DruStack (7.x-50.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Main menu
lo: ເມນູຫຼັກ

en: Management
lo: ການຄຸ້ມຄອງ
