DruStack (7.x-41.93) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Subject
ka: სათაური

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Article
ka: სტატია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Comment
ka: კომენტარი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: E-mail address
ka: ელ. ფოსტის მისამართი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Forums
ka: ფორუმები

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
ka: შორისები ნებადართულია; პუნქტუაცია არ არის დაშვებული სასვენი ნიშნების, წერტილების, ტირეებისა და ქვედატირეებისა გარდა.

en: Installing @drupal
ka: @drupal-ის ინსტალაცია

en: The installation has encountered an error.
ka: შეცდომა ინსტალაციის დროს.
