DruStack (7.x-26.71) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Username
he: שם משתמש

en: E-mail address
he: כתובת דואר אלקטרוני

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
he: אפשר להשתמש ברווחים; סימני פיסוק אסורים מלבד נקודה, מקף וקו תחתי.

en: Installing @drupal
he: התקנת @drupal

en: The installation has encountered an error.
he: ארעה שגיאה בהתקנה.
