DruStack (7.x-19.40) - en to dz translation catalogue (443 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Slideshow
dz: བཤུད་བརྙན།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Previous
dz: ཧེ་མམ།

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Show on every page except the listed pages.
dz: ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་མ་གཏོགས་ཤོག་ལེབ་ག་ར་གུ་སྟོན།

en: Show on only the listed pages.
dz: ཐོ་བཀོད་འབད་ཡོད་མི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་གི་རྐྱངམ་ཅིག་སྟོན།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Reset to defaults
dz: སྔོན་སྒྲིག་འདི་ཚུ་ སླར་སྒྲིག་འབད།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: enable
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Submit
dz: བྱིན།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: content
dz: ནང་དོན།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: Closed
dz: ཁ་བསྡམས་ནུག

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Confirm
dz: ངེས་དཔྱད་འབད་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Access control
dz: འཛུལ་སྤྱོད་ཚད་འཛིན་

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Administration
dz: བདག་སྐྱོང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: More
dz: ལེ་ཤ་

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Taxonomy
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: Version
dz: ཐོན་རིམ་

en: view
dz: སྟོན།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Size
dz: ཚད།

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: The configuration options have been saved.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་སྲུང་བཞག་འབད་དེ་ཡོད།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Help text
dz: གྲོགས་རམ་ཚིག་ཡིག།

en: Types
dz: དབྱེ་བ་ཚུ།

en: Hierarchy
dz: སྡེ་རིམ།

en: Single
dz: རྐྱང་པ།

en: Multiple
dz: སྣ་མང་།

en: Required
dz: དགོས་མཁོ་ཡོདཔ།

en: root
dz: རྩ་བ།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Parents
dz: རྩ་ལག་ཚུ།

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Book
dz: ཀི་དེབ།

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Taxonomy term
dz: དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་གྱི་ཐ་སྙད་

en: category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: Preview
dz: སྔོན་ལྟ།

en: Help
dz: གྲོགས་རམ་

en: username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Update
dz: དུས་མཐུན།

en: Sunday
dz: ཟླཝ།

en: Monday
dz: མིག་དམར།

en: Tuesday
dz: ལྷག་པ།

en: Wednesday
dz: ཕུརཔ།

en: Thursday
dz: པ་སངས།

en: Friday
dz: སྤེན་པ།

en: Saturday
dz: ཉིམ།

en: Time
dz: དུས་ཚོད།

en: View
dz: སྟོན་

en: The configuration options have been reset to their default values.
dz: རིམ་སྒྲིག་གདམ་ཁ་ཚུ་  ཁོང་རའི་སྔོན་སྒྲིག་གནས་གོང་ཚུ་ལུ་སླར་སྒྲིག་འབད་དེ་ཡོད།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Modules
dz: ཚད་གཞི་ཚུ་

en: Clear index
dz: ཟུར་ཐོ་བསལ།

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Add item
dz: རྣམ་གྲངས་ཁ་སྐོང་རྐྱབས་

en: theme
dz: བརྗོད་དོན།

en: Screenshot for %theme theme
dz: %themeབརྗོད་དོན་གྱི་དོན་ལུ་ གསལ་གཞིའི་པར།

en: no screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར་མིན་འདུག

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: You are not authorized to access this page.
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་དོན་ལུ་  ཁྱོད་ལུ་ དབང་སྤྲོད་མ་བཏུབ།

en: Unknown
dz: མ་ཤེསཔ་

en: Attachment
dz: མཉམ་སྦྲགས།

en: Permitted file extensions
dz: གནང་བ་བྱིན་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་རྒྱ་བསྐྱེད།

en: Upload
dz: མངོན་གསལ་འབད་

en: Picture
dz: པར།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: Database type
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་དབྱེ་བ་

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Continue
dz: འཕྲོ་མཐུད་

en: Configure
dz: རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: status
dz: གནས་ཚད་

en: Error
dz: འཛོལ་བ་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Are you sure you want to delete %title?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ %title བཏོན་གཏང་ནི་འདི་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: Menu item
dz: དཀར་ཆག་རྣམ་གྲངས།

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།

en: The name of the menu.
dz: དཀར་ཆག་གི་མིང་འདི།

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
dz: གདམ་ཁ་ཅན།དཀར་ཆག་ནང་རྣམ་གྲངས་ལྗིད་ཅན་ཚུ་འཁྱུད་གཞོང་ནི་དང་རྣམ་གྲངས་ཡང་བ་ཚུ་མགོའི་ཉེ་འདབས་གནས་ས་འབད་ཡོདཔ་ཨིན།

en: Printer-friendly version
dz: དཔར་འཕྲུལ་དང་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་

en: Update options
dz: དུས་མཐུན་གྱི་གདམ་ཁ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Submit @name
dz: @name ཕུལ།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Add block
dz: སྡེབ་ཚན་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Site name
dz: ས་ཁོངས་མིང་།

en: Site slogan
dz: ས་ཁོངས་འབོ་ཚིག

en: php
dz: པི་ཨེཆི་པི།

en: User settings
dz: ལག་ལེན་པའི་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Public registrations
dz: མི་མང་གི་  ཐོ་བཀོད་ཚུ།

en: Only site administrators can create new user accounts.
dz: ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོངས་པ་རྐྱངམ་ཅིག་གིས་  ལག་ལེན་པ་གསརཔ་གི་  རྩིས་ཐོ་འདི་ཚུ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ།

en: Host
dz: ཧོསཊི།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Up to date
dz: དུས་དང་མཐུན་པ་

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Recipients
dz: ལེན་འཁན་ཚུ།

en: Selected
dz: སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོདཔ།

en: Hourly threshold
dz: ཆུ་ཚོད་རེ་བཞིན་གྱི་་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: Your name
dz: ཁྱོད་རའི་མིང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Signature
dz: མིང་རྟགས།

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Sticky at top of lists
dz: ཐོ་ཡིག་གི་མགོ་ལུ་རྩི་ཅན་

en: Revisions
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ་

en: Log message
dz: འཕྲིན་དོན་ཚུ་  དྲན་དེབ་ནང་བཀོད།

en: Poll duration
dz: འོ་ཤོག་བསྡུ་ལན་གྱི་དུས་ཡུན།

en: Term name
dz: ཐ་སྙད་ཀྱི་མིང་།

en: E-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང།

en: Theme configuration
dz: བརྗོད་དོན་རིམ་སྒྲིག

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Time zone
dz: ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Count
dz: གྱངས་ཁ་བརྐྱབ་

en: Watchdog
dz: བལྟ་རྟོག་པ་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: blocked
dz: བཀག་ཡོད།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Last update
dz: མཐའ་མཇུག་གི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Delete all
dz: ཆ་མཉམ་བཏོན་གཏང་

en: Performance
dz: ལཱ་ཤུལ་

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ

en: help
dz: གྲོགས་རམ།

en: Details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།

en: Add a role to the selected users
dz: སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་ལུ་  ལས་འགན་ཅིག་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Recent posts
dz: ད་ལྟོའི་གནས་བསྐྱོད་ཚུ་

en: Table
dz: ཐིག་ཁྲམ།

en: Text color
dz: ཚིག་ཡིག་གི་ཚོས་གཞི་

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: User login
dz: ལག་ལེན་པ་ ནང་བསྐྱོད།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Blog
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་

en: Add new comment
dz: བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: String
dz: ཡིག་རྒྱུན།

en: Users
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Minimum cache lifetime
dz: འདྲ་མཛོད་ཚེ་ཡུན་ཉུང་མཐའ།

en: Referrer
dz: གཞི་བསྟུན།

en: Site off-line message
dz: ས་ཁོངས་གློག་ཐོག་མེད་པའི་འཕྲིན་དོན།

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
dz: @siteའདི་  ད་ལྟོ་རྒྱུན་སྐྱོང་གི་འོག་ལུ་ཨིན་པས།  ང་བཅས་བགྱོགས་པ་རང་  ལོག་འོང་དགོ་པས། ནཱ་གི་ བཟོད་སྲན་བསྐྱེདཔ་གནང་མི་འདི་ལུ་  བཀའ་དྲིན་ཆེ་ཟེར་ཞུ་ནི་ཨིན།

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
dz: ས་ཁོངས་འདི་གློག་ཐོག་མེད་པའི་ཐབས་ལམ་འདི་  བལྟ་སྤྱོད་པ་ཚུ་ལུ་སྟོན་ནི་དོན་ལུ་  འཕྲིན་དོན།

en: Default front page
dz: སྔོན་སྒྲིག་མདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ།

en: Create content
dz: ནང་དོན་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Filters
dz: ཚགས་མ་ཚུ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Recent comments
dz: ད་ལྟོའི་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
dz: འོག་གི་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་ <code>བདེན་པ་སླར་ལོག་པ་ཅིན་སྟོན</code> (PHP-mode མཁས་པ་ཚུ་རྐྱངམ་ཅིག)

en: Preformatted
dz: སྔ་གོང་ཚད་སྒྲིག་འབད་ཡོདཔ།

en: Profile
dz: གསལ་སྡུད་

en: Votes
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Save settings
dz: སྲུང་བཞག་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: reply
dz: ལན་གསལ།

en: Database name
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་མིང་

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་

en: Authoring information
dz: བརྡ་དོན་དབང་སྤྲོད་དོ།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།

en: Show
dz: སྟོན།

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
dz: ཌུ་པཱལ་འགྲུལ་ལམ་བཟུམ་སྦེ་གྱལ་རེ་ལུ་ཤོག་ལེབ་གཅིག་བཙུགས། '*'ཡིག་འབྲུ་དེ་ཝའིལ་ཀཌི་ཅིག་ཨིན། དཔེར་ན་འགྲུལ་ལམ་ཚུ་ཝེབ་དྲན་དེབ་ཤོག་ལེབ་དོན་ལུ་'%blog'དང་  རང་དོན་ཝེབ་དྲན་དེབ་ག་རའི་དོན་ལུ་ %blog-wildcard དང་གདོང་ཁའི་ཤོག་ལེབ་དོན་ལུ་%frontཨིན།

en: Maximum file size per upload
dz: མངོན་གསལ་རེའི་ཡིག་སྣོད་ཚད་ཀྱི་མང་མཐའ།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: Edit term
dz: ཐ་སྙད་ཞུན་དག་རྐྱབས་

en: Are you sure you want to delete these items?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ཨ་ནི་རྣམ་གྲངས་ཚུ་བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: 1 item | @count items
dz[0]: རྣམ་གྲངས་ ༡་
dz[1]: %count རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: menu
dz: དཀར་ཆག་

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: No items selected.
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་སེལ་འཐུ་མ་འབད་བས།

en: The update has been performed.
dz: དུས་མཐུན་གྱི་ལས་འགན་གྲུབ་ཡོད།

en: View user profile.
dz: ལག་ལེན་པའི་  གསལ་སྡུད་དེ་སྟོན།

en: Titles only
dz: མགོ་ཡིག་རྐྱངམ་ཅིག།

en: Full text
dz: ཚིག་ཡིག་ཆ་ཚང་།

en: published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: The changes have been saved.
dz: བསྒྱུར་བཅོས་འབད་ཡོད་མི་ཚུ་  སྲུངས་བཞག་འབད་ཡོད།

en: Refine
dz: ཡང་དག་བཟོ་ནི་

en: Undo
dz: འབད་བཤོལ་

en: Search results
dz: འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་འཚོལ་ཞིབ་འབད།

en: Your search yielded no results
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་ཐོན་འབྲས་འགྲུབ་འབྲས་ཚུ་མེདཔ།

en: Please enter some keywords.
dz: གཙོ་ཚིག་ལ་ལོ་བཙུགས་གནང་།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
dz: བདག་སྐྱོངས་པའི་གནང་བ་དགོཔ་མེད་པར་  བལྟ་སྤྱོད་པ་ཚུ་གིས་  ཁོང་རའི་རྩིས་ཐོ་དེ་ཚུ་  གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ།

en: Deleted
dz: བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: Publishing options
dz: གདམ་ཁ་ཚུ་དེབ་བསྐྲུན།

en: Create new revision
dz: བསྐྱར་ལོག་གསརཔ་གསར་བསྐྲུན་འབད་

en: Configure block
dz: སྡེབ་ཚན་རིམ་སྒྲིག་

en: Configure permissions
dz: གནང་བ་ཚུ་རིམ་སྒྲིག་འབད་

en: Workflow
dz: ལཱ་གི་འབབ་རྒྱུན་

en: Greater than
dz: ལས་མང་མི།

en: Less than
dz: ལས་ཉུང་མི།

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: The settings have not been saved because of the errors.
dz: འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ལས་  སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་སྲུང་བཞག་མ་འབད།

en: profile
dz: གསལ་སྡུད།

en: First day of week
dz: བདུན་ཕྲག་གི་ཉིནམ་དང་པ།

en: Autocomplete taxonomy
dz: རང་བཞིན་ཡོངས་བསྒྲུབས་དབྱེ་བསལ་བྱ་རིམ་

en: Are you sure you want to delete the block %name?
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་ལེབ་དུམ་ %name ་དེ་བཏོན་གཏང་ནི་ལུ་ངེས་ཏིག་ཨིན་ན?

en: warning
dz: ཉེན་བརྡ།

en: Site information
dz: ས་ཁོངས་བརྡ་དོན་

en: Blocked
dz: བཀག་ཡོདཔ།

en: Results
dz: གྲུབ་འབྲས་ཚུ་

en: open
dz: ཁ་ཕྱེ།

en: Visitor
dz: ལྟ་སྐོར་པ་

en: Parent term
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད།

en: Parent terms
dz: རྩ་ལག་ཐ་སྙད་ཚུ།

en: Syndicate
dz: མཉམ་རུབ་ཚོགས་པ།

en: Syndicate content
dz: མཉམ་འབྲེལ་ཚོགས་པའི་ནང་དོན།

en: Blogs
dz: ཝེབ་དྲན་དེབ་ཚུ།

en: Books
dz: ཀི་དེབ་ཚུ་

en: Forums
dz: གྲོས་གནས་ཚུ་

en: Revisions for %title
dz: %title གི་དོན་ལས་བསྐྱར་སྦྱོང་ཚུ།

en: !date by !username
dz: %username གིས་ !date

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།

en: Revision
dz: བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: current revision
dz: ད་ལྟོའི་བསྐྱར་སྦྱོང་།

en: Database schema
dz: གནས་སྡུད་གཞི་རྟེན་གྱི་ལས་འཆར་

en: Length of trimmed posts
dz: རྩེ་སྙོམས་ཡོད་པའི་འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་གི་རིང་ཚད།

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
dz: འགྲེམ་སྐྱེལ་གྱི་རྩེ་སྙོམ་ཡོད་པའི་ཐོན་རིམ་ནང་ལག་ལེན་འཐབ་ཡོད་པའི་   ཡིག་འབྲུ་ཚུ་གི་མང་མཐའི་གྲངས།   ཌུ་པཱལ་འདི་གིས་པར་ལེན་རིངམོ་འགྲེམ་སྐྱེལ་ག་འདི་རྩེ་སྙོམ་དགོ་ནི་ཨིན་  འདི་གཏན་འབེབས་བཟོ་ནི་ལུ་  སྒྲིག་སྟངས་འདི་ལག་ལེན་འཐབ་འོང་།  ཨེཀསི་ཨེམ་ཨེལ་ཤོག་ཀུ་བཙུགས་ནི་ལ་སོགས་པ་ཚུ་ནང་ ཤོག་ལེབ་ངོ་མ་གུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་བཀྲམ་སྟོན་འབདཝ་ད་  འགྲེམ་སྐྱེལ་གྱི་རྩེ་སྙོམ་ཡོད་པའི་ཐོན་རིམ་འདི་འཁྲུལ་བ་མེད་པར་  ཊི་སརསི་སྦེ་ལག་ལེན་འཐབཔ་ཨིན།  ཊི་སརསི་ལྕོགས་མིན་བཟོ་ནི་ལུ་ 'ཚད་མེདཔ་' ལུ་གཞི་སྒྲིག་འབད།   སྒྲིག་སྟངས་འདི་གིས་ནང་དོན་གསརཔ་ ཡང་ན་ དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོད་པའི་ནང་དོན་རྐྱངམ་གཅིག་གནོད་ནི་དང་   ཡོད་བཞིན་པའི་ནང་དོན་མི་གནོད་ནི་ཨིནམ་དྲན་འཛིན་འབད།

en: System default
dz: རིམ་ལུགས་སྔོན་སྒྲིག་

en: Not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབདཝ།

en: MB
dz: ཨེམ་བི་

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
dz: ཁྱོད་རའི་ པི་ཨེཅ་པི་སྒྲིག་སྟངས་ཀྱིས་ %size ཨེམ་བི་ལུ་ སྐྱེལ་བཙུག་རེ་རེ་ལུ་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད་མང་མཐའ་ ཚད་བཟོཝ་ཨིན།

en: Menu settings
dz: དཀར་ཆག་སྒྲིག་སཏངས་ཚུ།

en: Color scheme
dz: ཚོས་གཞིའི་འཆར་ལས་

en: Attach
dz: མཉམ་སྦྲགས་འབད།

en: @type: deleted %title.
dz: @type:  %title བཏོན་གཏང་ཡོདཔ།

en: details
dz: རྒྱས་བཤད་ཚུ་

en: Themes
dz: བརྗོད་དོན་ཚུ་

en: not published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་མ་འབད་མི།

en: SQL
dz: ཨེསི་ཀིའུ་ཨེལ་

en: !name field is required.
dz: !nameས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: Comment settings
dz: བསམ་བཀོད་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: not sticky
dz: རྩི་ཅན་མེན་མི།

en: sticky
dz: རྩི་ཅན།

en: not promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་མ་འབད་མི།

en: promoted
dz: ཡར་བསྐྱེད་འབད་ཡོདཔ།

en: Default options
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Read only
dz: ལྷག་ནི་ཙམ།

en: disable
dz: ལྕོགས་མིན།

en: File upload error. Could not move uploaded file.
dz: ཡིག་སྣོད་ སྐྱེལ་བཙུགས་ཀྱི་འཛོལ་བ།  སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ཡོད་པའི་  ཡིག་སྣོད་དེ་  སྤོ་བཤུད་འབད་མ་ཚུགས།

en: Slogan
dz: འབོ་ཚིག

en: Anonymous user
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ།

en: The name used to indicate anonymous users.
dz: མིང་མེདཔ་ལག་ལེན་པ་ཚུ་བརྡ་སྟོན་ནི་ལུ་  ལག་ལེན་འཐབ་དོ་ཡོད་པའི་མིང་།

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
dz: འབྲེལ་བ་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་ལས་  ཁྱིམ་གྱི་ཤོག་ལེབ་ཀྱིས་  ནང་དོན་བཀྲམ་སྟོན་འབདཝ་ཨིན། ངེས་བདེན་མེད་པ་ཅིན་ "node" གསལ་བཀོད་འབད།

en: is
dz: འདི་

en: Enter the terms you wish to search for.
dz: ཁྱོད་ཀྱིས་འཚོལ་ཞིབ་འབད་ནི་དོན་ཚིག་ཚུ་བཙུགས།

en: No content types available.
dz: ནང་དོན་དབྱེ་བ་ཚུ་ཐོབ་ཚུགསཔ་མེད།

en: Translated
dz: སྐད་སྒྱུར་འབད་ནུག

en: Block description
dz: ལེབ་དུམ་འགྲེལ་བཤད།

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
dz: པི་ཨེཆ་པི་ཐབས་ལམ་དེ་གདམ་ཡོད་པ་ཅིན་%php བར་ན་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་བཙུགས། དྲན་དགོཔ་ལག་ལེན་འཐབ་མི་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་བདེན་མེད་དེ་གིས་ཁྱོད་རའི་ཌུ་པཱལ་ས་ཁོངས་རྒྱུན་ཆད་འོང་།

en: The block has been created.
dz: ལེབ་དུམ་དེ་གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: The content of the block as shown to the user.
dz: ལེབ་དུམ་གྱི་ནང་དོན་དེ་ལག་ལེན་པ་ལུ་སྟོན་ཡོདཔ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་

en: Default time zone
dz: སྔོན་སྒྲིག་ཆུ་ཚོད་གླིང་སྡེ།

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: Permission
dz: གནང་བ།

en: Date - newest first
dz: ཚེས་གྲངས-དང་པ་ གསར་ཤོས་འདི།

en: Date - oldest first
dz: ཚེས་གྲངས་-དང་པ་ རྙིས་ཤོས་འདི།

en: 1 comment | @count comments
dz[0]: བསམ་བཀོད་༡།
dz[1]: %count བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: file system
dz: ཡིག་སྣོད་རིམ་ལུགས།

en: Profiles
dz: གསལ་སྡུད་ཚུ་

en: Hot topic threshold
dz: གནད་དོན་ཚ་བ་ཐེརེཤ་ཧཱོལ།

en: Topics per page
dz: ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་གནད་དོན་ཚུ།

en: Posts - most active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་ཆེ་ཤོས་དང་པམ།

en: Posts - least active first
dz: གནས་བསྐྱོད་ཚུ་-ཤུགས་ལྡན་དང་པམ་ཉུང་ཤོས།

en: URL path settings
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ་འགྲུལ་ལམ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: @user's picture
dz: @user's་གི་ པར།

en: Page not found
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་མ་ཐོབ་པས།

en: (site default theme)
dz: (ས་ཁོངས་སྔོན་སྒྲིག་གི་བརྗོད་དོན།)

en: Screenshot
dz: གསལ་གཞིའི་པར།

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »

en: The directory %directory does not exist.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་མེད།

en: The directory %directory is not writable
dz: སྣོད་ཐོ་ %directoryདེ་  འབྲི་མི་བཏུབ་པས།

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
dz: སྣོད་ཐོ་%directoryའདི་འབྲི་མི་བཏུབ་པས་  ག་ཅིག་འབད་ཟེར་བ་ཅིན་  འདི་ལུ་ གཞི་སྒྲིག་འབད་ནིའི་  གནང་བ་ངེས་བདེན་ཚུ་མིན་འདུག

en: Rearrange
dz: སླར་བདེ་ཞིབ་འབད་

en: Show only items where
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་རྐྱངམ་གཅིག་ག་སྟེ་ལུ་སྟོན།

en: 1 user | @count users
dz[0]: ལག་ལེན་པ་ ༡།
dz[1]: %count ་ལག་ལེན་པ།

en: @type: updated %title.
dz: @type: དུས་མཐུན་བཟོ་ཡོདཔ་ %title

en: @type: added %title.
dz: @type:  %title ཁ་སྐོང་རྐྱབས་ཡོདཔ།

en: Aggregator
dz: སྤྱི་སྙོམས་འབད་མི་

en: Book navigation
dz: ཀི་དེབ་འགྲུལ་བསྐྱོད།

en: !a comments per page
dz: !a ཤོག་ལེབ་རེ་རེ་བསམ་བཀོད་ཚུ།

en: The e-mail address %mail is not valid.
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་  %mail་དེ་  ནུས་ཅན་མེན་པས།

en: authenticated user
dz: བདེན་བཤད་ཡོད་པའི་  ལག་ལེན་པ།

en: Field settings
dz: ས་སྒོ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ།

en: Default order
dz: སྔོན་སྒྲིག་གོ་རིམ།

en: Add new field
dz: ས་སྒོ་གསརཔ་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ།

en: Number of views
dz: མཐོང་སྣང་ཚུ་གི་གྲངས།

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
dz: འགྲོ་ཡུལ་ %directoryའདི་ ཚུལ་ལྡན་སྦེ་རིམ་སྒྲིག་འབད་མ་ཚུགསཔ་ལས་བརྟེན་  སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ཡིག་སྣོད་ %file ་འདི་  སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་མ་ཚུགས།

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
dz: འདི་བཟུམ་མིང་ཡོད་མི་  ཡིག་སྣོད་དེ་མེདཔ་ལས་བརྟེན་  སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་ ཡིག་སྣོད་ %file འདི་  འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་མ་བཏུབ།  ཁྱོད་ཀྱིས་ཡིག་སྣོད་ཀྱི་མིང་ངེས་བདེན་སྦེ་  བཀྲམ་སྤེལ་འབད་ཡོདཔ་འདི་ ཞིབ་དཔྱད་འབད་གནང་།

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
dz: སེལ་འཐུ་འབད་ཡོད་པའི་  ཡིག་སྣོད་  %file ་དེ་  འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་མི་བཏུབ་པས་  ག་ཅི་སྦེ་ཟེར་བ་ཅིན་  འདི་བཟུམ་མིང་དེ་  འགྲོ་ཡུལ་ནང་  ཧེ་མ་ལས་རང་འདུག

en: The selected file %file could not be copied.
dz: ཡིག་སྣོད་  %file ་སེལ་འཐུ་གྲུབ་ཡོད་མི་འདི་  འདྲ་བཤུས་རྐྱབ་མ་ཚུགས།

en: The removal of the original file %file has failed.
dz: ཡིག་སྣོད་  %file ་ངོ་མ་  རྩ་བསྐྲད་གཏང་ནི་འདི་  འཐུས་ཤོར་བྱུང་ཡོད།

en: Default picture
dz: སྔོན་སྒྲིག་གི་ པར།

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
dz: པར་གྱི་སྲོལ་སྒྲིག་  སེལ་འཐུ་མ་འབད་བར་ཡོད་མི་  ལག་ལེན་པ་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  བཀྲམ་སྟོན་འབད་ནི་ལུ་  པར་གྱི་ ཡུ་ཨར་ཨེལ།  ག་ལུ་ཡང་ སྟོངམ་མ་བཞག

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
dz: ཁྱོད་ལུ་  སར་བར་ལུ་ཡིག་སྣོད་འཛུལ་སྤྱོད་འདི་ཐད་ཀར་དུ་མེད་པ་ཅིན་  ཁྱོད་རའི་ལས་རྟགས་འདི་སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ས་སྒོ་འདི་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Configuration file
dz: རིམ་སྒྲིག་གི་ཡིག་སྣོད་

en: Error reporting
dz: འཛོལ་བ་སྙན་ཞུ་འབད་དོ།

en: sort by @s
dz: @sགིས་དབྱེ་སེལ་འབད་ཡོད་མི།

en: and
dz: དང་

en: Auto-reply
dz: རང་བཞིན་ལན་གསལ།

en: Depends on: !dependencies
dz: བརྟེན་ནི་: !རྟེན་འབྲེལ་

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ནང་འདྲེན་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་སྦེ་ཟེར་བ་ཅིན་  ཡིག་སྣོད་ %filename འདི་ལྷག་མ་ཚུགས།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན: "msgstr" འདི་རེ་བ་བསྐྱེད་ཡོདཔ་  དེ་འབདཝ་ད་  %line གྲལ་ཐིག་གུ་མ་ཐོབ།

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན: "msgid_plural" འདི་རེ་བ་བསྐྱེད་ཡོདཔ་  དེ་འབདཝ་ད་  %line གྲལ་ཐིག་གུ་མ་ཐོབ།

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་  %line གྲལ་ཐིག་གུ་  ཚིག་སྦྱོར་འཛོལ་བ་ཅིག་ཡོདཔ་ཨིན།

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན:  "msgid" འདི་  %line གྲལ་ཐིག་གུ་རེ་བ་མ་བསྐྱེད་བས།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་ འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན:  "msgstr[]"འདི་ %line གྲལ་ཐིག་གུ་རེ་བ་མ་བསྐྱེད་བས།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན:  "msgstr" འདི་ %line གྲལ་ཐིག་གུ་རེ་བ་མ་བསྐྱེད་བས།

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename དེ་ལུ་འཛོལ་བ་ཡོདཔ་ཨིན:  %line གྲལ་ཐིག་གུ་རེ་བ་མེད་པའི་ཡིག་རྒྱུན་འདུག།

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
dz: སྐད་བསྒྱུར་པའི་ཡིག་སྣོད་ %filename འདི་ %line གྲལ་ཐིགའདི་རེ་བ་མེདཔ་སྦེ་མཇུག་བསྡུ་ནུག།

en: Save translations
dz: སྐད་སྒྱུར་ཚུ་སྲུང་།

en: Original text
dz: ཚིག་ཡིག་ངོ་མ།

en: User account
dz: ལག་ལེན་པའི་རྩིས་ཐོ་

en: Acronym
dz: བསྡུ་ཡིག།

en: Administration theme
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་ནིའི་བརྗོད་དོན་

en: Run cron
dz: ཀོརཱོན་གཡོག་བཀོལ་

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
dz: ཡིག་སྣོད་  %fileའདི་  སྲུངས་བཞག་འབད་མ་ཚུགས་  ག་ཅི་འབད་ཟེར་ཅིན་  འཛོལ་བ་གཅིག་བྱུང་ནུག

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
dz: ཁྲིམས་འགལ་གདམ་ཁ་འདི་  སྐྱོན་འཛིན་བྱུང་ཡོད།  ས་ཁོངས་བདག་སྐྱོང་པ་འདི་ལུ་ འབྲེལ་བམཛད་གནང་།

en: Illegal choice %choice in !name element.
dz: !nameཆ་ཤས་ནང་ལུ་ ཁྲིམས་འགལ་ གདམ་ཁ་!choice

en: All languages
dz: སྐད་ཡིག་ཚུ་ཆ་མཉམ།

en: Localization
dz: ཡུལ་མཐུན་བཟོ་བ་

en: Edit string
dz: ཡིག་རྒྱུན་ཞུན་དག་འབད་

en: locale
dz: ལོ་ཀེལ།

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
dz: ཆུ་ཚོད་ %timestampལུ་  ལག་ལེན་པ་%nameགིས་  ནང་བསྐྱོད་འབྲེལ་ལམ་  ཐེངས་གཅིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག

en: Username or e-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ ཡང་ན་ ལག་ལེན་པའི་མིང་

en: form
dz: འབྲི་ཤོག

en: Basic options
dz: གཞི་རིམ་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Abbreviation
dz: སྡུད་ཚིག།

en: Inserted
dz: བཙུགས་ཡོདཔ།

en: filter
dz: ཚགས་མ།

en: Poll
dz: འོས་ཤོག་བསྡུ་ལན།

en: contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ།

en: Must users preview posts before submitting?
dz: ལག་ལེན་པ་ཚུ་གིས་ཞུ་འབུལ་མ་འབད་བའི་ཧེ་མ་འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་ངེས་པར་མངོན་ལྟ་འབད་དགོ?

en: Already added languages
dz: ཧེ་མ་ལས་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་ཡོད་པའི་སྐད་ཡིག་ཚུ།

en: Contact form
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནིའི་འབྲི་ཤོག་

en: Illegal choice %choice in %name element.
dz: %nameཆ་ཤས་ནང་ལུ་ ཁྲིམས་འགལ་ གདམ་ཁ་ %choice

en: Languages not yet added
dz: སྐད་ཡིག་འདི་ད་ལྟོ་ཡང་ཁ་སྐོང་མ་བརྐྱབ་པས།

en: String not found.
dz: ཡིག་རྒྱུན་མ་ཐོབ།

en: The string has been saved.
dz: ཡིག་རྒྱུན་འདི་སྲུང་ཡོད།

en: The language selected for import is not supported.
dz: ནང་འདྲེན་གྱི་དོན་ལུ་སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་སྐད་ཡིག་འདི་ རྒྱབ་སྐྱོར་མ་འབད་བས།

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
dz: སྐད་སྒྱུར་ཡིག་སྣོད་ %filename འདི་  རླག་སྟོར་ཞུགས་པ་ཡང་ན་ བཟོ་ཉེས་གྱུར་འབད་ཡོད་པའི་མགོ་ཡིག་ཅིག་འབད་འབྱུངམ་ཨིན།

en: Ampersand
dz: དང་རྟགས།

en: HTML filter
dz: ཨེཆ་ཊི་ཨེམ་ཨེལ་ཚགས་མ།

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
dz: <em>administer nodes</em>གནང་བ་དང་ཅིག་ཁར་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་གིས་  གདམ་ཁ་ཚུ་ཚབ་སྲུང་འབད་ཚུགས།

en: Number of posts on main page
dz: ཤོག་ལེབ་ངོ་མ་གུ་འགྲེམ་སྐྱེལ་ཚུ་གི་ཨང་།

en: The value provided for %field is not a valid URL.
dz: %fieldདོན་ལུ་བྱིན་དེ་ཡོད་པའི་གནས་གོང་འདི་ ནུས་ཅན་ཡོད་པའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་འདི་མེད་པས།

en: Edit field
dz: ས་སྒོ་ཞུན་དག་འབད་

en: Search form
dz: འཚོལ་ཞིབ་འབྲི་ཤོག

en: Popular content
dz: ཡོངས་གྲགས་ཅན་གྱི་ནང་དོན།

en: Default 403 (access denied) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༣ (འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Default 404 (not found) page
dz: སྔོན་སྒྲིག་ ༤༠༤ (འཚོལ་མ་འཐོབ་) ཤོག་ལེབ།

en: Titles plus teaser
dz: མགོ་ཡིག་བསྡོམས་རྟགས་དཀའ་ལས་ཆས་དྲགས།

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
dz: བརྗོད་དོན་སོ་སོ་སེལ་འཐུ་འབད་མི་འདི་གིས་  ས་ཁོངས་ཀྱི་སྣང་ཚུལ་དང་  ཚོར་སྣང་འདི་བསྒྱུརཝ་ཨིན།

en: select different theme
dz: བརྗོད་དོན་སོ་སོ་སེལ་འཐུ་འབད།

en: Compact mode
dz: སྲབ་ཆུང་ཐབས་ལམ་

en: Date and time
dz: ཚེས་གྲངས་དང་དུས་ཡུན་

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
dz: བལྟ་སྤྱོད་པ་འདི་ཚུ་གིས་  རྩིས་ཐོ་ཚུ་གསར་བསྐྲུན་འབད་བཏུབ་  འདི་འབདཝ་ད་  བདག་སྐྱོང་པའི་  གནང་བ་དགོཔ་ཨིན།

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
dz: བལྟ་སྤྱོད་པ་དེ་གིས་ཁ་བྱང་ཅིག་གསར་བསྐྲུན་འབདཝ་ད་  གློག་འཕྲིན་འགྱུར་བ་ཅིག་དགོཔ་ཨིན་

en: User registration guidelines
dz: ལག་ལེན་པ་ ཐོ་བཀོད་ཀྱི་ལམ་སྟོན་ཚུ།

en: Picture support
dz: པར་གྱིརྒྱབ་སྐྱོར།

en: Picture maximum dimensions
dz: པར་གྱི་མང་མཐའི་  རྒྱ་འཁོན་ཚུ།

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
dz: པིག་སེལསི་ནང་ལུ་  པར་ཚུ་གི་དོན་ལུ་  མང་མཐའི་རྒྱ་ཁྱོན།

en: Picture maximum file size
dz: པར་གྱི་མང་མཐའི་  ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད།

en: Maximum file size for pictures, in kB.
dz: ཀེ་བི་ནང་  པར་གྱི་དོན་ལུ་  མང་མཐའི་ ཡིག་སྣོད་ཀྱི་ཚད།

en: Picture guidelines
dz: ལམ་སྟོན་གྲལ་ཐིག

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
dz: སྔོན་སྒྲིག་ལམ་སྟོན་ཚུ་གི་ཁ་སྐོང་ལུ་  འ་ནི་ཚིག་ཡིག་དེ་པར་སྐྱེལ་བཙུགས་ཀྱི་འབྲི་ཤོག་ནང་  བཀྲམ་སྟོན་འབད་ཡོདཔ་ཨིན།  འདི་ཁྱོད་རའི་ལག་ལེན་པ་དེ་ཚུ་ལུ་  གྲོགས་རམ་འབད་ནི་དང་  ཡང་ན་  བསླབ་སྟོན་འབད་ནིའི་དོན་ལུ་  ཕན་ཐོགས་ཅན་ཅིག་ཨིན།

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
dz: དེ་མ་ཚད་  ཁྱོད་རའི་ གློག་འཕྲིན་ཁབྱང་ལུ་  བསླབ་སྟོན་ཐེབས་ཚུ་ཡང་  གཏང་སྟེ་ཡོདཔ་ཨིན།
