DruStack (7.x-50.4) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Email address
eu: Posta elektronikoa

en: Development
eu: Garapena

en: Subject
eu: Gaia

en: Description
eu: Azalpena

en: more
eu: gehiago

en: Article
eu: Artikulua

en: Tags
eu: Etiketak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Block
eu: Blokea

en: Comment
eu: Iruzkina

en: File name
eu: Fitxategiaren izena

en: E-mail address
eu: Helb. elek.

en: Desc
eu: Beheraka

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Forums
eu: Foroak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
eu: Hutsuneak baliozkoak dira; puntuazio markak ez daude baimenduta puntua, marra eta azpimarra ezik.

en: Main menu
eu: Menu nagusia

en: Installing @drupal
eu: @drupal instalatzen

en: The installation has encountered an error.
eu: Instalazioak errore bat aurkitu du.

en: Book page
eu: Liburu orria

en: User menu
eu: Erabiltzaile menua

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
eu: <em>Liburuek</em> barne nabigaketa hierarkizatua dute. Erabili manual eta tutorialentzat.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
eu: <em>Artikuluak</em> denborarekin erlazionatuak dauden edukiekin erabili. Adibidez: albisteak, prentsa oharrak edo blog post-ak.

en: Asc
eu: Goraka

en: Management
eu: Kudeaketa

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
eu: Karaktere bereziak onartuak daude, hutsuneak, puntuak (.), gidoiak (-), kakotxak ('), azpigidoia (_) eta @.
