DruStack (7.x-42.94) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Development
kn: ಅಭಿವೃದ್ಧಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Comment
kn: ಅಭಿಪ್ರಾಯ

en: E-mail address
kn: ಇ-ಮೈಲ್ ವಿಳಾಸ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Installing @drupal
kn: @drupalನ ಇನ್ಸ್ಟಾಲ್ ನಡೆಯುತ್ತಿದೆ

en: The installation has encountered an error.
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪನೆ ಸಮಸ್ಯೆಯಾಗಿದೆ

en: Basic page
kn: ಮೂಲ ಪುಟ
