DruStack (7.x-19.37) - en to ga translation catalogue (112 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: E-mail
ga: R-phost

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Read more
ga: Léigh tuilleadh

en: more
ga: Tuilleadh

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Book
ga: Leabhar

en: Export
ga: Easpórtáíl

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Statistics
ga: Statisticí

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Site name
ga: Ainm Suíomh

en: Your name
ga: Do ainm

en: E-mail address
ga: Seoladh r-phoist

en: This field is required.
ga: Réimse riachtanach

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Month
ga: Mí

en: Calendar
ga: Féilire

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: First name
ga: Ainm

en: Last name
ga: Sloinne

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Add new comment
ga: Cuir ráiteas nua leis

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Order
ga: Ordú

en: City
ga: Cathair

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Updated date
ga: Nuashonraithe

en: Full name
ga: Ainm iomlán

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: English
ga: Béarla

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Log out
ga: Logáil amach

en: warning
ga: rabhadh

en: or
ga: nó

en: Product
ga: Táirge

en: Completed
ga: Déanta

en: !name field is required.
ga: Réimse '!name' riachtanach

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Processing
ga: Á phróiseáil

en: Complete
ga: Déanta

en: every week
ga: gach seachtain

en: Go back to the form
ga: Téigh siar chuig an bhfoirm

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: and
ga: agus

en: Dashboard
ga: Deais

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht

en: Username or e-mail address
ga: Ainm úsáideora nó seoladh ríomhphoist

en: You have already submitted this form.
ga: Tá an fhoirm seo curtha isteach agat cheana.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
ga: <a href="!url">Féach ar an gcomhfhreagras atá curtha isteach agat go dtí seo</a>.

en: Disable rich-text
ga: Díchumasaigh méith-théacs

en: - Any -
ga: - Iad uile -

en: Language settings
ga: Socruithe teanga

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
ga: Réamhshocrú teanga an chuntais seo do ríomhphoist, agus an teanga roghnaithe do léiriú an tsuímh.

en: Navigate to previous year
ga: Déan nascleanúint chuig anuraidh

en: Navigate to next year
ga: Déan nascleanúint chuig an bhliain seo chugainn

en: Navigate to previous month
ga: Déan nascleanúint chuig an mhí roimhe seo

en: Navigate to next month
ga: Déan nascleanúint chuig an mhí seo chugainn

en: Navigate to previous week
ga: Déan nascleanúint chuig an tseachtain roimhe seo

en: Navigate to next week
ga: Déan nascleanúint chuig an tseachtain seo chugainn

en: Navigate to previous day
ga: Déan nascleanúint chuig an lá roimhe seo

en: Navigate to next day
ga: Déan nascleanúint chuig an chéad lá eile

en: Sender name
ga: Seoltóir

en: Preview before submitting
ga: Réamhamharc

en: E-mails
ga: R-phoist

en: Input required
ga: Ionchur riachtanach

en: Delete and save
ga: Scrios agus sábháil

[ctx: datetime]
en: Year
ga: Bliain

[ctx: datetime]
en: Month
ga: Mí

[ctx: datetime]
en: Day
ga: Lá

[ctx: date_nav]
en: Next
ga: Ar aghaidh

en: Delete translation
ga: Scrios an t-aistriúchán

en: Do not begin name with numbers.
ga: Ná tosaigh ainm le huimhreacha.
