DruStack (7.x-50.3) - en to sr translation catalogue (22 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Username
sr: Корисничко име

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Subject
sr: Предмет

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Article
sr: Чланак

en: Name
sr: Име

en: Block
sr: Блок

en: Comment
sr: Коментар

en: E-mail address
sr: Адреса електронске поште

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
sr: Празна места су дозвољена; од знакова интерпункције дозвољени су само тачка, цртица и доња црта.

en: Main menu
sr: Главни мени

en: Installing @drupal
sr: Инсталација @drupal у току

en: The installation has encountered an error.
sr: Инсталација је наишла на грешку.

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
sr: Само су неки од специјалних каракте дозвољени да буду део корисничког имена: размак, тачка (.), цртица (-), апостроф ('), доња црта (_) i @ znak.
