DruStack (7.x-52.0) - en to jv translation catalogue (35 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Development
jv: Pangembangan

en: Subject
jv: Subyek

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Article
jv: Artikel

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Block
jv: Blok

en: Comment
jv: Komèntar

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: E-mail address
jv: Alamat e-mail

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Forums
jv: Forum

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
jv: Spasi diidinaké; pratandha ora oléh kejaba titik, tanda hubung, lan tanda garis ngisor.

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Installing @drupal
jv: Lagi masang @drupal

en: The installation has encountered an error.
jv: Instalasi nemoknā kesalahan.

en: Book page
jv: Kācā buku

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
jv: <em>Buku</em> nduwéni jenjang navigasi dhéwé. Dienggo buku cekhelan utāwā tutorial.

en: The <em>Navigation</em> menu contains links intended for site visitors. Links are added to the <em>Navigation</em> menu automatically by some modules.
jv: Menu <em>Navigasi</em> isine pranala kanggo tamu situs. Pranala ditambahaké otomatis marang menu <em>Navigasi</em> saka modul-modul.

en: The <em>Management</em> menu contains links for administrative tasks.
jv: Menu <em>manajemen></em> isiné tautan kanggo ngatur préntah-préntah.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
jv: Isékna tandha koma kanggo misahi daftar tembung marang katrangan konten Sampéyan.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
jv: Gunaknā <em>artikel</em> kanggo kontèn sing asring ditulis kaya warta berita, pengumuman utāwā blog.

en: Upload an image to go with this article.
jv: Unggah gambar karo artikel

en: Asc
jv: Urut Maju
