DruStack (7.x-50.4) - en to fy translation catalogue (12 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Subject
fy: Underwerp

en: more
fy: mear

en: Comment
fy: Reaksje

en: E-mail address
fy: E-mailadres

en: Navigation
fy: Navigaasje

en: Main menu
fy: Haadmenu

en: Installing @drupal
fy: Ynstallaasje fan @drupal

en: The installation has encountered an error.
fy: De ynstallaasje kaam in flater tsjin.

en: User menu
fy: Brûkersmenu
