DruStack (7.x-35.82) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Username
ja: ユーザー名

en: E-mail address
ja: メールアドレス

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ja: 空白文字は使用できますが、ピリオド・ハイフン・アンダースコア以外の句読点は使用できません。

en: Installing @drupal
ja: @drupalのインストール

en: The installation has encountered an error.
ja: インストール中にエラーが発生しました。
