DruStack (7.x-50.3) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Email address
ast: Señes de corréu electrónicu

en: Development
ast: Desendolcu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Name
ast: Nome

en: Block
ast: Bloque

en: Comment
ast: Comentariu

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: E-mail address
ast: Señes de corréu-e

en: Navigation
ast: Navegación

en: Attachments
ast: Axuntos

en: Installing @drupal
ast: Instalando @drupal

en: The installation has encountered an error.
ast: Hebo un fallu al instalar.

en: Basic page
ast: Páxina básica
