DruStack (7.x-39.89) - en to am translation catalogue (16 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Development
am: ልማት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Name
am: ስም

en: Block
am: ጥምር

en: E-mail address
am: ኢ-ሜል አድራሻ

en: Navigation
am: መጓጓዛ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Installing @drupal
am: @drupal በመጫን ላይ

en: The installation has encountered an error.
am: የመጫን ሂደቱ እክል አጋጥሞታል።
