому матеріаліі: 0 = ні, 1 = закрите (тільки читання), 2 = відкрити (читання/запис).

en: Tutorials
uk: Підручники

en: Book root
uk: Корінь книги

en: You are not allowed to access this page.
uk: Доступ до цієї сторінки вам не дозволено.

en: Authorize file system changes
uk: Дозволити зміни файлової системи

en: It appears you have reached this page in error.
uk: Схоже, ви потрапили на цю сторінку помилково.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
uk: Крон не може запуститися оскільки використано неприпустимий ключ.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
uk: Крон не може запуститися бо сайт перебуває в режимі обслуговування

en: Default country
uk: Базова країна

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
uk: Перевірте повідомлення про помилки і <a href="!url">продовжіть встановлення</a>.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
uk: У файлі %settings_file @drupal налаштовано на використання серверу %driver, однак встановлена версія PHP наразі не підтримує цей тип бази даних.

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
uk: Перепрошуємо, але для продовження встановлення необхідно обрати мову.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
uk: Не знайдено жодного профілю встановлення. У профілях вказуються, які повинні використовуватись модулі і яка повинна бути схема бази даних. Профіль необхідний для продовження процесу встановлення.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
uk: Перепрошуємо, але обраний профіль не може бути завантажений.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
uk: Всі необхідні зміни в %dir та %file були виконані, тому необхідно заборонити запис у них в цілях безпеки. Якщо Ви не знаєте як це зробити, зверніться до <a href="@handbook_url">онлайн довідника</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
uk: Вітаємо, Ви встановили @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення вище, перед відвідуванням <a href="@url">Вашого нового сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
uk: <a href="@url">Відвідати Ваш новий сайт</a>.

en: Settings file
uk: Файл налаштувань

en: The settings file does not exist.
uk: Файл налаштувань відсутній.

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.
uk: Інсталятор @drupal очікує, що ви створите файл налаштувань для продовження процесу встановлення. Скопіюйте файл %default_file в %file. Докладну інформацію про встановлення Друпал можна знайти у файлі <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: The %file file exists.
uk: Файл %file існує.

en: The settings file is not writable.
uk: Файл налаштувань недоступний для запису.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
uk: Інсталятор @drupal очікує дозвіл на запис у файл %file під час процесу встановлення. Якщо Ви не знаєте як надати дозвіл, зверніться до <a href="@handbook_url">онлайн-довідника</a>.

en: Automated e-mails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these e-mails from being flagged as spam.
uk: Автоматичні електронні листи, наприклад реєстраційна інформація, надсилатимуться з цієї адреси. Використовуйте адреси, що завершуються доменним іменем вашого сайту, щоб запобігти потраплянню цих повідомлень в спам-фільтри.

en: Site maintenance account
uk: Обліковий запис наглядача сайту

en: Select the default country for the site.
uk: Виберіть базову країну сайту.

en: Receive e-mail notifications
uk: Отримувати сповіщення електронною поштою

en: The system will notify you when updates and important security releases are available for installed components. Anonymous information about your site is sent to <a href="@drupal">Drupal.org</a>.
uk: Система сповіщатиме вас про оновлення і важливі випуски безпеки, котрі доступні для встановлених компонент. Анонімна інформація про ваш сайт надіслана на <a href="@drupal">Drupal.org</a>.

en: No pending updates.
uk: Очікувані оновлення відсутні.

en: 1 pending update | @count pending updates
uk[0]: 1 очікуване оновлення
uk[1]: @count очікуваних оновлення
uk[2]: @count очікуваних оновлень

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
uk: Сталася помилка при обробці запиту: сервер отримав невірно введені дані.

en: Invalid form POST data.
uk: Неправильна форма відправлених даних.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
uk: Неможливо продовжити, немає доступних методів передачі файлів

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Ви користуєтесь незахищеним з'єданням, тому ваш пароль буде надіслано як відкритий текст. <a href="@https-link">Дізнайтесь більше</a>.

en: To continue, provide your server connection details
uk: Щоб продовжити, надайте серверу даталі з’єднання

en: Connection method
uk: Метод з’єднання

en: Enter connection settings
uk: Введіть налаштування з’єднання

en: @backend connection settings
uk: @backend налаштування з’єднання

en: Change connection type
uk: Змініть тип з’єднання

en: Error, this type of connection protocol (%backend) does not exist.
uk: Помилка, протокол з’єднання цього типу (%backend) не існує.

en: No active batch.
uk: Немає активних груп.

en: Site under maintenance
uk: Сайт на обслуговуванні

en: Archivers can only operate on local files: %file not supported
uk: Архіватори можуть працювати тільки з локальними файлами: %file не підтримується

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
uk: Неможливо відвантажити на сайт файл оскільки місце призначення %destination є хибним.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
uk: Файл %source не може бути відвантажено, оскільки файл з таким іменем в каталозі призначення %directory вже існує.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
uk: Довжина імені файла перевищує встановлене обмеження в 240 символів. Будь ласка, змініть ім’я файла і повторіть спробу.

en: %path is a directory and cannot be removed using file_unmanaged_delete().
uk: %path являє собою каталог і його неможливо видалити за допомогою file_unmanaged_delete().

en: The file %path is not of a recognized type so it was not deleted.
uk: Файл %path є нерозпізнаного типу і тому його не було видалено.

en: The file permissions could not be set on %uri.
uk: Права доступу до файла не можуть бути встановлені за адресою %uri.

en: Completed @current of @total.
uk: Завершено @current з @total.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
uk: Не вдалося запустити всі завдання на сервері бази даних. Завдання %task не знайдено.

en: Failed to modify %settings. Verify the file permissions.
uk: Не вдалося змінити %settings. Перевірте права доступу до файла.

en: Failed to open %settings. Verify the file permissions.
uk: Не вдалося відкрити %settings. Перевірте права доступу до файла.

en: Required modules
uk: Обов’язкові модулі

en: Required modules not found.
uk: Обов’язкових модулів не знайдено.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>sites/all/modules</em>. Missing modules: !modules
uk: Не знайдено наступні необхідні модулі. Перемістіть їх у відповідний каталог, наприклад <em>sites/all/modules</em>. Модулі, що відсутні: !modules

en: system
uk: система

en: %module module uninstalled.
uk: Модуль %module деінстальовано.

en: Saint Barthélemy
uk: Сен-Бартельмі

en: Saint Martin (French part)
uk: Сен-Мартен (Французька частина)

en: Use the default site language (@language_name).
uk: Використовувати стандартну мову сайту (@language_name).

en: The translation file %filepath contains an error: the plural formula could not be parsed.
uk: Файл перекладу %filepath містить помилку: неможливо обробити множину.

en: No strings available.
uk: Рядкі відсутні.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
uk: @count заборонених HTML рядків у %file

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
uk: JavaScript-файл перекладу %file.js було втрачено.

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
uk: Неможливо надіслати електронну пошту. Зверніться до адміністратора сайту якщо проблема повториться.

en: Class %class does not implement interface %interface
uk: Клас %class не впроваджує інтерфейс %interface

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Operating in maintenance mode. <a href="@url">Go online.</a>
uk: Працюємо в режимі обслуговування. <a href="@url">Вийти в мережу</a>

en: Operating in maintenance mode.
uk: Робота у режимі обслуговування.

en: %module module enabled.
uk: %module модуль включений.

en: %module module disabled.
uk: %module модуль відключений.

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: Theme key "@key" not found.
uk: Ключ теми "@key" не знайдено.

en: Unable to determine the type of the source directory.
uk: Неможливо визначити тип вихідного каталогу.

en: Cannot determine the type of project.
uk: Неможливо визначити тип проекту.

en: Fatal error in update, cowardly refusing to wipe out the install directory.
uk: Фатальна помилка в оновленні. Малодушно відмовляємося знищити каталог установки.

en: File Transfer failed, reason: !reason
uk: Передача файла зазнала невдачі. Причина: !reason

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
uk: Неможливо створити каталог %directory з наступної причини: %reason

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
uk: Друпал не може бути правильно встановлений з існуючою базою даних. Виправте можливі помилки.

en: An AJAX HTTP error occurred.
uk: Сталась помилка AJAX HTTP

en: HTTP Result Code: !status
uk: HTTP код відповіді: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
uk: Запит AJAX HTTP несподівано обірвався

en: Debugging information follows.
uk: Інформація для відлагодження надається.

en: Path: !uri
uk: Шлях: !uri

en: StatusText: !statusText
uk: Текст стану: !statusText

en: ResponseText: !responseText
uk: Текст відповіді: !responseText

en: ReadyState: !readyState
uk: Стан готовності: !readyState

en: No feeds available. <a href="@link">Add feed</a>.
uk: Потоки відсутні. <a href="@link">Додати потік</a>.

en: No categories available. <a href="@link">Add category</a>.
uk: Категорії відсутні. <a href="@link">Додати категорію</a>.

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Проміжок часу між оновленнями потоку. Необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>.

en: News items in block
uk: Елементи новин в блоці

en: Drupal can make a block with the most recent news items of this feed. You can <a href="@block-admin">configure blocks</a> to be displayed in the sidebar of your page. This setting lets you configure the number of news items to show in this feed's block. If you choose '0' this feed's block will be disabled.
uk: Друпал може створити блок з останніми елементами новин цього потоку. Можна <a href="@block-admin">налаштувати блоки</a> на відображення їх у бічних панелях вашого сайту. Тут можна налаштувати кількість елементів новин, показуваних в блоці. Якщо буде "0", цей блок потоку буде відключено.

en: The URL %url is invalid. Enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
uk: Неприпустима URL-адреса %url. Введіть повну адресу URL, наприклад, http://www.example.com/feed.xml.

en: A feed named %feed already exists. Enter a unique title.
uk: Потік з назвою %feed вже існує. Введіть унікальну назву.

en: A feed with this URL %url already exists. Enter a unique URL.
uk: Потік з адресою %url вже існує. Введіть унікальну URL-адресу.

en: Upload an OPML file containing a list of feeds to be imported.
uk: Відвантажте файл OPML, що містить перелік потоків, які необхідно імпортувати.

en: OPML Remote URL
uk: Віддалена URL-адреса OPML

en: Enter the URL of an OPML file. This file will be downloaded and processed only once on submission of the form.
uk: Введіть URL-адресу файла OPML. Цей файл буде завантажено і оброблено після надсилання форми лише один раз.

en: Drupal can make a block with the most recent news items of a feed. You can <a href="@block-admin">configure blocks</a> to be displayed in the sidebar of your page. This setting lets you configure the number of news items to show in a feed's block. If you choose '0' these feeds' blocks will be disabled.
uk: Друпал може створити блок з останніми елементами новин цього потоку. Можна <a href="@block-admin">налаштувати блоки</a> на відображення їх у колонках вашого сайту. Тут можна налаштувати кількість елементів новин, показуваних в блоці. Якщо буде "0", ці блоки потоків будуть вимкнені.

en: You must <em>either</em> upload a file or enter a URL.
uk: Необхідно відвантажити файл <em>або</em> ввести  URL-адресу.

en: This URL is not valid.
uk: Це неприпустима URL-адреса.

en: No new feed has been added.
uk: Нових потоків не було додано.

en: The URL %url is invalid.
uk: URL-адреса %url є неприпустимою.

en: A feed named %title already exists.
uk: Потік з назвою %title вже існує.

en: A feed with the URL %url already exists.
uk: Потік з URL-адресою %url вже існує.

en: Fetchers download data from an external source. Choose a fetcher suitable for the external source you would like to download from.
uk: Завантажувач завантажує дані з зовнішнього джерела. Виберіть завантажувач, що відповідає джерелу, з якого здійснюватиметься завантаження.

en: Parsers transform downloaded data into standard structures. Choose a parser suitable for the type of feeds you would like to aggregate.
uk: Аналізатори перетворюють завантажені дані в стандартні структури. Оберіть аналізатор, що підходить до типу потоків, які необхідно.

en: Processors act on parsed feed data, for example they store feed items. Choose the processors suitable for your task.
uk: Процесори працюють з обробленими даними потоків, наприклад зберігають елементи потоків. Оберіть потрібні для вашої дії процесори.

en: For most aggregation tasks, the default settings are fine.
uk: Для більшості завдань збирання підійдуть базові налаштування.

en: A category named %category already exists. Enter a unique title.
uk: Категорія з назвою %category вже існує. Введіть неповторювану назву.

en: Default fetcher
uk: Базовий завантажувач

en: Downloads data from a URL using Drupal's HTTP request handler.
uk: Завантажує дані з URL-адреси використовуючи друпалівський обробник запитів HTTP.

en: Default parser
uk: Базовий аналізатор

en: Parses RSS, Atom and RDF feeds.
uk: Оброблює потоки RSS, Atom та RDF.

en: Default processor
uk: Стандартний процесор

en: Creates lightweight records from feed items.
uk: Створює з елементів потоку короткі записи.

en: Default processor settings
uk: Базові налаштування обробника

en: Number of items shown in listing pages
uk: Кількість елементів, показаних в сторінках списків

en: Requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>.

en: Select categories using
uk: Обирати категорії використовуючи

en: For a small number of categories, checkboxes are easier to use, while a multiple selector works well with large numbers of categories.
uk: Прапорці підійдуть для невеликої кількості категорій, а множинний селектор чудово згодиться для великої кількості категорій.

en: Length of trimmed description
uk: Довжина скороченого опису

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of content.
uk: Максимальна кількість символів, що може використовуватися у скороченій версії матеріалу.

en: The Aggregator module is an on-site syndicator and news reader that gathers and displays fresh content from RSS-, RDF-, and Atom-based feeds made available across the web. Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines in feeds, using a number of standardized XML-based formats. For more information, see the online handbook entry for <a href="@aggregator-module">Aggregator module</a>.
uk: Модуль Збирач (Aggregator) це об'єднувач і зчитувач новин на сайті, що накопичує і відображає найсвіжіші матеріали з RSS-, RDF-, та Atom-потоків, наявних в усій мережі. Тисячі сайтів (зокрема новинні сайти та блоґи) публікують заголовки останніх публікацій в потоках, використовуючи кілька стандартизованих форматів на основі XML. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href="@aggregator-module">Модуль Збирач (Aggregator)</a>.

en: Viewing feeds
uk: Перегляд потоків

en: Feeds contain published content, and may be grouped in categories, generally by topic. Users view feed content in the <a href="@aggregator">main aggregator display</a>, or by <a href="@aggregator-sources">their source</a> (usually via an RSS feed reader). The most recent content in a feed or category can be displayed as a block through the <a href="@admin-block">Blocks administration page</a>.
uk: Потоки містять опублікований вміст, що може бути згрупований за категоріями, якими зазвичай є теми. Користувачі переглядають вміст потоку на <a href="@aggregator">основній сторінці збирача</a> або у <a href="@aggregator-sources">його джерелі</a>(найчастіше за допомогою читача RSS потоку). Найостанніший вміст потоку чи категорії можна відобразити в блоці здійснивши налаштовування на сторінці <a href="@admin-block">Адміністрування блоків</a>.

en: Adding, editing, and deleting feeds
uk: Додавання, редагування та видалення потоків

en: Administrators can add, edit, and delete feeds, and choose how often to check each feed for newly updated items on the <a href="@feededit">Feed aggregator administration page</a>.
uk: Адміністратори на адміністративній сторінці <a href="@feededit">Збирач потоків</a> можуть додавати, редагувати та видаляти потоки, а також обирати частоту перевірки кожного потоку на наявність нових записів.

en: OPML integration
uk: Інтеграція з OPML

en: A <a href="@aggregator-opml">machine-readable OPML file</a> of all feeds is available. OPML is an XML-based file format used to share outline-structured information such as a list of RSS feeds. Feeds can also be <a href="@import-opml">imported via an OPML file</a>.
uk: В усіх потоках наявний <a href="@aggregator-opml">машино-читабельний OPML файл</a>. OPML - це файловий формат на основі XML, що використовується для обміну ієрархічно-структурованою інформацією, як-от список RSS-потоків. Потоки також можуть бути <a href="@import-opml">імпортовані через OPML-файл</a>.

en: Configuring cron
uk: Налаштовування крону

en: A correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required to update feeds automatically.
uk: Для автоматичного оновлення потоків необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>.

en: <acronym title="Outline Processor Markup Language">OPML</acronym> is an XML format used to exchange multiple feeds between aggregators. A single OPML document may contain a collection of many feeds. Drupal can parse such a file and import all feeds at once, saving you the effort of adding them manually. You may either upload a local file from your computer or enter a URL where Drupal can download it.
uk: <acronym title="Outline Processor Markup Language">OPML</acronym> — це XML формат, що використовується для обміну потоками між збирачами. Один документ OPML може містити кілька потоків новин. Друпал може обробити цей файл та імпортувати одразу усі потоки, замість того, щоб додавати їх вручну по одному. Можна відвантажити локальний файл з комп’ютера або ввести URL-адресу його місцезнаходження для завантаження Друпалом.

en: Administer news feeds
uk: Адміністрування потоків новин

en: View news feeds
uk: Перегляд потоків новин

en: Configure the behavior of the feed aggregator, including when to discard feed items and how to present feed items and categories.
uk: Налаштуйте поведінку збирача потоків, включаючи відбір елементів потоку і показ елементів і категорії потоку.

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
uk: Перевизначіть базовий заголовок блоку. Щоб не показувати заголовок, використовуйте <em>!placeholder</em>, або, щоб відображався базовий заголовок, залиште порожнім.

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
uk: Вкажіть, в котрих темах і областях буде відображено цей блок

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки, окрім перелічених

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
uk: Вкажіть сторінки, використовуючи шляхи до них. Вводити по одному шляху на рядок. Позначка '*' означає будь-який символ. Приклади шляхів: %blog  для сторінки блоґу і %blog-wildcard для кожного з персональних блоґів. %front — головна сторінка.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP-код

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано опцію PHP, вставляйте код PHP між %php. Не забувайте що виконання некоректного коду PHP може порушити роботу вашого сайту.

en: Customizable per user
uk: Персоналізація

en: Not customizable
uk: Не персоналізується

en: Customizable, visible by default
uk: Персоналізується, початково показується

en: Customizable, hidden by default
uk: Персоналізується, початково приховується

en: Ensure that each block description is unique.
uk: Упевніться, що опис кожного блоку є унікальним.

en: The Block module allows you to create boxes of content, which are rendered into an area, or region, of one or more pages of a website. The core Seven administration theme, for example, implements the regions "Content", "Help", "Dashboard main", and "Dashboard sidebar", and a block may appear in any one of these regions. The <a href="@blocks">Blocks administration page</a> provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. For more information, see the online handbook entry for <a href="@block">Block module</a>.
uk: Модуль Блок (Block) дозволяє створювати прямокутники матеріалів, що відтворюються в різноманітних областях однієї чи декількох сторінок веб-сайту. Вбудована адміністративна тема Seven, наприклад, містить області  "Вміст", "Довідка", "Панель керування (основна частина)", and "Панель керування (бічна панель)", і блок може бути розміщений в будь-якій з цих областей. На адміністративній сторінці <a href="@blocks">Блоки</a> за допомогою інтерфейсу перетягування здійснюється переміщення блоків між областями і керування послідовністю розташування блоків у областях. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href="@block">модуль Блок (Block)</a>.

en: Positioning content
uk: Позиціонування матеріалу

en: When working with blocks, remember that all themes do <em>not</em> implement the same regions, or display regions in the same way. Blocks are positioned on a per-theme basis. Users with the <em>Administer blocks</em> permission can disable blocks. Disabled blocks are listed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>, but are not displayed in any region.
uk: При використанні блоків пам'ятайте, що <em>не</em> всі теми містять однакові області та однаково відображають область. Розташування блоків залежить від тем. Користувачі з повноваженням <em>Адміністрування блоків</em> можуть вимикати блоки. Вимкнені блоки перелічені на адміністративній сторінці <a href="@blocks">Блоки</a>, але не відображаються в жодній області.

en: Controlling visibility
uk: Контролювання видимості

en: Blocks can be configured to be visible only on certain pages, only to users of certain roles, or only on pages displaying certain <a href="@content-type">content types</a>. Administrators can also allow specific blocks to be enabled or disabled by users when they edit their <a href="@user">My account</a> page. Some dynamic blocks, such as those generated by modules, will be displayed only on certain pages.
uk: Блоки можуть бути налаштовані для показу лише на певних сторінках, для користувачів певних ролей, чи лише на сторінках, що відображують певні <a href="@content-type">типи матеріалу</a>. Адміністратори також можуть дозволити користувачам вмикати або вимикати певні блоки при редагуванні сторінки їх <a href="@user">Облікового запису</a>. Деякі динамічні блоки, як ті, що генеруються модулями, можуть відображатися лише на певних сторінках.

en: Creating custom blocks
uk: Створення власних блоків

en: Users with the <em>Administer blocks</em> permission can <a href="@block-add">add custom blocks</a>, which are then listed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. Once created, custom blocks behave just like default and module-generated blocks.
uk: Користувачі з повноваженням <em>Адміністрування блоків</em> можуть <a href="@block-add">додати власні блоки</a>, які потім будуть перелічені на адміністративній сторінці <a href="@blocks">Блоки</a>. Після створення власних блоків ними можна користуватися так само як стандартними блоками та блоками, згенерованими модулями.

en: This page provides a drag-and-drop interface for assigning a block to a region, and for controlling the order of blocks within regions. Since not all themes implement the same regions, or display regions in the same way, blocks are positioned on a per-theme basis. Remember that your changes will not be saved until you click the <em>Save blocks</em> button at the bottom of the page. Click the <em>configure</em> link next to each block to configure its specific title and visibility settings.
uk: На цій сторінці за допомогою інтерфейсу перетягування здійснюється переміщення блоків між областями і керування послідовністю розташування блоків у областях. Оскільки не всі теми містять однакові області та однаково відображають області, розташування блоків залежить від тем. Пам'ятайте, що ваші зміни не будуть збережені поки ви не натиснете кнопку <em>Зберегти блоки</em> в нижній частині сторінки. Щоб налаштувати заголовок блоку та його показ, перейдіть за посиланням <em>налаштувати</em> поруч з кожним блоком.

en: Demonstrate block regions (@theme)
uk: Показати області блоків (@theme)

en: Administer blocks
uk: Адміністрування блоків

en: A brief description of your block. Used on the <a href="@overview">Blocks administration page</a>.
uk: Короткий опис блоку. Буде показаний на адміністративній сторінці <a href="@overview">Блоки</a>.

en: Personalize blocks
uk: Персоналізація блоків

en: Blocks consist of content or information that complements the main content of the page. Enable or disable optional blocks using the checkboxes below.
uk: Блоки містять вміст або інформацію, що доповнює основний вміст сторінки. Увімкніть або вимкніть додаткові блоки за допомогою наведених нижче прапорців.

en: Cache blocks
uk: Кешувати блоки

en: Block caching is inactive because you have enabled modules defining content access restrictions.
uk: Кешування блоків неактивне тому що увімкнено модулі, що визначають заборону доступу до матеріалу.

en: Controls the visual building blocks a page is constructed with. Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page.
uk: Керує візуальною будовою блоків, з яких складається сторінка. Блоки — це частини вмісту сайту, що можуть відображатись в різноманітних областях веб-сторінки.

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: The block cannot be placed in this region.
uk: Блок не може бути розташований в цій області.

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
uk: Використовуйте для багатокористувацьких блоґів. Кожен користувач отримує персональний блоґ.

en: Single-user blogs
uk: Однокористувацькі блоґи

en: Each user's blog entries are automatically displayed with a link to the user's main blog page. You can create as many single-user blogs as you have site users with permission to create blog content.
uk: Кожний запис у блозі користувача автоматично відображується з посиланням на основну сторінку блоґу користувача. Однокористувацьких блоґів створюється стільки, скільки на сайті користувачів з повноваженнями створювати блоґи.

en: Multi-user blogs
uk: Багатокористувацькі блоґи

en: Blog entries from each single-user blog are also aggregated into one central multi-user blog, which displays the blog content of all users in a single listing.
uk: Записи в однокористувацьких блоґах також можуть бути зібрані в один центральний багатокористувацький блоґ, що відображує вміст блоґів усіх користувачів в одному списку.

en: There is an optional <em>Blogs</em> menu item added to the Navigation menu, which displays all blogs available on your site, and a <em>My blog</em> item displaying the current user's blog entries.
uk: До меню Навігації приєднується додатковий пункт меню <em>Блоґи</em>, який відображає всі наявні на сайті блоґи, а також пункт <em>Мій блоґ</em>, що відображає записи блоґу поточного користувача.

en: The Blog module also creates a default <em>Recent blog posts</em> block that may be enabled at the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
uk: Модуль Блоґ також створює стандартний блок <em>Останні дописи блоґу</em>, котрий можна увімкнути на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a>.

en: Create new blog entry
uk: Створити новий запис у блозі

en: Enables multi-user blogs.
uk: Вмикає багатокористувацькі блоги.

en: No books available.
uk: Книги відсутні.

en: Content types allowed in book outlines
uk: Типи матеріалу доступні у книжкових підшивках

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
uk: Користувачі з повноваженням %outline-perm можуть додавати всі типи матеріалів.

en: Administer book outlines
uk: Адміністрування підшивок книг

en: The Book module is used for creating structured, multi-page content, such as site resource guides, manuals, and wikis. It allows you to create content that has chapters, sections, subsections, or any similarly-tiered structure. For more information, see the online handbook entry for <a href="@book">Book module</a>.
uk: Модуль Книга (Book) використовується для створення структурованих, багатосторінкових матеріалів на кшталт методичних посібників, інструкцій, енциклопедій. За його допомоги можна створювати підшивки, в яких містяться глави, розділи, пунктів, та інші пов'язані подібним чином структури. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового посібника про <a href="@book">модуль Книга (Book)</a>.

en: Adding and managing book content
uk: Додавання і керування вмістом книги

en: You can assign separate permissions for <em>creating</em>, <em>editing</em>, and <em>deleting</em> book content, as well as <em>adding content to books</em>, and <em>creating new books</em>. Users with the <em>Administer book outlines</em> permission can add <em>any</em> type of content to a book by selecting the appropriate book outline while editing the content. They can also view a list of all books, and edit and rearrange section titles on the <a href="@admin-book">Book administration page</a>.
uk: Можна призначити окремі повноваження на <em>створення</em>, <em>редагування</em>, та <em>видалення</em> матеріалів книги, так само як і <em>додавання матеріалів до книг</em> та <em>створення нових книг</em>. Користувачі з повноваженнями <em>Адміністрування підшивок книг</em> можуть додавати до книги <em>будь-які</em> типи матеріалу, обравши відповідну підшивку книги під час редагування матеріалу. Вони також можуть переглядати список усіх книг, редагувати і переміщати назви розділів на адміністративній сторінці <a href="@admin-book">Книги</a>.

en: Book pages have a default book-specific navigation block. This navigation block contains links that lead to the previous and next pages in the book, and to the level above the current page in the book's structure. This block can be enabled on the <a href='@admin-block'>Blocks administration page</a>. For book pages to show up in the book navigation, they must be added to a book outline.
uk: Сторінки книг мають вбудований навігаційний блок, що нагадує книжку. Цей навігаційний блок містить посилання, що ведуть на попередню та наступну сторінки книги і на рівень вище в структурі книжки. Цей блок можна увімкнути на адміністративній сторінці <a href='@admin-block'>Блоки</a>. Щоб сторінки книжок відображувалися в навігаційному блоці, іх потрібно додати в підшивку книги.

en: Books can be created collaboratively, as they allow users with appropriate permissions to add pages into existing books, and add those pages to a custom table of contents menu.
uk: Книги можуть створюватися спільно, оскільки вони надають можливість користувачам з відповідними повноваженнями додавати сторінки до існуючих книг і додавати ті сторінки до власного меню змісту.

en: Printing books
uk: Друкування книг

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
uk: Користувачі з повноваженням <em>Показ книги у версії для друку</em> можуть увімкнути в нижній частині вмісту сторінки книги посилання <em>версія для друку</em>, що генерує зручне для друку відображення сторінки і всіх її пунктів.

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
uk: Модуль Книга (Book) пропонує засоби створення колекції пов'язаних сторінок матеріалів, широко відомих як книга. В цьому випадку при перегляді матеріалу автоматично відображуються посилання на найближчі сторінки книги, чим забезпечується проста навіґаційна система для створення і огляду структурованого вмісту.

en: The outline feature allows you to include pages in the <a href="@book">Book hierarchy</a>, as well as move them within the hierarchy or to <a href="@book-admin">reorder an entire book</a>.
uk: Підшивка надає можливість додавати сторінки в <a href="@book">Ієрархію книги</a>, в також рухати їх в межах ієрархії або <a href="@book-admin">перевпорядкувати всю книгу</a>.

en: Create new books
uk: Створення нових книг

en: Add content and child pages to books
uk: Додавання до книг вмісту і дочірніх сторінок

en: View printer-friendly books
uk: Показ книги у версії для друку

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
uk: Показати одночасно сторінку книги та всі її підсторінки для зручного роздрукування. Це може потребувати деякого часу.

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
uk: <em>Книги</em> мають вбудовану ієрархічну навігацію. Використовуйте їх для довідників або підручників.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
uk: Дозволяє користувачам створювати і організовувати схожі матеріали, пов'язаними в підшивки.

en: The Color module allows users with the <em>Administer site configuration</em> permission to quickly and easily change the color scheme of themes that have been built to be compatible with it. For more information, see the online handbook entry for <a href="@color">Color module</a>.
uk: The модуль Колір (Color) надає можливість користувачам з повноваженнями <em>Адміністрування конфігурації сайту</em> швидко і зручно змінювати колірну схему тем, що сумісні з цим модулем. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@color">модуль Колір (Color)</a>.

en: Changing colors
uk: Зміна кольорів

en: Using the Color module allows you to easily change the color of links, backgrounds, text, and other theme elements. To change the color settings for a compatible theme, select the <em>Settings</em> link for your theme on the <a href='@configure'>Themes administration page</a>. If you don't see a color picker on that page, then your theme is not compatible with the color module. If you are sure that the theme does indeed support the color module, but the color picker does not appear, then <a href='@troubleshoot'>follow these troubleshooting procedures</a>.
uk: Використання модулю Колір надає вам можливість легко змінювати колір посилань, фону, тексту та решти елементів тем. Щоб змінити налаштування кольору для сумісної теми, оберіть посилання  <em>Налаштування</em> у необхідній вам темі на сторінці <a href='@configure'>Адміністрування тем</a>. Якщо палітра кольорів відсутня, це означає, що ця тема несумісна з модулем Колір. Якщо ви впевнені, що тема точно підтримувана модулем Колір, але палітра кольорів відсутня, тоді <a href='@troubleshoot'>запустіть майстра вирішення проблем</a>.

en: The Color module saves a modified copy of the theme's specified stylesheets in the files directory. This means that if you make any manual changes to your theme's stylesheet, <em>you must save your color settings again, even if they haven't changed</em>. This step is required because the module stylesheets (in the files directory) need to be recreated to include your changes.
uk: Модуль Колір зберігає змінену копію таблиці стилів тем в каталозі файлів.

en: The GD library for PHP is enabled, but was compiled without PNG support. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
uk: Бібліотека GD для PHP увімкнена, абе зкомпільована без підтримки формату PNG. Інформація про те, як це виправити знаходиться у <a href="@url">PHP image documentation</a>.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
uk: Бібліотека GD для PHP відсутня або застаріла. Інформацію про усунення цієї помилки дивіться у <a href="@url">документації по роботі PHP із зображеннями</a>.

en: Allows administrators to change the color scheme of compatible themes.
uk: Дозволяє адміністраторам змінювати схеми кольорів в сумісних темах.

en: Select one or more comments to perform the update on.
uk: Для оновлення оберіть один чи декілька коментарів.

en: There do not appear to be any comments to delete, or your selected comment was deleted by another administrator.
uk: Відсутні коментарі, які потрібно видалити, або обрані вами коментарі вже були видалені іншим адміністратором.

en: Deleted @count comments.
uk: Видалено @count коментарів.

en: Deleted comment @cid and its replies.
uk: Видалено коментар @cid та відповіді на нього.

en: Comment approved.
uk: Коментар схвалено.

en: Tokens for comments posted on the site.
uk: Замінники для коментарів цього сайту.

en: The Comment module allows users to comment on site content, set commenting defaults and permissions, and moderate comments. For more information, see the online handbook entry for <a href="@comment">Comment module</a>.
uk: Модуль Коментар (Comment) надає користувачам можливість коментувати матеріали сайту, встановлювати параметри коментування і повноваження, і керувати коментарями. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового посібника про <a href="@comment">модуль Коментар (Comment)</a>.

en: Default and custom settings
uk: Базові та власні налаштування

en: Each <a href='@content-type'>content type</a> can have its own default comment settings configured as: <em>Open</em> to allow new comments, <em>Hidden</em> to hide existing comments and prevent new comments, or <em>Closed</em> to view existing comments, but prevent new comments. These defaults will apply to all new content created (changes to the settings on existing content must be done manually). Other comment settings can also be customized per content type, and can be overridden for any given item of content. When a comment has no replies, it remains editable by its author, as long as the author has a user account and is logged in.
uk: Кожен <a href='@content-type'>тип матеріалу</a> може мати власні початкові налаштування коментарів, а саме: <em>Відкрито</em>, коли нові коментарі дозволені, <em>Приховано</em>, коли існуючі коментарі приховані, а нові - заборонені або <em>Закрито</em>, коли існуючі коментарі відображуються, але нові - заборонені. Ці початкові налаштування діють лише для нових створюваних матеріалів (зміни налаштувань на існуючих матеріалах потрібно внести самостійно). Решту налаштувань коментарів можна здійснити для кожного типу матеріалів окремо, і вони можуть бути перевизначеними для кожного окремого матеріалу. Якщо на коментар ще немає відповіді, автор може його редагувати, поки у нього є обліковий запис і він авторизований на сайті.

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Unapproved comments (@count)
uk: Несхвалені коментарі (@count)

en: Administer comments and comment settings
uk: Адміністрування коментарів та їх налаштувань

en: Edit own comments
uk: Редагування власних коментарів

en: Number of recent comments
uk: Кількість останніх коментарів

en: Threading
uk: Деревоподібний список

en: Show comment replies in a threaded list.
uk: Показувати відповіді на коментарі у вигляді деревоподібного списку.

en: Default comment setting for new content
uk: Базові налаштування коментарів для нових матеріалів

en: Allow comment title
uk: Дозволити назву коментарів

en: Show reply form on the same page as comments
uk: Показати форму відповіді на тій же сторінці, що і коментарі

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
uk: Користувачі з повноваженнями "Додавання коментарів" можуть додавати свої коментарі.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
uk: Користувачі не можуть залишати коментарі, але існуючі будуть відображатися.

en: Comments are hidden from view.
uk: Коментарі прибрані з показу.

en: Users cannot post comments.
uk: Користувачі не можуть додавати коментарі.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
uk: Коментар в черзі на перегляд адміністраторами сайту і буде опублікований після схвалення.

en: Your comment has been posted.
uk: Коментар був доданий.

en: <a href="@login">Log in</a> or <a href="@register">register</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a> або <a href="@register">зареєструйтесь</a>

en: <a href="@login">Log in</a> to post comments
uk: Щоб додати коментар, <a href="@login">увійдіть</a>

en: Flat list
uk: Простий список

en: Threaded list
uk: Деревоподібний список

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
uk: Коментар не буде опублікований, якщо містить будь-яку з наведених вище фраз. Використовуйте чутливий до регістру і розділений комами список фраз.  Наприклад: смішний, банджи-джампінг, "Company, Inc."

en: Published comment %subject.
uk: Опублікований коментар %subject.

en: Saved comment %title
uk: Збережений коментар %title

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
uk: Перегляд і правка опублікованих коментарів і коментарів, що чекають на схвалення.

en: Unapproved comments
uk: Несхвалені коментарі

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each e-mail address with a comma.
uk: Приклад: "webmaster@example.com" або "sales@example.com,support@example.com". Щоб зазначити кілька отримувачів, запишіть кожну адресу через кому.

en: Category %category has been saved.
uk: Категорію %category збережено.

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
uk: Ви не можете надіслати понад %limit повідомлень за @interval. Спробуйте пізніше.

en: Contact @username
uk: Зв'язатися з користувачем @username

en: %sender-name (@sender-from) sent an e-mail regarding %category.
uk: Користувач %sender-name (@sender-from) надіслав електронного листа з категорії %category.

en: %sender-name (@sender-from) sent %recipient-name an e-mail.
uk: Користувач %sender-name (@sender-from) надіслав користувачеві %recipient-name електронного листа.

en: The Contact module allows visitors to contact site administrators and other users. Users specify a subject, write their message, and can have a copy of their message sent to their own e-mail address. For more information, see the online handbook entry for <a href="@contact">Contact module</a>.
uk: Модуль Контакт (Contact) створює користувачам можливість контактувати з адміністраторами сайту та рештою користувачів. Користувачі можуть зазначити тему, написати повідомлення і надіслати копію свого повідомлення на свою електронну адресу. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@contact">модуль Контакт (Contact)</a>.

en: User contact forms
uk: Контактні форми користувачів

en: Site users can be contacted with a user contact form that keeps their e-mail address private. Users may enable or disable their personal contact forms by editing their <em>My account</em> page. If enabled, a <em>Contact</em> tab leads to a personal contact form displayed on their user profile. Site administrators are still able to use the contact form, even if has been disabled. The <em>Contact</em> tab is not shown when you view your own profile.
uk: Користувачі сайту можуть контактувати за допомогою контактної форми користувача, що приховує їх електронну адресу. Користувачі можуть увімкнути або вимкнути їх персональну контактну форму на сторінці <em>Мій обліковий запис</em>. Якщо увімкнено, вкладка <em>Контакт</em> веде до персональної контактної форми, що відображується у профілі користувача. Адміністратори сайту можуть користуватися контактною формою, навіть якщо вона вимкнена. Вкладка <em>Контакт</em> не відображується при перегляді свого власного профілю.

en: Site-wide contact forms
uk: Контактні форми сайту

en: The <a href="@contact">Contact page</a> provides a simple form for users with the <em>Use the site-wide contact form</em> permission to send comments, feedback, or other requests. You can create categories for directing the contact form messages to a set of defined recipients. Common categories for a business site, for example, might include "Website feedback" (messages are forwarded to website administrators) and "Product information" (messages are forwarded to members of the sales department). E-mail addresses defined within a category are not displayed publicly.
uk: Сторінка <a href="@contact">Контакт </a> містить просту форму відправки коментарів, повідомлень зворотнього зв'язку чи інших запитів для користувачів з повноваженнями <em>Використання контактної форми сайту</em>. Щоб спрямовувати повідомлення контактної форми певним визначеним отримувачам можна створити категорії. Наприклад для бізнесового сайту звичними є такі категорії як "Зворотній зв'язок" (повідомлення спрямовуються адміністраторам сайту) та "Інформація про товар" (повідомлення спрямовуються у відділ продажу). Адреси електронної пошти, що визначені в категорії, відкритим чином не відображуються.

en: When the site-wide contact form is enabled, a link in the main <em>Navigation</em> menu is created, but the link is disabled by default. This menu link can be enabled on the <a href='@menu'>Menus administration page</a>.
uk: При увімкненні контактної форми сайту, створюється посилання в головному меню <em>Навігація</em>, але це посилання початково вимкнено. Увімкнути це посилання меню можна на сторінці <a href='@menu'>Адміністрування меню</a>.

en: Customization
uk: Персоналізація

en: If you would like additional text to appear on the site-wide or personal contact page, use a block. You can create and edit blocks on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
uk: Якщо на персональній або загальній контактній формі необхідно розмістити додатковий текст, то використовуйте блок. Створити і відредагувати блоки можна на адміністративній сторінці <a href="@blocks">Блоки</a>.

en: Add one or more categories on this page to set up your site-wide <a href="@form">contact form</a>.
uk: Для налаштовування <a href="@form">загальної контактної форми сайту</a> необхідно на цій сторінці додати одну чи декілька категорій.

en: A <em>Contact</em> menu item (disabled by default) is added to the Navigation menu, which you can modify on the <a href="@menu-settings">Menus administration page</a>.
uk: До меню Навігація додається пункт меню <em>Контакт</em> (початково вимкнений), який можна налаштувати на адміністративній сторінці <a href="@menu-settings">Меню</a>.

en: If you would like additional text to appear on the site-wide contact page, use a block. You can create and edit blocks on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
uk: Якщо на загальній контактній формі сайту необхідно розмістити додатковий текст, то використовуйте блок. Створити і відредагувати блоки можна на адміністративній сторінці <a href="@blocks">Блоки</a>.

en: Administer contact forms and contact form settings
uk: Адміністрування контактних форм та їх параметрів

en: Use the site-wide contact form
uk: Використання загальної контактної форми сайту

en: Use users' personal contact forms
uk: Використання персональних контактних форм користувачів

en: !sender-name (!sender-url) sent a message using the contact form at !form-url.
uk: Користувач !sender-name (!sender-url) за допомогою контактної форми на сайті !form-url надіслав повідомлення.

en: !sender-name (!sender-url) has sent you a message via your contact form (!form-url) at !site-name.
uk: Користувач !sender-name (!sender-url) надіслав Вам повідомлення через контактну форму (!form-url) на сайті !site-name.

en: If you don't want to receive such e-mails, you can change your settings at !recipient-edit-url.
uk: Якщо ви не бажаєте отримувати такі електронні листи, відповідні налаштування можна змінити на сторінці !recipient-edit-url.

en: Allow other users to contact you via a <a href="@url">personal contact form</a> which keeps your e-mail address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
uk: Дозволити іншим користувачам зв'язуватися з Вами через <a href="@url">персональну контактну форму</a>, яка приховує вашу адресу електронної пошти. Зауважимо, що деякі з привілейованих користувачів, таких як адміністратори сайту все ще в змозі зв'язатися з вами, навіть якщо ви вирішите відключити цю функцію.

en: Enable the personal contact form by default for new users.
uk: Вмикати початково для нових користувачів персональну контактну форму.

en: Changing this setting will not affect existing users.
uk: Зміна цього налаштування не вплине на наявних користувачів.

en: The Contextual links module displays links related to regions of pages on your site to users with <em>access contextual links</em> permission. For more information, see the online handbook entry for <a href="@contextual">Contextual links module</a>.
uk: Модуль Контекстні посилання (Contextual links) відображує для користувачів з повноваженням <em>доступ до контекстних посилань</em>посилання, що стосуються областей сторінок сайту. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@contextual">модуль Контекстні посилання (Contextual links)</a>.

en: Displaying contextual links
uk: Відображення контекстних посилань

en: Contextual links are supplied by modules, to give you quick access to tasks associated with regions of pages on your site. For instance, if you have a custom menu block displayed in a sidebar of your site, the Blocks and Menus modules will supply links to configure the block and edit the menu. The Contextual links module collects these links into a list for display by your theme, and also adds JavaScript code to the page to hide the links initially, and display them when your mouse hovers over the block.
uk: Контекстні посилання забезпечуються модулями і використовуються для швидкого доступу до дій, пов'язаних з областями сторінок сайту. Наприклад, якщо створено блок власного меню, що розташовується в бічній панелі сайту, то модулі Блок та Меню забезпечують його посиланнями, за допомогою яких можна налаштувати блок та відредагувати меню. Модуль "Контекстні посилання" збирає ці посилання в список, який відображується темою, і додає до сторінки код JavaScript, щоб спочатку приховувати ці посилання і відображувати їх лише при проведенні мишею над блоком.

en: Use contextual links
uk: Використання контекстних посилань

en: Use contextual links to perform actions related to elements on a page.
uk: Щоб виконати дії пов'язані з елементами на сторінці, використовуйте контекстні посилання.

en: Contextual links
uk: Контекстні посилання

en: Provides contextual links to perform actions related to elements on a page.
uk: Забезпечує контекстні посилання для виконання дій з елементами на сторінці.

en: Tracking user activity
uk: Відстеження активності користувача

en: By enabling blocks such as <em>Who's online</em> and <em>Who's new</em>, site users can track who is logged in and new user signups at a centralized location.
uk: Увімкнувши блоки на кшталт <em>Хто на сайті</em> та <em>Хто новенький</em>, користувачі можуть відстежувати в одному централізованому місці тих, хто увійшов на сайт і хто щойно зареєструвався.

en: Tracking content activity
uk: Відстеження активності матеріалу

en: By enabling blocks such as <em>Recent blog posts</em>, <em>New forum topics</em> and <em>Recent comments</em>, site users can view newly added site content at a glance.
uk: Увімкнувши такі блоки як <em>Останні записи блоґу</em>, <em>Нові теми форуму</em> та <em>Останні коментарі</em>, користувачі сайту можуть одразу бачити щойно додані на сайт публікації.

en: View the administrative dashboard
uk: Переглянути адміністративну панель керування

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
uk: Ця область панелі керування порожня. Щоб додати сюди блоки, клацніть <em>Персоналізувати панель</em>.

en: DRAG HERE
uk: ТЯГНУТИ СЮДИ

en: Provides a dashboard page in the administrative interface for organizing administrative tasks and tracking information within your site.
uk: Створює в адміністративному інтерфейсі сторінку панелі керування для впорядкування адміністративних завдань і відстеження інформації на сайті.

en: Customize dashboard
uk: Персоналізувати панель

en: Clear log messages
uk: Очистити повідомлення журналу

en: This will permanently remove the log messages from the database.
uk: Після цього записи журналу назавжди будуть видалені з бази даних.

en: Database log cleared.
uk: Журнал бази даних видалено.

en: The Database logging module logs system events in the Drupal database. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@dblog">Database logging module</a>.
uk: Модуль Журналювання бази даних (Database logging) записує в базу даних Друпал системні події. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@dblog">модуль Журналювання бази даних (Database logging)</a>.

en: Monitoring your site
uk: Моніторинг сайту

en: Debugging site problems
uk: Відлагодження помилок сайту

en: Field validation errors
uk: Помилки перевірки поля

en: Attempt to create a field with a name longer than 32 characters: %name
uk: Спроба створення поля з назвою, довжиною понад 32 символи: %name

en: Attempt to create field name %name which already exists and is active.
uk: Спроба створення поля з назвою %name, що вже існує та активне.

en: Attempt to create field name %name which already exists, although it is inactive.
uk: Спроба створення поля з назвою %name, що вже існує хоча і не активне.

en: Attempt to create field name %name which is reserved by entity type %type.
uk: Спроба створення поля з назвою %name, що зарезервована типом сутності %type.

en: Attempt to create a field of unknown type %type.
uk: Спроба створення поля невідомого типу %type.

en: Attempt to create a field with unknown storage type %type.
uk: Спроба створення поля невідомого типу сховища %type.

en: Attempt to create an instance of field @field_name without a bundle.
uk: Спроба створення екземпляру поля @field_name без пакету.

en: Enabling field types
uk: Увімкнення типів полів

en: The Field module provides the infrastructure for fields and field attachment; the field types and input widgets themselves are provided by additional modules. Some of the modules are required; the optional modules can be enabled from the <a href="@modules">Modules administration page</a>. Drupal core includes the following field type modules: Number (required), Text (required), List (required), Taxonomy (optional), Image (optional), and File (optional); the required Options module provides input widgets for other field modules. Additional fields and widgets may be provided by contributed modules, which you can find in the <a href="@contrib">contributed module section of Drupal.org</a>. Currently enabled field and input widget modules:
uk: Модуль Поле (Field) створює інфраструктуру для полів, та їх вмісту; самі типи полів та віджети вводу забезпечуються додатковими модулями. Деякі модулі є обов'язковими; необов'язкові модулі можна увімкнути на сторінці <a href="@modules">Адміністрування модулів</a>. В ядро Drupal входять наступні модулі типів полів: Число (обов'язковий), Текст (обов'язковий), Список (обов'язковий), Таксономія (необов'язковий), Зображення (обов'язковий), та Файл (необов'язковий); обов'язковий модуль Варіанти запезпечує віджети вводу для інших модулів полів. Додаткові поля та віджети можуть бути створені внесеними модулями, які можна знайти у  <a href="@contrib">розділі внесених модулів на Drupal.org</a>. Наразі увімкнено наступні модулі полів та віджетів:

en: Managing field data storage
uk: Керування зберіганням даних поля

en: Developers of field modules can either use the default <a href="@sql-store">Field SQL storage module</a> to store data for their fields, or a contributed or custom module developed using the <a href="@storage-api">field storage API</a>.
uk: Розробники модулів поля можуть використовувати або стандартне <a href="@sql-store">модуль Field SQL storage</a> для збереження даних своїх полів, або сторонні чи власні модулі розроблені з використанням <a href="@storage-api">API сховища поля</a>.

en: The Field SQL storage module stores field data in the database. It is the default field storage module; other field storage mechanisms may be available as contributed modules. See the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields.
uk: Модуль SQL сховище поля (Field SQL storage) зберігає дані поля в базі даних. Це стандартний модуль збереження поля; решта механізмів збереження поля доступні через внесені модулі. Додаткову інформацію про поля дивіться на <a href="@field-help">сторінці допомоги модуля Поле (Field)</a>.

en: Default SQL storage
uk: Базове SQL-сховище

en: Stores fields in the local SQL database, using per-field tables.
uk: Зберігає поля в локальній базі даних SQL, використовуючи окремі таблиці.

en: Field SQL storage
uk: SQL-сховище поля

en: Stores field data in an SQL database.
uk: Зберігає дані поля в базі даних SQL.

en: The List module defines various fields for storing a list of items, for use with the Field module. Usually these items are entered through a select list, checkboxes, or radio buttons. See the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields.
uk: Модуль Список (List) визначає різноманітні типи полів для збереження списків, використовуваних модулем Поле. Зазвичай списки формуються за допомогою списків вибору, прапорців або радіо-кнопок. Додаткову інформацію про поля дивіться на <a href="@field-help">сторінці допомоги модуля Поле (List)</a>.

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
uk: Це поле зберігає прості опції увімкнено/вимкнено або так/ні.

en: List (text)
uk: Список (текст)

en: The 'checkboxes/radio buttons' widget will display checkboxes if the <em>Number of values</em> option is greater than 1 for this field, otherwise radios will be displayed.
uk: Віджет  "прапорці/радіокнопки" відображуватиме прапорці, якщо для цього поля опція <em>Кількість значень</em> перевищує 1, інакше відображуватимуться радіокнопки.

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
uk: Дозволені теги HTML в мітках: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
uk: Значення цього поля визначається функцією %function і не може бути змінене.

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
uk: Дозволені значення списку: кожен ключ має бути дійсним припустимим цілим числом або десятковим дробом

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
uk: Дозволені значення списку: кожен ключ має бути рядком довжиною не більше 255 символів.

en: Allowed values list: keys must be integers.
uk: Дозволені значення списку: ключі мають бути цілими числами.

en: Defines list field types. Use with Options to create selection lists.
uk: Визначає тип поля списка. Використовуйте в опціях для створення списків вибору.

en: The Number module defines various numeric field types for the Field module. Numbers can be in integer, decimal, or floating-point form, and they can be formatted when displayed. Number fields can be limited to a specific set of input values or to a range of values. See the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields.
uk: Модуль Число (Number) визначає різноманітні числові типи полів для модуля Поле. Числа можуть бути цілими, десятковими дробами, або з плаваючою точкою, також можна форматувати відображення. Числові поля можуть мати встановлені обмеження введених значень або діапазону значень. Додаткову інформацію про поля дивіться на <a href="@field-help">сторінці допомоги модуля Поле (Field)</a>.

en: This field stores a number in the database as an integer.
uk: Це поле записує в базу даних число у форматі цілого.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
uk: Це поле записує в базу даних число у фіксованому десятковому форматі.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
uk: Це поле записує в базу даних число у форматі з плаваючою комою.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
uk: Найменше значення, яке дозволене в цьому полі. Якщо мінімуму не потрібно, залиште поле порожнім.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
uk: Найбільше значення, яке дозволене в цьому полі. Якщо максимуму не потрібно, залиште поле порожнім.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
uk: Зазначте символи, що будуть передувати значенню, наприклад  '$ ' or '&euro; '. Якщо не потрібно, залиште поле порожнім. Однину і множину розділяти вертикальною рискою ('pound|pounds').

en: Only numbers and the decimal separator (@separator) allowed in %field.
uk: В полі %field дозволені тільки числа і розділювач десяткового дробу (@separator).

en: The Options module defines checkbox, selection, and other input widgets for the Field module. See the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields.
uk: Модуль Опції (Options) визначає прапорець, список вибору та інші віджети вводу для модуля Поле. Додаткову інформацію про поля дивіться на <a href="@field-help">сторінці допомоги модуля Поле</a>.

en: The Text module defines various text field types for the Field module. A text field may contain plain text only, or optionally, may use Drupal's <a href='@filter-help'>text filters</a> to securely manage HTML output. Text input fields may be either a single line (text field), multiple lines (text area), or for greater input control, a select box, checkbox, or radio buttons. If desired, the field can be validated, so that it is limited to a set of allowed values. See the <a href='@field-help'>Field module help page</a> for more information about fields.
uk: Модуль Текст (Text) визначає різноманітні текстові типи полів для модуля Поле. Текстове поле може містити лише неформатований текст, або додатково, для безпечного керування виводом HTML можна використати <a href='@filter-help'>текстові фільтри</a> Друпалу. Поля вводу текста можуть бути або однорядковими (текстове поле), багаторядковими (текстова область), або для більшого контролю введення - списком вибору, прапорцем або радіокнопкою. За бажанням, поле може проходити перевірку на відповідність дозволеним значенням.  Додаткову інформацію про поля дивіться на <a href="@field-help">сторінці допомоги модуля Поле</a>.

en: This field stores varchar text in the database.
uk: Це поле записує в базу даних текст змінної довжини.

en: Long text
uk: Довгий текст

en: This field stores long text in the database.
uk: Це поле записує в базу даних довгий текст.

en: Long text and summary
uk: Довгий текст і резюме

en: This field stores long text in the database along with optional summary text.
uk: Це поле записує в базу даних довгий текст разом з необов'язковим текстом резюме.

en: Filtered text (user selects text format)
uk: Фільтрований текст (користувач вибирає текстовий формат)

en: Summary input
uk: Введення резюме

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
uk: Авторам дозволяється безпосередньо ввести текст резюме, для відображення його замість скороченого тексту при використанні типу відображення "Резюме або скорочений текст".

en: %name: the text may not be longer than %max characters.
uk: %name: довжина тексту не повинна перевищувати %max символів.

en: %name: the summary may not be longer than %max characters.
uk: %name: довжина резюме не повинна перевищувати %max символів.

en: Summary or trimmed
uk: Резюме або скорочений

en: Text area with a summary
uk: Текстова область з резюме

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
uk: Шоб використати як резюме скорочену версію повного тексту залиште це поле порожнім.

en: Hide summary
uk: Приховати резюме

en: Edit summary
uk: Редагувати резюме

en: %field (@field_name) field requires the %widget_type widget provided by %widget_module module
uk: Для поля %field (@field_name) необхідно віджет %widget_type, що забезпечується модулем %widget_module

en: Inactive fields are not shown unless their providing modules are enabled. The following fields are not enabled: !list
uk: Неактивні поля не будуть показані, поки не будуть увімкнені модулі, що їх забезпечують. Неактивними є наступні поля: !list

en: Edit field settings.
uk: Редагувати налаштування поля.

en: Change widget type.
uk: Змінити типу віджета.

en: Edit instance settings.
uk: Змінити налаштування екземпляру.

en: Delete instance.
uk: Видалити екземпляр.

en: The field %label cannot be added because it is locked.
uk: Неможливо додати поле %label оскільки воно заблоковане.

en: There was a problem creating field instance %label: @message.
uk: Помилка створення поля %label: !message

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href="@link">Manage fields</a> page.
uk: Полів ще не додано. Додати нові поля можна на сторінці <a href="@link">Керувати полями</a>.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. These settings impact the way that data is stored in the database and cannot be changed once data has been created.
uk: Ці налаштування застосовуються до поля %field всюди, де воно використовується. Ці параметри впливають на спосіб збереження інформації в базі даних і не можуть бути змінені після створення даних цього поля.

en: %field has no field settings.
uk: У поля %field немає налаштувань.

en: Updated field %label field settings.
uk: Оновлені налаштування поля %label.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
uk: Спроба оновити поле %label була невдалою: %message.

en: Change widget
uk: Змінити віджет

en: The type of form element you would like to present to the user when creating this field in the %type type.
uk: Вид форми елемента, який використовується при створенні матеріалу «%type».

en: Changed the widget for field %label.
uk: Змінено віджет для поля %label.

en: There was a problem changing the widget for field %label.
uk: Помилка зміни віджету для поля %label.

en: This field is <strong>locked</strong> and cannot be deleted.
uk: Дане поле <strong>заблоковано</strong> и не може бути видалено.

en: The field %field has been deleted from the %type content type.
uk: Поле %field було видалено з типу матеріалу %type.

en: There was a problem removing the %field from the %type content type.
uk: Помилка видалення %field з типу матеріалу %type.

en: These settings apply only to the %field field when used in the %type type.
uk: Ці налаштування застосовуються лише до поля %field при використанні в типі %type.

en: Required field
uk: Обов’язкове поле

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Because the field already has data, some settings can no longer be changed.
uk: Ці налаштування застосовуються до поля %field всюди, де воно використовується. Оскільки це поле вже містить дані, деякі налаштування вже не можуть бути змінені.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used.
uk: Ці налаштування застосовуються до поля %field всюди, де воно використовується.

en: %field field settings
uk: налаштування поля %field

en: The default value for this field, used when creating new content.
uk: Базове значення для цього поля, використовується при створенні нового матеріалу.

en: Saved %label configuration.
uk: Конфігурацію %label збережено.

en: This list shows all fields currently in use for easy reference.
uk: Цей список містить перелік усіх полів, що зараз використовуються для зручного виявлення їх зв'язку з типами матеріалів.

en: Save and add fields
uk: Зберегти і додати поля

en: Field list
uk: Список полів

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Field UI
uk: Інтерфейс поля

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор файла, як ціле значення.

en: Enable <em>Display</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Відображення</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
uk: Ця опція дає можливість користувачеві вибрати, чи показувати файл при перегляді вмісту.

en: Files displayed by default
uk: Початково відображувані файли

en: This setting only has an effect if the display option is enabled.
uk: Це налаштування працює лише при увімкненій опції відображення

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
uk: Вкажіть кінцеве місце збереження файлів. Приватне сховище файлів забирає більше ресурсів, ніж загально-доступне, але дозволяє обмежити доступ до файлів лише через це поле.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
uk: Необов'язковий підкаталог для збереження відвантажених файлів. Без похилих рисок на початку і наприкінці.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes will be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
uk: Для встановлення дозволеного розміру файла введіть таке значення як "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт). Якщо значення немає, розміри файлів будуть обмежуватись лише налаштуваннями PHP щодо максимального розміру повідомлення та відвантаженого файла (поточні обмеження <strong>%limit</strong>).

en: Enable <em>Description</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Опис</em>

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
uk: Поле "Опис" надає користувачам можливість ввести опис відвантажуваного на сайт файла.

en: The "!name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
uk: Опція "!name" має містити припустиме значення. Можна залишити текстове поле порожнім або ввести наприклад такі значення "512" (байт), "80 KB" (кілобайт) або "50 MB" (мегабайт).

en: The list of allowed extensions is not valid, be sure to exclude leading dots and to separate extensions with a comma or space.
uk: Хибний перелік дозволених розширень, перевірте відсутність крапок на початку і наявність ком або пробілів між розширеннями.

en: Generic file
uk: Звичайний файл

en: Table of files
uk: Таблиця файлів

en: Add a new file
uk: Додати новий файл

en: Include file in display
uk: Додати файл у відображення

en: The description may be used as the label of the link to the file.
uk: Опис може бути використаний як мітка посилання на файл

en: Files must be less than !size.
uk: Файли мають бути меншими ніж !size.

en: Allowed file types: !extensions.
uk: Дозволені типи файлів: !extensions

en: Images must be exactly !size pixels.
uk: Зображення мають дорівнювати !size пікселів.

en: Images must be between !min and !max pixels.
uk: Зображення мають бути між !min та !max пікселів.

en: Images must be larger than !min pixels.
uk: Зображення мають бути більшими ніж !min пікселів.

en: Images must be smaller than !max pixels.
uk: Зображення мають бути меншими ніж !max пікселів.

en: The File module defines a <em>File</em> field type for the Field module, which lets you manage and validate uploaded files attached to content on your site (see the <a href="@field-help">Field module help page</a> for more information about fields). For more information, see the online handbook entry for <a href="@file">File module</a>.
uk: Модуль Файл (File) визначає тип поля <em>Файл</em> для модуля Поле, що дозволяє керувати і перевіряти завантажені на сайт файли, що долучені до матеріалів сайту (додаткову інформацію про поля дивіться на <a href="@field-help">сторінці допомоги модуля Поле</a>). Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@file">модуль Файл (File)</a>.

en: Attaching files to content
uk: Приєднання файлів до матеріалу

en: The File module allows users to attach files to content (e.g., PDF files, spreadsheets, etc.), when a <em>File</em> field is added to a given content type using the <a href="@fieldui-help">Field UI module</a>. You can add validation options to your File field, such as specifying a maximum file size and allowed file extensions.
uk: З модулем Файл (File) користувачі отримують можливість долучати до матеріалу файли (наприклад, файли PDF, таблиці тощо) за допомогою додавання до даного типу матеріалу <em>Файлового</em> поля використовуючи <a href="@fieldui-help">модуль Інтерфейс поля (Field UI)</a>. Також до Файлового поля можна додати опції перевірки, зазначивши максимальний розмір файла і припустимі розширення файлів.

en: Managing attachment display
uk: Керування відображенням долучення

en: When you attach a file to content, you can specify whether it is <em>listed</em> or not. Listed files are displayed automatically in a section at the bottom of your content; non-listed files are available for embedding in your content, but are not included in the list at the bottom.
uk: При долученні файла до вмісту можна зазначити, показувати долучений файл у таблиці чи ні. Файли в таблиці автоматично відображуються в розділі нижче основного вмісту, файли не в таблиці можна вбудовувати у вміст, але вони не додаються в таблицю знизу.

en: Managing file locations
uk: Керування розташуваннями файлів

en: When you create a File field, you can specify a directory where the files will be stored, which can be within either the <em>public</em> or <em>private</em> files directory. Files in the public directory can be accessed directly through the web server; when public files are listed, direct links to the files are used, and anyone who knows a file's URL can download the file. Files in the private directory are not accessible directly through the web server; when private files are listed, the links are Drupal path requests. This adds to server load and download time, since Drupal must start up and resolve the path for each file download request, but allows for access restrictions.
uk: При створенні поля типу "Файл" можна зазначити каталог збереження файлів, який може бути каталогом або <em>спільних</em> або <em>приватних</em> файлів. Доступ до файлів у спільному каталозі здійснюється напряму через веб-сервер; при відображенні списку спільних файлів використовуються прямі посилання, і кожен, кому відома URL-адреса файла може його завантажити. Файли в приватному каталозі напряму через веб-сервер недоступні; при відображенні списку приватних файлів, посиланнями є запити шляху системою Друпал. Це збільшує навантаження на сервер і час завантаження оскільки Друпал має визначити шлях для кожного запиту на завантаження, але при цьому стає можливим обмеження доступу.

en: An unrecoverable error occurred. Use of this form has expired. Try reloading the page and submitting again.
uk: Невідновлювана помилка. Термін використання цієї форми вичерпаний. Спробуйте перезавантажити сторінку і надіслати її знову.

en: The file referenced by the !name field does not exist.
uk: Файла, на який посилається поле !name не існує.

en: The file in the !name field was unable to be uploaded.
uk: Неможливо передати файл у полі !name.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
uk: Неможливо створити або немає доступу до каталогу відвантажень %directory файлового поля !name. В цьому каталозі неможливо зберегти щойно відвантажений файл і внаслідок цього відвантаження відмінено.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires an Apache server running PHP with mod_php.
uk: Ваш сервер нездатний відображати прогрес відвантаження файлів. Для відображення прогресу відвантаження файлів необхідно сервер Apache на якому працює PHP з mod_php.

en: All roles may use this format
uk: Всі ролі можуть використовувати цей формат

en: The text format ordering has been saved.
uk: Послідовність текстових форматів було збережено.

en: Add text format
uk: Додати текстовий формат

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
uk: Цей формат тексту може використовуватися усіма ролями і це є незмінним.

en: Filter processing order
uk: Послідовність обробки фільтрами

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
uk: Назва текстового формату має бути унікальною. Формат з назвою %name вже існує.

en: Added text format %format.
uk: Додано текстовий формат %format.

en: The text format %format has been updated.
uk: Текстовий формат %format оновлено.

en: Text formats
uk: Текстові формати

en: The Filter module allows administrators to configure text formats. A text format defines the HTML tags, codes, and other input allowed in content and comments, and is a key feature in guarding against potentially damaging input from malicious users. For more information, see the online handbook entry for <a href="@filter">Filter module</a>.
uk: Модуль Фільтр (Filter) надає адміністраторам можливість конфігурувати текстові формати. Текстовий формат визначає HTML теги, коди та інший текст, що дозволений до вводу у матеріал та коментарі, і його головна функція - захищати від потенційно руйнівного вводу зловмисними користувачами. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового посібника про <a href="@filter">Модуль Фільтр (Filter)</a>.

en: Applying filters to text
uk: Застосування фільтрів до тексту

en: Each text format uses filters to manipulate text, and most formats apply several different filters to text in a specific order. Each filter is designed for a specific purpose, and generally either adds, removes, or transforms elements within user-entered text before it is displayed. A filter does not change the actual content, but instead, modifies it temporarily before it is displayed. One filter may remove unapproved HTML tags, while another automatically adds HTML to make URLs display as clickable links.
uk: Кожен текстовий формат містить фільтри для очищення тексту, і у більшості форматів до тексту застосовується декілька різних фільтрів у певному порядку. Кожен фільтр створений з певною метою, і, найчастіше, додає, видаляє чи перетворює частини введеного користувачем тексту перш ніж його відобразити. Фільтр не змінює наявного вмісту, а тимчасово модифікує його перед відображенням. Один фільтр видаляє несхвалені HTML теги, в той час як інший автоматично додає HTML, щоб відобразити адресу URL у вигляді посилання.

en: Defining text formats
uk: Визначення текстових форматів

en: One format is included by default: <em>Plain text</em> (which removes all HTML tags). Additional formats may be created by your installation profile when you install Drupal, and more can be created by an administrator on the <a href="@text-formats">Text formats page</a>.
uk: Один формат доданий від початку: <em>Звичайний текст</em> (що видаляє всі HTML-теги). Додаткові формати можуть бути створені профілем встановлення під час встановлення Друпал, ще можуть бути створені адміністратором на сторінці <a href="@text-formats">Текстові формати</a>.

en: Choosing a text format
uk: Вибір текстового формату

en: A text format contains filters that change the user input, for example stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Filters are executed from top to bottom and the order is important, since one filter may prevent another filter from doing its job. For example, when URLs are converted into links before disallowed HTML tags are removed, all links may be removed. When this happens, the order of filters may need to be re-arranged.
uk: Текстовий формат містить фільтри, що змінюють введений користувачем текст, наприклад вилучають зловмисний HTML код або робить з URL-адреси посилання. Фільтрація здійснюється зверху до низу і цей порядок є важливим, оскільки певний фільтр може завадити спрацювати іншому фільтру. Наприклад, коли URL-адреси перетворюються в посилання перед видаленням недозволених тегів HTML, всі посилання можуть бути видалені. Якщо таке відбувається, порядок фільтрів має бути змінений.

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
uk: Увага: Це повноваження може бути пов'язане з безпекою залежно від того, як налаштовано текстовий формат.

en: Use the !text_format text format
uk: Використання текстового формату !text_format

en: More information about text formats
uk: Більше інформації про текстові формати

en: Limit allowed HTML tags
uk: Обмеження дозволених HTML-теґів

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
uk: Перетворення переносів рядків у відповідні HTML-теґи (тобто у <code>&lt;br&gt;</code> та <code>&lt;p&gt;</code> )

en: Convert URLs into links
uk: Перетворення URL-адрес в посилання

en: Correct faulty and chopped off HTML
uk: Виправлення помилкового і обрізаного HTML

en: Display any HTML as plain text
uk: Показ будь-якого HTML у вигляді неформатованого тексту

en: A list of HTML tags that can be used. JavaScript event attributes, JavaScript URLs, and CSS are always stripped.
uk: Список тегів HTML дозволених до використання. Завжди вилучаються атрибути подій JavaScript, URL адреси JavaScript та CSS.

en: Display basic HTML help in long filter tips
uk: Відображати у розлогій підказці про фільтри довідку про основи HTML

en: Add rel="nofollow" to all links
uk: Додати до всіх посилань rel="nofollow"

en: This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.
uk: Цей сайт підтримує HTML вміст. В той час як повне вивчення HTML є непростим завданням, засвоїти використання невеликої кількості основних тегів HTML дуже просто. В цій табличці наводяться приклади застосування тегів, що дозволені на сайті.

en: For more information see W3C's <a href="@html-specifications">HTML Specifications</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.
uk: За додатковою інформацією звертайтеся до <a href="@html-specifications">Специфікацій HTML</a> W3C або використовуючи ваш улюблений пошуковувач знайдіть інші сайти, де пояснюють HTML.

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
uk: Більшість незвичних символів можна без жодних проблем вводити напряму.

en: If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href="@html-entities">entities</a> page. Some of the available characters include:
uk: Якщо виникають проблеми, спробуйте використати мнемонічні символи HTML. Типовий приклад виглядає наступним чином: використовуйте &amp;amp; для вводу символу амперсанду &amp;. Повний список мнемонічних символів дивіться на сторінці специфікації HTML про <a href="@html-entities">мнемоніки</a>.

en: No HTML tags allowed.
uk: Не дозволено жодних HTML теґів.

en: Filters content in preparation for display.
uk: Фільтрує вміст при підготовці до відображення.

en: By !author @time ago
uk: Від !author @time тому

en: The forum %term and all sub-forums have been deleted.
uk: Форум %term і всі його підфоруми видалено.

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
uk: Кількість відповідей у темі, після якої вона стає "гарячою".

en: No containers or forums available. <a href="@container">Add container</a> or <a href="@forum">Add forum</a>.
uk: Контейнери або форуми відсутні. <a href="@container">Додайте контейнер</a> або <a href="@forum">Додайте форум</a>.

en: forum: deleted %term and all its sub-forums.
uk: форум: видалено %term і всі його підфоруми.

en: The Forum module lets you create threaded discussion forums with functionality similar to other message board systems. Forums are useful because they allow community members to discuss topics with one another while ensuring those conversations are archived for later reference. In a forum, users post topics and threads in nested hierarchies, allowing discussions to be categorized and grouped. The forum hierarchy consists of:
uk: Модуль Форум (Forum) дає можливість створити форуми потокових обговорень із функціональністю схожою на інші системи дошок повідомлень. Форуми корисні тим, що дозволяють учасникам спільноти обговорювати одне з одним теми із можливістю збереження цих розмов для подальшого використання. Теми і повідомлення в форумі додаються користувачами у вигляді вкладеної ієрархії, що дозволяє розділяти обговорення по категоріям і групам. Ієрархія форуму включає в себе:

en: Optional containers (for example, <em>Support</em>), which can hold:
uk: Необов'язкові контейнери (наприклад, <em>Підтримка</em>), які містять:

en: Forums (for example, <em>Installing Drupal</em>), which can hold:
uk: Форуми (наприклад, <em>Встановлення Друпал</em>), які містять:

en: Forum topics submitted by users (for example, <em>How to start a Drupal 6 Multisite</em>), which start discussions and are starting points for:
uk: Теми форуму, додані користувачами (наприклад, <em>Як зробити мультисайт Друпал 6</em>), які є початком обговорень і вихідною точкою для:

en: Threaded comments submitted by users (for example, <em>You have these options...</em>).
uk: Потоку коментарів, що надіслали користувачі (наприклад, <em>У вас є такі варіанти...</em>).

en: Setting up forum structure
uk: Налаштовування структури форуму

en: Visit the <a href="@forums">Forums page</a> to set up containers and forums to hold your discussion topics.
uk: Відвідайте сторінку <a href="@forums">Форуми</a> та налаштуйте контейнери та форуми, в яких будуть знаходитися теми обговорення.

en: Starting a discussion
uk: Початок обговорення

en: The <a href="@create-topic">Forum topic</a> link on the <a href="@content-add">Add new content</a> page creates the first post of a new threaded discussion, or thread.
uk: Посилання <a href="@create-topic">Тема форуму</a> на сторінці <a href="@content-add">Додати новий матеріал</a> створює перше повідомлення нового потоку обговорення, або потоку.

en: Enabling the Forum module provides a default <em>Forums</em> menu item in the navigation menu that links to the <a href="@forums">Forums page</a>.
uk: При увімкненні модуля Форум в навігаційне меню додається стандартний пункт меню <em>Форуми</em>, що веде на сторінку <a href="@forums">Форуми</a>.

en: Moving forum topics
uk: Перенесення тем форуму

en: A forum topic (and all of its comments) may be moved between forums by selecting a different forum while editing a forum topic. When moving a forum topic between forums, the <em>Leave shadow copy</em> option creates a link in the original forum pointing to the new location.
uk: Тему форуму (та всі її повідомлення) можна переносити між форумами обираючи інший форум при редагуванні теми форуму. При переміщенні теми форуму між форумами, опція <em>Залишити тіньову копію</em> створить в початковому форумі посилання на нове розташування теми.

en: Locking and disabling comments
uk: Блокування та вимкнення коментування

en: Selecting <em>Closed</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will lock (prevent new comments on) the thread. Selecting <em>Hidden</em> under <em>Comment settings</em> while editing a forum topic will hide all existing comments on the thread, and prevent new ones.
uk: Якщо під час редагування теми форуму в розділі <em>Налаштування коментування</em> вибрати <em>Закрите</em>, то це приведе до блокування (нові повідомлення не додаються) потоку. Якщо під час редагування теми форуму в розділі <em>Налаштування коментування</em> вибрати <em>Приховане</em>, всі існуючі коментарі в потоці буде приховано, а додати нові буде неможливо.

en: Forums contain forum topics. Use containers to group related forums.
uk: Форуми містять теми форумів. Для групування пов'язаних форумів використовуйте контейнери.

en: Use containers to group related forums.
uk: Для групування пов'язаних форумів використовуйте контейнери.

en: A forum holds related forum topics.
uk: Форум містить пов'язані теми форумів.

en: Adjust the display of your forum topics. Organize the forums on the <a href="@forum-structure">forum structure page</a>.
uk: Налаштуйте відображення тем форуму. Впорядкувати форуми можна на сторінці <a href="@forum-structure">структура форуму</a>.

en: Add new @node_type
uk: Додати новий @node_type

en: <a href="@login">Log in</a> to post new content in the forum.
uk: Щоб додати новий допис на форум <a href="@login">увійдіть</a>.

en: The item %forum is a forum container, not a forum. Select one of the forums below instead.
uk: Елемент %forum є контейнером форумів, а не форум. Замість нього оберіть один з нижче наведених форумів.

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
uk: <em>Тема форуму</em> починає нову гілку обговорень в рамках форуму.

en: Control forum hierarchy settings.
uk: Керування налаштуваннями ієрархії форуму.

en: Forum navigation vocabulary
uk: Словник навігації форуму

en: Provides discussion forums.
uk: Забезпечує форуми обговорень.

en: Follow these steps to set up and start using your website:
uk: Щоб почати користування сайтом виконайте наступні кроки:

en: <strong>Start posting content</strong> Finally, you can <a href="@content">add new content</a> for your website.
uk: <strong>Почніть викладати матеріали</strong> Насамкінець, на вебсайт можна <a href="@content">додати новий матеріал</a>.

en: For more information, refer to the specific topics listed in the next section or to the <a href="@handbook">online Drupal handbooks</a>. You may also post at the <a href="@forum">Drupal forum</a> or view the wide range of <a href="@support">other support options</a> available.
uk: Додаткову інформацію можна знайти серед перелічених в наступному розділі тем довідки або в <a href="@handbook">онлайнових довідниках по Друпалу</a>. Також можна залишити повідомлення на <a href="@forum">форумі Друпал</a> чи переглянути широке коло <a href="@support">інших доступних варіантів підтримки</a>.

en: The Help module provides <a href="@help-page">Help reference pages</a> and context-sensitive advice to guide you through the use and configuration of modules. It is a starting point for the online <a href="@handbook">Drupal handbooks</a>. The handbooks contain more extensive and up-to-date information, are annotated with user-contributed comments, and serve as the definitive reference point for all Drupal documentation. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@help">Help module</a>.
uk: Модуль Довідка (Help) забезпечує створення<a href="@help-page">Сторінок довідки</a> і контекстної допомоги, що містять інформацію про використання і налаштування модулів. Це скорочена версія онлайнових <a href="@handbook">довідників з Друпалу</a>. Онлайнові довідники містять більш грунтовну і актуальну інформацію, примітки користувачів, і є основним місцем збору усієї документації про Drupal. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@help">Модуль Довідка (Help)</a>.

en: Providing a help reference
uk: Забезпечення розділів довідки

en: The Help module displays explanations for using each module listed on the main <a href="@help">Help reference page</a>.
uk: Модуль Довідка (Help) відображує пояснення про використання кожного модулю, що перелічено на <a href="@help">Головній сторінці довідки</a>.

en: Providing context-sensitive help
uk: Надання контекстної довідки

en: The Help module displays context-sensitive advice and explanations on various pages.
uk: Модуль Довідка (Help) відображує контекстну допомогу і пояснення щодо різноманітних сторінок.

en: Edit %name style
uk: Редагування стилю %name

en: This image style is currently being provided by a module. Click the "Override defaults" button to change its settings.
uk: Цей стиль зображення зараз надається модулем. Клацніть на кнопці "Перевизначити", щоб змінити його налаштування.

en: Image style name
uk: Назва стилю зображення

en: This image style is being provided by %module module and may not be renamed.
uk: Цей стиль зображення був наданий  модулем %module і не може бути переіменований.

en: The name is used in URLs for generated images. Use only lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-).
uk: Назви, що використовуються в URL-адресах для генерованих зображень. Використовуйте лише абетково-цифрові символи, підкреслення (_) та дефіси (-).

en: Select a new effect
uk: Виберіть новий ефект

en: Override defaults
uk: Перевизначити

en: Update style
uk: Оновити стиль

en: Select an effect to add.
uk: Оберіть ефект, що необхідно додати.

en: The image effect was successfully applied.
uk: Ефект зображення успішно застосовано.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
uk: Стиль %style перевизначено, тепер ви можете змінювати його налаштування.

en: Style name
uk: Назва стилю

en: Create new style
uk: Створити новий стиль

en: Style %name was created.
uk: Стиль %name створено.

en: The image style name %name is already in use.
uk: Назва стилю зображення %name вже використовується.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
uk: У назвах стилів прохання використовувати лише абетково-цифрові символи, підкреслення (_) та дефіси (-).

en: No replacement, just delete
uk: Не замінювати, лише видалити

en: Replacement style
uk: Заміна стилю

en: Optionally select a style before deleting %style
uk: Обрання іншого стилю перед видаленням %style (за бажанням)

en: If this style is in use on the site, you may select another style to replace it. All images that have been generated for this style will be permanently deleted.
uk: Якщо цей стиль зараз використовується на сайті, для його заміни ви можете обрати інший стиль. Всі зображення, що були згенеровані для цього стилю будуть остаточно видалені.

en: Style %name was deleted.
uk: Стиль %name видалено.

en: Revert the %style style?
uk: Відновити стиль %style?

en: Reverting this style will delete the customized settings and restore the defaults provided by the @module module.
uk: Відновлення цього стилю видалить усі зміни налаштувань і поверне початковий стиль, що був наданий модулем @module.

en: Edit %label effect
uk: Редагування ефекту %label

en: Add %label effect
uk: Додавання ефекту %label

en: Update effect
uk: Оновити ефект

en: Add effect
uk: Додати ефект

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити зі стилю %style ефект @effect?

en: The image effect %name has been deleted.
uk: Ефект зображення %name видалено.

en: !name must be an integer.
uk: !name має бути цілим числом.

en: !name must be a positive integer.
uk: !name має бути цілим додатнім числом.

en: !name must be a hexadecimal color value.
uk: !name має бути шістнадцятковим значенням кольору.

en: Width and height can not both be blank.
uk: Ширина та висота не можуть бути одночасно порожніми.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
uk: Частина зображення, що буде збережена під час обтинання.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). Leave blank for transparency on image types that support it.
uk: Колір тла, що буде використуватися для заповнення відкритих частин зображення, які виникли внаслідок обертання. Використовуйте шістнадцяткові значення кольорів (#FFFFFF для білого, #000000 для чорного). Для прозорого тла, якщо формат зображення це підтримує, залиште порожнім.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
uk: Наразі стилі відсутні. <a href="!url">Додати новий</a>.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
uk: Наразі ефекти в стилі відсутні. Додайте новий з нижче наведеного списку вибору.

en: view actual size
uk: дивитись фактичний розмір

en: Sample original image
uk: Приклад вихідного зображення

en: Sample modified image
uk: Приклад зміненого зображення

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
uk: Зміна розміру робить так, щоб зображення точно відповідало вказаним розмірам. При цьому вихідне зображення може стати непропорційно розтягнутим або зстисненим.

en: Scaling will maintain the aspect-ratio of the original image. If only a single dimension is specified, the other dimension will be calculated.
uk: Масштабування зберігає співвідношення сторін вихідного зображення. Якщо зазначено лише один з двох розмірів, другий буде обчислено автоматично.

en: Scale and crop
uk: Масштабування і кадрування

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
uk: Масштабування і кадрування збереже співвідношення сторін вихідного зображення, обрізавши лише більший розмір. Це найкращий спосіб отримати квадратні мініатюри без спотворення зображення.

en: Cropping will remove portions of an image to make it the specified dimensions.
uk: Кадрування видалить частину зображення для надання йому вказаних розмірів

en: Desaturate
uk: Знебарвлення

en: Desaturate converts an image to grayscale.
uk: Знебарвлення робить зображення чорно-білим.

en: Rotating an image may cause the dimensions of an image to increase to fit the diagonal.
uk: Поворот зображення призводить до збільшення його  розміру, оскільки треба помістити діагональ.

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка зміни розміру зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка масштабування зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка кадрування зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка масштабування і кадрування зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image desaturate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка знебарвлення зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
uk: Помилка повороту зображення засобами %toolkit на %path (%mimetype, %dimensions)

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор файла зображення, як ціле значення.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
uk: Це зображення буде показуватися на сторінці, якщо не відвантажено жодного зображення.

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
uk: Максимально дозволений розмір зображення записаний як ШИРИНАхВИСОТА (наприклад, 640х480). Якщо обмеження відсутні, залиште поле порожнім. Якщо розмір відвантаженого зображення перевищено, його буде зменшено до вказаної ширини та висоти. Зміна розміру при завантаженні призведе до знищення у зображенні <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF інформації</a>.

en: Minimum image resolution
uk: Мінімальна роздільна здатність зображення

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTHxHEIGHT (e.g. 640x480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
uk: Мінімально дозволений розмір зображення записаний як ШИРИНАхВИСОТА (наприклад, 640х480). Залиште порожнім, якщо обмеження відсутні. Якщо розмір відвантаженого зображення менший, його буде відхилено.

en: Enable <em>Alt</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Alt</em>

en: The alt attribute may be used by search engines, screen readers, and when the image cannot be loaded.
uk: Атрибут alt може використовуватися пошуковими системами, зчитувачами екрану і відображується, коли неможливо завантажити зображення.

en: Enable <em>Title</em> field
uk: Увімкнути поле <em>Заголовок</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
uk: Атрибут заголовок (title) використовується в якості спливаючої підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Height and width values must be numeric.
uk: Висота та ширина мають бути числами.

en: Both a height and width value must be specified in the !name field.
uk: У полі !name мають бути зазначені і висота і ширина.

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: no preview
uk: немає попереднього перегляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
uk: Ескіз зображення буде показуватися під час редагування матеріалу.

en: The Image module allows you to manipulate images on your website. It exposes a setting for using the <em>Image toolkit</em>, allows you to configure <em>Image styles</em> that can be used for resizing or adjusting images on display, and provides an <em>Image</em> field for attaching images to content. For more information, see the online handbook entry for <a href="@image">Image module</a>.
uk: Модуля Зображення (Image) надає можливість здійснювати обробку зображень безпосередньо на веб-сайті. Він надає налаштування для використання <em>Засобів обробки зображень</em>, надає можливість налаштовувати <em>Стилі зображень</em>, що можуть бути використані для зміни розміру або корекції зображень при показі, та створює поле  <em>Зображення</em> для приєднання зображень до матеріалу. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@image">Модуль Зображення (Іmage)</a>.

en: Manipulating images
uk: Обробка зображень

en: With the Image module you can scale, crop, resize, rotate and desaturate images without affecting the original image using <a href="@image">image styles</a>. When you change an image style, the module automatically refreshes all created images. Every image style must have a name, which will be used in the URL of the generated images. There are two common approaches to naming image styles (which you use will depend on how the image style is being applied):
uk: За допомогою модуля Зображення через <a href="@image">стилі зображень</a> стає можливим  масштабувати, кадрувати, змінювати розмір, повертати, знебарвлювати зображення не змінюючи оригіналу. При зміні стилю зображення, модуль автоматично оновить всі створені зображення. Кожен стиль зображення має назву, яку можна використати в URL-адресі згенерованих зображень. Є два основних принципи іменування стилів зображень (який з них використовувати залежить від застосування стиля зображень):

en: Based on where it will be used: eg. <em>profile-picture</em>
uk: Залежно від того, де воно використовується: наприклад, <em>profile-picture</em> (зображення у профілі)

en: Describing its appearance: eg. <em>square-85x85</em>
uk: На основі опису його вигляду: наприклад, <em>square-85x85</em> (квадрат 85х85)

en: Attaching images to content as fields
uk: Приєднання зображень до матеріалу у вигляді полів

en: Image module also allows you to attach images to content as fields. To add an image field to a <a href='@content-type'>content type</a>, go to the content type's <em>manage fields</em> page, and add a new field of type <em>Image</em>. Attaching images to content this way allows image styles to be applied and maintained, and also allows you more flexibility when theming.
uk: Модуль Зображення (Image) також надає можливість приєднувати до матеріалів за допомогою полів зображення. Щоб додати поле зображення до <a href='@content-type'>типу матеріалу</a>, перейдіть на сторінку <em>керування полями</em> відповідного типу матеріалу і додайте нове поле типу <em>Зображення</em>. Приєднання зображень до матеріалу таким способом робить можливим застосування і підтримку ними стилів зображення і також полегшує темізацію.

en: Image styles commonly provide thumbnail sizes by scaling and cropping images, but can also add various effects before an image is displayed. When an image is displayed with a style, a new file is created and the original image is left unchanged.
uk: Стилі зображень зазвичай використовуються для створення мініатюр шляхом масштабування і кадрування зображень. Також перед показом можна додати різноманітні ефекти. Коли до зображення застосовується стиль, створюється новий файл, а оригінальне зображення залишається незмінним.

en: Administer image styles
uk: Адміністрування стилів зображень

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
uk: Створення та зміна стилів для формування різних видів зображень, наприклад мініатюр.

en: No defined styles
uk: Визначені стилі відсутні

en: Image generation in progress. Try again shortly.
uk: Триває процес генерування зображень. Спробуйте пізніше.

en: Error generating image.
uk: Помилка генерування зображення.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
uk: Помилка генерування похідного зображення розташованого у %path.

en: Failed to create style directory: %directory
uk: Помилка створення каталогу стилів: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
uk: Кешований файл зображення %destination вже існує. Можливо проблеми з налаштуваннями перезапису.

en: Generate image style
uk: Генерувати стиль зображення

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
uk: Налаштовування стилів, що можуть бути використані для зміни розміру або корекції зображень при показі.

en: List the current image styles on the site.
uk: Перелік поточних стилів зображень на сайті.

en: Add style
uk: Додати стиль

en: Add a new image style.
uk: Додати новий стиль зображення.

en: Configure an image style.
uk: Настройка стилю зображення

en: Delete an image style.
uk: Видалити стиль зображення.

en: Revert style
uk: Відновити стиль

en: Revert an image style.
uk: Відновити стиль зображення.

en: Edit image effect
uk: Редагувати ефект зображення

en: Delete image effect
uk: Видалити ефект зображення

en: Add image effect
uk: Додати ефект зображення

en: Add a new effect to a style.
uk: Додати до стилю новий ефект.

en: Provides image manipulation tools.
uk: Надає засоби обробки зображень.

en: Use the <em>Custom language</em> section below if your desired language does not appear in this list.
uk: Якщо в цьому переліку немає вашої мови використовуйте розділ <em>Власна мова</em>, що розташований нижче.

en: Path prefix language code
uk: Префікс шляху цієї мови

en: Language code or other custom text to use as a path prefix for URL language detection, if your <em>Detection and selection</em> settings use URL path prefixes. For the default language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "deutsch" as the path prefix code for German results in URLs like "example.com/deutsch/contact".
uk: Код мови чи інший власний текст, що буде використовуватися як префікс шляху для визначення мови за URL-адресою, якщо в налаштуваннях розділу <em>Визначення та вибір</em> вибрано префікси шляху URL-адреси". Для стандартної мови це поле можна залишити порожнім. <strong>Зміна цього значення може пошкодити існуюючі адреси URL. Тому на діючих сайтах робіть це з обережністю.</strong> Наприклад: Якщо префікс шлях до німецької мови є "deutsch" URL-адреса в результаті виглядатиме приблизно так "example.com/deutsch/contact".

en: Detection method
uk: Метод визначення

en: Part of the URL that determines language
uk: Частина URL-адреси, що визначає мову

en: <em>Path prefix</em>: URLs like http://example.com/de/contact set language to German (de). <em>Domain</em>: URLs like http://de.example.com/contact set the language to German. <strong>Warning: Changing this setting may break incoming URLs. Use with caution on a production site.</strong>
uk: <em>Префікс шляху</em>: Наприклад, німецька мова (de) буде вибрана за допомогою URL-адреси у вигляді http://example.com/de/contact. <em>Домен</em>: Німецька мова буде вибрана за допомогою URL-адреси у вигляді http://de.example.com/contact. <strong>Увага: Зміна цього налаштування може спотворити вхідні адреси URL. Будьте обережними особливо на працюючих сайтах.</strong>

en: Request/session parameter
uk: Параметр запиту/сеансу

en: Name of the request/session parameter used to determine the desired language.
uk: Назва параметру запиту/сеансу, що використовується для визначення бажаної мови.

en: Filter translatable strings
uk: Фільтр рядків для перекладу

en: Date type
uk: Тип дати

en: Are you sure you want to reset the date formats for %language to the global defaults?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути формати дати для мови  %language до загального стандарту?

en: Resetting will remove all localized date formats for this language. This action cannot be undone.
uk: Скидання видалить усі регіональні формати дат для цієї мови. Цю дію неможливо відмінити.

en: The Locale module allows your Drupal site to be presented in languages other than the default English, and to be multilingual. The Locale module works by maintaining a database of translations, and examining text as it is about to be displayed. When a translation of the text is available in the language to be displayed, the translation is displayed rather than the original text. When a translation is unavailable, the original text is displayed, and then stored for review by a translator. For more information, see the online handbook entry for <a href="@locale">Locale module</a>.
uk: Модуль Мова (Locale) надає можливість стати друпалівському сайту неангломовним і багатомовним. Робота модуля Locale полягає в підтримці бази даних перекладів, і перевірці того, як має бути відображений то й чи інший текст. Якщо існує переклад тексту на мову, у якій відображується сайт, то відображується переклад, а не оригінальний текст. Якщо перекладу немає, то відображується оригінальний текст, і в подальшому його можна переглянути і перекласти. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового посібника про <a href="@locale">модуль Мова (Locale)</a>.

en: Translating interface text
uk: Перекладання інтерфейсу

en: Translations of text in the Drupal interface may be provided by:
uk: Переклад інтерфейсу друпалівського сайту можна здійснити наступними способами:

en: Translating within your site, using the Locale module's integrated <a href='@translate'>translation interface</a>.
uk: Перекладання на сайті за допомогою <a href='@translate'>інтерфейсу перекладу</a>, вбудованого в модуль Мова (Locale).

en: Importing files from a set of existing translations, known as a translation package. A translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language, and contains files in the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format. Although not all languages are available for every version of Drupal, translation packages for many languages are available for download from the <a href="@translations">Drupal translations page</a>.
uk: Імпортування файлів з набору виконаних перекладів, також відомого як пакет перекладу. За допомогою пакету перекладу, який складається за файлів формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>), можна перекласти певну версію Друпалу на певну мову. Хоча не всі версії Друпал мають переклади на всі мови, більшість мов мають свої переклади і їх можна завантажити на сторінці <a href="@translations">Перекладів Друпал</a>.

en: If an existing translation package does not meet your needs, the Gettext Portable Object (<em>.po</em>) files within a package may be modified, or new <em>.po</em> files may be created, using a desktop Gettext editor. The Locale module's <a href='@import'>import</a> feature allows the translated strings from a new or modified <em>.po</em> file to be added to your site. The Locale module's <a href='@export'>export</a> feature generates files from your site's translated strings, that can either be shared with others or edited offline by a Gettext translation editor.
uk: Якщо існуючий пакет перекладу вас не влаштовує, ви за допомогою редактора Gettext можете відредагувати файли формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>) з пакету чи навіть створити нові <em>.po</em>-файли. Користуючись функцією <a href='@import'>імпорту</a> модуля Locale можна додати на сайт перекладені рядки з нових або змінених <em>.po</em>-файлів. Функція <a href='@export'>експорту</a> модуля Locale формує з перекладених рядків вашого сайту файли, якими або можна поділитися з іншими, або відредагувати поза мережею за допомогою редактора перекладів Gettext.

en: Configuring a multilingual site
uk: Налаштовування багатомовного сайту

en: Language negotiation allows your site to automatically change language based on the domain or path used for each request. Users may (optionally) select their preferred language on their <em>My account</em> page, and your site can be configured to honor a web browser's preferred language settings. Site content can be translated using the <a href='@content-help'>Content translation module</a>.
uk: Узгодження мови дає можливість сайту автоматично змінювати мови в залежності від домену чи шляху, використаного при запиті. Користувачі можуть (необов'язково) вибрати бажану мову на сторінці свого <em>Облікового запису</em>, і сайт може бути налаштований на узгодження мови з налаштуваннями переважної мови веб-браузера. Вміст сайту можна перекласти за допомогою the <a href='@content-help'>Модуля Content Translation</a>

en: With multiple languages enabled, interface text can be translated, registered users may select their preferred language, and authors can assign a specific language to content. <a href="@translations">Download contributed translations</a> from Drupal.org.
uk: Якщо додано кілька мов, то стає доступним переклад інтерфейсу, зареєстровані користувачі можуть обирати бажану мову, автори можуть зазначати мову матеріалів. Завантажте <a href="@translations">внесені переклади</a> з сайту Drupal.org.

en: Add a language to be supported by your site. If your desired language is not available in the <em>Language name</em> drop-down, click <em>Custom language</em> and provide a language code and other details manually. When providing a language code manually, be sure to enter a standardized language code, since this code may be used by browsers to determine an appropriate display language.
uk: Додайте мову, яку має підтримувати сайт. Якщо бажаної мови в спадному списку <em>Назва мови</em> немає, клацніть на пункті <em>Власна мова</em> і введіть код мови та інші подробиці власноруч. При ручному введенні коду мови, впевніться, що це стандартизований код, оскільки він використовується браузерами для визначення відповідної мови відображення сторінок.

en: Determine the language from a request/session parameter. Example: "http://example.com?language=de" sets language to German based on the use of "de" within the "language" parameter.
uk: Визначити мову з параметру запиту/сеансу. Наприклад: присвоєння в адресі "http://example.com?language=uk" параметрові "language" значення "uk" перемкне сайт на українську мову.

en: See the <a href="@languages">Languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
uk: Більше інформації про додавання підтримки додаткових мов дивіться на сторінці <a href="@languages">Мови</a>.

en: This page imports the translated strings contained in an individual Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file. Normally distributed as part of a translation package (each translation package may contain several <em>.po</em> files), a <em>.po</em> file may need to be imported after offline editing in a Gettext translation editor. Importing an individual <em>.po</em> file may be a lengthy process.
uk: На цій сторінці здійснюється імпорт перекладених рядків, що містяться у окремому файлі формату Gettext Portable Object (<em>.po</em>). Зазвичай розповсюджуваний як частина пакету перекладу (кожен пакет перекладу складається з кількох <em>.po</em>-файлів), <em>.po</em>-файл після автономного редагування в редакторі перекладів Gettext має бути імпортовано. Імпортування окремих <em>.po</em>-файлів може стати досить тривалим процесом.

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: For translation tasks involving many strings, it may be more convenient to <a href="@export">export</a> strings for offline editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings found within a specific text group or in a specific language.
uk: Ця сторінка надає перекладачам інструмент для пошуку конкретних перекладених і неперекладених рядків, і використовується при створенні або редагуванні перекладів. (Примітка: Для перекладу багатьох рядків зручніше використовувати <a href="@export">експорт</a> рядків для редагування у редакторах перекладів у форматі Gettext) Пошук може бути обмежено конкретною групою тексту або певною мовою.

en: Administer languages
uk: Адміністрування мов

en: Translate interface texts
uk: Переклад текстів інтерфейсу

en: Order of language detection methods for content. If a version of content is available in the detected language, it will be displayed.
uk: Послідовність застосування методів визначення мови для матеріалу. Якщо версія матеріалу на визначеній мові існує, її буде показано.

en: Order of language detection methods for user interface text. If a translation of user interface text is available in the detected language, it will be displayed.
uk: Послідовність застосування методів визначення мови інтерфейсу користувача. Якщо переклад текстів інтерфейсу користувача у визначеній мові існує, він буде показаний.

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
uk: Визначати мову з URL (префікс шляху або домен).

en: Determine the language from a request/session parameter.
uk: Визначати мову з параметра запиту/сеансу.

en: Follow the user's language preference.
uk: Дотримуватися мовних уподобань користувача.

en: Determine the language from the browser's language settings.
uk: Визначати мову з мовних налаштувань браузера.

en: Language switcher (@type)
uk: Перемикач мови (@type)

en: Detection and selection
uk: Визначення та вибір

en: URL language detection configuration
uk: Конфігурація визначення мови за URL

en: Session language detection configuration
uk: Конфігурація визначення мови за сеансом

en: Localize
uk: Налаштування регіональних стандартів

en: Localize date formats
uk: Налаштування регіональних форматів дати

en: Reset date formats
uk: Скинути формати дати

en: Reset localized date formats to global defaults
uk: Скинути регіональні формати дати до загального стандарту

[ctx: Long month name]
en: January
uk: Січень

[ctx: Long month name]
en: February
uk: Лютий

[ctx: Long month name]
en: March
uk: Березень

[ctx: Long month name]
en: April
uk: Квітень

[ctx: Long month name]
en: May
uk: Травень

[ctx: Long month name]
en: June
uk: Червень

[ctx: Long month name]
en: July
uk: Липень

[ctx: Long month name]
en: August
uk: Серпень

[ctx: Long month name]
en: September
uk: Вересень

[ctx: Long month name]
en: October
uk: Жовтень

[ctx: Long month name]
en: November
uk: Листопад

[ctx: Long month name]
en: December
uk: Грудень

en: add link
uk: додати посилання

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
uk: Посилання меню поки що відсутні. <a href="@link">Додати посилання</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
uk: Текст, що буде використаний для цього посилання в меню

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
uk: Шлях, куди веде це посилання меню. Це може бути внутрішнє посилання Друпал, наприклад %add-node або зовнішня адреса URL, наприклад %drupal. Для посилання на головну сторінку введіть %front.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
uk: Вимкнені посилання меню не будуть відображатися в жодному меню.

en: Show as expanded
uk: Показувати розкритим

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
uk: Якщо позначено і це меню має дочірні меню, воно завжди буде розкритим.

en: Parent link
uk: Батьківське посилання

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина для посилання і його дочірніх посилань обмежена величиною !maxdepth. Деякі посилання меню можуть бути недоступними як батьки, якщо їх вибір перевищить цю межу.

en: Optional. In the menu, the heavier links will sink and the lighter links will be positioned nearer the top.
uk: Необов'яково. В меню важчі посилання будуть опускатися, а легші будуть підніматися ближче до верху.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити посилання власного меню %item?

en: The menu link %title has been deleted.
uk: Посилання меню %title видалено.

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
uk: Ви дійсно бажаєте скинути посилання %item до їх початкових значень?

en: The menu link was reset to its default settings.
uk: Посилання меню скинуто до початкових налаштувань.

en: No Main links
uk: Немає меню Основних посилань

en: Source for the Main links
uk: Джерело для меню Основних посилань

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
uk: Вкажіть, що буде відображуватися у якості Основних посилань (зазвичай у верхній частині сторінки).

en: No Secondary links
uk: Немає меню Додаткових посилань

en: Source for the Secondary links
uk: Джерело для меню Додаткових посилань

en: Select the source for the Secondary links. An advanced option allows you to use the same source for both Main links (currently %main) and Secondary links: if your source menu has two levels of hierarchy, the top level menu links will appear in the Main links, and the children of the active link will appear in the Secondary links.
uk: Вкажіть джерело для додаткових посилань. Як додаткову опцію можна використовувати однакове джерело і для Основних посилань (зараз %main) і для Додаткових посилань: якщо меню-джерело має два рівні ієрархії, посилання меню верхнього рівня опиняться в Основних посиланнях, а дочірні меню активних посилань - в Додаткових посиланнях.

en: Deleted custom menu %title and all its menu links.
uk: Видалено власне меню %title і всі його посилання.

en: Deleted menu link %title.
uk: Видалено посилання меню %title.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu link in %title. It will be deleted (system-defined items will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu links in %title. They will be deleted (system-defined links will be reset).
uk[0]: <strong>Увага:</strong> У меню %title наразі @count посилання. Воно буде видалено (пункти створені системою відновлені).
uk[1]: <strong>Увага:</strong> У меню %title наразі @count посилань. Вони будуть видалені (пункти створені системою відновлені).
uk[2]: <strong>Увага:</strong> У меню %title наразі @count посилань. Вони будуть видалені (пункти створені системою відновлені).

en: Managing menus
uk: Керування меню

en: Users with the <em>Administer menus and menu items</em> permission can add, edit and delete custom menus on the <a href="@menu">Menus administration page</a>. Custom menus can be special site menus, menus of external links, or any combination of internal and external links. You may create an unlimited number of additional menus, each of which will automatically have an associated block. By selecting <em>list links</em>, you can add, edit, or delete links for a given menu. The links listing page provides a drag-and-drop interface for controlling the order of links, and creating a hierarchy within the menu.
uk: Користувачі з повноваженням <em>Адміністрування меню та пунктів меню</em> можуть додавати, редагувати та видаляти власні меню на сторінці <a href="@menu">Адміністрування меню</a>. Власними меню можуть бути особливі меню сайту, меню зовнішніх посилань, чи комбінації внутрішніх та зовнішніх посилань. Можна створювати незліченну кількість додаткових меню, кожна з них буде автоматично отримувати свій блок. Клацнувши <em>показати список посилань</em> можна додавати, редагувати чи видаляти посилання даного меню. Сторінка списку посилань надає інтерфейс перетягування для керування послідовністю посилань і створення ієрархії в рамках меню.

en: Displaying menus
uk: Відображення меню

en: After you have created a menu, you must enable and position the associated block on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
uk: Після створення меню, потрібно увімкнути і вказати розташування відповідного блоку на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a>.

en: You can enable the newly-created block for this menu on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
uk: Увімкнути щойно створений блок цього меню можна на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a>.

en: Each menu has a corresponding block that is managed on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>.
uk: Кожне меню має відповідний блок, керування яким здійснюється на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a>.

en: Administer menus and menu items
uk: Адміністрування меню та його пунктів

en: Provide a menu link
uk: Створити посилання в меню

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
uk: Посилання меню з меншою вагою відображаються перед посиланнями з більшою вагою.

en: Available menus
uk: Доступні меню

en: The menus available to place links in for this content type.
uk: Меню, в яких стане можливим розмістити посилання цього типу матеріалу.

en: Default parent item
uk: Початковий батьківський пункт меню

en: Choose the menu item to be the default parent for a new link in the content authoring form.
uk: Оберіть пункт меню, що буде початково ставати батьком для нового посилання меню під час редагування в формі створення матеріалу.

en: Add new menus to your site, edit existing menus, and rename and reorganize menu links.
uk: Додавання на сайт нових меню, редагування існуючих, перейменовування і реорганізація посилань меню.

en: Parent menu items
uk: Батьківські пункти меню

en: Edit menu link
uk: Редагувати посилання меню

en: Reset menu link
uk: Скинути посилання меню

en: Delete menu link
uk: Видалити посилання меню

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
uk: Меню <em>Навігація</em> містить посилання, призначені для відвідувачів сайту. Посилання до меню <em>Навігація</em> додаються деякими модулями автоматично.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
uk: Меню <em>Користувача</em> містить посилання, повязані з обліковим записом користувача, в тому числі і посилання на "Вихід з сайту".

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
uk: Меню <em>Керування</em> містить посилання на адміністративні завдання.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
uk: <em>Головне</em> меню використовується на більшості сайтів для доступу до його основних розділів і найчастіше знаходиться у верхній навігаційній панелі.

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: No content types available. <a href="@link">Add content type</a>.
uk: Типи матеріалів відсутні. <a href="@link">Додайте тип матеріалу</a>.

en: The human-readable name of this content type. This text will be displayed as part of the list on the <em>Add new content</em> page. It is recommended that this name begin with a capital letter and contain only letters, numbers, and spaces. This name must be unique.
uk: Людино-читабельна назва цього типу матеріалу. Цей текст буде відображуватися в списку на сторінці <em>Додати матеріали</em>. Бажано, щоб ця назва починалася з великої ліері і містила лише символи, числа та пробіли. Вона має бути унікальною.

en: Describe this content type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
uk: Надайте опис цього типу матеріалу. Цей текст буде відображуватися на сторінці <em>Додати новий матеріал</em>.

en: Preview before submitting
uk: Попередній перегляд перед надсиланням

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
uk: Цей текст буде відображатись під час створення чи редагування матеріалу вказаного типу у верхній частині сторінки.

en: Users with the <em>Administer content</em> permission will be able to override these options.
uk: Користувачі з повноваженнями <em>Адміністрування матеріалів</em> зможуть перевизначити ці опції.

en: Display author and date information.
uk: Показувати інформацію про автора та час створення.

en: Author username and publish date will be displayed.
uk: Ім'я автора й дата публікації буде відображатися.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
uk: Неприпустима машино-читабельна назва. Введіть назву, що відрізняється від %invalid.

en: %type is used by 1 piece of content on your site. If you remove this content type, you will not be able to edit the %type content and it may not display correctly. | %type is used by @count pieces of content on your site. If you remove %type, you will not be able to edit the %type content and it may not display correctly.
uk[0]: На сайті наразі @count матеріал типу %type. Якщо ви видалите цей тип матеріалу, тоді ви не зможете редагувати цей матеріал типу %type і він може некоректно відображатися.
uk[1]: На сайті наразі @count матеріали типу %type. Якщо ви видалите цей тип матеріалу, тоді ви не зможете редагувати цей матеріал типу %type і він може некоректно відображатися.
uk[2]: На сайті наразі @count матеріалів типу %type. Якщо ви видалите цей тип матеріалу, тоді ви не зможете редагувати цей матеріали типу %type і він може некоректно відображатися.

en: Publish selected content
uk: Опублікувати позначені матеріали

en: Unpublish selected content
uk: Зняти з публікації позначені матеріали

en: Promote selected content to front page
uk: Винести позначені матеріали на головну сторінку

en: Demote selected content from front page
uk: Прибрати позначені матеріали з головної сторінки

en: Make selected content sticky
uk: Прикріпити позначені матеріали зверху списку

en: Make selected content not sticky
uk: Зняти позначені матеріали з верху списку

en: Delete selected content
uk: Видалити позначений матеріал

en: Deleted @count posts.
uk: Видалено @count дописів.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
uk[0]: Ви дійсно бажаєте видалити цю позицію?
uk[1]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?
uk[2]: Ви дійсно бажаєте видалити ці позиції?

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Редагувати @type</em> @title

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
uk: Жодного типу матеріалу поки ще не створено. Відвідайте <a href="@create-content">сторінку створення типів матеріалу</a> і додайте новий тип матеріалу.

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
uk: Надайте пояснення виконаних вами змін. Це допоможе іншим авторам зрозуміти ваші мотиви.

en: Tokens related to individual content items, or "nodes".
uk: Замінники пов'язані з окремими матеріалами

en: The unique ID of the content item, or "node".
uk: Унікальний ідентифікаційний код цього матеріалу.

en: The main body text of the node.
uk: Текст основного вмісту цього матеріалу

en: The summary of the node's main body text.
uk: Резюме тексту основного вмісту матеріалу.

en: The content access permissions need to be rebuilt. <a href="@node_access_rebuild">Rebuild permissions</a>.
uk: Права доступу до матеріалу мають бути перебудовані. <a href="@node_access_rebuild">Перебудувати права</a>.

en: The Node module manages the creation, editing, deletion, settings, and display of the main site content. Content items managed by the Node module are typically displayed as pages on your site, and include a title, some meta-data (author, creation time, content type, etc.), and optional fields containing text or other data (fields are managed by the <a href="@field">Field module</a>). For more information, see the online handbook entry for <a href="@node">Node module</a>.
uk: Модуль Node керує створенням, редагуванням, видаленням, налаштуванням та відображенням основного вмісту сайту. Елементи вмісту керовані модулем Node зазвичай відображаються як сторінки сайту і містять в собі заголовок, деякі метадані (автор, дата створення, тип матеріалу тощо), і необов'язкові поля, що містять текст та інші дані (поля керуються <a href="@field">модулем Поле (Field)</a>). Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового посібника про <a href="@node">модуль Node</a>.

en: Creating content
uk: Створення матеріалу

en: When new content is created, the Node module records basic information about the content, including the author, date of creation, and the <a href="@content-type">Content type</a>. It also manages the <em>publishing options</em>, which define whether or not the content is published, promoted to the front page of the site, and/or sticky at the top of content lists. Default settings can be configured for each <a href="@content-type">type of content</a> on your site.
uk: При створенні матеріалу, модуль Матеріал (Node) записує основну інформацію про нього, включаючи автора, дату створення і <a href="@content-type">Тип матеріалу</a>. Він також здійснює <em>налаштування публікації</em>, де визначається, чи опубліковувати матеріал, чи виносити його на головну сторінку сайту, чи прикріпляти матеріал зверху списків. Початкові значення цих параметрів можуть бути налаштовані для кожного <a href="@content-type">типу матеріалу</a> на сайті.

en: Creating custom content types
uk: Створення власних типів матеріалу

en: The Node module gives users with the <em>Administer content types</em> permission the ability to <a href="@content-new">create new content types</a> in addition to the default ones already configured. Creating custom content types allows you the flexibility to add <a href="@field">fields</a> and configure default settings that suit the differing needs of various site content.
uk: Модуль Матеріал (Node) надає користувачам з повноваженням <em>Адміністрування типів матеріалів</em> можливість <a href="@content-new">створювати нові типи матеріалу</a> на доданок до вбудованих. Створення власних типів матеріалу дозволяє гнучко додавати <a href="@field">поля</a> і налаштовувати початкові параметри, що відповідають різним потребам різноманітного вмісту сайту.

en: Administering content
uk: Адміністрування матеріалів

en: The <a href="@content">Content administration page</a> allows you to review and bulk manage your site content.
uk: Адміністративна сторінка <a href="@content">Матеріали</a> дозволяє переглядати і пакетно керувати матеріалами сайту.

en: Creating revisions
uk: Створення редакцій

en: The Node module also enables you to create multiple versions of any content, and revert to older versions using the <em>Revision information</em> settings.
uk: Модуль Матеріал (Node) також дозволяє створювати кілька версій будь-якого матеріалу і повертатися до попередніх версій використовуючи налаштування <em>Інформація про редакції</em>

en: User permissions
uk: Повноваження користувача

en: The Node module makes a number of permissions available for each content type, which can be set by role on the <a href="@permissions">permissions page</a>.
uk: Модуль Матеріал (Node) додає до кожного типу матеріалу декілька повноважень, які можна призначити ролям на сторінці <a href="@permissions">Повноваження</a>.

en: Individual content types can have different fields, behaviors, and permissions assigned to them.
uk: Окремі типи матеріалу можуть мати різноманітні поля, поведінку, та повноваження, що до них призначені.

en: Content items can be displayed using different view modes: Teaser, Full content, Print, RSS, etc. <em>Teaser</em> is a short format that is typically used in lists of multiple content items. <em>Full content</em> is typically used when the content is displayed on its own page.
uk: Матеріали можуть відображатися через режими перегляду: Анонс, Повний вміст, Друк, RSS тощо. <em>Анонс</em> — це короткий форма, що зазвичай використовується списках з кількома матеріалами.<em>Повний вміст</em> зазвичай використовується, коли матеріал повністю відображується на своїй сторінці.

en: Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is displayed in each view mode, and define how the fields are displayed in each view mode.
uk: Тут можна визначити, які поля показувати, а які приховувати під час відображення матеріалу %type у певному режимі перегляду, і як показувати поля в певному режимі перегляду.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
uk: Редакції дають можливість відстежувати відмінності між декількома версіями матеріалу, і повертатися до попередніх версій.

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Search result
uk: Результат пошуку

en: The content on this page has either been modified by another user, or you have already submitted modifications using this form. As a result, your changes cannot be saved.
uk: Матеріал на цій сторінці або був змінений іншим користувачем, або вже відправили зміни за допомогою цієї форми. Як результат зміни не записано.

en: Administer content types
uk: Адміністрування типів матеріалу

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; цей дозвіл пов'язаний з безпекою.

en: View published content
uk: Перегляд опублікованого матеріалу

en: Access the content overview page
uk: Доступ до сторінки огляду змісту

en: Bypass content access control
uk: Обхід керування доступом до матеріалів

en: View content revisions
uk: Перегляд редакцій матеріалу

en: Revert content revisions
uk: Відновлення редакцій матеріалу

en: Delete content revisions
uk: Видалення редакцій матеріалу

en: View own unpublished content
uk: Перегляд власних неопублікованих матеріалів

en: Content is sticky at top of lists
uk: Матеріал прикріплено у верхній частині списків

en: Content is promoted to the front page
uk: Матеріал винесено на головну сторінку

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: Number of recent content items to display
uk: Кількість останніх матеріалів для відображення

en: Show block for specific content types
uk: Показувати блок для певних типів матеріалів

en: Show this block only on pages that display content of the given type(s). If you select no types, there will be no type-specific limitation.
uk: Показувати блок тільки на сторінках, які відображають матеріали даного типу(типів). Якщо жодного типу не буде обрано, то обмежень за типом не буде.

en: Welcome to @site-name
uk: Вітаємо на @site-name

en: No front page content has been created yet.
uk: Для головної сторінки поки що не створено жодного матеріалу.

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Change the author of content
uk: Змінити автора матеріалу

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Unpublish content containing keyword(s)
uk: Скасувати публікацію матеріалів, що містять ключові слова

en: The content will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
uk: Матеріал не буде опублікований, якщо містить будь-яку з наведених вище фраз. Використовуйте чутливий до регістру і розділений комами список фраз. Наприклад: смішний, банджи-джампінг, "Company, Inc.".

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Rebuilding will remove all privileges to content and replace them with permissions based on the current modules and settings. Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed, content will automatically use the new permissions.
uk: Якщо сайт має проблеми з повноваженнями на матеріали, можливо є необхідність перебудувати кеш повноважень. Перебудова видалить всі привілеї на матеріал і замінить їх повноваженнями, заснованими на поточних модулях та налаштуваннях. Перебудова може тривати певний час в залежності від кількості матеріалів чи складності налаштувань для повноважень. Після завершення перебудови, матеріали автоматично використовуватимуть нові повноваження.

en: Node Access Permissions
uk: Права доступу до матеріалів

en: One permission in use | @count permissions in use
uk[0]: Використовується @count повноваження
uk[1]: Використовується @count повноваження
uk[2]: Використовується @count повноважень

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
uk: Керування типами матеріалу включно з початковим станом, винесенням на головну сторінку, налаштування коментарів тощо.

en: Edit content type
uk: Редагувати тип матеріалу

en: Don't display post information
uk: Не відображати інформацію про публікацію

en: This site supports <a href="@openid-net">OpenID</a>, a secure way to log in to many websites using a single username and password. OpenID can reduce the necessity of managing many usernames and passwords for many websites.
uk: Цей сайт підтримує <a href="@openid-net">OpenID</a>, безпечний спосіб увійти на декілька веб-сайтів використовуючи одне ім'я користувача і пароль. OpenID позбавить вас необхідності запам'ятовувати різні імена користувачів і різні паролі на різних веб-сайтах.

en: If you already have an OpenID, enter the URL to your OpenID server below (e.g. myusername.openidprovider.com). Next time you log in, you will be able to use this URL instead of a regular username and password. You can have multiple OpenID servers if you like; just keep adding them here.
uk: Якщо Ви вже маєте OpenID, введіть нижче URL-адресу вашого сервера OpenID (наприклад,  myusername.openidprovider.com). Наступного разу при вході на сайт Ви зможете використовувати цю URL-адресу замість звичайного імені користувача і пароля. За бажаннями можна мати кілька серверів OpenID, які можна додавати тут.

en: The OpenID module allows users to log in using the OpenID single sign on service. <a href="@openid-net">OpenID</a> is a secure method for logging into many websites with a single username and password. It does not require special software, and it does not share passwords with any site to which it is associated, including the site being logged into. The main benefit to users is that they can have a single password that they can use on many websites. This means they can easily update their single password from a centralized location, rather than having to change dozens of passwords individually. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">OpenID module</a>.
uk: Модуль OpenID надає користувачам можливість входити на сайт використовуючи технологію єдиного входу OpenID.  <a href="@openid-net">OpenID</a> це безпечний метод входу на декілька веб-сайтів за допомогою одного імені користувача і пароля.  При цьому не вимагається спеціального програмного забезпечення і немає необхідності ділитися паролями з жодним сайтом, до яких здійснено приєднання, включно з сайтом, на який здійснюється вхід. Головна перевага цього методу для користувачів полягає в тому, що вони один пароль для декількох сайтів. Це означає, що вони можуть легко змінити пароль один раз без необхідності змінювати десятки паролів окремо. Додаткову інформацію дивіться у статті онланового довідника про <a href="@handbook">модуль OpenID</a>.

en: Logging in with OpenID
uk: Вхід за допомогою OpenID

en: To log in using OpenID, a user must already have an OpenID account. Users can then create site accounts using their OpenID, assign one or more OpenIDs to an existing account, and log in using an OpenID. This lowers the barrier to registration, which helps increase the user base, and offers convenience and security to the users. Because OpenID cannot guarantee a user is legitimate, email verification is still necessary. When logging in, users are presented with the option of entering their OpenID URL, which will look like <em>myusername.openidprovider.com</em>. The site then communicates with the OpenID server, asking it to verify the identity of the user. If the user is logged into their OpenID server, the server communicates back to your site, verifying the user. If they are not logged in, the OpenID server will ask the user for their password. At no point does the site being logged into record the user's OpenID password.
uk: Щоб увійти в обліковий запис використовуючи OpenID, користувач має вже мати обліковий запис OpenID. Користувачі можуть створювати свої облікові записи на сайті використовуючи їх OpenID, приєднувати одни або декілька OpenID до існуючого облікового запису, входити в обліковий запис використовуючи OpenID. Цим зменшується складність реєстрації, що допомагає збільшити базу користувачів, і пропонує користувачам більшу зручність і безпечність. Оскільки OpenID не може гарантувати легітимність користувача необхідність перевірки електронної пошти все ще залишається.    Під час входу, користувачам надається можливість ввести їх OpenID URL-адресу, що виглядає як <em>myusername.openidprovider.com</em>. Потім сайт зв'язується з сервером OpenID, із запитом перевірити посвідчення користувача. Якщо користувач вже увійшов на свій сервер OpenID, сервер зв'язується з вашим сайтом здійснюючи перевірку користувача. Якщо ж користувач не увійшов, сервер OpenID запитає у користувача його пароль. І сайтові, на який здійснюється вхід, немає сенсу записувати OpenID пароль користувача.

en: Once you have verified your e-mail address, you may log in via OpenID.
uk: Як тільки ваша адреса електронної пошти пройде перевірку, ви можете здійснювати вхід через OpenID.

en: Sorry, that is not a valid OpenID. Ensure you have spelled your ID correctly.
uk: Перепрошуємо, але це неприпустимий OpenID. Впевніться в тому, що ID правильно записаний.

en: Complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
uk: Завершіть реєстрацію, заповнивши наведену нижче форму. Якщо ви вже маєте обліковий запис, можете <a href="@login">увійти</a> і додати свій OpenID на сторінці "Мій обліковий запис".

en: Account registration using the information provided by your OpenID provider failed due to the reasons listed below. Complete the registration by filling out the form below. If you already have an account, you can <a href="@login">log in</a> now and add your OpenID under "My account".
uk: Реєстрація облікового запису з використанням інформації, наданою вашим провайдером OpenID не відбулася з причин, наведених нижче. Завершіть реєстрацію заповнивши форму, наведену нижче. Якщо ви вже маєте обліковий запис, то можна <a href="@login">увійти</a> і додати свій OpenID на сторінці "Мій обліковий запис".

en: The Overlay module makes the administration pages on your site display in a JavaScript overlay of the page you were viewing when you clicked the administrative link, instead of replacing the page in your browser window. Use the close link on the overlay to return to the page you were viewing when you clicked the link. For more information, see the online handbook entry for <a href="@overlay">Overlay module</a>.
uk: Модуль Накладання (Overlay) робить можливим перегляд адміністративних сторінок сайту у JavaScript накладанні сторінки, що переглядалася до переходу за адміністративним посиланням, замість зміни сторінки у вікні браузера. Щоб повернутися до сторінки, що переглядалася до переходу за посиланням, скористайтеся посиланням "Закрити" на накладанні. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@overlay">Модуль Накладання (Overlay)</a>.

en: Access the administrative overlay
uk: Доступ до адміністративного накладання

en: View administrative pages in the overlay.
uk: Перегляд адміністративних сторінок у накладанні.

en: Displays the Drupal administration interface in an overlay.
uk: Показ інтерфейсу адміністрування Друпал у накладанні.

en: @title dialog
uk: Діалог @title

en: Specify the existing path you wish to alias. For example: node/28, forum/1, taxonomy/term/1.
uk: Вкажіть чинний шлях, якому необхідно надати синонім. Приклад: node/28, forum/1, taxonomy/term/1.

en: The Path module allows you to specify an alias, or custom URL, for any existing internal system path. Aliases should not be confused with URL redirects, which allow you to forward a changed or inactive URL to a new URL. In addition to making URLs more readable, aliases also help search engines index content more effectively. Multiple aliases may be used for a single internal system path. To automate the aliasing of paths, you can install the contributed module <a href="@pathauto">Pathauto</a>. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@path">Path module</a>.
uk: Модуль Шлях (Path) надає можливість зазначити синонім, або власну URL-адресу для існуючого внутрішнього системного шляху. Не слід плутати синоніми з URL-переадресацією, що перекидає зі зміненої чи неактивної URL-адреси до нової. На додачу до покращення читабельності URL-адрес, синоніми також поліпшують індексацію вмісту сайту пошуковими системами. Для одного внутрішнього системного шляху можна використати кілька синонімів. Автоматизувати створення синонімів шляхів можна встановивши внесений модуль <a href="@pathauto">Автосинонім (Pathauto)</a>. Додаткову інформацію дивіться у розділі онлайнового довідника про <a href="@path">модуль Шлях (Path)</a>.

en: Creating aliases
uk: Створення синонімів

en: Users with sufficient <a href="@permissions">permissions</a> can create aliases under the <em>URL path settings</em> section when they create or edit content. Some examples of aliases are:
uk: Користувачі з достатніми <a href="@permissions">повноваженнями</a> можуть створювати синоніми у розділі <em>Налаштування шляху URL</em> під час створення чи редагування матеріалу. Ось деякі приклади синонімів:

en: <em>member/jane-smith</em> aliased to internal path <em>user/123</em>
uk: <em>member/jane-smith</em> синонім внутрішнього шляху <em>user/123</em>

en: <em>about-us/team</em> aliased to internal path <em>node/456</em>
uk: <em>about-us/team</em> синонім внутрішнього шляху <em>node/456</em>

en: Managing aliases
uk: Керування синонімами

en: The Path module provides a way to search and view a <a href="@aliases">list of all aliases</a> that are in use on your website. Aliases can be added, edited and deleted through this list.
uk: З модулем Шлях з'являється можливість пошуку і перегляду <a href="@aliases">списку усіх синонімів</a>, що використовуються на вебсайті. Через цей список синоніми можна додавати, редагувати та видаляти.

en: An alias defines a different name for an existing URL path - for example, the alias 'about' for the URL path 'node/1'. A URL path can have multiple aliases.
uk: Синонім визначає інше ім'я для існуючого URL-шляху. Наприклад, синонім "about" для URL-шляху "node/1". URL-шлях може мати кілька синонімів.

en: Administer URL aliases
uk: Адміністрування URL-синонімів

en: Create and edit URL aliases
uk: Створення і редагування URL-синонімів

en: The alias is already in use.
uk: Синонім вже використовується.

en: Optionally specify an alternative URL by which this term can be accessed. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Необов'язково. Вкажіть додаткову URL-адресу, за якою можна перейти на цей термін. Використовуйте відносний шлях і не додавайте в кінці похилу риску, інакше URL-синонім не працюватиме.

en: Enabling execution of PHP in text fields
uk: Увімкнення виконання PHP у текстових полях

en: The PHP filter module allows users with the proper permissions to include custom PHP code that will get executed when pages of your site are processed. While this is a powerful and flexible feature if used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk in the hands of a malicious or inexperienced user. Even a trusted user may accidentally compromise the site by entering malformed or incorrect PHP code. Only the most trusted users should be granted permission to use the PHP filter, and all PHP code added through the PHP filter should be carefully examined before use. <a href="@php-snippets">Example PHP snippets</a> can be found on Drupal.org.
uk: З модулем Фільтр PHP користувачі з відповідними повноваженнями можуть додавати власний код PHP, що буде виконуватися при генеруванні сторінок сайту. Це досить потужний і зручний інструмент, якщо його використовує довірений користувач з досвідом програмування мовою PHP, і, водночас, дуже загрозливий для безпеки - в руках зловмисного і недосвіченого користувача. Навіть довірений користувач може випадково поставити під загрозу роботу сайту увівши спотворений або помилковий код PHP. Надавати право використовувати фільтр PHP можна лише найдовіренішим користувачам, і весь доданий через PHP фільтр код має бути ретельно перевірений перед використанням.  <a href="@php-snippets">Приклади фрагментів коду PHP</a> можна знайти на сайті Drupal.org.

en: Use PHP for settings
uk: Використання PHP для налаштувань

en: <p>Add a custom block to your site, named "Welcome" . With its text format set to "PHP code" (or another format supporting PHP input), add the following in the Block body:</p>
    <pre>
    print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    </pre>
uk: <p>Додайте на сайт власний блок з назвою "Вітаємо". Встановіть у ньому текстовий формат "PHP code" (чи інший формат, що підтримує введення PHP), і додайте у Вміст блоку наступне:</p>
    <pre>
    print t('Вітаємо, відвідувач! Дякуємо за візит.');
    </pre>

en: <p>To display the name of a registered user, use this instead:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Welcome @name! Thank you for visiting.', array('@name' => format_username($user)));
    }
    else {
      print t('Welcome visitor! Thank you for visiting.');
    }
    </pre>
uk: <p>Щоб відобразити ще й ім'я зареєстрованого користувача, використовуйте наступне:</p>
    <pre>
    global $user;
    if ($user->uid) {
      print t('Вітаємо, @name! Дякуємо за візит.', array('@name' => format_username($user)));
    }
    else {
      print t('Вітаємо, відвідувач! Дякуємо за візит.');
    }
    </pre>

en: The PHP module has been disabled. Any existing content that was using the PHP filter will now be visible in plain text. This might pose a security risk by exposing sensitive information, if any, used in the PHP code.
uk: Модуль PHP було вимкнуто. Всі наявні матеріали, що використовували фільтр PHP, тепер відображуватимуться як неформатований текст. Це може нести ризик небезпеки через можливий витік чутливої інформації, яка могла бути використана в коді PHP.

en: The Poll module can be used to create simple surveys or questionnaires that display cumulative results. A poll is a good way to receive feedback from site users and community members. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@poll">Poll module</a>.
uk: Модуль Опитування (Poll ) може бути використаний для створення простих опитувань або анкет, що збирають і відображують накопичені результати. Опитування є зручним способом зворотнього зв'язку з  користувачами сайту.  Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href="@poll">модуль Опитування (Poll)</a>.

en: Creating a poll
uk: Створення опитування

en: Users can create a poll by clicking on Poll on the <a href="@add-content">Add new content</a> page, and entering the question being posed, the answer choices, and beginning vote counts for each choice. The status (closed or active) and duration (length of time the poll remains active for new votes) can also be specified.
uk: Користувачі можуть створити опитування клацнувши на посиланні "Опитування" на сторінці <a href="@add-content">Додати новий матеріал</a>, ввести питання, варіанти відповідей і почати рахувати голоси для кожного з варіантів. Також можна зазначити стан (закритий або активний) та тривалість (проміжок часу, під час якого опитування є активним та  приймає нові голоси).

en: Viewing polls
uk: Перегляд опитувань

en: You can visit the <a href="@poll">Polls</a> page to view all current polls, or alternately enable the <em>Most recent poll</em> block on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. To vote in or view the results of a specific poll, you can click on the poll itself.
uk: Для перегляду усіх поточних опитувань можна відвідати сторінку <a href="@poll">Опитування</a> або увімкнути блок <em>Останні опитування</em> на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a>. Прийняти участь або переглянути результати певного опитування можна клацнувши на самому опитуванні.

en: Vote on polls
uk: Голосування в опитуваннях

en: Cancel and change own votes
uk: Скасування і зміна власних голосів

en: Your vote was cancelled.
uk: Ваш голос скасовано.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. The word <code>%value</code> will be substituted with the corresponding value. An example page title is "People whose favorite color is %value" . This is only applicable for a public field.
uk: Щоб увімкнути огляд за значенням цього поля, уведіть заголовок для сторінки результатів. Слово <code>%value</code> буде замінене відповідним значенням. Приклад заголовку сторінки "Люди, чий улюблений колір - %value". Це стосується лише відкритих полів.

en: To enable browsing this field by value, enter a title for the resulting page. An example page title is "People who are employed" . This is only applicable for a public field.
uk: Щоб увімкнути огляд за значенням цього поля, уведіть заголовок для сторінки результатів. Приклад заголовку сторінки "Люди, що працевлаштовані". Це стосується лише відкритих полів.

en: The Profile module allows site administrators to define custom fields (such as country, full name, or age) for user profiles, which are then displayed in the <a href="@user">My Account</a> section. This permits users of a site to share more information about themselves, and can help community-based sites organize users around specific information. For more information, see the online handbook entry for <a href="@profile">Profile module</a>.
uk: З модулем Профіль (Profile) адміністатори сайту отримують можливість визначати в профілях користувачів додаткові поля (як-от країна, повне ім'я, вік), які потім будуть відображуватись в розділі <a href="@user">Мій обліковий запис</a>. Це дозволяє користувачам залишати більше інформації про себе і допомагає сайтам спільнот впорядковувати користувачів за певною інформацією. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href="@profile">модуль Профіль (Profile)</a>.

en: Adding fields to the default profile
uk: Додавання полів до стандартного профілю

en: To provide the ability for users to enter more information about themselves, the Profile module allows additional fields to be added to the default user profile. Examples of common additions would be <em>Location</em>, <em>Company</em>, <em>Age</em>, or <em>About me</em>.
uk: Щоб користувачі мали можливість ввести більше інформації про себе, модуль Профіль надає можливість додати до стандартного профілю користувача додаткові поля. Прикладом найчастіше додаваних полів може бути <em>Розташування</em>, <em>Компанія</em>, <em>Вік</em>, чи <em>Про себе</em>.

en: User information pages
uk: Сторінки з інформацією про користувача

en: The Profile module enables links to see further information about site users. You can view both a main <a href="@profile">User list page</a>, and more specified pages by clicking on linked fields in any profile. For example, the <a href="@profile-country">People who live in Canada</a> listing on Drupal.org displays all users who have entered <em>Canada</em> in the <em>Country</em> field on their user profile.
uk: Модуль Профіль створює посилання для перегляду доданої інформації про користувачів сайту. Можна переглянути як головну<a href="@profile">сторінку з переліком користувачів</a>, так і більш специфічні сторінки, на які можна перейти клацнувши на полях з посиланнями в профілі. Наприклад, перелік <a href="@profile-country">Ті, хто живе в Канаді</a> на Drupal.org, відображає усіх користувачів, хто ввів <em>Канада</em>у поле <em>Країна</em> на сторінці свого профілю користувача.

en: Author information block
uk: Блок з інформацією про автора

en: The <em>Author information block</em> is a default block created by the Profile module that can be enabled on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. It shows visitors of your website information about the author of the page they are reading.
uk: <em>Блок з інформацією про автора</em> - це стандартний блок, створений модулем Профіль, і його можна увімкнути на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a>. В ньому відвідувачам веб-сайту показувана інформацію про автора сторінки, яку вони читають.

en: This page displays a list of the existing custom profile fields to be displayed on a user's <em>My account</em> page. To provide structure, similar or related fields may be placed inside a category. To add a new category (or edit an existing one), edit a profile field and provide a new category name.
uk: На цій сторінці міститься перелік наявних власних полів профілю, які будуть відображуватися на  сторінці <em>Мій обліковий запис</em> користувача. Щоб упорядкувати систему полів, схожі або пов'язані поля можна помістити у категорії. Щоб додати нову категорію (або відредагувати наявну), відредагуйте поле профілю або додайте назву нової категорії.

en: Enriches your content with metadata to let other applications (e.g. search engines, aggregators) better understand its relationships and attributes.
uk: Додає до матеріалу метадані щоб інші веб-застосунки (як-от пошуковики, збирачі) краще розуміли їх зв'язки та атрибути.

en: The active search modules have been changed.
uk: Активні пошукові модулі змінено.

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
uk[0]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літерою.
uk[1]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літери.
uk[2]: Необхідно вказати хоча б одне включене в пошук ключове слово з не менш ніж @count літер.

en: Searched %type for %keys.
uk: Пошук %type по запиту %keys.

en: The Search module provides the ability to index and search for content by exact keywords, and for users by username or e-mail. For more information, see the online handbook entry for <a href="@search-module">Search module</a>.
uk: Модуль Пошук (Search) забезпечує можливість індексувати і здійснювати пошук матеріалів за певними ключовими словами, і користувачів за іменем та адресою електронної пошти. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@search-module">модуль Пошук</a>.

en: Searching content and users
uk: Пошук матеріалів та користувачів

en: Users with <em>Use search</em> permission can use the search block and <a href="@search">Search page</a>. Users with the <em>View published content</em> permission can search for content containing exact keywords. Users with the <em>View user profiles</em> permission can search for users containing the keyword anywhere in the user name, and users with the <em>Administer users</em> permission can search for users by email address. Additionally, users with <em>Use advanced search</em> permission can find content using more complex search methods and filtering by choosing the <em>Advanced search</em> option on the <a href="@search">Search page</a>.
uk: Користувачі з повноваженням <em>Використання пошуку</em> можуть скористуватися блоком пошуку та сторінку <a href="@search">Пошук</a>. Користувачі з повноваженням <em>Перегляд опублікованого матеріалу</em> можуть здійснювати пошук матеріалів, що містять певні ключові слова. Користувачі з повноваженням <em>Перегляд профілів користувачів</em> можуть здійснювати пошук користувачів, які містять ключові слова у будь-якій частині імені користувача, і користувачі з повноваженням <em>Адміністрування користувачів</em>можуть здійснювати пошук користувачів за адресою електронної пошти. Додатково користувачі з повноваженням <em>Використання розширеного пошуку</em> можуть здійснювати пошук матеріалів використовуючи більш складні методи пошуку і фільтрації обравши опцію <em>Розширений пошук</em> на сторінці <a href="@search">Пошук</a>.

en: Indexing content with cron
uk: Індексування матеріалів з кроном

en: Configuring search settings
uk: Налаштовування параметрів пошуку

en: Indexing behavior can be adjusted using the <a href="@searchsettings">Search settings page</a>. Users with <em>Administer search</em> permission can control settings such as the <em>Number of items to index per cron run</em>, <em>Indexing settings</em> (word length), <em>Active search modules</em>, and <em>Content ranking</em>, which lets you adjust the priority in which indexed content is returned in results.
uk: Поведінку індексування можна зкорегувати на сторінці <a href="@searchsettings">Налаштування пошуку</a>. Користувачі з повноваженням <em>Адміністрування пошуку</em> можуть налаштовувати такі параметри, як <em>Кількість елементів, індексованих за один запуск крону</em>, <em>Параметри індексації</em> (довжина слова), <em>Активні пошукові модулі</em>, та <em>Ранжування матеріалів</em>, що дає можливість зкорегувати пріорітет, за яким проіндексований вміст відображується в результатах пошуку.

en: The Search module includes a default <em>Search form</em> block, which can be enabled and configured on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. The block is available to users with the <em>Search content</em> permission.
uk: Модуль Пошук включає в себе стандартний блок <em>Форма пошуку</em>, який можна увімкнути та налаштувати на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a>. Цей блок доступний користувачам з повноваженням <em>Пошук матеріалів</em>.

en: Extending Search module
uk: Розширення функціоналу модуля Пошук

en: By default, the Search module only supports exact keyword matching in content searches. You can modify this behavior by installing a language-specific stemming module for your language (such as <a href="http://drupal.org/project/porterstemmer">Porter Stemmer</a> for American English), which allows words such as walk, walking, and walked to be matched in the Search module. Another approach is to use a third-party search technology with stemming or partial word matching features built in, such as <a href="http://drupal.org/project/apachesolr">Apache Solr</a> or <a href="http://drupal.org/project/sphinx">Sphinx</a>. These and other <a href="@contrib-search">search-related contributed modules</a> can be downloaded by visiting Drupal.org.
uk: За замовчуванням модуль Пошук підтримує лише пошуки з точним збігом ключового слова в матеріалі. Існує можливість змінити цю поведінку встановивши модулі морфологічного пошуку, орієнтовані на певну мову (як-от <a href="http://drupal.org/project/porterstemmer">Porter Stemmer</a> для американської англійської), і вони дозволять модулю Пошук вважати збігом слова на кшталт іти, піти, пішовши. Інший спосіб - використання пошукових технологій з морфологічним пошуком чи вбудованою функцією часткового збігу слів від сторонніх розробників, як-от <a href="http://drupal.org/project/apachesolr">Apache Solr</a> або <a href="http://drupal.org/project/sphinx">Sphinx</a>. Ці та інші <a href="@contrib-search">внесені пошукові модулі</a> можна завантажити на сайті Drupal.org.

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to search for each word individually. <em>bike shed</em> will often show more results than <em>&quot;bike shed&quot;</em>.</li>
    <li>Consider loosening your query with <em>OR</em>. <em>bike OR shed</em> will often show more results than <em>bike shed</em>.</li>
    </ul>
uk: <ul>
    <li>Перевірте орфографічну правильність написання.</li>
    <li>Щоб здійснювати пошук за кожним словом окремо, видаліть лапки навколо пошукової фрази. Фраза <em>білий сніг</em> часто надає більше результатів ніж <em>&quot;білий сніг&quot;</em>.</li>
    <li>Спробуйте послабити свій запит за допомогою оператора <em>OR</em>. Фраза <em>білий OR сніг</em> часто надає більше результатів ніж фраза <em>білий сніг</em>.</li>
    </ul>

en: Administer search
uk: Адміністрування пошуку

en: Use search
uk: Використання пошуку

en: Use advanced search
uk: Використання розширеного пошуку

en: Configure relevance settings for search and other indexing options.
uk: Налаштовування релевантності для пошуку й інші варіанти індексації.

en: Choose a set of shortcuts to use
uk: Виберіть набір швидких кнопок для використання

en: Choose a set of shortcuts for this user
uk: Виберіть набір швидких кнопок для цього користувача

en: You are now using the new %set_name shortcut set. You can edit it from this page or <a href="@switch-url">switch back to a different one.</a>
uk: Зараз використовується новий набір швидких кнопок %set_name. Його можна відредагувати на цій сторінці або <a href="@switch-url">перейти на інший набір.</a>

en: %user is now using a new shortcut set called %set_name. You can edit it from this page.
uk: Користувач %user зараз використовує набір швидких кнопок під назвою %set_name. Цей набір можна відредагувати на цій сторінці.

en: You are now using the %set_name shortcut set.
uk: Зараз використовується набір швидких кнопок %set_name

en: %user is now using the %set_name shortcut set.
uk: Користувач %user зараз використовує набір швидких кнопок %set_name.

en: Change set
uk: Зміна набору

en: The shortcut set has been updated.
uk: Набір швидких кнопок оновлено.

en: Add new shortcut
uk: Додати нову швидку кнопку

en: Editing @shortcut
uk: Редагування @shortcut

en: The name of the shortcut.
uk: Назва швидкої кнопки.

en: The path to the shortcut.
uk: Шлях до швидкої кнопки

en: The link must correspond to a valid path on the site.
uk: Посилання повинне відповідати дійсному шляху на сайті.

en: The shortcut %link has been updated.
uk: Швидку кнопку %link було оновлено.

en: Added a shortcut for %title.
uk: Для сторінки %title додано швидку кнопку.

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити швидку кнопку %title?

en: The shortcut %title has been deleted.
uk: Швидку кнопку %title було видалено.

en: Unable to add a shortcut for %title.
uk: Неможливо додати швидку кнопку для %title.

en: Adding and removing shortcuts
uk: Додавання і видалення швидких кнопок

en: Displaying shortcuts
uk: Відображення швидких кнопок

en: You can display your shortcuts by enabling the Shortcuts block on the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. Certain administrative modules also display your shortcuts; for example, the core <a href="@toolbar-help">Toolbar module</a> displays them near the top of the page, along with an <em>Edit shortcuts</em> link.
uk: Відобразити швидкі кнопки можна увімкнувши блок Швидкі кнопки на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a>. Певні адміністративні модулі також можуть відображувати свої швидкі кнопки; наприклад модуль ядра "@toolbar-help">Панель інструментів</a> відображує їх у верхній частині сторінки поруч з посиланням <em>Редагувати швидкі кнопки</em>.

en: Administer shortcuts
uk: Адміністрування швидких кнопок

en: @shortcut_set shortcuts
uk: Швидкі кнопки @shortcut_set

en: Add to %shortcut_set shortcuts
uk: Додати до набору швидких кнопок %shortcut_set

en: Add to shortcuts
uk: Додати до швидких кнопок

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
uk: Видалити з швидких кнопок %shortcut_set

en: Remove from shortcuts
uk: Видалити з швидких кнопок

en: Edit shortcuts
uk: Редагувати швидкі кнопки

en: Add shortcut
uk: Додати швидку кнопку

en: Edit shortcut
uk: Редагувати швидку кнопку

en: Delete shortcut
uk: Видалити швидку кнопку

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
uk: Дозволяє користувачам керувати персоналізованими списками посилань у вигляді кнопок.

en: Value @value is TRUE.
uk: Значення @value є TRUE.

en: Value @value is FALSE.
uk: Значення @value є FALSE.

en: Value @value is NULL.
uk: Значення @value є NULL.

en: Value @value is not NULL.
uk: Значення @value не є NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
uk: Значення @first дорівнює значенню @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
uk: Значення @first не дорівнює значенню @second.

en: Value @first is identical to value @second.
uk: Значення @first тотожне значенню @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
uk: Значення @first не тотожне значенню @second.

en: The test did not complete due to a fatal error.
uk: Тест не виконано через фатальну помилку.

en: Link with label %label found.
uk: Знайдено посилання з міткою %label.

en: Link with label %label not found.
uk: Не знайдено посилання з міткою %label.

en: Link containing href %href found.
uk: Знайдено посилання, що містить href %href.

en: No link containing href %href found.
uk: Не знайдено посилання, що містить href %href.

en: Clicked link %label (@url_target) from @url_before
uk: Здійснено перехід за посиланням %label (@url_target) з @url_before

en: Option @option for field @id is selected.
uk: Обрано опцію @option для поля @id.

en: Option @option for field @id is not selected.
uk: Не обрано опцію @option для поля @id.

en: By default SimpleTest will clear the results after they have been viewed on the results page, but in some cases it may be useful to leave the results in the database. The results can then be viewed at <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. The test ID can be found in the database, simpletest table, or kept track of when viewing the results the first time. Additionally, some modules may provide more analysis or features that require this setting to be disabled.
uk: За замовчуванням SimpleTest очищає результати після їх перегляду на сторінці результатів, але в деяких випадках виникає необхідність залишити результати в базі даних. Результати можна переглянути тут: <em>admin/config/development/testing/[test_id]</em>. test ID можна знайти в базі даних, таблиці simpletest, або запам'ятати при першому перегляді результатів. Крім того, деякі модулі забезпечують більш глибокий аналіз або функції, які вимагають, щоб це налаштування було вимкнено.

en: Any safe
uk: Будь-який безпечний

en: The Testing module provides a framework for running automated unit tests. It can be used to verify a working state of Drupal before and after any code changes, or as a means for developers to write and execute tests for their modules. For more information, see the online handbook entry for <a href="@simpletest">Testing module</a>.
uk: Модуль Тестування (Testing) забезпечує середовище для запуску автоматичних тестів. Він може бути використаний для перевірки роботи Drupal до та після зміни коду, чи як засіб написання та тестування модулів їх розроблювачами. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@simpletest">модуль Тестування</a>.

en: Running tests
uk: Виконання тестів

en: Visit the <a href="@admin-simpletest">Testing page</a> to display a list of available tests. For comprehensive testing, select <em>all</em> tests, or individually select tests for more targeted testing. Note that it might take several minutes for all tests to complete. For more information on creating and modifying your own tests, see the <a href="@simpletest-api">Testing API Documentation</a> in the Drupal handbook.
uk: Щоб переглянути список наявних тестів відвідайте <a href="@admin-simpletest">Сторінку тестувань</a>. Для повного тестування оберіть <em>усі</em> тести. Для вибіркового тестування оберіть лише необхідні тести. Зверніть увагу, що виконання усіх тестів може тривати кілька хвилин. Додаткову інформацію про створення і модифікацію власних тестів дивіться у <a href="@simpletest-api">Документації з Testing API </a>в довіднику Drupal.

en: After the tests run, a message will be displayed next to each test group indicating whether tests within it passed, failed, or had exceptions. A pass means that the test returned the expected results, while fail means that it did not. An exception normally indicates an error outside of the test, such as a PHP warning or notice. If there were failures or exceptions, the results will be expanded to show details, and the tests that had failures or exceptions will be indicated in red or pink rows. You can then use these results to refine your code and tests, until all tests pass.
uk: Після виконання тестів біля кожної тестової групи відображується повідомлення щодо проходження, провалення тесту чи виникнення винятків. "Пройдено" означає, що тестування повернуло очікувані результати, в то час як "провал" означає, що ні. Винятки зазвичай вказують на помилки за межами тесту, як-от попередження або повідомлення PHP. Якщо сталися помилки чи винятки, в результатах будуть вказані деталі, а тести, що провалилися чи мали винятки, будуть підсвічені червоним або рожевим кольором. Потім можна буде використати ці результати для виправлення коду і тестів, поки тести не буде пройдено.

en: Administer tests
uk: Адміністрування тестів

en: The test run finished in @elapsed.
uk: Виконання тесту завершено @elapsed.

en: Use the <em>Clean environment</em> button to clean-up temporary files and tables.
uk: Для очищення тимчасових файліва та таблиць використовуйте кнопку <em>Очистити середовище</em>

en: The testing framework requires the PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> restriction to be disabled. Check your webserver configuration or contact your web host.
uk: Тестове середовище вимагає, щоб обмеження PHP <a href="@open_basedir-url">open_basedir</a> було вимкнено. Перевірте конфігурацію веб-сервера або зв'яжіться з веб-хостером.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@curl_url">cURL</a> library is not available.
uk: Тестове середовище неможливо встановити, оскільки відсутня бібліотека PHP <a href="@curl_url">cURL</a>.

en: The testing framework could not be installed because the PHP <a href="@hash_url">hash</a> extension is disabled.
uk: Тестове середовище неможливо встановити, оскільки вимкнений PHP <a href="@hash_url">hash</a> додаток.

en: PHP open_basedir restriction
uk: Обмеження PHP open_basedir

en: unblock IP address
uk: розблокувати IP-адресу

en: block IP address
uk: заблокувати IP-адресу

en: The Statistics module shows you how often a given page is viewed, who viewed it, the previous page the user visited (referrer URL), and when it was viewed. These statistics are useful in determining how users are visiting and navigating your site. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@statistics">Statistics module</a>.
uk: Модуль Статистика (Statistics) показує, як часто переглядається дана сторінка, хто її переглядав, попередня сторінка, відвідана користувачем (URL-адреса джерела), і коли вона була переглянута. Ця статистика корисна при визначенні в який спосіб користувачі переглядають сайт і переходять по сторінках. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@statistics">модуль Статистика (Statistics)</a>.

en: Managing logs
uk: Керування записами в журналі

en: To enable collection of statistics, the <em>Enable access log</em> checkbox on the <a href="@statistics-settings">Statistics settings page</a> must be checked. The <em>Discard access logs older than</em> setting on the settings page specifies the length of time entries are kept in the log before they are deleted. This setting requires a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> to run.
uk: Щоб увімкнути збирання статистики, встановіть прапорець <em>Увімкнути журнал доступу</em> на сторінці <a href="@statistics-settings">Налаштування статистики</a>. Параметр <em>Позбутися протоколів доступу давніших ніж</em> на сторінці налаштувань визначає тривалість часу зберігання записів у журналі, перш ніж вони будуть видалені. Цей параметр вимагає правильного налаштовування  <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>.

en: Viewing site usage
uk: Перегляд використання сайту

en: The Statistics module can help you break down details about your users and how they are using the site. The module offers four reports:
uk: Модуль Статистика допоможе вам дізнатися подробиці про користувачів і використанння ними сайту. Модуль пропонує чотири види звітів:

en: <a href="@recent-hits">Recent hits</a> displays information about the latest activity on your site, including the URL and title of the page that was accessed, the user name (if available) and the IP address of the viewer.
uk: <a href="@recent-hits">Останні відвідування</a>, що відображує інформацію про останню активність на сайті включно з URL-адресою та заголовком сторінки, що відвідувалась, іменем користувача (якщо наявне) та IP-адресою відвідувача.

en: <a href="@top-referrers">Top referrers</a> displays where visitors came from (referrer URL).
uk: <a href="@top-referrers">Найкращі джерела відвідувань</a>, що відображує звідки прийшов відвідувач (URL джерела).

en: <a href="@top-pages">Top pages</a> displays a list of pages ordered by how often they were viewed.
uk: <a href="@top-pages">Популярні сторінки</a>, що відображує сторінки впорядковані за частотою їх переглядів.

en: <a href="@top-visitors">Top visitors</a> shows you the most active visitors for your site and allows you to ban abusive visitors.
uk: <a href="@top-visitors">Найактивніші відвідувачі</a>, що відображує найбільш активних відвідувачів сайту і дозволяє блокувати найбільш набридливих.

en: Displaying popular content
uk: Показ популярних матеріалів

en: The module includes a <em>Popular content</em> block that displays the most viewed pages today and for all time, and the last content viewed. To use the block, enable <em>Count content views</em> on the <a href="@statistics-settings">statistics settings page</a>, and then you can enable and configure the block on the <a href="@blocks">blocks administration page</a>.
uk: Модуль містить блок <em>Популярні матеріали</em>, що відображує найбільш переглядувані сторінки за сьогодні і увесь час, та останні переглянуті матеріали.  Для використання цього блоку, увімкніть опцію<em>Підрахунок переглядів матеріалу</em> на сторінці <a href="@statistics-settings">Налаштування статистики</a>, і потім на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a> вже можна увімкнути і налаштувати цей блок.

en: Page view counter
uk: Лічильник переглядів сторінки

en: The Statistics module includes a counter for each page that increases whenever the page is viewed. To use the counter, enable <em>Count content views</em> on the <a href="@statistics-settings">statistics settings page</a>, and set the necessary <a href="@permissions">permissions</a> (<em>View content hits</em>) so that the counter is visible to the users.
uk: Модуль Статистика містить в собі лічильник кожної сторінки, котрий збільшується при кожному перегляді сторінки. Щоб скористатися лічильником, увімкніть <em>Підрахунок переглядів матеріалу</em> на сторінці  <a href="@statistics-settings">Налаштування статистики</a>, і встановіть відповідні <a href="@permissions">повноваження</a> (<em>Перегляд відвідувань матеріалу</em>), щоб лічильник відображувався користувачам.

en: Administer statistics
uk: Адміністрування статистики

en: View content access statistics
uk: Перегляд статистики доступу до матеріалу

en: View content hits
uk: Перегляд відвідувань матеріалу

en: Control details about what and how your site logs access statistics.
uk: Керування докладною інформацією про те, що і яким чином сайт записує в журнал статистики доступу.

en: The Syslog module logs events by sending messages to the logging facility of your web server's operating system. Syslog is an operating system administrative logging tool that provides valuable information for use in system management and security auditing. Most suited to medium and large sites, Syslog provides filtering tools that allow messages to be routed by type and severity. For more information, see the online handbook entry for <a href='@syslog'>Syslog module</a> and PHP's <a href='@php_openlog'>openlog</a> and <a href='@php_syslog'>syslog</a> functions.
uk: Модуль Системний журнал (Syslog) записує в журнал події надсилаючи повідомлення в розділи (категорії) журналу операційної системи вашого веб-сервера. Системний журнал - це засіб адміністративного журналювання операційної системи, що надає цінну інформацію для використання в управлінні системою та перевірці засобів безпеки. Найчастіше використовується в середніх та великих сайтах, Системний журнал має засоби фільтрації повідомлень за типом та рівнем ризику. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href='@syslog'>модуль Системний журнал (Syslog)</a> та в довідці про функції PHP <a href='@php_openlog'>openlog</a> та <a href='@php_syslog'>syslog</a>.

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
uk: Журналювання для UNIX, Linux та Mac OS X

en: On UNIX, Linux, and Mac OS X, the file <em>/etc/syslog.conf</em> defines the routing configuration. Messages can be flagged with the codes <code>LOG_LOCAL0</code> through <code>LOG_LOCAL7</code>. For information on Syslog facilities, severity levels, and how to set up <em>syslog.conf</em>, see the <em>syslog.conf</em> manual page on your command line.
uk: В системах UNIX, Linux, та Mac OS X, файл <em>/etc/syslog.conf</em> визначає налаштування маршрутизації. Повідомлення можуть бути позначені флагом з кодами від <code>LOG_LOCAL0</code> до <code>LOG_LOCAL7</code>. Інформацію про категорії Системного журналу, рівні ризиків і налаштовування <em>syslog.conf</em> дивіться в довіднику командного рядка щодо  <em>syslog.conf</em>.

en: Logging for Microsoft Windows
uk: Журналювання для Microsoft Windows

en: On Microsoft Windows, messages are always sent to the Event Log using the code <code>LOG_USER</code>.
uk: В системі Microsoft Windows, повідомлення завжди надсилаються до Журналу подій за допомогою коду <code>LOG_USER</code>.

en: Syslog facility
uk: Категорії (facility) системного журналу

en: Depending on the system configuration, Syslog and other logging tools use this code to identify or filter messages from within the entire system log.
uk: Залежно від конфігурації системи, Системний журнал та інші засоби журналювання використовують цей код для ідентифікації або фільтрації записів усього системного журналу.

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
uk: Зображення %file не можливо повернути оскільки у встановленій версії PHP не доступна функція imagerotate().

en: The image %file could not be desaturated because the imagefilter() function is not available in this PHP installation.
uk: Зображення %file не можливо знебарвити оскільки у встановленій версії PHP не доступна функція imagefilter().

en: Screenshot for !theme theme
uk: Скріншот для теми !theme

en: Settings for !theme theme
uk: Налаштування теми !theme

en: Disable !theme theme
uk: Вимкнути тему !theme

en: Set !theme as default theme
uk: Зробити тему !theme базовою темою.

en: Enable !theme theme
uk: Увімкнути тему !theme

en: Enable and set default
uk: Увімкнути і зробити активною

en: Enable !theme as default theme
uk: Увімкнути тему !theme як активну

en: default theme
uk: базова тема

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
uk: Щоб на всьому сайті використовувалася одна і та сама тема оберіть пункт "Базова тема".

en: Use the administration theme when editing or creating content
uk: Використовувати адміністративну тему під час редагування або створення матеріалу

en: The %theme theme has been enabled.
uk: Тему %theme увімкнено.

en: The %theme theme was not found.
uk: Тему %theme не знайдено.

en: %theme is the default theme and cannot be disabled.
uk: %theme - активна тема і вимкнути її неможливо.

en: The %theme theme has been disabled.
uk: Тему %theme було вимкнуто.

en: Please note that the administration theme is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
uk: Зверніть увагу, що як адміністративна тема все ще обрана тема %admin_theme; з цієї причини тема на цій сторінці залишається незмінною. Однак всі неадміністративні розділи цього сайту будуть показуватися в вибраній базовій темі %selected_theme.

en: %theme is now the default theme.
uk: Тема %theme в даний час активна.

en: User verification status in comments
uk: Стан перевірки користувача в коментарях

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
uk: Ці налаштування тільки для тем, заснованих на двигуні тем %engine.

en: The logo could not be uploaded.
uk: Неможливо відвантажити логотип.

en: The favicon could not be uploaded.
uk: Неможливо відвантажити іконку favicon.

en: The custom logo path is invalid.
uk: Неприпустимий шлях до власного логотипа.

en: The custom favicon path is invalid.
uk: Неприпустимий шлях до власної іконки favicon.

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @version)
uk: @module (<span class="admin-missing">несумісній з</span> версією @version)

en: This version is not compatible with Drupal !core_version and should be replaced.
uk: Ця версія несумісна з Друпал !core_version і має бути замінена.

en: Would you like to continue with the above?
uk: Бажаєте продовжити з усім вище обраним?

en: Enter a valid IP address.
uk: Введіть дійсну IP-адресу

en: This IP address is already blocked.
uk: Ця IP-адреса вже заблокована.

en: You may not block your own IP address.
uk: Ви не можете заблокувати вашу власну IP-адресу.

en: The IP address %ip has been blocked.
uk: IP-адресу %ip заблоковано.

en: Are you sure you want to delete %ip?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %ip?

en: The IP address %ip was deleted.
uk: IP-адресу %ip вилучено.

en: How this is used depends on your site's theme.
uk: Короткий вислів, що характеризує ваш сайт.

en: Number of posts on front page
uk: Кількість публікацій на головній сторінці

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
uk: Максимальна кількість публікацій, що відображується на оглядових сторінках, таких як головна сторінка.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
uk: Ця сторінка відображується, коли запитуваний документ є забороненим для поточного користувача. Щоб відображати стандартну сторінку "немає доступу", залиште поле порожнім.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
uk: Ця сторінка відображується, коли не знайдено жодного матеріалу не відповідає запитуваному документу. Щоб відображати стандартну сторінку "сторінку не знайдено", залиште поле порожнім.

en: Errors and warnings
uk: Помилки та попередження

en: Clear all caches
uk: Очистити всі кеші

en: <strong class="error">Set up the <a href="!file-system">public files directory</a> to make these optimizations available.</strong>
uk: <strong class="error">Щоб зробити можливими ці оптимізації, встановіть <a href="!file-system">каталог загальнодоступних файлів</a>.</strong>

en: Bandwidth optimization
uk: Оптимізація смуги пропускання

en: Compress cached pages.
uk: Стиснення кешованих сторінок.

en: Public file system path
uk: Шлях до загальнодоступних файлів

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
uk: Шлях до місця збереження спільних файлів у локальній файловій системі. Цей каталог має існувати і бути доступним для запису системою Друпал. Шлях до каталогу має бути зазначений відносно каталогу встановлення Друпал і каталог має бути доступний через веб.

en: Private file system path
uk: Шлях до приватних файлів

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
uk: Шлях до місця збереження тимчасових файлів у локальній файловій системі. Цей каталог не повинен бути доступним через веб.

en: Default download method
uk: Стандартний метод завантаження

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
uk: Це налаштування використовується як бажаний метод завантаження. Використання загальнодоступних файлів більше ефективне, але не забезпечує жодного контролю доступу.

en: No image toolkits were detected. Drupal includes support for <a href='!gd-link'>PHP's built-in image processing functions</a> but they were not detected on this system. You should consult your system administrator to have them enabled, or try using a third party toolkit.
uk: Засобів обробки зображень не виявлено. Drupal включає в себе підтримку для <a href='!gd-link'>вбудованих функцій обробки зображень PHP</a>, проте їх на цій системі не виявлено. Щоб увімкнути їх, зверніться за консультацією до свого системного адміністратора, або спробуйте засоби обробки сторонніх постачальників.

en: Description of your site, included in each feed.
uk: Опис сайту, що додається в кожен потік.

en: Time zones
uk: Часові пояси

en: Users may set their own time zone.
uk: Користувачі можуть вказати свій часовий пояс

en: Remind users at login if their time zone is not set.
uk: Нагадувати користувачам при вході якщо в них не встановлено часовий пояс

en: Only applied if users may set their own time zone.
uk: Буде застосовуватись тоді, коли користувачі можуть вказати свій часовий пояс.

en: Time zone for new users
uk: Часовий пояс для нових користувачів

en: Default time zone.
uk: Стандартний часовий пояс

en: Empty time zone.
uk: Порожній часовий пояс.

en: Users may set their own time zone at registration.
uk: Користувачі можуть вказати свій часовий пояс при реєстрації.

en: No date types available. <a href="@link">Add date type</a>.
uk: Відсутні типи дати. <a href="@link">Додайте тип дати</a>.

en: Add date type
uk: Додати тип дати

en: The date type must contain only alphanumeric characters and underscores.
uk: Тип дати має містити лише абетково-цифрові символи та підкреслення.

en: This date type already exists. Enter a unique type.
uk: Цей тип дати вже існує. Введіть унікальний тип.

en: New date type added successfully.
uk: Успішно додано новий тип дати.

en: Put site into maintenance mode
uk: Перемкнути сайт в режим обслуговування

en: Maintenance mode message
uk: Повідомлення режиму обслуговування

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
uk: Повідомлення, показуване користувачам, коли сайт знаходиться в режимі обслуговування.

en: Use URLs like <code>example.com/user</code> instead of <code>example.com/?q=user</code>.
uk: Використовуйте URL-адреси на кшталт таких <code>example.com/user</code> замість <code>example.com/?q=user</code>.

en: Requires: !module-list
uk: Вимагає: !module-list

en: Required by: !module-list
uk: Необхідний для: !module-list

en: Are you sure you want to remove the date type %type?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити тип дати %type?

en: Removed date type %type.
uk: Видалено тип дати %type.

en: No custom date formats available. <a href="@link">Add date format</a>.
uk: Нема власних форматів дати. <a href="@link">Додати формат дати</a>.

en: Displayed as
uk: Виглядає як

en: Displayed as %date
uk: Виглядає як %date

en: A user-defined date format. See the <a href="@url">PHP manual</a> for available options.
uk: Формат дати визначений користувачем. Інформацію про наявні опції дивіться в <a href="@url">посібнику PHP</a>.

en: Save format
uk: Зберегти формат

en: This format already exists. Enter a unique format string.
uk: Цей формат вже існує. Введіть унікальний рядок формату.

en: Custom date format updated.
uk: Власний формат дати оновлено.

en: Custom date format added.
uk: Власний формат дати додано.

en: Available actions:
uk: Можливі дії:

en: Create an advanced action
uk: Створити розширену дію

en: A unique label for this advanced action. This label will be displayed in the interface of modules that integrate with actions, such as Trigger module.
uk: Унікальна мітка для цієї розширеної дії. Ця мітка буде відображуватись в інтерфейсі модулів, пов'язаних з діями, на кшталт модуля Тригер.

en: Deleted %ip
uk: Видалено %ip

en: Enabled theme | Enabled themes
uk[0]: Увімкнена тема
uk[1]: Увімкнені теми
uk[2]: Увімкнені теми

en: Disabled theme | Disabled themes
uk[0]: Вимкнена тема
uk[1]: Вимкнені теми
uk[2]: Вимкнені теми

en: You must enable the @required module to install @module. | You must enable the @required modules to install @module.
uk[0]: Щоб встановити @module, необхідно увімкнути модуль @required.
uk[1]: Щоб встановити @module, необхідно увімкнути модулі @required.
uk[2]: Щоб встановити @module, необхідно увімкнути модулі @required.

en: Tokens for site-wide settings and other global information.
uk: Замінники для загальних налаштувань сайту та іншої загальної інформації.

en: Tokens related to times and dates.
uk: Замінники пов'язані з датами та часом.

en: Tokens related to uploaded files.
uk: Замінники пов'язані з відвантаженими файлами.

en: URL (brief)
uk: URL (короткий)

en: The URL of the site's front page without the protocol.
uk: URL-адреса головної сторінки сайту без протоколу.

en: Short format
uk: Короткий формат

en: A date in 'short' format. (%date)
uk: Дата в "короткому" форматі. (%date)

en: Medium format
uk: Середній формат

en: A date in 'medium' format. (%date)
uk: Дата в "середньому" форматі. (%date)

en: Long format
uk: Довгий формат

en: A date in 'long' format. (%date)
uk: Дата в "довгому" форматі. (%date)

en: A date in a custom format. See !php-date for details.
uk: Дата в власному форматі. Дивіться !php-date для деталей.

en: the PHP documentation
uk: Документація PHP

en: Time-since
uk: Час від

en: Raw timestamp
uk: Мітка часу без форматування

en: A date in UNIX timestamp format (%date)
uk: Дата в форматі мітку часу UNIX (%date)

en: The System module is integral to the site, and provides basic but extensible functionality for use by other modules and themes. Some integral elements of Drupal are contained in and managed by the System module, including caching, enabling and disabling modules and themes, preparing and displaying the administrative page, and configuring fundamental site settings. A number of key system maintenance operations are also part of the System module. For more information, see the online handbook entry for <a href="@system">System module</a>.
uk: Модуль Система (System) є невід'ємною частиною сайту і забезпечує основний розширюваний функціонал, який використовують інші модулі та теми. Деякі базові елементи системи Drupal , включно з кешуванням, увімкненням і вимкненням модулів та тем, підготовкою і відображенням адміністративних сторінок, налаштуванням основних параметрів сайту, містяться і керуються модулем Система. Ключові операції обслуговування системи також є частиною модуля Система. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@system">модуль Система (System) </a>.

en: Managing modules
uk: Керування модулями

en: The System module allows users with the appropriate permissions to enable and disable modules on the <a href="@modules">Modules administration page</a>. Drupal comes with a number of core modules, and each module provides a discrete set of features and may be enabled or disabled depending on the needs of the site. Many additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download at the <a href="@drupal-modules">Drupal.org module page</a>.
uk: Модуль Система (System) дозволяє користувачам з відповідними повноваженнями вмикати та вимикати модулі на сторінці <a href="@modules">Адміністрування модулів</a>. Drupal постачається з кількома модулями ядра і кожен модуль забезпечує певний набір функцій та може бути увімкнений або вимкнений в залежності від потреб сайту. Чимало додаткових модулів надаються членами спільноти Drupal і їх можна завантажити на <a href="@drupal-modules">Сторінці модулів сайту Drupal.org</a>.

en: Managing themes
uk: Керування темами

en: The System module allows users with the appropriate permissions to enable and disable themes on the <a href="@themes">Appearance administration page</a>. Themes determine the design and presentation of your site. Drupal comes packaged with several core themes, and additional contributed themes are available at the <a href="@drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
uk: Модуль Система (System) надає можливість користувачам з відповідними повноваженнями вмикати та вимикати теми на адміністративній сторінці <a href="@themes">Вигляд</a>. Теми визначають дизайн та оформлення сайту. Друпал постачається з декількома вбудованими темами, а додаткові внесені теми можна знайти на <a href="@drupal-themes">сторінці тем Drupal.org</a>.

en: Managing caching
uk: Керування кешуванням.

en: The System module allows users with the appropriate permissions to manage caching on the <a href='@cache-settings'>Performance settings page</a>. Drupal has a robust caching system that allows the efficient re-use of previously-constructed web pages and web page components. Pages requested by anonymous users are stored in a compressed format; depending on your site configuration and the amount of your web traffic tied to anonymous visitors, the caching system may significantly increase the speed of your site.
uk: Модуль Система (System) дозволяє користувачам з відповідними повноваженнями керувати кешуванням на сторінці <a href="@modules">Налаштування швидкодії</a>. Drupal має досить надійсну систему кешування, що дозволяє ефективно використовувати попередньо згенеровані веб-сторінки та їх компоненти. Сторінки, запитувані анонімними користувачами зберігаються в стисненому форматі; в залежності від конфігурації сайту та величини веб-трафіку викликаного анонімними відвідувачами, система кешування може суттєво збільшити швидкість роботи вашого сайту.

en: Performing system maintenance
uk: Виконання обслуговування системи

en: Configuring basic site settings
uk: Конфігурування основних налаштувань сайту

en: The System module also handles basic configuration options for your site, including <a href="@date-time-settings">Date and time settings</a>, <a href="@file-system">File system settings</a>, <a href="@clean-url">Clean URL support</a>, <a href="@site-info">Site name and other information</a>, and a <a href="@maintenance-mode">Maintenance mode</a> for taking your site temporarily offline.
uk: Модуль Система (System) також виконує основні налаштування сайту, куди входить <a href="@date-time-settings">Налаштування дати і часу</a>, <a href="@file-system">Налаштування файлової системи</a>, <a href="@clean-url">Підтримка чистих URL</a>, <a href="@site-info">Назва сайту та інша інформація</a>, а також <a href="@maintenance-mode">Режим обслуговування</a>, що тимчасово переводить сайт в автономний режим роботи.

en: Configuring actions
uk: Налаштовування дій.

en: Actions are individual tasks that the system can do, such as unpublishing a piece of content or banning a user. Modules, such as the <a href="@trigger-help">Trigger module</a>, can fire these actions when certain system events happen; for example, when a new post is added or when a user logs in. Modules may also provide additional actions. Visit the <a href="@actions">Actions page</a> to configure actions.
uk: Дії — це окремі завдання, що може виконати система, як-от зняття з публікації певного матеріалу або блокування користувача. Модулі, на кшталт  <a href="@trigger-help">модуля Тригер</a>, можуть запускати ці дії, коли відбуваються певні системні події; наприклад, коли додано нову публікацію або входить користувач. Модулі також можуть створювати додаткові дії. Для налаштовування дій відвідайте сторінку <a href="@actions">Дії</a>.

en: Set and configure the default theme for your website.  Alternative <a href="@themes">themes</a> are available.
uk: Вибір  та налаштовування активної теми оформлення веб-сайту. Також доступні альтернативні <a href="@themes">теми</a>.

en: Download additional <a href="@modules">contributed modules</a> to extend Drupal's functionality.
uk: Завантажуйте додаткові <a href="@modules">внесені модулі</a> для розширення функціональності Drupal.

en: Regularly review and install <a href="@updates">available updates</a> to maintain a secure and current site. Always run the <a href="@update-php">update script</a> each time a module is updated.
uk: Щоб сайт залишався в безпечному і оновленому стані, регулярно переглядайте і встановлюйте <a href="@updates">наявні оновлення</a>.  Після кожного оновлення модуля завжди виконуйте <a href="@update-php">сценарій оновлення</a>.

en: Regularly review <a href="@updates">available updates</a> to maintain a secure and current site. Always run the <a href="@update-php">update script</a> each time a module is updated.
uk: Щоб сайт залишався в безпечному і оновленому стані, регулярно переглядайте <a href="@updates">наявні оновлення</a>.  Після кожного оновлення модуля завжди виконуйте <a href="@update-php">сценарій оновлення</a>.

en: Regularly review available updates to maintain a secure and current site. Always run the <a href="@update-php">update script</a> each time a module is updated. Enable the Update manager module to update and install modules and themes.
uk: Щоб сайт залишався в безпечному і оновлення стані, регулярно переглядайте і встановлюйте наявні оновлення.  Після кожного оновлення модуля завжди виконуйте <a href="@update-php">сценарій оновлення</a>.  Щоб оновлювати і встановлювати модулі та теми, увімкніть Менеджер оновлення.

en: If you are upgrading to a newer version of Drupal or upgrading contributed modules or themes, you may need to run the <a href="@update-php">update script</a>.
uk: Якщо ви оновлюєте до нової версії Друпал, внесені модулі або теми, то необхідно здійснити запуск <a href="@update-php">сценарій оновлення</a>.

en: There are two types of actions: simple and advanced. Simple actions do not require any additional configuration, and are listed here automatically. Advanced actions need to be created and configured before they can be used, because they have options that need to be specified; for example, sending an e-mail to a specified address, or unpublishing content containing certain words. To create an advanced action, select the action from the drop-down list in the advanced action section below and click the <em>Create</em> button.
uk: Є два типи дій: прості і розширені. Прості дії не потребують додаткових налаштувань, і перелічені тут автоматично. Розширені дії перш ніж використовувати потрібно створити і налаштувати, оскільки вони містять параметри, які необхідно вказати; наприклад, надсилання електронної пошти на вказану адресу, чи для зняття з публікації матеріалу, що містить певні слова. Щоб створити розширену дію, оберіть її з спадного списку у розділі розширених дій і клацніть на кнопці <em>Створити</em>.

en: An advanced action offers additional configuration options which may be filled out below. Changing the <em>Description</em> field is recommended, in order to better identify the precise action taking place. This description will be displayed in modules such as the Trigger module when assigning actions to system events, so it is best if it is as descriptive as possible (for example, "Send e-mail to Moderation Team" rather than simply "Send e-mail").
uk: Розширені дії пропонують додаткові налаштування, які вводяться нижче. Щоб краще і точніше ідентифікувати виконувану дію рекомендується змінити поле <em>Опис</em>. Цей опис буде відображуватись у таки модулях, як Тригер, під час призначення дії до системних подій, тому краще давати якомога докладні описи (наприклад,  "Надіслати повідомлення команді модерації" краще, ніж просте "Надіслати повідомлення").

en: Administer modules
uk: Адміністрування модулів

en: Administer site configuration
uk: Адміністрування конфігурації сайту

en: Administer themes
uk: Адміністрування тем

en: Administer actions
uk: Адміністрування дій

en: Use the administration pages and help
uk: Використання адміністративних сторінок та довідки

en: Use the site in maintenance mode
uk: Використання сайту в режимі обслуговування

en: View site reports
uk: Перегляд звітів сайту

en: Block IP addresses
uk: Блокувати IP адреси

en: Public files
uk: Загальнодоступні файли

en: Public local files served by the webserver.
uk: Загальнодоступні локальні файли обслуговуються веб-сервером.

en: Private local files served by Drupal.
uk: Приватні локальні файли обслуговуються Друпалом.

en: Temporary files
uk: Тимчасові файли

en: Temporary local files for upload and previews.
uk: Тимчасові локальні файли для відвантаження та попереднього перегляду.

en: Update modules
uk: Оновити модулі

en: Update themes
uk: Оновити теми

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
uk: Пароль не збережений в базі даних і може використовуватися тільки для встановлення з'єднання.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
uk: Буде створений зв'язок між вашим веб-сервером і комп'ютером, на якому розміщені файли веб-сервера. Найчастіше вони будуть знаходитися на одному комп'ютері, і значення "localhost" є правильним.

en: Configure your <a href="@user-edit">account time zone setting</a>.
uk: Налаштуйте <a href="@user-edit">часовий пояс</a> для вашого облікового запису.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
uk: Оберіть бажаний місцевий час і часовий пояс. Дати і час використовуватимуть цей часовий пояс по всьому сайту.

en: Your time zone setting will be automatically detected if possible. Confirm the selection and click save.
uk: Часовий пояс буде визначено автоматично, якщо це можливо. Підтвердіть вибір і збережіть.

en: System help
uk: Системна довідка

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
uk: Каталогу %directory не існує і не може бути створено.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
uk: Каталог %directory існує, але запис у нього неможливий і не може бути увімкнений.

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
uk: Електронна адреса, на яку має бути надіслане повідомлення АБО введіть [node:author:mail], [comment:author:mail], тощо, якщо необхідно надіслати листа авторові оригінального допису.

en: The message that should be sent. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
uk: Повідомлення, яке має бути надіслане. Для виведення даних, що змінюються при кожному надсиланні повідомлення можна додати наступні покажчики місця заповнення [node:title], [user:name], та [comment:body]. Не всі покажчики місця заповнення доступні в усіх контекстах.

en: The message to be displayed to the current user. You may include placeholders like [node:title], [user:name], and [comment:body] to represent data that will be different each time message is sent. Not all placeholders will be available in all contexts.
uk: Повідомлення, котре має показуватися поточному користувачеві. Для виведення даних, що змінюються при кожному надсиланні повідомлення, можна додати наступні покажчики місця заповнення: [node:title], [user:name], та [comment:body]. Не всі покажчики місця заповнення доступні в усіх контекстах.

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
uk: Працює на <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: AHAH callback
uk: AHAH зворотного виклику

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
uk: Адміністрування блоків, типів матеріалу, меню тощо.

en: Select and configure your theme
uk: Виберіть та налаштуйте тему

en: Enable theme
uk: Увімкнути тему

en: Disable theme
uk: Вимкнути тему

en: Set default theme
uk: Активувати тему

en: Configure default and theme specific settings.
uk: Увімкнення активної теми на налаштовування пов'язаних з темою налаштувань

en: IP address blocking
uk: Блокування IP адрес

en: Manage blocked IP addresses.
uk: Керування заблокованими IP адресами

en: Delete IP address
uk: Видалити IP-адресу

en: Media tools.
uk: Інструменти Медіа

en: Tools related to web services.
uk: Інструменти, пов'язані з веб-сервісами.

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
uk: Налаштовування опису сайту, кількості елементів в потоках і вигляду потоків (заголовки/анонси/повністю)

en: Development tools.
uk: Інструменти розробника.

en: Maintenance mode
uk: Режим обслуговування

en: Take the site offline for maintenance or bring it back online.
uk: Переведення сайту в автономний режимі для обслуговування та повернення його в робочий режим.

en: Logging and errors
uk: Журналювання та помилки

en: Settings for logging and alerts modules. Various modules can route Drupal's system events to different destinations, such as syslog, database, email, etc.
uk: Налаштування для журналювання та попереджень від модулів. Різноманітні модулі можуть спрямовувати системні події Drupal в різноманітні місця, такі як системний журналу, база даних, електронна пошта тощо.

en: Regional and language
uk: Мова і регіональні стандарти

en: Regional settings, localization and translation.
uk: Регіональні стандарти, локалізації та переклади.

en: Settings for the site's default time zone and country.
uk: Налаштування для базового часового поясу і країни сайту.

en: Configure display formats for date and time.
uk: Налаштовування форматів відображення дати і часу.

en: Add new date type.
uk: Додати новий тип дати.

en: Delete date type
uk: Видалити тип дати

en: Allow users to delete a configured date type.
uk: Дозволити користувачам видаляти налаштований тип дати.

en: Configure display format strings for date and time.
uk: Налаштовування формату відображення рядка для дати і часу.

en: Edit date format
uk: Редагувати формат дати

en: Allow users to edit a configured date format.
uk: Дозволити користувачам редагувати налаштований формат дати.

en: Search and metadata
uk: Пошук та метадані

en: Local site search, metadata and SEO.
uk: Локальний пошук на сайті, метадані та SEO.

en: General system related configuration.
uk: Загальносистемні налаштування

en: Tools that enhance the user interface.
uk: Інструменти, які розширюють інтерфейс користувача.

en: Content workflow, editorial workflow tools.
uk: Матеріал робочого процесу, редакційний робочий інструмент.

en: Content authoring
uk: Створення матеріалів

en: Settings related to formatting and authoring content.
uk: Налаштування, пов'язані з форматуванням та створенням матеріалу.

en: The host !host is no longer blocked because it is not a valid IP address.
uk: Хост !host більше не блокується оскільки ця IP адреса не неприпустимою.

en: Inserted into {role_permission} the permissions for role ID !id
uk: Додати в роль {role_permission} повноваження для ролі ID !id

en: Aggressive caching was disabled and replaced with normal caching. Read the page caching section in default.settings.php for more information on how to enable similar functionality.
uk: Агресивне кешування вимкнено і замінено нормальним кешуванням. Додаткову інформацію про те, як увімкнути схожу функціональність прочитайте в розділі page caching файла default.settings.php.

en: more information
uk: більше інформації

en: The phpinfo() function has been disabled for security reasons. To see your server's phpinfo() information, change your PHP settings or contact your server administrator. For more information, <a href="@phpinfo">Enabling and disabling phpinfo()</a> handbook page.
uk: Функцію phpinfo() було вимкнено з міркувань безпеки. Щоб переглянути phpinfo() інформацію сервера, змініть налаштування PHP або зв'яжіться з адміністратором сервера. Додаткова інформація на сторінці довідника  <a href="@phpinfo">Увімкнення і вимкнення phpinfo()</a>.

en: To run cron from outside the site, go to <a href="!cron">!cron</a>
uk: Щоб запустити крон ззовні сайту, використайте наступне посилання: <a href="!cron">!cron</a>

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
uk: Помилка автоматичної спроби створення цього каталогу, можливо через проблеми з правами. Щоб продовжити встановлення, необхідно або створити цей каталог та змінити права доступу вручну, або впевнитись, що інсталятор має відповідні права на його створення. Додаткова інформація в файлі INSTALL.txt або у <a href="@handbook_url">онлайновому довіднику</a>.

en: Your configuration has been saved.
uk: Конфігурацію  збережено.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
uk: Словники відсутні. <a href="@link">Додати словник</a>.

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
uk: Терміни відсутні. <a href="@link">Додати термін</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
uk: Наразі матеріали класифіковані цим терміном відсутні.

en: Tokens related to taxonomy terms.
uk: Замінники пов'язані з термінами таксономії.

en: Tokens related to taxonomy vocabularies.
uk: Замінники пов'язані зі словниками таксономії.

en: The Taxonomy module allows you to classify the content of your website. To classify content, you define <em>vocabularies</em> that contain related <em>terms</em>, and then assign the vocabularies to content types. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@taxonomy">Taxonomy module</a>.
uk: Модуль Таксономія (Taxonomy) надає можливість класифікувати матеріали сайту. Для класифікації матеріалів необхідно визначити  <em>словники</em>, що містять пов'язані <em>терміни</em>, а потім призначити словники певним типам матеріалу. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@taxonomy">модуль Таксономія (Taxonomy)</a>.

en: Creating vocabularies
uk: Створення словників

en: Users with sufficient <a href="@perm">permissions</a> can create <em>vocabularies</em> and <em>terms</em> through the <a href="@taxo">Taxonomy page</a>. The page listing the terms provides a drag-and-drop interface for controlling the order of the terms and sub-terms within a vocabulary, in a hierarchical fashion. A <em>controlled vocabulary</em> classifying music by genre with terms and sub-terms could look as follows:
uk: Користувачі з відповідними <a href="@perm">повноваженнями</a> можуть створювати <em>словники</em> та  <em>терміни</em> на сторінці <a href="@taxo">Таксономія</a>. На сторінці з переліком термінів для керування послідовністю розташуванням термінів та підтермінів у словнику в ієрархічному вигляді застосовується інтерфейс пересування. Наприклад, словник нормативної лексики, що класифікує музику за жанрами в термінах та підтермінах виглядатиме наступними чином:

en: <em>vocabulary</em>: Music
uk: <em>словник</em>: Музика

en: <em>term</em>: Jazz
uk: <em>термін:</em> Джаз

en: <em>sub-term</em>: Swing
uk: <em>підтермін</em>: Свінґ

en: <em>sub-term</em>: Fusion
uk: <em>підтермін</em>: Ф'южн

en: <em>term</em>: Rock
uk: <em>термін:</em> Рок

en: <em>sub-term</em>: Country rock
uk: <em>підтермін</em>: Кантрі-рок

en: <em>sub-term</em>: Hard rock
uk: <em>підтермін</em>: Хард-рок

en: You can assign a sub-term to multiple parent terms. For example, <em>fusion</em> can be assigned to both <em>rock</em> and <em>jazz</em>.
uk: Можна призначити підтермін кільком батьківським термінам. Наприклад, <em>ф'южн</em> можна призначити як до  <em>року</em> так і до <em>джазу</em>.

en: Terms in a <em>free-tagging vocabulary</em> can be built gradually as you create or edit content. This is often done used for blogs or photo management applications.
uk: Терміни у <em>словнику вільного теґування</em> може бути побудований поступово при створенні чи редагуванні матеріалу. Це часто використовується у блоґах або застосунках з керування зображеннями.

en: Assigning vocabularies to content types
uk: Призначення словників типам матеріалів

en: Before you can use a new vocabulary to classify your content, a new Taxonomy term field must be added to a <a href="@ctedit">content type</a> on its <em>manage fields</em> page. When adding a taxonomy field, you choose a <em>widget</em> to use to enter the taxonomy information on the content editing page: a select list, checkboxes, radio buttons, or an auto-complete field (to build a free-tagging vocabulary). After choosing the field type and widget, on the subsequent <em>field settings</em> page you can choose the desired vocabulary, whether one or multiple terms can be chosen from the vocabulary, and other settings. The same vocabulary can be added to multiple content types, by using the "Add existing field" section on the manage fields page.
uk: Перш ніж створювати новий словник для класифікації матеріалу, необхідно до <a href="@ctedit">типу матеріалу</a> на його сторінці <em>керувати полями</em> додати нове Поле терміна таксономії. При додаванні поля таксономії, необхідно обрати <em>віджет</em>, застосовуваний для вводу таксономічної інформації на сторінці редагування матеріалу: список вибору, прапорці, радіо-кнопки або автодоповнюване поле (для побудови словника вільного теґування). Після обрання типу поля та віджету, на наступній сторінці <em>налаштування поля</em> можна обрати бажаний словник, кількість термінів, що можна обирати в словнику, та налаштувати решту параметрів. Один і той самий словник можна додати в декілька типів матеріалу використавши розділ  "Додати існуюче поле" на сторінці керування полями.

en: Classifying content
uk: Класифікація матеріалів

en: After the vocabulary is assigned to the content type, you can start classifying content. The field with terms will appear on the content editing screen when you edit or <a href="@addnode">add new content</a>.
uk: Після призначення словника до типу матеріала, можна почати класифікацію матеріалів. Поле з термінами з'явиться на сторінці редагування матеріалу під час редагування або <a href="@addnode">додавання нового матеріалу</a>.

en: Viewing listings and RSS feeds by term
uk: Перегляд списків та RSS потоків відсортованих за терміном

en: Each taxonomy term automatically provides a page listing content that has its classification, and a corresponding RSS feed. For example, if the taxonomy term <em>country rock</em> has the ID 123 (you can see this by looking at the URL when hovering on the linked term, which you can click to navigate to the listing page), then you will find this list at the path <em>taxonomy/term/123</em>. The RSS feed will use the path <em>taxonomy/term/123/feed</em> (the RSS icon for this term's listing will automatically display in your browser's address bar when viewing the listing page).
uk: Кожен термін таксономії автоматично отримує сторінку з переліком матеріалів, що мають його в якості класифікатора, та відповідний RSS-потік. Наприклад, якщо термін таксономії <em>кантрі-рок</em> має ідентифікатор 123 (його можна знайти в URL, при проведенні над посиланням терміна, на якому можна клацнути і переглянути сторінку з переліком), то цей перелік можна переглянути на сторінці <em>taxonomy/term/123</em>. RSS-потік використовуватиме шлях <em>taxonomy/term/123/feed</em> (іконка RSS для переліку, що відносяться до цього терміна, буде автоматично відображуватися в адресному рядку браузера при перегляді сторінки з переліком).

en: Extending Taxonomy module
uk: Розширення функціоналу модуля Таксономія

en: There are <a href="@taxcontrib">many contributed modules</a> that extend the behavior of the Taxonomy module for both display and organization of terms.
uk: Для розширення функціоналу модуля Таксономія щодо відображення та упорядкування термінів існує <a href="@taxcontrib">чимало внесених модулів</a>.

en: Taxonomy is for categorizing content. Terms are grouped into vocabularies. For example, a vocabulary called "Fruit" would contain the terms "Apple" and "Banana".
uk: Таксономія використовується для класифікації матеріалів. Терміни групуються в словники. Наприклад, словник з назвою "Фрукти" може містити терміни "Яблуко" та "Банан".

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
uk: Можна перевпорядкувати терміни в %capital_name переміщуючи їх мишею, і згрупувати терміни під батьківським терміном, рухаючи їх нижче і правіше батька.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
uk: %capital_name містить терміни, що згруповані під одним батьківським терміном. Можна пересортувати терміни в %capital_name переміщуючи їх мишею.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
uk: %capital_name містить терміни з кількома батььками. Інтерфейс переміщення мишею для термінів з кількома батьками не працює, але можна увімкнути переміщення мишею, якщо відредагувати терміни таким чином, щоб у них був лише один батько.

en: Administer vocabularies and terms
uk: Адміністрування словників та термінів

en: Edit terms in %vocabulary
uk: Редагування термінів у словнику %vocabulary

en: Delete terms from %vocabulary
uk: Видалення термінів зі словника %vocabulary

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: Term reference
uk: Посилання на термін

en: This field stores a reference to a taxonomy term.
uk: Це поле зберігає посилання на термін таксономії.

en: Autocomplete term widget (tagging)
uk: Віджет Автодоповнення терміна (тегування)

en: The vocabulary which supplies the options for this field.
uk: Словник, що надає варіанти для цього поля.

en: The Toolbar module displays links to top-level administration menu items and links from other modules at the top of the screen. For more information, see the online handbook entry for <a href="@toolbar">Toolbar module</a>.
uk: Модуль Панель інструментів (Toolbar) відображає у верхній частині екрану посилання на пункти адміністративного меню верхнього рівня і посилання від решти модулів . Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@toolbar">модуль Панель інструментів (Toolbar)</a>.

en: Displaying administrative links
uk: Показ адміністративних посилань

en: Use the administration toolbar
uk: Використання адміністративної панелі інструментів

en: Toggle drawer visibility
uk: Перемикання видимості шухляди

en: Provides a toolbar that shows the top-level administration menu items and links from other modules.
uk: Забезпечує панель інструментів, що відображує пункти адміністративного меню верхнього рівня та посилання від решти модулів.

en: The Tracker module displays the most recently added and updated content on your site, and allows you to follow new content created by each user. This module has no configuration options. For more information, see the online handbook entry for <a href="@tracker">Tracker module</a>.
uk: Модуль Відстежувач (Tracker) відображує останній доданий і оновлений матеріал на сайті і дозволяє відстежувати нові матеріали, додані користувачами. Цей модуль не має налаштувань. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@tracker">модуль Відстежувач (Tracker)</a>.

en: The Tracker module adds a new menu item to the Navigation menu, called <em>Recent content</em>. You can configure menu items via the <a href="@menus">Menus administration page</a>.
uk: Модуль Відстежувач (Tracker) додає в меню Навігація новий пункт меню під назвою <em>Останні матеріали</em>. Пункти меню можна налаштувати на адміністративній сторінці <a href="@menus">Меню</a>.

en: Tracking new and updated site content
uk: Відстеження нових та змінених матеріалів сайту

en: The <a href='@recent'>Recent content</a> page shows new and updated content in reverse chronological order, listing the content type, title, author's name, number of comments, and time of last update. Content is considered updated when changes occur in the text, or when new comments are added. The <em>My recent content</em> tab limits the list to the currently logged-in user.
uk: Сторінка <a href='@recent'>Останні матеріали</a> відображує нові та оновлені матеріали в оберненому хронологічному порядку, показуючи тип матеріалу, назву, ім'я автора, кількість коментарів і час останнього оновлення. Матеріал вважається оновленим, якщо відбувається зміна в тексті або додаються нові коментарі. Вкладка <em>Мої останні матеріали</em> обмежуються лише тим користувачем, що наразі увійшов.

en: Tracking user-specific content
uk: Відстеження матеріалів, пов'язаних з користувачем

en: To follow a specific user's new and updated content, select the <em>Track</em> tab from the user's profile page.
uk: Щоб простежити пов'язаний з користувачем новий або оновлений матеріал, оберіть вкладку <em>Відстежити</em> на сторінці профілю користувача.

en: All recent content
uk: Всі останні матеріали

en: My recent content
uk: Мої останні матеріали

en: Track content
uk: Відстеження матеріалів

en: Enables tracking of recent content for users.
uk: Дозволяє відстежувати останні матеріали користувачів.

en: The Content translation module allows content to be translated into different languages. Working with the <a href="@locale">Locale module</a> (which manages enabled languages and provides translation for the site interface), the Content translation module is key to creating and maintaining translated site content. For more information, see the online handbook entry for <a href="@translation">Content translation module</a>.
uk: Модуль Переклад вмісту (Content translation) надає можливість перекладання матеріалу на різні мови. Разом з модулем <a href="@locale">Локалізації (Locale)</a> (що керує увімкненням мов і забезпечує переклад інтерфейсу сайту), модуль Переклад вмісту є основним модулем для створення і збереження перекладених матеріалів сайту. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@tracker">модуль Переклад вмісту (Content translation)</a>.

en: Configuring content types for translation
uk: Налаштовування типів матеріалу для перекладу

en: To configure a particular content type for translation, visit the <a href="@content-types">Content types</a> page, and click the <em>edit</em> link for the content type. In the <em>Publishing options</em> section, select <em>Enabled, with translation</em> under <em>Multilingual support</em>.
uk: Для налаштовування певного типу матеріалу для перекладу, відвідайте сторінку <a href="@content-types">Типи матеріалів</a> і клацніть на посиланні <em>редагувати</em> біля цього типу матеріалу.  У розділі <em>Налаштування публікації</em> оберіть в блоці <em>Підтримка багатомовності</em> опцію <em>Увімкнено, з перекладом</em>.

en: Assigning a language to content
uk: Призначення мови до матеріалу

en: Use the <em>Language</em> drop down to select the appropriate language when creating or editing content.
uk: Щоб вибрати необхідну мову при створенні або редагуванні матеріалу, використовуйте спадний список <em>Мова</em>.

en: Translating content
uk: Переклад матеріалів

en: Users with the <em>translate content</em> permission can translate content, if the content type has been configured to allow translations. To translate content, select the <em>Translation</em> tab when viewing the content, select the language for which you wish to provide content, and then enter the content.
uk: Користувачі з повноваженням <em>перекладання матеріалів</em> можуть виконувати переклад матеріалу, якщо для нього було увімкнено переклади. Щоб перекласти матеріал, оберіть під час перегляду матеріалу вкладку <em>Переклад</em>, потім оберіть мову, на яку ви хочете перекласти матеріал, і введіть відповідний вміст.

en: Maintaining translations
uk: Підтримка актуальності перекладів

en: If editing content in one language requires that translated versions also be updated to reflect the change, use the <em>Flag translations as outdated</em> check box to mark the translations as outdated and in need of revision. Individual translations may also be marked for revision by selecting the <em>This translation needs to be updated</em> check box on the translation editing form.
uk: Якщо редагування матеріалу в одній з мов потребує внесення відповідних змін і в перекладену версію, то для позначення перекладу як застарілого і такого, що вимагає редагування чи перевірки, використовуйте прапорець <em>Позначити переклад як застарілий</em>. Окремі переклади також можуть бути позначені для редагування за допомгою прапорця <em>Даний переклад потребує оновлення</em> на сторінці редагування перекладу.

en: Translate content
uk: Переклад матеріалу

en: There is already a translation in this language.
uk: Для цієї мови вже є переклад.

en: Trigger: !description
uk: Тригер: !description

en: No actions available for this trigger. <a href="@link">Add action</a>.
uk: Для цього тригера відсутні дії. <a href="@link">Додати дію</a>.

en: Missing/undefined save action (%save_aid) for %aid action.
uk: Відсутня/невизначена дія збереження (%save_aid) для дії %aid.

en: The %label action has been appended, which is required to save the property change.
uk: Було додано дію %label, що вимагає збереження змін властивості.

en: The %label action was moved to save the property change.
uk: Дію %label було перенесено для збереження зміни властивості.

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
uk: Тригери - це події, що відбуваються на сайті: наприклад, додавання нового матеріалу або вхід на сайт користувача. Модуль Тригер пов'язує ці тригери з діями (функціональними завданнями), як-от зняття з публікації матеріалу, що містить певні ключові слова, або надсилання листа адміністраторові.  Сторінка <a href="@url">Налаштування дій</a> містить перелік існуючих дій і надає можливість створювати і налаштовувати розширені дії (дії, що вимагають налаштувань, на зазначення адреси електронної пошти або списку заборонених слів).

en: The Trigger module provides the ability to cause <em>actions</em> to run when certain <em>triggers</em> take place on your site. Triggers are events, such as new content being added to your site or a user logging in, and actions are tasks, such as unpublishing content or e-mailing an administrator. For more information, see the online handbook entry for <a href="@trigger">Trigger module</a>.
uk: Модуль Тригер (Trigger) забезпечує можливість запускати <em>дії</em>, коли на сайті спрацьовують певні  <em>тригери</em>. Тригери являють собою події на кшталт додавання нового матеріалу на сайт чи входу на сайт користувача, а дії  - це завдання, як-от зняття з публікації матеріалу або надсилання листа адміністраторові. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href="@trigger">модуль Тригер (Trigger)</a>.

en: Configuring triggers and actions
uk: Налаштовування тригерів та дій

en: The combination of actions and triggers can perform many useful tasks, such as e-mailing an administrator if a user account is deleted, or automatically unpublishing comments that contain certain words. To set up a trigger/action combination, first visit the <a href="@actions-page">Actions configuration page</a>, where you can either verify that the action you want is already listed, or create a new <em>advanced</em> action. You will need to set up an advanced action if there are configuration options in your trigger/action combination, such as specifying an e-mail address or a list of banned words. After configuring or verifying your action, visit the <a href="@triggers-page">Triggers configuration page</a> and choose the appropriate tab (Comment, Taxonomy, etc.), where you can assign the action to run when the trigger event occurs.
uk: Комбінація дій та тригерів може здійснити чимало корисних завдань, як-от надсилання листа адміністраторові при видаленні облікового запису користувача або автоматичне зняття з публікації коментаря, якщо там містяться певні слова. Щоб встановити тригер/дію, спочатку відвідайте сторінку <a href="@actions-page">Налаштовування дій</a>, де можна або перевірити дію, що вже існує в переліку, або створити нову <em>розширену</em> дію. Необхідність в розширених діях виникає тоді, коли існують деякі параметри налаштувань комбінації тригер/дія, як-от зазначення адреси електронної пошти або списку заборонених слів. Після налаштовування або перевірки дії, відвідайте сторінку <a href="@triggers-page">Налаштовування тригерів</a> і оберіть відповідну вкладку (Коментар, Таксономія тощо), де можна призначити запуск цих дій, коли стануться певні події.

en: When either saving new content or updating existing content
uk: В момент або збереження нового матеріалу або оновлення наявного

en: After saving updated content
uk: Після збереження оновленого матеріалу

en: When either saving a new comment or updating an existing comment
uk: В момент або збереження нового коментаря або оновлення наявного

en: After creating a new user account
uk: Після створення нового облікового запису користувача

en: After updating a user account
uk: Після оновлення облікового запису користувача

en: Configure when to execute actions.
uk: Налаштовування виконання дій.

en: Installing updates
uk: Встановлення оновлень

en: Preparing to update your site
uk: Підготовка до оновлення сайту

en: Installing %project
uk: Встановлення %project

en: Preparing to install
uk: Підготовка до встановлення

en: Error installing / updating
uk: Помилка встановлення / оновлення

en: Installed %project_name successfully
uk: %project_name успішно встановлено

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
uk: Успішне оновлення. Сайт виведено з режиму обслуговування.

en: Update was completed successfully.
uk: Оновлення успішно завершене.

en: Update failed! See the log below for more information.
uk: Помилка оновлення! Додаткову інформацію дивіться в нижченаведеному повідомленні журналу.

en: Update failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
uk: Помилка оновлення! Додаткову інформацію дивіться в нижченаведеному повідомленні журналу. Сайт все ще знаходиться в режимі обслуговування.

en: Installation was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
uk: Встановлення успішно завершене. Сайт виведено з режиму обслуговування.

en: Installation was completed successfully.
uk: Встановлення успішно завершене.

en: Installation failed! See the log below for more information.
uk: Помилка встановлення! Додаткову інформацію дивіться в нижченаведеному повідомленні журналу.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
uk: Помилка встановлення! Додаткову інформацію дивіться в нижченаведеному повідомленні журналу. Сайт все ще знаходиться в режимі обслуговування.

en: Failed to get available update data.
uk: Не вдалося отримати дані про доступні оновлення.

en: No available update data
uk: Дані про доступні оновлення відсутні

en: Checking available update data
uk: Перевірка даних про доступні оновлення

en: Trying to check available update data ...
uk: Спроба перевірити дані про доступні оновлення ...

en: Error checking available update data.
uk: Помилка перевірки даних про доступні оновлення.

en: Checking available update data ...
uk: Перевірка даних про доступні оновлення ...

en: Checked available update data for %title.
uk: Перевірено дані про доступні оновлення для %title.

en: Failed to check available update data for %title.
uk: Не вдалося перевірити дані про доступні оновлення для %title.

en: An error occurred trying to get available update data.
uk: Помилка при спробі отримання даних про доступні оновлення.

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
uk[0]: Перевірено інформацію про доступні оновлення для одного проекту.
uk[1]: Перевірено інформацію про доступні оновлення для @count проектів.
uk[2]: Перевірено інформацію про доступні оновлення для @count проектів.

en: Failed to get available update data for one project. | Failed to get available update data for @count projects.
uk[0]: Неможливо отримати дані про доступні оновлення для одного проекту.
uk[1]: Неможливо отримати дані про доступні оновлення для @count  проектів.
uk[2]: Неможливо отримати дані про доступні оновлення для @count  проектів.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
uk: Сталася помилка при отриманні інформації про оновлення. Спробуйте ще раз пізніше.

en: (Theme)
uk: (Тема)

en: (Release notes)
uk: (Інформація про випуск)

en: This update is a major version update which means that it may not be backwards compatible with your currently running version.  It is recommended that you read the release notes and proceed at your own risk.
uk: Це оновлення є основною версією і воно може бути зворотньо несумісним з вашою поточною версією. Рекомендовано перечитати інформацію про випуск і далі продовжувати на свій власний ризик.

en: (Security update)
uk: (Оновлення безпеки)

en: (Unsupported)
uk: (Непідтримуване)

en: All of your projects are up to date.
uk: Усі ваші проекти в актуальному стані.

en: Download these updates
uk: Завантажити ці оновлення

en: Manual updates required
uk: Необхідно оновлювати вручну

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
uk: Оновлення ядра Drupal наразі не підтримуються.

en: You must select at least one project to update.
uk: Потрібно вибрати принаймні один проект для оновлення.

en: Downloading updates
uk: Завантаження оновлень

en: Preparing to download selected updates
uk: Підготовка до завантаження вибраних оновлень

en: Downloading updates failed:
uk: Не вдалося завантажити оновлення:

en: Updates downloaded successfully.
uk: Оновлення успішно завантажені.

en: Fatal error trying to download.
uk: Критична помилка при спробі завантаження.

en: Back up your database and site before you continue. <a href="@backup_url">Learn how</a>.
uk: Зробіть резервну копію бази даних і сайту перед продовженням. <a href="@backup_url">Дізнайтесь як</a>.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
uk: Виконуйте оновлення сайту в режимі обслуговування (дуже рекомендується)

en: Install from a URL
uk: Встановлення з URL-адреси

en: For example: %url
uk: Наприклад: %url

en: Upload a module or theme archive to install
uk: Відвантаження архіву модуля або теми для їх встановлення

en: For example: %filename from your local computer
uk: Наприклад: %filename з локального комп'ютера

en: You must either provide a URL or upload an archive file to install.
uk: Для встановлення необхідно ввести URL-адресу або відвантажити архівований файл.

en: The provided URL is invalid.
uk: Надана URL-адреса є хибною.

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
uk: Неможливо отримати проект Drupal з %url.

en: Provided archive contains no files.
uk: Цей архів не містить файлів.

en: Unable to determine %project name.
uk: Неможливо визначити назву %project.

en: %project is already installed.
uk: %project вже встановлений.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
uk: Неможливо розархівувати %file, неправильний архів.

en: Downloading %project
uk: Завантаження %project

en: Failed to download %project from %url
uk: Не вдалося завантажити %project з %url

en: Includes:
uk: Містить:

en: Enabled: %includes
uk: Увімкнені: %includes

en: Disabled: %disabled
uk: Вимкнені: %disabled

en: Depends on: !basethemes
uk: Вимагає: !basethemes

en: Required by: %subthemes
uk: Потрібний для: %subthemes

en: The Update manager module periodically checks for new versions of your site's software (including contributed modules and themes), and alerts administrators to available updates. In order to provide update information, anonymous usage statistics are sent to Drupal.org. If desired, you may disable the Update manager module from the <a href='@modules'>Module administration page</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href='@update'>Update manager module</a>.
uk: Модуль Менеджер оновлень (Update manager) періодично перевіряє наявність нових версій ПЗ сайту (включно з наданими модулями і темами) і сповіщає адміністраторів про наявні оновлення. Для забезпечення інформації про оновлення на сайт Drupal.org надсилається анонімна інформацію про статистику використання. За бажанням модуль Менеджер оновлень (Update manager) можна вимкнути на адміністративній сторінці <a href='@modules'>Модулі</a>. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href='@update'>модуль Менеджер оновлень (Update manager)</a>.

en: The Update manager also allows administrators to update and install modules and themes through the administration interface.
uk: Менеджер оновлень також надає адміністраторам можливість оновлювати і встановлювати модулі та теми за допомогою адміністративного інтерфейсу.

en: Checking for available updates
uk: Перевірка доступних оновлень

en: A report of <a href="@update-report">available updates</a> will alert you when new releases are available for download. You may configure options for the frequency for checking updates (which are performed during <a href="@cron">cron</a> runs) and e-mail notifications at the <a href="@update-settings">Update manager settings</a>  page.
uk: Звіт про <a href="@update-report">Доступні оновлення</a> сповістить про доступні для завантаження нові версії. На сторінці <a href="@update-settings">Налаштування менеджера оновлень</a> можна налаштувати частоту перевірки оновлень (що виконуються під час запусків <a href="@cron">крону</a>) та сповіщення електронною поштою.

en: Performing updates through the user interface
uk: Виконання оновлень за допомогою інтерфейсу користувача

en: The Update manager module allows administrators to perform updates directly through the administration interface. At the top of the <a href="@modules_page">modules</a> and <a href="@themes_page">themes</a> pages you will see a link to update to new releases. This will direct you to the <a href="@update-page">update page</a> where you see a listing of all the missing updates and confirm which ones you want to upgrade. From there, you are prompted for your FTP/SSH password, which then transfers the files into your Drupal installation, overwriting your old files. More detailed instructions can be found in the <a href="@update">online handbook</a>.
uk: Модуль Менеджер оновлень надає адміністраторам можливість виконувати оновлення безпосередньо через адміністративний інтерфейс. У верхній частині сторінок <a href="@modules_page">Модулі</a> або <a href="@themes_page">Теми</a> знаходиться посилання на оновлення. Воно приводить прямо на сторінку <a href="@update-page">Оновлення</a>, де можна переглянути перелік усіх невстановлених оновлень і встановити ті, в яких вбачається необхідність.  Після цього буде запитаний пароль FTP/SSH, після чого файли будуть перенесені в інсталяцію Drupal з перезаписом старих файлів. Докладні інструкції дивіться в <a href="@update">онлайновому довіднику</a>.

en: Installing new modules and themes through the user interface
uk: Встановлення нових модулів та тем оформлення через інтерфейс користувача.

en: You can also install new modules and themes in the same fashion, through the <a href="@install">install page</a>, or by clicking the <em>Install new module/theme</em> link at the top of the <a href="@modules_page">modules</a> and <a href="@themes_page">themes</a> pages. In this case, you are prompted to provide either the URL to the download, or to upload a packaged release file from your local computer.
uk: В такий самий спосіб можна також і встановлювати нові модулі та теми оформлення - через <a href="@install">сторінку встановлення</a> або клацнувши на посиланні <em>Встановити новий модуль/тему</em> у верхній частині сторінок <a href="@modules_page">Модулі</a> або <a href="@themes_page">Теми</a>. В цьому випадку необхідно буде або надати URL-адресу для завантаження, або відвантажити пакет для встановлення з локального компьютера.

en: No update information available. <a href="@run_cron">Run cron</a> or <a href="@check_manually">check manually</a>.
uk: Інформація про оновлення відсутня. <a href="@run_cron">Запустіть крон</a> або <a href="@check_manually">перевірте вручну</a>.

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
uk: Автоматично встановити відсутні оновлення можна використовуючи Менеджер оновлень:

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, !url.
uk: Сайт наразі налаштовано на надсилання цих електронних листів за наявності будь-яких оновлень. Щоб сповіщати лише про оновлення з безпеки, !url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, !url.
uk: Сайт наразі налаштовано на надсилання цих електронних листів лише за наявності оновлень з безпеки. Щоб сповіщати про всі наявні оновлення, !url.

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or disabling is strongly recommended. See the project homepage for more details.
uk: Встановлена версія принаймні одного з модулів або тем більше не підтримується. Настійливо рекомендовано перейти на новішу версію або вимкнути. Деталі на домашній сторінці проекту.

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for Drupal.
uk: Проблема при перевірці <a href="@update-report">доступних оновлень</a> для Друпалу.

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for your modules or themes.
uk: Проблема з перевіркою <a href="@update-report">доступних оновлень</a> для ваших модулів та тем.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information and to install your missing updates.
uk: Переглянути додаткову інформацію та встановити потрібні оновлення можна на сторінці <a href="@available_updates">Доступні оновлення</a>.

en: Ready to update
uk: Готове до оновлення

en: Update manager
uk: Менеджер оновлень

en: Checks for available updates, and can securely install or update modules and themes via a web interface.
uk: Перевіряє наявні оновлення і безпечним способом встановлює чи оновлює модулі та теми через веб-інтерфейс.

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: This role will be automatically assigned new permissions whenever a module is enabled. Changing this setting will not affect existing permissions.
uk: Щойно модуль буде увімкнено, цій ролі буде автоматично призначене нове повноваження. Зміна цього налаштунку не вплине на існуючі повноваження.

en: Registration and cancellation
uk: Реєстрація та скасування

en: Who can register accounts?
uk: Хто може реєструвати облікові записи?

en: Administrators only
uk: Тільки адміністратори

en: Visitors, but administrator approval is required
uk: Відвідувачі, але адміністратор вимагає схвалення

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account.
uk: Вимагати підтвердження по електронній пошті при створенні відвідувачем облікового запису.

en: New users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With this setting disabled, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
uk: Від нових користувачів для входу на сайт вимагається підтвердити свою адресу електронної пошти та отримати згенерований системою пароль. Якщо цей параметр вимкнено, користувачі увійдуть на сайт одразу під час реєстрації і при цьому зможуть самостійно обрати пароль.

en: When cancelling a user account
uk: При скасуванні облікового запису користувача

en: Users with the %select-cancel-method or %administer-users <a href="@permissions-url">permissions</a> can override this default method.
uk: Користувачі з повноваженнями %select-cancel-method або %administer-users <a href="@permissions-url"></a> можуть перевизначити цей стандартний спосіб.

en: Select method for cancelling account
uk: Виберіть спосіб скасування облікового запису

en: Administer users
uk: Адміністрування користувачів

en: Personalization
uk: Персоналізація

en: Enable signatures.
uk: Дозволити підписи.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
uk: Каталог %directory не існує чи запис у нього неможливий.

en: Enable user pictures.
uk: Дозволити зображення користувача.

en: Picture directory
uk: Каталог зображень

en: Picture display style
uk: Стиль показу зображення

en: The style selected will be used on display, while the original image is retained. Styles may be configured in the <a href="!url">Image styles</a> administration area.
uk: Обраний стиль буде використаний на екрані, в той час як оригінальне зображення залишиться незмінним. Стилі можна зконфігурувати в  адміністративній області <a href="!url">Стилі зображень</a>.

en: Picture upload dimensions
uk: Розміри відвантаженого зображення

en: Picture upload file size
uk: Розмір файла відвантаженого зображення.

en: E-mails
uk: Електронні листи

en: Welcome (new user created by administrator)
uk: Привітання (новий користувач створений адміністратором)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
uk: Відредагуйте вітальні електронні листи до користувачів нових облікових записів, створених адміністратором.

en: Welcome (awaiting approval)
uk: Привітання (очікування схвалення)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
uk: Відредагуйте вітальні електронні листи до користувачів нових облікових записів, яким необхідне схвалення адміністрації.

en: Welcome (no approval required)
uk: Привітання (схвалення не потрібне)

en: Edit the welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
uk: Відредагуйте вітальні електронні листи до користувачів нових облікових записів, які не потребують схвалення адміністрації.

en: Password recovery
uk: Відновлення пароля

en: Edit the e-mail messages sent to users who request a new password.
uk: Відредагуйте електронні листи до користувачів, які зробили запит нового паролю.

en: Account activation
uk: Активація облікового запису

en: Enable and edit e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
uk: Увімкніть та відредагуйте електронні листи до користувачів при активації їх облікових записів (якщо адміністратор активує обліковий запис користувача, що зареєструвався, на сайті з вимогою схвалення облікових записів).

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
uk: Увімкніть та відредагуйте електронні листи до користувачів при блокуванні їх облікових записів.

en: Account cancellation confirmation
uk: Підтвердження скасування облікового запису

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
uk: Відредагуйте електронні листи до користувачів, коли вони намагаються скасувати власний обліковий запис.

en: Account canceled
uk: Скасування облікового запису

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are canceled.
uk: Увімкніть та відредагуйте електронні листи  до користувачів при скасуванні їх облікових записів.

en: Notify user when account is canceled.
uk: Сповістити користувача про скасування облікового запису.

en: The role name %name already exists. Choose another role name.
uk: Назва ролі %name вже використовується. Виберіть іншу назву ролі.

en: You are logged in as %user. <a href="!user_edit">Change your password.</a>
uk: Ви увійшли як %user. <a href="!user_edit">Змініть пароль.</a>

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. Please <a href="!logout">logout</a> and try using the link again.
uk: Інший користувач (%other_user) вже увійшов на сайт з цього компьютера, але ви намагалися використати одноразове посилання для користувача %resetting_user. Будь-ласка, <a href="!logout">виконайте вихід</a> та спробуйте перейти за посиланням ще раз.

en: The one-time login link you clicked is invalid.
uk: Одноразове посилання для входу, на яке ви натиснули, є недійсне.

en: You have just used your one-time login link. It is no longer necessary to use this link to log in. Please change your password.
uk: Ви щойно використали одноразове посилання на вхід. Використовувати це посилання повторно немає необхідності. Прохання змінити пароль.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
uk: <p>Це одноразове посилання на вхід для користувача %user_name і воно буде діяти до %expiration_date.</p><p>Натисніть на кнопку аби увійти на сайт і змініти пароль.</p>

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати одноразове посилання для входу котре або вже було використано, або вже недійсне. Будь-ласка, виконайте ще раз запит посилання на вхід з наведеної нижче форми.

en: When cancelling your account
uk: При скасуванні вашого облікового запису

en: When cancelling the account
uk: При скасуванні облікового запису

en: Require e-mail confirmation to cancel account.
uk: Вимагати підтвердження по електронній пошті при скасуванні облікового запису.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via e-mail.
uk: Якщо увімкнено, користувач повинен підтвердити скасування облікового запису через електронну пошту.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
uk: Якщо увімкнено, після скасування облікового запису користувач отримає сповіщення по електронній пошті .

en: Are you sure you want to cancel your account?
uk: Ви дійсно бажаєте скасувати Ваш обліковий запис?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
uk: Ви дійсно бажаєте скасувати обліковий запис %name?

en: Select the method to cancel the account above.
uk: Виберіть спосіб скасування облікового запису нижче.

en: A confirmation request to cancel your account has been sent to your e-mail address.
uk: Запит на підтвердження скасування облікового запису надіслано на вашу електронну скриньку.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will remain attributed to your user name.
uk: Ваш обліковий запис буде блоковано і ви більше не зможете увійти на сайт. Всі ваші матеріали продовжуватимуть належати вашому імені користувача.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
uk: Ваш обліковий запис буде заблоковано і ви більше не зможете увійти на сайт. Всі ваші матеріали будуть приховані від усіх, крім адміністраторів.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will be assigned to the %anonymous-name user.
uk: Ваш обліковий запис буде вилучено і вся інформація про нього видалена. Всі ваші матеріали будуть передані користувачеві %anonymous-name.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
uk: Ваш обліковий запис буде вилучено і вся інформація про нього видалена. Всі ваші матеріали також будуть видалені.

en: You have tried to use an account cancellation link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати посилання для скасування рахунку, час дії якого пройшов. Зробіть запит ще раз використовуючи форму нижче.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
uk: До %name %email надіслано запит скасування облікового запису.

en: Tokens related to individual user accounts.
uk: Замінники пов'язані з обліковими записами користувачів.

en: Tokens related to the currently logged in user.
uk: Замінники, пов'язані з користувачем, що зараз увійшов на сайт.

en: The User module allows users to register, log in, and log out. It also allows users with proper permissions to manage user roles (used to classify users) and permissions associated with those roles. For more information, see the online handbook entry for <a href="@user">User module</a>.
uk: Модуль Користувач (User) забезпечує користувачам можливість здійснювати на сайті реєстрацію, вхід та вихід з облікових записів. Він також дозволяє користувачам з відповідними повноваженнями керувати ролями користувачів (використовується для класифікації користувачів) і повноваженнями, які пов'язані з цими ролями. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@user">модуль Користувач (User)</a>.

en: Creating and managing users
uk: Створення користувачів і керування ними

en: The User module allows users with the appropriate <a href="@permissions">permissions</a> to create user accounts through the <a href="@people">People administration page</a>, where they can also assign users to one or more roles, and block or delete user accounts. If allowed, users without accounts (anonymous users) can create their own accounts on the <a href="@register">Create new account</a> page.
uk: Модуль Користувач (User) дозволяє користувачам з відповідними <a href="@permissions">повноваженнями</a> створювати облікові записи користувача на адміністративній сторінці <a href="@people">Люди</a>, де вони можуть призначати користувачам одну або декілька ролей, блокувати чи видаляти облікові записи користувачів. Якщо це дозволено, користувачі без облікових записів (анонімні користувачі) можуть створювати свої облікові записи на сторінці <a href="@register">Створення нового користувача</a>.

en: User roles and permissions
uk: Ролі та повноваження користувачів

en: <em>Roles</em> are used to group and classify users; each user can be assigned one or more roles. By default there are two roles: <em>anonymous user</em> (users that are not logged in) and <em>authenticated user</em> (users that are registered and logged in). Depending on choices you made when you installed Drupal, the installation process may have defined more roles, and you can create additional custom roles on the <a href="@roles">Roles page</a>. After creating roles, you can set permissions for each role on the <a href="@permissions_user">Permissions page</a>. Granting a permission allows users who have been assigned a particular role to perform an action on the site, such as viewing a particular type of content, editing or creating content, administering settings for a particular module, or using a particular function of the site (such as search).
uk: <em>Ролі</em> використовуються для групування та класифікування користувачів; кожному користувачеві можна надати одну або декілька ролей. Початково існує дві ролі: <em>анонімний користувач</em> (користувачі, що не увійшли на сайт) та <em>зареєстрований користувач</em> (користувачі, що зареєструвалися та увійшли на сайт). В залежності від параметрів, обраних під час встановлення Drupal, процес інсталяції міг визначити більше ролей. Також додаткові ролі можна створити на сторінці <a href="@roles">Ролі</a>.  На сторінці  <a href="@permissions_user">Повноваження</a> після створення ролей бажано встановити повноваження кожної ролі. Наділення повноваження надає користувачеві, що отримав певну роль, можливість виконувати на сайті деяку дію, як-от перегляд певного типу матеріалу, редагування або створення матеріалу, адміністрування налаштувань певного модуля або використання певної функції сайту (на кшталт пошуку).

en: The <a href="@accounts">Account settings page</a> allows you to manage settings for the displayed name of the anonymous user role, personal contact forms, user registration, and account cancellation. On this page you can also manage settings for account personalization (including signatures and user pictures), and adapt the text for the e-mail messages that are sent automatically during the user registration process.
uk: Сторінка <a href="@accounts">Налаштування облікового запису</a> надає можливість керувати параметрами відображення назви ролі анонімного користувача, персональних контактних форм, реєстрації користувача та скасування облікового запису. На цій сторінці також можна налаштувати персоналізацію облікового запису (включно з підписом та зображеннями користувача), і перекласти чи змінити тексти повідомлень електронною поштою, що автоматично надсилаються в процесі реєстрації користувача.

en: By default, Drupal comes with two user roles:
uk: Початково Друпал має дві ролі користувачів:

en: Anonymous user: this role is used for users that don't have a user account or that are not authenticated.
uk: Анонімний користувач: ця роль використовується для користувачів, що не мають облікового запису або не увійшли на сайт.

en: Authenticated user: this role is automatically granted to all logged in users.
uk: Авторизований користувач: ця роль автоматично надається усім користувачам, що виконали вхід на сайт.

en: This form lets administrators add, edit, and arrange fields for storing user data.
uk: Ця форма дозволяє адміністраторам додавати, редагувати і організувати поля для зберігання даних про користувачів.

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
uk: Ця форма дозволяє адміністраторам налаштовувати вигляд полів на сторінці перегляду профілю користувача.

en: User module timezone form element.
uk: Елемент форми часового поясу модуля Користувач.

en: User module history view element.
uk: Елемент перегляду історії модуля Користувач

en: Administer permissions
uk: Адміністрування повноважень

en: View user profiles
uk: Перегляд профілів користувачів

en: Change own username
uk: Зміна власного імені користувача

en: Cancel own user account
uk: Скасування власного облікового запису користувача

en: Note: content may be kept, unpublished, deleted or transferred to the %anonymous-name user depending on the configured <a href="@user-settings-url">user settings</a>.
uk: Примітка: матеріал може бути залишений, знятий з публікації, видалений чи переведений на користувача %anonymous-name залежно від <a href="@user-settings-url">налаштувань користувача</a>.

en: Select method for cancelling own account
uk: Вибір способу скасування власного рахунку

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, apostrophes, and underscores.
uk: Дозволено пробіли; не дозволено знаки пунктуації за винятком крапок, дефісів, апострофів і символів підкреслення.

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
uk: Занадто довгий підпис: він не має перевищувати %max символів.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
uk: Вибачте, занадто багато невдалих спроб увійти з вашої IP-адреси. Ця IP-адреса тимчасово заблокована. Спробуйте ще раз або виконайте <a href="@url">Запит нового паролю</a>.

en: Cancelling account
uk: Скасування облікового запису

en: Cancelling user account
uk: Скасування облікового запису користувача

en: %name has been disabled.
uk: %name було вимкнено.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
uk: Деталі облікового запису користувача [user:name] на сайті [site:name]

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:name] на сайті [site:name] (очікується підтвердження адміністратора)

en: [user:name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another e-mail containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Ваше прохання про реєстрацію облікового запису наразі очікує підтвердження. Після його підтвердження ви отримаєте ще одного електронного листа, що містить інформацію про те, як увійти на сайт, встановити пароль тощо.
    
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
uk: [user:name] прохає про реєстрацію облікового запису.
    
    [user:edit-url]

en: Replacement login information for [user:name] at [site:name]
uk: Інформація про заміну імені для користувача [user:name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:name] на сайті [site:name] (підтверджено)

en: Account details for [user:name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:name] на сайті [site:name] (заблоковано)

en: Account cancellation request for [user:name] at [site:name]
uk: Запит скасування облікового запису користувача [user:name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:name] на сайті [site:name] (скасовано)

en: Cancel the selected user accounts
uk: Скасування вибраних облікових записів користувачів

en: The user account %name cannot be cancelled.
uk: Обліковий запис користувача %name не може бути скасований.

en: When cancelling these accounts
uk: Коли скасовуються ці облікові записи

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
uk: Ви дійсно бажаєте скасувати облікові записи цих користувачів?

en: Cancel accounts
uk: Скасувати облікові записи

en: To make your password stronger:
uk: Щоб зробити пароль міцнішим:

en: Make it at least 6 characters
uk: Зробіть його довжиною принаймні у 6 символів

en: Add lowercase letters
uk: Додайте малі літери

en: Add uppercase letters
uk: Додайте великі літери

en: Add numbers
uk: Додайте цифри

en: Add punctuation
uk: Додайте знаки пунктуації

en: Make it different from your username
uk: Зробіть його відмінним від вашого імені користувача

en: Weak
uk: Слабкий

en: Fair
uk: Непоганий

en: Blocked user: %name %email.
uk: Заблоковано користувача: %name %email.

en: There is currently 1 user online. | There are currently @count users online.
uk[0]: Зараз на сайті один користувач.
uk[1]: Зараз на сайті @count користувачі.
uk[2]: Зараз на сайті @count користувачів.

en: Sorry, there has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>. | Sorry, there have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
uk[0]: Перепрошуємо, відбулося понад одна невдала спроба увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href="@url">запитайте новий пароль</a>.
uk[1]: Перепрошуємо, відбулося понад @count невдалі спроби увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href="@url">запитайте новий пароль</a>.
uk[2]: Перепрошуємо, відбулося понад @count невдалих спроб увійти в цей обліковий запис. Він тимчасово блокований. Спробуйте пізніше або <a href="@url">запитайте новий пароль</a>.

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Confirm account cancellation
uk: Підтвердити скасування облікового запису

en: User passwords rehashed to improve security
uk: Паролі користувачів перегешовано заради збільшення безпеки

en: Migrated user time zones
uk: Часові пояси користувачів перенесені

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Start with only a few modules enabled.
uk: Почати з кількома увімкнутими модулями.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
uk: Теґи використовуються для групування статей зі схожими темами в категорії.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.

en: Install with commonly used features pre-configured.
uk: Встановити з попередньо налаштованими найчастіше використовуваними опціями.

en: Content width
uk: Ширина по вмісту

en: Fluid width
uk: Плаваюча ширина

en: Fixed width
uk: Фіксована ширина

en: Specify whether the content will wrap to a fixed width or will fluidly expand to the width of the browser window.
uk: Вкажіть чи вміст сторінки буде переноситись на певній фіксованій ширині або його ширина буде залежати від ширини вікна браузера.

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
uk: Багатоколоночна тема, з змінними кольорами і перемиканням між фіксованою і нефіксованою розміткою

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
uk: Проста одно-колоночна, безтаблична, нефіксована тема з адміністративним інтерфейсом

en: This theme demonstrates Drupal's default HTML markup and CSS styles. To learn how to build your own theme and override Drupal's default code, see the <a href="http://drupal.org/theme-guide">Theming Guide</a>.
uk: Ця тема демонструє стандартну HTML-розмітку і CSS-стилі Друпалу. Для того щоб навчитись створювати власні теми і переписувати стандартний код Друпалу, перегляньте <a href="http://drupal.org/theme-guide">Керівництво з темізації</a>.

en: Contact forms
uk: Контактні форми

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Validate URL
uk: Перевірка URL

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
uk: Мітка цієї області, яка буде відображена лише адміністративно.

en: Exposed
uk: Розкритий

en: Displays Reorder
uk: Перевпорядкувати відображення

en: Remove this display
uk: Вилучити це відображення

en: Operator to use on all groups
uk: Оператор для використання в усіх групах

en: Either "group 0 AND group 1 AND group 2" or "group 0 OR group 1 OR group 2", etc
uk: Або "група 0 AND група 1 AND група 2" або "група 0 OR група 1 OR група 2", тощо

en: Remove group @group
uk: Вилучити групу @group

en: Default group
uk: Базова група

en: Group @group
uk: Група @group

en: Ungroupable filters
uk: Фільтри, що не групуються

en: Configure group settings for @type %item
uk: Вказати налаштування групи для @type %item

en: Basic exposed form
uk: Основна відкрита форма

en: Input required
uk: Необхідно введення

en: An exposed form that only renders a view if the form contains user input.
uk: Розкрита форма, яка відтворює вид лише тоді, колі отримає введення від користувача.

en: Display all items
uk: Показувати всі елементи

en: Display all items that this view might find
uk: Показувати всі елементи, що може знайти вид

en: Display a specified number of items
uk: Показувати зазначену кількість елементів

en: Display a limited number items that this view might find.
uk: Показувати обмежену кількість елементів, що може знайти вид.

en: Paged output, full pager
uk: Сторінкове виведення, повний навіґатор

en: Paged output, full Drupal style
uk: Сторінкове виведення, повний стиль Drupal

en: Paged output, mini pager
uk: Сторінкове виведення, міні-навіґатор.

en: Use the mini pager output.
uk: Використовувати виведення через сторінковий міні-навіґатор

en: The taxonomy vocabulary name
uk: Назва словника таксономії

en: Name (raw)
uk: Ім'я (необроблене)

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not utilize autocomplete.
uk: Користувач або ім'я автора. Цей фільтр не перевіряє, чи існує користувач і дозволяє частковий збіг. Автодоповнення не застосовується.

en: Provide markup text for the area.
uk: Введення в область розміченого тексту.

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: Change the machine name of this display.
uk: Зміна машинної назви цього відображення.

en: Change settings for this pager type.
uk: Зміна налаштувань цього типу сторінкового навіґатора.

en: Allow grouping and aggregation (calculation) of fields.
uk: Дозволити групування і збирання (підрахунок) полів.

en: Exposed form style
uk: Стиль розкритої форми

en: Select the kind of exposed filter to use.
uk: Вибір різновиду використовуваного розкритого фільтру

en: Exposed form settings for this exposed form style.
uk: Налаштування розкритої форми для цього стилю розкритої форми.

en: The machine name of this display
uk: Машинна назва цього відображення.

en: This is machine name of the display.
uk: Це машинна назва відображення.

en: If enabled, some fields may become unavailable. All fields that are selected for grouping will be collapsed to one record per distinct value. Other fields which are selected for aggregation will have the function run on them. For example, you can group nodes on title and count the number of nids in order to get a list of duplicate titles.
uk: Якщо увімкнено, деякі поля можуть стати недоступними. Всі поля, що позначені для групування будуть зібрані в один запис на кожне унікальне значення. Інші поля, котрі позначені для збирання будуть мати функцію, що можна виконати з ними. Наприклад, можна згрупувати матеріали за заголовком і підрахувати кількість ідентифікаторів матеріалів, щоб отримати список повторюваних заголовків.

en: <strong>Important!</strong> You have changed the display's machine name. Anything that attached to this display specifically, such as theming, may stop working until it is updated. To see theme suggestions for it, you need to save the view.
uk: <strong>Важливо!</strong> Змінено машинне ім'я відображення. Все, що пов'язане з цим відображення, як-от темізація, може припинити працювати, якщо не виконати оновлення. Переглянути пропозиції теми щодо цього можна після збереження виду.

en: Exposed Form
uk: Розкрита форма

en: Exposed form options
uk: Опції розкритої форми

en: Select which pager, if any, to use for this view
uk: Вкажіть, який сторінковий навіґатор (якщо їх декілька) буде використаний цим видом.

en: Pager options
uk: Опції сторінкового навіґатора

en: Display id should be unique.
uk: Ідентифікатор відображення має бути унікальним.

en: Text to display in the submit button of the exposed form.
uk: Текст, відображуваний на кнопці надсилання розкритої форми.

en: Include reset button
uk: Додати кнопку скидання

en: If checked the exposed form will provide a button to reset all the applied exposed filters
uk: Якщо позначено, на розкритій формі буде створено кнопку для скидання всіх застосованих розкритих фільтрів.

en: Reset button label
uk: Мітка кнопки скидання

en: Text to display in the reset button of the exposed form.
uk: Текст, відображуваний на кнопці скидання розкритої форми.

en: Exposed sorts label
uk: Мітка розкритого сортування

en: Text to display as the label of the exposed sort select box.
uk: Текст мітки списку вибору розкритого сортування.

en: Text to use when exposed sort is ordered ascending.
uk: Текст, застосовний, якщо розкрите сортування зростаюче.

en: Text to use when exposed sort is ordered descending.
uk: Текст, застосовний, якщо розкрите сортування спадаюче.

en: Text on demand
uk: Текст за запитом

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
uk: Кількість елементів, що пропускається. Наприклад, якщо в цьому полі введена 3, перші 3 елементи будуть пропущені і не відображуватимуться.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
uk: Загальна кількість сторінок. Щоб показувати всі сторінки, залиште порожнім.

en: Exposed options
uk: Розкриті параметри

en: Exposing this options allows users to define their values in a exposed form when view is displayed
uk: Розкриття цих опцій надає користувачам можливість визначати свої значення розкритих форм при відображенні виду.

en: Expose items per page
uk: Розкрити кількість елементів на сторінку

en: When checked, users can determine how many items per page show in a view
uk: Якщо позначено, користувачі можуть визначати, скільки елементів на сторінку відображується у виді.

en: Items per page label
uk: Мітка кількості елементів на сторінку

en: Label to use in the exposed items per page form element.
uk: Мітка, що використовується у елементі форми розкритої кількості елементів на сторінку.

en: Exposed items per page options
uk: Параметри розкритих елементів на сторінку

en: Expose Offset
uk: Розкрити зміщення

en: Offset label
uk: Мітка зміщення

en: Label to use in the exposed offset form element.
uk: Мітка, що використовується у елементі форми розкритого зміщення.

en: Offset must be an number greather or equal than 0.
uk: Зміщення мусить бути числом більшим або рівним 0.

en: Mini pager, @count item, skip @skip | Mini pager, @count items, skip @skip
uk[0]: Міні-навіґатор, @count елемент, пропущено @skip
uk[1]: Міні-навіґатор, @count елементи, пропущено @skip
uk[2]: Міні-навіґатор, @count елементів, пропущено @skip

en: Mini pager, @count item | Mini pager, @count items
uk[0]: Міні-навіґатор, @count елемент
uk[1]: Міні-навіґатор, @count елементи
uk[2]: Міні-навіґатор, @count елементів

en: All items, skip @skip
uk: Всі елементи, пропустити @skip

en: All items
uk: Всі елементи

en: @count item, skip @skip | @count items, skip @skip
uk[0]: @count елемент, пропущено @skip
uk[1]: @count елементи, пропущено @skip
uk[2]: @count елементів, пропущено @skip

en: @count item | @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: @count елементи
uk[2]: @count елементів

en: Group results together
uk: Групувати результати докупи

en: Authentication module
uk: Модуль автентифікації

en: Add
uk: Додати

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
uk: Неможливо завершити операцію. Критична помилка у @file, рядок @line: @message

en: no real context
uk: немає реального контексту

en: - Choose -
uk: - Оберіть -

en: Update and save
uk: Оновити та зберегти

en: The page has been updated and saved.
uk: Сторінку було оновлено і збережено.

en: There are currently no variants available and a page may not be added. Perhaps you need to install the Panels module to get a variant?
uk: Наразі варіанти відсутні і сторінку додати неможливо. Аби з’явились варіанти, напевно, необхідно встановити модуль Панелі (Panels).

en: To set this panel as your home page you must create a unique path name with no % placeholders in the path. The site home page is currently set to %homepage on the !siteinfo configuration form.
uk: Щоб встановити цю панель головною сторінкою необхідно створити унікальний шлях до цієї сторінки без % заповнювачів у ньому. Головною сторінкою у конфігураційній формі сайту !siteinfo наразі встановлено %homepage.

en: This page is currently set to be your site home page. This can be modified on the !siteinfo configuration form.
uk: Ця сторінка наразі встановлена головною сторінкою сайту. Це можна змінити у конфігураційній формі сайту !siteinfo.

en: That path is already in use. This system cannot override existing paths.
uk: Цей шлях вже використовується. Система не може перезаписувати існуючі шляхи.

en: Context exists
uk: Контекст існує

en: Control access by whether or not a context exists and contains data.
uk: Керування доступом залежно від того, чи існує контекст і чи містить він дані.

en: Check to see if the context exists (contains data) or does not exist (contains no data). For example, if a context is optional and the path does not contain an argument for that context, it will not exist.
uk: Перевірка того, чи контекст існує (містить дані) чи не існує (не містить дані). Наприклад, якщо контекст необов’язковий і шлях не містить аргументу для контексту, то він не існує.

en: Doesn't exist
uk: Не існує.

en: @identifier exists
uk: @identifier існує

en: @identifier does not exist
uk: @identifier не існує

en: String: comparison
uk: Рядок: порівняння

en: Control access by string match.
uk: Керування доступом на основі збігу рядків

en: Not equal to regular expression
uk: Не дорівнює регулярному виразові

en: If using a regular expression, you should enclose the pattern in slashes like so: <em>/foo/</em>. If you need to compare against slashes you can use another character to enclose the pattern, such as @. See <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">PHP regex documentation</a> for more.
uk: При використанні регулярних виразів, зразок необхідно обмежити похилими рисками "/", приклад: em>/foo/</em>. Якщо необхідно виконати порівняння з похилими рисками, зразок можна обмежити іншими символами, наприклад "@". Докладніше у <a href="http://www.php.net/manual/en/reference.pcre.pattern.syntax.php">документації PHP regex</a>

en: @identifier is "@value"
uk: @identifier дорівнює "@value"

en: @identifier is not "@value"
uk: @identifier не дорівнює "@value"

en: @identifier matches "@value"
uk: @identifier зібгається з "@value"

en: @identifier does not match "@value"
uk: @identifier не збігається "@value"

en: String: length
uk: Рядок: довжина

en: Control access by length of string context.
uk: Керування доступом на основі довжини рядка контексту.

en: Not equal to
uk: Не дорівнює

en: Length of string
uk: Довжина рядка

en: Access/visibility will be granted based on string context length.
uk: Доступ/видимість буде надаватись на основі довжини рядка контексту.

en: @identifier must be @comp @length characters
uk: @identifier має бути @comp @length символів

en: A context that contains token replacements from token.module.
uk: Контекст, що містить замінники з модуля Замінник (token.module).

en: Enter the context type
uk: Введіть тип контексту

en: Enter a user name
uk: Введіть ім’я користувача

en: Reset identifier to username
uk: Скидати ідентифікатор до користувача.

en: If checked, the identifier will be reset to the user name of the selected user.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до імені обраного користувача.

en: Invalid user selected.
uk: Обрано неприпустимого користувача.

en: You may use substitutions in this path.
uk: В цьому шлях можна використовувати підстановки.

en: Subdirectory where the sitemap data will be stored. This folder <strong>must not be shared</strong> with any other Drupal site or install using XML sitemap.
uk: Підкаталог, де будуть зберігатися дані мапи сайту. Ця папка <strong>не повинна бути спільною</strong> з іншими сайтами Друпал або встановлена модулем XML-мапа сайту.

en: Select which link types you would like to rebuild
uk: Оберіть типи посилань, які необхідно оновити.

en: If no link types are selected, the sitemap files will just be regenerated.
uk: Якщо жодного типу посилань не обрано, файли мапи сайту будуть просто створені повторно.

en: Now processing %entity @last_id (@progress of @count).
uk: Наразі оброблюється %entity @last_id (@progress з @count).

en: Administer XML sitemap settings.
uk: Адміністрування налаштування XML-мапи сайту

en: One or more problems were detected with your XML sitemap configuration: !messages
uk: З конфігурацією XML-мапи сайту виникла одна або декілька проблем: !messages

en: Check the <a href="@status-report">status report</a> for more information.
uk: Додаткова інформація на сторінці <a href="@status-report">звіт про стан</a>.

en: Menu title
uk: Заголовок меню

en: XML sitemap module element
uk: XML-мапа сайту - елемент модуля

en: Display $page array
uk: Показувати масив $page

en: Uninstalled and installed: %names.
uk: Видалено і встановлено: %names.

en: No variables.
uk: Змінні відсутні.

en: Access developer information
uk: Доступ до Інформації розробника

en: Switch users
uk: Перемикання користувачів

en: Details about a given menu item.
uk: Докладна інформація про наданий пункт меню.

en: Field info
uk: Інформація про поля

en: View fields information across the whole site.
uk: Перегляд інформації про поля усього сайту.

en: view own unpublished content
uk: перегляд власного неопублікованого вмісту

en: Invalid number of users.
uk: Хибна кількість користувачів.

en: Deleted %count nodes.
uk: Виконано видалення %count матеріалів.

en: Which roles should the users receive?
uk: Які ролі мають отримати користувачі?

en: Users always receive the <em>authenticated user</em> role.
uk: Користувачі мають завжди отримати роль <em>авторизований користувач</em>.

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Add statistics for each node (node_counter table).
uk: Додати статистики для кожного матеріалу (node_counter таблиця).

en: @bundle XML sitemap settings
uk: Налаштування XML-мапи сайту для @bundle

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
uk: <a href="@link-type">Тут</a> можна змінити базові налаштування XML-мапи сайту для цього @bundle.

en: In database
uk: У базі даних

en: A module by the name @name already exists on your site. Please choose a different name.
uk: Модуль з назвою @name вже існує на сайті. Будь ласка оберіть іншу назву.

en: Lowercase letters, numbers and underscores only
uk: Тільки літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення

en: The machine-readable name is already taken.
uk: Машинне ім'я вже зайняте

en: %name has been created.
uk: %name створено.

en: Box description
uk: Опис боксу

en: Box body
uk: Тіло боксу

en: Boxes
uk: Бокси

en: Government
uk: Урядова

en: Food
uk: Їжа

en: Set this context when viewing the site in the selected language.
uk: Задати цей контекст при перегляді сайту в обраній мові.

en: Set this context when viewing a node with the selected taxonomy terms.
uk: Задати цей контекст при перегляді матеріалу з обраними термінами таксономії.

en: Require all conditions
uk: Вимога всіх умов

en: If checked, all conditions must be met for this context to be active. Otherwise, the first condition that is met will activate this context.
uk: Якщо позначено, для активації цього контексту мають виконуватись усі умови. В іншому випадку, контекст активуватиме перша виконана умова.

en: Please reload the page to view this block.
uk: Аби переглянути цей блок, будь ласка, перезавантажте сторінку

en: Mouse delay
uk: Затримка миші

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
uk: Модуль Веб-форма (Webform) дозволяє приєднувати до матеріалів форми та анкети (опитування)

en: To add one, create a !types piece of content.
uk: Щоб додати, створіть хоча б один матеріал типу !types.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
uk: На жодному типі матеріалу веб-форма наразі не увімкнена.

en: To use Webform, please enable it on at least one content type on this page.
uk: Для використання Webform, будь ласка, увімкніть його, принаймі для одного типу матеріалу на цій сторінці.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
uk: На даній сторінці перелічено всі типи матеріалів сайту, до яких можна приєднати веб-форму.

en: Webform-enabled piece of content
uk: Матеріали, на яких дозволено веб-форми

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
uk: Відвідайте сторінку<a href="!url">Налаштування Веб-форми</a> та увімкніть веб-форму хоча б для одного типу матеріалу.

en: Optional: Enable Webform on multiple types by visiting the <a href="!url">Webform settings</a> page.
uk: Необов'язково: Увімкніть веб-форму на декількох типах відвідавши сторінку <a href="!url">Налаштування Веб-форми</a>.

en: <p>This module lets you create forms or questionnaires and define their content. Submissions from these forms are stored in the database and optionally also sent by e-mail to a predefined address.</p>
          <p>Here is how to create one:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Go to <a href="!create-content">Create content</a> and add a !types piece of content.</li>
            <li>After saving the new content, you will be redirected to the main field list of the form that will be created. Add the fields you would like on your form.</li>
            <li>Once finished adding fields, you may want to send e-mails to administrators or back to the user who filled out the form. Click on the <em>Emails</em> sub-tab underneath the <em>Webform</em> tab on the piece of content.</li>
            <li>Finally, visit the <em>Form settings</em> sub-tab under the <em>Webform</em> tab to configure remaining configurations options for your form.
              <ul>
              <li>Add a confirmation message and/or redirect URL that is to be displayed after successful submission.</li>
              <li>Set a submission limit.</li>
              <li>Determine which roles may submit the form.</li>
              <li>Advanced configuration options such as allowing drafts or show users a message indicating how they can edit their submissions.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Your form is now ready for viewing. After receiving submissions, you can check the results users have submitted by visiting the <em>Results</em> tab on the piece of content.</li>
          </ul>
          <p>Help on adding and configuring the components will be shown after you add your first component.</p>
uk: <p>Цей модуль дозволяє створити форми або опитувальники. Надіслана з цих форм інформація зберігається в базі даних і додатково може бути відправлена на визначену адресу електронної пошти.</p>
          <p>Порядок їх створення</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Перейдіть на <a href="!create-content">Створити матеріал</a> і додайте матеріал типу !types.</li>
            <li>Після збереження нового матеріалу, ви будете перенаправлені до основного переліку полів створюваної форми. Додайте необхідні поля до вашої форми.</li>
            <li>Після додавання полів, ви можете забажати надіслати електронні листи адміністраторам або відповідь користувачам, котрі заповнювали форму. Клацніть на підвкладці <em>Emails</em> вкладки <em>Веб-форма</em> на сторінці матеріалу.</li>
            <li>Нарешті, відвідайте підвкладку <em>Налаштування форми</em> вкладки <em>Веб-форма</em> і налаштуйте решту конфігураційних параметрів вашої форми.
              <ul>
              <li>Додайте повідомлення про підтвердження чи/або URL-адресу перенаправлення, що буде відображатися після вдалого надсилання інформації.</li>
              <li>Встановіть обмеження надсилань</li>
              <li>Визначіть, які ролі можуть заповнювати форму.</li>
              <li>Додаткові конфігураційні параметри, як створення чернеток, чи повідомлення користувачам інформації про редагування їх надсилання.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Ваша форма тепер готова до перегляду. Після отримання надсилань, ви можете перевірити надіслану користувачами інформацію відвідавши вкладку <em>Результати</em> на сторінці вмісту.</li>
          </ul>
          <p>Інформація про додавання та налаштування компонентів буде показана після додавання першого компонента.</p>

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
uk: Спеціальне текстове поле, що приймає адреси електронної пошти.

en: Allow users to upload files of configurable types.
uk: Дозволяє користувачам відвантажувати файли настроюваних типів.

en: Page break
uk: Розрив сторінки

en: Organize forms into multiple pages.
uk: Розбиває форми на в декілька сторінок.

en: Select options
uk: Вибір варіантів

en: Value of !component
uk: Значення !component

en: Value of "!component"
uk: Значення "!component"

en: Webform settings
uk: Налаштування Веб-форми

en: Edit e-mail settings
uk: Змінити параметри електронної пошти

en: Delete e-mail settings
uk: Видалення налаштувань електронної пошти

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
uk: Переконайтеся, що всі введені значення для цього поля є унікальними. Однакове значення не може бути використане двічі.

en: no upload
uk: не відвантажено

en: Other...
uk: Інший...

en: Allow "Other..." option
uk: Додати варіант "Інший..."

en: Check this option if you want to allow users to enter an option not on the list.
uk: Увімкніть цю опцію, якщо ви хочете, щоб користувачі могли внести свій варіант вибору в перелік.

en: Text for "Other..." option
uk: Текст для варіанту "Інший..."

en: If allowing other options, enter text to be used for other-enabling option.
uk: Якщо варіант "Інший..." дозволено, введіть текст, що буде використаний для цього варіанту.

en: Randomize options
uk: Випадкова послідовність варіантів

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
uk: Розташовувати варіанти у випадковій послідовності при відображенні їх у формі.

en: Maximum length of the textfield value.
uk: Максимальна довжина вмісту текстового поля.

en: Webform-enabled content types
uk: Типи вмісту з увімкненою веб-формою

en: Webform allows you to enable the webform components for any content type.  Choose the types on which you would like to associate webform components.
uk: Модуль Webform дозволяє додавати компоненти веб-форм до будь-якого типу вмісту. Виберіть типів, до яких би ви хотіли додати компоненти веб-форми.

en: E-mail address format
uk: Формат адреси електронної пошти

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
uk: Довгий формат: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;

en: Short format: name@example.com
uk: Короткий формат: name@example.com

en: Most servers support the "long" format which will allow for more friendly From addresses in e-mails sent. However many Windows-based servers are unable to send in the long format. Change this option if experiencing problems sending e-mails with Webform.
uk: Більшість серверів підтримують "довгий" формат, що відображає більш зрозумілу адресу відправника у надісланих листах. Однак, чимало серверів на основі Windows не підтримують відправлення довгого формату. Змініть цю опцію, якщо у виникли проблеми з надсиланнями пошти у модуля Веб-форма.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
uk: Наразі веб-форми на сайті відсутні. Створіть матеріал типу !types.

en: Include all components
uk: Додати всі компоненти

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
uk: Значення %value для поля %title вже один раз було надіслано . Ви, можливо, вже надсилали цю форму, тож вам потрібно вибрати інше значення.

en: Component value
uk: Значення компонента

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
uk: Наразі отримувачів пошти немає. Додайте отримувачів пошти нижче.

en: Form submissions will be e-mailed to this address. Any email, select, or hidden form element may be selected as the recipient address. Multiple e-mail addresses may be separated by commas.
uk: Надсилання форми будуть відправлені на цю електронну адресу. Адресою отримувача може бути обрано будь-який з наступних елементів форми: електронна пошта, список вибору або прихований елемент. Декілька електронних адрес вводити через кому.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
uk: Темою електронних листів може бути обрано будь-який з наступних елементів форми: текстове поле, список вибору або прихований елемент форми.

en: Any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
uk: Електронною адресою відправника може бути обрано будь-який з наступних елементів форми: електронна пошта, список вибору або прихований елемент форми.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the sender's name for e-mails.
uk: Іменем відправника електронних листів може бути обрано будь-який з наступних елементів форми: текстове поле, список вибору або прихований елемент форми.

en: No available components
uk: Доступні компоненти відсутні

en: An e-mail template can customize the display of e-mails.
uk: Через шаблон електронної пошти можна налаштувати вигляд електронного листа.

en: Included e-mail values
uk: Додані до електронного листа значення

en: Save e-mail settings
uk: Зберегти параметри електронної пошти

en: E-mail header details
uk: Деталі заголовку електронної пошти

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
uk: При додаванні нових власних електронних адрес, поле електронної адреси є обов'язковим.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
uk: Введена електронна адреса "@email" неправильна.

en: Email settings added.
uk: Налаштування електронної пошти додані.

en: Email settings updated.
uk: Налаштування електронної пошти змінено.

en: Delete e-mail settings?
uk: Видалити налаштування електронної пошти?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
uk: Це призведе до негайного видалення налаштувань електронної пошти на підставі компоненти @component.

en: This will immediately delete the e-mail settings sending to the @address address.
uk: Це призведе до негайного видалення налаштувань електронної пошти пов'язаних з адресою @address.

en: E-mail settings deleted.
uk: Налаштування електронної пошти видалено.

en: Confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
uk: URL для перенаправлення користувача після успішного надсилання.

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
uk: Обмеження кількості надсилань <em>на одного користувача</em>. Користувач ідентифікується за його іменем, якщо він увійшов на сайт, або за IP-адресою та Cookies, якщо він гість. Використання cookies можна модифікувати в загальних <a href="!url">Налаштуваннях Веб-форми</a>.

en: Submission access
uk: Доступ до надсилань

en: Show the notification about previous submissions.
uk: Показати повідомлення про попередні надсилання

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
uk: Показати повідомлення про попередні надсилання, якщо користувачі раніше вже надсилали цю форму.

en: The entered URL is not a valid address.
uk: Введена URL-адреса не є вірною

en: The form settings have been updated.
uk: Налаштування форми були оновлені.

en: Your submissions
uk: Ваші надсилання

en: @sid (draft)
uk: @sid (чернетка)

en: Select list options
uk: Варіанти списку вибору

en: Select list format
uk: Формат списку вибору

en: Separate
uk: Окремий

en: Submission Number
uk: Номер надсилання

en: Submission ID
uk: ID надсилання

en: Included export components
uk: Додані до експорту компоненти

en: The selected components will be included in the export.
uk: Оберіть компоненти, що будуть експортуватися.

en: Option A
uk: Варіант А

en: Option B
uk: Варіант В

en: Option C
uk: Варіант C

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
uk: Окремі варіанти більше підходять для побудови звітів, графіків і статистики в застосунках електронних таблиць.

en: My select list
uk: Мій список вибору

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
uk: Компактні варіанти більше підходять для імпорту даних в інші системи.

en: The submission ID of the submission.
uk: Ідентифікаційний номер надсилання.

en: Whether or not the submission is a draft.
uk: Чи є надсилання чернеткою.

en: The date this submission was submitted.
uk: Дата здійснення цього надсилання.

en: Remote address
uk: Віддалена адреса

en: The remote IP address of the user that submitted this submission.
uk: Віддалена IP-адреса користувача, що здійснив це надсилання.

en: Provide a simple link to view the submission.
uk: Пряме посилання на перегляд надсилання

en: Provide a simple link to edit the submission.
uk: Пряме посилання для редагування надсилання.

en: Provide a simple link to delete the submission.
uk: Пряме посилання на видалення надсилання.

en: Webform submission count
uk: Кількість надсилань веб-форм

en: The number of webform submissions on this node.
uk: Кількість надсилань веб-форм для даного матеріалу.

en: The number of webform submissions for this user.
uk: Кількість надсилань веб-форм від даного користувача.

en: Webform form body
uk: Зміст форми веб-форми

en: The Webform form body display for this node.
uk: Відображення вмісту форми веб-форми для даного матеріалу.

en: draft
uk: чернетка

en: Transfer
uk: Перенести

en: Museum
uk: Музей

en: @name form
uk: Форма @name

en: Box title
uk: Заголовок боксу

en: Last modification date format
uk: Формат дати останньої зміни

en: Enable developer mode to expose additional settings.
uk: Увімкнути режим розробника, аби відкрились додаткові налаштування.

en: You have exceeded the number of sitemap pages (@number).
uk: Перевищена кількість сторінок, що може містити мапа сайту (@number).

en: XML sitemap maximum file size
uk: Максимальний розмір файла XML-мапи сайту

en: You have exceeded the maximum sitemap file size of @size. If possible, decrease the number of links per sitemap page.
uk: Перевищено максимальний розмір файла мапи сайту @size. Якщо можливо, зменшіть кількість посилань на сторінку мапи сайту.

en: No custom links available.
uk: Власні посилання відсутні.

en: Enter one URL per line. The token [sitemap] will be replaced with the URL to your sitemap. For example: %example-before would become %example-after.
uk: Введіть по одній URL-адресі на рядок. Замінник [sitemap] буде замінений на URL-адресу мапи сайту. Наприклад, %example-before стане %example-after.

en: Invalid URL %url.
uk: Хибна URL-адреса %url.

en: Anonymous access to user profiles
uk: Анонімний доступ до профілів користувачів

en: Adds user profile links to the sitemap.
uk: Додає на мапу сайту посилання на профілі користувача.

en: Max height
uk: Максимальна висота

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
uk[0]: 1 очікуване оновлення (@number_applied встановлено @number_incompatible пропущено)
uk[1]: @count очікуваних оновлень (@number_applied встановлено @number_incompatible пропущено)
uk[2]: @count очікуваних оновлень (@number_applied встановлено @number_incompatible пропущено)

en: The Blog module allows registered users to maintain an online journal, or <em>blog</em>. Blogs are made up of individual <em>blog entries</em>. By default, the blog entries are displayed by creation time in descending order, with comments enabled, and are promoted to the site's front page. For more information, see the online handbook entry for <a href='@blog'>Blog module</a>.
uk: Модуль Блоґ (Blog) надає зареєстрованим користувачам можливість вести мережевий щоденник, тобто <em>блоґ</em>. Блоґи складаються з окремих <em>записів блоґу</em>. Початково записи блоґу відображуються за часом створенняи в порядку спадання, з увімкненими коментуванням та винесенням на головну сторінку сайту. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href='@blog'>модуль Блоґ</a>.

en: Author textfield
uk: Текстове поле автора

en: Subject textfield
uk: Текстове поле теми

en: A contact form with category %category already exists.
uk: Контактна форма з категорією %category вже існує.

en: Hello !recipient-name,
uk: Вітаємо, !recipient-name,

en: Attempt to create an instance of a field @field_name that doesn't exist or is currently inactive.
uk: Спроба створення екземпляру поля @field_name, що не існує або наразі неактивне.

en: Attempt to create an instance of field @field_name on bundle @bundle that already has an instance of that field.
uk: Спроба створення екземпляру поля @field_name у пакеті @bundle, де вже існує екземпляр цього поля.

en: Field API to add fields to entities like nodes and users.
uk: API поля для додавання полів до таких сутностей як матеріали та користувачі.

en: Overview of fields on all entity types.
uk: Огляд полів у всіх типах сутностей.

en: Configuring text formats
uk: Налаштовування текстових форматів

en: Configure text formats on the <a href="@formats">Text formats page</a>. <strong>Improper text format configuration is a security risk</strong>. To ensure security, untrusted users should only have access to text formats that restrict them to either plain text or a safe set of HTML tags, since certain HTML tags can allow embedding malicious links or scripts in text. More trusted registered users may be granted permission to use less restrictive text formats in order to create rich content.
uk: Налаштуйте текстові формати на сторінці <a href="@formats">Текстові формати</a>. <strong>Невірне налаштовування текстових форматів несе загрозу безпеці</strong>. Для забезпечення безпеки, ненадійні користувачі повинні мати доступ лише до таких текстових форматів, які дозволяють введення або неформатованого тексту, або безпечного набору тегів HTML, оскільки деякі теги HTML дозволяють вбудовувати в текст небезпечні посилання або сценарії. Більш довіреним зареєстрованим користувачам можна надати дозвіл використовувати менш обмежені текстові формати і створювати форматований вміст.

en: Users with access to more than one text format can use the <em>Text format</em> fieldset to choose between available text formats when creating or editing multi-line content. Administrators can define the text formats available to each user role, and control the order of formats listed in the <em>Text format</em> fieldset on the <a href="@text-formats">Text formats page</a>.
uk: Користувачі з доступом до більше ніж одного текстового формату для вибору між наявними текстовими форматами при створенні чи редагуванні багаторядкового тексту використовують набір полів <em>Текстовий формат</em>. Адміністратори можуть визначити текстові формати, доступні кожній ролі користувача і керувати послідовністю форматів перелічених у наборі полів <em>Текстовий формат</em> на сторінці <a href="@text-formats">Текстові формати</a>.

en: Text formats define the HTML tags, code, and other formatting that can be used when entering text. <strong>Improper text format configuration is a security risk</strong>. Learn more on the <a href="@filterhelp">Filter module help page</a>.
uk: Текстові формати визначають HTML-теґи, код та інші форматування, що можуть використовуватися при введенні тексту. <strong>Неправильна конфігурація текстового формату несе загрозу безпеці</strong>. Дізнайтеся більше на сторінці <a href="@filterhelp">Довідка модуля Фільтр (Filter)</a>.

en: Show more content
uk: Показати більше матеріалів

en: Collapse
uk: Згорнути

en: The testing framework requires the DOMDocument class to be available. Check the configure command at the <a href="@link-phpinfo">PHP info page</a>.
uk: Для тестового середовища необхідна наявність класу DOMDocument. Перевірте команду конфігурації на <a href="@link-phpinfo">інформаційній сторінці PHP</a>.

en: Error messages to display
uk: Показ повідомлень про помилки

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
uk: Рекомендовано не показувати жодних помилок, коли сайт працює на робочому сервері.

en: Cannot open %file_path
uk: Неможливо відкрити %file_path

en: Term name textfield
uk: Текстове поле назви терміна

en: Term description textarea
uk: Текстова область опису терміна

en: Password reset instructions will be mailed to %email. You must log out to use the password reset link in the e-mail.
uk: Інструкції по скиданню пароля будуть надіслані на %email. Щоб використати посилання для скидання паролю з листа, потрібно здійснити вихід з облікового запису.

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
uk: Введіть свій поточний пароль для зміни %mail або %pass. !request_new.

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
uk: Ваш поточний пароль втрачено або він неправильний; необхідно змінити %name.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
uk: Вітальне повідомлення з подальшими інструкціями відправлено електронною поштою новому користувачу <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Вітальне повідомлення з подальшими інструкціями відправлено на вашу електронну скриньку.

en: Configure user accounts.
uk: Налаштовування облікових записів користувачів.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
uk: Налаштовування стандартної поведінки користувачів, включно з вимогами реєстрації, електронними адресами, полями і зображеннями користувача.

en: The subject of the comment.
uk: Тема коментаря.

en: The currently logged in user.
uk: Користувач, що наразі увійшов на сайт.

en: The weight of the term, which is used for ordering terms during display.
uk: Вага терміна, що використовується для їх впорядкування під час відображення.

en: The parent terms of the taxonomy term.
uk: Батьківські терміни для цього терміна таксономії.

en: The roles of the user.
uk: Ролі користувача.

en: Theme switcher
uk: Перемикач шаблонів

en: Switch theme
uk: Перемикач тем

en: mark
uk: позначка

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Максимальна довжина генерованих синонімів. Рекомендована довжина: 100. Максимально можлива довжина @max. Докладніше дивіться <a href="@pathauto-help">Довідку про автосиноніми</a>

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
uk: Як діяти Автосиноніму при оновленні існуючого матеріалу, де вже існує синонім?

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
uk: Якщо в шаблоні містяться нестандартні символи (наприклад, кирилиця) чи має тоді модуль Автосинонім транслітерувати їх в абетку ASCII-96? Транслітерація виконується модулем Транслітерація (Transliteration).

en: Reduce strings to letters and numbers
uk: Зменшувати рядки до літер та чисел

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
uk: Слова, що вилучаються з URL-синонімів, відокремлені комами. Не застосовувати для видалення символів пунктуації.

en: Choose aliases to delete
uk: Оберіть синоніми, які необхідно видалити

en: All aliases
uk: Всі синоніми

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
uk: <strong>Увага:</strong> виконується без підтвердження. Впевніться, у ваших діях перш ніж натиснути кнопку "Видалити синоніми зараз!".<br /> Перед використанням цієї функції ви можете зробити резервну копію бази даних та/або таблиці url_alias.

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
uk: Ігнорування синоніму %alias через конфлікт шляху.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
uk: Ігнорування синоніму %alias через його збіг з внутрішнім шляхом.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
uk: Створено новий синонім %alias для %source, замінивши %old_alias.

en: Created new alias %alias for %source.
uk: Створено новий синонім %alias для %source

en: Maximum alias and component length
uk: Максимальна довжина синоніма і компоненту

en: Administer pathauto
uk: Адміністрування Pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
uk: Дозволяє користувачеві налаштовувати шаблони для автоматичних синонімів і масово видаляти URL-синоніми.

en: Notify of Path Changes
uk: Сповіщення про зміни шляхів

en: Determines whether or not users are notified.
uk: Визначає, чи сповіщати користувачів.

en: User blogs
uk: Блоґи користувачів

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
uk: Щоб переглянути цю форму, необхідно <a href="!login">увійти</a>.

en: The file description
uk: Опис файла

en: File sources
uk: Джерела файлів

en: Enabled sources
uk: Увімкнені джерела

en: Upload a file from your computer.
uk: Вивантажити файл з вашого комп’ютера

en: The file does not exist.
uk: Файл не існує

en: IMCE file browser
uk: Оглядач файлів IMCE

en: No file selected
uk: Файл не вибраний

en: The referenced file could not be used because the file does not exist in the database.
uk: Файл за посиланням не може бути використаний, оскільки цей файл відсутній в базі даних.

en: Remote URL textfield
uk: Текстове поле віддаленого URL

en: Remote URL
uk: Віддалений URL

en: Starting transfer...
uk: Початок перенесення…

en: [empty string]
uk: [порожній рядок]

en: Forum settings
uk: Налаштування форуму

en: Wysiwyg profiles
uk: Профілі Wysiwyg

en: Div container
uk: Контейнер Div

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Check spelling as you type
uk: Перевіряти правопис під час друку

en: Advanced list
uk: Розширений список

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
uk: Щоб призначити інший редактор до текстового формату, необхідно спочатку видалити існуючий, натиснувши "Видалити".

en: Update preview
uk: Оновити попередній перегляд

en: Invalid value
uk: Хибне значення

en: Add files
uk: Додати файли

en: Access all webform results
uk: Доступ до результатів всіх веб-форм

en: Access own webform results
uk: Доступ до результатів власних веб-форм

en: Edit all webform submissions
uk: Редагування усіх надсилань веб-форми

en: Delete all webform submissions
uk: Видалення усіх надсилань веб-форми

en: Access own webform submissions
uk: Доступ до власних надсилань веб-форми

en: Edit own webform submissions
uk: Редагування власних надсилань веб-форми

en: Delete own webform submissions
uk: Видалення власних надсилань веб-форми

en: Default: %value
uk: За замовчуванням: %value

en: Delete configuration profile
uk: Видалити конфігураційний профіль

en: The file has been renamed to %filename.
uk: Файл було перейменовано на %filename.

en: %filename has been uploaded.
uk: %filename було відвантажено.

en: %filename is in use by another application.
uk: %filename використовується іншим застосунком.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
uk: Файл %filename розміром %filesize, що може перевищити квоту вашого каталогу. Ви наразі використовуєте %size з %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
uk: Файл %filename розміром %filesize, що може перевищити вашу квоту користувача. Ви наразі використовуєте %size з %total_quota.

en: You do not have access to any configuration profile to use the file browser!
uk: Ви не маєте доступ до жодного конфігураційного профілю, який дозволяє використання оглядача файлів!

en: Directory %dirname is not accessible.
uk: Каталог %dirname недоступний.

en: Access to %directory was denied.
uk: Доступ до %directory був закритий.

en: You can not perform this operation.
uk: Ви не можете виконати цю операцію

en: In order to send a file to an external application, double click on the file row.
uk: Щоб передати файл у зовнішній застосунок здійсніть подвійне клацання на рядку файла.

en: Administer IMCE
uk: Адміністрування IMCE

en: For users who have <strong>multiple roles</strong>, the <strong>weight</strong> property will determine the assigned profile. Lighter roles that are placed upper will take the precedence. So, an administrator role should be placed over other roles by having a smaller weight, ie. -10.
uk: Для користувачів, які мають <strong>кілька ролей</strong>, призначений профіль буде визначати <strong>вага</strong>. Легші ролі, котрі розташовуються вище, будуть отримувати більшу перевагу. Отже, роль адміністратора має розміщуватися над рештою ролей і тому, оскільки отримуватиме найменшу вагу, тобто -10.

en: Define the upload quota per directory.
uk: Визначіть квоту відвантаження на один каталог.

en: This quota measures the size of all user uploaded files in the database and does not include FTP files. You can either use both quotations together or safely ignore this by setting the value to 0.
uk: Ця квота вимірює розмір усіх відвантажених користувачем файлів, що знаходяться у базі даних не враховуючи файли на FTP-сервері. Можна використовувати обидві квоти разом або нехтувати цим налаштування встановивши значення "0".

en: Specify the allowed file extensions for uploaded files. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
uk: Вкажіть дозволені розширення для відвантажених файлів. Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: You may create a list of thumbnail options that users can choose from.
    <ul>
      <li>Use alphanumeric characters as thumbnail names.</li>
      <li>Specify dimensions as <strong>WidthxHeight</strong>.</li>
      <li>Prefix and suffix are strings that are added to original file name to create the thumbnail name.</li>
      <li>An example thumbnail: Name = <strong>Small</strong>, Dimensions = <strong>80x80</strong>, Prefix = <strong>small_</strong></li>
    </ul>
    <p>Note that users will always be able to create these thumbnails on file upload no matter what the thumbnail permission is.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
uk: Ви можете створити налаштування для списку мініатюр, що можуть вибирати користувачі.
    <ul>
      <li>В назвах мініатюр використовувати буквоцифрові символи.</li>
      <li>Вказуйте розмір у форматі <strong>Ширина x Висота</strong>.</li>
      <li>Префікс та суфікс — це текстові рядки, що додаються до оригінального імені файла при створенні мініатюри.</li>
      <li>Приклад мініатюри: Назва = <strong>Small</strong>, Розмір = <strong>80x80</strong>, Префікс = <strong>small_</strong></li>
    </ul>
    <p>Зверніть увагу, що користувачі завжди матимуть змогу створювати мініатюри при відвантаженні незалежно від повноважень на них.</p>
    <p>Якщо потрібні ще поля, тоді заповніть їх усі і збережіть. На наступній сторінці з’явиться ще кілька полів.</p>

en: all languages
uk: всі мови

en: removed
uk: видалено

en: removed!
uk: видалено!

en: 1 user deleted | @count users deleted.
uk[0]: 1 користувач видалений.
uk[1]: @count користувачі видалено.
uk[2]: @count користувачів видалено.

en: %module module installed.
uk: Модуль %module встановлено.

en: Table %name already exists.
uk: Таблиця %name вже існує.

en: Cannot rename %table to %table_new: table %table doesn't exist.
uk: Неможливо перейменувати %table на %table_new: бо таблиця %table не існує.

en: Cannot rename %table to %table_new: table %table_new already exists.
uk: Неможливо перейменувати %table на %table_new, бо таблиця %table_new вже існує.

en: Cannot add field %table.%field: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати поле %table.%field, бо таблиця не існує.

en: Cannot add field %table.%field: field already exists.
uk: Неможливо додати поле %table.%field, бо воно вже існує.

en: Cannot set default value of field %table.%field: field doesn't exist.
uk: Неможливо встановити стандартне значення поля %table.%field, бо поле не існує.

en: Cannot remove default value of field %table.%field: field doesn't exist.
uk: Неможливо видалити стандартне значення поля %table.%field, бо поле не існує.

en: Cannot add primary key to table %table: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати первинний ключ у таблицю  %table, бо таблиця не існує.

en: Cannot add primary key to table %table: primary key already exists.
uk: Неможливо додати первинний ключ у таблицю  %table, бо первинний ключ вже існує.

en: Cannot add unique key %name to table %table: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати унікальний ключ %name у таблицю %table, бо таблиця не існує.

en: Cannot add unique key %name to table %table: unique key already exists.
uk: Неможливо додати унікальний ключ %name у таблицю %table, бо унікальний ключ вже існує.

en: Cannot add index %name to table %table: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати індекс %name у таблицю %table: таблиця не існує.

en: Cannot add index %name to table %table: index already exists.
uk: Неможливо додати індекс %name до таблиці %table: індекс вже існує.

en: Cannot change the definition of field %table.%name: field doesn't exist.
uk: Неможливо змінити визначення поля %table.%name: поле не існує.

en: Cannot rename field %table.%name to %name_new: target field already exists.
uk: Неможливо перейменувати поле %table.%name на %name_new: поле призначення вже існує.

en: Use this page to create a new custom block.
uk: Ця сторінка використовується для створення нового власного блока.

en: Number of recent blog posts to display
uk: Кількість показуваних останніх дописів у блозі

en: @node_type comment
uk: @node_type коментар

en: Edit comment %comment
uk: Редагувати коментар %comment

en: The Field UI module provides an administrative user interface (UI) for attaching and managing fields. Fields can be defined at the content-type level for content items and comments, at the vocabulary level for taxonomy terms, and at the site level for user accounts. Other modules may also enable fields to be defined for their data. Field types (text, image, number, etc.) are defined by modules, and collected and managed by the <a href="@field">Field module</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@field_ui" target="_blank">Field UI module</a>.
uk: Модуль Інтерфейс поля (Field UI) створює адміністративний інтерфейс користувача для додавання полів і керування ними. Поля можуть бути визначені у матеріалах і коментарях на рівні типів матеріалу, у термінах таксономії на рівні словників, у облікових записах користувачів на рівні сайту. Інші модулі також можуть дозволити додавання полів до своїх даних. Типи полів (текст, зображення, число тощо) визначаються іншими модулями, а збір даних і керування ними здійснюється модулем <a href="@field">Field</a>. Для додаткової інформації дивіться статтю онлайнового керівництва про <a href="@field_ui" target="_blank">модуль Інтерфейс поля (Field UI)</a>.

en: Planning fields
uk: Планування полів

en: What the field will be called
uk: Яка буде назва поля

en: A field has a <em>label</em> (the name displayed in the user interface) and a <em>machine name</em> (the name used internally). The label can be changed after you create the field, if needed, but the machine name cannot be changed after you have created the field.
uk: Кожне поле має <em>позначку</em> (назва відображувана в інтерфейсі користувача) та <em>машинну назву</em> (внутрішнє ім'я). Позначка за потреби може бути змінена після створення поля, а машинну назву після створення поля змінити вже неможливо.

en: What type of data the field will store
uk: Який тип даних зберігатиме поле

en: Each field can store one type of data (text, number, file, etc.). When you define a field, you choose a particular <em>field type</em>, which corresponds to the type of data you want to store. The field type cannot be changed after you have created the field.
uk: Кожне поле може містити лише один тип даних (текст, число, файл і т.д.). При додаванні поля, виберіть <em>тип поля</em>, що відповідає типу даних, які необхідно зберігати. Після створення поля змінити тип поля неможливо.

en: How the data will be input and displayed
uk: Яким чином будуть вводитися і відображатися дані

en: How many values the field will store
uk: Скільки значень зберігатиме поле

en: You can store one value, a specific maximum number of values, or an unlimited number of values in each field. For example, an employee identification number field might store a single number, whereas a phone number field might store multiple phone numbers. This setting can be changed after you have created the field, but if you reduce the maximum number of values, you may lose information.
uk: У кожному полі можна зберігати одне значення, певну максимальну кількість значень або нескінченну кількість значень. Наприклад, ідентифікатор працівника має містити лише одне числове значення, однак поле з номером телефону може зберігати кілька телефонних номерів. Цей параметр можливо змінити після створення поля. Проте, якщо максимальна кількість значень зменшуватиметься, можлива втрата інформації.

en: Reusing fields
uk: Повторне використання полів

en: Once you have defined a field, you can reuse it. For example, if you define a custom image field for one content type, and you need to have an image field with the same parameters on another content type, you can add the same field to the second content type, in the <em>Add existing field</em> area of the user interface. You could also add this field to a taxonomy vocabulary, comments, user accounts, etc.
uk: Якщо поле вже визначене, його можна використати повторно. Наприклад, якщо визначено власне поле зображеня для деякого типу матеріалів, і необхідно мати поле зображення з такими ж параметрами в іншому типі матеріалу, за допомогою текстової області <em>Додати існуюче поле</em> в інтерфейсі користувача можна додати це ж саме поле до іншого типу матеріалу. Також можна додати це поле до словника таксономії, коментарів, облікових записів тощо.

en: Some settings of a reused field are unique to each use of the field; others are shared across all places you use the field. For example, the label of a text field is unique to each use, while the setting for the number of values is shared.
uk: Деякі налаштування повторно використаних полів є унікальними для кожного застосування поля; решта - спільні для всіх місць, де застосовується поле. Наприклад, мітка текстового поля є унікальною для кожного застосування, в той час як параметр кількості значень є спільним.

en: There are two main reasons for reusing fields. First, reusing fields can save you time over defining new fields. Second, reusing fields also allows you to display, filter, group, and sort content together by field across content types. For example, the contributed Views module allows you to create lists and tables of content. So if you use the same field on multiple content types, you can create a View containing all of those content types together displaying that field, sorted by that field, and/or filtered by that field.
uk: Існують дві основних причини повторного використання полів. По-перше, повторне використання полів зберігає час при визначенні полів. По-друге, повторне використання полів також дозволяє відображати, фільтрувати, групувати та сортувати матеріали за полем серед усіх типів матеріалу. Наприклад, з внесеним модулем Види (Views) можна створювати списки та таблиці матеріалів. Тож якщо одне і те саме поле використовується у декількох типах матеріалу, можна створити Вид, що містить усі ці типи матеріалів разом з відображенням цього поля, сортуванням за цим полем та/або фільтрацією за цим полем.

en: Fields on content items
uk: Поля в матеріалах

en: Fields on content items are defined at the content-type level, on the <em>Manage fields</em> tab of the content type edit page (which you can reach from the <a href="@types">Content types page</a>). When you define a field for a content type, each content item of that type will have that field added to it. Some fields, such as the Title and Body, are provided for you when you create a content type, or are provided on content types created by your installation profile.
uk: Поля для матеріалів визначаються на рівні типів матеріалу, на вкладці <em>Керування полями</em>сторінки редагування типу матеріалу (на яку можна вийти через <a href="@types">Сторінку типів матеріалу</a>. Після визначення поля для типу матеріалу воно буде додано до кожного матеріалу цього типу. Деякі поля, як-от Заголовок та Вміст, додаються при створенні типу матеріалу, або вже додані до типів матеріалу, які створені профілем встановлення системи Drupal.

en: Fields on taxonomy terms
uk: Поля в термінах таксономії

en: Fields on taxonomy terms are defined at the taxonomy vocabulary level, on the <em>Manage fields</em> tab of the vocabulary edit page (which you can reach from the <a href="@taxonomy">Taxonomy page</a>). When you define a field for a vocabulary, each term in that vocabulary will have that field added to it. For example, you could define an image field for a vocabulary to store an icon with each term.
uk: Поля для термінів таксономії визначаються на рівні словників таксономії, на вкладці <em>Керувати полями</em> сторінки редагування словника (на яку можна вийти через <a href="@taxonomy">Сторінку таксономії</a>. Після визначення поля для словника  воно буде додано до кожного терміна в цьому словнику. Наприклад, у словнику можна визначити поле типу Зображення для збереження іконки кожного терміна.

en: Fields on user accounts
uk: Поля в облікових записах

en: Fields on user accounts are defined on a site-wide basis on the <a href="@fields">Manage fields tab</a> of the <a href="@accounts">Account settings</a> page. When you define a field for user accounts, each user account will have that field added to it. For example, you could add a long text field to allow users to include a biography.
uk: Поля в облікових записах користувачів визначаються на рівні сайту, на вкладці <em>Керування полями</em> сторінки <a href="@accounts">Налаштування облікового запису</a>.  Після визначення поля для облікових записів користувача  воно буде додано до кожного облікового запису. Наприклад, можна додати довге текстове поле, в яке користувачі будуть додавати свою біографію.

en: Fields on comments
uk: Поля в коментарях

en: Fields on comments are defined at the content-type level, on the <em>Comment fields</em> tab of the content type edit page (which you can reach from the <a href="@types">Content types page</a>). When you add a field for comments, each comment on a content item of that type will have that field added to it. For example, you could add a website field to the comments on forum posts, to allow forum commenters to add a link to their website.
uk: Поля в коментарях визначаються на рівні типів матеріалу, на вкладці <em>Поля коментарів</em>сторінки редагування типу матеріалу (на яку можна вийти через сторінку <a href="@types">Типи матеріалів</a>. Якщо додається поле до коментаря, воно буде додано до кожного коментаря в матеріалі цього типу.  Наприклад, до коментарів на форумі можна додати поле "Веб-сайт", куди дописувачі форуму зможуть вносити посилання на свій веб-сайт.

en: Administer text formats and filters
uk: Адміністрування текстових форматів і фільтрів

en: @type language detection
uk: @type: налаштування визначення мови

en: Strings in the uploaded file replace existing ones, new ones are added. The plural format is updated.
uk: Нові рядки додаються, рядки з імпортованого файла замінюють наявні. Форма множини оновлюється.

en: Existing strings and the plural format are kept, only new strings are added.
uk: Лише нові рядки додаються, а рядки, що існують, і форма множина залишаються без змін.

en: Define how to decide which language is used to display page elements (primarily text provided by Drupal and modules, such as field labels and help text). This decision is made by evaluating a series of detection methods for languages; the first detection method that gets a result will determine which language is used for that type of text. Define the order of evaluation of language detection methods on this page.
uk: Визначіть, як вирішувати на якій мові відображувати елементи сторінки (головним чином текст, надаваний Друпалом та модулями, як-от мітки поля та текст довідки). Це рішення приймається після застосування серії методів визначення мови; перший метод визначення, що надасть результат, і визначить, яка мова буде використана для зазначеного вище типу текста. Вкажіть послідовність застосування методів визначення мови на цій сторінці.

en: User interface text
uk: Текст інтерфейсу користувача

en: Use the detected interface language.
uk: Використовувати визначену мову інтерфейсу.

en: Add new %type
uk: Додати новий %type

en: The new set is created by copying items from your default shortcut set.
uk: Новий набір створено шляхом копіювання елементів з вашого базового набору швидких кнопок.

en: The new set is created by copying items from the %default set.
uk: Новий набір створено шляхом копіювання елементів з набору %default.

en: You are currently using the %set-name shortcut set.
uk: Зараз використовується набір швидких кнопок %set-name.

en: edit set name
uk: редагувати назву набору

en: delete set
uk: видалити набір

en: Create new set
uk: Створити новий набір

en: The %set_name shortcut set has been created. You can edit it from this page.
uk: Набір швидких кнопок %set_name створено. Його можна редагувати з цієї сторінки.

en: Updated set name to %set-name.
uk: Оновлено назву набору на %title.

en: If you have chosen this shortcut set as the default for some or all users, they may also be affected by deleting it.
uk: Якщо обрано цей набір швидких кнопок як базовий для деяких або усіх користувачів, то при його видаленні це може також вплинути і на них.

en: Are you sure you want to delete the shortcut set %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити набір швидких кнопок %title?

en: The shortcut set %title has been deleted.
uk: Набір швидких кнопок %title вилучено.

en: 1 user has chosen or been assigned to this shortcut set. | @count users have chosen or been assigned to this shortcut set.
uk[0]: @count користувач обрав або був призначений до цього набору швидких кнопок.
uk[1]: @count користувачі обрали або були призначені до цього набору швидких кнопок.
uk[2]: @count користувачів обрали або були призначені до цього набору швидких кнопок.

en: The Shortcut module allows users to create sets of <em>shortcut</em> links to commonly-visited pages of the site. Shortcuts are contained within <em>sets</em>. Each user with <em>Select any shortcut set</em> permission can select a shortcut set created by anyone at the site. For more information, see the online handbook entry for <a href="@shortcut">Shortcut module</a>.
uk: Модуль Швидкі кнопки (Shortcut) надає користувачам можливість створювати <em>швидкі</em>посилання на найчастіше відвідувані сторінки сайту. Швидкі кнопки з'єднуються в <em>набори</em>. Кожен користувач з повноваженням <em>Вибір будь-якого набору швидкіх кнопок</em> може обирати набори швидких кнопок, створені будь-ким на сайті. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@shortcut">модуль Швидкі кнопки (Shortcut)</a>

en: Administering shortcuts
uk: Адміністрування швидких кнопок

en: Users with the <em>Administer shortcuts</em> permission can manage shortcut sets and edit the shortcuts within sets from the <a href="@shortcuts">Shortcuts administration page</a>.
uk: Користувачі з повноваженням <em>Адміністрування швидких кнопок</em> можуть керувати наборами швидких кнопок і редагувати швидкі кнопки в наборах на адміністративній сторінці <a href="@shortcuts">Швидкі кнопки</a>.

en: Choosing shortcut sets
uk: Вибір наборів швидких кнопок

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
uk: Користувачі з повноваженням перемикати набори швидкіх кнопок можуть обирати набір швидких кнопок на вкладці Швидкі кнопки сторінки свого облікового запису.

en: The Shortcut module creates an add/remove link for each page on your site; the link lets you add or remove the current page from the currently-enabled set of shortcuts (if your theme displays it and you have permission to edit your shortcut set). The core Seven administration theme displays this link next to the page title, as a small + or - sign. If you click on the + sign, you will add that page to your preferred set of shortcuts. If the page is already part of your shortcut set, the link will be a - sign, and will allow you to remove the current page from your shortcut set.
uk: Модуль Швидкі кнопки (Shortcut) створює на кожній сторінці сайту посилання додавання/видалення, за допомогою якого можна додати чи видалити посилання поточну сторінку з увімкненого цієї миті набору швидких кнопок (якщо ваша тема їх відображує і ви маєте повноваження редагувати свій набір швидких кнопок). Вбудована адміністративна тема Seven відображує це посилання поруч із заголовком сторінки у вигляді символу + або -. Якщо клацнути на +, то посилання на цю сторінку буде додана до активного набору швидких кнопок. Якщо сторінка вже знаходиться в наборі швидких кнопок, то посилання буде у вигляді символу -, і тоді клацнувши на ньому посилання на поточну сторінку можна видалити з набору швидких кнопок.

en: Define which shortcut set you are using on the <a href="@shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
uk: За допомогою вкладки <a href="@shortcut-link">Швидкі кнопки</a> на сторінці облікового запису визначіть використовуваний набір швидких кнопок.

en: Edit current shortcut set
uk: Редагування поточного набору швидких кнопок

en: Editing the current shortcut set will affect other users if that set has been assigned to or selected by other users. Granting "Select any shortcut set" permission along with this permission will grant permission to edit any shortcut set.
uk: Редагування поточного набору швидких кнопок вплине на інших користувачв, якщо цей набір був призначений або обраний іншими користувачами. Наділення повноваження "Обрання будь-якого набору швидких кнопок" одночасно з цим повноваженням наділить повноваженнями редагування будь-якого набору швидких кнопок.

en: Select any shortcut set
uk: Обрання будь-якого набору швидких кнопок

en: From all shortcut sets, select one to be own active set. Without this permission, an administrator selects shortcut sets for users.
uk: З усіх наборів швидких кнопок оберіть свій активний набір. Якщо цього повноваження не надано, то набори швидких кнопок встановлює адміністратор.

en: Add and modify shortcut sets.
uk: Додавання та зміна наборів швидких кнопок.

en: Add shortcut set
uk: Додати набір швидких кнопок

en: Edit set name
uk: Змінити назву набору

en: Delete shortcut set
uk: Видалити набір швидких кнопок

en: @remote could not be saved to @path.
uk: @remote не може бути збережено у @path.

en: Drupal requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href="@system_requirements">system requirements page</a> for more information):
uk: Drupal вимагає увімкнути розширення PHP з наступного переліку (додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@system_requirements">Системні вимоги</a>):

en: Database support
uk: Підтримка баз даних

en: Your web server does not appear to support any common PDO database extensions. Check with your hosting provider to see if they support PDO (PHP Data Objects) and offer any databases that <a href="@drupal-databases">Drupal supports</a>.
uk: Схоже на те, що веб-сервер не підтримує жодних відомих розширень бази даних PDO. Перевірте вашого хостинг-провайдера на підтримку PDO (PHP Data Objects) і запропонуйте будь-яку з баз даних, що <a href="@drupal-databases">підтримує Drupal</a>.

en: Block title as link
uk: Заголовок блоку як посилання

en: <strong>Expand all children</strong> of this tree.
uk: <strong>Розгорнути всі підпункти</strong>  цієї гілки.

en: Select from the @menu_name menu
uk: Вибрати з меню @menu_name

en: All children of this menu will be expanded.
uk: Всі підпункти цього меню будуть розгорнуті

en: Configure menu block.
uk: Налаштувати блок меню

en: Menu tree
uk: Гілка меню

en: %menu menu tree
uk: Гілка меню %menu

en: menu tree of %menu
uk: гілка меню з %menu

en: The block "%name" has been removed.
uk: Блок "%name" був видалений

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу

en: Delete subscription
uk: Знищити підписку

en: Administration tools
uk: Інструменти керування

en: Speed of the menu open/close animation.
uk: Швидкість анімації відкривання/закривання меню.

en: Webform client form.
uk: Webform клієнтська форма.

en: Default value timezone
uk: Часовий пояс за промовчанням

en: Options to select across the top. Usually these are ratings such as "poor" through "excellent" or "strongly disagree" through "strongly agree".
uk: Варіанти для вибору, що розташоваються зверху по горизонталі. Зазвичай, це оцінки, такі як від "незадовільно" до "відмінно" або від "цілком не погоджуюся" до "цілком погоджуюся"

en: Customize option keys (Advanced)
uk: Ввести ключі варіантів (додатково)

en: Questions list down the side of the grid.
uk: Питання, що розташовуються по вертикалі збоку сітки.

en: Customize question keys (Advanced)
uk: Ввести ключі питань (Додатково)

en: Load a pre-built option list
uk: Завантажити вбудований перелік варіантів

en: Use a pre-built list of options rather than entering options manually. Options will not be editable if using pre-built list.
uk: Використання вбудованого переліку варіантів зручніше, ніж введення вручну. При використанні вбудованого переліку редагування варіантів неможливо.

en: Customize keys (Advanced)
uk: Змінити ключ (Додатково)

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
uk: Кожен варіант має мати ключ. Введіть кожен варіант у вигляді "прийнятний_ключ|Певна читабельний варіант".

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
uk: Ключі варіантів мають не перевищувати 128 символів. Наступні ключі перевищують це обмеження:

en: The form order failed to save because the following elements have same form keys and are under the same parent. Edit each component and give them a unique form key, then try moving them again.
uk: Послідовність форми не вдалося зберегти, оскільки наступні елементи мають однакові ключі форми під спільним батьківським елементом. Відредагуйте кожен з компонентів і зробіть ключі форми унікальними, потім спробуйте знову їх перенести

en: Edit component: @name
uk: Редагувати компонент: @name

en: US states
uk: Штати США

en: Northern Marianas Islands
uk: Північні Маріанські острови

en: Example 1
uk: Приклад 1

en: Example 2
uk: Приклад 2

en: Example 3
uk: Приклад 3

en: Example 4
uk: Приклад 4

en: Example 5
uk: Приклад 5

en: Transition type
uk: Тип переходу

en: Elastic
uk: Еластик

en: The transition type.
uk: Тип анімації переходу.

en: An automatic slideshow to a content group / gallery.
uk: Автоматичне слайд-шоу групи матеріалів/галереї

en: Text format for the content group / gallery count. {current} and {total} are detected and replaced with actual numbers while Colorbox runs.
uk: Текстовий формат для лічильника групи матеріалів/галереї. {current} та {total} буде виокремлено та замінено фактичними номерами під час запуску Colorbox.

en: Text for the previous button in a shared relation group.
uk: Текст для кнопки "Попередній" у загальній зв'язаній групі.

en: Text for the next button in a shared relation group.
uk: Текст для кнопки "Наступний" у загальній зв'язаній групі.

en: Text for the close button. The "Esc" key will also close Colorbox.
uk: Текст для кнопки "Закрити". Також Colorbox закривається клавішею Esc.

en: Choose Colorbox compression level
uk: Виберіть рівень стиснення Colorbox

en: Production (Minified)
uk: Робочий (Стиснений)

en: Development (Uncompressed Code)
uk: Для розробників (Код без стиснення)

en: {current} of {total}
uk: {current} з {total}

en: « Prev
uk: « Попередня

en: Adjust Colorbox settings.
uk: Змінити налаштування Colorbox

en: Is not empty (NOT NULL)
uk: Не порожнє (НЕ НУЛЬ)

en: That view is created for the version @import_version of views, but you only have @api_version
uk: Цей вид створено для версії @import_version, а встановлено @api_version

en: Broken/missing handler: @table > @field
uk: Пошкоджений/відсутній обробник: @table > @field

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use panels.
uk: Відображення %display встановило як шлях node/% . Це не створює того, що потрібно. Якщо необхідно декілька версій показу матеріалу, використовуйте панелі.

en: Translate link
uk: Посилання на переклад

en: Provide a simple link to translate the node.
uk: Пряме посилання на переклад матеріалу.

en: Authmap ID
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: The Authmap ID.
uk: Ідентифікатор картки автентифікації

en: Authentication name
uk: Ім'я автентифікації

en: The unique authentication name.
uk: Унікальне ім'я для автентифікації.

en: The name of the module managing the authentication entry.
uk: Назва модуля, що керує автентифікацією.

en: Use absolute link (begins with "http://")
uk: Використовувати абсолютне посилання (починається з "http://")

en: Output machine name
uk: Виведення машинної назви

en: Use Drupal's taxonomy term path to create breadcrumb links
uk: Використовувати термін таксономії Друпал для створенння посилань в рядку навіґації

en: If selected, the links in the breadcrumb trail will be created using the standard drupal method instead of the custom views method. This is useful if you are using modules like taxonomy redirect to modify your taxonomy term links.
uk: Якщо позначено, посилання в рядку навіґації будуть створюватися за допомогою стандартного друпалівського методу замість власного методу модуля Види. Це стане в нагоді, якщо для зміни терміна таксономії використовуються модулі на кшталт Taxonomy redirect.

en: Change the CSS class name(s) that will be added to this display.
uk: Зміна назв(и) класів CSS, що будуть додані до цього відображення.

en: The CSS class names will be added to the view. This enables you to use specific CSS code for each view. You may define multiples classes separated by spaces.
uk: До цього виду будуть додані назви класів CSS. Тут можна вказати особливі CSS коди для кожного вида. Кілька класів відокремлювати пробілами.

en: CSS classes must be alphanumeric or dashes only.
uk: CSS-класи мають містити лише латинські абетково-цифрові символи та дефіси

en: Choose text
uk: Вибір тексту

en: The text that will appear as the selected option in the jump menu.
uk: Це текст, що з'являтиметься в меню переходу як обраний пункт (для спонукання здійснення вибору).

en: Term edit link
uk: Посилання на редагування терміна

en: Provide a simple link to edit the term.
uk: Пряме посилання на редагування терміна.

en: Set between which values the user can choose when determining the items per page. Separated by comma.
uk: Встановіть, які значення може обирати користувач, визначаючи кількість елементів на сторінку. Введіть їх через кому.

en: When checked, users can determine how many items should be skipped at the beginning.
uk: Якщо позначено, користувач може обирати кількість пропущених від початку елементів.

en: Please insert a list of integer numeric values separated by commas: e.g: 10, 20, 50, 100
uk: Будь-ласка введіть список цілих числових значень, відокремлених комами, тобто: 10, 20, 50, 100

en: view all
uk: показати усі

en: There is no Views Slideshow plugin enabled. Go to the !modules and enable a Views Slideshow plugin module. For example Views Slideshow Singleframe.
uk: Жодного плаґіну з модуля Слайд-шоу видів не увімкнено. Перейдіть на сторінку !modules і увімкніть який-небудь модуль плаґіну слайд-шоу для видів. Наприклад, Однокадрове слайд-шоу для видів (Views Slideshow Singleframe).

en: Pause On Click
uk: Пауза при клацанні

en: Pause when the slide is clicked.
uk: Зупиняти при клацанні мишею на слайді.

en: Slideshow autostart
uk: Автозапуск слайд-шоу

en: If the slideshow should automatically start to play.
uk: Чи слайд-шоу має автоматично починати програватись.

en: Slideshow speed
uk: Швидкість слайд-шоу

en: Start slideshow
uk: Почати слайд-шоу

en: Stop slideshow
uk: Зупинити слайд-шоу

en: Text for the slideshow stop button.
uk: Текст для кнопки зупинити слайд-шоу.

en: Enable popup calendar
uk: Увімкнути спливний календар

en: Enable a JavaScript date picker next to the date field.
uk: Увімкнути поруч з полем дати вибирач дати на JavaScript.

en: Open popup calendar
uk: Відкрити спливний календар

en: Submitter
uk: Надсилач

en: Link field
uk: Поле посилання

en: Attachment before
uk: Долучення перед

en: Attachment after
uk: Долучення після

en: Use this in your !module.module file:
uk: Використовуйте це у файлі !module.module:

en: Make the slide window height fit the largest slide
uk: Зробити висоту вікна слайд-шоу рівною висоті найбільшого слайду

en: End slideshow after last slide
uk: Кінець слайд-шоу після останнього слайда

en: No tokens available.
uk: Доступні замінники відсутні

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
uk: Клацніть замінник, щоб вставити його в поле, в якому ви раніше знаходились

en: Translation source node
uk: Переклад джерела матеріалу

en: List of the currently available tokens on this site
uk: Список доступних на цьому сайті замінників.

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
uk: Додає інтерфейс користувача для Token API та кілька замінників з ядра, що їх бракувало.

en: Insert this token into your form
uk: Вставити цей замінник у вашу форму

en: First click a text field to insert your tokens into.
uk: Щоб вставити замінник клацніть спочатку в текстовому полі.

en: Transitions
uk: Переміщення

en: is not empty
uk: не порожнє

en: Requires locale.module
uk: Потребує locale.module

en: bold
uk: жирний

en: Colorbox plugin
uk: Плаґін Colorbox

en: Insert module settings
uk: Налаштування вставки модуля

en: Insert image gallery
uk: Вставка галереї зображень

en: Should the gallery be all images on the page (default) or disabled.
uk: Чи це має бути галерея усіх зображень на сторінці (за замовчуванням)

en: Styles and options
uk: Стилі і налаштування

en: Select the style to use for the Colorbox. The example styles are the ones that come with the Colorbox plugin. Select "None" if you have added Colorbox styles to your theme.
uk: Оберіть стиль, що використовуватимется у вікні Colorbox. Стилі "Приклад" - це стилі, що входять в плаґін Colorbox. Якщо стилі Colorbox вже додані у темі, оберіть "Немає"

en: Use the default or custom options for Colorbox.
uk: Оберіть базовий чи власний набір параметрів для Colorbox.

en: Overlay close
uk: Закриття з накладанням

en: Set a maximum width for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть максимальну ширину для завантаженого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Set a maximum height for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть максимальну висоту для завантаженого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: View my account
uk: Переглянути мій обліковий запис

en: Edit my account
uk: Редагувати мій обліковий запис

en: No filter (Insecure)
uk: Без фільтра (ненадійно)

en: Available filters
uk: Доступні фільтри

en: Format filter
uk: Формат фільтра

en: Final filter
uk: Кінцевий фільтр

en: These are the filters for the message body. They should depend on the content and the tokens you are using for messages. This is important for getting the right formatting and also for security.
uk: Ці фільтри використовуються для тіла повідомлення. Вони повинні залежати від змісту та замінників, які використовуються для повідомлень. Ці налаштування важливі для правильного форматування, а також для безпеки.

en: If using raw tokens for templates, possibly you'll need some additional formatting here.
uk: При використанні для шаблонів необроблених меркерів, можливо вам знадобиться додаткове форматування тут.

en: You can set up Input formats for specific message parts on the <a href="@message_templates">Message templates pages</a>. These will be run first on each piece of text.
uk: Ви можете налаштувати вхідні формати для окремих частин повідомлення на <a href="@message_templates">сторінках шаблонів повідомлень</a>. Вони запускаються в першу чергу для кожної частини тексту.

en: Delete box
uk: Видалити бокс

en: Kyrgyz
uk: Киргизька

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
uk: theme() не може викликатися поки не завантажені всі модулі .

en: GD library PNG support
uk: Підтримка формату PNG у бібліотеці GD

en: The date the comment was most recently updated.
uk: Дата, коли коментар був востаннє змінений

en: Comment posted: %subject.
uk: Коментар опубліковано: %subject.

en: On value
uk: Значення для "Увімкнено"

en: If left empty, "1" will be used.
uk: Якщо порожнє, буде використана "1".

en: Off value
uk: Значення для "Вимкнено"

en: If left empty, "0" will be used.
uk: Якщо порожнє, буде використано "0".

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
uk: Поле було вимкнено оскільки ви не маєте повноважень його редагувати

en: Select a forum.
uk: Виберіть форум.

en: The GD Library for PHP is enabled, but was compiled without support for functions used by the rotate and desaturate effects. It was probably compiled using the official GD libraries from http://www.libgd.org instead of the GD library bundled with PHP. You should recompile PHP --with-gd using the bundled GD library. See <a href="http://www.php.net/manual/book.image.php">the PHP manual</a>.
uk: Бібліотека GD для PHP увімкнена, але скомпільована без підтримки функцій, застосовуваних для ефектів повертання і знебарвлення. Вона напевно була скомпільована з використанням офіційних бібліотек з http://www.libgd.org замість бібліотеки GD, що йде з PHP. Потрібно перекомпілювати PHP з опцією --with-gd, використовуючи вбудовану бібліотеку GD. Дивіться <a href="http://www.php.net/manual/book.image.php">інструкцію PHP</a>.

en: GD library rotate and desaturate effects
uk: Бібліотека GD - ефекти повертання і знебарвлення

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
uk: Перегляд, редагування та видалення матеріалів залежно від повноважень.

en: You must validate your email address for this account before logging in via OpenID.
uk: Перш ніж входити на сайт через OpenID, необхідно провести перевірку вашої адреси електронної пошти для цього облікового запису.

en: The HTML ID %id is unique.
uk: HTML ID %id унікальне.

en: Syslog format
uk: Формат Системного журналу

en: Specify the format of the syslog entry. Available variables are: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Base URL of the site.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix timestamp of the log entry.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>The category to which this message belongs.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP address of the user triggering the message.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>The requested URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP Referer if available.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>User ID.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>A link to associate with the message.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>The message to store in the log.</dd></dl>
uk: Вкажіть формат запису системного журналу. Доступні змінні: <dl><dt><code>!base_url</code></dt><dd>Базовий URL сайту.</dd><dt><code>!timestamp</code></dt><dd>Unix-мітка часу запису журналу.</dd><dt><code>!type</code></dt><dd>Категорія, до якої належить повідомлення.</dd><dt><code>!ip</code></dt><dd>IP-адреса користувача, що викликав появу повідомлення.</dd><dt><code>!request_uri</code></dt><dd>Запитуване URI.</dd><dt><code>!referer</code></dt><dd>HTTP джерела, за наявності.</dd><dt><code>!uid</code></dt><dd>Ідентифікатор користувача.</dd><dt><code>!link</code></dt><dd>Посилання, пов'язане з повідомленням.</dd><dt><code>!message</code></dt><dd>Повідомлення, що зберігається в журналі.</dd></dl>

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
uk: Зовнішні ресурси можуть бути оптимізовані автоматично, що дозволяє зменшити і розмір і кількість запитів на веб-сайт.

en: A date in 'time-since' format. (%date)
uk: Дата у форматі "час від". (%date)

en: The location of the file relative to Drupal root.
uk: Розташування файла відносно кореня Друпалу.

en: HTTP error @errorcode occurred when trying to fetch @remote.
uk: При спробі отримати @remote виникла помилка HTTP @errorcode.

en: Your system or network configuration does not allow Drupal to access web pages, resulting in reduced functionality. This could be due to your webserver configuration or PHP settings, and should be resolved in order to download information about available updates, fetch aggregator feeds, sign in via OpenID, or use other network-dependent services. If you are certain that Drupal can access web pages but you are still seeing this message, you may add <code>$conf['drupal_http_request_fails'] = FALSE;</code> to the bottom of your settings.php file.
uk: Ваші системна або мережева конфігурація не дозволяє Drupal мати доступ до веб-сторінок, що призводить до обмеженої функціональності. Це може відбуватися через конфігурацію веб-сервера або налаштування PHP і має бути виправлено, щоб була можливість завантажувати інформацію про наявні оновлення, отримувати збирачем потоки, входити на сайт через OpenID чи використовувати інші мережево-залежні служби. Якщо ви впевнені, що Drupal має доступ до веб-сторінок але все одно відображується це повідомлення, необхідно додати в кінці файла settings.php  <code>$conf['drupal_http_request_fails'] = FALSE;</code>.

en: A translation of %title in %language already exists, a new %type will be created instead of a translation.
uk: Переклад %title мовою %language вже існує, тому замість перекладу буде створено новий матеріал типу "%type".

en: Your modules have been downloaded and updated.
uk: Модулі було успішно завантажено і оновлено.

en: <a href="@update">Run database updates</a>
uk: <a href="@update">Виконати оновлення бази даних</a>

en: @name <em>(locked)</em>
uk: @name <em>(заблоковано)</em>

en: Are you sure you want to delete the role %name ?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити роль %name ?

en: Permissions let you control what users can do and see on your site. You can define a specific set of permissions for each role. (See the <a href="@role">Roles</a> page to create a role). Two important roles to consider are Authenticated Users and Administrators. Any permissions granted to the Authenticated Users role will be given to any user who can log into your site. You can make any role the Administrator role for the site, meaning this will be granted all new permissions automatically. You can do this on the <a href="@settings">User Settings</a> page. You should be careful to ensure that only trusted users are given this access and level of control of your site.
uk: Повноваження надають можливість контролювати те, що користувачі можуть робити і бачити на сайті. Для кожної ролі можна визначити певний набір повноважень. (Для створення ролі відвідайте сторінку <a href="@role">Ролі</a>). На вибір надається дві найважливіші ролі — Авторизовані користувачі та Адміністратори. Всі повноваження, якими наділена роль Авторизовані користувачі, надаються користувачам, які увійшли на сайт. Роль Адміністратора на сайті можна надати будь-якому користувачеві, і він буде автоматично наділений всіма новими повноваженнями, що будуть з'являтися. Це можна зробити на сторінці <a href="@settings">Налаштування користувача</a>. В цьому випадку потрібно бути обережним і надавати ці права і рівень керування сайтом лише надійним і довіреним користувачам.

en: Roles allow you to fine tune the security and administration of Drupal. A role defines a group of users that have certain privileges as defined on the <a href="@permissions">permissions page</a>. Examples of roles include: anonymous user, authenticated user, moderator, administrator and so on. In this area you will define the names and order of the roles on your site. It is recommended to order your roles from least permissive (anonymous user) to most permissive (administrator). To delete a role choose "edit role".
uk: Ролі надають можливість точно налаштувати безпеку та адміністрування Drupal. Ролі визначають групи користувачів з певними привілеями, що встановлюються на сторінці <a href="@permissions">Повноваження</a>. Приклади ролей: анонімний користувач, авторизований користувач, модератор, адміністратор тощо. В цьому розділі можна визначити назви і послідовність розташування ролей на сайті. Рекомендовано розташовувати ролі в порядку збільшення їх повноважності від найменш повноважних (анонімний користувач) до найбільш повноважних (адміністратор). Щоб видалити роль оберіть посилання "редагувати роль".

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: <em>Статті</em> використовуються для чутливих до дати публікації матеріалів на зразок новин, прес-релізів чи дописів до блоґу.

en: Add new XML sitemap
uk: Додати нову XML-мапу сайту

en: None (sitemap locked)
uk: Немає (мапа сайту заблокована)

en: No XML sitemaps available.
uk: XML-мапи сайту відсутні.

en: No sitemaps selected.
uk: Жодної мапи сайту не обрано

en: There are currently no XML sitemap contexts available.
uk: Наразі контексти XML-мапи сайту відсутні.

en: A sitemap with the same context already exists.
uk: Мапа сайту з таким контекстом вже існує.

en: The sitemap has been saved.
uk: Мапа сайту була успішно збережена.

en: The sitemap has been deleted.
uk: Мапа сайту була успішно видалена.

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
uk: Мінімальний проміжок часу до перестворення мап сайту. Мапи сайту також будуть перестворюватись за кроном, якщо було додане, оновлене або видалене будь-яке з посилань.

en: Recommended value: %value.
uk: Рекомендоване значення: %value.

en: When enabled, this will add formatting and tables with sorting to make it easier to view the XML sitemap data instead of viewing raw XML output. Search engines will ignore this.
uk: Якщо увімкнено, для полегшення перегляду замість показу неформатованого XML-виведення до XML-мапи сайту додається форматування і таблиці з сортуванням. Ігнорується пошуковими системами.

en: Prefetch URL aliases during sitemap generation.
uk: Попередньо запитувати URL-синоніми під час створення мапи сайту.

en: If there are problems with rebuilding the sitemap, you may want to manually set this value. If you have more than @max links, an index with multiple sitemap pages will be generated. There is a maximum of @max sitemap pages.
uk: Якщо під час оновлення мапи сайту виникли помилки, можна встановити це значення вручну. Якщо у вас понад @max посилань, буде створюватись індекс з декількома сторінками мапи сайту. Максимальна кількість сторінок мапи сайту - @max.

en: Default base URL
uk: Базовий URL за замовчуванням

en: This is the default base URL used for sitemaps and sitemap links.
uk: Це базовий URL за замовчуванням, що використовується для мап сайту та посилань їх посилань.

en: @action @count XML sitemap. | @action @count XML sitemaps.
uk[0]: @action @count XML-мапа сайту.
uk[1]: @action @count XML-мапи сайту.
uk[2]: @action @count XML-мап сайту.

en: Regenerating Sitemap
uk: Відновлення Мапи сайту

en: Now generating %sitemap-url.
uk: Зараз створюється %sitemap-url.

en: Now generating sitemap index %sitemap-url.
uk: Зараз створюється індекс мапи сайту %sitemap-url.

en: Starting XML sitemap generation. Memory usage: @memory-peak.
uk: Початок створення XML-мапи. Використано пам’яті: @memory-peak.

en: Update cached files
uk: Оновити кешовані файли.

en: Rebuild links
uk: Перешикувати посилання

en: Submit to search engines
uk: Надсилати до пошукових систем

en: No data available
uk: Немає даних

en: Translation update status
uk: Статус оновлення перекладу

en: There are available updates
uk: Наявні оновлення

en: All your translations are up to date
uk: Всі ваші переклади актуальні

en: Filipino
uk: Філіппіни

en: Swiss German
uk: Швейцарська німецька

en: Scots
uk: Шотландська рівнинна

en: Edit project
uk: Зміна проекту

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
uk: Неможливо передати вибраний файл %filename. Припустимими є лише файли з наступними розширеннями: %extensions.

en: Connections
uk: З’єднання

en: The message has been deleted.
uk: Повідомлення було видалено.

en: A module provides this configuration.
uk: Модуль, що забезпечує цю конфігурацію.

en: Redirect path on registration
uk: Шлях переадресації після реєстрації

en: Redirect path on confirmation
uk: Шлях переадресації після підтвердження

en: File Styles
uk: Стилі Файлів

en: Styles UI
uk: Інтерфейс користувача Стилів

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Cache pages for anonymous users
uk: Кешувати сторінки для анонімних користувачів

en: A flexible, recolorable theme with many regions.
uk: Гнучка, багатоколірна тема з багатьма областями.

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Triptych first
uk: Перший триптих

en: Triptych middle
uk: Середній триптих

en: Triptych last
uk: Останній триптих

en: Main background
uk: Головний фон

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Sidebar borders
uk: Межі бічної панелі

en: Footer background
uk: Фон нижнього колонтитулу

en: Enable Colorbox load
uk: Увімкнути Colorbox load

en: Colorbox trigger
uk: Перемикач Colorbox

en: Trigger field
uk: Поле перемикача

en: Select the field that should be turned into the trigger for the Colorbox.  Only fields that appear before this one in the field list may be used.
uk: Оберіть поле, що буде перетворене у перемикач для Colorbox. Можуть бути використані лише поля, що в переліку розташовуються перед цим полем.

en: Automatic generated Colorbox gallery
uk: Автоматично згенерована галерея Colorbox

en: Enable Colorbox gallery using a generated gallery id for this view.
uk: Увімкнути галерею Colorbox використовуючи згенерований ідентифікатор галереї для цього виду.

en: Custom Colorbox gallery
uk: Власна галерея Colorbox

en: No text
uk: Без тексту

en: CAPTCHA problem: unexpected result from hook_captcha() of module %module when trying to retrieve challenge type %type for form %form_id.
uk: Помилка CAPTCHA: несподіваний результат від hook_captcha() модуля %module під час спроби отримати тип перевірки %type для форми %form_id.

en: Image CAPTCHA requires GD library
uk: Фото-CAPTCHA вимагає наявності бібліотеки GD

en: The Image CAPTCHA module can not be installed because your PHP setup does not provide the <a href="!gddoc">GD library</a>, which is required to generate images.
uk: Модуль Фото-CAPTCHA неможливо встановити, оскільки встановлена версія PHP не підтримує <a href="!gddoc">бібліотеку GD</a>, яка необхідна для створення зображень.

en: CTools PHP requirements
uk: Вимоги CTools до PHP

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
uk: CTools потребує певного функціоналу, що наявний лише в PHP 5.2.0 або вище.

en: Unable to create CTools styles cache directory @path. Check the permissions on your files directory.
uk: Неможливо створити каталог кешу стилів CTools @path. Перевірте права доступу на каталог файлів.

en: Select base style
uk: Оберіть основний стиль

en: Missing settings cache.
uk: Кеш налаштувань відсутній

en: Courier New, Courier, monospace
uk: Courier New, Courier, моноширинний

en: XX-Small
uk: Дуже-дуже малий

en: X-Small
uk: Дуже малий

en: X-Large
uk: Дуже великий

en: XX-Large
uk: Дуже-дуже великий

en: Letter spacing
uk: Інтервал між літерами

en: Word spacing
uk: Інтервал між словами

en: Decoration
uk: Оформлення

en: Overline
uk: Над текстом

en: Line-through
uk: Перекреслений

en: Oblique
uk: Похилий

en: Small-caps
uk: Капітель

en: Capitalize
uk: Починати з великої літери

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
uk: Для виконання цієї дії не вистачає повноважень.

en: You account permissions do not permit you to import.
uk: Ваші повноваження не дозволяють виконувати імпорт.

en: String: URL path
uk: Рядок: URL-шлях

en: Control access by the current path.
uk: Керування доступом на основі поточного шляху.

en: Note: if no context is chosen, the current page path will be used.
uk: Примітка: якщо не обрано жодного контексту, буде використовуватися шлях поточної сторінки.

en: Allow access on the following pages
uk: Дозволити доступ на наступних сторінках

en: Allow access on all pages except the following pages
uk: Дозволити доступ на усіх сторінках, окрім наступних

en: Current path
uk: Поточний шлях

en: @identifier is "@paths" | @identifier type is one of "@paths"
uk[0]: @identifier є "@paths"
uk[1]: @identifier є одним з "@paths"

en: @identifier is not "@paths" | @identifier type is not one of "@paths"
uk[0]: @identifier не є "@paths"
uk[1]: @identifier не є одним з "@paths"

en: Taxonomy: parent term
uk: Таксономія: батьківський термін

en: Control access by existence of a parent term.
uk: Керування доступом на основі існування батьківського терміна.

en: Select the vocabulary for this form. If there exists a parent term in that vocabulary, this access check will succeed.
uk: Оберіть словник для цієї форми. Якщо в тому словнику існує батьківський термін, критерій перевірки доступу буде виконаний.

en: "@term" has parent in vocabulary "@vocab"
uk: "@term" має батька в словнику "@vocab"

en: Control access by vocabulary.
uk: Керування доступом на основі словника.

en: Only the checked vocabularies will be valid.
uk: Тільки позначені словники будуть дійсними.

en: Current theme
uk: Чинна тема

en: Control access by checking which theme is in use.
uk: Керування доступом на основі перевірки, який термін використовується.

en: This will only be accessed if the current theme is the selected theme.
uk: Доступ надаватиметься, якщо чинна тема є обраною темою.

en: Error, unset theme
uk: Помилка, не задана тема

en: Current theme is "@theme"
uk: Чинна тема — "@theme"

en: Unpublished node @nid
uk: Неопублікований матеріал @nid

en: Book children
uk: Дочірне меню книги

en: The children menu the book the node belongs to.
uk: Дочірнє меню книги, до якої належить матеріал.

en: Book children menu goes here.
uk: Дочірнє меню книги веде сюди.

en: "@s" book children
uk: Дочірнє меню книги "@s"

en: Node terms
uk: Терміни матеріалу

en: Taxonomy terms of the referenced node.
uk: Терміни таксономії матеріалу за посиланням.

en: - All vocabularies -
uk: - Всі словники -

en: Optionally restrict the terms to a specific vocabulary, or allow terms from all vocabularies.
uk: Додатково можна обмежитись лише термінами лише певного словника, або дозволити терміни з усіх словників.

en: Term formatting
uk: Форматування терміна

en: Taxonomy links (uses theme('links'))
uk: Посилання таксономії (використовує theme('links'))

en: Inline, delimited
uk: В рядок, з роздільниками

en: Link to terms
uk: Посилання на терміни

en: Check here to make the terms link to the term paths.
uk: Клацніть тут, аби зробити терміни посиланнями на їх шляхи.

en: Term delimiter
uk: Роздільник термінів

en: "@s" terms from @vocabulary
uk: Терміни "@s" з словника @vocabulary

en: Feed icons
uk: Іконки потоку

en: Add the site feed_icons statement as content.
uk: Додати як вміст вирази іконок потоку сайту.

en: Site logo
uk: Логотип сайту

en: Add the logo trail as content.
uk: Додати як вміст логотип.

en: Primary navigation links
uk: Основні навігаційні посилання

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст primary_links (локальні завдання).

en: Secondary navigation links
uk: Додаткові навігаційні посилання

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст secondary_links (локальні завдання).

en: Tabs type
uk: Тип вкладок

en: Primary and secondary
uk: Основні та додаткові

en: CSS id to use
uk: Id CSS, що застосовується

en: Term Description
uk: Опис терміна

en: Multiple terms from node
uk: Декілька термінів з матеріалу

en: Adds a taxonomy terms from a node context; if multiple terms are selected, they wil be concatenated.
uk: Додає терміни таксономії з контексту матеріалу; якщо обрано декілька термінів, вони будуть з’єднані.

en: Concatenator
uk: З’єднувач

en: When the value from this context is passed on to a view as argument, the terms can be concatenated in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Коли значення з цього контексту передається до виду у вигляді аргументу, терміни можуть бути з’єднані у вигляді  1+2+3 (для АБО) чи 1,2,3 (для ТА).

en: The text of this link will be "@more". This setting can only be modified on the View configuration.
uk: Текст цього посилання буде "@more". Це налаштування можна змінити лише в конфігурації виду.

en: Fields override
uk: Перезапис полів

en: Panels: saved display "%title" with display id %did
uk: Панелі: збережено відображення "%title" з ідентифікатором відображення %did

en: Panels: saved display with id %did
uk: Панелі: збережено відображення з id %did

en: Manage this mini-panel
uk: Керувати цією міні-панеллю

en: Missing plugin
uk: Відсутній плаґін

en: The name of this style. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Назва цього стилю. Вона використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення її ідентифікації.

en: A description of what this style is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за стиль, що він робить і для чого, для адміністративного використання.

en: You must choose an administrative title.
uk: Необхідно обрати адміністративний заголовок.

en: You must choose a machine name.
uk: Необхідно обрати машинну назву.

en: Create custom style
uk: Створити власний стиль

en: Make this style available to other regions or panes
uk: Зробити цей стиль доступним іншим областям або фрагментам панелі

en: Basic styles
uk: Початкові стилі

en: Header background
uk: Фон верхнього колонтитулу

en: Header border
uk: Рамка верхнього колонтитулу

en: Header font
uk: Шрифт верхнього колонтитулу

en: Text font
uk: Шрифт тексту

en: Stylizer
uk: Стилізатор

en: Allows choice of a stylizer style
uk: Дозволяє обирати стиль стилізатора

en: Start Slideshow Paused
uk: Починати слайд-шоу з паузи

en: Start the slideshow in the paused state.
uk: Починати показ слайд-шоу зі стану зупинки.

en: Start On Last Slide Viewed
uk: Починати на останньому переглянутому слайді

en: When the user leaves a page with a slideshow and comes back start them on the last slide viewed.
uk: Починати на останньому переглянутому слайді, якщо користувач залишив сторінку зі слайд-шоу і потім знову повернувся до неї.

en: Length of Time to Remember Last Slide
uk: Час запам’ятовування останнього слайду

en: The number of days to have the site remember the last slide. Default is 1
uk: Кількість днів, що сайт запам’ятовує останній слайд. Початково 1.

en: Custom style
uk: Власний стиль

en: A space-separated list of HTML tags allowed in the content of feed items. Disallowed tags are stripped from the content.
uk: Перелік через пробіл HTML теґів, що дозволені в елементах потоку. Недозволені теґи будуть видалені.

en: %field may only contain characters a-z, underscores, or hyphens.
uk: %field може містити лише літери a-z, підкреслення, чи дефіси.

en: %field cannot contain any markup.
uk: %field не повинно містити розмітку.

en: No URL aliases available. <a href="@link">Add URL alias</a>.
uk: Синоніми URL-адрес відсутні. <a href="@link">Додайте синонім URL-адреси</a>.

en: To provide keyword searching, the search engine maintains an index of words found in the content and its fields, along with text added to your content by other modules (such as comments from the core Comment module, and taxonomy terms from the core Taxonomy module). To build and maintain this index, a correctly configured <a href="@cron">cron maintenance task</a> is required. Users with <em>Administer search</em> permission can further configure the cron settings on the <a href="@searchsettings">Search settings page</a>.
uk: Для забезпечення пошуку за ключовим словом пошукова система підтримує індекс слів, знайдених в матеріалах і їх полях разом з текстом, доданим до матеріалів за допомогою інших модулів (як-от коментарі від модуля ядра Коментар, та терміни таксономії від модуля ядра Таксономія). Для побудови і підтримки цього індексу необхідно правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>. Користувачі з повноваженням <em>Адміністрування пошуку</em> можуть додатково налаштувати параметри cron на сторінці <a href="@searchsettings">Налаштування пошуку</a>.

en: Content reindexing
uk: Переіндексація матеріалів

en: Content-related actions on your site (creating, editing, or deleting content and comments) automatically cause affected content items to be marked for indexing or reindexing at the next cron run. When content is marked for reindexing, the previous content remains in the index until cron runs, at which time it is replaced by the new content. Unlike content-related actions, actions related to the structure of your site do not cause affected content to be marked for reindexing. Examples of structure-related actions that affect content include deleting or editing taxonomy terms, enabling or disabling modules that add text to content (such as Taxonomy, Comment, and field-providing modules), and modifying the fields or display parameters of your content types. If you take one of these actions and you want to ensure that the search index is updated to reflect your changed site structure, you can mark all content for reindexing by clicking the "Re-index site" button on the <a href="@searchsettings">Search settings page</a>. If you have a lot of content on your site, it may take several cron runs for the content to be reindexed.
uk: Дії пов'язані з матеріалами сайту (створення, редагування чи видалення матеріалу та коментарів) автоматично встановлюють на матеріал позначку індексації чи переіндексації під час наступного запуску cron. Якщо матеріал має позначку переіндексації, попередній матеріал залишається в індексі поки не відбудеться запуск cron, після якого він буде замінений новим матеріалом. На відміну від дій, пов'язаних з матеріалом, дії, пов'язані з структурою сайту не встановлюють позначки переіндексації. Приклади дій, пов'язаних з структурою, що впливають на матеріал включають в себе видалення чи редагування термінів таксономії, увімкнення чи вимкнення модулів, що додають текст до матеріалу (на кшталт Таксономії, Коментар, модулі що забезпечують поля) та модифікація полів чи параметрів відображення типів матеріалу. Якщо мала місце одна з цих дій і необхідно впевнитись в оновленні пошукового індексу, щоб він відповідав змінам структури сайту, можна встановити позначку переіндексації на всі матеріали клацнувши кнопку  "Переіндексувати сайт" на сторінці <a href="@searchsettings">Налаштування пошуку</a>. Якщо на сайті досить багато матеріалів, для повної переіндексації матеріалів знадобиться декілька запусків крону.

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
uk: Кешовані сторінки не будуть перестворені щонайменше поки не мине вказаний час.

en: Expiration of cached pages
uk: Закінчення терміну кешованих сторінок

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
uk: Максимальний час, котрий зовнішній кеш може використовувати стару версію сторінки.

en: These options control the display settings for the %name theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used.
uk: Ці опції керують налаштуваннями відображення теми %name. Якщо сайт відображений у цій тем, будуть використані ці налаштування.

en: Administer software updates
uk: Адміністрування оновлення програмного забезпечення

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
uk: Введіть дійсну адресу електронної пошти або використайте замінник електронної адреси, наприклад %author.

en: @required_name (Missing)
uk: @required_name (Відсутнє)

en: @required_name (Version @compatibility required)
uk: @required_name (Необхідна версія @compatibility)

en: @name requires at least PHP @version.
uk: @name вимагає як мінімум PHP @version.

en: Unresolved dependency
uk: Невирішена залежність

en: @name requires this module.
uk: Цей модуль необхідно для @name

en: @name requires this module and version. Currently using @required_name version @version
uk: Цей модуль і версія необхідно для @name. Наразі використовується @required_name версія @version

en: Disable serving of private files
uk: Вимкнути обслуговування приватних файлів

en: Display file browser tab in user profile pages.
uk: Відображати вкладку оглядача файлів на сторінці профілю користувача.

en: Insert file
uk: Вставити файл

en: You must select on of the enabled methods as the default one.
uk: Ви повинні вибрати один з активних методів, який буде використовуватись як стандартний.

en: Enter a user name or a destination address for this method.
uk: Введіть ім'я користувача або адресу призначення для цього методу.

en: Test message
uk: Тестове повідомлення

en: Found address @address for user !name
uk: Знайдено адресу @address для користувача !name

en: Cannot find a valid address for user !name
uk: Не вдалося знайти адресу для користувача !name

en: Sending message to address: @address
uk: Повідомлення відправлено за адресою: @address

en: The message was sent successfully.
uk: Повідомлення було успішно надіслано.

en: The message sending failed.
uk: Не вдалося відправити повідомлення.

en: This sending method is disabled, thus regular messages will be discarded.
uk: Цей спосіб передачі вимкнено, тому звичайні повідомлення будуть відкинуті.

en: Common options for mail methods
uk: Загальні параметри для поштового методу

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Site details
uk: Деталі сайту

en: Local action
uk: Локальна дія

en: Label element
uk: Мітка елементу

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
uk: Якщо позначено, поле URL-адреси буде перевірятися на дійсність.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
uk: Якщо позначено, поле URL є необов'язковим і допускається введення лише заголовку. Якщо URL пропущено, заголовок відображатиметься у вигляді простого тексту.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
uk: При виведенні це посилання матиме даний атрибут "class". Декілька класів відокремлюються пробілами.

en: Title, as plain text
uk: Заголовок, як простий текст

en: Handler @handler tried to add additional_field @identifier but @table could not be added!
uk: Обробник @handler намагався додати additional_field @identifier, але таблицю @table неможливо додати!

en: Fill up single line
uk: Заповнювати одну лінію

en: Amount of time in milliseconds between transitions. Set the value to 0 to not rotate the slideshow automatically.
uk: Кількість часу в мс між переходами. Значення 0 вимикає автоматичну ротацію слайдів.

en: Invisible
uk: Невидимий

en: Omit challenges in a multi-step/preview workflow once the user successfully responds to a challenge.
uk: Не додавати перевірки в багатокрокових/попередніх етапах щойно користувач успішно пройде перевірку.

en: Omit challenges on a form type once the user successfully responds to a challenge on a form of that type.
uk: Не додавати перевірки на формі щойно користувач успішно пройде перевірку у формі цього типу.

en: Omit challenges on all forms once the user successfully responds to any challenge on the site.
uk: Не додавати перевірки в усіх наступних формах щойно користувач успішно пройде перевірку на сайті.

en: Define if challenges should be omitted during the rest of a session once the user successfully responds to a challenge.
uk: Визначіть, чи мають прибиратись перевірки для решти сеансу щойно користувач успішно пройде перевірку.

en: CAPTCHA session reuse attack detected.
uk: Виявлено атаку повторного використання CAPTCHA-сеансу.

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Can't handle more than one field storage engine
uk: Неможливо використовувати понад один рушій бази даних для поля

en: Field storage engine not found.
uk: Рушій бази даних для поля не знайдено.

en: For this query an entity type must be specified.
uk: Для цього запиту повинен бути зазначений тип сутності.

en: Entity %entity has no base table.
uk: Сутність %entity не має базової таблиці.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
uk: Невідомо яким чином провести впорядкування за @key для @entity_type

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
uk: Введений префікс таблиці бази %prefix є неприпустимим. Він має містити лише абетково-цифрові символи, крапки чи підкреслення.

en: Default settings file
uk: Файл базових налаштувань

en: The default settings file does not exist.
uk: Відсутній файл базових налаштувань.

en: The @drupal installer requires that the %default-file file not be modified in any way from the original download.
uk: Інсталятор @drupal вимагає, щоб %default-file файл жодним чином не відрізнявся від оригінально завантаженого.

en: Māori
uk: Маорі

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
uk: Перевпорядкування рядків за числовою вагою замість перенесення.

en: Show row weights
uk: Показати вагу рядків

en: Hide row weights
uk: Приховати вагу рядків

en: Attempt to create an instance of field @field_name without an entity type.
uk: Спроба створення екземпляру поля @field_name без типу сутності.

en: Attempt to create an instance of field @field_name on forbidden entity type @entity_type.
uk: Спроба створення екземпляру поля @field_name на забороненому типі сутності @entity_type.

en: Attempt to update an instance of a nonexistent field @field.
uk: Спроба створення екземпляру неіснуючого поля @field.

en: Attempt to update an instance of field @field on bundle @bundle that doesn't exist.
uk: Спроба оновлення екземпляра поля @field на пакеті @bundle, що не існує.

en: Attempt to purge a field @field_name that still has instances.
uk: Спроба очищення поля @field_name, котре все ще має екземпляри.

en: %name: the value may be no less than %min.
uk: %name: значення має бути не меншим %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
uk: %name: значення має бути не більшим %max.

en: No fields have been defined yet.
uk: Поки жодного поля не визначено.

en: Weight for new field
uk: Вага для нового поля

en: Weight for added field
uk: Вага додаваного поля

en: Custom display settings
uk: Власні налаштування відображення

en: Use custom display settings for the following view modes
uk: Використовувати власні параметри відображення для наступних режимів перегляду

en: The %view_mode mode now uses custom display settings. You might want to <a href="@url">configure them</a>.
uk: Режим %view_mode зараз використовує власні параметри відображення. Ви можете їх <a href="@url">зконфігурувати</a>.

en: User interface for the Field API.
uk: Інтерфейс користувача для API Поля.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
uk: Розширення вводити через пробіл або кому і крапку перед розширенням не ставити.

en: Edit an existing effect within a style.
uk: Редагувати наявний у стилі ефект.

en: Delete an existing effect from a style.
uk: Видалити існуючий ефект зі стилю.

en: Node module element
uk: Елемент модуля Матеріал (Node)

en: Close overlay
uk: Закрити накладання

en: Poll module settings
uk: Налаштування модуля опитувань

en: Poll vote
uk: Голос опитування

en: Poll results
uk: Результати опитування

en: The new set name is required.
uk: Необхідна нова назва набору.

en: The shortcut set %name already exists. Choose another name.
uk: Набір швидких кнопок %name вже існує. Виберіть іншу назву.

en: Expected text found in @field of email message: "@expected".
uk: Очікуваний текст знайдено у @field електронного повідомлення: "@expected".

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
uk[0]: Одне електронне повідомлення було надіслане під час цього тесту.
uk[1]: @count електронних повідомлення було надіслано під час цього тесту.
uk[2]: @count електронних повідомлень було надіслано під час цього тесту.

en: Blocked IP addresses
uk: Заблоковані IP-адреси

en: IP addresses listed here are blocked from your site. Blocked addresses are completely forbidden from accessing the site and instead see a brief message explaining the situation.
uk: IP адреси, перелічені тут, заблоковані на вашому сайті. Блокованим адресам повністю заборонено відвідувати сайт, а замість цього буде показуватися коротке повідомлення, що пояснює ситуацію.

en: The content type %rowtype had uploads disabled but contained uploaded file data. Uploads have been re-enabled to migrate the existing data. You may delete the "File attachments" field in the %rowtype type if this data is not necessary.
uk: У типі матеріалу %rowtype відвантаження вимкнено, але в ньому містяться відвантажені файлові дані. Щоб перемістити існуючі дані, відвантаження було повторно увімкнено. Якщо в цих даних більше немає потреби, то поле "Файлові долучення" у типі %rowtype необхідно видалити.

en: Upload module has been migrated to File module.
uk: Модуль Відвантаження (Upload) було переміщено у модуль Файл (File).

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
uk: Доступні змінні: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: not yet assigned
uk: ще не призначено

en: not yet created
uk: ще не створено

en: [user:name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Тепер Ви маєте увійти на сайт клацнувши на цьому посиланні або скопіювавши його у адресний рядок Вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе Вас на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому Ви зможете здійснювати вхід на сайт[site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    -- Адміністрація сайту  [site:name]

en: [user:name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Адміністратор сайту [site:name] створив для Вас обліковий запис. Ви можете зараз увійти на сайт натиснувши на це посилання або скопіювати його і вставити у ваш браузер:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання може бути використано для входу лише один раз, воно приведе на сторінку, де Ви зможете задати свій пароль.
    
    Після введення паролю, ви зможете увійти на сайт [site:login-url] пізніше використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    З сайту [site:name] було виконано запит на скидання пароля для вашого облікового запису.
    
    Тепер Ви маєте увійти на сайт клацнувши на цьому посиланні або скопіювавши його у адресний рядок Вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе Вас на сторінку, де можна встановити новий пароль. Термін дії цього посилання - одна доба, і якщо його не буде використано, то скидання пароля не відбудеться.
    
    -- Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] заблоковано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Було виконано запит на скасування вашого облікового запису на сайті [site:name].
    
    Зараз ви можете скасувати свій обліковий запис на сайті [site:url-brief] перейшовши за цим посилання або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:cancel-url]
    
    УВАГА: Скасування облікового запису незворотнє!
    
    Термін дії посилання завершиться за одну добу, і якщо воно не буде використано, то скасування не відбудеться.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] скасовано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: The ability to send users their passwords in plain text has been removed in Drupal 7. Your existing email templates have been modified to remove it. You should <a href="@template-url">review these templates</a> to make sure they read properly.
uk: Можливість надсилати користувачам їх паролі відкритим текстом у Drupal 7 вилучена. У відповідності з цим змінені існуючі шаблони електронних листів. <a href="@template-url">Перевірте ці шаблони</a>.

en: Retroactive transliteration is not supported for the database system of this Drupal installation. If you think this should be fixed please <a href="@issues-url">file an issue</a> in the project issue queue.
uk: Зворотня транслітерация не підтримується системою бази даних використовуваної інсталяції Drupal. Якщо ви вважаєте, що це має бути виправлене, будь ласка, <a href="@issues-url">створіть замовлення</a> в черзі замовлень проекту.

en: Transliteration is not required.
uk: Транслітерація необов’язкова.

en: There are currently no files names containing non-ASCII characters.
uk: Немає файлів, що містять у назві не ASCII-символи

en: Transliterated file name
uk: Транслітероване ім’я файла

en: The database currently lists @x_filenames containing non-ASCII characters.
uk: База даних наразі перелічує @x_filenames, що містять  не ASCII-символи.

en: This count might be inaccurate, though, since some files may not need to be renamed. For example, off-site files will never be changed.
uk: Ця кількість може бути неточною оскільки деякі імена файлів не потребують перейменування. Наприклад, позасайтові файли.

en: Note: table shows only the first 10 entries.
uk: Примітка: в таблиці показані лише перші 10 входжень.

en: <strong>WARNING:</strong> if you have manually entered image or file paths in text fields (for example, text areas or WYSIWYG editors), renaming the files will break these references. Since there is currently no automated way to also fix referenced files in textual contents, it is a very good idea to backup the database and %files directory beforehand. Modules accessing files using their internal system ids are not affected.
uk: <strong>ПОПЕРЕДЖЕННІ:</strong> якщо ви вручну ввели в текстові поля шлях до зображення чи файла (наприклад, в текстові області чи візуальні редактори) перейменування файлів зробить ці посилання неробочими. Наразі автоматизованого способу виправлення посилань на файли в текстовому вмісті немає. тому буде добре зберегти копію бази даних і каталогу %files заздалегідь. Модулі, що надають доступ до файлів через систему внутрішніх ідентифікаторів, зачеплені не будуть.

en: Transliterate file names during upload.
uk: Транслітерувати імена файлів під час відвантаження.

en: Enable to convert file names to US-ASCII character set for cross-platform compatibility.
uk: Активуйте для конвертації імен в кодування US-ASCII для міжплатформенної сумісності

en: This is a recommended setting to prevent issues with case-insensitive file systems. It has no effect if transliteration has been disabled.
uk: Рекомендовано для попередження проблем з файловими системами, які чутливі до регістру. Не має жодного ефекту, якщо транслітерація вимкнена

en: Region style
uk: Стиль області

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Pause When the Slideshow is Not Visible
uk: Зупиняти, якщо слайд-шоу не видно.

en: When the slideshow is scrolled out of view or when a window is resized that hides the slideshow, this will pause the slideshow.
uk: Зупиняти слайд-шоу, якщо сторінку пересунуто або розмір вікна змінено таким чином, що слайд-шоу опинилося поза зоною показу.

en: How to Calculate Amount of Slide that Needs to be Shown
uk: Як розраховувати обсяг слайду, що має показуватись.

en: Entire slide
uk: Увесь слайд

en: Set amount of vertical
uk: Встановити величину по вертикалі

en: Set amount of horizontal
uk: Встановити величину по горизонталі

en: Set total area of the slide
uk: Встановити загальну площу слайда

en: Choose how to calculate how much of the slide has to be shown. Entire Slide: All the slide has to be shown. Vertical: Set amount of height that has to be shown. Horizontal: Set amount of width that has to be shown. Area: Set total area that has to be shown.
uk: Оберіть, як обчислювати частину слайда, що має бути показана. Увесь слайд: має бути показаний увесь слайд. Вертикаль: Вкажіть величину висоти, що має бути показана. Горизональ: вкажіть величину ширини, має бути показана. Площа: Вкажіть загальну площу, має бути показана.

en: Amount of Slide Needed to be Shown
uk: Обсяг слайда, що має бути показаний

en: The amount of the slide that needs to be shown to have it rotate. You can set the value in percentage (ex: 50%) or in pixels (ex: 250). The slidehsow will not rotate until it's height/width/total area, depending on the calculation method you have chosen above, is less than the value you have entered in this field.
uk: Обсяг слайда, що має бути показаний, аби почалась ротація. Можна вказати значення у відсотках (50%) або у пікселях (250). Слайд-шоу не почнеться, поки висота/ширина/площа слайду в залежно від методу обчислення менше ніж значення, вказане в цьому полі.

en: Items per slide
uk: Елементів на слайд

en: The number of items per slide
uk: Кількість елементів на слайд

en: Configuration files
uk: Файли конфігурації

en: Custom ruleset
uk: Власний набір правил

en: Custom rulesets are combinations of access plugins you can use for access control, selection criteria and pane visibility.
uk: Власні набори правил являють собою комбінації плаґінів доступу, що можуть використовуватися для контролю доступу, критеріїв вибору та видимості фрагментів панелі.

en: There are no custom rulesets.
uk: Власні набори правил відсутні.

en: Manage custom rulesets
uk: Керувати власними наборами правил

en: Custom rulesets
uk: Власні набори правил

en: Create custom, exportable, reusable access rulesets for applications like Panels.
uk: Створення власних наборів правил доступу для застосунків на кшталт Панелі, із можливістю експортування та багаторазового використання.

en: ruleset
uk: набір правил

en: Ruleset
uk: Набір правил

en: rulesets
uk: набори правил

en: Rulesets
uk: Набори правил

en: Custom content
uk: Власний вміст

en: Custom content panes are basic HTML you enter that can be reused in all of your panels.
uk: Фрагменти панелей власного вмісту являють собою звичайний код HTML, що може бути повторно використаний в усіх ваших панелях.

en: There are no custom content panes.
uk: Фрагменти власного вмісту відсутні.

en: Manage custom content
uk: Керування власним вмістом

en: Custom content panes
uk: Фрагменти власного вмісту

en: Create custom, exportable, reusable content panes for applications like Panels.
uk: Створення власних фрагментів вмісту для застосунків на кшталт Панелі, із можливістю експортування та багаторазового використання.

en: What category this content should appear in. If left blank the category will be "Miscellaneous".
uk: Категорія вмісту, що буде введений. Якщо порожнє, буде застосовуватись категорія "Різне".

en: content pane
uk: фрагмент вмісту

en: content panes
uk: фрагменти вмісту

en: Content panes
uk: Області вмісту

en: @type will not display due to missing context
uk: @type не відображатиметься через відсутність контексту

en: Reverse (NOT)
uk: Інверсія (НІ)

en: The plugin definition of @plugin is missing the %key key.
uk: У визначенні плаґіну @plugin відсутній ключ %key.

en: The plugin definition of @plugin cannot locate schema %schema.
uk: Визначення плаґіну @plugin не може знайти схему %schema.

en: The plugin definition of @plugin uses %schema, but it has no export section.
uk: Визначення плаґіну @plugin використовує схему %schema, але вона не має розділу для експорту.

en: Add a new @plugin
uk: Додати новий плаґін @plugin

en: Edit @plugin %title
uk: Редагувати плаґін @plugin %title

en: Clone @plugin %title
uk: Клонувати плаґін @plugin %title

en: Import @plugin
uk: Імпортувати плаґін @plugin

en: Export @plugin %title
uk: Експортувати @plugin %title

en: Are you sure you want to revert %title?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %title?

en: This action will permanently remove any customizations made to this item.
uk: З цією дією будуть видалені будь-які коригування цього елементу.

en: The item has been reverted.
uk: Елемент було успішно відновлено.

en: This action will permanently remove this item from your database..
uk: З цією дією даний елемент буде назавжди видалено з бази даних.

en: %title has been created.
uk: %title було успішно створено.

en: %title could not be created.
uk: %title неможливо створити.

en: %title has been updated.
uk: %title було оновлено.

en: %title could not be updated.
uk: %title неможливо оновити.

en: You can import an exported definition by pasting the exported object code into the field below.
uk: Можна імпортувати експортовані визначення, якщо вставити експортований код об’єкту в поле, що знаходиться нижче.

en: @plugin %title was enabled.
uk: @plugin %title було увімкнено.

en: @plugin %title was disabled.
uk: @plugin %title було вимкнено.

en: Configuration error. No handler found.
uk: Помилка конфігурації. Не знайдено обробник.

en: No item found.
uk: Елемент не знайдено.

en: The export definition of @table is missing the "primary key" property.
uk: В експортованому визначенні таблиці @table відсутня властивість "основний ключ".

en: Configure style
uk: Налаштуйте стиль

en: Limit to these vocabularies
uk: Обмежити цими словниками

en: If no vocabularies are checked, terms from all vocabularies will be accepted.
uk: Якщо не позначено жодного, прийматимуться терміни з усіх словників.

en: Missing/deleted content
uk: Відсутній/видалений вміст

en: Make this content reusable
uk: Зробити цей вміст багаторазовим

en: The machine readable name of this content. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
uk: Машино-читабельна назва цього вмісту. Вона має бути унікальною і містити лише латинські алфавітно-цифрові символи та символи підкреслення. Після створення змінити цю назву буде неможливо!

en: A description of what this content is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за вміст, що вона робить і для чого, для адміністративного використання.

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
uk: Назва має містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та числа.

en: Content with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Вміст з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть існуючий об’єкт перш ніж створювати новий.

en: Link the node title to the node
uk: Зв’язати посиланням заголовок матеріалу з матеріалом

en: Check this box if you would like your pane title to link to the node.
uk: Поставте позначку, якщо необхідно аби заголовок фрагменту панелі був посиланням на матеріал.

en: Select a build mode for this node.
uk: Оберіть режим створення для цього матеріалу.

en: Shows links to register or login.
uk: Показує посилання реєстрації або входу.

en: If anonymous comments are not allowed, this will display the register and login links.
uk: Якщо анонімні коментарі заблоковано, при цьому будуть відображуватись посилання реєстрації та входу.

en: - No tag -
uk: - Немає теґу-

en: CSS class to use
uk: Клас CSS, що застосовується

en: Enabled, name
uk: Увімкнено, назва

en: You have unsaved changes. These changes will not be made permanent until you click <em>Save</em>.
uk: Зміни не збережені. Вони набудуть чинності лише після натискання кнопки "Зберегти"

en: This will appear in the administrative interface to easily identify it.
uk: Використовується в адміністративному інтерфейсі для спрощення ідентифікації.

en: The unique ID for this @export.
uk: Унікальний ідентифікатор для цього @export.

en: @plugin code
uk: @plugin код

en: Allow import to overwrite an existing record.
uk: Дозволити імпорту перезаписувати існуючий запис.

en: Unable to get an import from the code. Errors reported: @errors
uk: Неможливо виконати імпортування з коду. Повідомлено про наступні помилки: @errors

en: The export id can only consist of lowercase letters, underscores, and numbers.
uk: Ідентифікатор експорту має містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та числа.

en: A @plugin with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Плаґін @plugin з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть існуючий об’єкт перш ніж створювати новий.

en: Node edit form from node
uk: Форма редагування матеріалу з матеріалу

en: Adds node edit form from a node context.
uk: Додає форму редагування матеріалу з контексту.

en: Custom styles can be applied to Panel regions and Panel panes.
uk: Власні стилі можуть бути застосовані до областей Панелі або до фрагментів Панелі.

en: There are no custom styles.
uk: Нема жодного власного стилю.

en: Manage styles
uk: Керування стилями

en: Create custom styles for applications such as Panels.
uk: Створює власні стилі для застосунків на кшталт Панелей.

en: There are currently no style types available to add. You should enable a module that utilizes them, such as Panels.
uk: Наразі відсутні стилі, котрі можна додати. Необхідно увімкнути модуль, котрий їх використовує, наприклад, Панелі.

en: Administrative settings
uk: Адміністративні налаштування

en: Select style type
uk: Оберіть тип стилю

en: View attachment
uk: Долучення виду

en: View context
uk: Контекст виду

en: Display the attachments on a view context.
uk: Відображати долучення в контексті виду

en: "Before" attachment
uk: Долучення "До"

en: "After" attachment
uk: Долучення "Після"

en: You must select at least one attachment to display.
uk: Для відображення необхідно обрати принаймні одне долучення.

en: "@context" attachment
uk: долучення "@context"

en: View empty text
uk: Порожній текст виду

en: Display the view empty text if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати порожній текст виду.

en: "@context" empty text
uk: Розкриті віджети виду.

en: View exposed widgets
uk: За відсутності результатів відображати

en: Display the view exposed widgets if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати розкриті віджети виду.

en: "@context" exposed widgets
uk: розкриті віджети виду "@context"

en: View feed icon
uk: Іконка потоку виду

en: Display the view feed icon if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати іконку потоку виду.

en: "@context" feed icon
uk: іконка потоку "@context"

en: View footer
uk: Нижній колонтитул виду

en: Display the view footer if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати нижній колонтитул.

en: "@context" footer
uk: нижній колонтитул "@context"

en: View header
uk: Верхній колонтитул виду

en: Display the view header if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати верхній колонтитул.

en: "@context" header
uk: верхній колонтитул "@context"

en: View pager
uk: Сторінковий навіґатор виду

en: Display the view pager if there are no results.
uk: За відсутності результатів відображати сторінковий навіґатор.

en: "@context" pager
uk: сторінковий навіґатор "@context"

en: View row
uk: Рядок виду

en: Select context
uk: Оберіть контекст.

en: Configure rows
uk: Налаштувати рядки

en: Invalid context selected.
uk: Обрано неприпустимий контекст.

en: Context contains an invalid view.
uk: Контекст містить неприпустимий вид.

en: Row @number
uk: Рядок @number

en: Display specific fields
uk: Відображати певні поля

en: Row information
uk: Інформація про рядок

en: Broken view
uk: Пошкоджений вид

en: Displaying: !fields
uk: Відображено: !fields

en: Displaying no fields due to misconfiguration.
uk: Не відображено жодного поля через неприпустиму конфігурацію.

en: Displaying the configured row.
uk: Відображено сконфігурований рядок.

en: "@context" row @rows | "@context" rows @rows
uk[0]: "@context" рядок @rows
uk[1]: "@context" рядки @rows

en: Loads a view result into a context that can then be displayed across a panel or turned into other contexts.
uk: Завантажує результат виду в контекст, що потім може бути відображений через панель чи перетворений в інші контексти.

en: There are currently no views with Context displays enabled. You should go to the view administration and add a Context display to use a view as a context.
uk: Наразі немає жодного виду з увімкненим відображенням Контекст. Щоб використати вид як контекст, необхідно відвідати адміністративну сторінку виду і додати відображення Контекст.

en: You must select a view.
uk: Потрібно обрати вид.

en: Node from view
uk: Матеріал з виду

en: Extract a node context from a view context of the base type node.
uk: Витягати контекст матеріалу з контексту виду основного типу матеріалу.

en: Row number
uk: Номер рядка

en: Row number must be a positive integer value.
uk: Номер рядка має бути позитивним цілим числом.

en: Term from view
uk: Термін з виду

en: Extract a term context from a view context of the base type term.
uk: Витягати контекст терміна з контексту виду основного типу матеріалу.

en: User from view
uk: Користувач з виду

en: Extract a user context from a view context of the base type user.
uk: Витягати контекст користувача з контексту виду основного типу матеріалу.

en: Makes the view results available as a context for use in Panels and other applications.
uk: Робить результати виду доступними як контекст для використання в Панелях та інших застосунках.

en: Contains rows in contexts.
uk: Містить рядки в контекстах.

en: Context settings
uk: Налаштування контексту

en: This is the title that will appear for this view context in the configure context dialog. If left blank, the view name will be used.
uk: Це заголовок, що з'явиться для цього контексту виду у діалозі конфігурації контексту. Якщо залишити порожнім, буде використана назва виду.

en: Use exposed widgets form as pane configuration
uk: Використовувати розкриті віджети як конфігурацію фрагменту панелі.

en: Panels is enabled but CTools is out of date. All Panels modules are disabled until CTools is updated. See the status page for more information.
uk: Модуль Панелі увімкнено, проте модуль CTools застарілий. Всі модулі, що входять в Панелі, будуть вимкнені до оновлення CTools. Більше інформації на сторінці стану.

en: Panel region
uk: Область панелі

en: Panel pane
uk: Фрагмент панелі

en: Get a bird's eye view of items related to Panels.
uk: Загальний огляд всіх об’єктів, що стосуються модуля Панелі.

en: Custom layout
uk: Власний макет

en: Custom layouts can add more, site-specific layouts that you can use in your panels.
uk: За допомогою власних макетів можна створювати додаткові, необхідні для цього сайту макети, які потім будуть використовуватися в панелях.

en: There are no custom layouts.
uk: Власні макети відсутні.

en: Manage custom layouts
uk: Керування власними макетами

en: Renders a panel normally. This is the most common option.
uk: Звичайне відображення панелі. Найбільш поширений варіант.

en: Add new pane
uk: Додати новий фрагмент панелі

en: Customize this page
uk: Персоналізувати цю сторінку

en: Panels In-Place Editor
uk: Редактор "на місці" для Панелей

en: Provide a UI for managing some Panels directly on the frontend, instead of having to use the backend.
uk: Забезпечує користувацький інтерфейс для керування деякими панелями безпосередньо на сторінці, замість переходу в адміністративний інтерфейс.

en: In-Place Editor
uk: Редактор "на місці"

en: Allows privileged users to update and rearrange the content while viewing this panel.
uk: Дозволяє привілейованим користувачам оновлювати і перевпорядковувати вміст під час перегляду цієї панелі.

en: This will discard all unsaved changes. Are you sure?
uk: Всі незбережені зміни будуть втрачені. Ви впевнені?

en: Missing layout
uk: Відсутній макет

en: mini panel
uk: міні-панель

en: mini panels
uk: міні-панелі

en: Renderer
uk: Відображувач

en: Only one criterion must pass.
uk: Має виконуватись один критерій.

en: Broken/missing plugin
uk: Пошкоджений/відсутній плаґін

en: layouts
uk: макети

en: Reuse layout
uk: Повторно використати макет

en: Canvas settings
uk: Налаштування полотна

en: Configure canvas
uk: Налаштувати полотно

en: Canvas class
uk: Клас полотна

en: Column class
uk: Клас колонки

en: Row class
uk: Клас рядка

en: Scale fluid widths for IE6
uk: Масштабувати нефіксовані ширини для IE6

en: IE6 does not do well with 100% widths. If checked, width will be scaled to 99% to compensate.
uk: IE6 погано працює зі 100% ширинами. Якщо позначено, ширина буде масштабована до 99% для виправлення цієї вади.

en: Enter a CSS class that will be used. This can be used to apply automatic styling from your theme, for example.
uk: Введіть клас CSS, що буде використовуватись. Наприклад, це може бути використане для автоматичної стилізації відповідно до теми.

en: Save this layout for reuse
uk: Зберегти цей макет для багаторазового використання

en: A description of what this layout is, does or is for, for administrative use.
uk: Опис того, що це за макет, що він робить і для чого, для адміністративного використання.

en: That name is used by another layout: @layout
uk: Назва вже використовується іншим макетом: @layout

en: That name is used by another style: @page
uk: Ця назва вже використовується іншим стилем: @page

en: The configuration is fixed and cannot be changed.
uk: Конфігурація фіксована і не може бути змінена.

en: This configuration is provided by a module, but has been changed.
uk: Ця конфігурація забезпечена модулем, але була змінена.

en: A custom configuration by a user.
uk: Власна конфігурація користувача.

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
uk: На випадок збереження нової редакції, запис журналу, що пояснює зміни в цій версії.

en: Creates revision
uk: Створює редакцію

en: Whether saving this node creates a new revision.
uk: Чи запис цього матеріалу створює нову редакцію.

en: The current date and time.
uk: Поточна дата і час.

en: User account form
uk: Форма облікового запису користувача

en: Active for
uk: Активний для

en: Only the current user
uk: Тільки поточний користувач

en: Only other users
uk: Тільки інші користувачі

en: Only on node form
uk: Тільки на формі матеріалу

en: Copy source
uk: Копія джерела

en: Hide on-page translation from you
uk: Приховати від вас переклади на сторінці

en: contexts
uk: контексти

en: Show all regions
uk: Показати всі області

en: Active context: !name
uk: Активний контекст: !name

en: If enabled, users will receive a 'Log in successful' message upon login.
uk: Якщо увімкнено, користувачам після входу буде показане повідомлення  'Успішний вхід'

en: Log in successful for %name.
uk: Користувач %name успішно увійшов.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
uk: Пояснення останніх змін, що відбулися в матеріалі.

en: The URL of the account edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування облікового запису.

en: The title of the current page.
uk: Заголовок поточної сторінки

en: The URL of the current page.
uk: URL поточної сторінки.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
uk: Номер поточної сторінки при посторінковому перегляді списків.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі невірні замінники: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
uk: Початковий матеріал для набору перекладів даного матеріалу

en: Account cancellation URL
uk: URL анулювання Рахунка

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки підтвердження видалення облікового  запису користувача.

en: One-time login URL
uk: Одноразовий URL для входу

en: The URL of the one-time login page for the user account.
uk: URL-адреса сторінки одноразового входу облікового запису користувача.

en: Tokens related to menu links.
uk: Замінники, пов’язані з посиланнями меню.

en: The unique ID of the menu link.
uk: Унікальний ідентифікатор посилання меню.

en: The title of the menu link.
uk: Заголовок посилання меню.

en: The URL of the menu link.
uk: URL посилання меню.

en: The menu link's parent.
uk: Батько посилання меню.

en: Tokens related to the current page request.
uk: Замінники, пов’язані з запитом поточної сторінки.

en: Page number
uk: Номер сторінки

en: The book page associated with the node.
uk: Сторінка книги пов'язана з цим матеріалом.

en: The menu link for this node.
uk: Посилання меню для цього матеріалу.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
uk: Максимальна довжина тексту кожного компонента синоніма (наприклад, [title]) . Рекомендована довжина: 100. Максимально можлива довжина @max. Докладніше дивіться <a href="@pathauto-help">Довідку про автосиноніми</a>

en: The field %name is not a valid number.
uk: Поле %name є неприпустимим числом.

en: The field %name cannot be greater than @max.
uk: Поле %name не може перевищувати @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
uk: Поле %name не може бути меншим @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
uk: Поле <em>Рядки для видалення</em> не повинно містити HTML. Впевніться, що для цього поля вимкнено усі WYSIWYG-редактори.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
uk: Оберіть типи несинонімізованих шляхів, для яких генеруватимуться синоніми URL

en: Bulk updating URL aliases
uk: Пакетне оновлення URL синонімів

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
uk: Помилка під час обробки @operation з аргументами: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
uk[0]: Генеровано @count URL-синонім.
uk[1]: Генеровано @count URL-синоніми.
uk[2]: Генеровано @count URL-синонімів.

en: language neutral
uk: нейтральна мова

en: Pattern for all @language @node_type paths
uk: Шаблон для всіх шляхів мови @language типу матеріалу @node_type

en: Updated alias for node @nid.
uk: Оновлено синонім для матеріала @nid.

en: Taxonomy term paths
uk: Шляхи термінів таксономії

en: Updated alias for term @tid.
uk: Оновлено синонім для терміна @tid.

en: Forum paths
uk: Шляхи форумів

en: Updated alias for forum @tid.
uk: Оновлено синонім для форуму @tid.

en: User paths
uk: Шляхи користувачів

en: Updated alias for user @uid.
uk: Оновлено синонім для користувача @uid.

en: Blog paths
uk: Шляхи блоґів

en: Updated alias for blog user @uid.
uk: Оновлено синонім для блоґу користувача @uid.

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count матеріала.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count матеріалів.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count терміна.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count термінів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count термінів.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
uk[0]: Оновлено синонім URL для @count облікового запису.
uk[1]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.
uk[2]: Оновлено синонім URL для @count облікових записів.

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
uk: @name налаштовано бути роздільником і воно буде видалятися, якщо трапляється в рядках. Це може призвести до проблем з шаблонами і особливо із замінником term:path token. Мабуть слід встановити для @name дію "замінити на роздільник".

en: Nonce from @endpoint rejected because it is not correctly formatted, nonce: @nonce.
uk: Одноразовий ідентифікатор (нонс) від @endpoint відхилено через невірне форматування, ідентифікатор: @nonce.

en: Nonce received from @endpoint is out of range (time difference: @intervals). Check possible clock skew.
uk: Одноразовий ідентифікатор (нонс) від @endpoint виходить за межі періоду (різниця часу: @intervals). Перевірте синхронізацію годинника.

en: Nonce replay attempt blocked from @ip, nonce: @nonce.
uk: Блоковано спробу повторного використання одноразового ідентифікатора (нонса) від @ip, ідентифікатор: @nonce.

en: Use ISO-8601 week numbers
uk: Використовувати номери тижнів згідно ISO-8601

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
uk: ВАЖЛИВО! Якщо позначено, Першим днем тижня має бути вибрано Понеділок

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
uk: При використанні номерів тижнів згідно ISO-8601, першим днем тижня має бути встановлено понеділок.

en: Field @label (@field_name)
uk: Поле @label (@field_name)

en: There are no date fields in this database.
uk: В цій базі даних відсутні поля дати.

en: The date field which whose type should be changed.
uk: Поле дати, тип якого буде змінено.

en: The type of date to change the field to.
uk: Тип дати, на який буде змінено поле.

en: New type:
uk: Новий тип:

en: The current type is the same as the chosen type. There is nothing to change.
uk: Поточний тип збігається з обраним типом. Змін не відбудеться.

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
uk: Поле @field_name було успішно змінено з @old_type на @new_type.

en: Change a date field from one type to another. Very experimental, use at your own risk!
uk: Змінити тип дати поля на інший. Дуже експериментальний, використовувати на власний ризик!

en: Server description
uk: Опис сервера

en: Enter a description for the new server.
uk: Введіть опис для нового сервера.

en: Index description
uk: Опис індексу

en: The index is currently enabled.
uk: Індекс зараз увімкнено.

en: All items have been indexed (@total / @total).
uk: Усі елементи було проіндексовано (@total / @total).

en: Re-indexing
uk: Повторна індексація

en: Re-index content
uk: Переіндексувати вміст

en: Select fields to index
uk: Вибір полів для індексування

en: Add fields
uk: Додати поля

en: Year range
uk: Період років

en: File not found
uk: Файл не знайдено

en: - Use default -
uk: - Використовувати стандартну -

en: The destination URL
uk: URL-адреса місця призначення

en: Query type
uk: Тип запиту

en: Search page
uk: Сторінка пошуку

en: Add search page
uk: Додати сторінку пошуку

en: Edit variable
uk: Редагувати змінну

en: General Information
uk: Загальна інформація

en: Comment display
uk: Відображення коментаря

en: Unknown content type
uk: Невідомий тип матеріалу

en: view mode
uk: режим перегляду

en: Select the roles whose users should receive the mail.
uk: Оберіть ролі, чиї користувачі мають отримувати лист.

en: Site search
uk: Пошук сайтом

en: New field name
uk: Назва нового поля

en: No projects or languages to update.
uk: Відсутні проекти чи мови для оновлення

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
uk: Виберіть одну чи декілька мов для завантаження та оновлення. Якщо Ви нічого не виберете, всі мови будуть оновлені.

en: Refresh information
uk: Оновити інформацію

en: Cannot find any translation updates.
uk: Неможливо знайти жодного оновлення перекладу

en: Fetched information about available updates from the server
uk: Інформацію про доступні оновлення з серверу отримано

en: Update source
uk: Джерело оновлення

en: Never (manually)
uk: Ніколи (вручну)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
uk: Оберіть, як часто Ви хочете автоматично перевіряти оновлення перекладів для встановлених модулів і шаблонів.

en: Store downloaded files
uk: Зберігання завантажених файлів

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
uk: Оновлені рядки перекладу замінюють наявні, нові рядки додаються

en: Local files and remote server.
uk: Локальні файли і віддалений сервер.

en: Local files only.
uk: Тільки локальні файли.

en: Remote server only.
uk: Тільки віддалений сервер

en: Local update available
uk: Доступне локальне оновлення

en: No information
uk: Нема інформації

en: Updating translation.
uk: Оновлення перекладу.

en: Downloading and importing files.
uk: Завантаження та імпорт файлів

en: Error importing translations.
uk: Помилка імпорту перекладів.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
uk: Завантажено %download_link до %tmpfile

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
uk: Помилка створення тимчасового файлу для завантаження в %tmpdir. Віддалений файл: %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
uk: Список останніх імпортованих перекладів і доступні оновлення для кожного проекту і мови.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
uk: Якщо з’явилися доступні оновлення, можете клацнути "Оновити" для завантаження та імпорту прямо зараз або змінити параметри для їх автоматичного оновлення на сторінці <a href="@update-settings">Налаштування оновлення</a>

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
uk: Це налаштування оновлення перекладу. Щоб оновити переклад зараз, відвідайте адміністративну сторінку <a href="@update-admin">Оновити переклади</a>.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
uk: Відсутня інформація про потенційно нові і оновлені переклади для наразі встановлених модулів та тем. Щоб перевірити оновлення, необхідно здійснити <a href="@run_cron">запуск крону</a> або виконати <a href="@check_manually">ручну перевірку</a>. Зверніть увагу, що перевірка на наявність оновлень може тривати певний час, тож будьте терплячими.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
uk: Автоматично перевірено перекладів: @checked, оновлено: @updated.

en: Automatic update configuration
uk: Автоматичне оновлення конфігурації

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
uk: Наявні нові або оновлені переклади для встановлених модулів та тем. Для перевірки оновлень відвідайте <a href="@check_manually">сторінку оновлення перекладів</a>.

en: Error opening socket @socket
uk: Помилка відкриття сокету @socket

en: delivery callback not found
uk: зворотнього зв’язку не знайдено

en: callback %callback not found: %q.
uk: зворотнього зв’язку %callback не знайдено: %q.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file через хибне місце призначення. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки каталог призначення не правильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з правами доступу файла чи каталогу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The file %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory.
uk: Неможливо скопіювати зазначений файл %file оскільки в каталозі вже існує файл з таким іменем.

en: The specified file %file could not be moved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Неможливо перемістити зазначений файл %file оскільки відсутнє місце призначення. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The specified file %file could not be deleted, because it is not a valid URI. More information is available in the system log.
uk: Зазначений файл %file не може бути видалено, оскільки містить неприпустиму адресу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Дані неможливо зберегти, через хибне місце призначення. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: File %file (%realpath) could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) неможливо скопіювати, оскільки призначення %destination є хибним. Це часто виникає при неправильному використанні file_copy() чи відсутності обгортки потоку.

en: File %file (%realpath) could not be copied because it does not exist.
uk: Файл %file (%realpath) не може бути скопійованим, оскільки не існує.

en: File %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки файл з таким іменем в каталозі (%directory) вже існує.

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки він перезапише сам себе.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
uk: Зазначений файл %file неможливо скопіювати до %destination.

en: File %file (%realpath) could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) неможливо перемістити, оскільки призначення %destination є хибним. Це може бути викликано неправильним використанням file_move() або відсутністю обгортки потоку.

en: File %file (%realpath) could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) неможливо видалити через недійсний URI. Це може бути викликано неправильним використанням file_delete() або відсутністю обгортки потоку.

en: The data could not be saved because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_save_data() or a missing stream wrapper.
uk: Дані неможливо зберегти оскільки місце призначення %destination є невірним. Це може бути викликане неправильним використанням file_save_data() чи відсутністю обгортки потоку.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
uk: Конфігурація вашого PHP підтримує тільки один тип бази даних, тому вона була вибрана автоматично.

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
uk: Неможливо зв'язатися з сервером бази даних. Сервер надсилає наступне повідомлення: %error. <ul><li>Чи працює сервер бази даних?</li><li>Чи існує база даних і чи правильно введена назва бази даних?</li><li>Чи правильно введене ім'я користувача і пароль?</li><li>Чи правильно введена назва хоста бази даних?</li></ul>

en: The version of PHP you are using has known issues with PostgreSQL. You need to upgrade PHP to 5.2.11, 5.3.1 or greater.
uk: Використовувана вами версія PHP має відомі проблеми з PostgreSQL. Вам потрібно змінити вашу версію PHP на 5.2.11, 5.3.1 і вище.

en: Exit block region demonstration
uk: Вийти з перегляду областей для блоків

en: Customizing the dashboard requires the !permission-name permission.
uk: Персоналізація панелі вимагає наявності повноваження !permission-name.

en: To customize the dashboard page, move blocks to the dashboard regions on the <a href="@dashboard">Dashboard administration page</a>, or enable JavaScript on this page to use the drag-and-drop interface.
uk: Щоб персоналізувати сторінку панелі керування, переміщуйте блоки в областях панелі на сторінці <a href="@dashboard">Адміністрування Панелі керування</a>або використайте інтерфейс пересування мишкою увімкнувши на цій сторінці JavaScript.

en: Configure available dashboard blocks
uk: Налаштовування доступних блоків панелі

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
uk: Перетягніть ці блоки у колонки знизу. Зміни автоматично збережуться. Більше параметрів доступно на <a href="@dashboard-url">сторінці налаштовування</a>.

en: Configure which blocks can be shown on the dashboard.
uk: Налаштуйте блоки, котрі можуть бути показані на панелі.

en: The Database logging module allows you to view an event log on the <a href="@dblog">Recent log messages</a> page. The log is a chronological list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the log on a regular basis to ensure their site is working properly.
uk: Модуль Журналювання бази даних (Database logging) надає можливість переглядати журнал подій на сторінці <a href="@dblog">Останні записи журналу</a>. Журнал - це хронологічний перелік записаних подій, що містить дані про використання, швидкодію, помилки, попередження та робоча інформація. Адміністратори мають постійно перевіряти журнал, щоб бути впевненим в коректній роботі сайту.

en: In case of errors or problems with the site, the <a href="@dblog">Recent log messages</a> page can be useful for debugging, since it shows the sequence of events. The log messages include usage information, warnings, and errors.
uk: У випадку помилок чи проблем на сайті для зневадження може стати в нагоді сторінка <a href="@dblog">Останні записи журналу</a>, оскільки в ній відображується послідовність подій. Записи журналу містять інформацію про використання, попередження та помилки.

en: The Database logging module monitors your website, capturing system events in a log (shown here) to be reviewed by an authorized individual at a later time. This log is a list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. It is vital to check the Recent log messages report on a regular basis, as it is often the only way to tell what is going on.
uk: Модуль Журналювання бази даних (Database logging) моніторить сайт, записує системні події в журнал (показаний тут) щоб їх його могли пізніше переглянути відповідні особи. Цей журнал являє собою перелік записаних подій, що містять дані про використання і швидкодію, попередження та робочу інформацію. Дуже важливо перевіряти останні записи журналу, адже це часто єдиний спосіб дізнатися, що відбувається.

en: Database log messages to keep
uk: Збережені повідомлення журналу бази даних

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Максимальна кількість записів, що зберігаються в журналі бази даних. Необхідне правильне налаштовування <a href="@cron">завдання крону з обслуговування</a>.

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
uk: Зазначте символи, що будуть після значення, наприклад ' м', ' кБ/с'. Якщо не потрібно, залиште поле порожнім. Однину і множину розділяти вертикальною рискою ('pound|pounds').

en: Thousand marker
uk: Розділювач тисяч

en: Display prefix and suffix.
uk: Відображати префікс та суфікс.

en: Display with prefix and suffix.
uk: Відображати з префіксом та суфіксом.

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Trim length
uk: Довжина скорочення

en: No field is displayed.
uk: Немає відображуваних полів

en: No field is hidden.
uk: Приховані поля відсутні.

en: Format settings:
uk: Налаштування формату:

en: The file used in the !name field may not be referenced.
uk: Неможливо посилатися на файл, використаний у полі !name.

en: Text formats are presented on content editing pages in the order defined on this page. The first format available to a user will be selected by default.
uk: Текстові формати показуються на сторінках редагування матеріалу в послідовності, що визначена на цій сторінці. Перший формат, доступний користувачеві, буде встановлюватися як початковий.

en: Missing text format: %format.
uk: Відсутній текстовий формат: %format.

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: Shown when hovering over the menu link.
uk: Показуване при наведенні мишею на посилання меню.

en: The menu module allows on-the-fly creation of menu links in the content authoring forms. To configure these settings for a particular content type, visit the <a href="@content-types">Content types</a> page, click the <em>edit</em> link for the content type, and go to the <em>Menu settings</em> section.
uk: Модуль меню дозволяє на льоту створювати меню посилань безпосередньо у формах створення матеріалу. Щоб здійснити такі налаштування для певного типу матеріалу, відвідайте сторінку <a href="@content-types">Типи матеріалів</a>, перейдіть за посиланням <em>редагувати</em> біля відповідного типу матеріалу, та увійдіть в розділ <em>Налаштування меню</em>.

en: Undefined language (@langcode)
uk: Невизначена мова (@langcode)

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
uk: Формат: %time. Формат дати YYYY-MM-DD і %timezone зміщення часового поясу відносно UTC. Залиште порожнім, щоб використовувати час надсилання форми.

en: Administrative overlay
uk: Адміністративне накладення

en: Use the overlay for administrative pages.
uk: Використовувати накладання адміністративними сторінками.

en: Show administrative pages on top of the page you started from.
uk: Показати адміністративні сторінки понад сторінками матеріалів

en: A <a href="@php-code">PHP code</a> text format has been created.
uk: Текстовий формат <a href="@php-code">PHP-код</a> був успішно створений.

en: Choose which search modules are active from the available modules.
uk: Виберіть, які пошукові модулі з наявних активні.

en: Default search module
uk: Стандартний модуль пошуку

en: Choose which search module is the default.
uk: Оберіть стандартний модуль пошуку.

en: Your default search module is not selected as an active module.
uk: Ваш стандартний модуль пошуку не є активним модулем.

en: Search is currently disabled.
uk: Пошук наразі вимкнено.

en: Syslog identity
uk: Ідентифікатор системного журналу

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
uk: Рядок, що буде додаватися на початку кожного з повідомлень, записуваного в Системний журнал. Якщо кілька сайтів записують свої повідомлення в один і той самий файл Системного журналу, унікальний ідентифікатор сайту полегшить відокремлення записів журналу.

en: Optionally, specify a relative URL to display as the front page.  Leave blank to display the default content feed.
uk: Необов'язково вкажіть відносну URL-адресу для відображення як головної сторінки. Щоб відображати стандартний потік матеріалу залиште поле порожнім.

en: Error pages
uk: Сторінки помилок

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '%path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: Last run: %cron-last ago.
uk: Останній запуск: %cron-last тому.

en: Run cron every
uk: Запускати крон кожні

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
uk: Якщо увімкнено, доступ до сайту для виконання обслуговування матимуть лише користувачі з <a href="@permissions-url">повноваженням</a> "Використання сайту в режимі обслуговування"; решта відвідувачів бачитимуть повідомлення про режим обслуговування, яке налаштовується нижче. Зареєстровані користувачі можуть увійти на сайт через сторінку <a href="@user-login">входу користувачів</a>.

en: In order for the site and its modules to continue to operate well, a set of routine administrative operations must run on a regular basis. The System module manages this task by making use of a system cron job. You can verify the status of cron tasks by visiting the <a href="@status">Status report page</a>. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">configuring cron jobs</a>. You can set up cron job by visiting <a href="@cron">Cron configuration</a> page
uk: Для забезпечення стабільної роботи сайту та його модулів необхідне регулярне виконання певного набору адміністративних операцій. Модуль Система виконує цю роботу застосовуючи для цього системну процедуру крон. Перевірити стан завдань крону можна відвідавши сторінку <a href="@status">Звіт про стан</a>. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href="@handbook">налаштовування завдань крону</a>. Налаштувати завдання крону можна відвідавши сторінку <a href="@cron">Конфігурація крону</a>

en: Change site name, e-mail address, slogan, default front page, and number of posts per page, error pages.
uk: Зміна назви сайту, адреси електронної пошти, гасла, головної сторінки, кількості дописів на сторінці, сторінок про помилки.

en: Manage automatic site maintenance tasks.
uk: Керування автоматичними завданнями з обслуговування сайту.

en: Did not delete temporary file "%path" during garbage collection, because it is in use by the following modules: %modules.
uk: Тимчасовий файл "%path" не видалено під час прибирання сміття оскільки він використовується наступним модулем: %modules.

en: Weight for added term
uk: Вага доданого терміна

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
uk: Підкаталог в каталозі відвантажених файлів, де будуть зберігатися зображення.

en: Pictures larger than this will be scaled down to this size.
uk: Зображення, що перевищують цей розмір будуть до нього зменшені.

en: Maximum allowed file size for uploaded pictures. Upload size is normally limited only by the PHP maximum post and file upload settings, and images are automatically scaled down to the dimensions specified above.
uk: Максимально дозволений розмір файла для відвантажених зображень. Розмір відвантаження зазвичай обмежується лише налаштуваннями PHP розміру максимального завантаженого та відвантаженого файла, і зображення автоматично масштабується до зазначених вище розмірів.

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
uk: Ваше віртуальне обличчя або фото. Зображення, що перевищують @dimensions пікселів будуть зменшені.

en: [user:name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] було активовано.
    
    Тепер ви можете увійти на сайт клацнувши це посилання або скопіювавши і вставивши його у ваш браузер:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати лише один раз і воно веде на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля, потім Ви можете входити на сайт на сторінці [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Upload an image to go with this article.
uk: Відвантажити зображення до цієї статті.

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
uk: Мінімальний профіль для проведення тестів. Задіяно лише необхідні модулі.

en: Settings for site administration tools.
uk: Налаштування для інструментів керування сайтом

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Web Property ID
uk: Ідентифікатор аккаунта

en: This ID is unique to each site you want to track separately, and is in the form of UA-xxxxxxx-yy. To get a Web Property ID, <a href="@analytics">register your site with Google Analytics</a>, or if you already have registered your site, go to your Google Analytics Settings page to see the ID next to every site profile. <a href="@webpropertyid">Find more information in the documentation</a>.
uk: Даний ID унікальний для кожного сайту, статистику відвідувань якого необхідно відстежити. Він надається у форматі UA-xxxxxxx-yy. Щоб отримати ідентифікатор аккаунту, <a href="@analytics">зареєструйте сайт в Google Analytics</a>. Якщо сайт вже зареєстровано, перейдіть на сторінку налаштування Google Analytics і знайдіть ID сайту, розташований поруч з його назвою. Більш детальну інформацію можна знайти в <a href="http://code.google.com/intl/ru/apis/analytics/docs/concepts/gaConceptsAccounts.html#webProperty">документації</a>.

en: Anonymize visitors IP address
uk: Анонімізувати IP адреси відвідувачі

en: Tell Google Analytics to anonymize the information sent by the tracker objects by removing the last octet of the IP address prior to its storage. Note that this will slightly reduce the accuracy of geographic reporting. In some countries it is not allowed to collect personally identifying information for privacy reasons and this setting may help you to comply with the local laws.
uk: Наказати Google Analytics зробити анонімною інформацію, відправлену відстежувачем об'єктів, видаливши останній набір цифр IP-адреси до його зберігання. Зазначимо, що це призведе до деякого зниження точності географічної звітності. В деяких країнах не дозволяється збирати особисту інформацію з причин конфіденційності і цей параметр може допомогти вам дотримуватися місцевих законів.

en: Locally cache tracking code file
uk: Файл коду відстеження кешувати локально

en: If checked, the tracking code file is retrieved from Google Analytics and cached locally. It is updated daily from Google's servers to ensure updates to tracking code are reflected in the local copy. Do not activate this until after Google Analytics has confirmed that site tracking is working!
uk: Якщо вибрано, файл з кодом відстеження копіюється з Google Analytics і кешується локально. Він оновлюється щодня з серверів Google, для забезпечення внесення оновлень коду відстеження в локальній копії. Не вмикайте це, поки Google Analytics не підтвердив, що відстеження сайту працює!

en: Code in this textarea will be added <strong>before</strong> _gaq.push(['_trackPageview']).
uk: Код в цьому полі буде доданий <strong>перед</strong> _gaq.push(['_trackPageview']).

en: Code in this textarea will be added <strong>after</strong> _gaq.push(['_trackPageview']). This is useful if you'd like to track a site in two accounts.
uk: Код в цьому полі буде доданий <strong>після</strong> _gaq.push(['_trackPageview']). Використовується для відстеження сайту в двох облікових записах.

en: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> is a free (registration required) website traffic and marketing effectiveness service.
uk: <a href="@ga_url">Google Analytics</a> це безкоштовна (необхідно зарееструватися) служба для аналізу трафіку та маркетингової ефективності веб-сайту.

en: Set this context when viewing a taxonomy term page.
uk: Задати цей контекст при перегляді сторінки терміна таксономії.

en: Set on term form
uk: Задати на формі терміна

en: Only on term form
uk: Тільки на формі терміна

en: Set this context on term forms
uk: Задати цей контекст на формі терміна

en: Examples: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1
uk: Приклади: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1

en: View Transition Advanced Options
uk: Розширені параметри для переходу виду

en: The sync option controls whether the slide transitions occur simultaneously. The default is selected which means that the current slide transitions out as the next slide transitions in. By unselecting this option you can get some interesting twists on your transitions.
uk: Синхронізація керує вмикає чи вимикає одночасний перехід. Початково вона увімкнена і це означає, що поточний слайд зникає, щойно з’являється наступний слайд. Знявши цю позначку можна отримати деякі цікаві ефекти при переході.

en: This option controls the order items are displayed. The default setting, unselected, uses the views ordering. Selected will cause the images to display in a random order.
uk: Цей параметр керує послідовністю показу елементів. Початкове значення вимкнене, тобто використовується налаштування впорядкування з виду. Якщо увімкнено, зображення відображатимуться у випадковій послідовності.

en: View Action Advanced Options
uk: Розширені параметри дії з видом

en: If selected the slideshow will end when it gets to the last slide.
uk: Якщо обрано, слайд-шоу буде завершене на останньому слайді.

en: If unselected then if the slides are different sizes the height of the slide area will change as the slides change.
uk: Якщо налаштування вимкнено і слайди різні за висотою, тоді висота слайд-шоу буде змінюватись із зміною слайдів.

en: Slide Counter
uk: Лічильник слайдів

en: Internet Explorer Tweaks
uk: Налагодження Internet Explorer

en: Select if clearType corrections should be applied (for IE).  Some background issues could be fixed by unselecting this option.
uk: Оберіть, чи мають застосовуватись коригування clearType (для IE). Вимкнення цього налаштування може виправити деякі проблеми з тлом.

en: Select to disable extra cleartype fixing.  Unselect to force background color setting on slides)
uk: Увімкніть, аби відмовитись від cleartype. Вимкніть, аби активувати налаштування кольору тла на слайдах)

en: jQuery Cycle Custom Options
uk: Власні параметри jQuery Cycle

en: Pager fields
uk: Поля навіґатора

en: Choose the fields that will appear in the pager.
uk: Оберіть поля для сторінкового навіґатора.

en: Views Slideshow Cycle help can be found by installing and enabling the !advanced_help
uk: Довідка з Слайд-шоу видів: коло з’явиться після встановлення та увімкнення !advanced_help

en: Views Slideshow: Cycle
uk: Слайд-шоу видів: Коло

en: Adds a Rotating slideshow mode to Views Slideshow.
uk: Додає режим обертального слайд-шоу до Слайд-шоу видів.

en: Hit
uk: З кешу

en: List handling
uk: Обробка списку

en: Show first (if present)
uk: Показувати перший (якщо присутній)

en: Show item count
uk: Показувати лічильник елементів

en: List seperator
uk: Роздільник списку

en: Link this field to its entity
uk: Зробити це поле посиланням на його сутність

en: Use human-readable name
uk: Використовувати людино-читабельну назву

en: If this is checked, the values' names will be displayed instead of their internal identifiers.
uk: Якщо це позначено, замість внутрішніх ідентифікаторів буду відображатися назви значень.

en: Default (@default)
uk: Базово (@default)

en: Last accessed
uk: Останнє використання

en: At least @a
uk: Щонайменше @a

en: The settings file is writable.
uk: Файл налаштувань доступний для запису.

en: The settings file is owned by the web server.
uk: Файл налаштувань має як власника веб-сервер.

en: The @drupal installer failed to create a settings file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. If you have problems with the file permissions on your server, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
uk: Інсталятор @drupal не зміг створити файл налаштувань з належним правами власності. Зайдіть на сервер і видаліть наявний файл %file , а потім створіть новий скопіювавши файл %default_file у %file. Докладну інформацію про встановлення Друпал дивіться у файлі <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>. Якщо виникли проблеми з встановленням прав доступу до файла на сервері, тоді зверніться до <a href="@handbook_url">онлайнового довідника</a>.

en: Invalid merge query: no conditions
uk: Невірний запит злиття: немає умов

en: Weight for @block block
uk: Вага блоку @block

en: Region for @block block
uk: Область для блоку @block

en: Comment approval
uk: Ухвалення коментарів

en: Comments from users who have the <em>Skip comment approval</em> permission are published immediately. All other comments are placed in the <a href='@comment-approval'>Unapproved comments</a> queue, until a user who has permission to <em>Administer comments</em> publishes or deletes them. Published comments can be bulk managed on the <a href='@admin-comment'>Published comments</a> administration page.
uk: Коментарі від користувачів з повноваженням <em>Обхід ухвалення коментарів</em> публікуються одразу. Решта коментарів поміщується в чергу <a href='@comment-approval'>Несхвалених коментарів</a> поки користувач з повноваженням <em>Адміністрування коментарів</em>його не опублікує або не видалить. Опублікованими коментарями можна керувати пакетно на адміністративній сторінці <a href='@admin-comment'>Опубліковані коментарі</a>.

en: Post comments
uk: Публікація коментарів

en: Skip comment approval
uk: Обхід схвалення коментарів

en: View and customize your dashboard.
uk: Переглянути та персоналізувати панель керування.

en: Customize your dashboard.
uk: Персоналізація панелі керування.

en: This function can only be used to delete fields without data
uk: Ця функція може бути використана тільки для видалення полів без даних

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
uk: Ви дійсно хочете вимкнути текстовий формат %format?

en: Disabled text formats are completely removed from the administrative interface, and any content stored with that format will not be displayed. This action cannot be undone.
uk: Вимкнуті текстові формати повністю видаляються з адміністративного інтерфейсу, і будь-який вміст збережений в тих форматах відображатися не буде. Цю дію неможливо відмінити.

en: Disabled text format %format.
uk: Вимкнутий текстовий формат %format.

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Disable text format
uk: Вимкнути текстові формати

en: Hot topic, new comments
uk: Гаряча тема, нові коментарі

en: Hot topic
uk: Гаряча тема

en: Normal topic
uk: Звичайна тема

en: Closed topic
uk: Закрита тема

en: Reference for usage, configuration, and modules.
uk: Довідник про використання, налаштовування  та модулі.

en: and where %property is %value
uk: а також %property - %value

en: where %property is %value
uk: де %property - %value

en: and where
uk: а також

en: The RDF module enriches your content with metadata to let other applications (e.g., search engines, aggregators, and so on) better understand its relationships and attributes. This semantically enriched, machine-readable output for Drupal sites uses the <a href="@rdfa">RDFa specification</a> which allows RDF data to be embedded in HTML markup. Other modules can define mappings of their data to RDF terms, and the RDF module makes this RDF data available to the theme. The core Drupal modules define RDF mappings for their data model, and the core Drupal themes output this RDF metadata information along with the human-readable visual information. For more information, see the online handbook entry for <a href="@rdf">RDF module</a>.
uk: Модуль RDF розширює матеріали мета-даними, що дозволяють іншим веб-застосункам (наприклад, пошуковим системам, збирачам тощо) краще розуміти зв'язки та атрибути. Цей семантично збагачений, машино-читабельний вивід для сайтів Drupal використовує  <a href="@rdfa">специфікації RDFa</a>, що дозволяють вбудовувати RDF дані у HTML розмітку. Інші модулі можуть визначати відображення їх даних в термінах RDF і модуль RDF зробить ці RDF дані доступними темі оформлення. Модулі ядра  Drupal визначають RDF відображення своїх моделей даних і теми ядра Drupal виводять цю інформацію RDF метаданих разом з людино-читабельною візуальною інформацією. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@rdf">модуль RDF</a>.

en: Current URL is @url.
uk: Поточна URL-адреса @url.

en: Page title @actual is equal to @expected.
uk: Назва сторінки @actual збігається з @expected.

en: Page title @actual is not equal to @unexpected.
uk: Заголовок сторінки @actual не збігається з @unexpected.

en: HTTP response not expected !code, actual !curl_code
uk: Неочікувана відповідь HTTP !code, фактична !curl_code

en: Configure @module permissions
uk: Налаштовування повноважень для модуля @module

en: Select and configure your themes.
uk: Вибір та налаштовування тем.

en: Administer settings.
uk: Адміністрування налаштувань.

en: View reports, updates, and errors.
uk: Перегляд звітів, оновлень та помилок.

en: Stores temporary data for system_update_7061.
uk: Зберігає тимчасові дані для system_update_7061.

en: Administrative toolbar
uk: Адміністративна панель

en: Install new module or theme
uk: Встановити новий модуль або тему

en: Install new module
uk: Встановити новий модуль

en: Install new theme
uk: Встановити нову тему

en: %property is %value
uk: %property є %value

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями і повноваженнями.

en: Renamed the 'post comments without approval' permission to 'skip comment approval'.
uk: Повноваження "публікація коментарів без схвалення" перейменовано на "обхід схвалення коментаря"

en: The menu link's root.
uk: Корінь посилання меню.

en: If you don't use any WYSIWYG editor, this feature will allow you to add your images or files as <strong>html code into any plain textarea</strong>. Enter <strong>comma separated textarea IDs</strong> under which you want to enable a link to IMCE. The * character is a wildcard. Hint: ID of Body fields in most node types starts with edit-body*.
uk: Якщо не використовується жодного WYSIWYG-редактора, ця функція дозволить додавати зображення або файли у вигляді <strong>html-коду в будь-яку просту текстову область</strong>. Введіть <strong>розділений комами список ідентифікаторів текстових областей</strong>, для яких необхідно увімкнути посилання на IMCE. Позначка '*' означає будь-який символ. Порада: ідентифікатор полів тіла в більшості матеріалів починається з edit-body*.

en: IMCE serves all files under private files directory without applying any access restrictions. This allows anonymous access to any file(/system/files/filename) unless there is a module restricting access to the files. Here you can disable this feature.
uk: IMCE обслуговує всі файли у каталозі приватних файлів без застосування будь-яких обмежень доступу. Цим надається можливість анонімного доступу до будь-якого файла(/system/files/filename) за винятком випадку наявності модуля, що обмежує доступ до файла. Тут можна вимкнути цю функцію.

en: Change view
uk: Змінити вид

en: @entity "@property" property.
uk: Властивість сутності @entity "@property".

en: The machine-readable name identifying this @entity.
uk: Машинне ім'я, що ідентифікуватиме сутність @entity.

en: Internal, numeric @entity ID
uk: Внутрішній числовий ID сутності @entity

en: The ID used to identify this @entity internally.
uk: Ідентифікатор, що застосовується для ідентифікації цієї сутності @entity внутрішньо.

en: The unique ID of the @entity.
uk: Унікальний ID @entity.

en: After saving a new @entity
uk: Після збереження нової @entity

en: created @entity
uk: створено @entity

en: After updating an existing @entity
uk: Після оновлення існуючої @entity

en: updated @entity
uk: оновлено @entity

en: Before saving a @entity
uk: Перед збереженням @entity

en: saved @entity
uk: збережено @entity

en: After deleting a @entity
uk: Після видалення @entity

en: deleted @entity
uk: вилучено @entity

en: Access Bulk Exporter
uk: Доступ до Масового Експортера

en: Export various system objects into code.
uk: Експорт різноманітних системних об'єктів у код.

en: Administer access rulesets
uk: Адміністрування набору правил доступу.

en: Add, delete and edit custom access rulesets.
uk: Додавання, видалення та редагування власних наборів правил доступу.

en: Modal Login (default style)
uk: Модальне вікно Входу (базовий стиль)

en: Login via modal
uk: Вхід за допомогою модального вікна

en: Modal Login (custom style)
uk: Модальне вікно Входу (власний стиль)

en: Wizard (no modal)
uk: Майстер (немодальне вікно)

en: Wizard (default modal)
uk: Майстер (базове модальне вікно)

en: Pick an animal
uk: Оберіть тварину

en: Wizard (custom modal)
uk: Майстер (власне модальне вікно)

en: Replace text with "hello world"
uk: Замінює текст фразою "привіт, світ"

en: Sample Content
uk: Зразок Вмісту

en: Delete this row
uk: Видалити цей рядок

en: CTools Javascript Widgets
uk: Віджети CTools Javascript

en: Link 1
uk: Посилання 1

en: Link 2
uk: Посилання 2

en: Link 3
uk: Посилання 3

en: Drop Down Menu
uk: Спадне меню

en: Click to Drop Down
uk: Клацніть для розгортання

en: Click to Collapse
uk: Клацніть для згортання

en: Collapsible Div
uk: Здатний до згортання Div

en: Hello World
uk: Привіт, світ

en: remain here
uk: залишатися тут

en: Go to your account
uk: Перейти до облікового запису

en: your account
uk: ваш обліковий запис

en: Login Success
uk: Успішний вхід

en: Choose animal
uk: Оберіть тварину

en: Configure animal
uk: Налаштуйте тварину

en: Sheep
uk: Вівця

en: Configure sheep
uk: Налаштуйте вівцю

en: Lizard
uk: Ящірка

en: Configure lizard
uk: Налаштуйте ящірку

en: Raptor
uk: Хижий птах

en: Configure raptor
uk: Налаштуйте хижого птаха

en: Choose your animal
uk: Виберіть вашу тварину

en: Name your sheep
uk: Дайте вівці ім’я

en: What kind of sheep
uk: Яка порода вівці

en: Wensleydale
uk: Вензлідейл

en: Merino
uk: Меринос

en: Corriedale
uk: Корідейл

en: Coriedale
uk: Корідейл

en: You have a @type sheep named "@name".
uk: У вас вівця @type з іменем "@name".

en: Name your lizard
uk: Дайте ящірці ім’я

en: Venomous
uk: Отруйні

en: You have a @type lizard named "@name".
uk: У вас ящірка @type з іменем "@name".

en: non-venomous
uk: не отруйні

en: venomous
uk: отруйні

en: Name your raptor
uk: Дайте ім’я хижому птаху

en: What kind of raptor
uk: Який вид хижого птаха

en: Eagle
uk: Орел

en: Hawk
uk: Сокіл

en: Owl
uk: Сова

en: Buzzard
uk: Канюк

en: Domesticated
uk: Свійські

en: You have a @type @raptor named "@name".
uk: У вас @raptor @type з іменем "@name".

en: wild
uk: дикі

en: domesticated
uk: свійські

en: Jump!
uk: Стрибнути!

en: Return to the examples page.
uk: Повернутись до сторінки з прикладами.

en: You successfully jumped! !return_link
uk: Ви успішно стрибнули! !return_link

en: Chaos Tools AJAX Demo
uk: Демонстрація Chaos Tools AJAX

en: Simple Form
uk: Проста форма

en: Animal
uk: Тварина

en: Post-Login Action
uk: Дія після входу

en: Successful Jumping
uk: Успішний стрибок

en: Chaos Tools (CTools) AJAX Example
uk: Приклад Chaos Tools (CTools) AJAX

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
uk: Демонструє використання сили Chaos AJAX.

en: Administer custom content
uk: Адміністрування власного вмісту

en: Add, edit and delete CTools custom stored custom content
uk: Додавання, редагування та видалення створеного користувачем власного вмісту CTools

en: If there is more than one variant on a page, when the page is visited each variant is given an opportunity to be displayed. Starting from the first variant and working to the last, each one tests to see if its selection rules will pass. The first variant that meets its criteria (as specified below) will be used.
uk: Якщо на сторінці понад один варіант, при виборі кожного з варіантів буде відображуватись альтернатива. Починаючи з першого варіанту до останнього, кожен з варіантів буде перевірено на його відповідність правилам вибору. Буде застосовано перший варіант, що відповідає цьому критерію (як зазначено нижче).

en: There are no wizards available at this time.
uk: Жодного майстра цієї миті не доступно.

en: Configure new !plugin_title
uk: Налаштуйте новий !plugin_title

en: Configure !plugin_title
uk: Налаштуйте !plugin_title

en: Invalid plugin module/type combination requested: module @module and type @type
uk: Виконано запит неприпустимої комбінації модуль/тип: модуль @module та тип @type

en: Plugin @plugin of plugin type @owner:@type points to nonexistent file @file for class handler @class.
uk: Плаґін @plugin з типу плаґіну @owner:@type вказує на неіснуючий файл @file для обробника класу @class.

en: Use Page Manager
uk: Використання Менеджера сторінок

en: Allows users to use most of Page Manager's features, though restricts some of the most powerful, potentially site-damaging features. Note that even the reduced featureset still allows for enormous control over your website.
uk: Дозволяє користувачам використовувати більшість функцій Менеджера сторінок, водночас забороняючи найбільш потужні і потенційно-небезпечні для сайту дії. Зверніть увагу, що навіть через обмеженість функціоналу під контролем залишається значна частина веб-сайту.

en: Administer Page Manager
uk: Адміністрування Менеджера сторінок

en: Allows complete control over Page Manager, i.e., complete control over your site. Grant with extreme caution.
uk: Дозволяє здійснювати повний контроль над Менеджером сторінок, тобто повний контроль на веб-сайтом. Надавати з надзвичайною обережністю.

en: Page manager context
uk: Контекст Менеджера сторінок

en: Change general settings for this variant.
uk: Змініть основні налаштування цього варіанту

en: 404 Page not found
uk: 404 Сторінку не знайдено

en: 403 Access denied
uk: 403 Немає доступу

en: 301 Redirect
uk: 301 Переадресація

en: Redirect destination
uk: Місце призначення переадресації

en: Enter the path to redirect to. You may use keyword substitutions from contexts. You can use external urls (http://www.example.com/foo) or internal urls (node/1).
uk: Введіть шлях для переадресації. Можна використовувати підстановки ключових слів з контекстів. Можна використовувати зовнішні url-адреси (http://www.example.com/foo) або внутрішні (node/1).

en: The first element in a path may not be dynamic.
uk: Перший елемент в шляхові не може бути динамічним.

en: Export UI wizard cache
uk: Кеш майстра інтерфейсу експорта

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. Note that CCK fields may be used as keywords using patterns like <em>%node:field_name-formatted</em>.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у цьому вмісті будуть замінені. Зверніть увагу, що поля ССK також можуть бути використані як ключові слова за шаблоном <em>%node:field_name-formatted</em>.

en: If checked, context keywords will be substituted in this content. More keywords will be available if you install the Token module, see http://drupal.org/project/token.
uk: Якщо позначено, контекстні ключові слова у цьому вмісті будуть замінені. Більше ключових слів можна отримати, якщо встановити модуль Замінник (Token), дивіться http://drupal.org/project/token.

en: User signature
uk: Підпис користувача.

en: The signature of a user.
uk: Підпис користувача.

en: "@s" user signature
uk: Підпис користувача "@s"

en: Use the Stylizer UI
uk: Використовувати Інтерфейс стилізатора.

en: Allows a user to use the CTools Stylizer UI.
uk: Дозволити користувачеві користуватися Інтерфейсом стилізатора CTools.

en: Inherit path
uk: Наслідувати шлях

en: Use Panels Dashboard
uk: Використання Панелі керування модуля Панелі

en: View administrative links on Panel panes
uk: Переглянути адміністративні посилання на фрагментах панелей

en: Configure access settings on Panel panes
uk: Налаштувати параметри доступу до фрагментів панелей

en: Use the Panels In-Place Editor
uk: Використовувати редактор "на місці" для Панелей

en: Allows a user to utilize Panels' In-Place Editor.
uk: Дозволити користувачеві використовувати редактор "на місці" для Панелей

en: Configure advanced settings on Panel panes
uk: Розширені налаштування фрагментів панелей

en: Administer Panels layouts
uk: Адміністрування макетів Панелей

en: Allows a user to administer exported Panels layout plugins & instances.
uk: Дозвіл користувачеві адмініструвати плаґіни та екземпляри експортованих макетів модуля Панелі.

en: Configure caching settings on Panels
uk: Налаштовування параметрів кешування Панелей

en: Allows a user to configure caching on Panels displays and panes.
uk: Дозволяє користувачеві налаштовувати кешування при відображенні Панелей та їх фрагментів.

en: Page wizards
uk: Майстри сторінок

en: Create mini panels
uk: Створити міні-панелі

en: Administer mini panels
uk: Адміністрування міні-панелей

en: Edit and delete mini panels
uk: Редагування та видалення міні-панелей

en: Create panel nodes
uk: Створення матеріалів-панелей

en: Create new panel nodes.
uk: Створення нових матеріалів-панелей.

en: Edit any panel-nodes
uk: Редагування будь-яких матеріалів-панелей

en: Edit all pre-existing panel nodes regardless of ownership.
uk: Редагування усіх наявних панелей незалежно від авторства.

en: Edit own panel nodes
uk: Редагування власних матеріалів-панелей

en: Edit panel nodes owned by this user.
uk: Редагування матеріалів-панелей, створених цим користувачем.

en: Administer panel nodes
uk: Адміністрування матеріалів-панелей

en: Full administrative access to panel nodes including create, update and delete all
uk: Повний адміністративний доступ до матеріалів-панелей включно зі створенням, оновленням та видаленням.

en: Delete any panel nodes
uk: Видалення будь-яких матеріалів-панелей

en: Delete any panel node regardless of ownership
uk: Видалення будь-якого матеріалу-панелі незалежно від авторства

en: Delete own panel nodes
uk: Видалення власних матеріалів-панелей

en: Delete any panel node owned by this user.
uk: Видалення будь-якого матеріалу-панелі, що належать цьому користувачеві

en: renderer::render_pane_content() hit with a non-array for the context
uk: renderer::render_pane_content() знайшла немасив для контексту

en: %, !, ?, #, or & cannot appear in the path.
uk: В шляху не можуть бути %, !, ?, #  або &.

en: Panel fields
uk: Поля панелі

en: Displays the fields in a panel rather than using a template.
uk: Відображати поля у панелі замість використання шаблону.

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
uk: Дозволяє користувачам відправляти переклади на віддалений сервер локалізації.

en: Drupal path for authenticated users
uk: Шлях Drupal для авторизованих користувачів

en: Realms
uk: Області

en: Grants access to the "Results" tab on all webform content. Generally an administrative permission.
uk: Надати доступ до вкладки "Результати" на усіх веб-формах. Найчастіше це адміністративні повноваження.

en: Grants access to the "Results" tab to the author of webform content they have created.
uk: Надати доступ до вкладки "Результати" автору створеної ним веб-форми.

en: Allows editing of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
uk: Дозволити редагування усіх надсилань з веб-форми будь-яким користувачем. Найчастіше це адміністративні повноваження.

en: Allows deleting of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
uk: Дозволити видалення усіх надсилань з веб-форми будь-яким користувачем. Найчастіше це адміністративні повноваження.

en: Webform: !title
uk: Веб-форма: !title

en: Form only
uk: Тільки форма

en: The display mode determines how much of the webform to show within the block.
uk: Режим відображення визначає, скільки веб-форм показано в межах блоку.

en: The default format for new e-mail settings. Webform e-mail options take precedence over the settings for system-wide e-mails configured in MIME mail.
uk: Формат за промовчанням для нових повідомлень електронної пошти. Параметри електронної пошти для веб-форм мають пріоритет над загальносистемними налаштуваннями електронної пошти здійсненими в пошті MIME.

en: Format override
uk: Перевизначення формату

en: Per-webform configuration of e-mail format
uk: Налаштування формату пошти залежно від веб-форми

en: Send all e-mails in the default format
uk: Надсилати всі електронні листи у форматі за промовчанням

en: Force all webform e-mails to be sent in the default format.
uk: Змусити всі електронні листи з веб-форм відправлятися у форматі за промовчанням.

en: No available components.
uk: Немає наявних компонентів.

en: Are you sure you want to revert any changes to your template back to the default?
uk: Ви дійсно хочете скинути всі зміни в шаблон і повернутися до налаштувань за замовчуванням?

en: Send e-mail as HTML
uk: Надсилати пошту в форматі HTML

en: Include files as attachments
uk: Додавати файли як вкладення

en: Redirection location
uk: Місце перенаправлення

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
uk: Виберіть, куди перенаправити користувача після успішного надсилання.

en: Confirmation page
uk: Сторінка підтвердження

en: No redirect (reload current page)
uk: Без перенаправлення (перезавантаження поточної сторінки)

en: If enabled this webform will be available as a block.
uk: Якщо вибраний, ця веб-форма буде доступна у вигляді блоку.

en: A valid URL is required for custom redirection.
uk: Для зміни перенаправлення необхідно ввести корректну URL-адресу

en: Select keys
uk: Оберіть ключі

en: Full, human-readable options (values)
uk: Повністю, легкі для читання варіанти (значення)

en: Short, raw options (keys)
uk: Скорочено, варіанти без обробки (ключі)

en: Choose which part of options should be displayed from key|value pairs.
uk: Оберіть, яка частина варіанту з пари ключ|значення буде відображатися.

en: Webform edit link
uk: Посилання на редагування веб-форми

en: Provide a simple link to edit the webform components and configuration.
uk: Пряме посилання для редагування компонентів і конфігурації веб-форми.

en: Webform results link
uk: Посилання на результати веб-форми

en: Provide a simple link to view the results of a webform.
uk: Пряме посилання на перегляд результати веб-форми.

en: edit webform
uk: редагувати веб-форму

en: User name autocomplete filter
uk: Фільтр автодоповнення імені користувача

en: Nothing
uk: Нічого

en: Lolspeak
uk: Суржик

en: %type: !message in %function (line %line of %file).
uk: %type: !message в %function (рядок %line із %file).

en: Update @title
uk: Оновити @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва. Може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
uk: Машино-читабельна назва має містити унікальні символи.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
uk: Машино-читабельна назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі, цифри та дефіси.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
uk: Ця машино-читабельна назва вже використовується. Вкажіть іншу.

en: Asturian
uk: Астурійська

en: English, British
uk: Англійська, британська

en: Haitian Creole
uk: Гаїтянська креольська

en: Portuguese, International
uk: Португальська, Міжнародна

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Weight for row @number
uk: Вага рядку @number

en: Parent for @title
uk: Батько для @title

en: New field label
uk: Позначка нового поля

en: Parent for new field
uk: Батько для нового поля

en: Type of new field
uk: Тип нового поля

en: Widget for new field
uk: Віджет для нового поля

en: Existing field label
uk: Мітка існуючого поля

en: Parent for existing field
uk: Батько існуючого поля

en: Existing field to share
uk: Існуюче поле для спільного доступу

en: Widget for existing field
uk: Віджет для існуючого поля

en: Label display for @title
uk: Мітка відображення для %title.

en: Formatter for @title
uk: Засіб форматування для %title

en: Parents for @title
uk: Батьки для @title

en: Visibility for @title
uk: Видимість для @title

en: There is data for this field in the database. The field settings can no longer be changed.
uk: Дані для цього поля знаходяться в базі даних. Налаштування поля більше не можуть бути змінені.

en: Weight for new file
uk: Вага для нового файла

en: Choose a file
uk: Виберіть файл

en: Weight for new effect
uk: Вага для нового ефекту

en: @title language provider
uk: Постачальник мови @title

en: Enable @title menu link
uk: Увімкнути посилання меню @title

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
uk: Унікальна назва для побудови URL-адреси меню. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та дефіси.

en: A unique machine-readable name for this content type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores. This name will be used for constructing the URL of the %node-add page, in which underscores will be converted into hyphens.
uk: Унікальна машино-читабельна назва цього типу матеріала. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. Ця назва буде використана при конструюванні URL-адреси сторінки %node-add, у якій символи підкреслення будуть перетворені у дефіси.

en: Choice label
uk: Мітка варіанту

en: New choice label
uk: Нова мітка варіанту

en: Vote count for choice @label
uk: Кількість голосів за варіант @label

en: Vote count for new choice
uk: Кількість голосів за новий варіант

en: Weight for choice @label
uk: Вага варіанту @label

en: Weight for new choice
uk: Вага нового варіанту

en: Category for @title
uk: Категорія для @title

en: Active modules
uk: Активні модулі

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP 5.2.5, or PHP @version with the htmlspecialchars security patch backported.
uk: Встановлена версія PHP є застарілою. Drupal вимагає PHP версії не менше 5.2.5, або PHP @version із зворотньопортованим виправленням безпеки пов'язаним з htmlspecialchars.

en: Your web server does not appear to support PDO (PHP Data Objects). Ask your hosting provider if they support the native PDO extension. See the <a href="@link">system requirements</a> page for more information.
uk: На веб сервері напевно не підтримується PDO (PHP Data Objects). Зверніться до хостинг провайдера щодо підтримки розширення PDO. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@link">системних вимог</a>.

en: Your web server seems to have the wrong version of PDO installed. Drupal 7 requires the PDO extension from PHP core. This system has the older PECL version. See the <a href="@link">system requirements</a> page for more information.
uk: На веб-сервері встановлена хибна версія PDO. Drupal 7 вимагає розширення PDO з ядра PHP. Ця система містить стару версію PECL. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@link">системних вимог</a>.

en: List of trigger actions when !description
uk: Список тригерів дій коли !description

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
uk: Шлях первинного файла цього елементу сайту відносно кореневого каталогу Drupal. Наприклад, modules/node/node.module.

en: The name of the item; e.g. node.
uk: Назва цього елементу сайту. Наприклад, матеріалу.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
uk: Тип елементу сайту: модуль, тема або двигун теми.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
uk: Булева змінна, що вказує, чи увімкнений цей елемент.

en: Schema version
uk: Версія схеми

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
uk: Номер версії схеми бази даних модуля. -1, якщо модуль не встановлено (його таблиць не існує); 0 або максимальне N функції модуля hook_update_N(), що або була виконана або існувала, коли модуль було вперше встановлено.

en: View: !view
uk: Вид: !view

en: Delete and save
uk: Видалити та зберегти

en: Enable and save
uk: Увімкнути та зберегти

en: Disable and save
uk: Вимкнути та зберегти

en: Revision: ID
uk: Редакція: ID

en: Creates a node context from a revision ID argument.
uk: Створює контекст матеріалу з аргументу ID редакції.

en: Enter the revision ID of a node for this argument
uk: Введіть ідентифікатор редакції для цього аргументу.

en: Term name, lowercased and spaces converted to dashes
uk: Термін таксономії, переведений у нижній регістр з пробілами, перетвореними на дефіси

en: Term name of first term, lowercased and spaces converted to dashes
uk: Назва першого терміна, переведена в нижній регістр з пробілами, перетвореними у дефіси.

en: Term name of all terms, separated by + or , and lowercased and spaces converted to dashes
uk: Назви усіх термінів, розділені "+" або "," і переведені в нижній регістр з пробілами, перетвореними у дефіси.

en: Decimal places
uk: Десяткові знаки

en: Slides
uk: Слайди

en: CAPTCHA placement caching
uk: Кешування розміщення CAPTCHA

en: The database version %version is less than the minimum required version %minimum_version.
uk: Версія бази даних %version менша за мінімально необхідну %minimum_version.

en: !theme (default theme)
uk: !theme (активна тема)

en: !theme (administration theme)
uk: !theme (адміністративна тема)

en: The Dashboard module provides a <a href="@dashboard">Dashboard page</a> in the administrative interface for organizing administrative tasks and navigation, and tracking information within your site. The Dashboard page contains blocks, which you can add to and arrange using the drag-and-drop interface that appears when you click on the <em>Customize dashboard</em> link. Within this interface, blocks that are not primarily used for site administration do not appear by default, but can be added via the <em>Add other blocks</em> link. For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">Dashboard module</a>.
uk: Модуль Панель керування (Dashboard) створює в адміністративному інтерфейсі сторінку <a href="@dashboard">Панель керування</a> для облаштування адміністративних завдань і навігації, також відстеження інформації на сайті. Сторінка Панель керування містить блоки, які можна додавати і впорядковувати за допомогою інтерфейсу пересування, що вмикається при клацанні на посиланні  <em>Персоналізувати панель</em>. В цьому інтерфейсі, блоки, що безпосередньо не пов'язані з адмініструванням сайту початково не відображуються, але можуть бути додані за допомогою посилання <em>Додати інши блоки</em>. Додаткову інформацію дивіться в статті онлайнового довідника про <a href="@handbook">модуль Панель керування (Dashboard)</a>.

en: Rearrange blocks for display on the <a href="@dashboard-url">Dashboard page</a>. Blocks placed in the <em>Dashboard (inactive)</em> region are not displayed when viewing the Dashboard page, but are available within its <em>Customize dashboard</em> interface. Removing a block from active dashboard display makes it available on the main <a href="@blocks-url">blocks administration page</a>.
uk: Впорядкуйте блоки для відображення на сторінці <a href="@dashboard-url">Панель керування</a>. Блоки, розміщені в області <em>Панель керування (неактивні)</em> не відображуються при перегляді сторінки Панель керування, але доступні в інтерфейсі <em>Персоналізація панелі керування</em>. Видалення блоку з активного відображення панелі робить його доступним на головній сторінці <a href="@blocks-url">адміністрування блоків</a>.

en: Add other blocks
uk: Додати інші блоки

en: URL fallback
uk: Повернення до URL

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
uk: Використовувати вже визначену мову для URL-адрес, якщо нічого не знайдено.

en: %type_name: Create new content
uk: %type_name: Створення нового матеріалу

en: %type_name: Edit own content
uk: %type_name: Редагування власного матеріалу

en: %type_name: Edit any content
uk: %type_name: Редагування будь-якого матеріалу

en: %type_name: Delete own content
uk: %type_name: Видалення власного матеріалу

en: %type_name: Delete any content
uk: %type_name: Видалення будь-якого матеріалу

en: The message has been dismissed. You can change your overlay settings at any time by visiting your profile page.
uk: Повідомлення було відхилено. Змінити параметри накладання можна в будь-який момент на сторінці профілю.

en: If you have problems accessing administrative pages on this site, disable the overlay on your profile page.
uk: При виникненні проблем доступу до адміністративних сторінок сайту, вимкніть накладання на сторінці профілю.

en: Dismiss this message.
uk: Ігнорувати це повідомлення.

en: Options for the administrative overlay
uk: Параметри адміністративного накладання

en: Human-readable name
uk: Людино-читабельна назва

en: Businesses
uk: Бізнесові

en: Places
uk: Місця

en: Products and Entertainment
uk: Товари та розваги

en: Are you sure you want to revert the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %entity %label?

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %entity %label?

en: Reverted %entity %label to the defaults.
uk: Відновлено %entity %label до початкового стану.

en: Deleted %entity %label.
uk: Видалено %entity %label.

en: Add @entity_type
uk: Додати @entity_type

en: Edit @label
uk: Редагувати @label

en: Clone @label
uk: Клонувати @label

en: Revert @label
uk: Відновити @label

en: Delete @label
uk: Видалити @label

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
uk: Машино-читабельні назви не повинні містити тільки числа.

en: The author of the comment.
uk: Автор коментаря.

en: Report information about wrong responses to the <a href="!dblog">log</a>.
uk: Повідомляти інформацію про помилкові відповіді в <a href="!dblog">журнал</a>.

en: Administer CAPTCHA settings
uk: Адміністрування налаштувань CAPTCHA

en: Skip CAPTCHA
uk: Обхід CAPTCHA

en: Users with this permission will not be offered a CAPTCHA.
uk: Користувачам з цим повноваження CAPTCHA не пропонуватиметься.

en: Select the fonts to use for the text in the image CAPTCHA. Apart from the provided defaults, you can also use your own TrueType fonts (filename extension .ttf) by putting them in %fonts_library_general or %fonts_library_specific.
uk: Оберіть шрифти для тексту в фото-CAPTCHA. Окрім запропонованого базового, можна використовувати власні шрифти TrueType (розширення файла .ttf), розмістивши їх в каталогах %fonts_library_general або %fonts_library_specific.

en: Enable Colorbox inline
uk: Увімкнути Colorbox inline

en: This enables custom links that can open inline content in a Colorbox. Add the class "colorbox-inline" to the link and build the url like this "?width=500&height=500&inline=true#id-of-content". Other modules may activate this for easy Colorbox integration.
uk: Цим вмикаються власні посилання, за допомогою яких стає можливим відкривати у вікні Colorbox матеріал в рядках. Для цього необхідно додати до посилання клас "colorbox-inline" і побудувати url-адресу у вигляді "?width=500&height=500&inline=true#id-of-content". Також цей параметр можуть активувати інші модулі для спрощення інтеграції з Colorbox.

en: Stockholm Syndrome
uk: Стокгольмський синдром

en: Specify the height of the Colorbox popup window. Because the content is dynamic, we cannot detect this value automatically. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть висоту спливного вікна Colorbox. Через динамічний вміст визначити це значення автоматично неможливо. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Specify the width of the Colorbox popup window. Because the content is dynamic, we cannot detect this value automatically. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть ширину спливного вікна Colorbox. Через динамічний вміст визначити це значення автоматично неможливо. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Administer Gravatar
uk: Адміністрування Gravatar

en: Disable own Gravatar
uk: Вимкнути власний Gravatar

en: Administer Gravatar integration.
uk: Адміністрування Gravatar інтеграції.

en: Informational
uk: Інформаційні

en: Invalid PHP memory_limit !limit
uk: Неприпустимий memory_limit PHP !limit

en: New object was not saved, no error provided
uk: Новий об'єкт не збережено, помилки не передбачено

en: Stopping
uk: Зупинка

en: Memory usage is !usage (!pct% of limit !limit), resetting statics
uk: Використання пам’яті !usage (!pct% ліміту!limit), скидання статики

en: Memory usage is now !usage (!pct% of limit !limit), not enough reclaimed, starting new batch
uk: Зараз використання пам'яті становить !usage (!pct% ліміту !limit), витребувано недостатньо, починаю новий пакет

en: Memory usage is now !usage (!pct% of limit !limit), reclaimed enough, continuing
uk: Зараз використання пам'яті становить !usage (!pct% ліміту !limit), витребувано достатньо, продовжую

en: (No information available)
uk: (Інформація відсутня)

en: Next steps
uk: Наступні кроки

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки каталог призначення %destination невірно налаштований.

en: @driver_name settings
uk: Налаштування @driver_name

en: MySQL, MariaDB, or equivalent
uk: MySQL, MariaDB, чи еквівалентна

en: Database file
uk: Файл бази даних

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
uk: Абсолютний шлях до файла, де будуть збережені дані @drupal. Він має бути доступний для запису веб-сервером і знаходитись за межами кореневого каталогу веб-сайту.

en: The directory you specified is not writable by the web server.
uk: Веб-сервер немає прав на запис у зазначений каталог.

en: Autocomplete popup
uk: Спливаюче автодоповнення

en: Searching for matches...
uk: Пошук збігів...

en: The Field module allows custom data fields to be defined for <em>entity</em> types (entities include content items, comments, user accounts, and taxonomy terms). The Field module takes care of storing, loading, editing, and rendering field data. Most users will not interact with the Field module directly, but will instead use the <a href="@field-ui-help">Field UI module</a> user interface. Module developers can use the Field API to make new entity types "fieldable" and thus allow fields to be attached to them. For more information, see the online handbook entry for <a href="@field">Field module</a>.
uk: Модуль Поле (Field) надає можливість визначити власні поля даних для типів <em>сутностей</em> (до сутностей відносяться матеріали, коментарі, облікові записи та терміни таксономії). Модуль Поле забезпечує збереження, введення, редагування та відображення даних поля. Більшість користувачів не працюють з модулем Поле безпосередньо, а використовують для цього користувацький інтерфейс <a href="@field-ui-help">модуля Інтерфейс поля</a>. Розробники модуля, щоб зробити нові типи сутностей "польовими" і мати можливість приєднувати до них поля, можуть використовувати API  поля. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@field">модуль Поле (Field)</a>.

en: No fields are present yet.
uk: Поки жодного поля не існує.

[ctx: Font weight]
en: Strong
uk: Виділений

en: After you create an image style, you can add effects: crop, scale, resize, rotate, and desaturate (other contributed modules provide additional effects). For example, by combining effects as crop, scale, and desaturate, you can create square, grayscale thumbnails.
uk: Після створення стилю зображення, можна додати ефекти: кадрування, масштабування, зміна розміру, повертання, знебарвлення (інші внесені модулі можуть додати інші ефекти). Наприклад, комбінуючи такі ефекти як кадрування, масштабування і деколоризація, можна створити квадратні, чорно-білі мініатюри.

en: Read more<span class="element-invisible"> about @title</span>
uk: Читати далі<span class="element-invisible"> про @title</span>

en: Optionally specify an alternative URL by which this content can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Вкажіть необов'язкову іншу URL-адресу, через яку можна отримати доступ до матеріалу. Наприклад, вкажіть "about" для сторінки з інформацією про сайт. Використовуйте відносний шлях і не додавайти в кінці похилу риску, бо тоді URL-синонім не працюватиме.

en: The PHP filter module adds a PHP filter to your site, for use with <a href="@filter">text formats</a>. This filter adds the ability to execute PHP code in any text field that uses a text format (such as the body of a content item or the text of a comment). <a href="@php-net">PHP</a> is a general-purpose scripting language widely-used for web development, and is the language with which Drupal has been developed. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@php">PHP filter module</a>.
uk: Модуль Фільтр PHP додає на сайт фільтр PHP для застосування в <a href="@filter">текстових форматах</a>. Цей фільтр додає можливість виконувати код PHP в будь-якому текстовому полі, що використовує формат тексту (як-от вміст матеріалу чи текст коментаря). <a href="@php-net">PHP</a> - це універсальна мова сценаріїв, широко застосована у веб-розробці, і це мова, на якій був написаний Drupal. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@php">модуль Фільтр PHP</a>.

en: The number of votes that have been cast on a poll.
uk: Кількість голосів, відданих під час опитування.

en: The length of time the poll is set to run.
uk: Проміжок часу, який триває опитування.

en: Uninstall @module module
uk: Деінсталювати модуль @module

en: Aggregate and compress CSS files.
uk: Об'єднувати і стискати файли CSS.

en: Aggregate JavaScript files.
uk: Об'єднувати файли JavaScript.

en: To uninstall @module, the following module must be uninstalled first: @required_modules | To uninstall @module, the following modules must be uninstalled first: @required_modules
uk[0]: Щоб видалити модуль @module, спочатку необхідно видалити наступний модуль: @required_modules
uk[1]: Щоб видалити модуль @module, спочатку необхідно видалити наступні модулі: @required_modules
uk[2]: Щоб видалити модуль @module, спочатку необхідно видалити наступні модулі: @required_modules

en: Enable newly added modules
uk: Увімкнути щойно додані модулі

en: Enable newly added themes
uk: Увімкнути щойно додані теми

en: The uninstall process removes all data related to a module. To uninstall a module, you must first disable it on the main <a href="@modules">Modules page</a>.
uk: Процес видалення знищить усі дані, пов'язані з модулем. Щоб видалити модуль, спочатку його необхідно вимкнути на сторінці <a href="@modules">Модулі</a>.

en: View the administration theme
uk: Перегляд адміністративної теми

en: This is only used when the site is configured to use a separate administration theme on the <a href="@appearance-url">Appearance</a> page.
uk: Використовується лише, коли на сторінці <a href="@appearance-url">Оформлення</a> сайт налаштований на використання окремої адміністративної теми.

en: Database system
uk: Система баз даних

en: Database system version
uk: Версія бази даних

en: The Toolbar module displays a bar containing top-level administrative links across the top of the screen. Below that, the Toolbar module has a <em>drawer</em> section where it displays links provided by other modules, such as the core <a href="@shortcuts-help">Shortcut module</a>. The drawer can be hidden/shown by using the show/hide shortcuts link at the end of the toolbar.
uk: Модуль Панель інструментів відображує вздовж верхньої частини екрану панель з адміністративними посиланнями верхнього рівня. Під нею знаходиться <em>шухляда</em>, де модулем Панель інструментів відображує посилання, створені іншими модулями, як-от вбудованим в ядро <a href="@shortcuts-help">модулем Швидкі кнопки (Shortcut)</a>. Шухляда відкриваєтся і закривається за допомогою посилання "Показати/приховати швидкі кнопки" в кінці панелі інструментів.

en: Hide shortcuts
uk: Сховати швидкі кнопки

en: Indexed %count content items for tracking.
uk: Для відстеження проіндексовано %count одиниць матеріалів.

en: There is a tab on this page for each module that defines triggers. On this tab you can assign actions to run when triggers from the <a href="@module-help">@module-name module</a> happen.
uk: На цій сторінці розташовані вкладки для кожного модулю, що визначає тригери. На них можна призначити дії, що будуть запускатися, коли відбуваються тригери з <a href="@module-help">@module-name module</a>.

en: Release notes for @project_title
uk: Інформація про випуск проекту @project_title

en: The role settings have been updated.
uk: Налаштування ролі були оновлені.

en: Disable the account and keep its content.
uk: Вимкнути обліковий запис та зберегти його матеріали.

en: Disable the account and unpublish its content.
uk: Вимкнути обліковий запис і скасувати публікацію його матеріалів.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user.
uk: Видалити обліковий запис та призначити власником його матеріалів користувача %anonymous-name.

en: Delete the account and its content.
uk: Видалити обліковий запис та його матеріали.

en: Display on user registration form.
uk: Показувати у формі реєстрації користувача.

en: This is compulsory for 'required' fields.
uk: Примусово для "обов’язкових" полів.

en: Drupal system listing compatible test
uk: Тест сумісності системного списку Drupal

en: Support module for testing the drupal_system_listing function.
uk: Модулі підтримки для тестування функції drupal_system_listing.

en: Drupal system listing incompatible test
uk: Тест несумісності системного списку Drupal

en: Hash
uk: Геш

en: For importing copy the content of the text area and paste it into the import page.
uk: Для імпортування скопіюйте вміст текстової області та вставте його на сторінці імпорту.

en: Paste an exported %entity_type here.
uk: Вставте експортований тип сутності %entity_type сюди.

en: If checked, any existing %entity with the same identifier will be replaced by the import.
uk: Якщо позначено, будь-яка наявна сутність %entity із таким самим ідентифікатором буде замінена під час імпорту.

en: Import of %entity %label failed, a %entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
uk: Імпортування сутності %entity %label було невдалим, сутність %entity з такою самою машинною назвою вже існує. Поставте позначку перезапису для виконання заміни.

en: Imported %entity %label.
uk: Імпортовано %entity %label.

en: Export @label
uk: Експортувати @label

en: Import @entity_type
uk: Імпортувати @entity_type

en: Actor
uk: Актор

en: Static Title
uk: Статичний Заголовок

en: Static title
uk: Статичний заголовок

en: This title will always be used if &ldquo;Static Title&rdquo; is selected above.
uk: Якщо вище обрано варіант &ldquo;Статичний заголовок&rdquo;, то завжди буде використовуватись цей заголовок.

en: A default title must be provided if the title is a static value.
uk: Базовий заголовок необхідно вказувати в тому випадку, коли заголовок - статичне значення.

en: Use uncompressed jQuery
uk: Використовувати нестиснений jQuery

en: Include %anonymous
uk: Додати %anonymous

en: Allow entering any user name
uk: Дозволити введення будь-якого імені користувача

en: Caution: the anonymous user will be unable to switch back.
uk: Попередження: анонімний користувач не зможе перепідключитись назад.

en: Entity info
uk: Інформація про сутності

en: View entity information across the whole site.
uk: Перегляд інформації про сутності усього сайту.

en: Deleted existing terms.
uk: Видалено наявні терміни.

en: Deleted existing menus and links.
uk: Видалено наявні меню та посилання

en: Created the following new menus: !menus
uk: Створено наступні нові меню: !menus

en: Description of @name
uk: Опис @name

en: Description of @title.
uk: Опис @title.

en: Restrict terms to these vocabularies.
uk: Обмежитись термінами з цих словників.

en: Number of terms?
uk: Кількість термінів?

en: Number of vocabularies?
uk: Кількість словників?

en: Number of links to generate
uk: Кількість генерованих посилань

en: Types of links to generate
uk: Тип генерованих посилань

en: Maximum link depth
uk: Максимальна довжина посилання

en: Maximum menu width
uk: Максимальна довжина меню

en: Generate terms
uk: Генерувати терміни

en: Generate vocabularies
uk: Генерувати словники

en: Generate menus
uk: Генерувати меню

en: Fixed value
uk: Фіксоване значення

en: Access Backup and Migrate
uk: Доступ до резервування та перенесення

en: Access the Backup and Migrate admin section.
uk: Доступ до адміністративного розділу модуля Резервування та перенесення

en: Perform a backup
uk: Виконати резервування

en: Back up any of the available databases.
uk: Резервувати усі наявні бази даних.

en: Access backup files
uk: Доступ до резервних файлів

en: Access and download the previously created backup files.
uk: Доступ і завантаження раніше створених резервних файлів.

en: Delete backup files
uk: Видалити резервні файли

en: Delete the previously created backup files.
uk: Видалити раніше створені резервні файли

en: Restore the site
uk: Відновити сайт

en: Restore the site's database from a backup file.
uk: Відновити базу даних сайта з резервного файла.

en: Edit Backup and Migrate profiles, schedules and destinations.
uk: Редагувати профілі, розклади та місця призначення модуля Резервування та перенесення.

en: Unable to move the backups directory to your private folder, please check file permissions and move the directory %from to %to
uk: Неможливо перенести каталог резервних копій до приватної теки. Будь ласка, перевірте права доступу на файл і перемістіть каталог вручну з %from до %to

en: file system settings
uk: налаштування файлової системи

en: @title Files
uk: Файли @title

en: @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
uk: @count загублених дій (%orphans) присутні в таблиці. !link

en: Deleted 1 comment. | Deleted @count comments.
uk[0]: Видалено @count коментар.
uk[1]: Видалено @count коментарі.
uk[2]: Видалено @count коментарів.

en: Use field label instead of the "On value" as label
uk: Використовувати замість мітки значення "Увімкнено" мітку поля

en: Deleted 1 post. | Deleted @count posts.
uk[0]: Видалено @count публікація.
uk[1]: Видалено @count публікації.
uk[2]: Видалено @count публікацій.

en: tracker
uk: відслідковування

en: Automatic updating of Drupal core is not supported. See the <a href="@upgrade-guide">upgrade guide</a> for information on how to update Drupal core manually.
uk: Автоматичне оновлення ядра Друпалу не підтримується. Інформацію про те, як оновлювати ядро Друпалу вручну дивіться в <a href="@upgrade-guide">інструкції з оновлення</a>.

en: %archive_file contains a version of %names that is not compatible with Drupal !version. | %archive_file contains versions of modules or themes that are not compatible with Drupal !version: %names
uk[0]: %archive_file містить версію %names, яка є несумісною з Друпал !version.
uk[1]: %archive_file містить версії модулів чи тем, що є несумісними з Друпал !version: %names
uk[2]: %archive_file містить версії модулів чи тем, що є несумісними з Друпал !version: %names

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
uk: Помилка отримання інформації про доступні оновлення з серверу.

en: A path relative to the Drupal installation directory where translation files will be stored, e.g. sites/all/translations. Saved translation files can be reused by other installations. If left empty the downloaded translation will not be saved.
uk: Шлях відносно каталогу інсталяції Drupal, де зберігаються переклади, тобто sites/all/translations. Збережені файли перекладів можуть бути повторно використані іншими інсталяціями. Якщо порожнє, завантажений переклад не зберігатиметься.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
uk: Не збережено локально через невірний HTML-вміст.

en: Translation saved locally.
uk: Переклад збережений локально.

en: Translation successfuly removed locally.
uk: Переклад вдало видалений локально.

en: Unknown error while saving translation locally.
uk: Невідома помилка в процесі збереження перекладів локально

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
uk: Можна поділитися своєю роботою з !l10n_server, якщо ввести свій ключ API за посиланням !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
uk: Не збережено через відсутність вихідного текстового рядка.

en: Not saved due to missing form values.
uk: Не збережено через відсутність значень форми.

en: Not saved due to insufficient permissions.
uk: Не збережено через відсутність необхідних повноважень.

en: Added l10n_status field to locales_target.
uk: До locales_target додано поле l10n_status.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
uk: Розв'язано потенційний конфлікт поля l10n_status у locales_target.

en: Translation sent and accepted by @server.
uk: Переклад надісланий і прийнятий сервером @server.

en: Auto resize
uk: Автоматична зміна розміру

en: Enables modules to work with any entity type and to provide entities.
uk: Вмикає модулі для роботи з будь-якими типами сутності та для забезпечення сутностей.

en: Entity tokens
uk: Замінники сутностей

en: Provides token replacements for all properties that have no tokens and are known to the entity API.
uk: Забезпечує замінники для всіх властивостей, що не їх не мають, але відомі для API сутностей.

en: The original-language version of this node, if one exists.
uk: Версія цього матеріалу на мові оригіналу, якщо існує

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
uk: Використовувати AJAX API для показу reCAPTCHA.

en: The %setting setting is currently set to '%current_value', but needs to be '%needed_value'. Change this by running the following query: !query
uk: Налаштування %setting зараз має значення '%current_value', але потрібно, щоб було '%needed_value'. Змініть його виконавши наступний запит: !query

en: List (integer)
uk: Список (цілі значення)

en: This field stores integer values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month.
uk: Це поле зберігає цілі значення зі списку дозволених пар  "значення  => мітка", тобто "Тривалість у днях": 1 => 1 день, 7 => 1 тиждень, 31 => 1 місяць.

en: List (float)
uk: Список (значення з комою)

en: This field stores float values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'Fraction': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.
uk: Це поле зберігає значення з комою зі списку дозволених пар  "значення  => мітка", тобто "Дріб": 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1.

en: This field stores text values from a list of allowed 'value => label' pairs, i.e. 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana.
uk: Це поле зберігає текстові значення зі списку дозволених пар  "значення  => мітка", тобто "Штати США":IL => Ілінойс, IA => Айова, IN => Індіана.

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка

en: The key is the stored value, and must be numeric. The label will be used in displayed values and edit forms.
uk: Ключ - це значення, що зберігається, і воно має бути числовим. Мітка буде використовуватися у відображуваних значеннях і формах редагування.

en: The label is optional: if a line contains a single number, it will be used as key and label.
uk: Мітка є необов'язковою: якщо рядок містить лише число, вона буде і ключем і міткою.

en: Lists of labels are also accepted (one label per line), only if the field does not hold any values yet. Numeric keys will be automatically generated from the positions in the list.
uk: Списки міток також є прийнятними (одна мітка на рядок), лише коли поле ще не містить жодних значень. Числові ключі будуть автоматично генеруватися з позицій в списку.

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
uk: Ключ - це значення, що зберігається. Мітка буде використовуватися у відображуваних значеннях і формах редагування.

en: The label is optional: if a line contains a single string, it will be used as key and label.
uk: Мітка є необов'язковою: якщо рядок містить лише текст, він буде і ключем і міткою.

en: Allowed values list: invalid input.
uk: Список дозволених значень: хибне введення.

en: Allowed values list: some values are being removed while currently in use.
uk: Список дозволених значень: деякі значення будуть вилучені, хоча вони ще використовуються.

en: Assign profiles to user roles for available file systems. Your default file system is %name.
uk: Призначити профілі ролям користувачів для доступних файлових системах. Ваша базова файлова система - %name.

en: The entity type.
uk: Тип сутності.

en: The label of the entity.
uk: Мітка сутності.

en: Note that the CAPTCHA module disables <a href="!performance_admin">page caching</a> of pages that include a CAPTCHA challenge.
uk: Зверніть увагу, що модуль CAPTCHA вимикає <a href="!performance_admin">кешування сторінок</a>, котрі містять перевірку CAPTCHA.

en: License URL
uk: Сторінка ліцензії

en: Current additions
uk: Поточні доповнення

en: Also includes !additional_dates.
uk: Також містить !additional_dates.

en: Repeats !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional
uk: Повторювати !interval !bymonth !byday !count !until !except. !additional

en: Date year range must be in the format -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9
uk: Період років дати має бути у форматі -9:+9, 2005:2010, -9:2010, or 2005:+9

en: Administer Module Filter
uk: Адміністрування Фільтра модулів

en: Configure how Module Filter performs.
uk: Налаштування роботи фільтра модулів.

en: The file.
uk: Файл.

en: Whether the file is being displayed.
uk: Чи файл буде відображений.

en: The image file.
uk: Файл зображення.

en: The main body text
uk: Текст основного вмісту

en: Become any user on the site with just a click.
uk: Стати будь-яким користувачем на сайті одним клацанням.

en: Example modules
uk: Модулі-приклади

en: Failed to connect to the server. The server reports the following message: !message For more help installing or updating code on your server, see the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
uk: Неможливо з’єднатися з сервером. Від сервера отримано наступне повідомлення: !message. Додаткову інформацію про встановлення чи оновлення коду на сервері дивіться у <a href="@handbook_url">довіднику</a>.

en: Unable to parse info file: %info_file.
uk: Неможливо провести аналіз info-файла: %info_file.

en: The info file (%info_file) does not define a 'name' attribute.
uk: В info-файлі (%info_file) не визначено атрибут 'name'.

en: The testing framework requires the PHP memory limit to be at least %memory_minimum_limit. The current value is %memory_limit. <a href="@url">Follow these steps to continue</a>.
uk: Тестове середовище вимагає, щоб обмеження пам'яті PHP було не менше %memory_minimum_limit. Поточне значення - %memory_limit. <a href="@url">Для продовження виконайте наступні дії</a>.

en: You can find <a href="@module_url">modules</a> and <a href="@theme_url">themes</a> on <a href="@drupal_org_url">drupal.org</a>. The following file extensions are supported: %extensions.
uk: <a href="@module_url">Модулі</a> та <a href="@theme_url">теми оформлення</a> можна знайти на <a href="@drupal_org_url">drupal.org</a>. Підтримуються наступні розширення файлів: %extensions.

en: Your server does not support updating modules and themes from this interface. Instead, update modules and themes by uploading the new versions directly to the server, as described in the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
uk: Ваш сервер не підтримує оновлення модулів та тем за допомогою цього інтерфейсу. Замість цього оновіть модулі та теми, завантаживши нові версії безпосередньо на сервер, як це описано в <a href="@handbook_url">посібнику</a>.

en: Your server does not support installing modules and themes from this interface. Instead, install modules and themes by uploading them directly to the server, as described in the <a href="@handbook_url">handbook</a>.
uk: Ваш сервер не підтримує встановлення модулів та тем за допомогою цього інтерфейсу. Замість цього встановіть модулі та теми, завантаживши їх безпосередньо на сервер, як це описано в <a href="@handbook_url">посібнику</a>.

en: Updating modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other update methods. | Updating modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other update methods.
uk[0]: Оновлення модулів та тем вимагає <strong>@backends доступу</strong> до серверу. Дивіться <a href="@handbook_url">довідник</a> з інформацією про інші методи оновлення.
uk[1]: Оновлення модулів та тем вимагає доступ до серверу одним з наступних методів: <strong>@backends </strong>. Дивіться <a href="@handbook_url">довідник</a> з інформацією про інші методи оновлення.
uk[2]: Оновлення модулів та тем вимагає доступ до серверу одним з наступних методів: <strong>@backends </strong>. Дивіться <a href="@handbook_url">довідник</a> з інформацією про інші методи оновлення.

en: Installing modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other installation methods. | Installing modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other installation methods.
uk[0]: Встановлення модулів та тем вимагає <strong>@backends доступу</strong> до серверу. Дивіться <a href="@handbook_url">довідник</a> з інформацією про інші методи встановлення.
uk[1]: Встановлення модулів та тем вимагає доступ до серверу одним з наступних методів: <strong>@backends </strong>. Дивіться <a href="@handbook_url">довідник</a> з інформацією про інші методи встановлення.
uk[2]: Встановлення модулів та тем вимагає доступу до серверу  modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See the <a href="@handbook_url">handbook</a> for other installation methods.

en: %archive_file does not contain any .info files.
uk: %archive_file не містить жодних .info файлів.

en: Asc
uk: Зрост

en: Subdirectory
uk: Підкаталог

en: Select which image style to use for viewing images in the colorbox.
uk: Оберіть, який стиль зображення використовувати для перегляду зображень у вікні colorbox.

en: Colorbox image style
uk: Стиль зображення у Colorbox

en: Colorbox image style: @style
uk: Стиль зображення у Colorbox: @style

en: Colorbox image style: Original image
uk: Стиль зображення у Colorbox: Оригінальне зображення

en: The Colorbox popup content. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Вміст спливного вікна Colorbox. Може містити HTML. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: The Colorbox Caption. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" below.
uk: Підпис Colorbox. Може містити HTML. Можна вводити дані з цього виду, як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: Page title that will be used on the <a href="@link">site map page</a>.
uk: Заголовок сторінки, що буде використаний на сторінці <a href="@link">мапи сайту</a>.

en: Specify how many subcategories should be included on the categorie page. Enter "all" to include all subcategories, "0" to include no subcategories, or "-1" not to append the depth at all.
uk: Зазначте скільки підкатегорій має бути додано на сторінку категорій. Введіть "all", щоб додати усі категорії, "0" щоб не додавати категорії, або "-1", щоб не додавати глибину взагалі.

en: <a href="@url">@name's blog</a> (@num_items)
uk: <a href="@url">Блоґ користувача @name</a> (@num_items)

en: Successfully upgraded site map message format setting.
uk: Успішно оновлено формат повідомлення модернізованої мапи сайту.

en: The machine-readable style name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельна назва стилю має містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: Entity: ID
uk: Сутність: ID

en: Creates an entity context from an entity ID argument.
uk: Створює контекст сутності з аргументу ID сутності.

en: Creates @entity context from an ID argument.
uk: Створює контекст @entity з аргументу ID.

en: Custom blocks
uk: Власні блоки

en: Entity field
uk: Поле сутності

en: Field on the referenced entity.
uk: Поле на сутності за посиланням.

en: Formatter Styles
uk: Стилі форматерів

en: Select a formatter
uk: Оберіть форматер

en: Entity object.
uk: Об’єкт сутності.

en: Enter the ID of an entity for this context.
uk: Введіть ідентифікатор сутності для цього контексту.

en: Creates @entity context from an entity ID.
uk: Створює контекст @entity з ID сутності.

en: Enter the title or ID of a @entity entity
uk: Введіть заголовок або ідентифікатор сутності @entity.

en: Reset identifier to entity label
uk: Скидати ідентифікатор до мітки сутності

en: If checked, the identifier will be reset to the entity label of the selected entity.
uk: Якщо позначено, ідентифікатор буде скинуто до мітки обраної сутності.

en: You must select an entity.
uk: Необхідно обрати сутність.

en: Invalid entity selected.
uk: Обрано неприпустиму сутність.

en: Creates an entity context from a foreign key on a field.
uk: Створює контекст сутності з зовнішнього ключа на полі.

en: Access the views administration pages.
uk: Доступ до сторінок адміністрування видів.

en: Bypass access control when accessing views.
uk: Пропускати керування доступом при зверненні до видів.

en: Add new view
uk: Додати новий вид

en: - Basic validation -
uk: - Проста перевірка -

en: HTML element
uk: HTML-теґи

en: Label HTML element
uk: HTML теґи мітки

en: Place a colon after the label
uk: Ставити після мітки двокрапку

en: Wrapper HTML element
uk: HTML теґи обгортки

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: Add default classes
uk: Додати усталені класи

en: Use default Views classes to identify the field, field label and field content.
uk: Вирізнити поле, мітку поля та його вміст за допомогою стандартних класів модуля Види.

en: Use absolute path
uk: Використовувати абсолютний шлях

en: Rel Text
uk: Текст Rel

en: Include Rel attribute for use in lightbox2 or other javascript utility.
uk: Додавання атрибуту Rel для використання в lightbox2 чи інших javascript-утилітах.

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters %5B and %5D please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
uk: <p>Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.
    Якщо потрібні символи [' та ']' , використовуйте їх html коди '%5B' чи '%5D', інакше вони будуть замінені пробілами.</p>

en: Preserve certain tags
uk: Залишати певні теґи

en: List the tags that need to be preserved during the stripping process. example &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; which will preserve all p and br elements
uk: Список теґів, що будуть залишені під час вилучення. Наприклад, &quot;&lt;p&gt; &lt;br&gt;&quot; залишить усі теґи p та br.

en: Format plural
uk: Формат множини

en: If checked, special handling will be used for plurality.
uk: Якщо позначено, до множини буде застосована особлива обробка.

en: Singular form
uk: Форма однини

en: Text to use for the singular form.
uk: Текст, що використовуватиметься у формі однини.

en: Plural form
uk: Форма множини

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
uk: Текст, що використовуватиметься у формі множини, @count буде замінене значенням.

en: An offset from the current time such as "!example1" or "!example2"
uk: Зміщення від поточного часу як-от  "!example1" or "!example2"

en: A unique machine-readable name for this View. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва цього виду. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Weight for @display
uk: Вага для @display

en: Translation method
uk: Спосіб перекладу

en: Select a translation method to use for Views data like header, footer, and empty text.
uk: Оберіть спосіб перекладу даних модуля Види на кшталт верхнього і нижнього колонтитулу та порожнього тексту.

en: This title will be displayed on the views edit page instead of the default one. This might be useful if you have the same item twice.
uk: Цей заголовок буде відображений на сторінці редагування видів замість початкового. Це знадобиться, якщо є два однакових елементи сайту.

en: Do not pass admin strings for translation.
uk: Не передавати адміністративні текстові рядки на переклад.

en: Use Drupal core t() function. Not recommended, as it doesn't support updates to existing strings.
uk: Використання функції t() ядра Drupal. Не бажано, оскільки при цьому не підтримуються оновлення наявних рядків.

en: If you need to translate Views labels into other languages, consider installing the <a href="!path">Internationalization</a> package's Views translation module.
uk: Якщо необхідно перекладати мітки модуля Види на інші мови, встановіть пакет <a href="!path">Internationalization</a> з модуля Views translation (Переклад видів) .

en: Feed Item ID
uk: ID елементу потоку

en: The unique ID of the aggregator item.
uk: Унікальний ідентифікатор елементу збиральника.

en: The guid of the original imported item.
uk: Guid оригінального імпортованого елементу.

en: Date and time of when the comment was created.
uk: Дата і час створення коментаря.

en: Date and time of when the comment was last updated.
uk: Дата і час останнього оновлення коментаря.

en: Whether the comment is approved (or still in the moderation queue).
uk: Схвалено коментар (чи він все ще в черзі на модерацію).

en: Approved comment
uk: Схвалений коментар

en: Last comment CID
uk: CID останнього коментаря

en: Display the last comment of a node
uk: Відображує останній коментар матеріалу

en: Last Comment
uk: Останній коментар

en: The last comment of a node.
uk: Останній коментар матеріалу.

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
uk: Деякі ролі мають дозвіл на доступ до матеріалу, але відображення %display контролю доступа не має.

en: The extension of the file.
uk: Розширення файла.

en: File Usage
uk: Використання файла

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
uk: Файл, що пов'язаний з цим матеріалом, зазвичай через те, що він є в полі цього матеріалу.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
uk: Користувач, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього користувача.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
uk: Файл, що пов'язаний з цим користувачем, зазвичай через те, що він є в полі цього користувача.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
uk: Коментар, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього коментаря.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
uk: Файл, що пов'язаний з цим коментарем, зазвичай через те, що він є в полі цього коментаря.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
uk: Термін таксономії, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього терміна таксономії.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
uk: Файл, що пов'язаний з цим терміном таксономії, зазвичай через те, що він є в полі цього терміна таксономії.

en: Taxonomy Vocabulary
uk: Словник таксономії

en: A taxonomy vocabulary that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy vocabulary.
uk: Словник таксономії, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього словника таксономії.

en: A file that is associated with this taxonomy vocabulary, usually because it is in a field on the taxonomy vocabulary.
uk: Файл, що пов'язаний з цим словником таксономіх, зазвичай через те, що він є в полі цього словника таксономії.

en: The module managing this file relationship.
uk: Модуль, що керує зв'язком з цим файлом.

en: The type of entity that is related to the file.
uk: Тип сутності, що пов'язаний з цим файлом.

en: The number of times the file is used by this entity.
uk: Кількість використань файла цією сутністю.

en: Machine-Name of the vocabulary a term is a member of. This will be the vocabulary that whichever term the "Taxonomy: Term" field is; and can similarly cause duplicates.
uk: Машинна назва словника, до якого належить термін. Це буде словник якого завгодно терміна у полі "Таксономія: Термін" і в такий же спосіб будуть створюватися дублікати.

en: term from !field_name
uk: термін з поля !field_name

en: Math expression
uk: Математичний вираз

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
uk: Розрахунок результату математичного виразу і його показ.

en: Use destination
uk: Використовувати місце призначення

en: Add destination to the link
uk: Додавати до посилання місце призначення

en: Show the comment link in the form used on standard node teasers, rather than the full node form.
uk: Показувати це посилання на коментар у вигляді стандартних анонсів матеріалу а не у повному вигляді.

en: Used by Style: Table to determine the actual column to click sort the field on. The default is usually fine.
uk: Використовується стилем: Таблиця для визначення колонки сортування поля клацанням по ній. Початковий вибір зазвичай найкращий.

en: Group column
uk: Стовпчик групування

en: Select the column of this field to apply the grouping function selected above.
uk: Оберіть стовпчик цього поля для використання функції групування обраної вище.

en: Group columns (additional)
uk: Стовпчики групування (додаткові)

en: Select any additional columns of this field to include in the query and to group on.
uk: Оберіть будь-які додаткові стовпчики цього поля для додавання в запит і групування за ними.

en: Display download path instead of file storage URI
uk: Показувати шлях завантаження замість URI збереження файла.

en: This will provide the full download URL rather than the internal filestream address.
uk: При цьому швидше за все надається повна URL-адреса завантаження, а не внутрішня адреса файлового потоку.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
uk: Машинна назва словника, до якого належить термін.

en: Display error message
uk: Відображати повідомлення про помилку

en: Term name converted to Term ID
uk: Назва терміна перетворена в ідентифікатор терміна

en: No comment
uk: Без коментарів

en: Comment or document this display.
uk: Коментування чи документування цього відображення.

en: Query settings
uk: Налаштування запиту

en: Allow to set some advanced settings for the query plugin
uk: Дозволити встановлення деяких розширених налаштувань для плаґіну запиту

en: The name and the description of this display
uk: Назва та опис цього відображення.

en: This name will appear only in the administrative interface for the View.
uk: Ця назва буде показана лише в адміністративному інтерфейсі виду.

en: This description will appear only in the administrative interface for the View.
uk: Цей опис буде показаний лише в адміністративному інтерфейсі виду.

en: This display's comments
uk: Коментарі про це відображення

en: This value will be seen and used only within the Views UI and can be used to document this display. You can use this to provide notes for other or future maintainers of your site about how or why this display is configured.
uk: Це значення буде показане і використане лише в інтерфейсі видів і може бути застосоване для документування цього відображення. Його можна використати для збереження приміток щодо конфігурації і роботи даного відображення для інших або майбутніх розробників сайту.

en: Query options
uk: Опції запиту

en: Display name must be letters, numbers, or underscores only.
uk: Назва відображення має містити лише літери, числа та підкреслення.

en: Should this display inherit its paging values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення сторінковості від батьківського відображення, до якого воно приєднано?

en: Should this display render the pager values? This is only meaningful if inheriting a pager.
uk: Чи має це відображення відтворювати значення сторінкового навіґатора? Має значення лише при наслідуванні налаштувань навіґатора.

en: This will appear as the name of this block in administer >> structure >> blocks.
uk: З’являтиметься у вигляді назви цього блоку в Адміністрування  >> Структура  >> Блоки.

en: Text to display instead of results until the user selects and applies an exposed filter.
uk: Текст, який відображається замість результатів, поки користувач не обрав і не застосував розкритий фільтр.

en: Include all items option
uk: Додавати опцію для вибору усіх елементів

en: If checked, an extra item will be included to items per page to display all items
uk: Якщо позначено, до опції кількості елементів на сторінку буде додано пункт для відображення всіх елементів.

en: All items label
uk: Мітка для всіх елементів

en: Which label will be used to display all items
uk: Мітка, що буде використовуватися для відображення всіх елементів

en: Disable SQL rewriting
uk: Вимкнути перезапис SQL

en: WARNING: Disabling SQL rewriting means that node access security is disabled. This may allow users to see data they should not be able to see if your view is misconfigured. Please use this option only if you understand and accept this security risk.
uk: УВАГА: Вимкнення перезапису SQL означає вимкнення перевірки доступу до матеріалу. Це може дозволити користувачам за невірного налаштування виду бачити дані, які вони не повинні бачити. Застосовуйте цю опцію лише якщо ви розумієте і приймаєте цей ризик для безпеки.

en: Use Slave Server
uk: Використовувати керований (slave) сервер

en: This will make the query attempt to connect to a slave server if available.  If no slave server is defined or available, it will fall back to the default server.
uk: При цьому буде здійснюватися запит на спробу під'єднання до керованого сервера, якщо такий існує. Якщо керованого сервера не визначено або не існує, запит повернеться на стандартний сервер.

en: Field Language
uk: Мова поля

en: All fields which support translations will be displayed in the selected language.
uk: Усі поля, які підтримують переклади будуть відображатися у вказаній мові.

en: The class to provide on each row.
uk: Клас кожного рядка.

en: You may use field tokens from as per the "Replacement patterns" used in "Rewrite the output of this field" for all fields.
uk: Можна використовувати замінники  для усіх полів як це показано в розділі "Шаблони заміни", що використовується у розділі "Перезаписати вивід цього поля".

en: Table summary
uk: Короткий опис таблиці

en: This value will be displayed as table-summary attribute in the html. Set this for better accessiblity of your site.
uk: Це значення буде внесено в атрибут summary HTML теґу table цієї таблиці. Вкажіть його для кращої індексації вашого сайту.

en: If checked, the current path will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
uk: Якщо позначено, даний шлях буде відображатись як початковий варіант в меню переходу, якщо це можливо.

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
uk: Клас обгортки, за межами списку.

en: List class
uk: Клас списку

en: The class to provide on the list element itself.
uk: Клас самого елементу списку.

en: Define the base path for links in this summary
            view, i.e. http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Do not include beginning and ending forward slash. If this value
            is empty, views will use the first path found as the base path,
            in page displays, or / if no path could be found.
uk: Вкажіть базовий шлях в цьому короткому резюме
            тобто http://example.com/<strong>your_view_path/archive</strong>.
            Не додавайте похилу риску на початку і в кінці. Якщо це значення
            порожнє, види будуть використовувати знайдений шлях як базовий,
            у відображеннях сторінок, або / , якщо шлях не можливо знайти.

en: Text formats enabled for rich-text editing
uk: Форматовані текстові формати

en: Present a unified login/registration page
uk: Відображати об'єднану сторінку входу/реєстрації.

en: Use one page for both login and registration instead of Drupal's tabbed login/registration/password pages.
uk: Використовувати єдину сторінку для входу та реєстрації замість сторінок Drupal з вкладками входу/реєстрації/пароля.

en: Configurable blocks titles and content.
uk: Налаштовувані заголовки та вміст блоків.

en: Block languages
uk: Мови блоку

en: Enables language selector for blocks and optional block translation.
uk: Вмикає вибирач мови для блоків і необов’язковий переклад блоку.

en: Field translation
uk: Переклад поля

en: Translate field properties
uk: Властивості перекладу поля

en: Translatable menu items: title and description.
uk: Пункти меню, що перекладаються: заголовок і опис.

en: Provides some extended multilingual options for nodes.
uk: Надає деякі розширені параметри багатомовності матеріалів.

en: Content type names, descriptions, help texts.
uk: Назви типів матеріалів, описи, тексти довідки.

en: Extended node options for multilingual content
uk: Розширені параметри для багатомовного матеріалу

en: Tokens related to the current date and time.
uk: Замінники, пов'язані з поточною датою та часом.

en: The URL of the @entity.
uk: URL-адреса @entity.

en: The content type of the node.
uk: Тип цього матеріалу.

en: Tokens related to content types.
uk: Замінники, пов'язані з типами матеріалів.

en: The name of the content type.
uk: Назва типу матеріалів.

en: The unique machine-readable name of the content type.
uk: Унікальна машинна назва типу матеріалів.

en: The optional description of the content type.
uk: Необов'язковий опис типу матеріалів.

en: The number of nodes belonging to the content type.
uk: Кількість матеріалів належних до цього типу.

en: The URL of the content type's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування типу матеріалів.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування термінів таксономії.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
uk: Унікальне машинне ім'я словника.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування словника.

en: The picture of the user.
uk: Зображення користувача.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
uk: Визначений аргумент поточної сторінки (наприклад 'arg:1' на сторінці  'node/1' вертає '1').

en: Tokens related to URLs.
uk: Замінники, пов'язані з адресами URL.

en: Relative URL
uk: Відносна URL-адреса

en: The relative URL.
uk: Відносна URL-адреса

en: Absolute URL
uk: Абсолютний URL

en: The absolute URL.
uk: Абсолютна URL-адреса.

en: Tokens related to menus.
uk: Замінники, пов'язані з меню.

en: The unique machine-readable name of the menu.
uk: Унікальне машинне ім'я меню.

en: The optional description of the menu.
uk: Необов'язковий опис меню.

en: Menu link count
uk: Кількість посилань меню

en: The number of menu links belonging to the menu.
uk: Кількість посилань наявних в меню.

en: The URL of the menu's edit page.
uk: Адреса URL сторінки редагування меню.

en: The menu of the menu link.
uk: Меню належне посиланню меню.

en: The URL of the menu link's edit page.
uk: Адерса URL сторінки редагування посилань меню.

en: @category @type field.
uk: Поле @category @type.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
uk[0]: %element-title не може містити жодного замінника.
uk[1]: %element-title має містити принаймні @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити принаймні @count замінників.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
uk[0]: %element-title має містити лише один замінник.
uk[1]: %element-title має містити не більше ніж @count замінники.
uk[2]: %element-title має містити не більше ніж @count замінників.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
uk: Введіть машинний ключ для даного елементу форми. Він може містити лише латинські алфавітно-цифрові символи і символи підкреслення. Цей ключ буде використовуватися як назва атрибута елемента форми. Це значення не впливає на спосіб збереження даних, але може знадобитися при виконанні власної обробки форми.

en: Status of this form
uk: Стан цієї форми

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
uk: Закриття форми забороняє будь-які подальші надсилання для усіх користувачів.

en: The %authenticated role applies to any user signed into the site, regardless of other assigned roles.
uk: Роль %authenticated стосується кожного користувача, котрий авторизувався на сайті незалежно від призначених йому інших ролей.

en: Administer Voting API
uk: Адміністрування API Голосувань

en: Content paths
uk: Шляхи матеріалів

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху (застосовується для всіх типів матеріалу з порожніми шляхами нижче)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
uk: Базовий шаблон шляху для всіх типів матеріалу @node_type (застосовується до всіх типів матеріалу @node_type з порожніми шаблонами нижче)

en: Approve link
uk: Посилання на схвалення

en: View help topics
uk: Перегляд тем довідки

en: View help popups
uk: Перегляд спливних вікон довідки

en: View help index
uk: Перегляд індексу довідки

en: User links
uk: Посилання користувача

en: Content access
uk: Доступ до матеріалу

[ctx: datetime]
en: All day
uk: Весь день

[ctx: datetime]
en: Year
uk: Рік

[ctx: datetime]
en: Month
uk: Місяць

[ctx: datetime]
en: Week
uk: Тиждень

[ctx: datetime]
en: Day
uk: День

en: Display:
uk: Показ:

en: Multiple values:
uk: Множинні значення:

en: Identify a specific number of values to display, or leave blank to show all values.
uk: Зазначити кількість відображуваних значень, або залишити порожнім, щоб відобразити всі значення.

en: starting from @isodate
uk: починаючи з @isodate

en: ending with @isodate
uk: завершуючи @isodate

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
uk: Зазначити початкову та/або кінцеву дату в форматі YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, або залишити порожнім для всіх можливих дат.

en: Repeat rule:
uk: Правило повтору:

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
uk: Скільки одиниць часу потрібно показувати в рядку 'час тому'.

en: Show @count value(s) starting with @date1, ending with @date2
uk: Відображати @count значень(ня) починаючи з @date1, закінчуючи @date2

en: earliest
uk: найраніші

en: latest
uk: найпізніші

en: Show repeat rule
uk: Показати правило повтору

en: Display time ago, showing @interval units.
uk: Відображати час тому, показуючи одиниці @interval

en: View Repeating Dates
uk: Переглядати Повторювані дати

en: The duration of the time period given by the dates.
uk: Тривалість періоду часу, що надається датами.

[ctx: datetime]
en: Hour
uk: Година

[ctx: datetime]
en: Minute
uk: Хвилина

[ctx: datetime]
en: Second
uk: Секунда

en: The year is invalid.
uk: Неприпустимий рік

en: The month is invalid.
uk: Неприпустимий місяць

en: The day is invalid.
uk: Неприпустимий день

en: The hour is invalid.
uk: Неприпустима година.

en: The minute is invalid.
uk: Неприпустима хвилина

en: The second is invalid.
uk: Неприпустима секунда

[ctx: ampm]
en: am
uk: ранку

[ctx: ampm]
en: pm
uk: вечора

[ctx: date_order]
en: First
uk: Перший

[ctx: date_order]
en: Second
uk: Другий

[ctx: date_order]
en: Third
uk: Третій

[ctx: date_order]
en: Fourth
uk: Четвертий

[ctx: date_order]
en: Fifth
uk: П’ятий

[ctx: date_order_reverse]
en: Last
uk: Останній

[ctx: date_order_reverse]
en: Next to last
uk: Передостанній

[ctx: date_order_reverse]
en: Third from last
uk: Третій з кінця

[ctx: date_order_reverse]
en: Fourth from last
uk: Четвертий з кінця

[ctx: date_order_reverse]
en: Fifth from last
uk: П’ятий з кінця

[ctx: date_nav]
en: Prev
uk: Попер

[ctx: date_nav]
en: Next
uk: Наст

en: Configure the Date Popup settings.
uk: Налашуйте параметри модуля Спливна дата

en: Add exception
uk: Додати виняток

en: Add addition
uk: Додати доповнення

[ctx: date_order]
en: Every
uk: Кожний

[ctx: day_name]
en: Sunday
uk: Неділя

[ctx: day_name]
en: Monday
uk: Понеділок

[ctx: day_name]
en: Tuesday
uk: Вівторок

[ctx: day_name]
en: Wednesday
uk: Середа

[ctx: day_name]
en: Thursday
uk: Четвер

[ctx: day_name]
en: Friday
uk: П'ятниця

[ctx: day_name]
en: Saturday
uk: Субота

en: This operation does not yet work for the Drupal 7 version.
uk: Ця операція поки не працює в Друпал версії 7.

en: Range of allowed years, oldest to newest. '-1:+1 means oldest date is one year back, newest is one year forward from current year.
uk: Період дозволених років, від початкового до кінцевого. "-1:+1" означає, що початкова дата на один рік раніше, кінцева - на один рік пізніше поточного року.

en: Your content type @name has been created.
uk: Тип матеріалів @name були успішно створені.

en: Your date field @name has been created.
uk: Поле дати @name було успішно створено.

en: Administer date tools
uk: Адміністрування інструментів дати

en: Easy creation of date content types and calendars.
uk: Легке створення типу матеріалу Дата та календарів

en: Date Views
uk: Види дати

en: Views integration for date fields and date functionality.
uk: Інтегрування видів у поля дати і функціонал дат.

en: Set the allowable minimum and maximum year range for this argument, either a -X:+X offset from the current year, like '-3:+3' or an absolute minimum and maximum year, like '2005:2010' . When the argument is set to a date outside the range, the page will be returned as 'Page not found (404)' .
uk: Введіть дозволений мінімальний та максимальний рік періоду для цього аргументу або у форматі відступу -X:+X від поточного року, наприклад, "-3:+3", або у форматі абсолютних мінімального та максимального років, наприклад  "2005:2010". Якщо аргумент не входить у вказаний період, буде повернуто "Сторінку не знайдено (404)"

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
uk: Метод обробки декількох полів дати у одному запиті. Повертає елементи, що відповідають одному з полів дати (date = field_1 АБО field_2), чи лише ті, які відповідають усім обраним полям дати (date = field_1 ТА field_2).

en: Weight for new group
uk: Вага для нової групи

en: Vertical tabs group
uk: Група вертикальних вкладок

en: Vertical tab
uk: Вертикальна вкладка

en: Horizontal Tabs
uk: Горизонтальні вкладки

en: Tokens for variable values.
uk: Замінники для значень змінної

en: Mail text
uk: Текст листа

en: Settings for each node type.
uk: Налаштування для кожного з типів матеріалу.

en: Edit group variables
uk: Редагувати групові змінні

en: Edit module variables
uk: Редагувати модульні змінні

en: Variable settings for mixed modules.
uk: Налаштування змінної для змішаних модулів.

en: Variables per module.
uk: Змінні на модуль.

en: Variable admin
uk: Адмінсторінки модуля Змінна

en: Variable realm
uk: Область змінної

en: Custom variables
uk: Налаштовувані змінні

en: Slot number
uk: Номер позиції

en: The custom variable name.
uk: Назва налаштовуваної змінної.

en: The custom variable value.
uk: Значення налаштовуваної змінної.

en: The scope for the custom variable.
uk: Область дії налаштовуваної змінної.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Value</em> if a <em>Name</em> has been provided.
uk: До налаштовуваної змінної @slot-number слід додати <em>Значення</em>, якщо <em>Ім'я</em> вже задане.

en: The custom variable @slot-number requires a <em>Name</em> if a <em>Value</em> has been provided.
uk: До налаштовуваної зміннох @slot-number слід додати <em>Ім'я</em> якщо <em>Значення</em> вже задане.

en: The %element-title is using the following forbidden tokens with personal identifying information: @invalid-tokens.
uk: %element-title використовує такі заборонені замінники з інформацією, яка ідентифікує особу: @invalid-tokens.

en: The role names the user account is a member of as comma separated list.
uk: Ролі, в які входить облікового запису користувача, у вигляді списку через кому.

en: The role ids the user account is a member of as comma separated list.
uk: Ідентифікатори ролей, куди входить обліковий запис користувача у вигляді списку через кому.

en: Locally cached tracking code file has been updated.
uk: Локально кешований код відстеження було оновлено.

en: Locally cached tracking code file has been saved.
uk: Локально кешований код відстеження було збережено.

en: Local cache has been purged.
uk: Локальний кеш було очищено.

en: Tracking scope
uk: Область відстеження

en: Allow users to customize tracking on their account page
uk: Дозволити користувачам персоналізувати відстеження на сторінці облікового запису.

en: No customization allowed
uk: Персоналізація заборонена

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
uk: За замовчуванням відстеження увімкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його вимкнути

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
uk: Початково відстеження вимкнено, користувачі з правами "%permission" можуть його увімкнути

en: Every page except the listed pages
uk: На всіх сторінках, крім перерахованих

en: The listed pages only
uk: Тільки для перелічених сторінок

en: Links and downloads
uk: Посилання і завантаження

en: Track clicks on mailto links
uk: Відстежувати переходи за посиланнями на електронну пошту (mailto)

en: Track downloads (clicks on file links) for the following extensions
uk: Відстежувати завантаження (переходи на файлові посилання) для наступних розширень

en: List of download file extensions
uk: Список розширень завантажуваних файлів

en: A file extension list separated by the | character that will be tracked as download when clicked. Regular expressions are supported. For example: !extensions
uk: Список розширень файлів, розділених символом |, які будуть відстежені як завантаження при переході. Підтримуються регулярні вирази. Наприклад:!Extensions

en: Custom variable slot #@slot
uk: Позиція налаштовуваної змінної #@slot

en: Custom variable name #@slot
uk: Ім'я налаштовуваної змінної #@slot

en: Custom variable value #@slot
uk: Значення налаштовуваної змінної #@slot

en: You can add custom Google Analytics <a href="@snippets">code snippets</a> here. These will be added every time tracking is in effect. Before you add your custom code, you should read the <a href="@ga_concepts_overview">Google Analytics Tracking Code - Functional Overview</a> and the <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking API</a> documentation. <strong>Do not include the &lt;script&gt; tags</strong>, and always end your code with a semicolon (;).
uk: Тут можна додати власні <a href="@snippets">фрагменти коду</a> Google Analytics. Вони додаватимуться щоразу, коли здійснюється відстеження. Перш ніж додати власний код прочитайте <a href="@ga_concepts_overview">Код відстеження Google Analytics - Функціональний огляд</a> та документацію <a href="@ga_js_api">Google Analytics Tracking API</a>. <strong>Не додавайте теги &lt;script&gt;</strong>, і в кінці свого коду завжди ставте крапку з комою (;).

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
uk: Правильний ідентифікатор Google Analytics чутливий до регістру і має формат у вигляді UA-xxxxxxx-yy.

en: User role names
uk: Ролі користувача

en: User role ids
uk: Ідентифікатори ролей користувача

en: Administer Google Analytics
uk: Адміністрування Google Analytics

en: Perform maintenance tasks for Google Analytics.
uk: Виконувати роботу з обслуговування Google Analytics.

en: Opt-in or out of tracking
uk: Увімкнути або вимкнути стеження

en: Allow users to decide if tracking code will be added to pages or not.
uk: Дозволити користувачам вирішувати - додавати код відстеження до сторінки чи ні.

en: Use PHP for tracking visibility
uk: Використання PHP для відстеження видимості

en: Configure tracking behavior to get insights into your website traffic and marketing effectiveness.
uk: Налаштування відстеження поведінки заради оцінки трафіку на веб-сайті та ефективності різних маркетингових заходів.

en: Updated download tracking file extensions.
uk: Оновлено розширення файлів для відстеження завантаження.

en: Added page tracking to every page except the listed pages: @pages.
uk: Додано відстеження сторінки до кожної сторінки за винятком перелічених сторінок: @pages.

en: Enabled page tracking for role: @name.
uk: Увімкнено відстеження сторінки для ролі: @name.

en: Disabled page tracking for role: @name.
uk: Вимкнено відстеження сторінки для ролі: @name.

en: Disabled user specific page tracking for site administrator.
uk: Вимкнено визначене користувачем відстеження сторінки для адміністратора сайту.

en: Menu has been rebuild.
uk: Меню було перебудовано.

en: Path visibility filter setting changed from "user*" to "user/*/*".
uk: Налаштування фільтру видимості шляху змінено з  "user*" на "user/*/*".

en: Custom path visibility filter setting found. Update skipped!
uk: Виявлено особливі налаштування фільтру видимості шляху. Оновлення ігноруються!

en: Path visibility filter setting changed from "admin*" to "admin" and "admin/*".
uk: Налаштування фільтру видимості шляху змінено з  "admin*" на "admin" та "admin/*".

en: Upgraded custom javascript codesnippet setting.
uk: Оновлено налаштування власного фрагменту коду javascript.

en: Removed "User identifier" and "User name" from segmentation fields.
uk: Видалено "Ідентифікатор користувача" та "Ім'я користувача" з полів поділу.

en: Removed outdated legacy tracker stuff.
uk: Видалено застарілі речі у відстеженні.

en: The default extensions for download tracking have been updated.
uk: Стандартні розширення для відстеження завантаження було змінено.

en: Upgraded custom "before" code snippet.
uk: Оновлено фрагмент власного коду "перед" .

en: Skipped custom "after" code snippet.
uk: Пропущено фрагмент власного коду "після"

en: Google tracking code has been moved to header.
uk: Код відстеження Google перенесено в шапку.

en: The D6 token placeholder [user-role-names] used in the custom variable 'User roles' has been replaced with [current-user:role-names].
uk: Замінник заповнювача D6 [user-role-names], що використовувався в власній змінній 'Ролі користувача' замінено на [current-user:role-names].

en: The default country in your regional settings is Germany. Anonymizing of IP addresses has been enabled for privacy reasons.
uk: Країна за промовчанням у ваших регіональних налаштуваннях Німеччина. З міркувань конфіденційності увімкнено анонімність IP адреси.

en: The default country in your regional settings is <em>not</em> Germany. The anonymizing of IP addresses setting has not been changed. Make sure your site settings comply with the local privacy rules.
uk: Країна за промовчанням у ваших регіональних налаштуваннях <em>не</em> Німеччина. Налаштування анонімності IP адреси не було змінено. Упевніться, що налаштування вашого сайту відповідають місцевим вимогам щодо конфіденційності.

en: Allows your site to be tracked by Google Analytics by adding a Javascript tracking code to every page.
uk: Дозволити відстеження вашого сайту за допомогою Google Analytics з додаванням Javascript коду відстеження до кожної сторінки.

en: On by default with opt out
uk: Увімкнено за замовчуванням з можливістю вимкнути

en: Off by default with opt in
uk: Вимкнено за замовчуванням з можливістю увімкнути

en: Not tracked
uk: Не відстежено

en: We have no meta information for this variable. Please, ask module developers to declare their variables. See <a href="http://drupal.org/project/variable">Variable module</a>.
uk: Ми на маємо внутрішньої інформацію про цю змінну. Будь ласка, попрохайте розробників модуля задекларувати їх змінні. Див. <a href="http://drupal.org/project/variable">модуль Змінна (Variable)</a>.

en: Forum containers
uk: Контейнери форумів

en: Site information and maintenance mode
uk: Інформація про сайт та режим обслуговування

en: Administer content and comments.
uk: Адмініструвати матеріали і коментарі.

en: Comment fields
uk: Поля коментаря

en: No custom code snipped found. Nothing to do.
uk: Не знайдено жодного фрагменту власного коду. Немає  що робити.

en: Sender e-mail address
uk: Електронна адреса відправника

en: Migrated IMCE files.
uk: Перенесені файли IMCE.

en: RSS category
uk: Категорія RSS

en: 5 minute
uk: 5 хвилин

en: 15 minute
uk: 15 хвилин

en: Autorotate
uk: Автообертання

en: Panes
uk: Фрагменти панелей

en: What are you tracking?
uk: Що відстежувати?

en: A single domain (default)
uk: Один домен (за промовчанням)

en: Domain: @domain
uk: Домен: @domain

en: One domain with multiple subdomains
uk: Один домен з кількома піддоменами

en: Examples: @domains
uk: Приклади: @domains

en: Multiple top-level domains
uk: Декілька доменів верхнього рівня

en: List of top-level domains
uk: Список доменів верхнього рівня

en: Add to the selected roles only
uk: Додати лише для вибраних ролей

en: Add to every role except the selected ones
uk: Додати для всіх ролей, крім вибраних

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
uk: Якщо не вибрано жодної ролі, то стеження буде проводитися за всіма користувачами. Якщо користувач одну з позначених ролей, то цей користувач буде відстежений (або вилучений з відстеження, залежно від налаштувань вище)

en: Track clicks on outbound links
uk: Відстежувати переходи за посиланнями на зовнішні сайти

en: Google recommends adding the external JavaScript files to the header for performance reasons. If <em>Multiple top-level domains</em> has been selected, this setting will be forced to header.
uk: Google рекомендує додавати зовнішні JavaScript-файли в заголовок, з міркувань продуктивності. Якщо вибрано <em>Декілька доменів верхнього рівня</em>, цей параметр буде вставлений в заголовок.

en: A list of top-level domains is required if <em>Multiple top-level domains</em> has been selected.
uk: Якщо вибрано пункт <em>Декілька доменів верхнього рівня</em> вимагається список доменів верхнього рівня.

en: The deprecated profile segmentation setting for "User roles" has been added to custom variables. You need to deselect all selected profile fields in <a href="@admin">Google Analytics settings</a> and upgrade other profile fields manually or you may loose tracking data in future! See Google Analytics <a href="@customvar">Custom Variables</a> for more information.
uk: Застарілі налаштування поділу профілю для "Ролей користувача" додано до налаштовуваних змінних. Вам слід скасувати всі вибрані поля профілю в <a href="@admin">Налаштуваннях Google Analytics</a> та змінити решту полів профілю вручну, інакше в майбутньому ви можете втратити дані відстеження! Додаткову інформацію дивіться в розділі <a href="@customvar">Налаштовувані змінні</a>  Google Analytics.

en: You need to deselect all selected profile fields in <a href="@admin">Google Analytics settings</a> and upgrade other profile fields manually or you may loose tracking data in future! See Google Analytics <a href="@customvar">Custom Variables</a> for more information.
uk: Вам слід скасувати всі вибрані поля профілю в <a href="@admin">Налаштуваннях Google Analytics</a> та змінити решту полів профілю вручну, інакше в майбутньому ви можете втратити дані відстеження! Додаткову інформацію дивіться в розділі <a href="@customvar">Налаштовувані змінні</a>  Google Analytics.

en: Renamed "googleanalytics_trackoutgoing" settings variable to googleanalytics_trackoutbound.
uk: Параметр змінної "googleanalytics_trackoutgoing" перейменовано на googleanalytics_trackoutbound.

en: Renamed "googleanalytics_visibility" settings variable to googleanalytics_visibility_pages.
uk: Параметр змінної "googleanalytics_visibility" перейменовано на googleanalytics_visibility_pages.

en: All pages with exceptions
uk: Усі сторінки з винятками

en: Excepted: @roles
uk: Виключено: @roles

en: A single domain
uk: Один домен

en: RTL support
uk: Підтримка RTL

en: Enable this option to render the code from right to left for right to left languages.
uk: Увімкніть цей параметра для генерування коду справа наліво для мов з відповідним напрямом письма.

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити XML-мапу сайту?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
uk: Ви дійсно бажаєте оновити XML-мапу сайту?

en: The sitemaps were not successfully regenerated.
uk: Мапи сайту не були відновлені.

en: The sitemap links were rebuilt.
uk: Посилання мапи сайту були оновлені.

en: The sitemap links were not successfully rebuilt.
uk: Посилання мапи сайту не були оновлені.

en: Finished XML sitemap generation in @elapsed. Memory usage: @memory-peak.
uk: Створення XML-мапи сайту завершено за @elapsed. Використано пам’яті: @memory-peak.

en: The front page path can be changed in the <a href="@url-frontpage">site information configuration</a>.
uk: Шлях головної сторінки може бути змінений у <a href="@url-frontpage">конфігурації інформації про сайт</a>.

en: XML sitemap settings for the @bundle-label %bundle have been saved.
uk: Налаштування XML-мапи сайту для  @bundle-label %bundle були успішно збережені.

en: Configure your site's XML sitemaps to help search engines find and index pages on your site.
uk: Налаштуйте XML-мапу сайту для полегшення виявлення та індексування сторінок сайту пошуковими системами.

en: Edit XML sitemap
uk: Редагувати XML-мапу сайту

en: Delete XML sitemap
uk: Видалити XML-мапу сайту

en: The directory %directory was not found or is not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information.
uk: Каталогу %directory не знайденo або він закритий для запису сервером. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@docpage">@docpage</a>.

en: The following directories were not found or are not writable by the server. See <a href="@docpage">@docpage</a> for more information. !directories
uk: Наступні каталоги не знайдені або вони закриті для запису сервером. Додаткову інформацію дивіться на сторінці <a href="@docpage">@docpage</a>.

en: Delete custom link
uk: Видалити власне посилання

en: The following search engines have deprecated their XML sitemap ping services and have been disabled: !list.
uk: Наступні пошукові системи відмовились від використання служб опитування XML-мапи сайту і були вимкнені: !list.

en: XML sitemap modal UI
uk: XML-мапа сайту - модальний інтерфейс

en: Provides an AJAX modal UI for common XML sitemap tasks.
uk: Забезпечує модальний інтерфейс AJAX для більшості завдань XML-мапи сайту

en: In order to list user profile links in the sitemap, the anonymous user must have the <a href="@perm-link"><em>View user profiles</em> permission</a>.
uk: Аби перелічити на мапі сайту посилання на профілі користувачів, анонімний користувач повинен мати повноваження <a href="@perm-link"><em>Перегляд профілів користувачів</em> </a>.

en: Search Filter
uk: Фільтр пошуку

en: Content revisions
uk: Редакції матеріалу

en: Languages for content
uk: Мови матеріалу

en: Enabled languages only.
uk: Лише увімкнені мови.

en: All defined languages will be allowed.
uk: Будуть доступні усі визначені мови.

en: Determines which languages will be allowed for content creation.
uk: Визначає, на яких мовах може створюватися матеріал.

en: Mixed options for multilingual sites.
uk: Змішані опції для багатомовних сайтів

en: If no language is selected, block will show regardless of language.
uk: Якщо не вибрано жодної мови, блок відображатиметься незалежно від мови.

en: Not translatable
uk: Не перекладається

en: Restricted to certain languages
uk: Обмежено певними мовами

en: Administer content translations
uk: Адміністрування перекладів матеріалів

en: Add or remove existing content to translation sets.
uk: Додати або видалити наявні матеріали у наборах перекладів.

en: The path translation has been saved.
uk: Шлях перекладу було збережено.

en: Path translation.
uk: Шлях перекладу.

en: Add path translation
uk: Додати шлях перекладу

en: Edit path translation
uk: Редагувати шлях перекладу

en: Path translation
uk: Шлях перекладу

en: Define translations for generic paths
uk: Визначити переклади для стандартних шляхів

en: Content to filter by language
uk: Матеріали, фільтровані за мовою

en: Translatable text formats
uk: Доступні для перекладу текстові формати

en: <strong>Important:</strong> To configure which text formats are safe for translation, visit the <a href="@configure-strings">configure strings</a> page before refreshing your strings.
uk: <strong>Важливо:</strong> Щоб налаштувати, які текстові формати є безпечними для перекладу, відвідайте сторінку <a href="@configure-strings">налаштування рядків</a> перед оновленням ваших рядків.

en: Text format: @name
uk: Текстовий формат: @name

en: Create also new revision for translations
uk: Створювати для перекладів також нову редакцію

en: Standard node fields
uk: Стандартні поля матеріалів

en: Configurable fields
uk: Налаштовувані поля

en: Global theme settings.
uk: Глобальні налаштування теми.

en: Logo, icons and other specific theme settings.
uk: Логотип, іконки та інші налаштування теми.

en: %time hence
uk: %time віднині

en: Machine name:
uk: Машинна назва:

en: Variable store
uk: Збереження змінних

en: Block format
uk: Блочний елемент

en: Variables that don't belong to any other group.
uk: Змінні, що не належать до жодної іншої групи.

en: Debug and development options.
uk: Параметри зневадження і розробки.

en: Language selection
uk: Вибір мови

en: Optional descriptive name for this set.
uk: Необов'язкова описова назва для цього набору.

en: There are no path translations to save.
uk: Немає шляхів перекладів для збереження

en: Enable for specific pages
uk: Увімкнути для певних сторінок

en: Select nodes by language
uk: Обирати матеріали за мовою

en: Select taxonomy terms by language
uk: Обирати терміни таксономії за мовою

en: Enable translation for language
uk: Увімкнути переклад для мови

en: Debug string translation
uk: Відлагодити переклад рядка

en: Synchronize fields for node type.
uk: Синхронізувати поля для типу матеріалу.

en: Name (localized)
uk: Назва (локалізована)

en: Description (localized)
uk: Опис (локалізований)

en: Vocabulary (localized)
uk: Словник (локалізований)

en: Parent term (localized)
uk: Батьківський термін (локалізований)

en: Link (localized)
uk: Посилання (локалізоване)

en: Plain text (localized)
uk: Простий текст (локалізований)

en: Translation set
uk: Набір перекладів

en: Translation sets
uk: Набори перекладів

en: Translation sets overview.
uk: Огляд наборів перекладів.

en: Overview of existing translation sets.
uk: Огляд наявних наборів перекладів.

en: This form may be used to resend e-mails configured for this webform. Check the e-mails that need to be sent and click <em>Resend e-mails</em> to send these e-mails again.
uk: Ця форма може бути використана, щоб повторно відправити електронні листи, сконфігуровані цією формою. Щоб повторити відправку, перевірте електронні листи, які потрібно відправити і клацніть <em>Повторна відправка листів</em>.

en: Resend e-mails
uk: Повторно надіслати електронні листи

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
uk: Надсилання збережені. Ви можете повернутися до цієї форми пізніше, і поточні значення будуть відновлені.

en: Options to select across the top. One option per line. <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys.
uk: Варіанти, що розташовуються по горизонталі зверху сітки. По одному варіанту на рядок. <strong>Пари ключ-значення МАЮТЬ бути записані у форматі "прийнятний_ключ|Певний читабельний варіант"</strong>. В ключах рекомендовано використовувати лише алфавітно-цифрові символи і символ підкреслення.

en: Questions list down the side of the grid. One question per line. <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys.
uk: Питання, що розташовуються по вертикалі з боку сітки. По одному питанню на рядок. <strong>Пари ключ-значення МАЮТЬ бути записані у форматі "прийнятний_ключ|Певний читабельний варіант"</strong>. В ключах рекомендовано використовувати лише алфавітно-цифрові символи і символ підкреслення.

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
uk: <strong>Пари ключ-значення МАЮТЬ бути записані у вигляді "прийнятний_ключ|Певний читабельний варіант"</strong>. В ключах рекомендовано використовувати лише алфавітно-цифрові символи і символ підкреслення. Один варіант на рядок. Групи варіантів можуть бути задані за допомогою &lt;Назви групи&gt;. &lt;&gt; можна використати для додавання елементів в корінь меню після визначення групи.

en: Show "Save draft" button
uk: Показати  кнопку "Зберегти чернетку"

en: Allow your users to save and finish the form later. This option is available only for authenticated users.
uk: Дозволите користувачам зберігати форму, щоб заповнити її пізніше. Ця опція доступна тільки для авторизованих користувачів.

en: Automatically save as draft between pages
uk: Автоматичне збереження у вигляді чернетки при переході між сторінками.

en: Automatically save partial submissions when users click the "Next" or "Previous" buttons in a multipage form.
uk: Автоматичне збереження часткового надсилання при натисканні користувачами кнопок "Наступна" чи "Попередня" на багатосторінковій формі.

en: You must select at least one email address to resend submission.
uk: Щоб повторити надсилання, потрібно вибрати хоча б одну адресу електронної пошти.

en: No e-mails were able to be sent due to a server error.
uk: Електронні листи неможливо було відправити через помилку сервера.

en: This webform is currently not setup to send emails.
uk: Ця веб-форма наразі не налаштована для відправлення електронних листів.

en: Successfully re-sent submission #@sid to 1 recipient. | Successfully re-sent submission #@sid to @count recipients.
uk[0]: Успішно перевідправлено надсилання #@sid на 1 одержувача.
uk[1]: Успішно перевідправлено надсилання #@sid на @count одержувача.
uk[2]: Успішно перевідправлено надсилання #@sid на @count[2] одержувачів.

en: Multilingual forum
uk: Багатомовний форум

en: Enables multilingual forum, translates names and containers.
uk: Вмикає багатомовний форум, перекладає назви і контейнери.

en: Enter items that will be considered as translations of each other.
uk: Введіть пункти, що будуть вважатися перекладами один одного.

en: The item translation has been saved.
uk: Переклад пункту було збережено.

en: The item translation has been deleted.
uk: Переклад пункту було видалено.

en: This item belongs to a multilingual menu. You can set a language for it.
uk: Цей пункт належить до багатомовного меню. Можна встановити для нього мову.

en: Translation redirect
uk: Переадресація перекладу

en: Skip tags
uk: Пропускати теґи

en: Skip queries with these tags. Enter a list of tags separated by commas.
uk: Пропускати запити з цими теґами. Введіть перелік теґів, розділений комами.

en: No translation sets available.
uk: Набори перекладів відсутні.

en: No translations
uk: Переклади відсутні.

en: Select the source for the Secondary links.
uk: Виберіть джерело для меню Другорядних посилань.

en: User mail text
uk: Текст листів користувачам

en: Mail parts
uk: Частини листа

en: Extended language options
uk: Розширені параметри мови

en: Redirect to translated page when available. SEO for multilingual sites.
uk: Переадресовувати на перекладену сторінку за наявності. SEO для багатомовних сайтів.

en: Theme Page
uk: Сторінка теми

en: Theme HTML
uk: HTML теми

en: Canceled.
uk: Скасовано.

en: Search page path
uk: Шлях сторінки пошуку

en: Settings used with the tabs view of the modules page.
uk: Налаштування, котрі стосуються вигляду вкладок на сторінці модулів.

en: Number of enabled modules
uk: Кількість увімкнених модулів

en: Display the number of enabled modules in the active tab along with the total number of modules.
uk: Показувати кількість увімкнених модулів у активній вкладці поруч із загальною кількістю модулів.

en: Select date field(s) to filter.
uk: Оберіть поле/поля дати для фільтрації.

en: Underscore
uk: Підкреслення

en: Select the skin to use for this display.  Skins allow for easily swappable layouts of things like next/prev links and thumbnails.  Note that not all skins support all widgets, so a combination of skins and widgets may lead to unpredictable results in layout.
uk: Виберіть обкладинку, що використовуватиметься для цього відображення. Обкладинки дозволяють легко змінювати схему розташування таких елементів, як посилання наступного/попереднього слайдів та мініатюри. Зверніть увагу, що не всі обкладинки підтримуються віджетами, тому поєднання обкладинки і віджетів може призвести до непередбачуваних наслідків в схемі розташування.

en: Slideshow Type
uk: Тип слайд-шоу

en: !module options
uk: Параметри !module

en: !location Widgets
uk: Віджети !location

en: Should !name be rendered at the !location of the slides.
uk: Чи має !name відображатися !location слайдів.

en: Weight of the !name
uk: Вага !name

en: Determines in what order the !name appears.  A lower weight will cause the !name to be above higher weight items.
uk: Визначає послідовність відображення !name. Чим менше вага, тим вище !name розташовуватиметься над елементами з більшою вагою

en: Style of the pager
uk: Стиль навіґатора

en: Controls Type
uk: Тип елементів керування

en: Style of the controls
uk: Стиль елементів керуванння

en: Provides a View style that displays rows as a jQuery slideshow.  This is an API and requires Views Slideshow Cycle or another module that supports the API.
uk: Забезпечує стиль видів, що відображує рядки у вигляді jQuery-слайд-шоу. Це API, і тому для нього є обов’язковим наявність модуля Views Slideshow Cycle або іншого модуля, що підтримує API.

en: Wait for all the slide images to load
uk: Чекати завантаження усіх зображень слайдів

en: If selected the slideshow will not start unless all the slide images are loaded.  This will fix some issues on IE7/IE8/Chrome/Opera.
uk: Якщо позначено, слайд-шоу не почнеться поки не завантажаться усі зображення слайдів. Дозволяє виправити деякі помилки в браузерах IE7/IE8/Chrome/Opera.

en: To use the advanced options you need to download json2.js. You can do this by clicking the download button at !url and extract json2.js to sites/all/libraries/json2
uk: Аби почати використовувати додаткові параметри необхідно завантажити файл json2.js. Для цього потрібно натиснути кнопку завантаження за адресою !url і розпакувати json2.js у каталог sites/all/libraries/json2

en: You can find a list of all the available options at !url.  If one of the options you add uses a function, example fxFn, then you need to only enter what goes inside the function call. The variables that are in the documentation on the jquery cycle site will be available to you.
uk: Перелік доступних опцій можна знайти на !url. Якщо одна з додаваних опцій використовує функцію, наприклад fxFn, тоді потрібно вводити лише те, що входить у виклик функції. Вам доступні змінні, що є у документації на сайті jquery cycle.

en: Advanced Option Value
uk: Значення додаткового параметру

en: It is important that you click the Update link when you make any changes to the options or those changes will not be saved when you save the form.
uk: Дуже важливо після зміни будь-яких параметрів натиснути посилання Оновити інакше зміни не будуть записані при збереженні форми.

en: Update Advanced Option
uk: Оновити додатковий параметр

en: Applied Options
uk: Застосовані параметри

en: There was no action specified.
uk: Не зазначено жодної дії.

en: An invalid integer was specified for slideNum.
uk: Для slideNum було зазначено хибне ціле число.

en: An invalid action "!action" was specified.
uk: Була зазначена хибна дія "!action".

en: All Day
uk: Весь день

en: The language switcher will appear only after configuring <a href="!url">language detection</a>. You need to enable at least one method that alters URLs like <em>URL</em> or <em>Session</em>.
uk: Перемикач мови з'явиться лише після налаштування <a href="!url">визначення мови</a>. Також потрібно увімкнути принаймні один метод, що змінює URL-адреси, наприклад <em>URL-адреса</em> або <em>Сеанс</em>.

en: This menu item belongs to a node, so it will have the same language as the node and cannot be localized.
uk: Пункт меню належить до матеріалу, тому він буде мати таку мову матеріалу і не може бути локалізований.

en: These will be available only when you enable Multilingual support in Publishing options above.
uk: Будуть доступні, якщо ви увімкнете підтримку багатомовності в налаштуваннях публікації вище.

en: Select translations
uk: Оберіть переклади

en: Select existing terms or type new ones that will be created for each language.
uk: Оберіть наявні терміни або надрукуйте нові, котрі будуть створені для кожної з мов.

en: Site Information
uk: Інформація про сайт

en: Use this page in an admin overlay.
uk: Використовувати цю сторінку в адміністративному накладанні.

en: Admin overlays are used in many places in Drupal 7 and administrative custom pages should probably utilize this feature.
uk: Адміністративні накладання використовуються у багатьох місцях Друпал 7 і власні адміністративні сторінки напевно також мають використовувати цей функціонал.

en: an unknown callback
uk: невідомий зворотній виклик

en: Page manager module is unable to enable taxonomy/term/%taxonomy_term because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях taxonomy/term/%taxonomy_term оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: Entity: bundle
uk: Сутність: пакет

en: Control access by entity bundle.
uk: Керування доступом на основі пакету сутності.

en: @entity: Bundle
uk: @entity: Пакет

en: Control access by @entity entity bundle.
uk: Керування доступом на основі пакету сутності @entity.

en: Entity Bundle
uk: Пакет сутності

en: Only the checked entity bundles will be valid.
uk: Тільки позначені пакети сутності будуть дійсними.

en: @identifier is any bundle
uk: @identifier належить до будь-якого пакету

en: Field form: @widget_label
uk: Форма поля: @widget_label

en: Entity info.
uk: Інформацію про сутність.

en: "@s" @field form
uk: Форма поля @field "@s"

en: Whatever is placed here will appear in @identifier, to help theme node links displayed on the panel
uk: Все, що буде тут розміщене, з'явиться у @identifier, аби допомогти темізувати посилання матеріалу, що відображуються на панелі

en: Revision information.
uk: Інформація про редакцію.

en: View From Argument
uk: Вид з аргументу

en: Creates a view context from argument input settings.
uk: Створює контекст виду з налаштувань введення аргументу.

en: Information related to the current page request.
uk: Інформація, пов’язана з запитом поточної сторінки.

en: The internal Drupal path of the current page request.
uk: Внутрішній шлях Друпал для запиту поточної сторінки.

en: The full URL of the current page request.
uk: Повна URL-адреса запиту поточної сторінки.

en: Associated @label via the @label's @property.
uk: Пов’язана @label через властивість @property, що належить @label.

en: Bypass views access control
uk: Пропускати керування доступом видів.

en: No results behavior
uk: Дії за відсутності результату

en: Edit @section
uk: Редагувати @section

en: Edit this view to add a display.
uk: Редагувати цей вид щоб додати відображення.

en: Add view from template
uk: Додати вид з шаблону

en: View to insert
uk: Вид, що додається

en: The view to insert into this area.
uk: Вид, що додається до цієї області.

en: Inherit contextual filters
uk: Успадковувати контекстні фільтри

en: If checked, this view will receive the same contextual filters as its parent.
uk: Якщо вибрано цей пункт, вид отримає такі ж контекстні фільтри, як і його батько.

en: Recursion detected in view @view display @display.
uk: У виді @view відображенні @display виявлено рекурсію.

en: When the filter value is <em>NOT</em> in the URL
uk: Якщо значення фільтра <em>НЕМАЄ</em> в URL

en: Exception value
uk: Значення винятку

en: If this value is received, the filter will be ignored; i.e, "all values"
uk: Якщо отримано значення, фільтр буде проігноровано; наприклад, "всі значення"

en: Override the view and other argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
uk: Переписати заголовок виду та інші заголовки аргументів. Для додавання першого аргументу використовуйте "%1", для другого - "%2" і т.д.

en: When the filter value <em>IS</em> in the URL or a default is provided
uk: За <em>НАЯВНОСТІ</em> значення фільтра в URL , інакше надається стандартне значення

en: Provide title
uk: Надати заголовок

en: Override breadcrumb
uk: Переписати рядок навіґації

en: Provide breadcrumb
uk: Надати рядок навіґації

en: Enter a breadcrumb name you would like to use. See "Title" for percent substitutions.
uk: Введіть назву рядка навігації, яке вам до вподоби. Дивіться "Заголовок" щодо заміни відсотків.

en: Specify validation criteria
uk: Вказати критерій перевірки

en: Action to take if filter value does not validate
uk: Дія, котра виконується, якщо значення фільтру не визначено.

en: Display all results for the specified field
uk: Показати всі результати для зазначеного поля

en: Provide default value
uk: Надавати базове значення

en: Show "Page not found"
uk: Показати "Сторінку не знайдено"

en: Display a summary
uk: Показати резюме

en: Display contents of "No results found"
uk: Показати вміст для "Жодних результатів не знайдено"

en: Skip default argument for view URL
uk: Пропускати стандартний аргумент для URL-адреси виду

en: Select whether to include this default argument when constructing the URL for this view. Skipping default arguments is useful e.g. in the case of feeds.
uk: Виберіть, чи включати цей стандартний аргумент при конструюванні адреси URL для цього виду. Пропуск стандартного аргументу може знадобитися, наприклад для інформаційних потоків.

en: Number of records
uk: Кількість записів

[ctx: Sort order]
en: Default sort
uk: Початкове сортування

[ctx: Sort order]
en: Date
uk: Дата

[ctx: Sort order]
en: Numerical
uk: Число

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо обрано, користувачі можуть вводити кілька значень у форматі 1+2+3 (для АБО) або 1,2,3 (для ТА)

en: If selected, multiple instances of this filter can work together, as though multiple values were supplied to the same filter. This setting is not compatible with the "Reduce duplicates" setting.
uk: Якщо обрано, кілька таких фільтрів можуть працювати разом, так наче кілька значень введені в один фільтр. Несумісне з налаштуванням "Зменшення дублів".

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
uk: Якщо позначено, числа, введені в фільтр, будуть вилучені, а не обмежуватимуть вид.

en: Glossary mode applies a limit to the number of characters used in the filter value, which allows the summary view to act as a glossary.
uk: Режим глосарію визначає обмеження кількості символів, використовуваних як значення фільтрів, що надають можливість створювати вид у вигляді глосарію.

en: How many characters of the filter value to filter against. If set to 1, all fields starting with the first letter in the filter value would be matched.
uk: Скільки символів значення фільтру піддавати фільтрації. Якщо 1, збігатимуться всі поля, що починаються з першої літери значення фільтру.

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
uk: Під час друку назви та резюме, як перетворювати регістр значень фільтру.

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value. Do not use this unless with Postgres as it uses case sensitive comparisons.
uk: Під час друку шляху url адреси, як перетворювати регістр значень фільтру. Використовуйте це лише з Postgres, що здійснює чутливі до регістру порівняння.

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
uk: Алфавітом

en: Create a label
uk: Створити мітку

en: Enable to create a label for this field.
uk: Увімкніть, щоб у цього поля була мітка.

en: Enable to load this field as hidden. Often used to group fields, or to use as token in another field.
uk: Увімкніть, щоб приховати це поле. Часто використовується для групування полів, або як замінник в іншому полі.

en: Choose the HTML element to wrap around this field, e.g. H1, H2, etc.
uk: Оберіть HTML-теґи, що будуть огортати це поле, наприклад, H1, H2 тощо.

en: Create a CSS class
uk: Створити клас CSS

en: Choose the HTML element to wrap around this label, e.g. H1, H2, etc.
uk: Оберіть HTML-теґи, що будуть огортати цю мітку, наприклад, H1, H2 тощо.

en: Rewrite results
uk: Перезапис результатів

en: Enable to override the output of this field with custom text or replacement tokens.
uk: Увімкніть для перезапису виводу цього поля власним текстом або замінниками.

en: Replace spaces with dashes
uk: Замінити пробіли на дефіси

en: External server URL
uk: URL-адреса зовнішнього серверу

en: Links to an external server using a full URL: e.g. 'http://www.example.com' or 'www.example.com'.
uk: Посилання на зовнішній сервер через повну URL-адресу, у вигляді 'http://www.example.com' або 'www.example.com'.

en: Enable to trim the field to a maximum length of characters
uk: Увімкнути обрізання поля на максимальну довжину у символах

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
uk: Перетворювати символи нового рядка у HTML-теґи &lt;br&gt;

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
uk: Якщо позначено, усі символи нового рядка (тобто \n) перетворюються у HTML-теґи &lt;br&gt;.

en: No results text
uk: Текст за відсутності результатів

en: Enable to display the "no results text" if the field contains the number 0.
uk: Увімкніть, щоб якщо поле містить число 0, відображувався "результати відсутні".

en: Time hence
uk: Час віднині

en: Time hence (with "hence" appended)
uk: Час віднині (з додаванням "віднині")

en: Time span (future dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до майбутніх дат додається попереду "+")

en: Time span (past dates have "-" prepended)
uk: Проміжок часу (до минулих дат додається попереду "-")

en: How should the serialized data be displayed. You can choose a custom array/object key or a print_r on the full output.
uk: Як мають відображатись серіалізовані дані. Можна обрати власний ключ масив/об'єкт або print_r  для повного виведення.

en: Full data (unserialized)
uk: Повні дані (несеріалізовані)

en: Full data (serialized)
uk: Повні дані (серіалізовані)

en: A certain key
uk: Певний ключ

en: Which key should be displayed
uk: Який ключ має відображатись

en: You have to enter a key if you want to display a key of the data.
uk: Для відображення ключа даних необхідно ввести ключ,

en: How many different units to display in the string.
uk: Скільки різних одиниць відображати в текстовому рядку.

en: This filter is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
uk: Цей фільтр не є розкритим. Розкрийте його, щоб користувачі могли його змінювати.

en: Expose filter
uk: Розкрити фільтр

en: This filter is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
uk: Цей фільтр є розкритим. Якщо його приховати, користувачі не матимуть змоги його змінювати.

en: Hide filter
uk: Приховати фільтр

en: Expose operator
uk: Розкрити оператор

en: Allow the user to choose the operator.
uk: Дозволити користувачу вибрати оператор.

en: Allow multiple selections
uk: Дозволити множинний вибір

en: Enable to allow users to select multiple items.
uk: Увімкніть, щоб надати можливість користувачам обирати декілька елементів.

en: Remember the last selection
uk: Запам'ятовувати останній вибір.

en: Enable to remember the last selection made by the user.
uk: Увімкніть, щоб запам'ятовувася останній вибраний користувачем варіант.

en: You must select a value unless this is an non-required exposed filter.
uk: Необхідно вказати значення, якщо це не необов'язковий розкритий фільтр.

en: Enable to hide items that do not contain this relationship
uk: Увімкніть для приховування елементів, що не містять цей зв'язок

en: This sort is not exposed. Expose it to allow the users to change it.
uk: Це сортування не розкрито. Розкрийте його, щоб користувачі могли його змінювати.

en: Expose sort
uk: Розкрити сортування

en: This sort is exposed. If you hide it, users will not be able to change it.
uk: Цей сортування є розкритим. Якщо його приховати, користувачі не матимуть змоги його змінювати.

en: Hide sort
uk: Приховати сортування

en: Provide description
uk: Надайте опис

en: Save & exit
uk: Зберегти та вийти

en: Continue & edit
uk: Продовжити та редагувати

en: Update "@title" choice
uk: Оновити вибір "@title"

en: Update "@title" choice (@number)
uk: Оновити вибір  "@title" (@number)

en: Your view was saved. You may edit it from the list below.
uk: Вид було збережено. Його можна редагувати іх переліку нижче.

en: Database overriding code
uk: Код перезапису бази даних

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
uk: * Всі зміни зберігаються тимчасово. Натисніть кнопку "Зберегти", щоб зробити зміни постійними. Натисніть "Скасувати", щоб відмовитись від змін виду.

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard your changes.
uk: * Всі зміни зберігаються тимчасово. Натисніть кнопку "Зберегти", щоб зробити зміни постійними. Натисніть "Скасувати", щоб відмовитись від змін.

en: Modify the display(s) of your view below or add new displays.
uk: Відредагуйте відображення виду або додайте нові.

en: edit view name/description
uk: редагувати назву/опис виду

en: analyze view
uk: аналізувати вид

en: clone view
uk: клонувати вид

en: export view
uk: експортувати вид

en: revert view
uk: відновити вид

en: delete view
uk: видалити вид

en: Add !display
uk: Додати !display

en: @display_title details
uk: Деталі @display_title

en: Auto preview
uk: Автоматичний попередній перегляд

en: Preview with contextual filters:
uk: Попередній перегляд з контекстними фільтрами:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
uk: Відокремити значення контекстних фільтрів за допомогою "/". Наприклад, %example.

en: Apply and continue
uk: Застосувати і продовжити

en: @current of @total
uk: @current з @total

en: All displays (except overridden)
uk: Всі відображення (окрім перезаписаних)

en: All displays
uk: Всі відображення

en: This @display_type (override)
uk: Цього відображення типу @display_type (перезаписати)

en: View name and description
uk: Назва та опис виду

en: A descriptive human-readable name for this view. Spaces are allowed
uk: Описова людино-читабельна назва цього виду. Пробіли дозволені.

en: Create new filter group
uk: Створити нову групу фільтрів

en: No filters have been added.
uk: Жодного фільтра не додано

en: Drag to add filters.
uk: Щоб додати фільтри перетягніть.

en: Add and configure @types
uk: Додати і налаштувати @types

en: Configure @type: @item
uk: Налаштувати @type: @item

en: Show filters on the list of views
uk: Показувати фільтри у списку видів

en: Show advanced help warning
uk: Показувати попередження про відсутність модуля Розширена довідка (Advanced help)

en: Always show the master display
uk: Завжди показувати головне відображення

en: Advanced users of views may choose to see the master (i.e. default) display.
uk: Досвідчені користувачі модуля Види можуть обрати для перегляду головне відображення (тобто базове) .

en: Always show advanced display settings
uk: Завжди показувати розширені налаштування відображення

en: Default to showing advanced display settings, such as relationships and contextual filters.
uk: Початково показувати додаткові налаштування відображень на кшталт зв'язків та контекстних фільтрів.

en: Label for "Any" value on non-required single-select exposed filters
uk: Мітка для значення "Усі" в необов’язкових розкритих фільтрах з вибором одного варіанту

en: Live preview settings
uk: Налаштування живого перегляду

en: Automatically update preview on changes
uk: Автоматично оновлювати перегляд після внесення змін

en: Show information and statistics about the view during live preview
uk: Відображати інформацію та статистику про вид під час живого попереднього перегляду.

en: Above the preview
uk: Над переглядом

en: Below the preview
uk: Під переглядом

en: Show the SQL query
uk: Показувати запит SQL

en: Show performance statistics
uk: Показувати статистику швидкодії

en: Disable JavaScript with Views
uk: Вимкнути JavaScript у модулі Види

en: If you are having problems with the JavaScript, you can disable it here. The Views UI should degrade and still be usable without javascript; it's just not as good.
uk: Якщо виникають проблеми з JavaScript, то тут його можна вимкнути. Без javascript Інтерфейс видів буде спрощений, але все ще придатний для використання; просто буде не так зручно.

en: Master
uk: Головне

en: There are no templates available.
uk: Шаблони відсутні.

en: Display | Displays
uk[0]: Відображення
uk[1]: Відображення
uk[2]: Відображення

en: Unformatted list
uk: Неформатований список

en: HTML list
uk: HTML список

en: Contextual filters
uk: Контекстні фільтри

en: contextual filters
uk: контекстні фільтри

en: Contextual filter
uk: Контекстний фільтр

en: contextual filter
uk: контекстний фільтр

en: filter criteria
uk: критерії фільтрування

en: Filter criterion
uk: Критерій фільтрування

en: filter criterion
uk: критерій фільтрування

en: no results behavior
uk: дії за відсутності результату

en: The content to which the comment is a reply to.
uk: Матеріал, до якого відноситься коментар.

en: The node ID.
uk: Ідентифікатор вузла.

en: The content title.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the content was posted.
uk: Дата публікації даного матеріалу.

en: The date the content was last updated.
uk: Дата останнього оновлення матеріалу.

en: The content type (for example, "blog entry", "forum post", "story", etc).
uk: Тип матеріалу (наприклад,, "запис у блозі", "допис на форум", "розповідь" тощо).

en: Whether or not the content is published.
uk: Опублікований цей матеріал чи ні.

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
uk: Відфільтровує неопубліковані матеріали, якщо у поточного користувача немає прав на їх перегляд.

en: Whether or not the content is promoted to the front page.
uk: Винесений на головну сторінку цей матеріал чи ні.

en: Whether or not the content is sticky.
uk: Прикріплений цей матеріал чи ні.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
uk: Прикріплений цей матеріал чи ні. Щоб показати прикріплені матеріали спочатку, встановіть цей параметр по спаданню.

en: Provide a simple link to the content.
uk: Пряме посилання на матеріал.

en: Provide a simple link to edit the content.
uk: Пряме посилання на редагування матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the content.
uk: Пряме посилання на видалення матеріалу.

en: The aliased path to this content.
uk: Синонімізований шлях до цього матеріалу.

en: Relate content to the user who created it.
uk: Зв'язок матеріала з користувачем, котрий його створив.

en: User has a revision
uk: Користувач має редакцію

en: All nodes where a certain user has a revision
uk: Усі матеріали, де певний користувач має редакцію

en: Content revision
uk: Редакція матеріалу

en: Content revision is a history of changes to content.
uk: Редакція матеріалу - це історія змін матеріалу.

en: Relate a content revision to the user who created the revision.
uk: Зв'язок редакції матеріалу з користувачем, котрий її створив.

en: The revision ID of the content revision.
uk: Ідентифікатор редакції цього матеріалу.

en: Get the actual content from a content revision.
uk: Отримати актуальний вміст з редакції матеріалу.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
uk: Пряме посилання на видалення редакції матеріалу.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
uk: Відфільтровувати вміст за доступом до виду. <strong>Необов'язково, якщо матеріал використовується як базова таблиця.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
uk: Показ позначки, що матеріал новий або оновлений.

en: Show only content that is new or updated.
uk: Показувати лише нові або оновлені матеріали.

en: Display the content with standard node view.
uk: Відображати матеріал за допомогою стандартного виду матеріалу.

en: Content ID from URL
uk: ID матеріалу з URL-адреси

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
uk: Матеріал, що пов'язаний з цим файлом, зазвичай через те, що цей файл є в полі цього матеріалу.

en: Module/Theme/Theme engine
uk: Модуль/Тема/Двигун теми

en: Modules/Themes/Theme engines in your codebase.
uk: Модулі/Теми/Двигуни теми у вашому коді.

en: Module/Theme/Theme engine filename
uk: Назва файла модуля/теми/двигуна теми

en: Module/Theme/Theme engine name
uk: Назва модуля/теми/двигуна теми

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
uk: Дозволити "глибину" для Таксономії: ID терміна (з глибиною), що може бути змінений за допомогою значення додаткового контекстного фільтру.

en: Content that is either untranslated or is the original version of a translation set.
uk: Матеріал, що або не перекладений або є оригіналом в наборі перекладів.

en: Content that is a translation of a source translation.
uk: Матеріал, що є перекладом вихідного матеріалу.

en: The translation status of the content - whether or not the translation needs to be updated.
uk: Стан перекладу матеріалу - чи потребує переклад оновлення.

en: Content authored
uk: Авторство матеріалу

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
uk: Зв'язок матеріала з користувачем, що його створив. Цей зв'язок створить по одному запису для кожного матеріалу, створеного користувачем.

en: Provide a simple link to cancel the user.
uk: Пряме посилання на скасування користувача.

en: Provide serialized data of the user
uk: Надати серіалізовані дані користувача

en: Allow a contextual filter value to be ignored. The query will not be altered by this contextual filter value. Can be used when contextual filter values come from the URL, and a part of the URL needs to be ignored.
uk: Дозволити ігнорування значення контекстного фільтру. Це значення контекстного фільтру не впливатиме на запит. Може бути використано, якщо значення контекстного фільтра надходять з URL, а частину URL потрібно проігнорувати.

en: View area
uk: Область виду

en: Insert a view inside an area.
uk: Додавання в область виду.

en: Enable to override this field's links.
uk: Увімкніть для перезапису посилань цього поля.

en: Use field template
uk: Використовувати шаблон поля

en: If checked, field api classes will be added using field.tpl.php (or equivalent). This is not recommended unless your CSS depends upon these classes. If not checked, template will not be used.
uk: Якщо позначено, застосовучи файл  field.tpl.php (або еквівалент) будуть додані класи api поля. Не рекомендовано, хіба що ваші CSS залежать від цих класів. Якщо не позначено, шаблон не застосовуватиметься.

en: Checking this option will cause the group Display Type and Separator values to be ignored.
uk: Позначення цього параметру викличе ігнорування значень групи типу відображення та роздільника.

en: Multiple field settings
uk: Налаштування множинного поля

en: Display all values in the same row
uk: Відображати усі значення в одному рядку

en: Display @count value(s)
uk: Відображати @count значень(ня)

en: Raw @column
uk: Необроблений @column

en: Native language
uk: Рідна назва мови

en: If enabled, the native name of the language will be displayed
uk: Якщо увімкнено, буде відображена рідна назва мови

en: Link this field to the original piece of content
uk: Зробити це поле посиланням на оригінальний матеріал

en: Enable this option to output an absolute link. Required if you want to use the path as a link destination (as in "output this field as a link" above).
uk: Цей параметр вмикається для виведення абсолютного посилання. Вимагається, якщо необхідно використати шлях як посилання на призначення (як у пункті "Виведення даного поля в вигляді посилання" вище)

en: Link this field to its content revision
uk: Зробити це поле посилання на його редакцію матеріала

en: Display field as the content type machine name.
uk: Відображати поле у вигляді машинної назви типу матеріалу

en: Choose one or more content types to validate with.
uk: Оберіть один або більше тип матеріалу для перевірки.

en: Validate user has access to the content
uk: Перевірка користувача на доступ до матеріалу

en: Access operation to check
uk: Перевірювана операція доступу

en: Filter value format
uk: Формат значення фільтру

en: Display comments
uk: Відображати коментарі

en: Pick an alternative default table sort field to use when the search score field is unavailable.
uk: Оберіть альтернативне стандартне поле таблиці для сортування, що застосовуватиметься, якщо поле ваги пошуку не доступне.

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
uk: Якщо позначено, користувачі можуть вводити у форму кілька значень у вигляді 1+2+3. Залежно від кількості необхідних для цього операторів JOIN, оператор AND в цьому фільтрі буде трактуватися як OR.

en: Load default filter from term page
uk: Завантажити стандартний фільтр зі сторінки терміна

en: Filter value type
uk: Тип значення фільтру

en: Select the form of this filter value; if using term name, it is generally more efficient to convert it to a term ID and use Taxonomy: Term ID rather than Taxonomy: Term Name" as the filter.
uk: Оберіть вигляд цього значення фільтру; якщо використовується назва терміна, загалом більш ефективніше перетворити ії на ідентифікатор терміна і використовувати як фільтр Таксономія: Ідентифікатор терміна ніж Таксономія: Назва терміна.

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
uk: Перетворити дефіси з URL в пробіли в значеннях фільтра назви терміна

en: Include untranslated content
uk: Додавати неперекладений матеріал

en: Enable to display different text for anonymous users.
uk: Увімкніть, щоб відображати анонімним користувачам інший текст.

en: Type of user filter value to allow
uk: Дозволені типи значень фільтра користувача

en: Note: you do not have permission to modify this. If you change the default filter type, this setting will be lost and you will NOT be able to get it back.
uk: Примітка: ви не маєте права змінювати цей параметр. Якщо буде змінено стандартний тип фільтру, це налаштування буде втрачено і його буде НЕМОЖЛИВО відновити.

en: PHP contextual filter code
uk: Код контекстного фільтра PHP

en: Change the way content is formatted.
uk: Зміна способу форматування матеріалу.

en: Change settings for this format
uk: Зміна налаштувань цього формату

en: Change the way each row in the view is styled.
uk: Зміна стилізації кожного рядка в цьому виді.

en: Hide attachments in summary
uk: Приховувати долучення в зведенні

en: Change whether or not to display attachments when displaying a contextual filter summary.
uk: Вкажіть, чи відображати долучення при показі зведення контекстного фільтру.

en: Hide attachments when displaying a contextual filter summary
uk: Приховувати долучення при відображенні зведення контекстного фільтру

en: You may also adjust the !settings for the currently selected access restriction.
uk: Також необхідно зкорегувати !settings для щойно обраного обмеження доступу.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected cache mechanism.
uk: Також необхідно налаштувати !settings для щойно обраного механізму кешування.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected style.
uk: Також необхідно зкоригувати !settings для щойно обраного стилю.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected row style.
uk: Також необхідно зкоригувати !settings для щойно обраного стилю рядка.

en: You may also adjust the !settings for the currently selected pager.
uk: Також необхідно зкоригувати !settings для щойно обраного сторінкового навіґатора.

en: Attachment position
uk: Розташування долучення

en: Should this display inherit its contextual filter values from the parent display to which it is attached?
uk: Чи має це відображення наслідувати значення контекстного фільтра від батьківського відображення, до якого воно приєднано?

en: Block caching
uk: Кешування блоку

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. It is recommended that the path be something like "path/%/%/feed" or "path/%/%/rss.xml", putting one % in the path for each contextual filter you have defined in the view.
uk: Цей вид буде показаний при переході за цим шляхом на сайті. Бажано, щоб шлях був у вигляді "path/%/%/feed" або  "path/%/%/rss.xml", в якому на місці % розміщується визначений у виді контекстний фільтр.

en: This view will be displayed by visiting this path on your site. You may use "%" in your URL to represent values that will be used for contextual filters: For example, "node/%/feed".
uk: Цей вид буде відображено при відвідування цього шляху сайту. Для заміни значень, що застосовуватимуться в контекстних фільтрах, використовуйте "%" в URL-адресі. Наприклад, "node/%/feed".

en: Display @display is set to use a menu but the menu link text is not set.
uk: Відображення @display налаштовано на використання в меню, але текст посилання меню не налаштовано.

en: Display @display is set to use a parent menu but the parent menu link text is not set.
uk: Відображення @display налаштовано на використання в батьківському меню, але текст посилання батьківського меню не налаштовано.

en: @count item, skip @skip | Paged, @count items, skip @skip
uk[0]: @count елемент, пропущено @skip
uk[1]: По сторінках, @count елементи, пропущено @skip
uk[2]: По сторінках, @count елементів, пропущено @skip

en: @count item | Paged, @count items
uk[0]: @count елемент
uk[1]: По сторінках, @count елементи
uk[2]: По сторінках, @count елементів

en: Disabling SQL rewriting will disable node_access checks as well as other modules that implement hook_query_alter().
uk: Вимкнення перезапису SQL призведе до вимкнення перевірок node_access так само як і інших модулей, що імплементують функцію hook_query_alter().

en: If you disable this option, a grid with only one row will have the same number of table cells (<TD>) as items. Disabling it can cause problems with your CSS.
uk: Якщо ця опція вимкнена, сітка з одним рядком міститиме таку саму кількість комірок таблиці (<TD>), скільки є елементів. Вимкнення цього параметру може спровокувати проблеми з CSS.

en: If checked, the current contextual filter value will be displayed as the default option in the jump menu, if applicable.
uk: Якщо позначено, поточне значення контекстного фільтру буде відображатись як стандартна опція у меню переходу, якщо воно застосовується.

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is posible to show an empty table with the text in it.
uk: Початково таблиця в порожньому виді приховується. З цією опцією стає можливим показувати порожню таблицю з текстом у ній.

en: All storage
uk: Всі сховища

en: All status
uk: Всі стани

en: No tags
uk: Жодних теґів

en: No views match the search criteria.
uk: Види, що відповідають цьому критерію пошуку відсутні.

en: Create view from template @template
uk: Створити вид з шаблону @template

en: Clone of | Clone @count of
uk[0]: Клон з
uk[1]: Клони @count з
uk[2]: Клонів @count з

en: This action will permanently remove any customizations made to this view.
uk: Ця дія назавжди видаляє усі налаштовування, виконані з цим видом.

en: The view has been reverted.
uk: Вид було відновлено

en: This action will permanently remove the view from your database.
uk: Ця дія назавжди видаляє вид з бази даних.

en: Create a page
uk: Створити сторінку

en: Create a menu link
uk: Створити посилання меню

en: Include an RSS feed
uk: Додати RSS-потік

en: Feed path
uk: Шлях потоку

en: Feed row style
uk: Стиль рядка потоку

en: Create a block
uk: Створити блок

en: of fields
uk: полів

en: of type
uk: типу

en: tagged with
uk: з теґами

en: Attempted to create_view with values that have not been validated
uk: Спроба виконати функцію create_view зі значенням, що не пройшли перевірку

en: Should links be displayed below each comment
uk: Чи показувати посилання під кожним коментарем

en: with links (allow users to reply to the comment, etc.)
uk: з посиланнями (надає користувачам можливість відповідати на коментарі тощо)

en: without links
uk: без посилань

en: teasers
uk: анонси

en: full posts
uk: повні дописи

en: titles
uk: заголовки

en: titles (linked)
uk: заголовки (з посиланням)

en: Should links be displayed below each node
uk: Чи відображати посилання під кожним матеріалом

en: with links (allow users to add comments, etc.)
uk: з посиланнями (надає користувачам можливість додавати коментарі тощо)

en: Should comments be displayed below each node
uk: Чи відображати коментарі під кожним матеріалом

en: Number of hits
uk: Кількість відвідувань

en: Sorts
uk: Сортування

en: Hide view
uk: Приховати вид

en: @group (historical data)
uk: @group (історичні дані)

en: Universal web tracking opt-out
uk: Універсальна відмова від веб-відстеження

en: Added "batch" to path visibility filter setting.
uk: До налаштувань фільтру видимості шляху додано "batch".

en: No privacy
uk: Без конфіденційності

en: @items enabled
uk: @items дозволено

en: You have opted out from tracking via browser privacy settings.
uk: Вам вимкнуто відстеження через налаштування конфіденційності вашого браузера.

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Clean up left over strings.
uk: Очистити решту рядків.

en: Variable translation
uk: Переклад змінних

en: Add related fields
uk: Додати пов'язані поля

en: Use path alias
uk: Використовувати синонім шляху

en: Last accessed on @date
uk: Останнє використання: @date

en: Last accessed date
uk: Дата останного використання

en: Value of variable !name
uk: Значення змінної !name

en: Variable Information and basic variable API
uk: Інформація про модуля Змінна і його основний API

en: User emails
uk: Листи користувачам

en: Variable Administration UI
uk: Адміністративний інтерфейс модуля Змінна

en: API to use variable realms from different modules
uk: API для використання областей змінних з різноманітних модулів

en: Database storage for variable realms. This is an API module.
uk: Cховище бази даних для областей змінних. Це API-модуль.

en: New Class
uk: Новий клас

en: The file could not be transferred because the temporary directory is not writable.
uk: Файл не може бути перенесений бо тимчасовий каталог закритий на запис.

en: Date field values
uk: Значення поля дата

en: Tokens related to date field values.
uk: Замінники, пов'язані зі значенням поля дати

en: The date value.
uk: Значення дати

en: Relative default value
uk: Відносне базове значення

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
uk: Неприпустимий рік. Будь ласка, перевірте, що вводяться чотири цифри.

en: <strong>Exposed</strong> @widget @format
uk: <strong>Розкритий</strong> @widget @format

en: Multilingual - Internationalization
uk: Багатомовність - Інтернаціоналізація

en: Entity content
uk: Вміст сутності

en: Counters
uk: Прогалини

en: infinite
uk: нескінченно

en: Search Toolkit
uk: Інструментарій пошуку

en: View mode: %mode
uk: Режим перегляду: %mode

en: Submission
uk: Надсилання

en: Type: !type
uk: Тип: !type

en: Localization update
uk: Оновлення локалізації

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
uk: Забезпечує автоматичне завантаження та оновлення для перекладів.

en: If using relative dates for a default value (e.g. "today") base the current day on this timezone.
uk: Якщо для значення за промовчанням ви використовуєте відносні дати (наприклад, "today"), за основу береться поточний день в даному часовому поясі.

en: The save directory %directory is not valid.
uk: Каталог збереження %directory є хибним.

en: The default value of the field identified by its key. For multiple selects use commas to separate multiple defaults.
uk: Значення поля за промовчанням ідентифіковане його ключем. При множинному вибору щоб позначити декілька значень за промовчанням використовуйте коми.

en: If using relative dates for a default value (e.g. "now") base the current time on this timezone.
uk: Якщо для значення за промовчанням ви використовуєте відносні дати (наприклад, "now"), за основу береться поточний час в даному часовому поясі.

en: Label display
uk: Відображення мітки

en: Determines the placement of the component's label.
uk: Визначає розміщення мітки компонента.

en: Hide label
uk: Приховати мітку

en: Do not display the label of this component.
uk: Не показувати мітку цього компонента.

en: Save component
uk: Зберегти компонент

en: A Webform component could not be saved because a timeout occurred while trying to acquire a lock for the node. Details: <pre>@component</pre>
uk: Компонент веб-форми неможливо зберегти через тайм-аут при спробі здійснити блокування матеріалу. Детальніше на <pre>@component</pre>

en: The <em>Custom URL</em> option supports Webform token replacements.
uk: Опція <em>Настроювана URL-адреса</em> підтримує замінники.

en: The user roles associated with the user account.
uk: Ролі користувачів пов'язані з обліковим записом.

en: Brief URL
uk: Коротка URL-адреса

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
uk: URL-адреса без протоколу та зворотньої похилої  риски наприкінці.

en: Tokens related to arrays of strings.
uk: Замінники, пов’язані з масивами рядків.

en: The first element of the array.
uk: Перший елемент масиву.

en: The last element of the array.
uk: Останній елемент масиву.

en: The number of elements in the array.
uk: Кількість елементів масиву.

en: The array reversed.
uk: Масив у зворотньому порядку.

en: The array of keys of the array.
uk: Масив ключів масиву.

en: Imploded
uk: Стиснений

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
uk: Значення масиву об'єднані з настроюваним рядком в проміжках між кожним значенням.

en: This block has generated content, only the title can be translated here.
uk: Цей блок має згенерований вміст, перекладається лише заголовок.

en: Make this block translatable
uk: Зробити цей блок доступним для перекладу

en: Show this block for these languages
uk: Показати цей блок для наступних мов

en: Save and translate
uk: Зберегти та перекласти

en: Configurable contact form categories.
uk: Налаштовувані категорії контакної форми

en: Contact translation
uk: Переклад контакту

en: Makes contact categories and replies available for translation.
uk: Робить доступними для перекладу контактні категорії та відповіді.

en: Translations of menu item %title
uk: Переклади пункту меню %title

en: menu items
uk: пункти меню

en: This module adds support for multilingual menus. You can setup multilingual options for each menu:
uk: Цей модуль додає підтримку багатомовних меню. Можна налаштувати параметри багатомовності для кожного меню:

en: Menus can be fully multilingual with translatable (or localized) menu items.
uk: Меню можуть повністю багатомовними з пунктами меню, що перекладаються (або локалізуються).

en: Menus can be configured to have a fixed language. All menu items share this language setting and the menu will be visible in that language only.
uk: Меню можуть бути налаштовані на фіксовану мову. Всі пункти меню будуть використовувати це налаштування мови, і меню буде видиме лише в цій мові.

en: Menus can also be configured to have no translations.
uk: Також меню можуть бути налаштовані, на те щоб не мати перекладів.

en: %language translation of menu item %title
uk: Переклад на мову %language пункта меню %title

en: Delete translation
uk: Видалити переклад

en: Delete path translation
uk: Видалити шлях перекладу

en: translated
uk: перекладено

en: not translated
uk: не перекладено

en: Translations of term %title
uk: Переклад терміна %title

en: %language translation of term %title
uk: Переклад на мову %language для терміна %title

en: - Select a language -
uk: - Оберіть мову -

en: Items in this translation set
uk: Елементи в цьому наборі перекладів

en: Are you sure you want to delete %title translation set?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити набір перекладів %title?

en: The translation set has been deleted.
uk: Набір перекладів було успішно видалено.

en: Unsorted
uk: Невпорядковані

en: %name must be a valid hexadecimal CSS color value.
uk: %name повинно бути  чинним для CSS шістнадцятковим значенням кольору.

en: Each field type has one or more available <em>widgets</em> associated with it; each widget provides a mechanism for data input when you are editing (text box, select list, file upload, etc.). Each field type also has one or more display options, which determine how the field is displayed to site visitors. The widget and display options can be changed after you have created the field.
uk: Кожен тип поля має один або кілька доступних <em>віджетів</em>, що пов'язані з ним; кожен віджет забезпечує механізм введення даних під час редагуванна (текстовий блок, список вибору, відвантаження файла тощо). Кожен тип поля також має одну чи кілька опцій відображення, що визначають спосіб відображення поля відвідувачам сайту. Віджет та опції відображення можна змінювати і після створення поля.

en: Cannot rename field %id (%old_field_name) to %new_field_name because it does not use the field_sql_storage storage type.
uk: Неможливо перейменувати поле %id (%old_field_name) на %new_field_name оскільки воно не використовує тип сховища field_sql_storage.

en: Changes to the style have been saved.
uk: Зміни до стилю були збережені.

en: This block is only shown if <a href="@languages">at least two languages are enabled</a> and <a href="@configuration">language negotiation</a> is set to <em>URL</em> or <em>Session</em>.
uk: Цей блок відображується лише тоді, коли <a href="@languages">увімкнено принаймні дві мови</a> і <a href="@configuration">визначення мов</a> встановлено у <em>URL</em> або <em>Сеанс</em>.

en: The Menu module provides an interface for managing menus. A menu is a hierarchical collection of links, which can be within or external to the site, generally used for navigation. Each menu is rendered in a block that can be enabled and positioned through the <a href="@blocks">Blocks administration page</a>. You can view and manage menus on the <a href="@menus">Menus administration page</a>. For more information, see the online handbook entry for the <a href="@menu">Menu module</a>.
uk: Модуль Меню (Menu) створює інтерфейс для керування багатьма меню. Меню являє собою ієрархічну добірку посилань, які можуть вести як на сторінки всередині так і зовні сайту. Кожне меню відтворюється в блоці, який вмикається та позіціонується на сторінці <a href="@blocks">Адміністрування блоків</a>. Перегляд і керування меню можна здійнити на сторінці <a href="@menus">Адміністрування меню</a>. Додаткову інформацію дивіться у статті онлайнового довідника про <a href="@menu">модуль Меню (Menu)</a>.

en: (Machine name: @type)
uk: (Машинна назва: @type)

en: OpenID suggests the use of either the <a href="@gmp">GMP Math</a> (recommended for performance) or <a href="@bc">BC Math</a> libraries to enable OpenID associations.
uk: OpenID для забезпечення з'єднання радить використовувати бібліотеки <a href="@gmp">GMP Math</a> (рекомендовано для швидкодії) або <a href="@bc">BC Math</a>.

en: Not optimized
uk: Не оптимізовано

en: OpenID suggests the use of the GMP Math library for PHP for optimal performance. Check the <a href="@url">GMP Math Library documentation</a> for installation instructions.
uk: OpenID для оптимальної швидкодії радить використовувати бібліотеку GMP Math для PHP. Вказівки з встановлення можна знайти у <a href="@url">Документації бібліотеки GMP Math Library </a>.

en: OpenID Math library
uk: Математична бібліотека OpenID

en: The @module module is missing, so the following module will be disabled: @depends. | The @module module is missing, so the following modules will be disabled: @depends.
uk[0]: Модуль @module відсутній, тож наступний модуль буде вимкнено: @depends.
uk[1]: Модуль @module відсутній, тож наступні модулі будуть вимкнені: @depends.
uk[2]: Модуль @module відсутній, тож наступні модулі будуть вимкнені: @depends.

en: The machine-readable name cannot be "add" or "list".
uk: Машино-читабельна назва не може бути "add" чи "list".

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the installed languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
uk: Увімкнути багатомовну підтримку для цього типу матеріалу. Якщо увімкнено, до форми редагування буде додане поле вибору мови, за допомогою якого можна вибрати одну з <a href="!languages">увімкнених мов</a>. Також для цього типу матеріалу можна увімкнути переклад, що дозволить додати перекладений матеріал у встановлених мовах. Якщо вимкнено, нові дописи будуть збережені у стандартній мові. Зміна цієї опції не вплине на наявні матеріали.

en: Facebook Like
uk: Facebook Вподобати

en: Select all items on this page
uk: Вибрати всі елементи на цій сторінці

en: Select all items on all pages
uk: Вибрати всі елементи на всіх сторінках

en: Submit settings
uk: Надіслати налаштування

en: There are no @titles to display.
uk: @titles для показу відсутні.

en: Page manager module is unable to enable @path because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях @path оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: This feature does not currently work and is disabled.
uk: Ця функція наразі вимкнена і не працює.

en: Missing/ deleted type "@types" | Missing/ deleted type is one of "@types"
uk[0]: Відсутній/видалений тип "@types"
uk[1]: Відсутній/видалений один з типів "@types"

en: Taxonomy: term has parent(s)
uk: Таксономія: термін має батька(ів)

en: Control access if a term belongs to a specific parent term.
uk: Керування доступом на основі належності терміна певному батьківському терміну.

en: Include these term(s) as candidates?
uk: Додати цей термін(и) як кандидати?

en: When this rule is evaluated, should the term(s) you select be included as candidates for access?
uk: Коли це правило виконано, чи має термін(и), що обраний, додаватися як кандидат для доступу?

en: @term can have the parent "@terms" | @term can have one of these parents: @terms
uk[0]: @term може мати батька "@terms"
uk[1]: @term може мати одного з батьків: @terms

en: Field: @widget_label (@field_name)
uk: Поле: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
uk: Опції форматера для: @widget_label (@field_name)

en: Pane title
uk: Заголовок фрагменту

en: This identifier will be added as a template suggestion to display this node: node--panel--IDENTIFIER.tpl.php. Please see the Drupal theming guide for information about template suggestions.
uk: Цей ідентифікатор буде доданий як пропозиція шаблону до відображення цього матеріалу: node--panel--IDENTIFIER.tpl.php. Інформацію про пропозиції шаблонів дивіться у Посібнику з темізації Друпалу.

en: Node form title field
uk: Поле заголовку з форми матеріалу

en: The node title form.
uk: Форма заголовку матеріалу.

en: Node title form.
uk: Форма заголовку матеріалу.

en: "@s" node form title field
uk: Поле заголовку з форми матеріалу "@s"

en: Missing/broken type
uk: Відсутній/пошкоджений тип

en: Related terms (does not work in D7)
uk: Пов’язані терміни (не працює в D7)

en: Term synonyms (does not work in D7)
uk: Синоніми терміна (не працює в D7)

en: The path to use for the terms. You may use %tid to place the term id as part of the path; if let off, it will be appended to the end.
uk: Шлях, що використовується для термінів. Використовуйте %tid, аби вказати місце розташування ідентифікатор терміна в шляху; якщо нічого не вказувати, він буде доданий в кінці.

en: Parent term | Parent terms
uk[0]: Батьківський термін
uk[1]: Батьківські терміни

en: @entity (tokens)
uk: @entity (замінники)

en: Sanitize
uk: Очистка

en: When enabled that output of the token will be stripped from dangerous HTML.
uk: Якщо увімкнено, доданий замінник буде очищено від небезпечного HTML-коду.

en: "@s" @name
uk: @name "@s"

en: Creates a @to_entity context from @from_entity using the @field_name field on @from_entity.
uk: Створює контекст @to_entity з @from_entity використовуючи поле @field_name на @from_entity.

en: @to_entity from @from_entity (on @base_table.@relationship)
uk: @to_entity з @from_entity (на @base_table.@relationship)

en: Builds a relationship from a @from_entity to a @to_entity using the @base_table.@relationship field.
uk: Створює зв’язок з @from_entity до @to_entity використовуючи поле @base_table.@relationship.

en: @from_entity from @to_entity (on @base_table.@relationship)
uk: @from_entity з @to_entity (на @base_table.@relationship)

en: Builds a relationship from a @to_entity to a @from_entity using the @base_table.@relationship field.
uk: Створює зв’язок з @to_entity до @from_entity використовуючи поле @base_table.@relationship.

en: View: @view
uk: Вид: @view

en: View: @view: @display
uk: Вид: @view: @display

en: Broken/missing/deleted view display.
uk: Пошкоджене/відсутнє/видалене відображення виду.

en: You may use keywords for substitutions.
uk: Для підстановок необхідно використовувати ключові слова.

en: Entire view
uk: Увесь вид

en: Display the entire view.
uk: Відображати увесь вид.

en: "@context" entire view
uk: Увесь вид "@context"

en: Dimensions must be specified in <kbd>WIDTHxHEIGHT</kbd> format.
uk: Розміри мають бути зазначені у форматі <kbd>ШИРИНАxВИСОТА</kbd>.

en: Enable spell check
uk: Увімкнути перевірку правопису

en: Aggregation type
uk: Тип збирання

en: Contact category
uk: Контактні категорії

en: Field instance
uk: Екземляр поля

en: Option %name
uk: Параметр %name

en: Instance
uk: Екземпляр

en: forum containers
uk: контейнери форумів

en: Edit meta tags
uk: Редагування мета-теґів

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
uk: <a href="!url">Налаштування модуля Переадресація (Redirect)</a> працюють залежно від того, чи створено перенаправлення при видаленні синоніму.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
uk: Поміркуйте про встановлення <a href="!url">модуля Переадресація (Redirect)</a>, аби переадресації додавались одразу після змін синонімів.

en: No new URL aliases to generate.
uk: Нових синонімів URL не створено.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
uk: <strong>Максимальна довжина синоніма</strong> та <strong>максимальна довжина компонента</strong> за умовчанням має значення 100  і обмежується @max з модуля Автосинонім. Ця довжина обмежена довжиною стовпчика "alias" з таблиці бази даних url_alias. Базова схема бази даних для цього стовпчика дорівнює @max. Якщо буде вказана довжина, що дорівнює одному з встановлених в стовпчику "alias", це може викликати проблеми у випадах, коли системі потрібно додати кілька слів до синонімізованої URL-адреси. Потрібно вказувати значення, що дорівнює довжині стовпчика "alias" мінус довжина можливих рядків, що можуть бути додані в кінці URL-адреси. Довжина рядків, що можуть бути додані в кінці URL-адрес залежить від увімкнених модулів і налаштувань модуля Автосинонім. Рекомендоване і базова значення дорівнює 100.

en: Path module form elements
uk: Елементи форми модуля Шлях

en: unchanged entity
uk: незмінена сутність

en: Only one view mode is available for this entity type.
uk: Для цього типу сутності доступний лише один режим показу.

en: Double quotation marks
uk: Подвійні лапки

en: Single quotation marks (apostrophe)
uk: Апостроф

en: Back tick
uk: Обернений апостроф

en: Hyphen
uk: Дефіс

en: Vertical bar (pipe)
uk: Вертикальна риска

en: Left curly bracket
uk: Ліва фігурна дужка

en: Left square bracket
uk: Ліва квадратна дужка

en: Right curly bracket
uk: Права фігурна дужка

en: Right square bracket
uk: Права квадратна дужка

en: Plus sign
uk: Знак "плюс"

en: Equal sign
uk: Знак "дорівнює"

en: Percent sign
uk: Знак відсотків

en: Caret
uk: Вставка (^)

en: Dollar sign
uk: Символ долару

en: Number sign (pound sign, hash)
uk: Знак решітки (дієз, номер)

en: At sign
uk: Символ At (@)

en: Exclamation mark
uk: Знак оклику

en: Tilde
uk: Тільда

en: Left parenthesis
uk: Ліва дужка

en: Right parenthesis
uk: Права дужка

en: Question mark
uk: Знак питання

en: Less-than sign
uk: Знак "менше"

en: Greater-than sign
uk: Знак "більше"

en: Backslash
uk: Обернена похила риска

en: Use replacement tokens from the first row
uk: Використати замінники з першого рядка

en: Allow multiple filter values to work together
uk: Дозволити одночасну роботу декількох значень фільтрів

en: Customize field HTML
uk: Персоналізувати HTML-розмітку поля

en: You may use token substitutions from the rewriting section in this class.
uk: В цьому класі можна використовувати підстановки замінників з розділу "Перезапис результатів"

en: Customize label HTML
uk: Персоналізувати HTML-розмітку мітки

en: Customize field and label wrapper HTML
uk: Персоналізувати HTML-розмітку обгорток поля та мітки

en: Choose the HTML element to wrap around this field and label, e.g. H1, H2, etc. This may not be used if the field and label are not rendered together, such as with a table.
uk: Оберіть HTML-теґи, що будуть огортати це поле і мітку, наприклад, H1, H2, тощо. Не використовується, якщо поле і мітка не оброблюються разом, як, наприклад, в таблиці.

en: Remove whitespace
uk: Видаляти пробіли

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
uk: Якщо позначено, усі пробіли на початку і в кінці виведення будуть видалені.

en: Hide rewriting if empty
uk: Приховувати перезаписане, якщо порожнє

en: Do not display rewritten content if this field is empty.
uk: Не відображати перезаписаний вміст, якщо це поле порожнє.

en: Thousands marker
uk: Розділювач тисяч

en: Expose this filter to visitors, to allow them to change it
uk: Розкрити цей фільтр для відвідувачів, щоб вони мали змогу його змінювати.

en: Representative sort order
uk: Характерний порядок сортування

en: Subquery namespace
uk: Простір імен підзапиту

en: Advanced. Enter a namespace for the subquery used by this relationship.
uk: Додатково. Введіть простір імен для підзапиту, використовуваного цим зв'язком.

en: Representative view
uk: Характерний вид

en: Advanced. Use another view to generate the relationship subquery. This allows you to use filtering and more than one sort. If you pick a view here, the sort options above are ignored. Your view must have the ID of its base as its only field, and should have some kind of sorting.
uk: Просунуте. Використовуйте інший вид для створення підзапиту зв'язку. Це дозволяє використовувати фільтрацію і понад одне сортування. Якщо вид обирається тут, то опції сортування вище ігноруватимуться. Вид в якості поля має містити ідентифікатор його основи і має бути в наявності якесь сортування.

en: Generate subquery each time view is run.
uk: Генерувати підзапит кожного разу при створенні виду.

en: Will re-generate the subquery for this relationship every time the view is run, instead of only when these options are saved. Use for testing if you are making changes elsewhere. WARNING: seriously impairs performance.
uk: Під час кожного запуску виду для цього зв'язку будуть повторно генеруватися підзапити, за винятком випадку, коли тільки ці опції зберігаються. Застосовується для тестування при виконанні змін. УВАГА: дуже впливає на швидкодію.

en: Expose this sort to visitors, to allow them to change it
uk: Розкрити це сортування для відвідувачів, щоб вони мали змогу його змінювати.

en: This display is disabled.
uk: Це відображення вимкнено.

en: This view has been automatically updated to fix missing relationships. While this View should continue to work, you should verify that the automatic updates are correct and save this view.
uk: Це вид було автоматично змінено для виправлення відсутніх зв'язків. Щоб цей вид працював далі, перевірте ці автоматичні виправлення і збережіть вид.

en: reorder displays
uk: змінити порядок відображень

en: Error: Display @display refers to a plugin named '@plugin', but that plugin is not available.
uk: Помилка: Відображення @display звертається до плаґіна '@plugin', але він не доступний.

en: enable @display_title
uk: увімкнути @display_title

en: view @display
uk: показати @display

en: clone @display_title
uk: клонувати @display_title

en: delete @display_title
uk: видалити @display_title

en: disable @display_title
uk: вимкнути @display_title

en: undo delete of @display_title
uk: скасувати видалення @display_title

en: That view is not compatible with this version of Views.
          If you have a view from views1 you have to go to a drupal6 installation and import it there.
uk: Цей вид несумісний з цією версією модуля.
         Якщо цей вид з модуля views1 його потрібно імпортувати у drupal6.

en: The selected style or row format does not utilize fields.
uk: Обраний стиль або формат рядка не використовує поля.

en: Aggregation settings
uk: Налаштування збирання

en: Display extenders
uk: Розширювачі відображення

en: Select extensions of the views interface.
uk: Оберіть розширення інтерфейсу видів.

en: You have configured display %display with a path which is an path alias as well. This might lead to unwanted effects so better use an internal path.
uk: Відображення %display налаштовано зі шляхом, що також є і синонімом шляху. Це може привести до неочікуваних результатів, тому краще використовувати внутрішній шлях.

en: Configure aggregation settings for @type %item
uk: Конфігурація налаштувань збирання для @type %item

en: Select the aggregation function to use on this field.
uk: Оберіть функцію збирання, яка буде застосована до цього поля.

en: Ensure my table called but query has no ensure_table method.
uk: Переконайтеся, що викликається моя таблиця, але запит не містить методу ensure_table.

en: Empty display extender
uk: Порожній розширювач відображення

en: Raw value from URL
uk: Неформатоване значення з URL

en: Apply (all displays)
uk: Застосувати (для всіх відображень)

en: Apply (this display)
uk: Застосувати (для цього відображення)

en: The date of the most recent new content on the feed.
uk: Дата найновішого матеріалу з потоку.

en: The node ID to which the comment is a reply to.
uk: Ідентифікатор матеріала, до якого відноситься коментар.

en: Comments of the node
uk: Коментарі матеріалу

en: Relate all comments on the node. This will create 1 duplicate record for every comment. Usually if you need this it is better to create a comment view.
uk: Зв'язок усіх коментарів з матеріалом. При цьому створюється по 1 дубльованому запису на кожен коментар. Зазвичай, якщо в цьому є потреба, краще створити вид коментарів.

en: Reply to
uk: Відповідь

en:  new
uk:  нові

en: Appears in: @bundles.
uk: Місце знаходження: @bundles.

en: This is an alias of @group: @field.
uk: Це синонім @group: @field.

en: @group (historical data): @field
uk: @group (історичні дані): @field

en: Also known as: !also.
uk: Також відоме як: !also.

en: Delta - Appears in: @bundles.
uk: Дельта - місце знаходження: @bundles.

en: No backlinks found.
uk: Не знайдено зворотніх посилань.

en: Pages that link to %1
uk: Сторінки, що посилаються на %1

en: Popular (page)
uk: Популярні (сторінка)

en: Today (page)
uk: Сьогодні (сторінка)

en: Popular (block)
uk: Популярні (блок)

en: Today (block)
uk: Сьогодні (блок)

en: Today's popular content
uk: Найпопулярніший сьогодні матеріал

en: User who uploaded
uk: Користувач, що відвантажив

en: The user that uploaded the file.
uk: Користувач, що відвантажив файл.

en: The taxonomy vocabulary description
uk: Опис словника таксономії

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
uk: Термін таксономії обраний з віджету Автодоповнення або Список вибору.

en: Representative node
uk: Характерний матеріал

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
uk: Отримати один характерний матеріал для кожного терміна відповідно до обраного критерію сортування.

en: The taxonomy term name.
uk: Назва терміна таксономії.

en: Content with term
uk: Матеріал з терміном

en: Relate all content tagged with a term.
uk: Зв'язок з усіма матеріалами, що позначені теґом з терміном.

en: Has taxonomy term ID
uk: Має ID терміна таксономії

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
uk: Показувати матеріал, якщо він містить зазначені терміни таксономії.

en: Has taxonomy term
uk: Має термін таксономії

en: Taxonomy terms on node
uk: Терміни таксономії на матеріалі

en: All taxonomy terms
uk: Всі терміни таксономії

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
uk: Показувати матеріал, якщо він містить зазначені терміни таксономії, або дочок зазначених термінів. Через підвищену складність це налаштування має менше параметрів, ніж версія без глибини.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
uk: Містить ID терміна таксономії (з глибиною)

en: Has taxonomy terms (with depth)
uk: Містить терміни таксономії (з глибиною)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
uk: Містить ID терміна таксономії з можливістю змінювати глибину

en: @entity using @field
uk: Сутність @entity використовує поле @field

en: Relate each @entity with a @field set to the term.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується термін.

en: Taxonomy term ID from URL
uk: ID терміна таксономії з URL-адреси

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
uk: Отримати один характерний матеріал для кожного користувача відповідно до обраного критерія сортування.

en: If checked, multiple values for this field will be shown in the same row. If not checked, each value in this field will create a new row. If using group by, please make sure to group by "Entity ID" for this setting to have any effect.
uk: Якщо позначено, множинні значення цього поля будуть показані в одному рядку. Якщо не позначено, кожне значення цього поля буде показуватися в новому рядку. Якщо використовується групування, впевніться, що увімкнено групування за "ID сутності", інакше це налаштування не працюватиме.

en: Display an icon representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
uk: Показати замість тексту MIME (наприклад, "image/jpeg") іконку, що характеризує тип файла

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
uk: Завантажити стандартний фільтр зі сторінки матеріалу, корисне для пов'язаних блоків таксономії

en: Path component
uk: Компонент шляху

en: The numbering starts from 1, e.g. on the page admin/structure/types, the 3rd path component is "types".
uk: Нумерація починається з 1, тобто на сторінці admin/structure/types, третій компонент - це "types".

en: Use aggregation
uk: Використовувати збирання

en: Display title may not be empty.
uk: Заголовок відображення не може бути порожнім.

en: When the filter value is <em>NOT</em> available
uk: За <em>ВІДСУТНОСТІ</em> доступного значення фільтра

en: When the filter value <em>IS</em> available or a default is provided
uk: За <em>НАЯВНОСТІ</em> доступного значення фільтра, інакше - стандартне значення

en: This display does not have a source for contextual filters, so no contextual filter value will be available unless you select 'Provide default'.
uk: Це відображення не має джерела для контекстних фільтрів, тому якщо не обрано пункт "Надати базове значення", значення контекстного фільтру буде недоступне.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість відображуваних елементів. Якщо без обмежень, введіть 0.

en: The contextual filter values is provided by the URL.
uk: Значення контекстного фільтра надходять з URL-адреси.

en: Autosubmit
uk: Автонадсилання

en: Automatically submit the form once an element is changed.
uk: Автоматично надсилати форму при виборі іншого пункту.

en: Hide submit button if javascript is enabled.
uk: Приховати кнопку надсилання при увімкненому javascript.

en: Query Comment
uk: Коментар запиту

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
uk: Якщо встановлено, цей коментар буде доданий до запиту і переданий SQL серверу. Корисно для журналювання та відлагодження.

en: When needed, add the field language condition to the query
uk: За потреби, додайте до запиту умову мови поля.

en: Count DISTINCT
uk: Кількість DISTINCT

en: Provide default field wrapper elements
uk: Забезпечує стандартні елементи обгортки поля

en: Inline fields will be displayed next to each other rather than one after another. Note that some fields will ignore this if they are block elements, particularly body fields and other formatted HTML.
uk: Вбудовані поля будуть відображатися один за одним, а не один під одним. Зверніть увагу, що деякі поля ігнорують цю опцію, якщо це блочні елементи, зокрема поля вмісту та ті, що містять інший форматований HTML.

en: Hide the "Go" button
uk: Приховувати кнопку  "Вперед"

en: Select the current contextual filter value
uk: Вкажіть поточне значення контекстного фільтра

en: Show the empty text in the table
uk: Показувати порожній текст в таблиці

en: Wysiwyg profile
uk: Профіль Wysiwyg

en: Allows to edit content with client-side editors.
uk: Дозволити редагувати матеріал клієнтськими редакторами.

en: Please select at least one item.
uk: Будь ласка, оберіть принаймні один елемент.

en: Pass ids as arguments to a page
uk: Передати ідентифікатори як аргументи до сторінки

en: When enabled, this will fetch all URL aliases at once instead of one at a time during sitemap generation. For medium or large sites, it is recommended to disable this feature as it uses a lot of memory.
uk: Якщо увімкнено, під час створення мапи сайту синоніми URL будуть запитані усі одразу, а не по одному. Для середніх та великих сайтів вмикати цей параметр не рекомендовано, оскільки він використовує багато пам’яті.

en: XML sitemap PHP extensions
uk: PHP-розширення XML-мапи сайту

en: The XML sitemap module requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href="@xmlsitemap_requirements">module's system requirements page</a> for more information):
uk: Для роботи модуля XML-мапа сайту необхідно увімкнути PHP розширення з наступного переліку (докладніше дивіться на <a href="@xmlsitemap_requirements">сторінці системних вимог модуля</a>):

en: Last attempted generation on !date (!interval ago).
uk: Остання спроба створення: !date (!interval тому).

en: Date with repeat
uk: Дата з повтором

en: Datestamp range
uk: Період дати у unix-форматі часу

en: Datetime
uk: Дата і час

en: Datetime range
uk: Період дати і часу

en: Migrate example - dates
uk: Приклад перенесення - дати

en: Example migration into date fields
uk: Приклад перенесення у поля дати.

en: Source id
uk: Id джерела

en: A simple date
uk: Проста дата

en: Start value for a date range
uk: Початкове значення періоду дати

en: Simple datestamp
uk: Проста дата у unix-форматі.

en: Start value for a datestamp range
uk: Початкове значення періоду дати у unix-форматі.

en: Simple datetime
uk: Простий дата і час

en: Start value for a datetime range
uk: Початкове значення періоду дати і часу

en: Sample of a repeating date field
uk: Приклад поля повторюваної дати

en: Examples of migrating with the Date module
uk: Приклади перенесення з модулем Дата

en: Authored by (uid)
uk: Створено  (uid)

en: Language (fr, en, ...)
uk: Мова (fr, en, ...)

en: Query tagged for node access but there is no nid. Add foreign keys to node.nid in schema to fix.
uk: Запит пов'язаний з доступом до матеріалу, але там відсутній nid. Щоб виправити це, додайте зовнішні ключі до node.nid в схемі.

en: Your node listing query is using @fallback as a base table in a query tagged for node access. This might not be secure and might not even work. Specify foreign keys in your schema to node.nid
uk: Цей запит списку матеріалів, що використовує @fallback у якості базової таблиці, повязаний з доступом до матеріалу. Це може бути небезпечно і навіть непрацездатно. Вкажіть в цій схемі зовнішні ключі до node.nid.

en: Unknown field: @field_name
uk: Невідоме поле: @field_name

en: %field: There should only be one decimal separator (@separator).
uk: %field: Має бути тільки один розділювач десяткового дробу (@separator).

en: Enable !title
uk: Увімкнути !title

en: Set !title as default
uk: Встановити !title як стандартну

en: Enabled modules: %modules
uk: Увімкнені модулі: %modules

en: Element type
uk: Тип елементу

en: [Source not found]
uk: [Джерело не знайдено]

en: [String not found]
uk: [Рядок не знайдено]

en: Override label
uk: Перевизначити мітку

en: Show available tokens
uk: Показати всі доступні замінники

en: Line !line
uk: Рядок !line

en: Help page
uk: Сторінка довідки

en: Menus and menu items can be translated on the <a href="@configure_menus">Menu administration page</a>.
uk: Меню та його пункти можна перекласти на сторінці <a href="@configure_menus">Адміністрування меню</a>.

en: Multilingual node options
uk: Параметри багатомовного матеріалу

en: Extended node options for multilingual sites.
uk: Розширені параметри матеріалу для багатомовних сайтів.

en: Default language for content types with Multilingual support disabled.
uk: Стандартна мова для типів матеріалів з вимкненою багатомовною підтримкою.

en: The site's default language (Default behaviour).
uk: Стандартна мова сайту (Стандартна поведінка).

en: Language neutral (Recommended).
uk: Нейтральна мова (рекомендовано)

en: This listing was fetched !time ago. !refresh
uk: Цей перелік був отриманий !time тому. !refresh

en: !name Backup Options
uk: Опції резервування !name

en: View and display
uk: Вид та відображення

en: A list of entities
uk: Перелік сутностей

en: Execute %label
uk: Виконати %label

en: Set parameters for %operation
uk: Встановити параметри для операції %operation

en: Rules component
uk: Компонент правил

en: Enqueue the operation instead of executing it directly
uk: Поставити операцію в чергу замість її безпосереднього виконання

en: Provide label
uk: Надати мітку

en: Debug value
uk: Зневаджуване значення

en: Value to debug
uk: Значення для зневадження

en: JavaScript must be enabled in your browser.
uk: У браузері має бути увімкнений JavaScript.

en: unknown node %nid
uk: невідомий матеріал %nid

en: The field that is going to be used as the RSS item title for each row.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле заголовку елемента RSS для кожного рядка.

en: The field that is going to be used as the RSS item link for each row. This must be a drupal relative path.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле посилання елемента RSS для кожного рядка. Це має бути відносний шлях Drupal.

en: The field that is going to be used as the RSS item description for each row.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле опису елемента RSS для кожного рядка.

en: Creator field
uk: Поле автора

en: The field that is going to be used as the RSS item creator for each row.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле автора елемента RSS для кожного рядка.

en: Publication date field
uk: Поле дати публікації

en: Row style plugin requires specifying which views fields to use for RSS item.
uk: Для плаґіну стилю рядка необхідно зазначити які поля виду застосовуватимуться як елемент RSS.

en: To set up multilingual options for blocks go to the <a href="@configure_blocks">Blocks administration page</a>.
uk: Аби встановити багатомовні параметри для блоків перейдіть на адміністративну сторінку <a href="@configure_blocks">Блоки</a>.

en: There are no translations to save.
uk: Відсутні переклади, що необхідно зберегти.

en: A date in '@type' format. (%date)
uk: Дата в форматі '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
uk: Кореневий термін дерева термінів таксономії

en: File byte size
uk: Розмір файла у байтах

en: The size of the file, in bytes.
uk: Розмір файла у байтах.

en: Query string value
uk: Значення рядка запиту

en: The value of a specific query string field of the current page.
uk: Значення певного поля рядка запиту поточної сторінки

en: A random number from 0 to @max.
uk: Випадкове число від 0 до @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
uk: Випадковий геш. Можливі алгоритми гешування: @hash-algos.

en: Attempting to perform token replacement for token type %type without required data
uk: Спроба виконати заміну замінника для типу %type за відсутності необхідних даних

en: File %file could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, оскільки призначення %destination є хибним. Це часто виникає при неправильному використанні file_copy() чи відсутності обгортки потоку.

en: File %file could not be copied because it does not exist.
uk: Файл %file неможливо скопіювати, тому що його не існує.

en: File %file could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file неможливо перемістити, оскільки місце призначення %destination є хибним. Це може бути викликане неправильним використанням file_move() або відсутністю обгортки потоку.

en: File %file could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file неможливо видалити через недійсний URI. Це може бути викликано неправильним використанням file_delete() або відсутністю обгортки потоку.

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
uk: Існуючий шлях до місця збереження приватних файлів у локальній файловій системі. Він має бути доступним для запису системою Друпал і не доступним через веб. В онлайновому довіднику можна знайти <a href="@handbook">додаткову інформацію про захист приватних файлів</a>.

en: @identifier is bundle "@types" | @identifier bundle is one of "@types"
uk[0]: @identifier належить до пакету "@types"
uk[1]: @identifier належить до одного з пакетів "@types"

en: Configure content pane
uk: Налаштуйте фрагмент панелі вмісту

en: Configure this pane in administer >> structure >> custom content panes
uk: Налаштуйте цей фрагмент панелі у меню Адміністрування >> Структура >> Фрагменти власного вмісту

en: The relationship can only create one context, but multiple items can be related. Please select which one. Since this can have unlimited items, type in the number you want. The first one will be 0.
uk: Зв’язок може створити лише один контекст, але пов’язаними можуть бути декілька елементів. Будь ласка оберіть один. Оскільки їх кількість може бути необмеженою, введіть номер потрібного елементу. Відлік починається з 0.

en: The relationship can only create one context, but multiple items can be related. Please select which one.
uk: Зв’язок може створити лише один контекст, але пов’язаними можуть бути декілька елементів. Будь ласка оберіть один.

en: Curaçao
uk: Кюрасао

en: Stripes
uk: Смуги

en: Meta Data
uk: Метадані

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Language types
uk: Типи мов

en: Performing %operation on the selected items...
uk: Виконуємо %operation з обраними елементами...

en: Performed %operation on @items.
uk: Виконано %operation з @items.

en: Operation settings
uk: Налаштування операції

en: Show all webform pages in block
uk: Показати всі веб-форми в блоці

en: By default multi-page webforms redirect to the node page for all pages after the first one. If checked, all pages will be shown in the block instead.
uk: За промовчанням, багатосторінкові веб-форми здійснюють перенаправлення з усіх, крім першої, сторінок на сторінку матеріалу. Якщо опція увімкнена, замість цього всі сторінки будуть показані в блоці.

en: The earliest date that may be entered into the field.
uk: Найбільш рання дата, яка може бути введена в поле.

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.
uk: Приймає будь-яку дату в будь-якому <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>.

en: The latest date that may be entered into the field.
uk: Найпізніша дата, яка може бути введена в поле.

en: The entered date must be @start_date or later.
uk: Введена дата повинна бути @start або пізнішою

en: The entered date must be @end_date or earlier.
uk: Введена дата повинна бути  @end_date або ранішою.

en: Include webform forms in search index
uk: Додати веб-форми в пошуковий індекс

en: When selected, all Webform nodes will have their form components indexed by the search engine.
uk: Якщо відмічено, всі компоненти веб-форм в матеріалах будуть проіндексовані пошуковою системою.

en: Submissions generated from Webform forms.
uk: Надсилання отримані з форм модуля Webform.

en: @type field.
uk: Поле @type.

en: Also known as %labels.
uk: Також відоме як %labels.

en: Shortlink URL
uk: Короткий URL (Shortlink URL)

en: Cache table for the generated meta tag output.
uk: Кешувати таблицю для генерованого виведення мета-теґу.

en: The type of your object, e.g., <em>movie</em>.
uk: Тип об'єкту, наприклад <em>кіно</em>.

en: A one to two sentence description of your page.
uk: Кілька речень, що описують вашу сторінку.

en: Hotel
uk: Готель

en: Cause
uk: Судова справа

en: Sports league
uk: Спортивна ліга

en: Sports team
uk: Спортивна команда

en: Band
uk: Група

en: Non-profit
uk: Неприбуткова

en: Athlete
uk: Спортсмен

en: Musician
uk: Музикант

en: Politician
uk: Політик

en: Public figure
uk: Публічна особа

en: Landmark
uk: Архітектурна пам’ятка

en: State or province
uk: Штат або провінція

en: Drink
uk: Напій

en: Song
uk: Пісня

en: TV show
uk: Телешоу

en: Realm name
uk: Назва області

en: Store a date in the database as a timestamp, deprecated format to support legacy data.
uk: Зберігати дату в базі даних у Unix-форматі часу, застарілий формат для підтримки успадкованих даних.

en: Pop-up calendar
uk: Спливаючий календар

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
uk: Для поля %field #%delta "Початкова дата" є обов'язковою.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
uk: Для поля %field #%delta "Кінцева дата" є обов'язковою.

en: The End date value.
uk: Значення кінцевої дати

en: Choose how users view dates and times:
uk: Виберіть, в якому вигляді користувачі бачать дату і час:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
uk: Щоб додати чи відредагувати опції відвідайте сторінку <a href="@date-time-page">Параметри дати і часу</a>.

en: Both Start and End dates
uk: Як Початкова так і Кінцева дата

en: Start date only
uk: Лише початкова дата

en: End date only
uk: Лише кінцева дата

en: Display dates using the @format format
uk: Відображати дати використовуючи формат @format

en: Display both Start and End dates
uk: Відображати і початкову і кінцеву дату

en: Display Start date only
uk: Відображати лише початкову дату

en: Display End date only
uk: Відображати лише кінцеву дату

en: Default date
uk: Базова дата

en: No default value
uk: Немає базового значення

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
uk: Час по відношенню до поточної дати, наприклад '+90 days' (90 днів від дня створення поля) чи  '+1 Saturday' ( наступна субота). Детальніше дивіться !strtotime.

en: Default end date
uk: Базова кінцева дата

en: Relative default value for end date
uk: Відносне значення за промовчанням для кінцевої дати

en: The Strtotime default value for the End Date is invalid.
uk: Базове значення Strtotime для кінцевої дати є невірним.

en: Date entry options
uk: Опції введення дати

en: Control the order and format of the options users see.
uk: Керування послідовністю та форматом опцій, що можуть бачити користувачі

en: Override the input format selected above. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
uk: Коригування формату введення, обраного вище. Визначіть рядок формату дати php у вигляді, подібному до 'm-d-Y H:i' (докладніше <a href="@link">http://php.net/date</a>)

en: Time increments
uk: Проміжки зростання часу

en: 10 minute
uk: 10 хвилин

en: 30 minute
uk: 30 хвилин

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'Within' inserts the label as the first option in the select list and in blank textfields. 'None' doesn't label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
uk: Положення міток частини дати, таких як "Рік", "Місяць", "День". "Зверху" означає відображення міток у вигляді заголовків над відповідною частиною дати. "В середині" означає, що мітка буде першою опцією в списку вибора і в порожніх текстових полях. "Немає" означає, що міток біля частин дати не буде. Керують текстом мітки такі функції теми як 'date_part_label_year' та 'date_part_label_month'.

en: The location of date part labels, like 'Year', 'Month', or 'Day' . 'Above' displays the label as titles above each date part. 'None' doesn't label any of the date parts. Theme functions like 'date_part_label_year' and 'date_part_label_month' control label text.
uk: Положення міток частини дати, таких як "Рік", "Місяць", "День". "Зверху" означає відображення міток у вигляді заголовків над відповідною частиною дати. "Немає" означає, що міток біля частин дати не буде. Керують текстом мітки такі функції теми як 'date_part_label_year' та 'date_part_label_month'.

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
uk: Будь-ласка, введіть власний формат дати або оберіть вже налаштовані формати.

en: Select the date attributes to collect and store.
uk: Оберіть атрибути дати, що збираються і зберігаються.

en: Date attributes to collect
uk: Атрибути дати, що збираються.

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
uk: Кінцеві дати використовуються для збирання тривалості. Наприклад, дозволяє визначити дату початку події 16 вересня, і завершення 16 вересня.

en: Collect an end date
uk: Збирати кінцеву дату

en: Select the timezone handling method for this date field.
uk: Оберіть метод обробки часового пояса для цього поля дати.

en: Empty 'End date' values will use the 'Start date' values.
uk: Порожні значення 'Кінцева дата' будуть використовувати значення 'Початкова дата'.

en: @field_name Start date value #@delta
uk: @field_name - значення початкової дати #@delta

en: @field_name End date value #@delta
uk: @field_name - значення кінцевої дати #@delta

en: @field_name Start date
uk: @field_name - Початкова дата

en: @field_name End date
uk: @field_name - Кінцева дата

en: A 'Start date' date is required if an 'end date' is supplied for field %field #%delta.
uk: Якщо для поля  %field #%delta надається кінцева дата, тоді початкова дата є обов’язковою.

en: A 'Start date' date is required if an 'End date' is supplied for field %field #%delta.
uk: Якщо для поля  %field #%delta надається кінцева дата, тоді початкова дата є обов’язковою.

en: The End date must be greater than the Start date.
uk: Кінцева дата має бути більшою за початкову дату.

en: The Start date is invalid.
uk: Хибна початкова дата.

en: The End date is invalid.
uk: Хибна кінцева дата.

en: More settings and values
uk: Більше налаштувань і значень

en: Date entry
uk: Введення дати

en: Starting and ending year
uk: Початковий і кінцевий рік

en: !start-date to !end-date
uk: !start-date до !end-date

en: Date part
uk: Частина дати

en: Makes date/time fields available.
uk: Робить доступними поля дати/часу.

en: Starting year
uk: Початковий рік

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
uk: Введіть відносне значення (-9, +9) або абсолютне значення року, наприклад 2015.

en: Ending year
uk: Кінцевий рік

en: The value input for field %field is invalid:
uk: Введене значення для поля %field є неприпустимим:

en: The value input for field %field is invalid.
uk: Введене значення для поля %field є неприпустимим.

en: The value @date does not match the expected format.
uk: Значення @date не відповідає очікуваному формату.

en: Missing system date settings
uk: Відсутні налаштування системної дати

en: System date settings
uk: Налаштування системної дати

en: @count year from now | @count years from now
uk[0]: @count рік від цієї миті
uk[1]: @count роки від цієї миті
uk[2]: @count років від цієї миті

[ctx: datetime]
en: Date
uk: Дата

[ctx: datetime]
en: Time
uk: Час

en: Date Migration
uk: Перенесення дати

en: This content type is used for demonstrating and testing migration into Date fields.
uk: Цей тип матеріалу використовується для демонстрації та перевірки перенесення у поля дати.

en: Date Migration Example
uk: Приклад перенесення дати

en: E.g., @date
uk: Наприклад, @date

en: <p>The Date Popup module allows for manual time entry or use of a jQuery timepicker plugin. The Date module comes with a default jQuery timepicker which is already installed. The module also supports a dropdown timepicker that must be downloaded separately. The dropdown timepicker will not appear as an option until the code is available in the libraries folder. If you do not want to use a jQuery timepicker, you can choose the "Manual time entry" option below and users will get a regular textfield instead.</p>
uk: <p>Модуль Спливна дата надає можливість ручного введення часу або використання плаґіну Вибирач часу jQuery. Модуль Дата йде з базовим модулем Вибирач часу jQuery, який вже встановлений. Цей модуль також підтримує спадний вибирач часу, що може бути завантажений окремо. Спадний вибирач часу не з’явиться як опція без його коду теці libraries. Якщо бажання використовувати вибирач часу jQuery немає, можна обрати опцію "Ручне введення часу", і тоді замість нього користувачі отримають звичайне текстове поле.</p>

en: Use dropdown timepicker
uk: Використовувати спадний вибирач часу

en: <p>To install the dropdown timepicker, create a <code>!directory</code> directory in your site installation. Then visit <a href="@download">@download</a>, download the latest copy and unzip it. You will see files with names like jquery.timepicker-1.1.2.js and jquery.timepicker-1.1.2.css. Rename them to jquery.timepicker.js and jquery.timepicker.css and copy them into <code>!directory</code>.</p>
uk: <p>Для встановлення спадного вибирача часу створіть у встановленій системі каталог <code>!directory</code>. Потім відвідайте <a href="@download">@download</a>, завантажте останню версію і розпакуйте її. Ви побачтие файли з назвами, подібними до jquery.timepicker-1.1.2.js та jquery.timepicker-1.1.2.css. Змініть їх назви на jquery.timepicker.js та jquery.timepicker.css й скопіюйте у <code>!directory</code>.</p>

en: <p>The Date Popup calendar includes some css for IE6 that breaks css validation. Since IE 6 is now superceded by IE 7, 8, and 9, the special css for IE 6 has been removed from the regular css used by the Date Popup. If you find you need that css after all, you can add it back in your theme. Look at the way the Garland theme adds special IE-only css in in its page.tpl.php file. The css you need is:</p>
uk: <p>Календар спливної дати містить деякі css-класи для IE6, які не проходять перевірку css. Оскільки IE 6 наразі замінений на IE 7, 8 та 9, особливий css для IE 6 було видалено з звичайних css, що використовуються модулем Спливна дата Якщо все ж таки є потреба в тих css, їх можна повернути в тем. Спосіб додавання особливих css лише для IE до теми Garland можна переглянути у її файлі  page.tpl.php. Css, що необхідно додати наступний:</p>

en: Display a matching second date field as a 'End date'.
uk: Відображати відповідне поле другої дати як кінцеву дату.

en: The content type name must be no more than 12 characters long when using it to create a calendar and blocks.
uk: При використанні типу матеріалів для створення календаря і блоків його назва має не перевищувати довжину у 12 символів.

en: The field name must be no more than 26 characters long.
uk: Назва поля має не перевищувати 26 символів.

en: @label -  start date (!name)
uk: @label -  початкова дата (!name)

en: @label -  start date
uk: @label -  початкова дата

en: @label - end date (!name:!column)
uk: @label - кінцева дата (!name:!column)

en: @label - end date:!column
uk: @label - кінцева дата:!column

en: Page by date
uk: Сторінка за датою

en: Page using the value of a date field.
uk: Сторінка використовує значення з поля дати.

en: Select one or more date fields to filter with this argument.
uk: Для фільтрації за цим аргументом оберіть один або кілька полів дати.

en: Add multiple value identifier
uk: Додати ідентифікатор множинного значення

en: Dates to compare
uk: Дати для порівняння

en: Start/End date range
uk: Період початкової/кінцевої дати

en: Only this field
uk: Лише це поле

en: If selected the view will check if any value starting with the 'Start' date and ending with the 'End' date matches the view criteria. Otherwise the view will be limited to the specifically selected fields. Comparing to the whole Start/End range is the recommended setting when using this filter in a Calendar. When using the Start/End option, it is not necessary to add both the Start and End fields to the filter, either one will do.
uk: Якщо обрано, вид перевірятиме на відповідність критерію усі значення, що починаються з початкової дати і завершуються кінцевою датою. В іншому випадку вид буде обмежений специфічно обраними полям. Порівняння з усім періодом початку/кінця є рекомендованим налаштуванням при використанні цього фільтру у календарі. При використані опції Початок/Кінець не обовязково додавати у фільтр обидва поля Початку і Кінця, одне значення також спрацює.

en: Add an identifier to the view to show which multiple value date fields meet the filter criteria. Note: This option may introduce duplicate values into the view. Required when using multiple value fields in a Calendar or any time you want the node view of multiple value dates to display only the values that match the view filters.
uk: Додає до виду ідентифікатор, який показуватиме, котрий з множинного значення поля дати відповідає критерію фільтра. Примітка: Ця опція може призвести до появи дублікатів у виді. Обовязкове при використанні полів множинних значень у календарі або щоразу, коли необхідно, аби вид матеріалу з полями множинних значень відобразив лише значення, що відповідають фільтрам виду.

en: Date selection form element
uk: Елемент форми вибору дати

en: Filter granularity
uk: Точність фільтру

en: Relative start date
uk: Відносна початкова дата

en: Relative end date
uk: Відносна кінцева дата

en: Relative dates are computed when the view is displayed. Examples: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
uk: Відносні дати розраховуються під час відоображення виду. Приклади: now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">Більше прикладів відносної дати дивіться у документації PHP</a>.

en: Relative start date not specified.
uk: Відносна початкова дата на зазначена.

en: Relative end date not specified.
uk: Відносна кінцева дата не зазначена.

en: Relative date not specified.
uk: Відносна дата не зазначена.

en: Position: @position, format: @format.
uk: Позиція: @position, формат: @format.

en: This pager works together with a Date or Content date field contextual filter. If a Date filter has been added to the view, this pager will provide back/next paging to match the granularity of that filter (i.e. paging by year, month, week, or day). The filter must also be configured to use a DATE default value. If there is no Date contextual filter on this view, or if it has not been set to use a default date, the pager will not appear.
uk: Цей навіґатор працює з контекстним фільтром поля дати чи дати матеріалу. Якщо фільтр дати було додано до виду, цей навіґатор гортатиме сторінки через посилання назад/вперед з кроком, що відповідає точності фільтра (тобто з кроком у рік, місяць, тиждень, або день). Фільтр має бути налаштований на використання базового значення дати. Якщо до виду не додано контекстний фільтр дати або він не налаштований на використання базової дати, то сторінковий навіґатор не відображатиметься.

en: Date identifier
uk: Ідентифікатор дати

en: The query identifier to use when fetching date data from in the URL. Note that if you have more than one display in the same view that uses the date pager (like a page and a block), the pager id must be different for each one or both will change when the pager value changes.
uk: Ідентифікатор запиту, що використовується для виокремлення даних дати з URL-адреси. Зверніть увагу, якщо у виді понад одне відображення використовує сторінковий навіґатор дати (наприклад, сторінка і блок), їх ідентифікатори навіґатора мають відрізнятися, інакше обидва будуть змінюватись при зміні значення навіґатора.

en: Where to place the date pager, on the top, bottom, or both top and bottom of the content.
uk: Де розташовувати сторінковий навіґатор дати: зверху, знизу, і зверху і знизу від матеріалу.

en: Link format
uk: Формат посилання

en: Check this box to receive an e-mail notification for follow-ups on your content. You can not disable notifications for individual threads.
uk: Поставте галочку, щоб отримувати повідомлення на e-mail про нові коментарі до ваших публікацій. Ви не можете відключити сповіщення для окремих потоків.

en: X position
uk: Позиція по горизонталі

en: Y position
uk: Позиція по вертикалі

en: No tokens available
uk: Доступні замінники відсутні

en: Token registry caches cleared.
uk: Кеш реєстру замінників очищено.

en: The path component of the URL.
uk: Частина URL-адреси в якій вказано шлях.

en: Unaliased URL
uk: Унікальний URL

en: The unaliased URL.
uk: Унікальна адреса URL.

en: The specific value of the array.
uk: Певне значення масиву.

en: Token registry
uk: Реєстр замінників

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
uk: Нижче наведено список наявних замінників, що можуть бути використані в електронних повідомленнях.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
uk: Наступні замінники або типи замінників не є масивами:

en: The following token types do not have any tokens defined:
uk: В наступних типах замінників не визначено жодного замінника:

en: The following token types are not defined but have tokens:
uk: Наступні типи замінників не визначені, але в них наявні замінники:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
uk: Наступні замінники або типи замінників визначені кількома модулями:

en: Problems detected
uk: Виявлено проблеми

en: Private fields are shown only to users with results access.
uk: Приватні поля показуються лише користувачам з доступом до результатів.

en: Download range options
uk: Налаштування проміжку завантаження

en: All submissions
uk: Усі надсилання

en: Only new submissions since your last download
uk: Лише нові надсилання після останнього завантаження

en: Only the latest
uk: Лише останні

en: All submissions starting from
uk: Всі надсилання починаючи з

en: Missing bundle property on entity of type @entity_type.
uk: В сутності типу @entity_type відсутня властивість пакету.

en: Fields type(s) in use
uk: Тип(и) полів, що використовуються

en: Fields pending deletion
uk: Поля, що очікують видалення

en: (module: !module)
uk: (модуль: !module)

en: Extend site functionality.
uk: Розширення функціональності сайту.

en: (original content)
uk: (оригінальний матеріал)

en: No translatable fields
uk: Поля, що перекладаються, відсутні

en: Translations of %label
uk: Переклади %label

en: This translation is published
uk: Цей переклад опубліковано

en: Are you sure you want to delete the @language translation of %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити переклад на мову @language для %label?

en: Shown
uk: Показано

en: Translate any entity
uk: Переклад будь-якої сутності

en: Administer entity translation
uk: Адміністрування перекладу сутностей

en: Translate entities of type @type
uk: Перекласти сутності типу @type

en: Users may translate this field.
uk: Користувачі можуть перекладати це поле.

en: Entity translation
uk: Переклад сутності

en: Control Region visiblity using context.
uk: Керувати видимістю області за допомогою контексту.

en: The name can only consist of lowercase letters, underscores, dashes, and numbers.
uk: Назва має містити лише літери нижнього регістру, підкреслення, дефіси та цифри.

en: Disable the following
uk: Вимкнути наступне

en: Site map title
uk: Назва мапи сайту

en: Meta tag module form elements.
uk: Елементи форми модуля Мета-теґ.

en: Add and configure
uk: Додати і налаштувати

en: Set the initial width, prior to any content being loaded. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть початкову ширину до завантаження будь-якого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Set the initial height, prior to any content being loaded. Example: "100%", 500, "500px".
uk: Вкажіть початкову висоту до завантаження будь-якого вмісту. Приклад: "100%", 500, "500px".

en: Caption shortening
uk: Скорочення підпису

en: If the caption should be made shorter in the Colorbox to avoid layout problems. The default is to shorten for the example styles, they need it, but not for other styles.
uk: Чи має скорочуватись підпис у вікні Colorbox для уникнення складнощів з розкладкою. За замовчуванням скорочення відбувається лише для стилів Приклади, якщо вони цього вимагають, але не для решти стилів.

en: Caption max length
uk: Максимальна довжина підпису

en: Hide (do not display image)
uk: Приховати (не відображати зображення)

en: Image style to use in the Colorbox.
uk: Стиль зображення, що буде використовуватись у вікні Colorbox.

en: Per field in post gallery
uk: Галерея через поле у матеріалі

en: Per field in page gallery
uk: Галерея через поле на сторінці

en: Gallery (image grouping)
uk: Галерея (групування зображень)

en: How Colorbox should group the image galleries.
uk: Яким чином Colorbox має групувати галереї зображень.

en: Custom gallery
uk: Власна галерея

en: Colorbox gallery type: @type
uk: Тип галереї у Colorbox: @type

en: Colorbox caption: @type
uk: Підпис у Colorbox: @type

en: The text to display in the title bar of a visitor's web browser when they view this page. This meta tag may also be used as the title of the page when a visitor bookmarks or favorites this page.
uk: Текст, показуваний у заголовку вікна браузера, за допомогою якого відвідувач переглядає цю сторінку. Цей мета-теґ також може бути використаний як назва сторінки під час створення її закладки.

en: Provides search engines with specific directions for what to do when this page is indexed.
uk: Повідомляє пошуковим системам з особливими директивами параметри індексування цієї сторінки.

en: Describes the name and version number of the software or publishing tool used to create the page.
uk: Описує назву і версію програмного забезпечення чи інструментарію, за допомогою якого створено сторінку.

en: Using defaults
uk: Використання умовчань

en: Inherits meta tags from: @parents
uk: Успадковує мета-теґи з: @parents

en: No meta tag defaults available yet.
uk: Поки жодних умовчань мета-теґів не доступно.

en: To view a summary of the default meta tags and the inheritance, click on a meta tag type.
uk: Для перегляду зведення базових мета-теґів і успадкування, натисніть тип мета-теґу.

en: Select the type of default meta tags you would like to add.
uk: Оберіть тип базових мета-теґів, які слід додати.

en: The meta tag defaults for @label have been saved.
uk: Умовчання мета-теґів @label були успішно збережені.

en: The meta tag defaults for @label have been enabled.
uk: Умовчання мета-теґів @label були успішно увімкнені.

en: The meta tag defaults for @label have been disabed.
uk: Умовчання мета-теґів @label були успішно вимкнені.

en: Are you sure you want to delete the meta tag defaults for @label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити умовчання мета-теґів для @label?.

en: Are you sure you want to revert the meta tag defaults for @label?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити умовчання мета-теґів для @label?.

en: The meta tag defaults for @label have been deleted.
uk: Умовчання мета-теґів для @label були успішно видалені.

en: The meta tag defaults for @label have been reverted.
uk: Умовчання мета-теґів для @label були успішно відновлені.

en: This page is used to configure site-wide features of the Fivestar module.
uk: Ця сторінка використовується для налаштовування загально-сайтових функцій модуля Fivestar.

en: @tag used by fivestar.
uk: @tag використаний модулем fivestar.

en: Enables fivestar ratings on content, users, etc.
uk: Вмикає оцінки fivestar на матеріалах, користувачах тощо.

en: Voting tags
uk: Теґи голосувань

en: Allow users to cancel their ratings.
uk: Дозволити користувачам скасовувати свої оцінки.

en: Star display options
uk: Параметри показу зірок

en: Choose a style for your widget.
uk: Оберіть стиль віджету

en: No stars
uk: Без зірок

en: Value to display as stars
uk: Значення, що відображується як зірки

en: User's vote
uk: Голос користувача

en: User's vote if available, average otherwise
uk: Голос користувача за наявності, інакше - середнє.

en: Both user's and average vote
uk: Голос користувача і середній голос

en: Text to display under the stars
uk: Текст, показуваний під зірками

en: 1 star | @count stars
uk[0]: 1 зірка
uk[1]: @count зірки
uk[2]: @count зірок

en: Is empty
uk: Є порожнім

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
uk: Дозволити користувачеві вводити атрибут посилання "title"

en: Default link 'title' Attribute
uk: Усталений атрибут посилання 'title'

en: When output, links will use this "title" attribute if the user does not provide one and when different from the link text. Read <a href="http://www.w3.org/TR/WCAG10-HTML-TECHS/#links">WCAG 1.0 Guidelines</a> for links comformances. Tokens values will be evaluated.
uk: При виведенні посиланнями буде використаний "title", якщо користувача не надав свій і якщо він відрізняється від тексту посилання. Про відповідність посилань читайте <a href="http://www.w3.org/TR/WCAG10-HTML-TECHS/#links">WCAG 1.0 Guidelines</a>. Значення замінників будуть визначені.

en: Link "title" attribute
uk: Атрибут посилання "title"

en: Instance settings have been set with the data from the field settings.
uk: Налаштування екземпляру були заповнені даними з налаштувань поля.

en: Allowed file extensions for uploaded files
uk: Дозволені розширення для відвантажених файлів

en: file from !field_name
uk: файл з поля !field_name

en: Hide empty column
uk: Приховати порожній стовпчик

en: The %dependency library, which the %library library depends on, is not installed.
uk: Бібліотека %dependency, від якої залежить бібліотека %library, не встановлена.

en: The version %dependency_version of the %dependency library is not compatible with the %library library.
uk: Версія %dependency_version бібліотеки %dependency не сумісна з бібліотекою %library.

en: The %library library could not be found.
uk: Неможливо знайти бібліотеку %library.

en: The version of the %library library could not be detected.
uk: Неможливо визначити версію бібліотеки %library.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
uk: Встановлена версія %version бібліотеки %library не підтримується.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
uk: Неможливо знайти варіант %variant бібліотеки %library.

en: Provide text to display if this field returns no results. You may include HTML. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" in the "Rewrite Results" section below.
uk: Сюди вводиться текст, що відображується, якщо поле не повертає результатів. Можна додавати HTML. Можна вводити дані з цього виду як це показано в розділі "Шаблони заміни", що наведений нижче.

en: The operator is invalid on filter: @filter.
uk: Оператор у фільтрі @filter невірний.

en: No valid values found on filter: @filter.
uk: Припустимих значень для фільтра @filter не знайдено.

en: The value @value is not an array for @operator on filter: @filter
uk: Значення @value не є масивом для оператора @operator у фільтрі @filter

en: Enter PHP code that returns TRUE or FALSE. No return is the same as FALSE, so be SURE to return something if you do not want to declare the argument invalid. Do not use &lt;?php ?&gt;. The argument to validate will be "$argument" and the view will be "$view". You may change the argument by setting "$handler->argument". You may change the title used for substitutions for this argument by setting "$handler->validated_title".
uk: Введіть код PHP, який повертатиме TRUE або FALSE. Якщо код нічого не повертає, це рівнозначне FALSE, тому ВПЕВНІТЬСЯ, що ви що-небудь повертаєте, якщо не хочете, щоб аргумент був визнаний неприпустимим. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Аргументом для перевірки буде "$argument", а для виду -  "$view". Змінити аргумент можна встановивши "$handler->argument". Змінити заголовок, використовуваний для підстановок цього аргументу, можна встановивши "$handler->validated_title".

en: If not checked, fields that are not configured to customize their HTML elements will get no wrappers at all for their field, label and field + label wrappers. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
uk: Якщо не позначено, поля, що не налаштовані на персоналізацію їх HTML-елементів не отримають обгорток для своїх поля, мітки та поля+мітки. Використовуйте це для швидкого зменшення кількості розмітки виду, що надається на початку, ціною ускладнення застосування CSS.

en: Outbound links
uk: Зовнішні посилання

en: Determines which language will be set for newly created content of types that don't have Multilingual support enabled.
uk: Визначає мову, яка буде встановлена для щойно створених типів матеріалів, у котрих не увімкнено багатомовну підтримку.

en: Simple text
uk: Простий текст

en: Unknown file type
uk: Невідомий тип файла

en: Create an archive of selected files
uk: Створити архів обраних файлів

en: An archive has been created and can be downloaded from: !url
uk: Архів було успішно створено і може бути завантажено з: !url

en: The name of the archive file.
uk: Назва архівного файла.

en: Checked
uk: Відмічено

en: Header 2
uk: Верхній колонтитул 2

en: Header 3
uk: Верхній колонтитул 3

en: Label only
uk: Лише мітка

en: Language settings for the user account.
uk: Налаштування мови для облікового запису користувача.

en: Wysiwyg status
uk: Стан Wysiwyg

en: (active page)
uk: (активна сторінка)

en: Max length of title field
uk: Максимальна довжина поля заголовка

en: Set a maximum length on the title field (applies only if Link Title is optional or required).  The maximum limit is 255 characters.
uk: Встановіть максимальну довжину поля заголовка (використовується лише якщо Заголовок посилання є необов’язковим або обов’язковим). Максимум - 255 символів.

en: URL Display Cutoff value must be numeric.
uk: Значення обрізання відображення URL має бути числом

en: The max length of the link title must be numeric.
uk: Максимальна довжина заголовку посилання має бути числом.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
uk: Максимальна довжина заголовку посилання не може перевищувати 255 символів.

en: The title of the link.
uk: Заголовок посилання.

en: The URL of the link.
uk: URL-адреса посилання.

en: viewed @entity
uk: переглянута сутність @entity

en: Nodes represent the main site content items.
uk: Матеріали-ноди, що відповідають основним матеріалам сайту.

en: Uploaded file.
uk: Відвантажений файл.

en: Remark or note that refers to a node.
uk: Примітка або зауваження стосовно матеріалу.

en: Taxonomy terms are used for classifying content.
uk: Терміни таксономії, що використовуються для класифікації матеріалів.

en: Vocabularies contain related taxonomy terms, which are used for classifying content.
uk: Словники містять пов'язані терміни таксономії, що використовуються для класифікації матеріалів.

en: Whether the comment is published or unpublished.
uk: Чи коментар опублікований.

en: Whether the node is published or unpublished.
uk: Чи опубліковано матеріал

en: Whether the user is active or blocked.
uk: Активований користувач чи заблокований.

en: Restrict this relationship to one or more @bundles.
uk: Обмежити цей зв’язок одним або кількома @bundles.

en: Hide pager if there is only one slide
uk: Приховувати навіґатор сторінок за наявності лише одного слайду.

en: Should the pager be hidden if there is only one slide.
uk: Чи має приховуватись навіґатор сторінок за наявності лише одного слайду.

en: Hide controls if there is only one slide
uk: Приховувати елементи керування за наявності лише одного слайду

en: Should the controls be hidden if there is only one slide.
uk: Чи мають приховуватись елементи керування за наявності лише одного слайду.

en: You need to install the jQuery cycle plugin. Create a directory in sites/all/libraries called jquery.cycle, and then copy jquery.cycle.all.min.js or jquery.cycle.all.js into it. You can find the plugin at !url.
uk: Необхідно встановити плаґін jQuery cycle. Створіть каталог під назвою jquery.cycle у sites/all/libraries і скопіюйте туди файл jquery.cycle.all.min.js або jquery.cycle.all.js. Плаґін можна знайти за адресою !url.

en: How long should it wait until it starts the slideshow anyway. Time is in milliseconds.
uk: Максимальний час очікування до початку слайд-шоу, у мс.

en: This slideshow is forced paused.
uk: Це слайд-шоу примусово зупинено.

en: No main frame module is enabled for views slideshow.
uk: Жодного модуля основного кадру для модуля Слайд-шоу видів не увімкнено.

en: The options for !module does not exists.
uk: Параметри для модуля !module відсутні.

en: The requested page "@path" could not be found.
uk: Не вдалося знайти запитувану сторінку "@path".

en: The form has become outdated. Copy any unsaved work in the form below and then <a href="@link">reload this page</a>.
uk: Форма вже застаріла. Скопіюйте всі незбережені дані форми знизу и потім <a href="@link">перезавантажте цю сторінку</a>.

en: There are several decisions you will need to make before defining a field for content, comments, etc.:
uk: Перш ніж додати поля до матеріалу, коментарів тощо потрібно прийняти кілька рішень:

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
uk: Тробер не відображає стан відвантажень, проте займає менше місця. Індикатор прогресу більш зручний для спостереження за великими відвантаженнями.

en: The domain name to use for this language if URL domains are used for <em>Detection and selection</em>. Leave blank for the default language. <strong>Changing this value may break existing URLs.</strong> Example: Specifying "de.example.com" as language domain for German will result in an URL like "http://de.example.com/contact".
uk: Доменне ім'я, що буде використовуватися для цієї мови за URL-адресою, якщо для <em>Визначення та вибору</em> мови використовуються домени URL. Для стандартної мови це поле можна залишити порожнім. <strong>Зміна цього значення може пошкодити існуюючі адреси URL.</strong> Наприклад: Якщо домен мови для німецької зазначено як "de.example.com", то URL-адреса в результаті виглядатиме приблизно так "http://de.example.com/contact".

en: New OpenID identifier %identity was added as a replacement for invalid identifier %invalid_identity. To finish the invalid OpenID transition process, please go to your <a href="@openid_url">OpenID identities page</a> and remove the old identifier %invalid_identity.
uk: На заміну неприйнятного ідентифікатора %invalid_identity додано новий ідентифікатор OpenID %identity. Для завершення заміни неприйнятного ідентифікатора перейдіть на <a href="@openid_url">сторінку посвідчень OpenID</a> та видаліть старий ідентифікатор %invalid_identity.

en: There is already an existing account associated with the OpenID identifier that you have provided. However, due to a bug in the previous version of the authentication system, we can't be sure that this account belongs to you. If you are new on this site, please continue registering the new user account. If you already have a registered account on this site associated with the provided OpenID identifier, please try to <a href="@url_password">reset the password</a> or contact the site administrator.
uk: Наданий обліковий запис OpenID вже прив'язаний до існуючого облікового запису. Однак, через помилку в попередній версії системи автентифікації, неможливо впевнитись, що цей обліковий запис належить вам. Якщо ви вперше на цьому сайті, продовжіть реєстрацію нового облікового запису. Якщо ви вже маєте зареєстрований обліковий запис на цьому сайті з прив'язаним до нього ідентифікатором OpenID, прохання спробувати <a href="@url_password">скинути пароль</a> чи зв'язатися з адміністратором сайту.

en: The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
uk: Пошуковий індекс не очищується, а систематично оновлюється, щоб відповідати новим налаштуванням. Пошук продовжить працювати, але новий матеріал не буде індексовано, поки не буде переіндексовано весь існуючий матеріал. Ця дія є незворотньою.

en: Active search modules
uk: Активні пошукові модулі

en: No shortcuts available. <a href="@link">Add a shortcut</a>.
uk: Швидкі кнопки відсутні. <a href="@link">Додайте швидку кнопку</a>.

en: Leave this blank to delete both the existing username and password.
uk: Залиште порожнім, щоб видалити існуюче ім’я користувача і пароль.

en: To change the password, enter the new password here.
uk: Щоб змінити пароль, введіть сюди новий пароль.

en: HTTP authentication credentials must include a username in addition to a password.
uk: Повноваження HTTP-автентифікації мають містити ім’я користувача разом з паролем.

en: Incompatible with this version of Drupal core.
uk: Несумісний з цією версією ядра Друпал.

en: Cron takes care of running periodic tasks like checking for updates and indexing content for search.
uk: Крон виконує запуск періодичних завдань, таких як перевірка оновлень та індексація вмісту для пошуку.

en: The clean URL test passed.
uk: Тест на чисті URL пройдено.

en: Clean URLs are enabled, but the clean URL test failed. Uncheck the box below to disable clean URLs.
uk: Чисті URL-адреси увімкнено, але тест на чисті URL-адреси не пройдено. Зніміть позначку з нижченаведеного поля, щоб вимкнути чисті URL-адреси.

en: The clean URL test failed.
uk: Тест на чисті URL не пройдено.

en: Clean URLs cannot be enabled. If you are directed to this page or to a <em>Page not found (404)</em> error after testing for clean URLs, see the <a href="@handbook">online handbook</a>.
uk: Неможливо увімкнути чисті URL-адреси. Якщо ви були переадресовані на цю сторінку або помилку <em>Сторінку не знайдено (404)</em> після тестування на чисті  URL-адреси, то перегляньте <a href="@handbook">онлайн посібник</a>

en: User name and password
uk: Ім'я користувача і пароль

en: User module account form elements.
uk: Елементи форми облікового запису модуля Користувач.

en: Generate automatic URL alias
uk: Автоматично генерувати синонім URL

en: Uncheck this to create a custom alias below.
uk: Щоб створити нижче власні синоніми, зніміть тут позначку.

en: Configure URL alias patterns.
uk: Налаштувати шаблони URL синонімів.

en: Link the user picture to the user's profile
uk: Зв'язати посиланням зображення користувача з його профілем.

en: Specify which display or custom url this display will link to.
uk: Вкажіть, на яке відображення або url буде посилатися це відображення.

en: <p>The following tokens are available for this link.</p>
uk: <p>Для цього посилання доступні наступні замінники.</p>

en: A Drupal path or external URL the more link will point to. Note that this will override the link display setting above.
uk: Шлях Друпал або зовнішня URL-адреса, на яку вказуватиме посилання "Ще". Зверніть увагу, що при цьому перезапишеться налаштування "Посилатися на відображення", про яке йшлося вище.

en: LoginToboggan automatically performs basic password validation for illegal characters. If you would additionally like to have a minimum password length requirement, select the length here, or set to 'None' for no password length validation.
uk: LoginToboggan автоматично виконує стандартну перевірку пароля на заборонені символи. Якщо необхідно додаткове обмеження мінімальної довжини пароля, то оберіть необхідну довжину тут або виберіть 'Немає', якщо перевірка довжини пароля не потрібна.

en: This will allow users to choose their initial password when registering (note that this setting is a mirror of the <a href="!settings">Require e-mail verification when a visitor creates an account</a> setting, and is merely here for convenience). If selected, users will be assigned to the role below. They will not be assigned to the 'authenticated user' role until they confirm their e-mail address by following the link in their registration e-mail. It is HIGHLY recommended that you set up a 'pre-authorized' role with limited permissions for this purpose. <br />NOTE: If you enable this feature, you should edit the <a href="!settings">Welcome (no approval required)</a> text.
uk: При цьому користувачі зможуть обирати початковий пароль під час реєстрації (зверніть увагу, що цей параметр є дзеркалом параметру <a href="!settings">Вимагати перевірки адреси електронної пошти під час створення відвідувачем облікового запису</a> і знаходиться тут швидше для зручності). Якщо увімкнено, то користувачам буде надана роль, вказана нижче. Поки вони не підтвердять свою електронну адресу шляхом переходу за посиланням в реєстраційному електронному листі, роль 'зареєстрований користувач' надана не буде. НАСТІЙЛИВО рекомендовано з цією метою створити 'передреєстраційну' роль з обмеженими повноваженнями. <br />ПРИМІТКА: Якщо ця фунція увімкнена, то необхідно відредагувати текст повідомлення <a href="!settings">Привітання (схвалення не потрібно)</a>.

en: Ancestors of the term, i.e. parent of all above hierarchy levels.
uk: Попередники терміна, тобто батьки всі рівнів ієрархії, що знаходяться вище.

en: The date the user last accessed the site.
uk: Дата останнього доступу користувача на сайт.

en: Rendered @entity-type
uk: Відтворений тип сутності @entity-type

en: The @entity-type of the current relationship rendered using a view mode.
uk: Тип сутності @entity-type поточного зв’язку відтворено за допомогою режиму показу.

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
uk: Відтворює одинарну сутність в певному режимі показу (наприклад, анонс).

en: Concatenate values using a seperator
uk: З’єднати значення за допомогою роздільника

en: When using this, you should not set any other link on the field.
uk: При цьому не слід вводити в це поле будь-яке інше посилання.

en: Format interval
uk: Форматувати проміжок

en: If checked, the value will be formatted as a time interval. Otherwise, just the number of seconds will be displayed.
uk: Якщо позначено, час буде відформатований як часовий проміжок. В іншому випадку, буде відображатись лише кількість секунд.

en: Specify how many different units to display.
uk: Вкажіть кількість відображуваних різних одиниць.

en: Text to put before the duration text.
uk: Текст, що розташовується перед текстом тривалості.

en: Text to put after the duration text.
uk: Текст, що розташовується після тексту тривалості.

en: Show entity label
uk: Показати мітку сутності

en: Show entity ID
uk: Показати ID сутності

en: Show complete entity
uk: Показати повну сутність

en: Decide how this field will be displayed.
uk: Визначіть, як відображуватиметься це поле.

en: Link to entity
uk: Посилання на сутність

en: Link this field to the entity.
uk: Зробити це поле посиланням на сутність.

en: Bypass access checks
uk: Пропускати перевірки доступу

en: Same as Default date
uk: Збігається з датою за замовчуванням

en: Repeating date
uk: Повторювана дата

en: Repeating dates use an 'Unlimited' number of values. Instead of the 'Add more' button, they include a form to select when and how often the date should repeat.
uk: Повторювані дати використовують "Необмежену" кількість значень. Замість кнопки "Додати ще", до них долучена форма для вибору умов і частоти повторення дати.

en: Allow user to see a page with all the times a date repeats.
uk: Дозволити користувачам бачити сторінку, де зазначені усі часи повторення дати.

en: The widgets for repeating dates have changed. Please check the Display Fields page for each content type that has repeating date fields and confirm that the right widget has been selected.
uk: Віджети для повторюваних дат змінилися. Будь ласка, перевірте сторінку відображень полів для кожного типу матеріалів, що мають повторювані поля дати і впевнитись, що обрано правильний віджет.

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
uk: Початковий рік має бути у форматі -9, або абсолютний рік, наприклад 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
uk: Кінцевий рік має бути у форматі +9, або абсолютний рік, наприклад 2030.

en: Set a condition based on the value of a date field
uk: Встановити умову на основі значення поля дати

en: Is not Empty
uk: Є непорожнім

en: The comparison to perform to determine if the date field meets the condition. For multiple value date fields, all values will be checked to see if any meet the condition.
uk: Порівняння аби визначити, чи поле дати відповідає умові. Для множинних значень полів дати перевірятись на відповідність умові будуть усі значення.

en: The value the field should contain to meet the condition. This can either be an absolute date in ISO format (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS) or a relative string like '12AM today'. Examples: 2011-12-31T00:00:00, now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">More examples of relative date formats in the PHP documentation</a>.
uk: Значення, котре має містити поле аби відповідати умові. Це може бути або абсолютна дата в форматі ISO (YYYY-MM-DDTHH:MM:SS) або рядок відносної дати на кшталт '12AM today'. Приклади: 2011-12-31T00:00:00, now, now +1 day, 12AM today, Monday next week. <a href="@relative_format">Більше прикладів відносної дати дивіться у документації PHP</a>.

en: Date Context
uk: Контекст Дати

en: Adds an option to the Context module to set a context condition based on the value of a date field.
uk: Додає до модуля Контекст опцію для встановлення умови контексту на основі значення поля дати.

en: italic
uk: курсив

en: keyboard
uk: клавіатура

en: paragraph
uk: абзац

en: section
uk: розділ

en: underline
uk: підкреслення

en: variable
uk: змінна

en: View: @view - Display: @display
uk: Вид: @view - Відображення: @display

en: Overview of fields used in all views.
uk: Список полів, що використовуються у всіх видах

en: Transform the case
uk: Зміна регістру

en: When printing url paths, how to transform the case of the filter value.
uk: При виведенні url шляхів, як перетворювати регістр значення фільтру.

en: Edit the administrative label displayed when referencing this relationship from filters, etc.
uk: Редагувати адміністративну мітку, що відображується коли посилаються на цей зв'язок з фільтрів тощо.

en: Representative sort criteria
uk: Характерний критерій сортування

en: The sort criteria is applied to the data brought in by the relationship to determine how a representative item is obtained for each row. For example, to show the most recent node for each user, pick 'Content: Updated date'.
uk: Критерій сортування, застосовуваний до даних отриманих за допомогою зв'язка для визначення способу отримання характерного елемента для кожного рядка. Наприклад, щоб показати останній матеріал кожного користувача, оберіть "Матеріал: Дата оновлення".

en: The ordering to use for the sort criteria selected above.
uk: Послідовність, що застосовується для критерія сортування, обраного  вище.

en: And/Or, Rearrange
uk: Та/або, перешикувати

en: Revert to default
uk: Скинути до початкових значень

en: Optionally, enter a comma delimited list of tags for this view to use in filtering and sorting views on the administrative page.
uk: Введіть необов'язковий перелік теґів для цього виду, що будуть використовуватися для фільтрації та сортування видів на адміністративній сторінці.

en: Custom admin theme for the Views UI
uk: Власна адміністративна тема для інтерфейсу видів

en: In some cases you might want to select a different admin theme for the Views UI.
uk: В деяких випадках ви можете обрати іншу адміністративну тему для інтерфейсу видів.

en: No fields have been used in views yet.
uk: У видів поки що не використано жодних полів.

en: Provide a simple link to approve the comment.
uk: Пряме посилання на схвалення коментаря.

en: Author uid
uk: Uid автора

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується файл.

en: image from !field_name
uk: зображення з !field_name

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
uk: Зв'язок кожної сутності @entity з полем @field, в якому вказується зображення.

en: The tid of a taxonomy term.
uk: Ідентифікатор терміна таксономії.

en: The user permissions.
uk: Повноваження користувача.

en: First and last only
uk: Лише перший і останній

en: Multiple-value handling
uk: Обробка багатозначності

en: Filter to items that share all terms
uk: Фільтрувати по елементах, що містять усі терміни

en: Filter to items that share any term
uk: Фільтрувати по елементам, що містять будь-який термін

en: Use formatted username
uk: Використовувати форматоване ім'я користувача

en: If checked, the username will be formatted by the system. If unchecked, it will be displayed raw.
uk: Якщо позначено, ім'я користувача буде відформатовано системою. Якщо ні, буде показуване неформатованим.

en: Link to user's profile
uk: Посилання на профіль користувача

en: Using <em>Default</em> will use the site-wide image style for user pictures set in the <a href="!account-settings">Account settings</a>.
uk: Якщо <em>Стандартний</em>, то буде застосований стиль для зображень користувача, встановлений в <a href="!account-settings">Налаштуваннях облікового запису</a>.

en: You don't have translatable entity types.
uk: Відсутні типи сутностей, що можна перекладати.

en: Use a pager
uk: Використовувати сторінковий навіґатор

en: Minute increments
uk: Крок хвилин

en: Display all day checkbox
uk: Відображати прапорець "Весь день"

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
uk: Визначає, чи відображати користувачеві прапорець "Весь день"

en: Date format options
uk: Опції формату дати

en: The date format used in titles and summary links for this argument. The default format is based on the granularity of the filter, i.e. month: @example_month, day: @example_day.
uk: Формат дати використовується в заголовках і посиланнях резюме для цього аргументу. Базовий формат заснований на точності фільтру, наприклад, місяць: @example_month, день: @example_day.

en: Custom summary date format
uk: Власний формат дати резюме

en: A custom format for the title and summary date format. Define a php date format string like 'm-d-Y H:i' (see <a href="@link">http://php.net/date</a> for more details).
uk: Власний формат для формату дати заголовку та резюме. Вкажіть рядок формату дати php у вигляді: 'm-d-Y H:i' (докладніше <a href="@link">http://php.net/date</a>).

en: Content image style
uk: Стиль зображення у матеріалі

en: Image style to use in the content.
uk: Стиль зображення, що буде використовуватись у матеріалі.

en: Content image style: @style
uk: Стиль зображення у матеріалі: @style

en: Content image style: Hide
uk: Стиль зображення у матеріалі: Приховати

en: Content image style: Original image
uk: Стиль зображення у матеріалі: Оригінальне зображення

en: There was a problem creating field %label: !message
uk: Помилка створення поля %label: !message

en: @module (<span class="admin-missing">incompatible with</span> this version of Drupal core)
uk: @module (<span class="admin-missing">несумісний з</span> цією версією ядра Друпал)

en: Update notifications are not enabled. It is <strong>highly recommended</strong> that you enable the update manager module from the <a href="@module">module administration page</a> in order to stay up-to-date on new releases. For more information, <a href="@update">Update status handbook page</a>.
uk: Сповіщення про оновлення вимкнено. Щоб у вашій системи були встановлені найновіші випуски, <strong>наполегливо рекомендується</strong> увімкнути модуль Менеджер оновлення (Update manager) на сторінці <a href="@module">Адміністрування модулів</a>. За додатковою інформацією звертайтеся до сторінки <a href="@update">Довідник про стан оновлення</a>.

en: This form has received the maximum number of entries.
uk: Цю форму вже надіслано максимальну кількість разів.

en: Total submissions limit
uk: Загальне обмеження надсилань

en: Limit the total number of allowed submissions.
uk: Обмежити загальну кількість дозволених надсилань.

en: Per user submission limit
uk: Обмеження надсилань на користувача

en: Limit each user to !count submission(s) !timespan
uk: Обмежити кожного з користувачів лише !count надсиланням(и) !timespan

en: Limit to !count total submission(s) !timespan
uk: Обмежити !count надсиланням(и) !timespan

en: Latest number of submissions field is required.
uk: Небхідно вказати в полі кількість останніх надсилань.

en: Latest number of submissions must be numeric.
uk: Кількість останніх надсилань має бути числом.

en: Latest number of submissions must be greater than 0.
uk: Кількість останніх надсилань має перевищувати 0.

en: Start submission number is required.
uk: Необхідно вказати номер початкового надсилання.

en: Start submission number must be numeric.
uk: Початковий номер надсилання має бути числом.

en: Start submission number must be greater than 0.
uk: Початковий номер надсилання має перевищувати 0.

en: End submission number must be numeric.
uk: Кінцевий номер надсилання має бути числом.

en: End submission number must be greater than 0.
uk: Кінцевий номер надсилання має перевищувати 0.

en: End submission number may not be less than Start submission number.
uk: Кінцевий номер надсилання не повинен бути менше номеру початкового надсилання.

en: @count total
uk: @count всього

en: @count new since @date
uk: @count нових від @date

en: Only the latest !number submissions
uk: Лише останні !number надсилань

en: All submissions starting from: !start and optionally to: !end
uk: Усі надсилання починаючи з: !start і необов’язково до: !end

en: Use submission IDs for the range. Last downloaded end SID: !sid.
uk: Використовуйте ID надсилань для введення діапазону. Кінцевий SID останнього завантаження: !sid.

en: The webform node this submission was generated from.
uk: Матеріал веб-форми, з якої було здійснено надсилання.

en: Webform Node
uk: Матеріал веб-форми

en: The user who sent the webform submission.
uk: Користувач, який здійснив надсилання веб-форми.

en: Webform Submission User
uk: Відправник веб-форми

en: Webform submissions of the given Webform node.
uk: Надсилання з веб-форми даного матеріалу.

en: Webform Submission
uk: Надсилання веб-форм

en: Webform submissions of the given user.
uk: Надсилання веб-форм від даного користувача

en: Bias
uk: Нахил

en: It is not recommended to delete the only XML sitemap.
uk: Не рекомендовано видаляти єдину XML-мапу сайту.

en: Tokens related to views.
uk: Замінники, пов'язані з видами.

en: The human-readable name of the view.
uk: Людино-читабельна назва виду.

en: The description of the view.
uk: Опис виду.

en: The machine-readable name of the view.
uk: Машино-читабельна назва виду,

en: The title of current display of the view.
uk: Заголовок поточного відображення виду.

en: The URL of the view.
uk: URL-адреса виду.

en: -Select-
uk: -Виберіть-

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
uk: Текст в атрибуті "заголовок", який багатьма браузерами відображується у вигляді спливаючої підказки при наведенні мишею на посилання.

en: Enable to hide this field if it is empty. Note that the field label or rewritten output may still be displayed. To hide labels, check the style or row style settings for empty fields. To hide rewritten content, check the "Hide rewriting if empty" checkbox.
uk: Приховує це поле, якщо воно порожнє. Зверніть увагу, що мітка поля, або перезаписаний вивід все одно буде відображатися. Щоб приховати мітки, перевірте налаштування стиля або стиля рядку для порожніх полів. Щоб приховати перезаписаний вміст, увімкніть прапорець "Приховувати перезаписане, якщо порожнє".

en: Apostrophe
uk: Апостроф

en: Enable views performance statistics/debug messages via the Devel module
uk: Увімкнути повідомлення статистики швидкодії/відлагодження видів за допомогою модуля Devel

en: Check this to enable some Views query and performance statistics/debug messages <em>if Devel is installed</em>.
uk: Позначте це, щоб увімкнути повідомлення деяких запитів і статистики швидкодії/відлагодження модуля Види, <em>якщо встановлено Devel</em>.

en: Devel message(dpm)
uk: Повідомлення Devel (dpm)

en: Devel logging (tmp://drupal_debug.txt)
uk: Журналювання Devel (tmp://drupal_debug.txt)

en: Page region to output performance statistics/debug messages
uk: Область сторінки для виведення повідомлень про статистику швидкодії/відлагодження.

en: Date in the form of CCYYMMDD.
uk: Дата у форматі CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
uk: Дата у форматі YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
uk: Дата у форматі YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
uk: Дата у форматі MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
uk: Дата у форматі DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
uk: Дата у форматі WW (01 - 53).

en: If you need more fields than the uid add the comment: author relationship
uk: Якщо потрібно більше полів, ніж uid додає до коментаря: додайте зв'язок з автором.

en: Last comment uid
uk: Uid останнього коментаря

en: The User ID of the author of the last comment of a node.
uk: Ідентифікатор користувача, що є автором останнього коментаря до матеріалу.

en: The user authoring the content. If you need more fields than the uid add the content: author relationship
uk: Користувач, що є автором матеріалу. Якщо необхідно більше полів, ніж надає uid, додайте зв'язок Матеріал: автор.

en: Unique access event ID.
uk: Унікальний ідентифікатор події доступу.

en: Link field to the node if there is no comment.
uk: За відсутності коментаря зробити це поле посиланням.

en: Convert spaces in term names to hyphens
uk: Перетворити пробіли в назвах термінів у дефіси

en: This allows links to work with Views taxonomy term arguments.
uk: Після цього посилання можуть працювати з аргументами термінів таксономії видів.

en: Enter PHP code that returns a value to use for this filter. Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only a single value for just this filter. Some variables are available: the view object will be "$view". The argument handler will be "$argument", for example you may change the title used for substitutions for this argument by setting "argument->validated_title"".
uk: Введіть код PHP, що повертатиме значення для цього фільтра. Не використовуйте &lt;?php ?&gt;. Має повертатися лише одне значення і лише для цього фільтра. Доступно кілька змінних: об'єкт виду буде "$view". Аргумент обробника буде  "$argument", наприклад, змінити заголовок, використовуваний для підстановок цього аргументу, можна встановивши  "argument->validated_title"".

en: Use rendered output to group rows
uk: Використовувати генероване виведення для групування рядків

en: If enabled the rendered output of the grouping field is used to group the rows.
uk: Якщо увімкнено для групування рядків використовується відтворене виведення групуючого поля.

en: The <em>All Day</em> functionality has been moved into a separate module. This new module provides the option to add an <em>All Day</em> checkbox to toggle time on and off for date fields. It also contains the theme that displays the <em>All Day</em> text on fields that have no time. For consistency with prior code, it has been automatically enabled. If you don't want the <em>All Day</em> functionality you can disable this module.
uk: Функція <em>Весь день</em> було перенесено до окремого модуля. Цей новий модуль забезпечує опцію, що додає прапорець <em>Весь день</em> для вмикання та вимикання часу для полів дати. Він також містить тему, що відображає текст <em>All Day</em> увесь день на полях без часу. Для узгодженості з попереднім кодом він був автоматично увімкнений. Якщо немає необхідності в функції <em>Весь день</em> цей модуль можна вимкнути.

en: The <em>Date Repeat</em> integration for Date fields is being moved into a separate module. For consistency with prior code, it has been automatically enabled if the Date Repeat API module is enabled. If you don't use <em>Date Repeat</em> functionality in your fields, you can disable this module.
uk: Інтеграція <em>Повторення дати</em> у поля дати перенесена у окремий модуль. Для узгодженості з попереднім його автоматично увімкнено, якщо увімкнено модуль API Повторення дати. Якщо немає необхідності в функції <em>Повторення дати</em> цей модуль можна вимкнути.

en: Date All Day
uk: Весь день дати

en: Adds 'All Day' functionality to date fields, including an 'All Day' theme and 'All Day' checkboxes for the Date select and Date popup widgets.
uk: Додає до полів дати функцію "Весь день", включно з темою "Весь день" та прапорцями "Весь день" для вибору дати і спливних віджетів дати.

[ctx: Date repeat]
en: Repeats
uk: Повторення

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval days
uk: Кожні @interval дні(в)

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval weeks
uk: Кожні @interval тижні(в)

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval months
uk: Кожні @interval місяці(в)

[ctx: Date repeat]
en: Every @interval years
uk: Кожні @interval рокі(в)

[ctx: Date repeat]
en: Repeat on
uk: Повторювати

[ctx: Date repeat]
en: Every weekday
uk: Кожен робочий день

[ctx: Date repeat]
en: Every Mon, Wed, Fri
uk: Кожен пн, ср, пт

[ctx: Date repeat]
en: Every Tue, Thu
uk: Кожен вт, чт

[ctx: Date repeat]
en: Repeats every
uk: Повторювати кожен

en: every weekday
uk: кожен робочий день

en: monday wednesday friday
uk: понеділок середа п’ятниця

en: tuesday thursday
uk: вівторок четвер

[ctx: Date repeat]
en: On day @bymonthday of
uk: У день @bymonthday з

[ctx: Date repeat]
en: Bymonth
uk: Помісячно

[ctx: Date repeat]
en: On the @byday of
uk: У день @byday з

en: On day ... of ...
uk: У день ... з ...

en: On the ... of ...
uk: У ... з ...

[ctx: Date repeat]
en: After @count occurrences
uk: Після @count разів

[ctx: Date repeat]
en: Count
uk: Кількість

[ctx: Date repeat]
en: On
uk: У

[ctx: Date repeat]
en: Until
uk: До

[ctx: Date repeat]
en: Stop repeating
uk: Припинити повторення

[ctx: Date repeat]
en: Exclude dates
uk: Вилучити дати

[ctx: Date repeat]
en: Include dates
uk: Додати дати

en: Repeat settings
uk: Налаштування повторення

[ctx: datetime_singular]
en: Daily
uk: Щодня

[ctx: datetime_singular]
en: Weekly
uk: Щотижня

[ctx: datetime_singular]
en: Monthly
uk: Щомісяця

[ctx: datetime_singular]
en: Yearly
uk: Щороку

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (UNTIL).
uk: Відсутнє значення у періоді повторення. (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Year (UNTIL)
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: Рік (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Month (UNTIL)
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: Місяць (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat': Day (UNTIL)
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: День (ДО)

[ctx: Date repeat]
en: Missing value in 'Range of repeat'. (COUNT).
uk: Відсутнє значення у періоді повторення: (КІЛЬКІСТЬ)

[ctx: Date repeat]
en: Expanded
uk: Розкрито

[ctx: Date repeat]
en: Collapsed
uk: Згорнуто

[ctx: Date repeat]
en: Repeat display
uk: Відображення повтору

[ctx: Date repeat]
en: Should the repeat options form start out expanded or collapsed? Set to 'Collapsed' to make those options less obtrusive.
uk: Чи форма з опціями повтору початково буде розкрита чи згорнута? Оберіть "Згорнуто", щоб зробити її менш настирливою.

en: Date Repeat Field
uk: Поле повтору дати

en: Creates the option of Repeating date fields and manages Date fields that use the Date Repeat API.
uk: Створює опцію для полів Повторюваних дат і керує полями дати, що використовують API Повторення дати.

en: Adds support and an API to implement meta tags.
uk: Додає підтримку та API для імплементації мета-теґів.

en: Page total
uk: Загалом сторінок

en: !icon The CAPTCHA module will disable the caching of pages that contain a CAPTCHA element.
uk: !icon Модуль CAPTCHA вимкне кешування сторінок, на яких міститься елемент CAPTCHA.

en: Replace an existing view if one exists with the same name
uk: Замінити існуючий вид, якщо з такою назвою вже існує.

en: Subset
uk: Підмножина

en: You may use HTML code in this field. The following tokens are supported:
uk: В цьому полі має бути код HTML. Підтримуються наступні замінники:

en: Provide a simple link to the user.
uk: Пряме посилання на користувача.

en: Result summary
uk: Зведення результатів

en: Shows result summary, for example the items per page.
uk: Показ зведення результатів, наприклад, елементів на сторінку

en: Use site default RSS settings
uk: Використовувати базові RSS-налаштування сайту

en: Display list value as human readable
uk: Показ значень списку в людино-читабельному форматі

en: Displays the link in contextual links
uk: Показ посилання в контекстних посиланнях

en: Grouping field Nr.@number
uk: Групуюче поле №@number

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Changed the panels_display.layout field to the correct size.
uk: Встановлено належний розмір для поля panels_display.layout field.

en: Administer Panels styles
uk: Адміністрування стилів панелей

en: Allows a user to administer the styles of Panel panes.
uk: Дозволяє користувачеві адмініструвати стилі фрагментів Панелі.

en: Use panel locks
uk: Використовувати блокування панелі

en: Allows a user to lock and unlock panes in a panel display.
uk: Дозволити користувачеві блокувати та розблоковувати фрагменти у відображенні панелі.

en: Added panels_pane.lock field.
uk: Додано поле panels_pane.lock.

en: panels_pane.lock field already existed, update skipped.
uk: Поле panels_pane.lock field вже існує, не оновлено.

en: Immovable
uk: Нерухоме

en: No lock
uk: Немає блокування

en: Lock type
uk: Тип блокування

en: Select which regions this pane can be moved to.
uk: Оберіть, в які області може бути перенесено цей фрагмент.

en: Display the pane or region with no markup, not even a title.
uk: Відображати фрагмент панелі або область без розмітки, навіть без заголовку.

en: Show line numbers
uk: Показувати номери рядків

en: View mode: @mode
uk: Режим перегляду: @mode

en: Required by %module
uk: Потрібно для %module

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських термінів таксономії починаючи з кореня.

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
uk: Масив усіх батьківських посилань меню починаючи з кореня

en: Cache dates
uk: Кешувати дати

en: Date objects can be created and cached as date fields are loaded rather than when they are displayed to improve performance.
uk: Об’єкти дати можуть бути створені і кешовані як поля дати і завантажені ще до їх відображення для підвищення швидкодії.

en: Maximum dates per field
uk: Максимальна кількість дат на поле

en: If set to '0', all date values on every entity will be cached. Note that caching every date on fields that may have a large number of multiple or repeating values may create a significant performance penalty when the cache is cleared. The suggested setting for multiple value and repeating fields is no more than 4 values per field.
uk: Якщо вказано "0", всі значення дати на всіх сутностях будуть кешовані. Зверніть увагу, що кешування кожної дати з полів, що мають велику кількість множинних або повторюваних значень, можуть суттєво зменшувати швидкодію під час скидання кешу. Рекомендоване налаштування для множинного значення і повторюваних полів - не більше 4-х значень на поле.

en: The number of cache values must be a number.
uk: Кількість кешованих значень має бути числом.

en: The number of cache values must be a number 0 or greater.
uk: Кількість кешованих значень має бути числом 0 або більше.

en: Settings for modules the use the Date API.
uk: Налаштування для модулів, що використовують Date API.

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
uk: У вашому пошуковому запиті надто багато виразів AND/OR (та/або). У пошук долучено лише перші @count термінів.

en: The test cannot be executed because it has not been set up properly.
uk: Тест не виконано через неправильні налаштування.

en: Found field with name @name
uk: Знайдено поле з назвою @name

en: Found field with name @name and value @value
uk: Знайдено поле з назвою @name і значенням @value

en: Date submitted
uk: Дата відправлення

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
uk: Зверніть увагу, що це відбувається за рахунок швидкодії, тому не рекомендовано.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
uk: Відредаговані переклади залишаються, лише раніше імпортовані перезаписуються і нові переклади додаються

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
uk: Всі наявні переклади залишаються, додаються лише нові переклади.

en: (translation source: !server)
uk: (джерело перекладу: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
uk: @language: <em>Нема інстальованих перекладів</em>

en: Recommended version: @version (!date)
uk: Рекомендована версія: @version (!date)

en: No available translations found
uk: Не знайдено доступних перекладів

en: Importing: %name.
uk: Імпортування: %name.

en: Imported: %name.
uk: Імпортовано: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
uk: Рядки перекладу для мови %language додані: !add, оновлено: !update, вилучено: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
uk[0]: Один проект оновлено: @projects.
uk[1]: @count проекти оновлено: @projects.
uk[2]: @count проектів оновлено: @projects.

en: An error occured during the download operation: %error.
uk: Помилка під час процесу завантаження: %error.

en: An error occured during the download operation: HTTP status code %code.
uk: Помилка під час процесу завантаження: HTTP код стану %code.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
uk: Неможливо зберегти %download_link file до %tmpfile.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
uk: Виявлено недозволені HTML. Текстовий рядок не імпортовано: %string

en: A list of entity ids
uk: Перелік ідентифікаторів сутностей

en: Modify entity values
uk: Змінити значення сутностей

en: Fields for @bundle_key @label
uk: Поля @bundle_key @label

en: Skip the first @count item(s)
uk: Пропустити перші @count елемент(ів)

en: Then display at most @count item(s)
uk: Потім відображати не більше @count елемент(ів)

en: Enter 0 to display all items.
uk: Введіть 0 для показу усіх елементів.

en: Display in reverse order
uk: Відображати в зворотньому порядку

en: User Edit Template
uk: Шаблон Редагування користувача

en: User edit template
uk: Шаблон форми редагування користувача

en: When enabled, this overrides the default Drupal behavior for displaying user edit form at <em>user/%user/edit</em>.
uk: Якщо увімкнено, це перевизначить базову поведінку Друпалу для відображення форми редагування користувача за адресою <em>user/%user/edit</em>.

en: Page manager module is unable to enable user/%user/edit because some other module already has overridden with %callback.
uk: Модуль Менеджер сторінок не може увімкнути шлях user/%user/edit оскільки якийсь інший модуль вже перевизначений за допомогою %callback.

en: User being edited
uk: Користувач, що редагується

en: Error, misconfigured entity_bundle access plugin
uk: Помилка, неналаштований плаґін доступу entity_bundle

en: (Custom) Entity: Field Value
uk: (Власна) Сутність: Значення поля

en: Control access by entity field value.
uk: Керування доступом на основі значення поля сутності.

en: @entity @type: @field Field
uk: @entity @type: Поле @field

en: Is this the front page.
uk: Чи це головна сторінка?

en: The front page
uk: Головна сторінка

en: User edit form: User ID
uk: Форма редагування користувача: ID користувача

en: Creates a user edit form context from a user ID argument.
uk: Створює форму редагування користувача з аргументу ID користувача.

en: Enter the user ID for this argument.
uk: Введіть ідентифікатор користувача для цього аргументу.

en: Entity extra field
uk: Екстра-поле сутності

en: Select a view mode for this extra field.
uk: Оберіть режим перегляду для цього екстра-поля.

en: Select a build mode for this user.
uk: Оберіть режим створення для цього користувача.

en: A user edit form.
uk: Форма редагування користувача

en: Enter the user ID of a user for this argument:
uk: Введіть ідентифікатор користувача для цього аргументу:

en: Enter the name or UID of a node
uk: Введіть назву або UID матеріалу

en: '%name' [user id %uid]
uk: '%name' [id користувача %uid]

en: Reset identifier to user name
uk: Скидати ідентифікатор до імені користувача

en: @to_entity from @from_entity (on @from_entity: @field_label [@field_name])
uk: @to_entity з @from_entity (на @from_entity: @field_label [@field_name])

en: Display all or a specific amount of rows from a loaded view context.
uk: Відобразити усі або вказану кількість рядків із завантаженого контексту виду.

en: Limit rows
uk: Обмежити рядки

en: Select rows
uk: Оберіть рядки

en: The view must have a maximum number of items set to use this setting.
uk: Для використання цього налаштування у виді має бути задана максимальна кількість елементів.

en: A Wysiwyg profile is associated with a text format. A Wysiwyg profile defines which client-side editor is loaded with a particular text format, what buttons or themes are enabled for the editor, how the editor is displayed, and a few other editor-specific functions.
uk: Профіль Wysiwyg пов’язаний з текстовим форматом. Профіль Wysiwyg визначає, який клієнтський редактор завантажується для певного текстового формату, які кнопки чи теми увімкнені в редакторі, як відображується редактор, і решту пов’язаних з редагуванням функцій.

en: Activate Context UI
uk: Активувати інтерфейс контексту

en: to:
uk: до:

en: Security error.
uk: Помилка безпеки.

en: IO error.
uk: Помилка читання/запису.

en: Add a read-more link if output is trimmed.
uk: Додавати посилання "далі", якщо виведення обрізається.

en: If checked, a read-more link will be added at the end of the trimmed output
uk: Якщо позначено, в кінці обрізаного виведення додається посилання "далі".

en: The text which will be displayed on the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
uk: Текст, який буде відображуватися в посиланні "Далі".  Можна вводити дані з цього виду як це показано в розділі "Шаблони заміни", вище.

en: The path which is used for the more link. You may enter data from this view as per the "Replacement patterns" above.
uk: Шлях, що використовується в посиланні "Ще".  Можна вводити дані з цього виду як це показано в розділі "Шаблони заміни", вище.

en: Display field as machine name.
uk: Відобразити у полі машинну назву.

en: Show the embed display in the ui.
uk: Показувати вбудоване відображення в інтерфейсі користувача.

en: Allow advanced user to use the embed view display. The plugin itself works if it's not visible in the ui
uk: Дозволити досвіченим користувачам використовувати відображення вбудованого виду. Сам по собі плаґін працює, навіть якщо його не видно в інтерфейсі користувача

en: All Views-generated queries will include the name of the views and display 'view-name:display-name' as a string  at the end of the SELECT clause. This makes identifying Views queries in database server logs simpler, but should only be used when troubleshooting.
uk: Всі генеровані видами запити будуть містити назву видів та відображення у вигляді рядка 'view-name:display-name' наприкінці речення SELECT. Це допоможе простіше ідентифікувати запити видів в журналах серверу бази даних, але має застосовуватись лише при вирішенні проблем.

en: Provide a display which can be embedded using the views api.
uk: Надання відображення, яке можна вбудувати за допомогою api видів.

en: Display the user with standard user view.
uk: Відображати користувача у стандартному вигляді.

en: Only has the 'authenticated user' role
uk: Лише має роль "авторизований користувач"

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
uk: Має ролі на додачу до ролі "авторизований користувач"

en: Display the user with standard user view. It might be necessary to add a user-profile.tpl.php in your themes template folder, because the default <a href="@user-profile-api-link">user-profile</a>e template don't show the username per default.
uk: Відображувати користувача за допомогою стандартного виду користувача. Можливо виникне необхідність додати в каталог шаблонів теми файл user-profile.tpl.php, оскільки стандартний шаблон <a href="@user-profile-api-link">профіль користувача</a> початково не відображує ім'я користувача.

en: Please insert the items per page (@items_per_page) from above.
uk: Будь-ласка введіть кількість елементів на сторінку (@items_per_page) вище.

en: Remove tags from rendered output
uk: Видалити теґи з генерованого виведення

en: Could not save to map table due to NULL value for key field !field
uk: Не можливо зберегти в карту таблиці через значення  NULL ключового поля  !field

en: Fatal Error
uk: Фатальна помилка

en: Fields to be included as contextual links.
uk: Поля, що будуть додані у вигляді контекстних посилань.

en: Include destination
uk: Додати місце призначення

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
uk: Додає в посилання параметр "місце призначення" для повернення користувача до оригінального виду після завершення контекстної дії.

en: Contextual Links
uk: Контекстні посилання

en: Display fields in a contextual links menu.
uk: Відображати поля в меню контекстних посилань.

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
uk: <h2>Інструменти для дат та календарів</h2>

en: Fill out the following form to auto-create a date content type, with a datetime field and matching pre-configured calendar. If the calendar module is enabled and the option to create a calendar is chosen, a calendar and upcoming events block will be created, an ical feed will be added to the calendar. Nodes created from this new content type will include a link to the calendar, and the calendar will have a link to the 'add new date' form. You can also add new date fields to an existing content type by entering the existing content type name instead of creating a new one.
uk: Заповніть наступну форму для автостворення типу матеріалу Дата з полем дати і часу і відповідним попередньо-зконфігурованим календарем. Якщо увімкнено модуль Календар і обрано опцію "Створювати календар", буде створений календар і блок запланованих подій, до календаря буде доданий ical-потік. Матеріали, створені з цього нового типу матеріалу міститимуть посилання на календар, а календар матиме посилання на форму "Додати нову дату". Також можна додати до наявного типу матеріалу нові поля дати, якщо замість створення нового ввести назву наявного типу матеріалу.

en: Only a limited set of options are displayed here to make this easy to set up. Once the date has been created you will be able to make other changes to the date settings and add other fields to your new content type on the Manage fields screen. You can also make changes to the calendar on the Views edit page.
uk: Для полегшення налаштувань тут відображується обмежена кількість параметрів. Після створення дати на сторінці керування полями з’явиться можливість виконати решту змін до налаштувань дати і додати інші поля до нового типу матеріалу. Також на сторінці редагування видів можна виконати зміни і з календарем.

en: Date Wizard and other tools to manage and create dates and calendars.
uk: Майстер дати та решта інструментів для керування та створення дат та календарів.

en: A numeric input field (either as textfield or select list).
uk: Поле для введення числа (у вигляді або текстового поля, або списку вибору)

en: File components updated to support AJAX uploading.
uk: Компоненти файлів оновлено для підтримки AJAX-відвантаження.

en: Webform file entries created in the file_usage table.
uk: Записи про файли з веб-форми збережені в таблиці file_usage.

en: Enter the max file size a user may upload such as 2 MB or 800 KB. Your server has a max upload size of @size.
uk: Введіть максимальний розмір відвантажуваного файла, наприклад 2 MB або 800 KB. Максимальний розмір завантаження на вашому сервері - @size.

en: Private file storage has significantly more overhead than public files, but restricts file access to users who can view submissions.
uk: Приватне зберігання файлів вимагає значно більше ресурсів, ніж загальнодоступні файли, але обмежує доступ до файлів для користувачів, які можуть переглядати надсилання.

en: Upload directory
uk: Каталог відвантаження

en: You may optionally specify a sub-directory to store your files.
uk: Додатково можна вказати підкаталог для збереження ваших файлів.

en: File size @value is not a valid filesize. Use a value such as 2 MB or 800 KB.
uk: Розмір файла @value є хибним. Використовуйте такі значення як 2 MB чи 800 KB.

en: An upload size of @value is too large, you are allow to upload files @max or less.
uk: Розмір @value надто великий, можна відвантажувати файли розміром @max або менше.

en: The save directory %directory could not be created. Check that the webform files directory is writable.
uk: Не можливо створити каталог збереження %directory. Перевірте чи дозволений запис до каталогу файлів веб-форми.

en: Secure value (allows use of all tokens)
uk: Захищене значення (дозволено усі замінники)

en: Hidden element (less secure, changeable via JavaScript)
uk: Прихований елемент (менш захищений, змінюваний через JavaScript)

en: Hidden type
uk: Прихований тип

en: Both types of hidden fields are not shown to end-users. Using a <em>Secure value</em> allows the use of <em>all tokens</em>, even for anonymous users.
uk: Обидва типи прихованих полів не відображувані кінцевим користувачам. Використання <em>Захищеного значення</em> дозволяє використовувати <em>усі замінники</em>, навіть для анонімних користувачів.

en: A minimum and maximum value are required if displaying as a select.
uk: Для вибору зі списку необхідно ввести мінімальне та максимальне значення.

en: Automatic will display up to @count decimals places if needed. A value of "2" is common to format currency amounts.
uk: Автоматично відображається @count десяткових знаків за необхідності. Для сум у грошових одиницях дане значення зазвичай дорівнює "2".

en: Permit only integer values as input. e.g. 12.34 would be invalid.
uk: Дозволені для введення лише цілі числа, тобто 12,34 не підходить.

en: Minimum numeric value. e.g. 0 would ensure positive numbers.
uk: Мінімальне числове значення. Наприклад, 0 означатиме лише додатні числа.

en: Maximum numeric value. This may also determine the display width of your field.
uk: Максимальне числове значення. Воно також визначає ширину відображення поля.

en: Limit options to a specific increment. e.g. a step of "5" would allow values 5, 10, 15, etc.
uk: Обмежити кількість варіантів за допомогою кроку. Наприклад, при кроці "5", дозволені значення будуть 5, 10, 15 і т.д.

en: Exclude zero
uk: Виключити нуль

en: Exclude entries of zero (or blank) when counting submissions to calculate average and standard deviation.
uk: Виключити записи з нулем (або порожні) при підрахунку надсилань для розрахунку середнього і стандартного відхилення.

en: Average !mu excluding zeros/blanks
uk: Середнє !mu з виключеними нулями/порожніми

en: sample
uk: вибірка

en: Average !mu including zeros/blanks
uk: Середнє !mu включаючи нулі/порожні

en: population
uk: сукупність

en: Zero/blank
uk: Нулі/порожні

en: More stats »
uk: Більше статистики »

en: Normal Distribution
uk: Нормальний розподіл

en: Boundary
uk: Межа

en: % of !description
uk: % !description

en: !low to !high
uk: Від !low до !high

en: Standard deviation (!sigma)
uk: Стандартне відхилення (!sigma)

en: %name field value of @value should be in the range @min to @max.
uk: Значення @value поля %name має бути в діапазоні від @min до @max.

en: %name field value must be less than @max.
uk: Значення поля %name має бути меншим ніж @max.

en: %name field value must be greater than @min.
uk: Значення поля %name має бути більшим ніж @min.

en: %name field value of @value must be an integer.
uk: Значення @value поля %name має бути цілим числом.

en: %name field value must be @start plus a multiple of @step. i.e. @samples, etc.
uk: Значення поля %name має дорівнювати суммі @start плюс довільна кількість разів по @step, наприклад, @samples і т.д.

en: %name field value must be a multiple of @step. i.e. @samples, etc.
uk: Значення поля %name має дорівнювати сумі довільньої кількості по @step, наприклад, @samples і т.д.

en: %name field value of @value must be numeric.
uk: Значення @value поля %name має бути числом.

en: Minimum is required when using a select list element.
uk: При виборі зі списку необхідно ввести мінімум.

en: Minimum must be numeric.
uk: Мінімум має бути числом.

en: Minimum must have an integer value.
uk: Мінімум має бути цілим числом.

en: Maximum is required when using a select list element.
uk: При виборі зі списку необхідно ввести максимум.

en: Maximum must be numeric.
uk: Максимум має бути числом.

en: Maximum must have an integer value.
uk: Максимум має бути цілим числом.

en: Step must be numeric.
uk: Крок має бути числом.

en: Step must have an integer value.
uk: Крок має бути цілим числом.

en: Use PASV transfers
uk: Використовувати пасивний режим передавання

en: Due to drupal.org code hosting policies, the S3 library needed to use an S3 destination is no longer distributed with this module. You must download the library from !link and place it in one of these locations: %locations.
uk: Через правила розміщення коду на drupal.org бібліотека S3, котра необхідна для використання місця призначення S3, вже не додається до цього модуля. Необхідно завантажити бібліотеку з !link і помістити її в одне з наступних місць: %locations.

en: Max upload size
uk: Максимальний розмір відвантаження

en: Web images
uk: Веб-зображення

en: Desktop images
uk: Зображення

en: Additional extensions
uk: Додаткові розширення

en: Are you sure you want to disable translation for the %name field?
uk: Ви дійсно бажаєте вимкнути переклад для поля %name?

en: <strong>All the existing translations of this field will be deleted.</strong><br>This action cannot be undone.
uk: <strong>Всі існуючі переклади цього поля будуть видалені.</strong><br>Цю дію неможливо скасувати.

en: Are you sure you want to enable translation for the %name field?
uk: Ви дійсно бажаєте увімкнути переклад для поля %name?

en: Something went wrong while processing data. Some nodes may appear to have lost fields.
uk: Щось пішло не так під час обробки даних. Деякі матеріали можуть втратити поля.

en: Enable translation
uk: Увімкнути переклад

en: Disable translation
uk: Вимкнути переклад

en: Confirm change in translatability.
uk: Підтвердити зміни можливості перекладу.

en: Transliterate search index and searched strings.
uk: Транслітерувати пошуковий індекс та рядки пошуку.

en: Enable to allow searching and indexing using US-ASCII character set, i.e. to treat accented and unaccented letters the same.
uk: Активуйте для використання набору символів US-ASCII під час пошуку та індексування, тобто літери з наголосами та без них вважатимуться однаковими.

en: Exportables selected
uk: Обрані ті, що можуть екпортуватись

en: Node: (un)published
uk: Матеріал: (не)опубліковано

en: Control access by the nodes published status.
uk: Керування доступом на основі стану публікації матеріалу.

en: Returns true if the nodes status is "published".
uk: Повертає true, якщо стан матеріалу є "опубліковано".

en: Add the action links (local tasks) as content.
uk: Додати як вміст посилання для дій (локальні завдання)

en: Do not begin name with numbers.
uk: Не починайте назву з цифр.

en: Change layouts with the Panels In-Place Editor
uk: Змінювати макети з редактором "на місці" для Панелей

en: Allows a user to change layouts with the IPE.
uk: Дозволити користувачеві змінювати макети з редактором "на місці" для Панелей

en: The type of the file.
uk: Тип файла.

en: Do NOT download the "CKEditor for Drupal" edition.
uk: НЕ завантажуйте версію "CKEditor for Drupal".

en: Advanced CSS styles
uk: Розширені стилі CSS

en: User's Rating
uk: Оцінка користувача

en: Average: <span !microdata>!stars</span>
uk: Середня: <span !microdata>!stars</span>

en: How to display the time ago or time hence for this field.
uk: Як відображати час тому чи час віднині для цього поля

en: No valid timezone name was provided.
uk: Неприпустима назва часового поясу

en: Please choose a year.
uk: Будь ласка, оберіть рік.

en: Please choose a month.
uk: Будь ласка, оберіть місяць.

en: Please choose a day.
uk: Будь ласка, оберіть день.

en: Please choose an hour.
uk: Будь ласка, оберіть годину.

en: Please choose a minute.
uk: Будь ласка, оберіть хвилину.

en: Please choose a second.
uk: Будь ласка, оберіть секунду.

en: Original @entity
uk: Оригінальний @entity

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
uk: Оригінальний @entity, якщо @entity оновлюється або записується..

en: The base name of the file.
uk: Основна назва файла.

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
uk: В наступних замінниках або типах замінників відсутні обов'язкове ім'я та/або опис:

en: If false, Colorbox will hide scrollbars for overflowing content. This could be used on conjunction with the resize method for a smoother transition if you are appending content to an already open instance of Colorbox.
uk: Якщо вимкнено, Colorbox приховуватиме смуги прокручування для вмісту, що не перевищує розміри. Це можу бути використано для суміщення методів зміни розміру для пом'якшення переходу при додаванні вмісту до вже відкритого вікна Colorbox.

en: Colorbox Start slideshow
uk: Початок слайд-шоу Colorbox

en: Colorbox Stop slideshow
uk: Кінець слайд-шоу Colorbox

en: Colorbox current text
uk: Текст поточного вікна Colorbox

en: Text for the content group / gallery count
uk: Текст для лічильника групи матеріалів / галереї

en: Colorbox Previous
uk: Colorbox Попередній

en: Colorbox Next
uk: Colorbox Наступний

en: Colorbox Close
uk: Colorbox Закрити

en: Text for the close button.
uk: Текст для кнопки "Закрити"

en: Custom (with tokens)
uk: Власний (із замінниками)

en: For token support the <a href="@token_url">token module</a> must be installed.
uk: Для підтримки замінників має бути встановлений <a href="@token_url">модуль Замінник</a>.

en: A light-weight, customizable lightbox plugin for jQuery 1.4.3+.
uk: Невеликий за розмірами, налаштовуваний плаґін lightbox для jQuery 1.4.3+.

en: The date the webform was submitted.
uk: Дата відправлення веб-форми

en: Needs update
uk: Потребує оновлення

en: Enabling translation for the %field field
uk: Увімкнення перекладу для поля %field

en: Disabling translation for the %field field
uk: Вимкнення перекладу для поля %field

en: Information about a translation of an entity.
uk: Інформація про переклад сутності.

en: The entity id.
uk: Ідентифікатор сутності.

en: The language of this translation.
uk: Мова цього перекладу.

en: The source language.
uk: Вихідна мова.

en: The status of this translation.
uk: Стан цього перекладу.

en: Changed date.
uk: Дата зміни.

en: Translation exists
uk: Переклад існує

en: Translation information.
uk: Інформація про переклад.

en: Translation doesn't exist
uk: Перекладу не існує.

en: Clean URL
uk: Чиста URL-адреса

en: The format for pager link urls. With the Pager format, the links look like 'calendar/?date=2020-05'. The Clean URL format links look like 'calendar/2020-05'. The Clean format links look nicer but the Pager format links are likely to work better if the calendar is used in blocks or panels.
uk: Формат url-адрес посилань навіґатора. З форматом Сторінковий навіґатор посилання має вигляд 'calendar/?date=2020-05'. З форматом Чиста URL-адреса посилання має вигляд 'calendar/2020-05'. Посилання формату Чистий URL виглядають гарніше, але посилання формату Навіґатор краще працюють, якщо календар використовується в блоках чи панелях.

en: Formatted text
uk: Форматований текст

en: Unknown variable @name
uk: Невідома змінна @name

en: Variables per group.
uk: Змінні на групу.

en: Example of text variable.
uk: Приклад текстової змінної.

en: Example of text variable with text format.
uk: Приклад текстової змнної з текстовим форматом.

en: Example mail
uk: Приклад пошти

en: Example mail subject
uk: Приклад теми листа

en: Example mail body.
uk: Приклад вмісту листа.

en: Example mail variable with subject and body.
uk: Приклад змінної листа з темою та вмістом.

en: Variable examples of different types.
uk: Приклади змінних різноманітних типів.

en: Variable example
uk: Приклад змінної

en: Example of auto generated settings form.
uk: Приклад автоматично генерованої форми налаштувань.

en: List some variables.
uk: Перелік деяких змінних.

en: Variable example realm
uk: Приклад області змінної

en: Example of variable realms.
uk: Приклад областей змінної.

en: An example module showing how to use the Variable API and providing some variables.
uk: Модуль-приклад для демонстрації використання API модуля Змінна і забезпечення деяких змінних

en: All variables
uk: Всі змінні

en: Realm variables
uk: Змінні області

en: Variables from the system variable table.
uk: Змінні з таблиці системних змінних

en: The low level name of the variable.
uk: Низькорівнева назва змінної

en: Human readable variable name.
uk: Легка для читання назва змінної.

en: Variable views
uk: Види модуля Змінна

en: Provides views integration for variable, included a default variable argument.
uk: Забезпечує інтеграцію змінних у види, містить базовий аргумент змінної

en: Select a variable whose value will be retrieved at run time.
uk: Оберіть змінну, чиє значення має бути видобуте під час запуску.

en: Multiple language
uk: Декілька мов

en: Not saved due to: !reason
uk: Не збережено оскільки: !reason

en: Not saved due to unknown reason.
uk: Не збережено з невідомих причин.

en: Source string not found.
uk: Вихідний текстовий рядок не знайдено.

en: Standard XSS filter.
uk: Стандартний XSS фільтр.

en: Administration XSS filter.
uk: Адміністративний XSS фільтр.

en: It will allow most HTML tags but not scripts nor styles.
uk: Він пропускає більшість теґів HTML окрім скриптів та стилів.

en: Unknown filter: @name
uk: Невідомий фільтр: @name

en: Translate admin strings
uk: Перекласти адміністративні рядки

en: Translate administrative strings with a very permissive XSS/HTML filter that allows all HTML tags.
uk: Перекласти адміністративні рядки з дуже лояльним XSS/HTML фільтром, що пропускає усі теґи HTML.

en: The URL of the entity.
uk: URL-адреса сутності.

en: The following properties may be appended to the token: @keys
uk: До замінника можуть бути додані наступні властивості: @keys

en: Tokens related to the "@name" entities.
uk: Замінники, пов’язані з сутностями "@name".

en: @name tokens.
uk: Замінники для @name.

en: List of @entities
uk: Перелік сутностей @entities

en: List of @type values
uk: Перелік значень типу @type

en: Tokens for lists of @type values.
uk: Замінники для списків значень @type.

en: @type with delta @delta
uk: Тип @type з дельтою @delta

en: The list item with delta @delta. Delta values start from 0 and are incremented by one per list item.
uk: Список елементів з дельтою @delta. Значення дельти починаються з 0 і зростають з кроком одиниці на кожний елемент списку.

en: Rendered @entity_type
uk: Відтворений тип сутності @entity_type

en: Rendered @entity_type using view mode "@view_mode"
uk: Відтворений тип сутності @entity_type через режим показу "@view_mode"

en: The "Alt" attribute text
uk: Текстовий атрибут "Alt"

en: The "Title" attribute text
uk: Текстовий атрибут "Title"

en: Field "@name".
uk: Поле "@name".

en: The language code of the current user interface language.
uk: Код мови інтерфейсу поточного користувача.

en: The language code of the current content language.
uk: Код мови поточного матеріалу.

en: Displays a single chosen entity.
uk: Відображує одну обрану сутність.

en: Choose the entity type you want to display in the area.
uk: Оберіть тип сутності для відображення в області.

en: Choose the entity you want to display in the area.
uk: Оберіть сутність для відображення в області.

en: Haskell
uk: Хаскель

en: List normalizer
uk: Нормалізатор списку

en: A list field (@field_name) with existing data cannot have its keys changed.
uk: У полі списку (@field_name) з існуючими даними неможливо змінити ключі.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машино-читабельна назва може містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: The %style style has been reverted to its defaults.
uk: Стиль %style відновлено до початкового стану.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
uk: Якщо жодного зображення не відвантажено, на екрані буде показане це зображення, і базове зображення поля буде перевизначено.

en: View details for all votes
uk: Перегляд подробиць усіх голосів

en: No blocked IP addresses available.
uk: Заборонені IP-адреси відсутні.

en: Taxonomy field @field_name not found.
uk: Поле таксономії @field_name не знайдено.

en: Administer Backup and Migrate
uk: Адміністрування Резервування та перенесення

en: Use mysqldump command
uk: Використовувати команду mysqldump

en: Image mask
uk: Маска зображення

en: Horizontal alignment
uk: Горизонтальне вирівнювання

en: Vertical alignment
uk: Вертикальне вирівнювання

en: Migration failed with source plugin exception: !e
uk: Невдале перенесення у зв’язку з винятковою ситуацією в плаґіні джерела: !e

en: The menu name. Primary key.
uk: Назва меню. Первинний ключ.

en: The human-readable name of the menu.
uk: Легка для читання назва меню.

en: A description of the menu
uk: Опис меню

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
uk: Назва меню. Всі посилання з однаковою назвою меню (наприклад, навіґація) є частиною одного меню.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
uk: Ідентифікатор посилання меню (mlid) є цілим первинним ключем.

en: The parent link ID (plid) is the mlid of the link above in the hierarchy, or zero if the link is at the top level in its menu.
uk: Ідентифікатор батьківсього посилання (plid) — це mlid посилання, що вище за ієрархією, або 0, якщо посилання знаходиться на найвищому рівні свого меню.

en: The Drupal path or external path this link points to.
uk: Шлях в системі Drupal або зовнішній шлях, на який вказує це посилання.

en: For links corresponding to a Drupal path (external = 0), this connects the link to a {menu_router}.path for joins.
uk: Для посилань, що ведуть на внутрішні шляхи Drupal (параметр external=0), тут посилання з’єднано з {menu_router}.path для запитів join.

en: The text displayed for the link, which may be modified by a title callback stored in {menu_router}.
uk: Текст, що відображається в посиланні може бути змінений за допомогою title callback, котрий знаходиться в {menu_router}

en: A serialized array of options to be passed to the url() or l() function, such as a query string or HTML attributes.
uk: Серіалізований масив опцій, що буде переданий до функції url() або l(), як-от рядок запиту або HTML-атрибути.

en: The name of the module that generated this link.
uk: Назва модуля, що згенерував дане посилання.

en: A flag for whether the link should be rendered in menus. (1 = a disabled menu item that may be shown on admin screens, -1 = a menu callback, 0 = a normal, visible link)
uk: Прапор того, чи має відображатись посилання в меню. (1 = вимкнений пункт меню, що може бути показаний на сторінках адміністратора, -1 = зворотній виклик меню, 0 = звичайне показуване посилання)

en: A flag to indicate if the link points to a full URL starting with a protocol, like http:// (1 = external, 0 = internal).
uk: Прапор, що сигналізує, якщо посилання вказує на повну URL-адресу, починаючи з протоколу, наприклад http:// (1 = зовнішнє, 0 = внутрішнє).

en: Flag indicating whether any links have this link as a parent (1 = children exist, 0 = no children).
uk: Прапор, що сигналізує, чи якесь посилання має це посилання за батько (1 = діти існують, 0 = немає дітей).

en: Flag for whether this link should be rendered as expanded in menus - expanded links always have their child links displayed, instead of only when the link is in the active trail (1 = expanded, 0 = not expanded)
uk: Прапор того, чи має це посилання відображатись як розширене у меню — у розширених посилань завжди відображаються дочірні посилання, а не тільки, коли посилання знаходиться на активній стежці (1 = розширене, 0 = не розширене)

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
uk: Вага посилання серед інших посилань в одному меню та з однаковою глибиною.

en: The depth relative to the top level. A link with plid == 0 will have depth == 1.
uk: Глибина відносно верхнього рівня. Посилання з plid == 0 буде мати глибину == 1.

en: A flag to indicate that the user has manually created or edited the link (1 = customized, 0 = not customized).
uk: Прапор сигналізує, що користувач вручну створив та відредагував посилання (1 = змінював, 0 = не змінював).

en: The first mlid in the materialized path. If N = depth, then pN must equal the mlid. If depth > 1 then p(N-1) must equal the plid. All pX where X > depth must equal zero. The columns p1 .. p9 are also called the parents.
uk: Перший mlid в матеріалізованому шляху. Якщо N = глибина, то pN має дорівнювати mlid. Якщо глибина > 1, то p(N-1) має дорівнювати plid. Всі pX де X > глибини мають дорівнювати нулю. Стовпці P1 ... P9 також називаються батьками.

en: The second mlid in the materialized path. See p1.
uk: Другий mlid в матеріалізованому шляху. Дивіться p1.

en: The third mlid in the materialized path. See p1.
uk: Третій mlid в матеріалізованому шляху. Дивіться p1.

en: The fourth mlid in the materialized path. See p1.
uk: Четвертий mlid в матеріалізованому шляху. Дивіться p1.

en: The fifth mlid in the materialized path. See p1.
uk: П'ятий mlid в матеріалізованому шляху. Дивіться p1.

en: The sixth mlid in the materialized path. See p1.
uk: Шостий mlid in the materialized path. See p1.

en: The seventh mlid in the materialized path. See p1.
uk: Сьомий mlid in the materialized path. See p1.

en: The eighth mlid in the materialized path. See p1.
uk: Восьмий mlid in the materialized path. See p1.

en: The ninth mlid in the materialized path. See p1.
uk: Дев'ятий mlid in the materialized path. See p1.

en: Flag that indicates that this link was generated during the update from Drupal 5.
uk: Прапор, який вказує на те, що це посилання було згенеровано під час оновлення з Drupal 5.

en: Prefix text placed to the left of the field
uk: Префікс, що розташовується ліворуч від поля

en: Postfix text placed to the right of the field
uk: Постфікс, що розташовується праворуч від поля

en: Next page button label
uk: Напис на кнопці наступної сторінки

en: This is used for the <em>Next Page</em> button on the page before this page break. Default: <em>Next Page &gt;</em>
uk: Це стосується кнопки <em>Наступна сторінка</em> на сторінці перед розривом. За замовчуванням: <em>Наступна сторінка &gt;</em>

en: Prev page button label
uk: Напис на кнопці попередньої сторінки

en: This is used for the <em>Prev Page</em> button on the page after this page break. Default: <em>&lt; Prev Page</em>
uk: Це стосується кнопки <em>Попередня сторінка</em> на сторінці перед розривом. За промовчанням: <em>&lt; Попередня сторінка</em>

en: Check this option if you want the select component to be displayed as a select list box instead of radio buttons or checkboxes. Option groups (nested options) are only supported with listbox components.
uk: Виберіть цю опцію, щоб компонент вибору відображався у вигляді списку, що випадає, замість радіо-кнопок чи прапорців. Групи варіантів (вкладені варіанти) підтримуються лише компонентом зі списком.

en: The component %name has automatically been set to display as a listbox in order to support option groups.
uk: Компонент %name був автоматично переключений на список, щоб підтримувати групи варіантів.

en: Width of the textarea in columns. This property might not have a visual impact depending on the CSS of your site.
uk: Ширина текстової області в символах. Ця властивість може не враховуватися, залежно від налаштувань CSS вашого сайту.

en: Height of the textarea in rows.
uk: Висота текстової області в рядках

en: The open or closed status of a webform.
uk: Відкритий чи закритий стан веб-форми.

en: Open/Closed
uk: Відкрито/Закрито

en: Prefix text placed to the left of the textfield
uk: Префікс, розташовуваний ліворуч від текстового поля

en: Postfix text placed to the right of the textfield
uk: Постфікс, розташовуваний праворуч від текстового поля

en: Joined path
uk: З’єднаний шлях

en: The array values each cleaned by Pathauto and then joined with the slash into a string that resembles an URL.
uk: Кожне значення масиву очищено модулем Автосинонім і потім з’єднано похилими рисками у рядок, що нагадує URL-адресу.

en: Update node alias
uk: Оновити синонім матеріалу

en: Update taxonomy term alias
uk: Оновити синонім терміна таксономії

en: Update user alias
uk: Оновити синонім користувача

en: Tokens related to webform submissions.
uk: Замінники, пов'язані з веб-формою надсилання.

en: The unique indentifier for the webform submission.
uk: Унікальний ідентифікатор веб-форми надсилання.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
uk: IP адреса, з якої була надіслана веб-форма

en: The user that submitted the webform result.
uk: Користувач, який надіслав дані з веб-форми.

en: Webform tokens related to URLs.
uk: Замінники веб-форми, пов'язані з URL-адресами.

en: Webform submission values
uk: Значення веб-форми надсилання

en: Webform tokens from submitted data. Includes the value and field label. Replace the "?" with the "Field Key". Append ":nolabel" for just the value.
uk: Замінники з надісланих даних. Включають в собі значення і мітку поля. Замініть "?" ключем поля. Щоб було лише значення додайте ":nolabel".

en: Form submission from: [node:title]
uk: Форма надсилання з: [node:title]

en: This field supports dynamic token values. Common values might be [current-user:mail] or [node:title].
uk: Це поле підтримує динамічні значення замінників. Найчастіше тут використовується [current-user:mail] чи [node:title]

en: A full listing of tokens may be listed here by installing the <a href="http://drupal.org/project/token">Token module</a>.
uk: Повний список замінників буде відображатися тут після встановлення <a href="http://drupal.org/project/token">модуля Замінник (Token)</a>.

en: Your existing webforms have been upgraded to use the global Drupal 7 token system.
uk: Наявні веб-форми модернізовано для можливого використання системи замінників Drupal 7.

en: Please download and install the <a href="http://drupal.org/project/token" target="_blank">Token module</a>. Otherwise some tokens will not be rendered.
uk: Завантажте та встановіть <a href="http://drupal.org/project/token" target="_blank">модуль Token</a>. Інакше деякі замінники не будуть відображатися.

en: Submitted on [submission:date:long]
uk: Надіслано [submission:date:long]

en: Submitted by user: [submission:user]
uk: Надіслано користувачем: [submission:user]

en: Submitted by anonymous user: [submission:ip-address]
uk: Надіслано гостем: [submission:ip-address]

en: Variables that contain metadata about the variable system.
uk: Змінні, що містять мета-дані про систему змінних.

en: First example
uk: Перший приклад

en: Second example
uk: Другий приклад

en: Deleted existing values of %name from realm variables.
uk: Видалено наявні значення%name з змінних області.

en: No variables have been selected as %realm_name specific.
uk: Жодних змінних не було обрано стосовно %realm_name.

en: To select variables to be configured, see <a href="!select-url">%realm_name variable settings</a>.
uk: Аби вибрати змінні, що будуть налаштовані, див. <a href="!select-url">%realm_name налаштування змінної</a>.

en: There are %name variables in this form
uk: В цій формі %name змінних

en: Check you are editing the variables for the right %realm value or select the desired %realm.
uk: Перевірте, що редагуються змінні належного значення %realm або оберіть бажаний %realm.

en: This is a @name variable.
uk: Це — змінна @name.

en: There are conflicting realm variables in the form. The variable %name is enabled for more than one realm. Review your realm settings
uk: У цій формі конфлікт змінних області. Змінна %name увімкнена в понад одній області. Перевірте налаштування області

en: Realm list
uk: Перелік області

en: List of variables that can be set for a realm.
uk: Перелік змінних, що може бути встановлений для цієї області.

en: Realm weight
uk: Вага області

en: Override default weight for realm variables.
uk: Перевизначити базову вагу для змінних з областей.

en: No realms available.
uk: Області недоступні.

en: Configure realms.
uk: Налаштуйте області.

en: Configure realm variables.
uk: Налаштуйте змінні області.

en: Edit realm variables.
uk: Відредагуйте змінні області.

en: The user's default theme.
uk: Базова тема користувача.

en: Output values as list
uk: Виводити значення списком

en: The value is not a number.
uk: Значення не є числом.

en: Example of numeric variable.
uk: Приклад числової змінної.

en: Convert all characters to US-ASCII
uk: Перетворити всі літери в US-ASCII

en: Placeholder for characters with no known US-ASCII equivalent
uk: Заповнювач для літер, що не мають загальноприйнятих еквівалентів у US-ASCII.

en: Non-latin text (e.g., å, ö, 漢) will be converted to US-ASCII equivalents (a, o, ?).
uk: Нелатинські тексти (наприклад, å, ö, 漢) будуть перетворені в їх еквіваленти в US-ASCII (a, o, ?).

en: Conditionals may be used to hide or show certain components (or entire pages!) based on the value of other components.
uk: Умови можуть бути використані щоб приховати чи показати певні компоненти (чи сторінки загалом!) залежно від значень інших компонент.

en: Conditionals
uk: Умови

en: @count webforms using conditionals updated to the new conditional system.
uk: @count веб-форм з використанням умов оновлено до нової системи.

en: Save conditions
uk: Зберегти умови

en: Conditionals for %title saved.
uk: Умови для %title збережено.

en: Add a new condition:
uk: Додати нову умову:

en: And/or
uk: Та/або

en: then !action !target
uk: тоді !action !target

en: is blank
uk: порожнє

en: is not blank
uk: не порожнє

en: is on
uk: дорівнює

en: is before
uk: раніше

en: is after
uk: пізніше

en: is at
uk: дорівнює

en: @format or valid date
uk: @format або дійсна дата

en: HH:MMam or valid time
uk: HH:MMam або дійсний час

en: Maximum number of characters in term names
uk: Максимальна кількість символів в назвах термінів

en: Maximum number of characters in vocabulary names
uk: Максимальна кількість символів в назвах словників

en: These are global default variables. To edit variables for a specific realm go to <a href="@variable-realm">Variable Realms</a>
uk: Це — глобальні базові змінні. Для редагування змінних певної області перейдіть на <a href="@variable-realm">Області змінних</a>

en: Select variables to be set for this realm.
uk: Оберіть змінні, що будуть встановлюватись для цієї області.

en: Currently selected variables are: <em>!variables</em>
uk: Наразі обрані змінні: <em>!variables</em>

en: Translate to !language
uk: Перекласти на мову !language

en: Tint
uk: Затінення

en: The timezone has been set to <a href="@regional_settings">@timezone</a>.
uk: Часовий пояс встановлено як <a href="@regional_settings">@timezone</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_settings">site timezone</a> to function correctly.
uk: Date API для належної роботи потребує налаштування <a href="@regional_settings">часового поясу сайту</a>.

en: The first day of the week has been set to <a href="@regional_settings">@day</a>.
uk: Першим днем тижня є <a href="@regional_settings">@day</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_settings">site first day of week settings</a> to function correctly.
uk: Date API для належної роботи потребує налаштування <a href="@regional_settings">першого дня тижня</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_date_time">system date formats</a> to function correctly.
uk: Date API для належної роботи потребує налаштування <a href="@regional_date_time">форматів системної дати</a>.

en: The Date API requires that you set up the <a href="@regional_settings">site timezone and first day of week settings</a> and the <a href="@regional_date_time">date format settings</a> to function correctly.
uk: Date API для належної роботи потребує налаштування <a href="@regional_settings">часового поясу та першого дня тижня</a>, а також <a href="@regional_date_time">формату дати</a>.

en: Keep rel as set up above (untouched/default)
uk: Залишати атрибут rel як його встановлено вище (недоторканне/усталене)

en: Remove rel if given link is external
uk: Вилучати атрибут rel, якщо надане посилання зовнішнє

en: Remove rel if given link is internal
uk: Вилучати атрибут rel, якщо надане посилання внутрішнє

en: The link title is limited to @maxlength characters maximum.
uk: Заголовок посилання має не перевищувати @maxlength символів.

en: URL, absolute
uk: URL, абсолютна

en: Webform results
uk: Результати веб-форм

en: Deactivate Context UI
uk: Деактивувати інтерфейс контексту

en: Select Context
uk: Оберіть контекст

en: Add a block here.
uk: Додати блок тут.

en: Now Editing:
uk: Наразі редагується

en: All Categories
uk: Всі категорії

en: Weight for rule group !rgid
uk: Вага для групи правил !rgid

en: Weight for new rule group
uk: Вага для нової групи правил

en: The selected components will be included in the [submission:values] token. Individual values may still be printed if explicitly specified as a [submission:values:?] in the template.
uk: Вибрані компоненти будуть додані до замінника [submission:values]. Окремі значення також можна додавати, якщо вказати в шаблоні замінник у вигляді [submission:values:?].

en: Unable to check anonymous user submission limit when logged in as user @uid.
uk: Неможливо перевірити обмеження надсилань анонімного користувача, котрий вже увійшов під іменем @uid.

en: Translate field content for entities of type @type.
uk: Перекласти вміст поля для сутностей типу @type.

en: Field synchronization
uk: Синхронізація полів

en: Enable field synchronization
uk: Увімкнути синхронізацію полів

en: Translation published
uk: Переклад опубліковано

en: Translation not published
uk: Переклад не опубліковано

en: Do not flag translations as outdated
uk: Не позначати переклад як застарілий

en: Needs to be updated
uk: Потребує оновлення

en: Does not need to be updated
uk: Не потребує оновлення

en: Please specify at least one node type.
uk: Будь ласка, вкажіть принаймні один тип матеріалу.

en: Edit comment @subject
uk: Редагувати коментар @subject

en: Only this translation is published. You must publish at least one more translation to unpublish this one.
uk: Опубліковано тільки цей переклад. Потрібно опублікувати  принаймні ще один переклад, щоб зняти з публікації цей.

en: Optionally define CSS classes for the "Font style" dropdown list.<br />Enter one class on each line in the format: !format. Example: !example<br />If left blank, CSS classes are automatically imported from loaded stylesheet(s).
uk: Додатково визначає CSS-класи для спадному списку "Стиль шрифту".<br />Введіть по одному класу на рядок у форматі !format. Приклад: !example<br />Якщо залишити порожнім, CSS-класи автоматично імпортуються з стилів.

en: The specified CSS classes are syntactically incorrect.
uk: Зазначені класи CSS синтаксично некоректні.

en: Display dates using the default format because the specified format (@format) is not defined
uk: Відображати дати використовуючи базовий формат, оскільки формат (@format) не визначено

en: Date text widgets have been updated to use an increment of 1.
uk: Текстові віджети дати були оновлені для використання збільшення на 1.

en: If the link title is optional or required, a field will be displayed to the end user. If the link title is static, the link will always use the same title. If <a href="http://drupal.org/project/token">token module</a> is installed, the static title value may use any other entity field as its value. Static and token-based titles may include most inline XHTML tags such as <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, etc.
uk: Якщо заголовок посилання необов’язковий чи обов’язковий, тоді поле буде показане кінцевому користувачеві. Якщо ж він статичний, тоді у посилання завжди буде той самий заголовок. Якщо встановлено <a href="http://drupal.org/project/token">модуль замінник (token)</a>, як значення статичного заголовку може використовуватись будь-яке інше поле сутності. Статичні і засновані на замінниках заголовки можуть містити більшість вбудованих теґів XHTML, наприклад, <em>strong</em>, <em>em</em>, <em>img</em>, <em>span</em>, тощо.

en: Checking will allow users to enter tokens in URLs and Titles on the entity edit form. This does not affect the field settings on this page.
uk: Наявність позначки дозволить користувачам використовувати в URL-адресах і заголовках на формі редагування сутності замінники. Це не вплине на налаштування поля цієї сторінки.

en: Domain, as link
uk: Домен, у вигляді посилання

en: Strip www. from domain
uk: Прибрати www. з домену

en: Leave www. in domain
uk: Залишити www. в домені

en: Block caching is inactive if you have enabled modules defining content access restrictions.
uk: Кешування блоків неактивне, якщо увімкнені модулі, що визначають обмеження доступу до матеріалів.

en: System performance
uk: Швидкодія системи

en: Options related with cache, file compression and bandwidth optimization.
uk: Опції, що пов’язані з кешем, стиснення файлів та оптимізація смуги пропускання.

en: Time interval
uk: Інтервал часу

en: Used in views
uk: Використано в видах

en: Views plugins
uk: Плаґіни видів

en: Overview of plugins used in all views.
uk: Список плаґінів використаних у всіх видах.

en: Display "Access Denied"
uk: Показати "Немає доступу"

en: <p>The following tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
    If you would like to have the characters '[' and ']' please use the html entity codes '%5B' or  '%5D' or they will get replaced with empty space.</p>
uk: <p>Для цього поля дійсні наступні замінники. Зверніть увагу, що через порядок створення неможливо використовувати поля, що йдуть після цього поля; якщо є потреба в полі, якого тут не перелічено, переставте поля.
    Якщо потрібні символи [' та ']' , використовуйте їх html коди '%5B' чи '%5D', інакше вони будуть замінені пробілами.</p>

en: @date_format format
uk: Формат дати @date_format

en: If "Custom", see the <a href="@url" target="_blank">PHP manual</a> for date formats. Otherwise, enter the number of different time units to display, which defaults to 2.
uk: Якщо "Власний", інформацію про формати дати дивіться у <a href="@url" target="_blank">документації PHP</a>. Інакше, введіть кількість відображуваних різних одиниць часу, яких початково показується 2.

en: Timezone to be used for date output.
uk: Часовий пояс, що використовується у даті.

en: - Default site/user timezone -
uk: - Базовий часовий пояс сайту/користувача -

en: Enter mathematical expressions such as 2 + 2 or sqrt(5). You may assign variables and create mathematical functions and evaluate them. Use the ; to separate these. For example: f(x) = x + 2; f(2).
uk: Введіть математичний вираз, наприклад 2 + 2 або sqrt(5). Можна присвоювати змінні, створювати математичні функції і здійснювати їх розрахунок. Відокремлювати їх за допомогою ";". Наприклад: f(x) = x + 2; f(2).

en: Grouped filters allow a choice between predefined operator|value pairs.
uk: Груповані фільтри надають можливість обирати між попередньо визначеними парами оператор|значення.

en: Filter type to expose
uk: Тип розкритого фільтру

en: Single filter
uk: Одинарний фільтр

en: Grouped filters
uk: Груповані фільтри

en: Remember exposed selection only for the selected user role(s). If you select no roles, the exposed data will never be stored.
uk: Запам'ятовувати розкритий вибір лише для обраних ролей користувачів. Якщо ролей не обрано, розкриті дані не зберігатимуться.

en: The value is required if title for this item is defined.
uk: Якщо для цього елемента визначений заголовок, тоді значення обов'язкове.

en: The title is required if value for this item is defined.
uk: Якщо для цього елемента визначено значення, тоді заголовок обов'язковий.

en: Select which kind of widget will be used to render the group of filters
uk: Оберіть тип віджета, застосовуваний для відтворення груп фільтрів.

en: grouped
uk: груповано

en: Choose fields to combine for filtering
uk: Оберіть поєднувані для фільтрації поля.

en: This filter doesn't work for very special field handlers.
uk: Цей фільтр не працює з дуже особливими обробниками полів.

en: You have to add some fields to be able to use this filter.
uk: Для використання цього фільтра необхідно додати кілька полів.

en: @entity types
uk: Типи сутності @entity

en: Sort within each hierarchy level
uk: Сортувати в межах ієрархічного рівня.

en: Enable this to sort the items within each level of the hierarchy by weight and title.  Warning: this may produce a slow query.
uk: Цей параметр вмикається для сортування елементів в межах кожного ієрархічного рівня за вагою і заголовком. Увага: це може привести до уповільнення запиту.

en: There is no lock on view %name to break.
uk: На виді %name відсутнє блокування, яке необхідно перервати.

en: This display has one or more validation errors; please review it.
uk: Це відображення має одну або більше помилок перевірки; будь-ласка перегляньте його.

en: Bypass view validation
uk: Пропустити перевірку виду

en: Bypass the validation of plugins and handlers when importing this view.
uk: Пропустити перевірку плаґінів та обробників при імпорті цього виду.

en: &lt;Any&gt;
uk: &lt;Усі&gt;

en: There are no enabled views.
uk: Увімкнені види відсутні.

en: Display fields as RSS items.
uk: Відображати поля як елементи RSS-потоку

en: Book root from current node
uk: Корень книги від поточного матеріалу

en: The language the comment is in.
uk: Мова коментаря.

en: - No value -
uk: - Немає значення -

en: Provide a simple link to the revision.
uk: Пряме посилання на редакцію.

en: The ID of the entity that is related to the file.
uk: Ідентифікатор сутності, що пов'язана з файлом.

en: The taxonomy vocabulary weight
uk: Вага словника таксономії

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" by the parent pid.
uk: Фільтрувати результати "Таксономія: Термін" за батьківським ідентифікатором (pid)

en: The raw numeric user ID.
uk: Необроблений числовий ідентифікатор користувача.

en: Unfiltered text
uk: Нефільтрований текст

en: Add unrestricted, custom text or markup. This is similar to the custom text field.
uk: Додавання необмеженого власного тексту або розмітки. Подібне до поля власного тексту.

en: Combine fields filter
uk: Поєднати фільтр полів

en: Combine two fields together and search by them.
uk: Поєднати два поля і здійснювати пошук за ними.

en: Column used for click sorting
uk: Стовпчик, використовуваний для сортування клацанням

en: Use path alias instead of internal path.
uk: Використовувати синонім шляху замість внутрішнього шляху.

en: Length of time in seconds raw query results should be cached.
uk: Тривалість в секундах кешування необроблених результатів запиту.

en: Length of time in seconds rendered HTML output should be cached.
uk: Тривалість в секундах кешування генерованого HTML-виведення.

en: Custom time values must be numeric.
uk: Власні значення часу мають бути числовими.

en: Hide contextual links
uk: Приховувати контекстні посилання

en: Change whether or not to display contextual links for this view.
uk: Вкажіть, чи відображати контекстні посилання цього виду.

en: Hide contextual links on this view.
uk: Приховувати контестні посилання на цьому виді.

en: This will add a more link to the bottom of this view, which will link to the page view. If you have more than one page view, the link will point to the display specified in 'Link display' section under advanced. You can override the url at the link display setting.
uk: В нижній частині цього виду додається посилання "Ще", що буде вести на сторінку виду. Якщо вид містить кілька сторінок, посилання вказуватиме на відображення, зазначене у пункті  "Посилатися на відображення", що в додаткових налаштуваннях. Цю url-адресу  можна перезаписати у налаштуванні "Посилання на відображення".

en: Display 'more' link only if there is more content
uk: Відображати посилання "Ще" лише за наявності інших матеріалів

en: Leave this unchecked to display the 'more' link even if there are no more items to display.
uk: Для показу посилання "Ще" навіть якщо більше немає матеріалів для відображення, залиште це поле без позначки.

en: View: !view: !display
uk: Вид: !view: !display

en: Exposed filters in block displays require "Use AJAX" to be set to work correctly.
uk: Для правильної роботи розкритих фільтрів необхідно увімкнути опцію "Використовувати AJAX"

en: Number of pager links visible
uk: Кількість видимих посилань сторінкового навіґатора

en: Specify the number of links to pages to display in the pager.
uk: Вкажіть кількість відображуваних в сторінковому навіґаторі посилань на сторінки.

en: A lists of labels for the controls in the pager
uk: Перелік міток для керуючих елементів сторінкового навіґатора

en: Text for "first"-link
uk: Текст для посилання "перша сторінка"

en: Text for "previous"-link
uk: Текст для посилання "попередня сторінка"

en: Text for "next"-link
uk: Текст для посилання "наступна сторінка"

en: Text for "last"-link
uk: Текст для посилання "остання сторінка"

en: Pure Distinct
uk: Чиста унікальність

en: This will prevent views from adding the base column to the distinct field. If this is not selected and the base column is a primary key, then a non-pure distinct will not function properly because the primary key is always unique.
uk: Це буде захищатиме види від додавання базового стовпчика до унікального поля. Якщо не позначено і базовий стовпчик є основним ключем, тоді не "чиста унікальність" працюватиме неправильно, оскільки основний ключ завжди унікальний.

en: Query Tags
uk: Теґи запиту

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
uk: Якщо встановлено, ці теґи будуть додані до запиту і можуть бути застосовані для ідентифікації запиту у модулі. Корисно для зміни запитів.

en: Standard derivation
uk: Стандартне відхилення

en: The query tags may only contain lower-case alphabetical characters and underscores.
uk: Теґи запиту мають містити лише алфавітні символи нижнього регістру і підкреслення

en: The field that is going to be used as the RSS item pubDate for each row. It needs to be in RFC 2822 format.
uk: Поле, яке буде використовуватися як поле pubDate елементу RSS для кожного рядка. Воно має бути у форматі RFC 2822.

en: GUID settings
uk: Налаштування GUID

en: GUID field
uk: Поле GUID

en: The globally unique identifier of the RSS item.
uk: Глобальний унікальний ідентифікатор елементу RSS потоку.

en: GUID is permalink
uk: GUID є постійним посиланням

en: The RSS item GUID is a permalink.
uk: GUID елементу RSS потоку являє собою постійне посилання.

en: Add views row classes
uk: Додати класи рядків видів

en: Add the default row classes like views-row-1 to the output. You can use this to quickly reduce the amount of markup the view provides by default, at the cost of making it more difficult to apply CSS.
uk: Додає до виводу стандартні класи рядка на кшталт views-row-1. Це можна використати для швидкого зменшення кількості розмітки, що від початку створює вид, ціною ускладнення застосування CSS.

en: Add striping (odd/even), first/last row classes
uk: Додати черезрядковий (парний/непарний), перший/останній класи рядка.

en: Add css classes to the first and last line, as well as odd/even classes for striping.
uk: Додати css класи до першого і останнього рядка, а також парний/непарний класи для чергування.

en: Force using fields
uk: Примусове використання полів

en: If neither the row nor the style plugin supports fields, this field allows to enable them, so you can for example use groupby.
uk: Якщо ані плаґіни рядків, ані плаґіни стилів не підтримують поля, цім прапорцем вони вмикаються і їх можна буте застосовувати наприклад для групування.

en: Bulk operations settings
uk: Налаштування пакетних операцій

en: Selected bulk operations
uk: Обрані пакетні операції

en: Browse available tokens.
uk: Переглянути наявні замінники.

en: Loading token browser...
uk: Завантажується оглядач замінників...

en: PHP DOM extension
uk: Розширення PHP DOM

en: After adding an entity translation
uk: Після додавання перекладу сутності

en: Raw values
uk: Необроблені значення

en: After updating an entity translation
uk: Після оновлення перекладу сутності

en: After deleting an entity translation
uk: Після видалення перекладу сутності

en: Invalid option
uk: Хибний параметр

en: Use Reply-To header
uk: Використовувати зворотню адресу

en: The URL %url is not valid.
uk: URL %url є неприпустимим.

en: There are no conditional actions on this form.
uk: Для цієї форми умовні дії відсутні.

en: Message to be shown upon successful submission. If the redirection location is set to <em>Confirmation page</em> it will be shown on its own page, otherwise this displays as a message. Supports Webform token replacements.
uk: Повідомлення, що буде показане після успішного надсилання. Якщо як місце переадресації вибрана  <em>Сторінка підтвердження</em>, то це повідомлення буде показане на окремій сторінці, в іншому випадку - як повідомлення на тій же сторінці. Підтримуються замінники для модуля Webform.

en: Allows version-dependent and shared usage of external libraries.
uk: Дозволяє залежне від версій і спільне використання зовнішніх бібліотек.

en: The value of a component as submitted by a user.
uk: Значення компонент, які надіслані користувачем.

en: Webform submission data
uk: Дані надсилання веб-форми

en: Relates to a webform submission data
uk: Пов'язане з даними надсилання з веб-форм

en: Submission Data
uk: Дані надсилання

en: Data field
uk: Поле даних

en: Value (raw)
uk: Значення (необроблене)

en: The raw value from the database as submitted by a user. Use only when needing to sort on a field value.
uk: Необроблене значення з бази даних, у вигляді, як його надіслав користувач. Використовуйте в разі необхідності сортувати по значенню поля.

en: Value delta
uk: Дельта значення

en: The delta value of the submitted data in a multi value component (such as checkboxes).
uk: Дельта значення надісланих даних у багатозначних компонентах (наприклад, прапорцях)

en: Webform node
uk: Матеріал веб-форми

en: Enter the title or NID of the Webform whose values should be made available.
uk: Введіть заголовок або ID матеріалу веб-форми, значення якої мають стати доступними.

en: Component data
uk: Дані компонента

en: Select the component whose values should be made available.
uk: Виберіть компонент, дані якого мають стати доступними.

en: Webform NID is required.
uk: ID матеріалу веб-форми обов'язковий.

en: The specified node is not valid.
uk: Зазначений матеріал не є дійсним.

en: Use component label
uk: Використовувати мітку компонента

en: No label
uk: Без мітки

en: If checked, internal search keywords are tracked. You must configure your Google account to use the internal query parameter <strong>search</strong>. For more information see <a href="@url">Setting Up Site Search for a Profile</a>.
uk: Якщо позначено, відстежуватимуться ключові слова внутрішнього пошуку. Для цього необхідно налаштувати обліковий запис Google на використання внутрішнього параметру запиту <strong>search</strong>. Докладна інформація на сторінці <a href="@url">Налаштування пошуку на сайті для профілю</a>.

en: Enter PHP code in the field for tracking visibility settings.
uk: Для налаштувань відстеження видимості введіть у це поле код PHP.

en: Google Analytics module form element.
uk: Елемент форми модуля Google Analytics.

en: Deleted obsolete trackOutboundAsPageview variable.
uk: Видалено застарілу змінну trackOutboundAsPageview.

en: Deleted obsolete googleanalytics_trackpageloadtime variable.
uk: Видалено застарілу змінну googleanalytics_trackpageloadtime.

en: Mailto links
uk: Посилання Mailto

en: AdSense ads
uk: Реклама AdSense

en: Anonymize IP
uk: Анонімізація IP-адреси

en: Maximum image dimensions
uk: Максимальні розміри зображення

en: - No challenge -
uk: - Без перевірки -

en: Select the challenge type you want for each of the listed forms (identified by their so called <em>form_id</em>'s). You can easily add arbitrary forms with the textfield at the bottom of the table or with the help of the option <em>Add CAPTCHA administration links to forms</em> below.
uk: Виберіть бажаний тип перевірки, для кожної з перелічених форм (котрі ідентифікуються за так званим <em>form_id</em> ). Можна легко і просто додати будь-які форми за допомогою текстового поля в нижній частині таблиці або за допомогою параметра em>Додати до форм адміністративні посилання CAPTCHA</em>  нижче.

en: This option makes it easy to manage CAPTCHA settings on forms. When enabled, users with the <em>administer CAPTCHA settings</em> permission will see a fieldset with CAPTCHA administration links on all forms, except on administrative pages.
uk: Цей параметр спрощує керування налаштуваннями CAPTCHA для форм. Якщо він увімкнений, користувачі з повноваженням <em>Адміністрування налаштувань CAPTCHA</em>будуть бачити групу полів з адміністративними посиланнями CAPTCHA на всіх формах (за винятком адміністративних сторінок).

en: For efficiency, the positions of the CAPTCHA elements in each of the configured forms are cached. Most of the time, the structure of a form does not change and it would be a waste to recalculate the positions every time. Occasionally however, the form structure can change (e.g. during site building) and clearing the CAPTCHA placement cache can be required to fix the CAPTCHA placement.
uk: Для забезпечення швидкодії кешуються всі розташування елементів CAPTCHA в кожній з налаштованих форм. Адже більшість часу структура форм не змінюється і було б марнотратством постійне переобчислення цих розташувань. Інколи, однак, структура форми може змінюватись (наприклад, під час створення сайту) і виправлення розміщення CAPTCHA може знадобитись очищення його кешу.

en: Clear the CAPTCHA placement cache
uk: Очистити кеш розміщення CAPTCHA

en: Configurable description of the CAPTCHA. An empty entry will reset the description to default.
uk: Налаштовуваний опис CAPTCHA. Порожній опис скидате його до початкового стану.

en: The CAPTCHA settings have been saved.
uk: Налаштування CAPTCHA були успішно збережені.

en: Cleared the CAPTCHA placement cache.
uk: Кеш розміщення CAPTCHA очищено.

en: The CAPTCHA type to use for this form.
uk: Тип CAPTCHA, використовуваний на цій формі.

en: Challenge %challenge by module %module
uk: Перевірка %challenge від модуля %module

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
uk: Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсилкам спаму.

en: Note that the CAPTCHA module interacts with page caching (see <a href="!performancesettings">performance settings</a>). Because the challenge should be unique for each generated form, the caching of the page it appears on is prevented. Make sure that these forms do not appear on too many pages or you will lose much caching efficiency. For example, if you put a CAPTCHA on the user login block, which typically appears on each page for anonymous visitors, caching will practically be disabled. The comment submission forms are another example. In this case you should set the <em>Location of comment submission form</em> to <em>Display on separate page</em> in the comment settings of the relevant <a href="!contenttypes">content types</a> for better caching efficiency.
uk: Зверніть увагу, що модуль CAPTCHA взаємодіє з кешуванням сторінок (див. <a href="!performancesettings">налаштування швидкодії</a>). Оскільки перевірка має бути унікальною для кожної згенерованої форми, кешування для сторінок з такими формами не працює. Перевірте, чи не з'являються такі форми на великій кількості сторінок щоб не втратити ефективності кешування. Наприклад, якщо розмістити CAPTCHA в блоці входу користувача, котрий зазвичай розміщується на кожній сторінці для анонімних відвідувачів, кешування фактично буде вимкнено. Інший приклад — форма надсилання коментарів. У цьому випадку для збільшення ефективності кешування необхідно змінити "Розташування форми надсилання коментаря" на "Відображати на окремій сторінці" в налаштуваннях коментарів важливих <a href="!contenttypes">типах матеріалів</a> .

en: A CAPTCHA can be added to virtually each Drupal form. Some default forms are already provided in the form list, but arbitrary forms can be easily added and managed when the option <em>Add CAPTCHA administration links to forms</em> is enabled.
uk: Насправді CAPTCHA може бути додана до кожної друпалівської форми. Деякі базові форми вже містяться в переліку форм, довільні форми можна легко додати та керувати ними якщо увімкнена опція <em>Додавати до форм адміністративні посилання CAPTCHA</em>

en: Users with the <em>Skip CAPTCHA</em> <a href="@perm">permission</a> won't be offered a challenge. Be sure to grant this permission to the trusted users (e.g. site administrators). If you want to test a protected form, be sure to do it as a user without the <em>Skip CAPTCHA</em> permission (e.g. as anonymous user).
uk: Користувачі з <a href="@perm">повноваженням</a> <em>Обхід CAPTCHA</em> не будуть проходити перевірку. Впевніться, що ці повноваження надані довіреним користувачам (наприклад, адміністратори сайту). Якщо необхідно протестувати захищену форму, впевніться, що виконуйте це як користувач без повноважень <em>Обхід CAPTCHA</em> (наприклад, анонімний користувач).

en: Untrusted users will see a CAPTCHA here (<a href="@settings">general CAPTCHA settings</a>).
uk: Користувачі, котрим не довіряють, бачитимуть тут CAPTCHA(<a href="@settings">загальні налаштування CAPTCHA</a>).

en: %type by module %module (<a href="@change">change</a>, <a href="@disable">disable</a>)
uk: %type від модуля %module (<a href="@change">змінити</a>, <a href="@disable">вимкнути</a>)

en: %form_id post blocked by CAPTCHA module: challenge %challenge (by module %module), user answered "@response", but the solution was "@solution".
uk: Відправлення форми %form_id заблоковано модулем CAPTCHA: перевірка %challenge (від модуля %module), користувач відповів "@response", але правильна відопвідь - "@solution".

en: No variation
uk: Без змін

en: Little variation
uk: Невеликі зміни

en: Medium variation
uk: Середні зміни

en: High variation
uk: Великі зміни

en: Very high variation
uk: Надвеликі зміни

en: Show/Hide
uk: Показати/приховати

en: Filled
uk: Повністю

en: Duration:
uk: Тривалість:

en: Label for new group
uk: Мітка для нової групи

en: Are you sure you want to enable the group %group?
uk: Ви дійсно бажаєте увімкнути групу %group?

en: Missing %editor library for %format format. Re-install the %editor library or delete the editor profile.
uk: Відсутня бібліотека %editor для формату %format. Перевстановіть бібліотеку %editor чи видаліть профіль редактора.

en: Missing library: @library
uk: Відсутня бібліотека: @library

en: Subscribe to !feed-title
uk: Підписатися на !feed-title

en: No book content available.
uk: Змісти книг відсутні.

en: Field type(s) in use - see <a href="@fields-page">Field list</a>
uk: Тип(и) полів, що використовуються - дивіться на сторінці <a href="@fields-page">Перелік полів</a>

en: logged in users only
uk: тільки для користувачів, що увійшли

en: Hide language selector
uk: Приховати обирач мови

en: No OpenID identities available for this account.
uk: У цього облікового запису відсутні посвідчення OpenID.

en: Show Colorbox on specific pages
uk: Показувати Colorbox на певних сторінках

en: If you selected "Multiple top-level domains" above, enter all related top-level domains. Add one domain per line. By default, the data in your reports only includes the path and name of the page, and not the domain name. For more information see section <em>Show separate domain names</em> in <a href="@url">Tracking Multiple Domains</a>.
uk: Якщо вище обрано "Декілька доменів верхнього рівня", введіть тут всі пов’язані домени верхнього рівня. Додавати треба по одному домену на рядок. За замовчуванням дані у звітах містять лише шлях та назву сторінки і не містять доменне ім’я. Додаткову інформацію дивіться у розділі  <em>Показ окремих доменних імен</em> на сторінці <a href="@url">Відстеження кількох доменів</a>.

en: If enabled and your server receives the <a href="@donottrack">Do-Not-Track</a> header from the client browser, the Google Analytics module will not embed any tracking code into your site. Compliance with Do Not Track could be purely voluntary, enforced by industry self-regulation, or mandated by state or federal law. Please accept your visitors privacy. If they have opt-out from tracking and advertising, you should accept their personal decision. This feature is currently limited to logged in users and disabled page caching.
uk: Якщо увімкнено і ваш сервер отримує заголовок <a href="@donottrack">Do-Not-Track</a> від клієнтського браузера, модуль Google Analytics не додаватиме на сайт жодного коду відстеження. Сумісність з Do Not Track може бути чисто добровільною, забезпечуватися саморегулюванням галузі, або вимагатися за законом штату або федеральним законом. Будь ласка, поважайте конфіденційність ваших відвідувачів. Якщо вони відмовляються від стеження та реклами, потрібно прийняти їх особисте рішення. Ця функція в даний час обмежується зареєстрованими користувачами і вимкненим кешуванням сторінок.

en: You need to download a later version of the !colorbox and replace the old version located in the %path directory on your server.
uk: Необхідно завантажити останню версію !colorbox та замінити стару версію, розташовану у каталозі %path на сервері.

en: A context with this name already exists. Please choose another name or delete the existing item before creating a new one.
uk: Контекст з цією назвою вже існує. Будь ласка, оберіть іншу назву або видаліть наявний об’єкт перш ніж створювати новий.

en: Track messages of type
uk: Відстежувати повідомлення наступних типів:

en: A brief and concise summary of the page's content, preferably 150 characters or less. The description meta tag may be used by search engines to display a snippet about the page in search results.
uk: Коротке і лаконічне резюме вмісту сторінки, найчастіше довжиною 150 символів або менше. Мета-теґ Опис може бути використаний в пошукових системах, щоб відобразити скорочену інформацію про сторінку в результатах пошуку.

en: A brief and concise summary of the page's content, preferably 150 characters or less. The abstract meta tag may be used by search engines for archiving purposes.
uk: Коротке і лаконічне резюме вмісту сторінки, найчастіше довжиною 150 символів або менше. Мета-тег Анотація може бути використаний в пошукових системах з метою архівації.

en: Allow search engines to index this page (assumed).
uk: Дозволити пошуковим системам індексувати цю сторінку (як передбачено).

en: Allow search engines to follow links on this page (assumed).
uk: Дозволити пошуковим системам переходити за посиланнями на цій сторінці (як передбачено).

en: Prevents Yahoo! from listing this page in the <a href="@ydir">Yahoo! Directory</a>.
uk: Заборона пошуковику Yahoo! додавати цю сторінку до  <a href="@ydir">Yahoo! Directory</a>.

en: An image associated with this page, for use as a thumbnail in social networks and other services.
uk: Зображення, пов’язане з цією сторінкою, використовується як мініатюра в соціальних мережах чи інших службах.

en: Control the main settings pages and modify per-object meta tags.
uk: Керування основними налаштуваннями сторінок і зміна мета-теґів для кожного об'єкту окремо.

en: Modify meta tags on individual entity records (nodes, terms, users, etc).
uk: Зміна мета-тегів на окремих сутностях (матеріали, терміни, користувачі тощо).

en: metatag
uk: мета-теґ

en: The system tried to load metatag data before the schema was fully loaded.
uk: Система намагалась завантажити дані мета-теґу до повного завантаження схеми.

en: The deprecated Metatag UI module has been disabled.
uk: Застарілий модуль Інтерфейс мета-теґів був вимкнений.

en: Values assigned here inherit from the <a href="@url" title="Edit the global default meta tags.">global defaults</a> and will override any other meta tags assigned elsewhere.
uk: Значення, що призначаються тут, успадковані з <a href="@url" title="Редагувати глобальні умовчання мета-теґів.">Глобальних умовчань</a> і перевизначать будь-які інші мета-теґи, де б вони не призначались.

en: Other conditions have been assigned that must be controlled through the main Context settings page.
uk: Інші призначені умови, що мають керуватися з основної сторінки налаштувань контексту.

en: Metatag
uk: Мета-теґ

en: Basic tags
uk: Прості теґи

en: Show on metatag admin page.
uk: Показувати на адміністративній сторінці модуля Мета-теґ.

en: Control page meta tags using the Metatag module.
uk: Керування мета-теґами сторінки за допомогою модуля Мета-теґ.

en: Add a meta tag by path
uk: Додати мета-теґ за шляхом

en: Configure metatags by path
uk: Налаштувати мета-теґи за шляхом

en: Delete metatags by path
uk: Видалити мета-теґи за шляхом

en: The name given to the resource.
uk: Назва, надана ресурсові.

en: An entity primarily responsible for making the resource. Examples of a Creator include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Creator should be used to indicate the entity.
uk: Особа, що несе первинну відповідальність за створення змісту ресурсу. Приклади Творця включають персону, організацію або службу. Зазвичай, ім'я Творця використовується для індикації об'єкта.

en: The topic of the resource. Typically, the subject will be represented using keywords, key phrases, or classification codes. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary. To describe the spatial or temporal topic of the resource, use the Coverage element.
uk: Тема змісту ресурсу. Зазвичай Тема відображається за допомогою ключових слів, ключових фраз класифікаційних кодів, які описують тему ресурсу. Для практичного використання рекомендується вибирати значення з контрольованого словника. Для опису теми з просторовим розташування чи часовим проміжком використовуйте елемент Охоплення.

en: An account of the resource. Description may include but is not limited to: an abstract, a table of contents, a graphical representation, or a free-text account of the resource.
uk: Повідомлення про зміст ресурсу. Опис може бути складатися, але не обмежуватися з наступного: реферат, зміст, графічного представлення чи простий текстовий викладу ресурсу.

en: An entity responsible for making the resource available. Examples of a Publisher include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Publisher should be used to indicate the entity.
uk: Особа, відповідальна за введення ресурсу в обіг. Приклади Видавця включають персону, організацію або службу. Зазвичай, ім'я Видавця використовується для індикації об'єкта.

en: An entity responsible for making contributions to the resource. Examples of a Contributor include a person, an organization, or a service. Typically, the name of a Contributor should be used to indicate the entity.
uk: Особа, яка зробила внесок у створення змісту ресурсу. Приклади Співвиконавця включають персону, організацію або службу. Зазвичай, ім'я Співвиконавця використовується для позначення сутності.

en: A point or period of time associated with an event in the lifecycle of the resource. Date may be used to express temporal information at any level of granularity.  Recommended best practice is to use an encoding scheme, such as the W3CDTF profile of ISO 8601 [W3CDTF].
uk: Момент або період часу, пов'язаний з подією у життєвому циклі ресурсу. Дата може бути використана для виведення часової інформації будь-якого рівня точності. На практиці рекомендується використовувати схему кодування значення дати на зразок W3CDTF стандарту ISO 8601.

en: The nature or genre of the resource. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as the DCMI Type Vocabulary [DCMITYPE]. To describe the file format, physical medium, or dimensions of the resource, use the Format element.
uk: Природа або жанр змісту ресурсу. Для практичного використання рекомендується вибирати значення із контрольованого словника, наприклад, тип словника DCMI [DCMITYPE]. Для опису файлового формату, фізичного середовища або величини ресурсу використовується елемент Формат.

en: The file format, physical medium, or dimensions of the resource. Examples of dimensions include size and duration. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as the list of Internet Media Types [MIME].
uk: Файловий формату, фізичне середовище або величина ресурсу. Приклади величини включають розмір і тривалість. Для практичного використання рекомендується вибирати значення з контрольованого словника (наприклад, списку Медіа-типів Інтернет MIME)

en: An unambiguous reference to the resource within a given context. Recommended best practice is to identify the resource by means of a string conforming to a formal identification system.
uk: Однозначне посилання на ресурс у межах даного контексту. Для практичного використання рекомендується ідентифікувати ресурс за допомогою рядка або числа, який відповідає формальній ідентифікаційній системі.

en: A related resource from which the described resource is derived. The described resource may be derived from the related resource in whole or in part. Recommended best practice is to identify the related resource by means of a string conforming to a formal identification system.
uk: Пов’язаний ресурс, з якого походить описуваний ресурс. Описуваний ресурс може походити з джерела цілком або частково. Для практичного використання рекомендується ідентифікувати ресурс за допомогою рядка, який відповідає формальній ідентифікаційній системі.

en: A language of the resource. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as RFC 4646 [RFC4646].
uk: Мова ресурсу. Для практичного застосування рекомендується використовувати контрольований словник на зразок RFC 4646 [RFC4646].

en: A related resource. Recommended best practice is to identify the related resource by means of a string conforming to a formal identification system.
uk: Пов’язаний ресурс. Для практичного використання рекомендується ідентифікувати пов’язаний ресурс за допомогою 	рядка або числа, що відповідає формальній ідентифікаційній системі.

en: The spatial or temporal topic of the resource, the spatial applicability of the resource, or the jurisdiction under which the resource is relevant. Spatial topic and spatial applicability may be a named place or a location specified by its geographic coordinates. Temporal topic may be a named period, date, or date range. A jurisdiction may be a named administrative entity or a geographic place to which the resource applies. Recommended best practice is to use a controlled vocabulary such as the Thesaurus of Geographic Names [TGN]. Where appropriate, named places or time periods can be used in preference to numeric identifiers such as sets of coordinates or date ranges.
uk: Просторове або часове опис ресурсу,  просторова застосовуваність ресурсу або юрисдикція, до якої належить ресурс. До просторового опису або застосовуваності можна віднести назва місцевості або географічні координати місця розташування. Часовий опис — це назва періоду, дата або проміжок дат. До юрисдикції може відноситись назва адміністративного об'єкту або географічного місця, до якого застосовується ресурс. На практиці рекомендується вибирати значення з контрольованого словника на зразок Тезауруса Географічних назв [TGN]. Якщо це доречно, перевагу слід надавати назвам місцевостей або часових періодів замість цифрових ідентифікаторів на кшталт систем координат або діапазонів дат.

en: Information about rights held in and over the resource. Typically, rights information includes a statement about various property rights associated with the resource, including intellectual property rights.
uk: Інформація про права використання, що міститься усередині та поза ресурсом. Зазвичай, елемент Права містить положення про правові норми, що регулюють 	функціонування ресурсу або посилання на службу, яка надає цю інформацію. 	Правова інформація звичайно включає відомості про Права інтелектуальної власності, Авторського права чи інші Майнові права.

en: Provides the fifteen <a href="http://dublincore.org/documents/dces/">Dublin Core Metadata Element Set 1.1</a> meta tags from the <a href="http://dublincore.org/">Dublin Core Metadata Institute</a>.
uk: Забезпечує п'ятнадцять мета-теґів з <a href="http://dublincore.org/documents/dces/">Набору елементів метаданих Дублінського ядра 1.1</a> створеного у<a href="http://dublincore.org/">Інституті Дублінського ядра метаданих</a>.

en: Automatic will use the first none empty value of the title, the alt text and the content title.
uk: Автоматично буде використане перше непорожнє значення заголовку, альтернативного тексту та заголовку матеріалу.

en: Rendered
uk: Вималювано

en: Search and Advertising
uk: Пошук та реклама

en: Clipboard
uk: Буфер обміну

en: Plain (mainly for images)
uk: Плаский (головним чином для зображень)

en: Uyghur
uk: Уйгурська

en: Drupal core is compatible
uk: Ядро Drupal є сумісним

en: Possible conflicts with Page Title module
uk: Можливі конфлікти з модулем Заголовок сторінки (Page Title)

en: The Metatag module is able to customize page titles so running the Page Title module simultaneously can lead to complications.
uk: Модуль Мета-теґ здатний змінювати заголовки сторінок і тому одночасне використання модуля Заголовок сторінки (Page Title) може призвести до ускладнень.

en: Twitter card
uk: Картка Твіттер

en: Twitter card type
uk: Тип картки Твіттер

en: Summary (default)
uk: Огляд (за замовчуванням)

en: Media player
uk: Програвач мультимедіа

en: Site's Twitter account
uk: Обліковий запис Твіттер, що належить сайту

en: The @username for the website, which will be displayed in the Card's footer; must include the @ symbol.
uk: @username для веб-сайту, що буде відображатися в нижній частині Картки; має бути доданий символ @.

en: Creator's Twitter account
uk: Обліковий запис у Твітері, що належить авторові

en: The @username for the content creator / author for this page, including the @ symbol.
uk: @username творця/автора матеріалу цієї сторінки включно з символом @.

en: The permalink / canonical URL of the current page.
uk: Постійний / канонічний URL поточної сторінки.

en: The page's title, which should be concise; it will be truncated at 70 characters by Twitter. This field is required unless this the 'type' field is set to "photo".
uk: Заголовок сторінки, який повинен бути коротким; він буде усічений у Твіттері до 70 символів. Це поле є обов'язковим, крім випадку, коли "тип" поля встановлено у "фото".

en: A description that concisely summarizes the content of the page, as appropriate for presentation within a Tweet. Do not re-use the title text as the description, or use this field to describe the general services provided by the website. The string will be truncated, by Twitter, at the word to 200 characters.
uk: Опис, що лаконічно підсумовує матеріал сторінки, як це має бути для представлення сторінки у Твіттері. Не використовуйте як опис назву тексту,а використовуйте це поле для опису загальних послуг, що надаються на веб-сайті. Рядок буде у Твіттері буде усічено на межі слова до 200 символів.

en: The URL to a unique image representing the content of the page. Do not use a generic image such as your website logo, author photo, or other image that spans multiple pages. Images larger than 120x120px will be resized and cropped square based on longest dimension. Images smaller than 60x60px will not be shown. If the 'type' is set to <em>Photo</em> then the image must be at least 280x150px.
uk: URL до унікального зображення, що  представляє матеріал сторінки. Не використовуйте стандартне зображення на зразок логотипу веб-сайту, фото автора або інше зображення, що використовується на багатьох сторінках. Зображення понад 120х120px будуть масштабовані та обрізані до квадрату по більшому розміру. Зображення менше 60x60px не відображатимуться. Якщо встановлено тип <em>Фото</em> тоді розмір зображення має бути принаймні 280x150px.

en: The width of the image being linked to, in pixels.
uk: Ширина пов'язаного зображення, у пікселях.

en: The height of the image being linked to, in pixels.
uk: Висота пов'язаного зображення, у пікселях

en: Media player URL
uk: URL медіа-програвача

en: The full URL for loading a media player. Required when using a <em>Media player</em> card.
uk: Повний URL для завантаження медіа-програвача. Обов’язковий при використанні картки em>Media player</em>

en: Media player width
uk: Ширина медіа-програвача

en: The width of the media player iframe, in pixels. Required when using a <em>Media player</em> card.
uk: Висота iframe медіа-програвача, у пікселях. Обов’язковий при використанні картки em>Media player</em>

en: Media player height
uk: Висота медіа-програвача

en: The height of the media player iframe, in pixels. Required when using a <em>Media player</em> card.
uk: Висота iframe медіа-програвача, у пікселях. Обов’язковий при використанні картки em>Media player</em>.

en: MP4 media stream URL
uk: URL медіа-потоку MP4

en: The full URL for an MP4 video (h.264) or audio (AAC) stream, takes precidence over the other media player field.
uk: Повний URL для MP4-відео (h.264) чи звуковий (AAC) потік, має перевагу на полем іншого медіа-програвача.

en: MP4 media stream MIME type
uk: MIME-тип медіа-потоку MP4

en: The MIME type for the media contained in the stream URL, as defined by <a href="!url">RFC 4337</a>.
uk: MIME-тип для медіа, що міститься в потоковому URL, як визначено у <a href="!url">RFC 4337</a>.

en: The translation authoring username %name does not exist.
uk: Ім'я користувача автора перекладу %name не існує.

en: You have to specify a valid translation authoring date.
uk: Необхідно вказати корректну дату створення перекладу.

en: Prepared @current out of @total
uk: Підготовлено @current з @total

en: Perform %operation on @type !entity_ids.
uk: Виконано %operation з @type !entity_ids.

en: @count characters
uk: @count символи(ів)

en: User mail translation
uk: Переклад пошти користувача.

en: Set focus to filter field on page load
uk: Встановити при завантаженні сторінки фокус на поле фільтра

en: Enhance the modules page with tabs
uk: Покращити сторінку модуля за допомогою вкладок

en: Alternate tabbed theme that restructures packages into tabs.
uk: Альтернативна тема з розподіленими по вкладками пакунками модулів.

en: Visual aids
uk: Візуальні підказки

en: When enabling/disabling modules, the module name will display in the tab summary.<br />When filtering, a count of results for each tab will be presented.
uk: При увімкненні/вимкненні модулів, назва модуля буде показана у підсумковій вкладці.<br />При фільтруванні буде показана загальна кількість знайдених результатів у кожній вкладці.

en: Hide tabs with no results
uk: Приховувати вкладки, в яких нічого не знайдено

en: When a filter returns no results for a tab, the tab is hidden. This is dependent on visual aids being enabled.
uk: Якщо фільтр нічого не знаходить у вкладці, вона приховується. Це налаштування залежить від увімкненості візуальних підказок.

en: For sites with lots of tabs, enable to help keep the 'Save configuration' button more accessible.
uk: Для сайтів з великою кількістю вкладок це налаштування допоможе завжди мати доступ до кнопки "Зберегти конфігурацію".

en: Use URL fragment
uk: Використовувати URL-фрагмент

en: Use URL fragment when navigating between tabs. This lets you use the browsers back/forward buttons to navigate through the tabs you selected.
uk: Використовувати фрагмент URL-адреси при переході між вкладками. Це дозволить користуватися кнопками кнопками браузера Назад/Вперед.

en: When the Overlay module is enabled this functionality will not be used since overlay relies on the URL fragment.
uk: При увімкненому модулеві Накладання ця функція не працює оскільки накладання залежить від фрагменту URL-адреси.

en: Use switch instead of checkbox
uk: Використовувати перемикач замість прапорця

en: This is purely cosmetic (at least for now). Displays a ON/OFF switch rather than a checkbox to enable/disable modules.<br /><strong>Modules will not actually be enabled/disabled until the form is saved.</strong>
uk: Швидше косметичне (принаймні зараз). Відображати перемикач ON/OFF замість прапорця вмикання/вимикання модулів. <br /><strong>Модулі не будуть вмикатися/вимикатися одразу, а лише після збереження форми.</strong>

en: Track recently enabled/disabled modules
uk: Відстежувати останні увімкнені/вимкнені модулі

en: Adds a "Recent" tab that displays modules that have been enabled or disabled with the last week.
uk: На сторінку додається вкладка "Останні", у якій відображуються модулі, котрі були увімкнені або вимкнені впродовж останнього тижня.

en: Remember the last selected filter.
uk: Запам’ятовувати останній обраний фільтр

en: When enabled, the last state (All, Update available, Security update, Unknown) will be remembered.
uk: Якщо увімкнено, останній стан (Все, З’явилося оновлення, Оновлення безпеки, Невідомо) буде запам’ятовано.

en: The module %name is enabled and thus this setting will have no affect.
uk: Модуль %name увімкнено і отже це налаштування не працюватиме.

en: Page actions
uk: Дії сторінок

en: Filter list by module. Use the query operator "perm" to filter by permission, e.g., perm:access.
uk: Фільтр переліку за модулем. Для фільтрації за повноваження, використовуйте оператор запиту "perm", наприклад, perm:access.

en: Configure how the modules page looks and acts.
uk: Налаштуйте вигляд і роботу сторінки модулів.

en: Modules installed within the last week.
uk: Модулі, встановлені за останній тиждень.

en: No modules added within the last week.
uk: За останній тиждень жодних модулів не додавалося.

en: Modules enabled/disabled within the last week.
uk: Модулі, увімкнені/вимкнені за останній тиждень.

en: No modules were enabled or disabled within the last week.
uk: За останній тиждень жодних модулів не вмикалося і не вимикалося.

en: @enabled of @total
uk: @enabled з @total

en: Send mail only to active users.
uk: Надсилати лист лише активним користувачам.

en: Subfield: The link title attribute
uk: Підполе: атрибут посилання title

en: Subfield: The attributes for this link
uk: Підполе: атрибути для цього посилання

en: Subfield: The language for the field
uk: Підполе: Мова цього поля

en: Remove rel attribute automatically
uk: Вилучати атрибут rel автоматично

en: Turn on/off if rel attribute should be removed automatically, if user given link is internal/external
uk: Увімкніть/вимкніть відповідні налаштування того чи буде атрибут rel вилучатись автоматично, якщо надане посилання внутрішнє/зовнішнє
