DruStack (7.x-24.63) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: E-mail address
it: Indirizzo e-mail

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
it: Gli spazi sono consentiti; la punteggiatura non è consentita ad eccezione di punti, trattini e underscore.

en: Installing @drupal
it: Installazione di @drupal

en: The installation has encountered an error.
it: La procedura d'installazione ha riscontrato un errore.
