DruStack (7.x-50.2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Article
mr: लेख

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: Block
mr: भाग

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: Navigation
mr: आवागमन

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Forums
mr: चर्चा

en: Basic page
mr: साधे पान
