DruStack (7.x-27.72) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: E-mail address
vi: Địa chỉ e-mail

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
vi: Chấp nhận các khoảng trắng. Không chấp nhận các kí tự phân cách ngoại trừ dấu chấm, dấu gạch ngang và dấu gạch dưới.

en: Installing @drupal
vi: Cài đặt @drupal

en: The installation has encountered an error.
vi: Quá trình cài đặt gặp lỗi.
