DruStack (7.x-19.38) - en to sw translation catalogue (13 entries)

en: Database type
sw: Aina ya Hifadhidata

en: Database name
sw: Jina la Hifadhidata

en: Basic options
sw: Chaguzi za msingi

[ctx: datetime]
en: All day
sw: Siku nzima

[ctx: datetime]
en: Year
sw: Mwaka

[ctx: datetime]
en: Month
sw: Mwezi

[ctx: datetime]
en: Week
sw: Wiki

[ctx: datetime]
en: Day
sw: Siku

[ctx: datetime]
en: Hour
sw: Saa

[ctx: datetime]
en: Minute
sw: Dakika

[ctx: datetime]
en: Second
sw: Sekunde

[ctx: datetime]
en: Date
sw: Tarehe

[ctx: datetime]
en: Time
sw: Muda
