DruStack (7.x-39.90) - en to nl translation catalogue (44 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Tags
nl: Labels

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Block
nl: Blok

en: Comment
nl: Reactie

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: E-mail address
nl: E-mailadres

en: Desc
nl: Aflopend

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Alt Text
nl: Alternatieve tekst

en: Webform
nl: Formulier

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
nl: Een nieuw formulier of vragenlijst aanmaken. Resultaten en statistieken worden opgeslagen en zijn toegankelijk voor gebruikers met de juiste rechten.

en: Apply
nl: Toepassen

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
nl: Gebruik: letters, cijfers, spatie, punt, koppelteken of onderstrepingsteken.

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Installing @drupal
nl: @drupal installeren

en: The installation has encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie.

en: Book page
nl: Boekpagina

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
nl: <em>Boeken</em> hebben een hiërarchische navigatie. Vaak gebruikt voor het aanmaken van handboeken of lesmateriaal.

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
nl: Het <em>Navigatiemenu</em> bevat links voor bezoekers. Sommige modules voegen automatisch links aan het <em>Navigatiemenu</em> toe.

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
nl: Het <em>Gebruikersmenu</em> bevat links die verband houden met het gebruikersaccount en bevat de uitloggen-link.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
nl: Het <em>Beheermenu</em> bevat links voor beheertaken.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.

en: Development link
nl: Ontwikkellink

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Upload an image to go with this article.
nl: Een afbeelding voor dit artikel uploaden.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Management
nl: Beheer

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
nl: De 'title'-tekst wordt gebruikt als pop-up-beschrijving naast de muisaanwijzer, wanneer een gebruiker daarmee over een afbeelding beweegt. Door de 'title'-tekst wordt de afbeeldingscontext beter begrepen en het verhoogt de gebruiksvriendelijkheid.

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
nl: Alternatieve tekst wordt gebruikt door schermlezers, zoekmachines en wanneer de afbeelding niet weergegeven kan worden. Door het toevoegen van een 'alt'-tekst wordt de toegankelijkheid en vindbaarheid verhoogd.
