DruStack (7.x-42.95) - en to mg translation catalogue (12 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Username
mg: Anarana

en: Development
mg: Fivoarana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Comment
mg: Heviteny

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Installing @drupal
mg: Eo ampametrahana @drupal

en: The installation has encountered an error.
mg: Tsy nahitana olana ny fametrahana
