DruStack (7.x-23.59) - en to mn translation catalogue (342 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Reset to defaults
mn: Анхны утганд буцаах

en: enable
mn: идэвхижүүлэх

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Статус

en: Administer
mn: Удирдах

en: Prefix
mn: Угтвар

en: approve
mn: зөвшөөрөх

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Value
mn: Утга

en: Totals
mn: Нийт

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Private
mn: Хувийн

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Groups
mn: Бүлгүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Replies
mn: Хариултууд

en: Last Post
mn: Сүүлийн бичлэг

en: Closed
mn: Хаалттай

en: yes
mn: тийм

en: List
mn: Жагсаалт

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Administration
mn: Удирдлага

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Quantity
mn: Тоон

en: Last updated
mn: Сүүлийн шинэчлэлт

en: Tags
mn: Тагууд

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Content types
mn: Агуулгын төрлүүд

en: Download
mn: Татах

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Advanced options
mn: Дэлгэрэнгүй сонголтууд

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: None
mn: Байхгүй

en: Display settings
mn: Харуулах тохиргоонууд

en: default
mn: Үндсэн

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Number
mn: Дугаар

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Block settings
mn: Блок тохиргоонууд

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Required
mn: Шаардлагатай

en: Parent
mn: Дээд төвшний

en: Parents
mn: Үндэс

en: none
mn: хоосон

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Book
mn: Ном

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Field
mn: Талбар

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: False
mn: Худал

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Low
mn: Нам

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: URL
mn: Интернэт хаяг

en: Path
mn: Зам

en: Dimensions
mn: Хэмжээнүүд

en: Vocabularies
mn: Үгсийн сангууд

en: Modules
mn: Модиулууд

en: Form ID
mn: ID загвар

en: Region
mn: Бүс

en: link
mn: холбоос

en: Display
mn: Харуулах

en: Menu
mn: Цэс

en: results
mn: үр дүн

en: search
mn: хайх

en: The username %name does not exist.
mn: %name гэдэг хэрэглэгчийн нэр байдаггүй.

en: Theme
mn: Загвар

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Statistics
mn: Статистик

en: Advanced search
mn: Дэлгэрэнгүй хайлт

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Permitted file extensions
mn: Зөвшөөрөх файл өргөтгөлүүд

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Upload
mn: Оруулах

en: Picture
mn: Зураг

en: Paths
mn: Замууд

en: type
mn: төрөл

en: Mail
mn: Шуудан

en: Before
mn: Өмнө

en: After
mn: Дараа

en: Database type
mn: Өгөгдлийн сангийн төрөл

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: action
mn: үйлдэл

en: Continue
mn: Үргэжлүүлэх

en: Configure
mn: Тохируулах

en: Email
mn: Имэйл

en: Files
mn: Файлууд

en: file
mn: Файл

en: status
mn: статус

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Error
mn: Алдаа

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Node
mn: Зангилаа

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: All
mn: Бүгд

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Year
mn: Жил

en: Date format
mn: Огнооны бүтэц

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Block
mn: Хавтан

en: Display links
mn: Холбоосуудыг харуул

en: Page
mn: Хуудас

en: View arguments
mn: Аргументуудыг харах

en: Bottom
mn: Доод

en: User picture
mn: Хэрэглэгчийн зураг

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Good
mn: Сайн

en: Update status
mn: Статусыг шинэчлэх

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Selected
mn: Сонгогдсон

en: Your name
mn: Таны нэр

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Comment ID
mn: Сэтгэгдэлийн дугаар

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Location
mn: Байрлал

en: Log message
mn: Журналын зурвас

en: Poll duration
mn: Санал асуулгын үргэлжлэх хугацаа

en: File ID
mn: Файл ID

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Vocabulary ID
mn: Үгсийн сангийн ID

en: Term ID
mn: Нэр томъёоны ID

en: E-mail address
mn: Цахим шуудангийн хаяг

en: Field name
mn: Талбарын нэр

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Mode
mn: Горим

en: Nodes
mn: Зангилаанууд

en: Performance
mn: Хурд

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: Medium
mn: Дундаж

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Month
mn: Сар

en: Details
mn: Дэлгэрэнгүй

en: System
mn: Систем

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Code
mn: Код

en: security
mn: аюулгүй байдал

en: node
mn: зангилаа

en: Day
mn: Өдөр

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: Text color
mn: Текстний өнгө

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Basic
mn: Үндсэн

en: Color
mn: Өнгө

en: Select all
mn: Бүгдийг сонгох

en: User login
mn: Хэрэглэгч нэвтрэх

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Blog
mn: Блог

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: String
mn: Тэмдэгт

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: E
mn: З

en: Not installed
mn: Суулгаагүй

en: Referrer
mn: Хандагч

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Optional
mn: Өөрийн сонголтоор

en: Order
mn: Дараалал

en: Recent comments
mn: Сүүлийн үеийн сэтгэгдэлүүд

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Editor appearance
mn: Боловсрлуулагчийн харагдац

en: Profile
mn: Хувийн тохиргоо

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах

en: reply
mn: хариулах

en: Tracker
mn: Бүртгэл

en: Database name
mn: Өгөгдлийн сангийн нэр

en: Authoring information
mn: Зохиогчийн мэдээлэл

en: Maximum file size per upload
mn: Нэг удаа оруулах файлын хамгийн их хэмжээ

en: menu
mn: цэс

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Refine
mn: Сайжруулах

en: Undo
mn: Үйлдэл буцах

en: Your search yielded no results
mn: Таны хайлт үр дүнгүй гарлаа

en: Front page
mn: Толгой хуудас

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Short
mn: Богино

en: None.
mn: Байхгүй.

en: Revert
mn: Буцаах

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: profile
mn: хувийн мэдээлэл.

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: People
mn: Хүмүүс

en: warning
mn: сануулга

en: Site information
mn: Сайтын мэдээлэл

en: Visitor
mn: Зочин

en: Parent term
mn: Эх нэр томъёо

en: Blogs
mn: Блогууд

en: Books
mn: Номнууд

en: Forums
mn: Хэлэлцүүлгүүд

en: revert
mn: буцаах

en: Date created
mn: Үүсгэсэн огноо

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
mn: Таны PHP тохиргоо нэг удаагийн оруулгад %size гэж хязгаарласан байна.

en: New comments
mn: Шинэ сэтгэгдэлүүд

en: image
mn: зураг

en: Themes
mn: Сайтын дизайнууд

en: Loading...
mn: Ачаалж байна...

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.

en: Processing
mn: Боловсруулж байна

en: date
mn: огноо

en: Shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргууд

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: The content of the block as shown to the user.
mn: Хэрэглэгчид харагдах хавтангийн агуулга.

en: Menus
mn: Цэснүүд

en: Add another item
mn: Өөр зүйл нэмэх

en: Precision
mn: Нарийвчлал

en: Hide
mn: Нуух

en: file system
mn: файл систем

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй

en: Language neutral
mn: Хэлний тохиргооноос үл хамаарах

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.

en: Aggregator
mn: Нэгтгэгч

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Advanced help
mn: Мэргэжлийн тусламж

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
mn: Сонгогдсон %file файл байршуулагдаж чадахгүй, учир нь товлосон %directory хавтас зөв тохируулагдаагүй байна.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
mn: Сонгогдсон %file файл хуулагдаж чадахгүй, учир нь ийм нэртэй файл энэ хавтас дотор байна.

en: The selected file %file could not be copied.
mn: Сонгогдсон %file файл хуулагдаагүй.

en: Reports
mn: Тайлангууд

en: and
mn: ба

en: field
mn: талбар

en: Translate
mn: Орчуулах

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
mn: Хамгаалалтын шалтгаанаас болж таны байршуулалт %filename гэж шинээр нэрлэгдлээ.

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Run cron
mn: Даалгаварын төлөвлөгч (крон)-ыг ажиллуулах

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
mn: %file файл хадгалагдаж чадсангүй. Үл мэдэгдэх алдаа гарсан.Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
mn: Зөвхөн дараах өргөтгөлтэй файлууд зөвшөөрөгдөнө: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
mn: %filesize хэмжээтэй файл нь %maxsize хамгийн их хэмжээнээс хэтэрсэн байна.

en: IP address
mn: IP хаяг

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
mn: Үл зөвшөөрөгдөх сонголт илэрлээ. Сайтын админд хандана уу.

en: Illegal choice %choice in !name element.
mn: !name элемент дэх дүрмийн бус %choice сонголт.

en: Book outline
mn: Номын ерөнхий схем

en: Current user
mn: Одоо байгаа хэрэглэгч

en: The comment you are replying to does not exist.
mn: Таны хариулж байгаа сэтгэгдэл байхгүй байна.

en: All languages
mn: Бүх хэлнүүд

en: Dashboard
mn: Самбар

en: Search index
mn: Хайлтын индекс

en: Main menu
mn: Гол цэс

en: Remove format
mn: Хэлбэрийг хасах

en: Inserted
mn: Оруулсан

en: Configure @type
mn: @type тохиргоо

en: Broken field @id
mn: @id эвдэрсэн талбар

en: There are no @types available to add.
mn: Энд нэмэх ямар нэгэн  @types алга.

en: The title of the comment.
mn: Сэтгэгдэлийн гарчиг

en: Provide a simple link to delete the comment.
mn: Сэтгэгдэл устгах энгийн холбоос

en: Parent CID
mn: Эх CID

en: The Comment ID of the parent comment.
mn: Эх сэтгэгдлийн сэтгэгдэл ID

en: Last comment time
mn: Сүүлийн сэтгэгдэлийн хугацаа

en: Comment count
mn: Сэтгэгдлийн тоо

en: The title of the node.
mn: Зангилааны гарчиг.

en: Poll
mn: Санал хураалт

en: sort ascending
mn: өсөхөөр эрэмбэлэх

en: sort descending
mn: буурахаар эрэмбэлэх

en: Book page
mn: Номын хуудас

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
mn: Машинд уншигдах нэр нь зөвхөн жижиг үсэг, тоо болон доогуур зурааснаас бүтнэ.

en: Content translation
mn: Агуулга орчуулах

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр

en: %name must be a positive integer.
mn: %name нь эерэг бүхэл тоо байх ёстой.

en: %name must be a number.
mn: %name нь тоо байх ёстой.

en: Structure
mn: Бүтэц

en: Edit URL
mn: URL (вэб хаяг)-ийг засах

en: Text formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн

en: Edit shortcuts
mn: Тушаал өгөх дөт аргуудыг өөрчлөх

en: Multilingual - Internationalization
mn: Олон хэл - Олон хэлтэй болгох нь
