DruStack (7.x-22.55) - en to cs translation catalogue (4756 entries)

en: Home
cs: Domů

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Následující

en: user
cs: uživatel

en: select
cs: vybrat

en: Show on every page except the listed pages.
cs: Zobrazit na každé stránce, kromě vypsaných.

en: Show on only the listed pages.
cs: Zobrazit jen na vypsaných stránkách.

en: Pages
cs: Stránky

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Reset to defaults
cs: Obnovit výchozí nastavení

en: enabled
cs: zapnuto

en: enable
cs: povolit

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Administer
cs: Spravovat

en: Register
cs: Registrovat

en: Markup
cs: Značkování

en: approve
cs: schválit

en: Delete
cs: Smazat

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Configure content moderation.
cs: Nastavit moderování obsahu.

en: Transaction ID
cs: ID transakce

en: Value
cs: Hodnota

en: Totals
cs: Celkem

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Email address
cs: E-mail

en: Item
cs: Položka

en: Private
cs: Soukromé

en: content
cs: obsah

en: Development
cs: Vývoj

en: Groups
cs: Skupiny

en: Is
cs: Je

en: Group
cs: Skupina

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Closed
cs: Zavřená

en: yes
cs: ano

en: Wrong username or password.
cs: Chybné uživatelské jméno nebo heslo.

en: Subscribers
cs: Registrovaní

en: List
cs: Seznam

en: Subject
cs: Předmět

en: Send email
cs: Odeslat e-mail

en: Actions
cs: Akce

en: disabled
cs: vypnuto

en: Confirm
cs: Potvrdit

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Age
cs: Věk

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: more
cs: více

en: Create !type
cs: Vytvořit !type

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Explanation or submission guidelines
cs: Vysvětlení nebo rady pro odeslání příspěvku

en: Email settings
cs: Nastavení e-mailu

en: Article
cs: Článek

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: footer
cs: patička

en: Comments
cs: Komentáře

en: Priority
cs: Priorita

en: More
cs: Více

en: Default currency
cs: Výchozí měna

en: Action
cs: Akce

en: Quantity
cs: Množství

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Block title
cs: Nadpis bloku

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Node type settings
cs: Nastavení typu obsahu

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Home page
cs: Domovská stránka

en: Project
cs: Projekt

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Go
cs: Přejít

en: view
cs: zobrazit

en: unpublished
cs: nezveřejněno

en: Overview
cs: Přehled

en: all
cs: vše

en: File
cs: Soubor

en: Tag
cs: Štítek

en: File path
cs: Cesta souboru

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: Links
cs: Odkazy

en: Search
cs: Hledat

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: None
cs: Žádné

en: Scheme
cs: Schéma

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: default
cs: výchozí

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: Message
cs: Zpráva

en: Response
cs: Odpověď

en: Password
cs: Heslo

en: Block settings
cs: Nastavení bloku

en: Number of blocks
cs: Počet bloků

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: User contact form
cs: Kontaktní formuláře pro jednotlivé uživatele

en: - None -
cs: - Nic -

en: Country
cs: Země

en: Weight
cs: Váha

en: The configuration options have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: Variable
cs: Proměnná

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Help text
cs: Text nápovědy

en: Types
cs: Typy

en: Hierarchy
cs: Hierarchie

en: Multiple
cs: Vícenásobná

en: Required
cs: Povinné

en: root
cs: kořen

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parents
cs: Rodiče

en: Depth
cs: Hloubka

en: none
cs: žádné

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Feed
cs: Zdroj

en: One
cs: Jeden

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Book
cs: Kniha

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: Description field
cs: Pole s popisem

en: settings
cs: nastavení

en: Back
cs: Zpět

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Field
cs: Pole

en: category
cs: kategorie

en: header
cs: hlavička

en: Label
cs: Popisek

en: Changes
cs: Změny

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: username
cs: uživatel

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Display a PDF version of this page.
cs: Zobrazit PDF verzi této stránky.

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Open
cs: Otevřené

en: Top
cs: Nahoru

en: Link Target
cs: Cíl odkazu

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Relevancy
cs: Relevance

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Core
cs: Jádro

en: High
cs: Vysoká

en: Low
cs: Nízká

en: Archives
cs: Archivy

en: Add new
cs: Přidat nový

en: Schedule
cs: Rozvrh

en: Time
cs: Čas

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: remove
cs: odstranit

en: View
cs: Zobrazit

en: Length
cs: Délka

en: Format
cs: Formát

en: History
cs: Historie

en: The configuration options have been reset to their default values.
cs: Byly obnoveny výchozí hodnoty nastavení.

en: Path
cs: Cesta

en: Dimensions
cs: Rozměry

en: Filename
cs: Název souboru

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Modules
cs: Moduly

en: Form ID
cs: ID formuláře

en: Clear index
cs: Vyčistit index

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Visible
cs: Viditelné

en: Custom links
cs: Vlastní odkazy

en: Add custom link
cs: Přidat vlastní odkaz

en: Edit custom link
cs: Upravit vlastní odkaz

en: link
cs: odkaz

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: results
cs: výsledky

en: search
cs: vyhledávání

en: Teaser
cs: Úvodník

en: The username %name does not exist.
cs: Uživatelské jméno %name neexistuje.

en: Add item
cs: Přidat položku

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: style
cs: styl

en: Screenshot for %theme theme
cs: Ukázka tématu vzhledu %theme

en: no screenshot
cs: bez ukázky

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Component
cs: Komponenta

en: Total
cs: Celkem

en: Status:
cs: Stav:

en: Components
cs: Komponenty

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Advanced search
cs: Pokročilé vyhledávání

en: You are not authorized to access this page.
cs: Nemáte oprávnění přistupovat na tuto stránku.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Attachment
cs: Příloha

en: Permitted file extensions
cs: Povolené přípony souborů

en: n/a
cs: není

en: Upload
cs: Nahrát

en: Picture
cs: Obrázek

en: Paths
cs: Cesty

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: type
cs: typ

en: Mail
cs: E-mail

en: Block message
cs: Zpráva v bloku

en: Before
cs: Před

en: After
cs: Po

en: Database type
cs: Typ databáze

en: Maximum items
cs: Maximální počet položek

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: action
cs: akce

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: Default Settings
cs: Výchozí nastavení

en: Check
cs: Šek

en: Files
cs: Soubory

en: file
cs: soubor

en: status
cs: stav

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Node
cs: Uzly

en: The subject of the message.
cs: Předmět zprávy.

en: Number of columns
cs: Počet sloupců

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Exclude
cs: Vyloučit

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: Optional Title
cs: Nepovinný název

en: Required Title
cs: Vyžadován název

en: No Title
cs: Žádný název

en: Link Title
cs: Název odkazu

en: URL Display Cutoff
cs: Ořiznutí zobrazené URL adresy

en: If the user does not include a title for this link, the URL will be used as the title. When should the link title be trimmed and finished with an elipsis (&hellip;)? Leave blank for no limit.
cs: Pokud uživatel nevyplní název odkazu, použije se místo něj URL odkazu. Uveďte, kde se má název odkazu oříznout a zakončit výpustkem (&hellip;)? Pokud ponecháte pole prázdné, délka nebude omezena.

en: Default (no target attribute)
cs: Výchozí (prázdný atribut target)

en: Open link in window root
cs: Otevřít odkaz v tomto okně

en: Open link in new window
cs: Otevřít odkaz v novém okně

en: Allow the user to choose
cs: Povolit výběr uživateli

en: Additional CSS Class
cs: CSS třída navíc

en: Titles are required for all links.
cs: Názvy jsou povinné pro všechny odkazy.

en: Open URL in a New Window
cs: Otevřít URL v novém okně

en: Defines simple link field types.
cs: Umožňuje definovat jednoduché typy polí pro odkaz.

en: term
cs: podmínka

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: Optional. In the menu, the heavier items will sink and the lighter items will be positioned nearer the top.
cs: Volitelné. V nabídce se těžší položky propadnou dolů a lehčí se umístí výše.

en: Printer-friendly version
cs: Verze pro tisk

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: All
cs: Vše

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Access log
cs: Log přístupů

en: Active
cs: Aktivní

en: Done
cs: Hotovo

en: Points
cs: Body

en: Access denied
cs: Přístup byl zamítnut

en: Submitted
cs: Odesláno

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Add block
cs: Přidat blok

en: Override title
cs: Přepsat název

en: CSS class
cs: CSS třída

en: Display links
cs: Zobrazit odkazy

en: Page
cs: Stránka

en: View arguments
cs: Views argumenty

en: Bottom
cs: Dole

en: 1 hour | @count hours
cs[0]: 1 hodina
cs[1]: @count hodiny
cs[2]: @count hodin

en: 1 day | @count days
cs[0]: 1 den
cs[1]: @count dny
cs[2]: @count dnů

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Submission information
cs: Informace o odeslání

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Good
cs: Dobré

en: rate content
cs: hodnotit obsah

en: Voting
cs: Hlasování

en: Node types
cs: Typy obsahu

en: User settings
cs: Uživatelské nastavení

en: Public registrations
cs: Veřejná registrace

en: Only site administrators can create new user accounts.
cs: Nové účty mohou vytvářet jen administrátoři.

en: Database
cs: databáze

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Off
cs: Vypnuto

en: Host
cs: Hostitel

en: Available updates
cs: Dostupné aktualizace

en: Always
cs: Vždy

en: Never
cs: Nikdy

en: Up to date
cs: Aktuální

en: Update available
cs: Dostupná aktualizace

en: Update status
cs: Status aktualizace

en: Header
cs: Hlavička

en: Left sidebar
cs: Levý boční panel

en: Right sidebar
cs: Pravý boční panel

en: Footer
cs: Patička

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Selected
cs: Vybráno

en: Hourly threshold
cs: Hodinový limit

en: Your name
cs: Vaše jméno

en: Menu link
cs: Položka menu

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Aggregator category
cs: Kategorie agregátoru

en: Aggregator feed
cs: Zdroj agregátoru

en: Feed description
cs: Popis zdroje

en: Aggregator item
cs: Položka agregátoru

en: Source URL
cs: URL zdroje

en: Custom
cs: Vlastní

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Roles
cs: Role

en: Revision ID
cs: ID revize

en: Comment
cs: Komentář

en: Comment ID
cs: ID komentáře

en: Hostname
cs: Hostitel

en: Published
cs: Vydáno

en: Signature
cs: Podpis

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Source string
cs: Zdrojový řetězec

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Sticky at top of lists
cs: Přilepit nahoru v seznamu

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Poll duration
cs: Trvání ankety

en: Poll votes
cs: Hlasy v anketě

en: File ID
cs: ID souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Term name
cs: Název termínu

en: E-mail address
cs: E-mailová adresa

en: Theme configuration
cs: Nastavení tématu vzhledu

en: Last access
cs: Poslední přístup

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Time zone
cs: Časová zóna

en: Message type
cs: Typ zprávy

en: Message text
cs: Text zprávy

en: Severity
cs: Vážnost

en: Field name
cs: Název pole

en: Field type
cs: Typ pole

en: Global settings
cs: Globální nastavení

en: Fields
cs: Pole

en: Widget type
cs: Typ widgetu

en: Is not
cs: Není

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Does not contain
cs: Neobsahuje

en: Is less than
cs: Je menší než

en: Is less than or equal to
cs: Je menší nebo rovno

en: Is equal to
cs: Je rovno

en: Is greater than or equal to
cs: Je větší nebo rovno

en: Is greater than
cs: Je větší než

en: Is not equal to
cs: Není rovno

en: Average
cs: Průměr

en: Count
cs: Počet

en: Click here
cs: Klikněte zde

en: Overridden
cs: Překryto

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Add a condition
cs: Přidat podmínku

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Success
cs: Úspěšně dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: configure
cs: nastavení

en: Items
cs: Položky

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: %time ago
cs: před %time

en: Nodes
cs: Uzly

en: Authored by
cs: Autor

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Node Types
cs: Typy uzlů

en: User Interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Sort order
cs: Pořadí

en: Up
cs: Nahoru

en: Performance
cs: Výkon

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: Textfield
cs: Textové pole

en: 1 day
cs: 1 den

en: Range
cs: Rozsah

en: Line
cs: Řádek

en: Medium
cs: Střední

en: download
cs: stažení

en: Media
cs: Média

en: Sortable
cs: Lze řadit

en: Plain text
cs: Prostý text

en: help
cs: nápověda

en: Caching
cs: Mezipaměť

en: Month
cs: Měsíc

en: Details
cs: Detaily

en: Price
cs: Cena

en: Load
cs: Načíst

en: Introduction
cs: Úvod

en: System
cs: Systém

en: Domain
cs: Doména

en: Customer
cs: Zákazník

en: Processors
cs: Procesory

en: Amount
cs: Částka

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Add to cart
cs: Vložit do košíku

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: State
cs: Stav

en: Terms
cs: Podmínky

en: email
cs: e-mail

en: Email format
cs: Formát zprávy

en: Send
cs: Poslat

en: Serial
cs: Sériové číslo

en: Desc
cs: Sestupně

en: Code
cs: Kód

en: Filter by
cs: Filtrovat podle

en: Owner
cs: Vlastník

en: Recipient
cs: Příjemce

en: Payment
cs: Platba

en: Payment settings
cs: Nastavení plateb

en: Frequency
cs: Frekvence

en: Store
cs: Obchod

en: Company
cs: Společnost

en: Add a role to the selected users
cs: Přidat vybraným uživatelům roli

en: help page
cs: stránka nápovědy

en: node
cs: uzel

en: directory
cs: adresář

en: General
cs: Obecné

en: browse
cs: procházet

en: Directory
cs: Adresář

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Example
cs: Příklad

en: Method
cs: Metoda

en: Recent posts
cs: Poslední příspěvky

en: South Australia
cs: Jižní Austrálie

en: Brazil
cs: Brazílie

en: Poland
cs: Polsko

en: Portugal
cs: Portugalsko

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Table
cs: Tabulka

en: here
cs: zde

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: January
cs: Leden

en: February
cs: Únor

en: March
cs: Březen

en: April
cs: Duben

en: May
cs: Kvě

en: June
cs: Červen

en: July
cs: Červenec

en: August
cs: Srpen

en: September
cs: Září

en: October
cs: Říjen

en: November
cs: Listopad

en: December
cs: Prosinec

en: Now
cs: Nyní

en: Start date
cs: Datum začátku

en: End date
cs: Datum konce

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro cestu (aplikována na všechny slovníky s nevyplněnou šablonou níže)

en: Pattern for all %vocab-name paths
cs: Šablona pro všechny cesty %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
cs: Šablona pro diskusní fóra a kontejnery diskusních fór

en: Pattern for user account page paths
cs: Šablona pro cesty k uživatelských účtům

en: Pattern for blog page paths
cs: Šablona pro cesty k blogům

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Display alias changes (except during bulk updates).
cs: Zobrazuje změny cest (kromě hromadných změn)

en: Replace by separator
cs: Nahradit za oddělovač

en: Maximum alias length
cs: Maximální délka aliasu

en: Maximum component length
cs: Maximální délka komponentu

en: Update action
cs: Nastavení aktualizace

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
cs: Umožňuje modulům automaticky generovat aliasy pro obsah.

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Public Key
cs: Veřejný klíč

en: Private Key
cs: Soukromý klíč

en: Security
cs: Bezpečnost

en: !time ago
cs: !time zpět

en: Other
cs: Jiné

en: Backup
cs: Zálohování

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Navigation
cs: Navigace

en: Basic
cs: Základní

en: Color
cs: Barvy

en: Appearance
cs: Vzhled

en: Logo URL
cs: URL loga

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Shuffle
cs: Promíchat

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: access content
cs: zobrazit obsah

en: SKU
cs: Kód zboží

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Attributes
cs: Atributy

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Ignore
cs: Ignorovat

en: First name
cs: Jméno

en: Last name
cs: Příjmení

en: Sent
cs: Odesláno

en: User login
cs: Přihlášení

en: Log in
cs: Přihlásit se

en: Link text
cs: Text odkazu

en: Add new comment
cs: Přidat komentář

en: Theme Settings
cs: Nastavení vzhledu

en: Destination
cs: Cíl

en: Class
cs: Třída

en: String
cs: Řetězec

en: External
cs: Externí

en: Users
cs: Uživatelé

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Minimum cache lifetime
cs: Minimální životnost cache

en: Referrer
cs: Odkazující stránka

en: Exists
cs: Existuje

en: Number of votes
cs: Počet hlasů

en: redirect
cs: přesměrování

en: Site off-line message
cs: Zpráva o nepřístupnosti webu

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
cs: Na @site momentálně probíhá údržba. Zakrátko by měl být web opět v provozu. Děkujeme vám za trpělivost.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
cs: Zpráva, která se zobrazuje návštěvníkům, když je web offline.

en: Default front page
cs: Výchozí titulní strana

en: Both
cs: Obojí

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Last
cs: Poslední

en: Maximum length
cs: Maximální délka

en: Create content
cs: Vytvořit obsah

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: access denied
cs: přístup odepřen

en: Robots META tags
cs: META tagy pro roboty

en: Add noindex
cs: Přidat noindex

en: Add nofollow
cs: Přidat nofollow

en: Add noarchive
cs: Přidat noarchive

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Checkout
cs: Objednat

en: Smiley
cs: Smajlík

en: Install
cs: Instalovat

en: <All>
cs: <Vše>

en: Save and edit
cs: Uložit a upravit

en: Select a view
cs: Vybrat pohled

en: Edit view
cs: Upravit pohled

en: Override
cs: Překrýt

en: Clone
cs: Klonovat

en: Administer views
cs: Administrace pohledů

en: Existing Views
cs: Existující pohledy (views)

en: Default Views
cs: Výchozí pohledy (views)

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Normal menu item
cs: Normální položka menu

en: Empty text
cs: Prázdný text

en: Down
cs: Dolů

en: Option
cs: Možnost

en: Wildcard
cs: Zástupný znak

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Filters
cs: Filtry

en: Optional
cs: Nepovinné

en: Recent comments
cs: Poslední komentáře

en: Random
cs: Náhodný

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Position
cs: Pozice

en: Integer
cs: Celé číslo

en: Credit Card
cs: Kreditní karta

en: Phone Number
cs: Telefonní číslo

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Remaining
cs: Zbývající

en: Send to
cs: Poslat komu

en: CSS settings
cs: Nastavení CSS

en: Last checked
cs: Naposled kontrolováno

en: Basic setup
cs: Základní nastavení

en: Profile name
cs: Název profilu

en: Allow users to choose default
cs: Umožnit uživatelům zvolit výchozí nastavení.

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: Show if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
cs: Zobrazit, pokud PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (PHP-mode, jen pro experty).

en: Buttons and plugins
cs: Tlačítka a pluginy

en: Editor appearance
cs: Vzhled editoru

en: Toolbar location
cs: Umístění nástrojové lišty

en: Path location
cs: Cesta k umístění

en: Enable resizing button
cs: Povolit tlačítko pro změnu velikosti

en: Cleanup and output
cs: Filtrování a výstup

en: Verify HTML
cs: Zkontrolovat HTML

en: Preformatted
cs: Předformátované

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Profile
cs: Profil

en: Level
cs: Úroveň

en: text
cs: Text

en: Close
cs: Zavřít

en: anonymous
cs: anonym

en: Expires
cs: Expiruje

en: Custom stylesheet
cs: Vlastní styl

en: Votes
cs: Hlasy

en: Term description
cs: Popis termínu.

en: fields
cs: pole

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Operation
cs: Operace

en: reply
cs: odpovědět

en: Duration
cs: Trvání

en: Original
cs: Původní

en: Function
cs: Funkce

en: Weeks
cs: Týdnů

en: Session closed for %name.
cs: Konec session pro %name.

en: Tracker
cs: Sledování příspěvků

en: Defaults
cs: Výchozí hodnoty

en: Save Changes
cs: Změny uloženy

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 2 Days
cs: 2 dny

en: 3 Days
cs: 3 dny

en: 4 Days
cs: 4 dny

en: 5 Days
cs: 5 dní

en: 6 Days
cs: 6 dní

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: 2 Weeks
cs: 2 týdny

en: 1 Month
cs: 1 měsíc

en: 1 Year
cs: 1 rok

en: You have to specify a valid date.
cs: Je třeba zadat platné datum.

en: First Name
cs: Jméno

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Street
cs: Ulice

en: City
cs: Město

en: Postal code
cs: PSČ

en: Latitude
cs: Zeměpisná šířka

en: Longitude
cs: Zeměpisná délka

en: Collapsible
cs: Sbalitelné

en: Collapsed
cs: Sbaleno

en: Germany
cs: Německo

en: Protocol
cs: Protokol

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Common settings
cs: Obvyklá nastavení

en: with comments
cs: s komentáři

en: without comments
cs: bez komentářů

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: show
cs: zobrazit

en: comments
cs: komentáře

en: Full
cs: Celé

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: American Samoa
cs: Amerikan Samoa

en: Australia
cs: Austrálie

en: Austria
cs: Rakousko

en: Belgium
cs: Belgie

en: Canada
cs: Kanada

en: China
cs: Čína

en: France
cs: Francie

en: Italy
cs: Itálie

en: Marshall Islands
cs: Marshallovy ostrovy

en: Netherlands
cs: Nizozemsko

en: Northern Mariana Islands
cs: Severní Mariany

en: Russia
cs: Rusko

en: Spain
cs: Španělsko

en: Switzerland
cs: Švýcarsko

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: United States
cs: Spojené státy

en: Virgin Islands
cs: Panenské ostrovy

en: Full name
cs: Celé jméno

en: Database name
cs: Název databáze

en: Add user
cs: Přidat uživatele

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Authored on
cs: Napsáno dne

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Hidden
cs: Skryté

en: Some
cs: Nějaký

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Browse
cs: Procházet

en: Root
cs: Kořen

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Create account
cs: Vytvořit účet

en: Undefined
cs: Nedefinováno

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Edit location
cs: Upravit umístění

en: The configuration has been saved.
cs: Nastavení byla uložena.

en: Imagecache preset
cs: Preset modulu Imagecache

en: normal
cs: normální

en: second
cs: vteřina

en: seconds
cs: sekund

en: minute
cs: minuta

en: minutes
cs: minuty

en: Show
cs: Ukázat

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Other queries
cs: Ostatní dotazy

en: Key
cs: Klíč

en: Link to node
cs: Odkaz na uzel

en: WIDTHxHEIGHT
cs: VÝŠKAxŠÍŘKA

en: Maximum file size per upload
cs: Maximální velikost jednoho souboru

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: Printer-friendly
cs: Verze pro tisk

en: Display a printer-friendly version of this page.
cs: Zobrazit tiskovou verzi stránky.

en: Printer-friendly URLs list
cs: Seznam odkazů pro tisk

en: Open the printer-friendly version in a new window
cs: Otevřít tiskovou verzi stránky v novém okně.

en: Setting this option will make the printer-friendly version open in a new window/tab.
cs: Povolením této možnosti se tisková verze stránky otevře v novém okně/panelu.

en: Send to printer
cs: Odeslat do tiskárny

en: Automatically calls the browser's print function when the printer-friendly version is displayed.
cs: Automaticky zavolá tiskovou funkci prohlížeče, jakmile je zobrazena tisková veze stránky.

en: Display source URL
cs: Zobrazit URL zdroje dat

en: When this option is selected, the URL for the original page will be displayed at the bottom of the printer-friendly version.
cs: V případě, že je tato volba vybrána, URL původní stránky bude zobrazena ve spodní části tiskové verze stránky.

en: Add current time/date to the source URL
cs: Přidat aktuální čas/datum ke zdrojové URL

en: Display the current date and time in the Source URL line.
cs: Zobrazit současné datum a čas v řádku se zdrojovou URL.

en: Force use of node ID in source URL
cs: Vynutit použití ID uzlu ve zdrojové URL

en: Drupal will attempt to use the page's defined alias in case there is one. To force the use of the fixed URL, activate this option.
cs: Drupal se pokusí použít předdefinovaný alias stránky. V případě, že chcete vynutit použití systémové URL, aktivujte tuto volbu.

en: Instruct robots to not index printer-friendly pages. Recommended for good search engine karma.
cs: Instruujte roboty vyhledávačů, aby neidexovaly tiskové verze stránek. Doporučené pokud chcete dosáhnout dobrého bodového ohodnocení ve vyhledávačích.

en: Instruct robots to not follow outgoing links on printer-friendly pages.
cs: Instruujte roboty vyhledávačů, aby nenásledovali odkazy na stránce s tiskovou verzí stránky.

en: Non-standard tag to instruct search engines to not show a "Cached" link for your printer-friendly pages. Recognized by Googlebot.
cs: Ne-standardní tag, který instruuje vyhledávače neukazovat "Cached" odkaz pro tiskové verze stránek na vašem webu. Rozeznáváno Googlebotem.

en: Product title
cs: Název produktu

en: Change
cs: Změnit

en: English
cs: Anglicky

en: No messages
cs: Žádné zprávy

en: in
cs: v

en: Messages
cs: Zprávy

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Time format
cs: Formát času

en: <p>View complete documentation at !link.</p>
cs: <p>Kompletní dokumentace je na adrese !link.</p>

en: Calendar Legend
cs: Legenda kalendáře

en: Week of @date
cs: Týden v @date

en: Countries
cs: Země

en: Feeds
cs: Zdroje

en: 1 item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Clear
cs: Vymazat

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: No items selected.
cs: Žádné položky nevybrány.

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: update
cs: aktualizovat

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Titles only
cs: Jen titulky

en: Full text
cs: Celý text

en: Cron throttle
cs: Omezení cronu

en: Source
cs: Zdroj

en: Date/Time
cs: Datum/čas

en: Add new group
cs: Přidat novou skupinu

en: Attach method
cs: Způsob připojení

en: published
cs: vydáno

en: Select a date
cs: Zvolit datum

en: set as default
cs: nastavit jako výchozí

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Refine
cs: Omezit

en: Undo
cs: Zpět

en: @time ago
cs: @time zpět

en: Append a separator to the end of the breadcrumb
cs: Přidat oddělovač na konec drobečkové navigace

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Please enter some keywords.
cs: Zadejte prosím vyhledávaný termín.

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: Request new password
cs: Zaslat nové heslo

en: Visitors can create accounts and no administrator approval is required.
cs: Návštěvníci si mohou vytvářet účty a není potřeba schválení administrátorem.

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Languages
cs: Jazyky

en: Replace
cs: Nahradit

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Activity
cs: Aktivita

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: (disabled)
cs: (zakázáno)

en: Publishing options
cs: Možnosti vydání

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: First
cs: První

en: Minimum width
cs: Minimální šířka

en: Query
cs: Dotaz

en: Search fields
cs: Pole hledání

en: Code length
cs: Délka kódu

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Characters to use in the code
cs: Znaky, které se mají použít v kódu

en: Math question
cs: Matematický příklad

en: For language %lang_name (code %lang_code)
cs: Pro jazyk %lang_name (kód %lang_code)

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Block name
cs: Název bloku

en: Site's time zone
cs: Časové pásmo stránky

en: Date's time zone
cs: Časové pásmo data

en: No time zone conversion
cs: Bez změny časových pásem

en: hour
cs: hodina

en: Hour
cs: Hodina

en: Minute
cs: Minuta

en: Second
cs: Sekunda

en: Select list
cs: Seznam

en: Text field
cs: Textové pole

en: Dates without hours granularity must not use any timezone handling.
cs: Data bez rozlišení na hodiny nesmí používat žádnou manipulaci časovými pásmy.

en: Granularity
cs: Rozlišení

en: Time zone handling
cs: Manipulace s časovými pásmy

en: Long
cs: Dlouhý

en: Short
cs: Krátký

en: is equal to
cs: je rovno

en: is not equal to
cs: není rovno

en: Target type
cs: Cílový typ obsahu

en: Date field
cs: Pole pro datum

en: Controls
cs: Ovládání

en: Alignment
cs: Zarovnání

en: Configure permissions
cs: Nastavit práva

en: E-mail subject
cs: Předmět emailu.

en: Workflow
cs: Postup práce

en: Link label
cs: Text odkazu

en: author
cs: autor

en: None.
cs: Žádný.

en: Fixed
cs: Pevná

en: Revert
cs: Vrátit

en: Are you sure you want to delete %label?
cs: Opravdu chcete smazat %label?

en: Empty
cs: Prázdný

en: Import failed.
cs: Import se nezdařil.

en: updated content
cs: aktualizovaný obsah

en: Existing system path
cs: Existující systémová cesta

en: Path alias
cs: Alias cesty

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: The mail's message body.
cs: Tělo zprávy emailu.

en: deleted user
cs: odstraněný uživatel

en: User has logged in
cs: Uživatel se přihlásil

en: any
cs: nějaký

en: Add user role
cs: Přidat uživatelskou roli

en: Execute custom PHP code
cs: Provést vlastní PHP kód

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Caption
cs: Popisek

en: Your rating
cs: Vaše hodnocení

en: Days
cs: Dnů

en: Select a user
cs: Vyberte uživatele

en: Log out
cs: Odhlásit

en: The settings have not been saved because of the errors.
cs: Nastavení nebylo uloženo kvůli chybám.

en: Default template
cs: Výchozí šablona

en: Maxlength
cs: Maximální délka

en: profile
cs: profil

en: First day of week
cs: Počáteční den v týdnu

en: Autocomplete taxonomy
cs: Automatické dokončování taxonomie

en: Your message has been sent.
cs: Vaše zpráva byla odeslána.

en: Create new account
cs: Vytvořit nový účet

en: What links here
cs: Co sem odkazuje

en: Hours
cs: Hodin

en: Seconds
cs: Sekund

en: Role filter
cs: Filtr podle role

en: Are you sure you want to delete the block %name?
cs: Opravdu odstranit blok %name?

en: Defines which theme to use for reCAPTCHA.
cs: Definuje téma použité pro reCAPTCHA.

en: Red
cs: Červená

en: White
cs: Bílá

en: From email address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: Included
cs: Integrovat

en: People
cs: Uživatelé

en: Taxes
cs: Daně

en: Tax rate
cs: Daňová sazba

en: warning
cs: varování

en: Last run
cs: Naposledy spuštěno

en: Product type
cs: Typ produktu

en: Product count
cs: Počet produktů

en: Site information
cs: Informace o webu

en: Blocked
cs: Zablokován

en: or
cs: nebo

en: Are you sure?
cs: Opravdu?

en: Keep
cs: Ponechat

en: Results
cs: Výsledky

en: No limit
cs: Žádný limit

en: open
cs: otevřené

en: Visitor
cs: Návštěvník

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Parent term
cs: Nadřazený termín

en: Parent terms
cs: Nadřazené termíny

en: Site map message
cs: Zpráva mapy webu

en: Define a message to be displayed above the site map.
cs: Definujte zprávu, která se má zobrazit nad mapou webu.

en: Site map content
cs: Obsah mapy webu

en: When enabled, this option will include the front page in the site map.
cs: Pokud je zaškrtnuté, do mapy webu se zahrne titulní stránka.

en: Show active blog authors
cs: Zobrazit aktivní autory blogů

en: When enabled, this option will show the 10 most active blog authors.
cs: Pokud je zaškrtnuté, zobrazí se 10 nejaktivnějších autorů blogu.

en: Books to include in the site map
cs: Knihy, které mají být zahrnuty v mapě webu

en: Menus to include in the site map
cs: Menu, která mají být obsažená v mapě webu

en: When enabled, this option will include the content from the FAQ module in the site map.
cs: Pokud je povoleno, do mapy webu se zahrne obsah z modulu FAQ.

en: Categories to include in the site map
cs: Kategorie, které mají být zahrnuty v mapě webu

en: Show books expanded
cs: Zobrazit knihy rozbalené

en: When enabled, this option will show all children pages for each book.
cs: Pokud je zapnuté, zobrazí se všechny podstránky každé knihy.

en: Show node counts by categories
cs: Zobrazit počet uzlů podle kategorií

en: When enabled, this option will show the number of nodes in each taxonomy term.
cs: Pokud je zaškrtnuté, zobrazí sa počet uzlů přiřazených termínu taxonomie.

en: Categories depth
cs: Hloubka kategorií

en: When enabled, this option will show links to the RSS feeds for each category and blog.
cs: Pokud je povoleno, zobrazí se odkazy kanálů zpráv RSS pro každou kategorii a blog.

en: RSS feed depth
cs: Hloubka RSS zdroje

en: Specify how many subcategories should be included in the RSS feed. Enter "all" to include all subcategories or "0" to include no subcategories.
cs: Zadejte kolik podkategorií by mělo být zahrnuto z RSS kanálu zpráv. Zadejte "all", pokud chcete všechny podkategorie; zadejte "0", pokud nechcete žádné podkategorie.

en: Syndicate
cs: RSS kanál

en: Syndicate content
cs: Syndikovat obsah

en: Front page of %sn
cs: Hlavní strana %sn

en: Blogs
cs: Blogy

en: Books
cs: Knihy

en: Style
cs: Styl

en: Forums
cs: Fórum

en: Animation speed
cs: Rychlost animace

en: Link style
cs: Styl odkazu

en: Superscript
cs: Horní index

en: Revisions for %title
cs: Revize pro %title

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze

en: Add redirect
cs: Přidat přesměrování

en: Asterisk
cs: Hvězdička

en: Destination name
cs: Název umístění

en: Website
cs: Webová stránka

en: Session
cs: Relace

en: Match
cs: Odpovídá

en: Missing
cs: Chybějící

en: Schema
cs: Schéma

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Your settings have been saved.
cs: Nastavení bylo uloženo.

en: All tags
cs: Všechny tagy

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: Last modified
cs: Naposled upraveno

en: Address Book
cs: Adresář

en: options
cs: možnosti

en: Shopping cart
cs: Nákupní košík

en: Cart
cs: Nákupní košík

en: Discount
cs: Sleva

en: Shipping
cs: Přeprava

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Schedules
cs: Plány

en: Product
cs: Produkt

en: Subtotal
cs: Mezisoučet

en: Payment Status
cs: Stav platby

en: Payment method
cs: Způsob platby

en: Changed
cs: Změněno

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Completed
cs: Dokončené

en: Reverse
cs: Obráceně

en: Refund
cs: Refundace

en: Delete product type
cs: Odstranit typ produktu

en: Products
cs: Produkty

en: Testing
cs: Testovací

en: Thousands separator
cs: Oddělovač tisíců

en: Total:
cs: Celkem:

en: Orders
cs: Objednávky

en: completed
cs: dokončeno

en: Length of trimmed posts
cs: Délka oříznutého příspěvku

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of a post. Drupal will use this setting to determine at which offset long posts should be trimmed. The trimmed version of a post is typically used as a teaser when displaying the post on the main page, in XML feeds, etc. To disable teasers, set to 'Unlimited'. Note that this setting will only affect new or updated content and will not affect existing teasers.
cs: Maximální počet znaků, které se zobrazí v oříznuté verzi příspěvku. Drupal podle tohoto nastavení určí, kde se má příspěvek uříznout. Oříznutá verze se obvykle používá jako upoutávka na hlavní stránce, v RSS atd. Chcete-li upoutávky vypnout, nastavte na „Neomezeno“. Poznámka: toto nastavení ovlivní jen nový či aktualizovaný obsah a nezmění existující upoutávky.

en: System default
cs: Výchozí

en: Authentication
cs: Ověření

en: Not published
cs: Nevydáno

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
cs: Vaše nastavení PHP omezuje maximální velikost souboru na %size.

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: Attach
cs: Připojit

en: loading
cs: načítání

en: Unformatted
cs: Neformátováno

en: Inclusion
cs: Zahrnutí

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Credit
cs: Kredit

en: %title has been deleted.
cs: Uzel %title byl smazán.

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: RSS Feed
cs: RSS zdroj

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: New comments
cs: Nové komentáře

en: New
cs: Nové

en: Enter username
cs: Zadejte své uživatelské jméno

en: User page
cs: Stránka uživatele

en: details
cs: detaily

en: Percentage
cs: Procenta

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Plural
cs: Plurál

en: Relationship
cs: Vztah

en: relationships
cs: vztahy

en: The username %name has not been activated or is blocked.
cs: Uživatelské jméno %name není aktivováno nebo je blokované.

en: image
cs: obrázek

en: Oldest first
cs: Od nejstarších

en: Sort criteria
cs: Kritéria řazení

en: Current search
cs: Aktuální hledání

en: Base path
cs: Cesta k webu

en: The primary identifier for a node.
cs: Primární identifikátor uzlu.

en: Parent menu item
cs: Nadřazená položka menu

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Translations
cs: Překlady

en: Multilingual
cs: Vícejazyčné

en: Minutes
cs: Minuty

en: comment
cs: komentář

en: Unpublished
cs: Nevydáno

en: administer nodes
cs: administrovat uzly

en: Last changed
cs: Naposled změněno

en: not published
cs: nevydáno

en: Your comment follow-up notification for this post was disabled. Thanks.
cs: Oznamování nových komentářů pro tento příspěvek bylo vypnuto. Děkujeme.

en: Comment follow-up notification settings
cs: Nastavení oznamování nových komentářů

en: Receive comment follow-up notification e-mails
cs: Přijímat e-maily s oznamováním nových komentářů

en: Check this box to receive e-mail notification for follow-up comments to comments you posted. You can later disable this on a post-by-post basis... so if you leave this to YES, you can still disable follow-up notifications for comments you don't want follow-up mails anymore - i.e. for very popular posts.
cs: Zaškrtněte pro oznamování nových komentářů - reakcí - ke komentářům, které jste vytvořil/-a. Toto nastavení můžete později změnit na úrovni jednotlivých příspěvků. Pokud tedy zanecháte toto nastavení na ANO, budete stále moci vypnout oznamování nových komentářů pro příspěvky, které nechcete sledovat - např. pro nejčtenější články.

en: source comment
cs: zdrojový komentář

en: This flag presets the flag for the follow-up notification on the form that anon users will see when posting a comment
cs: Toto nastavení přednastaví oznamování nových komentářů ve formuláři, který vidí anonymní uživatelé, když posílají komentář.

en: Comment follow-up e-mail notification for anonymous as well as registered users.
cs: E-mailové oznámení nových komentářů jak pro anonymní tak pro přihlášené uživatele.

en: Loading...
cs: Načítání...

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.

en: Automatic
cs: Automatické

en: Comment settings
cs: Nastavení komentářů

en: Excluded
cs: Vyloučit

en: not sticky
cs: nepřilepeno

en: sticky
cs: přilepit

en: not promoted
cs: není na titulní

en: promoted
cs: na titulní

en: Sticky
cs: Přilepení

en: You are here
cs: Jste zde

en: Review
cs: Revize

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Default options
cs: Výchozí nastavení

en: Read only
cs: Jen pro čtení

en: cancel
cs: zrušit

en: Tabs
cs: Záložky

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: disable
cs: vypnout

en: Output format
cs: Výstupní formát

en: Storage
cs: Ukládání

en: Complete
cs: Dokončit

en: date
cs: datum

en: File upload error. Could not move uploaded file.
cs: Chyba při nahrání souboru. Nelze přesunout nahraný soubor.

en: Insert !image or !link.
cs: Vložit !image nebo !link.

en: Page name
cs: Název stránky

en: Next page
cs: Následující stránka

en: Submissions
cs: Uložené výsledky

en: Analysis
cs: Analýza

en: Clear Form Submissions
cs: Vymazat odeslané formuláře

en: Are you sure you want to delete all submissions for this form?
cs: Určitě chcete smazat všechny záznamy pro tento formulář?

en: Webform %title entries cleared.
cs: Záznamy pro formulář %title byly vymazány.

en: Are you sure you want to delete this submission?
cs: Opravdu smazat tento odeslaný formulář?

en: Submitted values are
cs: Odeslané hodnoty jsou

en: responses
cs: odpovědi

en: Webforms
cs: Webové formuláře

en: View and edit all the available webforms on your site.
cs: Prohlížet a upravovat všechny formuláře na tomto webu.

en: Global configuration of webform functionality.
cs: Globální nastavení pro práci s webovými formuláři.

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
cs: Vytvořte nový formulář nebo dotazník přístupný všem uživatelům. Odeslané formuláře a statistiky se zaznamenávají a jsou přístupné uživatelům s příslušným oprávněním.

en: Go to form
cs: Přejít na formulář

en: View this form.
cs: Zobrazit formulář

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: E-mail to address
cs: E-mailová adresa příjemce

en: E-mail from name
cs: Jméno odesílatele

en: E-mail from address
cs: E-mailová adresa odesílatele

en: ever
cs: navždy

en: every hour
cs: každou hodinu

en: every day
cs: každý den

en: every week
cs: každý týden

en: No Components, add a component below.
cs: Nejsou k dispozici žádné komponenty; níže přidejte novou komponentu.

en: Field Key
cs: Klíč pole

en: This is used as a descriptive label when displaying this form element.
cs: Použije se jako popisek při zobrazení tohoto prvku formuláře.

en: A short description of the field used as help for the user when he/she uses the form.
cs: Krátký popis pole, který slouží jako nápověda pro vyplňování.

en: Check this option if the user must enter a value.
cs: Pokud je zaškrtnuto, uživatel musí zadat hodnotu.

en: The webform component of type @type does not have an edit function defined.
cs: Komponenta formuláře typu @type nemá definovanou funkci pro editování.

en: The field key %field_key is invalid. Please include only lowercase alphanumeric characters and underscores.
cs: Klíč pole %field_key je neplatný. Použijte pouze malá písmena, číslice a podtržítka.

en: The field key %field_key is already in use by the field labeled %existing_field. Please use a unique key.
cs: Klíč pole %field_key již používá pole s názvem %existing_field. Použijte unikátní klíč.

en: Submission #@sid
cs: Záznam #@sid

en: Previous submission
cs: Předchozí odeslaný formulář

en: Next submission
cs: Následující odeslaný formulář

en: Submitted by !name
cs: Odesláno uživatelem !name

en: Next Page >
cs: Další strana >

en: < Previous Page
cs: < Předchozí strana

en: The webform component @type is not able to be displayed
cs: Komponentu typu @type nelze zobrazit

en: Illegal information. Data not submitted.
cs: Neplatná informace. Data nebyla odeslána.

en: Go back to the form
cs: Návrat do formuláře

en: Enables the creation of forms and questionnaires.
cs: Umožňuje vytvářet formuláře a dotazníky.

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: The default value of the field.
cs: Výchozí hodnota pole.

en: Timezone
cs: Časové pásmo

en: Presents month, day, and year fields.
cs: Představuje pole pro měsíc, den a rok.

en: Left Blank
cs: Nevyplněno

en: User entered value
cs: Hodnota zadaná uživatelem

en: Width of the textfield.
cs: Šířka textového pole.

en: User email as default
cs: Adresa uživatele jako výchozí

en: Set the default value of this field to the user email, if he/she is logged in.
cs: Pokud je uživatel přihlášen, použije se jeho e-mailová adresa jako výchozí hodnota tohoto pole.

en: Make this field non-editable. Useful for setting an unchangeable default value.
cs: Obsah pole nebude možné měnit. Užitečné pro zadávání fixních výchozích hodnot.

en: Average submission length in words (ex blanks)
cs: Průměrná délka zadané hodnoty ve slovech (kromě mezer)

en: If this fieldset is collapsible, the user may open or close the fieldset.
cs: Pokud je tato skupina polí sbalitelná, uživatelé ji budou moci otevírat a zavírat.

en: Collapsed by Default
cs: Sbaleno jako výchozí

en: Collapsible fieldsets are "open" by default. Select this option to default the fieldset to "closed."
cs: Sbalitelné skupiny polí jsou implicitně "otevřené". Tato volba nastaví výchozí stav skupiny polí na "zavřený".

en: User uploaded file
cs: Soubor nahraný uživatelem

en: Average uploaded file size
cs: Průměrná velikost nahraného souboru

en: Questions
cs: Otázky

en: Randomize Options
cs: Zamíchat možnosti

en: Randomizes the order of options on the top when they are displayed in the form.
cs: Ve formuláři náhodně změní pořadí možností pro výběr.

en: Randomize Questions
cs: Zamíchat otázky

en: Randomize the order of the questions on the side when they are displayed in the form.
cs: Náhodně změnit pořadí otázek ve formuláři.

en: Allows creation of grid questions, denoted by radio buttons.
cs: Umožňuje tvorbu mřížky otázek, kde možnosti odpovědí jsou ve formě přepínacích políček.

en: Non-empty
cs: Neprázdný

en: Markup allows you to enter custom HTML or PHP logic into your form.
cs: Značkování umožňuje vkládat do formuláře vlastní HTML nebo PHP kód.

en: Check this option if the user should be allowed to choose multiple values.
cs: Zaškrtněte, pokud má mít uživatel možnost vybrat více hodnot.

en: Allows creation of checkboxes, radio buttons, or select menus.
cs: Umožňuje vytváření zaškrtávacích políček, přepínačů a rozbalovacích nabídek.

en: A large text area that allows for multiple lines of input.
cs: Umožňuje vložení víceřádkového textu.

en: Basic textfield type.
cs: Základní textové pole.

en: Presents the user with hour and minute fields. Optional am/pm fields.
cs: Poskytuje uživateli pole pro hodinu a minutu a volitelně také pro dopoledne/odpoledne (am/pm).

en: low
cs: nízká

en: medium
cs: střední

en: high
cs: vysoká

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: The name used to indicate anonymous users.
cs: Jméno označující anonymního uživatele.

en: The home page displays content from this relative URL. If unsure, specify "node".
cs: Titulní stránka zobrazí obsah tohoto relativního URL. Pokud nepoužíváte čistá URL, zadejte část za „?q=“. Pokud si nejste jist/a, zadejte „node“ (bez uvozovek).

en: Apply
cs: Použít

en: Not translated
cs: Nepřeloženo

en: Select
cs: Vybrat

en: is
cs: je

en: Add CAPTCHA administration links to forms
cs: Přidat k formulářům odkaz na CAPTCHA administraci

en: Challenge description
cs: Popis testu

en: Always add a challenge.
cs: Vždy přidat test.

en: Log wrong responses
cs: Zaznamenávat chybné odpovědi

en: Challenge type
cs: Typ testu

en: Illegal form_id
cs: Neplatné form_id

en: Deleted CAPTCHA for form %form_id.
cs: CAPTCHA pro formulář %form_id byla smazána.

en: Disabled CAPTCHA for form %form_id.
cs: CAPTCHA pro formulář %form_id byla deaktivována.

en: 10 more examples of this challenge.
cs: Dalších 10 příkladů tohoto testu.

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
cs: CAPTCHA je ochranná známka Univerzity Carnegie Mellon

en: Enabled challenge
cs: Povolené testy

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
cs: Vyřešte tento jednoduchý matematický příklad a vložte výsledek. Např. pro 1+3 vložte 4.

en: Administer how and where CAPTCHAs are used.
cs: Spravovat nastavení jak a kde má být CAPTCHA použita.

en: Examples
cs: Příklady

en: An overview of the available challenge types with examples.
cs: Náhled dostupných typů testů včetně příkladů.

en: Code settings
cs: Nastavení kódu

en: Font settings
cs: Nastavení fontu

en: large
cs: velké

en: Additional variation of text color
cs: Další varianty barvy textu

en: Distortion and noise
cs: Deformace a šum

en: Distortion level
cs: Úroveň zkreslení

en: Noise level
cs: Úroveň šumu

en: Image CAPTCHA
cs: Obrázkové CAPTCHA

en: What code is in the image?
cs: Jaký kód je na obrázku?

en: Provides an image based CAPTCHA.
cs: Poskytuje obrázkové CAPTCHA.

en: Enter the terms you wish to search for.
cs: Zadejte hledaný termín.

en: Lifetime
cs: Životnost

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Information
cs: Informace

en: No content types available.
cs: Nejsou k dispozici žádné typy obsahu.

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Double
cs: Dvojité

en: Alaska
cs: Aljaška

en: California
cs: Kalifornie

en: Hawaii
cs: Hawai

en: New Mexico
cs: Nové Mexiko

en: North Carolina
cs: Severní Karolína

en: North Dakota
cs: Severní Dakota

en: Pennsylvania
cs: Pensylvánie

en: South Carolina
cs: Jižní Karolína

en: South Dakota
cs: Jižní Dakota

en: Virginia
cs: Virginie

en: West Virginia
cs: Západní Virginie

en: Translated
cs: Přeloženo

en: Block description
cs: Popis bloku

en: Translation
cs: Překlad

en: Blocks
cs: Bloky

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen mód PHP, zadejte PHP kód mezi %php. Poznámka: spuštění nevhodného PHP kódu může znefunkčnit Váš web.

en: Show block on specific pages
cs: Zobrazit blok na určitých stránkách

en: The block has been created.
cs: Blok byl vytvořen.

en: The content of the block as shown to the user.
cs: Obsah bloku zobrazený uživatelům.

en: Menus
cs: Menu

en: A valid date is required for %title.
cs: Pro obsah s názvem %title je vyžadováno platné datum.

en: A Date API that can be used by other modules.
cs: Modul Date API může být použit ostatními moduly.

en: The Strtotime default value is invalid.
cs: Výchozí hodnota Strtotime je neplatná.

en: Relative
cs: Relativní

en: Above
cs: Nad

en: Within
cs: Vně

en: Position of date part labels
cs: Umístění popisků pro jednotlivé části data

en: User's time zone
cs: Časová zóna uživatele

en: @min and @max
cs: @min a @max

en: Store a date in the database as an ISO date, recommended for historical or partial dates.
cs: Datum ukládat v databázi jako ISO datum, doporučeno pro historická nebo neúplná data.

en: Store a date in the database as a datetime field, recommended for complete dates and times that may need timezone conversion.
cs: Datum ukládat v databázi jako 'datetime' pole, doporučeno pro kompletní data a časy, které mohou vyžadovat konverzi časových pásmem.

en: Enables jquery popup calendars and time entry widgets for selecting dates and times.
cs: Povolí jQuery popup kalendář a widgety pro vstup času při výběru data a času.

en: Until
cs: Dokud

en: A Date Repeat API to calculate repeating dates and times from iCal rules.
cs: Date Repeat API vypočítá opakující se data a časy podle pravidel iCal.

en: Default time zone
cs: Výchozí časové pásmo

en: Add another item
cs: Přidat další položku

en: Full node
cs: Celý uzel

en: Manage fields
cs: Správa polí

en: Add field
cs: Přidat pole

en: Remove field
cs: Odstranit pole

en: Text area
cs: Textová oblast

en: Used in
cs: Použito v

en: No fields have been defined for any content type yet.
cs: Zatím nebyla definována pole pro žádný typ obsahu.

en: The update has encountered an error.
cs: Aktualizace narazila na chybu.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
cs[0]: 1 položka úspěšně zpracována:
cs[1]: @count položky úspěšně zpracovány:
cs[2]: @count položek úspěšně zpracováno:

en: Fieldgroup
cs: Skupina polí

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
cs: Poskytuje seznam argumentů oddělených čárkou, které se předají pohledu.

en: Title (link)
cs: Titulek (s odkazem)

en: Title (no link)
cs: Titulek (bez odkazu)

en: Autocomplete text field
cs: Textového pole s automatickým dokončováním

en: Decimal
cs: Desetinné číslo

en: Precision
cs: Přesnost

en: Index
cs: Rejstřík

en: Form
cs: Formulář

en: For all users
cs: Pro všechny uživatele

en: Debug
cs: Ladění

en: Exceptions
cs: Výjimky

en: Unpublish
cs: Schovat

en: Canceled
cs: Zrušeno

en: years
cs: roky

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Order ID
cs: ID objednávky

en: Grid
cs: Mřížka

en: Redo
cs: Znovu

en: URL redirects
cs: URL přesměrování

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
cs: Pokoušíte se přesměrovat stránku samu na sebe. Toto způsobí zacyklení.

en: The redirect has been deleted.
cs: Přesměrování bylo smazáno.

en: Redirect users from one URL to another.
cs: Přesměrovat uživatele z jedné URL na jinou.

en: Hide
cs: Skrýt

en: Date range
cs: Rozsah dat

en: Date - newest first
cs: Datum - od nejnovějších

en: Date - oldest first
cs: Datum - od nejstarších

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: Display help text
cs: Zobrazit nápovědu

en: Submission settings
cs: Nastavení pro odeslání

en: Once an hour
cs: Jednou za hodinu

en: Once a day
cs: Jednou denně

en: Global
cs: Globální

en: Two
cs: Dvs

en: Three
cs: Tři

en: Subscription
cs: Přihláška

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Transparent
cs: Průhledná

en: Green
cs: Zelená

en: Blue
cs: Modrý

en: File format
cs: Formát souboru

en: file system
cs: systém souborů

en: Source code
cs: Zdrojový kód

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
cs: Systém menu ukládá pouze systémové cesty, ale pro zobrazení bude použit URL alias. %link_path bylo uloženo jako %normal_path

en: Menu name
cs: Název menu

en: Thumbnails
cs: Náhledy

en: Profiles
cs: Profily

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz

en: Thread
cs: Vlákno

en: Hot topic threshold
cs: Mez oblíbené diskuse

en: Topics per page
cs: Témat na stránku

en: Posts - most active first
cs: Příspěvky - nejprve nejaktivnější

en: Posts - least active first
cs: Příspěvky - nejprve nejméně aktivní

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: @user's picture
cs: Obrázek uživatele @user

en: Title text
cs: Text názvu

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Rate
cs: Hodnocení

en: Currency Code
cs: Kód měny

en: Mapping
cs: Mapování

en: From name
cs: Jméno odesílatele

en: From address
cs: Adresa odesílatele

en: Distinct
cs: Jedinečné

en: E-mail template
cs: Šablona e-mailu

en: <None>
cs: <Nic>

en: Description:
cs: Popis:

en: Extension
cs: Přípona

en: Services
cs: Služby

en: Space
cs: Mezera

en: Keys
cs: Klíče

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: Page not found
cs: Stránka nebyla nalezena

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
cs: Automaticky generovaný alias %original_alias měl konflikt s již existujícím aliasem. Byl změněn na %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type

en: Delete aliases
cs: Smazat aliasy

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
cs: Znak používaný pro oddělení slov v nadpisech. Tímto znakem budou nahrazeny mezery mezi slovy a interpunkční znaménka (tečky, čárky, pomlčky atd.). Použití mezery nebo znaku plus může způsobit neočekávaný výsledek.

en: Leave case the same as source token values.
cs: Zachovat stejnou velikost písma jako v původních hodnotách tokenů.

en: Change to lower case
cs: Převést na malá písmena

en: Transliterate prior to creating alias
cs: Převést znaky před vytvořením aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
cs: Filtruje nový alias pouze do znaků a čísel z množiny ASCII-96.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymaže všechny aliasy. Počet aliasů, které budou smazány: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymazat všechny aliasy typu @label. Počet aliasů k vymazání: %count.

en: Delete aliases now!
cs: Smazat aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy byly smazány.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy typu %type byly smazány.

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: (site default theme)
cs: (výchozí téma vzhledu)

en: Screenshot
cs: Ukázka

en: Database not supported.
cs: Databáze není podporována.

en: Application
cs: Aplikace

en: Bullet list
cs: Seznam s odrážkami

en: Account blocked
cs: Blokovaný účet

en: Expand
cs: Rozbalit

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Usage
cs: Použití

en: Available
cs: K dispozici

en: Export format
cs: Formát pro export

en: Node access
cs: Přístup k uzlu

en: <Any>
cs: - nezáleží -

en: product
cs: produkt

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Add an address
cs: Přidat adresu

en: Initial height
cs: Výchozí výška

en: Initial width
cs: Výchozí šířka

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Loading
cs: Načítání

en: Newsletter
cs: Věstník

en: Newsletters
cs: Věstníky

en: The directory %directory does not exist.
cs: Adresář %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat.

en: The directory %directory is not writable, because it does not have the correct permissions set.
cs: Do adresáře %directory nelze zapisovat, protože nemá nastavena správná práva.

en: Rearrange
cs: Přeskupit

en: Show only items where
cs: Zobrazit jen položky, kde

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Subscribed to
cs: Přihlášen k

en: 1 user | @count users
cs[0]: @count uživatel
cs[1]: @count uživatelé
cs[2]: @count uživatelů

en: Switch user
cs: Přepnout uživatele

en: Execute PHP
cs: Spustit PHP

en: Query log
cs: Logování DB dotazů

en: by source
cs: dle zdroje

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
cs: Vložte nějaký kód. Nepoužívejte tagy <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
cs: Vykonat

en: empty
cs: prázdné

en: Package
cs: Balík

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: @type: added %title.
cs: @type: přidáno %title.

en: Error saving user account.
cs: Nastala chyba ukládání uživatelského účtu.

en: Restore
cs: Obnova

en: Aggregator
cs: Agregátor

en: Node author
cs: Autor uzlu

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: Rebuild
cs: Znovu sestavit

en: Confirm newsletter subscriptions
cs: Potvrzovat přihlášení k věstníkům

en: highest
cs: nejvyšší

en: lowest
cs: nejnižší

en: Request receipt
cs: Vyžadovat doručenku

en: Send one test newsletter to the test address
cs: Odeslat jeden testovací věstník na testovací adresu

en: Send newsletter
cs: Odeslat věstník

en: This newsletter has been sent
cs: Tento věstník byl odeslán

en: Current newsletter subscriptions
cs: Aktuální registrace věstníku

en: Newsletter: @title
cs: Věstník: @title

en: Stay informed on our latest news!
cs: Mějte přehled o našich novinkách!

en: Display link to previous issues
cs: Zobrazit odkaz ke starším vydáním

en: Display previous issues
cs: Zobrazit starší vydání

en: Number of issues to display
cs: Vydání zobrazovat v počtu

en: Display RSS-feed icon
cs: Zobrazit ikonu pro RSS

en: Manage my subscriptions
cs: Spravovat moje registrace

en: Previous issues
cs: Předchozí vydání

en: Select the newsletter(s) to which you want to subscribe or unsubscribe.
cs: Zvolte věstníky, k jejichž odběru se chcete přihlásit nebo odhlásit.

en: Subscriptions for %mail
cs: Registrace pro %mail

en: Manage your newsletter subscriptions
cs: Spravovat moje registrace k věstníkům

en: You must select at least one newsletter.
cs: Vyberte prosím alespoň jeden věstník.

en: The newsletter subscriptions for %mail have been updated.
cs: Registrace věstníků pro adresu %mail byly aktualizovány.

en: No newsletters available.
cs: Žádné věstníky k dispozici.

en: Inactive: no newsletters will be sent
cs: Neaktivní: věstníky nebudou odesílány

en: Active: user will receive newsletters
cs: Aktivní: uživatel bude věstníky dostávat

en: Not sent
cs: Neodeslán

en: Currently sending by cron
cs: Právě odesílán cronem

en: All newsletters
cs: Všechny věstníky

en: Inactivate
cs: Deaktivovat

en: The following addresses were added or updated: %added.
cs: Následující adresy byly přidány, nebo aktualizovány: %added.

en: The addresses were subscribed to the following newsletters: %newsletters.
cs: Adresy byly přihlášeny k těmto věstníkům: %newsletters.

en: No addresses were added.
cs: Nebyly přidány žádné adresy.

en: The following addresses were invalid: %invalid.
cs: Následující adresy jsou neplatné: %invalid.

en: Active users
cs: Aktivní uživatelé

en: Inactive users
cs: Neaktivní uživatelé

en: No addresses were found.
cs: Nebyly nalezeny žádné adresy.

en: Sender information
cs: Informace o odesílateli

en: HTML to text conversion
cs: Převod HTML na text

en: When your newsletter is sent as plain text, these options will determine how the conversion to text is performed.
cs: Když je věstník odeslán jako prostý text, tyto volby určí, jak se převedou hypertextové odkazy.

en: Hyperlink conversion
cs: Převod hypertextových odkazů

en: Default newsletter options
cs: Výchozí nastavení věstníku

en: These options will be the defaults for new newsletters, but can be overridden in the newsletter editing form.
cs: Tato nastavení budou výchozí pro nové věstníky, ale mohou být přenastaveny ve formuláři pro úpravy věstníku.

en: Allow test address override
cs: Povolit možnost přepsat zkušební adresy

en: Synchronize with account
cs: Synchronizovat s účty

en: Sets the numbers of newsletters sent per cron run. Failure to send will also be counted.
cs: Nastaví počet věstníků, které se odešlou při jednom spuštění cronu. Započítávají se i neúspěšná odeslání.

en: Log emails
cs: Zaznamenávat e-maily

en: You can create different newsletters (or subjects) to categorize your news (e.g. Cats news, Dogs news, ...).
cs: Můžete vytvářet různé typy věstníků a tím kategorizovat své elektronické novinky (např. novinky o kočkách, novinky o psech apod.)

en: Confirm subscription
cs: Potvrzení registrace

en: Attach to
cs: Přiložit k

en: Email addresses
cs: E-mailové adresy

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
cs: URL %url je chybné. Napište prosím plné URL, např. http://www.example.com/feed.xml.

en: Unconfigured menu block
cs: Nenakonfigurovaný blok menu

en: 1st level (primary)
cs: 1. úroveň (primární)

en: 2nd level (secondary)
cs: 2. úroveň (sekundární)

en: 3rd level (tertiary)
cs: 3. úroveň (terciální)

en: 4th level
cs: 4. úroveň

en: 5th level
cs: 5. úroveň

en: 6th level
cs: 6. úroveň

en: 7th level
cs: 7. úroveň

en: 8th level
cs: 8. úroveň

en: 9th level
cs: 9. úroveň

en: by @user
cs: uživatelem @user

en: Argument type
cs: Typ argumentu

en: Context
cs: Kontext

en: Node type description
cs: Popis typu uzlu

en: Attached files
cs: Přiložené soubory

en: A list of files attached to the node.
cs: Seznam souborů přiložených k uzlu.

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: Sort
cs: Řazení

en: !a comments per page
cs: Počet komentářů na stránce: !a

en: Pager
cs: Stránkovač

en: "@s" content
cs: "@s" obsah

en: Node type description.
cs: Popis typu uzlu.

en: Term description.
cs: Popis termínu.

en: The picture of a user.
cs: Obrázek uživatele user.

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: The profile of a user.
cs: Profil uživatele.

en: Vocabulary terms
cs: Termíny slovníku

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: New @s
cs: Nové @s

en: relationship
cs: vztah

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Remove this item
cs: Ostranit tuto položku

en: 1 year | @count years
cs[0]: 1 rok
cs[1]: @count roky
cs[2]: @count let

en: 1 week | @count weeks
cs[0]: 1 týden
cs[1]: @count týdny
cs[2]: @count týdnů

en: 1 sec | @count sec
cs[0]: 1 sek
cs[1]: @count sek
cs[2]: @count sek

en: Add content to !s
cs: Přidat obsah do !s

en: No title
cs: Bez nadpisu

en: Columns
cs: Sloupce

en: Local
cs: Místní

en: Node loaded from @var
cs: Uzel načten z @var

en: Page settings
cs: Nastavení stránky

en: Use pager
cs: Použít stránkování

en: Items to display
cs: Položky k zobrazení.

en: Offset
cs: Vynechat položky

en: Link to view
cs: Odkaz na pohled

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: Book parent
cs: Nadřazená kniha

en: Top level book
cs: Kniha nejvyšší úrovně

en: Term parent
cs: Nadřazený termín

en: begins with
cs: začíná s

en: contains
cs: obsahuje

en: does not contain
cs: neobsahuje

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Print
cs: Tisk

en: By name
cs: Dle jména

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Registration form
cs: Formulář pro registraci

en: Account information
cs: Informace o účtu

en: The e-mail address %mail is not valid.
cs: E-mailová adresa %mail není platná.

en: Account
cs: Účet

en: authenticated user
cs: přihlášený uživatel

en: Your message
cs: Vaše zpráva

en: Advanced configuration
cs: Pokročilá konfigurace

en: Selection type
cs: Způsob výběru

en: Any
cs: Libovolný

en: Check for updates
cs: Zkontrolovat aktualizace

en: No update data available
cs: Nejsou dostupné žádné údaje o aktualizaci

en: No name
cs: Beze jména

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Text only
cs: Pouze text

en: Validation
cs: Validace

en: Field settings
cs: Nastavení pole

en: Default order
cs: Výchozí pořadí

en: Default format
cs: Výchozí

en: Add new field
cs: Přidat nové pole

en: Create field
cs: Vytvořit pole

en: Containing any of the words
cs: Obsahuje kterékoliv slovo

en: Containing the phrase
cs: Obsahuje frázi

en: Containing none of the words
cs: Neobsahuje žádné ze slov

en: Only of the type(s)
cs: Pouze typ

en: Keyword relevance
cs: Relevance klíčových slov

en: Recently posted
cs: Nedávno přidáno

en: Number of views
cs: Počet shlédnutí

en: Factor
cs: Faktor

en: Billing information
cs: Fakturační údaje

en: Company name
cs: Jméno společnosti

en: Transaction mode
cs: Transakční režim

en: Or
cs: Nebo

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
cs: Vybraný soubor %file nelze nahrát, protože cílový adresář %directory není správně nastaven.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
cs: Vybraný soubor %file nelze zkopírovat, protože neexistuje soubor s tímto jménem. Zkontrolujte, zda byl zadán správný název souboru.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
cs: Vybraný soubor %file nelze zkopírovat, protože soubor stejného názvu již v cílovém adresáři existuje.

en: The selected file %file could not be copied.
cs: Vybraný soubor %file nelze zkopírovat.

en: The removal of the original file %file has failed.
cs: Selhalo odstranění původního souboru %file.

en: Go back
cs: Krok zpět

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Paste
cs: Vložit

en: Ordered list
cs: Číslovaný seznam

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Font family
cs: Řez písma

en: About
cs: Popis

en: Reports
cs: Logy

en: Default picture
cs: Výchozí obrázek

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
cs: URL obrázku pro uživatele, kteří nemají vlastní obrázek. Můžete nechat nevyplněné pro žádný obrázek.

en: Log messages
cs: Logovat zprávy

en: Domains
cs: Domény

en: Update mode
cs: Režim aktualizace

en: If set, a list of the destination URLs for the page links will be displayed at the bottom of the page.
cs: Pokud je zadáno seznam cílových URL s odkazy na stránky bude umístěn ve spodní části stránky.

en: Include comments in printer-friendly version
cs: Zahrnout komentáře do tiskové verze stránky

en: When this option is active, user comments are also included in the printer-friendly version. Requires the comment module.
cs: V případě, že je tato volba aktivní, jsou uživatelské komentáře také zahrnuty do tiskové verze stránky. Vyžaduje modul Comment.

en: New window method
cs: Metoda otevření nového okna

en: Use HTML target (does not validate as XHTML Strict)
cs: Použít HTML target (není validní v případě XHTML Strict)

en: Use Javascript (requires browser support)
cs: Použít Javascript (vyžaduje zapnutý Javascript v prohlížeči)

en: Choose the method used to open pages in a new window/tab.
cs: Vyberte způsob jakým se mají otevíray stránky do nového okna či panelu.

en: Logo options
cs: Možnosti loga

en: Logo type
cs: Typ loga

en: None (Disabled)
cs: Žádný (Vypnuto)

en: Current theme's logo
cs: Logo ze současného tématu

en: User-specified
cs: Uživatelsky zadané

en: Select the type of logo to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified location, insert the path or URL below.
cs: Zadejte typ loga, který se zobrazí na tiskové verzi stránky. V případě uživatesky zadaného umístění zadejte cestu nebo URL níže.

en: Upload logo
cs: Nahrát logo

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
cs: Pokud nemáte přímý přístup k serveru, použijte toto pole k nahrání loga na server.

en: Footer options
cs: Možnosti patičky

en: Footer type
cs: Typ patičky

en: Site's footer
cs: Patička webu

en: Select the type of footer to display on the printer-friendly version. In case of a user-specified footer, insert it below.
cs: Vyberte typ patičky, který se použije pro zobrazení verze stránky pro tisk. V případě zadání uživatelsky specifikované patičky ji můžete vyplnit níže.

en: Web page options
cs: Možnosti webu

en: Links area
cs: Oblast odkazů

en: Content corner
cs: Roh obsahu

en: Advanced link options
cs: Pokročilé volby odkazu

en: Icon only
cs: Pouze ikony

en: Icon and Text
cs: Ikony a text

en: Select the visual style of the link.
cs: Vyberte vizuální styl odkazu.

en: Link class
cs: Třída odkazu

en: This can be used by themers to change the link style or by jQuery modules to open in a new window (e.g. greybox or thickbox). Multiple classes can be specified, separated by spaces.
cs: Tato volba může být použita kodéry šablon pro změnu stylu odkazů nebo v jQuery modulech pro otevření v novém okně (např. greybox či thickbox). Může být zadáno i několik tříd oddělených čárkami.

en: Show link in system (non-content) pages
cs: Ukázat odkaz i na systémových (neobsahových) stránkách

en: Published on %site_name
cs: Publikováno z %site_name

en: Adds a printer-friendly version link to content and administrative pages.
cs: Přidá odkazy na tiskovou verzi stránky ke stránkám obsahu a ke stránkám administrátorské sekce.

en: Web page
cs: Webová stránka

en: Printer-friendly Page settings are available under !link
cs: Nastavení tiskové verze stránek jsou dostupné na !link

en: Create new profile
cs: Vytvořit nový profil

en: Configuration file
cs: Konfigurační soubor

en: Default theme
cs: Výchozí téma vzhledu

en: Error reporting
cs: Hlášení chyb

en: Available as block
cs: Dostupné jako blok

en: Column
cs: Sloupec

en: Default sort
cs: Výchozí řazení

en: sort by @s
cs: seřadit podle @s

en: and
cs: a

en: Triggers
cs: Spouštěče

en: Set @type %title to unpublished.
cs: Schovat příspěvek %title (@type).

en: After saving a new comment
cs: Po uložení nového komentáře

en: After deleting a comment
cs: Po smazání komentáře

en: After deleting a term
cs: Po smazání termínu

en: Optional URL
cs: Nepovinná URL adresa

en: Allow user-entered tokens
cs: Povolit tokeny zadané uživateli.

en: Rel Attribute
cs: Rel atribut

en: When output, this link will have this rel attribute. The most common usage is <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> which prevents some search engines from spidering entered links.
cs: Na výstupu se pro odkaz použije tento rel atribut. Nejčastěji se používá <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Nofollow">rel=&quot;nofollow&quot;</a> pro zamezení sledování odkazu vyhledávacími roboty.

en: At least one title or URL must be entered.
cs: Musíte zadat alespoň jeden název nebo URL.

en: You cannot enter a title without a link url.
cs: Nelze zadat název bez URL adresy odkazu.

en: Title, as link (default)
cs: Název, jako odkaz (výchozí)

en: URL, as link
cs: URL, jako odkaz

en: Short, as link with title "Link"
cs: Krátce, jako odkaz s názvem "Odkaz"

en: Label, as link with label as title
cs: Popisek jako odkaz; popisek se použije jako nadpis odkazu

en: Separate title and URL
cs: Oddělit název a URL

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: !interval ago
cs: před !interval

en: All comments
cs: Všechny komentáře

en: Payment method title
cs: Název způsobu platby

en: Add new rule
cs: Přidat pravidlo

en: Auto-reply
cs: Automatická odpověď

en: Add @type
cs: Přidat @type

en: Outdated translation
cs: Překlad je zastaralý

en: Parent comment
cs: Nadřazený komentář

en: The parent comment.
cs: Nadřazený komentář.

en: Author's website
cs: Web autora

en: Reply-to link
cs: Odkaz "Odpovědět"

en: Provide a simple link to reply to the comment.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro možnost odpovědět na komentář

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Link this field to its user or an author's homepage
cs: Odkazovat toto pole na domovskou stránku jeho uživatele nebo autora

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: The new webform %title has been created. Add new fields to your webform with the form below.
cs: Formulář %title byl vytvořen. Níže do něj můžete přidat nová pole.

en: Submission deleted.
cs: Odeslaný formulář byl smazán.

en: field
cs: pole

en: nodes
cs: uzly

en: Depends on: !dependencies
cs: Závisí na: !dependencies

en: Clone of !title
cs: Klon z !title

en: clone
cs: klonovat

en: Week @week
cs: Týden @week

en: Translate
cs: Přeložit

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
cs: Import překladu selhal, protože soubor %filename nelze načíst.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line je očekáváno „msgstr“, ale chybí.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line je očekáváno „msgid_plural“, ale chybí.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje syntaktickou chybu na řádku %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgid“.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgstr[]“.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgstr“.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: neočekávaný řetězec na řádku %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
cs: Soubor s překladem %filename neočekávaně skončil na řádku %line.

en: Save translations
cs: Uložit překlady

en: Target
cs: Cíl

en: Time ago
cs: Čas před

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: @type %title has been deleted.
cs: Příspěvek %title (@type) byl smazán.

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: Not checked
cs: Nezkontrolováno

en: Crop
cs: Oříznout

en: Profile Name
cs: Název profilu

en: View cart
cs: Zobrazit košík

en: Number of stars
cs: Počet hvězdiček

en: anonymous user
cs: anonymní uživatel

en: Next »
cs: Následující »

en: Tracking number
cs: Číslo pro sledování

en: Shipping method
cs: Způsob přepravy

en: Merchant ID
cs: ID obchodníka

en: Currency code
cs: Kód měny

en: Block type
cs: Typ bloku

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-disabled">zakázán</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
cs: @module (<span class="admin-enabled">povolen</span>)

en: Please include a valid OAuth token in your request.
cs: Prosím vložte validn OAuth token do požadavku.

en: Effect
cs: Efekt

en: Fonts
cs: Fonty

en: Show @count value(s)
cs: Zobrazit @count hodnot

en: starting from @count
cs: začínající od @count

en: Landscape
cs: Na šířku

en: Portrait
cs: Na výšku

en: Please select a file.
cs: Zvolte soubor.

en: Embed
cs: Vložit

en: Error message
cs: Chybová zpráva

en: Original text
cs: Původní text

en: If
cs: Jestliže

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
cs: Opravdu smazat blok "%name%?

en: Redirect URL
cs: URL adresa pro přesměrování

en: Patterns
cs: Vzorky

en: Quick edit
cs: Rychlá úprava

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
cs: Z bezpečnostních důvodů byl nahraný soubor přejmenován na %filename.

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Resizable
cs: Nastavitelná velikost

en: No response
cs: Bez odezvy

en: Menu parent
cs: Nadřazené menu

en: VAT
cs: DPH

en: Total paid
cs: Celkem zaplaceno

en: Multilanguage
cs: Vícejazyčný

en: Payment methods
cs: Způsoby platby

en: Payment failed
cs: Platba selhala

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: Save and add another
cs: Uložit a přidat další

en: Importing
cs: Probíhá import

en: Acronym
cs: Zkratka

en: original
cs: originál

en: Credit card
cs: Platební karta

en: @menu_name (active menu item)
cs: @menu_name (aktivní položka menu)

en: Starting level
cs: Počáteční úroveň

en: Active menu item
cs: Aktivní položka menu

en: Button text
cs: Text tlačítka

en: Title only
cs: Pouze nadpis

en: hide
cs: skrýt

en: Please wait
cs: Počkejte prosím

en: Not defined
cs: Není definováno

en: Validator
cs: Validátor

en: Debugging
cs: Ladění

en: pixels
cs: pixelů

en: Mime type
cs: MIME typ

en: Delete item
cs: Smazat položku

en: 1 month | @count months
cs[0]: 1 měsíc
cs[1]: @count měsíce
cs[2]: @count měsíců

en: Add salt and pepper noise
cs: Přidat šum typu sůl a pepř

en: Choose one
cs: Vyberte jednu

en: Generate
cs: Generovat

en: Base price
cs: Základní cena

en: Tax
cs: Daň

en: Profile ID
cs: ID profilu

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
cs: Maximální povolené rozlišení obrázku (např. 800x600). Hodnota 0 - bez omezení. Pokud je nainstalován <a href="!image-toolkit-link">soubor obrázkových nástrojů</a> obrázky přesahující tuto hodnotu budou zmenšeny.

en: Display format
cs: Formát zobrazení

en: Custom format
cs: Vlastní formát

en: Supported
cs: Podporováno

en: Button alignment
cs: Zarovnání tlačítek

en: Example:
cs: Příklad:

en: Widgets
cs: Widgety

en: Drupal core
cs: Jádro Drupalu

en: Live transactions in a live account
cs: Skutečné transakce ve skutečném účtu

en: cURL error: @error
cs: cURL chyba: @error

en: CVV match: @cvv
cs: CVV se shoduje: @cvv

en: Not Processed
cs: Nezpracováno

en: Authorization and capture
cs: Autorizace a zaznamenání

en: Authorization only
cs: Pouze autorizace

en: Prior authorization capture
cs: Zaznamenání před autorizací

en: Void
cs: Neplatný

en: You have entered an invalid credit card number.
cs: Bylo zadáno neplatné čislo kreditní karty.

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: Card type
cs: Typ karty

en: Card owner
cs: Vlastník karty

en: Card number
cs: Číslo karty

en: Issuing bank
cs: Banka, která kartu vystavila

en: Review order
cs: Přehled objednávky

en: Submit order
cs: Odeslat objednávku

en: PayPal Express Checkout
cs: Expresní platba přes PayPal

en: PayPal Website Payments Pro
cs: Webová stránka PayPal: Payments Pro

en: PayPal Website Payments Standard
cs: Webová stránka PayPal: Payments Standard

en: API username
cs: API uživatelské jméno

en: API password
cs: API heslo

en: PayPal e-mail address
cs: E-mailová adresa PayPal

en: Payment action
cs: Platební operace

en: All the address information matched.
cs: Všechny informace o adrese se shodují.

en: None of the address information matched; transaction declined.
cs: Žádný z údajů o adrese neodpovídají; převot zamítnut.

en: Part of the address information matched.
cs: Část adresy odpovídá.

en: The merchant did not provide AVS information. Not processed.
cs: Obchodník neposkytl AVS informace. Není zpracováno.

en: Address not checked, or acquirer had no response. Service not available.
cs: Adresa není ověřena, nebo vlastník neodpověděl. Služba není k dispozici.

en: No AVS response was obtained.
cs: Žádná AVS odpověď nebyla získána.

en: Address matched; postal code did not
cs: Adresa souhlasí, ale PSČ nesouhlasí

en: Nothing matched; transaction declined
cs: Nic nesouhlasí; převod zamýtnut.

en: Address and postal code matched
cs: Adresa a PSČ souhlasí.

en: Not allowed for MOTO transactions; transaction declined
cs: Není povoleno pro  MOTO převody; převod zamítnut.

en: Global unavailable
cs: Globálně nedostupné.

en: International unavailable
cs: Mezinárodně nedostupné.

en: Postal code matched; address did not
cs: PSČ souhlasí, adresa nesouhlasí

en: Retry for validation
cs: Ověřit znovu

en: Service not supported
cs: Služba není podporována.

en: An unknown error occurred.
cs: Vyskytla se neznámá chyba.

en: Matched
cs: Souhlasí

en: No match
cs: Nesouhlasí

en: The merchant has not implemented CVV2 code handling.
cs: Obchodník neimplementoval CVV2 manipulaci kódu.

en: Merchant has indicated that CVV2 is not present on card.
cs: Obchodník zjistil že CVV2 se nenachází na kartě.

en: Service not available
cs: Služba je nedostupná

en: Unkown error
cs: Neznámá chyba

en: Not processed
cs: Nezpracováno

en: eCheck has not yet cleared.
cs: eCheck ještě nebyl vyřízen.

en: Flat rate
cs: Paušální sazba

en: Base rate
cs: Základní sazba

en: Line item label
cs: Název řádkové položky

en: Shipping rate
cs: Sazba za přepravu

en: Number of options
cs: Počet možností

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Radio buttons
cs: Přepínací tlačítka

en: Confirm e-mail address
cs: Potvrdit e-mailovou adresu

en: Checkout settings
cs: Nastavení pokladny

en: Continue shopping
cs: Pokračovat v nákupu

en: Update cart
cs: Aktualizovat košík

en: Add product
cs: Přidat produkt

en: Add line item
cs: Přidat řádkovou položku

en: Line item removed.
cs: Řádková položka byla odebrána.

en: Update the order status
cs: Aktualizovat stav objednávky

en: Order settings
cs: Nastavení objednávek

en: View order
cs: Zobrazit objednávku

en: Line items
cs: Řádkové položky

en: Order state
cs: Stav objednávky

en: Select a product
cs: Vybrat produkt

en: Custom template
cs: Vlastní šablona

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
cs: Zálohovat/obnovit databázi nebo přesunout data z/na jinou stránku běžící na Drupalu.

en: Backup the database.
cs: Zálohovat databázi.

en: Restore the database from a previous backup
cs: Obnovit databázi z předchozí zálohy

en: Backup every
cs: Zálohovat každý

en: Number of Backup files to keep
cs: Počet záloh, které se ponechají na serveru

en: Exclude the following tables altogether
cs: Zcela vyloučit následující tabulky

en: The selected tables will not be added to the backup file.
cs: Zvolené tabulky nebudou přidány do souboru se zálohou.

en: Exclude the data from the following tables
cs: Vyloučit data z následujících tabulek

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
cs: U vybraných tabulek bude zálohována struktura, ale ne obsah. To je užitečné pro zmenšení velikosti souboru.

en: Backup file name
cs: Název souboru se zálohou

en: No Compression
cs: Bez komprese

en: Compression
cs: Komprese

en: Append a timestamp.
cs: Připojit časové razítko.

en: Timestamp format
cs: Formát časového razítka

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
cs: Měl by být PHP <a href="!url">date()</a> formát.

en: Save these settings.
cs: Uložit tato nastavení.

en: Upload a Backup File
cs: Nahrát soubor se zálohou

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
cs: Nahrajte soubor se zálohou vytvořený touto verzí modulu. Pro jiné zálohy databáze použijte jiný nástroj importu. Maximální velikost souboru: %size

en: Unable to open file %file to restore database
cs: Nebylo možné otevřít soubor %file pro obnovení databáze

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
cs: Bezpečnostní poznámka: Modul Backup and Migrate nemohl zapisovat do testovacího textového souboru v adresáři %directory, a tudíž nemůže prověřit bezpečnost umístění pro zálohy. Zálohování na server bude vypnuto, dokud nebude umístění zapisovatelné a bezpečné.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
cs: Bezpečnostní poznámka: Modul Backup and Migrate nebude ukládat soubory se zálohami na server, protože adresář pro umístění je veřejně přístupný. Jestliže chcete ukládat soubory na server, zabezpečte adresář '%directory'

en: Backup or migrate the Drupal Database quickly and without unnecessary data.
cs: Umožňuje zálohovat a přesouvat databázi Drupalu; rychle a bez nadbytečných dat.

en: Administration theme
cs: Téma vzhledu administrace

en: Webform submissions
cs: Odeslané webové formuláře

en: Colon
cs: Dvojtečka

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Warning message
cs: Zpráva s varováním

en: of
cs: z

en: translate
cs: přeložit

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
cs: Soubor %file nelze uložit. Došlo k neznámé chybě.

en: The specified file %name could not be uploaded.
cs: Zadaný soubor %name nemohl být nahrán.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
cs: Velikost souboru je %filesize překračuje maximální povolenou velikost souboru %maxsize.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
cs: Chyba při nahrávání souboru. Nelze přesunout soubor %file do %destination.

en: Sharing
cs: Sdílení

en: No link
cs: Žádný odkaz

en: outdated
cs: zastaralé

en: <strong>@language_name</strong> (source)
cs: <strong>@language_name</strong> (zdroj)

en: add translation
cs: přidat překlad

en: Translations of %title
cs: Překlady pro: %title

en: Is not one of
cs: Není jedním z

en: The sender's email address you supplied is not valid.
cs: Zadaná adresa odesílatele není platná.

en: Admin
cs: Administrátor

en: Row
cs: Řádek

en: Currency settings
cs: Nastavení měny

en: Scheduling
cs: Plánování

en: IP address
cs: IP adresa

en: permissions
cs: oprávnění

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Starts with
cs: Začíná na

en: Primary tabs
cs: Hlavní záložky

en: Secondary tabs
cs: Sekundární záložky

en: Variants
cs: Varianty

en: Useful when the breadcrumb is not placed just before the title.
cs: Užitečné, když drobečková navigace není umístěna těsně před názvem.

en: For easier theme development, the theme registry is being rebuilt on every page request. It is <em>extremely</em> important to <a href="!link">turn off this feature</a> on production websites.
cs: Pro jednodušší vývoj tématu je registr témat obnoven při každém načtení stránky. Je <em>extrémně</em> důležité <a href="!link">vypnout tuto vlastnost</a> v produkčním prostředí.

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Immediate
cs: okamžité

en: Filter by event
cs: Filtrovat podle události

en: Active rules
cs: Aktivní pravidla

en: Inactive rules
cs: Neaktivní pravidla

en: Boolean
cs: Logická hodnota (Boolean)

en: E-mail to
cs: E-mail pro

en: File browser
cs: Prohlížeč souborů

en: Settings were imported from the profile %name
cs: Nastavení bylo importováno z profilu %name

en: Maximum image resolution
cs: Maximální rozlišení obrázku

en: Profile has been added.
cs: Profil byl přidán.

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
cs: Opravdu smazat profil %name?

en: Profile has been deleted.
cs: Profil byl smazán.

en: Duplicate directory paths are not allowed.
cs: Nejsou povoleny duplicitní adresářové cesty.

en: Create thumbnails
cs: Vytvořit náhledy

en: Selected files
cs: Vybrané soubory

en: Width x Height
cs: Šířka x Výška

en: Create a new image
cs: Vytvořit nový obrázek

en: directory (%dir)
cs: adresář (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
cs: Zjištěna neplatná volba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Upload failed.
cs: Nahrávání selhalo.

en: File deletion successful: %files.
cs: Smazání souborů úspěšné: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
cs: Zadejte rozměry v povoleném rozsahu ve formátu 1x1 do

en: File resizing successful: %files.
cs: Změna velikosti souborů úspěšná: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
cs: Vytvoření náhledu (%thumbnames) pro %filename úspěšné.

en: %filename is not an image.
cs: %filename není obrázek.

en: Scaling up is not allowed.
cs: Zvětšování není povoleno.

en: %filename(%dimensions) already exists.
cs: %filename(%dimensions) již existuje.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
cs: Soubor %filename nemůže být změněn na rozměry @dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
cs: Nepodařilo se zjistit pracovní adresář prohlížeče souborů.

en: There is no valid directory specified for the file browser!
cs: Neexistuje platný adresář, specifikovaný pro prohlížeč souborů!

en: Illegal choice %choice in !name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu !name.

en: Do you want to refresh the current directory?
cs: Obnovit aktuální adresář?

en: Delete selected files?
cs: Smazat vybrané soubory?

en: Please select a thumbnail.
cs: Zvolte náhled.

en: You must select at least %num files.
cs: Je nutné vybrat alespoň %num souborů.

en: Tips
cs: Tipy

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
cs: Vyberte soubor kliknutím na odpovídající řádek v seznamu souborů.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
cs: Seřadit soubory kliknutím na hlavičku sloupce seznamu souborů.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
cs: Klávesové zkratky pro seznam souborů: up, down, left, home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
cs: Klávesové zkratky pro seznam adresářů: up, down, left, right, home, end.

en: Limitations
cs: Omezení

en: !num files using !dirsize of !quota
cs: !num souborů využívá !dirsize z !quota

en: unlimited quota
cs: neomezený limit

en: New name
cs: Nový název

en: First sidebar
cs: První postranní panel

en: Second sidebar
cs: Druhý postranní panel

en: Decimal point
cs: Desetinná čárka

en: Delimited text
cs: Text s oddělovači

en: A plain text file delimited by commas, tabs, or other characters.
cs: Soubor s prostým textem odděleným čárkami, tabulátory nebo jinými znaky.

en: A file readable by Microsoft Excel.
cs: Soubor pro MS Excel.

en: Delimited text format
cs: Text s oddělovači

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Tab (\t)
cs: Tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
cs: Středník (;)

en: Colon (:)
cs: Dvojtečka (:)

en: Pipe (|)
cs: Svislá čára (|)

en: Period (.)
cs: Tečka (.)

en: Space ( )
cs: Mezera ( )

en: ends with
cs: končí s

en: Created by
cs: Vytvořeno

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: Custom date format
cs: Vlastní formát data

en: Book outline
cs: Osnova knihy

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Omit
cs: Vynechat

en: Citation
cs: Zdroj citátu

en: Root term
cs: Kořenový termín

en: Is one of
cs: Jeden z

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
cs: Přístup bude umožněn uživatelům s daným uživatelským oprávněním.

en: Replies to my comment
cs: Odpovědi na mé komentáře

en: Notify me when new comments are posted
cs: Oznámit, když jsou odeslány nové komentáře

en: If you want to subscribe to comments you must supply a valid e-mail address.
cs: Pokud se chcete zaregistrovat ke komentářům, musíte poskytnout platnou e-mailovou adresu.

en: No notifications
cs: Žádné oznámení

en: Email to unsubscribe
cs: E-mail pro odhlášení

en: Unsubscribe this e-mail
cs: Odhlásit tento e-mail

en: There were no active comment notifications for that email.
cs: Nebyly nalezeny žádné aktivní oznámení pro tento e-mail.

en: Content types to enable for comment notification
cs: Typy obsahu u kterých je povoleno oznamování nových komentářů

en: Comments on content types enabled here will have the option of comment notification.
cs: Komentáře ve zde povolených typech obsahu budou poskytovat možnost oznamování nových komentářů.

en: Available subscription modes
cs: Dostupné způsoby

en: Choose which notification subscription styles are available for users
cs: Vyberte které způsoby registrace oznamování budou poskytovány uživatelům

en: Default state for the notification selection box for anonymous users
cs: Výchozí stav oznamování pro anonymní uživatele

en: Default mail text for sending out notifications to commenters
cs: Výchozí text e-mailu pro posílání oznámení komentujícím

en: Default mail text for sending out the notifications to node authors
cs: Výchozí text e-mailu pro posílání oznámení autorům uzlů

en: Email unsubscribed from 1 comment notification. | Email unsubscribed from @count comment notifications.
cs[0]: E-mail odhlášen z 1 oznamování komentářů.
cs[1]: E-mail odhlášen z @count oznamování komentářů.
cs[2]: E-mail odhlášen z @count oznamování komentářů.

en: Configure settings for e-mails about new comments.
cs: Konfigurovat nastavení e-mailů oznamujících nové komentáře

en: Unsubscribe an email from all notifications.
cs: Odhlásit e-mail ze všech oznámení.

en: Append hyperlinks as a numbered reference list
cs: Připojit seznam odkazů na konec e-mailu jako číslovaný seznam

en: Display hyperlinks inline with the text
cs: Zobrazit odkazy přímo v textu

en: Note: All subscriptions associated with this newsletter will be lost.
cs: Všechny registrace náležející k tomuto věstníky budou ztraceny.

en: Email addresses must be separated by comma, space or newline.
cs: E-mailové adresy musí být odděleny čárkou, mezerou nebo novým řádkem.

en: Subscribe to
cs: Registrovat k

en: Site default language
cs: Výchozí jazyk webu

en: Anonymous user preferred language
cs: Preferovaný jazyk anonymních uživatelů

en: Subscriptions matching the selected states will be exported.
cs: Exportovány budou registrace odpovídající zvoleným stavům.

en: Subscriptions matching the selected newsletters will be exported.
cs: Exportovány budou registrace náležející ke zvoleným věstníkům.

en: Export results
cs: Výsledek exportu

en: Unsubscribe from
cs: Odhlásit z

en: The addresses were unsubscribed from the following newsletters: %newsletters.
cs: Adresy byly odhlášeny z těchto věstníků: %newsletters.

en: No addresses were removed.
cs: Nebyly odstraněny žádné adresy.

en: Note that email priority is ignored by a lot of email programs.
cs: Mějte na paměti, že prioritu e-mailů mnoho poštovních aplikací ignoruje.

en: Request a Read Receipt from your newsletters. A lot of email programs ignore these so it is not a definitive indication of how many people have read your newsletter.
cs: Vyžadovat potvrzení o přečtení věstníku. Mnoho aplikací pro práci s poštou tato potvrzení ignoruje, proto z nich nelze s určitostí vyvozovat, kolik lidí váš věstník četlo.

en: Default send action
cs: Výchozí akce při poslání

en: Test addresses
cs: Zkušební adresy

en: Supply a comma-separated list of email addresses to be used as test addresses. The override function allows to override these addresses in the newsletter editing form.
cs: Čárkami oddělte jednotlivé e-mailové adresy, které se použijí jako zkušební. Před odesláním věstníku je možné tyto adresy ještě přebít jinými.

en: Default sender address that will only be used for confirmation emails. You can specify sender information for each newsletter separately on the newsletter's settings page.
cs: Výchozí adresa odesílatele se použije pouze pro potvrzovací e-maily. Pro každý věstník můžete nastavit vlastní informace o odesílateli ve formuláři pro nastavení věstníku.

en: Use cron to send newsletters
cs: Posílat věstníky pomocí cronu.

en: Cron execution must not exceed the PHP maximum execution time of %max seconds.
cs: Běh cronu nesmí překročit limit PHP pro běh programu (%max sekund).

en: Mail spool expiration
cs: Vypršení platnosti ve frontě

en: Confirmation emails
cs: Potvrzovací e-maily

en: Body text of subscribe email
cs: Text registračního e-mailu

en: Body text for already subscribed visitor
cs: Text e-mailu pro návštěvníky, kteří již jsou registrovaní

en: Body text of unsubscribe email
cs: Text e-mailu rušícího registraci

en: Body text for not yet subscribed visitor
cs: Text e-mailu pro neregistrovaného návštěvníka požadujícího zrušení registrace

en: Are you sure you want to add %user to the %newsletter mailing list?
cs: Určitě chcete přidat uživatele %user do registrací věstníku %newsletter?

en: %user was added to the %newsletter mailing list.
cs: Uživatel %user byl přidán do registrací věstníku %newsletter.

en: Are you sure you want to remove %user from the %newsletter mailing list?
cs: Určitě chcete smazat uživatele %user z registrací věstníku %newsletter?

en: Sent status
cs: Stav odeslání

en: Test email address is empty.
cs: Zkušební e-mailová adresa je prázdná.

en: Missing test email address.
cs: Zkušební e-mailová adresa chybí.

en: Newsletter %title was deleted.
cs: Věstník %title byl smazán.

en: This newsletter issue is part of a translation set. Sending this set is controlled from the <a href="@link">translation source newsletter</a>.
cs: Toto vydání věstníku je součástí překladové sady. Odesílání této sady se ovládá ze <a href="@link">zdroje věstníku pro překlad</a>

en: Test email addresses
cs: Zkušební e-mailové adresy

en: Email priority
cs: Priorita zprávy

en: All subscriptions to newsletter %newsletter have been deleted.
cs: Všechny registrace věstníku %newsletter byly smazány.

en: Subscription interface
cs: Rozhraní pro registrace

en: Subscription form
cs: Registrační formulář

en: Link to form
cs: Odkaz do formuláře

en: Note: this requires permission 'subscribe to newsletters'.
cs: Tato akce vyžaduje oprávnění 'registrace k věstníkům'.

en: You have been subscribed.
cs: Registrace byla dokončena.

en: You have been unsubscribed.
cs: Zrušení registrace bylo úspěšně dokončeno.

en: Unassigned newsletter
cs: Nepřiřazený věstník

en: Cron throttle setting
cs: Nastavení limitu cronu

en: Simplenews publishes and sends newsletters to lists of subscribers. Both anonymous and authenticated users can opt-in to different mailing lists.
cs: Modul Simplenews zajišťuje publikování a odesílání novinek registrovaným uživatelům. K různým věstníkům se mohou registrovat přihlášení i anonymní uživatelé.

en: Simplenews uses nodes for <strong>newsletter issues</strong>. Newsletter issues are grouped by a <strong>newsletter taxonomy term</strong>. Node type and vocabulary are selectable. A newsletter is send to all email addresses which are subscribed to the newsletter. Newsletter issues can be sent only once. Large mailings should be sent by cron to balance the mailserver load.
cs: Pro jednotlivá <strong>vydání věstníku</strong> využívá modul Simplenews uzly. Vydání se slučují pod jedním <strong>věstníkovým termínem</strong> v rámci kategorií. Typ uzlu a slovník je možné zvolit. Vydání věstníku se posílá na všechny e-mailové adresy, které jsou k danému věstníku zaregistrovány. Vydání věstníku je jednorázová akce. Rozesílání velkého počtu e-mailů by mělo probíhat přes cron, aby se zabránilo nárazové zátěži na serveru.

en: Simplenews adds elements to the newsletter node add/edit form to manage newsletter format and sending of the newsletter issue. A newsletter issue can be sent for test before sending officially.
cs: Modul Simplenews přidává do formuláře pro vytváření resp. editaci věstníku elementy pro nastavení formátu a odesílání věstníků. Vydání věstníku je možné před oficiálním odesláním odeslat zkušebně na vybranou adresu.

en: Configure Simplenews
cs: Nastavení modulu Simplenews

en: Enable a newsletter <a href="@admin_blocks">subscription block</a>.
cs: Povolit <a href="@admin_blocks">blok pro registrace</a> věstníků.

en: Manage your <a href="@newsletters">newsletters</a>, <a href="@sent">sent newsletters</a> and <a href="@subscriptions">subscriptions</a>.
cs: Spravovat <a href="@newsletters">věstníky</a>, <a href="@sent">odeslaná vydání</a> a <a href="@subscriptions">registrace</a>.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@handbook">Simplenews</a>.
cs: Podrobnější informace najdete ve webové příručce modulu <a href="@handbook">Simplenews</a> (anglicky).

en: These settings are default to all newsletters. Newsletter specific settings can be found at the <a href="@page">newsletter's settings page</a>.
cs: Tyto volby jsou výchozí pro všechny věstníky. Nastavení konkrétních věstníků najdete na stránce <a href="@page">nastavení věstníků</a>.

en: 'Plain' display settings apply to the content of emails send in plain text format. 'HTML' display settings apply to both HTML and plain text alternative content of emails send in HTML format.
cs: Zobrazení 'prostý text' platí pro obsah e-mailů odesílaných v tomto formátu. Zobrazení 'HTML' platí pro e-maily odesílané ve formátu HTML nebo s přílohou obsahující HTML podobu e-mailu.

en: Email: Plain
cs: E-mail: obyčejný

en: Email: HTML
cs: E-mail: HTML

en: @newsletter feed
cs: RSS pro @newsletter

en: Unsubscribe from this newsletter
cs: Zrušit registraci k tomuto věstníku

en: This is a test version of the newsletter.
cs: Toto je zkušební verze věstníku.

en: Outgoing email. Message type: %type<br />Subject: %subject<br />Recipient: %to
cs: Odchozí zpráva. Typ: %type<br />Předmět: %subject<br />Příjemce: %to

en: Newsletter subscription management.
cs: Správa registrací k věstníkům

en: Mass subscribe
cs: Hromadné přihlášení

en: Mass unsubscribe
cs: Hromadné odhlášení

en: Subscription settings, opt-in/out confirmation email text.
cs: Nastavení registrací, znění (od)registračních e-mailů.

en: Send mail
cs: Poslat e-mail

en: Send mail, cron and debug options.
cs: Volby pro odesílání, cron a ladění.

en: Boolean indicating the status of the subscription.
cs: Logická hodnota stavu registrace.

en: The subscription email address.
cs: E-mailová adresa registrace.

en: The {users}.uid that has the same email address.
cs: {users}.uid mající stejnou e-mailovou adresu.

en: Anonymous subscriber preferred language. Empty for authenticated users.
cs: Preferovaný jazyk anonymního registrovaného uživatele. Prázdné pro přihlášené uživatele.

en: The {term_data}.tid (= newsletter series) this issue belongs to.
cs: {term_data}.tid (=sada věstníku), ke kterému toto vydání patří.

en: Format of the newsletter (plain or html).
cs: Formát věstníku (prostý text nebo HTML).

en: Email priority according to RFC 2156 and RFC 5231 (0 = none; 1 = highest; 2 = high; 3 = normal; 4 = low; 5 = lowest).
cs: Priorita e-mailu podle RFC 2156 a RFC 5231 (0 = žádná; 1 = nejvyšší; 2 = vysoká; 3 = běžná; 4 = nízká; 5 = nejnižší).

en: Boolean indicating request for email receipt confirmation according to RFC 2822.
cs: Logická hodnota označující žádost o doručenku podle RFC 2822.

en: The {simplenews_subscriptions}.snid who is subscribed.
cs: {simplenews_subscriptions}.snid zaregistrovaných uživatelů.

en: The newsletter series ({term_data}.tid) the subscriber is subscribed to.
cs: Věstník ({term_data}.tid), ke kterému je uživatel přihlášen.

en: Spool for temporary storage of newsletter emails.
cs: Fronta pro dočasné uložení e-mailů s věstníky.

en: The primary identifier for a mail spool record.
cs: Primární identifikátor záznamu poštovní fronty.

en: The formatted email address of mail message receipient.
cs: Formátovaná e-mailová adresa příjemce e-mailu.

en: The {node}.nid of this newsletter.
cs: {node}.nid tohoto věstníku.

en: The {term_data}.tid this newsletter issue belongs to.
cs: {term_data}.tid, k němuž tento věstník patří.

en: The time status was set or changed.
cs: Stav času byl nastaven nebo změněn.

en: A newsletter issue to be sent to subscribed email addresses.
cs: Vydání věstníku určené k odeslání na zaregistrované adresy.

en: @site_name newsletter
cs: věstník webu @site_name

en: Send newsletters to subscribed email addresses.
cs: Poslat věstníky na zaregistrované adresy.

en: Comma
cs: Čárka

en: Semicolon
cs: Středník

en: Show All
cs: Zobrazit vše

en: Uses
cs: Použití

en: Current user
cs: Aktuální uživatel

en: The comment you are replying to does not exist.
cs: Komentář, na který odpovídáte, neexistuje.

en: Is empty (NULL)
cs: Je prázdný (NULL)

en: not empty
cs: není prázdný

en: Default image
cs: Výchozí obrázek

en: Thank you for your vote.
cs: Děkujeme za váš hlas.

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Ends with
cs: Končí na

en: Undated
cs: Bez data

en: Files not found
cs: Soubory nenalezeny

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: @label title
cs: @label název

en: The title to use when this argument is present; it will override the title of the view and titles from previous arguments. You can use percent substitution here to replace with argument titles. Use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
cs: Nadpis, který se má použít, pokud je argumetn přítomen. Přepíše nadpis pohledu a nadpisy předchozích argumentů. Argument zde můžete nahradit znakem "%". Použijte "%1" pro první argument, "%2" pro druhý atd.

en: Action to take if argument is not present
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není přítomný

en: If this value is received as an argument, the argument will be ignored; i.e, "all values"
cs: Pokud se tato hodnota vyskytne jako argument, bude argument ignorován a zobrazí se všechny hodnoty

en: Wildcard title
cs: Název pro zástupný znak

en: The title to use for the wildcard in substitutions elsewhere.
cs: Pojmenování zástupného znaku, který je možné použít pro nahrazování kdekoliv.

en: Action to take if argument does not validate
cs: Akce, která se provede, jestliže argument není platný

en: The protocols displayed here are those globally available. You may add more protocols by modifying the <em>filter_allowed_protocols</em> variable in your installation.
cs: Zobrazené protokoly jsou globálně k dispozici. Další protokoly můžete přidat změnou proměnné  <em>filter_allowed_protocols</em> ve vaší instalaci.

en: Order total
cs: Objednávka celkem

en: More info
cs: Více informací

en: Writable
cs: Zapisovatelný

en: Use default RSS settings
cs: Použít výchozí nastavení RSS

en: !name's blog
cs: Blog uživatele !name

en: Front page feed
cs: Zdroj pro titulní stránku

en: Primary
cs: Primární

en: The node ID of the node.
cs: ID uzlu.

en: All languages
cs: Všechny jazyky

en: User: ID
cs: Uživatel: ID

en: Google Analytics module
cs: Modul Google Analytics

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: No role
cs: Žádná role

en: Slideshow settings
cs: Nastavení slideshow

en: Administer Apache Solr.
cs: Nastavení Apache Solr.

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: On failure
cs: V případě chyby

en: Show no results
cs: Nezobrazovat žádné výsledky

en: %search_name is not available. Your search is being redirected.
cs: %search_name není dostupný. Vaše hledání je přesměrováno.

en: Adding @count documents.
cs: Přidané dokumenty: @count.

en: Apache Solr search
cs: Apache Solr vyhledávání

en: Maximum number of query terms
cs: Maximální počet slov dotazu

en: The block will be deleted. This action cannot be undone.
cs: Blok bude smazán. Tuto akci nelze vrátit.

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: The size of the file.
cs: Velikost souboru.

en: The MIME type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: is not
cs: není

en: Next step
cs: Další krok

en: @type %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title (@type).

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).

en: The post could not be saved.
cs: Příspěvek nemohl být uložen.

en: Custom link text
cs: Vlastní text odkazu

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Link title
cs: Název odkazu

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: 1 character | @count characters
cs[0]: 1 znak
cs[1]: @count znaky
cs[2]: @count znaků

en: Execute PHP Code
cs: Spustit vlastní PHP kód

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Filter settings
cs: Nastavení filtru

en: Add @name
cs: Přidat @name

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Save translation
cs: Uložit překlad

en: Enable sharing translations with server
cs: Zapnout sdílení překladů s překladatelským serverem

en: Address of localization server to use
cs: Adresa použitého překladatelského serveru

en: Verified that the specified server can handle remote string submissions. Supported languages: %languages.
cs: Ověřeno, že zvolený server přijímá vzdálené zasílání řetězců. Podporované jazyky: %languages.

en: Your Localization Server API key
cs: Váš API klíč k překladatelskému serveru

en: This is a unique key that will allow you to send translations to the remote server. To get your API key go to !server-link.
cs: Toto je unikátní klíč, který vám umožní odesílat překlady na vzdálený server. Pro získání API klíče navštivte !server-link.

en: Save string
cs: Uložit řetězec

en: Translate strings
cs: Překlad řetězců

en: Edit string
cs: Upravit řetězec

en: Per page
cs: Na stránku

en: Per user
cs: Na uživatele

en: Display the results as a slideshow.
cs: Zobrazit výsledky jako slideshow.

en: Multilingual support
cs: Podpora více jazyků

en: Enabled, with translation
cs: Zapnuto, s překladem

en: Create new
cs: Vytvořit nové

en: Draft
cs: Koncept

en: Save Draft
cs: Uložit koncept

en: Capitalize first letter
cs: První písmeno kapitálkami

en: Slash
cs: Lomítko

en: 12-hour (am/pm)
cs: 12hodinový

en: 24-hour
cs: 24hodinový

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
cs: Uživatel %name použil jednorázový přihlašovací odkaz v čase %timestamp.

en: New user: %name (%email).
cs: Nový uživatel: %name (%email).

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: Custom text
cs: Vlastní text

en: There are no submissions for this form. <a href="!url">View this form</a>.
cs: Tento formulář ještě nebyl vyplněn a odeslán. <a href="!url">Zobrazit</a>.

en: First letter of name
cs: První písmeno jména

en: First two letters of name
cs: První dvě písmena jména

en: Abbreviated name
cs: Zkrácené jméno

en: Show week numbers
cs: Zobrazit čísla týdnů

en: 3 items
cs: 3 položky

en: 5 items
cs: 5 položek

en: 10 items
cs: 10 položek

en: Too many items
cs: Příliš mnoho položek

en: Show maximum, add 'more' link
cs: Zobrazit maximální počet, připojit odkaz 'více'

en: Hide all, add link to day
cs: Skrýt vše, přidat odkaz na den

en: Behavior when there are more than the above number of items in a single day. When there more items than this limit, a link to the day view will be displayed.
cs: Pokud je počet denních položek vyšší než definuje limit, potom je zobrazen odkaz do pohledu reprezentujícího den.

en: Date year range
cs: Rozsah let

en: Legend
cs: Legenda

en: Click to see all @count events
cs: Klikněte pro zobrazení všech událostí - celkem: @count

en: Views plugin to display views containing dates as Calendars.
cs: Plugin modulu Views pro zobrazování datumů prostřednictvím kalendářů.

en: Format: @date
cs: Formát: @date

en: date ical
cs: datum ical

en: The dates are invalid.
cs: Data jsou neplatná.

en: Repeats
cs: Opakování

en: !repeats_every_interval on the !date_order !day_of_week
cs: !repeats_every_interval v !date_order !day_of_week

en: !repeats_every_interval every !day_of_week
cs: !repeats_every_interval vždy v !day_of_week

en: !repeats_every_interval on the !month_days of !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_days z !month_names

en: !repeats_every_interval on !month_names
cs: !repeats_every_interval v !month_names

en: !repeats_every_interval !count times
cs: !repeats_every_interval !count krát

en: !repeats_every_interval until !until_date
cs: !repeats_every_interval do !until_date

en: !repeats_every_interval except !except_dates
cs: !repeats_every_interval mimo !except_dates

en: !repeats_every_interval where the week start on !day_of_week
cs: !repeats_every_interval kde týden začíná v !day_of_week

en: every week | every @count weeks
cs[0]: každý týden
cs[1]: každé @count týdny
cs[2]: každých @count týdnů

en: every month | every @count months
cs[0]: každý měsíc
cs[1]: každé @count měsíce
cs[2]: každých @count měsíců

en: every year | every @count years
cs[0]: každý rok
cs[1]: každé @count roky
cs[2]: každých @count let

en: every day | every @count days
cs[0]: každý den
cs[1]: každé @count dny
cs[2]: každých @count dnů

en: Remove group
cs: Odstranit skupinu

en: is greater than
cs: je větší než

en: is less than
cs: je menší než

en: Product SKU
cs: Kód zboží

en: Cancel changes
cs: Zrušit změny

en: Add a tax rate
cs: Přidat daňovou sazbu

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Not installed.
cs: Nenainstalováno.

en: Note that you can enable/disable the URL list for each content type individually from the !url.
cs: Všimněte si, že můžete povolit/zakázat seznam URL pro každý typ obsahu zvlášť na !url.

en: Content Types page
cs: Stránka s typy obsahu

en: Use URL alias instead of node ID
cs: Použít URL alias místo ID uzlu.

en: Enabling this will create the link using the URL alias instead of the node ID.
cs: Povolením této volby vytvoříte odkaz pomocí URL aliasu místo ID uzlu.

en: Link in book hierarchy nodes
cs: Odkaz v hiearchii uzlů typu kniha.

en: Current page and sub-pages
cs: Současná stránka a podstránky

en: Current page only
cs: Pouze současná stránka

en: Text used in the link to the printer-friendly version.
cs: Text který se použije v odkazu vedoucí na tiskovou verzi.

en: Most printed
cs: Nejvíce tisknuto

en: Show link
cs: Ukázat odkaz

en: Show link in individual comments
cs: Ukázat odkaz u každého komentáře

en: Show Printer-friendly URLs list
cs: Ukázat seznam URL pro tisk

en: Send only the teaser
cs: Odeslat jen úvodník

en: If selected, the default choice will be to send only the node's teaser instead of the full content.
cs: Pokud je volba povolená, jako výchozí možnost bude nabízeno poslat pouze úvodník místo plného obsahu uzlu.

en: Enable teaser/full mode choice
cs: Povolit možnost výběru mezi úvodníkem a plným obsahem

en: If checked, the user will be able to choose between sending the full content or only the teaser at send time.
cs: Pokud je zaškrtnuto, uživatel si bude moci pokaždé vybrat mezi posláním celého obsahu uzlu nebo jen úvodníku.

en: !user has sent you a message from !site
cs: !user vám posílá zprávu z !site

en: Message from sender
cs: Zpráva od odesílatele

en: Thank you for spreading the word about !site.
cs: Děkujeme, že šíříte povědomost o webu !site.

en: Enter multiple addresses separated by commas and/or different lines.
cs: Vložte několik adres oddělených čárkami a/nebo každou zvlášť na řádek.

en: Page to be sent
cs: Posílaná stránka

en: View page
cs: Zobrazit stránku

en: Clear form
cs: Vyprázdnit formulář

en: Someone
cs: Někdo

en: an interesting site
cs: zajímavý web

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please reduce the number of recipients.
cs: Nemůžete poslat více než %number zpráv za hodinu. Snižte počet zadaných příjemců.

en: %name [%from] sent %page to [%to]
cs: %name [%from] odeslal %page pro [%to]

en: Most emailed
cs: Nejvíce odesílané

en: PDF options
cs: PDF možnosti

en: PDF generation tool
cs: Nástroj na generování PDF

en: This option selects the PDF generation tool being used by this module to create the PDF version.
cs: Touto volbou vyberte nástroj pro generování PDF, který bude použit tímto modulem pro vytváření PDF verzí stránek.

en: Open PDF in
cs: Otevřít PDF v

en: Same browser window
cs: Současné okno prohlížeče

en: New browser window
cs: Nové okno prohlížeče

en: Save dialog
cs: Dialogové okno pro uložení

en: Select the desired method for opening the PDF in the user's browser.
cs: Vyberte požadovanou metodu pro otevíraní PDF v prohlížeči uživatele.

en: Paper size
cs: Velikost papíru

en: Choose the paper size of the generated PDF.
cs: Vyberte ovelikost papíru u generovaných PDF.

en: Page orientation
cs: Orientace stránky

en: Choose the page orientation of the generated PDF.
cs: Vyberte orientaci stránky u generovaných PDF.

en: CAUTION: TCPDF embeds the complete font in the generated PDF. If you're not using Unicode, then helvetica or times are safe choices that will keep the PDF small. Unicode fonts can increase the size of the PDF to the 1MB region.
cs: UPOZORNĚNÍ: TCPDF vloží do vygenerovaného PDF kompletní font. Pokud nepoužíváte Unicode, potom Helvetica nebo Times jsou bezpečné volby, které zachovají PDF relativně malé. Fonty s podporou Unicode mohou způsobit zvětšení PDF souborů nad 1MB.

en: wkhtmltopdf options
cs: Možnosti wkhtmltopdf

en: If left empty the generated filename defaults to the node's path. Tokens may be used to build the filename (see following list). The .pdf extension will be appended automatically.
cs: Je-li ponecháno prázdné generované, bude použito výchozí nastavení, což znamená použití cesty k uzlu. K sestavení jména PDF souboru mohou být použity nahrazovací tokeny (viz následující seznam). Koncovka .pdf bude připojena automaticky.

en: No PDF generation tool found! Please dowload a supported PHP PDF generation tool. Check this module's INSTALL.txt for more details.
cs: Žádný nástroj na generování PDF nebyl nalezen! Prosím stahněte některý z podporovaných PDF generovacích nástrojů pro PHP. Přečtěte si INSTALL.txt u tohoto modulu pro další podrobnosti.

en: No PDF tool selected
cs: Žádný PDF nástroj nebyl vybrán

en: Font size must be at least 1.
cs: Velikost fontu musí být alespoň 1.

en: PDF version
cs: Verze PDF

en: Text used in the link to the PDF version.
cs: Text který se použije v odkazu vedoucí na verzi PDF.

en: Page !n of !total
cs: Strana !n z !total

en: Printer-friendly PDF
cs: PDF verze pro tisk

en: Most PDFd
cs: Nejvíce PDFkováno

en: Adds the capability to export pages as PDF.
cs: Přidá možnost exportovat stránky jako PDF.

en: Set a custom message to appear at the top of the login block
cs: Nastavte vlastní zprávu, která se objeví nad přihlašovacím formulářem

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
cs: Prosím, napište znovu vaši e-mailovou adresu pro její ověření.

en: LoginToboggan logged in block
cs: LoginToboggan blok přihlášených

en: Allow users to login using their e-mail address
cs: Umožňuje uživatelům přihlášení pomocí jejich e-mailové adresy

en: Users will be able to enter EITHER their username OR their e-mail address to log in.
cs: Uživatelé se mohou přihlásit buď pomocí uživatelského jména, nebo jejich emailové adresy.

en: Never delete
cs: Nikdy nemazat

en: Delete unvalidated users after
cs: Smazat neověřené uživatele po

en: Immediate login
cs: Okamžité přihlášení

en: If set, the user will be logged in immediately after registering. Note this only applies if the 'Set password' option above is enabled.
cs: Pokud nastavíte, uživatel bude přihlášen okamžitě po registraci. Poznámka: toto platí jen pokud je zapnuta výše uvedená možnost 'Nastavit heslo'.

en: Present login form on access denied (403)
cs: Umístit přihlašovací formulář na stránku přístup odepřen (403)

en: Anonymous users will be presented with a login form along with an access denied message.
cs: Anonymní uživatelé uvidí přihlašovací formulář a zprávu o odepřeném přístupu.

en: You must enter a password.
cs: Musíte vložit heslo.

en: The password contains an illegal character.
cs: Heslo obsahuje neplatný znak.

en: The password is too short: it must be at least %min_length characters.
cs: Heslo je příliš krátké: musí být dlouhé minimálně %min_length znaků.

en: You have successfully validated your e-mail address.
cs: Úspěšně jste ověřili vaši e-mailovou adresu.

en: Your account is currently blocked -- login cancelled.
cs: Váš účet je momentálně zablokován –– přihlášení zrušeno.

en: You have successfully validated %user.
cs: Úspěšně jste ověřili %user.

en: Username or e-mail address
cs: Uživatelské jméno nebo e-mailová adresa

en: Username or e-mail
cs: Uživatelské jméno nebo e-mail

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
cs: Můžete se přihlásit buď s přiděleným uživatelským jménem nebo vaší e-mailovou adresou.

en: The password field is case sensitive.
cs: Políčko pro heslo rozlišuje velikost písmen.

en: Purged the following unvalidated users: !purged_users
cs: Odstranit následující neověřené uživatele: !purged_users

en: Validate e-mail address
cs: Ověřit e-mailovou adresu

en: Re-send validation e-mail
cs: Znovu zaslat ověřovací e-mail

en: Improves Drupal's login system.
cs: Vylepšuje přihlašovací systém Drupalu.

en: No Solr instance available when checking requirements.
cs: Při kontrole požadavků nebyla k dispozici žádná instance Solr.

en: Secondary
cs: Sekundární

en: No fields available.
cs: Žádná pole nejsou dostupná.

en: PHP Evaluation
cs: Vyhodnocení PHP

en: After saving new content
cs: Po uložení nového obsahu

en: After updating existing content
cs: Po aktualizaci existujícího obsahu

en: After deleting content
cs: Po vymazání obsahu

en: The mail's from address. Leave it empty to use the site-wide configured address.
cs: Adresa emailu Od. Nechte prázdné pro použití nastavené globální adresy webu.

en: updated term
cs: upraven termín

en: Block a user
cs: Blokovat uživatele

en: Execute arbitrary PHP script
cs: Vykonat libovolný PHP skript

en: PHP script
cs: PHP skript

en: Modify user roles
cs: Změnit uživatelské role

en: Bulk operations
cs: Hromadné úpravy

en: - Choose an operation -
cs: - Vybrat operaci -

en: No alias
cs: Žádný alias

en: Order balance: @balance
cs: Bilance objednávky: @balance

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: Numeric
cs: Číselné

en: Alt text
cs: Alternativní text

en: Custom URL
cs: Vlastní URL

en: form
cs: formulář

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Submit button text
cs: Text odesílacího tlačítka

en: Basic options
cs: Základní možnosti

en: Date field(s)
cs: Pole data

en: Method of handling multiple date fields in the same query. Return items that have any matching date field (date = field_1 OR field_2), or only those with matches in all selected date fields (date = field_1 AND field_2).
cs: Metoda manipulace s více poli data v jednom výběru. Vrátí pouze položky které mají jedno z odpovídajících polí data (date = field_1 OR field_2) nebo pouze ty, které odpovídají všem zvoleným polím (date = field_1 AND field_2).

en: You must select at least one date field for this filter.
cs: Pro tento filtr je nutné vybrat alespoň jedno pole datumu.

en: Missing date fields!
cs: Chybí pole data!

en: (@field) <strong>Exposed</strong> @widget @format
cs: (@field) <strong>Zobrazené uživatelům</strong> @widget @format

en: The results of this submission may be viewed at:
cs: Výstupy tohoto formuláře můžete zobrazit zde:

en: New component name
cs: Jméno nové komponenty

en: When adding a new component, the name field is required.
cs: Pro přidání nové komponenty je vyžadován název pole.

en: Optional. You may organize your form by placing this component inside another fieldset.
cs: Volitelná hodnota. Můžete lépe uspořádat formulář, když umístíte tuto komponentu do jiné skupiny polí.

en: Component %name cloned.
cs: Komponenta %name byla duplikována.

en: Component %name updated.
cs: Komponenta %name byla aktualizována.

en: New component %name added.
cs: Komponenta %name byla přidána.

en: Delete the %name fieldset?
cs: Smazat skupinu polí %name?

en: This will immediately delete the %name fieldset and all children elements within %name from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete skupinu polí %name a všechna v ní obsažená pole ve formuláři %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Delete the %name component?
cs: Smazat komponentu %name?

en: This will immediately delete the %name component from the %webform webform. This cannot be undone.
cs: Tímto bezprostředně smažete komponentu %name formuláře %webform. Tuto akci nebude možné vrátit.

en: Component %name deleted.
cs: Komponenta %name byla smazána.

en: Submissions for %user
cs: Odeslané formuláře uživatele %user

en: Show !count results per page.
cs: Počet výsledků na stránku: !count

en: Showing all results.
cs: Zobrazeny všechny výsledky.

en: @total results total.
cs: Celkem výsledků: @total

en: This is the delimiter used in the CSV/TSV file when downloading Webform results. Using tabs in the export is the most reliable method for preserving non-latin characters. You may want to change this to another character depending on the program with which you anticipate importing results.
cs: Toto je oddělovač pro soubor typu CSV/TSV, ve kterém lze stáhnout výsledky formulářů. Použití tabulátorů je nejspolehlivější způsob, jak zachovat non-latin znaky. Můžete oddělovač změnit na jiný podle toho, do které aplikace budete výsledky importovat.

en: These permissions affect which roles can submit this webform. It does not prevent access to the webform page. If needing to prevent access to the webform page entirely, use a content access module such as <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> or <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.
cs: Tato přístupová práva ovlivňují, které uživatelské role mohou formulář odesílat. Nebrání však k přístupu ke stránce s formulářem. Pokud potřebujete omezit přístup k samotné stránce, použijte jiný modul, např. <a href="http://drupal.org/project/taxonomy_access">Taxonomy Access</a> nebo <a href="http://drupal.org/project/node_privacy_byrole">Node Privacy by Role</a>.

en: Roles that can submit this webform
cs: Role, které mohou odesílat tento formulář

en: Show complete form in teaser
cs: Zobrazit formulář v upoutávce

en: Display the entire form in the teaser display of this node.
cs: Zobrazí celý formulář v upoutávce uzlu.

en: By default the submit button on this form will have the label <em>Submit</em>. Enter a new title here to override the default.
cs: Výchozí hodnota textu tlačítka pro odeslání formuláře je <em>Poslat</em>. Tuto hodnotu můžete přebít, když vyplníte toto pole.

en: The entered email address %address is not a valid address.
cs: Zadaná adresa není platnou e-mailovou adresou.

en: Submissions for this form are closed.
cs: Tento formulář je uzavřený.

en: You must <a href="!login">login</a> or <a href="!register">register</a> to view this form.
cs: Pro zobrazení tohoto formuláře se <a href="!login">přihlaste</a> nebo <a href="!register">zaregistrujte</a>.

en: You do not have permission to view this form.
cs: Nemáte oprávnění zobrazit tento formulář.

en: You have submitted this form the maximum number of times (@count).
cs: Vyčerpali jste limit pro opakované odeslání tohoto formuláře (@count).

en: You have already submitted this form.
cs: Tento formulář jste již odeslali.

en: You may not submit another entry at this time.
cs: V tuto chvíli nemůžete formulář znovu odeslat.

en: <a href="!url">View your previous submissions</a>.
cs: <a href="!url">Zobrazit předchozí odeslané formuláře</a>.

en: Available components
cs: Dostupné komponenty

en: These are the available field types for your installation of Webform. You may disable any of these components by unchecking its corresponding box. Only checked components will be available in existing or new webforms.
cs: Toto jsou dostupné typy polí ve vaší instalaci modulu Webform. Kterékoliv z nich můžete vypnout pomocí příslušného zaškrtávacího pole. V nových i existujících webových formulářích budou k dispozici pouze zaškrtnuté komponenty.

en: Default e-mail values
cs: Výchozí hodnoty pro e-mail

en: The default sender address for emailed webform results; often the e-mail address of the maintainer of your forms.
cs: Výchozí adresa odesílatele e-mailů s výstupy formulářů (často adresa správce formulářů).

en: The default sender name which is used along with the default from address.
cs: Výchozí jméno odesílatele, které se přidá k odchozí adrese.

en: Default subject
cs: Výchozí předmět

en: The default subject line of any e-mailed results.
cs: Výchozí text předmětu pro e-maily s výstupy formulářů.

en: Default export format
cs: Výchozí formát pro export

en: Default export delimiter
cs: Výchozí oddělovač pro export

en: Submission access control
cs: Kontrola přístupu k odesílání formuláře

en: Select the user roles that may submit each individual webform
cs: Zadejte uživatelské role, které mohou odesílat jednotlivé formuláře

en: Disable Webform submission access control
cs: Vypnout kontrolu přístupu k webovým formulářům

en: Form: !form
cs: Formulář !form

en: Submission updated.
cs: Odeslaný formulář byl aktualizován.

en: Thank you, your submission has been received.
cs: Děkujeme, váš formulář byl doručen.

en: Token values
cs: Hodnoty tokenů

en: Webform confirmation
cs: Potvrzení formuláře

en: Form components
cs: Komponenty formuláře

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Website timezone
cs: Časové pásmo webu

en: User timezone
cs: Časové pásmo uživatele

en: Use a textfield for year
cs: Pro rok použít textové pole

en: If checked, the generated date field will use a textfield for the year. Otherwise it will use a select list.
cs: Pokud je povoleno, vygenerovaná pole pro datum použijí pro letopočet textové pole. Jinak se použije rozbalovací menu.

en: Entered !name is not a valid date.
cs: Zadaná hodnota !name není platné datum.

en: Leaving blank will use the default size.
cs: Pokud necháte prázdné, použije se výchozí velikost.

en: %value is not a valid email address.
cs: %value není platná e-mailová adresa

en: Fieldsets allow you to organize multiple fields into groups.
cs: Skupiny polí umožňují roztřídit jednotlivá pole do skupin.

en: %field field is required.
cs: Pole %field je vyžadováno.

en: Filesize (KB)
cs: Velikost souboru (KB)

en: A field which is not visible to the user, but is recorded with the submission.
cs: Pole, které je pro uživatele neviditelné, ale uloží se spolu s ostatními hodnotami formuláře.

en: Displays text as HTML in the form; does not render a field.
cs: Zobrazí text ve formuláři jako HTML - nevytváří samostatné pole.

en: Options within the select list must be unique. The following keys have been used multiple times:
cs: Možnosti v rozbalovacím seznamu musí být unikátní. Následující klíče byly použity opakovaně:

en: Make this field resizable by the user.
cs: Povolit uživatelům změnit velikost pole.

en: Examples: $, #, -.
cs: Příklady: $, #, -.

en: Examples: lb, kg, %.
cs: Příklady: lb, kg, %.

en: Entered %name is not a valid time.
cs: Zadaná hodnota %name není platný čas.

en: The page has been deleted.
cs: Stránka byla smazána.

en: Punctuation
cs: Interpunkce

en: Translation updates
cs: Aktualizace překladu

en: %editor profile for %format
cs: Profil editoru %editor pro %format

en: Enabled by default
cs: Standardně zapnuto

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
cs: Výchozí stav editoru pro uživatele, kteří mají přístup k tomuto profilu. Uživatelé mohou stav změnit, pokud je povolena následující možnost.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
cs: Pokud je zapnuto, uživatelé si budou moci zvolit vlastní výchozí stav editoru v nastavení uživatelského účtu.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
cs: Zobrazit odkaz <em>zapnout/vypnout formátování textu </em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
cs: Určuje, zda je zobrazen odkaz <em>zapnout/vypnout formátování textu</em> pod textovou oblastí. Jestliže je tato volba vypnuta, použije se globální výchozí nastavení (viz výše).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
cs: Tato volba určuje, zda se nástrojová lišta zobrazí nad nebo pod editační oblastí.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
cs: Tato volba určuje zarovnání ikon v nástrojové liště.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
cs: Kde se zobrazí cesta pro HTML prvky (např. <code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
cs: Tato volba poskytuje možnost zapnout/vypnout tlačítko pro změnu velikosti. Je-li zapnuto, musí být umístění nástrojové lišty nastaveno na "Nahoře" nebo "Dole", aby se ikona změny velikosti zobrazila.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
cs: Pokud je povoleno, potencionálně škodlivý kód jako např. <code>&lt;HEAD&gt;</code> bude odstraněn z HTML obsahu.

en: Use theme CSS
cs: Použít CSS tématu vzhledu

en: Define CSS
cs: Definovat CSS

en: Editor default CSS
cs: Výchozí CSS editoru

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
cs: Pokud jste zvolili "Definovat CSS", zadejte cestu k CSS souboru nebo seznam cest k CSS souborům oddělených čárkou.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
cs: Dostupné tokeny: %b (základní cesta, např. /), %t (cesta k tématu vzhledu, např. themes/garland)

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
cs: Aktuální knihovnu najdete zde: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Configure client-side editors.
cs: Konfigurovat editory na straně klienta.

en: The version of %editor could not be detected.
cs: Verze editoru %editor nemohla být zjištěna.

en: Align left
cs: Zarovnat vlevo

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Paste Text
cs: Vložit Text

en: Paste from Word
cs: Vložit z Wordu

en: Remove format
cs: Odstranit formátování

en: Character map
cs: Speciální symboly

en: Create DIV container
cs: Vytvořit DIV kontejner

en: Check spelling
cs: Kontrola pravopisu

en: Autogrow
cs: Automatické zvětšení

en: Table drag/resize
cs: Změnit velikost tabulky tažením myši

en: Table: Cell properties
cs: Tabulka: vlastnosti buňky

en: Table: Insert row after
cs: Tabulka: vložit řádek za

en: Table: Insert column after
cs: Tabulka: vložit sloupec za

en: Table: Insert cell after
cs: Tabulka: vložit buňku za

en: Table: Delete rows
cs: Tabulka: smazat řádky

en: Table: Delete columns
cs: Tabulka:smazat sloupce

en: Table: Delete cells
cs: Tabulka: smazat buňky

en: Table: Merge cells
cs: Tabulka: sloučit buňky

en: Table: Horizontal split cell
cs: Tabulka: horizontální rozdělení buňky

en: Clean-up
cs: Vyčistit

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Abbreviation
cs: Zkratka

en: Inserted
cs: Vloženo

en: Parent term(s)
cs: Nadřazený termín či termíny

en: Skipping broken view @view
cs: Poškozené view @view vynecháno

en: Changes cannot be made to a locked view.
cs: V zamknutém pohledu nelze provádět změny.

en: Create customized lists and queries from your database.
cs: Vytvořit vlastní seznamy a dotazy z vaší databáze.

en: Administrative interface to views. Without this module, you cannot create or edit your views.
cs: Administrační rozhraní pro modul Views. Bez tohoto modulu nemůžete pohledy vytvářet ani upravovat.

en: Display all values
cs: Zobrazit všechny hodnoty

en: Hide view / Page not found (404)
cs: Skrýt pohled / Stránka nenalezena (404)

en: Display empty text
cs: Zobrazit text pro nulový výsledek

en: Provide default argument
cs: Poskytnout výchozí argument

en: Broken/missing handler
cs: Poškozený/chybějící ovladač

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Current node's creation time
cs: Čas vytvoření aktuálního uzlu

en: Current node's update time
cs: Čas úpravy aktuálního uzlu

en: Do not display items with no value in summary
cs: Nezobrazovat v přehledu položky, které nemají žádnou hodnotu

en: Invalid input
cs: Neplatný vstup

en: Glossary mode
cs: Mód rejstříku

en: Character limit
cs: Omezení počtu znaků

en: No transform
cs: Bez převodu

en: Upper case
cs: Velká písmena

en: Lower case
cs: Malá písmena

en: Transform spaces to dashes in URL
cs: Převést mezery na pomlčky v URL

en: Exclude from display
cs: Nezobrazovat

en: Rewrite the output of this field
cs: Přepsat výstup pole

en: Output this field as a link
cs: Zobrazit pole jako odkaz

en: If checked, this field will be made into a link. The destination must be given below.
cs: Pokud je zaškrtnuto, pole bude převedeno na odkaz. Cíl musí být uveden níže.

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: Any text to display before this link. You may include HTML.
cs: Libovolný text zobrazený před tímto odkazem. Lze použít HTML.

en: Any text to display after this link. You may include HTML.
cs: Libovolný text zobrazený za tímto odkazem. Lze použít HTML.

en: <p>You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.</p>
cs: <p>Před použitím tohoto pole je třeba do zobrazení přidat některé z dalších polí. Pokud chcete, můžete pole skrýt zaškrtnutím volby <em>Vynechat ze zobrazení (Exclude from display)</em>. Kvůli pořadí vykreslování nelze použít pole, která jsou v pořadí až za polem, se kterým právě pracujete. Jestliže potřebujete použít pole, které není v seznamu, změnte pořadí polí.</p>

en: Trim this field to a maximum length
cs: Oříznout pole na maximální délku

en: Trim only on a word boundary
cs: Oříznout pouze mezi slovy

en: Add an ellipsis
cs: Přidat trojtečku

en: Strip HTML tags
cs: Odstranit HTML tagy.

en: If checked, all HTML tags will be stripped.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny HTML tagy budou odstraněny.

en: Field can contain HTML
cs: Pole může obsahovat HTML

en: File size display
cs: Zobrazení velikosti souboru

en: Formatted (in KB or MB)
cs: Formátovaný (v KB nebo MB)

en: If checked, true will be displayed as false.
cs: Pokud je vybráno, pravda (TRUE) bude zobrazována jako nepravda (FALSE).

en: Time ago (with "ago" appended)
cs: Čas před (s připojeným „před“)

en: Time span (with "ago/hence" appended)
cs: Časové rozpětí (s připojeným „před/od teď“)

en: If checked, the number will be rounded.
cs: Pokud je zaškrtnuto, číslo bude zaokrouhleno.

en: Specify how many digits to print after the decimal point.
cs: Určete počet číslic vypsaných za desetinnou čárkou.

en: What single character to use as a decimal point.
cs: Jaký znak použít jako desetinnou čárku.

en: What single character to use as the thousands separator.
cs: Jaký znak použít jako oddělovač tisíců.

en: Text to put before the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený před číslo, například symbol měny.

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
cs: Text vložený za číslo, například symbol měny.

en: Simple separator
cs: Jednoduchý oddělovač

en: Display as link
cs: Zobrazit jako odkaz

en: This identifier is not allowed.
cs: Tento identifikátor není povolen.

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: exposed
cs: vystavený

en: Value type
cs: Typ hodnoty

en: Invalid date format.
cs: Neplatný formát data.

en: not in
cs: není v

en: Is all of
cs: Všech

en: Is none of
cs: Není žádný z

en: not
cs: ne

en: Is between
cs: Je mezi

en: between
cs: mezi

en: Is not between
cs: Není mezi

en: not between
cs: ne mezi

en: And max
cs: A maximálně

en: And
cs: A

en: Contains any word
cs: Obsahuje jakékoliv slovo

en: Contains all words
cs: Obsahuje všechna slova

en: has all
cs: obsahuje vše

en: begins
cs: začíná

en: ends
cs: končí

en: desc
cs: pop.

en: @time ms
cs: %time ms

en: View name
cs: Název pohledu

en: View description
cs: Popis pohledu

en: View tag
cs: Štítek pohledu

en: The view has been deleted.
cs: Pohled byl smazán

en: Paste view code here
cs: Zde vložte kód pohledu

en: Unable to import view.
cs: Pohled nelze importovat

en: Invalid
cs: Neplatný

en: Configure @type
cs: Konfigurovat @type

en: Rearrange @type
cs: Přeskupit @type

en: Default settings for this view.
cs: Výchozí nastavení pro tento pohled.

en: Displays rows one after another.
cs: Zobrazí řádky jeden po druhém.

en: Displays rows as an HTML list.
cs: Zobrazí řádky jako HTML seznam.

en: Displays rows in a grid.
cs: Zobrazí řádky v mřížce.

en: Displays rows in a table.
cs: Zobrazí řádky v tabulce.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
cs: Přístup bude umožněn uživatelům kterékoliv z těchto rolí.

en: sort criteria
cs: kriteria řazení

en: sort criterion
cs: kritérium řazení

en: filter
cs: filtr

en: The title of the comment.
cs: Název komentáře.

en: Post date
cs: Datum vytvoření

en: Last comment time
cs: Čas posledního komentáře

en: Last comment author
cs: Autor posledního komentáře

en: Comment count
cs: Počet komentářů

en: Updated/commented date
cs: Datum úpravy/komentáře

en: Comment status
cs: Status komentáře

en: Locale source
cs: Lokální zdroj

en: The ID of the source string.
cs: ID zdrojového řetězce.

en: The title of the node.
cs: Nadpis uzlu.

en: The date the node was posted.
cs: Datum vytvoření uzlu.

en: Node revision
cs: Revize uzlu

en: Poll
cs: Anketa

en: Search Terms
cs: Hledat termíny

en: The terms to search for.
cs: Zadejte hledané termíny.

en: The total number of times the node has been viewed.
cs: Celkový počet zobrazení uzlu.

en: Views today
cs: Zobrazení dnes

en: The total number of times the node has been viewed today.
cs: Celkový počet dnešních zobrazení uzlu.

en: The most recent time the node has been viewed.
cs: Čas kdy byl uzel naposledy prohlížen.

en: Browser session ID of user that visited page.
cs: Session ID prohlížeče uživatele, který navštívil stránku.

en: Title of page visited.
cs: Nadpis navštívené stránky.

en: Internal path to page visited (relative to Drupal root.)
cs: Interní cesta navštívené stránky (relativně ke kořenovému adresáři Drupalu).

en: Files maintained by Drupal and various modules.
cs: Soubory spravované Drupalem a různými moduly.

en: The ID of the file.
cs: ID souboru

en: The name of the file.
cs: Název souboru.

en: The path of the file.
cs: Cesta souboru.

en: The mime type of the file.
cs: MIME typ souboru.

en: The status of the file.
cs: Stav souboru.

en: The date the file was uploaded.
cs: Datum, kdy byl soubor nahrán.

en: Taxonomy term name.
cs: Název termínu taxonomie.

en: The term weight field
cs: Pole váhy termínu

en: The parent term of the term.
cs: Nadřazený termín tohoto termínu.

en: The user ID
cs: ID uživatele

en: The user or author name.
cs: Jméno uživatele nebo autora.

en: Language of the user
cs: Výchozí jazyk uživatele

en: The date the user was created.
cs: Datum, kdy byl uživatelský účet vytvořen.

en: The user's last login date.
cs: Poslední přihlášení uživatele

en: Whether a user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: The user's signature.
cs: Podpis uživatele.

en: Provide a simple link to edit the user.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz na úpravu uživatele.

en: User ID from URL
cs: ID uživatele z URL

en: Provide custom text or link.
cs: Poskytnout vlastní text nebo odkaz.

en: No user
cs: Žádný uživatel

en: contact
cs: kontakt

en: Contact %user
cs: Kontaktovat %user

en: Unknown group
cs: Neznámá skupina

en: Unknown language
cs: Neznámý jazyk

en: Current user's language
cs: Aktuální jazyk uživatele

en: Default site language
cs: Výchozí jazyk webu

en: No language
cs: Žádný jazyk

en: Current installed version
cs: Aktuálně nainstalovaná verze

en: Node IDs separated by , or +
cs: ID uzlů oddělené , nebo +

en: No vocabulary
cs: Žádný slovník

en: Current language
cs: Aktuální jazyk

en: Usernames
cs: Uživatelská jména

en: Enter a comma separated list of user names.
cs: Zadejte čárkou oddělený seznam uživatelských jmen.

en: Query results
cs: Výsledky dotazu

en: Change the title that this display will use.
cs: Změnit titulek, který bude použit pro toto zobrazení

en: Use AJAX
cs: Použít AJAX

en: Change this display's pager setting.
cs: Změnit nastavení stránkování tohoto zobrazení.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: Link display
cs: Zobrazení odkazu

en: Exposed form in block
cs: Vystavení formuláře v bloku

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
cs: Počet položek zobrazených na stránce. Zadejte 0 pro žádný limit.

en: Display even if view has no result
cs: Zobrazit přestože pohled nevrací výsledek

en: Change theme
cs: Změnit téma vzhledu

en: Back to !info.
cs: Zpět na !info.

en: Display "@display" uses a path but the path is undefined.
cs: Zobrazení "@display" používá cestu, ale tato cesta není nadefinována

en: Attachment settings
cs: Nastavení přílohy

en: Inherit exposed filters
cs: Zdědit vystavené filtry

en: Multiple displays
cs: Více zobrazení

en: Using the site name
cs: Použití jména webu

en: Use the site name for the title
cs: Jako název použít název webu

en: No menu
cs: Žádné menu

en: Change settings for the parent menu
cs: Změnit nastavení pro nadřazené menu

en: No menu entry
cs: Žádný záznam v menu

en: Normal menu entry
cs: Normální záznam v menu

en: Insert item into an available menu.
cs: Vložte položku do dostupného menu.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
cs: Výběr menu vyžaduje aktivaci modulu menu.

en: Already exists
cs: Již existuje

en: Horizontal alignment will place items starting in the upper left and moving right. Vertical alignment will place items starting in the upper left and moving down.
cs: Vodorovné zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem doprava. Svislé zarovnání umístí buňky od levého horního rohu směrem dolů.

en: None defined
cs: Není definováno

en: @current of @max
cs: @current z @max

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: Formatted html link
cs: Formátovaný HTML odkaz

en: Must users preview posts before submitting?
cs: Musí si uživatelé před odesláním zobrazit náhled příspěvku?

en: Language settings
cs: Nastavení jazyka

en: - All -
cs: - Vše -

en: Visitors
cs: Návštěvníci

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Fieldset
cs: Sada polí

en: Textarea
cs: Textová oblast

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Compare
cs: Porovnat

en: Select translations for %title
cs: Zvolte překlady pro %title

en: Update translations
cs: Aktualizace překladů

en: To enable multilingual support for specific content types go to <a href="@configure_content_types">configure content types</a>.
cs: Pro zapnutí vícejazyčné podpory pro určité typy obsahu jděte na stránku <a href="@configure_content_types">konfigurace typů obsahu</a>.

en: The value of the variable.
cs: Hodnota proměnné

en: Already added languages
cs: Již přidané jazyky

en: Translation mode
cs: Režim překladu

en: Full access
cs: Plný přístup

en: Link ID
cs: ID odkazu

en: Payment Method
cs: Způsob platby

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: Redirect status
cs: Způsob přesměrování

en: Display a warning message to users when they are redirected.
cs: Zobrazit zprávu (varování) uživatelům když mají být přesměrování na jinou stránku.

en: Automatically create redirects when URL aliases are changed.
cs: Automaticky vytvořit přesměrování v případě změny URL aliasů.

en: Never (do not discard)
cs: Nikdy (nevyřazovat)

en: Default redirect status
cs: Výchozí stav přesměrování

en: Removed 1 inactive redirect from the database. | Removed @count inactive redirects from the database.
cs[0]: Z databáze bylo odstraněno jedno neaktivní přesměrování.
cs[1]: Z databáze byla odstraněna @count neaktivní přesměrování.
cs[2]: Z databáze bylo odstraněno @count neaktivních přesměrování.

en: Delete redirect
cs: Smazat přesměrování

en: Configure behavior for URL redirects.
cs: Nastavit chování URL přesměrování.

en: The page you requested does not exist. For your convenience, a search was performed using the query %keys.
cs: Stránka, kterou jste požadovali, neexistuje. Z odkazu byla vybrána klíčová slova a bylo provedeno hledání pomocí dotazu %keys.

en: Voting target
cs: Cíl hlasování

en: As Stars
cs: Jako hvězdičky

en: Rating (i.e. 4.2/5)
cs: Hodnocení (např. 4.2/5)

en: Percentage (i.e. 92)
cs: Procenta (např. 92)

en: Configure site-wide widgets used for Fivestar rating.
cs: Nastavení nástrojů modulu Fivestar platné pro celý web.

en: Cancel rating
cs: Zrušit hodnocení

en: Poor
cs: Špatné

en: Give it @star/@count
cs: Hodnotit jako @star z @count

en: Your vote has been cleared.
cs: Váš hlas byl smazán.

en: Your rating: <span>!stars</span>
cs: Vaše hodnocení: <span>!stars</span>

en: No votes yet
cs: Zatím nehodnoceno

en: Saving your vote...
cs: Ukládám váš hlas...

en: Your vote has been saved.
cs: Váš hlas byl uložen.

en: Deleting your vote...
cs: Odstraňuji váš hlas...

en: Your vote has been deleted.
cs: Váš hlas byl smazán.

en: Select rating
cs: Zvolte hodnocení

en: <span>@count</span> vote | <span>@count</span> votes
cs[0]: <span>@count</span> hlas
cs[1]: <span>@count</span> hlasy
cs[2]: <span>@count</span> hlasů

en: New topic
cs: Nové téma

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
cs: Adresa <em>odesílatele</em> v automaticky odesílaných e-mailech, např. při registraci uživatele nebo při požadavku na nové heslo a jiných upozorněních. (Pro snížení pravděpodobnosti, že takové zprávy budou označovány jako spam, použijte adresu z Vaší domény.)

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
cs: !name nesmí být delší než %max znaků (zadáno %length znaků).

en: Illegal choice %choice in %name element.
cs: Neplatná volba %choice v elementu %name.

en: Languages not yet added
cs: Prozatím nepřidané jazyky

en: String not found.
cs: Řetězec nenalezen.

en: The string has been saved.
cs: Řetězec byl uložen.

en: The language selected for import is not supported.
cs: Jazyk zvolený pro import není podporován.

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
cs: Soubor s překladem %filename má zřejmě poškozenou hlavičku.

en: Error importing interface translations
cs: Chyba při importu uživatelského rozhraní.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
cs: Načten soubor %file do %locale. Nových řetězců: %number, aktualizovaných: %update a odstraněných: %delete.

en: Allowed HTML tags: @tags
cs: Povolené HTML značky: @tags

en: First item
cs: První položka

en: Second item
cs: Druhá položka

en: HTML filter
cs: HTML filtr

en: Default number of forum topics displayed per page.
cs: Počet diskusních témat na stránku.

en: Default display order for topics.
cs: Výchozí řazení témat.

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
cs: Výchozí jazyk tohoto účtu pro e-maily a obsah webu.

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
cs: Povolit vícejazyčnou podporu pro tento typ obsahu. Vícejazyčná podpora přidává pole pro výběr jazyka do formuláře pro editaci. Umožňuje to vybrat jeden z <a href="!languages">povolených jazyků</a>. Pokud je vypnuta, nové příspěvky se uloží s výchozím jazykem. Stávající obsah nebude změnou této hodnoty ovlivněn.

en: Users with the <em>administer nodes</em> permission will be able to override these options.
cs: Uživatelé s právem <em>administrace uzlů</em> mohou tato nastavení změnit.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Strojově čitelný název může obsahovat pouze malá písmena, podtržítka a čísla.

en: Number of posts on main page
cs: Počet příspěvků na hlavní stránce

en: An error occurred and processing did not complete.
cs: Vyskytla se chyba a zpracování nebylo dokončeno.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
cs: Hodnota pro pole %field není platné URL.

en: Edit field
cs: Upravit pole

en: Delete field
cs: Smazat pole

en: Number of items to index per cron run
cs: Počet položek, které se budou indexovat při jednom spuštění cronu.

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: Popular content
cs: Oblíbený obsah

en: The name of this website.
cs: Název tohoto webu

en: Your site's motto, tag line, or catchphrase (often displayed alongside the title of the site).
cs: Motto, hlavní cíl nebo heslo (často se zobrazuje vedle nadpisu webu).

en: Default 403 (access denied) page
cs: Standardní stránka 403 (přístup zamítnut)

en: Default 404 (not found) page
cs: Standardní stránka 404 (stránka nenalezena)

en: Number of items in each feed
cs: Počet položek v každém zdroji

en: Default number of items to include in each feed.
cs: Výchozí počet položek obsažených v každém zdroji.

en: Feed content
cs: Obsah zdroje

en: Titles plus teaser
cs: Titulek + upoutávka

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
cs: Globální nastavení výchozího zobrazení položek každého zdroje.

en: Cron ran successfully.
cs: Cron byl úspěšně spuštěn.

en: Cron run failed.
cs: Spuštění cronu selhalo.

en: Selecting a different theme will change the look and feel of the site.
cs: Můžete si vybrat jiné téma vzhledu stránky.

en: select different theme
cs: vybrat jiné téma vzhledu

en: Compact mode
cs: Kompaktní mód

en: Date and time
cs: Datum a čas

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. You can also turn on translation for this content type, which lets you have content translated to any of the enabled languages. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
cs: Povolte vícejazyčnou podporu tomuto typu obsahu. Pokud je povoleno, do změnového formuláře bude přidáno pole výběru jazyka, které umožní vybrání jednoho z <a href="!languages">povolených jazyků</a>.  Také můžete zapnout překlad pro tento typ obsahu, který vám umožní přeložit obsah do některého z povolených jazyků. Pokud je vypnuto, nové příspěvky budou uloženy ve výchozím jazyku. Existující obsah nebude změnou této volby dotčen.

en: Flag translations as outdated
cs: Označit překlad jako zastaralý

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
cs: Pokud byla provedena významná změna, která znamená, že by se překlady měly upravit, mohou být všechny překlady tohoto příspěvku označeny jako zastaralé. Nezmění to žádné další vlastnosti těchto příspěvku, jako například zda jsou či nejsou vydané.

en: This translation needs to be updated
cs: Tento překlad potřebuje úpravu

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
cs: Pokud je zaškrtnuto toto políčko, je potřeba tento překlad upravit, protože se změnil zdrojový příspěvek. Až bude překlad opět aktuální, toto políčko odškrtněte.

en: Content translation
cs: Překlad obsahu

en: Disabled modules
cs: Vypnuté moduly

en: Disabled themes
cs: Vypnutá témata vzhledu

en: Visitors can create accounts but administrator approval is required.
cs: Návštěvníci si mohou vytvářet účty, ale je potřeba schválení administrátorem.

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account
cs: Vyžadovat ověření e-mailu při vytvoření uživatelského účtu

en: If this box is checked, new users will be required to validate their e-mail address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With it unchecked, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
cs: Jestli je zaškrtnuto, tak před přihlášením do webu budou muset noví uživatelé ověřit své emailové adresy a bude jim přiděleno systémem vygenerované heslo. Pokud není zaškrtnuto, tak se uživatelé mohou přihlásit bezprostředně po registraci a mohou si během registrace zvolit své vlastní heslo.

en: User registration guidelines
cs: Návod pro registraci uživatelů

en: This text is displayed at the top of the user registration form and is useful for helping or instructing your users.
cs: Tento text je zobrazen na vrchu registračního formuláře uživatele a je užitečný pro nápovědu či pokyny pro uživatele.

en: Welcome, new user created by administrator
cs: Uvítání, nový uživatel vytvořený administrátorem.

en: Customize welcome e-mail messages sent to new member accounts created by an administrator.
cs: Upravit uvítací emailovou zprávu, která se zasílá novým členům, vytvořeným administrátorem.

en: Welcome, no approval required
cs: Uvítání, není potřeba schválení.

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
cs: Upravit uvítací emailovou zprávu, která se zasílá novým členům při registraci, při které není potřeba schválení administrátorem.

en: Welcome, awaiting administrator approval
cs: Uvítání, čeká se na schválení administrátorem.

en: Customize welcome e-mail messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
cs: Upravit uvítací emailovou zprávu, která se zasílá novým členům při registraci, při které je potřeba schválení administrátorem.

en: Password recovery email
cs: E-mail pro zaslání hesla

en: Customize e-mail messages sent to users who request a new password.
cs: Upravit emailovou zprávu zaslanou uživateli, který si vyžádal nové heslo.

en: Account activation email
cs: E-mail pro aktivaci účtu

en: Enable and customize e-mail messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
cs: Zapnout a upravit emailovou zprávu, která se zasílá uživatelům při aktivaci konta (poté, administrátor aktivuje účet uživatele, který se zaregistroval na webu, který vyžaduje schválení administrátorem).

en: Notify user when account is activated.
cs: Upozornit uživatele po aktivaci účtu.

en: Account blocked email
cs: E-mail po blokaci účtu

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
cs: Zapnout a upravit emailové zprávy zaslané uživatelům, když je jejich účet zablokován.

en: Notify user when account is blocked.
cs: Upozornit uživatele po blokaci účtu.

en: Account deleted email
cs: E-mail po smazání účtu

en: Enable and customize e-mail messages sent to users when their accounts are deleted.
cs: Zapnout a upravit emailové zprávy zaslané uživatelům po smazání jejich účtu.

en: Notify user when account is deleted.
cs: Upozornit uživatele po smazání účtu.

en: Signature support
cs: Podpora podpisů

en: Picture support
cs: Podpora obrázků (avatarů)

en: Picture maximum dimensions
cs: Maximální rozměry obrázku

en: Maximum dimensions for pictures, in pixels.
cs: Maximální rozměry obrázků, v pixelech.

en: Picture maximum file size
cs: Maximální velikost obrázku

en: Maximum file size for pictures, in kB.
cs: Maximální velikost souboru obrázku, v kB.

en: Picture guidelines
cs: Rady pro obrázky

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
cs: Tento text se zobrazí u formuláře pro nahrávání obrázků. Můžete zde napsat rady a doporučení.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
cs: Na Váš e-mail byly odeslány další instrukce.

en: New external user: %name using module %module.
cs: Nový externí uživatel: %name používá modul %module.

en: page not found
cs: stránka nenalezena

en: Wipe and rebuild
cs: Vymazat a znovu sestavit

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
cs: Zvolte metodu, která se má použít pro návrhy při automatickém dokončování. Berte na vědomí, že možnost <em>Obsahuje</em> může na stránkách s velkým počtem uzlů (řádově tisíce) způsobovat problémy s výkonem.

en: @type (from module @module)
cs: @type (z modulu @module)

en: Form protection
cs: Ochrana formuláře

en: Default challenge type
cs: Výchozí typ testu

en: Add a description to the CAPTCHA
cs: Přidat popis k CAPTCHA

en: CAPTCHA description
cs: Popis CAPTCHA

en: Default CAPTCHA validation
cs: Výchozí ověření CAPTCHA

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
cs: Rozlišovat velikost písmen: odpověď musí přesně souhlasit se zadáním.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
cs: Nerozlišovat velikost písmen: chyby v malých/velkých písmenech jsou ignorovány.

en: Reset of CAPTCHA description for language %language.
cs: Reset CAPTCHA popisu pro jazyk %language.

en: Reset of CAPTCHA description.
cs: Reset CAPTCHA popisu.

en: CAPTCHA: no challenge enabled
cs: CAPTCHA: žádné testy nejsou aktivní

en: extra large
cs: extra velké

en: tight
cs: úzký

en: wide
cs: široký

en: extra wide
cs: extra široký

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Bar with progress meter
cs: Sloupec s ukazatelem průběhu

en: Throbber
cs: Pulzér

en: Store a title, href, and attributes in the database to assemble a link.
cs: Uložit název, href a atributy pro sestavení odkazu do databáze.

en: URL, as plain text
cs: URL, jako prostý text

en: Fivestar Rating
cs: Hodnocení Fivestar

en: Store a rating for this piece of content.
cs: Uložit hodnocení pro tento obsah.

en: The item has been deleted.
cs: Položka byla odstraněna.

en: Item ID
cs: ID položky

en: Last modification date
cs: Datum poslední změny

en: Separate multiple tags with commas.
cs: Více tagů oddělte čárkami.

en: Base name
cs: Základní jméno

en: Text format
cs: Formát textu

en: CSS Class
cs: CSS třída

en: Edit !type
cs: Upravit !type

en: Sort descending
cs: Seřadit sestupně

en: Sort ascending
cs: Seřadit vzestupně

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
cs: Soubor s překladem %filename obsahuje chybu: na řádku %line není očekáváno „msgctxt“.

en: Days of the week
cs: Dny v týdnu

en: Average vote
cs: Průměrný hlas

en: Vote results
cs: Výsledky hlasování

en: Remote ID
cs: Vzdálené ID

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Inspect
cs: Inspekce

en: Unable to create
cs: Nebylo možné vytvořit

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
cs: Knihovna užitečných nástrojů od Merlin of Chaos.

en: There are no objects to be exported at this time.
cs: V tuto chvíli neexistují žádné objekty pro export.

en: All criteria must pass.
cs: Všechna kritéria musí být splněna.

en: Only one criteria must pass.
cs: Pouze jedno kritérium musí být splněno.

en: Remove this item.
cs: Odstranit tuto položku.

en: No criteria selected, this test will pass.
cs: Nebyla vybrána žádná kritéria, tento test projde.

en: Edit criteria
cs: Upravit kritéria

en: Invalid object name.
cs: Neplatné jméno objektu.

en: Invalid context type
cs: Neplatný typ kontextu.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
cs: Zadejte nadpis, který bude použit v případě přítomnosti tohoto argumentu. Je možné použít nahrazení %KEYWORD, kde klíčové slovo je specifikováno níže.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: , and
cs: , a

en: , or
cs: , nebo

en: Keyword: %@keyword
cs: Klíčové slovo: %@keyword

en: From "@title"
cs: Z "@title"

en: In code
cs: V kódu

en: Get a summary of the information about this page.
cs: Získat shrnutí informací o této stránce.

en: Add variant
cs: Přidat variantu

en: Add a new variant to this page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce.

en: Create variant
cs: Vytvořit variantu

en: Import variant
cs: Importovat variantu

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce z kódu, exportovaného z jiné stránky.

en: Reorder variants
cs: Změnit pořadí variant

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
cs: Změnit prioritu variant tak, že se zajistí výběr správné varianty.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
cs: Konfigurovat nově vytvořenou variantu před jejím samotným přidáním ke stránce.

en: Variant operations
cs: Operace nad variantou

en: Get a summary of the information about this variant.
cs: Získat shrnutí informací o této variantě.

en: Make an exact copy of this variant.
cs: Vytvořit přesnou kopii této varianty.

en: Export this variant into code to import into another page.
cs: Exportovat tuto variantu do kódu pro import na jinou stránku.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
cs: Odebrat všechny změny u této varianty a vrátit se k verzi v kódu.

en: Remove this variant from the page completely.
cs: Kompletně odebrat tuto variantu ze stránky.

en: No variants
cs: Žádné varianty

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
cs: Stránka byla aktualizována. Změny nebudou trvalé, dokud je neuložíte.

en: Unable to update changes due to lock.
cs: Není možné aktualizovat změny kvůli zámku.

en: This setting contains unsaved changes.
cs: Nastavení obsahuje neuložené změny.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
cs: Stránka obsahuje neuložené změny. Je třeba vybrat Uložit pro jejich zapsání do databáze, nebo Zrušit pro zrušení změn. Uvědomte si, že po jakékoliv změně formuláře je třeba tento formulář před uložením odeslat.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
cs: Všechny čekající změny byly zrušeny a stránka byla odemčena.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
cs: Administrativní nadpis této varianty. Pokud je ponechán prázdný, bude přiřazen automaticky.

en: Variant type
cs: Typ varianty

en: Optional features
cs: Volitelné vlastnosti

en: Variant name
cs: Jméno varianty

en: Enter the name of the new variant.
cs: Zadejte jméno nové varianty.

en: Paste variant code here
cs: Vložte kód varianty sem

en: No variant found.
cs: Nebyla nalezena žádná varianta.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat variantu z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
cs: Opravdu smazat tuto variantu? Smazání nebude trvalé, dokud nekliknete na Uložit.

en: Add a new variant
cs: Přidat novou variantu

en: Node being edited
cs: Upravovaný uzel

en: Node being viewed
cs: Prohlížený uzel

en: Argument settings
cs: Nastavení argumentu

en: A meaningless second page
cs: Nesmyslná druhá stránka

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
cs: Jméno této stránky. Objeví se v administračním rozhraní pro její jednoduché rozeznání.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
cs: Strojově čitelné jméno stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka. Po vytvoření není možné tuto hodnotu změnit!

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
cs: Popis stránky, toho co dělá nebo co je jejím účelem, pouze pro administrativní využití.

en: Visible menu item
cs: Viditelná položka menu

en: Name is required.
cs: Jméno je vyžadováno.

en: That name is used by another page: @page
cs: Toto jméno je používáno jinou stránkou: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
cs: Jméno stránky může obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: That path is used by another page: @page
cs: Tato cesta je používána jinou stránkou: @page

en: Duplicated argument %arg
cs: Duplicitní argument %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
cs: Neplatný argument <em>%</em>. Všechny argumenty musí být pojmenovány klíčovými slovy.

en: Parent item title
cs: Nadpis nadřazené položky

en: Parent item menu
cs: Menu nadřazené položky

en: Position in path
cs: Pozice v cestě

en: Invalid keyword.
cs: Neplatné klíčové slovo.

en: Change context type
cs: Změnit typ kontextu

en: Change argument
cs: Změnit argument

en: No context selected
cs: Nebyl vybrán žádný kontext

en: Error: missing argument.
cs: Chyba: chybí argument

en: Context identifier
cs: Identifikátor kontextu

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
cs: Chyba: plugin argumentu %argument chybí nebo je neplatný.

en: Import page
cs: Importovat stránku

en: Paste page code here
cs: Vložte kód stránky sem

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat stránku z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
cs: Zadejte jméno nové stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Clone variants
cs: Klonovat varianty

en: Create a new page
cs: Vytvořit novou stránku

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
cs: Upravit název, cestu a další základní nastavení stránky.

en: Make a copy of this page
cs: Vytvořit kopii této stránky

en: This page is publicly accessible.
cs: Tato stránka je veřejně přístupná.

en: No menu entry.
cs: Žádný záznam v menu.

en: Normal menu entry.
cs: Normální záznam v menu.

en: Title: %title.
cs: Nadpis: %title.

en: Menu block: %title.
cs: Blok menu: %title.

en: Taxonomy term template
cs: Šablona termínu taxonomie

en: Multiple terms
cs: Více termínů

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii prvního termínu do drobečkové navigace.

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
cs: Pokud je zaškrtnuto, rodiče termínu taxonomie se objeví v drobečkové navigaci.

en: Only a single term may be used.
cs: Může být použit pouze jeden termín.

en: User profile template
cs: Šablona uživatelského profilu

en: User being viewed
cs: Prohlížený uživatel

en: Create nodes of the same type
cs: Vytvořit uzly stejného typu

en: Node: language
cs: Uzel: jazyk

en: Node: type
cs: Uzel: typ

en: User: role
cs: Uživatel: role

en: Only the checked roles will be granted access.
cs: Pouze zaškrtnutým rolím bude udělen přístup.

en: User: language
cs: Uživatel: jazyk

en: Taxonomy: vocabulary
cs: Taxonomie: slovník

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii fóra do drobečkové navigace.

en: Enter a taxonomy term ID.
cs: Zadejte ID termínu taxonomie.

en: Enter a taxonomy term name.
cs: Zadejte jméno termínu taxonomie.

en: "@s" body
cs: "@s" tělo

en: The title of the referenced node.
cs: Titulek odkazovaného uzlu.

en: "@s" title
cs: "@s" nadpis

en: Profile category
cs: Kategorie profilu

en: Raw string
cs: Nezpracovaný řetězec

en: Select a term from @vocabulary.
cs: Vyberte termín z @vocabulary.

en: Invalid term selected.
cs: Vybrán neplatný termín.

en: Term ID of first term
cs: ID prvního termínu

en: Term ID of all term, separated by + or ,
cs: ID všech termínů, oddělené + nebo ,

en: Term name of first term
cs: Jméno prvního termínu

en: Num items
cs: Počet položek

en: Pane settings
cs: Nastavení

en: Go to list
cs: Přejít na seznam

en: Style settings
cs: Nastavení stylů

en: Region settings
cs: Nastavení regionu

en: Fluid
cs: Proměnlivá

en: This panel will be selected if @conditions.
cs: Tento panel bude vybrán pokud @conditions.

en: This panel will always be selected.
cs: Tento panel bude vždy vybrán.

en: Administrative title of this variant.
cs: Administrativní nadpis této varianty.

en: Enable the oauth provider
cs: Aktivuje poskytovatele oauth

en: This option controls whether this site should act as a OAuth provider or not
cs: Tato volba kontroluje, zda se stránka chová jako OAuth poskytovatel nebo ne

en: Request token lifetime (in seconds)
cs: Vyžádat životnost tokenu (v sekundách)

en: The request token lifetime must be a non-zero integer value.
cs: Životnost požadovaného tokenu musí být nenulová hodnota.

en: Authorized
cs: Autorizován

en: Callback url
cs: URL zpětného volání

en: Default priority
cs: Výchozí priorita

en: Indexed
cs: Indexováno

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Form settings
cs: Nastavení formuláře

en: View the calendar.
cs: Zobrazit kalendář.

en: Select the calendar time period for this display.
cs: Vyberte časové období kalendáře pro toto zobrazení.

en: Add new date link
cs: Přidej nový odkaz na datum

en: Display a link to add a new date of the specified content type. Displayed only to users with appropriate permissions.
cs: Zobrazit odkaz pro přidání nového data zadaného typu obsahu. Zobrazí se pouze uživatelům s odpovídajícím oprávněním.

en: Vocabulary Legend Types
cs: Typy slovníků v legendě

en: Calendar day of week names
cs: Názvy dnů v kalendáři

en: The way day of week names should be displayed in a calendar.
cs: Způsob jakým mají být v kalendáři zobrazena názvy dní v týdnu.

en: Whether or not to show week numbers in the left column of calendar weeks and months.
cs: Uvádět čísla týdnů v levém sloupci při zobrazení týdne nebo měsíce?

en: Time grouping
cs: Seskupení podle času

en: Group items together into time periods based on their start time.
cs: Seskup položky do časových období podle jejich počátečního času.

en: Half hour
cs: Půl hodiny

en: Custom time grouping
cs: Vlastní seskupování podle času

en: When choosing the 'custom' Time grouping option above, create custom time period groupings as a comma-separated list of 24-hour times in the format HH:MM:SS, like '00:00:00,08:00:00,18:00:00'. Be sure to start with '00:00:00'. All items after the last time will go in the final group.
cs: Když je výše zvoleno vlastní seskupování dle času, je nutné vytvořit vlastní časové intervaly jako čárkami oddělený seznam ve 24-hodinovém formátu  HH:MM:SS (např. '00:00:00,08:00:00,18:00:00'). Ujistěte se, že začínáte časem '00:00:00'. Všechny položky po posledním čase budou zařazeny do konečné skupiny.

en: Field grouping
cs: Seskupování polí

en: All times
cs: Všechny časy

en: Before @time
cs: Před @time

en: Empty day
cs: Den bez události

en: %title is invalid.
cs: %title je neplatný.

en: HTTP Request Error importing %filename: @error
cs: HTTP Request Error při importu %filename: @error

en: Failed to open file: %filename
cs: Nelze otevřít soubor: %filename

en: Invalid calendar file: %filename
cs: Soubor kalendáře %filename je neplatný

en: Invalid calendar file.
cs: Neplatný kalendářový soubor.

en: Custom input format
cs: Vlastní formát vstupu

en: Hide repeat rule
cs: Skrýt pravidlo opakování

en: There are errors in @field_name value #@delta:
cs: Hodnota #@delta v poli @field_name obsahuje chyby:

en: There are errors in @field_name:
cs: Pole @field_name obsahuje chyby:

en: Complete documentation for the Date and Date API modules is available at <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.
cs: Kompletní dokumentace k modulům Date a Date API je dostupná na adrese <a href="@link">http://drupal.org/node/92460</a>.

en: Use default jQuery timepicker
cs: Použít výchozí jQuery timepicker

en: Manual time entry, no jQuery timepicker
cs: Ruční zadání času, žádný jQuery timepicker

en: Current exceptions
cs: Aktuální výjimky

en: Date wizard
cs: Průvodce nastavením data

en: Content type name
cs: Název typu obsahu

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _). If this is not an existing content type, the content type will be created.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Jestliže se nejedná o již existující typ obsahu, bude vytvořen nový.

en: Content type label
cs: Název typu obsahu

en: The human-readable name for this content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Název pro tento typ obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: A date content type that is linked to a Views calendar.
cs: Typ obsahu s datem, který je propojený s kalendářem ve views.

en: Content type description
cs: Popis typu obsahu

en: A description for the content type. Only needed when creating a new content type.
cs: Popis typu obsahu. Pouze pro vytvoření nového typu obsahu.

en: Date field name
cs: Jméno pole pro datum

en: Machine-readable name. Allowed values: (a-z, 0-9, _) Must not be an existing field name.
cs: Strojově čitelný název. Povolené hodnoty: (a-z, 0-9, _). Nelze použít již existující názvy.

en: Date field label
cs: Název pole s datem

en: The human-readable label for this field.
cs: Název tohoto pole

en: Date widget type
cs: Typ widgetu pro datum

en: Show repeating date options
cs: Zobrazit možnosti opakování

en: Date field type
cs: Typ pole pro datum

en: The recommend type is Datetime, except for historical dates or dates with only year or month granularity. Older or incomplete dates should use the Date type (an ISO date).
cs: Až na data v minulosti nebo data s rozlišením roku nebo měsíce je doporučeným typem Datetime. Starší nebo nekompletní datumy by měly použít typ Date (ISO datum).

en: Date timezone handling
cs: Nastavení časové zóny

en: Timezone handling should be set to 'none' for granularity without time elements.
cs: U rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Create a calendar for this date field
cs: Vytvořit kalendář pro toto pole s datem

en: This content type name already exists, adding new field to existing content type.
cs: Jméno typu obsahu již existuje. Nové pole bylo přidáno k existujícímu typu obsahu.

en: This field name already exists.
cs: Tento název pole už existuje.

en: Timezone handling must be none for granularity without time.
cs: Pro rozlišení bez časových intervalů nelze měnit časovou zónu.

en: Tools to import and auto-create dates and calendars.
cs: Nástroje pro import a automatické vytváření datumů a kalendářů.

en: Date back/next navigation to attach to other displays. Requires the Date argument.
cs: Připojení navigace předchozí/další k ostatním zobrazením. Vyžaduje argument typu datum.

en: Date browser style
cs: Styl pro Date browser

en: Creates back/next navigation.
cs: Vytvoří navigaci zpět/další.

en: Date (!base_table)
cs: Datum (!base_table)

en: Filter any Views !base_table date field.
cs: Filtrovat Views !base_table pole pro datum.

en: Select the type of date value to be used in defaults, summaries, and navigation. For example, a granularity of 'month' will set the default date to the current month, summarize by month in summary views, and link to the next and previous month when using date navigation.
cs: Vyberte typ hodnoty data pro použití ve výchozích hodnotách, souhrnech či navigaci. Pro příklad: rozlišení na "měsíc" nastaví výchozí datum na aktuální měsíc, vytvoří měsíční zobrazení v souhrnném view a odkaz na následující a předchozí měsíc v navigaci.

en: You must select at least one date field for this argument.
cs: Pro tento argument musí být vybráno alespoň jedno pole data.

en: Navigate to previous year
cs: Přejít na předchozí rok

en: Navigate to next year
cs: Přejít na další rok

en: Navigate to previous month
cs: Přejít na předchozí měsíc

en: Navigate to next month
cs: Přejít na další měsíc

en: Navigate to previous week
cs: Přejít na predchozí týden

en: Navigate to next week
cs: Přejít na další týden

en: Navigate to previous day
cs: Přejít na předchozí den

en: Navigate to next day
cs: Přejít na další den

en: View full page month
cs: Zobrazit měsíc jako stránku

en: Show error message
cs: Zobrazit chybovou zprávu

en: Extra help messages for administrators
cs: Extra nápověda pro administrátory

en: Index write access
cs: Přístup k indexu

en: Read and write (normal)
cs: Pro čtení a zápis (normální)

en: (@pending_docs sent but not yet processed)
cs: (Počet odeslaných, ale nezpracovaných dokumentů v indexu: @pending_docs)

en: View more details on the search index contents
cs: Zobrazit více informací o obsahu indexu

en: You have more than @limit documents, so term frequencies are being omitted for performance reasons.
cs: V indexu je více dokumentů než @limit, proto Solr z výkonnostních důvodů vynechává počty termínů.

en: <em>Omitted</em>
cs: <em>Vynecháno</em>

en: Not indexed
cs: Neindexováno

en: Index type
cs: Typ indexu

en: Distinct terms
cs: Unikátní termíny

en: No data on indexed fields.
cs: Žádná data o indexovaných polích.

en: Author name
cs: Jméno autora

en: All taxonomy term names
cs: Všechny názvy kategorií

en: Body text inside H1 tags
cs: Obsah tagu H1

en: Body text inside H2 or H3 tags
cs: Obsah tagů H2 nebo H3

en: Body text in inline tags like EM or STRONG
cs: Obsah inline tagů, jako např. EM nebo STRONG

en: Body text inside links (A tags)
cs: Obsah uvnitř odkazů (A tagy)

en: Taxonomy term IDs
cs: ID kategorií

en: Taxonomy term names only from the %name vocabulary
cs: Pouze kategorie ze slovníku %name

en: Taxonomy term IDs from the %name vocabulary
cs: ID kategorií ze slovníku %name

en: The block name displayed to site users.
cs: Název bloku zobrazený uživatelům.

en: Maximum number of related items to display
cs: Maximální počet zobrazených souvisejících položek.

en: Fields for finding related content
cs: Pole pro nalezení souvisejícího obsahu

en: Choose the fields to be used in calculating similarity. The default combination of %taxonomy_names and %title will provide relevant results for typical sites.
cs: Vybrat pole, která budou použita pro výpočet podobnosti. Výchozí kombinace %taxonomy_names a %title poskytne relevantní výsledky pro většinu webů.

en: Minimum term frequency
cs: Minimální frekvence opakování termínů

en: A word must appear this many times in any given document before the document is considered relevant for comparison.
cs: Počet opakování slova v dokumentu pro jeho posouzení jako relevantního.

en: Minimum document frequency
cs: Minimální počet opakování

en: A word must occur in at least this many documents before it will be used for similarity comparison.
cs: Slovo se musí opakovat alespoň v tomto počtu dokumentů, aby bylo považováno za relevantní

en: Minimum word length
cs: Minimální délka slova

en: Maximum word length
cs: Maximální délka slova

en: You can use this to eliminate very long words from similarity comparisons. Words of more than this number of characters will be ignored.
cs: Toto nastavení je možné použít pro vyloučení velmi dlouhých slov z posouzení podobnosti. Slova delší než nastavený počet znaků budou ignorována.

en: The maximum number of query terms that will be included in any query. Lower numbers will result in fewer recommendations but will get results faster. If a content recommendation is not returning any recommendations, you can either check more "Comparison fields" checkboxes or increase the maximum number of query terms here.
cs: Maximální počet termínů, které budou použity v dotazu. Menší počet znamená méně doporučení, ale rychlejší výsledky. Pokud doporučení obsahu nevrací žádné výsledky, je možné zvýšit počet slov nebo zaškrtnout více polí v nastavení "Pole pro porovnávání".

en: The block has been deleted.
cs: Blok byl smazán

en: Result biasing
cs: Zkreslení výsledků

en: Give bias to certain properties when ordering the search results. Any value except <em>Ignore</em> will increase the score of the given type in search results. Choose <em>Ignore</em> to ignore any given property.
cs: Určitým vlastnostem dokumentů je možné nastavit vyšší prioritu pro změnu řazení výsledků. Jakákoliv hodnota kromě <em>Ignorovat</em> zvýší skóre daného typu ve výsledcích. Pro ignorování dané vlastnosti je třeba zvolit <em>Ignorovat</em>.

en: Select additional bias to give to nodes that are set to be 'Sticky at top of lists'.
cs: Zkreslení řazení

en: Promoted to home page
cs: Zobrazené na titulní stránce

en: Select additional bias to give to nodes that are set to be 'Promoted to home page'.
cs: Vybrat dodatečné zkreslení uzlům, které mají nastaveno 'Zobrazit na titulní stránce'.

en: More recently created
cs: Novější obsah

en: This setting will change the result scoring so that nodes created more recently may appear before those with higher keyword matching.
cs: Toto nastavení ovlivní řazení výsledků tak, že uzly, které jsou novější, budou mít větší váhu a mohou se zobrazit výše než ty, které odpovídají klíčovým slovům.

en: More comments
cs: Více komentářů

en: This setting will change the result scoring so that nodes with more comments may appear before those with higher keyword matching.
cs: Toto nastavení ovliní řazení výsledků tak, že uzly, které mají více komentářů, budou mít větší váhu a mohou se zobrazit výše než ty, které odpovídají klíčovým slovům.

en: More recent comments
cs: Novější komentáře

en: This setting will change the result scoring so that nodes with the most recent comments (or most recent updates to the node itself) may appear before those with higher keyword matching.
cs: Toto nastavení ovliní řazení výsledků tak, že uzly, které mají novější komentáře (nebo novější změny uzlu samotného), budou mít větší váhu a a mohou se zobrazit výše než ty, které odpovídají klíčovým slovům.

en: Field biases
cs: Zkreslení řazení polí

en: Specify here which fields are more important when searching. Give a field a greater numeric value to make it more important. If you omit a field, it will not be searched.
cs: Nastavit, která pole jsou důležitější pro vyhledávání. Vyšší hodnota znamená vyšší důležitost. Pokud bude pole vynecháno, nebude se v něm hledat.

en: Specify here which node types should get a higher relevancy score in searches. Any value except <em>Ignore</em> will increase the score of the given type in search results.
cs: Nastavit, které typy obsahu získají větší relevanci ve vyhledávání. Jakákoliv hodnota kromě <em>Ignorovat</em> zvýší skóre daného typu.

en: %type type content bias
cs: Zkreslení řazení %type

en: No Solr instance available during indexing.
cs: V průběhu indexace není k dispozici žádná instance Solr.

en: Apache Solr Core: Sorting
cs: Apache Solr jádro: Řazení

en: Apache Solr recommendations: !name
cs: Doporučení Apache Solr: !name

en: Your site has contacted the Apache Solr server.
cs: Byl kontaktován Apache Solr server.

en: Your site was unable to contact the Apache Solr server.
cs: Nepodařilo se kontaktovat Apache Solr server.

en: Confirm the re-indexing of all content
cs: Potvrdit reindexaci veškerého obsahu

en: Confirm index deletion
cs: Potvrdit smazání indexu

en: Apache Solr search index
cs: Apache Solr vyhledávací index

en: Solr search
cs: Solr vyhledávání

en: Retain current filters
cs: Zachovat současné filtry

en: Did you mean
cs: Měli jste na mysli

en: More like this
cs: Více jako toto

en: Framework for searching with Solr
cs: Framework pro hledání pomocí Solr

en: Search with Solr
cs: Vyhledávat pomocí Solr

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: Show fewer
cs: Zobrazit méně

en: Solr search index will be rebuilt.
cs: Solr index bude znovu vytvořen.

en: User %name (UID:!uid) cannot search: @message
cs: Uživatel %name (UID: !uid) nemůže vyhledávat: @message

en: Grant !op access
cs: Udělit přístup !op

en: The permissions have been reseted to the content type defaults.
cs: Oprávnění byla nastavena do výchozího stavu u daného typu obsahu.

en: Role based access control settings
cs: Nastavení kontroly přístupu podle uživatelských rolí

en: manage fields
cs: správa polí

en: @field_name (Locked)
cs: @field_name (Zamknuto)

en: Group name (a-z, 0-9, _)
cs: Název skupiny (a-z, 0-9, _)

en: %name must be an integer.
cs: %name musí být celé číslo.

en: %name must be a positive integer.
cs: %name musí být kladné celé číslo.

en: %name must be a number.
cs: %name musí být číslo.

en: <No value>
cs: <Žádná hodnota>

en: Custom label
cs: Vlastní popisek

en: (first item is 0)
cs: (první položka je 0)

en: (start from last values)
cs: (začít od posledních hodnot)

en: Add new group: you need to provide a group name.
cs: Přidat novou skupinu: musíte zadat název skupiny.

en: Field group label
cs: Popisek skupiny polí

en: %name: invalid input.
cs: %name: neplatný vstup.

en: New field
cs: Nové pole

en: Regional settings
cs: Místní nastavení

en: Number of pages
cs: Počet stránek

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Page bottom
cs: Dolní část stránky

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy

en: Minimum sitemap lifetime
cs: Minimální životnost mapy webu

en: No minimum
cs: Žádné minimum

en: Number of links in each sitemap page
cs: Počet odkazů na každé stránce mapy webu

en: Maximum number of sitemap links to process at once
cs: Maximální počet zpracovávaných odkazů v jednom okamžiku

en: Sitemap cache directory
cs: Adresář pro cache (mezipaměť) mapy webu

en: Change frequency
cs: Četnost změn

en: Your sitemap is up to date and does not need to be rebuilt.
cs: Mapa webu je aktuální a není nutné ji obnovovat.

en: Rebuild sitemap
cs: Obnovit mapu webu

en: Default (@value)
cs: Výchozí hodnota

en: Sitemap file
cs: Soubor mapy webu

en: Number of sitemaps in this index
cs: Počet map webu v tomto indexu

en: Click on the table headers to change sorting.
cs: Pro změnu způsobu řazení, klikněte na popis sloupce tabulky.

en: Sitemap URL
cs: URL mapy webu

en: Rebuild the site map.
cs: Obnovit mapu webu.

en: XML sitemap cache directory
cs: Adresář pro cache XML mapy webu

en: Arg length
cs: Délka argumentu

en: Just an example setting.
cs: Pouze ukázkové nastavení.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
cs: Před přidáním této varianty je nutné ji nakonfigurovat. Po skončení klikněte na „Vytvořit variantu“ na konci tohoto průvodce pro její přidání ke stránce.

en: Existing node
cs: Existující uzel

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Automatic (recommended)
cs: Automaticky (doporučeno)

en: (highest)
cs: (nejvyšší)

en: (normal)
cs: (standardní)

en: (lowest)
cs: (nejnižší)

en: Show End Date
cs: Zobrazit koncové datum

en: A rebuild is not necessary. If you are just wanting to regenerate the XML sitemap files, you can <a href="@link-cron">run cron manually</a>.
cs: Obnova mapy webu není zapotřebí. Jestliže si přesto přejete obnovit soubory mapy webu, můžete <a href="@link-cron">spustit cron manuálně</a>.

en: Priority: @value
cs: Priorita: @value

en: Save !type
cs: Uložit !type

en: Delete !type
cs: Smazat !type

en: Gallery page
cs: Stránka galerie

en: Do not include site map CSS file
cs: Nevkládat CSS soubor mapy webu

en: Category count threshold
cs: Práh pro počet kategorií

en: Forum count threshold
cs: Práh pro počet fór

en: The RSS feed for the front page, default is rss.xml.
cs: RSS kanály pro titulní stránku, výchozí je rss.xml.

en: Include on the right side
cs: Vloženo na pravé straně

en: Include on the left side
cs: Vloženo na levé straně

en: Max width
cs: Maximální šířka

en: Transition speed
cs: Rychlost přechodu

en: Example: image_gallery
cs: Příklad: image_gallery

en: URL of update XML
cs: URL aktualizačního serveru (XML)

en: features
cs: vlastnosti

en: Addressbook
cs: Adresář

en: Unique
cs: Unikátní

en: My Account
cs: Můj účet

en: Color and image settings
cs: Nastavení obrázku a barvy

en: PNG with transparent background
cs: PNG s transparentním pozadím

en: @level - no distortion
cs: @level - bez zkreslení

en: @level - low
cs: @level - nízká

en: @level - medium
cs: @level - střední

en: @level - high
cs: @level - vysoká

en: Pager Type
cs: Typ stránkovače

en: Check for updates of disabled modules and themes
cs: Kontrolovat aktualizace vypnutých modulů a témat

en: The port has to be an integer between 1 and 65535.
cs: Port musí být číslo mezi 1 a 65535.

en: Existing sitemap.xml file found.
cs: Nalezen existující soubor sitemap.xml.

en: The XML sitemap module cannot display its XML output if there is an existing sitemap.xml file in your website root.
cs: Modul XML sitemap nemůže zobrazit svůj XML výstup, pokud na tomto webu již soubor sitemap.xml existuje.

en: User information
cs: Informace o uživateli

en: Content statistics
cs: Statistiky obsahu

en: Close window after sending to printer
cs: Zavřít okno po potvrzení tisku.

en: When the above options are enabled, this option will close the window after its contents are printed.
cs: Když jsou volby výše povoleny, tato volba zavře okno s tiskovým náhledem ihned po odeslání k tisku.

en: (wkhtmltopdf only) Set any additional options to be passed to the wkhtmltopdf executable. Tokens may be used in these options (see list below).
cs: (jen pro wkhtmltopdf) Nastavte jakékoliv další parametry, které mohou být předány wkhtmltopdf. V parametrech můžete použít  tokeny (viz seznam níže).

en: On cron running apachesolr_nodeapi_mass_update() on nids @nids
cs: Spuštěno přes cron: apachesolr_nodeapi_mass_update() na NID @nids.

en: On cron running apachesolr_nodeapi_mass_delete() on nids @nids
cs: Spuštěno přes cron: apachesolr_nodeapi_mass_delete() na NID @nids.

en: Menu depth
cs: Hloubka menu

en: User blog
cs: Uživatelský blog

en: All polls
cs: Všechny ankety

en: Taxonomy: term
cs: Taxonomie: termín

en: User: name
cs: Uživatel: jméno

en: Vocabulary: ID
cs: Slovník: ID

en: Custom: @title
cs: Vlastní: @title

en: Same page
cs: Stejná stránka

en: Title type
cs: Typ titulku

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
cs: Práva byla zděděna z ověřené uživatelské role.

en: The message text
cs: Text zprávy

en: The maximum number of characters this field can be.
cs: Maximální počet znaků pro toto pole.

en: Hide if empty
cs: Skrýt, pokud je prázdné

en: Starting value
cs: Počáteční hodnota

en: The name of the role.
cs: Název role.

en: Hide empty fields
cs: Skrýt prázdná pole

en: Accepts any date in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as today, +2 months, and Dec 9 2004 are all valid.
cs: Podporuje zápis datumu ve formátu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Například řetězce 'dnes', '+2 měsíce' nebo '9.prosince 2004' jsou korektní.

en: Accepts a time in any <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Strings such as now, +2 hours, and 10:30pm are all valid.
cs: Podporuje zápis času ve formátu <a href="http://www.gnu.org/software/tar/manual/html_chapter/Date-input-formats.html">GNU Date Input Format</a>. Například řetězce 'nyní', '+2 hodiny' nebo '10:30' jsou korektní.

en: Monthly archive
cs: Měsíční archiv

en: Length is shorter than
cs: Délka je kratší než

en: shorter than
cs: kratší než

en: Length is longer than
cs: Délka je delší než

en: longer than
cs: delší než

en: Exposed form
cs: Vystavení formuláře

en: Cancel account
cs: Zrušit účet

en: Default state for the notification selection box for registered users
cs: Výchozí stav oznamování pro registrované uživatele

en: Subscribe users to their node follow-up notification emails by default
cs: Ve výchozím stavu registrovat uživatele k odebírání oznamení nových komentářů.

en: If this is checked, new users will receive e-mail notifications for follow-ups on their nodes by default until they individually disable the feature.
cs: Pokud je zaškrtnuto, noví uživatelé budou automaticky dostávat oznámení pro nové komentáře k jejich uzlům, dokud to sami nezakážou.

en: Disable comment notification
cs: Zakázat oznamování nových komentářů

en: You can find more information about HTTP redirect status codes at <a href="@status-codes">@status-codes</a>.
cs: Více informací o stavových kódech HTTP přesměrování můžete nalézt na <a href="@status-codes">@status-codes</a>.

en: The redirect has been saved.
cs: Přesměrování bylo uloženo.

en: Edit redirect
cs: Upravit přesměrování

en: No redirects
cs: Žádná přesměrování

en: 1 redirect | @count redirects
cs[0]: 1 přesměrování
cs[1]: @count přesměrování
cs[2]: @count přesměrování

en: No URL redirects available.
cs: Nejsou dostupná žádná přesměrování.

en: Filter redirects
cs: Filtr přesměrování

en: No redirects selected.
cs: Žádná přesměrování nebyla vybrána.

en: Enter an internal Drupal path, path alias, or complete external URL (like http://example.com/) to redirect to. Use %front to redirect to the front page.
cs: Vložte interní cestu Drupalu, alias cesty nebo kompletní URL adresu (např. http://example.com/) na kterou má Drupal přesměrovat zdrojovou URL. Použijte %front pro přesměroání na úvodní stránku.

en: @action @count redirects.
cs: @action @count přesměrování.

en: @action @count redirect. | @action @count redirects.
cs[0]: @action @count přesměrování.
cs[1]: @action @count přesměrování.
cs[2]: @action @count přesměrování.

en: Are you sure you want to @action this redirect? | Are you sure you want to @action these redirects?
cs[0]: Opravdu @action toto přesměrování?
cs[1]: Opravdu @action tato přesměrování?
cs[2]: Opravdu @action tato přesměrování?

en: The source path cannot contain an URL fragment anchor.
cs: Adresa zdroje nemůže obsahovat speciální znaky.

en: The source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
cs: Zdrojová cesta %source je již přesměrovávána. Chcete <a href="@edit-page">upravit existující přesměrování</a>?

en: How many URL redirects would you like to generate?
cs: Kolik přesměrování si přejete vytvořit?

en: Delete all URL redirects before generating new URL redirects.
cs: Smazat všechna přesměrování před vygenerováním nových URL.

en: Generate redirects
cs: Generování přesměrování

en: Inherit pager
cs: Zdědit stránkovač

en: Sets the speed of the slideshow, in milliseconds.
cs: Nastaví rychlost slideshow, v milisekundách.

en: Text for the slideshow start button.
cs: Text tlačítka pro spuštění slideshow.

en: Exported content
cs: Exportovaný obsah

en: override
cs: překrýt

en: There are no !items to display.
cs: Nejsou žádné !items k zobrazení.

en: Are you sure you want to delete this !type?
cs: Opravdu smazat !type?

en: List !type
cs: Seznam !type

en: Export !type
cs: Exportovat !type

en: The type of the database. Drupal only supports one database type at a time, so this must be the same as the current database type.
cs: Typ databáze. Drupal nepodporuje existenci více typů databáze najednou, proto se typ musí shodovat se současným typem databáze.

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
cs: Název databáze. Databáze musí existovat; nebude vytvořena.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
cs: Zadejte jméno uživatele, který má oprávnění zápisu do databáze.

en: The database name is not valid.
cs: Název databáze není platný.

en: You may omit specific tables, or specific table data from the backup file. Only omit data that you know you will not need such as cache data, or tables from other applications. Excluding tables can break your Drupal install, so <strong>do not change these settings unless you know what you're doing</strong>.
cs: Ze souboru se zálohou můžete vynechat určité tabulky nebo určitá data. Vynechávejte jen taková data, která nebudete potřebovat, jako např. data mezipaměti (cache) nebo tabulky jiných aplikací. Vyloučení některých tabulek může znefunkčnit instalaci Drupalu, proto <strong>neměňte tato nastavení, jestliže přesně nevíte, co děláte</strong>.

en: Lock tables during backup
cs: Zamknout tabulky během zálohování

en: %num SQL commands executed.
cs: Vykonáno SQL příkazů: %num.

en: MySQL Database
cs: MySQL databáze

en: Default Database
cs: Výchozí databáze

en: Enter the email address to send the backup files to. Make sure the email sever can handle large file attachments
cs: Zadejte e-mailovou adresu, na kterou se má zaslat soubor se zálohou. Ujistěte se, že e-mailový server může operovat s velkými přílohami.

en: Database backup from !site: !file
cs: Záloha databáze z !site: !file

en: Database backup attached.
cs: Záloha databáze připojena.

en: Change file mode (chmod)
cs: Změnit přístup k souboru (chmod)

en: Change file group (chgrp)
cs: Změnit skupinu souboru (chgrp)

en: You must enter a valid chmod octal value (e.g. 644 or 0644) in the change mode field, or leave it blank.
cs: Buďto zadejte platnou hodnotu chmod (např. 644 nebo 0644) v políčku pro změnu módu, nebo nechte toto pole prázdné.

en: Manual Backups Directory
cs: Adresář pro manuální zálohy

en: Scheduled Backups Directory
cs: Adresář pro plánované zálohy

en: Import the backup directly into another database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
cs: Importovat zálohu přímo do jiné databáze. Umístění pro databázi může být použito také jako zdroj, ze kterého se má zálohovat.

en: Import the backup directly into another MySQL database. Database destinations can also be used as a source to backup from.
cs: Importovat zálohu přímo do jiné MySQL databáze. Umístění databáze může být použito také jako zdroj, ze kterého se má zálohovat.

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
cs: Uložit soubory se zálohou na FTP server.

en: FTP Directory
cs: FTP adresář

en: Amazon S3 account
cs: Účet na Amazon S3

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
cs: Odeslat zálohu jako e-mailovou přílohu na určenou e-mailovou adresu.

en: There are no backup files to display.
cs: Nejsou zde žádné zálohy k zobrazení.

en: Are you sure you want to restore the database?
cs: Opravdu obnovit databázi?

en: Are you sure you want to restore the database from the backup file %file_id? This will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
cs: Opravdu obnovit databázi ze souboru %file_id? Tato akce smaže některá nebo všechna vaše data a nemůže být vrácena. <strong>Vždy testujte své zálohy na vývojovém serveru!</strong>

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
cs: Obnovení smaže některá nebo všechna vaše data a nemůže být vráceno. <strong>Vždy testujte své zálohy na vývojovém serveru!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
cs: Opravdu smazat tento soubor se zálohou?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
cs: Opravdu smazat soubor se zálohou %file_id? <strong>Tuto akci nelze vrátit.</strong>

en: Backup Source
cs: Zdroj zálohy

en: Choose the database to backup. Any database destinations you have created and any databases specified in your settings.php can be backed up.
cs: Vyberte databázi pro zálohu. Je možné zálohovat jakákoliv umístění databáze, která jste vytvořili, a jakékoliv databáze specifikované v souboru settings.php.

en: Destinations
cs: Umístění

en: destinations
cs: umístění

en: destination
cs: umístění

en: Add a new @s destination.
cs: Přidat nové @s umístění.

en: Choose the type of destination you would like to create:
cs: Zvolte typ umístění, který chcete vytvořit:

en: No destination types available.
cs: Nejsou dostupné žádné typy umístění.

en: Are you sure you want to delete the destination %name? Backup files already saved to this destination will not be deleted.
cs: Opravdu smazat umístění %name? Soubory se zálohami, které už byly do tohoto umístění uloženy, nebudou smazány.

en: list files
cs: seznam souborů

en: restore
cs: obnovit

en:  You do not need to enter a password unless you wish to change the currently saved password.
cs:  Nemusíte zadávat heslo, pokud nechcete změnit již uložené heslo.

en: File Encryption (EXPERIMENTAL)
cs: Šifrování souboru (EXPERIMENTÁLNÍ)

en: Encrypted files can only be restored by Backup and Migrate and only on sites with the same encryption key. <strong>This functionality is experimental, and should only be used for testing.</strong>
cs: Šifrované soubory mohou být obnoveny pouze pomocí modulu Backup and Migrate a pouze na webech se stejným šifrovacím klíčem. <strong>Tato funkcionalita je ve vývoji a je doporučena pouze pro testovací účely.</strong>

en: File Encryption
cs: Šifrování souboru

en: Install the !link to enable backup file encryption.
cs: Nainstalujte !link, pokud chcete povolit šifrování souboru se zálohou.

en: AES Encryption Module
cs: AES šifrovací modul

en: No Encryption
cs: Bez šifrování

en: AES Encryption
cs: AES šifrování

en: Send an email if backup succeeds
cs: Odeslat e-mail, pokud je záloha dokončena

en: Email Address for Success Notices
cs: E-mailová adresa pro zprávy o úspěšném dokončení

en: Send an email if backup fails
cs: Odeslat e-mail, pokud zálohování selže

en: Email Address for Failure Notices
cs: E-mailová adresa pro zprávy o chybách

en: !site backup succeeded
cs: Záloha webu !site dokončena

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
cs: Záloha webu proběhla úspěšně, s následujícími zprávami:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
cs: Zálohování webu bylo úspěšně dokončeno.

en: !site backup failed
cs: Záloha webu !site selhala

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
cs: Záloha selhala snásledujícími hláškami:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
cs: Záloha webu z neznámého důvodu selhala.

en: Disable query log
cs: Vypnout logování dotazů

en: Disable the devel module's query logging during the backup operation. It will be enabled again after backup is complete. This is very highly recommended.
cs: Vypnout logování dotazů pomocí modulu Devel během procesu zálohování (silně doporučeno). Po dokončení zálohy bude logování opět zapnuto.

en: Take site offline
cs: Přepnout stránku do offline módu

en: Take the site offline during backup and show a maintenance message. Site will be taken back online once the backup is complete.
cs: Uvést web během zálohy do stavu "offline" a zobrazit zprávu o údržbě. Po dokončení zálohy bude web vrácen do stavu "online".

en: Disable the devel module's query logging during the restore operation. It will be enabled again after restore is complete. This is very highly recommended.
cs: Vypnout logování dotazů pomocí modulu Devel během procesu obnovy (silně doporučeno). Po dokončení obnovy bude logování opět zapnuto.

en: Take the site offline during restore and show a maintenance message. Site will be taken back online once the restore is complete.
cs: Uvést web během obnovy do stavu "offline" a zobrazit zprávu o údržbě. Po dokončení obnovy bude web vrácen do stavu "online".

en: View as checkboxes
cs: Zobrazit jako zaškrtávací pole

en: Backup File
cs: Soubor se zálohou

en: You can use tokens in the file name.
cs: Můžete používat tokeny v názvech souborů.

en: profiles
cs: profily

en: Untitled Profile
cs: Profil bez názvu

en: Are you sure you want to delete the profile %name? Any schedules using this profile will be disabled.
cs: Opravdu vymazat profil %name? Veškeré naplánované zálohy, které používají tento profil, budou zrušeny.

en: schedule
cs: plán

en: schedules
cs: plány

en: Untitled Schedule
cs: Plán bez názvu

en: No tables excluded
cs: Žádné tabulky nebyly vyloučeny

en: No data omitted
cs: Žádná data nebyla vynechána

en: Schedule Name
cs: Název plánu

en: Settings Profile
cs: Profil nastavení

en: -- None Available --
cs: -- Není k dispozici --

en: The number of backup files to keep before deleting old ones. Use 0 to never delete backups. <strong>Other files in the destination directory will get deleted if you specify a limit.</strong>
cs: Počet souborů se zálohami, které se mají uchovat před smazáním. Pokud zadáte 0, soubory se nebudou nikdy mazat. <strong>Další soubory v adresáři pro umístění se smažou, jestliže zadáte limit.</strong>

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them.
cs: Zvolte, kam se mají soubory se zálohami ukládat. Tyto soubory obsahují citlivá data, proto buďte při výběru místa pro ukládání opatrní.

en: Create new destination
cs: Vytvořit nové umístění

en: Backup period must be a number greater than 0.
cs: Perioda zálohy musí mít hodnotu větší než 0.

en: Number to keep must be an integer greater than or equal to 0.
cs: Počet souborů k ponechání musí být ve formátu integer, větší nebo rovný 0.

en: Once a second
cs: Jednou za sekundu

en: Every @count seconds
cs: Každých @count sekund

en: Once a minute
cs: Jednou za minutu

en: Every @count minutes
cs: Každých @count minut

en: Every @count hours
cs: Každých @count hodin

en: Every @count days
cs: Každých @count dnů

en: Once a week
cs: Jednou týdně

en: Every @count weeks
cs: Každých @count týdnů

en: Backup and Migrate makes the task of backing up your Drupal database and migrating data from one Drupal install to another easier. It provides a function to backup the entire database to file or download, and to restore from a previous backup. You can also schedule the backup operation. Compression of backup files is also supported.  The database backup files created with this module can be imported into this or any other Drupal installation with the !restorelink, or you can use a database tool such as <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> or the mysql command line command.
cs: Modul Backup and Migrate usnadní zálohování databáze Drupalu a přesun dat z jedné instalace Drupalu do jiné. Poskytuje funkci k zálohování a uložení nebo stažení kompletní databáze a k obnovení z předchozí zálohy. Proces zálohování můžete také plánovat. Je podporována i komprese souborů se zálohami. Záložní soubory vytvořené tímto modulem mohou být importovány do této nebo jiné instalace Drupalu pomocí odkazu  !restorelink, můžete však použít také nástroje databáze jako např. <a href="!phpmyadminurl">phpMyAdmin</a> či příkazovou řádku mysql.

en: restore feature
cs: funkce obnovení

en: Quick Backup Tab
cs: Karta pro rychlé zálohování

en: Use this form to run simple manual backups of your database. Visit the !helppage for more help using this module
cs: Pro jednoduché manuální zálohování databáze použijte tento formulář. Další nápovědu k modulu najdete na !helppage.

en: Advanced Backup Tab
cs: Karta pro pokročilé zálohování

en: Use this form to run manual backups of your database with more advanced options. If you have any !profilelink saved you can load those settings. You can save any of the changes you make to these settings as a new settings profile.
cs: Pro ruční zálohování databáze s pokročilými možnostmi použijte tento formulář. Pokud jste uložili !profilelink, můžete načíst tato nastavení. Jakékoliv změny, které zde provedete, můžet uložit jako nový profil nastavení.

en: settings profiles
cs: profily nastavení

en: Restore Tab
cs: Karta pro obnovení

en: Upload a backup and migrate backup file. The restore function will not work with database dumps from other sources such as phpMyAdmin.
cs: Nahrát soubor se zálohou vytvořenou pomocí modulu Backup and Migrate. Funkce pro obnovení nepracuje se zálohami z jiných zdrojů (např. z phpMyAdmin).

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
cs: Místa, kam můžete uložit vaše soubory se zálohami, nebo odkud můžete tyto soubory načíst.

en: Files can be saved to a directory on your web server, downloaded to your desktop or emailed to a specified email account. From the Destinations tab you can create, delete and edit destinations or list the files which have already been backed up to the available destinations.
cs: Soubory mohou být uloženy do adresáře na vašem webovém serveru, staženy do vašeho počítače nebo odeslány e-mailem na zvláštní e-mailový účet. V kartě "Umístění" můžete vytvářet, mazat a upravovat umístění či vypsat již vytvořené soubory se zálohami.

en: Profiles are saved backup settings. Profiles store your table exclusion settings as well as your backup file name, compression and timestamp settings. You can use profiles in !schedulelink and for !manuallink.
cs: Profily jsou uložená nastavení pro zálohování. Uchovávají nastavení pro vyloučení tabulek, pro jméno záložního souboru, kompresi a časové razítko. Profily můžete použít pro !schedulelink a !manuallink.

en: manual backups
cs: manuální zálohy

en: You can create new profiles using the add profiles tab or by checking the "Save these settings" button on the advanced backup page.
cs: Nové profily můžete vytvořit pomocí karty "Přidat profily" nebo pomocí tlačítka "Uložit tato nastavení" na stránce pro pokročilé zálohování.

en: Automatically backup up your database on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
cs: Automaticky zálohovat databázi podle pravidelného plánu s využitím <a href="!cronurl">cronu</a>.

en: You do not have permission to back up this site.
cs: Nemáte oprávnění zálohovat tento web.

en: -- Select a Settings Profile --
cs: -- Vybrat profil nastavení --

en: You can load a profile. Any changes you made below will be lost.
cs: Můžete načíst profil. Veškeré změny, které jste provedli níže, budou ztraceny.

en: Load Settings
cs: Načíst nastavení

en: Load Profile
cs: Načíst profil

en: Quick Backup
cs: Rychlá záloha

en: Backup now
cs: Zálohovat nyní

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
cs: Pro více možností zálohování můžete využít <a href="!advancedurl">stránku pro pokročilé zálohování</a>.

en: A source cannot be backed up to itself. Please pick a different destination for this backup.
cs: Zdroj nemůže být zálohován do umístění, kde se nachází. Vyberte pro tuto zálohu jiné umístění.

en: Backup from !from to !to using !profile !submit
cs: Zálohovat z !from do !to s využitím !profile !submit

en: Backup Destination
cs: Umístění zálohy

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them. Select 'Download' to download the file to your desktop.
cs: Zvolte místo pro uložení souboru se zálohou. Soubory se zálohami obsahují citlivá data, proto buďte při ukládání opatrní. Pro uložení souboru do vašeho počítače zvolte "Stáhnout".

en: Save the settings as
cs: Uložit nastavení jako

en: Replace the '%profile' profile
cs: Nahradit profil '%profile'

en: This will be the name of your new profile if you select 'Create new profile' otherwise it will become the name of the '%profile' profile.
cs: Toto bude jméno nového profilu, jestliže zvolíte 'Vytvořit nový profil'. Jinak se profil pojmenuje podle profilu '%profile'.

en: Pick a name for the settings. Your settings will be saved as a profile and will appear in the <a href="!url">Profiles Tab</a>.
cs: Vyberte jméno pro tato nastavení. Vaše nastavení budou uložena jako profil a objeví se na <a href="!url">kartě profilů</a>.

en: Save Without Backing Up
cs: Uložit bez zálohování

en: Restore to
cs: Obnovit do

en: <p>Or you can restore one of the files in your <a href="!url">saved backup destinations.</a></p>
cs: <p>Pro obnovu můžete použít také některý ze souborů z vašeho <a href="!url">umístění pro uložené zálohy.</a></p>

en: <a href="!restoreurl">Restore again</a>
cs: <a href="!restoreurl">Znovu obnovit</a>

en: Advanced Backup
cs: Pokročilé zálohování

en: The filter settings for the profile.
cs: Nastavení filtru pro profil.

en: The {backup_migrate_destination}.destination_id of the source to backup from.
cs: {backup_migrate_destination}.ID zdroje pro zálohu.

en: Default Schedule
cs: Výchozí plán

en: The db source to backup from.
cs: Databáze, která má být zazálohována.

en: Link this field to
cs: Odkázat toto pole na

en: Entities
cs: Entity

en: Private files
cs: Privátní soubory

en: Not restricted
cs: Není omezeno

en: Choose a block
cs: Vyberte blok

en: Other blocks
cs: Jiné bloky

en: The human readable label.
cs: Popisek.

en: Restore now
cs: Obnovit nyní

en: The unique ID of the comment.
cs: Unikátní ID komentáře.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
cs: IP adresa počítače, ze kterého byl komentář odeslán.

en: The name left by the comment author.
cs: Jméno zadané autorem komentáře.

en: The email address left by the comment author.
cs: E-mailová adresa zadaná autorem komentáře.

en: The home page URL left by the comment author.
cs: URL adresa stránky zadaná autorem komentáře.

en: The URL of the comment.
cs: URL komentáře.

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: The URL of the comment's edit page.
cs: URL stránky pro editaci komentáře.

en: The date the comment was posted.
cs: Datum vložení komentáře.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
cs: Rodič komentáře, pokud se používá seskupování komentářů do vláken.

en: The node the comment was posted to.
cs: Uzel, ke kterému byl komentář vložen.

en: The number of comments posted on a node.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu.

en: New comment count
cs: Počet nových komentářů

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
cs: Počet komentářů vložených k uzlu od posledního zobrazení uživatelem.

en: The type of the node.
cs: Typ uzlu.

en: The language the node is written in.
cs: Jazyk, ve kterém je uzel vytvořen.

en: The URL of the node.
cs: URL uzlu.

en: The URL of the node's edit page.
cs: URL stránky editace uzlu.

en: Date changed
cs: Datum změny

en: The date the node was most recently updated.
cs: Datum poslední úpravy uzlu.

en: The author of the node.
cs: Autor uzlu.

en: Poll winner
cs: Vítěz ankety

en: The winning poll answer.
cs: Vítězná odpověď ankety.

en: Poll winner votes
cs: Počet hlasů u vítěze ankety

en: The number of votes received by the winning poll answer.
cs: Počet hlasů zaznamenaných u vítězné otázky ankety.

en: Poll winner percent
cs: Podíl hlasů u vítěze ankety

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
cs: Procento hlasů zaznamenaných u vítězné odpovědi.

en: The number of visitors who have read the node.
cs: Počet návštěvníků, kteří zobrazili daný uzel.

en: The number of visitors who have read the node today.
cs: Počet návštěvníků, kteří dnes zobrazili daný uzel.

en: Last view
cs: Poslední zobrazení

en: The date on which a visitor last read the node.
cs: Datum, kdy návštěvník naposledy zobrazil daný uzel.

en: The slogan of the site.
cs: Slogan webu.

en: The administrative email address for the site.
cs: E-mailová adresa pro hlavní administraci tohoto webu.

en: The URL of the site's front page.
cs: URL titulní stránky.

en: Login page
cs: Přihlašovací stránka

en: The URL of the site's login page.
cs: URL přihlašovací stránky.

en: The unique ID of the uploaded file.
cs: Unikátní ID nahraného souboru.

en: The name of the file on disk.
cs: Jméno souboru na disku.

en: The size of the file, in kilobytes.
cs: Velikost souboru v kilobytech.

en: The web-accessible URL for the file.
cs: URL adresa souboru dostupná z webu.

en: The date the file was most recently changed.
cs: Datum poslední změny souboru.

en: The user who originally uploaded the file.
cs: Uživatel, který původně nahrál soubor.

en: The unique ID of the taxonomy term.
cs: Unikátní ID termínu taxonomie.

en: The name of the taxonomy term.
cs: Název termínu taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy term.
cs: Volitelný popis termínu taxonomie.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
cs: Počet uzlů označených taxonomy termínem.

en: The URL of the taxonomy term.
cs: URL termínu taxonomie.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
cs: Slovník, do kterého termín patří.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
cs: Nadřazený termín taxonomie, pokud existuje.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
cs: Unikátní ID slovníku taxonomie.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
cs: Jméno slovníku taxonomie.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
cs: Volitelný popis slovníku taxonomie.

en: Term count
cs: Počet termínů

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
cs: Počet termínů, které patří do slovníku taxonomie.

en: The unique ID of the user account.
cs: Jedinečné ID uživatelského účtu.

en: The login name of the user account.
cs: Přihlašovací jméno uživatelského účtu

en: The email address of the user account.
cs: Emailové adresy uživatelského účtu.

en: The URL of the account profile page.
cs: Odkaz na stránku profilu.

en: The date the user last logged in to the site.
cs: Datum, kdy se uživatel naposledy přihlásil na web.

en: The date the user account was created.
cs: Datum, kdy byl uživateli vytvořen účet.

en: HTML attributes
cs: HTML atributy

en: <ul>
    <li>Check if your spelling is correct, or try removing filters.</li>
    <li>Remove quotes around phrases to match each word individually: <em>"blue drop"</em> will match less than <em>blue drop</em>.</li>
    <li>You can require or exclude terms using + and -: <em>big +blue drop</em> will require a match on <em>blue</em> while <em>big blue -drop</em> will exclude results that contain <em>drop</em>.</li>
    </ul>
cs: <ul>
    <li>Zkontrolujte prosím překlepy.</li>
    <li>Pro vyhledávání jednotlivých slov je třeba odstranit uvozovky okolo frází: <em>"modrá koule"</em> najde méně výsledků než <em>modrá koule</em>.</li>
    <li>Můžete přidat nebo odebrat termíny pomocí znamének + a -: <em>velká +modrá koule</em> bude vyžadovat slovo <em>modrá</em>, zatímco <em>velká modrá -koule</em> odstraní výsledky, které obsahují slovo <em>koule</em>.</li>
    </ul>

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Saved %title.
cs: %title byl uložen.

en: All parent terms
cs: Všechny nadřazené termíny

en: Font preview of @font (@file)
cs: Náhled fontu @font (@file)

en: Preview of built-in font
cs: Náhled vestavěného fontu

en: PHP built-in font: !font_preview
cs: PHP vestavěný font: !font_preview

en: Enter the characters shown in the image.
cs: Vložte znaky zobrazené na obrázku.

en: Font example
cs: Příklad fontu

en: Purging links.
cs: Čištění odkazů.

en: Comments allowed
cs: Komentáře povoleny

en: Default country
cs: Výchozí země

en: Site maintenance account
cs: Účet webové údržby

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
cs: Soubor nemohl být nahrán, neboť cíl %destination je neplatný.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
cs: Soubor %source nemohl být nahrán, neboť ve složce %destination již soubor tohoto jména existuje.

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
cs: @count nepovolený HTML řetězeců in %file

en: (active tab)
cs: (aktivní záložka)

en: Status message
cs: Zpráva o stavu

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Zadejte stránky použitím jejich cest. Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak '*' je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
cs: Stránky, kde PHP kód vrátí <code>TRUE</code> (jen pro experty)

en: Pages or PHP code
cs: Stránky nebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen PHP kód, vkládejte kód mezi značky %php. Pamatujte, že provedení nesprávného PHP kódu může tento web rozbít.

en: Not customizable
cs: Nelze přizpůsobit

en: Cache blocks
cs: Cache bloků

en: Restricted to certain pages
cs: Omezený na určitý stránky

en: Default and custom settings
cs: Výchozí a vlastní nastavení

en: Save and add fields
cs: Uložit a přidat pole

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
cs: Volitelný podadresář složky pro nahrané soubory. Nezadávejte počáteční ani koncové lomítko.

en: The upload directory %directory for the file field !name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
cs: Adresář %directory pro ukládání nahraných souborů z pole !name nebylo možné vytvořit, nebo není přístupný. Nově nahrané soubory nemohou být v tomto adresáři uloženy, proto bylo nahrávání zrušeno.

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
cs: Počet odpovědí na téma, aby bylo považováno za "horké".

en: Add new @node_type
cs: Přidat @node_type

en: Forum navigation vocabulary
cs: Slovník pro kategorizaci fóra

en: Edit %name style
cs: Upravit styl %name

en: Override defaults
cs: Přepsat výchozí

en: Update style
cs: Aktualizovat styl

en: Select an effect to add.
cs: Vyberte efekt, který chcete přidat.

en: The %style style has been overridden, allowing you to change its settings.
cs: Styl %style byl překryt, což umožňuje změnit jeho nastavení.

en: Style name
cs: Název stylu

en: Create new style
cs: Vytvořit styl

en: Style %name was created.
cs: Styl %name vytvořen.

en: Please only use lowercase alphanumeric characters, underscores (_), and hyphens (-) for style names.
cs: Pro názvy stylů použijte pouze malá písmena, čísla, podtžítka (_) a pomlčky (-).

en: !name must be a hexadecimal color value.
cs: !name musí být hexadecimální hodnota barvy.

en: There are currently no styles. <a href="!url">Add a new one</a>.
cs: Nejsou přidány žádné styly. <a href="!url">Přidat nový styl</a>.

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Date type
cs: Typ data

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
cs: Cesta pro tento odkaz menu. Může být interní jako například %add-node, nebo externí URL jako %drupal. Pokud má odkaz směřovat na úvodní stránku, zadejte %front.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
cs: Maximální hloubka odkazu a všech jeho potomků v hierarchii je nastavena na !maxdepth. Některé odkazy menu nemusí být dostupné jako rodiče, jestliže překračují tento limit.

en: No Main links
cs: Žádné Primární odkazy

en: Source for the Main links
cs: Zdroj pro Primární odkazy

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
cs: Zvolte, co se má zobrazit jako Primární odkazy (typicky nahoře na stránce).

en: No Secondary links
cs: Žádné sekundární odkazy

en: Source for the Secondary links
cs: Zdroj sekundárních odkazů

en: manage display
cs: správa zobrazení

en: No content types available. <a href="@link">Add content type</a>.
cs: Žádné typy obsahu nejsou dostupné. <a href="@link">Přidat nový typ obsahu</a>.

en: Machine name: @name
cs: Strojový název: @name

en: Preview before submitting
cs: Náhled před uložením

en: Display author and date information.
cs: Zobrazit autora a informaci o datu.

en: Author username and publish date will be displayed.
cs: Jméno autora a datum uveřejnění budou zobrazeny.

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
cs[0]: Opravdu chcete smazat tuto položku?
cs[1]: Opravdu chcete smazat tyto položky?

en: <em>Edit @type</em> @title
cs: <em>Upravit @type</em> @title

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert back to older versions.
cs: Revize umožňují sledovat rozdíly mezi několika verzemi obsahu a vracet zpět starší verze.

en: Full content
cs: Celý obsah

en: Search result
cs: Výsledek vyhledávání

en: Use PHP for settings
cs: Použít PHP pro nastavení

en: You must include at least one positive keyword with 1 character or more. | You must include at least one positive keyword with @count characters or more.
cs[0]: Je nezbytné vložit alespoň jedno klíčové slovo, které obsahuje minimálně jeden znak.
cs[1]: Je nezbytné vložit alespoň jedno klíčové slovo, které obsahuje minimální počet znaků: @count.

en: Searched %type for %keys.
cs: Hledaný typ %type pro klíče %keys.

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
cs: Maximální počet příspěvků zobrazených na přehledových stránkách, jako je například titulní stránka.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
cs: Tato stránka bude zobrazena, když bude uživateli odmítnut přístup k dokumentu. Necháte-li prázdné, zobrazí se výchozí stránka "přístup odepřen".

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
cs: Tato stránka bude zobrazena, když nebude nalezen požadovaný dokument. Necháte-li prázdné, zobrazí se výchozí stránka "stránka nenalezena".

en: Compress cached pages.
cs: Komprimovat stránky v mezipaměti.

en: Description of your site, included in each feed.
cs: Popis webu zahrnutý ve všech rss kanálech.

en: Users may set their own time zone.
cs: Uživatelé mohou nastavit vlastní časové pásmo.

en: Remind users at login if their time zone is not set.
cs: Upozornit uživatele po přihlášení, jestliže nemají nastavené časové pásmo.

en: Only applied if users may set their own time zone.
cs: Použije se jen tehdy, pokud mají uživatelé povoleno nastavit vlastní časové pásmo.

en: Time zone for new users
cs: Časové pásmo pro nové uživatele

en: Default time zone.
cs: Výchozí časové pásmo

en: Empty time zone.
cs: Prázdné časové pásmo.

en: Users may set their own time zone at registration.
cs: Uživatelé si mohou nastavit vlastní časové pásmo při registraci.

en: Put site into maintenance mode
cs: Přepnout web do režimu údržby (offline).

en: Maintenance mode message
cs: Zpráva režimu údržby

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
cs: Zpráva, která se zobrazí navštěvníkům webu v režimu údržby.

en: Requires: !module-list
cs: Vyžaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
cs: Vyžadováno: !module-list

en: The email address to which the message should be sent OR enter [node:author:mail], [comment:author:mail], etc. if you would like to send an e-mail to the author of the original post.
cs: Emailová adresa, na kterou se má zpráva poslat, NEBO zadejte [node:author:mail], [comment:author:mail], atd. pokud chcete poslat zprávu autorovi původního příspěvku.

en: Your configuration has been saved.
cs: Konfigurace byla uložena.

en: There is currently no content classified with this term.
cs: V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.

en: Includes:
cs: Obsahuje:

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
cs: Adresář %directory neexistuje nebo nemá právo zápisu

en: Picture directory
cs: Adresář pro obrázky

en: E-mails
cs: E-maily

en: Welcome (new user created by administrator)
cs: Uvítání (nový uživatel vytvořený administrátorem).

en: Welcome (awaiting approval)
cs: Vítejte (čeká na schválení)

en: Welcome (no approval required)
cs: Uvítání (není potřeba schválení).

en: Password recovery
cs: Obnovení hesla

en: Account activation
cs: Aktivace účtu

en: Account cancellation confirmation
cs: Potvrzení zrušení účtu

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
cs: Upravit e-mailové zprávy zaslané uživatelům, kteří požadují zrušení účtu.

en: Account canceled
cs: Informace o zrušení účtu

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Fixed width
cs: Pevná šířka

en: Authorization levels
cs: Úrovně autorizace

en: Are you sure you want to delete application <strong>@a</strong>?
cs: Opravdu smazat aplikaci <strong>@a</strong>?

en: Authorization for @app
cs: Autorizace pro @app

en: The @consumer token @token was updated.
cs: Token @token od @consumer byl aktualizován.

en: Application context
cs: Kontext aplikace

en: Validate URL
cs: Ověřit URL

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: Remove this display
cs: Odebrat toto zobrazení

en: Remove group @group
cs: Odebrat skupinu @group

en: Default group
cs: Výchozí skupina

en: Group @group
cs: Skupina @group

en: Display all items
cs: Zobrazit všechny položky

en: Display a specified number of items
cs: Zobrazí definované množství položek

en: The taxonomy vocabulary name
cs: Název slovníku taxonomie

en: Machine Name
cs: Strojový název

en: Exposed form style
cs: Styl vystaveného formuláře

en: Exposed form settings for this exposed form style.
cs: Nastavení vystaveného formuláře pro tento styl vystaveného formuláře.

en: The total number of pages. Leave empty to show all pages.
cs: Celkový počet stránek. Nechte prázdné pro zobrazení všech stránek.

en: All items, skip @skip
cs: Všechny položky, přeskočit @skip

en: All items
cs: Všechny položky

en: @count item | @count items
cs[0]: @count položka
cs[1]: @count položky
cs[2]: @count položek

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
cs: Nebylo možné dokončit operaci. Závažná chyba v souboru @file na řádku @line: @message

en: no real context
cs: žádný skutečný kontext

en: - Choose -
cs: - Vybrat -

en: Update and save
cs: Aktualizovat a uložit

en: The page has been updated and saved.
cs: Stránka byla aktualizována a uložena.

en: Doesn't exist
cs: Neexistuje

en: @identifier exists
cs: @identifier existuje

en: @identifier does not exist
cs: @identifier neexistuje

en: Length of string
cs: Délka řetězce

en: Enter the context type
cs: Zadejte typ kontextu

en: Enter a user name
cs: Zadejte uživatelské jméno

en: Invalid user selected.
cs: Vybrán neplatný uživatel.

en: Select which link types you would like to rebuild
cs: Zvolte prosím typy odkazů, které mají být obnoveny

en: Secret
cs: Klíč

en: The default XML sitemap settings for this @bundle can be changed <a href="@link-type">here</a>.
cs: Výchozí nastavení XML sitemapy pro @bundle může být změněno <a href="@link-type">zde</a>

en: Context name
cs: Jméno kontextu

en: Context title
cs: Název kontextu

en: Plaintext
cs: Prostý text

en: Signature methods
cs: Metoda signatury

en: Supported signature methods
cs: Podporované metody signatury

en: Authorization options
cs: Možnosti autorizace

en: The title of the authorization page.
cs: Nadpis autorizační stránky.

en: The message shown to the user when authorizing.
cs: Zpráva zobrazující se uživatelům během autorizace.

en: The warning shown to the user when authorizing.
cs: Varování zobrazené uživateli běhen autorizace.

en: Deny access title
cs: Nadpis pro zamítnutí přístupu

en: The title of deny access link.
cs: Text odkazu pro zamítnutí přístupu.

en: Grant access title
cs: Nadpis pro povolení přístupu

en: The title of grant access button.
cs: Text tlačítka pro povolení přístupu.

en: Access token lifetime
cs: Životnost přístupového tokenu

en: The time, in seconds, for which an access token should be valid, use 0 to never expire access tokens.
cs: Čas (v sekundách), po který bude přístupový token platný. Pro časově neomezené token vložte 0.

en: Disable authorization level selection
cs: Vypnout volbu úrovně autorizace

en: If this is checked the user won't be able to choose the authorization level, and the default authorization level(s) will be used.
cs: Pokud je zatrženo, uživatel nebude moci zvolit úroveň autorizace, ale bude použita úroveň výchozí.

en: New level
cs: Nová úroveň

en: The name of the authorization level.
cs: Název autorizační úrovně.

en: The title of the authorization level.
cs: Nadpis autorizační úrovně.

en: The description of the authorization level.
cs: Popis autorizační úrovně.

en: Selected by default
cs: Vybráno jako výchozí

en: Whether the authentication level should be checked by default.
cs: Jaká autorizační úroveň by měla být zkontrolována jako výchozí.

en: Check this to delete the authorization level.
cs: Zatrhněte pro smazání autorizační úrovně.

en: Authorization level name must be unique.
cs: Název autorizační úrovně musí být unikátní.

en: Authorization level name must be alphanumeric or underscores only.
cs: Autorizační úroveň musí být složena pouze z písmen, čísel a podtržítek.

en: Authorization levels must have a title.
cs: Autorizační úroveň musí mít název.

en: The access token lifetime must be numeric.
cs: Životnost přístupového tokenu musí být numerická hodnota.

en: You must select at least one default authorirization level if level selection is disabled.
cs: Musíte zvolit alespoň výchozí autorizační úroveň pokud její volba není možná.

en: Your new context %title has been saved.
cs: Kontext %title byl uložen.

en: Are you sure you want to revert the context "@title"?
cs: Opravdu navrátit "@title" do původní podoby?

en: Are you sure you want to delete the context "@title"?
cs: Opravdu smazat kontext "@title"?

en: Superfish settings
cs: Nastavení Superfish

en: The menu you want to be displayed using Superfish.
cs: Menu, které se má zobrazit pomocí Superfish.

en: Webform enables nodes to have attached forms and questionnaires.
cs: Modul Webform umožňuje přiložit k uzlům formuláře a dotazníky.

en: To add one, create a !types piece of content.
cs: Pro přidání vytvořte obsah typu !types.

en: Webform is currently not enabled on any content types.
cs: V současné době není webový formulář zapnutý pro žádné typy obsahu.

en: To use Webform, please enable it on at least one content type on this page.
cs: Jestliže chcete používat webový formulář, zapněte ho alespoň pro jeden typ obsahu na této stránce.

en: This page lists all of the content on the site that may have a webform attached to it.
cs: Na této stránce je seznam veškerého obsahu na webu, ke kterému může být připojen webový formulář.

en: Webform-enabled piece of content
cs: Obsah, pro který je povolen webový formulář

en: Visit the <a href="!url">Webform settings</a> page and enable Webform on at least one content type.
cs: Navštivte <a href="!url">Nastavení modulu Webform</a> a povolte webový formulář alespoň pro jeden typ obsahu.

en: Optional: Enable Webform on multiple types by visiting the <a href="!url">Webform settings</a> page.
cs: Volitelně: můžete povolit webový formulář pro více typů obsahu. Navštivte <a href="!url">Nastavení modulu Webform</a> page.

en: <p>This module lets you create forms or questionnaires and define their content. Submissions from these forms are stored in the database and optionally also sent by e-mail to a predefined address.</p>
          <p>Here is how to create one:</p>
          <ul>
            <li>!webform-types-message</li>
            <li>Go to <a href="!create-content">Create content</a> and add a !types piece of content.</li>
            <li>After saving the new content, you will be redirected to the main field list of the form that will be created. Add the fields you would like on your form.</li>
            <li>Once finished adding fields, you may want to send e-mails to administrators or back to the user who filled out the form. Click on the <em>Emails</em> sub-tab underneath the <em>Webform</em> tab on the piece of content.</li>
            <li>Finally, visit the <em>Form settings</em> sub-tab under the <em>Webform</em> tab to configure remaining configurations options for your form.
              <ul>
              <li>Add a confirmation message and/or redirect URL that is to be displayed after successful submission.</li>
              <li>Set a submission limit.</li>
              <li>Determine which roles may submit the form.</li>
              <li>Advanced configuration options such as allowing drafts or show users a message indicating how they can edit their submissions.</li>
              </ul>
            </li>
            <li>Your form is now ready for viewing. After receiving submissions, you can check the results users have submitted by visiting the <em>Results</em> tab on the piece of content.</li>
          </ul>
          <p>Help on adding and configuring the components will be shown after you add your first component.</p>
cs: <p>Tento modul umožňuje vytváření formulářů či dotazníků a vytvořit jejich obsah. Výsledky odeslaných formulářů jsou uloženy v databázi a volitelně je také možné posílat je e-mailem na předdefinované adresy
    </p>
    <p>Zde je stručný návod, jak jeden takový vytvořit:</p>
    <ul>
      <li>!webform-types-message</li>
      <li>Přejít na <a href="!create-content">Vytvořit obsah</a> a přidat !types kousek obsahu.</li>
      <li>Po uložení nového obsahu, budete přesměrováni na seznam polí formuláře, který bude vytvořen. Přidejte pole, která chcete mít ve formuláři.</li> 
      <li>Po dokončení přidávání polí, můžete chtít posílat e-maily administrátorům nebo zpět k uživateli, který vyplnil formulář. Klikněte na podkartu <em>e-maily</em> (umístěnou pod kartou <em>Webform</em>)</li>
      <li>Konečně, navštivte podkartu<em>Nastavení formuláře</em> (umístěnou pod kartou <em>Webform</em>) a nakonfigurujte zbývající možnosti nastavení formuláře.
        <ul>
           <li>Přidat potvrzovací zprávu a/nebo přesměrování na URL, která má být zobrazena po úspěšném odeslání formuláře.</li>
           <li>Nastavit limit počtu odeslání.</li>
           <li>Stanovit, jaké role mohou odeslat formulář.</li>
           <li>Upravit pokročilé možnosti konfigurace, jako je možnost ukládat koncepty nebo zobrazit uživateli zprávu s oznámením, jak mohou upravit své příspěvky.</li>
         </ul>
      </li>
      <li>Formulář by nyní měl být připraven k prohlížení. Po obdržení výsledků formuláře, můžete zkontrolovat výsledky, které uživatelé odeslali, navštívením karty <em>Výsledky</em> u zobrazeného formuláře.</li>
    </ul>
    <p>Nápověda jak přidávat a konfigurovat komponenty bude zobrazena poté, co přidáte vaší první komponentu.</p>

en: A special textfield that accepts e-mail addresses.
cs: Speciální textové pole pro vložení e-mailové adresy.

en: Allow users to upload files of configurable types.
cs: Umožňuje uživatelům vložit soubor nastaveného typu.

en: Page break
cs: Zalomení stránky

en: Organize forms into multiple pages.
cs: Umožňuje sestavit vícestránkové formuláře.

en: Select options
cs: Možnosti výběru

en: Value of !component
cs: Hodnota z !component

en: Value of "!component"
cs: Hodnota z "!component"

en: Webform settings
cs: Nastavení modulu Webform

en: Edit e-mail settings
cs: Upravit nastavení e-mailů

en: Delete e-mail settings
cs: Smazat nastavení e-mailů

en: Check that all entered values for this field are unique. The same value is not allowed to be used twice.
cs: Zkontrolujte, zda jsou všechny hodnoty v tomto poli unikátní. Nelze zadat dvakrát stejnou hodnotu.

en: no upload
cs: žádný upload

en: Other...
cs: Jiné...

en: Allow "Other..." option
cs: Povolit možnost "Ostatní..."

en: Check this option if you want to allow users to enter an option not on the list.
cs: Zaškrtněte tuto možnost, jestliže chcete dovolit uživatelům zadat hodnotu, která není na seznamu.

en: Text for "Other..." option
cs: Text pro možnost "Jiné..."

en: If allowing other options, enter text to be used for other-enabling option.
cs: Pokud jste povolili další možnosti, zadejte text, který se zobrazí pro jejich aktivaci.

en: Randomize options
cs: Zamíchat možnosti

en: Randomizes the order of the options when they are displayed in the form.
cs: Náhodně změní pořadí možností pro zobrazení ve formuláři.

en: Maximum length of the textfield value.
cs: Maximální délka textového pole.

en: Webform-enabled content types
cs: Typy obsahu, pro které je povolen webový formulář

en: Webform allows you to enable the webform components for any content type.  Choose the types on which you would like to associate webform components.
cs: Modul Webform umožňuje povolit komponenty webového formuláře pro jakýkoliv typ obsahu. Zvolte typy obsahu, ke kterým chcete připojit komponenty webového formuláře.

en: E-mail address format
cs: Formát e-mailové adresy

en: Long format: "Example Name" &lt;name@example.com&gt;
cs: Dlouhý formát: "Jméno Příjmení" &lt;jmeno@priklad.com&gt;

en: Short format: name@example.com
cs: Krátký formát: jmeno@priklad.com

en: Most servers support the "long" format which will allow for more friendly From addresses in e-mails sent. However many Windows-based servers are unable to send in the long format. Change this option if experiencing problems sending e-mails with Webform.
cs: Většina serverů podporuje "dlouhý" formát, který umožňuje zadat uživatelsky příjemnější odchozí adresy v odesílaných e-mailech. Mnohé servery, které používají OS Windows, ovšem nedokážou e-mail v dlouhém formátu odeslat. Jestliže máte problémy s odesíláním e-mailů pomocí modulu Webform, změňte toto nastavení.

en: There are currently no webforms on your site. Create a !types piece of content.
cs: Na webu neexistují žádné webové formuláře. Vytvořte obsah typu !types.

en: Include all components
cs: Zahrnout všechny komponenty

en: The value %value has already been submitted once for the %title field. You may have already submitted this form, or you need to use a different value.
cs: Hodnota %value už byla pro pole %title odeslána. Je možné, že už jste tento formulář odeslali, nebo je třeba zadat jinou hodnotu.

en: Component value
cs: Hodnota komponenty

en: Currently not sending e-mails, add an e-mail recipient below.
cs: Momentálně se neposílají žádné e-maily, níže přidejte příjemce e-mailu.

en: Any textfield, select, or hidden form element may be selected as the subject for e-mails.
cs: Jakékoli textové pole, volba nebo skrytá položka formuláře mohou být zvoleny jako předmět e-mailů.

en: Any email, select, or hidden form element may be selected as the sender's e-mail address.
cs: Jakýkoli e-mail, volba nebo skrytý prvek formuláře může být nastaven jako e-mail odesílatele.

en: No available components
cs: Žádné komponenty nejsou k dispozici

en: An e-mail template can customize the display of e-mails.
cs: Pomocí šablony pro e-maily je možné přizpůsobit zobrazování e-mailů.

en: Included e-mail values
cs: Zahrnuté hodnoty e-mailové adresy

en: Save e-mail settings
cs: Uložit nastavení e-mailů

en: E-mail header details
cs: Detaily hlavičky e-mailu

en: When adding a new custom e-mail, the e-mail field is required.
cs: Když přidáváte novou vlastní e-mailovou adresu, je pole e-mail povinné.

en: The entered e-mail address "@email" does not appear valid.
cs: Vložená hodnota e-mailové adresy "@email" není platná.

en: Email settings added.
cs: Nastavení e-mailu přidáno.

en: Email settings updated.
cs: Nastavení e-mailu bylo aktualizováno.

en: Delete e-mail settings?
cs: Smazat nastavení e-mailu?

en: This will immediately delete the e-mail settings based on the @component component.
cs: Tato možnost okamžitě smaže nastavení e-mailů založené na komponentě @component.

en: This will immediately delete the e-mail settings sending to the @address address.
cs: Tato volba okamžitě smaže nastavení zasílání mailů na adresu @address.

en: E-mail settings deleted.
cs: Nastavení e-mailu bylo smazáno.

en: Confirmation message
cs: Potvrzovací zpráva

en: URL to redirect the user to upon successful submission.
cs: URL adresa, na kterou má být uživatel přesměrován po úspěšném odeslání formuláře.

en: Limit the number of submissions <em>per user</em>. A user is identified by their user login if logged-in, or by their IP Address and Cookie if anonymous. Use of cookies may be modified in the global <a href="!url">Webform settings</a>.
cs: Omezí počet odeslaných formulářů <em>na uživatele</em>. Přihlášený uživatel je identifikován jménem, anonymní uživatel IP adresou a pomocí cookie. Použití cookies může být upraveno v globálním <a href="!url">nastavení modulu Webform</a>.

en: Submission access
cs: Přístup k odeslání

en: Show the notification about previous submissions.
cs: Zobrazit oznámení o předchozích odeslaných formulářích.

en: Show the previous submissions notification that appears when users have previously submitted this form.
cs: Zobrazí oznámení o předchozích odeslaných formulářích v případě, že uživatelé již tento formulář dříve odeslali.

en: The entered URL is not a valid address.
cs: Zadaná adresa URL není platná.

en: The form settings have been updated.
cs: Nastavení formuláře bylo aktualizováno.

en: Your submissions
cs: Vaše odeslání

en: @sid (draft)
cs: @sid (koncept)

en: Select list options
cs: Možnosti seznamu pro výběr

en: Select list format
cs: Formát seznamu pro výběr

en: Separate
cs: Oddělené

en: Submission ID
cs: ID odeslání

en: Included export components
cs: Komponenty zahrnuté do exportu

en: The selected components will be included in the export.
cs: Vybrané komponenty budou zahrnuty do exportu.

en: Option A
cs: Volba A

en: Option B
cs: Volba B

en: Option C
cs: Volba C

en: Separate options are more suitable for building reports, graphs, and statistics in a spreadsheet application.
cs: Oddělené volby se lépe hodí pro sestavování reportů, grafů a statistik pomocí tabulkových kalkulátorů.

en: My select list
cs: Můj seznam

en: Compact options are more suitable for importing data into other systems.
cs: Kompaktní volby se lépe hodí pro importování dat do jiných systémů.

en: Sid
cs: SID

en: The submission ID of the submission.
cs: ID odeslání formuláře.

en: Whether or not the submission is a draft.
cs: Zda se jedná o koncept.

en: The date this submission was submitted.
cs: Datum odeslání.

en: Remote address
cs: Vzdálená adresa

en: The remote IP address of the user that submitted this submission.
cs: IP adresa uživatele, který odeslal formulář.

en: Provide a simple link to view the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro zobrazení odeslaného formuláře.

en: Provide a simple link to edit the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro úpravu odeslaného formuláře.

en: Provide a simple link to delete the submission.
cs: Poskytuje odkaz pro smazání odeslaného formuláře.

en: Webform submission count
cs: Počet odeslaných webových formulářů

en: The number of webform submissions on this node.
cs: Počet odeslaných webových formulářů pro tento uzel.

en: The number of webform submissions for this user.
cs: Počet odeslaných webových formulářů pro tohoto uživatele.

en: Webform form body
cs: Tělo webového formuláře

en: The Webform form body display for this node.
cs: Zobrazení těla webového formuláře pro tento uzel.

en: draft
cs: koncept

en: @name form
cs: formulář @name

en: No custom links available.
cs: Nejsou dostupné žádné vlastní odkazy.

en: Adds user profile links to the sitemap.
cs: Přidá odkazy na uživatelské profily do mapy webu.

en: Max height
cs: Maximální výška

en: Collapse
cs: Sbalené

en: The subject of the comment.
cs: Předmět komentáře.

en: The currently logged in user.
cs: Aktuálně přihlášený uživatel.

en: The parent terms of the taxonomy term.
cs: Nadřazené termíny termínu taxonomie.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka aliasu pro generování. Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
cs: Jestliže předloha obsahuje určité znaky, např. s diakritikou, má se Pathauto pokusit převést tyto znaky do znakové sady ASCII-96 (bez diakritiky)? Převod je ovládaný modulem Transliteration.

en: Reduce strings to letters and numbers
cs: Omezit řetězce na písmena a čísla

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
cs: <p><strong>Poznámka:</strong> bez potvrzení. Ujistěte se, že chcete tuto akci provést, než kliknete na tlačítko "Smazat aliasy!". <br />Můžete také udělat zálohu databáze a/nebo url_alias tabulek před tím, než provedete tuto akci.

en: Maximum alias and component length
cs: Maximální délka aliasu a komponenty

en: Administer pathauto
cs: Spravovat pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
cs: Umožňuje uživateli nastavit šablony pro automatické aliasy a hromadné mazání URL aliasů.

en: Notify of Path Changes
cs: Informovat o změnách cest

en: Determines whether or not users are notified.
cs: Určuje, zda jsou uživatelé informováni.

en: User blogs
cs: Uživatelské blogy

en: You must <a href="!login">login</a> to view this form.
cs: Pro zobrazení tohoto formuláře se <a href="!login">přihlaste</a>.

en: The file description
cs: Popis souboru

en: Enabled sources
cs: Povolené zdroje

en: Select the available locations from which this widget may select files.
cs: Vyberte dostupná umístění, ze kterých může widget vybírat soubory.

en: Upload a file from your computer.
cs: Nahrát soubor z počítače.

en: The file does not exist.
cs: Soubor neexistuje.

en: The selected file %name could not be referenced.
cs: Není možné se odkázat na vybraný soubor %name.

en: IMCE file browser
cs: Prohlížeč souborů IMCE

en: No file selected
cs: Nevybrán žádný soubor

en: The selected file could not be used because the file does not exist in the database.
cs: Vybraný soubor nemohl být použit, protože neexistuje v databázi.

en: Reference existing
cs: Odkázat na existující

en: Reuse an existing file by entering its file name.
cs: Opětovně použít existující soubor vložením jeho názvu.

en: The referenced file could not be used because the file does not exist in the database.
cs: Odkazovaný soubor nemohl být použit, protože neexistuje v databázi.

en: Remote URL
cs: Vzdálená URL

en: Download a file from a remote server.
cs: Stáhnout soubor ze vzdáleného serveru.

en: Body text inside H4, H5, or H6 tags
cs: Obsah tagů H4, H5 nebo H6

en: Div container
cs: Div kontejner

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Check spelling as you type
cs: Kontrolovat pravopis při psaní

en: Advanced list
cs: Pokročilý výpis

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
cs: Pro přiřazení jiného editoru k textovému formátu nejprve smažte stávající pomocí odkazu "smazat".

en: Update preview
cs: Aktualizovat náhled

en: Anonymous commenters have the permission to subscribe to comments but cannot leave their contact information on the following content types: !types.  You should either disable subscriptions on those types here, revoke the permission for anonymous users, or enable anonymous users to leave their contact information in the comment settings.
cs: Anonymní komentující mají oprávnění přihlásit se k odběru nových komentářů, ale nemohou zanechat kontaktní informace na následujících typech obsahu: !types. Měli byste buď vypnout registraci odběru oznámení na těchto typech, zrušit oprávnění nebo v nastavení komentářů povolit zanechání kontaktních informací anonymním uživatelům.

en: Access all webform results
cs: Přístup ke všem výsledkům webových formulářů

en: Access own webform results
cs: Přístup k výsledkům vlastních webových formulářů

en: Edit all webform submissions
cs: Upravovat všechny odeslané webové formuláře

en: Delete all webform submissions
cs: Mazat všechny odeslané webové formuláře

en: Access own webform submissions
cs: Přístup k vlastním odeslaným webovým formulářům

en: Edit own webform submissions
cs: Upravovat vlastní odeslané webové formuláře

en: Delete own webform submissions
cs: Mazat vlastní odeslané webové formuláře

en: Default: %value
cs: Výchozí: %value

en: Delete configuration profile
cs: Smazat konfigurační profil

en: The file has been renamed to %filename.
cs: Soubor byl přejmenován na %filename.

en: %filename has been uploaded.
cs: %filename byl nahrán.

en: %filename is in use by another application.
cs: %filename je používán jinou aplikací.

en: %filename is %filesize which would exceed your directory quota. You are currently using %size of %total_quota.
cs: Velikost souboru %filename je %filesize, což může mít za následek překročení povoleného limitu adresáře. Momentálně využíváte %size z %total_quota.

en: %filename is %filesize which would exceed your total user quota. You are currently using %size of %total_quota.
cs: Velikost souboru %filename je %filesize, což může mít za následek překročení celkového limitu pro uživatele. Momentálně využíváte %size z %total_quota.

en: Directory %dirname is not accessible.
cs: Adresář %dirname není přístupný.

en: Access to %directory was denied.
cs: Přístup do adresáře %directory byl odepřen.

en: You can not perform this operation.
cs: Není možné provést tuto operaci.

en: In order to send a file to an external application, double click on the file row.
cs: Pro odeslání souboru externí aplikaci dvakrát klikněte na řádek se souborem.

en: Administer IMCE
cs: Spravovat IMCE

en: Current menu
cs: Stávající menu

en: The block "%name" has been removed.
cs: Blok "%name" byl odstraněn

en: The number of Superfish menu blocks.
cs: Počet Superfish bloků menu.

en: The number of child levels starting with the parent selected above. <strong>-1</strong> means all of them, <strong>0</strong> means none of them.
cs: Počet úrovní potomků, začínající rodičem vybraným výše. <strong>-1</strong> znamená všechny, <strong>0</strong> znamená žádné.

en: Advanced CSS settings
cs: Pokročilá nastavení CSS

en: jQuery Superfish plugin for your Drupal menus.
cs: jQuery Superfish plugin pro vaše Drupal menu.

en: Footer first column
cs: První sloupec patičky

en: Footer second column
cs: Druhý sloupec patičky

en: Footer third column
cs: Třetí sloupec patičky

en: Footer fourth column
cs: Čtvrtý sloupec patičky

en: Webform client form.
cs: Klientský formulář.

en: Default value timezone
cs: Výchozí hodnota časového pásma

en: Customize option keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče pro možnosti (Pokročilé nastavení)

en: Customize question keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče pro otázky (Pokročilé nastavení)

en: Load a pre-built option list
cs: Nahrát předem připravený seznam možností

en: Use a pre-built list of options rather than entering options manually. Options will not be editable if using pre-built list.
cs: Použít předem připravený seznam možností namísto manuálního vkládání. Při použití tohoto seznamu nelze možnosti editovat.

en: Customize keys (Advanced)
cs: Přizpůsobit klíče (rozšířené)

en: Every option must have a key specified. Specify each option as "safe_key|Some readable option".
cs: Každá volba musí mít specifikovaný klíč. Jednotlivé volby specifikujte ve tvaru "bezpecny_klic|Čitelná hodnota"

en: Option keys must be less than 128 characters. The following keys exceed this limit:
cs: Klíče voleb mohou mít nanejvýš 128 znaků. Následující klíče překračují povolený limit:

en: The form order failed to save because the following elements have same form keys and are under the same parent. Edit each component and give them a unique form key, then try moving them again.
cs: Pořadí formulářů se nepodařilo uložit, protože následující prvky mají stejné formulářové klíče a stejného rodiče. Upravte každou komponentu a dejte jí unikátní formulářový klíč, poté je zkuste znovu přesunout.

en: Edit component: @name
cs: Upravit komponentu: @name

en: US states
cs: Státy US

en: Northern Marianas Islands
cs: Severní Mariany

en: Example 1
cs: Příklad 1

en: Example 2
cs: Příklad 2

en: Example 3
cs: Příklad 3

en: Example 4
cs: Příklad 4

en: Example 5
cs: Příklad 5

en: Transition type
cs: Typ přechodu

en: The transition type.
cs: Typ přechodu.

en: {current} of {total}
cs: {current} z {total}

en: « Prev
cs: « Předchozí

en: Adjust Colorbox settings.
cs: Přizpůsobit nastavení Colorboxu

en: Is not empty (NOT NULL)
cs: Není prázdný (NOT NULL)

en: Provide a simple link to translate the node.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz pro překlad uzlu.

en: The Authmap ID.
cs: Authmap ID.

en: The unique authentication name.
cs: Unikátní autentizační jméno.

en: Use absolute link (begins with "http://")
cs: Použít absolutní odkaz (začínající „http://“)

en: Term edit link
cs: Odkaz na úpravu termínu

en: Provide a simple link to edit the term.
cs: Poskytnout jednoduchý odkaz na úpravu termínu.

en: Slideshow speed
cs: Rychlost slideshow

en: Start slideshow
cs: Spustit slideshow

en: Stop slideshow
cs: Zastavit slideshow

en: Text for the slideshow stop button.
cs: Text tlačítka pro zastavení slideshow.

en: Enable popup calendar
cs: Zapnout popup kalendář

en: Enable a JavaScript date picker next to the date field.
cs: Zobrazit JavaScriptový widget pro výběr data vedle pole s datumem.

en: Open popup calendar
cs: Otevřít popup kalendář

en: Submitter
cs: Odesílatel

en: Attachment before
cs: Příloha před

en: Attachment after
cs: Příloha za

en: No tokens available.
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
cs: Klikněte na token pro jeho vložení do pole, do kterého jste klikli naposledy.

en: Translation source node
cs: Zdrojový uzel překladu

en: List of the currently available tokens on this site
cs: Seznam aktuálně dostupných tokenů na tomto webu

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
cs: Poskytuje uživatelské rozhraní pro Token API a některé chybějící základní tokeny.

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: First click a text field to insert your tokens into.
cs: Nejprve klikněte do textového pole, do kterého chcete tokeny vložit.

en: Requires locale.module
cs: Vyžaduje modul locale.module

en: Insert image gallery
cs: Vložit galerii obrázků

en: Styles and options
cs: Styly a možnosti

en: Use the default or custom options for Colorbox.
cs: Použít výchozí nebo vlastní nastavení Colorboxu.

en: Set a maximum width for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
cs: Nastavte maximální šířku pro nahrávaný obsah. Příklad: „100%“, 500, „500px“.

en: Set a maximum height for loaded content. Example: "100%", 500, "500px".
cs: Nastavte maximální výšku pro nahrávaný obsah. Příklad: „100%“, 500, „500px“.

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
cs: Funkce theme() smí být volána až po načtení všech modulů.

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
cs: Externí zdroje mohou být optimalizovány automaticky, což může omezit jak velikost, tak i počet požadavků na vaši webovou stránku.

en: No XML sitemaps available.
cs: Žádné XML sitemapy nejsou dostupné.

en: No sitemaps selected.
cs: Žádné mapy stránek nebyly zvoleny.

en: A sitemap with the same context already exists.
cs: Mapa webu se stejným obsahem již existuje.

en: The sitemap has been saved.
cs: Sitemap byl uložen.

en: The sitemap has been deleted.
cs: Mapa webu byla smazána.

en: The minimum amount of time that will elapse before the sitemaps are regenerated. The sitemaps will also only be regenerated on cron if any links have been added, updated, or deleted.
cs: Minimum času který uběhne než bude sitemapa regenerována. K obnovení sitemapy dojde jen za běhu cronu a pokud byl nějaký odkaz přidán, upraven, nebo smazán.

en: Recommended value: %value.
cs: Doporučená hodnota: %value.

en: When enabled, this will add formatting and tables with sorting to make it easier to view the XML sitemap data instead of viewing raw XML output. Search engines will ignore this.
cs: Pokud je zapnuto, přidá formátování a tabulky s možností třídění k jednodušímu prohlížení dat XML sitemapy namísto prohlížení hrubého XML výstupu. Vyhledávače toto nastavení ignorují.

en: Prefetch URL aliases during sitemap generation.
cs: Přednačíst aliasy URL v průběhu tvorby sitemapy.

en: Default base URL
cs: Výchozí základní URL

en: Rebuild links
cs: Obnovit odkazy

en: Translation update status
cs: Stav aktualizace překladu

en: There are available updates
cs: Jsou dostupné aktualizace

en: All your translations are up to date
cs: Všechny překlady jsou aktuální

en: Connections
cs: Spojení

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: Do not change
cs: Neměnit

en: Cache pages for anonymous users
cs: Kešovat stránky pro anonymní uživatele

en: Highlighted
cs: Zvýrazněno

en: Triptych first
cs: První triptych

en: Triptych middle
cs: Prostřední triptych

en: Triptych last
cs: Poslední triptych

en: Image CAPTCHA requires GD library
cs: Obrázkové CAPTCHA vyžaduje GD knihovnu

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
cs: CTools vyžaduje některé vlastnosti dostupné v PHP 5.2.0 nebo vyšší.

en: Select base style
cs: Vyberte základní styl

en: X-Small
cs: Extra malý (X-Small)

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
cs: Nemáte potřebná oprávnění k provedení této akce.

en: You account permissions do not permit you to import.
cs: Oprávnění vašeho účtu neumožňují importování.

en: Current path
cs: Aktuální cesta

en: Current theme
cs: Současné téma vzhledu

en: Term delimiter
cs: Oddělovač termínu

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Primary navigation links
cs: Odkazy primární navigace

en: Secondary navigation links
cs: Odkazy sekundární navigace

en: Primary and secondary
cs: Primární a sekundární

en: Term Description
cs: Popis termínu

en: Add authorization level
cs: Přidat úroveň autorizace

en: Authorization level
cs: Úroveň přístupu

en: Consumer name
cs: Jméno konzumenta

en: Updated the consumer @name
cs: Jméno konzumenta @name bylo aktualizováno

en: Legend:
cs: Legenda:

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
cs: Stránky uložené do mezipaměti nebudou aktualizovány, dokud nevyprší zadaný časový limit.

en: Expiration of cached pages
cs: Expirace stránek uložených do mezipaměti

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
cs: Maximální doba, po kterou může externí cache používat starou verzi stránky.

en: Enter a valid email address or use a token e-mail address such as %author.
cs: Zadejte platnou e-mailovou adresu, nebo použijte token, jako například %autor.

en: Insert file
cs: Vložit soubor

en: Previous page
cs: Předchozí stránka

en: You are not logged in.
cs: Nejste přihlášen.

en: Download module
cs: Stáhnout modul

en: If checked, the URL field will be verified as a valid URL during validation.
cs: Pokud je nastaveno, bude ověřena validita URL.

en: If checked, the URL field is optional and submitting a title alone will be acceptable. If the URL is omitted, the title will be displayed as plain text.
cs: Pokud je zaškrtnuto, je pole URL nepovinné, tudíž je přípustné zadat pouze název odkazu. Pokud zůstane URL adresa nevyplněná, název se zobrazí jako prostý text.

en: When output, this link will have this class attribute. Multiple classes should be separated by spaces.
cs: Na výstupu se pro odkaz použije tento atribut třídy. Více tříd je třeba oddělit mezerou.

en: Title, as plain text
cs: Název, jako prostý text

en: Match file name
cs: Odpovídá název souboru

en: Starts with string
cs: Začíná řetězcem

en: Contains string
cs: Řetězec obsahuje

en: Omit challenges on all forms once the user successfully responds to any challenge on the site.
cs: Přeskočit testy ve všech formulářích, pokud uživatel šprávně odpověděl na jakýkoli test na stránce.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
cs: Přípony jmen souborů oddělené čárkou nebo mezerou. Vynechte tečku na začátku.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
cs: Dostupné proměnné jsou: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: -- Choose --
cs: -- Vyberte --

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)

en: The path to your custom print cascading stylesheet, if any. The path provided must be relative to the base path. When none is specified, the default module CSS file is used.
cs: Cesta k souboru s uživatelsky definovanými kaskádovými styly pro tisk. Zadaná cesta musí být relativní vůči kořenovému adresáři webu. Když ponecháte prázdné, budou použity výchozí CSS styly pro tisk dodávané s tímto modulem.

en: Macros: %t (path to theme: "%theme")
cs: Makra: %t (cesta k tématu: "%theme")

en: Include named anchors in printer-friendly URLs list
cs: Zahrnout kotvy do seznamu odkazů v tiskové verzi

en: If set, the list of the URLs at the bottom of the page will include anchors links on the same page.
cs: Když je nastaveno, seznam URL v dolní části stránky bude obsahovat i odkazy s kotvami, které odkazují na místa v této stránce.

en: File %file is not readable by the web server.
cs: Webový server nemůže přečíst soubor %file.

en: Enabling this will display the link in teaser mode.
cs: Povolením této volby zobrazíte odkaz v upoutávce.

en: Auto-configure the PDF tool settings
cs: Automatická konfigurace nastavení PDF konverze

en: If you disable this option, the pdf tool settings must be configured manually. For TCDPF, edit the tcpdf/config/tcpdf_config.php file. For dompdf, edit the dompdf/dompdf_config.inc.php file.
cs: Když tuto volbu vypnete, nastavení PDF musíte udělat ručně. Pro TCDPF, upravte soubor tcpdf/config/tcpdf_config.php. Pro dompdf, upravte soubor dompdf/dompdf_config.inc.php.

en: Use dompdf's Unicode Mode
cs: Použít dompdf Unicode mód

en: If enabled, dompdf's Unicode mode is used. If not, the module will attempt to convert some non-ASCII chars to ISO-8859-1.
cs: Když je tato volba povolena, použije se dompdf Unicode mód. Když je vypnuta, modul se pokusí konvertovat non-ASCII znaky do ISO-8859-1.

en: Non-writable permissions
cs: Nelze zapisovat

en: Size (bytes): @bytes
cs: Velikost (v bytech): @bytes

en: Configuration files
cs: Konfigurační soubory

en: Add a new @plugin
cs: Přidat nový @plugin

en: Edit @plugin %title
cs: Upravit @plugin %title

en: Clone @plugin %title
cs: Klonovat @plugin %title

en: Import @plugin
cs: Importovat @plugin

en: Export @plugin %title
cs: Exportovat @plugin %title

en: %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title.

en: %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title.

en: @plugin %title was enabled.
cs: @plugin %title byl povolen.

en: @plugin %title was disabled.
cs: @plugin %title byl vypnut.

en: No item found.
cs: Nebyla nalezena žádná položka.

en: Configure style
cs: Konfigurovat styl

en: Administrative settings
cs: Administrativní nastavení

en: Select style type
cs: Vyberte typ stylu

en: Columns: 1
cs: Počet sloupců: 1

en: Columns: 3
cs: Počet sloupců: 3

en: Columns: 2
cs: Počet sloupců: 2

en: The current date and time.
cs: Aktuální datum a čas.

en: Hide on-page translation from you
cs: Skrytí překladů na stránce (jen pro vás)

en: Provided at
cs: Poskytován na

en: Access Denied / User log in
cs: Přístup odepřen / Přihlášení uživatele

en: Log in/Register
cs: Přihlásit/Registrovat

en: Log in successful for %name.
cs: Přihlášení úspěšné pro %name.

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
cs: Vysvětlení nejnovějších změn provedených v uzlu.

en: The title of the current page.
cs: Nadpis aktuální stránky.

en: The URL of the current page.
cs: URL aktuální stránky.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
cs: Číslo aktuální stránky při prohlížení stránkovaných seznamů.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
cs: Element %element-title používá následující neplatné tokeny: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
cs: Zdrojový uzel aktuální sady překladu uzlu.

en: Account cancellation URL
cs: URL pro zrušení účtu

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
cs: URL stránky pro potvrzení smazání uživatelského účtu.

en: One-time login URL
cs: URL jednorázového přihlášení.

en: The URL of the one-time login page for the user account.
cs: URL stránky pro jednorázové přihlášení uživatele.

en: Tokens related to menu links.
cs: Tokeny související s odkazy menu.

en: The unique ID of the menu link.
cs: Unikátní ID odkazu menu.

en: The title of the menu link.
cs: Nadpis odkazu menu.

en: The URL of the menu link.
cs: URL odkazu menu.

en: The menu link's parent.
cs: Nadřazená položka odkazu menu.

en: Tokens related to the current page request.
cs: Tokeny související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Page number
cs: Číslo stránky

en: The book page associated with the node.
cs: Stránka knihy asociovaná s uzlem.

en: The menu link for this node.
cs: Odkaz v menu pro tento uzel.

en: File attach from server directory
cs: Přiložení souboru z adresáře na serveru

en: File attach
cs: Připojení souboru

en: Select a file from a directory on the server.
cs: Vyberte soubor z adresáře na serveru.

en: File attach settings
cs: Nastavení připojení souboru

en: Within the files directory
cs: Uvnitř adresáře files

en: Absolute server path
cs: Absolutní cesta serveru

en: Move the file directly to the final location
cs: Přesunout soubor přímo do cílového umístění

en: -- Select file --
cs: -- Vybrat soubor --

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka komponenty v aliasu (např. [title]). Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: The field %name is not a valid number.
cs: Hodnota pole %name není platné číslo.

en: The field %name cannot be greater than @max.
cs: Hodnota pole %name nemůže být vyšší než @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
cs: Hodnota pole %name nemůže být nižší než @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
cs: Pole <em>Řetězce k odstranění</em> nesmí obsahovat HTML. Ujistěte se, že jsou pro toto pole zákázány všechny WYSIWYG editory.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
cs: Vyberte typy cest bez aliasů pro které se mají aliasy generovat.

en: Bulk updating URL aliases
cs: Hromadná aktualizace URL aliasů

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
cs[0]: Vygenerován 1 URL alias.
cs[1]: Vygenerovány @count URL aliasy.
cs[2]: Vygenerováno @count URL aliasů.

en: language neutral
cs: jazykově neutrální

en: Pattern for all @language @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type v jazyce @language

en: Updated alias for node @nid.
cs: Aktualizován alias uzlu @nid.

en: Taxonomy term paths
cs: Cesty termínů taxonomie

en: Updated alias for term @tid.
cs: Aktualizován alias termínu @tid.

en: Forum paths
cs: Cesty fór

en: Updated alias for forum @tid.
cs: Upraven alias pro fórum @tid.

en: User paths
cs: Cesty uživatelů

en: Updated alias for user @uid.
cs: Aktualizován alias uživatele @uid.

en: Blog paths
cs: Cesty blogů

en: Updated alias for blog user @uid.
cs: Aktualizován alias blogu uživatele @uid.

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uzel.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzly.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzlů.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 termín.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termíny.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termínů.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uživatelský účet.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelské účty.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelských účtů.

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
cs: Máte nastaven @name tak, že bude nahrazen oddělovačem anebo smazán, pokud se nachází ve slově. To může způsobit problém s vašimi šablonami, zejména s tokenem term:path. Pravděpodobně byste měli nastavit @name tak, aby byl nahrazen za oddělovač.

en: Use ISO-8601 week numbers
cs: Použít normu ISO-8601 pro čísla týdnů

en: IMPORTANT! If checked, First day of week MUST be set to Monday
cs: DŮLEŽITÉ! Pokud je zaškrtnuto, první den v týdnu MUSÍ být pondělí

en: When using ISO-8601 week numbers, the first day of the week must be set to Monday.
cs: Pokud je použita norma ISO-8601 pro čísla týdnů, musí být nastaven první den v týdnu na pondělí.

en: Field @label (@field_name)
cs: Pole @label (@field_name)

en: New type:
cs: Nový typ:

en: The field @field_name has been changed from @old_type to @new_type.
cs: Pole @field_name bylo změněno z @old_type na @new_type.

en: Inline HTML
cs: Vkládaný HTML kód

en: File not found
cs: Soubor nenalezen

en: The currently selected PDF generation library (%file) is no longer accessible.
cs: Aktuálně zvolená PDF knihovna (%file) již není přístupná.

en: wkhtmltopdf library
cs: knihovna wkhtmltopdf

en: Non-executable permissions
cs: Nelze spustit

en: You must modify the permissions of the wkhtmltopdf file (%file) to make it executable.
cs: Musíte změnit oprávnění u souboru wkhtmltopdf (%file), aby ho bylo možné spustit.

en: Inline HTML with Attachment
cs: Vkládaný HTML kód s přílohou

en: Plain Text with Attachment
cs: Čistý text s přílohou

en: Module settings
cs: Nastavení modulu

en: Configure store settings
cs: Konfigurace nastavení obchodu

en: Administer your store.
cs: Administrace obchodu

en: Configure settings and business rules for your store.
cs: Konfigurace nastavení a obchodních pravidel pro váš obchod.

en: Configure the default currency and display settings.
cs: Nastavení výchozí měny a jejího zobrazení

en: Default store currency
cs: Výchozí měna obchodu

en: Enabled currencies
cs: Povolené měny

en: Shopping cart contents
cs: Nákupní košík obsahuje

en: Your shopping cart is empty.
cs: Váš košík je prázdný.

en: %title added to <a href="!cart-url">your cart</a>.
cs: %title přidán do <a href="!cart-url">košíku</a>.

en: Add some items to your cart and then try checking out.
cs: Přidejte některé položky do košíku a poté si zkuste objednat.

en: Review your order before continuing.
cs: Zkontrolujte vaši objednávku, než budete pokračovat.

en: Checkout complete
cs: Dokončení nákupu

en: Customer profiles
cs: Profily zákazníků

en: Profile types
cs: Typy profilů

en: Add a customer profile
cs: Přidat profil zákazníka

en: The profile has been deleted.
cs: Profil byl odstraněn.

en: Customer profiles containing addresses and other customer information.
cs: Zákaznické profily obsahují adresy a další informace o zákaznících.

en: Unit price
cs: Jednotková cena

en: The order number displayed to the customer.
cs: Číslo objednávky zobrazené zákazníkovi.

en: Order saved.
cs: Objednávka uložena.

en: Create an order
cs: Vytvořit objednávku

en: Create a new order.
cs: Vytvořit novou objednávku.

en: Order @number has been deleted.
cs: Objednávka @number byla odstraněna.

en: Order creation help text
cs: Nápověda pro vytvoření objednávky

en: Supply an optional help message to be displayed above the order add form.
cs: Volitelný text nápovědy zobrazený nad objednávkovým formulářem.

en: There are no active payment methods.
cs: Nejsou žádné aktivní platební metody.

en: Add product type
cs: Přidat typ zboží

en: Describe this product type. The text will be displayed on the <em>Add new content</em> page.
cs: Popis tohoto typu produktu. Text bude zobrazen na stránce <em>Přidat nový obsah</em>.

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing products of this type.
cs: Tento text se zobrazí v horní části stránky při vytváření nebo editaci tohoto typu produktu.

en: Save product type
cs: Uložit typ produktu

en: The product type %name has been deleted.
cs: Druh produktů %name byl odstraněn.

en: Disabled products cannot be added to shopping carts and may be hidden in administrative product lists.
cs: Vypnuté produkty nemohou být přidány do nákupních košíků a mohou být skryty v administraci produktů.

en: Save product
cs: Uložit produkt

en: Products from the store.
cs: Produkty z obchodu.

en: The unique internal identifier of the product.
cs: Unikátní interní identifikátor produktu.

en: The unique human-readable identifier of the product.
cs: Unikátní, člověkem čitelný identifikátor produktu.

en: The human-readable name of the type of the product.
cs: Člověkem čitelný název druhu produktu.

en: - Use default -
cs: - Použít výchozí -

en: The source URL which generates a redirect
cs: Zdrojová URL adresa, která generuje přesměrování

en: The destination URL
cs: Cílová URL adresa

en: Unknown content type
cs: Neznámý typ obsahu

en: view mode
cs: režim zobrazení

en: The e-mail address or addresses where the message will be sent to. The formatting of this string must comply with RFC 2822.
cs: Emailová adresa, nebo adresy, na které bude zpráva rozeslána. Formát tohoto řetězce musí odpovídat RFC 2822.

en: New field name
cs: Nový název pole

en: No projects or languages to update.
cs: Pro žádné projekty ani jazyky nejsou aktualizace.

en: Select one or more languages to download and update. If you select none, all of them will be updated.
cs: Zvolte jeden nebo více jazyků, které chcete stáhnout a aktualizovat. Pokud žádný nevyberete, budou aktualizovány všechny.

en: Refresh information
cs: Aktualizovat informace

en: Cannot find any translation updates.
cs: Nebylo možné najít žádne aktualizace překladu.

en: Fetched information about available updates from the server
cs: Získané informace o dostupných aktualizacích ze serveru

en: Update source
cs: Zdroj aktualizace

en: Never (manually)
cs: Nikdy (manuálně)

en: Select how frequently you want to automatically check for updated translations for installed modules and themes.
cs: Zvolte, jak často si přejete aby probíhalo zjištění aktualizací překladu pro nainstalované moduly a témata.

en: Store downloaded files
cs: Uskladnit stažené soubory

en: Translation updates replace existing ones, new ones are added
cs: Aktualizované překlady přepíší stávající, nové budou přidány

en: Local files and remote server.
cs: Místní soubory a vzdálený server.

en: Local files only.
cs: Pouze místní soubory.

en: Remote server only.
cs: Pouze vzdálený server.

en: Remote update available
cs: Je dostupná vzdálená aktualizace

en: Local update available
cs: Je dostupná místní aktualizace

en: No information
cs: Žádná informace

en: Updating translation.
cs: Aktualizace překladu.

en: Downloading and importing files.
cs: Stahování a importování souborů.

en: Error importing translations.
cs: Chyba při importu překladů.

en: Successfully downloaded %download_link to %tmpfile
cs: %download_link úspěšně stažen do %tmpfile

en: Error creating temporary file for download in %tmpdir. Remote file is %download_link.
cs: Chyba při vytváření dočasného souboru v %tmpdir. Vzdálený soubor:  %download_link.

en: List of latest imported translations and available updates for each enabled project and language.
cs: Seznam naposledy importovaných překladů a dostupných aktualizací pro každý zapnutý projekt a jazyk.

en: If there are available updates you can click on Update for them to be downloaded and imported now or you can edit the configuration for them to be updated automatically on the <a href="@update-settings">Update settings page</a>
cs: Pokud jsou dostupné aktualizace, můžete kliknout na Aktualizovat pro stažení a importování aktualizace nyní, nebo můžete upravit nastavení pro automatickou aktualizaci na stránce <a href="@update-settings">Nastavení aktualizací</a>

en: These are the settings for the translation update system. To update your translations now, check out the <a href="@update-admin">Translation update administration page</a>.
cs: Toto je nastavení pro systém aktualizací překladu. Pokud si přejete aktualizovat překlady, přejděte na <a href="@update-admin">stránku administrace aktualizace překladů</a>.

en: No information is available about potential new and updated translations for currently installed modules and themes. To check for updates, you may need to <a href="@run_cron">run cron</a> or you can <a href="@check_manually">check manually</a>. Please note that checking for available updates can take a long time, so please be patient.
cs: Nejsou dostupné žádné informace o možných nových a aktualizovaných překladech pro aktuálně nainstalované moduly a témata vzhledu. Pro kontrolu aktualizací je potřeba <a href="@run_cron">spustit cron</a>, nebo je <a href="@check_manually">zkontrolovat manuálně</a>. Poznámka: Kontrola dostupných aktualizací může trvat dlouho.

en: Automatically checked @checked translations, updated @updated.
cs: Automaticky zkontrolované @checked překlady, aktualizovány @updated.

en: Automatic update configuration
cs: Nastavení automatických aktualizací

en: There are new or updated translations available for currently installed modules and themes. To check for updates, you can visit the <a href="@check_manually">translation update page</a>.
cs: Jsou k dispozici nové aktualizace překladu pro aktuálně nainstalované moduly a témata vzhledu. Pro kontrolu aktualizací a případnou aktualizaci navštivte  <a href="@check_manually">stránku aktualizací překladů</a>.

en: Error opening socket @socket
cs: Došlo k chybě při otevírání soketu @socket

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
cs: Zadaný soubor %file nemohl být zkopírován, neboť cílová složka není správně nastavena. Může to být způsobeno problémem s právy k souboru či složce. Další informace jsou dostupné v systémovém logu.

en: Recent log messages
cs: Poslední zprávy v logu

en: - Select a value -
cs: -Vybrat hodnotu -

en: Missing text format: %format.
cs: Chybějící formát textu: %format.

en: Linked to content
cs: Propojeno s obsahem

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
cs: Formát: %time. Formát data je YYYY-MM-DD a %timezone posun časové zóny od UTC. Pokud ponecháte prázdné, použije se čas odeslání formuláře.

en: Administrative overlay
cs: Administrační překryv

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
cs: Pokud je zapnuto, bude přístup na web povolen pouze uživatelům s oprávněním <a href="@permissions-url">"Používat web v režimu údržby"</a>. Všichni ostatní návštěvníci uvidí pouze níže nastavenou zprávu o režimu údržby. Autorizovaní uživatelé se mohou přihlásit přímo přes stránku <a href="@user-login">přihlášení</a>.

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
cs: Podadresář, kam se budou ukládat obrázky, v adresáři pro nahrávání souborů.

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Anonymize visitors IP address
cs: Anonymizovat IP adresu návštěvníka

en: Examples: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1
cs: Příklad: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1

en: Show item count
cs: Zobrazit počet položek

en: Default (@default)
cs: Výchozí (@default)

en: Add URL redirect.
cs: Přidat přesměrování

en: I understand the following warnings and would like to proceed with saving this URL redirect
cs: Rozumím následujícím upozorněním a chci pokračovat v uložení tohoto přesměrování.

en: The source path cannot be the front page.
cs: Zdrojová cesta nemůže být úvodní stránka.

en: The source path %path is likely a valid path. It is preferred to <a href="@url-alias">create URL aliases</a> for existing paths rather than redirects.
cs: Zdrojová cesta %path je pravděpodobně validní adresa. Doporučuje se <a href="@url-alias">vytvořit URL alias</a> místo přesměrování.

en: The redirect path %value is not valid.
cs: Přesměrování cesty %value není platné.

en: The base source path %source is already being redirected. Do you want to <a href="@edit-page">edit the existing redirect</a>?
cs: Zdrojová cesta %source je již přesměrovávána. Chcete <a href="@edit-page">upravit existující přesměrování</a>?

en: Are you sure you want to delete the URL redirect from %source to %redirect?
cs: Opravdu chcete smazat přesměrování URL z %source na %redirect?

en: Retain query string through redirect.
cs: Uchovat řetězec v průběhu přesměrování.

en: For example, given a redirect from %source to %redirect, if a user visits %sourcequery they would be redirected to %redirectquery. The query strings in the redirection will always take precedence over the current query string.
cs: Například, přesměrování z %source na %redirect - pokud uživatel navštíví %sourcequery, bude přesměrován na %redirectquery. Dotazované řetězece v přesměrování budou mít vždy přednost před aktuálním dotazovaným řetězcem.

en: Allow redirects to be saved into the page cache.
cs: Povolit uložení přesměrování do cache stránky.

en: This feature requires <a href="@performance">Cache pages for anonymous users</a> to be enabled and the %variable variable to be TRUE.
cs: Tato vlastnost vyžaduje povolené <a href="@performance">kešování stránek pro anonymní uživatele</a> a nastavení proměnné %variable na hodnotu TRUE.

en: Delete redirects that have not been accessed for
cs: Smazat přesměrování která nebyla použita po dobu

en: Only redirects managaged by the redirect module itself will be deleted. Redirects managed by other modules will be left alone.
cs: Budou smazána pouze přesměrování spravovaná tímto modulem. Přesměrování spravovaná jiným modulem budou ponechána.

en: Always enabled redirections
cs: Vždy zapnout přesměrování

en: (formerly Global Redirect features)
cs: (formálně funkce modulu Global Redirect)

en: Redirect from paths like index.php and /node to the root directory.
cs: Přesměrovat z adres jako index.php a /node do domovského adresáře.

en: Redirect from non-clean URLs to clean URLs.
cs: Přesměrovat z non-clean URL adres na clean URL adresy.

en: Redirect from non-canonical URLs to the canonical URLs.
cs: Přesměrovat z non-canonical URL adres na canonical URL adresy.

en: Allow redirections on admin paths.
cs: Povolit přesměrování cest administrace.

en: Last accessed
cs: Poslední přístup

en: No 404 pages without redirects found.
cs: Neexistují žádné stránky 404 bez přesměrování.

en: Filter 404s
cs: Filtrovat chybové stránky 404

en: Administer URL redirections
cs: Spravovat přesměrování

en: This page lists all paths that have resulted in 404 errors and do not yet have any redirects assigned to them.
cs: Tato stránka zobrazuje všechny adresy s chybovou hláškou 404 a doposud jim nebylo přiděleno žádné přesměrování.

en: Infinite loop stopped.
cs: Zastavena nekonečná smyčka.

en: Fix 404 pages
cs: Opravit stránky 404

en: Add redirects for 404 pages.
cs: Přidat přesměrování pro stránky 404.

en: Fix 404 pages with URL redirects
cs: Opravit stránky 404 pomocí URL přesměrování

en: Allows users to redirect from old URLs to new URLs.
cs: Povolit uživatelům přesměrování ze starých URL na nové.

en: Listings of URL redirects.
cs: Seznam URL přesměrování

en: Redirect ID
cs: ID přesměrování

en: The internal ID of the redirect.
cs: Interní ID přesměrování.

en: The type of redirect.
cs: Typ přesměrování.

en: ID of user who created the URL redirect.
cs: ID uživatele který vytvořil URL přesměrování.

en: Number of times this URL redirect has been followed.
cs: Počet použití tohoto přesměrování.

en: Provide a simple link to edit the URL redirect.
cs: Poskytuje odkaz k editaci URL přesměrování.

en: If checked, this field will be made into a link.
cs: Pokud zaškrtnuto, bude toto pole odkaz.

en: If you want to use this as in "output this field as link" in "link path", you have to enabled this option.
cs: Pokud si toto přejete použít funkci "output this field as link" v "link path", musíte zapnout tuto volbu.

en: Redirect type
cs: Typ přesměrování

en: At least @a
cs: Alespoň @a

en: and where %property is %value
cs: a kde %property je %value

en: where %property is %value
cs: kde  %property je %value

en: and where
cs: a kde

en: The menu link's root.
cs: Kořen odkazu menu.

en: Change view
cs: Změnit zobrazení

en: Available countries
cs: Dostupné země

en: If no countries are selected, all countries will be available.
cs: Pokud nejsou zvoleny žádné státy, budou dostupné všechny.

en: Delete this profile
cs: Smazat tento profil

en: Add payment
cs: Přidat platbu

en: Order balance
cs: Platební bilance objednávky

en: Total paid (@currency_code)
cs: Celkem zaplaceno (@currency_code)

en: @entity ID
cs: ID entity @entity

en: The unique ID of the @entity.
cs: Unikátní ID entity @entity.

en: After saving a new @entity
cs: Po uložení nové entity @entity

en: created @entity
cs: vytvořena entity @entity

en: After updating an existing @entity
cs: Po aktualizaci existující entity @entity

en: updated @entity
cs: aktualizována entita @entity

en: Before saving a @entity
cs: Před uložením entity @entity

en: saved @entity
cs: uložena entita @entity

en: After deleting a @entity
cs: Po smazání entity @entity

en: deleted @entity
cs: smazána entita @entity

en: Pick an animal
cs: Vyberte zvíře

en: Replace text with "hello world"
cs: Nahradit text textem „hello world“

en: Sheep
cs: Ovce

en: Lizard
cs: Ještěrka

en: Raptor
cs: Dravec

en: You have a @type sheep named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ovci @type jako „@name“.

en: Name your lizard
cs: Název ještěrky

en: Venomous
cs: Jedovatý

en: You have a @type lizard named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ještěrku @type jako „@name“.

en: non-venomous
cs: nejedovatý

en: venomous
cs: jedovatý

en: Name your raptor
cs: Název dravce

en: What kind of raptor
cs: Jaký druh dravce

en: Eagle
cs: Orel

en: Hawk
cs: Jestřáb

en: Owl
cs: Sova

en: Buzzard
cs: Káně

en: wild
cs: divoký

en: domesticated
cs: zdomácnělý

en: Return to the examples page.
cs: Návrat na stránku s příklady.

en: Animal
cs: Zvíře

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
cs: Ukazuje, jak využít sílu Chaos AJAX.

en: Configure new !plugin_title
cs: Konfigurovat nový !plugin_title

en: Configure !plugin_title
cs: Konfigurovat !plugin_title

en: Redirect destination
cs: Cíl přesměrování

en: User signature
cs: Podpis uživatele

en: The signature of a user.
cs: Podpis uživatele.

en: Use on-page translation
cs: Použít překlady ve stránce

en: Submit translations to localization server
cs: Odeslat překlady na lokalizační server

en: Allows users to submit translations to a remote localization server.
cs: Umožňuje uživatelům odeslat překlady na vzdálený lokalizační server.

en: Grants access to the "Results" tab on all webform content. Generally an administrative permission.
cs: Povolí přístup k tabulce výsledků pro veškerý obsah webových formulářů. Obvykle pro administrátora webu.

en: Grants access to the "Results" tab to the author of webform content they have created.
cs: Povolí přístup k tabulce výsledků autorovi obsahu webového formuláře.

en: Allows editing of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
cs: Umožnuje editaci jakéhokoliv výstupu webového formuláře od jakéhokoliv autora. Obvykle oprávnění pro administrátora webu.

en: Allows deleting of any webform submission by any user. Generally an administrative permission.
cs: Umožňuje smazání jakéhokoli výstupu webového formuláře od jakéhokoli autora. Obvykle pouze pro administrátora webu.

en: Webform: !title
cs: Webový formulář: !title

en: Form only
cs: Pouze formulář

en: The display mode determines how much of the webform to show within the block.
cs: Režim zobrazení určuje, jak velká část formuláře se zobrazí uvnitř bloku.

en: Format override
cs: Překrytí formátu

en: Per-webform configuration of e-mail format
cs: Pro každý formulář použít vlastní nastavení formátu

en: Send all e-mails in the default format
cs: Odeslat všechny e-maily ve výchozím formátu

en: Force all webform e-mails to be sent in the default format.
cs: Vynutit odeslání všech formulářů ve výchozím formátu.

en: No available components.
cs: Nejsou dostupné žádné komponenty.

en: Are you sure you want to revert any changes to your template back to the default?
cs: Opravdu vrátit všechny změny v šabloně na výchozí nastavení?

en: Send e-mail as HTML
cs: Odeslat e-mail jako HTML

en: Include files as attachments
cs: Vložit soubory jako přílohy

en: Redirection location
cs: Místo přesměrování

en: Choose where to redirect the user upon successful submission.
cs: Vyberte, kam bude uživatel přesměrován po úspěšném odeslání.

en: Confirmation page
cs: Potvrzovací stránka

en: No redirect (reload current page)
cs: Bez přesměrování (znovu načte aktuální stránku)

en: If enabled this webform will be available as a block.
cs: Pokud je povoleno, bude tento formulář dostupný jako blok.

en: A valid URL is required for custom redirection.
cs: Pro přesměrování je vyžadována validní URL adresa.

en: Select keys
cs: Zvolit klíče

en: Full, human-readable options (values)
cs: Celé, lidsky čitelné volby (hodnoty)

en: Webform edit link
cs: Odkaz na úpravu webového formuláře

en: Provide a simple link to edit the webform components and configuration.
cs: Poskytuje odkaz na úpravu komponent a nastavení formuláře.

en: Webform results link
cs: Odkaz na výsledky webového formuláře.

en: Provide a simple link to view the results of a webform.
cs: Poskytuje odkaz pro zobrazení výsledků formuláře.

en: edit webform
cs: upravit formulář

en: Nothing
cs: Nic

en: Weight for @title
cs: Váha pro @title

en: The path of the primary file for this item, relative to the Drupal root; e.g. modules/node/node.module.
cs: Cesta k primárnímu souboru této položky relativně ke kořenovému adresáři Drupalu, např. modules/node/node.module

en: The name of the item; e.g. node.
cs: Název položky, např. node.

en: The type of the item, either module, theme, or theme_engine.
cs: Typ položky: modul, téma vzhledu nebo engine.

en: Boolean indicating whether or not this item is enabled.
cs: Boolean hodnota, indikující, zda je nebo není položka povolena.

en: The module's database schema version number. -1 if the module is not installed (its tables do not exist); 0 or the largest N of the module's hook_update_N() function that has either been run or existed when the module was first installed.
cs: Verze databázového schématu modulu. -1 když modul není nainstalován (jeho tabulky neexistují), 0 nebo největší N, pokud funkce modulu hook_update_N() byla spuštěna nebo schéma existovalo když byl modul poprvé nainstalován.

en: Start upload
cs: Začít nahrávání

en: Delete and save
cs: Smazat a uložit

en: Decimal places
cs: Desetinná místa

en: Can't create contexts, check that you've installed !ctools.
cs: Nebylo možné vytvořit kontext, zkontrolujte zda jste nainstalovali modul !ctools.

en: Remove trailing slashes from paths.
cs: Odstranit koncová lomítka z adres.

en: To @title
cs: K @title

en: Owned by @name
cs: Ve vlastnictví @name

en: Update log message
cs: Aktualizovat zprávu v logu

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful audit trail for updates to this order.
cs: Popište změny které jste udělali. To poskytne jasné vodítko k aktualizacím této objednávky.

en: Owned by
cs: Vlastník

en: Order contact e-mail
cs: Kontaktní e-mail objednávky

en: Defaults to the owner account e-mail address if left blank. Used for order communication.
cs: Pokud je pole prázdné, bude použit kontaktní e-mail z profilu vlastníka objednávky. Tento e-mail je použit pro komunikaci související s objednávkou.

en: Create new revision on update
cs: Vytvořit novou verzi při aktualizaci

en: If an update log message is entered, a revision will be created even if this is unchecked.
cs: Pokud je vložena zpráva do logu, revize bude udělána i pokud je toto pole nezaškrtnuté.

en: Human-readable name
cs: Název

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
cs: Strojově čitelná jména se nesmí skládat pouze z čísel.

en: The author of the comment.
cs: Autor komentáře.

en: Report information about wrong responses to the <a href="!dblog">log</a>.
cs: Zasílat informace o špatných odpovědích do <a href="!dblog">logu</a>.

en: Administer CAPTCHA settings
cs: Administrace CAPTCHA nastavení

en: Skip CAPTCHA
cs: Přeskočit CAPTCHA

en: Users with this permission will not be offered a CAPTCHA.
cs: Uživatelům s tímto oprávněním nebude nabízen CAPTCHA.

en: Specify the height of the Colorbox popup window. Because the content is dynamic, we cannot detect this value automatically. Example: "100%", 500, "500px".
cs: Zadejte výšku vyskakovacího okna Colorboxu. Protože je obsah dynamický, není možné určit tuto hodnotu automaticky. Například: „100%“, 500, „500px“.

en: Specify the width of the Colorbox popup window. Because the content is dynamic, we cannot detect this value automatically. Example: "100%", 500, "500px".
cs: Zadejte šířku vyskakovacího okna Colorboxu. Protože je obsah dynamický, není možné určit tuto hodnotu automaticky. Například: „100%“, 500, „500px“.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %destination is not configured correctly.
cs: Soubor %file se nepodařilo zkopírovat, protože cílový adresář %destination není správně nastaven.

en: Aggregate and compress CSS files.
cs: Seskupit a komprimovat CSS soubory.

en: Aggregate JavaScript files.
cs: Optimalizovat soubory JavaScriptu.

en: A default title must be provided if the title is a static value.
cs: Musí být uveden výchozí nadpis, pokud je nadpis statická hodnota.

en: Fixed value
cs: Pevná hodnota

en: Failed to fetch information about available updates from the server.
cs: Získání informací o dostupných aktualizacích překladu nebylo úspěšné.

en: Not saved locally due to invalid HTML content.
cs: Lokální uložení selhalo kvůli nepovolenému HTML obsahu.

en: Translation saved locally.
cs: Překlady byly lokálně uloženy.

en: Translation successfuly removed locally.
cs: Lokální překlady byly úspěšně odstraněny.

en: Unknown error while saving translation locally.
cs: Nastala neznámá chyba při lokálním uložení překladu.

en: You could share your work with !l10n_server if you set your API key at !user_link.
cs: Můžete sdílet vaši práci pomocí !l10n_server, pokud nastavíte váš API klíč: !user_link.

en: Not saved due to source string missing.
cs: Neuloženo, jelikož chybí zdrojový řetězec.

en: Not saved due to missing form values.
cs: Uložení nebylo dokončeno kvůli chybějícím hodnotám ve formuláři.

en: Not saved due to insufficient permissions.
cs: Nedošlo k uložení kvůli nedostatečným oprávněním.

en: Added l10n_status field to locales_target.
cs: Přidáno pole l10n_status do locales_target.

en: Resolved possible l10n_status field conflict in locales_target.
cs: Vyřešen možný konflikt v poli l10n_status v locales_target.

en: Each translation submission will also be submitted to this server. We suggest you enter <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> to share with the greater Drupal community. Make sure you set up an API-key in the user account settings for each user that will participate in the translations.
cs: Každý uložený překlad bude také odeslán na tento server. Doporučujeme zadat <a href="@localize">http://localize.drupal.org</a> a budete překlady sdílet s největší Drupal komunitou. Nezapomeňte zadat osobní API klíč v nastavení uživatelského účtu pro každého uživatele, který se bude účastnit překladu.

en: Saving this form will revert the 404 handling on the site to this module.
cs: Uložením tohoto formuláře povolíte tomuto modulu manipulovat se stránkou 404.

en: The page you requested does not exist.
cs: Požadovaná stránka neexistuje.

en: Auto resize
cs: Automaticky změnit velikost

en: Use the AJAX API to display reCAPTCHA.
cs: Použít AJAX API pro zobrazení reCAPTCHA.

en: Before adding a product to the cart
cs: Před vložením zboží do košíku

en: Calculating the sell price of a product
cs: Výpočet prodejní ceny produktu

en: Add discount
cs: Přidat slevu

en: @provider is enabled with @count fonts.
cs: @provider je zapnut s @count písmy.

en: Typeit API token updated.
cs: TypeKit API token aktualizován.

en: Text to display for edit links
cs: Zobrazený text u odkazů pro editaci

en: The file.
cs: Soubor.

en: The image file.
cs: Obrázkový soubor.

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Invalid entity selected.
cs: Vybrána neplatná entita.

en: Access the views administration pages.
cs: Přístup k administraci pohledů

en: Add new view
cs: Přidat nový pohled

en: - Basic validation -
cs: - Základní validace -

en: Place a colon after the label
cs: Umístit dvojtečku za popisek

en: Wrapper HTML element
cs: Obalový HTML element

en: Wrapper class
cs: Obalová třída

en: Format plural
cs: Formátovat množné číslo

en: Singular form
cs: Tvar jednotného čísla

en: Text to use for the singular form.
cs: Text použitý pro tvar jednotného čísla.

en: Plural form
cs: Tvar množného čísla

en: Text to use for the plural form, @count will be replaced with the value.
cs: Text použitý pro tvar množného čísla, @count bude nahrazeno hodnotou.

en: Date and time of when the comment was last updated.
cs: Datum a čas poslední úpravy komentáře.

en: Approved comment
cs: Schválený komentář

en: The extension of the file.
cs: Přípona souboru.

en: Math expression
cs: Matematický výraz

en: Evaluates a mathematical expression and displays it.
cs: Vyhodnotí matematický výraz a zobrazí ho.

en: Query settings
cs: Nastavení dotazu

en: Text formats enabled for rich-text editing
cs: Textové formáty byly zapnuty pro editaci prostého textu

en: Present a unified login/registration page
cs: Použít jednotnou stránku pro přihlášení/registraci

en: Password must be at least %length characters.
cs: Heslo musí být minimálně %length znaků dlouhé.

en: I have an account
cs: Mám účet

en: I want to create an account
cs: Chci vytvořit účet

en: Field translation
cs: Překlad pole

en: Tokens related to the current date and time.
cs: Tokeny související s aktuálním datem a časem.

en: The URL of the @entity.
cs: URL @entity.

en: The content type of the node.
cs: Typ obsahu uzlu.

en: Tokens related to content types.
cs: Tokeny související s typy obsahu.

en: The name of the content type.
cs: Název typu obsahu.

en: The unique machine-readable name of the content type.
cs: Unikátní, strojově čitelný název typu obsahu.

en: The optional description of the content type.
cs: Volitený popis typu obsahu.

en: The number of nodes belonging to the content type.
cs: Počet uzlů zadaného typu obsahu.

en: The URL of the content type's edit page.
cs: URL editační stránky typu obsahu.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
cs: URL editační stránky termínu taxonomie.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
cs: Strojově čitelný název slovníku.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
cs: URL editační stránky slovníku.

en: The picture of the user.
cs: Obrázek uživatele.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
cs: Specifický argument aktuální stránky (např. 'arg:1' na stránce 'node/1' vrátí '1').

en: Tokens related to URLs.
cs: Tokeny související s URL.

en: Relative URL
cs: Relativní URL

en: The relative URL.
cs: Relativní URL.

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL

en: The absolute URL.
cs: Absolutní URL.

en: Tokens related to menus.
cs: Tokeny související s menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
cs: Unikátní, strojově čitelný název menu.

en: The optional description of the menu.
cs: Volitený popis menu.

en: Menu link count
cs: Počet odkazů menu

en: The number of menu links belonging to the menu.
cs: Počet odkazů patřících do menu.

en: The URL of the menu's edit page.
cs: URL editační stránky menu.

en: The menu of the menu link.
cs: Menu odkazu položky v menu.

en: The URL of the menu link's edit page.
cs: URL editační stránky odkazu menu.

en: @category @type field.
cs: Pole @category @type.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
cs[0]: Element %element-title nesmí obsahovat méně než jeden token.
cs[1]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokenů.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
cs[0]: Element %element-title může obsahovat nejvýše jeden token.
cs[1]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokenů.

en: Enter a machine readable key for this form element. May contain only alphanumeric characters and underscores. This key will be used as the name attribute of the form element. This value has no effect on the way data is saved, but may be helpful if doing custom form processing.
cs: Vložte strojově čitelný klíč pro tento prvek formuláře. Smí obsahovat pouze alfanumerické znaky a podtržítka. Klíč se použije jako jmenný atribut elementu formuláře. Hodnota nemá vliv na to, jak jsou data uložena, ale může pomoci při práci s formulářem.

en: Status of this form
cs: Stav formuláře

en: Closing a form prevents any further submissions by any users.
cs: Uzavření formuláře zabrání jeho dalšímu odesílání pro všechny uživatele.

en: Content paths
cs: Cesty k obsahu

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona cesty (aplikována na všechny typy obsahu s nevyplněnou šablonou níže)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro uzly typu @node_type (aplikována na všechny uzly typu @node_type s nevyplněnou šablonou níže)

en: reCaptcha Administration
cs: Administrace reCAPTCHA

[ctx: datetime]
en: Year
cs: Rok

[ctx: datetime]
en: Month
cs: Měsíc

[ctx: datetime]
en: Week
cs: Týden

[ctx: datetime]
en: Day
cs: Den

en: Identify specific start and/or end dates in the format YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, or leave blank for all available dates.
cs: Určete konkrétní počáteční a/nebo koncová data ve formátu YYYY-MM-DDTHH:MM:SS, nebo nechte prázdné pro všechna data.

en: How many time units should be shown in the 'time ago' string.
cs: Kolik časových jednotek by mělo být zobrazeno v řetězci 'čas před'.

en: earliest
cs: nejdřívější

en: latest
cs: nejpozdější

en: Display time ago, showing @interval units.
cs: Zobrazit čas před, ukazující @interval jednotek.

en: The duration of the time period given by the dates.
cs: Trvání časového období, určeného daty.

[ctx: datetime]
en: Hour
cs: Hodina

[ctx: datetime]
en: Minute
cs: Minuta

[ctx: datetime]
en: Second
cs: Sekunda

en: The year is invalid.
cs: Rok je neplatný.

en: The month is invalid.
cs: Měsíc je neplatný.

en: The day is invalid.
cs: Den je neplatný.

en: The hour is invalid.
cs: Hodina je neplatná.

en: The minute is invalid.
cs: Minuta je neplatná.

en: The second is invalid.
cs: Sekunda je neplatná.

[ctx: day_name]
en: Sunday
cs: Neděle

[ctx: day_name]
en: Monday
cs: Podnělí

[ctx: day_name]
en: Tuesday
cs: Úterý

[ctx: day_name]
en: Wednesday
cs: Středa

[ctx: day_name]
en: Thursday
cs: Čtvrtek

[ctx: day_name]
en: Friday
cs: Pátek

[ctx: day_name]
en: Saturday
cs: Sobota

en: Your content type @name has been created.
cs: Typ obsahu @name byl vytvořen.

en: Local cache has been purged.
cs: Mezipaměť byla vyčištěna.

en: No customization allowed
cs: Přizpůsobení není povoleno

en: The listed pages only
cs: Pouze uvedené stránky

en: Keep detailed watchdog logs
cs: Ponechávat detailní watchdog logy

en: There was an error importing kit list from Typekit.
cs: Objevila se chyba při importu seznamu z TypeKit

en: After removing a product from the cart
cs: Po odebrání zboží z košíku

en: Completing the checkout process
cs: Dokončení nákupního procesu

en: Update the order status on checkout completion
cs: Aktualizace stavu objednávky při dokončení nákupu

en: Tokens related to customer profiles.
cs: Tokeny náležící zákaznickým profilům.

en: Customer profile ID
cs: ID profilu zákazníka

en: The unique numeric ID of the customer profile.
cs: Unikátní číselné ID zákaznického profilu.

en: The unique ID of the customer profile's latest revision.
cs: Unikátní ID poslední revize zákaznického profilu.

en: Customer profile type
cs: Typ profilu zákazníka

en: The type of the customer profile.
cs: Typ zákaznického profilu.

en: The type name of the customer profile.
cs: Název typu zákaznického profilu.

en: The date the customer profile was created.
cs: Datum vytvoření zákaznického profilu.

en: The date the customer profile was last updated.
cs: Datum poslední úpravy zákaznického profilu.

[ctx: a drupal commerce order]
en: Order number
cs: Číslo objednávky

en: The URL of the order.
cs: URL adresa objednávky.

en: No orders have been created yet.
cs: Žádné objednávky zatím nebyly vytvořeny.

en: User Orders
cs: Objednávky uživatele

en: Disabled payment method rules
cs: Zakázaná pravidla platebních metod

en: The date the product was most recently updated.
cs: Datum, kdy byl produkt naposledy upraven.

en: Add a pricing rule
cs: Přidat cenové pravidlo

en: Configure the price pre-calculation settings.
cs: Nastavení pro předběžný výpočet ceny

en: Sell price pre-calculation method
cs: Metoda pro předběžný výpočet ceny

en: If pre-calculation is disabled, code that integrates calculated prices into queries and price displays will ignore any existing calculated prices.
cs: Pokud je předběžný výpočet zakázán, kód, který spojuje vypočítané ceny v dotazech a cenu zobrazovanou bude ignorovat jakékoliv doposud vypočítané ceny.

en: Migrated IMCE files.
cs: Přesunuté IMCE soubory.

en: 5 minute
cs: 5 minuta

en: 15 minute
cs: 15 minut

en: A single domain (default)
cs: Jedna doména (výchozí)

en: Domain: @domain
cs: Doména: @domain

en: One domain with multiple subdomains
cs: Jedna doména s více subdoménami

en: Examples: @domains
cs: Příklady: @domains

en: Add to the selected roles only
cs: Přidat pouze k vybraným rolím

en: Add to every role except the selected ones
cs: Přidat ke všem rolím, kromě vybraných

en: Are you sure you want to delete the XML sitemap?
cs: Opravdu si přejete smazat XML mapu webu?

en: Are you sure you want to rebuild the XML sitemap?
cs: Opravdu si přejete obnovit XML mapu webu?

en: The sitemaps were not successfully regenerated.
cs: Mapy webu nebyly úspěšně obnoveny.

en: The front page path can be changed in the <a href="@url-frontpage">site information configuration</a>.
cs: Nastavení cesty titulní strany může být změněno v <a href="@url-frontpage">nastavení konfigurace stránky</a>.

en: Delete custom link
cs: Smazat vlastní odkaz

en: Content revisions
cs: Revize obsahu

en: jQuery compression level
cs: kompresní úroveň jQuery

en: jQuery %jquery and jQuery UI %ui
cs: jQuery %jquery a jQuery UI %ui

en: Enabled languages only.
cs: Pouze aktivní jazyky.

en: %time hence
cs: %time ode dneška

en: Language selection
cs: Volba jazyka

en: Grant access for the selected roles
cs: Umožnit přístup pro vybrané role

en: Product pricing rules
cs: pravidla pro tvorbu ceny zboží

en: Enable and configure product pricing rules and pre-calculation.
cs: Povolení a nastavení pravidel pro tvorbu ceny a předběžného výpočtu.

en: Administer the rules used for calculating product sell prices.
cs: Administrujte pravidla použitá pro výpočet ceny prodávaného zboží

en: Pre-calculation
cs: Předběžný výpočet

en: Administer taxes
cs: Spravovat daně

en: Manage tax rates and types.
cs: Spravovat typy a sazby daní

en: Tax rates
cs: Daňové sazby

en: Manage tax rates.
cs: Spravovat daňové sazby.

en: Create a new tax rate.
cs: Vytvořit novou daňovou sazbu.

en: Tax types
cs: Typy daní

en: Manage tax types.
cs: Spravovat typy daní.

en: Add a tax type
cs: Přidat typ daně

en: Create a new tax type.
cs: Vytvořit nový typ daně

en: Save tax rate
cs: Uložte sazbu daně

en: The machine-name specified is already in use.
cs: Strojové jméno je již použito.

en: This form may be used to resend e-mails configured for this webform. Check the e-mails that need to be sent and click <em>Resend e-mails</em> to send these e-mails again.
cs: Tento formulář může být použit pro opětovné zaslání emailů nastavených v tomto formuláři. Zkontrolujte emaily, které potřebujete znovu odeslat, a klikněte na <em>Znovu zaslat emaily</em>.

en: Resend e-mails
cs: Znovu odeslat e-maily

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
cs: Odeslání uloženo. K tomuto formuláři se můžete vrátit později, což vám obnoví aktuální hodnoty.

en: <strong>Key-value pairs MUST be specified as "safe_key|Some readable option"</strong>. Use of only alphanumeric characters and underscores is recommended in keys. One option per line. Option groups may be specified with &lt;Group Name&gt;. &lt;&gt; can be used to insert items at the root of the menu after specifying a group.
cs: <strong>Páry klíč-hodnota je třeba specifikovat jako "bezpecny_klic|Nějaká čitelná možnost"</strong>. V klíčích je doporučeno používat pouze alfanumerické znaky a podtržítka. Zadává se vždy jedna možnost na řádek. Skupiny možností mohou být specifikovány &lt;jménem skupiny&gt;. &lt;&gt; po specifikaci skupiny mohou být použity pro vložení položek do kořene menu.

en: Show "Save draft" button
cs: Zobrazit tlačítko: "Uložit rozpracované"

en: Allow your users to save and finish the form later. This option is available only for authenticated users.
cs: Povolit uživatelům uložit formulář a dokončit jej později. Tato možnost je dostupná pouze pro registrované uživatele.

en: Automatically save as draft between pages
cs: Při přechodech mezi stránkami automaticky uložit jako koncept

en: You must select at least one email address to resend submission.
cs: Musíte zvolit alespoň jednu e-mailovou adresu pro opětovné odeslání.

en: No e-mails were able to be sent due to a server error.
cs: Nebylo možno odeslat žádné e-maily kvůli chybě na serveru.

en: This webform is currently not setup to send emails.
cs: Tento webový formulář aktuálně není nastaven pro odesílání e-mailů.

en: Underscore
cs: Podtržítko

en: Slideshow Type
cs: Typ slideshow

en: Style of the pager
cs: Styl stránkovače

en: <p class="fieldgroup-help">Fields can be dragged into groups with unlimited nesting. Each fieldgroup format comes with a configuration form, specific for that format type.<br />Note that some formats come in pair. These types have a html wrapper to nest its fieldgroup children. E.g. Place accordion items into the accordion, vertical tabs in vertical tab group and horizontal tabs in the horizontal tab group. There is one exception to this rule, you can use a vertical tab without a wrapper when the additional settings tabs are available. E.g. node forms.</p>
cs: <p class="fieldgroup-help">Pole mohou být přetahovány do skupin s neomezeným vnořováním. Každý formát skupiny má svůj formulář nastavení, specifický pro daný typ formátu.<br />Uvědomte si, že některé formáty jdou v párech. Tyto typy mají html obal k zanoření potomků. Například umístěte položky accordionu do accordionu, položky vertikálních tabů do skupiny vertikálních tabů a položky horizontálních tabů do skupiny horizontálních tabů. Existuje jediná výjimka z tohoto pravidla, můžete použít položku vertikálních tabů bez obalové skupiny pokud jsou k dispozici jiné taby nastavení, například z formuláře uzlu.</p>

en: Information related to the current page request.
cs: Informace související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Enter PHP code without &lt;?php ?&gt; delimiters.
cs: Vložte kód PHP bez <?php ?> vymezovačů.

en: Path to Superfish library
cs: Cesta ke knihovně Superfish

en: Advanced HTML settings
cs: Pokročilá nastavení HTML

en: No results behavior
cs: Chování při žádných výsledcích

en: Edit @section
cs: Upravit @section

en: Inherit contextual filters
cs: Zdědit kontextuální filtry

en: Show "Page not found"
cs: Zobrazit „Stránka nenalezena“

en: Display a summary
cs: Zobrazit shrnutí

en: Number of records
cs: Počet záznamů

[ctx: Sort order]
en: Default sort
cs: Výchozí řazení

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
cs: Abecední

en: Create a label
cs: Vytvořit popisek

en: Replace spaces with dashes
cs: Nahradit mezery pomlčkami

en: External server URL
cs: URL externího serveru

en: Convert newlines to HTML &lt;br&gt; tags
cs: Převést nové řádky na HTML značky &lt;br&gt;.

en: If checked, all newlines chars (e.g. \n) are converted into HTML &lt;br&gt; tags.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny znaky nových řádků (např. \n) jsou převedeny na HTML značky &lt;br&gt;.

en: Time hence
cs: Čas od teď

en: Time hence (with "hence" appended)
cs: Čas od teď (s připojeným „od teď“)

en: Time span (future dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (budoucí data mají předřazeno „-“)

en: Time span (past dates have "-" prepended)
cs: Časové rozpětí (dřívější data mají předřazeno „-“)

en: Allow multiple selections
cs: Povolit vícenásobný výběr

en: Save & exit
cs: Uložit a opustit

en: Continue & edit
cs: Pokračovat a upravit

en: * All changes are stored temporarily. Click Save to make your changes permanent. Click Cancel to discard the view.
cs: Všechny změny jsou uložené dočasně. Pro trvalé uložení klikněte na Uložit. Por zrušení pohledu klikněte na Zrušit.

en: Auto preview
cs: Automatický náhled

en: Preview with contextual filters:
cs: Náhled s kontextuálními filtry:

en: Separate contextual filter values with a "/". For example, %example.
cs: Hodnoty kontaxtuálních filtrů oddělte "/". Například, %example.

en: Apply and continue
cs: Použít a pokračovat

en: @current of @total
cs: @current z @total

en: No filters have been added.
cs: Nebyly přidány žádné filtry.

en: Live preview settings
cs: Nastavení živého náhledu

en: Show the SQL query
cs: Zobrazit SQL dotaz

en: Master
cs: Nadřízené

en: Unformatted list
cs: Neformátovaný seznam

en: HTML list
cs: HTML seznam

en: no results behavior
cs: chování při žádných výsledcích

en: The node ID.
cs: ID uzlu.

en: Display all values in the same row
cs: Zobrazit všechny hodnoty ve stejném řádku

en: Display comments
cs: Zobrazit komentáře

en: Attachment position
cs: Umístění přílohy

en: Create a page
cs: Vytvořit stránku

en: Create a menu link
cs: Vytvořit odkaz v menu

en: Create a block
cs: Vytvořit blok

en: without links
cs: bez odkazů

en: Use path alias
cs: Použít alias cesty

en: Create !name
cs: Vytvořit !name

en: Deleting authorization for "@consumer"
cs: Mazání autorizace pro "@consumer"

en: Are you sure that you want to delete the authorization for "@consumer"?
cs: Opravdu smazat autorizaci pro "@consumer"?

en: Last accessed on @date
cs: Poslední přístup @date

en: Add URL redirect from this page to another location
cs: Přidat přesměrování z této stránky na jiné umístění.

en: Last accessed date
cs: Datum posledního přístupu

en: The date/time the URL redirect was last accessed.
cs: Datum/čas, kdy bylo URL přesměrování naposledy použito.

en: Provide links to operations the user can perform for the URL redirect.
cs: Poskytuje odkazy na operace pro přesměrování URL adres.

en: Administrative area (i.e. State / Province)
cs: Administrativní oblast (např. stát / provincie)

en: Customer continued to the next checkout page via a submit button.
cs: Zákazník pokračoval na další stránku odesilacím tlačítkem.

en: Customer returned to the previous checkout page via a submit button.
cs: Zákazník se vrátil na předchozí stránku pomocí tlačítka.

en: Result message
cs: Zpráva o výsledku

en: No products have been created yet.
cs: Žádné produkty zatím nebyly vytvořeny.

en: Include tax in this price
cs: V ceně je zahrnuta daň

en: Tokens related to date field values.
cs: Tokeny související s poli pro datum.

en: The date value.
cs: Hodnota data.

en: Relative default value
cs: Relativní výchozí hodnota

en: The year is invalid. Please check that entry includes four digits.
cs: Rok je neplatný. Zkontrolujte, zda vstup obsahuje čtyři číslice.

en: This redirect overrides an existing internal path.
cs: Toto přesměrování přepíše existující interní cestu.

en: Invalid number of redirects.
cs: Neplatný počet přesměrovnání.

en: Deleted URL redirect @rid.
cs: Smazáno URL přesměrování @rid.

en: One URL redirect created. | @count URL redirects created.
cs[0]: Vytvořeno jedno URL přesměrování.
cs[1]: Vytvořeno @count URL přesměrování.

en: The following are a list of URL redirects that point to this @entitytype.
cs: Následující seznam přesměrování URL adres ukazuje na @entitytype.

en: Add URL redirect to this @entitytype
cs: Přidejte URL přesměrování k @entitytype

en: Redirect module form elements
cs: Elementy formuláře modulu Redirect

en: Submission
cs: Odeslaný formulář

en: Provides automatic downloads and updates for translations.
cs: Poskytuje automatické stahování a instalace aktualizací překladu.

en: Label display
cs: Zobrazení popisku

en: Determines the placement of the component's label.
cs: Určuje umístění popisku komponenty.

en: Hide label
cs: Skrýt popisek

en: Do not display the label of this component.
cs: Nezobrazovat popisek této komponenty.

en: Save component
cs: Uložit komponentu

en: The user roles associated with the user account.
cs: Uživatelské role spojené s uživatelským účtem.

en: Brief URL
cs: Krátká URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
cs: URL bez protokolu a koncového lomítka.

en: Tokens related to arrays of strings.
cs: Tokeny související s poli řetězců.

en: The first element of the array.
cs: První prvek pole.

en: The last element of the array.
cs: Poslední prvek pole.

en: The number of elements in the array.
cs: Počet prvků v poli.

en: The array reversed.
cs: Pole v opačném pořadí.

en: The array of keys of the array.
cs: Pole klíčů pole.

en: Imploded
cs: Spojené

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
cs: Hodnoty pole spojené dohromady vlastním řetězcem mezi každou hodnotou.

en: menu items
cs: položky menu

en: Delete translation
cs: Smazat překlad

en: (Machine name: @type)
cs: (Strojové jméno: @type)

en: @entity (tokens)
cs: @entity (tokeny)

en: Dimensions must be specified in <kbd>WIDTHxHEIGHT</kbd> format.
cs: Rozměry musí být určeny ve formátu <kbd>ŠÍŘKAxVÝŠKA</kbd>.

en: Choose a widget type:
cs: Zvolte typu widgetu:

en: Classic Buttons
cs: Klasická tlačítka

en: Vertical Counters
cs: Zobrazení počítadel - vertikálně

en: Horizontal Counters
cs: Zobrazení počítadel - horizontálně

en: Choose a button style:
cs: Volba vzhledu tlačítka:

en: Choose Your Services.
cs: Volba služeb.

en: Insert a publisher key (optional).
cs: Vložte "publisher key" (volitelné).

en: Last completed transaction
cs: Poslední dokončená transakce

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
cs: <a href="!url">Nastavení modulu Redirect</a> ovlivňují vytvoření přesměrování v případě smazání aliasu.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
cs: Zvažte instalaci <a href="!url">modulu Redirect</a> pro zajištění přesměrování v případě změny aliasů.

en: No new URL aliases to generate.
cs: K vygenerování nejsou žádné nové aliasy.

en: Path module form elements
cs: Formulářové prvky modulu Path

en: unchanged entity
cs: nezměněná entita

en: Double quotation marks
cs: Uvozovky

en: Single quotation marks (apostrophe)
cs: Jednoduché uvozovky (apostrof)

en: Back tick
cs: Zpětná uvozovka

en: Hyphen
cs: Spojovník

en: Vertical bar (pipe)
cs: Svislá čára (roura)

en: Left curly bracket
cs: Levá složená závorka

en: Left square bracket
cs: Levá hranatá závorka

en: Right curly bracket
cs: Pravá složená závorka

en: Right square bracket
cs: Pravá hranatá závorka

en: Plus sign
cs: Znaménko plus

en: Equal sign
cs: Znaménko rovnosti

en: Percent sign
cs: Procento

en: Caret
cs: Stříška

en: Dollar sign
cs: Dolar

en: Number sign (pound sign, hash)
cs: Označení čísla (znaménko libry, mřížka)

en: At sign
cs: Zavináč

en: Exclamation mark
cs: Vykřičník

en: Tilde
cs: Vlnovka

en: Left parenthesis
cs: Levá závorka

en: Right parenthesis
cs: Pravá závorka

en: Question mark
cs: Otazník

en: Less-than sign
cs: Menší než

en: Greater-than sign
cs: Větší než

en: Backslash
cs: Zpětné lomítko

en: Remove whitespace
cs: Odebrat mezery

en: If checked, all whitespaces at the beginning and the end of the output will be removed.
cs: Pokud je zaškrtnuto, všechny mezery ze začátku a konce výstupu budou odebrány.

en: Thousands marker
cs: Oddělovač tisíců

en: Pages that link to %1
cs: Stránky odkazující na %1

en: Today's popular content
cs: Dnešní oblíbený obsah

en: The taxonomy vocabulary description
cs: Popis slovníku taxonomie

en: The taxonomy term name.
cs: Název termínu taxonomie.

en: All taxonomy terms
cs: Všechny termíny taxonomie

en: @entity using @field
cs: @entity používající @field

en: Show the empty text in the table
cs: Zobrazit prázdný text v tabulce

en: Wysiwyg profile
cs: Wysiwyg profil

en: Allows to edit content with client-side editors.
cs: Umožňuje upravit obsah pomocí editorů na straně klienta.

en: Please select at least one item.
cs: Prosím, vyberte alespoň jendu položku.

en: When enabled, this will fetch all URL aliases at once instead of one at a time during sitemap generation. For medium or large sites, it is recommended to disable this feature as it uses a lot of memory.
cs: Pokud je zapnuto, načte najednou všechny URL aliasy namísto postupného načítání v průběhu tvorby sitemapy. Pro střední a velké weby je doporučeno tuto funkci vypnout, protože využívá hodně paměti.

en: Date with repeat
cs: Datum s opakováním

en: Datetime
cs: Datum a čas

en: Datetime range
cs: Rozsah data a času

en: A simple date
cs: Jednoduché datum

en: Simple datetime
cs: Jednoduchý datum a čas

en: Element type
cs: Typ elementu

en: Help page
cs: Stránka s nápovědou

en: Name (First name, Last name)
cs: Jméno (jméno, příjmení)

en: Name (single line)
cs: Jméno (jeden řádek)

en: Organisation (single line)
cs: Organizace (jeden řádek)

en: Commerce Customer profile
cs: Commerce zákaznický profil

en: customer profile
cs: zákaznický profil

en: customer profiles
cs: profily zákazníka

en: Disabled profiles will not be visible to customers in options lists.
cs: Vypnuté profily nebudou zobrazeny uživateli v nabídce.

en: Because this profile is currently referenced by an order, if you change any field values it will save as a clone of the current profile instead of updating this profile itself. This is to maintain the integrity of customer data as entered on the order(s).
cs: Protože je tento profil momentálně spojen s objednávkou, změny v jakémkoliv poli budou mít za následek uložení klonu současného profilu, namísto jeho aktualizace. Důvodem je udržení integrity dat zadaných uživatelem na objednávce(kách).

en: A date in '@type' format. (%date)
cs: Datum ve formátu '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
cs: Kořenový termín termínu taxonomie.

en: File byte size
cs: Velikost souboru v bytech

en: The size of the file, in bytes.
cs: Velikost souboru v bytech.

en: A random number from 0 to @max.
cs: Náhodné číslo od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
cs: Náhodný hash. Možné hashovací algoritmy jsou: @hash-algos.

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
cs: Vyplnili jste číslo kreditní karty v nepodporovaném formátu.

en: You selected the following <strong>!count</strong>:
cs: Vybrali jste následující <strong>!count</strong>:

en: The entered date must be @start_date or later.
cs: Zadané datum musí být @start_date nebo pozdější.

en: The entered date must be @end_date or earlier.
cs: Zadané datum musí být @end_date nebo dřívější.

en: Also known as %labels.
cs: Také známé jako %labels.

en: A 'Start date' date is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Počáteční datum'.

en: An 'End date' is required for field %field #%delta.
cs: Pole %field #%delta vyžaduje hodnotu 'Koncové datum'.

en: The End date value.
cs: Hodnota koncového data.

en: Choose how users view dates and times:
cs: Vyberte, jak se uživatelům zobrazí datum a čas:

en: To add or edit options, visit <a href="@date-time-page">Date and time settings</a>.
cs: Pro možnosti přidání nebo úpravy přejděte na <a href="@date-time-page">Nastavení data a času</a>.

en: Both Start and End dates
cs: Počáteční i koncové datum

en: Start date only
cs: Pouze počáteční datum

en: End date only
cs: Pouze koncové datum

en: Display dates using the @format format
cs: Zobrazit data ve formátu @format

en: Display both Start and End dates
cs: Zobrazit počáteční i koncové datum

en: Display Start date only
cs: Zobrazit pouze počáteční datum

en: Display End date only
cs: Zobrazit pouze koncové datum

en: Default date
cs: Výchozí datum

en: No default value
cs: Žádná výchozí hodnota

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See !strtotime for more details.
cs: Popište čas s odkazem na aktuální den, jako '+90 days' (90 dní ode dne, kdy bylo pole vytvořeno) nebo '+1 Saturday' (příští sobota). Viz !strtotime pro více informací.

en: Default end date
cs: Výchozí koncové datum

en: Relative default value for end date
cs: Výchozí relativní hodnota pro koncové datum

en: Time increments
cs: Časové přírůstky

en: 10 minute
cs: 10 minut

en: 30 minute
cs: 30 minut

en: Please enter a custom date format, or choose one of the preset formats.
cs: Zadejte vlastní formát data nebo vyberte jeden z přednastavených.

en: Select the date attributes to collect and store.
cs: Zvolte součásti datumu, jež se mají zjišťovat a ukládat.

en: Date attributes to collect
cs: Součásti data, jež budou shromažďovány

en: End dates are used to collect duration. E.g., allow an event to start on September 15, and end on September 16.
cs: Datum ukončení se používá pro zachycení trvání. Např., umožnit události začínat 15. září a končit 16 září.

en: The End date must be greater than the Start date.
cs: Koncové datum musí být větší než počáteční datum.

en: The Start date is invalid.
cs: Počáteční datum je neplatné

en: The End date is invalid.
cs: Koncové datum je neplatné

en: More settings and values
cs: Více nastavení a hodnot

en: Starting and ending year
cs: Počáteční a koncový rok

en: !start-date to !end-date
cs: !start-date - !end-date

en: Date part
cs: Část data

en: Makes date/time fields available.
cs: Zpřístupňuje pole datum/čas.

en: Starting year
cs: Počáteční rok

en: Enter a relative value (-9, +9) or an absolute year such as 2015.
cs: Zadejte relativní hodnotu (-9, +9) nebo absolutní rok, např. 2015.

en: Ending year
cs: Koncový rok

en: The value input for field %field is invalid:
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná:

en: The value input for field %field is invalid.
cs: Hodnota vstupu pole %field je neplatná.

en: The @part is missing.
cs: Chybí @part.

en: The value @date does not match the expected format.
cs: Hodnota @date neodpovídá očekávanému formátu.

en: @count year from now | @count years from now
cs[0]: za rok
cs[1]: za @count roky
cs[2]: za @count let

[ctx: datetime]
en: Date
cs: Datum

[ctx: datetime]
en: Time
cs: Čas

en: E.g., @date
cs: Např. @date

en: The field name must be no more than 26 characters long.
cs: Jméno pole nesmí být delší než 26 znaků.

en: @label -  start date (!name)
cs: @label - počáteční datum (!name)

en: @label -  start date
cs: @label - počáteční datum

en: @label - end date (!name:!column)
cs: @label - koncové datum (!name:!column)

en: @label - end date:!column
cs: @label - koncové datum:!column

en: Page by date
cs: Stránka podle data

en: Dates to compare
cs: Data pro porovnání

en: Only this field
cs: Pouze toto pole

en: Filter granularity
cs: Rozlišení filtru

en: Relative start date
cs: Relativní počáteční datum

en: Relative end date
cs: Relativní koncové datum

en: Relative start date not specified.
cs: Relativní počáteční datum není specifikováno.

en: Relative end date not specified.
cs: Relativní koncové datum není specifikováno.

en: Relative date not specified.
cs: Relativní datum není specifikováno.

en: Date identifier
cs: Identifikátor data

en: Link format
cs: Formát odkazu

en: No tokens available
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Unaliased URL
cs: URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
cs: URL bez aliasu.

en: The specific value of the array.
cs: Specifická hodnota pole.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
cs: Seznam dostupných tokenů, které mohou být použity v e-mailech, je uveden níže.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
cs: Následující tokeny nebo typy tokenů nejsou definovány jako pole:

en: The following token types do not have any tokens defined:
cs: Následující typy tokenů nemají definované žádné tokeny:

en: The following token types are not defined but have tokens:
cs: Následující typy tokenů nejsou definovány, ale mají tokeny:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
cs: Následující token nebo typy tokenů jsou definovány více moduly:

en: Problems detected
cs: Zjištěné problémy

en: Only the latest
cs: Pouze poslední

en: Meta tag module form elements.
cs: Element modulu Meta tag

en: Caption shortening
cs: Zkracování popisku

en: Caption max length
cs: Maximální délka popisku

en: Hide (do not display image)
cs: Skrýt (nezobrazovat obrázek)

en: Gallery (image grouping)
cs: Galerie (seskupení obrázků)

en: How Colorbox should group the image galleries.
cs: Jak by měl Colorbox seskupovat obrázkové galerie.

en: Custom gallery
cs: Vlastní galerie

en: Allow the user to enter a link 'title' attribute
cs: Umožnit uživateli zadat atribut odkazu 'title'

en: Default link 'title' Attribute
cs: Výchozí atribut odkazu 'title'

en: Link "title" attribute
cs: Atribut odkazu „title“.

en: Max length of title field
cs: Maximální délka pole pro nadpis

en: The max length of the link title must be numeric.
cs: Maximální délka nadpisu odkazu musí být číslo.

en: The max length of the link title cannot be greater than 255 characters.
cs: Maximální délka nadpisu odkazu nemůže být větší než 255 znaků.

en: The title of the link.
cs: Nadpis odkazu.

en: The URL of the link.
cs: URL odkazu.

en: Uploaded file.
cs: Nahraný soubor.

en: Whether the user is active or blocked.
cs: Zda je uživatel aktivní nebo blokovaný.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
cs: Pulzér (throbber) není chopen zobrazit průběh nahrávání, ale zabere méně místa. Standardní indikátor průběhu je vhodný při nahrávání velkých souborů.

en: Generate automatic URL alias
cs: Generovat automatický URL alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
cs: Zrušte zaškrtnutí této volby pro vytvoření vlastního aliasu níže.

en: Configure URL alias patterns.
cs: Nastavit vzorky URL aliasu.

en: Save TypeKit API token
cs: Uložit TypeKit API token

en: Customize your login and registration system.
cs: Upravit váš systém přihlášení a registrace.

en: Concatenate values using a seperator
cs: Spojit hodnoty použitím oddělovače

en: Show entity label
cs: Zobrazit popisek entity

en: Show entity ID
cs: Zobrazit ID entity

en: Link to entity
cs: Odkázat na entitu

en: Same as Default date
cs: Stejné jako výchozí datum

en: Repeating date
cs: Opakující se datum

en: Starting year must be in the format -9, or an absolute year such as 1980.
cs: Počáteční rok musí být ve formátu -9 nebo jako absolutní rok, např. 1980.

en: Ending year must be in the format +9, or an absolute year such as 2030.
cs: Koncový rok musí být ve formátu +9 nebo jako absolutní rok, např. 2030.

en: First and last only
cs: Pouze první a poslední

en: The speed of the animation either in <strong>milliseconds</strong> or pre-defined values (<strong>slow, normal, fast</strong>).
cs: Rychlost animace buď v <strong>milisekundách</strong> nebo předdefinovaných hodnotách (<strong>slow, normal, fast</strong>).

en: Add a product to the cart
cs: Přidat zboží do košíku

en: There are errors on the page. Please correct them and resubmit the form.
cs: Na stránce se vyskytly chyby. Zkuste je opravit a odešlete formulář znovu.

en: Determines whether to display the 'All Day' checkbox to the user.
cs: Určuje, zda zobrazit uživateli zaškrtávací pole 'Celý den'.

en: @count total
cs: celkem @count

en: Generate a given number of redirects. Optionally delete current redirects.
cs: Vytvoří daný počet přesměrování. Volitelně smaže stávající přesměrování.

en: 1 item
cs: 1 položka

en: The description of the view.
cs: Popis pohledu.

en: Text to place as "title" text which most browsers display as a tooltip when hovering over the link.
cs: Text použitý jako nadpis, zobrazovaný většinou prohlížečů jako popisek při najetí myší na odkaz.

en: Apostrophe
cs: Apostrof

en: Date in the form of CCYYMMDD.
cs: Datum ve formátu CCYYMMDD.

en: Date in the form of YYYYMM.
cs: Datum ve formátu YYYYMM.

en: Date in the form of YYYY.
cs: Datum ve formátu YYYY.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
cs: Datum ve formátu MM (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
cs: Datum ve formátu DD (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
cs: Datum ve formátu WW (01 - 53).

en: Convert spaces in term names to hyphens
cs: Převést mezery v názvech termínů na spojovníky

en: '@color' is not a valid hex color
cs: '@color' není platná barva v hexadecimální soustavě

en: The internal numeric ID of the customer profile.
cs: Interní číselné ID zákaznického profilu.

en: Whether or not the customer profile is active.
cs: Nezáleží, zda je zákaznický profil aktivní.

en: Shopping carts
cs: Nákupní košíky

en: No orders have been created yet. <a href="!url">Create an order</a>.
cs: Žádné objednávky zatím nebyly vytvořeny. <a href="!url">Vytvořit objednávku</a>.

en: Change history
cs: Historie změn

en: Creation log message
cs: Zpráva o vytvoření

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will provide a meaningful history of changes to this product.
cs: Popište změny které provádíte. Tímto získáte informativní seznam historie změn daného produktu.

en: Default products of this type to be saved as new revisions when edited.
cs: Výchozí zboží tohoto typu bude při úpravě uloženo jako nová revize.

en: Filter by SKUs containing
cs: Filtr: kód zboží obsahuje

en: No products have been created yet. <a href="!url">Add a product</a>.
cs: Žádné produkty zatím nebyly vytvořeny. <a href="!url">Přidat produkt</a>.

en: Date submitted
cs: Datum odeslání

en: Note that this comes with a performance penalty, so it is not recommended.
cs: Tato funkce je náročnější na výkon, proto není její použití doporučeno.

en: Edited translations are kept, only previously imported ones are overwritten and new translations are added
cs: Upravené překlady budou ponechány, pouze výchozí (již importované) budou přepsány a nové překlady přidány

en: All existing translations are kept, only new translations are added.
cs: Všechny existující překlady se zachovají, pouze nové překlady se doplní.

en: (translation source: !server)
cs: (zdroj překladu: !server)

en: @language: <em>No installed translation</em>
cs: @language: <em>Nejsou nainstalovány žádné překlady</em>

en: Recommended version: @version (!date)
cs: Doporučená verze: @version (!date)

en: Uninstalled translation available
cs: Neinstalovaný překlad k dispozici

en: No available translations found
cs: Nebyly nalezeny žádné dostupné překlady

en: Importing: %name.
cs: Import: %name.

en: Imported: %name.
cs: Importován: %name.

en: %language translation strings added: !add, updated: !update, deleted: !delete.
cs: Počet přidaných řetězců pro jazyk %language: !add, aktualizovaných: !update, smazaných: !delete.

en: One project updated: @projects. | @count projects updated: @projects.
cs[0]: Projekt byl aktualizován: @projects.
cs[1]: @count projekty byly aktualizovány: @projects.
cs[2]: @count projektů bylo aktualizováno: @projects.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. See !log_messages for details. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML. See !log_messages for details.
cs[0]: Jeden řetězec byl přeskočen, protože obsahoval nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.
cs[1]: @count řetězce byly přeskočeny, protože obsahovaly nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.
cs[2]: @count řetězců bylo přeskočeno, protože obsahovaly nepovolený HTML kód. Podívejte se na !log_messages pro další informace.

en: Translations of one project were not imported: @projects. | Translations of @count projects were not imported: @projects
cs[0]: Překlady projektu nebyly importovány: @projects.
cs[1]: Překlady @count projektů nebyly importovány: @projects

en: An error occured during the download operation: %error.
cs: Během stahování se objevila chyba: %error.

en: Unable to save %download_link file to %tmpfile.
cs: Není možné uložit %download_link do souboru %tmpfile.

en: Disallowed HTML detected. String not imported: %string
cs: Zjištěn nepovolený HTML kód. Nenaimportované řetězce: %string

en: Modify entity values
cs: Změnit hodnoty entity

en: Enter 0 to display all items.
cs: Zadejte 0 pro zobrazení všech položek.

en: Display in reverse order
cs: Zobrazit v opačném pořadí

en: User being edited
cs: Upravovaný uživatel

en: Only has the 'authenticated user' role
cs: Má jen roli 'přihlášený uživatel'

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
cs: Má i další role mimo 'přihlášeného uživatele'

en: Contextual Links
cs: Kontextové odkazy

en: <h2>Tools for Dates and Calendars</h2>
cs: <h2>Nástroje pro data a kalendáře</h2>

en: !low to !high
cs: !low do !high

en: Standard deviation (!sigma)
cs: Standardní odchylka (!sigma)

en: %name field value must be less than @max.
cs: Hodnota pole %name musí být menší než @max.

en: %name field value must be greater than @min.
cs: Hodnota pole %name musí být větší než @min.

en: %name field value of @value must be an integer.
cs: Hodnota pole %name musí být celé číslo.

en: %name field value of @value must be numeric.
cs: Hodnota pole %name musí být číslo.

en: Minimum must be numeric.
cs: Minimum musí být číslo.

en: Minimum must have an integer value.
cs: Minimum musí mít celočíselnou hodnotu.

en: Maximum must be numeric.
cs: Maximum musí být číslo.

en: Maximum must have an integer value.
cs: Maximum musí mít celočíselnou hodnotu.

en: Step must be numeric.
cs: Krok musí být číslo.

en: Step must have an integer value.
cs: Krok musí mít celočíselnou hodnotu.

en: Organize your features in groups.
cs: Spravujte svoje Features ve skupinách

en: Advanced CSS styles
cs: Pokročilé CSS styly

en: How to display the time ago or time hence for this field.
cs: Jak pro toto pole zobrazit čas před nebo čas od teď.

en: No valid timezone name was provided.
cs: Nebyl zadán platný název časové zóny.

en: Please choose a year.
cs: Vyberte rok.

en: Please choose a month.
cs: Vyberte měsíc.

en: Please choose a day.
cs: Vyberte den.

en: Please choose an hour.
cs: Vyberte hodinu.

en: Please choose a minute.
cs: Vyberte minutu.

en: Please choose a second.
cs: Vyberte sekundu.

en: Addresses on File
cs: Uložené adresy

en: Enable the Address Book
cs: Povolit Adresář

en: This will allow authenticated users to reuse previously entered addresses.
cs: Toto umožní přihlášeným uživatelům použít již dříve vložené adresy.

en: You must own the profile you are choosing.
cs: Musíte být vlastníkem profilu, který vybíráte.

en: Prepopulates and provides a dropdown for previously added addresses.
cs: Předvyplní formulář s adresou a poskytne dropdown s možností výběru mezi dříve vloženými adresami.

en: Are you sure you want to delete this address?
cs: Jste si jistí, že chcete odstranit tuto adresu?

en: Deleting this address cannot be undone.
cs: Odstranění adresy je nevratné.

en: The customer profile id
cs: ID profilu zákazníka

en: Provides the capability to send the web page by email
cs: Poskytuje možnost poslat webovou stránku emailem

en: The base name of the file.
cs: Základní jméno souboru.

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
cs: U následujících tokenů nebo typů tokenů chybí požadované informace o jméně a/nebo popisu:

en: Created the commerce_addressbook_defaults table and deleted all saved profile fields.
cs: Byla vytvořena tabulka commerce_addressbook_defaults a smazána všechna uložená pole profilů.

en: The date the webform was submitted.
cs: Datum odeslání formuláře.

en: For authenticated users
cs: Pro přihlášené uživatele

en: The URL of the entity.
cs: URL entity.

en: Tokens related to the "@name" entities.
cs: Tokeny související s entitami „@name“.

en: The "Alt" attribute text
cs: Text atributu „Alt“

en: The "Title" attribute text
cs: Text atributu „Title“

en: Variation title
cs: Nadpis varianty

en: PDF filename
cs: Název PDF souboru

en: newer version
cs: novější verze

en: Administer Backup and Migrate
cs: Spravovat Backup and Migrate

en: Use mysqldump command
cs: Použít příkaz mysqldump

en: Add a short description to the backup file.
cs: Přidat krátký popis k souboru se zálohou.

en: Create new revisions when orders are updated by default.
cs: Vytvářet nové revize při aktualizaci objednávky.

en: This default may be overridden on the order edit form but will always be respected for other order status updates.
cs: Toto nastavení může být změněno ve formuláři pro editaci objednávky, avšak vždy bude prioritní pro ostatní aktualizace objednávek.

en: Height of the textarea in rows.
cs: Výška textové oblasti v řádcích.

en: Prefix text placed to the left of the textfield
cs: Text umístěný nalevo od textového pole

en: Postfix text placed to the right of the textfield
cs: Text umístěný napravo od textového pole

en: Update node alias
cs: Aktualizovat alias uzlu

en: Update taxonomy term alias
cs: Aktualizovat alias termínu taxonomie

en: Update user alias
cs: Aktualizovat alias uživatele

en: Tokens related to webform submissions.
cs: Tokeny související s odeslanými webovými formuláři.

en: The unique indentifier for the webform submission.
cs: Unikátní identifikátor pro odeslaný webový formulář.

en: The IP address that was used when submitting the webform.
cs: IP adresa, použitá při odesílání webového formuláře.

en: The user that submitted the webform result.
cs: Uživatel, který odeslal výsledek webového formuláře.

en: Webform tokens related to URLs.
cs: Tokeny webových formulářů, související s URL.

en: Webform submission values
cs: Hodnoty odeslaného webového formuláře

en: Submitted by user: [submission:user]
cs: Odesláno uživatelem: [submission:user]

en: Submitted by anonymous user: [submission:ip-address]
cs: Odesláno anonymním uživatelem: [submission:ip-address]

en: Enable custom link text
cs: Povolit vlastní text odkazu

en: retrieved on !date
cs: získáno !date

en: modified on !date
cs: upraveno !date

en: Web: Show link
cs: Web: Zobrazit odkaz

en: Whether to show the printer-friendly version link.
cs: Určuje, zda zobrazit odkaz na verzi pro tisk.

en: Web: Show link in individual comments
cs: Web: Zobrazit odkaz u jednotlivých komentářů

en: Whether to show the printer-friendly version link in individual comments.
cs: Určuje, zda zobrazit odkaz na verzi pro tisk u jednotlivých komentářů.

en: Whether to show the URL list.
cs: Určuje, zda zobrazit seznam URL.

en: Web: Number of page accesses
cs: Web: Počet přístupů na stránku

en: Counter of accesses to the printer-friendly version for this node.
cs: Čítač přístupů na verzi pro tisk u tohoto uzlu.

en: Web: Last access
cs: Web: Poslední přístup

en: The date of the last access to the node's printer-friendly version.
cs: Datum posledního přístupu na verzi pro tisk u daného uzlu.

en: EPUB options
cs: Možnosti EPUB

en: Email: Number of page accesses
cs: Email: Počet přístupů na stránku

en: Counter of accesses to the send by email form for this node.
cs: Čítač přístupů na formulář pro odeslání tohoto uzlu emailem.

en: Email: Last access
cs: Email: Poslední přístup

en: The date of the last access to the node's send by email form.
cs: Datum posledního přístupu na formulář pro odeslání uzlu emailem.

en: Email: Number of sent emails
cs: Email: Počet odeslaných emailů

en: Counter of emails sent for this node.
cs: Čítač odeslaných emailů u tohoto uzlu.

en: Email: Last email sent
cs: Email: Poslední odeslání emailu

en: The date when the node was last sent by email.
cs: Datum posledního odeslání uzlu emailem.

en: Send by email form
cs: Formulář pro odeslání emailem

en: PDF: Show link
cs: PDF: Zobrazit odkaz

en: Whether to show the PDF version link.
cs: Určuje, zda zobrazit odkaz na PDF verzi.

en: PDF: Show link in individual comments
cs: PDF: Zobrazit odkaz u jednotlivých komentářů

en: Whether to show the PDF version link in individual comments.
cs: Určuje, zda zobrazit odkaz na PDF verzi u jednotlivých komentářů.

en: PDF: Number of page accesses
cs: PDF: Počet přístupů na stránku

en: Counter of accesses to the PDF version for this node.
cs: Čítač přístupů na PDF verzi tohoto uzlu.

en: PDF: Last access
cs: PDF: Poslední přístup

en: The date of the last access to the node's PDF version.
cs: Datum posledního přístupu na PDF verzi uzlu.

en: Manages the printer-friendly versions link display conditions.
cs: Spravuje podmínky zobrazení odkazu na verze pro tisk.

en: All fonts can be managed under !appearance
cs: Všechna písma mohou být spravována v sekci !appearance

en: Save conditions
cs: Uložit podmínky

en: Add a new condition:
cs: Přidat novou podmínku:

en: And/or
cs: A/nebo

en: then !action !target
cs: pak !action !target

en: is before
cs: je před

en: is after
cs: je po

en: @format or valid date
cs: @format nebo platné datum

en: HH:MMam or valid time
cs: HH:MMam nebo platný čas

en: Add new @type_singular
cs: Přidat nový @type_singular

en: Product catalog
cs: Katalog produktů

en: The order status has been updated.
cs: Stav objednávky byl aktualizován.

en: Go to checkout
cs: Jít do pokladny

en: Fixed amount discount
cs: Sleva fixní částkou

en: The timezone has been set to <a href="@regional_settings">@timezone</a>.
cs: Časová zóna byla nastavena na <a href="@regional_settings">@timezone</a>.

en: The first day of the week has been set to <a href="@regional_settings">@day</a>.
cs: První den v týdnu byl nastaven na <a href="@regional_settings">@day</a>.

en: Webform results
cs: Výsledky webového formuláře

en: URL paths
cs: Cesty URL

en: Enable clean URLs.
cs: Povolit čistá URL.

en: Install Pathauto module.
cs: Nainstalovat modul Pathauto.

en: Configure Pathauto module.
cs: Nastavit modul Pathauto.

en: Install Global Redirect module.
cs: Nainstalovat modul Global Redirect.

en: Install Redirect module.
cs: Nainstalovat modul Redirect.

en: Get a Google account.
cs: Získat Google účet.

en: Get a Windows Live ID.
cs: Získat Windows Live ID.

en: Track your visitors
cs: Sledujte své návštěvníky

en: Install Google Analytics module.
cs: Nainstalovat modul Google Analytics.

en: Install Google Analytics Tokenizer module.
cs: Nainstalovat modul Google Analytics Tokenizer.

en: Install Google Analytics Contact Form, Webform, Rules Email module.
cs: Nainstalovat modul Google Analytics Contact Form, Webform, Rules Email.

en: Configure Google Analytics Contact Form, Webform, Rules Email module.
cs: Nastavit modul Google Analytics Contact Form, Webform, Rules Email.

en: Install Context Keywords module.
cs: Nainstalovat modul Context Keywords.

en: Install Meta tags module.
cs: Nainstalovat modul Meta tags.

en: Configure Meta tags module.
cs: Nastavit modul Meta tags.

en: Install HTML Purifier module.
cs: Nainstalovat modul HTML Purifier.

en: Download library
cs: Stáhnout knihovnu

en: Install Search 404 module.
cs: Nainstalovat modul Search 404.

en: Install SEO Compliance Checker module.
cs: Nainstalovat modul SEO Compliance Checker.

en: Check for broken links.
cs: Zkontrolovat nefunkční odkazy.

en: Install Site verification module.
cs: Nainstalovat modul Site verification.

en: Install XML Sitemap module.
cs: Nainstalovat modul XML Sitemap.

en: Install Site map module.
cs: Nainstalovat modul Site map.

en: Needs to be updated
cs: Je nutné provést aktualizaci

en: Does not need to be updated
cs: Není nutné provést aktualizaci

en: Edit comment @subject
cs: Upravit komentář @subject

en: The specified CSS classes are syntactically incorrect.
cs: Uvedené CSS třídy nejsou syntakticky správné.

en: All statuses
cs: Všech stavů

en: Search by name, email, order ID
cs: Hledat dle jména, emailu, ID objednávky

en: Item successfully added to your cart
cs: Položka úspěšně vložena do košíku

en: Specify an alternative login page. This is useful when, for example, you want to show a mobile-enhanced login page.
cs: Specifikujte alternativní přihlašovací stránku. To je užitečné například pro zobrazení přihlašovací stránky optimalizované pro mobilní zařízení.

en: Use path alias instead of internal path.
cs: Použít alias cesty místo interní cesty.

en: Browse available tokens.
cs: Procházet dostupné tokeny.

en: Loading token browser...
cs: Načítání prohlížeče tokenů...

en: The URL %url is not valid.
cs: URL %url není platná.

en: Value (raw)
cs: Hodnota (nezpracovaná)

en: The specified node is not valid.
cs: Uvedený uzel není platný.

en: Use component label
cs: Použít popisek komponenty

en: No label
cs: Žádný popisek

en: Missing library: @library
cs: Chybí knihovna: @library

en: %name field is not in the right format.
cs: Pole %name není ve správném formátu.

en: %name must be higher or equal to %min.
cs: %name musí být větší nebo rovno %min.

en: %name must be below or equal to %max.
cs: %name musí být menší nebo rovno %max.

en: %name is not a valid number.
cs: %name není platné číslo.

en: First Price
cs: První cena

en: Update !title
cs: Aktualizovat !title

en: No item selected.
cs: Nebyla vybrána žádná položka.

en: You must include a schema for this to work correctly, ie. http:// or iphoneappname://
cs: Musíte vložit schéma pro správnou funkci, například http:// or iphoneappname://

en: You must set a valid URL as a callback - http/https://some-path or custom://some-path
cs: Musíte nastavit validní URL callback - http/https://some-path nebo custom://some-path

en: My %target is the same as my %source.
cs: Mé %target jsou stejné jako mé %source.

en: Edit this order
cs: Upravit tuto objednávku
